LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Uldis Kļaviņš 6196 RIEKSTI I VIVOBAREFOOT 01:50:29 VL2 1 V1 +00:00 +00:00 00:00:55 1000 284 1284
2 Jānis Kūms 6095 Inov-8 I OSveikals.lv 01:53:13 VL2 2 V2 +02:44 +02:44 00:01:07 976 233 1209
3 Valdis Ņilovs 6063 Maratona klubs / VSK Noskrien / LSC 01:54:08 VL3 1 V3 +03:39 +00:00 00:01:08 968 229 1197
4 Kristaps Broks 6236 Rieksti 01:56:15 VL2 3 V4 +05:46 +05:46 00:01:08 950 229 1179
5 Raimonds Siliņš 6242 Baltais 01:57:49 VL3 2 V5 +07:20 +03:41 00:01:07 938 233 1171
6 Pēteris Grīviņš 6166 Grauda Spēks 01:57:54 VL2 4 V6 +07:25 +07:25 00:01:16 937 205 1142
7 Uldis Klepers 6074 Virsotne/MARMOT 01:59:13 VL2 5 V7 +08:44 +08:44 00:01:01 927 256 1183
8 Kārlis Vanags 6206 Talsu pakalnu sporta klubs 02:00:14 VL2 6 V8 +09:45 +09:45 00:01:02 919 252 1171
9 Andis Dēze 6214 Maratona klubs 02:00:48 VL2 7 V9 +10:19 +10:19 00:01:12 915 217 1132
10 Reinis Tops 6231 SPB RUN/Asics 02:01:18 VL2 8 V10 +10:49 +10:49 00:01:27 911 179 1090
11 Artis Krievāns 6048 VSK “Burkānciems & Co” 02:02:04 VL3 3 V11 +11:35 +07:56 00:01:10 905 223 1128
12 Sergejs Ļeta 6227 PATRIA SPORTLAND 02:03:48 VL2 9 V12 +13:19 +13:19 00:01:06 892 236 1128
13 Ivo Rudinskis 6090 Saldus Boksa klubs 02:03:52 VL2 10 V13 +13:23 +13:23 00:01:04 892 244 1136
14 Jānis Šņoriņš 6207 Talsu pakalnu sporta klubs 02:03:59 VLJ 1 V14 +13:30 +00:00 00:00:52 891 300 1191
15 Artūrs Blūmiņš 6038 Virsotne/MARMOT 02:04:55 VL2 11 V15 +14:26 +14:26 00:01:04 884 244 1128
16 Konstantīns Biktimirovs 6001 VSK Noskrien / SPB RUN/Asics 02:06:02 VL2 12 V16 +15:33 +15:33 00:01:05 877 240 1117
17 Matīss Haritonovs 6210 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:06:20 VL2 13 V17 +15:51 +15:51 00:01:29 875 175 1050
18 Arturs Onzuls 6065 Accenture > High Performance 02:06:44 VL2 14 V18 +16:15 +16:15 00:01:02 872 252 1124
19 Raivis Reinfelds 6208 Talsu pakalnu sporta klubs 02:07:05 VL2 15 V19 +16:36 +16:36 00:01:00 869 260 1129
20 Andris Seipulis 6172 Clean R 02:07:45 VL2 16 V20 +17:16 +17:16 00:01:06 865 236 1101
21 Aivars Bondars 6197 Lūša pēdās 02:08:19 VL3 4 V21 +17:50 +14:11 00:01:22 861 190 1051
22 Juris Gudēvics - Liepiņš 6174 Jasmīni 02:08:19 VL2 17 V22 +17:50 +17:50 00:01:05 861 240 1101
23 Gatis Pūcītis 6135 Swedbank 02:08:36 VL2 18 V23 +18:07 +18:07 00:01:08 859 229 1088
24 Ainārs Kumpiņš 6173 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:09:15 VL2 19 V24 +18:46 +18:46 00:01:08 855 229 1084
25 Mārtiņš Plaudis 6040 SK Dzērvene 02:09:17 VL2 20 V25 +18:48 +18:48 00:01:09 855 226 1081
26 Andis Gailis 16003 Kocēnu novads 02:09:18 VL3 5 V26 +18:49 +15:10 00:01:18 854 200 1054
27 Mareks Zālītis 6055 VSK Noskrien / Baldones vieglatlētikas nodaļa 02:09:26 VL2 21 V27 +18:57 +18:57 00:01:08 854 229 1083
28 Anita Kažemāka 6211 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:09:41 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:40 1000 204 1204
29 Juris Jeļņikovs 6130 Saldus Boksa klubs 02:09:45 VL2 22 V28 +19:16 +19:16 00:01:31 852 171 1023
30 Jevgeņijs Stepanovs 6067 DzSK Lokomotīve 02:10:45 VL2 23 V29 +20:16 +20:16 00:00:55 845 284 1129
31 Mārtiņš Fārenhorsts 6209 Talsu pakalnu sporta klubs 02:10:46 VL2 24 V30 +20:17 +20:17 00:01:01 845 256 1101
32 Artis Maksims 6204 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:10:51 VLJ 2 V31 +20:22 +06:52 00:01:07 844 233 1077
33 Jānis Actiņš 6033 VSK Noskrien 02:12:12 VL3 6 V32 +21:43 +18:04 00:01:30 836 173 1009
34 Jānis Teteris 6249 DzSK Lokomotīve 02:13:19 VL3 7 V33 +22:50 +19:11 00:01:14 829 211 1040
35 Sergejs Bogdanovs 6240 Līvānu VK/Baltais 02:13:40 VL3 8 V34 +23:11 +19:32 00:01:21 827 193 1020
36 Ritvars Kalniņš 6198 Skrienam kopā 02:14:09 VL3 9 V35 +23:40 +20:01 00:01:24 824 186 1010
37 Igors Morgunovs 6153 Matisons Runner’s Club 02:14:36 VL2 25 V36 +24:07 +24:07 00:01:15 821 208 1029
38 Juris Šehtels 6201 Ādaži 02:14:43 VL4 1 V37 +24:14 +00:00 00:01:16 820 205 1025
39 Kristaps Ceriņš 6037 SPB RUN/Asics 02:14:55 VL2 26 V38 +24:26 +24:26 00:01:01 819 256 1075
40 Jekaterina Sokunova 6239 Līvānu VK/Baltais 02:14:59 SL2 2 S2 +05:18 +05:18 00:01:29 961 229 1190
41 Ruslans Šuļga 6148 Maratona klubs-Liepāja 02:15:26 VL2 27 V39 +24:57 +24:57 00:01:28 816 177 993
42 Raimondas Kondrotas 6123 NEKO trail runners 02:15:30 VL4 2 V40 +25:01 +00:47 00:01:24 815 186 1001
43 Andris Ludriks 6248 RIEKSTI / VSK Noskrien 02:15:56 VL3 10 V41 +25:27 +21:48 00:01:10 813 223 1036
44 Toms Biders 6224 SPORTLAND 02:16:18 VL2 28 V42 +25:49 +25:49 00:01:07 811 233 1044
45 Deniss Dovbišs 6142 Gaisma magija stividors lp 02:16:24 VL2 29 V43 +25:55 +25:55 00:01:33 810 168 978
46 Māris Ozols 6205 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:17:12 VL2 30 V44 +26:43 +26:43 00:01:19 805 197 1002
47 Pāvels Baikovs 6014 Be More Alive 02:17:17 VL2 31 V45 +26:48 +26:48 00:01:11 805 220 1025
48 Jolanta Krastiņa 6217 VSK Noskrien 02:17:24 SLJ 1 S3 +07:43 +00:00 00:01:40 944 204 1148
49 Kirils Boiko 6251 Boyko-sports team 02:18:20 VL2 32 V46 +27:51 +27:51 00:01:18 799 200 999
50 Alberts Dambis 6044 Insalvo 02:18:36 VL2 33 V47 +28:07 +28:07 00:01:18 797 200 997
51 Artis Pūcītis 6083 SSK Bebra 02:19:02 VL2 34 V48 +28:33 +28:33 00:01:18 795 200 995
52 Gusts Fokerots 6059 Vientuļais Vilks 02:19:14 VL2 35 V49 +28:45 +28:45 00:01:14 794 211 1005
53 Kristaps Epners 6046 DOMDARIS 02:19:19 VL3 11 V50 +28:50 +25:11 00:01:15 793 208 1001
54 Aleksandrs Judkins 6104 02:19:22 VL2 36 V51 +28:53 +28:53 00:01:19 793 197 990
55 Gints Trēziņš 6235 VSK "Burkānciems & Co" 02:19:32 VL3 12 V52 +29:03 +25:24 00:01:03 792 248 1040
56 Sergejs Maslobojevs 6175 NRC Rīga 02:19:35 VL2 37 V53 +29:06 +29:06 00:01:33 792 168 960
57 Edgars Bremze 6179 Izturība 02:19:46 VL3 13 V54 +29:17 +25:38 00:01:14 790 211 1001
58 Laimonis Skadiņš 16008 VSK Noskrien / Ņergas 02:19:59 VL3 14 V55 +29:30 +25:51 00:01:36 789 163 952
59 Linda Boldāne 6086 Grauda Spēks | Inov-8 | OSveikals.lv 02:21:08 SL2 3 S4 +11:27 +11:27 00:01:31 919 224 1143
60 Viviana Kirilova 6072 VSK Noskrien Vāveres 02:21:51 SL3 1 S5 +12:10 +00:00 00:01:34 914 217 1131
61 Ainārs Brālītis 6219 adidas Runners | Riga 02:22:10 VL2 38 V56 +31:41 +31:41 00:01:07 777 233 1010
62 Juris Čerņadjevs 6191 02:22:45 VL4 3 V57 +32:16 +08:02 00:01:26 774 181 955
63 Vjačeslavs Ņebogatihs 6255 02:22:58 VL2 39 V58 +32:29 +32:29 00:01:28 773 177 950
64 Dana Mačtama 6096 Moller Auto Ventspils / MRC 02:22:59 SL2 4 S6 +13:18 +13:18 00:01:25 907 240 1147
65 Danila Seluto 6076 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:23:32 VL2 40 V59 +33:03 +33:03 00:01:36 770 163 933
66 Monta Ločmele 6103 Patria Sportland 02:23:51 SL2 5 S7 +14:10 +14:10 00:01:21 902 252 1154
67 Artūrs Pielēns-Pelēns 6021 Lattelecom 02:23:54 VL2 41 V60 +33:25 +33:25 00:01:39 768 158 926
68 Gints Krastiņš 6077 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:23:54 VL2 42 V61 +33:25 +33:25 00:01:24 768 186 954
69 Gintaras Mikolavičius 6124 Neko trail runners 02:24:24 VL4 4 V62 +33:55 +09:41 00:01:45 765 149 914
70 Kaspars Vingris 6031 02:24:43 VL2 43 V63 +34:14 +34:14 00:01:17 763 203 966
71 Jānis Dūka 6168 Algol Invest 02:24:48 VL2 44 V64 +34:19 +34:19 00:01:36 763 163 926
72 Mārtiņš Vilemsons 6008 VSK Noskrien Seniori 02:24:50 VL3 15 V65 +34:21 +30:42 00:01:48 763 144 907
73 Vitālijs Muzika 6039 VSK Noskrien 02:25:07 VL3 16 V66 +34:38 +30:59 00:01:26 761 181 942
74 Terry Buehl 6109 02:25:19 VL3 17 V67 +34:50 +31:11 00:01:43 760 151 911
75 Rihards Siņicins 6229 Noskrien Cēsis 02:25:25 VL2 45 V68 +34:56 +34:56 00:01:15 760 208 968
76 Džiugas Juozapaitis 6143 Neko trail runners 02:25:27 VL2 46 V69 +34:58 +34:58 00:01:56 760 134 894
77 Ilze Limanāne 6073 VSK Noskrien Vāveres 02:25:29 SL3 2 S8 +15:48 +03:38 00:01:27 891 234 1125
78 Dainis Saukāns 6017 02:25:30 VL3 18 V70 +35:01 +31:22 00:01:42 759 153 912
79 Toms Kaufmanis 6053 Maratona klubs 02:26:09 VL2 47 V71 +35:40 +35:40 00:01:24 756 186 942
80 Armands Lunts 6099 VSK Noskrien 02:26:13 VL3 19 V72 +35:44 +32:05 00:01:38 756 159 915
81 Sandis Kanbergs 6165 SK Brīvsolis 02:26:18 VL3 20 V73 +35:49 +32:10 00:01:35 755 164 919
82 Matīss Vecvagaris 6213 ultrataka.lv 02:26:19 VL2 48 V74 +35:50 +35:50 00:01:16 755 205 960
83 Sigita Vāce 6223 KSMR FITNESS 02:26:19 SL2 6 S9 +16:38 +16:38 00:01:32 886 222 1108
84 Arnis Rāts 6154 VSK Noskrien Seniori 02:26:38 VL2 49 V75 +36:09 +36:09 00:01:24 753 186 939
85 Andris Bāliņš 6007 VSK Noskrien 02:26:49 VL2 50 V76 +36:20 +36:20 00:01:12 753 217 970
86 Edgars Goba 6069 Salaspils Zīriņi 02:26:56 VL3 21 V77 +36:27 +32:48 00:01:41 752 154 906
87 Jānis Puida 6199 SSK Bebra 02:26:59 VL2 51 V78 +36:30 +36:30 00:01:25 752 184 936
88 Āris Rečs 6250 - 02:27:14 VL2 52 V79 +36:45 +36:45 00:14:04 750 18 768
89 Kārlis Būmans 6163 Matisons Runner's Club 02:27:32 VL2 53 V80 +37:03 +37:03 00:01:35 749 164 913
90 Jolanta Ivanova 6002 02:27:42 SL2 7 S10 +18:01 +18:01 00:01:31 878 224 1102
91 Viesturs Zimackis 6024 02:27:53 VL2 54 V81 +37:24 +37:24 00:01:26 747 181 928
92 Vladislavs Aļehnovičs 6186 KROKUS 02:28:15 VL2 55 V82 +37:46 +37:46 00:01:12 745 217 962
93 Dāvis Poliņš 6019 Adidas runners | RIGA / VSK Noskrien 02:28:21 VL2 56 V83 +37:52 +37:52 00:00:59 745 264 1009
94 Harijs Heislers 16004 02:28:46 VL2 57 V84 +38:17 +38:17 00:02:01 743 129 872
95 Jānis Važņevičš 6247 Baltais 02:28:53 VL4 5 V85 +38:24 +14:10 00:01:38 742 159 901
96 Kaspars Salmiņš 6245 DABAS DOTS 02:29:01 VL2 58 V86 +38:32 +38:32 00:01:18 741 200 941
97 Valdis Rozentāls 6237 02:29:18 VL3 22 V87 +38:49 +35:10 00:01:40 740 156 896
98 Mārtiņš Niklass 6139 TRX Cēsis 02:29:55 VL3 23 V88 +39:26 +35:47 00:01:21 737 193 930
99 Valdis Kulpe 6082 Latvijas Finieris I Izturība 02:30:11 VL3 24 V89 +39:42 +36:03 00:01:18 736 200 936
100 Mārtiņš Zemturis 6136 KSMR Fitness 02:31:09 VL2 59 V90 +40:40 +40:40 00:00:56 731 279 1010
101 Ritvars Mūrnieks 6107 02:31:15 VL2 60 V91 +40:46 +40:46 00:01:35 730 164 894
102 Aleksandrs Mortuļevs 6254 Latvijas Gaisa Satiksme 02:31:54 VL2 61 V92 +41:25 +41:25 00:01:19 727 197 924
103 Edgars Erts 6252 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:32:09 VL3 25 V93 +41:40 +38:01 00:01:10 726 223 949
104 Agris Hatko 6246 02:32:14 VLJ 3 V94 +41:45 +28:15 00:01:28 726 177 903
105 Agnis Mūrnieks 6064 OVI 02:32:37 VL2 62 V95 +42:08 +42:08 00:01:15 724 208 932
106 Jānis Jurševskis 6241 02:32:45 VL2 63 V96 +42:16 +42:16 00:01:27 723 179 902
107 Artūrs Ketlers 6013 VSK Noskrien / SK Dzērvene 02:33:11 VLJ 4 V97 +42:42 +29:12 00:01:13 721 214 935
108 Arvīds Germovs 6050 02:33:15 VL3 26 V98 +42:46 +39:07 00:01:41 721 154 875
109 Taavi Tammik 6092 Suusaklubi Jõulu 02:33:48 VL2 64 V99 +43:19 +43:19 00:01:13 718 214 932
110 Aivis Putnāns 6147 VENDEN 02:33:57 VL2 65 V100 +43:28 +43:28 00:01:21 718 193 911
111 Ronalds Zarīts 6218 Scope Sports 02:34:13 VL2 66 V101 +43:44 +43:44 00:01:25 716 184 900
112 Kalvis Silgals 6085 Surikati/NFS 02:34:26 VL2 67 V102 +43:57 +43:57 00:02:11 715 119 834
113 Artūrs Vaselis 6105 Patria Sportland 02:34:46 VL2 68 V103 +44:17 +44:17 00:01:22 714 190 904
114 Hugo Jakobi 6162 Tavamsporta.lv 02:34:53 VL2 69 V104 +44:24 +44:24 00:01:29 713 175 888
115 Andris Drešmanis 6066 DzSK Lokomotīve 02:35:13 VL3 27 V105 +44:44 +41:05 00:01:24 712 186 898
116 Reinis Millers 16001 Livenhofa 02:35:15 VL2 70 V106 +44:46 +44:46 00:01:32 712 170 882
117 Valentīns Ščedrovs 6101 Supercompensation 02:35:17 VL3 28 V107 +44:48 +41:09 00:01:40 711 156 867
118 Māris Heinols 16002 Kocēnu novads - 1 02:35:35 VL3 29 V108 +45:06 +41:27 00:01:41 710 154 864
119 Sandis Pētersons 6221 Swedbank 02:35:35 VL2 71 V109 +45:06 +45:06 00:01:38 710 159 869
120 Gints Peleckis 6145 Baltezera skreejeeji 02:36:29 VL2 72 V110 +46:00 +46:00 00:01:25 706 184 890
121 Guntis Peļņa 6120 02:36:36 VL2 73 V111 +46:07 +46:07 00:01:18 706 200 906
122 Inese Otomere 6182 02:36:41 SL2 8 S11 +27:00 +27:00 00:01:23 828 246 1074
123 Artis Līcītis 6020 VSK Noskrien 02:37:17 VL2 74 V112 +46:48 +46:48 00:01:24 702 186 888
124 Uvis Braunfelds 6098 Moller Auto Ventspils / MRC 02:37:34 VL3 30 V113 +47:05 +43:26 00:01:29 701 175 876
125 Dace Veipa 6071 VSK Noskrien Vāveres 02:37:57 SL2 9 S12 +28:16 +28:16 00:01:39 821 206 1027
126 Jānis Duberis 6185 SSK Bebra 02:37:58 VL3 31 V114 +47:29 +43:50 00:01:09 699 226 925
127 Uldis Kirtovskis 6181 Izturība 02:38:02 VL4 6 V115 +47:33 +23:19 00:01:55 699 136 835
128 Andris Limanāns 6140 Limanāni 02:38:10 VL2 75 V116 +47:41 +47:41 00:01:32 699 170 869
129 Ruta Šķipare 6080 Lūša pēdās 02:38:17 SL3 3 S13 +28:36 +16:26 00:01:42 819 200 1019
130 Anda Valtere 6155 02:38:48 SL3 4 S14 +29:07 +16:57 00:02:03 817 166 983
131 Valērijs Vaseņins 6131 02:38:50 VL4 7 V117 +48:21 +24:07 00:01:37 696 161 857
132 Edmunds Gržibovskis 6015 SK Dzērvene 02:39:20 VL3 32 V118 +48:51 +45:12 00:01:35 693 164 857
133 Arnis Ābelīte 6115 Virsotne/Marmot 02:39:22 VL3 33 V119 +48:53 +45:14 00:01:11 693 220 913
134 Daina Jurķe 6052 02:40:45 SL2 10 S15 +31:04 +31:04 00:01:30 807 227 1034
135 Kristaps Caune 6000 02:40:46 VL2 76 V120 +50:17 +50:17 00:01:16 687 205 892
136 Arvis Skrējāns 6004 02:40:50 VL2 77 V121 +50:21 +50:21 00:01:34 687 166 853
137 Daniel Lopes Martins 6032 02:41:15 VL2 78 V122 +50:46 +50:46 00:01:35 685 164 849
138 Intars Opolais 6169 Izturība/DION 02:41:47 VL2 79 V123 +51:18 +51:18 00:01:20 683 195 878
139 Olga Maloļetņikova 6108 Adidas Runners | Riga 02:41:55 SL2 11 S16 +32:14 +32:14 00:01:35 801 215 1016
140 Agita Grizāne 6030 VSK Noskrien 02:42:03 SL3 5 S17 +32:22 +20:12 00:01:48 800 189 989
141 Arnis Mūrnieks 6193 02:42:08 VL3 34 V124 +51:39 +48:00 00:01:36 681 163 844
142 Guntis Rasims 6119 Rēzeknis nūvods 02:42:08 VL2 80 V125 +51:39 +51:39 00:01:50 681 142 823
143 Mihails Kudrjaševs 6060 Fizmati 02:42:08 VL3 35 V126 +51:39 +48:00 00:01:55 681 136 817
144 Uģis Zanders 6149 02:42:26 VL3 36 V127 +51:57 +48:18 00:01:27 680 179 859
145 Jānis Griķis 6016 Daugavpils Runners 02:42:40 VL2 81 V128 +52:11 +52:11 00:01:19 679 197 876
146 Ludmila Joce 6097 Moller Auto Ventspils / MRC 02:42:56 SL3 6 S18 +33:15 +21:05 00:01:27 796 234 1030
147 Ivo Zemturis 6025 02:43:34 VL2 82 V129 +53:05 +53:05 00:01:22 675 190 865
148 Atis Kļavis 6102 Jaunmārupe skrien 02:43:59 VL3 37 V130 +53:30 +49:51 00:01:25 674 184 858
149 Rolands Štrehers 6157 VSK Noskrien 02:44:14 VL2 83 V131 +53:45 +53:45 00:01:09 673 226 899
150 Žanete Leimane 6128 TRX Cēsis 02:44:20 SL3 7 S19 +34:39 +22:29 00:01:33 789 219 1008
151 Ģirts Vēsma 6111 Zemgales Ziņas 02:44:24 VL4 8 V132 +53:55 +29:41 00:01:45 672 149 821
152 Zane Dziļuma 6042 02:44:27 SL2 12 S20 +34:46 +34:46 00:01:37 789 210 999
153 Žanis Lulle 6160 BALTAIS II 02:44:56 VL2 84 V133 +54:27 +54:27 00:01:09 670 226 896
154 Māra Braslava 6087 02:45:15 SL2 13 S21 +35:34 +35:34 00:01:51 785 184 969
155 Artūrs Topecs 6003 02:45:35 VL2 85 V134 +55:06 +55:06 00:01:19 667 197 864
156 Gints Lejasmeiers 6141 Matisons Runner`s Club 02:45:41 VL3 38 V135 +55:12 +51:33 00:01:46 667 147 814
157 Dzintars Dūdiņš 6061 Siguldas Maratona klubs 02:45:43 VL3 39 V136 +55:14 +51:35 00:01:23 667 188 855
158 Aivars Fogelis 6244 02:45:49 VL2 86 V137 +55:20 +55:20 00:01:37 666 161 827
159 Vjačeslavs Kočetkovs 16007 02:45:59 VL3 40 V138 +55:30 +51:51 00:01:43 666 151 817
160 Guntars Siliņš 6184 KROKUS 02:46:00 VL3 41 V139 +55:31 +51:52 00:01:32 666 170 836
161 Līga Irbe 6230 Talsu pauguraines Zaķi 02:46:17 SL3 8 S22 +36:36 +24:26 00:01:26 780 237 1017
162 Aivis Vaļulis 6164 Daugavpils runners 02:46:24 VL2 87 V140 +55:55 +55:55 00:01:19 664 197 861
163 Kristaps Šteinbergs 6051 Legs Misérables 02:47:09 VL2 88 V141 +56:40 +56:40 00:01:10 661 223 884
164 Andris Rosickis 6234 Cukuri 02:47:30 VL3 42 V142 +57:01 +53:22 00:01:50 660 142 802
165 Igors Jegorovs 6150 02:47:49 VL2 89 V143 +57:20 +57:20 00:01:42 658 153 811
166 Kristīne Leja 6176 02:48:02 SL2 14 S23 +38:21 +38:21 00:01:41 772 202 974
167 Igors Miezis 6257 02:48:25 VL3 43 V144 +57:56 +54:17 00:01:33 656 168 824
168 Edgars Lapiņš 6084 Accenture Latvia 02:48:32 VL2 90 V145 +58:03 +58:03 00:02:17 656 114 770
169 Jānis Vizulis 6222 02:48:44 VL3 44 V146 +58:15 +54:36 00:01:15 655 208 863
170 Iveta Leja 6045 VSK Noskrien 02:48:47 SL3 9 S24 +39:06 +26:56 00:01:49 768 187 955
171 Antra Dumbrovska 6180 02:49:11 SL2 15 S25 +39:30 +39:30 00:01:18 767 262 1029
172 Aivis Štemmers 6026 SK Pūre 02:50:13 VL2 91 V147 +59:44 +59:44 00:01:02 649 252 901
173 Zane Muceniece 6056 02:50:22 SL2 16 S26 +40:41 +40:41 00:01:34 761 217 978
174 Līga Rukšāne 6028 02:50:23 SL2 17 S27 +40:42 +40:42 00:02:12 761 155 916
175 Didzis Raits 6027 Mana mīļākā komanda! 02:50:41 VL2 92 V148 +1:00:12 +1:00:12 00:01:02 647 252 899
176 Reinis Ozoliņš 16000 Patria Sportland 02:50:44 VL2 93 V149 +1:00:15 +1:00:15 00:01:20 647 195 842
177 Dāvis Plotnieks 6203 adidas Runners | Riga I GoPro 02:50:50 VL2 94 V150 +1:00:21 +1:00:21 00:01:38 647 159 806
178 Madara Marija Muižniece 6167 adidas Runners Riga 02:50:50 SL2 18 S28 +41:09 +41:09 00:01:20 759 255 1014
179 Arnis Kuzmanis 6195 AkmensDizains.lv 02:51:03 VL3 45 V151 +1:00:34 +56:55 00:01:47 646 146 792
180 Mārtiņš Bērziņš 6100 KURMIS OK 02:52:54 VL2 95 V152 +1:02:25 +1:02:25 00:01:25 639 184 823
181 Gvido Mušperts 16009 02:53:17 VL3 46 V153 +1:02:48 +59:09 00:02:06 638 124 762
182 Austris Vasiļevskis 6075 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:53:38 VL3 47 V154 +1:03:09 +59:30 00:01:42 636 153 789
183 Ilze Runce 6121 02:53:51 SL2 19 S29 +44:10 +44:10 00:02:02 746 167 913
184 Uģis Bents 6062 02:54:57 VL2 96 V155 +1:04:28 +1:04:28 00:01:16 632 205 837
185 Elīna Kabaļina 6132 02:55:11 SL2 20 S30 +45:30 +45:30 00:02:25 740 141 881
186 Romāns Koškins 6129 02:57:30 VL3 48 V156 +1:07:01 +1:03:22 00:01:53 622 138 760
187 Vilius Jonaitis 6161 Penki kalnai 02:57:56 VL3 49 V157 +1:07:27 +1:03:48 00:01:44 621 150 771
188 Gunta Neija 6188 VSK Noskrien 02:58:17 SL2 21 S31 +48:36 +48:36 00:01:52 727 182 909
189 Ovidijus Mickevičius 6125 Individual 02:58:40 VL3 50 V158 +1:08:11 +1:04:32 00:01:49 618 143 761
190 Anastasija Rjabuha 6243 02:58:53 SL2 22 S32 +49:12 +49:12 00:02:00 725 170 895
191 Ilva Kārkliņa 6226 SPORTLAND 02:59:05 SL3 10 S33 +49:24 +37:14 00:01:54 724 179 903
192 Alīna Jakovicka 16005 02:59:06 SL2 23 S34 +49:25 +49:25 00:01:38 724 208 932
193 Maija Sulojeva 16006 02:59:06 SL3 11 S35 +49:25 +37:15 00:01:51 724 184 908
194 Raimonds Buraks 6256 02:59:41 VL2 97 V159 +1:09:12 +1:09:12 00:01:48 615 144 759
195 Ritvars BikŠis 6113 socktoys.lv 02:59:48 VL2 98 V160 +1:09:19 +1:09:19 00:01:07 614 233 847
196 Dace Hartmane 6151 Talsu pauguraines Zaķi 03:00:17 SL3 12 S36 +50:36 +38:26 00:01:40 719 204 923
197 Andis Rinkevics 6156 Neabonents 03:00:44 VL2 99 V161 +1:10:15 +1:10:15 00:01:51 611 141 752
198 Edgars Zaķis 6022 VSK Noskrien 03:00:44 VL2 100 V162 +1:10:15 +1:10:15 00:01:47 611 146 757
199 Elīna Jokuma 6232 Legs Misérables 03:01:04 SL2 24 S37 +51:23 +51:23 00:01:42 716 200 916
200 Krišjānis Neijs 6054 Pēdējās vietas pavēlnieki 03:02:03 VL2 101 V163 +1:11:34 +1:11:34 00:01:26 607 181 788
201 Juris Opeņhovskis 6035 03:02:50 VL2 102 V164 +1:12:21 +1:12:21 00:02:14 604 116 720
202 Natālija Treulande 6012 VSK Noskrien 03:02:52 SL2 25 S38 +53:11 +53:11 00:02:00 709 170 879
203 Mārtiņš Pakulis 6041 EY 03:04:07 VL2 103 V165 +1:13:38 +1:13:38 00:01:42 600 153 753
204 Dace Blūma 6159 vecais kazlēns 354 03:04:48 SL2 26 S39 +55:07 +55:07 00:02:13 702 153 855
205 Edgars Rūtiņš 6215 Maratona klubs 03:05:40 VL3 51 V166 +1:15:11 +1:11:32 00:01:27 595 179 774
206 Jānis Marčinkus 6088 Rīgas satiksme I S/K Ozolnieki 03:06:05 VL4 9 V167 +1:15:36 +51:22 00:02:12 594 118 712
207 Daiga Greiškāne 6114 VSK Noskrien 03:06:12 SL3 13 S40 +56:31 +44:21 00:02:02 696 167 863
208 Ieviņa Gaiziņa 6126 VSK Noskrien 03:06:36 SL3 14 S41 +56:55 +44:45 00:01:57 695 174 869
209 Armands Beitiks 6068 Līgatne var! 03:08:14 VL2 104 V168 +1:17:45 +1:17:45 00:01:57 587 133 720
210 Denis Aļeksejevs 6202 Rush B 03:08:33 VL2 105 V169 +1:18:04 +1:18:04 00:01:48 586 144 730
211 Haralds Krievs 6178 :) 03:08:33 VL3 52 V170 +1:18:04 +1:14:25 00:01:50 586 142 728
212 Daiga Vilkaste 6049 03:08:52 SL3 15 S42 +59:11 +47:01 00:02:12 687 155 842
213 Sabīne Opeņhovska 6034 03:10:00 SL2 27 S43 +1:00:19 +1:00:19 00:02:13 683 153 836
214 Vilnis Brakovskis 6029 Wood ART.LV 03:10:19 VL3 53 V171 +1:19:50 +1:16:11 00:01:56 581 134 715
215 Jana Puze 6018 Jaunmārupe skrien! 03:10:56 SL2 28 S44 +1:01:15 +1:01:15 00:01:56 679 176 855
216 Ieva Upmace-Grīviņa 6137 Surikati 03:12:53 SL2 29 S45 +1:03:12 +1:03:12 00:02:03 672 166 838
217 Ivo Vaicis 6144 03:17:42 VL2 106 V172 +1:27:13 +1:27:13 00:02:13 559 117 676
218 Edgars Kārklis 6152 03:17:46 VL2 107 V173 +1:27:17 +1:27:17 00:02:07 559 123 682
219 Zane Vanaga 6006 VSK Noskrien 03:18:16 SL2 30 S46 +1:08:35 +1:08:35 00:01:50 654 185 839
220 Raivis Rāviņš 6170 RR 03:18:36 VL2 108 V174 +1:28:07 +1:28:07 00:02:18 556 113 669
221 Ilona Sedleniece 6216 03:18:43 SL3 16 S47 +1:09:02 +56:52 00:02:26 653 140 793
222 Mārtiņš Allers 6171 03:20:28 VL3 54 V175 +1:29:59 +1:26:20 00:01:48 551 144 695
223 Darja Damroze 6118 Damroze Family 03:20:38 SL2 31 S48 +1:10:57 +1:10:57 00:02:14 646 152 798
224 Andris Melnis 6091 Olainfarm 03:20:42 VL2 109 V176 +1:30:13 +1:30:13 00:01:41 550 154 704
225 Aiga Vīdmane 6146 03:22:17 SL3 17 S49 +1:12:36 +1:00:26 00:02:15 641 151 792
226 Kaspars Kalniņš 6158 4 brāļi 03:23:29 VL3 55 V177 +1:33:00 +1:29:21 00:02:30 543 104 647
227 Ingars Šakalis 6036 VSK Noskrien 03:25:06 VL2 110 V178 +1:34:37 +1:34:37 00:02:10 539 120 659
228 Ruslans Mamedovs 6010 Daugavpils Runners 03:25:54 VL2 111 V179 +1:35:25 +1:35:25 00:01:47 537 146 683
229 Dace Stīpniece 6228 Izturība 03:26:42 SL3 18 S50 +1:17:01 +1:04:51 00:02:00 627 170 797
230 Evita Biezmane 6081 03:28:58 SL2 32 S51 +1:19:17 +1:19:17 00:02:08 621 159 780
231 Mareks Tumašs 6089 Knowledgeprice.com 03:37:08 VL3 56 V180 +1:46:39 +1:43:00 00:01:26 509 181 690
232 Pēteris Leja 6194 03:38:26 VL4 10 V181 +1:47:57 +1:23:43 00:02:33 506 102 608
233 Vitālijs Jakovļevs 6047 www.endo.lv 03:38:55 VL2 112 V182 +1:48:26 +1:48:26 00:01:52 505 139 644
234 Imants Ločmelis 6023 Nūjo ar vēju 03:39:52 VL4 11 V183 +1:49:23 +1:25:09 00:02:08 503 122 625
235 Inta Amoliņa 6187 VSK Noskrien Divplākšņi 03:40:39 SL4 1 S52 +1:30:58 +00:00 00:02:45 588 124 712
236 Gints Dzelme 6138 GINTZ RUNNING TEAM 03:41:07 VL3 57 V184 +1:50:38 +1:46:59 00:02:31 500 103 603
237 Ilze Rata 6079 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:45:05 SL4 2 S53 +1:35:24 +04:26 00:02:26 576 140 716
238 Renāte Šmite 6058 03:47:15 SLJ 2 S54 +1:37:34 +1:29:51 00:02:23 571 143 714
239 Dace Šmite 6190 03:47:24 SL3 19 S55 +1:37:43 +1:25:33 00:02:31 570 135 705
240 Jānis Laganovskis 6189 VSK Noskrien 03:49:39 VL2 113 V185 +1:59:10 +1:59:10 00:01:41 481 154 635
241 Jānis Kalniņš 6057 VSK Noskrien 03:49:40 VL3 58 V186 +1:59:11 +1:55:32 00:01:58 481 132 613
242 Benita Ločmele 6177 Nūjo ar vēju 03:51:45 SL4 3 S56 +1:42:04 +11:06 00:02:40 560 128 688
243 Aija Dzeņkovska 6043 Nūjo vesels 03:52:40 SL3 20 S57 +1:42:59 +1:30:49 00:02:37 557 130 687
244 Dace Vegnere 6192 04:08:36 SL4 4 S58 +1:58:55 +27:57 00:02:44 522 124 646
245 Ligita Leitlande 6134 Zemgales Ziņas 04:13:56 SL3 21 S59 +2:04:15 +1:52:05 00:02:47 511 122 633
246 Iveta Radiņa-Liepkaula 6183 SK Tērauds 04:15:38 SL3 22 S60 +2:05:57 +1:53:47 00:02:34 507 132 639
247 Reinis Rasa 6253 04:18:39 VL3 59 V187 +2:28:10 +2:24:31 00:02:18 427 113 540
248 Liene Bērze 6200 EY 04:20:05 SL2 33 S61 +2:10:24 +2:10:24 00:02:54 499 117 616
249 Ilona Ozoliņa 6078 Exigen Services Latvia #optimized4running 04:20:08 SL2 34 S62 +2:10:27 +2:10:27 00:02:36 499 131 630
250 Andris Sprūds 6009 VSK Noskrien Divplākšņi DSQ
251 Dmitrijs Serjogins 6238 Līvānu VK/Baltais DSQ
252 Guntars Būmans 6220 Matisons Runner's Club DSQ
253 Jānis Butkēvičus 6094 DSQ
254 Matīss Priedīts 6212 Luminor DSQ
255 Ralfs Jumiķis 6225 SPORTLAND DSQ