STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Magone 5140 Attido/SPB RUN/Asics 01:24:33 VB2 1 V1 +00:00 +00:00 00:01:04 1000 244 1244
2 Didzis Glušņevs 5048 VSK Noskrien Rieksti 01:24:42 VB2 2 V2 +00:09 +00:09 00:01:00 998 260 1258
3 Gints Lūsis 5361 Talsu pakalnu sporta klubs 01:24:44 VB2 3 V3 +00:11 +00:11 00:00:56 998 279 1277
4 Dainis Limanāns 5129 RIEKSTI 01:26:00 VB2 4 V4 +01:27 +01:27 00:00:58 983 269 1252
5 Jānis Gailis 5204 Izturība 01:28:24 VB3 1 V5 +03:51 +00:00 00:01:15 956 208 1164
6 Mārtiņš Skujenieks 5037 01:28:45 VB2 5 V6 +04:12 +04:12 00:01:21 953 193 1146
7 Kaspars Kārkliņš 5254 Siguldas Maratona klubs 01:31:46 VB3 2 V7 +07:13 +03:22 00:01:15 921 208 1129
8 Jānis Ručevskis-Rucevics 5207 Saldus Boksa klubs 01:32:45 VB2 6 V8 +08:12 +08:12 00:01:24 912 186 1098
9 Juris Damškalns 5362 Talsu pakalnu sporta klubs 01:32:53 VB2 7 V9 +08:20 +08:20 00:00:56 910 279 1189
10 Andrejs Jesko 5420 Grauda Spēks 01:33:57 VB2 8 V10 +09:24 +09:24 00:01:29 900 175 1075
11 Kaspars Adijāns 5017 SPB RUN/Asics 01:35:34 VB2 9 V11 +11:01 +11:01 00:01:03 885 248 1133
12 Nauris Aukmanis 5412 PATRIA SPORTLAND 01:35:48 VB2 10 V12 +11:15 +11:15 00:01:00 883 260 1143
13 Voldemārs Lejnieks 5040 SK Dzērvene 01:36:47 VB2 11 V13 +12:14 +12:14 00:00:57 874 274 1148
14 Āris Kundziņš 5302 Grauda Spēks 01:36:56 VB3 3 V14 +12:23 +08:32 00:01:15 872 208 1080
15 Daniels Buko 5482 BALTAIS 01:37:06 VBJ 1 V15 +12:33 +00:00 00:01:15 871 208 1079
16 Edgars Sprūds 5117 Matisons Runner's Club 01:37:15 VB2 12 V16 +12:42 +12:42 00:01:02 869 252 1121
17 Salvis Brasavs 5012 01:37:18 VB3 4 V17 +12:45 +08:54 00:01:11 869 220 1089
18 Roberts Sukonovs 5432 Gentlemen's Club 01:38:03 VB2 13 V18 +13:30 +13:30 00:01:09 862 226 1088
19 Reinis Spaile 15016 01:38:39 VB2 14 V19 +14:06 +14:06 00:01:13 857 214 1071
20 Jānis Naglis 5259 OK Meridiāns/FK Priekuļi 01:38:52 VB3 5 V20 +14:19 +10:28 00:01:25 855 184 1039
21 Karīna Helmane-Soročenkova 5313 VSK Noskrien 01:38:56 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:15 1000 272 1272
22 Zanda Ulanova 5174 Moller Auto Ventspils / MRC 01:39:08 SB2 2 S2 +00:12 +00:12 00:01:35 998 215 1213
23 Aigars Silkalns 5009 colorlib.com 01:39:27 VB2 15 V21 +14:54 +14:54 00:01:06 850 236 1086
24 Alvis Danovskis 5227 adidas Runners | RIGA 01:40:13 VB2 16 V22 +15:40 +15:40 00:01:10 844 223 1067
25 Miks Pētersons 5312 NORDI furniture 01:40:45 VB2 17 V23 +16:12 +16:12 00:01:11 839 220 1059
26 Aldis Bušs 5005 SK Tērauds 01:40:58 VB2 18 V24 +16:25 +16:25 00:01:21 837 193 1030
27 Uldis Raipalis 5194 Gentlemen's Club 01:41:00 VB2 19 V25 +16:27 +16:27 00:01:11 837 220 1057
28 Kitija Valtere 5451 Līvānu VK/Baltais 01:41:01 SB2 3 S3 +02:05 +02:05 00:01:08 979 300 1279
29 Lauris Repša 5155 01:42:01 VB2 20 V26 +17:28 +17:28 00:01:31 829 171 1000
30 Artūrs Šits 5422 TeamKažemāka/Train2WinLv 01:42:05 VB2 21 V27 +17:32 +17:32 00:01:17 828 203 1031
31 Raitis Jirgensons 5219 01:42:06 VB2 22 V28 +17:33 +17:33 00:01:06 828 236 1064
32 Helmuts Knopkens 5239 01:42:15 VB3 6 V29 +17:42 +13:51 00:01:12 827 217 1044
33 Uģis Reveliņš 5399 TeamKažemāka/Train2WinLV 01:43:11 VB3 7 V30 +18:38 +14:47 00:01:23 819 188 1007
34 Gunārs Bidiņš 5305 Swedbank 01:43:26 VB2 23 V31 +18:53 +18:53 00:01:35 817 164 981
35 Arvis Stivriņš 5380 Sporta Patriots 01:43:28 VB2 24 V32 +18:55 +18:55 00:01:10 817 223 1040
36 Toms Pastars 5279 Jaunmārupe skrien 01:43:36 VB2 25 V33 +19:03 +19:03 00:01:31 816 171 987
37 Zigmunds Zauls 5349 Limbaži 01:43:40 VB3 8 V34 +19:07 +15:16 00:01:29 816 175 991
38 Armands Zvejnieks 5176 Moller Auto Ventspils / MRC 01:43:59 VB2 26 V35 +19:26 +19:26 00:01:24 813 186 999
39 Valdis Bogdanovs 5415 Maratona klubs 01:44:05 VBJ 2 V36 +19:32 +06:59 00:01:25 812 184 996
40 Kaspars Ušpelis 5007 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 01:44:06 VB2 27 V37 +19:33 +19:33 00:01:22 812 190 1002
41 Anete Švilpe 5342 Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres 01:44:15 SB2 4 S4 +05:19 +05:19 00:01:19 949 258 1207
42 Daumants Putnis 5350 SSK Bebra 01:44:15 VB3 9 V38 +19:42 +15:51 00:01:08 811 229 1040
43 Rihards Petkevičs 5371 Luminor 01:44:31 VB2 28 V39 +19:58 +19:58 00:01:27 809 179 988
44 Kristaps Pilskalns 5445 Gentlemen's Club 01:45:06 VB2 29 V40 +20:33 +20:33 00:01:21 804 193 997
45 Jānis Mežiels 5289 01:45:23 VB4 1 V41 +20:50 +00:00 00:01:41 802 154 956
46 Raimonds Vasiljevs 15017 Iroman.lv 01:45:38 VB3 10 V42 +21:05 +17:14 00:01:37 800 161 961
47 Artūrs Rukkalns 5267 01:45:47 VB2 30 V43 +21:14 +21:14 00:01:21 799 193 992
48 Mārtiņš Dīcis 5165 VSK Noskrien 01:45:59 VB2 31 V44 +21:26 +21:26 00:01:17 798 203 1001
49 Gatis Barons 5192 Kāpa OK 01:46:17 VB2 32 V45 +21:44 +21:44 00:01:11 796 220 1016
50 Miķelis Vietnieks 5063 01:46:30 VB2 33 V46 +21:57 +21:57 00:01:31 794 171 965
51 Iveta Pūpola 5319 Maratona klubs 01:46:39 SB3 1 S5 +07:43 +00:00 00:01:27 928 234 1162
52 Anrijs Daile 5309 01:46:53 VBJ 3 V47 +22:20 +09:47 00:01:26 791 181 972
53 Jānis Sirmais 5183 01:46:54 VB2 34 V48 +22:21 +22:21 00:01:07 791 233 1024
54 Imants Vadzis 5391 RARE Team 01:46:58 VB2 35 V49 +22:25 +22:25 00:01:07 790 233 1023
55 Reinis Jasliņš 5247 Burusports 01:46:58 VB3 11 V50 +22:25 +18:34 00:01:35 790 164 954
56 Artūrs Rimicans 15007 Patria Sportland 01:47:09 VB2 36 V51 +22:36 +22:36 00:01:03 789 248 1037
57 Jānis Bleiers 5255 "Dīkdienis" 01:47:09 VB3 12 V52 +22:36 +18:45 00:01:18 789 200 989
58 Ivo Deičmanis 5137 Siguldas Maratona klubs 01:47:20 VB2 37 V53 +22:47 +22:47 00:01:11 788 220 1008
59 Dace Banga-Hodžajeva 5175 Moller Auto Ventspils / MRC 01:47:24 SB2 5 S6 +08:28 +08:28 00:01:28 921 232 1153
60 Juris Redisons 5104 Tērvetes dabas parks 01:47:44 VB3 13 V54 +23:11 +19:20 00:01:25 785 184 969
61 Gints Krieviņš 5019 Lidosta "Rīga" 01:47:51 VB2 38 V55 +23:18 +23:18 00:01:10 784 223 1007
62 Reinis Bērziņš 5073 Virsotne/MARMOT 01:47:56 VB2 39 V56 +23:23 +23:23 00:01:17 783 203 986
63 Mārtiņš Tamisārs 15026 DPD Latvija 01:48:03 VB2 40 V57 +23:30 +23:30 00:01:18 783 200 983
64 Pēteris Stepiņš 5442 Swedbank 01:48:03 VB2 41 V58 +23:30 +23:30 00:01:28 783 177 960
65 Juris Jansons 5292 Swedbank 01:48:14 VB3 14 V59 +23:41 +19:50 00:01:28 781 177 958
66 Mārtiņš Krauklis 5107 01:48:42 VB2 42 V60 +24:09 +24:09 00:01:01 778 256 1034
67 Jakub Spryngl 5093 01:48:43 VB3 15 V61 +24:10 +20:19 00:01:27 778 179 957
68 Kristaps Heinsbergs 5414 PATRIA SPORTLAND 01:48:43 VB2 43 V62 +24:10 +24:10 00:01:13 778 214 992
69 Raimonds Ozoliņš 5131 RIEKSTI 01:48:48 VB2 44 V63 +24:15 +24:15 00:01:09 777 226 1003
70 Niklāvs Emīls Eglītis 5306 Jāņkalni 01:48:59 VBJ 4 V64 +24:26 +11:53 00:01:22 776 190 966
71 Rainers Meiers 5381 Maratona klubs/VSK Noskrien 01:49:04 VB4 2 V65 +24:31 +03:41 00:01:38 775 159 934
72 Māris Bulats 5284 01:49:19 VB3 16 V66 +24:46 +20:55 00:01:34 773 166 939
73 Artūrs Junolainens 5430 Zaļie 01:49:20 VB2 45 V67 +24:47 +24:47 00:01:27 773 179 952
74 Kaspars Pētersons 5486 VSK Noskrien 01:49:32 VB2 46 V68 +24:59 +24:59 00:01:03 772 248 1020
75 Mārtiņš Indriksons 5184 Persiku raķetes 01:49:40 VB2 47 V69 +25:07 +25:07 00:01:29 771 175 946
76 Anrijs Hodžajevs 5110 Full Court 01:49:43 VB2 48 V70 +25:10 +25:10 00:01:18 771 200 971
77 Didzis Sprūds 5136 01:49:46 VB2 49 V71 +25:13 +25:13 00:01:25 770 184 954
78 Mārtiņš Birums 5016 Team Kažemāka/Train2WinLv 01:50:03 VB2 50 V72 +25:30 +25:30 00:01:21 768 193 961
79 Aivars Krjukovs 5177 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 01:50:27 VB2 51 V73 +25:54 +25:54 00:01:12 766 217 983
80 Jānis Vītols 5098 VSK Noskrien Seniori 01:50:36 VB4 3 V74 +26:03 +05:13 00:01:36 764 163 927
81 Žanis Cibuļskis 5000 01:50:36 VB2 52 V75 +26:03 +26:03 00:01:32 764 170 934
82 Andris Eihmanis 5479 01:50:38 VB2 53 V76 +26:05 +26:05 00:01:23 764 188 952
83 Kaidi Keir Kukk 5365 Team Kažemāka/Train2WinLv 01:50:40 SBJ 1 S7 +11:44 +00:00 00:01:41 894 202 1096
84 Rūdolfs Jaks 5242 01:50:44 VB2 54 V77 +26:11 +26:11 00:01:20 764 195 959
85 Renarts Andersons 5393 GJENSIDIGE 01:51:21 VB3 17 V78 +26:48 +22:57 00:01:43 759 151 910
86 Austris Armans 15005 ASK PATRIA 01:51:29 VB2 55 V79 +26:56 +26:56 00:01:24 758 186 944
87 Uldis Katlaps 5205 Meridiāns 01:51:29 VB2 56 V80 +26:56 +26:56 00:01:09 758 226 984
88 Jānis Žideļūns 5233 01:51:35 VB2 57 V81 +27:02 +27:02 00:01:40 758 156 914
89 Emīls Kvālis 5001 Mārupes Dunkani 01:51:42 VBJ 5 V82 +27:09 +14:36 00:01:16 757 205 962
90 Gints Bērziņš 5127 AkmensDizains.lv 01:52:01 VB2 58 V83 +27:28 +27:28 00:01:30 755 173 928
91 Artūrs Soročenkovs 5021 01:52:16 VB2 59 V84 +27:43 +27:43 00:01:42 753 153 906
92 Konstantīns Čursins 5377 Maritime Sport Community 01:52:24 VB2 60 V85 +27:51 +27:51 00:01:35 752 164 916
93 Aldis Kešāns 5261 01:52:27 VB2 61 V86 +27:54 +27:54 00:01:19 752 197 949
94 Sandis Ziediņš 5317 Maratona klubs 01:52:33 VBJ 6 V87 +28:00 +15:27 00:01:02 751 252 1003
95 Jānis Sondors 5405 SPORTLAND 01:52:35 VB2 62 V88 +28:02 +28:02 00:01:16 751 205 956
96 Deivids Stupiņš 5468 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 01:52:42 VBJ 7 V89 +28:09 +15:36 00:01:07 750 233 983
97 Ainārs Kravalis 5168 Siguldas Maratona klubs 01:52:52 VB3 18 V90 +28:19 +24:28 00:01:29 749 175 924
98 Oskars Dambrovs 5173 01:53:27 VB2 63 V91 +28:54 +28:54 00:01:18 745 200 945
99 Mārtiņš Liberts 5049 SMILE&Run 01:53:28 VB2 64 V92 +28:55 +28:55 00:01:07 745 233 978
100 Genry Dobelis 5288 Zoorbagan 01:53:41 VB3 19 V93 +29:08 +25:17 00:01:41 744 154 898
101 Andris Orniņš 5076 01:53:47 VB2 65 V94 +29:14 +29:14 00:01:28 743 177 920
102 Dāvis Fricbergs 5453 adidas Runners | Riga 01:53:57 VBJ 8 V95 +29:24 +16:51 00:01:08 742 229 971
103 Ģirts Draugs 5483 WWW.MYPRINT.LV 01:53:59 VB2 66 V96 +29:26 +29:26 00:01:42 742 153 895
104 Mārtiņš Ozoliņš 5395 Individuāli 01:54:07 VB2 67 V97 +29:34 +29:34 00:01:43 741 151 892
105 Kārlis Ielejs 5141 VSK Noskrien Divplākšņi 01:54:11 VB3 20 V98 +29:38 +25:47 00:01:28 740 177 917
106 Armands Rabovičs 5454 Liepāja 01:54:25 VB2 68 V99 +29:52 +29:52 00:01:30 739 173 912
107 Artūrs Kančs 5294 SSK Bebra 01:54:29 VB3 21 V100 +29:56 +26:05 00:01:04 739 244 983
108 Ansis Pūce 5164 Saldus Boksa klubs 01:54:33 VB2 69 V101 +30:00 +30:00 00:01:01 738 256 994
109 Vitālijs Petuhovs 5431 SSK Bebra 01:54:33 VB2 70 V102 +30:00 +30:00 00:01:18 738 200 938
110 Aiga Taulīna 5356 Saldus Boksa klubs 01:54:35 SB2 6 S8 +15:39 +15:39 00:01:18 863 262 1125
111 Edgars Balunovs 5357 Olainfarm 01:54:45 VB2 71 V103 +30:12 +30:12 00:01:31 737 171 908
112 Emīls Zalcmanis 5257 01:55:05 VB2 72 V104 +30:32 +30:32 00:01:22 735 190 925
113 Raivo Liepa 5240 01:55:07 VBJ 9 V105 +30:34 +18:01 00:01:16 734 205 939
114 Pēteris Spuriņš 5010 DOMDARIS 01:55:24 VB2 73 V106 +30:51 +30:51 00:01:32 733 170 903
115 Matīss Zilgalvis 5485 01:55:28 VB2 74 V107 +30:55 +30:55 00:01:26 732 181 913
116 Lāsma Avotiņa-Žaglova 5181 01:55:34 SB2 7 S9 +16:38 +16:38 00:01:36 856 213 1069
117 Indra Zvejsalniece 5248 01:55:39 SB2 8 S10 +16:43 +16:43 00:01:35 855 215 1070
118 Aleksandrs Antonovs 5438 &A 01:55:43 VB3 22 V108 +31:10 +27:19 00:01:31 731 171 902
119 Ģirts Žagars 5059 01:55:55 VB2 75 V109 +31:22 +31:22 00:01:29 729 175 904
120 Atis Jansons 5303 Swedbank 01:56:04 VB2 76 V110 +31:31 +31:31 00:01:08 728 229 957
121 Laura Pētersone 5121 VSK Noskrien / MRC 01:56:06 SB2 9 S11 +17:10 +17:10 00:01:17 852 265 1117
122 Uldis Pormeisters 5327 Ātrās ļipas 01:56:10 VB2 77 V111 +31:37 +31:37 00:01:18 728 200 928
123 Mārcis Pliens 5424 01:56:18 VB2 78 V112 +31:45 +31:45 00:01:33 727 168 895
124 Aivars Spūlis 5347 Izturība 01:56:47 VB2 79 V113 +32:14 +32:14 00:01:09 724 226 950
125 Arnis Kurps 5376 Skrienam kopā 01:57:15 VBJ 10 V114 +32:42 +20:09 00:01:20 721 195 916
126 Andis Komarovs 5004 01:57:34 VB2 80 V115 +33:01 +33:01 00:01:29 719 175 894
127 Maksims Leščinskis 5481 Zoorbagan 01:57:42 VB3 23 V116 +33:09 +29:18 00:01:41 718 154 872
128 Dainis Bautris 5273 AMSERV TEAM 01:57:47 VB2 81 V117 +33:14 +33:14 00:01:17 718 203 921
129 Ieva Pūce 5301 VSK Noskrien Blonde 01:57:52 SB3 2 S12 +18:56 +11:13 00:01:27 839 234 1073
130 Juris Čerpinskis 5266 01:57:54 VB2 82 V118 +33:21 +33:21 00:01:07 717 233 950
131 Arturs Grabins 5437 01:57:56 VB2 83 V119 +33:23 +33:23 00:01:41 717 154 871
132 Arvis Nāckalns 5480 01:57:57 VB2 84 V120 +33:24 +33:24 00:01:40 717 156 873
133 Jānis Šliseris 5096 01:58:04 VB2 85 V121 +33:31 +33:31 00:01:43 716 151 867
134 Kaspars Vaivods 5343 KKDE 01:58:11 VB2 86 V122 +33:38 +33:38 00:01:45 715 149 864
135 Andris Rozentālbergs 5419 01:58:13 VB2 87 V123 +33:40 +33:40 00:01:22 715 190 905
136 Mārcis Smalkais 5057 Metam mieru! 01:58:14 VB2 88 V124 +33:41 +33:41 00:01:20 715 195 910
137 Nauris Bērziņš 5095 01:58:15 VB2 89 V125 +33:42 +33:42 00:01:17 715 203 918
138 Andžejs Stenclavs 5464 Kinetics 01:58:22 VB3 24 V126 +33:49 +29:58 00:01:24 714 186 900
139 Jānis Grudulis 5473 ATEA 01:58:23 VB2 90 V127 +33:50 +33:50 00:01:30 714 173 887
140 Mārtiņš Mazlazdiņš 5052 01:58:34 VB2 91 V128 +34:01 +34:01 00:01:06 713 236 949
141 Kristaps Dvēselītis 5199 01:58:39 VBJ 11 V129 +34:06 +21:33 00:01:10 713 223 936
142 Arvīds Pelēcis 5160 01:58:49 VBJ 12 V130 +34:16 +21:43 00:01:43 712 151 863
143 Jānis Kudums 5271 01:58:49 VB2 92 V131 +34:16 +34:16 00:01:41 712 154 866
144 Rubens Pāvils Šulcs 5285 Smiltene 01:58:55 VBJ 13 V132 +34:22 +21:49 00:01:20 711 195 906
145 Edgars Bērziņš 5171 Draugiem Group 01:58:56 VB2 93 V133 +34:23 +34:23 00:01:41 711 154 865
146 Vitālijs Ribakovs 5218 SPB RUN/Asics 01:58:56 VB2 94 V134 +34:23 +34:23 00:01:06 711 236 947
147 Artúrs Skroderis 15027 01:59:04 VB2 95 V135 +34:31 +34:31 00:01:40 710 156 866
148 Ilze Sermolīte 5461 Zemgales Ziņas 01:59:08 SB3 3 S13 +20:12 +12:29 00:01:41 830 202 1032
149 Agnese Meikšāne 5315 Mana mīļākā komanda 01:59:17 SB2 10 S14 +20:21 +20:21 829 0 829
150 Uģis Holsts 5153 SSK Bebra 01:59:18 VB3 25 V136 +34:45 +30:54 00:01:08 709 229 938
151 Māris Plūme 5460 Swedbank 01:59:39 VB2 96 V137 +35:06 +35:06 00:01:40 707 156 863
152 Jānis Ozols 5411 SPORTLAND 01:59:50 VB2 97 V138 +35:17 +35:17 00:01:33 706 168 874
153 Edgars Dobelis 5006 02:00:06 VB2 98 V139 +35:33 +35:33 00:01:28 704 177 881
154 Kārlis Pajuste 5286 02:00:12 VB2 99 V140 +35:39 +35:39 00:01:39 703 158 861
155 Aigars Kokins 5364 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:00:13 VB3 26 V141 +35:40 +31:49 00:01:23 703 188 891
156 Normunds Zauls 5152 Limbaži 02:00:14 VB3 27 V142 +35:41 +31:50 00:01:33 703 168 871
157 Aigars Cibuļskis 5036 02:00:23 VB2 100 V143 +35:50 +35:50 00:01:19 702 197 899
158 Roberts Sļadzevskis 5383 Maratona klubs 02:00:25 VB2 101 V144 +35:52 +35:52 00:01:34 702 166 868
159 Pāvels Saveļjevs 5112 Accenture > Be Yourself & Make a difference 02:00:26 VB2 102 V145 +35:53 +35:53 00:01:27 702 179 881
160 Armands Auziņš 5033 adidas Runners I Riga 02:00:32 VB3 28 V146 +35:59 +32:08 00:01:45 701 149 850
161 Zanda Kārkliņa 5373 Baldones skriešanas komanda 02:00:32 SB3 4 S15 +21:36 +13:53 00:01:52 821 182 1003
162 Ivars Broničs 5282 02:00:41 VB2 103 V147 +36:08 +36:08 00:01:22 701 190 891
163 Atis Bērziņš 5210 02:00:48 VB3 29 V148 +36:15 +32:24 00:01:49 700 143 843
164 Agnese Sperga 5423 02:00:51 SB2 11 S16 +21:55 +21:55 00:01:16 819 268 1087
165 Olafs Smiltnieks 5220 Olainfarm 02:00:56 VB3 30 V149 +36:23 +32:32 00:02:10 699 120 819
166 Juris Leitāns 15024 02:01:03 VB3 31 V150 +36:30 +32:39 00:01:35 698 164 862
167 Artūrs Ipatenko 5448 02:01:12 VB2 104 V151 +36:39 +36:39 00:01:31 698 171 869
168 Nauris Hofmanis 5069 REMOSS 02:01:21 VBJ 14 V152 +36:48 +24:15 00:01:18 697 200 897
169 Juris Poļakovs 5407 SPORTLAND 02:01:44 VB3 32 V153 +37:11 +33:20 00:01:19 695 197 892
170 Andrejs Zubaničs 15011 02:01:45 VB2 105 V154 +37:12 +37:12 00:01:37 694 161 855
171 Jānis Rukmanis 15006 3D Running 02:01:46 VB2 106 V155 +37:13 +37:13 00:01:23 694 188 882
172 Renārs Seiksts 5161 Rīgas satiksme 02:01:51 VB2 107 V156 +37:18 +37:18 00:01:15 694 208 902
173 Emīls Stallītis 5369 Luminor 02:01:54 VB2 108 V157 +37:21 +37:21 00:01:19 694 197 891
174 Krišjānis Hartmanis 5041 KIČE 02:01:58 VB2 109 V158 +37:25 +37:25 00:01:21 693 193 886
175 Valdis Prauliņš 5456 Čiekurkalna Road Runners 02:02:03 VB3 33 V159 +37:30 +33:39 00:01:30 693 173 866
176 Jānis Gora 5130 LMT 02:02:13 VB2 110 V160 +37:40 +37:40 00:01:33 692 168 860
177 Alise Putraima 5466 LIMBAŽI SKRIEN 02:02:21 SB2 12 S17 +23:25 +23:25 00:01:26 809 237 1046
178 Ģirts Bisenieks 5142 02:02:23 VB2 111 V161 +37:50 +37:50 00:01:30 691 173 864
179 Matīss Lakovics 5402 02:02:24 VB2 112 V162 +37:51 +37:51 00:01:48 691 144 835
180 Guntis Leimanis 5196 02:02:50 VB2 113 V163 +38:17 +38:17 00:01:45 688 149 837
181 Aigars Teivāns 5253 02:02:51 VB2 114 V164 +38:18 +38:18 00:01:37 688 161 849
182 Māris Lūsis 5099 Skrienošie Lūši 02:02:59 VB2 115 V165 +38:26 +38:26 00:01:29 687 175 862
183 Sandra Vesere 5354 02:03:09 SB2 13 S18 +24:13 +24:13 00:01:41 803 202 1005
184 Gunta Blūmiņa 5151 Virsotne/MARMOT 02:03:17 SB2 14 S19 +24:21 +24:21 00:01:08 802 300 1102
185 Roberts Ivzāns 5115 Ogre 02:03:18 VB3 34 V166 +38:45 +34:54 00:01:38 686 159 845
186 Marta Lapiņa 5074 KVISVIKI 02:03:22 SB2 15 S20 +24:26 +24:26 00:01:48 802 189 991
187 Igors Zinkevičs 5366 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:03:23 VB2 116 V167 +38:50 +38:50 00:01:31 685 171 856
188 Evija Vate 5084 Engures sportam 02:03:34 SB2 16 S21 +24:38 +24:38 00:01:15 801 272 1073
189 Edijs Veide 5283 DC VECSALACAS UNITED 02:03:39 VB2 117 V168 +39:06 +39:06 00:01:19 684 197 881
190 Krista Hartmane 5138 Siguldas Maratona klubs 02:03:41 SB2 17 S22 +24:45 +24:45 00:01:50 800 185 985
191 Igors Kozlovs 5334 02:03:48 VB3 35 V169 +39:15 +35:24 00:01:29 683 175 858
192 Agris Meilerts 5146 Latvijas Finieris 02:03:49 VB3 36 V170 +39:16 +35:25 00:01:46 683 147 830
193 Guntis Balodis 15008 02:03:54 VB2 118 V171 +39:21 +39:21 00:01:29 682 175 857
194 Agris Spalviņš 5439 Rauna 02:03:55 VB4 4 V172 +39:22 +18:32 00:01:38 682 159 841
195 Kaspars Aksenoks 5089 CSDD 02:03:56 VB3 37 V173 +39:23 +35:32 00:01:31 682 171 853
196 Oskars Martuzāns 5126 AkmensDizains.lv 02:03:56 VB2 119 V174 +39:23 +39:23 00:01:22 682 190 872
197 Ivars Stivriņš 5249 02:03:57 VB2 120 V175 +39:24 +39:24 00:01:37 682 161 843
198 Kristīne Slikšāne 5046 VSK Noskrien 02:04:00 SB3 5 S23 +25:04 +17:21 00:01:34 798 217 1015
199 Arnis Pokšāns 5325 Abas Kreisās Kājas 02:04:04 VB3 38 V176 +39:31 +35:40 00:01:38 681 159 840
200 Rolands Rozītis 5123 02:04:06 VB2 121 V177 +39:33 +39:33 00:01:37 681 161 842
201 Jānis Kopmanis 5330 LSC 02:04:11 VB4 5 V178 +39:38 +18:48 00:01:44 681 150 831
202 Andis Ruskulis 5408 SPORTLAND 02:04:24 VB2 122 V179 +39:51 +39:51 00:01:25 680 184 864
203 Inga Mauliņa 5222 Olainfarm 02:04:41 SB2 18 S24 +25:45 +25:45 00:01:46 793 192 985
204 Uldis Kondratovičs 5133 Virsotne/MARMOT 02:04:43 VB4 6 V180 +40:10 +19:20 00:01:27 678 179 857
205 Artis Ločmelis 5116 OK Burkānciems 02:04:56 VB3 39 V181 +40:23 +36:32 00:01:21 677 193 870
206 Vladimirs Misāns 5225 02:05:04 VB3 40 V182 +40:31 +36:40 00:01:45 676 149 825
207 Jānis Rāzna 5351 SSK Bebra 02:05:09 VB3 41 V183 +40:36 +36:45 00:01:35 676 164 840
208 Jānis Pugačs 5300 Alusvēders 02:05:25 VB2 123 V184 +40:52 +40:52 00:01:13 674 214 888
209 Edgars Bērze 5156 EY 02:05:29 VB2 124 V185 +40:56 +40:56 00:01:31 674 171 845
210 Juris Rukkalns 5340 Ragana 02:05:36 VB4 7 V186 +41:03 +20:13 00:02:05 673 125 798
211 Nils Nesters 5455 Čiekurkalna Road Runners 02:05:38 VBJ 15 V187 +41:05 +28:32 00:01:38 673 159 832
212 Kārlis Ertmanis 5217 BALTAIS 02:05:42 VB3 42 V188 +41:09 +37:18 00:01:32 673 170 843
213 Pāvels Janovičs 5108 LSC 02:05:48 VB2 125 V189 +41:15 +41:15 00:01:30 672 173 845
214 Dace Spalva 5182 02:05:50 SB2 19 S25 +26:54 +26:54 00:01:32 786 222 1008
215 Gatis Valdheims 5122 02:06:14 VB2 126 V190 +41:41 +41:41 00:01:38 670 159 829
216 Viktors Saulītis 5367 Luminor 02:06:24 VB2 127 V191 +41:51 +41:51 00:01:22 669 190 859
217 Kalvis Zuļģis 5278 PAVISAM NEGANTI 02:06:39 VB2 128 V192 +42:06 +42:06 00:01:47 668 146 814
218 Laura Davidauska 5360 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:06:40 SBJ 2 S26 +27:44 +16:00 00:01:27 781 234 1015
219 Mārcis Bratka 5449 02:06:45 VB2 129 V193 +42:12 +42:12 00:01:39 667 158 825
220 Elita Zālīte 5215 TRX Cēsis 02:06:48 SB3 6 S27 +27:52 +20:09 00:01:48 780 189 969
221 Linda Beldava 5134 VSK Noskrien Vāveres 02:06:50 SB2 20 S28 +27:54 +27:54 00:01:38 780 208 988
222 Ivita Šale 5154 SSK Bebra 02:07:01 SB2 21 S29 +28:05 +28:05 00:01:31 779 224 1003
223 Ilgonis Apfelbaums 5277 Matisons Runner's Club 02:07:08 VB4 8 V194 +42:35 +21:45 00:02:01 665 129 794
224 Līga Līdumniece 5450 adidas Runners 02:07:18 SB2 22 S30 +28:22 +28:22 00:01:20 777 255 1032
225 Lita Dzelme 5055 02:07:21 SB3 7 S31 +28:25 +20:42 00:01:53 777 181 958
226 Jānis Kolužs 5322 Daugavpils Runners 02:07:25 VB2 130 V195 +42:52 +42:52 00:01:22 664 190 854
227 Ģirts Melezers 5162 Rīgas satiksme 02:07:46 VB2 131 V196 +43:13 +43:13 00:01:20 662 195 857
228 Artūrs Rozenfelds 5228 Junmārupe skrien 02:08:11 VB3 43 V197 +43:38 +39:47 00:01:30 660 173 833
229 Juris Misters 5459 02:08:11 VB2 132 V198 +43:38 +43:38 00:01:43 660 151 811
230 Jānis Rozenbergs 5394 02:08:24 VB2 133 V199 +43:51 +43:51 00:01:57 658 133 791
231 Aigars Tohters 5229 SK Dzērvene II 02:08:28 VB2 134 V200 +43:55 +43:55 00:01:22 658 190 848
232 Aldis Rocēns 5203 BUKDESIGNER 02:08:30 VB3 44 V201 +43:57 +40:06 00:01:30 658 173 831
233 Pavels Mazurs 5109 02:08:31 VB3 45 V202 +43:58 +40:07 00:01:46 658 147 805
234 Oskars Apsītis 5231 2KOKI 02:08:32 VB3 46 V203 +43:59 +40:08 00:01:19 658 197 855
235 Roberts Koleda 5145 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:08:32 VB3 47 V204 +43:59 +40:08 00:01:28 658 177 835
236 Lauma Čerņevska 5132 VSK Noskrien Vāveres 02:08:46 SB2 23 S32 +29:50 +29:50 00:01:33 768 219 987
237 Konstantins Kvasovs 5477 02:08:49 VB2 135 V205 +44:16 +44:16 00:01:32 656 170 826
238 Kristaps Lamsters 15004 02:09:09 VB2 136 V206 +44:36 +44:36 00:01:41 655 154 809
239 Andris Šumskihs 5352 Lynxdojo 02:09:13 VB2 137 V207 +44:40 +44:40 00:01:54 654 137 791
240 Armands Andersons 5070 02:09:20 VB2 138 V208 +44:47 +44:47 00:01:32 654 170 824
241 Jurģis Urtāns 5346 Lūša pēdās 02:09:22 VB2 139 V209 +44:49 +44:49 00:01:35 654 164 818
242 Natālija Joničenko 5329 Talsu pauguraines Zaķi 02:09:27 SB3 8 S33 +30:31 +22:48 00:01:43 764 198 962
243 Jēkabs Vinciuns 5348 02:09:28 VB2 140 V210 +44:55 +44:55 00:01:48 653 144 797
244 Janeks Bauers 5447 OK KO 02:09:40 VB3 48 V211 +45:07 +41:16 00:02:00 652 130 782
245 Viesturs Puriņš 5274 02:09:42 VB3 49 V212 +45:09 +41:18 00:01:43 652 151 803
246 Gatis Miķelsons 5213 02:09:44 VB2 141 V213 +45:11 +45:11 00:01:33 652 168 820
247 Reinis Lulle 5417 02:09:51 VBJ 16 V214 +45:18 +32:45 00:01:48 651 144 795
248 Agate Kristapsone 15003 PATRIA SPORTLAND 02:09:52 SB2 24 S34 +30:56 +30:56 00:01:38 762 208 970
249 Anita Saulīte 5446 VSK "Burkānciems & Co" 02:09:58 SB3 9 S35 +31:02 +23:19 00:01:45 761 194 955
250 Māris Ivanāns 5185 Mammadaba 02:10:03 VB2 142 V215 +45:30 +45:30 00:01:00 650 260 910
251 Aldis Sjucillo 5195 Latvijas Finieris 02:10:05 VB3 50 V216 +45:32 +41:41 00:01:26 650 181 831
252 Sergejs Labors 5389 Swedbank 02:10:06 VB3 51 V217 +45:33 +41:42 00:01:32 650 170 820
253 Gunārs Ruciņš 5281 Fizkultūras nora 02:10:24 VB2 143 V218 +45:51 +45:51 00:01:09 648 226 874
254 Māris Balceris 5353 EY 02:10:24 VB2 144 V219 +45:51 +45:51 00:01:31 648 171 819
255 Aiva Liepiņa 5458 02:10:25 SB2 25 S36 +31:29 +31:29 00:01:45 759 194 953
256 Lāsma Zebuliņa 5318 VSK Noskrien Blonde 02:10:29 SB3 10 S37 +31:33 +23:50 00:01:31 758 224 982
257 Kristaps Zvirgzds 5029 02:10:31 VBJ 17 V220 +45:58 +33:25 00:01:16 648 205 853
258 Artis Ivanovs 5077 02:10:41 VB2 145 V221 +46:08 +46:08 00:01:17 647 203 850
259 Zane Fricberga 5246 02:10:52 SB2 26 S38 +31:56 +31:56 00:02:05 756 163 919
260 Nauris Živuļins 5241 02:10:53 VB2 146 V222 +46:20 +46:20 00:01:45 646 149 795
261 Ēriks Ajausks 5157 3D Running 02:11:00 VB2 147 V223 +46:27 +46:27 00:01:45 645 149 794
262 Didzis Kirstuks 5337 02:11:31 VB3 52 V224 +46:58 +43:07 00:02:03 643 127 770
263 Egita Uzule 5470 SALDUS BOKSA KLUBS 02:11:31 SB3 11 S39 +32:35 +24:52 00:01:53 752 181 933
264 Kaspars Dičmanis 15025 02:11:50 VB2 148 V225 +47:17 +47:17 00:01:11 641 220 861
265 Jānis Sebris 5359 02:11:51 VB2 149 V226 +47:18 +47:18 00:01:41 641 154 795
266 Aija Rogāle 5323 KROKUS 02:11:56 SB3 12 S40 +33:00 +25:17 00:02:01 750 169 919
267 Dzintars Džons Fidžeralds Jaunzems 5105 Siguldas Maratona klubs 02:12:04 VB2 150 V227 +47:31 +47:31 00:01:50 640 142 782
268 Aija Freiberga 5078 02:12:06 SB2 27 S41 +33:10 +33:10 00:01:48 749 189 938
269 Nauris Pļaviņš 5124 AkmensDizains.lv 02:12:14 VB2 151 V228 +47:41 +47:41 00:01:56 639 134 773
270 Lauris Zilveris 5211 Pīļtēviņa pārgājiens 02:12:15 VB2 152 V229 +47:42 +47:42 00:01:59 639 131 770
271 Rolands Gritāns 5333 Biznesa parks ABAVA 02:12:28 VB3 53 V230 +47:55 +44:04 00:01:46 638 147 785
272 Jānis Kopmanis 5087 02:12:29 VB3 54 V231 +47:56 +44:05 00:01:39 638 158 796
273 Nauris Auzenbahs 5114 DzSK Lokomotīve 02:12:36 VB3 55 V232 +48:03 +44:12 00:01:38 638 159 797
274 Agita Gritāne 5094 Biznesa parks ABAVA 02:12:44 SB3 13 S42 +33:48 +26:05 00:02:04 745 165 910
275 Gints Ošiņš 15014 SK Kenijas brieži 02:12:55 VB3 56 V233 +48:22 +44:31 00:02:26 636 107 743
276 Armands Sudrabs 5238 VSK/Noskrien 02:13:08 VB3 57 V234 +48:35 +44:44 00:01:47 635 146 781
277 Arturs Vanags 5307 newhouse.lv 02:13:19 VB2 153 V235 +48:46 +48:46 00:01:40 634 156 790
278 Agris Krumbergs 5062 Līkā kalna rambātāji 02:13:23 VB3 58 V236 +48:50 +44:59 00:01:29 634 175 809
279 Ina Balgalve 5061 02:14:06 SB3 14 S43 +35:10 +27:27 00:01:41 738 202 940
280 Normunds Grava 5051 02:14:11 VB3 59 V237 +49:38 +45:47 00:01:22 630 190 820
281 Aļģirts Valužis 5403 Priekules veloklubs 02:14:16 VB3 60 V238 +49:43 +45:52 00:01:59 630 131 761
282 Konstantin Rogozin 5379 02:14:26 VB3 61 V239 +49:53 +46:02 00:01:11 629 220 849
283 Mārtiņš Tarando 5119 02:14:32 VB2 154 V240 +49:59 +49:59 00:01:23 628 188 816
284 Kristīne Slaidiņa 5224 Baldones skriešanas komanda 02:14:44 SB2 28 S44 +35:48 +35:48 00:01:40 734 204 938
285 Nora Vrubļevska 5386 Surikati 02:14:47 SB2 29 S45 +35:51 +35:51 00:02:18 734 148 882
286 Evita Riekstiņa 5003 02:14:54 SB2 30 S46 +35:58 +35:58 00:02:01 733 169 902
287 Aivars Šķudītis 5147 Latvijas Finieris 02:14:57 VB2 155 V241 +50:24 +50:24 00:01:43 627 151 778
288 Jurģis Stukuls 5039 SK Katrīna 02:15:26 VB2 156 V242 +50:53 +50:53 00:01:10 624 223 847
289 Erlens Grunckis 5469 02:15:45 VB3 62 V243 +51:12 +47:21 00:02:03 623 127 750
290 Pauls Vītols 15015 02:16:14 VB2 157 V244 +51:41 +51:41 00:01:56 621 134 755
291 Gunta Reinicāne 5097 02:16:17 SB2 31 S47 +37:21 +37:21 00:01:46 726 192 918
292 Aivis Rostoks 5387 02:16:21 VB2 158 V245 +51:48 +51:48 00:01:37 620 161 781
293 Ieva Biedrīte 5158 Grauda Spēks 02:16:28 SB2 32 S48 +37:32 +37:32 00:01:38 725 208 933
294 Andris Jansons 5088 VSK Noskrien 02:16:42 VB4 9 V246 +52:09 +31:19 00:01:43 619 151 770
295 Valdis Lepiksons 5237 Auseklis IK 02:16:47 VB3 63 V247 +52:14 +48:23 00:01:39 618 158 776
296 Alvis Lepiksons 5236 Auseklis IK 02:17:05 VB3 64 V248 +52:32 +48:41 00:01:54 617 137 754
297 Ilze Baumane 5467 02:17:16 SB3 15 S49 +38:20 +30:37 00:01:54 721 179 900
298 Sanita Ivanova 5118 02:17:17 SB2 33 S50 +38:21 +38:21 00:01:53 721 181 902
299 Santa Žukovska 5463 02:17:32 SB2 34 S51 +38:36 +38:36 00:01:41 719 202 921
300 Simona Radoviča 5188 SimKris 02:17:35 SB2 35 S52 +38:39 +38:39 00:01:49 719 187 906
301 Didzis Videmanis 5101 Mežsusuri 02:17:54 VB2 159 V249 +53:21 +53:21 00:01:37 613 161 774
302 Māris Videmanis 5341 Mežsusuri 02:17:55 VB2 160 V250 +53:22 +53:22 00:01:47 613 146 759
303 Andrejs Pētersons 5111 02:17:58 VB2 161 V251 +53:25 +53:25 00:01:40 613 156 769
304 Guntis Pucens 5028 SK Katrīna 02:18:05 VB4 10 V252 +53:32 +32:42 00:01:23 612 188 800
305 Ilze Stukule 5032 SK Katrīna/Kuldīga 02:18:05 SB4 1 S53 +39:09 +00:00 00:02:09 716 158 874
306 Maija Gutāne 15013 02:18:09 SB2 36 S54 +39:13 +39:13 00:01:43 716 198 914
307 Zane Galdiņa 5072 Smiling runner 02:18:18 SB2 37 S55 +39:22 +39:22 00:02:06 715 162 877
308 Simona Ozola Ozoliņa 5035 02:18:23 SB2 38 S56 +39:27 +39:27 00:02:03 715 166 881
309 Mārtiņš Krams 5056 02:18:44 VB2 162 V253 +54:11 +54:11 00:01:13 609 214 823
310 Santa Birģele 5018 02:18:59 SB2 39 S57 +40:03 +40:03 00:02:18 712 148 860
311 Jānis Radziņš 15018 VSK Noskrien 02:19:19 VB2 163 V254 +54:46 +54:46 00:01:56 607 134 741
312 Laila Rozīte 5426 VSK Noskrien 02:19:23 SB2 40 S58 +40:27 +40:27 00:01:54 710 179 889
313 Rūdolfs Karss 5372 Luminor 02:19:25 VB2 164 V255 +54:52 +54:52 00:01:50 606 142 748
314 Antra Spundiņa 5080 VSK Noskrien 02:19:27 SB2 41 S59 +40:31 +40:31 00:01:51 709 184 893
315 Līva Poriete 5416 02:19:27 SBJ 3 S60 +40:31 +28:47 00:01:47 709 191 900
316 Vilis Zinkevičs 5440 02:19:29 VB2 165 V256 +54:56 +54:56 00:01:38 606 159 765
317 Dace Ancāne 5276 VENDEN 02:19:39 SB2 42 S61 +40:43 +40:43 00:02:05 708 163 871
318 Edijs Ramiņš 5251 Sece 02:19:40 VB3 65 V257 +55:07 +51:16 00:01:53 605 138 743
319 Rinalds Zeltiņš 15009 KMKVP 02:20:01 VB3 66 V258 +55:28 +51:37 00:01:45 604 149 753
320 Uldis Apsītis 15012 Fjord Software 02:20:04 VB3 67 V259 +55:31 +51:40 00:02:01 604 129 733
321 Aivars Veiss 5047 02:20:09 VB4 11 V260 +55:36 +34:46 00:01:34 603 166 769
322 Jānis Olšteins 15020 02:20:10 VB2 166 V261 +55:37 +55:37 00:01:52 603 139 742
323 Laura Igaviņa 5252 SK Lejasciems 02:20:51 SBJ 4 S62 +41:55 +30:11 00:01:51 702 184 886
324 Edgars Fabrīcius 5139 02:20:53 VB2 167 V262 +56:20 +56:20 00:01:34 600 166 766
325 Iveta Belousova 5308 02:21:03 SB3 16 S63 +42:07 +34:24 00:01:53 701 181 882
326 Elīna Frīzendorfa 5443 NRC Rīga 02:21:04 SB2 43 S64 +42:08 +42:08 00:01:59 701 171 872
327 Heiki Prants 5344 Võru Suusaklubi 02:21:07 VB3 68 V263 +56:34 +52:43 00:01:29 599 175 774
328 Aija Melezere 5355 VSK Noskrien 02:21:15 SB2 44 S65 +42:19 +42:19 00:01:53 700 181 881
329 Gunārs Grundštoks 5148 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:21:18 VB2 168 V264 +56:45 +56:45 00:02:10 598 120 718
330 Aiva Klepere 5287 Ziemeļkurzeme OK 02:21:42 SB2 45 S66 +42:46 +42:46 00:02:17 698 149 847
331 Vladimirs Kļavnieks 5244 Riga 02:21:42 VB4 12 V265 +57:09 +36:19 00:02:26 597 107 704
332 Dainis Driņķis 5113 DzSK Lokomotīve 02:21:56 VB3 69 V266 +57:23 +53:32 00:02:16 596 115 711
333 Indra Kļaviņa 15019 I 02:22:09 SB2 46 S67 +43:13 +43:13 696 0 696
334 Agnija Zizlāne 5053 02:22:21 SB2 47 S68 +43:25 +43:25 00:02:05 695 163 858
335 Andris Bērziņš 5198 SK Dzērvene II 02:22:36 VB3 70 V267 +58:03 +54:12 00:02:01 593 129 722
336 Laine Kuzmane 5011 02:22:50 SB2 48 S69 +43:54 +43:54 00:02:00 693 170 863
337 Jānis Zemturis 5214 02:22:56 VB4 13 V268 +58:23 +37:33 00:02:10 592 120 712
338 Rigonda Germova 5082 02:23:07 SB3 17 S70 +44:11 +36:28 00:01:42 691 200 891
339 Laura Žumbure 5304 02:23:16 SB2 49 S71 +44:20 +44:20 00:01:35 691 215 906
340 Jānis Deksnis 5425 Swedbank 02:23:25 VB2 169 V269 +58:52 +58:52 00:01:56 590 134 724
341 Madara Tīģere-Bernharde 5092 02:23:30 SB2 50 S72 +44:34 +44:34 00:01:49 689 187 876
342 Ieva Jurēvica 5434 SPB RUN/Asics 02:23:32 SBJ 5 S73 +44:36 +32:52 00:01:19 689 258 947
343 Artjoms Križanovskis 15023 02:23:34 VB2 170 V270 +59:01 +59:01 00:01:49 589 143 732
344 Dainis Pīlācis 5378 02:23:48 VB2 171 V271 +59:15 +59:15 00:02:15 588 116 704
345 Elīna Drēziņa 5187 Maxima Latvija 02:23:51 SB2 51 S74 +44:55 +44:55 00:02:15 688 151 839
346 Nelda Neilande 5262 02:23:51 SBJ 6 S75 +44:55 +33:11 00:02:13 688 153 841
347 Anita Zagorska 5216 02:23:54 SB2 52 S76 +44:58 +44:58 00:01:46 688 192 880
348 Kristaps Šņepsts 5409 SPORTLAND 02:23:55 VBJ 18 V272 +59:22 +46:49 00:01:38 587 159 746
349 KristĪne VilcĀne 5421 02:24:08 SB2 53 S77 +45:12 +45:12 00:02:29 686 137 823
350 Veronika Buhalova 5043 02:24:10 SB2 54 S78 +45:14 +45:14 00:02:09 686 158 844
351 Ērika Urtāne 5345 Lūša pēdās 02:24:13 SB2 55 S79 +45:17 +45:17 00:01:57 686 174 860
352 Aivars Lapa 5066 Autostarts.lv 02:24:17 VB3 71 V273 +59:44 +55:53 00:01:45 586 149 735
353 Jana Gutkina 5265 02:24:19 SB2 56 S80 +45:23 +45:23 00:02:03 686 166 852
354 Jānis Seglickis 5193 Pingvīni 02:24:28 VB2 172 V274 +59:55 +59:55 00:01:02 585 252 837
355 Zinta Simanoviča 5065 02:24:28 SB2 57 S81 +45:32 +45:32 00:02:03 685 166 851
356 Ilona Balode 5178 Salacgrīvas Roņi 02:25:03 SB3 18 S82 +46:07 +38:24 00:02:23 682 143 825
357 Ainārs Jermacāns 5128 AkmensDizains.lv 02:25:04 VB2 173 V275 +1:00:31 +1:00:31 00:01:42 583 153 736
358 Dina Alksne 5299 Kocēnu novads-1 02:25:28 SB3 19 S83 +46:32 +38:49 00:02:03 680 166 846
359 Māris Šūpols 5208 VSK Noskrien / SVK Madona 02:25:42 VB3 72 V276 +1:01:09 +57:18 00:02:10 580 120 700
360 Marika Pazare 5226 Swedbank 02:25:53 SB2 58 S84 +46:57 +46:57 00:02:24 678 142 820
361 Vitālijs Žuselis 5015 Daugavpils Runners 02:25:58 VB2 174 V277 +1:01:25 +1:01:25 00:01:30 579 173 752
362 Juris Aigars Āboliņš 5397 02:26:06 VB3 73 V278 +1:01:33 +57:42 00:02:00 579 130 709
363 Lauris Lizbovskis 5375 LNT Sports 02:26:38 VB3 74 V279 +1:02:05 +58:14 00:02:25 577 108 685
364 Anita Galašina 5404 SPORTLAND 02:26:39 SB2 59 S85 +47:43 +47:43 00:02:23 675 143 818
365 Laura Kalēja 5232 02:26:44 SBJ 7 S86 +47:48 +36:04 00:02:12 674 155 829
366 Andris Dimants 5206 02:26:49 VB2 175 V280 +1:02:16 +1:02:16 00:02:02 576 128 704
367 Linda Brokāne 5221 Olainfarm 02:27:11 SB2 60 S87 +48:15 +48:15 00:02:07 672 161 833
368 Uldis Kleinbergs 5167 Ko Te Notiek? 02:27:11 VB2 176 V281 +1:02:38 +1:02:38 00:01:33 574 168 742
369 Aivars Ābols 5258 MADONA 02:27:13 VB4 14 V282 +1:02:40 +41:50 00:01:57 574 133 707
370 Jānis Straukmanis 5338 02:27:17 VB2 177 V283 +1:02:44 +1:02:44 00:01:33 574 168 742
371 Nellija Baliko 5465 Isostar 02:27:17 SB2 61 S88 +48:21 +48:21 00:02:39 672 128 800
372 Līga Ganiņa 5030 02:27:40 SB2 62 S89 +48:44 +48:44 00:02:15 670 151 821
373 Jānis Knēts 5339 Accenture > High Performance 02:27:49 VB2 178 V284 +1:03:16 +1:03:16 00:01:16 572 205 777
374 Ieva Tāle-Stangute 5374 Baldones skriešanas komanda 02:27:57 SB2 63 S90 +49:01 +49:01 00:02:09 669 158 827
375 Linda Berzina 5263 02:27:57 SB2 64 S91 +49:01 +49:01 00:02:16 669 150 819
376 Maksims Birjuļins 5370 Luminor 02:28:02 VB3 75 V285 +1:03:29 +59:38 00:01:38 571 159 730
377 Kristīne Krista Lejniece 5396 Zemgales Ziņas 02:28:09 SBJ 8 S92 +49:13 +37:29 00:01:38 668 208 876
378 Agnese Kundziņa 5290 02:28:46 SB2 65 S93 +49:50 +49:50 00:02:13 665 153 818
379 Dace Mačevska 5042 VSK Noskrien 02:28:59 SB2 66 S94 +50:03 +50:03 00:02:21 664 145 809
380 Aivars Bergmanis 5191 VSK Noskrien 02:29:09 VB3 76 V286 +1:04:36 +1:00:45 00:02:27 567 106 673
381 Dita Zaharova 5401 02:29:14 SB2 67 S95 +50:18 +50:18 00:01:57 663 174 837
382 Māris Strazdiņš 5270 STRAZDIŅI 02:29:14 VB3 77 V287 +1:04:41 +1:00:50 00:01:55 567 136 703
383 Anna PakalniŅa 5484 Interesantais Kaspars 02:29:33 SB2 68 S96 +50:37 +50:37 00:01:52 662 182 844
384 Jekabs Kalnajs 5200 Interesantais Kaspars 02:29:33 VB2 179 V288 +1:05:00 +1:05:00 00:01:53 565 138 703
385 Niks Bērziņš 5452 Interesantais Kaspars 02:29:34 VB2 180 V289 +1:05:01 +1:05:01 00:01:49 565 143 708
386 Gunta Brazauska 5320 02:29:37 SB2 69 S97 +50:41 +50:41 00:02:07 661 161 822
387 Andis Ločmelis 5234 VSK Burkānciems & co 02:29:59 VB2 181 V290 +1:05:26 +1:05:26 00:02:23 564 109 673
388 Diāna Ivanova 5245 02:30:03 SB3 20 S98 +51:07 +43:24 00:02:23 659 143 802
389 Lauma Muceniece 5335 02:30:05 SB2 70 S99 +51:09 +51:09 00:02:09 659 158 817
390 Mārcis Janušs 5100 02:30:35 VB3 78 V291 +1:06:02 +1:02:11 00:02:27 561 106 667
391 Elīna Pajuste 5280 02:30:37 SB2 71 S100 +51:41 +51:41 00:02:40 657 128 785
392 Mārtiņš Krūklis 5166 02:30:47 VB2 182 V292 +1:06:14 +1:06:14 00:02:11 561 119 680
393 Mārtiņš Freibergs 5135 VSK Noskrien 02:30:52 VB2 183 V293 +1:06:19 +1:06:19 00:01:39 560 158 718
394 Antra Lukševica 5272 VSK Noskrien 02:30:59 SB2 72 S101 +52:03 +52:03 00:02:13 655 153 808
395 Inese Neilande 5275 Kača liek skriet! 02:31:29 SB3 21 S102 +52:33 +44:50 00:02:24 653 142 795
396 Mareks Celmiņš 5332 Biznesa parks ABAVA 02:31:44 VB3 79 V294 +1:07:11 +1:03:20 00:02:24 557 108 665
397 Armīns Meisters 5388 02:32:02 VB3 80 V295 +1:07:29 +1:03:38 00:01:48 556 144 700
398 Sandra Rocēna 5031 Izturība 02:32:27 SB3 22 S103 +53:31 +45:48 00:02:05 649 163 812
399 Lauris Meiers 5296 VENDEN 02:32:29 VB3 81 V296 +1:07:56 +1:04:05 00:02:10 554 120 674
400 Mārtiņš Puriņš 5008 02:32:32 VB2 184 V297 +1:07:59 +1:07:59 00:02:15 554 116 670
401 Raisa Marčinkus 5269 S/K Ozolnieki 02:32:35 SB4 2 S104 +53:39 +14:30 00:02:22 648 144 792
402 Zane Timma 5038 SK Katrīna 02:32:47 SB2 73 S105 +53:51 +53:51 00:02:26 648 140 788
403 Ieva Bogustova 5384 02:32:51 SB2 74 S106 +53:55 +53:55 00:02:30 647 136 783
404 Santa Roze 5144 VSK Noskrien Divplākšņi 02:32:55 SB3 23 S107 +53:59 +46:16 00:02:26 647 140 787
405 Ieva Meiere 15002 OK Ziemeļkurzeme 02:32:59 SB3 24 S108 +54:03 +46:20 00:02:41 647 127 774
406 Jānis Birģelis 5045 02:33:09 VB3 82 V298 +1:08:36 +1:04:45 00:02:17 552 114 666
407 Danute Fibiga-Daukšte 5067 02:33:50 SB3 25 S109 +54:54 +47:11 00:02:05 643 163 806
408 Oksana Kirilova 5368 Luminor 02:33:51 SB2 75 S110 +54:55 +54:55 00:02:15 643 151 794
409 Gunārs Slaide 5149 Baldones Lauvas 02:34:12 VB3 83 V299 +1:09:39 +1:05:48 00:02:06 548 124 672
410 Inguna Eglīte 15010 TRXCēsis 02:34:28 SB3 26 S111 +55:32 +47:49 00:02:12 640 155 795
411 Linda Loce 5013 Lynxdojo 02:34:30 SB2 76 S112 +55:34 +55:34 00:02:01 640 169 809
412 Juris Rocēns 5034 Izturība 02:34:45 VB3 84 V300 +1:10:12 +1:06:21 00:01:27 546 179 725
413 Dace Skrastiņa 5264 Talsu pauguraines Zaķi 02:34:59 SB3 27 S113 +56:03 +48:20 00:02:13 638 153 791
414 Ina Graudiņa 5002 VSK Noskrien Vāveres 02:35:13 SB2 77 S114 +56:17 +56:17 00:02:04 637 165 802
415 Aleksandrs Jansons 5268 02:35:14 VB3 85 V301 +1:10:41 +1:06:50 00:01:24 545 186 731
416 Sabīne Eglīte 5324 Jāņkalni 02:35:15 SB2 78 S115 +56:19 +56:19 00:02:14 637 152 789
417 Raimonds Eglītis 5311 #catchmeifyoucan 02:35:22 VB2 185 V302 +1:10:49 +1:10:49 00:02:25 544 108 652
418 Rūta Šneidere 5027 02:35:34 SB2 79 S116 +56:38 +56:38 00:02:22 636 144 780
419 Linda Pavļuta 5474 LV100 02:36:23 SB2 80 S117 +57:27 +57:27 00:02:16 633 150 783
420 Zanda Taupmana 5441 Matisons Runer`s Club/VSK Noskrien 02:36:26 SB3 28 S118 +57:30 +49:47 00:02:35 632 132 764
421 Raimonda Kalniņa 5390 02:36:34 SB2 81 S119 +57:38 +57:38 00:02:09 632 158 790
422 Laila Ceika 5064 02:37:18 SB4 3 S120 +58:22 +19:13 00:02:20 629 146 775
423 Egija Biete 5293 BALTAIS II 02:37:46 SB2 82 S121 +58:50 +58:50 00:02:33 627 133 760
424 Gunita Butāne 5201 Zemgales Ziņas 02:37:47 SB3 29 S122 +58:51 +51:08 00:02:27 627 139 766
425 Ņikita Mogiļins 5429 2 DbL 02:37:55 VBJ 19 V303 +1:13:22 +1:00:49 00:02:07 535 123 658
426 Maksims Mogiļins 5428 2 DbL 02:37:56 VB3 86 V304 +1:13:23 +1:09:32 00:02:12 535 118 653
427 Anna Brokāne 5022 Solis Dabā 02:37:59 SB2 83 S123 +59:03 +59:03 00:02:05 626 163 789
428 Edgars Mežvēvers 5071 02:38:27 VB3 87 V305 +1:13:54 +1:10:03 00:02:04 534 126 660
429 Līga Alksne 5406 SPORTLAND 02:38:36 SB2 84 S124 +59:40 +59:40 00:02:07 624 161 785
430 Mārtiņš Dzelmītis 5190 02:39:16 VB2 186 V306 +1:14:43 +1:14:43 00:02:14 531 116 647
431 Jānis Zaļais 5197 02:39:19 VB2 187 V307 +1:14:46 +1:14:46 00:02:14 531 116 647
432 Andris Zībergs 5050 Cepu cepu 02:39:23 VB3 88 V308 +1:14:50 +1:10:59 00:01:29 530 175 705
433 Līga Briža 5418 Luminor 02:39:28 SB2 85 S125 +1:00:32 +1:00:32 00:02:18 620 148 768
434 Frančeska Pranča 5433 02:40:22 SBJ 9 S126 +1:01:26 +49:42 00:02:29 617 137 754
435 Maija Olšteina 5478 Izdevniecība "Santa" 02:40:23 SBJ 10 S127 +1:01:27 +49:43 00:02:11 617 156 773
436 Inga Vate 5083 02:40:39 SB3 30 S128 +1:01:43 +54:00 00:02:41 616 127 743
437 Lelde Spriņģe 5054 02:41:29 SB2 86 S129 +1:02:33 +1:02:33 00:02:32 613 134 747
438 Līva Lapiņa 5297 02:43:03 SB2 87 S130 +1:04:07 +1:04:07 00:02:33 607 133 740
439 Elīna Tolokonceva 5086 VSK Noskrien 02:43:16 SB2 88 S131 +1:04:20 +1:04:20 00:02:29 606 137 743
440 Imants Zaķis 5444 CDT 02:43:20 VB3 89 V309 +1:18:47 +1:14:56 00:02:10 518 120 638
441 Olesja Baikova 5314 Be More Alive 02:44:10 SB2 89 S132 +1:05:14 +1:05:14 00:01:50 603 185 788
442 Kristīne Ķēniņa 5291 VSK Noskrien 02:44:15 SB2 90 S133 +1:05:19 +1:05:19 00:02:11 602 156 758
443 Inga Dreimane 5230 02:44:23 SB2 91 S134 +1:05:27 +1:05:27 00:02:19 602 147 749
444 Ilga Melne 5358 Olainfarm 02:44:40 SBJ 11 S135 +1:05:44 +54:00 00:01:42 601 200 801
445 Romans Cvetkovs 15028 02:44:40 VB2 188 V310 +1:20:07 +1:20:07 00:02:17 513 114 627
446 Līga Pakalna 5326 KROKUS 02:45:09 SB2 92 S136 +1:06:13 +1:06:13 00:02:21 599 145 744
447 Mārtiņš Dimiters 5014 SK ASI 02:47:25 VB4 15 V311 +1:22:52 +1:02:02 00:02:35 505 101 606
448 Sergejs Artemjevs 5331 02:47:25 VB2 189 V312 +1:22:52 +1:22:52 00:02:31 505 103 608
449 Inga Vaļska 5212 TRX Cēsis 02:48:05 SB3 31 S137 +1:09:09 +1:01:26 00:02:20 589 146 735
450 Normunds Vilūns 5392 VSK noskrien seniori 02:49:22 VB4 16 V313 +1:24:49 +1:03:59 00:02:27 499 106 605
451 Jānis Avens 5385 Maratona klubs 02:50:21 VB3 90 V314 +1:25:48 +1:21:57 00:02:48 496 93 589
452 Selva Ločmele 5090 02:51:54 SB2 93 S138 +1:12:58 +1:12:58 00:02:33 576 133 709
453 Linda Kubiloviča 5079 Nūjo ar vēju 02:53:18 SB3 32 S139 +1:14:22 +1:06:39 00:02:20 571 146 717
454 Miks Užulis 5436 abavaslaivas.lv 02:53:49 VB2 190 V315 +1:29:16 +1:29:16 00:01:54 486 137 623
455 Raitis Kaucis 5476 Gagapay 02:54:44 VB2 191 V316 +1:30:11 +1:30:11 00:02:09 484 121 605
456 Lāsma Āboliņa 5328 VSK Noskrien Divplākšņi 02:56:07 SB3 33 S140 +1:17:11 +1:09:28 00:02:36 562 131 693
457 Vadims Kutukovs 5472 02:57:10 VB3 91 V317 +1:32:37 +1:28:46 00:02:26 477 107 584
458 Gunda Kleinberga-Karsa 15000 VSK Noskrien Divplākšņi 02:57:41 SB3 34 S141 +1:18:45 +1:11:02 00:02:58 557 115 672
459 Marts Kalniņš 15021 Vidzemes Būvserviss 02:58:02 VB3 92 V318 +1:33:29 +1:29:38 00:02:51 475 91 566
460 Raivo Kuks 5223 LĒDMANE 02:58:24 VBJ 20 V319 +1:33:51 +1:21:18 00:02:28 474 105 579
461 Kristīne Kuka 5202 Lēdmane 02:58:27 SB3 35 S142 +1:19:31 +1:11:48 00:02:29 554 137 691
462 Dace Keirāne 5321 02:59:08 SB2 94 S143 +1:20:12 +1:20:12 00:02:07 552 161 713
463 Iveta Nagle 5020 03:00:02 SB2 95 S144 +1:21:06 +1:21:06 00:02:41 550 127 677
464 Dace Janeka 5044 Nūjo ar vēju 03:02:53 SB3 36 S145 +1:23:57 +1:16:14 00:02:34 541 132 673
465 Lela Terasvili 5471 03:03:09 SB3 37 S146 +1:24:13 +1:16:30 00:02:51 540 119 659
466 Māris Vīlips 5081 03:03:39 VB3 93 V320 +1:39:06 +1:35:15 00:02:25 460 108 568
467 Inga Zāle 5025 Nūjo ar vēju 03:10:54 SB4 4 S147 +1:31:58 +52:49 00:02:37 518 130 648
468 Aleksandrs Naumenko 5120 03:11:52 VB4 17 V321 +1:47:19 +1:26:29 00:02:20 441 111 552
469 Andis Ozoliņš 5091 Nūjo priekam 03:13:12 VB4 18 V322 +1:48:39 +1:27:49 00:02:56 438 89 527
470 Iveta Krieva 5058 :) 03:14:31 SB3 38 S148 +1:35:35 +1:27:52 00:03:05 509 110 619
471 Elza Priecuma 5462 03:16:07 SB2 96 S149 +1:37:11 +1:37:11 00:02:29 504 137 641
472 Kristina Ceika 5068 Nūjo ar vēju 03:25:04 SB2 97 S150 +1:46:08 +1:46:08 00:02:52 482 119 601
473 Gunta Ozoliņa 5189 03:25:11 SB3 39 S151 +1:46:15 +1:38:32 00:02:43 482 125 607
474 Inguna Skujiņa 5085 Nūjo vesels 03:32:25 SB4 5 S152 +1:53:29 +1:14:20 00:02:46 466 123 589
475 Marita Ozoliņa 5024 Nūjo priekam 03:34:06 SB2 98 S153 +1:55:10 +1:55:10 00:02:51 462 119 581
476 Marta Gernere 5427 03:54:06 SB2 99 S154 +2:15:10 +2:15:10 00:03:01 423 113 536
477 Agnese Leiburga 5256 Zemgales Ziņas 03:56:09 SB3 40 S155 +2:17:13 +2:09:30 00:02:55 419 117 536
478 Jana Romanovska 5235 Zemgales Ziņas 03:56:14 SB2 100 S156 +2:17:18 +2:17:18 00:03:12 419 106 525
479 Kaspars Klētnieks 5075 Nūjo vesels 03:57:41 VB3 94 V323 +2:33:08 +2:29:17 00:02:47 356 93 449
480 Irēna Ņesterova 15022 04:17:56 SB2 101 S157 +2:39:00 +2:39:00 384 0 384
481 Gatis Krūze 3460 Hanna DSQ
482 Ilze Štila 5250 Sece DSQ
483 Zane Ivanāne 5316 VSK Noskrien Blonde DSQ