VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Artis Dude 2462 Tērvete 00:24:30 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Pēteris Trubačs 2431 Baltais 00:25:11 V1 2 V2 +00:41 +00:41
3 Jānis Mežiels 2241 Patria Sportland 00:25:41 V1 3 V3 +01:11 +01:11
4 Mairis Pētersons 12525 _ 00:27:38 V1 4 V4 +03:08 +03:08
5 Eduards Pāķis 2545 Saulkrasti SRT 00:28:33 V1 5 V5 +04:03 +04:03
6 Andris Bukovskis 2199 BUKIŅI 00:28:59 V1 6 V6 +04:29 +04:29
7 Artūrs Āboltiņš 2007 KSMR Fitness 00:29:56 V1 7 V7 +05:26 +05:26
8 Elvis Rībens 2277 VFK Staldzene/Venden 00:30:36 V1 8 V8 +06:06 +06:06
9 Jana Jansone 2344 00:30:42 S1 1 S1 +00:00 +00:00
10 Agita Kaļva 2272 Ķegumā spēks 00:31:08 S1 2 S2 +00:26 +00:26
11 Haralds Jansons 2357 00:31:19 V1 9 V9 +06:49 +06:49
12 Edgars Auziņš 2082 ASSA ABLOY 00:31:23 V1 10 V10 +06:53 +06:53
13 Jānis Kukulis 2611 00:31:38 V1 11 V11 +07:08 +07:08
14 Nauris Upmalis 2067 VONDARSOUN 00:31:58 V1 12 V12 +07:28 +07:28
15 Dagnis Boltrikovs 2287 Veselīga slodzīte 00:32:01 V1 13 V13 +07:31 +07:31
16 Oskars Stepiņš 2149 Move 00:32:28 V1 14 V14 +07:58 +07:58
17 Roberts Robalds 2231 OK Arona 00:32:30 V1 15 V15 +08:00 +08:00
18 Sandris Kaparkalējs 2115 00:32:35 V1 16 V16 +08:05 +08:05
19 Kārlis Stonka 2160 VSK Noskrien 00:33:54 V1 17 V17 +09:24 +09:24
20 Raimonds Biedrītis 2362 Grauda Spēks 00:34:01 V1 18 V18 +09:31 +09:31
21 Aivars Zaķis 2203 Maratona klubs/LSC 00:34:19 V1 19 V19 +09:49 +09:49
22 Raitis Dovāns 12508 00:34:19 V1 20 V20 +09:49 +09:49
23 Tomass Mičulis 2078 00:34:21 V1 21 V21 +09:51 +09:51
24 Kaspars Sidorovs 12592 00:34:25 V1 22 V22 +09:55 +09:55
25 Kristaps Ozols 2015 FK Salacgrīva 00:34:52 V1 23 V23 +10:22 +10:22
26 Linda Berga 2526 DPD Latvija 00:35:16 S1 3 S3 +04:34 +04:34
27 Aivars Rubulis 2245 00:35:17 V1 24 V24 +10:47 +10:47
28 Lauris Vītols 2111 Vītoli 00:35:25 V1 25 V25 +10:55 +10:55
29 Uģis Kvēps 2486 Eži 00:35:28 V1 26 V26 +10:58 +10:58
30 Toms Tauriņš 12539 00:35:29 V1 27 V27 +10:59 +10:59
31 Edmunds Mičulis 2079 00:35:46 V1 28 V28 +11:16 +11:16
32 Ilvars Grēns 12496 Alus darītava Viedi 00:35:53 V1 29 V29 +11:23 +11:23
33 Edgars Balunovs 2538 Olainfarm 00:36:09 V1 30 V30 +11:39 +11:39
34 Daina Stonka 2159 VSK Noskrien 00:36:10 S1 4 S4 +05:28 +05:28
35 Rolands Bajārs 2584 Līgatne 00:36:13 V1 31 V31 +11:43 +11:43
36 Krists Zambergs 2191 K&K 00:36:17 V1 32 V32 +11:47 +11:47
37 Evita Frančenko 2350 00:36:22 S1 5 S5 +05:40 +05:40
38 Zane Robalde 2233 OK Arona 00:36:24 S1 6 S6 +05:42 +05:42
39 Davis Desainis 2586 Līgatne 00:36:32 V1 33 V33 +12:02 +12:02
40 Anna Konovalova 3892 A2 00:36:34 S1 7 S7 +05:52 +05:52
41 Mārtiņš Dzindzuks 12533 Krapani 00:36:42 V1 34 V34 +12:12 +12:12
42 Rendijs Bušs 2412 Salacgrīvas roņi 00:36:55 V1 35 V35 +12:25 +12:25
43 Ilgvars Bebrišs 2539 SK Katrīna 00:37:10 V1 36 V36 +12:40 +12:40
44 Krists Grava 2583 Līgatne 00:37:23 V1 37 V37 +12:53 +12:53
45 Krišs Ādolfs Antans 2047 00:37:32 V1 38 V38 +13:02 +13:02
46 Artūrs Roms 2592 Līgatne 00:37:49 V1 39 V39 +13:19 +13:19
47 Juris Balandis 2116 00:37:51 V1 40 V40 +13:21 +13:21
48 Mareks Annuškāns 12507 Līgatnes mājas saldējums 00:37:54 V1 41 V41 +13:24 +13:24
49 Jānis Grundšteins 12510 Baltais 00:37:57 V1 42 V42 +13:27 +13:27
50 Maija Pūpola 2070 Maratona klubs 00:38:17 S1 8 S8 +07:35 +07:35
51 Artūrs Pitrāns 2483 Jelgavas 4. vidusskola 00:38:25 V1 43 V43 +13:55 +13:55
52 Jānis Ķīkulis 2212 00:38:28 V1 44 V44 +13:58 +13:58
53 Armands Rudņickis 2516 AMSERV TEAM 00:38:28 V1 45 V45 +13:58 +13:58
54 Mārtiņš Kazanskis 2461 00:38:30 V1 46 V46 +14:00 +14:00
55 Līga Novokšanova 2429 Baltais 00:38:38 S1 9 S9 +07:56 +07:56
56 Ramona Romanovska 2023 00:38:53 S1 10 S10 +08:11 +08:11
57 Ingus Eislers 2519 00:38:57 V1 47 V47 +14:27 +14:27
58 Māris Dambis 2039 00:38:58 V1 48 V48 +14:28 +14:28
59 Amanda Žukova 2591 Līgatne 00:39:00 S1 11 S11 +08:18 +08:18
60 Signe Eislere 2517 00:39:01 S1 12 S12 +08:19 +08:19
61 Arnis Pirogs 2251 00:39:03 V1 49 V49 +14:33 +14:33
62 Santa Šteinerte 2158 00:39:24 S1 13 S13 +08:42 +08:42
63 Marko Gailītis 2582 Līgatne 00:39:30 V1 50 V50 +15:00 +15:00
64 Nikolajs Vladimirovs 2101 00:39:34 V1 51 V51 +15:04 +15:04
65 Ēriks Jukāms 2056 Kārķi,Valkas novads. 00:39:41 V1 52 V52 +15:11 +15:11
66 Ivars Rutkops 2388 00:39:55 V1 53 V53 +15:25 +15:25
67 Toms Teikmanis 2222 Tristans & Izolde 00:39:56 V1 54 V54 +15:26 +15:26
68 Armands Ķirītis 12528 Visma active 00:40:20 V1 55 V55 +15:50 +15:50
69 Monta Freivalde 2145 00:40:23 S1 14 S14 +09:41 +09:41
70 Rolands Štrehers 2415 VSK Noskrien 00:40:24 V1 56 V56 +15:54 +15:54
71 Jurijs Reisners 12519 00:40:25 V1 57 V57 +15:55 +15:55
72 Edijs Laškovs 2420 00:40:27 V1 58 V58 +15:57 +15:57
73 Deniss Macevičs 12599 Bauskas sākumskola 00:40:29 V1 59 V59 +15:59 +15:59
74 Toms Grīslis 12532 Krapani 00:40:33 V1 60 V60 +16:03 +16:03
75 Kristaps Štelmahers 2136 KALĒJS 00:40:38 V1 61 V61 +16:08 +16:08
76 Aiva Drunka 2534 00:40:42 S1 15 S15 +10:00 +10:00
77 Lauris Kuzņecovs 2525 Wunder Latvia 00:40:49 V1 62 V62 +16:19 +16:19
78 Bruno Āboliņš 2603 Līgatne 00:40:51 V1 63 V63 +16:21 +16:21
79 Kirils Jansons 2593 lĪGATNE 00:40:52 V1 64 V64 +16:22 +16:22
80 Sandra Voitenko 2003 00:40:54 S1 16 S16 +10:12 +10:12
81 Kristaps Kuplums 2541 CITADELE.LV 00:40:55 V1 65 V65 +16:25 +16:25
82 Ieva Krastiņa 2306 00:41:04 S1 17 S17 +10:22 +10:22
83 Gints Žumburs 2019 00:41:07 V1 66 V66 +16:37 +16:37
84 Artūrs Kančs 2443 SSK Bebra 00:41:09 V1 67 V67 +16:39 +16:39
85 Kristers Grava 2310 00:41:11 V1 68 V68 +16:41 +16:41
86 Jeļena Lāce 2330 ATEA 00:41:24 S1 18 S18 +10:42 +10:42
87 Ilona Šķudīte 2502 Latvijas Finieris 00:41:30 S1 19 S19 +10:48 +10:48
88 Helvijs Siubra 2416 00:41:33 V1 69 V69 +17:03 +17:03
89 Kate Annika Antane 2048 00:41:37 S1 20 S20 +10:55 +10:55
90 Ļubova Krēmere 2012 Swedbank 00:41:38 S1 21 S21 +10:56 +10:56
91 Ingmārs Felcis-Kaipšteins 2459 Diždancis 00:41:44 V1 70 V70 +17:14 +17:14
92 Mārtiņš Galvanovskis 2346 Rīgas tulki 00:41:57 V1 71 V71 +17:27 +17:27
93 Roberts Vītols 12537 00:41:58 V1 72 V72 +17:28 +17:28
94 Jānis Keišs 2196 RR 00:41:59 V1 73 V73 +17:29 +17:29
95 Aigars Garais 2318 L.S.K. 00:41:59 V1 74 V74 +17:29 +17:29
96 Inga Bukovska 2130 00:42:03 S1 22 S22 +11:21 +11:21
97 Anda Sproģe-Vāvere 2494 Pandas banda 00:42:04 S1 23 S23 +11:22 +11:22
98 Emīls Grava 2589 Līgatne 00:42:09 V1 75 V75 +17:39 +17:39
99 Kristīne Gelvere 2482 Jelgavas 4.vidusskola 00:42:18 S1 24 S24 +11:36 +11:36
100 Lauris Zeltiņš 2275 00:42:20 V1 76 V76 +17:50 +17:50
101 Jānis Brēde 2205 Graanul Pellets SIA 00:42:20 V1 77 V77 +17:50 +17:50
102 Roberts Riņķis 12588 00:42:22 V1 78 V78 +17:52 +17:52
103 Diāna Barkanova 2422 AMdojo 00:42:31 S1 25 S25 +11:49 +11:49
104 Ilze Loba 2061 00:42:38 S1 26 S26 +11:56 +11:56
105 Līga Buļa 2238 00:42:39 S1 27 S27 +11:57 +11:57
106 Guntars Loba 2090 00:42:40 V1 79 V79 +18:10 +18:10
107 Daiga Ribikauska 2152 00:42:53 S1 28 S28 +12:11 +12:11
108 Kaspars Pudists 2503 Latvijas Finieris 00:42:53 V1 80 V80 +18:23 +18:23
109 Ineta Kravale 2450 Sporta klubs "Vēsma" 00:42:58 S1 29 S29 +12:16 +12:16
110 Agnis Rozenbergs 2204 00:43:00 V1 81 V81 +18:30 +18:30
111 Mareks Lasmanis 2046 00:43:13 V1 82 V82 +18:43 +18:43
112 Raivis Zariņš 2348 00:43:14 V1 83 V83 +18:44 +18:44
113 Valdis Ašenieks 2590 Līgatne 00:43:15 V1 84 V84 +18:45 +18:45
114 Santa Marhele 2210 00:43:17 S1 30 S30 +12:35 +12:35
115 Liene Blažēviča 2045 00:43:17 S1 31 S31 +12:35 +12:35
116 Inguna Ērenfrīde 12501 00:43:30 S1 32 S32 +12:48 +12:48
117 Irēna Dimza 2496 Dimza 00:43:31 S1 33 S33 +12:49 +12:49
118 Sintija Siliņa 2122 MIAMI 00:43:49 S1 34 S34 +13:07 +13:07
119 Karīna Vidiņa 2594 Līgatne 00:43:53 S1 35 S35 +13:11 +13:11
120 Tatjana Āboliņa 2385 Maratona Klubs 00:43:54 S1 36 S36 +13:12 +13:12
121 Emīls Pīlēģis 2600 Līgatne 00:43:57 V1 85 V85 +19:27 +19:27
122 Renārs Šļūka 12499 00:44:00 V1 86 V86 +19:30 +19:30
123 Davis Zicmanis 2599 Līgiatne 00:44:00 V1 87 V87 +19:30 +19:30
124 Ģirts Libeks 2366 00:44:01 V1 88 V88 +19:31 +19:31
125 Agnese Zīlīte 2059 00:44:03 S1 37 S37 +13:21 +13:21
126 Mārtiņš Zilgalvis 2377 00:44:19 V1 89 V89 +19:49 +19:49
127 Dzintars Sarguns 2052 Draugiem Group 00:44:21 V1 90 V90 +19:51 +19:51
128 Baiba Sargune 2127 Swedbank 00:44:21 S1 38 S38 +13:39 +13:39
129 Kristīne Brēde 12502 Graanul Pellets 00:44:21 S1 39 S39 +13:39 +13:39
130 Aira Šmite 2026 00:44:24 S1 40 S40 +13:42 +13:42
131 Vineta Brižaka 2426 Maratona klubs 00:44:27 S1 41 S41 +13:45 +13:45
132 Sintija - Elizabete Prince 2109 00:44:27 S1 42 S42 +13:45 +13:45
133 Aivars Driķis 2194 00:44:32 V1 91 V91 +20:02 +20:02
134 Sanija Poceviča 2595 lĪGATNE 00:44:38 S1 43 S43 +13:56 +13:56
135 Mīķelis Šteins 2585 Līgatne 00:44:42 V1 92 V92 +20:12 +20:12
136 Sarmīte Banga 2381 Bangas ārsta prakse 00:44:49 S1 44 S44 +14:07 +14:07
137 Aigars Kuļšs 2303 00:44:50 V1 93 V93 +20:20 +20:20
138 Ainārs Pīlēģis 2574 Līgatne 00:44:51 V1 94 V94 +20:21 +20:21
139 Mārtiņš Torsters 2190 00:44:53 V1 95 V95 +20:23 +20:23
140 Arnis Bušmanis 2121 00:44:53 V1 96 V96 +20:23 +20:23
141 Zita Leimane 2221 00:44:54 S1 45 S45 +14:12 +14:12
142 Gunita Ķelpa 2080 00:45:06 S1 46 S46 +14:24 +14:24
143 Krista Ķelpa 2094 00:45:07 S1 47 S47 +14:25 +14:25
144 Kristīne Celkarte 2463 Engures vidusskola 00:45:07 S1 48 S48 +14:25 +14:25
145 Beāte Kobilinska 11555 00:45:08 S1 49 S49 +14:26 +14:26
146 Andris Plūme 2449 00:45:11 V1 97 V97 +20:41 +20:41
147 Edīte Šnikvalde 2035 00:45:23 S1 50 S50 +14:41 +14:41
148 Elīza Paveļjeva 2529 Lūša pēdās 00:45:24 S1 51 S51 +14:42 +14:42
149 Agnese Kalniņa 2430 Jelgavas 4.vidusskola 00:45:28 S1 52 S52 +14:46 +14:46
150 Ira Misāne 2017 00:45:35 S1 53 S53 +14:53 +14:53
151 Anna Roma 2602 Līgatne 00:45:36 S1 54 S54 +14:54 +14:54
152 Līva Andersone 2250 00:45:36 S1 55 S55 +14:54 +14:54
153 Guntars Grava 2355 00:45:37 V1 98 V98 +21:07 +21:07
154 Helēna Gabrāne 2132 StarTeam 00:45:37 S1 56 S56 +14:55 +14:55
155 Sandis SiliŅŠ 2434 00:45:43 V1 99 V99 +21:13 +21:13
156 Raimonds Siņavskis 2224 Ray runner club 00:45:47 V1 100 V100 +21:17 +21:17
157 Uģis Ozoliņš 2608 00:45:52 V1 101 V101 +21:22 +21:22
158 Paula Niejgoda 2605 LĪGATNE 00:45:53 S1 57 S57 +15:11 +15:11
159 Sanita Kokarēviča 2087 Noskrien Cēsis 00:45:53 S1 58 S58 +15:11 +15:11
160 Deniss Gasperts 2572 Līgaatne 00:45:54 V1 102 V102 +21:24 +21:24
161 Anda Germova 2408 Smārde 00:45:57 S1 59 S59 +15:15 +15:15
162 Evija Kvante 3934 00:45:58 S1 60 S60 +15:16 +15:16
163 Madara Tēraudkalna 12540 00:45:58 S1 61 S61 +15:16 +15:16
164 Kristiāna Tērauda 2235 Rīgas satiksme 00:45:58 S1 62 S62 +15:16 +15:16
165 Dagnija Deglava 2117 00:46:00 S1 63 S63 +15:18 +15:18
166 Harijs Kauliņš 12390 SPORTLAND 00:46:02 V1 103 V103 +21:32 +21:32
167 Ināra Nordena 2315 00:46:07 S1 64 S64 +15:25 +15:25
168 Vita Razgale 2165 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:46:09 S1 65 S65 +15:27 +15:27
169 Vadims Fjodorovs 2124 00:46:09 V1 104 V104 +21:39 +21:39
170 Indra Krēgere 2464 Engures vidusskola 00:46:18 S1 66 S66 +15:36 +15:36
171 Ieva Tolmane 2320 APES DRAUGU KOPA 00:46:19 S1 67 S67 +15:37 +15:37
172 Agnese Lasmane 11589 00:46:20 S1 68 S68 +15:38 +15:38
173 Anda Petrova 12521 00:46:22 S1 69 S69 +15:40 +15:40
174 Gita Briņķe 12505 Valle 00:46:29 S1 70 S70 +15:47 +15:47
175 Aivars Vilnis 11579 Rīgas satiksme 00:46:32 V1 105 V105 +22:02 +22:02
176 Daina Grundšteina 12511 Baltais 00:46:40 S1 71 S71 +15:58 +15:58
177 Eduards Kvēps 2485 Eži 00:46:41 V1 106 V106 +22:11 +22:11
178 Sintija Macijauska 2460 00:46:43 S1 72 S72 +16:01 +16:01
179 Aleksandra Brombaha 2246 00:46:46 S1 73 S73 +16:04 +16:04
180 Daiga Goldova 2234 00:46:47 S1 74 S74 +16:05 +16:05
181 Jānis Irmejs 2326 ATEA 00:46:48 V1 107 V107 +22:18 +22:18
182 Ingmārs Inbergs 12520 00:46:50 V1 108 V108 +22:20 +22:20
183 Kristofers Ķibilds 2598 Līgatne 00:47:10 V1 109 V109 +22:40 +22:40
184 Deniss Semibratovs 2104 7 Brothers 00:47:11 V1 110 V110 +22:41 +22:41
185 Aleksandrs Sergeievs 12526 00:47:12 V1 111 V111 +22:42 +22:42
186 Matīss Mieriņš 2596 Līgatne 00:47:13 V1 112 V112 +22:43 +22:43
187 Gvido Kašs 2209 00:47:13 V1 113 V113 +22:43 +22:43
188 Sanita Buša 2393 Bauskas sākumskola 00:47:18 S1 75 S75 +16:36 +16:36
189 Madara Dambe - Krastkalne 12518 00:47:19 S1 76 S76 +16:37 +16:37
190 Kristīne Vītola 12538 00:47:22 S1 77 S77 +16:40 +16:40
191 Ieva Liepiņa 12491 SPORTLAND 00:47:25 S1 78 S78 +16:43 +16:43
192 Rita Vigule 2225 Rīgas satiksme 00:47:27 S1 79 S79 +16:45 +16:45
193 Inese Vigule 2226 Rīgas satiksme 00:47:27 S1 80 S80 +16:45 +16:45
194 Kristīne Rimša 2143 00:47:27 S1 81 S81 +16:45 +16:45
195 Guntars Indriksons 2018 00:47:28 V1 114 V114 +22:58 +22:58
196 Māra Rudīte 2095 Rudīši 00:47:31 S1 82 S82 +16:49 +16:49
197 Jūlija Lūsiņa 2247 00:47:31 S1 83 S83 +16:49 +16:49
198 Inita Jankeviča 2288 Swedbank 00:47:33 S1 84 S84 +16:51 +16:51
199 Ilze Biģele 2176 00:47:35 S1 85 S85 +16:53 +16:53
200 Justin Fliesser 2335 ATEA 00:47:35 V1 115 V115 +23:05 +23:05
201 Inta Ganiņa 2307 00:47:37 S1 86 S86 +16:55 +16:55
202 Lāsma Malta 2378 viļāni 00:47:47 S1 87 S87 +17:05 +17:05
203 Laura Kerija 2506 Latvijas Finieris 00:47:47 S1 88 S88 +17:05 +17:05
204 Kristīne Grava 2150 00:47:50 S1 89 S89 +17:08 +17:08
205 Kristiāna Kirša 2230 00:47:52 S1 90 S90 +17:10 +17:10
206 Laura Caune 2610 00:47:54 S1 91 S91 +17:12 +17:12
207 Aleksandrs Samohvalovs 2153 00:47:56 V1 116 V116 +23:26 +23:26
208 Roberts Toms Lērme 2573 Līgatne 00:48:08 V1 117 V117 +23:38 +23:38
209 Anita Vahere-Abražune 2476 00:48:09 S1 92 S92 +17:27 +17:27
210 Linards Lauskis 12516 00:48:11 V1 118 V118 +23:41 +23:41
211 Mikus Krūmiņš 2352 00:48:14 V1 119 V119 +23:44 +23:44
212 Viesturs Salna 2188 Swedbank 00:48:14 V1 120 V120 +23:44 +23:44
213 Artūrs Liflands 2171 Swedbank 00:48:15 V1 121 V121 +23:45 +23:45
214 Linda Štāle 2170 Swedbank 00:48:16 S1 93 S93 +17:34 +17:34
215 Kristiāna Ritenberga 2489 Tukuma 2.vidusskola 00:48:27 S1 94 S94 +17:45 +17:45
216 Edgars Velce 3347 00:48:31 V1 122 V122 +24:01 +24:01
217 Lauris Lauža 2458 00:48:34 V1 123 V123 +24:04 +24:04
218 Roberts Kvēps 2484 Eži 00:48:34 V1 124 V124 +24:04 +24:04
219 Āris Ozoliņš 2112 00:48:35 V1 125 V125 +24:05 +24:05
220 Ieva Ustupa 2376 Burbulīte un radi 00:48:35 S1 95 S95 +17:53 +17:53
221 Diāna Krastiņa 2302 Pēdu nav 00:48:37 S1 96 S96 +17:55 +17:55
222 Inguna Korņējeva 2301 Pēdu nav 00:48:38 S1 97 S97 +17:56 +17:56
223 Zita Štrausa 2488 Tukuma 2.vidusskola 00:48:55 S1 98 S98 +18:13 +18:13
224 Valdis Vaišļa 2146 Swedbank 00:48:56 V1 126 V126 +24:26 +24:26
225 Valdis Vanags 2011 00:48:58 V1 127 V127 +24:28 +24:28
226 Kitija Dzene 2325 00:48:59 S1 99 S99 +18:17 +18:17
227 Ieva Burmeistere 2457 00:49:00 S1 100 S100 +18:18 +18:18
228 Rita Jansone 2358 Carnikava 00:49:02 S1 101 S101 +18:20 +18:20
229 Signe Strujevica 2565 00:49:02 S1 102 S102 +18:20 +18:20
230 Zane Bumbiere 2041 00:49:03 S1 103 S103 +18:21 +18:21
231 Liene Meldere 3718 00:49:08 S1 104 S104 +18:26 +18:26
232 Lelde Drīle 2527 00:49:10 S1 105 S105 +18:28 +18:28
233 Nikolajs Semjonovs 2177 00:49:12 V1 128 V128 +24:42 +24:42
234 Madara Zviedre 2270 00:49:13 S1 106 S106 +18:31 +18:31
235 Ralfs Tauriņš 12530 00:49:22 V1 129 V129 +24:52 +24:52
236 Artūrs Bogdanovs 2181 00:49:26 V1 130 V130 +24:56 +24:56
237 Marats Bogdanovs 2180 00:49:26 V1 131 V131 +24:56 +24:56
238 Mārtiņš Kozlovskis 2510 Gjensidige 00:49:27 V1 132 V132 +24:57 +24:57
239 Anete Ķikuste 2465 Addicted To Run 00:49:32 S1 107 S107 +18:50 +18:50
240 Lāsma Gutberga 12589 00:49:40 S1 108 S108 +18:58 +18:58
241 Sanita Junele 2311 00:49:41 S1 109 S109 +18:59 +18:59
242 Madara Vdovičenko 2167 00:49:42 S1 110 S110 +19:00 +19:00
243 Lelde Libeka 2214 SIA Joker Ltd 00:49:50 S1 111 S111 +19:08 +19:08
244 Zinta Mača 2093 00:49:51 S1 112 S112 +19:09 +19:09
245 Ieva Balode 2240 Dog sport Carnikava 00:50:00 S1 113 S113 +19:18 +19:18
246 Sandra Cīrule 2559 DPD 00:50:03 S1 114 S114 +19:21 +19:21
247 Liene Seržante 2262 00:50:06 S1 115 S115 +19:24 +19:24
248 Liene Petrovska 2558 DPD 00:50:07 S1 116 S116 +19:25 +19:25
249 Indra Pauliņa 2360 00:50:07 S1 117 S117 +19:25 +19:25
250 Zaiga Zalecka 2186 Rīgas satiksme 00:50:11 S1 118 S118 +19:29 +19:29
251 Lauma Balode 2106 - 00:50:13 S1 119 S119 +19:31 +19:31
252 Sandra Krumberga 2030 Līkā kalna rambātāji 00:50:28 S1 120 S120 +19:46 +19:46
253 Andris Šakens 2089 00:50:30 V1 133 V133 +26:00 +26:00
254 Ilze Liepiņa 2232 00:50:34 S1 121 S121 +19:52 +19:52
255 Kristaps Doniks 12590 K41F 00:50:39 V1 134 V134 +26:09 +26:09
256 Reinis Meļņiks 2569 Līgatne 00:50:45 V1 135 V135 +26:15 +26:15
257 Inga Zeltiņa 2564 00:50:50 S1 122 S122 +20:08 +20:08
258 Jurijs Slamovs 2479 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:50:51 V1 136 V136 +26:21 +26:21
259 Arta Skudrēna 12595 Simba 00:50:53 S1 123 S123 +20:11 +20:11
260 Raivo Lucis 2142 00:50:54 V1 137 V137 +26:24 +26:24
261 Edgars Odiņš 12596 Simba 00:50:55 V1 138 V138 +26:25 +26:25
262 Jānis Runcis 12591 K41F 00:50:55 V1 139 V139 +26:25 +26:25
263 Sintija Dzalbe 2613 fitTruu 00:50:55 S1 124 S124 +20:13 +20:13
264 Rasa Ziediņa-Budze 2022 00:50:58 S1 125 S125 +20:16 +20:16
265 Nataļja Gorškova 2009 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:58 S1 126 S126 +20:16 +20:16
266 Sabīne Depere 2008 00:51:02 S1 127 S127 +20:20 +20:20
267 John Aage Andersen 2336 ATEA 00:51:02 V1 140 V140 +26:32 +26:32
268 Markuss Sokolovs 2257 00:51:03 V1 141 V141 +26:33 +26:33
269 Ilva Liekniņa 2406 00:51:03 S1 128 S128 +20:21 +20:21
270 Mārtiņš Frīdenbergs 2202 00:51:05 V1 142 V142 +26:35 +26:35
271 Aiga Apse 2524 00:51:06 S1 129 S129 +20:24 +20:24
272 Agris Prelgauskis 2060 00:51:06 V1 143 V143 +26:36 +26:36
273 Elīne Rundāne 2368 00:51:09 S1 130 S130 +20:27 +20:27
274 Uldis Janušs 2000 00:51:09 V1 144 V144 +26:39 +26:39
275 Sabīne Goša 2427 Maratona klubs 00:51:12 S1 131 S131 +20:30 +20:30
276 Ieva Lapiņa 11580 SPORTLAND 00:51:15 S1 132 S132 +20:33 +20:33
277 Atis Putniņš 2031 00:51:16 V1 145 V145 +26:46 +26:46
278 Aleks RadŽabovs 2129 00:51:18 V1 146 V146 +26:48 +26:48
279 Aira Repša 2259 RC Līgatne 00:51:19 S1 133 S133 +20:37 +20:37
280 Rūdolfs Melnis 2579 Līgatne 00:51:20 V1 147 V147 +26:50 +26:50
281 Aigars Trofimovs 2414 00:51:20 V1 148 V148 +26:50 +26:50
282 Anna Zuntmane 2126 00:51:22 S1 134 S134 +20:40 +20:40
283 Diāna Elksne 12388 SPORTLAND 00:51:26 S1 135 S135 +20:44 +20:44
284 Zita Auziņa Gora 2065 00:51:28 S1 136 S136 +20:46 +20:46
285 Kristina Žusele 2110 00:51:32 S1 137 S137 +20:50 +20:50
286 Līga Rulle 2120 00:51:35 S1 138 S138 +20:53 +20:53
287 Kalvis Grīnbergs 2490 Mores skola 00:51:45 V1 149 V149 +27:15 +27:15
288 Markuss Gaļinovskis 11586 STIRNUBUKS/RUN4SUN 00:51:45 V1 150 V150 +27:15 +27:15
289 Zane Kalniete 2055 00:51:49 S1 139 S139 +21:07 +21:07
290 Vita Sirsniņa 2543 CITADELE.LV 00:51:53 S1 140 S140 +21:11 +21:11
291 Melanija-Raičela Lagunoviča 2544 CITADELE.LV 00:51:53 S1 141 S141 +21:11 +21:11
292 Dzintra Liekmane 2492 00:51:58 S1 142 S142 +21:16 +21:16
293 Anders Zeltagrauds 12515 00:51:58 V1 151 V151 +27:28 +27:28
294 Kristers Grauze 12527 00:52:00 V1 152 V152 +27:30 +27:30
295 Anna Zvejniece 2507 Sējas MMS 00:52:00 S1 143 S143 +21:18 +21:18
296 Anete Meļķerte 2248 00:52:01 S1 144 S144 +21:19 +21:19
297 Gunārs Circenis 2451 00:52:03 V1 153 V153 +27:33 +27:33
298 Evija Zandberga 2021 ind. 00:52:12 S1 145 S145 +21:30 +21:30
299 Andis Liepa 2447 00:52:14 V1 154 V154 +27:44 +27:44
300 Marta Saklaure 2029 00:52:17 S1 146 S146 +21:35 +21:35
301 Kārlis Kalniņš-vīndedzkalns 2372 VSK Noskrien 00:52:18 V1 155 V155 +27:48 +27:48
302 Elīza Andra Ozoliņa 2364 AIRSTREAM COFFE 00:52:21 S1 147 S147 +21:39 +21:39
303 Juris Ozoliņš 2365 AIRSTREAM COFFE 00:52:25 V1 156 V156 +27:55 +27:55
304 Ginta Zālīte 2063 00:52:27 S1 148 S148 +21:45 +21:45
305 Mareks Celmiņš 12514 Biznesa parks ABAVA 00:52:30 V1 157 V157 +28:00 +28:00
306 Vladimirs Asrijancs 2084 Sporta klubs "Vēsma" 00:52:34 V1 158 V158 +28:04 +28:04
307 Vineta Viziņa 2137 00:52:39 S1 149 S149 +21:57 +21:57
308 Signe Riekstiņa 2178 00:52:47 S1 150 S150 +22:05 +22:05
309 Kristīne Akmeņlauka - Miezīte 2400 Bauskas sākumskola 00:52:48 S1 151 S151 +22:06 +22:06
310 Dagnija Pūpola 2532 Siguldas Maratona klubs 00:52:50 S1 152 S152 +22:08 +22:08
311 Daina Druseika 2423 00:52:52 S1 153 S153 +22:10 +22:10
312 Samanta Budreviča 2588 Līgatne 00:52:53 S1 154 S154 +22:11 +22:11
313 Dace Graudiņa 2428 00:52:58 S1 155 S155 +22:16 +22:16
314 Edgars Šneiders 2054 00:52:59 V1 159 V159 +28:29 +28:29
315 Laila Sproģe 2236 00:52:59 S1 156 S156 +22:17 +22:17
316 Keita Berga 2309 00:53:02 S1 157 S157 +22:20 +22:20
317 Kristaps Ieleja 2379 00:53:04 V1 160 V160 +28:34 +28:34
318 Ilva Līgotne 2328 ATEA 00:53:05 S1 158 S158 +22:23 +22:23
319 Mārtiņš Birznieks 2074 Zaķa kāja 00:53:08 V1 161 V161 +28:38 +28:38
320 Zane Fabrīcius 12495 00:53:08 S1 159 S159 +22:26 +22:26
321 Markuss Bumburs 2356 Lizums_BB Team 00:53:09 V1 162 V162 +28:39 +28:39
322 Rodrigo Broks 2402 Bauskas sākumskola 00:53:11 V1 163 V163 +28:41 +28:41
323 Laura Lapiņa 12389 SPORTLAND 00:53:24 S1 160 S160 +22:42 +22:42
324 Zane Riekstiņa 2013 Riekstiņš & Co 00:53:27 S1 161 S161 +22:45 +22:45
325 Niks Nauris Freimanis 2197 RR 00:53:28 V1 164 V164 +28:58 +28:58
326 Raimonds Vēvers 2518 00:53:28 V1 165 V165 +28:58 +28:58
327 Agnese Liepiņa 12593 00:53:28 S1 162 S162 +22:46 +22:46
328 Olga Turoviča 2174 00:53:36 S1 163 S163 +22:54 +22:54
329 Anda Mizāne 2520 00:53:40 S1 164 S164 +22:58 +22:58
330 Madara Tīģere-Bernharde 2440 00:53:42 S1 165 S165 +23:00 +23:00
331 Raimonds Knēts 2339 FINN CRISP 00:53:43 V1 166 V166 +29:13 +29:13
332 Kristiāna Vasiļjeva 2587 Līgatne 00:53:44 S1 166 S166 +23:02 +23:02
333 Nadīna Jurgenberga 2521 YUASA 00:53:48 S1 167 S167 +23:06 +23:06
334 Andris Jurgenbergs 2512 YUASA 00:53:49 V1 167 V167 +29:19 +29:19
335 Artūrs Freibergs 2300 00:53:55 V1 168 V168 +29:25 +29:25
336 Žans Klave 12494 00:54:00 V1 169 V169 +29:30 +29:30
337 Sanita Puriņa 2452 00:54:01 S1 168 S168 +23:19 +23:19
338 Andis Puriņš 2453 00:54:02 V1 170 V170 +29:32 +29:32
339 Solvita Skrabe 2133 00:54:02 S1 169 S169 +23:20 +23:20
340 Mārīte Kokina 2432 VSK Noskrien 00:54:07 S1 170 S170 +23:25 +23:25
341 Rita Latkovska 2107 00:54:09 S1 171 S171 +23:27 +23:27
342 Raima Anna Strazdiņa 2058 00:54:16 S1 172 S172 +23:34 +23:34
343 Mārtiņš Cīrulis 2537 00:54:18 V1 171 V171 +29:48 +29:48
344 Māris Cīrulis 2536 00:54:20 V1 172 V172 +29:50 +29:50
345 Edvards Olte 2255 00:54:22 V1 173 V173 +29:52 +29:52
346 Ilze Olte 2254 00:54:22 S1 173 S173 +23:40 +23:40
347 Elīna Jagža 2380 00:54:25 S1 174 S174 +23:43 +23:43
348 Laura Zariņa-skapste 2561 00:54:28 S1 175 S175 +23:46 +23:46
349 Gunta Šlosberga 2285 00:54:33 S1 176 S176 +23:51 +23:51
350 Sabīne Ābola 12597 Simba 00:54:35 S1 177 S177 +23:53 +23:53
351 Baiba Balode 2283 00:54:35 S1 178 S178 +23:53 +23:53
352 Mārtiņš Ābols 12598 Simba 00:54:35 V1 174 V174 +30:05 +30:05
353 Agrita Kaļvera 2389 Kocēnu novads 00:54:37 S1 179 S179 +23:55 +23:55
354 Daina Arāja 2563 Olainfarm 00:54:39 S1 180 S180 +23:57 +23:57
355 Inese Baltiņa 2373 00:54:56 S1 181 S181 +24:14 +24:14
356 Ilze Burtniece 2291 00:54:57 S1 182 S182 +24:15 +24:15
357 Rihards Čops 2375 00:54:59 V1 175 V175 +30:29 +30:29
358 Dārta Elīza Jaundzema 12535 labs starts 00:55:01 S1 183 S183 +24:19 +24:19
359 Kristaps Jaundzems 12536 labs starts 00:55:04 V1 176 V176 +30:34 +30:34
360 Leons Peļņa 2323 30draugi.lv 00:55:05 V1 177 V177 +30:35 +30:35
361 Silvija Apse 2268 Higher Living 00:55:06 S1 184 S184 +24:24 +24:24
362 Arnita Freināte 2391 Engures sportam 00:55:06 S1 185 S185 +24:24 +24:24
363 Gints Freināts 2392 Engures sportam 00:55:09 V1 178 V178 +30:39 +30:39
364 Solvita Płavarāja 2184 00:55:10 S1 186 S186 +24:28 +24:28
365 Raivis Baumanis 2580 Līgatne 00:55:12 V1 179 V179 +30:42 +30:42
366 Māra Pokšāne 2470 Abas kreisās kājas 00:55:15 S1 187 S187 +24:33 +24:33
367 Ilze Belēviča Saučuka 2105 00:55:18 S1 188 S188 +24:36 +24:36
368 Anita Sebeža 2493 00:55:21 S1 189 S189 +24:39 +24:39
369 Everita Romule 2289 00:55:24 S1 190 S190 +24:42 +24:42
370 Antra Rozenberga 2201 00:55:25 S1 191 S191 +24:43 +24:43
371 Kristīne Mamontova 2411 KSMR Fitness Mārupe 00:55:29 S1 192 S192 +24:47 +24:47
372 Inese Jaševa 2219 SIA Joker Ltd 00:55:32 S1 193 S193 +24:50 +24:50
373 Velta Melne 2218 SIA Joker Ltd 00:55:33 S1 194 S194 +24:51 +24:51
374 Ieva Strazdiņa 2499 00:55:41 S1 195 S195 +24:59 +24:59
375 Kristīne Kalēja 2487 Baltais 00:55:42 S1 196 S196 +25:00 +25:00
376 Ilze Saukāne 2200 00:55:43 S1 197 S197 +25:01 +25:01
377 Madara Meļņika 2570 līgatne 00:55:47 S1 198 S198 +25:05 +25:05
378 Harijs Bērtiņš 2581 Līgatne 00:55:53 V1 180 V180 +31:23 +31:23
379 Gints Ronis 2413 Salacgrīvas Roņi 00:55:55 V1 181 V181 +31:25 +31:25
380 Anatolijs Kelberers 2347 Mailigen 00:55:56 V1 182 V182 +31:26 +31:26
381 Vanesa Gailīte 2566 Līgatne 00:55:57 S1 199 S199 +25:15 +25:15
382 Agnese Krauze-johansone 2066 00:56:00 S1 200 S200 +25:18 +25:18
383 Katrīna Leimane 2601 Līgatne 00:56:00 S1 201 S201 +25:18 +25:18
384 Ingrīda Puriņa 2424 00:56:02 S1 202 S202 +25:20 +25:20
385 Vitālijs Fisenkovs 2293 Lacerta Running Team 00:56:03 V1 183 V183 +31:33 +31:33
386 Sandra Kavala 2072 Zaķa kāja 00:56:04 S1 203 S203 +25:22 +25:22
387 Alīna Fisenkova 2292 Lacerta Running Team 00:56:04 S1 204 S204 +25:22 +25:22
388 Sandra Podniece 2071 Zaķa kāja 00:56:05 S1 205 S205 +25:23 +25:23
389 Ita Bērziņa 2435 Lazdu Laipa 00:56:07 S1 206 S206 +25:25 +25:25
390 Diāna Bebriša 2554 #kineticsskrien 00:56:11 S1 207 S207 +25:29 +25:29
391 Pauls Putnāns 2530 VENDEN 00:56:11 V1 184 V184 +31:41 +31:41
392 Inese Vagare 2556 #kineticsskrien 00:56:11 S1 208 S208 +25:29 +25:29
393 Kristīne Kovale 2607 00:56:13 S1 209 S209 +25:31 +25:31
394 Edgars Jankovs 2183 vāvere 00:56:15 V1 185 V185 +31:45 +31:45
395 Evelīna Gulbe 2578 Līgatne 00:56:16 S1 210 S210 +25:34 +25:34
396 Ilva Veidemane 12506 00:56:23 S1 211 S211 +25:41 +25:41
397 Karīna Šavša 2154 Kaimiņu būšana 00:56:24 S1 212 S212 +25:42 +25:42
398 Viktorija Bumbiere 2501 Latvijas Finieris 00:56:25 S1 213 S213 +25:43 +25:43
399 Sanita Šelegoviča 2108 00:56:25 S1 214 S214 +25:43 +25:43
400 Natālija Putnāne 2531 VENDEN 00:56:29 S1 215 S215 +25:47 +25:47
401 Elīna Dejus 12522 Abavas vīni 00:56:30 S1 216 S216 +25:48 +25:48
402 Vineta Rimševica - Gļauda 2481 Bauskas sākumskola 00:56:30 S1 217 S217 +25:48 +25:48
403 Kristīne Siliņa 2229 Swedbank 00:56:33 S1 218 S218 +25:51 +25:51
404 Alīna Semjonova 12437 SPORTLAND 00:56:41 S1 219 S219 +25:59 +25:59
405 Aija Briede 2361 Mellene 00:56:42 S1 220 S220 +26:00 +26:00
406 Zita Liepiņa 2144 DAIŅI UN DAINAS 00:56:44 S1 221 S221 +26:02 +26:02
407 Elīna Kunce 2441 00:56:49 S1 222 S222 +26:07 +26:07
408 Zane Poča 2509 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:56:50 S1 223 S223 +26:08 +26:08
409 Ilze Kārkliņa 2560 Dobeles Dzirnavnieks 00:56:51 S1 224 S224 +26:09 +26:09
410 Maija Semjonova 12410 SPORTLAND 00:56:53 S1 225 S225 +26:11 +26:11
411 Olivers Šļūka 12498 00:56:53 V1 186 V186 +32:23 +32:23
412 Gatis Šļūka 12497 00:56:54 V1 187 V187 +32:24 +32:24
413 Agnese Krieva 2075 Guddžobs Guddans 00:57:01 S1 226 S226 +26:19 +26:19
414 Līva Tauriņa 12524 Abavas vīni 00:57:03 S1 227 S227 +26:21 +26:21
415 Karīna Grīnvalde-Ozola 2387 00:57:05 S1 228 S228 +26:23 +26:23
416 Anna Hiņiča 2290 Olainfarm 00:57:08 S1 229 S229 +26:26 +26:26
417 Egita Liepiņa 2514 Baltais 00:57:23 S1 230 S230 +26:41 +26:41
418 Juris Bērziņš 2266 Engures sportam 00:57:27 V1 188 V188 +32:57 +32:57
419 Rasa Piļipāviča 2557 #kineticsskrien 00:57:30 S1 231 S231 +26:48 +26:48
420 Mārīte Villere 12517 00:57:34 S1 232 S232 +26:52 +26:52
421 Aija Mousa 2102 00:57:34 S1 233 S233 +26:52 +26:52
422 Patrick Schwermann 2103 00:57:35 S1 234 S234 +26:53 +26:53
423 Deniss Lobans 2044 00:57:41 V1 189 V189 +33:11 +33:11
424 Sandra Jansone 2096 00:57:47 S1 235 S235 +27:05 +27:05
425 Anna Mitrohina 2169 00:57:54 S1 236 S236 +27:12 +27:12
426 Līva Levane 2242 Apes draugu grupa 00:57:55 S1 237 S237 +27:13 +27:13
427 Ramona Grunte 2182 vāvere 00:57:58 S1 238 S238 +27:16 +27:16
428 Atis Miķelsons 2051 SK Vēsma 00:57:59 V1 190 V190 +33:29 +33:29
429 Inga Landsmane 12531 Krapani 00:58:01 S1 239 S239 +27:19 +27:19
430 Aldonis Krievāns 2421 00:58:02 V1 191 V191 +33:32 +33:32
431 Laura Stukle 12594 Abavas Vīna darītava 00:58:03 S1 240 S240 +27:21 +27:21
432 Baiba Oboleviča 2466 Bauskas sākumskola 00:58:04 S1 241 S241 +27:22 +27:22
433 Santa Nākmane 2397 Bauskas sākumskola 00:58:04 S1 242 S242 +27:22 +27:22
434 Dace Spalviņa 2086 Rauna 00:58:06 S1 243 S243 +27:24 +27:24
435 Paula Fjodorova 2515 AMSERV TEAM 00:58:08 S1 244 S244 +27:26 +27:26
436 Santa Bērziņa 2495 4B 00:58:10 S1 245 S245 +27:28 +27:28
437 Anete Vilāne 12493 00:58:14 S1 246 S246 +27:32 +27:32
438 Līga Leiba 2312 Selga 00:58:15 S1 247 S247 +27:33 +27:33
439 Madars Maurins 2113 00:58:15 V1 192 V192 +33:45 +33:45
440 Zane Lazda 2436 Lazdu Laipa 00:58:15 S1 248 S248 +27:33 +27:33
441 Austris Keišs 2057 00:58:16 V1 193 V193 +33:46 +33:46
442 Zane Skreija 2567 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:58:16 S1 249 S249 +27:34 +27:34
443 Iluta Zariņa 2081 00:58:18 S1 250 S250 +27:36 +27:36
444 Inese Leoho-Čudare 2119 Upes vēji 00:58:18 S1 251 S251 +27:36 +27:36
445 Andra Viļuma 2131 00:58:22 S1 252 S252 +27:40 +27:40
446 Leonarda Liepiņa 2316 Venden 00:58:24 S1 253 S253 +27:42 +27:42
447 Jānis Polis 2040 00:58:28 V1 194 V194 +33:58 +33:58
448 Iveta Pole 2014 00:58:30 S1 254 S254 +27:48 +27:48
449 Sintija Kraule 2448 00:58:31 S1 255 S255 +27:49 +27:49
450 Matīss Rajunčus 12379 00:58:31 V1 195 V195 +34:01 +34:01
451 Evelina Ozoliņa 2363 AIRSTREAM COFFE 00:58:33 S1 256 S256 +27:51 +27:51
452 Stefānija Januša 2001 DNB Service Center 00:58:41 S1 257 S257 +27:59 +27:59
453 Sannija Bērziņa 2083 Sporta klubs "Vēsma" 00:58:47 S1 258 S258 +28:05 +28:05
454 Kristaps Zeps 12529 00:58:48 V1 196 V196 +34:18 +34:18
455 Māra Puriņa 2349 Mailigen 00:58:49 S1 259 S259 +28:07 +28:07
456 Eva Krūmiņa 2371 Vāverēns 00:59:15 S1 260 S260 +28:33 +28:33
457 Artis Drava 2304 00:59:27 V1 197 V197 +34:57 +34:57
458 Dāvids Drava 2305 00:59:27 V1 198 V198 +34:57 +34:57
459 Ieva Lācenberga Rocēna 2370 00:59:28 S1 261 S261 +28:46 +28:46
460 Arlita Marcinkeviča 2042 00:59:34 S1 262 S262 +28:52 +28:52
461 Baiba Lejiņa 2317 Rīgas satiksme 00:59:35 S1 263 S263 +28:53 +28:53
462 Annija Tīna Ezengrauda 2162 00:59:39 S1 264 S264 +28:57 +28:57
463 Jānis Kalniņš 2064 00:59:40 V1 199 V199 +35:10 +35:10
464 Līga Kalniņa 2220 Accenture > Be Yourself & Make a difference 00:59:41 S1 265 S265 +28:59 +28:59
465 Agris Ezengrauds 2161 00:59:44 V1 200 V200 +35:14 +35:14
466 Ināra Dāboliņa 2409 Nūjo vesels 00:59:44 S1 266 S266 +29:02 +29:02
467 Inese Viškinte-Poiša 2155 DNB Service Center 00:59:45 S1 267 S267 +29:03 +29:03
468 Maija Jansone 12394 SPORTLAND 00:59:50 S1 268 S268 +29:08 +29:08
469 Dana Kvitka 2568 ligatne 00:59:51 S1 269 S269 +29:09 +29:09
470 Paula Lea Luce 2140 00:59:53 S1 270 S270 +29:11 +29:11
471 Inta Veipāne 2092 00:59:54 S1 271 S271 +29:12 +29:12
472 Indra Vilciņa 2208 01:00:06 S1 272 S272 +29:24 +29:24
473 Guntars Vilciņš 2207 01:00:07 V1 201 V201 +35:37 +35:37
474 Agnese Šimanska 11581 GJENSIDIGE 01:00:07 S1 273 S273 +29:25 +29:25
475 Ieva Rukšāne 2614 01:00:09 S1 274 S274 +29:27 +29:27
476 Anita Bāriņa 2374 01:00:12 S1 275 S275 +29:30 +29:30
477 Inese Žaimunde 2273 RC Līgatne 01:00:25 S1 276 S276 +29:43 +29:43
478 Armands Leitlands 2076 01:00:43 V1 202 V202 +36:13 +36:13
479 Laura Janševska 2390 Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:00:46 S1 277 S277 +30:04 +30:04
480 Sanita Baškevica 2354 Svēte 01:00:51 S1 278 S278 +30:09 +30:09
481 Sanita Ozoliņa 2480 Bauskas sākumskola 01:00:59 S1 279 S279 +30:17 +30:17
482 Agnese Bernāte 2156 01:01:04 S1 280 S280 +30:22 +30:22
483 Daina Levane 2243 Apes draugu grupa 01:01:18 S1 281 S281 +30:36 +30:36
484 Inga Gubina 2474 Olainfarm 01:01:22 S1 282 S282 +30:40 +30:40
485 Rasa Kuple 2445 WWW.RUNNING.LV 01:01:27 S1 283 S283 +30:45 +30:45
486 Janeks Frolovs 2497 01:01:31 V1 203 V203 +37:01 +37:01
487 Lauma Lazda 3135 01:01:47 S1 284 S284 +31:05 +31:05
488 Keita Ķinne 2577 Līgatne 01:01:48 S1 285 S285 +31:06 +31:06
489 Solvita Taratutina 2571 Līgatne 01:01:48 S1 286 S286 +31:06 +31:06
490 Madara Birzniece 2073 Zaķa kāja 01:01:57 S1 287 S287 +31:15 +31:15
491 Daiga Bikše 2249 Apes draugu grupa 01:01:58 S1 288 S288 +31:16 +31:16
492 Sandra Gritāne 2252 01:02:03 S1 289 S289 +31:21 +31:21
493 Ingus Kasparāns 11582 _ 01:02:09 V1 204 V204 +37:39 +37:39
494 Gustavs Kuplis 2444 WWW.RUNNING.LV 01:02:09 V1 205 V205 +37:39 +37:39
495 Antra Krievāne 2419 01:02:20 S1 290 S290 +31:38 +31:38
496 Līga Līpāne 2552 #kineticsskrien 01:02:22 S1 291 S291 +31:40 +31:40
497 Aigars Dauksts 2085 Sporta klubs "Vēsma" 01:02:27 V1 206 V206 +37:57 +37:57
498 Liene Kauķe 2438 01:02:28 S1 292 S292 +31:46 +31:46
499 Iveta Krieva 2477 :) 01:02:39 S1 293 S293 +31:57 +31:57
500 Monta Liparte 2551 #kineticsskrien 01:02:48 S1 294 S294 +32:06 +32:06
501 Lelde Vilistere 2555 #kineticsskrien 01:03:08 S1 295 S295 +32:26 +32:26
502 Sanita Birzniece 2263 01:03:19 S1 296 S296 +32:37 +32:37
503 Gunta Šneidere 12500 01:03:20 S1 297 S297 +32:38 +32:38
504 Dženija Luce 2141 01:03:20 S1 298 S298 +32:38 +32:38
505 Jana Vilcina 2351 Engures vidusskola 01:03:23 S1 299 S299 +32:41 +32:41
506 Emīlija Abiļeva 2138 New Village Workout 01:03:27 S1 300 S300 +32:45 +32:45
507 Lelde Vancoviča 2151 Nūjo vesels 01:03:29 S1 301 S301 +32:47 +32:47
508 Sanita Gožda 2123 01:03:38 S1 302 S302 +32:56 +32:56
509 Zaiga Fogelmane 2455 01:04:06 S1 303 S303 +33:24 +33:24
510 Žanete Kuple 2456 01:04:08 S1 304 S304 +33:26 +33:26
511 Maria Novozhenina 2038 Marupe Luxury Village 01:04:12 S1 305 S305 +33:30 +33:30
512 Kristīne Meldere-Drāzniece 2417 01:04:15 S1 306 S306 +33:33 +33:33
513 Inga Dreimane 2469 Engures sportam 01:04:17 S1 307 S307 +33:35 +33:35
514 Monta Kuzmina 2468 Engures sportam 01:04:19 S1 308 S308 +33:37 +33:37
515 Paula Pīlēģe 2606 Līgatne 01:04:22 S1 309 S309 +33:40 +33:40
516 Inese Zandersone 2264 01:04:23 S1 310 S310 +33:41 +33:41
517 Arlita Kalniņa 2604 Līgatne 01:04:23 S1 311 S311 +33:41 +33:41
518 Estere Čirjevska 2442 01:04:24 S1 312 S312 +33:42 +33:42
519 Agnese Zandersone 2265 01:04:25 S1 313 S313 +33:43 +33:43
520 Maija Purenkova 2383 01:04:27 S1 314 S314 +33:45 +33:45
521 Liene MieriŅa 2597 lĪGATNE 01:04:29 S1 315 S315 +33:47 +33:47
522 Agnese Orlova 2299 01:04:33 S1 316 S316 +33:51 +33:51
523 Dita Freija 2227 01:04:39 S1 317 S317 +33:57 +33:57
524 JĀnis LaĶis 2228 01:04:40 V1 207 V207 +40:10 +40:10
525 Aiva Aišpure 2403 Bauskas sākumskola 01:05:06 S1 318 S318 +34:24 +34:24
526 Diāna Ceika 2321 01:05:07 S1 319 S319 +34:25 +34:25
527 Antra Svikle 2280 RC Līgatne 01:05:13 S1 320 S320 +34:31 +34:31
528 Sanita Roma 2260 RC Līgatne 01:05:15 S1 321 S321 +34:33 +34:33
529 Elīna Lieltīruma 2322 Olainfarm 01:05:22 S1 322 S322 +34:40 +34:40
530 Andris Bruņenieks 2187 01:05:22 V1 208 V208 +40:52 +40:52
531 Olga Elste 2308 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:05:39 S1 323 S323 +34:57 +34:57
532 Olga Kotova 2491 ExigenServicesLatvia #optimized4running 01:05:41 S1 324 S324 +34:59 +34:59
533 Rasa Biškrēsliņa 2298 01:05:51 S1 325 S325 +35:09 +35:09
534 Alise Lapiņa 2333 ATEA 01:05:52 S1 326 S326 +35:10 +35:10
535 Kristaps Vēzis 2334 ATEA 01:05:53 V1 209 V209 +41:23 +41:23
536 Inese Rūsa 2258 Vsk noskrien 01:05:57 S1 327 S327 +35:15 +35:15
537 Ilona Čeredņikova 2331 ATEA 01:06:07 S1 328 S328 +35:25 +35:25
538 Nadina Pole 2329 ATEA 01:06:08 S1 329 S329 +35:26 +35:26
539 Gunita Prauda 2550 #kineticsskrien 01:06:22 S1 330 S330 +35:40 +35:40
540 Ingrīda Svoka 2053 01:06:37 S1 331 S331 +35:55 +35:55
541 Svetlana Kločko 2217 SIA Joker Ltd 01:06:47 S1 332 S332 +36:05 +36:05
542 Velga Krasovska 2216 SIA Joker Ltd 01:06:49 S1 333 S333 +36:07 +36:07
543 SarmĪte Ņikiforova 2319 01:06:51 S1 334 S334 +36:09 +36:09
544 Inga Vizule 2276 RC Līgatne 01:06:55 S1 335 S335 +36:13 +36:13
545 Annija Skučenkova 2472 Olainfarm 01:06:55 S1 336 S336 +36:13 +36:13
546 Ligita Bruņiniece 2278 RC Līgatne 01:06:55 S1 337 S337 +36:13 +36:13
547 Anna Ziegler 2475 ClarityLabs 01:07:03 S1 338 S338 +36:21 +36:21
548 RudĪte Jaksta 2244 PAZUDUŠAIS AZIMUTS 01:07:07 S1 339 S339 +36:25 +36:25
549 Dace Kraukle 2386 01:07:13 S1 340 S340 +36:31 +36:31
550 Mārīte Belinska 2542 CITADELE.LV 01:07:19 S1 341 S341 +36:37 +36:37
551 Astra Zilberte 2337 DNB Service Center 01:07:20 S1 342 S342 +36:38 +36:38
552 Ingrīda Smalkā 2540 CITADELE.LV 01:07:20 S1 343 S343 +36:38 +36:38
553 Ieva Skirusa 2050 SK Vēsma 01:07:27 S1 344 S344 +36:45 +36:45
554 Annija Sidraba 2175 01:07:32 S1 345 S345 +36:50 +36:50
555 Deniss Macevičs 2513 Bauskas sākumskola 01:07:33 V1 210 V210 +43:03 +43:03
556 Sanita Fogele 2528 Baltais 01:07:49 S1 346 S346 +37:07 +37:07
557 Dace Klāmane 2473 RC Līgatne 01:07:51 S1 347 S347 +37:09 +37:09
558 Renāts Ņikitins 2125 Rīgas satiksme 01:07:53 V1 211 V211 +43:23 +43:23
559 Indra Supe 2332 Rīgas satiksme 01:07:53 S1 348 S348 +37:11 +37:11
560 Kristīne Frolova 2498 01:08:06 S1 349 S349 +37:24 +37:24
561 Aija Ziediņa 2576 Līgatne 01:08:49 S1 350 S350 +38:07 +38:07
562 Liene Pīlēģe 2575 Līgatne 01:08:50 S1 351 S351 +38:08 +38:08
563 Eva Bērziņa 2369 Kartavkalnu buki 01:08:53 S1 352 S352 +38:11 +38:11
564 Ivo Ivanovs 2286 01:08:59 V1 212 V212 +44:29 +44:29
565 Bruno Ivanovs 2284 01:09:01 V1 213 V213 +44:31 +44:31
566 Ilze Brauna 2157 Lynxdojo 01:09:05 S1 353 S353 +38:23 +38:23
567 Ilze Sauleskalna 2179 01:09:47 S1 354 S354 +39:05 +39:05
568 Elīna Grundmane 2396 Bauskas sākumskola 01:09:55 S1 355 S355 +39:13 +39:13
569 Sanita Anspoka 2294 Bauskas sākumskola 01:10:00 S1 356 S356 +39:18 +39:18
570 Inta Vīksna 2384 Vāveres 01:10:40 S1 357 S357 +39:58 +39:58
571 Linda Iļkeviča 2215 SIA Joker Ltd 01:11:19 S1 358 S358 +40:37 +40:37
572 Līga Zvīdriņa 2327 01:11:35 S1 359 S359 +40:53 +40:53
573 Inga Kreinerte 2163 01:11:39 S1 360 S360 +40:57 +40:57
574 Zita Kreinerte 2164 01:11:42 S1 361 S361 +41:00 +41:00
575 Eva Strazdovska 2508 01:12:13 S1 362 S362 +41:31 +41:31
576 Iveta Pucena 2500 SK Katrīna 01:12:46 S1 363 S363 +42:04 +42:04
577 Sarmīte Lāce 2036 01:12:52 S1 364 S364 +42:10 +42:10
578 Līga Rumba 2097 01:13:03 S1 365 S365 +42:21 +42:21
579 Zane Ose 2382 Baltais 01:13:13 S1 366 S366 +42:31 +42:31
580 Gita Avotiņa 2353 01:13:41 S1 367 S367 +42:59 +42:59
581 Vilma Meirāne 2213 Rīgas satiksme 01:13:56 S1 368 S368 +43:14 +43:14
582 Ināra Žizena 2077 Strazdiņi 01:13:58 S1 369 S369 +43:16 +43:16
583 Janute Olava 2088 01:13:59 S1 370 S370 +43:17 +43:17
584 Alberts Kvisviks 2297 KVISVIKI 01:14:00 V1 214 V214 +49:30 +49:30
585 Irīna Kļaviņa 2237 VENDEN 01:14:03 S1 371 S371 +43:21 +43:21
586 Līga Zaļkalne 2533 01:14:04 S1 372 S372 +43:22 +43:22
587 Sanita Vītiņa 2239 01:14:26 S1 373 S373 +43:44 +43:44
588 Ermelinda Jaunzeme 2062 01:14:42 S1 374 S374 +44:00 +44:00
589 Inese Tohva 2274 Engures vidusskola 01:15:25 S1 375 S375 +44:43 +44:43
590 Liene Grosa 2211 01:15:27 S1 376 S376 +44:45 +44:45
591 Laila Bankava 2279 RC Līgatne 01:16:40 S1 377 S377 +45:58 +45:58
592 Katrīna Kvisvika 2295 KVISVIKI 01:16:43 S1 378 S378 +46:01 +46:01
593 Laila Manfelde 2043 Sporta Klubs Vēsma 01:17:18 S1 379 S379 +46:36 +46:36
594 Aija Lāce 2446 01:17:23 S1 380 S380 +46:41 +46:41
595 Vineta Dzirlanka 2185 Engures vidusskola 01:17:37 S1 381 S381 +46:55 +46:55
596 Mārtiņš Puriņš 2128 01:18:05 V1 215 V215 +53:35 +53:35
597 Ingūna Freimane 2189 01:18:33 S1 382 S382 +47:51 +47:51
598 Signe Strautmane 2261 01:18:37 S1 383 S383 +47:55 +47:55
599 Lelde Veipane 2098 01:19:04 S1 384 S384 +48:22 +48:22
600 Linda Kirhnere 2206 01:19:19 S1 385 S385 +48:37 +48:37
601 Inuta Gegžņa 2256 01:19:23 S1 386 S386 +48:41 +48:41
602 Anita Feldmane 2407 Bauskas sākumskola 01:19:47 S1 387 S387 +49:05 +49:05
603 Vija Cerusa 2404 Bauskas sākumskola 01:19:51 S1 388 S388 +49:09 +49:09
604 Kaspars Kārkliņš 2467 Engures vidusskola 01:20:02 V1 216 V216 +55:32 +55:32
605 Ieva Garanča 2367 Nujo priekam / ZAB IUSTUS 01:21:16 S1 389 S389 +50:34 +50:34
606 Gunta Krūmiņa 12534 01:21:31 S1 390 S390 +50:49 +50:49
607 Agnese Broka 2401 Bauskas sākumskola 01:21:40 S1 391 S391 +50:58 +50:58
608 Ingūna Maļinovska 2410 01:30:54 S1 392 S392 +1:00:12 +1:00:12
609 Noldis Kangizeris 2147 01:33:19 V1 217 V217 +1:08:49 +1:08:49
610 Ieva Jakobsone 2418 Lynxdojo 01:34:50 S1 393 S393 +1:04:08 +1:04:08
611 Knuts Kvisviks 2296 KVISVIKI 01:39:57 V1 218 V218 +1:15:27 +1:15:27
612 Lauris Tijons 2394 Bauskas sākumskola 01:41:15 V1 219 V219 +1:16:45 +1:16:45
613 Solvita Tijone 2395 Bauskas sākumskola 01:41:22 S1 394 S394 +1:10:40 +1:10:40
614 Linuta Ģerģe 2405 Bauskas sākumskola 01:41:25 S1 395 S395 +1:10:43 +1:10:43
615 Inese Kanģīzere 2148 Latvijas Gaisa Satiksme 01:43:37 S1 396 S396 +1:12:55 +1:12:55
616 Arnis Kauķis 2437 01:43:48 V1 220 V220 +1:19:18 +1:19:18
617 Iveta Zvīdriņa 2439 01:43:51 S1 397 S397 +1:13:09 +1:13:09