SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1. Jelgavas 4.vidusskola 146
2. Engures vidusskola 97
3. Bauskas sākumskola 96
4. Tukuma 2. vidusskola 38
5. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 26
6. Aizputes vidusskola 25
7. Smārdes pamatskola 22
8. Rīgas 41. vidusskola 17
9. Nīkrāces pamatskola 15
10. Laurenču sākumskola 14
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Punkti
1. Siguldas sporta skola 3929
2. SK,,Lejasciems" 3858
3. Sporta klubs Ašais 3818
4. Preiļu novada BJSS 3758
5. Liepājas rajona sporta skola 3752
6. Maratona klubs / Firma L4 3631
7. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 3280
8. Baldones vieglatlētikas nodaļa 3266
9. FK Bandava/Priekules novads 3252
10. Bauskas sākumskola 3123
Ātrākās skolas (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Skola Vidējais punktu skaits
1. Preiļu Valsts ģimnāzija 879.5714 (7)
2. Lejasciema vidusskola 871.7692 (13)
3. Cēsu Pilsētas vidusskola 839.3333 (6)
4. Ādažu vidusskola 757.1667 (6)
5. Laurenču sākumskola 740.8571 (14)
6. Priekules vidusskola 735.3333 (9)
7. Aizputes vidusskola 733.6800 (25)
8. Siguldas pilsētas vidusskola 703.8462 (13)
9. Ikšķiles vidusskola 690.0000 (8)
10. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 679.9615 (26)
Visvairāk pārstāvētie sporta klubi
Vieta Klubs Dalībnieku skaits
1. Bauskas sākumskola 92
2. Engures sportam 54
3. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 27
4. Liepājas rajona sporta skola 23
5. Smārde 19
6. Siguldas Sporta skola 17
7. Sporta klubs "Vēsma" 15
8. SK,,Lejasciems" 12
9. FK Bandava/Priekules novads 12
10. Preiļu novada BJSS 10
Ātrākie sporta klubi (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Klubs Vidējais punktu skaits
1. Sporta klubs Ašais 897.5000 (8)
2. SK,,Lejasciems" 866.0000 (12)
3. Preiļu novada BJSS 859.0000 (10)
4. Siguldas Sporta skola 856.9412 (17)
5. FK Bandava/Priekules novads 741.8333 (12)
6. Liepājas rajona sporta skola 719.7826 (23)
7. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 681.4815 (27)
8. SK SLAMPE/ZEVID 612.2500 (8)
9. Smārde 600.5263 (19)
10. Kocēnu novads 588.0000 (6)
Ātrākie skolēni
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Artūrs Niklāvs Medveds 1091 U20V Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:22:07
2 Artis Rožkalns 1225 U20V Cēsu Profesionālā vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:24:13
3 Rainers Trubačs 11521 U20V Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:24:25
4 Lauris Kaparkalējs 1156 U16V Madonas Valsts ģimnāzija/Madonas BJSS 00:24:28
5 Roberts Aleksis Glazers 1193 U16V Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:24:57
6 Mareks Ņikiforovs 1800 U20V Nīkrāces pamatskola 00:25:04
7 Niks Zauls 1231 U18V Limbažu novada ģimnāzija/Limbažu un Salacgrīvas sporta skola 00:25:06
8 Edgars Pastors 11513 U18V Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:25:10
9 Mārtiņš Petrovs 11524 U18V Cēsu Pilsētas vidusskola/- 00:26:08
10 Emīls Kravalis 1014 U18V Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:26:08
Ātrākās skolnieces
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Estere Volfa 1804 U14S Cēsu Valsts ģimnāzija/Anželas Brices slēpošanas un velo braukšanas klubs 00:29:20
2 Viktorija Bogdanova 1053 U12S Piltenes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:29:32
3 Izabella Bogdanova 1054 U14S Piltenes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:29:54
4 Jolanta Pence 1131 U16S Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:29:54
5 Keita Upeniece 1174 U14S Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:30:07
6 Melānija Zālīte 1008 U12S Ķekavas vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:30:09
7 Eva Bērziņa 1137 U20S Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:30:34
8 Keita Marcinkeviča 1125 U12S Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:30:38
9 Annika Zālīte 1046 U10S Ulbrokas vidusskola 00:31:14
10 Madara Klavniece 1875 U14S Carnikavas pamatskola/carnikavas pamatskola 00:31:24
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Martins Stūrītis 1040 Siguldas 1. pamatskola/Siguldas Sporta skola 00:30:27 +-8:-22 1000
2 Ginters Bērziņš 1162 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:30:50 +-7:-59 988
3 Leo Bilāns 1192 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:34:32 +-4:-17 882
4 Tornike Gulua 1485 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola/LMD.LV 00:34:36 +-4:-13 880
5 Gustavs Antrops 1178 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:34:39 +-4:-10 879
6 Toms Baškevics 1733 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:49 +-3:00 850
7 Gustavs Vilnītis 1693 Jelgavas 4.vidusskola 00:36:04 +-2:-45 844
8 Rinalds Ivanovs 1686 Jelgavas 4.vidusskola 00:36:05 +-2:-44 844
9 Dāvis Bartuševics 1678 Jelgavas 4.vidusskola 00:36:37 +-2:-12 832
10 Roberts Leimanis 1310 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:36:53 +-1:-56 826
11 Martins Gulbis 1333 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE/ZEVID 00:37:50 +00:-59 805
12 Dāvis Adrians Markovs 1523 Engures vidusskola/Engures sportam 00:38:32 +00:-17 790
13 Linards Saveļjevs 11560 Ogres 1. vidusskola 00:38:32 +00:-17 790
14 Melānija Čudare 1753 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:49 +00:00 784
15 Dominiks Čudars 1754 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:54 +00:05 783
16 Roberts Tolpežņikovs 1323 Pamatskola "Universum"/Siguldas sporta skola 00:39:07 +00:18 778
17 Adrians Dimza 1805 Zemgales vidusskola (Slampe)/Dimza 00:39:32 +00:43 770
18 Kārlis Gedrovičs 1025 Jaunmārupes pamatskola 00:39:47 +00:58 765
19 Laimiņš Mastiņš 11522 Valmieras Viestura vidusskola/VSK "Burkānciems & Co" 00:40:03 +01:14 760
20 Gustavs Voitenko 1105 Siguldas pilsētas vidusskola/Džudo klubs Sigulda 00:40:29 +01:40 752
21 Umberts Teters 1298 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:41:03 +02:14 742
22 Matīss Lazdiņš 1114 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:42:24 +03:35 718
23 Kristofers Romānovs 1755 Jelgavas 4.vidusskola 00:43:00 +04:11 708
24 Uvis Čilipāns 1434 Smārdes pamatskola/Smārde 00:43:32 +04:43 699
25 Adams Švanks 1605 Ozolnieku vidusskola/ATKAL JAUNS NAMS 00:43:34 +04:45 699
26 Gabriels Adamsons 1215 Rīgas 41. vidusskola/Adamsoni 00:44:00 +05:11 692
27 Rūdolfs Krumholds 1769 Tukuma 2. vidusskola 00:44:03 +05:14 691
28 Emīls Rozītis 1714 Jelgavas 4.vidusskola 00:44:16 +05:27 688
29 Markuss Alksnis 1732 Jelgavas 4.vidusskola 00:44:44 +05:55 681
30 Endijs Burkāns 1735 Jelgavas 4.vidusskola 00:44:45 +05:56 680
31 Toms Lizbovskis 11548 Rīgas Teikas vidusskola 00:44:59 +06:10 677
32 Dāvids Elbergs 11574 Lazdiņas privātā pamatskola "Punktiņš"/Domdaris 00:45:00 +06:11 677
33 Kristians Misjuro 1553 Engures vidusskola/Engures sportam 00:45:10 +06:21 674
34 Alens Brancs 1734 Jelgavas 4.vidusskola 00:45:12 +06:23 674
35 Renārs Kalniņš 1666 Jelgavas 4.vidusskola 00:45:18 +06:29 672
36 Lauris Graudulis 1739 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:37 +07:48 653
37 Juris Šūtelis 1223 Ikšķiles vidusskola 00:46:46 +07:57 651
38 Gustavs Liekmanis 1787 Nīkrāces pamatskola 00:46:50 +08:01 650
39 Toms Saulīte 1691 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:15 +08:26 644
40 Andrejs Krūzēns 1796 Nīkrāces pamatskola 00:47:27 +08:38 642
41 Ēriks Muško 1066 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:47:52 +09:03 636
42 Kristians Baumanis 1544 Engures vidusskola 00:48:06 +09:17 633
43 Matīss Malzubris 11571 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zubru Trieciens 00:48:29 +09:40 628
44 Everts Precinieks 1441 Zaķumuižas pamatskola 00:48:36 +09:47 627
45 Kristians Daniels Prūsāns 1110 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:48:49 +10:00 624
46 Lūkass Ķikusts 11583 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils 1. vidusskola 00:49:05 +10:16 620
47 Gustavs Rumba 1139 Jaunmārupes pamatskola 00:49:09 +10:20 620
48 Gustavs Skavronskis 1337 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE/ZEVID 00:49:18 +10:29 618
49 Aleksis Bogdanovs 1052 Piltenes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:49:20 +10:31 617
50 Roberts Dauksts 1120 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:49:53 +11:04 610
51 Kirils Fjodorovs 1738 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:16 +11:27 606
52 Patriks Freibergs 1742 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:33 +11:44 602
53 Roberts Rozītis 1699 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:34 +11:45 602
54 Raivo Rosts 1547 Engures vidusskola 00:51:12 +12:23 595
55 Raivis Bogotais 1484 Preiļu 1. pamatskola/Preiļu 1. pamatskola 00:51:13 +12:24 595
56 Martins Kuļšs 1558 Engures vidusskola 00:51:19 +12:30 593
57 Dāvis Megnis 1611 Kocēnu pamatskola 00:51:23 +12:34 593
58 Kirills Piskunovs 1214 Preiļu 1. pamatskola/Preiļu 1. pamatskola 00:51:29 +12:40 591
59 Emīls Šīmanis 1766 Tukuma 2. vidusskola 00:51:37 +12:48 590
60 Gabriels Kindzulis 1466 Rīgas 64. vidusskola 00:51:51 +13:02 587
61 Matīss Andrišaks 1701 Jelgavas 4.vidusskola 00:53:15 +14:26 572
62 Alens Freibergs 1271 Jelgavas 4. vidusskola 00:53:56 +15:07 565
63 Jēkabs Gulbis 1672 Jelgavas 4.vidusskola 00:54:12 +15:23 562
64 Leo Ivanovs 1248 Rīgas Hanzas vidusskola 00:54:31 +15:42 559
65 Gvido Ivanovs 1250 Rīgas Hanzas vidusskola 00:54:33 +15:44 558
66 Renārs Ločmelis 1246 Rīgas Franču licejs/Team Locmelis 00:54:34 +15:45 558
67 Rihards Nevlans 1745 Jelgavas 4.vidusskola 00:54:40 +15:51 557
68 Ričards Grīslis 1698 Jelgavas 4.vidusskola 00:54:43 +15:54 557
69 Ralfs Skujāns 1860 Rīgas Franču licejs/Andrejsala CF 00:55:12 +16:23 552
70 Artis Sams 1669 Jelgavas 4.vidusskola 00:55:16 +16:27 551
71 Ralfs Sakniņš 1770 Tukuma 2. vidusskola 00:55:20 +16:31 550
72 Adrians Korkls 1340 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE/ZEVID 00:55:28 +16:39 549
73 Martins Krūmiņš 1814 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:55:53 +17:04 545
74 Martins Kronbergs 1588 Engures vidusskola 00:56:17 +17:28 541
75 Lamins Roberts Savo 1825 Ulbrokas vidusskola/Baltais 00:56:40 +17:51 537
76 Linards Lūsis 1240 Siguldas pilsētas vidusskola 00:56:56 +18:07 535
77 Toms Tramdahs 1518 Engures vidusskola/Engures sportam 00:57:17 +18:28 532
78 Jānis Pavlovs 1357 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:57:29 +18:40 530
79 Deniss Lobans 1074 Š. Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola 00:57:42 +18:53 528
80 Kārlis Paikens 1041 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/Domdaris 00:57:53 +19:04 526
81 Francis Kozlovs 1324 Olaines 1. vidusskola 00:58:02 +19:13 525
82 Ralfs Bērziņš 1803 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:58:05 +19:16 524
83 Gustavs Barovskis 1697 Jelgavas 4.vidusskola 00:58:19 +19:30 522
84 Miks Ojārs Zvirbulis 1477 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE/ZEVID 00:59:35 +20:46 511
85 Kristiāns Gožda 1827 Preiļu 1. pamatskola/Preiļu 1. pamatskola 00:59:38 +20:49 511
86 Maksims Barkovs 1575 Engures vidusskola 00:59:42 +20:53 510
87 Jēkabs Malzubris 11572 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zubru Trieciens 00:59:53 +21:04 508
88 Toms Milihs 1744 Jelgavas 4.vidusskola 01:00:11 +21:22 506
89 Andrijs Zaurs 1751 Jelgavas 4.vidusskola 01:00:12 +21:23 506
90 Klāvs Liepiņš 1280 Engures vidusskola/Engures sportam 01:00:12 +21:23 506
91 Marko Eltermanis 1741 Jelgavas 4.vidusskola 01:00:15 +21:26 505
92 Gusts Limbergs 11532 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:00:41 +21:52 502
93 Olivers Frolovs 1807 Āgenskalna sākumskola 01:01:33 +22:44 495
94 Eduards Elsts 1273 Rīgas Franču licejs 01:02:06 +23:17 490
95 Eliass Rozenštrauhs 1690 Jelgavas 4.vidusskola 01:02:26 +23:37 488
96 Mariss Barkovs 1574 Engures vidusskola 01:03:23 +24:34 480
97 Gustavs Priedītis 1465 O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 01:04:11 +25:22 474
98 Helvijs Aišpurs 1461 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:05:05 +26:16 468
99 Tālis Zāns 1078 Rīgas Ezerkrastu pamatskola 01:05:10 +26:21 467
100 Adrians Ralfs Krauklis 1341 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola 01:05:47 +26:58 463
101 Aleksandrs Tjasto 1116 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:07:24 +28:35 452
102 Renāts Anspoks 1439 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:07:34 +28:45 451
103 Tomass Volodjkins 1498 Engures vidusskola/Engures sportam 01:10:35 +31:46 431
104 Ričards Kleins 1541 Engures vidusskola/Engures sportam 01:12:12 +33:23 422
105 Edvards Pajuste 1873 Jaunmārupes pamatskola 01:12:59 +34:10 417
106 Braiens Burmistrovs 1387 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:14:51 +36:02 407
107 Kārlis Junaks 1143 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 01:17:30 +38:41 393
108 Roberts Kanģīzeris 1077 Jaunmārupes pamatskola 01:33:49 +55:00 325
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Annika Zālīte 1046 Ulbrokas vidusskola 00:31:14 +00:00 1000
2 Elīza Ērenfrīde 1027 Rīgas 84. vidusskola 00:35:11 +03:57 888
3 Keita Zviedre 1238 Ikšķiles vidusskola 00:37:50 +06:36 826
4 Marta Ļaudama 1085 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:38:36 +07:22 809
5 Elza Černuho 1682 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:18 +09:04 775
6 Līna Mateiko 1687 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:20 +09:06 774
7 Kerija Krēmere 1033 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:40:33 +09:19 770
8 Veronika Bogdanova 1056 Piltenes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:41:49 +10:35 747
9 Sofija Sveta Galvanovska 1810 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola/Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 00:41:58 +10:44 744
10 Amanda Jozepa 1138 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:42:43 +11:29 731
11 Lauma Līva Saklaure 1004 Ādažu vidusskola 00:42:48 +11:34 730
12 Evelīna Romānova 1689 Jelgavas 4.vidusskola 00:43:10 +11:56 724
13 Simona Kelmere 11549 Rīgas Juglas vidusskola 00:45:00 +13:46 694
14 Linda Jurševska 1336 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE/ZEVID 00:45:08 +13:54 692
15 Ance Daibe 1683 Jelgavas 4.vidusskola 00:45:10 +13:56 692
16 Nikola Račkauska 1791 Nīkrāces pamatskola 00:46:17 +15:03 675
17 Anna Brakovska 1668 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:36 +15:22 670
18 Emīlija Brauna 1681 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:37 +15:23 670
19 Dārta - Neringa Krastkalne 11553 Laurenču sākumskola 00:47:20 +16:06 660
20 Annija Strauta 1306 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:48:01 +16:47 650
21 Dārta Gintere 1161 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 00:48:35 +17:21 643
22 Anete Kaļva 1030 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:49:11 +17:57 635
23 Emilija Jemeļjanova 1665 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:31 +18:17 631
24 Ieva Rutkopa 1673 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:39 +18:25 629
25 Kate Jukuma 1142 Siguldas pilsētas vidusskola 00:49:48 +18:34 627
26 Elīza Golubeva 1711 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:32 +19:18 618
27 Tīna Slavika 1748 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:59 +19:45 613
28 Nikola Ķezbere 1583 Engures vidusskola 00:51:43 +20:29 604
29 Alise Nordena 1312 Penkules pamatskola/Penkules skola 00:52:25 +21:11 596
30 Lelde Skudra 1702 Jelgavas 4.vidusskola 00:53:48 +22:34 581
31 Rūta Baltpurviņa 1316 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:54:13 +22:59 576
32 Karlīna Liāna Kukule 1767 Tukuma 2. vidusskola 00:55:07 +23:53 567
33 Lūcija Vasiļevska 1409 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:55:29 +24:15 563
34 Paula Kārkliņa 1865 Ķekavas vidusskola 00:56:50 +25:36 550
35 Laura Zariņa 1352 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:57:00 +25:46 548
36 Ērika Abigaila Kumpiņa 1467 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:57:30 +26:16 543
37 Millija Benta 1001 Rīgas 64. vidusskola 00:57:35 +26:21 542
38 Nellija Karnīte 1082 Bauskas sākumskola/STRAZDIŅI 00:57:35 +26:21 542
39 Jūlija Gorska 1685 Jelgavas 4.vidusskola 00:58:07 +26:53 537
40 Laine Viatere 1692 Jelgavas 4.vidusskola 00:58:24 +27:10 535
41 Krista Kaufelde 1252 Varakļānu vidusskola/VARAKLANI 00:59:04 +27:50 529
42 Marta Elza Grūtupa 11578 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:59:12 +27:58 528
43 Anna Margareta Grīnberga 1829 Rīgas 64. vidusskola 00:59:39 +28:25 524
44 Amanda Šulce 1499 Engures vidusskola 01:01:21 +30:07 509
45 Annija Horste 1495 Engures vidusskola/Engures sportam 01:01:32 +30:18 508
46 Patrīcija Aišpure 1460 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:01:40 +30:26 506
47 Anna Sprynglova 11564 Rīgas Starptautiskā skola/Rychla Rota 01:02:09 +30:55 503
48 Helēna Orlova 1688 Jelgavas 4.vidusskola 01:02:25 +31:11 500
49 Ance Daukste 1121 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:02:29 +31:15 500
50 Katrīna Ose 1430 Smārdes pamatskola/Smārde 01:03:13 +31:59 494
51 Agate Šauriņa 1171 Rīgas Kultūru vidusskola 01:03:26 +32:12 492
52 Viktorija Kudrjavceva 1700 Jelgavas 4.vidusskola 01:03:42 +32:28 490
53 Rūta Rēzija Rupeika 1768 Tukuma 2. vidusskola 01:04:13 +32:59 486
54 Adriāna Anete Eihvalde 1737 Jelgavas 4.vidusskola 01:04:22 +33:08 485
55 Ērika Aleksandra Balceraite 1752 Jelgavas 4.vidusskola 01:05:04 +33:50 480
56 Evelīna Danovska 1740 Jelgavas 4.vidusskola 01:05:05 +33:51 480
57 Maija Velika 1749 Jelgavas 4.vidusskola 01:05:25 +34:11 477
58 Rūta Skavronska-Kundziņa 1339 Zemgales vidusskola (Slampe)/SK SLAMPE/ZEVID 01:06:35 +35:21 469
59 Emīlija Saltuma 1746 Jelgavas 4.vidusskola 01:06:37 +35:23 469
60 Valērija Stavro 1696 Jelgavas 4.vidusskola 01:06:38 +35:24 469
61 Alīsija Alksne 1781 Tukuma 2. vidusskola 01:07:17 +36:03 464
62 Klēra Upīte 1774 Tukuma 2. vidusskola 01:07:21 +36:07 464
63 Sofija Anna Strazdiņa 1081 Bauskas sākumskola/STRAZDIŅI 01:07:36 +36:22 462
64 Emīlija Frolova 1808 Āgenskalna sākumskola 01:07:49 +36:35 461
65 Tija Krastiņa 1325 Laurenču sākumskola/Laurenču sākumskola 01:07:58 +36:44 460
66 Adele Griķe 1537 Engures vidusskola/Engures sportam 01:10:56 +39:42 440
67 Amanda Volodjkina 1501 Engures vidusskola 01:11:24 +40:10 437
68 Grēta Gabriela Tohva 1567 Engures vidusskola 01:15:18 +44:04 415
69 Leila Bila 1695 Jelgavas 4.vidusskola 01:17:14 +46:00 404
70 Megija Diržine 1736 Jelgavas 4.vidusskola 01:17:33 +46:19 403
71 Adrija Broka 1417 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:21:41 +50:27 382
72 Rasa Kristiāna Arnicāne 1747 Jelgavas 4.vidusskola 01:25:49 +54:35 364
73 Alma Jakobsone 1443 Suntažu vidusskola/Lynxdojo 01:33:57 +1:02:43 332
74 Lauma Jakobsone 1444 Suntažu vidusskola/Lynxdojo 01:34:32 +1:03:18 330
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Ralfs Dzosens 1855 Ikšķiles vidusskola 00:28:36 +00:00 1000
2 Emīls Matiass Reinfelds 1253 Rīgas 69. vidusskola 00:28:49 +00:13 992
3 Bruno Bilāns 1191 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:29:38 +01:02 965
4 Arno Pušņins 1018 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:29:48 +01:12 960
5 Roberts Cercins 1194 Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:30:02 +01:26 952
6 Dāvis Mežals 1228 Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:30:21 +01:45 942
7 Adrians Stepe 1166 Lejasciema vidusskola/SK "Lejasciems" 00:30:24 +01:48 941
8 Henrijs Bušs 1373 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:31:18 +02:42 914
9 Alens Vaselis 1621 Jelgavas 4.vidusskola 00:31:29 +02:53 908
10 Rihards Vladimirovs 1141 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils Sporta skola 00:31:35 +02:59 906
11 Ričards Čudnovs 1209 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 00:32:10 +03:34 889
12 Martins Kristers Celms 1135 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:32:14 +03:38 887
13 Toms Kārlis Auziņš 1108 Rīgas Katoļu ģimnāzija/Sporta skola Arkādija 00:32:58 +04:22 868
14 Rikardo Janelsiņš 1285 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:33:07 +04:31 864
15 Valters Jonass 1102 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:33:11 +04:35 862
16 Daniels Lagzdiņš 1007 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:33:42 +05:06 849
17 Kristaps Paio 1856 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:34:53 +06:17 820
18 Emīls Gustavs Jazņevičs 12492 /SPORTLAND 00:35:06 +06:30 815
19 Dāvis Bautris 1277 Rīgas Juglas vidusskola/Dāvis Skrien 00:35:20 +06:44 809
20 Toms Vītols 1159 Siguldas pilsētas vidusskola/Vītoli 00:35:31 +06:55 805
21 Roberts Pētersons 1338 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE/ZEVID 00:35:33 +06:57 805
22 Nils Renārs Cintiņš 1591 Engures vidusskola/Engures sportam 00:36:22 +07:46 786
23 Kārlis Bartuševics 1677 Jelgavas 4.vidusskola 00:36:37 +08:01 781
24 Kristers Šteinbergs 1853 Smārdes pamatskola/Smārde 00:36:58 +08:22 774
25 Valters Pūcītis 1864 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:37:48 +09:12 757
26 Renārs Bents 1002 Rīgas 64. vidusskola 00:37:49 +09:13 756
27 Rodrigo Seržants 1230 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:37:52 +09:16 755
28 Markuss Nikolajs Trofimovs 1418 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:38:03 +09:27 752
29 Ralfs Ribikauskis 1251 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:38:29 +09:53 743
30 Kristiāns Bernāns 1612 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:32 +09:56 742
31 Kristiāns Ziediņš 1694 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:32 +09:56 742
32 Māris Buhrots 1144 Jelgavas 1. internātpamatskola 00:38:51 +10:15 736
33 Toms Zinkevičs 11561 Valmieras sākumskola/Team Kažemāka/Train2WinLv 00:38:53 +10:17 736
34 Daniels Salenieks 1619 Jelgavas 4.vidusskola 00:39:01 +10:25 733
35 Markuss Trankalis 1635 Jelgavas 4.vidusskola 00:39:34 +10:58 723
36 Sandijs Jansons 1286 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:39:39 +11:03 721
37 Rūdolfs Leščinskis 1462 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zoorbagan 00:39:48 +11:12 719
38 Sidnijs Liepa 11547 Sākumskola "Taurenītis" 00:40:00 +11:24 715
39 Ralfs Fišers 1184 Dobeles sākumskola 00:40:19 +11:43 709
40 Klāvs Kalniņš 1616 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:28 +11:52 707
41 Daniels Pabērzs 1431 Smārdes pamatskola/Smārde 00:40:39 +12:03 704
42 Salvis Kozuliņš 1304 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:40:47 +12:11 701
43 Kārlis Roga 11570 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 00:41:00 +12:24 698
44 Kristofers Kančs 1463 Ādažu vidusskola/SSK Bebra 00:41:08 +12:32 695
45 Daniels Ēriks Markovs 1489 Engures vidusskola/Engures sportam 00:41:08 +12:32 695
46 Krists Bērziņš 1111 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:42:05 +13:29 680
47 Egons Krišjānis Nastevičs 1724 Jelgavas 4.vidusskola 00:42:09 +13:33 679
48 Ernests Krūmiņš 1723 Jelgavas 4.vidusskola 00:42:15 +13:39 677
49 Kristers Bitīts 1000 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:42:27 +13:51 674
50 Reinis Dauksts 1124 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:42:29 +13:53 673
51 Mārtiņš Skrastiņš 1035 Babītes vidusskola 00:42:32 +13:56 672
52 Gustavs Ločmelis 1464 Valmieras Viestura vidusskola/VSK "Burkānciems & Co" 00:43:00 +14:24 665
53 Ralfs Grīnvalds 1487 Engures vidusskola/Engures sportam 00:43:03 +14:27 664
54 Klāvs Kaņepe 1877 Rīgas Valdorfskola 00:43:21 +14:45 660
55 Teo Švanks 1604 Ozolnieku vidusskola/ATKAL JAUNS NAMS 00:43:26 +14:50 658
56 Mārcis Tomsons 11531 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien! 00:43:57 +15:21 651
57 Jānis Barkovs 1576 Engures vidusskola 00:44:02 +15:26 650
58 Rinalds Bogotais 1596 Preiļu 1. pamatskola/Preiļu 1. pamatskola 00:44:39 +16:03 641
59 Eduards Gauris 1447 Rīgas 45. vidusskola/Lynxdojo 00:44:57 +16:21 636
60 Eduards Mahts 1275 Lībagu sākumskola 00:45:07 +16:31 634
61 Rihards Misjuro 1496 Engures vidusskola/Engures sportam 00:45:56 +17:20 623
62 Markuss Zeltagrauds 1084 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:46:06 +17:30 620
63 Kārlis Spuriņš 1249 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 00:46:08 +17:32 620
64 Aleksis Āboliņš 1797 Nīkrāces pamatskola 00:46:17 +17:41 618
65 Marks Lavrinovičs 1765 Tukuma 2. vidusskola 00:46:53 +18:17 610
66 Rihards Žilinskis 1358 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:47:03 +18:27 608
67 Adriāns Grīnvalds-ozols 1345 Andreja Upīša Skrīveru vidusskola 00:47:14 +18:38 606
68 Emīls Linde 1377 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:47:25 +18:49 603
69 Rūdolfs Smilga 1206 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 00:47:28 +18:52 603
70 Mārtiņš Voino 1321 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:47:39 +19:03 600
71 Rihards Zebuliņš 1064 Rīgas 6. vidusskola 00:47:56 +19:20 597
72 Oskars Bajārs 1425 Smārdes pamatskola/Smārde 00:47:59 +19:23 596
73 Toms Vizbulis 1497 Engures vidusskola/Engures sportam 00:47:59 +19:23 596
74 Mikus Čilipāns 1433 Smārdes pamatskola/Smārde 00:48:07 +19:31 594
75 Jēkabs Poikāns 1459 Rīgas Teikas vidusskola 00:48:20 +19:44 592
76 Avrīkijs Sergejevs 1176 Privātā vidusskola "Patnis" 00:49:08 +20:32 582
77 Markuss Vaciks-bumbieris 1717 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:14 +20:38 581
78 Tomass Ļevanovs 1539 Engures vidusskola/Engures sportam 00:49:23 +20:47 579
79 Ivo Ezeriņš 1559 Engures vidusskola 00:49:26 +20:50 579
80 Naidžels Naglāzs 1267 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:49:49 +21:13 574
81 Kristaps Semičenkovs Jaksts 1115 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:49:53 +21:17 573
82 Niks Vadapāls 1257 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:50:05 +21:29 571
83 Renārs Gļauda 1254 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:50:05 +21:29 571
84 Valters Ozoliņš 1266 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:50:05 +21:29 571
85 Ernests Treimanis-Freimanis 1491 Engures vidusskola 00:50:33 +21:57 566
86 Adrians Jānis Strautiņs 1763 Tukuma 2. vidusskola 00:50:37 +22:01 565
87 Rodrigo Skujāns 1861 Rīgas Franču licejs/Andrejsala CF 00:50:39 +22:03 565
88 Horens Liekniņš 1421 Rīgas Valdorfskola 00:51:01 +22:25 561
89 Regnārs Zimerts 1764 Tukuma 2. vidusskola 00:52:19 +23:43 547
90 Toms Blaus 1822 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:52:58 +24:22 540
91 Raens Mārcis Jaunzems 1613 Jelgavas 4.vidusskola 00:53:06 +24:30 539
92 Dāvis Ņikitins 1675 Jelgavas 4.vidusskola 00:53:09 +24:33 538
93 Kārlis Neilands 11541 Babītes vidusskola 00:53:18 +24:42 537
94 Ričards Dumbris 1525 Engures vidusskola 00:53:29 +24:53 535
95 Jēkabs Pelšs 1680 Jelgavas 4.vidusskola 00:53:30 +24:54 535
96 Artuss Gasners 1614 Jelgavas 4.vidusskola 00:53:31 +24:55 534
97 Marks Maro Strazdiņš 1080 Bauskas sākumskola/STRAZDIŅI 00:53:39 +25:03 533
98 Mareks Vecels 1625 Jelgavas 4.vidusskola 00:53:43 +25:07 532
99 Edvards Miks Ķikuts 1119 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:54:14 +25:38 527
100 Dāgs Krastiņš 1326 Laurenču sākumskola/Laurenču sākumskola 00:54:31 +25:55 525
101 Jēkabs Lācis 11563 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:54:39 +26:03 523
102 Kārlis Tijons 1376 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:54:44 +26:08 523
103 Armands Upenieks 1372 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:54:47 +26:11 522
104 Markuss Šidla 1260 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:54:53 +26:17 521
105 Raiens Ginters 1264 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:54:53 +26:17 521
106 Andžejs Erharts 1368 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:55:20 +26:44 517
107 Rūdolfs Puloks 1385 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:55:27 +26:51 516
108 Edijs Veismanis 1557 Engures vidusskola/Engures sportam 00:55:35 +26:59 515
109 Rauls Sakne 11542 Mazzalves pamatskola/Mazzalves pamatskola 00:55:39 +27:03 514
110 Kaspars Semjonovs 1568 Engures vidusskola 00:55:46 +27:10 513
111 Mareks Mūrnieks 1565 Engures vidusskola 00:56:20 +27:44 508
112 Alens Pacvičs 1380 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:56:22 +27:46 507
113 Eižens Kaupe 1820 Sākumskola "Taurenītis" 00:56:36 +28:00 505
114 Mārtiņš Balodis 1328 Rīgas Imantas vidusskola/Mellene 00:56:39 +28:03 505
115 Artūrs Balodis 1327 Rīgas Imantas vidusskola/Mellene 00:56:39 +28:03 505
116 Kristaps Irbinskis 1361 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:58:12 +29:36 491
117 Ričards Millers 1359 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:58:20 +29:44 490
118 Renārs Kociņš-Lielupe 1823 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu novads 00:58:38 +30:02 488
119 Ralfs Bērziņš 1112 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:58:48 +30:12 486
120 Kristers Vītums-Jaunzems 11544 Bauskas sākumskola 00:58:53 +30:17 486
121 Rūdolfs Rocēns 1332 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:59:03 +30:27 484
122 Daniels Feofanovs 1627 Jelgavas 4.vidusskola 00:59:05 +30:29 484
123 Igors Šitvjenkins 1630 Jelgavas 4.vidusskola 00:59:09 +30:33 484
124 Artūrs Roberts Riekstiņš 1715 Jelgavas 4.vidusskola 01:00:13 +31:37 475
125 Ralfs Bartušauskis 1281 Rīgas Lietuviešu vidusskola 01:01:46 +33:10 463
126 Roberts Zaharovs 1317 Rīgas 72. vidusskola 01:02:07 +33:31 460
127 Renārs Beiers-Suitums 1771 Tukuma 2. vidusskola 01:02:58 +34:22 454
128 Sendijs Leitāns 1772 Tukuma 2. vidusskola 01:03:19 +34:43 452
129 Maikls Burmistrovs 1386 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:03:24 +34:48 451
130 Adrians Pietkūns 1617 Jelgavas 4.vidusskola 01:03:36 +35:00 450
131 Ēriks Eduards Lazda 1061 Dzimtmisas pamatskola 01:03:55 +35:19 447
132 Marks Sergijevičs 1716 Jelgavas 4.vidusskola 01:04:09 +35:33 446
133 Matīss Grava 1667 Jelgavas 4.vidusskola 01:05:16 +36:40 438
134 Einārs Jubelis 1268 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:06:39 +38:03 429
135 Adrians Brīvība 1313 Rīgas Teikas vidusskola/Visma Active 01:06:53 +38:17 428
136 Mārcis Bīriņš 1437 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:08:58 +40:22 415
137 Dāvis Smiltnieks 1383 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:09:57 +41:21 409
138 Renārs Kalniņš 1363 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:09:57 +41:21 409
139 Gatis Mukāns 11585 Siguldas pilsētas vidusskola 01:13:14 +44:38 391
140 Ernests Ānzens 1871 Rīgas 49. vidusskola/Purva kurmji 01:18:44 +50:08 363
141 Haralds Kostjukovs 1869 Rīgas 49. vidusskola/Purva kurmji 01:18:48 +50:12 363
142 Ričards Strods 1720 Jelgavas 4.vidusskola 01:19:02 +50:26 362
143 Endijs Peksis 1615 Jelgavas 4.vidusskola 01:20:37 +52:01 355
144 Ralfs Kanģīzeris 1076 Jaunmārupes pamatskola 01:36:18 +1:07:42 297
145 Jānis Juškevics 1374 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:41:13 +1:12:37 283
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Viktorija Bogdanova 1053 Piltenes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:29:32 +00:00 1000
2 Melānija Zālīte 1008 Ķekavas vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:30:09 +00:37 980
3 Keita Marcinkeviča 1125 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:30:38 +01:06 964
4 Marta Luize Pētersone 1442 Valmieras Pārgaujas sākumskola/VSK Noskrien 00:33:07 +03:35 892
5 Laura Ozola 1600 Ādažu vidusskola 00:34:23 +04:51 859
6 Stella Paltiņa 1227 Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:34:33 +05:01 855
7 Ilze Jumiķe 1626 Jelgavas 4.vidusskola 00:34:35 +05:03 854
8 Anna Nikola Berkolde 1173 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:35:23 +05:51 835
9 Loreta Zālīte 1047 Ulbrokas vidusskola 00:35:58 +06:26 821
10 Nikija Mikāle 1840 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:36:23 +06:51 812
11 Tīna Roberta Briša 1226 Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:37:05 +07:33 796
12 Evelīna Misāne 1032 Ādažu vidusskola 00:37:17 +07:45 792
13 Inguna Sakne 11525 Mazzalves pamatskola/Mazzalves pamatskola 00:37:37 +08:05 785
14 Kellija Liepa 1792 Nīkrāces pamatskola 00:38:00 +08:28 777
15 Elīza Evardsone 1492 Engures vidusskola/Engures sportam 00:38:07 +08:35 775
16 Vanesa Šmite 1638 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:28 +08:56 768
17 Emīlija Slaide 1811 Rīgas Hanzas vidusskola/Baldones Lauvas 00:39:35 +10:03 746
18 Anna Goša 1036 Ventspils 4. vidusskola/Maratona klubs 00:40:09 +10:37 736
19 Evelīna Bružus 1830 Baldones vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:40:14 +10:42 734
20 Nikola Koridze 1622 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:19 +10:47 733
21 Adele Balanasa 1217 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:41:04 +11:32 719
22 Elizabete Minka 1843 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:41:11 +11:39 717
23 Patrīcija Rubeze 1848 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:41:12 +11:40 717
24 Zane Strazdiņa 11536 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:41:29 +11:57 712
25 Jasmīna-Tīna Spēka 1844 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:41:31 +11:59 711
26 Meldra Ceple 1858 Laurenču sākumskola 00:41:36 +12:04 710
27 Ulla Katrīna Dubra 1833 Milzkalnes sākumskola/Milzkalnes sākumskola 00:42:01 +12:29 703
28 Lūcija Epnere 1274 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 00:42:13 +12:41 700
29 Sandija Rumba 1346 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu novads 00:43:29 +13:57 679
30 Reičela Taube 1670 Jelgavas 4.vidusskola 00:43:32 +14:00 678
31 Anna Marija Zaķe 1205 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Maratona klubs/LSC 00:43:33 +14:01 678
32 Kate Krūmiņa 1727 Jelgavas 4.vidusskola 00:43:34 +14:02 678
33 Loreta Rutkovska 1888 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:44:02 +14:30 671
34 Karlīna Boka 1721 Jelgavas 4.vidusskola 00:44:13 +14:41 668
35 Sofija Vilcāne 1628 Jelgavas 4.vidusskola 00:44:27 +14:55 664
36 Sofija Seduna 1762 Tukuma 2. vidusskola 00:44:51 +15:19 658
37 Rita Ieviņa 1719 Jelgavas 4.vidusskola 00:44:54 +15:22 658
38 Eleonora Dombrovska 1048 Laurenču sākumskola 00:45:17 +15:45 652
39 Estere Grandava 1284 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:46:00 +16:28 642
40 Zane Štāle 1419 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:47:10 +17:38 626
41 Evelīna Rumba 1348 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu novads 00:47:50 +18:18 617
42 Emīlija Vahere-abražune 1454 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:48:06 +18:34 614
43 Nikola Lauska 11552 Rīgas Juglas vidusskola 00:48:11 +18:39 613
44 Marta Upeniece 1629 Jelgavas 4.vidusskola 00:48:42 +19:10 606
45 Odeta Smiltniece 11569 Mežciema pamatskola/Jautrās meitenes no Mežciema 00:48:45 +19:13 606
46 Kate Gornava 1859 Siguldas pilsētas vidusskola 00:49:08 +19:36 601
47 Estere Jungfermane 1712 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:13 +19:41 600
48 Elīna Biseniece 1457 Mežciema pamatskola 00:49:37 +20:05 595
49 Žanete Munda 1375 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:49:51 +20:19 592
50 Tīna Luīze Saukāne 1204 Ikšķiles vidusskola 00:50:52 +21:20 581
51 Samanta Gukļivska 1026 Pūres pamatskola/Pūre 00:51:18 +21:46 576
52 Elīna Redisone 1003 Annas Brigaderes pamatskola 00:52:29 +22:57 563
53 Evelīna Allere 1158 Jaunmārupes pamatskola 00:52:58 +23:26 558
54 Beate Bukaldere 1676 Jelgavas 4.vidusskola 00:53:12 +23:40 555
55 Selīna Keita Strautniece 1347 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu novads 00:53:12 +23:40 555
56 Samanta Juka 1881 Tukuma 2. vidusskola 00:53:27 +23:55 553
57 Evelīna Vītola 1750 Jelgavas 4.vidusskola 00:53:41 +24:09 550
58 Rūta Mellenberga 1208 Talsu sākumskola 00:53:42 +24:10 550
59 Evita Daniļeviča 1623 Jelgavas 4.vidusskola 00:54:12 +24:40 545
60 Elza Anna Klavniece 1874 Carnikavas pamatskola/carnikavas pamatskola 00:54:27 +24:55 542
61 Terēze Klepere 1862 Valmieras sākumskola 00:54:33 +25:01 541
62 Eleonora Kristiana Labsvīra 1043 Siguldas pilsētas vidusskola 00:54:39 +25:07 540
63 Gabriela Elberga 11573 Lazdiņas privātā pamatskola "Punktiņš" 00:55:23 +25:51 533
64 Nikola Trasūne 1414 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:55:25 +25:53 533
65 Sofiko Gulua 1595 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola/LMD.LV 00:56:19 +26:47 524
66 Adrija Megre 1436 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:56:22 +26:50 524
67 Eleonora Kleina 1540 Engures vidusskola/Engures sportam 00:56:30 +26:58 523
68 Simona Aļehnoviča 1857 Rīgas Klasiskā ģimnāzija 00:56:37 +27:05 522
69 Marta Švāģere 1503 Engures vidusskola/Engures sportam 00:56:48 +27:16 520
70 Marta Ķikare 1502 Engures vidusskola/Engures sportam 00:56:48 +27:16 520
71 Marija Anete Silava 1718 Jelgavas 4.vidusskola 00:56:54 +27:22 519
72 Zane Apsīte 1104 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:57:11 +27:39 516
73 Liene Didrihsone 1624 Jelgavas 4.vidusskola 00:57:22 +27:50 515
74 Šarlote Eleonora Kumpiņa 1019 Rīgas 6. vidusskola 00:57:30 +27:58 514
75 Veronika Šeimane 1725 Jelgavas 4.vidusskola 00:57:50 +28:18 511
76 Gunita Ilgaža 1618 Jelgavas 4.vidusskola 00:57:52 +28:20 510
77 Leina Sturme 1382 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:58:01 +28:29 509
78 Annija Raga 1824 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu novads 00:58:52 +29:20 502
79 Luīze Lazovska 1543 Engures vidusskola 00:59:08 +29:36 499
80 Eva Celitāne 1534 Engures vidusskola/Engures sportam 00:59:08 +29:36 499
81 Madara Krūmiņa 1330 Smārdes pamatskola/Vāverēns 00:59:14 +29:42 499
82 Evelīna Hildebrante 1761 Tukuma 2. vidusskola 00:59:29 +29:57 496
83 Keita Buķele 1415 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:59:45 +30:13 494
84 Kristiāna Anspoka 1440 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:59:59 +30:27 492
85 Kristīne Ābele 1561 Engures vidusskola/Engures sportam 01:00:08 +30:36 491
86 Samanta Valdmane 1528 Engures vidusskola/Engures sportam 01:00:08 +30:36 491
87 Lana Ozola 1674 Jelgavas 4.vidusskola 01:00:15 +30:43 490
88 Marta Klaucāne 1585 Engures vidusskola 01:00:16 +30:44 490
89 Elina Šeimane 1726 Jelgavas 4.vidusskola 01:00:17 +30:45 490
90 Anna Pētersone 1722 Jelgavas 4.vidusskola 01:00:21 +30:49 489
91 Renāte Budze 1713 Jelgavas 4.vidusskola 01:00:22 +30:50 489
92 Katrīna Māliņa 1057 Rīgas Juglas vidusskola 01:01:11 +31:39 483
93 Ance Brūvere 1789 Nīkrāces pamatskola 01:01:26 +31:54 481
94 PatrĪcija Paula Ķikule 1063 Jelgavas 4. sākumskola 01:02:13 +32:41 475
95 Marlēna Grīnvalde 1760 Tukuma 2. vidusskola 01:02:28 +32:56 473
96 Kristiāna Feldmane 1759 Tukuma 2. vidusskola 01:02:29 +32:57 473
97 Marta Liepiņa 1520 Engures vidusskola 01:03:44 +34:12 463
98 Paula Ķempele 1509 Engures vidusskola/Engures sportam 01:03:55 +34:23 462
99 Liāna Ērika Andrejeva 1270 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:04:06 +34:34 461
100 Karīna Kondore 1381 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:04:40 +35:08 457
101 Tīna Fišera Blumberga 1522 Engures vidusskola 01:04:43 +35:11 456
102 Diāna Ozoliņa 1350 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:05:13 +35:41 453
103 Madara Rimeicāne 1812 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:05:15 +35:43 453
104 Rūta Rutka 1351 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:05:23 +35:51 452
105 Diāna Maceviča 1269 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:05:23 +35:51 452
106 Keita Enija Platā 1255 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:05:24 +35:52 452
107 Nellija Ažubele 1265 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:06:35 +37:03 444
108 Lizete Linna Ozola 1416 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:06:51 +37:19 442
109 Beatrise Ruža 1369 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:07:10 +37:38 440
110 Keitija Grigalena 1355 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:07:55 +38:23 435
111 Laura Andersone 1262 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:07:56 +38:24 435
112 Evelīna Āboliņa 1259 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:08:15 +38:43 433
113 Līga Annemarija Vērmane 1256 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:09:07 +39:35 427
114 Līva Gipsle 1529 Engures vidusskola 01:10:34 +41:02 419
115 Amanda Gricmane 1564 Engures vidusskola 01:11:24 +41:52 414
116 Elīza Volodjkina 1587 Engures vidusskola 01:17:39 +48:07 380
117 Samanta Kazlauska 1263 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:17:41 +48:09 380
118 Marta Miezīte 1261 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:17:42 +48:10 380
119 Santa Bite 1379 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:19:11 +49:39 373
120 Jasmīna Sūnaika 1378 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:19:12 +49:40 373
121 Beāte Sietiņa 1371 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:19:19 +49:47 372
122 Anna Šmite 1367 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:19:21 +49:49 372
123 Rūta Zandere 1505 Engures vidusskola 01:22:52 +53:20 356
124 Anastasija Maksimova 1365 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:25:39 +56:07 345
125 Rūta Elīza Arnicāne 1756 Jelgavas 4.vidusskola 01:28:11 +58:39 335
126 Marta Zauere 1353 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:52:01 +1:22:29 264
127 Annija Seleviča 1370 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:53:24 +1:23:52 260
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Jānis Kravalis 1013 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:26:33 +00:00 1000
2 Lukass Pušņins 1017 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:28:21 +01:48 937
3 Artūrs Filips Igaviņš 1133 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:28:38 +02:05 927
4 Jānis Stūrītis 1039 Siguldas 1. pamatskola/Siguldas Sporta skola 00:30:49 +04:16 862
5 Kārlis Cakuls 1601 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:32:30 +05:57 817
6 Pēteris Rāzna 1450 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola/SSK Bebra 00:32:51 +06:18 808
7 Ričards Dāvis Špacs 1196 Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:33:17 +06:44 798
8 Patriks Pauls Rullis 1167 Jelgavas 4. sākumskola/Jelgavas 4. sākumskola 00:33:59 +07:26 781
9 Armands Nedēļa 1146 Rīgas 6. vidusskola 00:34:02 +07:29 780
10 Artjoms Sergijevičs 1730 Jelgavas 4.vidusskola 00:34:18 +07:45 774
11 Dāvis Šimiens 1788 Nīkrāces pamatskola 00:34:20 +07:47 773
12 Martins Līvs 1289 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:34:21 +07:48 773
13 Matīss Jansons 1879 Penkules pamatskola/Penkules pamatskolas komanda 00:35:02 +08:29 758
14 Marats Nadjaks 1090 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:35:18 +08:45 752
15 Ernests Pauls Mednis 1136 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:35:26 +08:53 749
16 Lauris Adamsons 1216 Rīgas 41. vidusskola/Adamsoni 00:36:25 +09:52 729
17 Miks Jānis Opolais 1073 Ikšķiles vidusskola/Izturība 00:36:36 +10:03 725
18 Ivo Gailis 1819 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:37:12 +10:39 714
19 Emīls Straupmanis 1435 Smārdes pamatskola/Smārde 00:37:46 +11:13 703
20 Gustavs Eduards Puriņš 1870 Valmieras Valsts ģimnāzija/Valmieras sporta skola 00:39:07 +12:34 679
21 Kristers Kalējs 1468 Tukuma 2. pamatskola 00:39:27 +12:54 673
22 Ričards Bisenieks 1456 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:39:28 +12:55 673
23 Mārcis Millers 1527 Engures vidusskola/Engures sportam 00:39:33 +13:00 671
24 Ralfs Bite 1521 Engures vidusskola 00:39:33 +13:00 671
25 Emīls Krūmiņš 11577 Smārdes pamatskola/Smārdes pamatskola 00:40:06 +13:33 662
26 Rihards Allens 1885 Āgenskalna Valsts ģimnāzija/Labs starts 00:40:29 +13:56 656
27 Dions Dorči 1412 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:40:31 +13:58 655
28 Miks Muizeniks 1147 Pamatskola "Rīdze" 00:40:32 +13:59 655
29 Matīss Dzērve 1432 Smārdes pamatskola/Smārde 00:40:37 +14:04 654
30 Ulvis Grenovskis 1847 Kalētu pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:40:50 +14:17 650
31 Emīls Niks Donovs 1636 Jelgavas 4.vidusskola 00:41:11 +14:38 645
32 Rendijs Berķis 1842 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:41:18 +14:45 643
33 Emīls Freivalds 1169 Cēsu Pilsētas vidusskola/Cēsu pilsētas sporta skola 00:41:35 +15:02 638
34 Rihards Pirogs 1640 Jelgavas 4.vidusskola 00:41:46 +15:13 636
35 Jurģis Zvejnieks 1258 Mārupes vidusskola/Sporta klubs Virsotne 00:41:50 +15:17 635
36 Raivis Rampāns 1395 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:41:50 +15:17 635
37 Aleks Simsons 1402 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:41:52 +15:19 634
38 Roberts Kudums 1164 Jelgavas 4. sākumskola 00:41:56 +15:23 633
39 Pēteris Mūrnieks 1876 Lielvārdes pamatskola 00:42:05 +15:32 631
40 Ādams Stepanovs-Gavrilovs 1651 Jelgavas 4.vidusskola 00:42:18 +15:45 628
41 Anrijs Muravskis 1068 Iļģuciema vidusskola 00:42:25 +15:52 626
42 Emīls Salzemnieks 1779 Tukuma 2. vidusskola 00:42:36 +16:03 623
43 Ralfs Jencītis 1307 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:43:13 +16:40 614
44 Ernests Limbergs 11533 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:44:32 +17:59 596
45 Edvards Reksnis 1070 Rīgas Teikas vidusskola 00:44:41 +18:08 594
46 Nauris Roķis 1408 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:45:14 +18:41 587
47 Daniels Geidžūns 1413 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:45:17 +18:44 586
48 Roberts Miezītis 1394 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:45:25 +18:52 585
49 Marsels Miļjus 1393 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:45:29 +18:56 584
50 Krists Kalniņš 11528 Ventspils 1. pamatskola/Matisons Runner's Club 00:45:32 +18:59 583
51 Kristers Jurčs 1783 Tukuma 2. vidusskola 00:46:14 +19:41 574
52 Artūrs Rūdulis 1210 Tukuma 2. vidusskola/Rūdulīši :-) 00:46:24 +19:51 572
53 Edvards Paegle 1075 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola/Engures sportam 00:46:33 +20:00 570
54 Gustavs Liekniņš 1420 Rīgas Valdorfskola 00:46:35 +20:02 570
55 Edijs Markuss Gelbe 1360 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:47:01 +20:28 565
56 Otto Kubliņš 1664 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:10 +20:37 563
57 Āris Tims 1795 Nīkrāces pamatskola 00:47:13 +20:40 562
58 Ilvars Matvejevs 1500 Engures vidusskola/Engures sportam 00:47:24 +20:51 560
59 Aleksis Kārkliņš 1172 Rīgas Igauņu pamatskola 00:47:27 +20:54 560
60 Pauls Olafs Straume 1034 Babītes novada pašvaldības Salas sākumskola 00:47:36 +21:03 558
61 Aleksandrs Paņihidkins 1117 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:47:39 +21:06 557
62 Artis Regnārs Labsvīrs 1042 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas pilsetas vidusskola 00:48:04 +21:31 552
63 Ņikita Kotovs 1644 Jelgavas 4.vidusskola 00:48:33 +22:00 547
64 Artūrs Sams 1634 Jelgavas 4.vidusskola 00:48:33 +22:00 547
65 Kristers Ozols 1407 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:48:35 +22:02 546
66 Rihards Ilmanis 1592 Engures vidusskola 00:48:36 +22:03 546
67 Alekss Lastovskis 1705 Jelgavas 4.vidusskola 00:48:57 +22:24 542
68 Mareks Reins 1650 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:34 +23:01 536
69 Daniels Lucs 1648 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:41 +23:08 534
70 Raiens Rūja 1181 Siguldas 1. pamatskola 00:49:48 +23:15 533
71 Renārs Janeks 1315 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:50:19 +23:46 528
72 Lūkass Kleins 11576 Smārdes pamatskola/Smārde 00:51:01 +24:28 520
73 Mārtiņš Ķereksis 1850 Ogres sākumskola/6.b 00:51:19 +24:46 517
74 Jānis Saukitens 1652 Jelgavas 4.vidusskola 00:51:49 +25:16 512
75 Deivids Lucs 1649 Jelgavas 4.vidusskola 00:51:52 +25:19 512
76 Jānis Riža 1220 Valmieras sākumskola 00:52:20 +25:47 507
77 Mareks Šīmanis 1775 Tukuma 2. vidusskola 00:52:38 +26:05 504
78 Artis Puškarevs 1793 Nīkrāces pamatskola 00:53:10 +26:37 499
79 Raivis Ābele 1508 Engures vidusskola/Engures sportam 00:53:59 +27:26 492
80 Dzintars Bērziņš 11527 Ogres sākumskola 00:54:08 +27:35 490
81 Marks Cimermanis 1654 Jelgavas 4.vidusskola 00:55:29 +28:56 479
82 Ivars Artis Baburs 1809 Rīgas 25. vidusskola 00:55:48 +29:15 476
83 Sandris Ernests Rudzroga 1818 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:55:57 +29:24 475
84 Raiens Bullītis 1631 Jelgavas 4.vidusskola 00:55:58 +29:25 474
85 Rodrigo Kramiņš 1388 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:55:59 +29:26 474
86 Nikolass Deičmans 1707 Jelgavas 4.vidusskola 00:57:09 +30:36 465
87 Ģirts Laudāns 1632 Jelgavas 4.vidusskola 00:57:49 +31:16 459
88 Deivids Mālbergs 1458 Ulbrokas vidusskola 00:58:25 +31:52 454
89 Markuss Tramdaks 1647 Jelgavas 4.vidusskola 01:00:37 +34:04 438
90 Artis Bērznieks 1504 Engures vidusskola/Engures sportam 01:01:36 +35:03 431
91 Kristers Mierkalns 1531 Engures vidusskola 01:01:56 +35:23 429
92 Kristaps Lellis 1704 Jelgavas 4.vidusskola 01:03:44 +37:11 417
93 Rolands Kozlovs 1703 Jelgavas 4.vidusskola 01:03:48 +37:15 416
94 Toms Ķivers 1403 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:07:00 +40:27 396
95 Mārtiņš Vecels 1653 Jelgavas 4.vidusskola 01:17:01 +50:28 345
96 Kevins Turāns 1401 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:17:05 +50:32 344
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Estere Volfa 1804 Cēsu Valsts ģimnāzija/Anželas Brices slēpošanas un velo braukšanas klubs 00:29:20 +00:00 1000
2 Izabella Bogdanova 1054 Piltenes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:29:54 +00:34 981
3 Keita Upeniece 1174 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:30:07 +00:47 974
4 Madara Klavniece 1875 Carnikavas pamatskola/carnikavas pamatskola 00:31:24 +02:04 934
5 Elizabete Galvane 1151 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:31:31 +02:11 931
6 Ieva Pūpola 1088 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:32:34 +03:14 901
7 Madara PŪpola 1087 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:33:06 +03:46 886
8 Linda Auziņa 1109 Nacionālā Mākslu vidusskola/Sporta skola Arkādija 00:33:08 +03:48 885
9 Frederika Anna Grende 1106 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:34:12 +04:52 858
10 Lauma Vīgante 11523 Madonas pilsētas 1. vidusskola/Madonas BJSS 00:34:27 +05:07 851
11 Linda Kaparkalēja 1157 Madonas pilsētas 1. vidusskola/Madonas BJSS 00:34:30 +05:10 850
12 Beāte Anna Klepere 1183 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 00:34:42 +05:22 845
13 Baiba Zudraga 1883 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:35:28 +06:08 827
14 Monta Zauriņa 1132 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:35:33 +06:13 825
15 Gerda Asnāte Berkolde 1134 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:36:16 +06:56 809
16 Felīsija Oknere 1849 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:36:23 +07:03 806
17 Paula Gelvere 1637 Jelgavas 4.vidusskola 00:36:24 +07:04 806
18 Zaiga Paegle 1641 Jelgavas 4.vidusskola 00:36:24 +07:04 806
19 Marta Pelša 1642 Jelgavas 4.vidusskola 00:36:57 +07:37 794
20 Marta Balanasa 1083 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:37:10 +07:50 789
21 Karina Adrijānova 1846 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:37:24 +08:04 784
22 Zanda Zariņa 11543 Mazzalves pamatskola/Mazzalves pamatskola 00:37:35 +08:15 780
23 Katrīna Domkova 1776 Tukuma 2. vidusskola 00:39:23 +10:03 745
24 Leonora Pētersone 1190 Tumes vidusskola 00:39:29 +10:09 743
25 Marta Paula Brolīte 1758 Jelgavas 4.vidusskola 00:39:35 +10:15 741
26 Elīna Krista Viksna 1671 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:32 +11:12 724
27 Elizabete Spaile 1884 Ērgļu vidusskola/TEAM SIMBA 00:40:59 +11:39 716
28 Kristiāna Bīmane 1845 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:41:06 +11:46 714
29 Dārta Elīza Bērziņa 1290 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:42:05 +12:45 697
30 Enija Stangute 1154 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:42:17 +12:57 694
31 Jasmīne Ļisova 1423 Smārdes pamatskola/Smārde 00:42:26 +13:06 691
32 Andželika Semjonova 1633 Jelgavas 4.vidusskola 00:42:41 +13:21 687
33 Paula Ekerte 1657 Jelgavas 4.vidusskola 00:42:55 +13:35 683
34 Megija Kronberga 1287 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:43:21 +14:01 677
35 Elza Niklase 1201 Cēsu Valsts ģimnāzija 00:44:09 +14:49 664
36 Patrīcija Buša 1069 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:44:27 +15:07 660
37 Selīna Balakāne 1438 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:44:32 +15:12 659
38 Emīlija Grīnberga 1821 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Sokala 00:44:56 +15:36 653
39 Amanda Griķe 1050 Daugavpils Vienības pamatskola/Daugavpils Runners 00:45:10 +15:50 649
40 Annija Purcena 1170 Tukuma 2. vidusskola 00:45:35 +16:15 644
41 Signe Bērziņa 1422 Smārdes pamatskola/Smārde 00:45:42 +16:22 642
42 Beatrise Broka 1802 Mežciema pamatskola/Pandas banda 00:45:42 +16:22 642
43 Daniela Andersone 1887 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 00:45:45 +16:25 641
44 Alise Šalājeva 1659 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:08 +16:48 636
45 Anna Marija Trankale 1656 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:10 +16:50 635
46 Alise Zemture 1095 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:46:19 +16:59 633
47 Adriana Ūvena 1684 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:37 +17:17 629
48 Laura Ozoliņa 1773 Tukuma 2. vidusskola 00:46:44 +17:24 628
49 Alise Antonova 1219 Rīgas 21. vidusskola/&A 00:46:46 +17:26 627
50 Elīza Puriņa 1851 Friča Brīvzemnieka pamatskola/Zemgales ziņas 00:46:49 +17:29 627
51 Viktorija Laura Vītola 1646 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:26 +18:06 618
52 Lenija Slivjuka 1731 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:28 +18:08 618
53 Anna Ramiņa-Oliveira 1872 Ķekavas vidusskola/Sece 00:47:28 +18:08 618
54 Elizabete Elīze Kaže 1662 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:29 +18:09 618
55 Amanda Pīlēna 1790 Nīkrāces pamatskola 00:47:30 +18:10 618
56 Nadīna Keita Ķemere 1101 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:47:36 +18:16 616
57 Alise Otaņķe 1098 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:47:37 +18:17 616
58 Anastasija Kuzmina 1160 Ulbrokas vidusskola 00:48:00 +18:40 611
59 Liene Širmele 1006 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:48:08 +18:48 609
60 Luīze Elizabete Persidska 1854 Baldones vidusskola/Magdalena 00:48:12 +18:52 609
61 Anna Bāriņa 11566 Ikšķiles vidusskola/Ikšķiles vidusskola 00:48:17 +18:57 608
62 Madara Matisone 1187 Tukuma 2. vidusskola 00:48:52 +19:32 600
63 Keita Patrīcija Leinasare 1072 Rīgas Teikas vidusskola 00:48:59 +19:39 599
64 Kartīna Skrodele 1660 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:05 +19:45 598
65 Una Ulmane 1663 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:06 +19:46 597
66 Megija Nordena 1311 Penkules pamatskola/Penkules skola 00:49:16 +19:56 595
67 Violeta Žusele 1155 Daugavpils Krievu vidusskola - licejs/Daugavpils Runners 00:49:22 +20:02 594
68 Anna Vīgante 1582 Engures vidusskola 00:49:28 +20:08 593
69 Elizabete Pļaviņa 11567 Pastendes pamatskola/Hopo hop Pastende 00:49:30 +20:10 593
70 Eimija Misjuro 1513 Engures vidusskola/Engures sportam 00:49:31 +20:11 592
71 Sofia Shlamova 1272 Rīgas Klasiskā ģimnāzija 00:50:13 +20:53 584
72 Rasa Linda Puriņa 1453 Pamatskola "Brīvā Māras skola" 00:50:30 +21:10 581
73 Elīna Golubeva 1743 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:38 +21:18 579
74 Adriana Zeltiņa 1322 Pumpuru vidusskola 00:50:50 +21:30 577
75 Sofija Miķilpa 1729 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:58 +21:38 576
76 Monta Šulte 1396 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:52:18 +22:58 561
77 Luīze Lūcija Kriuliņa 1200 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 00:52:23 +23:03 560
78 Evelīna Orinska 1071 Liepājas Raiņa 6. vidusskola/7B 00:52:31 +23:11 559
79 Estere Starodubceva 11545 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:52:45 +23:25 556
80 Leina Simanoviča 1397 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:53:26 +24:06 549
81 Emīlija Dūda-Čača 1606 Limbažu 3. vidusskola 00:53:26 +24:06 549
82 Sofija Osipova 1708 Jelgavas 4.vidusskola 00:53:43 +24:23 546
83 Kristīne Jukāma 1610 Rīgas 6. vidusskola 00:53:49 +24:29 545
84 Annija Anna Kļave 1149 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:53:50 +24:30 545
85 Arta Vītuma - Jaunzema 1406 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:53:53 +24:33 544
86 Paula Veģere 1405 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:53:55 +24:35 544
87 Emīlija Strazdiņa 11535 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:54:26 +25:06 539
88 Jasmīna Lejniece 1410 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:54:27 +25:07 539
89 Anabella Barkova 1573 Engures vidusskola 00:55:03 +25:43 533
90 Rendija Straupeniece 1103 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:55:17 +25:57 531
91 Nora Veismane 11526 Mazzalves pamatskola/Mazzalves pamatskola 00:55:36 +26:16 528
92 Agrita Paula Rafaele 1709 Jelgavas 4.vidusskola 00:55:48 +26:28 526
93 Laine Bartuševica 1706 Jelgavas 4.vidusskola 00:55:49 +26:29 526
94 Marta Cinovska 1145 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:55:53 +26:33 525
95 Elīza Muzika 1213 Jumpravas vidusskola 00:55:58 +26:38 524
96 Nikola Daniela Damkova 1728 Jelgavas 4.vidusskola 00:56:00 +26:40 524
97 Aleksa Ance Vilciņa 1411 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:56:09 +26:49 522
98 Monika Dīriņa 1852 Smārdes pamatskola/Smārde 00:56:15 +26:55 521
99 Inese Kaminska 1551 Engures vidusskola 00:56:43 +27:23 517
100 Adrija Keita Burmasa 1817 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:56:54 +27:34 516
101 Evelīna Vahere-abražune 1455 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 00:57:09 +27:49 513
102 Kristīne Fiļipova 1305 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:57:15 +27:55 512
103 Enija Paleja 1302 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:57:15 +27:55 512
104 Emīlija Lāce 11562 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:57:24 +28:04 511
105 Veronika Kotova 1645 Jelgavas 4.vidusskola 00:57:47 +28:27 508
106 Annika Barkāne 1643 Jelgavas 4.vidusskola 00:57:51 +28:31 507
107 Loreta Žubule 11551 Rīgas Igauņu pamatskola 00:58:03 +28:43 505
108 Kitija Elcere 1427 Smārdes pamatskola/Smārde 00:58:18 +28:58 503
109 Helēna Cīrule 1584 Engures vidusskola 00:58:45 +29:25 499
110 Kima Ķezbere 1577 Engures vidusskola 00:59:12 +29:52 495
111 Elizabete Sofija Kleinhofa 1832 Tukuma 2. vidusskola 00:59:30 +30:10 493
112 Amanda Budze 1639 Jelgavas 4.vidusskola 01:00:12 +30:52 487
113 Samanta Karaša 1392 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:01:09 +31:49 480
114 Klinta Burgevica 1389 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:01:09 +31:49 480
115 Sintija Daukste 1123 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:01:17 +31:57 479
116 Daniela Lovčinovska 1153 Ogres 1. vidusskola 01:02:14 +32:54 471
117 Lindsija Galdiņa 1815 Valmieras Pārgaujas sākumskola 01:02:31 +33:11 469
118 Tīna Jakubone 1398 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:03:26 +34:06 462
119 Amanda Lazda 1390 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:04:36 +35:16 454
120 Monta Leitlante 1391 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:04:40 +35:20 454
121 Ella Aleksandra Gurejeva 1757 Jelgavas 4.vidusskola 01:05:03 +35:43 451
122 Elza Subre 1835 Zemgales vidusskola (Slampe) 01:06:04 +36:44 444
123 Karlīna Vītoliņa 1602 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 01:06:09 +36:49 443
124 Anna Sīpola 11539 Zemgales vidusskola (Slampe) 01:06:34 +37:14 441
125 Arīna Kuzņecova 1404 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:07:00 +37:40 438
126 Marta Stīrija 1399 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:07:02 +37:42 438
127 Melānija Alne 1343 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Skrienam kopā 01:10:13 +40:53 418
128 Sintija Strautmane 1424 Smārdes pamatskola/Smārde 01:13:04 +43:44 401
129 Rebeka Gorbunova 1658 Jelgavas 4.vidusskola 01:13:48 +44:28 397
130 Kristija Majauska 1488 Engures vidusskola/Engures sportam 01:15:18 +45:58 390
131 Katrīna Ruža 1400 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:17:06 +47:46 380
132 Tīna Rosta 1545 Engures vidusskola 01:17:09 +47:49 380
133 Laura Tenberga 1519 Engures vidusskola/Engures sportam 01:17:10 +47:50 380
134 Annija Blūma 1486 Engures vidusskola/Engures sportam 01:17:12 +47:52 380
135 Jūlija Krūmiņa 1813 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija DSQ
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Lauris Kaparkalējs 1156 Madonas Valsts ģimnāzija/Madonas BJSS 00:24:28 +00:00 1000
2 Roberts Aleksis Glazers 1193 Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:24:57 +00:29 981
3 Gustavs Galvans 1128 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:27:15 +02:47 898
4 Andis Briška 11515 Vārkavas vidusskola/Preiļu novada BJSS 00:28:55 +04:27 846
5 Roberts Zeiburliņš 1838 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:29:52 +05:24 819
6 Leonīds Kostjajevs 1839 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:30:01 +05:33 815
7 Kārlis Ernests Janovskis 11568 Madonas Valsts ģimnāzija/Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:30:32 +06:04 801
8 Bruno Spūlis 11529 Ogres Valsts ģimnāzija/Izturība 00:30:45 +06:17 796
9 Raivo Liekmanis 1786 Nīkrāces pamatskola 00:31:49 +07:21 769
10 Kristaps Svens Konoščenoks 1291 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:32:35 +08:07 751
11 Niks Balgalvis 1218 Rubenes pamatskola 00:32:47 +08:19 746
12 Edgars Mucenieks 1283 /Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:33:57 +09:29 721
13 Ralfs Jansons 1841 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:34:17 +09:49 714
14 Reinis Ose 1426 Smārdes pamatskola/Smārde 00:35:07 +10:39 697
15 Ingars Garais 1300 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:35:13 +10:45 695
16 Bruno Bulders 1107 Ikšķiles vidusskola 00:36:18 +11:50 674
17 Dāvis Mieriņš 11558 Līgatnes novada vidusskola 00:36:50 +12:22 664
18 Emīls Bents 1799 Nīkrāces pamatskola 00:37:31 +13:03 652
19 Kristers Celmiņš 11559 Līgatnes novada vidusskola 00:37:35 +13:07 651
20 Mareks Lukjanskis 1550 Engures vidusskola/Engures sportam 00:37:56 +13:28 645
21 Mikus Semeneņa 1555 Engures vidusskola/Engures sportam 00:37:59 +13:31 644
22 Elvis Laškovs 1446 Naukšēnu novada vidusskola 00:38:23 +13:55 637
23 Rainers Strazdiņš 1079 Kuldīgas 2. vidusskola 00:39:53 +15:25 613
24 Elvis Kmetjuks 1362 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:41:06 +16:38 595
25 Roberts Muško 1067 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:41:37 +17:09 588
26 Jānis Puriņš 1546 Engures vidusskola/Engures sportam 00:42:49 +18:21 571
27 Miķelis Kaņepe 1878 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 00:43:15 +18:47 566
28 Henrijs Helmanis 1320 Tukuma 2. pamatskola 00:44:25 +19:57 551
29 Ričards Birznieks 1511 Engures vidusskola/Engures sportam 00:45:58 +21:30 532
30 Kārlis Auziņš 1237 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:46:51 +22:23 522
31 Ingus Ābeltiņš 1197 Krustpils pamatskola 00:47:26 +22:58 516
32 Dāvis Kozuliņš 1301 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:47:37 +23:09 514
33 Arvis Kirhners 1211 Augstkalnes vidusskola 00:50:23 +25:55 486
34 Aleksis Lielnors 1607 Rīgas 18. vakara vidusskola 00:50:53 +26:25 481
35 Deniss Lankrets 1299 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:53:02 +28:34 461
36 Lauris Kovaļevskis 1785 Tukuma 2. vidusskola 00:55:09 +30:41 444
37 Aleksis Vedļa 1784 Tukuma 2. vidusskola 00:55:10 +30:42 444
38 Markuss Ķīsis 1549 Engures vidusskola/Engures sportam 00:56:22 +31:54 434
39 Kristaps Ķīsis 1493 Engures vidusskola/Engures sportam 00:57:19 +32:51 427
40 Silvestrs Kumpiņš 1009 Rīgas 1. speciālā internātpamatskola 00:58:02 +33:34 422
41 Edžus Ozoliņš 1113 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:59:50 +35:22 409
42 Sandris Kalējs 1535 Engures vidusskola 01:02:08 +37:40 394
43 Niks Zanders 1867 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:02:23 +37:55 392
44 Matīss Kārkliņš 1586 Engures vidusskola 01:17:22 +52:54 316
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Jolanta Pence 1131 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:29:54 +00:00 1000
2 Renāte Beļājeva 1195 Stalbes vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:31:43 +01:49 943
3 Līva Skoreja 1093 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:32:49 +02:55 911
4 Una Kraupša 11520 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:33:35 +03:41 890
5 Emīlija Upmale 1089 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:33:55 +04:01 882
6 Līna Gaile 1086 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta skola 00:34:25 +04:31 869
7 Kitija Elksne 1836 Jēkabpils Valsts ģimnāzija/Jēkabpils 00:36:33 +06:39 818
8 Kristīne Pence 1130 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:37:23 +07:29 800
9 Loreta Ķikuste 1599 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils sporta skola 00:38:28 +08:34 777
10 Anete Barovska 1212 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:40:23 +10:29 740
11 Amanda Kundziņa 1469 Rīgas Kristīgā vidusskola/Grauda Spēks 00:40:58 +11:04 730
12 Renāte Ausmane 1150 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:41:01 +11:07 729
13 Loreta Matvejeva 1506 Engures vidusskola/Engures sportam 00:41:26 +11:32 722
14 Sofija Dolgā 11519 Preiļu 1. pamatskola/Preiļu novada BJSS 00:41:51 +11:57 714
15 Amanda Ignāte 1005 Ādažu vidusskola 00:42:06 +12:12 710
16 Vanesa Akšanova 1655 Jelgavas 4.vidusskola 00:42:13 +12:19 708
17 Anna Šakena 1127 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 00:45:32 +15:38 657
18 Diāna Apsīte 1198 Jēkabpils Valsts ģimnāzija 00:45:59 +16:05 650
19 Loreta Fedotova 1292 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:46:43 +16:49 640
20 Paula Biteniece 1140 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:46:54 +17:00 638
21 Diāna Daile 1834 Tukuma 2. vidusskola 00:47:08 +17:14 634
22 Līva Klepere 1863 Valmieras Valsts ģimnāzija 00:47:49 +17:55 625
23 Megija Vilka 1099 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:48:12 +18:18 620
24 Hanna Cinovska 1100 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:48:20 +18:26 619
25 Kintija Puikevica 11565 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:49:14 +19:20 607
26 Daniela Butāne 1186 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:49:14 +19:20 607
27 Paula Luīze Vilka 1552 Engures vidusskola/Engures sportam 00:50:58 +21:04 587
28 Liene Rozenberga 1428 Smārdes pamatskola/Smārde 00:51:12 +21:18 584
29 Laima Kuduma 1163 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:52:20 +22:26 571
30 Alīna Zīle 1303 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:52:58 +23:04 565
31 Una Kuzmane 11538 Smārdes pamatskola/Smārde 00:53:21 +23:27 560
32 Evelīna Pabērza 1429 Smārdes pamatskola/Smārde 00:53:21 +23:27 560
33 Krista Kristīne Miķelsone 1344 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 00:53:40 +23:46 557
34 Kristiāna Lagzdiņa 1122 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:55:23 +25:29 540
35 Agneta Sorokina 12523 Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija 00:55:30 +25:36 539
36 Anna Marija Zelmene 1661 Jelgavas 4.vidusskola 00:55:59 +26:05 534
37 Katrīna Ivanova 1356 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:56:36 +26:42 528
38 Enia Stūre 1589 Engures vidusskola 00:56:43 +26:49 527
39 Erīna Līna Āboliņa 1794 Nīkrāces pamatskola 00:56:44 +26:50 527
40 Ieva Lūse 1880 Smārdes pamatskola/Skrienošie Lūši 00:57:46 +27:52 518
41 Ance Turka 11537 Smārdes pamatskola/Smārde 00:58:19 +28:25 513
42 Klinta Almane 1524 Engures vidusskola/Engures sportam 01:02:02 +32:08 482
43 Līna Zvejniece 1868 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 01:04:01 +34:07 467
44 Marta Skavronska 1335 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE/ZEVID 01:06:36 +36:42 449
45 Monta Brūvere 1798 Nīkrāces pamatskola 01:06:37 +36:43 449
46 Elizabete Lastovska 1354 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:06:51 +36:57 447
47 Daniela Dumbre 1494 Engures vidusskola/Engures sportam 01:07:06 +37:12 446
48 Loreta Knospiņa 1037 Valmieras Viestura vidusskola/Skrienam kopā 01:10:18 +40:24 425
49 Ērika Kalniņa 1038 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 01:10:21 +40:27 425
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Niks Zauls 1231 Limbažu novada ģimnāzija/Limbažu un Salacgrīvas sporta skola 00:25:06 +00:00 1000
2 Edgars Pastors 11513 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:25:10 +00:04 997
3 Mārtiņš Petrovs 11524 Cēsu Pilsētas vidusskola/- 00:26:08 +01:02 960
4 Emīls Kravalis 1014 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:26:08 +01:02 960
5 Ričards Briedis 1020 Rīgas Tehniskā koledža/KSMR Fitness 00:27:09 +02:03 924
6 Dāniels Eglītis 1016 Rīgas Tehniskā koledža/KSMR Fitness 00:27:32 +02:26 912
7 Ingus Bogdanovs 1055 Piltenes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:27:48 +02:42 903
8 Sandis Rudzāts 11514 Vārkavas vidusskola/Preiļu novada BJSS 00:28:45 +03:39 873
9 Raivis Žihars 11484 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:29:53 +04:47 840
10 Raitis Vilcāns 11512 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:29:53 +04:47 840
11 Renārs Jakovļevs 1297 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:31:35 +06:29 795
12 Niklāvs Korkunovs 1296 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:31:35 +06:29 795
13 Bruno Ābolkalns 1308 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:31:37 +06:31 794
14 Ritvars Repuls 1295 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:32:34 +07:28 771
15 Daniels Blumbahs 1092 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:32:49 +07:43 765
16 Rainers Neuss-Lucs 1232 Kalnciema vidusskola 00:33:23 +08:17 752
17 Eduards Rāzna 1451 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola/SSK Bebra 00:33:53 +08:47 741
18 Kristers Krūzmanis 1318 Bulduru Dārzkopības vidusskola 00:37:14 +12:08 674
19 Adrians Gūtšmits 1045 Tukuma 2. vidusskola 00:38:55 +13:49 645
20 Elvijs Semjonovs 1475 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola/Zemgales Ziņas 00:39:42 +14:36 632
21 Rūdolfs Sirmais 1282 Siguldas Valsts ģimnāzija 00:39:43 +14:37 632
22 Kārlis Vitkovskis 1234 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija/Vitkovsky Team 00:40:05 +14:59 626
23 Silvestrs Pētersons 1806 Vecpiebalgas vidusskola/Vecpiebalga 00:40:56 +15:50 613
24 Kristaps Aksenoks 1012 /Rīgas Hanzas vidusskola 00:41:59 +16:53 598
25 Niks Ikaunieks 11584 Mores pamatskola/Mores skola 00:42:06 +17:00 596
26 Roberts Upenieks 1679 Jelgavas 4.vidusskola 00:42:43 +17:37 588
27 Maiks Kristofers Vārpiņš 1866 Tukuma 2. vidusskola 00:44:38 +19:32 562
28 Dāvis Ziemelis 1490 Engures vidusskola/Engures sportam 00:45:10 +20:04 556
29 Arkādijs Sergejevs 1177 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:45:12 +20:06 555
30 Jēkabs Murāns 1782 Tukuma 2. vidusskola 00:45:30 +20:24 552
31 Kaspars Latvers 1364 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:47:14 +22:08 531
32 Andis Preiss 11556 Līgatnes novada vidusskola/LīgatneVar! 00:50:44 +25:38 495
33 Gatis Majauskis 1526 Engures vidusskola 00:51:06 +26:00 491
34 Daniels Kundziņš 1578 Engures vidusskola 00:52:56 +27:50 474
35 Ģirts Saukāns 1203 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 01:00:33 +35:27 415
36 Markuss Mortuļevs 1580 Engures vidusskola 01:17:38 +52:32 323
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Daido Dagne Brūvere 1222 Priekuļu vidusskola/Cēsu pilsētas sporta skola 00:32:32 +00:00 1000
2 Ilze Borbale 11517 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:33:42 +01:10 965
3 Alīsija Stūrīte 1276 Rīgas Valsts tehnikums 00:36:04 +03:32 902
4 Megija Vinberga 1180 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:36:24 +03:52 894
5 Gustavs Riekstiņš 1049 Iecavas vidusskola 00:38:45 +06:13 840
6 Marta Paula Rāzna 1452 Rīgas 49. vidusskola/SSK Bebra 00:39:03 +06:31 833
7 Sandra Stieģele 1096 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:41:01 +08:29 793
8 Laura Dumbre 1516 Engures vidusskola/Engures sportam 00:44:32 +12:00 731
9 Betija Grabovske 1239 Kuldīgas Centra vidusskola/SK Katrīna 00:45:07 +12:35 721
10 Madara Pleša 1182 Valmieras Valsts ģimnāzija 00:45:27 +12:55 716
11 Signe Ēvele 1309 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:46:43 +14:11 696
12 Una Undīne Ungere 1097 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:46:54 +14:22 694
13 Emīlija Grēta Maldupa 1448 Ķekavas vidusskola 00:47:28 +14:56 685
14 Simona Helmane 1319 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:49:28 +16:56 658
15 Krista Ivanovska 1837 Dobeles Valsts ģimnāzija 00:49:46 +17:14 654
16 Adriāna Vēsma 1118 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:49:55 +17:23 652
17 Renāte Medvedeva 1366 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:50:16 +17:44 647
18 Ieva Cimiņa 1536 Engures vidusskola/Engures sportam 00:50:17 +17:45 647
19 Katrīna Evelīna Šakina 1533 Engures vidusskola/Engures sportam 00:50:22 +17:50 646
20 Katrīna Anna Allena 1886 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Labs starts 00:50:30 +17:58 644
21 Linda Gabranova 1293 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:51:11 +18:39 636
22 Aiva Zariņa 1294 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:51:12 +18:40 635
23 Daniela Fogele 1562 Engures vidusskola 00:51:31 +18:59 632
24 Madara Darģe 11599 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:52:17 +19:45 622
25 Krista Gabriela Lielnora 1608 Rīgas 28. vidusskola 00:52:39 +20:07 618
26 Keitija Bite 1778 Tukuma 2. vidusskola 00:52:44 +20:12 617
27 Sabīne Koluža 1777 Tukuma 2. vidusskola 00:52:48 +20:16 616
28 Paula Luīze Rocēna 1331 Privātā vidusskola "Patnis" 00:53:36 +21:04 607
29 Endžija Niedra 1816 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 00:54:10 +21:38 601
30 Vita Voitkuna 1566 Engures vidusskola/Engures sportam 00:54:12 +21:40 600
31 Lauma Janitēna 11557 Līgatnes novada vidusskola 00:56:15 +23:43 578
32 Dace Gurtlava 1221 Rīgas Mākslas un mediju tehnikums 00:57:31 +24:59 566
33 Alise Rulle 1168 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:58:20 +25:48 558
34 Justīne Liepiņa 1563 Engures vidusskola 00:59:00 +26:28 551
35 Katrīna Alute 1445 Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola 00:59:01 +26:29 551
36 Elīza Grīnvalde 1556 Engures vidusskola/Engures sportam 01:01:54 +29:22 526
37 Laura Pavlovska 1507 Engures vidusskola/Engures sportam 01:01:55 +29:23 525
38 Elizabete Liepa 1569 Engures vidusskola 01:01:55 +29:23 525
39 Dārta Momotkova 1548 Engures vidusskola 01:01:56 +29:24 525
40 Nadīna Berga 1342 Kocēnu pamatskola/Skrienam kopā 01:10:08 +37:36 464
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artūrs Niklāvs Medveds 1091 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:22:07 +00:00 1000
2 Artis Rožkalns 1225 Cēsu Profesionālā vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:24:13 +02:06 913
3 Rainers Trubačs 11521 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:24:25 +02:18 906
4 Mareks Ņikiforovs 1800 Nīkrāces pamatskola 00:25:04 +02:57 882
5 Jānis Gailītis 1471 Smiltenes vidusskola 00:27:37 +05:30 801
6 Tomass Neuss-Lucs 1233 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:29:17 +07:10 755
7 Tomass Redisons 1710 Jelgavas 4.vidusskola 00:29:39 +07:32 746
8 Mareks Korns 1826 Tukuma 2. vidusskola 00:37:15 +15:08 594
9 Dāvis Janitēns 11554 Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija/LīgatneVar! 00:40:49 +18:42 542
10 Edgars Šūtelis 1224 Ikšķiles vidusskola 00:48:37 +26:30 455
11 Brendons Graumanis 1593 Engures vidusskola/Engures sportam 00:50:52 +28:45 435
12 Mārtiņš Lorencs 1572 Engures vidusskola/Engures sportam 00:52:58 +30:51 418
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Eva Bērziņa 1137 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:30:34 +00:00 1000
2 Santa Zemture 1094 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:35:16 +04:42 867
3 Mērija Agnese Meiberga 1474 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:39:37 +09:03 772
4 Reina Jansone 1780 Tukuma 2. vidusskola 00:41:26 +10:52 738
5 Līga Klibā 11518 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:42:30 +11:56 719
6 Samanta Ratniece 1532 Engures vidusskola/Engures sportam 00:43:39 +13:05 700
7 Sabīne Rumba 1349 Valmieras Valsts ģimnāzija/Kocēnu novads 00:44:30 +13:56 687
8 Alise Evardsone 1512 Engures vidusskola/Engures sportam 00:45:48 +15:14 667
9 Paulīna Anna Maldupa 1449 Rīgas Franču licejs 00:47:29 +16:55 644
10 Paula Patrīcija Niklase 1199 Cēsu Valsts ģimnāzija 00:49:02 +18:28 623
11 Sanda Upeniece 1175 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:49:36 +19:02 616
12 Žanete Breijere 11575 Rīgas Kultūru vidusskola 00:54:13 +23:39 564
13 Laura Bleija 1152 Ogres 1. vidusskola/Ogres 1.vidusskola 01:01:14 +30:40 499
14 Betija Līcīte 1594 Engures vidusskola/Engures sportam 01:15:18 +44:44 406