LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Kaimiņš 6096 02:11:49 VL2 1 V1 +00:00 +00:00 00:01:49 1000 193 1193
2 Dmitrijs Serjogins 6188 Baltais 02:14:02 VL2 2 V2 +02:13 +02:13 00:01:38 983 214 1197
3 Jānis Kūms 6161 Inov-8 I OSveikals.lv 02:16:51 VL2 3 V3 +05:02 +05:02 00:01:34 963 223 1186
4 Uldis Klepers 6228 Virsotne/MARMOT 02:24:41 VL2 4 V4 +12:52 +12:52 00:01:32 911 228 1139
5 Andis Dēze 6079 Maratona Klubs/Zante 02:25:34 VL2 5 V5 +13:45 +13:45 00:02:38 906 133 1039
6 Raimo Vīgants 6138 SSK Bebra 02:25:52 VLJ 1 V6 +14:03 +00:00 00:01:17 904 273 1177
7 Kristaps Broks 6037 Rieksti 02:27:01 VL2 6 V7 +15:12 +15:12 00:01:27 897 241 1138
8 Artis Krievāns 6180 VSK “Burkānciems & Co” 02:27:14 VL3 1 V8 +15:25 +00:00 00:01:28 895 239 1134
9 Pēteris Grīviņš 6098 Grauda Spēks | Inov-8 I OSveikals.lv 02:28:25 VL2 7 V9 +16:36 +16:36 00:01:40 888 210 1098
10 Artūrs Blūmiņš 6055 Virsotne/MARMOT 02:28:49 VL2 8 V10 +17:00 +17:00 00:01:28 886 239 1125
11 Jānis Šņoriņš 6171 Talsu pakalnu sporta klubs 02:30:01 VLJ 2 V11 +18:12 +04:09 00:01:35 879 221 1100
12 Artūrs Ločmelis 16123 PATRIA SPORTLAND 02:31:03 VL2 9 V12 +19:14 +19:14 00:01:47 873 196 1069
13 Uldis Kļaviņš 6110 RIEKSTI I VIVOBAREFOOT 02:31:23 VL2 10 V13 +19:34 +19:34 00:01:19 871 266 1137
14 Andris Sprūds 6153 VSK Noskrien Divplākšņi 02:32:00 VL2 11 V14 +20:11 +20:11 00:01:42 867 206 1073
15 Sergejs Bogdanovs 6192 Baltais 02:32:59 VL3 2 V15 +21:10 +05:45 00:01:45 862 200 1062
16 Jevgeņijs Stepanovs 6071 DzSK Lokomotīve 02:34:09 VL2 12 V16 +22:20 +22:20 00:01:29 855 236 1091
17 Sergejs Maslobojevs 6143 NRC Rīga 02:34:12 VL2 13 V17 +22:23 +22:23 00:02:10 855 162 1017
18 Konstantīns Biktimirovs 6145 VSK Noskrien / SPB RUN/Asics 02:34:14 VL2 14 V18 +22:25 +22:25 00:01:32 855 228 1083
19 Sergejs Ļeta 16122 serijs27@inbox.lv 02:34:17 VL2 15 V19 +22:28 +22:28 00:01:57 854 179 1033
20 Ainārs Kumpiņš 6044 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:35:14 VL2 16 V20 +23:25 +23:25 00:01:39 849 212 1061
21 Ritvars Kalniņš 6164 Skrienam kopā 02:36:24 VL3 3 V21 +24:35 +09:10 00:02:00 843 175 1018
22 Ivo Rudinskis 6162 Saldus Boksa klubs 02:36:55 VL2 17 V22 +25:06 +25:06 00:01:51 840 189 1029
23 Andis Gailis 6149 Kocēnu novads 02:39:37 VL3 4 V23 +27:48 +12:23 00:02:05 826 168 994
24 Mareks Zālītis 6142 VSK Noskrien / Baldones vieglatlētikas nodaļa 02:39:44 VL2 18 V24 +27:55 +27:55 00:01:41 825 208 1033
25 Matīss Haritonovs 6204 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:40:28 VL2 19 V25 +28:39 +28:39 00:01:52 821 188 1009
26 Kristaps Epners 6112 DOMDARIS 02:41:01 VL3 5 V26 +29:12 +13:47 00:01:50 819 191 1010
27 Gusts Fokerots 6219 Vientuļais Vilks 02:42:18 VL2 20 V27 +30:29 +30:29 00:02:03 812 171 983
28 Jekaterina Sokunova 6191 Baltais 02:42:43 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:56 1000 222 1222
29 Raivis Blūms 6198 Es to varu! 02:43:07 VL2 21 V28 +31:18 +31:18 00:02:58 808 118 926
30 Vents Lupkins 6179 SPB RUN/Asics 02:43:11 VL2 22 V29 +31:22 +31:22 00:02:09 808 163 971
31 Linda Boldāne 6150 Grauda Spēks | Inov-8 | OSveikals.lv 02:44:41 SL2 2 S2 +01:58 +01:58 00:02:09 988 200 1188
32 Aigars Lūsis 6176 Talsu pakalnu sporta klubs 02:44:42 VL4 1 V30 +32:53 +00:00 00:02:23 800 147 947
33 Jānis Teteris 6148 DzSK Lokomotīve 02:45:11 VL3 6 V31 +33:22 +17:57 00:01:52 798 188 986
34 Aivars Bondars 6137 Lūša pēdās 02:45:45 VL3 7 V32 +33:56 +18:31 00:02:12 795 159 954
35 Tauno Riibak 6163 TR Adventure 02:45:47 VL2 23 V33 +33:58 +33:58 00:02:40 795 131 926
36 Armands Zvejnieks 6203 Moller Auto Ventspils / MRC 02:45:55 VL2 24 V34 +34:06 +34:06 00:02:15 794 156 950
37 Edgars Dzenuška 6118 Visma Active 02:46:48 VL2 25 V35 +34:59 +34:59 00:02:12 790 159 949
38 Miks Pētersons 6100 NORDI furniture 02:46:54 VL2 26 V36 +35:05 +35:05 00:02:01 790 174 964
39 Raivis Reinfelds 6167 Talsu pakalnu sporta klubs 02:47:14 VL2 27 V37 +35:25 +35:25 00:02:03 788 171 959
40 Danila Seluto 6131 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:50:08 VL2 28 V38 +38:19 +38:19 00:02:26 775 144 919
41 Laura Čakle 6127 Moller Auto Ventspils / MRC 02:50:19 SL2 3 S3 +07:36 +07:36 00:01:42 955 253 1208
42 Monta Ločmele 6080 Patria Sportland 02:50:30 SL2 4 S4 +07:47 +07:47 00:01:51 954 232 1186
43 Edgars Bremze 6183 Izturība 02:51:54 VL3 8 V39 +40:05 +24:40 00:01:53 767 186 953
44 Juris Čerņadjevs 6209 02:52:03 VL4 2 V40 +40:14 +07:21 00:02:14 766 157 923
45 Miķelis Vietnieks 6097 02:52:15 VL2 29 V41 +40:26 +40:26 00:02:00 765 175 940
46 Viviana Kirilova 6215 VSK Noskrien Vāveres 02:52:24 SL3 1 S5 +09:41 +00:00 00:02:09 944 200 1144
47 Ģirts Bulāns 6075 VSK Noskrien 02:53:17 VL2 30 V42 +41:28 +41:28 00:01:45 761 200 961
48 Māris Ozols 6099 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:53:45 VL2 31 V43 +41:56 +41:56 00:02:06 759 167 926
49 Nauris Aukmanis 16124 PATRIA SPORTLAND 02:53:45 VL2 32 V44 +41:56 +41:56 00:02:08 759 164 923
50 Jānis Actiņš 6077 VSK Noskrien 02:53:49 VL3 9 V45 +42:00 +26:35 00:02:56 758 119 877
51 Kristaps Ceriņš 6220 SPB RUN/Asics 02:54:10 VL2 33 V46 +42:21 +42:21 00:01:51 757 189 946
52 Vita Devjatņikova 6101 Moller Auto Ventspils / MRC 02:55:07 SL2 5 S6 +12:24 +12:24 00:02:06 929 205 1134
53 Sandis Pētersons 6165 Swedbank 02:56:35 VL2 34 V47 +44:46 +44:46 00:02:20 746 150 896
54 Ivo Ielītis 16118 Kurpnīca 02:56:47 VL2 35 V48 +44:58 +44:58 00:02:33 746 137 883
55 Artis Pūcītis 6200 SSK Bebra 02:57:14 VL2 36 V49 +45:25 +45:25 00:02:12 744 159 903
56 Valdis Rozentāls 6170 02:57:30 VL3 10 V50 +45:41 +30:16 00:02:23 743 147 890
57 Mihails Kudrjaševs 6133 Fizmati 02:57:36 VL3 11 V51 +45:47 +30:22 00:02:07 742 165 907
58 Igors Morgunovs 6027 Matisons Runners' Club 02:58:13 VL2 37 V52 +46:24 +46:24 00:02:12 740 159 899
59 Toms Kaufmanis 6070 Maratona klubs 02:58:38 VL2 38 V53 +46:49 +46:49 00:02:44 738 128 866
60 Jānis Ručevskis-Rucevics 6111 Saldus Boksa klubs 03:00:05 VL2 39 V54 +48:16 +48:16 00:02:10 732 162 894
61 Rolands Rudītis 6036 Azimuts OK 03:00:08 VL2 40 V55 +48:19 +48:19 00:03:09 732 111 843
62 Žanis Cibuļskis 6207 03:00:09 VL2 41 V56 +48:20 +48:20 00:02:50 732 124 856
63 Kārlis Ielejs 6061 VSK Noskrien Divplākšņi 03:00:10 VL3 12 V57 +48:21 +32:56 00:02:09 732 163 895
64 Alvita Mirecka 6026 Talsu Pauguraines zaķi 03:00:11 SL3 2 S7 +17:28 +07:47 00:02:19 903 186 1089
65 Kaspars Boriss 6002 Happy_To_Move 03:01:38 VL2 42 V58 +49:49 +49:49 00:02:29 726 141 867
66 Kārlis Būmans 6006 Matisons Runner's Club 03:03:00 VL2 43 V59 +51:11 +51:11 00:02:05 720 168 888
67 Gints Krastiņš 6126 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:03:58 VL2 44 V60 +52:09 +52:09 00:02:15 717 156 873
68 Vitālijs Muzika 6078 VSK Noskrien 03:04:32 VL3 13 V61 +52:43 +37:18 00:02:35 714 135 849
69 Hugo Jakobi 6113 Tavamsportam.lv 03:05:14 VL2 45 V62 +53:25 +53:25 00:02:23 712 147 859
70 Dana Mačtama 6059 Moller Auto Ventspils / MRC 03:05:44 SL2 6 S8 +23:01 +23:01 00:02:04 876 208 1084
71 Artūrs Topecs 6173 03:05:45 VL2 46 V63 +53:56 +53:56 00:02:30 710 140 850
72 Pāvels Baikovs 6144 Be More Alive 03:05:50 VL2 47 V64 +54:01 +54:01 00:01:49 709 193 902
73 Roberts Viļums 6091 MySport Veikals 03:06:02 VL2 48 V65 +54:13 +54:13 00:02:21 709 149 858
74 Dainis Saukāns 6046 03:06:03 VL3 14 V66 +54:14 +38:49 00:02:27 709 143 852
75 Toms Rajunčus 6014 Luminor 03:06:25 VL2 49 V67 +54:36 +54:36 00:02:20 707 150 857
76 Kaspars Vingris 6202 03:06:39 VL2 50 V68 +54:50 +54:50 00:02:09 706 163 869
77 Edgars Goba 6154 Salaspils Zīriņi 03:07:35 VL3 15 V69 +55:46 +40:21 00:01:43 703 204 907
78 Kaspars Salmiņš 6214 DABAS DOTS 03:07:41 VL2 51 V70 +55:52 +55:52 00:02:18 702 152 854
79 Kaspars Stukuls 6064 03:07:45 VL2 52 V71 +55:56 +55:56 00:02:38 702 133 835
80 Dzintars Dūdiņš 6129 Siguldas Maratona klubs 03:08:08 VL3 16 V72 +56:19 +40:54 00:02:03 701 171 872
81 Jolanta Ivanova 6049 03:08:25 SL2 7 S9 +25:42 +25:42 00:02:23 864 180 1044
82 Elvis Rubīns 6032 03:08:46 VLJ 3 V73 +56:57 +42:54 00:02:33 698 137 835
83 Mārtiņš Plaudis 6105 SK Dzērvene 03:09:18 VL2 53 V74 +57:29 +57:29 00:01:47 696 196 892
84 Kārlis Vanags 6166 Talsu pakalnu sporta klubs 03:10:03 VL2 54 V75 +58:14 +58:14 00:01:22 694 256 950
85 Viktors Saveļjevs 6194 RIEKSTI 03:10:12 VL2 55 V76 +58:23 +58:23 00:03:23 693 103 796
86 Vladislavs Aļehnovičs 6205 KROKUS 03:10:35 VL2 56 V77 +58:46 +58:46 00:01:44 692 202 894
87 Valdis Kulpe 6128 Latvijas Finieris I Izturība 03:11:00 VL3 17 V78 +59:11 +43:46 00:02:08 690 164 854
88 Mārtiņš Allers 6084 03:11:12 VL3 18 V79 +59:23 +43:58 00:02:44 689 128 817
89 Ernests Važa 6085 Ernesta komanda 03:11:14 VL2 57 V80 +59:25 +59:25 00:02:23 689 147 836
90 Līga Rusiņa 6152 03:11:29 SL2 8 S10 +28:46 +28:46 00:02:33 850 169 1019
91 Mārtiņš Mazlazdiņš 6042 03:13:25 VL2 58 V81 +1:01:36 +1:01:36 00:02:58 682 118 800
92 Guntars Siliņš 6083 KROKUS 03:14:20 VL3 19 V82 +1:02:31 +47:06 00:02:32 678 138 816
93 Jābols Ābols 6095 Maratona klubs 03:14:45 VL2 59 V83 +1:02:56 +1:02:56 00:02:17 677 153 830
94 Dace Veipa 6062 VSK Noskrien Vāveres 03:15:01 SL2 9 S11 +32:18 +32:18 00:02:23 834 180 1014
95 Igors Jegorovs 6106 03:15:01 VL2 60 V84 +1:03:12 +1:03:12 00:02:24 676 146 822
96 Atis Kļavis 6038 Jaunmārupe skrien! 03:15:12 VL3 20 V85 +1:03:23 +47:58 00:02:15 675 156 831
97 Dzintars Petrovs 6031 LSC 03:15:27 VL3 21 V86 +1:03:38 +48:13 00:02:36 674 135 809
98 Arnita Sorokina 6107 03:16:03 SL3 3 S12 +33:20 +23:39 00:02:43 830 158 988
99 Oskars Apsītis 6072 2KOKI 03:16:03 VL3 22 V87 +1:04:14 +48:49 00:02:42 672 130 802
100 Arvīds Germovs 6088 03:16:17 VL3 23 V88 +1:04:28 +49:03 00:02:46 672 127 799
101 Ingars Bumburs 6140 Lizums_BB Team 03:16:37 VL2 61 V89 +1:04:48 +1:04:48 00:03:01 670 116 786
102 Ruta Šķipare 6221 Lūša pēdās 03:16:58 SL3 4 S13 +34:15 +24:34 00:02:56 826 147 973
103 Ivo Zemturis 6051 03:17:04 VL2 62 V90 +1:05:15 +1:05:15 00:02:23 669 147 816
104 Sandis Pavļukevičs 6172 03:17:06 VL2 63 V91 +1:05:17 +1:05:17 00:02:36 669 135 804
105 Māra Braslava 6178 03:17:06 SL2 10 S14 +34:23 +34:23 00:03:01 826 143 969
106 Artūrs Ketlers 6102 VSK Noskrien / SK Dzērvene 03:17:12 VLJ 4 V92 +1:05:23 +51:20 00:02:33 668 137 805
107 Aleksandrs Judkins 6021 03:17:12 VL2 64 V93 +1:05:23 +1:05:23 00:02:13 668 158 826
108 Intars Opolais 6019 Izturība 03:17:37 VL2 65 V94 +1:05:48 +1:05:48 00:01:54 667 184 851
109 Dainis Muško 6190 Kartavkalnu buki 03:17:50 VL3 24 V95 +1:06:01 +50:36 00:02:38 666 133 799
110 Sigita Vāce 6094 KSMR FITNESS 03:18:27 SL2 11 S15 +35:44 +35:44 00:02:00 820 215 1035
111 Jānis Vizulis 6012 03:18:30 VL3 25 V96 +1:06:41 +51:16 00:01:57 664 179 843
112 Līga Irbe 6159 Talsu pauguraines Zaķi 03:19:02 SL3 5 S16 +36:19 +26:38 00:02:16 818 190 1008
113 Arnis Kuzmanis 6117 AkmensDizains.lv 03:19:23 VL3 26 V97 +1:07:34 +52:09 00:02:44 661 128 789
114 Alberts Dambis 6225 Insalvo 03:20:11 VL2 66 V98 +1:08:22 +1:08:22 00:01:40 658 210 868
115 Sandris Lizbovskis 16129 03:20:24 VL3 27 V99 +1:08:35 +53:10 00:03:07 658 112 770
116 Andžejs Stepančuks 6013 Noskrien Cēsis 03:20:47 VL2 67 V100 +1:08:58 +1:08:58 00:03:04 657 114 771
117 Aigars Kokins 6058 Team Kažemāka/Train2WinLv 03:21:34 VL3 28 V101 +1:09:45 +54:20 00:02:38 654 133 787
118 Jānis Važņevičs 6195 Baltais 03:21:55 VL4 3 V102 +1:10:06 +37:13 00:02:52 653 122 775
119 Kalvis Silgals 16139 Surikati/NFS 03:22:13 VL2 68 V103 +1:10:24 +1:10:24 00:02:45 652 127 779
120 Oskars Damroze 6199 Patria Sportland 03:22:13 VLJ 5 V104 +1:10:24 +56:21 00:01:57 652 179 831
121 Ronalds Zarīts 6086 Scope Sports 03:22:19 VL2 69 V105 +1:10:30 +1:10:30 00:02:35 652 135 787
122 Mārcis Smalkais 6193 Metam mieru! 03:22:48 VL2 70 V106 +1:10:59 +1:10:59 00:02:14 650 157 807
123 Zane Dziļuma 6157 03:22:49 SL2 12 S17 +40:06 +40:06 00:02:16 802 190 992
124 Uldis Kirtovskis 6056 Izturība 03:22:55 VL4 4 V107 +1:11:06 +38:13 00:03:06 650 113 763
125 Aivis Poikāns 6182 03:23:41 VL3 29 V108 +1:11:52 +56:27 00:03:02 647 115 762
126 Mark Batter 16137 03:24:08 VL2 71 V109 +1:12:19 +1:12:19 00:02:31 646 139 785
127 Kaidi Keir Kukk 6224 Team Kažemāka/Train2WinLv 03:24:08 SLJ 1 S18 +41:25 +00:00 00:02:56 797 147 944
128 Guntis Balodis 16136 nav 03:24:58 VL2 72 V110 +1:13:09 +1:13:09 00:03:19 643 106 749
129 Kristaps Šteinbergs 6125 Legs Misérables 03:25:24 VL2 73 V111 +1:13:35 +1:13:35 00:01:44 642 202 844
130 Ieva Zirne 16138 Legs Miserables 03:26:04 SL2 13 S19 +43:21 +43:21 00:02:32 790 170 960
131 Einārs Jansons 16133 - 03:26:36 VL2 74 V112 +1:14:47 +1:14:47 00:02:09 638 163 801
132 Uvis Braunfelds 6211 Moller Auto Ventspils / MRC 03:26:37 VL3 30 V113 +1:14:48 +59:23 00:02:26 638 144 782
133 Andris Bāliņš 6069 VSK Noskrien 03:26:57 VL2 75 V114 +1:15:08 +1:15:08 00:01:56 637 181 818
134 Ģirts Vēsma 6017 Zemgales Ziņas 03:26:59 VL4 5 V115 +1:15:10 +42:17 00:02:46 637 127 764
135 Ilmārs Kelmers 16130 03:27:18 VL2 76 V116 +1:15:29 +1:15:29 00:02:32 636 138 774
136 Arnis Ābelīte 6028 Virsotne/MARMOT 03:27:30 VL3 31 V117 +1:15:41 +1:00:16 00:01:45 635 200 835
137 Māris Ādamsons 16126 LIMBAŽI SKRIEN 03:27:43 VL2 77 V118 +1:15:54 +1:15:54 00:02:22 635 148 783
138 Juris Perunovs 6184 Maratona klubs/Zoorbagan 03:28:01 VL3 32 V119 +1:16:12 +1:00:47 00:01:52 634 188 822
139 Deniss Priscepovs 6185 Maratona klubs/Zoorbagan 03:28:02 VL2 78 V120 +1:16:13 +1:16:13 00:02:35 634 135 769
140 Uģis Zanders 6039 03:28:42 VL3 33 V121 +1:16:53 +1:01:28 00:02:16 632 154 786
141 Ildze Straume 6035 Vivobarefoot 03:29:09 SL3 6 S20 +46:26 +36:45 00:02:38 778 163 941
142 Edmunds Gržibovskis 6103 SK Dzērvene 03:29:11 VL3 34 V122 +1:17:22 +1:01:57 00:03:01 630 116 746
143 Denis Aļeksejevs 6090 Rush B 03:29:18 VL2 79 V123 +1:17:29 +1:17:29 00:02:01 630 174 804
144 Agnis Mūrnieks 6063 OVI 03:30:51 VL2 80 V124 +1:19:02 +1:19:02 00:02:15 625 156 781
145 Jānis Griķis 6093 Daugavpils Runners 03:32:16 VL2 81 V125 +1:20:27 +1:20:27 00:02:18 621 152 773
146 Juris Dzērve 6135 Mailigen 03:32:41 VL2 82 V126 +1:20:52 +1:20:52 00:02:43 620 129 749
147 Andris Ludriks 6053 RIEKSTI / VSK Noskrien 03:33:13 VL3 35 V127 +1:21:24 +1:05:59 00:02:16 618 154 772
148 Žanis Lulle 6197 BALTAIS 03:34:19 VL2 83 V128 +1:22:30 +1:22:30 00:02:08 615 164 779
149 Mārtiņš Dīcis 16134 VSK Noskrien 03:34:26 VL2 84 V129 +1:22:37 +1:22:37 00:03:13 615 109 724
150 Ludmila Joce 6109 Moller Auto Ventspils / MRC 03:34:37 SL3 7 S21 +51:54 +42:13 00:02:19 758 186 944
151 Olga Maloļetņikova 5089 Adidas Runners | Riga 03:35:15 SL2 14 S22 +52:32 +52:32 00:02:21 756 183 939
152 Aivars Fogelis 6151 03:35:48 VL2 85 V130 +1:23:59 +1:23:59 00:02:47 611 126 737
153 Ainārs Brālītis 6177 adidas runners | Riga 03:36:43 VL2 86 V131 +1:24:54 +1:24:54 00:02:08 608 164 772
154 Mārtiņs Malzubris 6227 Zubru trieciens 03:36:44 VL2 87 V132 +1:24:55 +1:24:55 00:03:30 608 100 708
155 Ilva Kārkliņa 6235 03:36:50 SL3 8 S23 +54:07 +44:26 00:02:47 750 154 904
156 Kristaps Caune 16132 03:37:33 VL2 88 V133 +1:25:44 +1:25:44 00:02:08 606 164 770
157 Arnis Mūrnieks 6175 03:38:26 VL3 36 V134 +1:26:37 +1:11:12 00:02:38 603 133 736
158 Arnis Pokšāns 6233 Abas Kreisās Kājas 03:38:35 VL3 37 V135 +1:26:46 +1:11:21 00:02:55 603 120 723
159 Uģis Bents 6054 03:38:47 VL2 89 V136 +1:26:58 +1:26:58 00:02:25 602 145 747
160 Dace Blūma 6108 03:39:30 SL2 15 S24 +56:47 +56:47 00:03:24 741 126 867
161 Randa Misāne 6124 03:41:07 SL2 16 S25 +58:24 +58:24 00:03:17 736 131 867
162 Ruslans Mamedovs 6045 Daugavpils Runners 03:41:09 VL2 90 V137 +1:29:20 +1:29:20 00:02:26 596 144 740
163 Dāvis Brammanis 6156 Jurģukalns 03:42:27 VL2 91 V138 +1:30:38 +1:30:38 00:02:44 593 128 721
164 Daniel Lopes Martins 6087 03:43:03 VL2 92 V139 +1:31:14 +1:31:14 00:03:05 591 114 705
165 Artūrs Kadiķis 6015 03:44:21 VL2 93 V140 +1:32:32 +1:32:32 00:02:32 588 138 726
166 Artis Dobulis 16119 Izturība 03:44:28 VL3 38 V141 +1:32:39 +1:17:14 00:03:22 587 104 691
167 Juris Trofimenko 6212 03:44:42 VL3 39 V142 +1:32:53 +1:17:28 00:02:25 587 145 732
168 Madara Kukaine 6134 Mailigen 03:44:53 SL2 17 S26 +1:02:10 +1:02:10 00:03:18 724 130 854
169 Līga Rukšāne 6074 03:46:51 SL2 18 S27 +1:04:08 +1:04:08 00:03:31 717 122 839
170 Gvido Mušperts 6048 03:46:57 VL3 40 V143 +1:35:08 +1:19:43 00:03:30 581 100 681
171 Evita Biezmane 6132 03:48:24 SL2 19 S28 +1:05:41 +1:05:41 00:03:15 712 132 844
172 Didzis Raits 6201 Mana mīļākā komanda! 03:49:02 VL2 94 V144 +1:37:13 +1:37:13 00:02:41 576 130 706
173 Anita Saulīte 16120 VSK "Burkānciems & Co" 03:49:17 SL3 9 S29 +1:06:34 +56:53 00:02:45 710 156 866
174 Agita Grizāne 6120 VSK Noskrien 03:51:04 SL3 10 S30 +1:08:21 +58:40 00:02:52 704 150 854
175 Ervīns Ozoliņš 6234 Concombres 03:51:15 VL3 41 V145 +1:39:26 +1:24:01 00:02:22 570 148 718
176 Kristīne Leja 6043 03:51:16 SL2 20 S31 +1:08:33 +1:08:33 00:02:58 704 145 849
177 Ieva Leone 6119 DNB Service Center 03:51:57 SL2 21 S32 +1:09:14 +1:09:14 00:03:33 702 121 823
178 Vilius Jonaitis 6076 Penki kalnai 03:52:09 VL3 42 V146 +1:40:20 +1:24:55 00:03:01 568 116 684
179 Natālija Treulande 6121 VSK Noskrien 03:52:41 SL2 22 S33 +1:09:58 +1:09:58 00:02:53 699 149 848
180 Austris Lepiksons 6029 Alusala 03:53:28 VL3 43 V147 +1:41:39 +1:26:14 00:03:29 565 100 665
181 Edgars Zaķis 6123 VSK Noskrien 03:54:10 VL2 95 V148 +1:42:21 +1:42:21 00:03:13 563 109 672
182 Stanislavs Pugacovs 6114 03:54:22 VL2 96 V149 +1:42:33 +1:42:33 00:03:20 562 105 667
183 Ieva Upmace-grīviņa 6018 Surikati 03:54:33 SL2 23 S34 +1:11:50 +1:11:50 00:02:56 694 147 841
184 Krišjānis Neijs 6181 Pēdējās vietas pavēlnieki 03:55:41 VL2 97 V150 +1:43:52 +1:43:52 00:02:29 559 141 700
185 Jānis Marčinkus 6001 Rīgas satiksme I S/K Ozolnieki 03:55:46 VL4 6 V151 +1:43:57 +1:11:04 00:03:09 559 111 670
186 Roberts Černovs 6222 Latvijas Finieris 03:56:10 VL2 98 V152 +1:44:21 +1:44:21 00:02:28 558 142 700
187 Ivars Brauns 6057 Lynxdojo 03:56:19 VL3 44 V153 +1:44:30 +1:29:05 00:04:01 558 87 645
188 Dace Skrastiņa 6168 Talsu pauguraines Zaķi 03:58:00 SL3 11 S35 +1:15:17 +1:05:36 00:03:32 684 122 806
189 Pēteris Mahts 6169 03:58:56 VL3 45 V154 +1:47:07 +1:31:42 00:03:37 552 97 649
190 Inese Nudiena 6022 VFK Staldzene 04:01:04 SL2 24 S36 +1:18:21 +1:18:21 00:03:12 675 134 809
191 Kaspars Lapsa 6158 Noskrien Cēsis 04:02:12 VL3 46 V155 +1:50:23 +1:34:58 00:03:59 544 88 632
192 Ieviņa Gaiziņa 6136 VSK Noskrien 04:02:14 SL3 12 S37 +1:19:31 +1:09:50 00:03:46 672 114 786
193 Mareks Tumašs 6206 Knowledgeprice.com 04:02:31 VL3 47 V156 +1:50:42 +1:35:17 00:02:20 544 150 694
194 Andis Rinkevics 6160 Neabonents 04:03:31 VL2 99 V157 +1:51:42 +1:51:42 00:03:33 541 99 640
195 Guntars Baltgailis 6092 Tilti Multilingual 04:04:00 VL3 48 V158 +1:52:11 +1:36:46 00:02:43 540 129 669
196 Māris Zirnis 6008 04:04:07 VL2 100 V159 +1:52:18 +1:52:18 00:02:56 540 119 659
197 Uģis Joksts 6023 ĀdažiVelo 04:04:20 VL3 49 V160 +1:52:31 +1:37:06 00:03:10 539 111 650
198 Guntars Priede 6208 04:05:11 VL2 101 V161 +1:53:22 +1:53:22 00:03:35 538 98 636
199 Zigmunds Vītiņš 6041 DEAC 04:05:21 VL3 50 V162 +1:53:32 +1:38:07 00:02:41 537 130 667
200 Madara Apsalone 6034 04:05:54 SL2 25 S38 +1:23:11 +1:23:11 00:03:08 662 137 799
201 Sergejs Smirnovs 6081 04:07:47 VL2 102 V163 +1:55:58 +1:55:58 00:03:59 532 88 620
202 Ilze Bergmane 16142 04:07:48 SL2 26 S39 +1:25:05 +1:25:05 00:03:16 657 132 789
203 Ilze Štila 6068 Sece 04:07:55 SL3 13 S40 +1:25:12 +1:15:31 00:03:20 656 129 785
204 Daiga Vilkaste 6155 04:08:54 SL3 14 S41 +1:26:11 +1:16:30 00:03:27 654 125 779
205 Aldis Krauze 6066 Exigen Services Latvia #optimized4running 04:10:08 VL2 103 V164 +1:58:19 +1:58:19 00:03:19 527 106 633
206 Gunta Lebedoka 6033 OK Kurmis 04:10:21 SL4 1 S42 +1:27:38 +00:00 00:03:04 650 140 790
207 Tomaš Bodnar 6226 eFP Latvia 04:11:46 VL2 104 V165 +1:59:57 +1:59:57 00:03:54 524 90 614
208 Vineta Skrastiņa 6139 Noskrien Cēsis 04:12:10 SL3 15 S43 +1:29:27 +1:19:46 00:03:23 645 127 772
209 Lauris Lizbovskis 6210 LNT Sports 04:15:18 VL3 51 V166 +2:03:29 +1:48:04 00:02:58 516 118 634
210 Jānis Straukmanis 6050 04:15:38 VL2 105 V167 +2:03:49 +2:03:49 00:03:54 516 90 606
211 Jānis Dainis 16125 Kocēnu novads 1 04:16:09 VL4 7 V168 +2:04:20 +1:31:27 00:03:02 515 115 630
212 Dāvis Lapiņš 16141 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 04:18:25 VLJ 6 V169 +2:06:36 +1:52:33 00:02:20 510 150 660
213 Natālija Lesiņa 6217 OptiO 04:19:23 SL2 27 S44 +1:36:40 +1:36:40 00:03:47 627 114 741
214 Zane Vanaga 6196 VSK Noskrien 04:20:26 SL2 28 S45 +1:37:43 +1:37:43 00:03:17 625 131 756
215 Jānis Butkēvičus 6030 04:20:38 VL2 106 V170 +2:08:49 +2:08:49 00:04:18 506 81 587
216 Ligita Leitlande 6020 Zemgales Ziņas 04:21:39 SL3 16 S46 +1:38:56 +1:29:15 00:03:00 622 143 765
217 Māris Vīlips 6089 04:22:44 VL3 52 V171 +2:10:55 +1:55:30 00:03:14 502 108 610
218 Andris Melnis 6065 Olainfarm 04:28:33 VL2 107 V172 +2:16:44 +2:16:44 00:03:29 491 100 591
219 Vitālijs Jakovļevs 6237 www.endo.lv 04:29:14 VL2 108 V173 +2:17:25 +2:17:25 00:04:13 490 83 573
220 Aija Dzeņkovska 6122 Nūjo vesels 04:30:20 SL3 17 S47 +1:47:37 +1:37:56 00:03:18 602 130 732
221 Linda Kubiloviča 6223 Nūjo ar vēju 04:30:21 SL3 18 S48 +1:47:38 +1:37:57 00:03:24 602 126 728
222 Ilze Rāta 6236 Exigen Services Latvia #optimized4running 04:32:20 SL4 2 S49 +1:49:37 +21:59 00:03:24 597 126 723
223 Jana Romanovska 6040 Zemgales Ziņas 04:36:54 SL2 29 S50 +1:54:11 +1:54:11 00:03:36 588 119 707
224 Pēteris Leja 6146 04:39:17 VL4 8 V174 +2:27:28 +1:54:35 00:03:19 472 106 578
225 Linda Loce 6047 Lynxdojo 04:47:05 SL2 30 S51 +2:04:22 +2:04:22 00:03:17 567 131 698
226 Māris Avotiņš 6189 04:50:54 VL3 53 V175 +2:39:05 +2:23:40 00:03:53 453 90 543
227 Renāte Šmite 6141 05:05:20 SLJ 2 S52 +2:22:37 +1:41:12 00:03:04 533 140 673
228 Inese Sirmā 6115 05:11:31 SL3 19 S53 +2:28:48 +2:19:07 00:03:31 522 122 644
229 Laura Liniņa 6174 05:11:33 SL2 31 S54 +2:28:50 +2:28:50 00:03:06 522 139 661
230 Dace Šmite 6218 05:11:54 SL3 20 S55 +2:29:11 +2:19:30 00:04:07 522 104 626
231 Marta Gernere 5274 05:16:36 SL2 32 S56 +2:33:53 +2:33:53 00:04:41 514 92 606
232 Ilona Ozoliņa 6052 Exigen Services Latvia #optimized4running 05:49:03 SL2 33 S57 +3:06:20 +3:06:20 00:03:29 466 123 589
233 Kristīne Prince 6186 Maratona klubs/VFK Staldzene 05:49:27 SL2 34 S58 +3:06:44 +3:06:44 00:04:49 466 89 555
234 Valters Alliks 6232 Failiem DSQ
235 Francis Belisle 6229 eFP Lativa DSQ
236 Ieva Dobule 6025 Swedbank DSQ
237 Zane Karpenko 6230 VSK Noskrien Blonde DSQ
238 Svetlana Evdokimova 16135 DSQ