STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Bērziņš 15261 PATRIA SPORTLAND 01:41:00 VB2 1 V1 +00:00 +00:00 00:01:34 1000 223 1223
2 Gints Lūsis 5335 Talsu pakalnu sporta klubs 01:46:58 VB2 2 V2 +05:58 +05:58 00:01:24 944 250 1194
3 Dainis Limanāns 5126 RIEKSTI 01:47:17 VB2 3 V3 +06:17 +06:17 00:02:03 941 171 1112
4 Dainis Stepe 5305 Patria Sportland 01:51:35 VB2 4 V4 +10:35 +10:35 00:01:53 905 186 1091
5 Kārlis Vīksne 5373 SPB RUN/Asics 01:52:55 VB2 5 V5 +11:55 +11:55 00:01:50 894 191 1085
6 Valts Ulmanis 5164 IK Auseklis 01:53:46 VBJ 1 V6 +12:46 +00:00 00:01:50 888 191 1079
7 Oskars Cimermanis 5199 Riga Ironman Team 01:54:13 VB2 6 V7 +13:13 +13:13 00:01:45 884 200 1084
8 Kaspars Kārkliņš 5446 Siguldas Maratona klubs 01:54:35 VB3 1 V8 +13:35 +00:00 00:01:59 881 176 1057
9 Alvis Danovskis 5057 adidas Runners | RIGA 01:55:16 VB2 7 V9 +14:16 +14:16 00:01:50 876 191 1067
10 Juris Damškalns 5334 Talsu pakalnu sporta klubs 01:55:26 VB2 8 V10 +14:26 +14:26 00:01:28 875 239 1114
11 Gints Jakovels 5415 Smiling runner 01:55:28 VB2 9 V11 +14:28 +14:28 00:02:03 875 171 1046
12 Edgars Sprūds 5135 Matisons Runner's Club 01:56:46 VB2 10 V12 +15:46 +15:46 00:01:25 865 247 1112
13 Kristaps Vējš Āboliņš 3391 Moller Auto Ventspils / MRC 01:59:33 VB2 11 V13 +18:33 +18:33 00:02:04 845 169 1014
14 Reinis Spaile 15283 TEAM SIMBA 02:00:22 VB2 12 V14 +19:22 +19:22 00:01:41 839 208 1047
15 Māris Jansons 5093 Ozons 02:00:27 VB2 13 V15 +19:27 +19:27 00:01:55 839 183 1022
16 Aigars Silkalns 5253 colorlib.com 02:00:59 VB2 14 V16 +19:59 +19:59 00:01:45 835 200 1035
17 Uldis Katlaps 5070 Meridiāns 02:02:49 VB2 15 V17 +21:49 +21:49 00:02:55 822 120 942
18 Juris Redisons 5121 Tērvetes dabas parks 02:04:03 VB3 2 V18 +23:03 +09:28 00:01:51 814 189 1003
19 Andris Bergmanis 5314 02:04:15 VB2 16 V19 +23:15 +23:15 00:02:07 813 165 978
20 Edgars Kokorēvičs 16121 VSK "Burkānciems & Co" 02:04:18 VB2 17 V20 +23:18 +23:18 00:01:27 813 241 1054
21 Valdis Bogdanovs 5019 Maratona klubs / Firma L4 02:05:00 VBJ 2 V21 +24:00 +11:14 00:02:29 808 141 949
22 Guntars Logins 5055 guntarslogins.com 02:05:25 VB2 18 V22 +24:25 +24:25 00:02:02 805 172 977
23 Voldemārs Lejnieks 5119 SK Dzērvene 02:05:31 VB2 19 V23 +24:31 +24:31 00:01:32 805 228 1033
24 Klinta Lauska 5296 Grauda Spēks 02:07:07 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:57 1000 221 1221
25 Māris Sardiko 5464 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:07:34 VB2 20 V24 +26:34 +26:34 00:02:05 792 168 960
26 Karīna Helmane-Soročenkova 5239 VSK Noskrien 02:07:59 SB2 2 S2 +00:52 +00:52 00:01:44 993 248 1241
27 Āris Kundziņš 5393 Grauda Spēks 02:08:01 VB3 3 V25 +27:01 +13:26 00:02:20 789 150 939
28 Aldis Bušs 5269 SK Tērauds 02:08:03 VB2 21 V26 +27:03 +27:03 00:02:09 789 163 952
29 Salvis Brasavs 5416 02:09:03 VB3 4 V27 +28:03 +14:28 00:01:52 783 188 971
30 Uģis Kronbergs 5403 Moller Auto Ventspils / MRC 02:09:21 VB3 5 V28 +28:21 +14:46 00:01:39 781 212 993
31 Iveta Pūpola 5383 Maratona klubs 02:09:28 SB3 1 S3 +02:21 +00:00 00:02:01 982 213 1195
32 Pēteris Stepiņš 5091 Swedbank 02:09:56 VB2 22 V29 +28:56 +28:56 00:01:59 777 176 953
33 Lauris Repša 5307 02:10:05 VB2 23 V30 +29:05 +29:05 00:01:43 776 204 980
34 Anete Švilpe 5241 Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres 02:10:14 SB2 3 S4 +03:07 +03:07 00:01:45 976 246 1222
35 Virginijus Skrebutėnas 5293 Volvere Run 02:10:22 VB2 24 V31 +29:22 +29:22 00:02:40 775 131 906
36 Artūrs Šits 5234 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:10:43 VB2 25 V32 +29:43 +29:43 00:02:03 773 171 944
37 Elvis Veisbergs 5147 Saldus Boksa klubs 02:11:05 VBJ 3 V33 +30:05 +17:19 00:02:08 771 164 935
38 Raitis Jirgensons 5082 02:11:15 VB2 26 V34 +30:15 +30:15 00:01:41 770 208 978
39 Einārs Šillers 5303 Matisons Runner’s Club 02:11:25 VB3 6 V35 +30:25 +16:50 00:02:03 769 171 940
40 Reinis Bērziņš 5402 Virsotne/MARMOT 02:11:34 VB2 27 V36 +30:34 +30:34 00:02:00 768 175 943
41 Irina Štūla Pankoka 5472 Moller Auto Ventspils / MRC 02:12:05 SB2 4 S5 +04:58 +04:58 00:01:38 962 263 1225
42 Ondrej Fikrle 5263 BKV Holysov / RK Svata 02:12:07 VB3 7 V37 +31:07 +17:32 00:02:08 764 164 928
43 Ansis Pūce 5386 Saldus Boksa klubs 02:12:20 VB2 28 V38 +31:20 +31:20 00:02:01 763 174 937
44 Kitija Valtere 5377 Baltais 02:12:39 SB2 5 S6 +05:32 +05:32 00:01:36 958 269 1227
45 Ivo Deičmanis 5123 Siguldas Maratona klubs 02:12:43 VB2 29 V39 +31:43 +31:43 00:01:45 761 200 961
46 Artūrs Rukkalns 5459 02:13:10 VB2 30 V40 +32:10 +32:10 00:01:58 758 178 936
47 Liene Allere 5264 02:13:14 SB2 6 S7 +06:07 +06:07 00:01:57 954 221 1175
48 Kaspars Allers 5096 #esnokurzem 02:13:24 VB2 31 V41 +32:24 +32:24 00:01:56 757 181 938
49 Jakub Spryngl 5267 02:13:26 VB3 8 V42 +32:26 +18:51 00:01:51 757 189 946
50 Zigmunds Zauls 5317 Limbaži 02:14:01 VB3 9 V43 +33:01 +19:26 00:02:43 754 129 883
51 Daumants Putnis 5188 SSK Bebra 02:14:30 VB3 10 V44 +33:30 +19:55 00:02:01 751 174 925
52 Ģirts Žagars 5180 02:14:51 VB2 32 V45 +33:51 +33:51 00:02:36 749 135 884
53 Jānis Neimanis 5286 Talsu pakalnu sporta klubs 02:15:01 VB4 1 V46 +34:01 +00:00 00:02:22 748 148 896
54 Mārtiņš Birums 5114 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:15:11 VB2 33 V47 +34:11 +34:11 00:02:10 747 162 909
55 Dace Banga-Hodžajeva 5160 Moller Auto Ventspils / MRC 02:15:20 SB2 7 S8 +08:13 +08:13 00:02:11 939 197 1136
56 Gints Krieviņš 5200 Lidosta "Rīga" 02:16:21 VB2 34 V48 +35:21 +35:21 00:02:44 741 128 869
57 Jānis Sirmais 5050 Guddžobs guddans 02:16:30 VB2 35 V49 +35:30 +35:30 00:01:45 740 200 940
58 Kalvis Kristers Krīgers 5066 02:16:44 VBJ 4 V50 +35:44 +22:58 00:01:47 739 196 935
59 Ilze Meijere 5189 Patria Sportland 02:16:57 SB2 8 S9 +09:50 +09:50 00:02:18 928 187 1115
60 Normunds Zauls 5287 Limbaži 02:17:24 VB3 11 V51 +36:24 +22:49 00:02:35 735 135 870
61 Sandis Ziediņš 5227 Maratona klubs 02:17:36 VBJ 5 V52 +36:36 +23:50 00:01:47 734 196 930
62 Imants Kaldre 5256 VSK Noskrien 02:17:36 VB2 36 V53 +36:36 +36:36 00:01:42 734 206 940
63 Egils Betmanis 5112 02:17:37 VB2 37 V54 +36:37 +36:37 00:01:45 734 200 934
64 Rainers Meiers 5370 Maratona klubs/VSK Noskrien 02:17:49 VB4 2 V55 +36:49 +02:48 00:02:04 733 169 902
65 Reinis Jasliņš 5063 Burusports 02:17:59 VB3 12 V56 +36:59 +23:24 00:02:25 732 145 877
66 Gatis Pūcītis 5397 Swedbank 02:18:22 VB2 38 V57 +37:22 +37:22 00:01:31 730 231 961
67 Ivo Smiltnieks 5224 02:18:27 VB3 13 V58 +37:27 +23:52 00:02:05 730 168 898
68 Kaspars Ušpelis 5356 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:18:53 VB2 39 V59 +37:53 +37:53 00:01:54 727 184 911
69 Niklāvs Emīls Eglītis 5381 Jāņkalni 02:19:53 VBJ 6 V60 +38:53 +26:07 00:02:02 722 172 894
70 Kaspars Adijāns 5275 SPB RUN/Asics 02:20:04 VB2 40 V61 +39:04 +39:04 00:01:54 721 184 905
71 Juris Čerpinskis 5144 02:21:14 VB2 41 V62 +40:14 +40:14 00:01:48 715 194 909
72 Ilgvars Šmits 5161 Pēdu nav 02:21:29 VB2 42 V63 +40:29 +40:29 00:01:52 714 188 902
73 Kristaps Heinsbergs 15262 PATRIA SPORTLAND 02:21:57 VB2 43 V64 +40:57 +40:57 00:01:56 712 181 893
74 Andris Laganovskis 15277 DAKO 02:22:21 VB3 14 V65 +41:21 +27:46 00:02:13 710 158 868
75 Kaspars Pētersons 5359 VSK Noskrien 02:22:28 VB2 44 V66 +41:28 +41:28 00:01:55 709 183 892
76 Mārcis Pliens 5009 02:22:31 VB2 45 V67 +41:31 +41:31 00:01:45 709 200 909
77 Maksims Leščinskis 5385 Zoorbagan 02:23:01 VB3 15 V68 +42:01 +28:26 00:02:27 706 143 849
78 Jānis Kļimenkovs 5343 Swedbank 02:23:25 VB2 46 V69 +42:25 +42:25 00:02:30 704 140 844
79 Māris Rudens 15286 Riga Ironman Team 02:23:28 VB3 16 V70 +42:28 +28:53 00:02:05 704 168 872
80 Toms Biders 15287 Legs Miserables 02:23:30 VB2 47 V71 +42:30 +42:30 00:01:43 704 204 908
81 Andis Ozoliņš 5015 BN Kurši 02:23:33 VB2 48 V72 +42:33 +42:33 00:01:48 704 194 898
82 Aiga Taulīna 5141 Saldus Boksa klubs 02:23:58 SB2 9 S10 +16:51 +16:51 00:02:23 883 180 1063
83 Andris Drešmanis 5291 DzSK Lokomotīve 02:24:00 VB3 17 V73 +43:00 +29:25 00:02:16 701 154 855
84 Anrijs Hodžajevs 5158 Full Court 02:24:24 VB2 49 V74 +43:24 +43:24 00:01:47 699 196 895
85 Uldis Pormeisters 5378 Ātrās ļipas 02:24:25 VB2 50 V75 +43:25 +43:25 00:01:50 699 191 890
86 Kalvis Upītis 5433 Knowledgeprice.com 02:24:29 VB2 51 V76 +43:29 +43:29 00:02:27 699 143 842
87 Ritvars Klapars 5309 VSK Burkānciems & Co /VSK Noskrien 02:25:09 VB3 18 V77 +44:09 +30:34 00:01:38 696 214 910
88 Gints Bērziņš 5258 AkmensDizains.lv 02:25:25 VB2 52 V78 +44:25 +44:25 00:02:25 695 145 840
89 Jānis Zaļums 5204 Swedbank 02:25:34 VB2 53 V79 +44:34 +44:34 00:02:05 694 168 862
90 Ilmārs Knipšis 5361 VSK Noskrien Seniori 02:25:36 VB4 3 V80 +44:36 +10:35 00:02:18 694 152 846
91 Jānis Linītis 5083 02:25:43 VB2 54 V81 +44:43 +44:43 00:02:06 693 167 860
92 Ilze Sermolīte 5075 Zemgales Ziņas 02:25:45 SB3 2 S11 +18:38 +16:17 00:02:13 872 194 1066
93 Margarita Petelina 5173 02:25:57 SB3 3 S12 +18:50 +16:29 00:02:32 871 170 1041
94 Aivars Spūlis 5265 Izturība 02:26:23 VB2 55 V82 +45:23 +45:23 00:01:56 690 181 871
95 Matīss Lakovics 15258 Gjensidige 02:26:25 VB2 56 V83 +45:25 +45:25 00:02:16 690 154 844
96 Valdis Tilts 15266 Kocēnu novads 1 02:26:29 VB4 4 V84 +45:29 +11:28 00:02:08 689 164 853
97 Jānis Vītols 5330 VSK Noskrien Seniori 02:26:40 VB4 5 V85 +45:40 +11:39 00:02:34 689 136 825
98 Ainārs Kravalis 5005 Siguldas Maratona klubs 02:26:43 VB3 19 V86 +45:43 +32:08 00:02:19 688 151 839
99 Eduards Skuķis 15269 02:26:51 VB2 57 V87 +45:51 +45:51 00:02:32 688 138 826
100 Laura Pētersone 5362 VSK Noskrien / MRC 02:26:54 SB2 10 S13 +19:47 +19:47 00:02:06 865 205 1070
101 Raimonds Ozoliņš 5302 RIEKSTI 02:27:08 VB2 58 V88 +46:08 +46:08 00:01:41 686 208 894
102 Daniels Buko 5379 Baltais 02:27:13 VBJ 7 V89 +46:13 +33:27 00:01:53 686 186 872
103 Agris Dreimanis 5134 02:27:23 VB2 59 V90 +46:23 +46:23 00:02:12 685 159 844
104 Ivars Damroze 5439 Patria Sportland 02:27:41 VB2 60 V91 +46:41 +46:41 00:02:21 684 149 833
105 Gatis Kveders 5390 Rieksti / VSK Noskrien 02:27:46 VB2 61 V92 +46:46 +46:46 00:03:13 684 109 793
106 Aiga Paegle 5058 Engures sportam 02:28:00 SB3 4 S14 +20:53 +18:32 00:02:18 859 187 1046
107 Ieva Pūce 5352 VSK Noskrien Blonde 02:28:07 SB3 5 S15 +21:00 +18:39 00:02:15 858 191 1049
108 Māris Vizulis 5033 Luminor 02:28:09 VB2 62 V93 +47:09 +47:09 00:02:21 682 149 831
109 Kaspars Vaivods 5409 KKDE 02:28:11 VB2 63 V94 +47:11 +47:11 00:02:30 682 140 822
110 Mārtiņš Krauklis 5255 02:28:24 VB2 64 V95 +47:24 +47:24 00:01:21 681 259 940
111 Jānis Sondors 6082 Parunaarsevi 02:29:04 VB2 65 V96 +48:04 +48:04 00:01:56 678 181 859
112 Māris Dazarts 5454 02:29:09 VB2 66 V97 +48:09 +48:09 00:02:24 677 146 823
113 Valdis Čunka 5455 Aldaris GO 02:29:36 VB2 67 V98 +48:36 +48:36 00:02:15 675 156 831
114 Igors Kozlovs 5285 02:29:45 VB3 20 V99 +48:45 +35:10 00:02:27 674 143 817
115 Edgars Dobelis 5150 02:29:55 VB2 68 V100 +48:55 +48:55 00:02:38 674 133 807
116 Pēteris Spuriņš 5240 DOMDARIS 02:30:11 VB2 69 V101 +49:11 +49:11 00:02:20 673 150 823
117 Kristaps Pilskalns 5266 Gentlemens Club/Supervaroņi 02:30:35 VB2 70 V102 +49:35 +49:35 00:01:58 671 178 849
118 Monika Sarva 5032 02:30:45 SB2 11 S16 +23:38 +23:38 00:03:01 843 143 986
119 Normunds Kronbergs 5174 TUKUMS 02:30:48 VB2 71 V103 +49:48 +49:48 00:02:22 670 148 818
120 Viesturs Linde 12509 Baltais 02:30:58 VB2 72 V104 +49:58 +49:58 00:02:37 669 134 803
121 Reinis Ozoliņš 5198 Patria Sportland 02:31:09 VB2 73 V105 +50:09 +50:09 00:02:12 668 159 827
122 Andris Orniņš 5260 02:31:28 VB2 74 V106 +50:28 +50:28 00:02:24 667 146 813
123 Kristīne Roga 5062 ASK PATRIA 02:31:31 SB2 12 S17 +24:24 +24:24 00:02:23 839 180 1019
124 Artūrs Leitlands 15254 VSK 02:31:32 VB2 75 V107 +50:32 +50:32 00:01:22 667 256 923
125 Reinis Liepiņš 15270 02:32:23 VB2 76 V108 +51:23 +51:23 00:01:39 663 212 875
126 Gatis Miķelsons 5371 www.spv.lv 02:32:31 VB2 77 V109 +51:31 +51:31 00:02:18 662 152 814
127 Vladimirs Misāns 5017 02:32:34 VB3 21 V110 +51:34 +37:59 00:02:33 662 137 799
128 Mārtiņš Liberts 5365 SMILE&Run 02:32:35 VB2 78 V111 +51:35 +51:35 00:02:00 662 175 837
129 Mārtiņš Niķis 15276 02:32:39 VB2 79 V112 +51:39 +51:39 00:02:36 662 135 797
130 Elita Zālīte 5109 TRX Cēsis 02:32:44 SB3 6 S18 +25:37 +23:16 00:02:28 832 174 1006
131 Andis Mikelsons 5327 02:32:48 VB3 22 V113 +51:48 +38:13 00:02:47 661 126 787
132 Kristīne Slikšāne 5169 VSK Noskrien 02:32:52 SB3 7 S19 +25:45 +23:24 00:02:27 832 176 1008
133 Arnis Kurps 5332 Skrienam kopā 02:32:58 VBJ 8 V114 +51:58 +39:12 00:02:28 660 142 802
134 Evija Vate 5321 Engures sportam 02:33:16 SB2 13 S20 +26:09 +26:09 00:02:05 829 206 1035
135 Agate Kristapsone 5218 Siguldas maratona klubs 02:33:27 SB2 14 S21 +26:20 +26:20 00:02:26 828 177 1005
136 Arvis Stivriņš 5154 Sporta Patriots 02:33:36 VB2 80 V115 +52:36 +52:36 00:03:28 658 101 759
137 Kalvis Zuļģis 15274 PAVISAM NEGANTI 02:33:42 VB2 81 V116 +52:42 +52:42 00:02:35 657 135 792
138 Dainis Kronbergs 5042 TUKUMS 02:33:48 VB3 23 V117 +52:48 +39:13 00:02:18 657 152 809
139 Jānis Duberis 5281 SSK Bebra 02:34:05 VB3 24 V118 +53:05 +39:30 00:01:38 655 214 869
140 Pēteris Lazdiņš 5304 KROKUS 02:34:14 VBJ 9 V119 +53:14 +40:28 00:03:02 655 115 770
141 Aivars Krjukovs 5117 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:34:19 VB2 82 V120 +53:19 +53:19 00:02:28 654 142 796
142 Jānis Kudums 5101 02:34:34 VB2 83 V121 +53:34 +53:34 00:02:54 653 121 774
143 Agris Krumbergs 5166 Līkā kalna rambātāji 02:34:39 VB3 25 V122 +53:39 +40:04 00:02:56 653 119 772
144 Jānis Priedītis 5167 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:34:42 VB2 84 V123 +53:42 +53:42 00:02:55 653 120 773
145 Aivis Putnāns 5444 VENDEN 02:35:17 VB2 85 V124 +54:17 +54:17 00:02:28 650 142 792
146 Aigars Cibuļskis 5111 02:35:37 VB2 86 V125 +54:37 +54:37 00:01:43 649 204 853
147 Jānis Sīpols 5297 Blusuri Running Team 02:35:56 VB2 87 V126 +54:56 +54:56 00:02:21 648 149 797
148 Ginta Rassa 5394 Moller Auto Ventspils / MRC 02:36:00 SB3 8 S22 +28:53 +26:32 00:02:28 815 174 989
149 Oskars Brasliņš 5146 TRX CESIS 02:36:30 VB2 88 V127 +55:30 +55:30 00:02:43 645 129 774
150 Nauris Hofmanis 5190 REMOSS 02:37:10 VBJ 10 V128 +56:10 +43:24 00:01:41 643 208 851
151 Aleksandrs Antonovs 5061 02:37:11 VB3 26 V129 +56:11 +42:36 00:02:56 643 119 762
152 Dainis Bautris 5225 AMSERV TEAM 02:37:24 VB2 89 V130 +56:24 +56:24 00:02:36 642 135 777
153 Emīls Galvans 5168 SK Lejasciems 02:37:41 VBJ 11 V131 +56:41 +43:55 00:03:27 641 101 742
154 Simas Valantas 5184 Santariskes 02:37:45 VB2 90 V132 +56:45 +56:45 00:01:58 640 178 818
155 Agris Spalviņš 5074 Rauna 02:37:58 VB4 6 V133 +56:58 +22:57 00:02:16 639 154 793
156 Aivars Dobris 15260 SPORTLAND 02:38:08 VBJ 12 V134 +57:08 +44:22 00:02:22 639 148 787
157 Krista Hartmane 5284 Siguldas Maratona klubs 02:38:36 SB2 15 S23 +31:29 +31:29 00:02:07 801 203 1004
158 Renārs Vasiļjevs 5443 02:38:55 VBJ 13 V135 +57:55 +45:09 00:02:57 636 119 755
159 Agris Veipans 5088 02:38:55 VB3 27 V136 +57:55 +44:20 00:03:06 636 113 749
160 Regimantas Šnipaitis 5122 02:38:58 VB3 28 V137 +57:58 +44:23 00:02:59 635 117 752
161 Kaspars Klapkalns 5451 Santa 02:39:12 VB3 29 V138 +58:12 +44:37 00:02:30 634 140 774
162 Aldis Kešāns 5280 02:40:01 VB2 91 V139 +59:01 +59:01 00:03:24 631 103 734
163 Jānis Ausmanis 5219 SK Katrīna 02:40:30 VB3 30 V140 +59:30 +45:55 00:02:43 629 129 758
164 Guna Sprūde 5423 VSK Noskrien 02:40:48 SB2 16 S24 +33:41 +33:41 00:02:27 791 176 967
165 Edgars Lapiņš 5400 Accenture Latvia 02:40:50 VB2 92 V141 +59:50 +59:50 00:03:08 628 112 740
166 Uģis Holsts 5375 SSK Bebra 02:41:00 VB3 31 V142 +1:00:00 +46:25 00:01:53 627 186 813
167 Sandra Vesere 5226 02:41:05 SB2 17 S25 +33:58 +33:58 00:02:29 789 173 962
168 Romāns Giruckis 5336 02:41:12 VB2 93 V143 +1:00:12 +1:00:12 00:02:26 627 144 771
169 Oļegs Kopijs 5468 Saldus Boksa klubs 02:41:21 VB2 94 V144 +1:00:21 +1:00:21 00:02:41 626 130 756
170 Aiva Klepere 5428 Ziemeļkurzeme OK 02:41:23 SB2 18 S26 +34:16 +34:16 00:03:02 788 142 930
171 Atis Bērziņš 5080 02:41:27 VB3 32 V145 +1:00:27 +46:52 00:02:52 626 122 748
172 Aivars Šķudītis 5290 Latvijas Finieris 02:41:36 VB2 95 V146 +1:00:36 +1:00:36 00:02:06 625 167 792
173 Kārlis Ertmanis 5006 BALTAIS 02:41:36 VB3 33 V147 +1:00:36 +47:01 00:02:39 625 132 757
174 Mauro Gianluigi Motta 5013 adidas Runners | RIGA 02:42:08 VB2 96 V148 +1:01:08 +1:01:08 00:02:08 623 164 787
175 Tālis Paeglis 5049 Latraps skrien savai zemei / VSK Noskrien 02:42:16 VB2 97 V149 +1:01:16 +1:01:16 00:02:39 622 132 754
176 Gatis Valdheims 5142 02:42:27 VB2 98 V150 +1:01:27 +1:01:27 00:02:37 622 134 756
177 Kristers Ozoliņš 5456 02:43:01 VBJ 14 V151 +1:02:01 +49:15 00:02:14 620 157 777
178 Gita Karlsone 5025 Matisons Runner's Club 02:43:10 SB2 19 S27 +36:03 +36:03 00:02:07 779 203 982
179 Lita Dzelme 5312 02:43:10 SB3 9 S28 +36:03 +33:42 00:02:27 779 176 955
180 Vladimirs Tarasovs 5012 02:43:12 VB3 34 V152 +1:02:12 +48:37 00:02:33 619 137 756
181 Artis Ivanovs 5251 02:43:24 VB2 99 V153 +1:02:24 +1:02:24 00:03:18 618 106 724
182 Didzis Sprūds 5268 02:43:43 VB2 100 V154 +1:02:43 +1:02:43 00:03:14 617 108 725
183 Ilze Limanāne 5205 VSK Noskrien Vāveres 02:43:44 SB3 10 S29 +36:37 +34:16 00:02:27 776 176 952
184 Ina Graudiņa 5272 VSK Noskrien Vāveres 02:43:51 SB2 20 S30 +36:44 +36:44 00:02:16 776 190 966
185 Gunta Blūmiņa 5216 Virsotne/MARMOT 02:44:00 SB2 21 S31 +36:53 +36:53 00:01:26 775 300 1075
186 Evita Riekstiņa 5104 02:44:01 SB2 22 S32 +36:54 +36:54 00:02:42 775 159 934
187 Armands Auziņš 5215 adidas Runners I Riga 02:44:15 VB3 35 V155 +1:03:15 +49:40 00:02:43 615 129 744
188 Juris Grodnis 5442 KROKUS 02:44:19 VB4 7 V156 +1:03:19 +29:18 00:02:38 615 133 748
189 Artūrs Soročenkovs 5388 02:44:20 VB2 101 V157 +1:03:20 +1:03:20 00:03:09 615 111 726
190 Liene Gulbe 15273 02:44:30 SB3 11 S33 +37:23 +35:02 00:03:13 773 134 907
191 Lāsma Zebuliņa 5355 VSK Noskrien Blonde 02:44:43 SB3 12 S34 +37:36 +35:15 00:02:15 772 191 963
192 Dace Spalva 15267 Kocēnu novads 1 02:44:43 SB2 23 S35 +37:36 +37:36 00:02:11 772 197 969
193 Jānis Kopmanis 5407 02:44:44 VB3 36 V158 +1:03:44 +50:09 00:02:01 613 174 787
194 Arnis Mālbergs 5357 VSK Noskrien 02:44:46 VB2 102 V159 +1:03:46 +1:03:46 00:02:28 613 142 755
195 Ina Balgalve 5129 02:44:50 SB3 13 S36 +37:43 +35:22 00:02:45 771 156 927
196 Mārtiņš Jansons 5120 02:45:06 VB2 103 V160 +1:04:06 +1:04:06 00:02:06 612 167 779
197 Kristaps Dvēselītis 5411 02:45:35 VBJ 15 V161 +1:04:35 +51:49 00:02:34 610 136 746
198 Kārlis Pajuste 5467 02:46:21 VB2 104 V162 +1:05:21 +1:05:21 00:03:06 607 113 720
199 Dace Ancāne 5445 VENDEN 02:46:29 SB2 24 S37 +39:22 +39:22 00:02:56 764 147 911
200 Guntars Būmans 5318 Matisons Runner's Club 02:46:30 VB3 37 V163 +1:05:30 +51:55 00:03:18 607 106 713
201 Antra Spundiņa 5247 VSK Noskrien 02:46:30 SB2 25 S38 +39:23 +39:23 00:02:23 763 180 943
202 Ilze Vindele 5452 02:46:35 SB2 26 S39 +39:28 +39:28 00:03:10 763 136 899
203 Lauris Grāvelis 15284 BAFF Sports Team 02:46:37 VB2 105 V164 +1:05:37 +1:05:37 00:02:29 606 141 747
204 Raimonds Skudra 5458 SSK Bebra 02:46:43 VB3 38 V165 +1:05:43 +52:08 00:01:58 606 178 784
205 Jānis Kolužs 5457 Daugavpils Runners 02:47:03 VB2 106 V166 +1:06:03 +1:06:03 00:02:00 605 175 780
206 Aivis Reinholds 5187 Siguldas Maratona klubs 02:47:21 VB3 39 V167 +1:06:21 +52:46 00:02:40 604 131 735
207 Juris Rukkalns 5315 Ragana 02:47:22 VB4 8 V168 +1:06:22 +32:21 00:03:04 603 114 717
208 Andris Mežgailis 15268 LIMBAŽI SKRIEN 02:47:27 VB3 40 V169 +1:06:27 +52:52 00:02:15 603 156 759
209 Simona Ozola Ozoliņa 5273 02:47:29 SB2 27 S40 +40:22 +40:22 00:03:03 759 141 900
210 Pāvels Saveļjevs 15291 Accenture > Be Yourself & Make a difference 02:47:37 VB2 107 V170 +1:06:37 +1:06:37 00:03:07 603 112 715
211 Māris Lūsis 5179 Skrienošie Lūši 02:47:55 VB2 108 V171 +1:06:55 +1:06:55 00:02:03 601 171 772
212 Aldis Sjucillo 5237 Latvijas Finieris 02:48:08 VB3 41 V172 +1:07:08 +53:33 00:03:16 601 107 708
213 Marta Lapiņa 5238 KVISVIKI 02:48:13 SB2 28 S41 +41:06 +41:06 00:02:33 756 169 925
214 Aivis Rostoks 5170 02:48:16 VB2 109 V173 +1:07:16 +1:07:16 00:03:18 600 106 706
215 Mārtiņš Bērziņš 5059 KURMIS OK 02:48:44 VB2 110 V174 +1:07:44 +1:07:44 00:02:45 599 127 726
216 Jurģis Stukuls 5311 SK Katrīna 02:48:46 VB2 111 V175 +1:07:46 +1:07:46 00:01:35 598 221 819
217 Zanda Kārkliņa 5212 Baldones skriešanas komanda 02:48:55 SB3 14 S42 +41:48 +39:27 00:03:04 753 140 893
218 Gatis Brokāns 5076 Matisons runner's club 02:48:55 VB2 112 V176 +1:07:55 +1:07:55 00:02:21 598 149 747
219 Krišjānis Hartmanis 5159 KIČE 02:49:08 VB2 113 V177 +1:08:08 +1:08:08 00:02:11 597 160 757
220 Valērijs Markovskis 5069 Sporta klubs "Vēsma" 02:49:21 VB2 114 V178 +1:08:21 +1:08:21 00:02:37 596 134 730
221 Konstantīns Vasiļjevs 5450 Dion SportLab 02:49:40 VB2 115 V179 +1:08:40 +1:08:40 00:02:33 595 137 732
222 Ieva Marta Gintere 5097 02:49:43 SBJ 1 S43 +42:36 +00:00 00:02:35 749 166 915
223 Jānis Rozenbergs 5323 02:49:44 VB2 116 V180 +1:08:44 +1:08:44 00:02:39 595 132 727
224 Alvis Tribockis 5176 x99/Slīterāni 02:49:50 VB2 117 V181 +1:08:50 +1:08:50 00:02:44 595 128 723
225 Raivis Hofmanis 15272 REMOSS 02:50:11 VBJ 16 V182 +1:09:11 +56:25 00:01:42 593 206 799
226 Tomass Andersons 5292 OK Alnis-JNSC 02:50:13 VBJ 17 V183 +1:09:13 +56:27 00:01:46 593 198 791
227 Normunds Greiškāns 5230 02:50:20 VB3 42 V184 +1:09:20 +55:45 00:02:23 593 147 740
228 Georgijs Volodins 5131 02:50:22 VBJ 18 V185 +1:09:22 +56:36 00:02:42 593 130 723
229 Aigars Tohters 5124 SK Dzērvene II 02:50:47 VB2 118 V186 +1:09:47 +1:09:47 00:02:40 591 131 722
230 Jānis Kopmanis 5202 LSC 02:50:53 VB4 9 V187 +1:09:53 +35:52 00:03:10 591 111 702
231 Guntis Pucens 5211 SK Katrīna 02:51:06 VB4 10 V188 +1:10:06 +36:05 00:02:11 590 160 750
232 Armands Ķiploks 5139 mammadaba 02:51:11 VB2 119 V189 +1:10:11 +1:10:11 00:03:13 590 109 699
233 Krišjānis Krūmiņš 5426 02:51:22 VB2 120 V190 +1:10:22 +1:10:22 00:03:08 589 112 701
234 Matthew Ettl 5110 Lingua Franca 02:51:33 VB3 43 V191 +1:10:33 +56:58 00:03:23 589 103 692
235 Natalija Zeņina 5115 02:52:01 SB3 15 S44 +44:54 +42:33 00:02:29 739 173 912
236 Edgars Elbergs 5257 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:52:03 VB2 121 V192 +1:11:03 +1:11:03 00:02:41 587 130 717
237 Alvis Lepiksons 5347 Auseklis IK 02:52:05 VB3 44 V193 +1:11:05 +57:30 00:02:44 587 128 715
238 Iveta Kalēja 5143 02:52:13 SB2 29 S45 +45:06 +45:06 00:02:50 738 152 890
239 Anete Astaševska 5021 SK Katrīna 02:52:15 SB2 30 S46 +45:08 +45:08 00:03:01 738 143 881
240 Uģis Pauriņš 5060 Izturība 02:52:31 VB3 45 V194 +1:11:31 +57:56 00:02:59 585 117 702
241 Mārcis Bratka 5339 02:52:37 VB2 122 V195 +1:11:37 +1:11:37 00:01:57 585 179 764
242 Zane Deimante 5132 02:52:41 SB2 31 S47 +45:34 +45:34 00:02:57 736 146 882
243 Aigars Vitkovskis 5022 Vitkovsky Team 02:52:45 VB3 46 V196 +1:11:45 +58:10 00:03:28 585 101 686
244 Igors Veliks 5035 Marupe Luxury Village 02:52:47 VB2 123 V197 +1:11:47 +1:11:47 00:03:13 585 109 694
245 Jurģis Urtāns 5448 Lūša pēdās 02:52:55 VB2 124 V198 +1:11:55 +1:11:55 00:02:23 584 147 731
246 Sergejs Strogonovs 5228 SELGA 02:52:57 VB3 47 V199 +1:11:57 +58:22 00:03:17 584 107 691
247 Natālija Joničenko 5366 Talsu pauguraines Zaķi 02:53:33 SB3 16 S48 +46:26 +44:05 00:03:06 732 139 871
248 Sandris Krūmiņš 5434 Maratona Klubs 02:53:47 VB3 48 V200 +1:12:47 +59:12 00:03:02 581 115 696
249 Gunta Reinicāne 5360 02:53:51 SB2 32 S49 +46:44 +46:44 00:02:27 731 176 907
250 Raivita Birkentāla 5413 Talsu pauguraines Zaķi 02:53:52 SB3 17 S50 +46:45 +44:24 00:03:05 731 139 870
251 Raivis Cakuls 5410 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:54:03 VB3 49 V201 +1:13:03 +59:28 00:02:41 580 130 710
252 Aivis Štemmers 5222 SK Pūre 02:54:13 VB2 125 V202 +1:13:13 +1:13:13 00:01:28 580 239 819
253 Līga Līdumniece 5030 adidas Runners 02:54:27 SB2 33 S51 +47:20 +47:20 00:01:51 729 232 961
254 Dāvis Plotnieks 6009 adidas Runners | Riga I GoPro 02:54:29 VB2 126 V203 +1:13:29 +1:13:29 00:01:52 579 188 767
255 Agita Gritāne 5248 Biznesa parks ABAVA 02:54:36 SB3 18 S52 +47:29 +45:08 00:02:31 728 171 899
256 Linda Beldava 5427 VSK Noskrien Vāveres 02:54:57 SB2 34 S53 +47:50 +47:50 00:02:42 727 159 886
257 Uldis Velps 15279 VSK Noskrien 02:55:03 VB3 50 V204 +1:14:03 +1:00:28 00:03:03 577 115 692
258 Edgars Kārklis 15257 02:55:05 VB2 127 V205 +1:14:05 +1:14:05 00:04:21 577 80 657
259 Oskars Briņķis 5106 DNB Service Center 02:55:30 VBJ 19 V206 +1:14:30 +1:01:44 00:03:10 575 111 686
260 Guntis Erbs 5316 02:55:43 VB3 51 V207 +1:14:43 +1:01:08 00:03:02 575 115 690
261 Ainārs Jermacāns 5209 AkmensDizains.lv 02:55:46 VB2 128 V208 +1:14:46 +1:14:46 00:02:59 575 117 692
262 Viesturs Tomels 5105 02:55:46 VB3 52 V209 +1:14:46 +1:01:11 00:02:57 575 119 694
263 Edijs Ramiņš 5145 Sece 02:56:07 VB3 53 V210 +1:15:07 +1:01:32 00:02:53 573 121 694
264 Juris Misters 5020 02:56:30 VB2 129 V211 +1:15:30 +1:15:30 00:02:28 572 142 714
265 Egnārs Gudriķis 5246 ASICS 02:56:55 VB3 54 V212 +1:15:55 +1:02:20 00:02:50 571 124 695
266 Jānis Gora 5250 LMT 02:57:16 VB2 130 V213 +1:16:16 +1:16:16 00:02:24 570 146 716
267 Inga Kronberga 5399 MRC / Jaunmārupe skrien! 02:57:31 SB3 19 S54 +50:24 +48:03 00:03:30 716 123 839
268 Kristīne Slaidiņa 5214 Baldones skriešanas komanda 02:57:32 SB2 35 S55 +50:25 +50:25 00:02:51 716 151 867
269 Modris Šelegovičs 5047 02:57:33 VB2 131 V214 +1:16:33 +1:16:33 00:03:00 569 117 686
270 Erlens Grunckis 5432 02:57:50 VB3 55 V215 +1:16:50 +1:03:15 00:03:06 568 113 681
271 Jānis Bogdanovs 5010 Valmiera 02:58:12 VB3 56 V216 +1:17:12 +1:03:37 00:03:10 567 111 678
272 Raitis Smirnovs 5201 RaceDog Latvia 02:58:14 VB2 132 V217 +1:17:14 +1:17:14 00:02:02 567 172 739
273 Heiki Prants 5223 Võru Suusaklubi 02:58:20 VB3 57 V218 +1:17:20 +1:03:45 00:02:15 566 156 722
274 Dace Hartmane 5182 Talsu pauguraines Zaķi 02:58:35 SB3 20 S56 +51:28 +49:07 00:02:28 712 174 886
275 Ivars Zviedris 5417 Olainfarm 02:58:48 VB2 133 V219 +1:17:48 +1:17:48 00:03:18 565 106 671
276 Tomass Fedotovs 5324 ČikČik 02:58:54 VB2 134 V220 +1:17:54 +1:17:54 00:02:12 565 159 724
277 Vladislavs Masalskis 5229 LEPSKY TRI COACHING 02:59:28 VB2 135 V221 +1:18:28 +1:18:28 00:02:01 563 174 737
278 Sergejs Kolomicevs 5231 LEPSKY TRI COACHING 02:59:28 VB2 136 V222 +1:18:28 +1:18:28 00:02:01 563 174 737
279 Aldis Rocēns 5308 BUKDESIGNER 03:00:00 VB3 58 V223 +1:19:00 +1:05:25 00:02:42 561 130 691
280 Vitālijs Žuselis 5107 Daugavpils Runners 03:00:05 VB2 137 V224 +1:19:05 +1:19:05 00:02:10 561 162 723
281 Aiga Tora 5054 03:00:15 SB2 36 S57 +53:08 +53:08 00:02:38 705 163 868
282 Kaspars Vārpiņš 5242 03:00:16 VB2 138 V225 +1:19:16 +1:19:16 00:02:26 560 144 704
283 Māra Pucena 5300 03:00:36 SB2 37 S58 +53:29 +53:29 00:02:18 704 187 891
284 Ilze Stukule 5177 SK Katrīna/Kuldīga 03:00:39 SB4 1 S59 +53:32 +00:00 00:02:52 704 150 854
285 Juris Aigars Āboliņš 5043 03:00:43 VB3 59 V226 +1:19:43 +1:06:08 00:03:02 559 115 674
286 Lauma Muceniece 5395 03:00:55 SB2 38 S60 +53:48 +53:48 00:03:13 703 134 837
287 Gunta Neija 5431 VSK Noskrien 03:00:55 SB2 39 S61 +53:48 +53:48 00:02:31 703 171 874
288 Ieva Tāle-Stangute 5213 Baldones skriešanas komanda 03:01:01 SB2 40 S62 +53:54 +53:54 00:02:49 702 153 855
289 Nauris Zariņš 5018 03:01:01 VB2 139 V227 +1:20:01 +1:20:01 00:02:56 558 119 677
290 Zane Bulāne 6116 Gentlemens Club/Supervaroņi 03:01:03 SB2 41 S63 +53:56 +53:56 00:02:16 702 190 892
291 Andris Zībergs 5118 Cepu cepu 03:01:28 VB3 60 V228 +1:20:28 +1:06:53 00:02:43 557 129 686
292 Rūdolfs Krūklis 5157 03:01:43 VB2 140 V229 +1:20:43 +1:20:43 00:03:01 556 116 672
293 Zane Lukstiņa 5380 03:01:47 SB2 42 S64 +54:40 +54:40 00:03:14 699 133 832
294 Arnis Ķēniņš 5155 LMT 03:01:58 VB2 141 V230 +1:20:58 +1:20:58 00:02:57 555 119 674
295 Ieva Jurēvica 5171 SPB Run/Asics 03:02:03 SBJ 2 S65 +54:56 +12:20 00:02:15 698 191 889
296 Gundars Jurēvics 5461 SPB RUN/Asics 03:02:13 VB3 61 V231 +1:21:13 +1:07:38 00:02:25 554 145 699
297 Laine Kuzmane 5153 03:02:17 SB2 43 S66 +55:10 +55:10 00:02:24 697 179 876
298 Emils Murens 5085 03:02:20 VBJ 20 V232 +1:21:20 +1:08:34 00:03:20 554 105 659
299 Sabīne Eglīte 5271 Jāņkalni 03:02:26 SB2 44 S67 +55:19 +55:19 00:03:02 697 142 839
300 Dainis Driņķis 5183 DzSK Lokomotīve 03:02:48 VB3 62 V233 +1:21:48 +1:08:13 00:03:32 553 99 652
301 Dina Zūdiņa 5344 03:02:51 SB3 21 S68 +55:44 +53:23 00:03:18 695 130 825
302 Artūrs Bernovskis 5441 Efectio 03:02:54 VB2 142 V234 +1:21:54 +1:21:54 00:03:08 552 112 664
303 Laura Igaviņa 5031 SK Lejasciems 03:02:55 SBJ 3 S69 +55:48 +13:12 00:03:03 695 141 836
304 Ilona Balode 5319 Salacgrīvas Roņi 03:03:17 SB3 22 S70 +56:10 +53:49 00:03:25 694 126 820
305 Andis Antāns 5125 adidas Runners | Riga 03:03:20 VB2 143 V235 +1:22:20 +1:22:20 00:01:38 551 214 765
306 Edgars Kaminskis 5037 03:03:31 VB2 144 V236 +1:22:31 +1:22:31 00:03:46 550 93 643
307 Ģirts Bisenieks 5276 03:03:58 VB2 145 V237 +1:22:58 +1:22:58 00:03:22 549 104 653
308 Zane Timma 5398 SK Katrīna 03:04:05 SB2 45 S71 +56:58 +56:58 00:02:56 691 147 838
309 Ints Lērme 5071 Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme 03:04:06 VB3 63 V238 +1:23:06 +1:09:31 00:03:29 549 100 649
310 Gunārs Grundštoks 5236 VSK Noskrien / PaBaso.lv 03:04:09 VB2 146 V239 +1:23:09 +1:23:09 00:02:43 548 129 677
311 Magdalena Maruwka 5424 eFP BG LATVIA 03:04:22 SB2 46 S72 +57:15 +57:15 00:03:01 689 143 832
312 Ērika Urtāne 5449 Lūša pēdās 03:04:30 SB2 47 S73 +57:23 +57:23 00:03:04 689 140 829
313 Santa Birģele 5207 03:04:31 SB2 48 S74 +57:24 +57:24 00:02:46 689 155 844
314 Zemgus Eglītis 5064 03:04:38 VB2 147 V240 +1:23:38 +1:23:38 00:02:53 547 121 668
315 Ronalds Golde 5138 Individuali 03:04:54 VB2 148 V241 +1:23:54 +1:23:54 00:03:19 546 106 652
316 Vladimirs Klavnieks 5466 Riga 03:05:06 VB4 11 V242 +1:24:06 +50:05 00:04:16 546 82 628
317 Dārta Pētersone 5345 03:05:24 SB2 49 S75 +58:17 +58:17 00:02:39 686 162 848
318 Rolands Gritāns 15289 Biznesa parks ABAVA 03:05:28 VB3 64 V243 +1:24:28 +1:10:53 00:03:06 545 113 658
319 Jānis Sīmanis 5313 03:05:44 VB2 149 V244 +1:24:44 +1:24:44 00:02:32 544 138 682
320 Andrejs Maļukovs 5364 03:05:55 VB2 150 V245 +1:24:55 +1:24:55 00:03:08 543 112 655
321 Jana Gutkina 5299 Zoorbagan 03:05:58 SB2 50 S76 +58:51 +58:51 00:03:05 684 139 823
322 Rigonda Germova 5185 03:06:20 SB3 23 S77 +59:13 +56:52 00:02:34 682 168 850
323 Juris Kalējs 5396 Autohof 03:06:38 VB3 65 V246 +1:25:38 +1:12:03 00:03:14 541 108 649
324 Jānis Pārums 5372 Projekts Etiopietis / ISK "Ņiprie Ikri" 03:07:40 VB2 151 V247 +1:26:40 +1:26:40 00:03:48 538 92 630
325 Mārtiņš Liekniņš 5340 03:08:28 VB3 66 V248 +1:27:28 +1:13:53 00:02:13 536 158 694
326 Austris Vasiļevskis 5406 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:08:47 VB3 67 V249 +1:27:47 +1:14:12 00:03:10 535 111 646
327 Māris Krūmiņš 5068 Amanda Forsa 03:08:54 VB2 152 V250 +1:27:54 +1:27:54 00:03:19 535 106 641
328 Saulis Skabeiķis 5252 Asics 03:09:04 VB2 153 V251 +1:28:04 +1:28:04 00:03:31 534 100 634
329 Andis Ločmelis 5389 VSK Burkānciems & co 03:09:40 VB2 154 V252 +1:28:40 +1:28:40 00:03:46 533 93 626
330 Matīss Vaivods 5140 03:09:44 VB2 155 V253 +1:28:44 +1:28:44 00:02:23 532 147 679
331 Kristaps Zvirgzds 5368 03:09:54 VBJ 21 V254 +1:28:54 +1:16:08 00:02:12 532 159 691
332 Andris Bērziņš 5038 03:10:26 VB3 68 V255 +1:29:26 +1:15:51 00:03:25 530 102 632
333 Dace Slotiņa 5128 03:10:44 SB3 24 S78 +1:03:37 +1:01:16 00:03:36 666 119 785
334 Aija Freiberga 5206 03:11:00 SB2 51 S79 +1:03:53 +1:03:53 00:02:21 666 183 849
335 Jēkabs Vinciuns 15264 03:11:09 VB2 156 V256 +1:30:09 +1:30:09 00:03:22 528 104 632
336 Gunārs Slaide 5270 Baldones Lauvas 03:11:18 VB3 69 V257 +1:30:18 +1:16:43 00:02:55 528 120 648
337 Aivars Ābols 5350 MADONA 03:11:20 VB4 12 V258 +1:30:20 +56:19 00:03:08 528 112 640
338 Signe Šetlere 5288 03:11:52 SB2 52 S80 +1:04:45 +1:04:45 00:02:45 663 156 819
339 Inguna Eglīte 5382 TRX Cēsis 03:11:59 SB3 25 S81 +1:04:52 +1:02:31 00:03:15 662 132 794
340 Simona Skalberga 5149 2KOKI 03:13:12 SB2 53 S82 +1:06:05 +1:06:05 00:03:11 658 135 793
341 Viesturs Tohvs 5133 03:13:35 VB3 70 V259 +1:32:35 +1:19:00 00:04:17 522 82 604
342 Oksana Juvčenko 5301 03:14:16 SB2 54 S83 +1:07:09 +1:07:09 00:03:02 654 142 796
343 Jānis Birģelis 5337 03:15:10 VB3 71 V260 +1:34:10 +1:20:35 00:02:53 518 121 639
344 Žanna Vanaga 5014 VSK Noskrien/Noskrien Cēsis 03:15:11 SB3 26 S84 +1:08:04 +1:05:43 00:03:26 651 125 776
345 Anita Galašina 15259 SPORTLAND 03:15:23 SB2 55 S85 +1:08:16 +1:08:16 00:03:18 651 130 781
346 Gļebs Fiļipovs 5090 Pretīgās Cūkas 03:15:30 VB2 157 V261 +1:34:30 +1:34:30 00:03:29 517 100 617
347 Egija Biete 5387 BALTAIS 03:15:41 SB2 56 S86 +1:08:34 +1:08:34 00:03:17 650 131 781
348 Juris Opeņhovskis 5358 03:16:42 VB2 158 V262 +1:35:42 +1:35:42 00:03:23 513 103 616
349 Oskars Silkalns 5349 03:16:56 VB3 72 V263 +1:35:56 +1:22:21 00:03:36 513 97 610
350 Aija Kandele 5294 Swedbank 03:17:10 SB2 57 S87 +1:10:03 +1:10:03 00:03:22 645 128 773
351 Jānis Zemturis 5081 03:17:32 VB4 13 V264 +1:36:32 +1:02:31 00:02:56 511 119 630
352 Ieva Leitlande 15255 VSK "Burkānciems & Co" 03:18:41 SB3 27 S88 +1:11:34 +1:09:13 00:03:03 640 141 781
353 Elīna Pajuste 5465 03:18:43 SB2 58 S89 +1:11:36 +1:11:36 00:03:03 640 141 781
354 Māris Andrusa 5425 Andrusi 03:19:08 VB2 159 V265 +1:38:08 +1:38:08 00:02:35 507 135 642
355 Edgars Fabrīcius 5156 03:19:42 VB2 160 V266 +1:38:42 +1:38:42 00:03:18 506 106 612
356 Inese Neilande 5418 Kača liek skriet! 03:19:54 SB3 28 S90 +1:12:47 +1:10:26 00:04:19 636 100 736
357 Karīna Lindava 15285 03:19:59 SB2 59 S91 +1:12:52 +1:12:52 00:03:33 636 121 757
358 Elīna Tolokonceva 5152 VSK Noskrien 03:20:06 SB2 60 S92 +1:12:59 +1:12:59 00:03:26 635 125 760
359 Agnese Kundziņa 5279 03:20:23 SB2 61 S93 +1:13:16 +1:13:16 00:03:15 634 132 766
360 Renāte Rusecka - Krūze 5354 03:20:29 SB3 29 S94 +1:13:22 +1:11:01 00:03:45 634 115 749
361 Simona Radoviča 5341 03:20:36 SB2 62 S95 +1:13:29 +1:13:29 00:03:02 634 142 776
362 Didzis Dobelis 5333 03:20:42 VB2 161 V267 +1:39:42 +1:39:42 00:03:37 503 97 600
363 Gunta Brazauska 5137 03:21:08 SB2 63 S96 +1:14:01 +1:14:01 00:03:36 632 119 751
364 Ilze Irbe 5422 - 03:21:12 SB3 30 S97 +1:14:05 +1:11:44 00:03:29 632 123 755
365 Justīne Savitska 15294 Team Kažemāka/Train2WinLV 03:21:37 SB2 64 S98 +1:14:30 +1:14:30 00:02:53 630 149 779
366 Kristīne Krista Lejniece 5462 Zemgales Ziņas 03:23:12 SBJ 4 S99 +1:16:05 +33:29 00:03:06 626 139 765
367 Gunita Butāne 5127 Zemgales Ziņas 03:23:13 SB3 31 S100 +1:16:06 +1:13:45 00:03:56 626 109 735
368 Raisa Marčinkus 5008 S/K Ozolnieki 03:23:13 SB4 2 S101 +1:16:06 +22:34 00:03:54 626 110 736
369 Lita Marauska 5232 SK Katrīna 03:23:16 SB3 32 S102 +1:16:09 +1:13:48 00:03:23 625 127 752
370 Vilnis Brakovskis 15288 WOOD ART.LV 03:23:21 VB3 73 V268 +1:42:21 +1:28:46 00:04:01 497 87 584
371 Daiga Greiškāne 5208 VSK Noskrien 03:23:24 SB3 33 S103 +1:16:17 +1:13:56 00:03:18 625 130 755
372 Zane Zariņa 5191 Tilti Multilingual 03:23:26 SB2 65 S104 +1:16:19 +1:16:19 00:03:53 625 111 736
373 Dace Stīpniece 5086 Izturība 03:23:27 SB3 34 S105 +1:16:20 +1:13:59 00:03:15 625 132 757
374 Rolands Šusts 5430 03:23:51 VB2 162 V269 +1:42:51 +1:42:51 00:03:56 495 89 584
375 Olesja Baikova 5470 Be More Alive 03:24:55 SB2 66 S106 +1:17:48 +1:17:48 00:02:49 620 153 773
376 Evita Ozola 5310 VSK Noskrien 03:25:00 SB3 35 S107 +1:17:53 +1:15:32 00:03:02 620 142 762
377 Māris Strazdiņš 5052 STRAZDIŅI 03:25:03 VB3 74 V270 +1:44:03 +1:30:28 00:02:41 493 130 623
378 Gundega Vācere 5254 Luminor 03:25:18 SB2 67 S108 +1:18:11 +1:18:11 00:03:01 619 143 762
379 Ivars Kore 5034 03:25:35 VB3 75 V271 +1:44:35 +1:31:00 00:03:50 491 91 582
380 Danute Fibiga-Daukšte 5210 03:25:55 SB3 36 S109 +1:18:48 +1:16:27 00:03:21 617 128 745
381 Maija Milbrete 4045 03:26:44 SB2 68 S110 +1:19:37 +1:19:37 00:03:12 615 134 749
382 Aivars Veiss 5392 03:27:49 VB4 14 V272 +1:46:49 +1:12:48 00:02:47 486 126 612
383 Ieva Meiere 5036 OK Ziemeļkurzeme 03:29:37 SB3 37 S111 +1:22:30 +1:20:09 00:03:46 606 114 720
384 Sergejs Timoņins 5095 Kino Kults 03:29:41 VB2 163 V273 +1:48:41 +1:48:41 00:03:02 482 115 597
385 Marija Siliņa 5041 03:30:37 SBJ 5 S112 +1:23:30 +40:54 00:02:56 604 147 751
386 Sintija Berga-Grinfelde 5087 Nūjo vesels 03:31:13 SB2 69 S113 +1:24:06 +1:24:06 00:03:05 602 139 741
387 Kaspars Klētnieks 5165 Nūjo vesels 03:31:14 VB3 76 V274 +1:50:14 +1:36:39 00:03:08 478 112 590
388 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 5136 VSK Noskrien 03:32:11 SB3 38 S114 +1:25:04 +1:22:43 00:02:55 599 147 746
389 Veronika Buhalova 5419 03:32:14 SB2 70 S115 +1:25:07 +1:25:07 00:02:56 599 147 746
390 Anna Pakalniņa 5262 Interesantais Kaspars 03:33:18 SB2 71 S116 +1:26:11 +1:26:11 00:02:25 596 178 774
391 Jekabs Kalnajs 5217 Interesantais Kaspars 03:33:20 VB2 164 V275 +1:52:20 +1:52:20 00:03:27 473 101 574
392 Niks Bērziņš 15293 Interesantais Kaspars 03:33:21 VB2 165 V276 +1:52:21 +1:52:21 00:01:48 473 194 667
393 Imants Zaķis 5320 CDT 03:33:29 VB3 77 V277 +1:52:29 +1:38:54 00:04:10 473 84 557
394 Santa Roze 5233 VSK Noskrien Divplākšņi 03:33:52 SB3 39 S117 +1:26:45 +1:24:24 00:03:17 594 131 725
395 Dace Vegnere 5469 03:34:12 SB4 3 S118 +1:27:05 +33:33 00:03:59 593 108 701
396 Dairis Kļaviņš 5098 03:35:04 VBJ 22 V278 +1:54:04 +1:41:18 00:02:41 470 130 600
397 Aigars Bērziņš 5283 03:35:59 VB2 166 V279 +1:54:59 +1:54:59 00:03:10 468 111 579
398 Edgars Grigorjevs 5351 03:36:18 VBJ 23 V280 +1:55:18 +1:42:32 00:02:13 467 158 625
399 Aivars Dūka 15265 Nūjo vesels 03:36:25 VB4 15 V281 +1:55:25 +1:21:24 00:03:54 467 90 557
400 Inga Vaļska 5065 TRX Cēsis 03:38:01 SB3 40 S119 +1:30:54 +1:28:33 00:03:22 583 128 711
401 Dace Tītmane 5203 03:38:16 SB3 41 S120 +1:31:09 +1:28:48 00:03:39 582 118 700
402 Gundega Seile 5374 Maratona klubs 03:38:18 SB2 72 S121 +1:31:11 +1:31:11 00:03:09 582 137 719
403 Jānis Pugačs 5289 Alusvēders 03:38:20 VB2 167 V282 +1:57:20 +1:57:20 00:03:06 463 113 576
404 Didzis Dejus 15282 BALTIC3D.EU 03:39:56 VB2 168 V283 +1:58:56 +1:58:56 00:05:11 459 68 527
405 Andris Maldups 5363 03:40:28 VB3 78 V284 +1:59:28 +1:45:53 00:04:24 458 80 538
406 Mārtiņš Puriņš 5113 03:40:43 VB2 169 V285 +1:59:43 +1:59:43 00:03:43 458 94 552
407 Dace Janeka 5429 Nūjo ar vēju 03:41:15 SB3 42 S122 +1:34:08 +1:31:47 00:03:08 575 137 712
408 Ingūna Sevostjanova 5078 Nūjo vesels 03:41:16 SB3 43 S123 +1:34:09 +1:31:48 00:03:05 574 139 713
409 Raimonds Švanks 5414 ATKAL JAUNS NAMS 03:41:53 VB3 79 V286 +2:00:53 +1:47:18 00:03:17 455 107 562
410 Vladimirs Isajevs 5053 03:42:24 VB3 80 V287 +2:01:24 +1:47:49 00:03:45 454 93 547
411 Valērija Fedotova 5079 03:42:26 SB2 73 S124 +1:35:19 +1:35:19 00:04:08 571 104 675
412 Armands Šaraks 5405 03:42:44 VB2 170 V288 +2:01:44 +2:01:44 00:03:52 453 91 544
413 Lelde Spriņģe 5346 03:44:16 SB2 74 S125 +1:37:09 +1:37:09 00:03:47 567 114 681
414 Aleksandrs Naumenko 5221 03:44:37 VB4 16 V289 +2:03:37 +1:29:36 00:03:08 450 112 562
415 Inese Vectirāne 5172 03:47:29 SB3 44 S126 +1:40:22 +1:38:01 00:04:40 559 92 651
416 Marts Kalniņš 5421 Vidzemes Būvserviss 03:47:34 VB3 81 V290 +2:06:34 +1:52:59 00:04:14 444 83 527
417 Mārtiņš Dimiters 5004 SK ASI 03:49:05 VB4 17 V291 +2:08:05 +1:34:04 00:04:03 441 86 527
418 Ieva Bogustova 15292 03:49:05 SB2 75 S127 +1:41:58 +1:41:58 00:04:00 555 108 663
419 Diāna Luščika 5151 Swedbank 03:49:31 SB2 76 S128 +1:42:24 +1:42:24 00:03:18 554 130 684
420 Sabīne Opeņhovska 5384 03:49:56 SB2 77 S129 +1:42:49 +1:42:49 00:03:40 553 117 670
421 Elīna Vanaga 5046 Skrien un nūjo Cēsīs 03:49:57 SB2 78 S130 +1:42:50 +1:42:50 00:03:53 553 111 664
422 Jānis Laganovskis 5412 VSK Noskrien 03:50:53 VB2 171 V292 +2:09:53 +2:09:53 00:03:03 437 115 552
423 Ivo Vaicis 5196 Laiks kā jūra 03:51:14 VB2 172 V293 +2:10:14 +2:10:14 00:03:54 437 90 527
424 Sandra Melgalve 5045 Nūjo vesels 03:51:32 SB4 4 S131 +1:44:25 +50:53 00:03:38 549 118 667
425 Valērijs Arbuzovs 5108 03:52:09 VB3 82 V294 +2:11:09 +1:57:34 00:06:31 435 54 489
426 Aiva Kramiņa 5178 Kramiņi 03:52:34 SB2 79 S132 +1:45:27 +1:45:27 00:04:19 547 100 647
427 Kristìne Kuka 5092 03:52:51 SB3 45 S133 +1:45:44 +1:43:23 00:03:34 546 121 667
428 Ieva Cīce 5193 Tilti Multilingual 03:52:51 SB3 46 S134 +1:45:44 +1:43:23 00:03:33 546 121 667
429 Ivo Kleins 5197 Ķesterciems I Engures sportam 03:53:05 VB3 83 V295 +2:12:05 +1:58:30 00:05:07 433 68 501
430 Karīna Voitkeviča 15275 Adidas runners 03:58:04 SB2 80 S135 +1:50:57 +1:50:57 00:03:21 534 128 662
431 Jānis Kalniņš 5471 VSK Noskrien 03:58:05 VB3 84 V296 +2:17:05 +2:03:30 00:03:23 424 103 527
432 Laila Ceika 5282 03:58:26 SB4 5 S136 +1:51:19 +57:47 00:03:57 533 109 642
433 Jekaterina Girucka 5116 04:00:02 SB2 81 S137 +1:52:55 +1:52:55 00:03:56 530 109 639
434 Iveta Radiņa-Liepkaula 5220 SK Tērauds 04:00:57 SB3 47 S138 +1:53:50 +1:51:29 00:03:52 528 111 639
435 Mārtiņš Freibergs 5277 VSK Noskrien 04:01:51 VB2 173 V297 +2:20:51 +2:20:51 00:04:03 418 86 504
436 Ričards Krims 5322 04:03:16 VB2 174 V298 +2:22:16 +2:22:16 00:02:09 415 163 578
437 Ilga Žeibe 5027 VSK Noskrien/ Divplākšņi 04:07:46 SB3 48 S139 +2:00:39 +1:58:18 00:04:57 513 87 600
438 Olga Mikulova 5103 Maratona klubs 04:09:22 SB2 82 S140 +2:02:15 +2:02:15 00:03:46 510 114 624
439 Andis Matrevics 15253 MATRIX 04:12:20 VB3 85 V299 +2:31:20 +2:17:45 00:04:13 400 83 483
440 Inga Zāle 5175 Nūjo ar vēju 04:13:05 SB4 6 S141 +2:05:58 +1:12:26 00:03:50 502 112 614
441 Ruta Dīce 5328 Gausā Jūdze 04:14:23 SB4 7 S142 +2:07:16 +1:13:44 00:04:08 500 104 604
442 Uldis Dīcis 5329 Gausā Jūdze 04:14:24 VB4 18 V300 +2:33:24 +1:59:23 00:04:07 397 85 482
443 Normunds Vilūns 5298 VSK noskrien seniori 04:18:14 VB4 19 V301 +2:37:14 +2:03:13 00:04:22 391 80 471
444 Guntars Ozols 5099 Nūjo priekam 04:39:39 VB4 20 V302 +2:58:39 +2:24:38 00:05:16 361 66 427
445 Zane Dālberga 5437 DPD Latvija 04:42:29 SB2 83 S143 +2:35:22 +2:35:22 00:03:54 450 110 560
446 Jana Smiltiņa 5438 DPD Latvija 04:42:30 SB2 84 S144 +2:35:23 +2:35:23 00:04:00 450 108 558
447 Marita Ozoliņa 5331 Nūjo priekam 04:45:54 SB2 85 S145 +2:38:47 +2:38:47 00:04:08 445 104 549
448 Normunds Šibeiks 5077 Nūjo priekam 04:45:59 VB4 21 V303 +3:04:59 +2:30:58 00:03:56 353 89 442
449 Tīna Sparāne 15290 RARE Team 04:53:15 SB2 86 S146 +2:46:08 +2:46:08 00:05:04 433 85 518
450 Antra Neilande 5194 Tilti Multilingual 05:11:17 SB3 49 S147 +3:04:10 +3:01:49 00:04:52 408 88 496
451 Olga Baltgaile 5192 Tilti Multilingual 05:11:17 SB2 87 S148 +3:04:10 +3:04:10 00:04:37 408 93 501
452 Gerds Sīmanis 15278 RedFrog DSQ
453 Zane Galdiņa 5420 Smiling runner DSQ
454 Kaspars Dzintars 5447 FK Bandava/Priekules novads DSQ
455 Mārtiņš Skujenieks 5435 DSQ
456 Gints Rudzītis 5353 Kocēnu novads DSQ
457 Mārtiņš Krams 5460 DSQ