LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1 Jelgavas 4.vidusskola 579
2 Engures vidusskola 547
3 Bauskas sākumskola 282
4 Aizputes vidusskola 204
5 Tukuma 2. vidusskola 145
6 Nīkrāces pamatskola 141
7 Smārdes pamatskola 131
8 Rīgas 41. vidusskola 119
9 Zemgales vidusskola 108
10 Lejasciema vidusskola 89
11 Mežinieku pamatskola 85
12 Priekules vidusskola 80
13 Ikšķiles vidusskola 79
14 Siguldas pilsētas vidusskola 76
15 Laurenču sākumskola 69
16 Jaunmārupes pamatskola 64
17 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 58
18 Mežciema pamatskola 46
19 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 45
20 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 44
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Tērv. Ogre Pieb. Kamp. Šlok. Gaiz. Līg. Kopā
1 Siguldas sporta skola 3937 3937 3992 3897 3967 3875 3929 27534
2 SK,,Lejasciems" 3737 3943 3856 3646 3897 3868 3858 26805
3 Liepājas rajona sporta skola 3858 3904 3889 3609 3775 3767 3752 26554
4 Maratona klubs / Firma L4 3813 3822 3774 3846 3876 3764 3631 26526
5 FK Bandava/Priekules novads 3412 3553 3440 3535 3640 761 3252 21593
6 Bauskas sākumskola 3132 3489 3084 2347 2395 3010 3123 20580
7 Engures sportam 2451 2929 2887 3350 2628 3203 3082 20530
8 Mazzalves pamatskola 3474 3503 3450 3397 3298 2607 19729
9 Sporta klubs "Vēsma" 2966 2727 2857 2734 2769 2708 2723 19484
10 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 2616 2909 2756 2710 2597 2769 2699 19056
11 Sporta klubs AŠAIS 3853 3867 3724 3708 3818 18970
12 Lynxdojo 2811 2614 2775 2095 2428 2387 1298 16408
13 Rīgas Hanzas vidusskola 2864 2928 2619 2115 2606 2461 15593
14 Smārde 3170 3163 3164 2977 2880 15354
15 Preiļu novada BJSS 3703 3928 3541 3758 14930
16 Baldones vieglatlētikas nodaļa 1524 2271 2096 2055 2024 1232 3266 14468
17 Sējas MMS 2250 2634 2331 1906 1140 2417 1718 14396
18 Jelgavas 4. vidusskola 3493 3618 3539 2855 13505
19 Skrienam kopā 2071 1885 2138 1325 2003 1956 1732 13110
20 Domdaris 1559 2639 2318 1089 1070 1808 2600 13083
SKOLU ČEMPIONĀTA kopvērtējums
U10V
Vieta Skola Vārds Tērv. Ogre Pieb. Kamp. Šlok. Gaiz. Līg. Kopā
1 Martins Stūrītis Siguldas 1. pamatskola / Siguldas Sporta skola 1000 998 1000 1000 988 1000 3000
2 Ginters Bērziņš Madonas pilsētas 1. vidusskola 1000 967 1000 988 2988
3 Leo Bilāns Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 904 976 864 1000 988 934 882 2964
4 Roberts Kanģīzeris Jaunmārupes pamatskola 809 859 898 893 942 325 2733
5 Miks Ojārs Zvirbulis Zemgales vidusskola / SK SLAMPE / ZEVID 836 940 899 775 684 511 2675
6 Dāvis Bartuševics Jelgavas 4.vidusskola 858 913 828 844 881 872 832 2666
7 Rinalds Ivanovs Jelgavas 4.vidusskola 895 926 844 2665
8 Gustavs Vilnītis Jelgavas 4.vidusskola 845 868 844 2557
9 Aleksis Bogdanovs Aizputes vidusskola / Maratona klubs / Firma L4 764 850 818 878 759 676 617 2546
10 Martins Gulbis Zemgales vidusskola / SK SLAMPE / ZEVID 756 817 878 758 747 742 805 2500
11 Uvis Čilipāns Smārdes pamatskola / Smārde 856 810 813 699 2479
12 Jurģis Cakuls Pamatskola "Rīdze" / Pamatskola "Rīdze" 868 754 771 774 2413
13 Damirs Nikitins Rīgas Rīnūžu vidusskola 723 785 785 814 811 2410
14 Lūkass Ķikusts Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Giga Gajejons 808 773 733 664 620 2314
15 Gustavs Voitenko Siguldas pilsētas vidusskola 735 791 770 752 2313
16 Adrians Dimza Zemgales vidusskola (Slampe) / Dimza 781 669 746 701 734 770 2297
17 Kārlis Gedrovičs Jaunmārupes pamatskola 708 814 696 548 687 714 765 2293
18 Justs Liekmanis Nīkrāces pamatskola 709 768 761 692 749 655 2278
19 Matīss Blūms Siguldas pilsētas vidusskola / 2. S klase 761 748 750 635 2259
20 Daniels Jēčs Jaunmārupes pamatskola 703 782 745 2230
21 Ralfs Misjuro Engures vidusskola 852 741 626 2219
22 Kristians Baumanis Engures vidusskola 836 682 679 633 2197
23 Toms Viekals - Gasjūns Jelgavas 4. sākumskola 659 743 713 732 2188
24 Adams Švanks Ozolnieku vidusskola / ATKAL JAUNS NAMS 766 718 634 699 2183
25 Ritvars Gailis Rīgas Centra humanitārā vidusskola 694 735 730 682 687 2159
26 Renārs Kalniņš Jelgavas 4.vidusskola 715 721 708 672 2144
27 Matīss Lazdiņš Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 684 696 715 718 2129
28 Martins Krūmiņš Rīgas Valda Zālīša sākumskola 568 738 693 680 545 2111
29 Jurģis Freināts Engures vidusskola 704 747 653 613 2104
30 Francis Kozlovs Olaines 1. vidusskola 659 727 554 233 587 716 525 2102
31 Toms Saulīte Jelgavas 4.vidusskola 558 858 599 594 644 2101
32 Ēriks Muško Jaunpils vidusskola / Kartavkalnu buki 716 721 622 564 613 533 636 2073
33 Gustavs Liekmanis Nīkrāces pamatskola 684 731 595 584 616 624 650 2065
34 Gustavs Skavronskis Zemgales vidusskola / SK SLAMPE / ZEVID 625 737 596 652 665 618 2054
35 Kristofers Romānovs Jelgavas 4.vidusskola 662 663 708 2033
36 Kristians Daniels Prūsāns Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 609 650 690 679 596 624 2019
37 Klāvs Joja Zemgales vidusskola / SK SLAMPE / ZEVID 670 696 636 581 652 2018
38 Andrejs Krūzēns Nīkrāces pamatskola 552 682 678 649 597 559 642 2009
39 Jēkabs Gulbis Jelgavas 4.vidusskola 683 689 634 599 591 565 562 2006
40 Kristians Misjuro Engures vidusskola 539 658 598 669 572 674 2001
41 Krišjānis Ozoliņš Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 502 616 608 756 1980
42 Everts Precinieks Zaķumuižas pamatskola 714 612 630 627 1971
43 Ēriks Eduards Lazda Dzimtmisas pamatskola 685 712 572 526 536 1969
44 Edvards Pajuste Jaunmārupes pamatskola 682 681 601 495 440 417 1964
45 Roberts Dauksts Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 526 603 684 669 607 567 610 1963
46 Gustavs Rumba Jaunmārupes pamatskola 628 699 620 1947
47 Edijs Mutors Lazdonas pamatskola 607 710 629 1946
48 Krišs Keino Rīgas Hanzas vidusskola 666 598 668 1932
49 Emīls Vanags Privātā vidusskola "Patnis" 539 692 631 603 1926
50 Jānis Pavlovs Mežinieku pamatskola / Mežinieku pamatskola 573 737 609 530 1919
51 Matīss Malzubris Rīgas Centra humanitārā vidusskola 663 604 628 1895
52 Regnārs Stepens Jaunpils vidusskola 652 658 572 1882
53 Gustavs Vaivods Jūrmalas sākumskola "Atvase" / Jūrmalas Rūķīši 650 656 566 1872
54 Leo Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola 682 624 559 1865
55 Toms Tramdahs Engures vidusskola 663 591 597 596 537 532 1856
56 Gints Buta Nīkrāces pamatskola 593 692 563 1848
57 Klāvs Liepiņš Engures vidusskola / Engures sportam 709 624 507 506 1840
58 Gustavs Priedītis O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 699 659 474 1832
59 Ralfs Bērziņš Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta skola 531 585 628 594 609 524 1831
60 Gvido Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola 678 594 558 1830
61 Tomass Volodjkins Engures vidusskola / Engures sportam 539 685 588 501 431 1812
62 Ronalds Mellis Zemgales vidusskola / SK SLAMPE / ZEVID 670 563 571 1804
63 Gusts Limbergs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 488 520 595 666 434 502 1781
64 Ričards Kleins Engures vidusskola 538 619 563 451 587 501 422 1769
65 Aleksis Šērs Engures vidusskola 645 587 535 537 1769
66 Kārlis Junaks Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 662 563 541 393 1766
67 Normunds Isakovs Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola / Lynxdojo 640 490 590 535 1765
68 Gustavs Antrops Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 877 879 1756
69 Ralfs Skujāns Rīgas Franču licejs / Andrejsala CF 587 537 583 552 1722
70 Artis Sams Jelgavas 4.vidusskola 556 564 592 554 551 1712
71 Kārlis Paikens Privātā sākumskola "DOMDARIS" / Domdaris 528 597 561 503 536 526 1694
72 Ričards Lagzdiņš Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 602 553 512 1667
73 Eduards Elsts Rīgas Franču licejs 537 632 490 1659
74 Renāts Anspoks Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 473 656 501 451 1630
75 Miks Toms Janševskis Mežinieku pamatskola / Mežinieku pamatskola 768 859 1627
76 Adrians Ralfs Krauklis Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola 456 569 501 517 526 454 463 1612
77 Kristiāns Gožda Preiļu 1. pamatskola / Preiļu 1.pamatskola 557 513 496 511 1581
78 Daniels Lūsis Rīgas 49. vidusskola / Lūšu ģimene 754 811 1565
79 Aleksandrs Tjasto Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 486 509 494 529 480 452 1532
80 Tālis Zāns Rīgas Kristīgā vidusskola 485 530 461 467 1482
81 Intars Grigors Tukuma 2. vidusskola 508 479 449 485 1472
82 Gustavs Barovskis Jelgavas 4.vidusskola 491 439 522 1452
83 Ralfs Ivanovs Zemgales vidusskola / SK SLAMPE / ZEVID 669 769 1438
84 Jānis Salcevičs Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 669 767 1436
85 Artūrs Baumanis Smārdes pamatskola / Smārde 746 665 1411
86 Juris Šūtelis Ikšķiles vidusskola 732 651 1383
87 Kristians Kaušelis Carnikavas pamatskola 696 665 1361
88 Dāvids Elbergs Lazdiņas privātā pamatskola "Punktiņš" / Domdaris 637 677 1314
89 Toms Lizbovskis Rīgas Teikas vidusskola 636 677 1313
90 Svens Kasparāns Eiropas Tālmācības vidusskola / Kasparāni 659 646 1305
91 Mārtiņš Plotiņš Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 649 647 1296
92 Dāvis Donaldsons Zemgales vidusskola / SK SLAMPE / ZEVID 631 617 1248
93 Rihards Grāvītis Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 557 684 1241
94 Roberts Rozītis Jelgavas 4.vidusskola 627 602 1229
95 Dāvis Megnis Kocēnu pamatskola 629 593 1222
96 Gabriels Kindzulis Rīgas 64. vidusskola 630 587 1217
97 Renārs Ločmelis Rīgas Franču licejs / Lāča sporta skola 646 558 1204
98 Raivis Bogotais Preiļu 1. pamatskola / Preiļu 1. pamatskola 607 595 1202
99 Rihards Stūris Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 574 616 1190
100 Kirils Fjodorovs Jelgavas 4.vidusskola 554 606 1160
101 Olivers Frolovs Āgenskalna sākumskola 626 495 1121
102 Adrians Korkls Zemgales vidusskola / SK SLAMPE/ZEVID 570 549 1119
103 Rodrigo Medvedevs Mežinieku pamatskola / Mežinieku pamatskola 527 591 1118
104 Ruslans Alzouabi Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 510 605 1115
105 Ralfs Kovals Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 521 583 1104
106 Markuss Birners Zemgales vidusskola / SK SLAMPE / ZEVID 534 531 1065
107 Roberts Paulovskis Ozolmuižas pamatskola / Brocēni 486 571 1057
108 Eliass Rozenštrauhs Jelgavas 4.vidusskola 556 488 1044
109 Matīss Andrišaks Jelgavas 4.vidusskola 436 572 1008
110 Ričards Grīslis Jelgavas 4.vidusskola 428 557 985
111 Māris Adams Skrastiņš Friča Brīvzemnieka pamatskola 528 413 941
112 Tornike Gulua Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola / LMD.LV 880 880
113 Tanels Tomass Lapsiņš Ogres 1. vidusskola / x99/Slīterāni 877 877
114 Leonardo Šteins Mežinieku pamatskola / Mežinieku pamatskola 400 461 861
115 Toms Baškevics Jelgavas 4.vidusskola 850 850
116 Markuss Beitiņš Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 832 832
117 Alekss Kalašņikovs Pastendes pamatskola / Hop hop Pastende 828 828
118 Roberts Leimanis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 826 826
119 Kārlis Tamenieks Smārdes pamatskola / Smārde 823 823
120 Patriks Kovaļovs Rīgas Hanzas vidusskola / Pokaiņu mežs 403 418 821
121 Klāvs Dūzis Dobeles Kristīgā pamatskola / AQUATICS 795 795
122 Dāvis Adrians Markovs Engures vidusskola / Engures sportam 790 790
123 Linards Saveļjevs Ogres 1. vidusskola 790 790
124 Melānija Čudare Jelgavas 4.vidusskola 784 784
125 Dominiks Čudars Jelgavas 4.vidusskola 783 783
126 Roberts Tolpežņikovs Pamatskola "Universum" / Siguldas sporta skola 778 778
127 Laimiņš Mastiņš Valmieras Viestura vidusskola / VSK "Burkānciems & Co" 760 760
128 Edvards Cimermanis Āgenskalna sākumskola / One4Event 754 754
129 Umberts Teters Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 742 742
130 Artūrs Verveiko Ogres 1. vidusskola 730 730
131 Dominiks Prihodčenko Baložu vidusskola / BALOŽI 724 724
132 Klāvs Vītiņš Pamatskola "Rīdze" / Klinšu ērģļi 716 716
133 Juris Kaldovskis Ikšķiles vidusskola 698 698
134 Rūdolfs Žideņš Mežinieku pamatskola 696 696
135 Francis Kaužēns Valmieras sākumskola 693 693
136 Gabriels Adamsons Rīgas 41. vidusskola / Adamsoni 692 692
137 Rūdolfs Krumholds Tukuma 2. vidusskola 691 691
138 Miks Zvirbulis Zemgales vidusskola (Slampe) 688 688
139 Emīls Rozītis Jelgavas 4.vidusskola 688 688
140 Markuss Alksnis Jelgavas 4.vidusskola 681 681
141 Emīls Roberts Brečs Zemgales vidusskola / SK SLAMPE / ZEVID 680 680
142 Endijs Burkāns Jelgavas 4.vidusskola 680 680
143 Alens Brancs Jelgavas 4.vidusskola 674 674
144 Alberts Vēzītis Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola / Vēzīši 655 655
145 Emīlija Jemeļjanova Jelgavas 4.vidusskola 654 654
146 Lauris Graudulis Jelgavas 4.vidusskola 653 653
147 Rinalds Burgevics Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 652 652
148 Artūrs Ķelpis Engures vidusskola 647 647
149 Reinis Strods Degumnieku pamatskola 645 645
150 Reinis Vilmanis ŽILA VERNA RĪGAS FRANČU SKOLA / Silapriedītes 640 640
151 Andris Daniels Klagišs Rīgas 49. vidusskola / Ātrie ķenguri 624 624
152 Kristers Konušs Ogres 1. vidusskola 607 607
153 Timurs Ličkovskis Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 605 605
154 Kristiāns Zamurs Rīgas 84. vidusskola / SLK 605 605
155 Patriks Freibergs Jelgavas 4.vidusskola 602 602
156 Raivo Rosts Engures vidusskola 595 595
157 Martins Kuļšs Engures vidusskola 593 593
158 Kirills Piskunovs Preiļu 1. pamatskola / Preiļu 1. pamatskola 591 591
159 Emīls Šīmanis Tukuma 2. vidusskola 590 590
160 Krišjānis Davidčuks Limbažu 3. vidusskola 588 588
161 Gustavs Stirna Ikšķiles vidusskola / STIRNA 583 583
162 Patriks Matīss Matīss Rīgas Centra humanitārā vidusskola 571 571
163 Alens Freibergs Jelgavas 4.vidusskola 565 565
164 Gabriels Tarabanovs Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 563 563
165 Pauls Putnāns Saldus vidusskola 560 560
166 Miķelis Kreicbergs Rīgas 84. vidusskola 558 558
167 Mārcis Catlakšs Rīgas 93. vidusskola 557 557
168 Rihards Nevlans Jelgavas 4.vidusskola 557 557
169 Reinis Muižnieks Jelgavas 4.vidusskola 555 555
170 Andris Klagišs Rīgas 49. vidusskola 552 552
171 Ralfs Sakniņš Tukuma 2. vidusskola 550 550
172 Kristers Blumbergs Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 548 548
173 Martins Kronbergs Engures vidusskola 541 541
174 Lamins Roberts Savo Ulbrokas vidusskola / Baltais 537 537
175 Linards Lūsis Siguldas pilsētas vidusskola 535 535
176 Deniss Lobans Š. Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola 528 528
177 Regnārs Kokins Augstkalnes vidusskola 521 521
178 Kristers Brēdiķis Rīgas Lietuviešu vidusskola / KIKBOKSA UN BOKSA SKOLA „RĪGA” 519 519
179 Rihards Ezeriņš Ogres 1. vidusskola 516 516
180 Jānis Brūveris Nīkrāces pamatskola 510 510
181 Maksims Barkovs Engures vidusskola 510 510
182 Jēkabs Malzubris Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Zubru Trieciens 508 508
183 Toms Milihs Jelgavas 4.vidusskola 506 506
184 Andrijs Zaurs Jelgavas 4.vidusskola 506 506
185 Marko Eltermanis Jelgavas 4.vidusskola 505 505
186 Roberts Cēsnieks Rīgas Ezerkrastu pamatskola 497 497
187 Miks Tramdahs Engures vidusskola 483 483
188 Mariss Barkovs Engures vidusskola 480 480
189 Helvijs Aišpurs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 468 468
190 Artūrs Volodkēvičs Zemgales vidusskola / SK SLAMPE / ZEVID 460 460
191 Vojtech Spryngl Rīgas Starptautiskā skola 449 449
192 Ralfs Lucaus Babītes vidusskola 417 417
193 Enija Kukaine Jaunmārupes pamatskola 410 410
194 Braiens Burmistrovs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 407 407
U10S
Vieta Skola Vārds Tērv. Ogre Pieb. Kamp. Šlok. Gaiz. Līg. Kopā
1 Annika Zālīte Ulbrokas vidusskola 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 3000
2 Elīza Ērenfrīde Rīgas 84. vidusskola 877 961 872 924 906 888 2791
3 Veronika Bogdanova Aizputes vidusskola / Maratona klubs / Firma L4 881 900 818 864 940 850 747 2721
4 Marta Ļaudama Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 883 886 823 841 848 796 809 2617
5 Keita Zviedre Ikšķiles vidusskola 751 912 831 853 845 826 2610
6 Elza Černuho Jelgavas 4.vidusskola 806 825 861 816 829 775 2515
7 Anastasija Balode Salacgrīvas vidusskola / Salacgrīvas vidusskola 796 800 703 2299
8 Sofija Sveta Galvanovska Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola / Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 662 673 691 730 818 696 744 2292
9 Lauma Līva Saklaure Ādažu vidusskola 682 681 730 755 763 763 730 2281
10 Aurēlija Zīdere Rīgas Valda Zālīša sākumskola 726 736 800 2262
11 Linda Jurševska Zemgales vidusskola / SK SLAMPE/ZEVID 738 800 722 692 2260
12 Nikola Račkauska Nīkrāces pamatskola 632 739 774 674 728 676 675 2241
13 Kerija Krēmere Madonas pilsētas 1. vidusskola 734 712 651 675 770 2216
14 Katrīna Gedroviča Jaunmārupes pamatskola 696 812 698 580 603 664 2206
15 Anete Kaļva Ķeguma komercnovirziena vidusskola 777 742 639 628 461 635 2158
16 Ance Daibe Jelgavas 4.vidusskola 748 711 692 2151
17 Anna Brakovska Jelgavas 4.vidusskola 705 698 648 617 689 729 670 2132
18 Evelīna Romanova Jelgavas 4.vidusskola 650 667 699 660 724 2090
19 Laura Zariņa Mežinieku pamatskola / Mežinieku pamatskola 674 698 660 548 2032
20 Kate Jukuma Siguldas pilsētas vidusskola 657 619 732 634 579 627 2023
21 Melānija Dolganova Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 560 653 560 803 2016
22 Alise Nordena Penkules pamatskola / Penkules skola 430 748 631 535 596 1975
23 Elīza Ligere Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 662 643 602 651 1956
24 Enija Kalniņa Zemgales vidusskola / SK SLAMPE / ZEVID 679 665 601 1945
25 Lelde Skudra Jelgavas 4.vidusskola 639 700 581 1920
26 Paula Kārkliņa Ķekavas vidusskola 598 668 647 550 1913
27 Alise Stacēviča Rīgas Juglas vidusskola 639 601 595 654 1894
28 Nellija Karnīte Bauskas sākumskola / STRAZDIŅI 577 606 575 661 542 1844
29 ElĪza Maurmane Ikšķiles vidusskola 623 582 562 518 616 1821
30 Rūta Baltpurviņa Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 531 638 591 576 1805
31 Krista Kaufelde Varakļānu vidusskola / VARAKLANI 649 622 529 1800
32 Enija Kukaine Jaunmārupes pamatskola 569 602 582 485 554 1753
33 Ieva Rutkopa Jelgavas 4.vidusskola 498 520 583 629 1732
34 Sofija Anna Strazdiņa Bauskas sākumskola / STRAZDIŅI 552 576 572 572 566 462 1720
35 Annija Horste Engures vidusskola 554 567 547 453 593 508 508 1714
36 Laine Viatere Jelgavas 4.vidusskola 581 582 478 508 535 1698
37 Ērika Abigaila Kumpiņa Rīgas Angļu ģimnāzija 559 473 595 543 1697
38 Paula Fukse Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 561 567 553 1681
39 Ance Daukste Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 548 539 551 527 569 541 500 1668
40 Millija Benta Rīgas 64. vidusskola 501 512 451 453 442 614 542 1668
41 Madara Pāķe Saulkrastu vidusskola / Saulkrasti SRT 595 559 508 489 1662
42 Helēna Orlova Jelgavas 4.vidusskola 585 552 523 473 500 1660
43 Katrīna Ose Smārdes pamatskola / Smārde 530 580 548 444 494 1658
44 Jūlija Gorska Jelgavas 4.vidusskola 608 478 503 537 1648
45 Zane Ozoliņa Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 525 612 474 498 1635
46 Adele Griķe Engures vidusskola 565 569 472 497 491 440 1631
47 Valērija Stavro Jelgavas 4.vidusskola 548 583 469 1600
48 Līna Mateiko Jelgavas 4.vidusskola 823 774 1597
49 Flāvija Zeberiņa-zebera Mežinieku pamatskola / Mežinieku pamatskola 529 525 526 541 1596
50 Nikola Levica Nīkrāces pamatskola 560 566 453 434 1579
51 Melānija Čudare Jelgavas 4.vidusskola / Upes vēji 780 781 1561
52 Amanda Jozepa Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 732 731 1463
53 Matilde Broka Mežciema pamatskola / Pandas banda 448 491 512 440 412 1451
54 Amanda Volodjkina Engures vidusskola 524 438 392 465 437 1427
55 Emīlija Brauna Jelgavas 4.vidusskola 754 670 1424
56 Alma Jakobsone Suntažu vidusskola / Lynxdojo 433 442 520 332 1395
57 Lauma Jakobsone Suntažu vidusskola / Lynxdojo 434 441 501 330 1376
58 Nikola Bogača Rīgas 93. vidusskola / Sporta iela 685 670 1355
59 Selga Straupe Rīgas 45. vidusskola 451 391 452 412 1315
60 Keita Karolīna Sirmele O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 671 564 1235
61 Emilija Jemeļjanova Jelgavas 4.vidusskola 583 631 1214
62 Emīlija Lucaua Babītes vidusskola 584 601 1185
63 Polina Kendenkova Rīgas 34. vidusskola / Rīgas 34. vidusskola 571 564 1135
64 Lūcija Vasiļevska Cēsu Pilsētas vidusskola 559 563 1122
65 Katrīna Krūmiņa Babītes vidusskola 584 530 1114
66 Nikola Ķezbere Engures vidusskola 505 604 1109
67 Marta Aleksandra Skudra Tukuma 2. vidusskola 560 546 1106
68 Emīlija Frolova Āgenskalna sākumskola 620 461 1081
69 Ieva Bērziņa Talsu sākumskola / Talsu sākumskola 505 564 1069
70 Viktorija Kudrjavceva Jelgavas 4.vidusskola 505 490 995
71 Anna Sprynglova Rīgas Starptautiskā skola / Rychla Rota 485 503 988
72 Evelīna Danovska Jelgavas 4.vidusskola 492 480 972
73 Megija Diržine Jelgavas 4.vidusskola 440 403 843
74 Rasa Kristiāna Arnicāne Jelgavas 4.vidusskola 467 364 831
75 Anna Irbe Talsu Kristīgā vidusskola / Talsu pauguraines Zaķi 825 825
76 Elīza Gustiņa Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 790 790
77 Adrija Broka Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 350 382 732
78 Elīza Eisaka Ogres 1. vidusskola 726 726
79 Paula Irbe Talsu Kristīgā vidusskola / Talsu pauguraines Zaķi 697 697
80 Simona Kelmere Rīgas Juglas vidusskola 694 694
81 Emīlija Dravante Cēsu Jaunā sākumskola / Zosēni 690 690
82 Elza Eihmane Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 668 668
83 Dārta - Neringa Krastkalne Laurenču sākumskola 660 660
84 Sindija Līva Limmere Sākumskola "Taurenītis" / Maushi 650 650
85 Annija Strauta Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 650 650
86 Katarina Pikau Kaldeira Rodeia Liepa Tukuma 2. vidusskola 647 647
87 Dārta Gintere Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 643 643
88 Katrīna Lase Smārdes pamatskola / Smārde 623 623
89 Elīza Golubeva Jelgavas 4.vidusskola 618 618
90 Tīna Slavika Jelgavas 4.vidusskola 613 613
91 Greisa Izabella Laizāne Annas Brigaderes pamatskola 592 592
92 Marta SaviČa Dobeles sākumskola 584 584
93 Anete Zariņa Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 581 581
94 Katrīna Konuša Ogres 1. vidusskola 568 568
95 Aurēlija Deksne Engures vidusskola 567 567
96 Karlīna Liāna Kukule Tukuma 2. vidusskola 567 567
97 Terēze Koemeca Rīgas Teikas vidusskola 541 541
98 Katrīna Kairova Rīgas 64. vidusskola 530 530
99 Tīna Meldere Zemgales vidusskola / SK SLAMPE / ZEVID 528 528
100 Marta Elza Grūtupa Rīgas Angļu ģimnāzija 528 528
101 Nikola Deina Blaževiča Ķekavas vidusskola 524 524
102 Aiga Mieze Aizkraukles novada vidusskola / MIEŽI 524 524
103 Anna Margareta Grīnberga Rīgas 64. vidusskola 524 524
104 Dženifera Zēberga Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija / VSK Noskrien Liepāja 515 515
105 Anna Margareta Grīnbrga Rīgas 64. vidusskola 515 515
106 Fukse Paula Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 509 509
107 Amanda Šulce Engures vidusskola 509 509
108 Patrīcija Aišpure Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 506 506
109 Grieta Tuča Mežciema pamatskola / Ārprāc ar mani 502 502
110 Elīza Anna Gedrovica Jelgavas 4.vidusskola 502 502
111 Agate Šauriņa Rīgas Kultūru vidusskola 492 492
112 Ralfs Lucaus Babītes vidusskola 491 491
113 Rūta Rēzija Rupeika Tukuma 2. vidusskola 486 486
114 Adriāna Anete Eihvalde Jelgavas 4.vidusskola 485 485
115 Sanija Araka Zemgales vidusskola / SK SLAMPE / ZEVID 484 484
116 Ērika Aleksandra Balceraite Jelgavas 4.vidusskola 480 480
117 Maija Velika Jelgavas 4.vidusskola 477 477
118 Rūta Skavronska-Kundziņa Zemgales vidusskola (Slampe) / SK SLAMPE/ZEVID 469 469
119 Emīlija Saltuma Jelgavas 4.vidusskola 469 469
120 Alīsija Alksne Tukuma 2. vidusskola 464 464
121 Klēra Upīte Tukuma 2. vidusskola 464 464
122 Tija Krastiņa Laurenču sākumskola / Laurenču sākumskola 460 460
123 Elza Apsiņa Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 432 432
124 Anna Cecilia Vāvere Mengini De Oliveira Ogres 1. vidusskola / Galvenais ir noskriet 419 419
125 Grēta Gabriela Tohva Engures vidusskola 415 415
126 Leila Bila Jelgavas 4.vidusskola 404 404
U12V
Vieta Skola Vārds Tērv. Ogre Pieb. Kamp. Šlok. Gaiz. Līg. Kopā
1 Emīls Matiass Reinfelds Rīgas 69. vidusskola 1000 1000 1000 1000 992 3000
2 Ralfs Dzosens Ikšķiles vidusskola 984 925 994 944 1000 1000 2994
3 Rauls Sakne Mazzalves pamatskola / Mazzalves pamatskola 942 988 1000 932 962 514 2950
4 Arno Pušņins Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta skola 913 959 995 905 953 960 2914
5 Roberts Cercins Rāmuļu pamatskola / Sporta klubs Ašais 908 979 946 882 952 2877
6 Adrians Stepe Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 902 878 958 968 897 932 941 2867
7 Toms Kārlis Auziņš Rīgas Katoļu ģimnāzija / Sporta skola Arkādija 929 953 940 786 857 882 868 2822
8 Bruno Bilāns Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 904 930 885 799 819 835 965 2799
9 Valters Jonass Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 970 967 817 862 2799
10 Kārlis Bartuševics Jelgavas 4.vidusskola 922 940 925 913 888 901 781 2787
11 Ričards Čudnovs Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 774 931 880 901 812 849 889 2721
12 Alens Vaselis Jelgavas 4.vidusskola 907 888 899 814 897 908 2714
13 Daniels Lagzdiņš Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 898 840 835 942 849 2689
14 Martins Kristers Celms Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 857 893 875 904 788 886 887 2684
15 Henrijs Bušs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 897 823 914 2634
16 Dāvids Dīvs Vītols Engures vidusskola / Engures sportam 904 864 865 2633
17 Svens Strihors Tukuma 2. pamatskola 861 876 860 2597
18 Markuss Kaļva Ķeguma komercnovirziena vidusskola / Ķeguma komercnovirziena vidusskola 862 856 873 692 713 651 2591
19 Rihards Vladimirovs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Salaspils Sporta skola 805 854 830 906 2590
20 Matīss Leimanis Ādažu vidusskola 821 848 825 877 2550
21 Rūdolfs Raudziņš Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 847 858 810 2515
22 Toms Vītols Siguldas pilsētas vidusskola / Vītoli 771 531 742 663 819 872 805 2496
23 Roberts Pētersons Zemgales vidusskola / SK SLAMPE / ZEVID 846 805 805 2456
24 Kristiāns Bernāns Jelgavas 4.vidusskola 872 799 779 761 742 2450
25 Markuss Nikolajs Trofimovs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 807 880 752 2439
26 Kristaps Paio Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta skola 805 804 725 820 2429
27 Leons Zīders Rīgas Valda Zālīša sākumskola 787 862 778 2427
28 Roberts Kārlis Karss Rīgas Hanzas vidusskola 784 858 718 730 2372
29 Reinis Rieksts Lazdonas pamatskola 788 778 782 2348
30 Rainers Kims Jelgavas 4.vidusskola 767 768 797 706 2332
31 Emīls Bērziņš Engures vidusskola 794 712 820 2326
32 Toms Zinkevičs Valmieras sākumskola / Team Kažemāka/Train2WinLv 759 817 736 2312
33 Egons Krišjānis Nastevičs Jelgavas 4.vidusskola 808 747 663 741 679 2296
34 Emīls Gustavs Jazņevičs / SPORTLAND 760 718 815 2293
35 Sidnijs Liepa Sākumskola "Taurenītis" 813 755 714 715 2283
36 Rūdis Bundzēns Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 770 674 758 753 734 2281
37 Ralfs Kanģīzeris Jaunmārupes pamatskola 591 709 861 601 709 297 2279
38 Valters Pūcītis Ādažu vidusskola 742 766 596 756 757 2279
39 Kristers Šteinbergs Smārdes pamatskola / Smārde 770 727 774 2271
40 Māris Buhrots Jelgavas 1. internātpamatskola 784 745 677 736 2265
41 Normunds Krauze Ziemeļvalstu ģimnāzija 783 747 732 604 601 707 2262
42 Klāvs Kalniņš Jelgavas 4.vidusskola 765 786 682 631 673 684 707 2258
43 Kristaps Nīmants Jelgavas 4.vidusskola 554 711 758 614 646 752 2221
44 Rūdolfs Leščinskis Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Zoorbagan 767 667 694 726 719 2212
45 Renārs Bents Rīgas 64. vidusskola 648 719 735 608 653 706 756 2210
46 Daniels Salenieks Jelgavas 4.vidusskola 725 750 607 604 733 2208
47 Ernests Treimanis-Freimanis Engures vidusskola 821 700 657 566 2178
48 Ernests Krūmiņš Jelgavas 4.vidusskola 777 712 677 2166
49 Aleksis Āboliņš Nīkrāces pamatskola 751 790 598 574 524 618 2159
50 Krists Bērziņš Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 704 657 716 703 738 680 2158
51 Ralfs Fišers Dobeles sākumskola 737 706 675 621 709 2152
52 Kristers Bitīts Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 623 751 726 666 630 549 674 2151
53 Niks Balodis Siguldas pilsētas vidusskola 742 638 766 2146
54 Eduards Mahts Lībagu sākumskola 678 719 734 634 2131
55 Ernests Solovjovs Talsu pamatskola / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 690 693 729 674 624 2112
56 Daniels Ēriks Markovs Engures vidusskola 695 705 656 681 695 2095
57 Nils Renārs Cintiņš Engures vidusskola 551 673 636 634 590 786 2095
58 Teo Švanks Ozolnieku vidusskola / ATKAL JAUNS NAMS 785 562 649 658 2092
59 Kārlis Daniels Lazda Dzimtmisas pamatskola 707 721 655 559 597 602 2083
60 Eduards Gauris Rīgas 45. vidusskola / Lynxdojo 655 741 657 682 636 2080
61 Kristaps Osītis Mežciema pamatskola 680 692 675 603 605 2047
62 Kristers Voldemārs Lazda Dzimtmisas pamatskola 720 691 633 527 511 2044
63 Raiens Šnepsts Augstkalnes vidusskola / nezinu 306 713 788 534 2035
64 Markuss Trankalis Jelgavas 4.vidusskola 526 613 678 532 723 2014
65 Toms Sudrabs Siguldas pilsētas vidusskola / Melnā Kobra 539 581 680 697 637 2014
66 Ralfs Grīnvalds Engures vidusskola 568 602 711 582 559 633 664 2008
67 Daniels Pabērzs Smārdes pamatskola / Smārde 643 658 602 643 704 2005
68 Raivo Gudrais Smārdes pamatskola / Smārde 709 633 655 1997
69 Toms Kristiāns Vīksna Jelgavas 4.vidusskola 740 630 622 1992
70 Kārlis Spuriņš Privātā sākumskola "DOMDARIS" / DOMDARIS 533 711 568 534 652 620 1983
71 Dāvis Pētersons Valmieras Viestura vidusskola 745 590 644 1979
72 Frederiks Kope Ziemeļvalstu ģimnāzija / Ziemeļvalstu ģimnāzija 664 643 644 627 602 534 1951
73 Jēkabs Zvagulis Jaunpils vidusskola / Kartavkalnu buki 668 715 568 1951
74 Kārlis Blumbergs Milzkalnes sākumskola 599 602 740 1941
75 Kristaps Joja Zemgales vidusskola 647 643 648 587 1938
76 Mikus Čilipāns Smārdes pamatskola / Smārde 666 643 628 594 1937
77 Gustavs Ločmelis Valmieras Viestura vidusskola / VSK "Burkānciems & Co" 685 580 665 1930
78 Gustavs Gronskis Engures vidusskola 622 673 632 504 600 562 1927
79 Kārlis Liepiņš Engures vidusskola / Engures sportam 611 656 573 589 652 1919
80 Olivers Āboltiņš Ropažu vidusskola / Lynxdojo 672 587 659 1918
81 Deivids Kubraks Tukuma 2. pamatskola / Engures Sportam 606 595 716 1917
82 Markuss Pabērzis Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 715 704 494 1913
83 Dāvis Ņikitins Jelgavas 4.vidusskola 663 710 538 1911
84 Reinis Gailis Rīgas Centra humanitārā vidusskola 669 618 619 591 513 1906
85 Kristofers Kančs Ādažu vidusskola / SSK Bebra 658 551 695 1904
86 Edvards Miks Ķikuts Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 607 635 631 585 542 527 1873
87 Horens Liekniņš Rīgas Valdorfskola 488 642 663 561 1866
88 Klāvs Kaņepe Rīgas Valdorfskola 511 693 660 1864
89 Rūdolfs Smilga Privātā sākumskola "DOMDARIS" / DOMDARIS 498 637 552 586 524 607 603 1847
90 Rihards Zebuliņš Rīgas 6. vidusskola 637 546 599 605 593 553 597 1841
91 Toms Vizbulis Engures vidusskola 615 560 624 504 510 583 596 1835
92 Oskars Bajārs Smārdes pamatskola / Smārde 583 612 624 596 1832
93 Kristaps Semičenkovs Jaksts Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 555 559 568 683 529 573 1824
94 Rihards Misjuro Engures vidusskola 548 561 639 497 533 623 1823
95 Tomass Ļevanovs Engures vidusskola 517 546 656 539 544 583 579 1818
96 Reinis Dauksts Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 554 527 588 673 1815
97 Jēkabs Pelšs Jelgavas 4.vidusskola 558 646 596 535 1800
98 Olivers Prūsis Rīgas Angļu ģimnāzija 643 606 551 507 1800
99 Mārtiņš Voino Rīgas Valda Zālīša sākumskola 531 583 609 558 600 1792
100 Ralfs Bartušauskis Rīgas Lietuviešu vidusskola 646 579 508 565 472 474 463 1790
101 Markuss Zeltagrauds Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 580 566 563 481 581 620 1781
102 Emīls Linde Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 591 581 603 1775
103 Kristaps Indriksons Smārdes pamatskola / Smārde 636 622 509 1767
104 Toms Blaus Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 620 548 591 540 1759
105 Marks Maro Strazdiņš Bauskas sākumskola / STRAZDIŅI 493 591 551 574 499 592 533 1757
106 Mārcis Tomsons Jaunmārupes pamatskola / Jaunmārupe skrien! 540 564 535 497 499 651 1755
107 Roberts Vaivods Jūrmalas sākumskola "Atvase" / Jūrmalas Rūķīši 653 570 529 1752
108 Endijs Strēlis Aizupes pamatskola / Aizupe 540 624 577 497 1741
109 Roberts Dudočkins Rīgas 64. vidusskola 628 566 542 536 1736
110 Artuss Gasners Jelgavas 4.vidusskola 553 536 646 519 527 534 1735
111 Gustavs Stabulnieks Rīgas Lietuviešu vidusskola 648 578 472 1698
112 Ēriks Anspaks Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 873 817 1690
113 Alens Pacvičs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 604 579 507 1690
114 Edvards Andrejs Radionovs Tukuma 2. vidusskola 657 502 515 1674
115 Edijs Veismanis Engures vidusskola 499 528 542 582 515 1652
116 Bruno Kumpiņš Rīgas 25. vidusskola 510 631 507 419 447 1648
117 Ārons Tiltiņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku pamatskola 844 801 1645
118 Nauris Stiprais Lubānas vidusskola 888 754 1642
119 Ralfs Bērziņš Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 547 557 474 537 486 1641
120 Sanijs Bužoks Nīkrāces pamatskola 507 604 522 1633
121 Kristers Zemmers Ikšķiles vidusskola 797 835 1632
122 Rūdolfs Puloks Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 555 548 529 516 1632
123 Raiens Dejus Rīgas 69. vidusskola 541 543 547 536 1631
124 Adrians Pietkūns Jelgavas 4.vidusskola 522 628 440 480 450 1630
125 Rikardo Janelsiņš Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 762 864 1626
126 Artis Upītis Jelgavas 4.vidusskola 875 741 1616
127 Austris Pakalniņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku pamatskola 475 570 565 1610
128 Rodrigo Skujāns Rīgas Franču licejs / Andrejsala CF 499 469 545 565 1609
129 Rūdolfs Rocēns Rīgas Valda Zālīša sākumskola 619 495 484 1598
130 Mareks Vecels Jelgavas 4.vidusskola 490 575 532 1597
131 Matīss Grava Jelgavas 4.vidusskola 529 543 521 495 459 497 438 1593
132 Eižens Kaupe Sākumskola "Taurenītis" 524 438 539 505 1568
133 Jaroslavs Orbidāns Salgales pamatskola / Salgales pamatskola 789 775 1564
134 Maikls Kukainis Jaunmārupes pamatskola 373 497 560 499 409 496 1556
135 Armands Petkus Grobiņas sākumskola / FK Bandava/Priekules novads 866 672 1538
136 Ričards Dumbris Engures vidusskola 486 462 452 499 503 535 1537
137 Igors Šitvjenkins Jelgavas 4.vidusskola 486 554 424 490 484 1530
138 Marks Sergijevičs Jelgavas 4.vidusskola 517 551 430 446 1514
139 Kristiāns Ziediņš Jelgavas 4.vidusskola 761 742 1503
140 Kaspars Semjonovs Engures vidusskola 519 462 513 1494
141 Tomass Visockis Engures vidusskola 511 492 486 1489
142 Raens Mārcis Jaunzems Jelgavas 4.vidusskola 469 446 356 539 1454
143 Endijs Peksis Jelgavas 4.vidusskola 743 355 338 355 1453
144 Sandijs Jansons Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 720 721 1441
145 Rūdolfs Čivčišs Irlavas vidusskola / Engures sportam 503 476 455 1434
146 Alfs Vilcāns Baldones vidusskola 712 714 1426
147 Kristers Rudevičs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 758 655 1413
148 Adrians Brīvība Rīgas Teikas vidusskola / Visma Active 482 445 481 428 1408
149 Mārtiņš Skrastiņš Babītes vidusskola 722 672 1394
150 Alberts Druska Rīgas 6. vidusskola / Lynxdojo 741 641 1382
151 Artis Duklavs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 656 723 1379
152 Dominiks Čudars Jelgavas 4.vidusskola / Upes vēji 679 684 1363
153 Paulis Reinalds Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskola 636 706 1342
154 Kristers Avēksis Zemgales vidusskola / SK SLAMPE / ZEVID 610 729 1339
155 Niks Rukmanis Lazdonas pamatskola 692 625 1317
156 Dāvids Dzenis Madonas pilsētas 1. vidusskola / MADONA 666 630 1296
157 Mārtiņš Veļiks Jelgavas 4.vidusskola 660 599 1259
158 Alekss Keišs Ķekavas vidusskola 649 604 1253
159 Ivo Ezeriņš Engures vidusskola 672 579 1251
160 Rinalds Bogotais Preiļu 1. pamatskola / Preiļu 1. pamatskola 608 641 1249
161 Ādams Keišs Rīgas Centra humanitārā vidusskola 410 446 392 1248
162 Adriāns Grīnvalds-ozols Andreja Upīša Skrīveru vidusskola 625 606 1231
163 Maikls Burmistrovs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 774 451 1225
164 Jēkabs Poikāns Rīgas Teikas vidusskola 605 592 1197
165 Mikus Pudāns Smārdes pamatskola / Smārde 654 528 1182
166 Viesturs Paegle Jelgavas 4.vidusskola 717 455 1172
167 Patriks Kiršteins Rīgas 41. vidusskola 567 601 1168
168 Renārs Gļauda Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 584 571 1155
169 Valters Ozoliņš Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 584 571 1155
170 Niks Vadapāls Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 571 571 1142
171 Oskars Mareks Ragozinskis Tukuma 2. vidusskola 598 534 1132
172 Markuss Vaciks-bumbieris Jelgavas 4.vidusskola 527 581 1108
173 Daniels Brikšis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 598 503 1101
174 Markuss Šidla Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 570 521 1091
175 Ernests Levkāns Ikšķiles vidusskola 516 571 1087
176 Rihards Žilinskis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 475 608 1083
177 Adrians Marts GrĪslis Tukuma 2. vidusskola 547 528 1075
178 Armands Upenieks Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 527 522 1049
179 Renārs Kociņš-Lielupe Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu novads 558 488 1046
180 Kristers Vītums-Jaunzems Bauskas sākumskola 555 486 1041
181 Kārlis Tijons Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 496 523 1019
182 Raiens Ginters Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 484 521 1005
183 Naidžels Naglāzs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 418 574 992
184 Gustavs Spriņģis Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 486 499 985
185 Renārs Beiers Suitums Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. Vidusskola 454 492 946
186 Ēriks Eduards Lazda Dzimtmisas pamatskola 497 447 944
187 Dāvis Mežals Cēsu Pilsētas vidusskola / Sporta klubs Ašais 942 942
188 Dāvis Smiltnieks Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 529 409 938
189 Sendijs Leitāns Tukuma 2. vidusskola 475 452 927
190 Niklāvs Dravants Cēsu Jaunā sākumskola / Zosēni 910 910
191 Ņikita Kozlovs Bauskas 2. vidusskola 885 885
192 Roberts Tomass Jelgavas 4. sākumskola 879 879
193 Einārs Jubelis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 448 429 877
194 Roberts Muižnieks Jelgavas 4.vidusskola 410 463 873
195 Daniels Gribs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Salaspils 858 858
196 Edgars Brigzne Rīgas 64. vidusskola / Rīgas 64. vidusskola 849 849
197 Sairuss Alseika Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 846 846
198 Haralds Kostjukovs Rīgas 49. vidusskola / Purva kurmji 481 363 844
199 Valters Malta Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskola / VIĻĀNI 828 828
200 Mārcis Vītoliņš Liepājas Ezerkrasta sākumskola / 4a 824 824
201 Dāvis Bautris Rīgas Juglas vidusskola / Dāvis Skrien 809 809
202 Mārcis Bīriņš Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 385 415 800
203 Rafaels Lūsis Rīgas 49. vidusskola / Lūšu ģimene 780 780
204 Jānis Juškevics Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 496 283 779
205 Valters Šakars Engures vidusskola 777 777
206 Everts Sukurs Rāmuļu pamatskola 771 771
207 Rodrigo Seržants Ķeguma komercnovirziena vidusskola 755 755
208 Ričards Strods Jelgavas 4.vidusskola 388 362 750
209 Ralfs Ribikauskis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 743 743
210 Kristians Bērziņš Salacgrīvas vidusskola 742 742
211 Ernests Plotka Dzelzavas pamatskola 742 742
212 Gustavs Druska Rīgas 6. vidusskola / Lynxdojo 741 741
213 Ēvalds Savickis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 734 734
214 Maksims Pavlovs Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskola / Baltais 728 728
215 Mārtiņš Veļika Jelgavas 4.vidusskola 726 726
216 Toms Kristans Vīksna Jelgavas 4.vidusskola 724 724
217 Marks Melbardis Rīgas Franču licejs / . 722 722
218 Eduards Silgals Valdemārpils vidusskola / Valdemārpils 720 720
219 Mārcis Mežajevs Iecavas vidusskola / Iecava 714 714
220 Emīls Mētra Jelgavas 4. sākumskola 712 712
221 Jēkabs Zudrags Rīgas Ziepniekkalna sākumskola / Ziepniekkalna 1. 712 712
222 Salvis Kozuliņš Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 701 701
223 Regnārs Gasners Jelgavas 4.vidusskola 700 700
224 Kārlis Roga Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 698 698
225 Reinards Ķempelis Jelgavas 4.vidusskola 694 694
226 Markuss Tiesnesis Rīgas Hanzas vidusskola / Run 4 Sun 683 683
227 Emīls Pazžins Zaļenieku komerciālā un amatniecības vidusskola 676 676
228 Deivids Emīls Legzdiņš Annas Brigaderes pamatskola 676 676
229 Egons Nastevičs Jelgavas 4.vidusskola 667 667
230 Saimons Dženzs Krimuldas Mākslas un Mūzikas skola 661 661
231 Matīss Kalniņš Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 661 661
232 Dainis Nikolajevs Jaunpils vidusskola / HK Tukums 661 661
233 Kārlis Kirilka Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 659 659
234 Nils Prihodčenko Baložu vidusskola / BALOŽI 656 656
235 Rodrigo Liniņš Iļģuciema vidusskola 656 656
236 Jānis Barkovs Engures vidusskola 650 650
237 Edžus Krūmiņš Saldus pamatskola / Saldus 2007/Saldus sporta skola 642 642
238 Daniels Ramiņš Olaines 2. vidusskola / Olaines 2. vidusskola 640 640
239 Teo Kārlis Švanks Ozolnieku vidusskola / ATKAL JAUNS NAMS 638 638
240 Niks Rodrigo Smolkins Tukuma 2. vidusskola 625 625
241 Roberts Dudočlkins Rīgas 64. vidusskola 617 617
242 Rainers Plinte Ogres 1. vidusskola 615 615
243 Markuss Kardovičs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 612 612
244 Armands Upens Āgenskalna sākumskola 610 610
245 Marks Lavrinovičs Tukuma 2. vidusskola 610 610
246 Tomas Pluskis Brocēnu vidusskola / Saldus Boksa klubs 609 609
247 Kristers Ernests Brikmanis Saldus pamatskola / Saldus Boksa klubs 608 608
248 Alberts Vanags Ogres 1. vidusskola / OOO 607 607
249 Hardijs Ãbrams Tukuma 2. vidusskola / Bajards 606 606
250 Gustavs Niklāvs Stabulnieks Rīgas Lietuviešu vidusskola 593 593
251 Marians Ozoliņš Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas MMS 591 591
252 Rūdolfs Ose Smārdes pamatskola / Smārde 584 584
253 Avrīkijs Sergejevs Privātā vidusskola "Patnis" 582 582
254 Roberts Markuss Limmers Sākumskola "Taurenītis" / Maushi 580 580
255 Martins Brokāns Ventspils 4. vidusskola / Matisons runner's club 570 570
256 Patriks Vikmanis Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 569 569
257 Adrians Jānis Strautiņs Tukuma 2. vidusskola 565 565
258 Gustavs Jānis Bremmers Iļģuciema vidusskola 561 561
259 Elvijs Šnepsts Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 555 555
260 Dāvis Ancveriņš Lazdonas pamatskola / Lazdona 547 547
261 Regnārs Zimerts Tukuma 2. vidusskola 547 547
262 Pēteris Arājs Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 545 545
263 Kārlis Neilands Babītes vidusskola 537 537
264 Dāgs Krastiņš Laurenču sākumskola / Laurenču sākumskola 525 525
265 Jēkabs Lācis Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 523 523
266 Andžejs Erharts Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 517 517
267 Markuss Kāpiņš Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 511 511
268 Artūrs Roberts Riekstiņš Jelgavas 4.vidusskola 510 510
269 Mareks Mūrnieks Engures vidusskola 508 508
270 Ričards Grasis Aizupes pamatskola 505 505
271 Mārtiņš Balodis Rīgas Imantas vidusskola / Mellene 505 505
272 Artūrs Balodis Rīgas Imantas vidusskola / Mellene 505 505
273 Ervīns Stasjuns Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 500 500
274 Dāvids Avotiņš Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 498 498
275 Renāts Anspoks Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 492 492
276 Kristaps Irbinskis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 491 491
277 Ričards Millers Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 490 490
278 Emīls Rozītis Jelgavas 4.vidusskola 485 485
279 Raitis Novickis Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 484 484
280 Daniels Feofanovs Jelgavas 4.vidusskola 484 484
281 Artūrs Roberts Riekstiņš Jelgavas 4.vidusskola 475 475
282 Gustavs Kaužēns Rīgas 47. vidusskola 467 467
283 Aleksandrs Grīns Smārdes pamatskola / Smārde 466 466
284 Raivis Krūmiņš Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola / BMMP 465 465
285 Dominiks Savickis - Turks Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 465 465
286 Reinis Valters Carnikavas pamatskola 465 465
287 Roberts Zaharovs Rīgas 72. vidusskola 460 460
288 Artis Kustomarovs Rīgas Valdorfskola 459 459
289 Toms Ozols Rīgas Valdorfskola 458 458
290 Renārs Beiers-Suitums Tukuma 2. vidusskola 454 454
291 Raivis Krūmuņš Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 453 453
292 Kristofers Zelčāns Ogres 1. vidusskola 437 437
293 Haralds Mednis 437 437
294 Džuliāns Sirvidis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 418 418
295 Reinis Bērziņš Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 411 411
296 Renārs Kalniņš Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 409 409
297 Gatis Mukāns Siguldas pilsētas vidusskola 391 391
298 Ernests Ānzens Rīgas 49. vidusskola / Purva kurmji 363 363
299 Reinis Šnepsts Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 297 297
U12S
Vieta Skola Vārds Tērv. Ogre Pieb. Kamp. Šlok. Gaiz. Līg. Kopā
1 Viktorija Bogdanova Aizputes vidusskola / Maratona klubs / Firma L4 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 3000
2 Melānija Zālīte Ķekavas vidusskola / Baldones vieglatlētikas nodaļa 909 905 847 980 2794
3 Keita Marcinkeviča Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 882 905 913 869 875 964 2782
4 Marta Luize Pētersone Valmieras Pārgaujas sākumskola / VSK Noskrien 878 881 874 919 777 793 892 2692
5 Nikija Mikāle Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 813 852 841 897 839 812 2590
6 Loreta Zālīte Ulbrokas vidusskola 865 810 881 755 739 803 821 2567
7 Inguna Sakne Mazzalves pamatskola / Mazzalves pamatskola 881 803 847 819 763 785 2547
8 Anna Nikola Berkolde Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 813 776 732 776 709 731 835 2424
9 Ilze Jumiķe Jelgavas 4.vidusskola 728 708 663 781 770 854 2405
10 Laura Ozola Ādažu vidusskola 772 768 859 2399
11 Evelīna Misāne Ādažu vidusskola 718 760 774 698 675 660 792 2326
12 Anna Goša Ventspils 4. vidusskola / Maratona klubs 721 720 820 675 738 651 736 2294
13 Kellija Liepa Nīkrāces pamatskola 600 734 765 681 593 649 777 2276
14 Stella Paltiņa Cēsu 2. pamatskola / Sporta klubs Ašais 812 595 855 2262
15 Adele Balanasa Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 732 800 638 673 709 719 2251
16 Elīza Evardsone Engures vidusskola 652 690 736 703 709 690 775 2220
17 Emīlija Slaide Rīgas Hanzas vidusskola / Baldones Lauvas 716 710 635 584 746 2172
18 Patrīcija Rubeze Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 755 676 657 717 2148
19 Anna Marija Zaķe Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Maratona klubs/LSC 738 692 677 647 545 600 678 2108
20 Nikola Koridze Jelgavas 4.vidusskola 696 600 623 733 2052
21 Elizabete Minka Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 649 598 544 717 1964
22 Marta Upeniece Jelgavas 4.vidusskola 702 642 560 606 1950
23 Zane Strazdiņa Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas MMS 578 625 609 572 595 712 1946
24 Lūcija Epnere Privātā sākumskola "DOMDARIS" / DOMDARIS 694 549 700 1943
25 Alise Janvāre Annas Brigaderes pamatskola / Tērvete 574 695 667 547 560 1936
26 Alise Reingolde Smiltenes vidusskola / Privātbūve 635 626 661 1922
27 Elīna Biseniece Mežciema pamatskola 694 626 595 595 1915
28 Rūta Šķirus Jelgavas 3. sākumskola 670 583 655 1908
29 Vanesa Šmite Jelgavas 4.vidusskola 644 484 768 1896
30 Jasmīna Tīna Spēka Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 667 570 636 1873
31 Eleonora Dombrovska Laurenču sākumskola 573 637 575 504 575 546 652 1864
32 Emīlija Vahere-Abražune Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 650 600 528 518 614 1864
33 Helēna Reinfelde Liepājas Centra sākumskola 604 606 651 1861
34 Sofija Vilcāne Jelgavas 4.vidusskola 565 535 626 568 514 664 1858
35 Ksenija Līcīte Engures vidusskola 609 634 604 577 588 543 1847
36 Grieta Roze Āgenskalna sākumskola / 3.bjesis 617 647 564 1828
37 Rūta Glužģe Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 574 639 611 516 528 1824
38 Justīne Brutāne Rīgas Igauņu pamatskola / Pandas banda 565 532 661 1758
39 Marta Ozola Jelgavas 4.vidusskola 613 577 561 1751
40 EmĪlija Zvirbule Ādažu vidusskola / MAZAIS ZVIRBULĒNS 541 576 594 576 1746
41 Nikola Trasūne Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 642 565 513 535 533 1742
42 Tīna Luīze Saukāne Ikšķiles vidusskola 566 558 545 518 592 581 1739
43 Kate Gornava Siguldas pilsētas vidusskola 571 552 527 601 1724
44 Evelīna Allere Jaunmārupes pamatskola 552 575 577 547 558 1710
45 Katrīna Priede Aizupes pamatskola 555 593 559 497 480 1707
46 Sandija Rumba Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu novads 531 460 495 496 679 1706
47 Evelīna Rumba Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu novads 590 495 492 617 1702
48 Samanta Gukļivska Pūres pamatskola / Pūre 529 536 589 511 491 576 1701
49 Madara Bāriņa Ikšķiles vidusskola 558 555 565 567 528 549 1690
50 Simona Aļehnoviča Rīgas Klasiskā ģimnāzija 591 553 546 522 1690
51 Elza Anna Klavniece Carnikavas pamatskola / Carnikavas pamatskola 579 548 548 561 542 1688
52 Kate Krūmiņa Jelgavas 4.vidusskola 512 494 678 1684
53 Luīze Lazovska Engures vidusskola 527 586 552 545 499 1683
54 Kristiāna Anspoka Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 530 564 536 577 492 1677
55 Elīna Kitija Krievāne Rīgas Kultūru vidusskola 607 587 480 1674
56 Estere Jungfermane Jelgavas 4.vidusskola 532 541 457 600 1673
57 Marta Ķikare Engures vidusskola 525 528 585 545 541 511 520 1671
58 Odeta Smiltniece Mežciema pamatskola / Jautrās meitenes no Mežciema 513 506 515 547 606 1668
59 Emīlija Paula Ozola Engures vidusskola 546 603 502 500 511 1660
60 Beate Bukaldere Jelgavas 4.vidusskola 565 535 462 508 555 1655
61 Liene Didrihsone Jelgavas 4.vidusskola 564 492 462 555 515 1634
62 Rūta Mellenberga Talsu sākumskola 582 500 500 482 550 1632
63 Marta Liepiņa Engures vidusskola 507 633 477 476 474 463 1617
64 Marta Švāģere Engures vidusskola 525 528 552 529 511 520 1609
65 Tīna Roberta Briša Cēsu 2. pamatskola / Sporta klubs Ašais 813 796 1609
66 Eva Celitāne Engures vidusskola 517 567 505 474 510 499 1594
67 Elīna Redisone Annas Brigaderes pamatskola 494 443 516 496 465 493 563 1575
68 Eleonora Kleina Engures vidusskola 508 524 527 449 429 501 523 1574
69 Samanta Valdmane Engures vidusskola 526 507 534 474 508 491 1568
70 Šarlote Eleonora Kumpiņa Rīgas 6. vidusskola 534 518 493 498 385 463 514 1566
71 Zane Apsīte Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 493 531 485 479 500 516 1547
72 Diāna Račkauska Nīkrāces pamatskola 496 516 502 464 523 1541
73 Eleonora Kristiana Labsvīra Siguldas pilsētas vidusskola 482 500 500 472 492 540 1540
74 Kitija Bērziņa Engures vidusskola 418 528 477 535 1540
75 Selīna Keita Strautniece Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu novads 478 442 484 555 1517
76 Anna Pētersone Jelgavas 4.vidusskola 501 524 489 1514
77 Patrīcija Paula Ķikule Jelgavas 4. sākumskola 527 505 479 418 433 475 1511
78 Franciska Liniņa Preiļu 1. pamatskola / Preiļu 1.pamatskola 736 774 1510
79 Līva Gipsle Engures vidusskola 477 523 507 419 1507
80 Lana Ozola Jelgavas 4.vidusskola 514 492 482 490 1496
81 Ance Brūvere Nīkrāces pamatskola 463 484 502 409 368 481 1467
82 Katrīna Māliņa Rīgas Juglas vidusskola 489 494 483 1466
83 Paula Ķempele Engures vidusskola 467 517 469 417 407 462 1453
84 Enija Buta Nīkrāces pamatskola 492 483 461 1436
85 Tīna Fišera Blumberga Engures vidusskola 418 483 473 433 431 456 1412
86 Katrīna Jansone Liepājas Ezerkrasta sākumskola 693 713 1406
87 Renāte Budze Jelgavas 4.vidusskola 401 512 489 1402
88 Marta Klaucāne Engures vidusskola 433 472 490 1395
89 Marija Anete Silava Jelgavas 4.vidusskola 384 451 408 519 1378
90 Ulla Januša Kuldīgas Centra vidusskola 457 461 405 429 454 1372
91 Loreta Rutkovska Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 653 671 1324
92 Ulla Katrīna Dubra Milzkalnes sākumskola / Milzkalnes sākumskola 605 703 1308
93 Alise Gabriela Miteniece Jēkabpils pamatskola 659 629 1288
94 Jūlija Siliņa Rīgas 71. vidusskola / 71 Rigas vidusskola 660 625 1285
95 Elisa Roga Jelgavas 3. sākumskola 596 630 1226
96 Līna Grasmane Mežciema pamatskola / Jautrās meitenes no Mežciema 598 626 1224
97 Lelde Leila Dzirko Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 600 619 1219
98 Estere Grandava Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 568 642 1210
99 Anastasija Grīna Smārdes pamatskola / Smārde 636 566 1202
100 Sannija Greiškāne Jelgavas 3. sākumskola 604 575 1179
101 Reičela Taube Jelgavas 4.vidusskola 483 678 1161
102 Madara Ina Lāce Nīkrāces pamatskola 570 579 1149
103 Evita Iesalniece Jēkabpils pamatskola / Sporta iela 534 600 1134
104 Rūta Elīza Arnicāne Jelgavas 4.vidusskola 395 375 335 1105
105 Liepa Ludrika Āgenskalna sākumskola 564 540 1104
106 Gunita Ilgaža Jelgavas 4.vidusskola 590 510 1100
107 Alise Sipjagina Rīgas Imantas vidusskola 543 539 1082
108 Madara Diāna Salmane Tukuma 2. pamatskola 549 522 1071
109 Gabriela Elberga Lazdiņas privātā pamatskola "Punktiņš" 528 533 1061
110 Žanete Munda Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 461 592 1053
111 Linda Freimane Nīkrāces pamatskola 524 515 1039
112 Adrija Megre Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 502 524 1026
113 Sofija Mironova Tukuma 2. vidusskola 515 509 1024
114 Paula Vizbule Jelgavas 4.vidusskola 498 524 1022
115 Dana Elviga Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 515 480 995
116 Katrīna Levkāne Ikšķiles vidusskola 503 478 981
117 Dita Gavare Jēkabpils pamatskola 524 451 975
118 Madara Krūmiņa Smārdes pamatskola / Vāverēns 467 499 966
119 Loreta Krūmiņa Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola / BMMP 554 397 951
120 Ance Baltmane Ķekavas vidusskola / Sporta Klubs Panatta 491 449 940
121 Saiva Veneta Pakalne Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 450 481 931
122 Samanta Liepa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 450 481 931
123 Beate Jansone Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 928 928
124 Endija Liepa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 449 478 927
125 Karīna Kondore Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 452 457 909
126 Katrīna Zariņa Trapenes pamatskola / Trapene 471 422 893
127 Keita Enija Platā Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 425 452 877
128 Nellija Ažubele Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 424 444 868
129 Anete OzoliŅa Jaunmārupes pamatskola 861 861
130 Liāna Ērika Andrejeva Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 398 461 859
131 Diāna Ozoliņa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 402 453 855
132 Laura Andersone Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 396 435 831
133 Keitija Grigalena Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 396 435 831
134 Līga Annemarija Vērmane Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 396 427 823
135 Evelīna Āboliņa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 384 433 817
136 Jasmīna Sūnaika Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 397 373 770
137 Katrīna Pļaviņa Rīgas 64. vidusskola 392 375 767
138 Karolina Bulko Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 764 764
139 Marta Miezīte Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 384 380 764
140 Rūta Rutka Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 299 452 751
141 Elīza Volodjkina Engures vidusskola 359 380 739
142 Evelīna Bružus Baldones vidusskola / Baldones vieglatlētikas nodaļa 734 734
143 Jasmīna-Tīna Spēka Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 711 711
144 Meldra Ceple Laurenču sākumskola 710 710
145 Elīna Ustupa Rīgas Centra humanitārā vidusskola 697 697
146 Anna Līva Lizbovska Rīgas 41. vidusskola 675 675
147 Karlīna Boka Jelgavas 4.vidusskola 668 668
148 Klāra Sidoroviča Ikšķiles vidusskola / Otrā reize 659 659
149 Sofija Seduna Tukuma 2. vidusskola 658 658
150 Rita Ieviņa Jelgavas 4.vidusskola 658 658
151 Emīlija Pētersone Rāmuļu pamatskola 649 649
152 Mareks Vecels Jelgavas 4.vidusskola 645 645
153 Alise Gebriela Miteniece Jēkabpils pamatskola 642 642
154 Zane Štāle Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 626 626
155 Elma Bremze Ikšķiles vidusskola / Izturība 619 619
156 Dagmāra Rudzīte Rīgas 64. vidusskola 615 615
157 Nikola Lauska Rīgas Juglas vidusskola 613 613
158 Enija Muceniece Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 597 597
159 Tīna Briša Cēsu 2. pamatskola / Sporta klubs Ašais 595 595
160 Lorete Jēkabsone Ikšķiles vidusskola 592 592
161 Marta Ancāne Tukuma 2. pamatskola 585 585
162 Maija Breča Zemgales vidusskola 581 581
163 Aleksandra Loskutova Rīgas 49. vidusskola 579 579
164 Valērija Jakubovska Tukuma 2. vidusskola / Bajards 578 578
165 Agnija Pogule Jaunpiebalgas vidusskola 576 576
166 Laura KranĀte Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 568 568
167 Marta Zauere Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 299 264 563
168 Šarlote Elizabete Laizāne Annas Brigaderes pamatskola 560 560
169 Sabīne Fernaste Nīkrāces pamatskola 553 553
170 Samanta Juka Tukuma 2. vidusskola 553 553
171 Evelīna Vītola Jelgavas 4.vidusskola 550 550
172 Karlīna Utkina Rīgas Igauņu pamatskola / SS Arkādija 546 546
173 Evita Daniļeviča Jelgavas 4.vidusskola 545 545
174 Evelīna Klempere Siguldas pilsētas vidusskola 542 542
175 Terēze Klepere Valmieras sākumskola 541 541
176 Beatrise Cimermane Āgenskalna sākumskola / One4Event 537 537
177 Estere Voitjule Ogres sākumskola 534 534
178 Līva Viola Trifānova Engures vidusskola 529 529
179 Eva Luīze Kvedere Ziemeļvalstu ģimnāzija / VSK Noskrien Vāveres 529 529
180 Sofiko Gulua Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola / LMD.LV 524 524
181 Rūta Vilciņa Ogres 1. vidusskola / Buki 522 522
182 Sabīne Grīnberga Zaķumuižas pamatskola / Sanctimony 521 521
183 Gerda Vanaga Ikšķiles vidusskola / OOO 515 515
184 Elizabete Patrīcija Stirna Ikšķiles vidusskola / STIRNA 515 515
185 Veronika Šeimane Jelgavas 4.vidusskola 511 511
186 Līva Krūmiņa Dobeles 1. vidusskola 509 509
187 Leina Sturme Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 509 509
188 Marta Rudzīte Rīgas 64. vidusskola 504 504
189 Ieva Apsēna Rīgas 64. vidusskola 504 504
190 Annija Raga Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu novads 502 502
191 Alise Miķelsone Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas MMS 496 496
192 Evelīna Hildebrante Tukuma 2. vidusskola 496 496
193 Keita Buķele Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 494 494
194 Monta Liparte Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 493 493
195 Linda Saviča Ķekavas vidusskola / Sporta klubs Panatta 491 491
196 Kristīne Ābele Engures vidusskola / Engures sportam 491 491
197 Elina Šeimane Jelgavas 4.vidusskola 490 490
198 Elizabete Motte Ogres 1. vidusskola 487 487
199 Estere Riekstiņa Babītes vidusskola 487 487
200 Austra Jēkabsone Engures vidusskola 486 486
201 Emīlija Koemeca Rīgas Teikas vidusskola 486 486
202 Alise Kidika Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas MMS 477 477
203 Marlēna Grīnvalde Tukuma 2. vidusskola 473 473
204 Kristiāna Feldmane Tukuma 2. vidusskola 473 473
205 Keita Vītoliņa Engures vidusskola 467 467
206 Tīna Fišere Blumberga Engures vidusskola 466 466
207 Sofija Padskociute / 5 kalnai 458 458
208 Madara Rimeicāne Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 453 453
209 Diāna Maceviča Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 452 452
210 Lelde Dzirko Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 443 443
211 Lizete Linna Ozola Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 442 442
212 Beatrise Ruža Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 440 440
213 Paula Nikola Momotkova Engures vidusskola 434 434
214 Lote Paiča Engures vidusskola 432 432
215 Elizabete Zelčāne Ogres 1. vidusskola 421 421
216 Alise Brūvere Nīkrāces pamatskola 421 421
217 Amanda Gricmane Engures vidusskola 414 414
218 Nora Vītiņa Pamatskola "Rīdze" / Klinšu ērģļi 404 404
219 Līna Anna Bērziņa Mežciema pamatskola 393 393
220 Gunta Ilgaža Jelgavas 4.vidusskola 384 384
221 Elza Stūre Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 384 384
222 Samanta Kazlauska Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 380 380
223 Santa Bite Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 373 373
224 Beāte Sietiņa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 372 372
225 Anna Šmite Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 372 372
226 Rūta Zandere Engures vidusskola 356 356
227 Anastasija Maksimova Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 345 345
228 Annija Seleviča Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 260 260
U14V
Vieta Skola Vārds Tērv. Ogre Pieb. Kamp. Šlok. Gaiz. Līg. Kopā
1 Jānis Kravalis Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 1000 902 1000 925 999 1000 3000
2 Lukass Pušņins Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta skola 919 948 981 1000 974 1000 937 2981
3 Artūrs Filips Igaviņš Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 967 977 990 886 1000 982 927 2972
4 Jānis Stūrītis Siguldas 1. pamatskola / Siguldas Sporta skola 945 903 958 716 862 2806
5 Aleksis Samcēvičs Pastendes pamatskola / Pastendes pamatskolas komanda 837 855 918 931 2704
6 Kristiāns Kārlsbergs Pastendes pamatskola / Hop hop Pastende 870 838 823 886 931 2687
7 Ričards Dāvis Špacs Amatas pamatskola / Sporta klubs AŠAIS 838 889 796 881 798 2608
8 Valters Bresme Talsu 2. vidusskola 796 831 764 827 869 2527
9 Patriks Pauls Rullis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 832 731 848 739 820 754 781 2500
10 Renārs Kristofers Arnicāns Jelgavas 4.vidusskola 719 769 841 802 854 2497
11 Olivers Bresme Talsu 2. vidusskola 793 831 765 827 831 2489
12 Kārlis Cakuls Pamatskola "Rīdze" 834 809 813 828 817 2479
13 Kristers Kalējs Tukuma 2. pamatskola 904 893 673 2470
14 Matīss Jansons Penkules pamatskola / Penkules pamatskola 814 800 775 831 758 2445
15 Eduards Egle Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 767 774 887 2428
16 Kristiāns Ligeris Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 855 770 785 648 786 2426
17 Ilvars Matvejevs Engures vidusskola 776 768 758 801 800 781 560 2382
18 Krišs Liepiņš Engures vidusskola / Engures sportam 773 773 782 727 810 2365
19 Gustavs Šteinbergs Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 767 775 623 821 2363
20 Aleksis Rieksts Lazdonas pamatskola 809 776 773 2358
21 Marats Nadjaks Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 703 713 773 829 751 752 2354
22 Ernests Pauls Mednis Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 670 791 755 761 612 754 749 2307
23 DĀvis Šimiens Nīkrāces pamatskola 808 675 715 711 773 2296
24 Miks Jānis Opolais Ikšķiles vidusskola / Izturība 825 694 743 725 2293
25 Dainis Jansons Engures vidusskola 767 768 694 663 754 2289
26 Jānis Marcinkevičs Laurenču sākumskola 780 758 732 714 726 2270
27 Mārcis Millers Engures vidusskola 629 891 617 644 638 694 671 2256
28 Armands Nedēļa Rīgas 6. vidusskola 634 838 780 2252
29 Kristers Jānis Brečs Zemgales vidusskola / SK SLAMPE / ZEVID 781 775 691 2247
30 Artjoms Sergijevičs Jelgavas 4.vidusskola 721 738 774 2233
31 Raivis Ābele Engures vidusskola 759 771 681 673 649 604 492 2211
32 Rihards Pirogs Jelgavas 4.vidusskola 748 672 750 710 636 2208
33 Ernests Limbergs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 753 627 747 537 582 696 596 2196
34 Ričards Bisenieks Mežciema pamatskola 791 732 643 673 2196
35 Ronaldo Negru Lazdonas pamatskola 733 725 731 2189
36 Roberts Orbidāns Jelgavas 4.vidusskola 776 751 649 624 2176
37 Pēteris Rāzna Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 648 709 808 2165
38 Matīss Ābeltiņš Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / HS Kurbads 697 722 739 2158
39 Roberts Kudums Jelgavas 4. sākumskola 668 745 744 633 2157
40 Emīls Straupmanis Smārdes pamatskola / Smārde 736 709 579 703 2148
41 Emīls Freivalds Cēsu Pilsētas vidusskola / Cēsu Pilsētas vidusskola 748 727 671 638 2146
42 Aleksandrs Paņihidkins Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 744 642 702 669 530 557 2115
43 Ralfs Bite Engures vidusskola 723 712 666 623 658 671 2106
44 Emīls Salzemnieks Tukuma 2. vidusskola 642 690 675 738 623 2103
45 Kristians Erbe Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 689 721 693 2103
46 Anrijs Muravskis Iļģuciema vidusskola 647 726 720 322 656 615 626 2102
47 Āris Tims Nīkrāces pamatskola 671 692 722 569 578 588 562 2085
48 Emīls Krūmiņš Smārdes pamatskola / Smārde 566 689 713 662 2064
49 Raivis Rampāns Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 724 700 573 635 2059
50 Aleks Simsons Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 709 618 716 634 2059
51 Marks Oborskis Privātā sākumskola "Namiņš" / Lynxdojo 674 645 714 634 663 2051
52 Rainers Grigors Tukuma 2. vidusskola 688 708 653 626 592 2049
53 Renārs Pakalniņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku pamatskola 629 682 734 2045
54 Pēteris Mùrnieks Lielvārdes pamatskola 692 687 628 629 663 618 631 2042
55 Gustavs Eduards Puriņš Valmieras Valsts ģimnāzija / Valmieras sporta skola 698 664 463 679 2041
56 Rendijs Berķis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 701 632 681 643 2025
57 Aleksandrs Vosels Lazdonas pamatskola 706 607 709 2022
58 Jānis Saukitens Jelgavas 4.vidusskola 714 789 490 512 2015
59 Rihards Allens Privātā vidusskola "Klasika" / Labs starts 635 724 656 2015
60 Ulvis Grenovskis Kalētu pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 672 681 650 2003
61 Nauris Punkstiņš Jūrmalas sākumskola "Atvase" 698 679 620 1997
62 Dāvis Kārkliņš Jaunmārupes pamatskola 659 684 634 1977
63 Alekss Lastovskis Jelgavas 4.vidusskola 693 649 622 542 1964
64 Artūrs Sams Jelgavas 4.vidusskola 654 711 589 597 547 1962
65 Ralfs Jonāns Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola / Cē 634 637 660 607 1931
66 Otto Kubliņš Jelgavas 4.vidusskola 682 547 678 563 1923
67 Matīss Dzērve Smārdes pamatskola / Smārde 630 602 625 654 1909
68 Renalds Gulbis Švans Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 463 672 769 1904
69 Gustavs Liekniņš Rīgas Valdorfskola 612 616 674 570 1902
70 Kristiāns Dāniels Laupacis Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 605 622 650 626 1898
71 Kristers Jasūns Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 731 727 438 1896
72 Rihards Brūveris Nīkrāces pamatskola 550 630 661 415 601 1892
73 Roberts Miezītis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 655 642 585 1882
74 Ernests Giniborgs Rīgas Igauņu pamatskola 648 612 609 607 1869
75 Mareks Vizbulis Engures vidusskola 604 646 603 609 608 1863
76 Edijs Markuss Gelbe Mežinieku pamatskola / Mežinieku pamatskola 668 624 495 565 1857
77 Artis Zaneribs Nīkrāces pamatskola 546 652 645 1843
78 Ādams Stepanovs-gavrilovs Jelgavas 4.vidusskola 558 649 471 445 628 1835
79 Endijs Šnepsts Augstkalnes vidusskola 644 614 577 1835
80 Ivars Mediņš Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 571 650 609 1830
81 Raiens Rūja Siguldas 1. pamatskola / SK Sigulda 537 549 517 562 609 658 533 1829
82 Edvards Paegle Milzkalnes sākumskola / Engures sportam 628 595 590 596 534 570 1819
83 Kaspars Bartkus Mežinieku pamatskola / Mežinieku pamatskola 495 703 548 566 1817
84 Emīls Niks Donovs Jelgavas 4.vidusskola 569 588 565 577 645 1810
85 Daniels Lucs Jelgavas 4.vidusskola 638 617 547 484 534 1802
86 Samuēls Rozenštrauhs Jelgavas 4.vidusskola 563 464 514 725 1802
87 Māris Maksimovs Smārdes pamatskola / Smārde 608 600 574 504 1782
88 Artūrs Rūdulis Tukuma 2. vidusskola 604 554 481 589 536 572 1765
89 Oskars Lorencs Āgenskalna sākumskola 563 647 549 521 1759
90 Pauls Olafs Straume Babītes novada pašvaldības Salas sākumskola 575 595 571 558 1741
91 Ernests Gūtmanis Engures vidusskola / Engures sportam 785 955 1740
92 Mareks Reins Jelgavas 4.vidusskola 562 458 636 477 536 1734
93 Adrians Māris Šņoriņš Talsu sākumskola / Talsu novada sporta skola 883 846 1729
94 Artis Bērznieks Engures vidusskola 564 560 560 544 602 561 431 1727
95 Krists Kalniņš Ventspils 1. pamatskola / Matisons Runner's Club 565 578 583 1726
96 Edgars Maurmanis Ikšķiles vidusskola 639 561 524 1724
97 Mārtiņš Ķereksis Ogres sākumskola / 5b 610 548 558 517 1716
98 Artis Puškarevs Nīkrāces pamatskola 539 586 590 489 515 492 499 1715
99 Ņikita Kotovs Jelgavas 4.vidusskola 511 588 576 547 1711
100 Oskars Isakovs Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola / Lynxdojo 545 556 591 515 1692
101 Rinalds Alksnis Pastendes pamatskola 835 846 1681
102 Deivids Lucs Jelgavas 4.vidusskola 557 611 470 464 512 1680
103 Rodrigo Kramiņš Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 599 550 474 1623
104 Lūkass Kleins Smārdes pamatskola / Smārde 544 550 520 1614
105 Rolands Dinstmanis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 433 597 570 1600
106 Ivars Artis Baburs Rīgas 25. vidusskola 508 519 545 476 1572
107 Artis Regnārs Labsvīrs Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas pilsetas vidusskola 474 456 484 460 534 552 1570
108 Linards Reinis Laizāns Jelgavas 4.vidusskola 775 795 1570
109 Raiens Bullītis Jelgavas 4.vidusskola 595 478 459 474 1547
110 Jānis Riža Valmieras sākumskola 466 477 563 507 1547
111 Kristiāns Brahmanis Auces vidusskola 757 788 1545
112 Kevins Turāns Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 587 596 344 1527
113 Dzintars Bērziņš Ogres sākumskola 455 479 492 513 517 490 1522
114 Rolands Kozlovs Jelgavas 4.vidusskola 551 516 439 416 1506
115 Miks Muizeniks Pamatskola "Rīdze" 830 655 1485
116 Justs Belevičs Ogres sākumskola 765 712 1477
117 Regnārs Valdmanis Tukuma 2. vidusskola 758 707 1465
118 Nikolass Deičmans Jelgavas 4.vidusskola 497 357 492 465 1454
119 Lauris Adamsons Rīgas 41. vidusskola / Adamsoni 724 729 1453
120 Kristaps Lellis Jelgavas 4.vidusskola 561 471 417 1449
121 Lennijs Galdiņš Valmieras Pārgaujas sākumskola 541 433 472 1446
122 Marks Cimermanis Jelgavas 4.vidusskola 482 464 479 1425
123 Dāvis Berķis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 695 721 1416
124 Kaspars Caune Jelgavas 4.vidusskola 713 700 1413
125 Hardijs Sauliņš Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 532 856 1388
126 Markuss Liepiņš Mārupes vidusskola / Rolling 644 718 1362
127 Rainers Kugrēns Ķemeru pamatskola 747 613 1360
128 Dions Dorči Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 701 655 1356
129 Jurģis Zvejnieks Mārupes vidusskola / Sporta klubs Virsotne 719 635 1354
130 Ģirts Laudāns Jelgavas 4.vidusskola 417 357 476 459 1352
131 Gustavs Dobelis Ziemeļvalstu ģimnāzija 681 667 1348
132 Jēkabs Prūsis Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 686 642 1328
133 Nauris Roķis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 729 587 1316
134 Pēteris Benhens Babītes vidusskola 688 627 1315
135 Roberts Raubens Jelgavas 4.vidusskola 417 444 450 1311
136 Reinis Salcevičs Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 637 670 1307
137 Rainers Zariņš Zemgales vidusskola / SK SLAMPE / ZEVID 629 662 1291
138 Arvis Daniēls Štalts Slokas pamatskola / MRC 668 622 1290
139 Edvards Reksnis Rīgas Teikas vidusskola 690 594 1284
140 Sandris Vosels Lazdonas pamatskola 607 672 1279
141 Gunārs Stankus Jelgavas 4.vidusskola 624 635 1259
142 Ivars Svārpstons Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 563 695 1258
143 Krišs Riekstiņš Babītes vidusskola 635 603 1238
144 Raens Marko Rozenbergs Jelgavas 4.vidusskola 712 510 1222
145 Kristers Jurčs Tukuma 2. vidusskola / 5.a klase 642 574 1216
146 Aleksis Kārkliņš Rīgas Igauņu pamatskola 638 560 1198
147 Kristers Jankausks Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 545 649 1194
148 Ivo Gailis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 460 714 1174
149 Gabriels Picao Caldeira Rodeia Liepa Tukuma 2. vidusskola / - 632 541 1173
150 Magnuss Kaušelis Carnikavas pamatskola 583 588 1171
151 Kristers Ozols Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 624 546 1170
152 Tomass Rudītis Ventspils Valsts 1. ģimnāzija / Maratona klubs/VFK Staldzene 474 688 1162
153 Kristers Dervins Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 539 607 1146
154 Rihards Ilmanis Engures vidusskola 591 546 1137
155 Marsels Miļjus Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 550 584 1134
156 Martins Jermacāns Āgenskalna sākumskola / 6c 563 543 1106
157 Sandris Ernests Rudzroga Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 599 475 1074
158 Marks Cimmermanis Jelgavas 4.vidusskola 517 551 1068
159 Namejs Karelis Nīkrāces pamatskola 545 520 1065
160 Dāvis Trubačs Mežinieku pamatskola / Mežinieku pamatskola 547 513 1060
161 Jēkabs Riža Valmieras sākumskola 510 550 1060
162 Ralfs Kalniņš Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas MMS 536 488 1024
163 Markuss Edgars Ēķis Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 492 530 1022
164 Gustavs Auziņš Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 1000 1000
165 Artūrs Regnārs Trusovs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 466 532 998
166 Miks Jānis Šterns Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 536 419 955
167 Sandis Burģelis Penkules pamatskola / Penkules pamatskola 493 441 934
168 Rainers Balodis Talsu 2. vidusskola / Talsu novada sporta skola 903 903
169 Toms Kroičs Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola 896 896
170 Leo Hofmanis Rīgas Valda Zālīša sākumskola / VSK Noskrien 505 390 895
171 Markuss Tramdaks Jelgavas 4.vidusskola 452 438 890
172 Nikita Bondarevs Līvānu 2. vidusskola / BALTAIS 889 889
173 Elvins Freijs Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 884 884
174 Nikita Bondarevs / BALTAIS 871 871
175 Ričards Grubinskis Jelgavas 4.vidusskola 863 863
176 Ģirts Fromanis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 847 847
177 Ričards Baumanis Smārdes pamatskola / Smārde 816 816
178 Mārtiņš Vecels Jelgavas 4.vidusskola 458 345 803
179 Toms Ķivers Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 406 396 802
180 Niks Aksels Janovičs Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 798 798
181 Ralfs Vistiņš Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 793 793
182 Emīls Saulīte Mežciema pamatskola 791 791
183 Martins Līvs Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 773 773
184 Kārlis Vancāns Ogres sākumskola / Lynxdojo 763 763
185 Kaspars Besikirskis Tukuma 2. vidusskola 760 760
186 Kristaps Trēziņš Valmieras Valsts ģimnāzija / VSK "Burkānciems & Co" 747 747
187 Adrians Džeriņš Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 744 744
188 Gustavs Jefremovs Zemgales vidusskola 735 735
189 Andrians Bulko Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 717 717
190 Eduards Elsiņš Jelgavas 4.vidusskola 712 712
191 Ralfs Zunde Zemgales vidusskola / SK SLAMPE / ZEVID 706 706
192 Ģirts Binavs-Binaus Tukuma 2. pamatskola / 7.B. 703 703
193 Knuts Sidorovičs Ikšķiles vidusskola / Otrā reize 701 701
194 Emīls Smildziņš Majoru vidusskola 699 699
195 Valters Kalnietis Zemgales vidusskola 698 698
196 Roberts Volkevičs Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 698 698
197 Roberts Jakubovskis Madonas Valsts ģimnāzija / BJSS 697 697
198 Emīls Arnis Vjakse Tukuma 2. vidusskola 692 692
199 Artjoms Orlovs Tukuma 2. vidusskola 690 690
200 Patriks Subris Zemgales vidusskola 687 687
201 Kārlis Dubra Milzkalnes sākumskola 662 662
202 Dominiks Paltiņš Cēsu 2. pamatskola 661 661
203 Dāvis Ziemelis Liepājas 8. vidusskola 655 655
204 Klāvs Krūmiņš Jelgavas 4. sākumskola 652 652
205 Mikus Stupenko Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 650 650
206 Lauris Aleckis Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 648 648
207 Krišjānis Bombins Babītes vidusskola 644 644
208 Markuss Gaļinovskis Rīgas Angļu ģimnāzija / Run 4 Sun 628 628
209 Gabriels Pikau Kaldeira Rodeia Liepa Tukuma 2. vidusskola 620 620
210 Miķelis Kristiāns Zeiferts Tukuma 2. vidusskola 614 614
211 Adrians Vizbulis Kocēnu pamatskola 614 614
212 Ralfs Jencītis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 614 614
213 Ronalds Fomičevs Dobeles 1. vidusskola 613 613
214 Ģirts Binavs - Binaus Tukuma 2. pamatskola / Jenoti 613 613
215 Viktorija Smirnova Valmieras 5. vidusskola 610 610
216 Valdis Valters Vanags Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 607 607
217 Gustavs Ersts Tukuma 2. pamatskola 603 603
218 Artis Naglis Ogres 1. vidusskola 592 592
219 Francis Neilands Rīgas Teikas vidusskola 587 587
220 Daniels Geidžūns Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 586 586
221 Aleksandrs Zaprivoda Rīgas 40. vidusskola / Hokeja Skola Rīga 2006 584 584
222 Artūrs Bērziņš Jaunjelgavas vidusskola 570 570
223 Emīls Lecinskis Jūrmalas Valsts ģimnāzija / OK Kāpa 560 560
224 Rihards Fortiņš Rīgas Valda Zālīša sākumskola 557 557
225 Matīss Būmanis Smārdes pamatskola / Smārde 552 552
226 Ralfs Delle Lazdonas pamatskola 551 551
227 Maikls Niks Ananics Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola 550 550
228 Renijs Alksnis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 544 544
229 Markuss Kristians Krievs Ādažu vidusskola / Dog Sport Carnikava 542 542
230 Māris Brečs Zemgales vidusskola 540 540
231 Renārs Cimermanis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 539 539
232 Renārs Jakovļevs Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 539 539
233 Emīls Lisovs Tukuma 2. pamatskola 538 538
234 Mārtiņš Zanders Engures vidusskola 537 537
235 Ritvars Repuls Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 536 536
236 Valters Liberts Rīgas Igauņu pamatskola 535 535
237 Renārs Janeks Liepājas Raiņa 6. vidusskola 528 528
238 Toms Krastiņš Ogres 1. vidusskola 518 518
239 Markuss Tamdaks Jelgavas 4.vidusskola 517 517
240 Gabriels Bandēns Privātā vidusskola "Patnis" / Lynxdojo 511 511
241 Mareks Šīmanis Tukuma 2. vidusskola 504 504
242 Kristaps Ronis Cēsu Jaunā sākumskola 502 502
243 Intars Kuncītis Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas MMS 493 493
244 Aivis Veidemanis Nīkrāces pamatskola 485 485
245 Kurts Filips Kalniņš Tukuma 2. vidusskola 466 466
246 Kurts Krēsliņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 466 466
247 Aksels Nelsons Mārupes vidusskola 465 465
248 Artūrs Hiršfelds Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 465 465
249 Nikolass Krievāns Rīgas Angļu ģimnāzija 464 464
250 Samuels Dženzs Krimuldas Mākslas un Mūzikas skola 461 461
251 Kristers Mihailovs Zemgales vidusskola 454 454
252 Deivids Mālbergs Ulbrokas vidusskola 454 454
253 Edgars Saltais Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 449 449
254 Ralfs Liepa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 446 446
255 Emīls Pelsis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 446 446
256 Roberts Nils Dzirlanks Engures vidusskola 432 432
257 Kristers Mierkalns Engures vidusskola 429 429
258 Valters Bērziņš Jaunjelgavas vidusskola 413 413
259 Rauans Samaha Āgenskalna sākumskola / 6c 379 379
260 Gustavs Šarns Siguldas pilsētas vidusskola 374 374
261 Mārtiņš Savičus Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 340 340
262 Matīss Ošāns Jelgavas 4.vidusskola 207 207
U14S
Vieta Skola Vārds Tērv. Ogre Pieb. Kamp. Šlok. Gaiz. Līg. Kopā
1 Izabella Bogdanova Aizputes vidusskola / Maratona klubs / Firma L4 1000 1000 1000 1000 1000 1000 981 3000
2 Estere Volfa Cēsu 1. pamatskola / Cēsis 927 916 945 943 905 1000 2888
3 Keita Upeniece Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 876 914 928 926 839 974 2828
4 Ieva Pūpola Aizputes vidusskola / Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 888 933 939 889 915 893 901 2787
5 Elizabete Galvane Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 886 880 817 818 876 828 931 2697
6 Madara Kļavniece Carnikavas pamatskola / carnikava 923 550 755 639 644 934 2612
7 Zanda Zariņa Mazzalves pamatskola / Mazzalves pamatskola 874 888 834 795 780 2596
8 Madara Pūpola Aizputes vidusskola / Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 822 803 830 804 862 820 886 2578
9 Linda Auziņa Nacionālā Mākslu vidusskola / Sporta skola Arkādija 639 835 814 857 786 787 885 2577
10 Karīna Mellace Mežciema pamatskola 863 857 682 815 2535
11 Beāte Anna Klepere Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 758 809 831 845 2485
12 Lauma Vīgante Madonas pilsētas 1. vidusskola 778 810 793 851 2454
13 Frederika Anna Grende Baldones Mūzikas pamatskola / Baldones vieglatlētikas nodaļa 801 774 717 792 749 858 2451
14 Linda Kaparkalēja Madonas pilsētas 1. vidusskola / Madonas BJSS 715 778 809 764 850 2437
15 Gerda Asnāte Berkolde Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 787 709 741 809 721 809 2405
16 Nora Veismane Mazzalves pamatskola / Mazzalves pamatskola 777 824 794 778 528 2396
17 Zaiga Paegle Jelgavas 4.vidusskola 805 756 762 735 806 2373
18 Monta Zauriņa Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 769 702 726 761 705 825 2355
19 Paula Gelvere Jelgavas 4.vidusskola 722 719 784 737 806 2327
20 Selīna Balakāne Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 838 788 697 659 2323
21 Marta Pelša Jelgavas 4.vidusskola 804 675 695 794 2293
22 Marta Balanasa Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 681 757 682 742 789 2288
23 Felīsija Oknere Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 665 702 743 678 806 2251
24 Enija Stangute Baldones Mūzikas pamatskola / Baldones vieglatlētikas nodaļa 723 786 711 675 699 694 2220
25 Adelīna Alise Bergmane Rīgas Teikas vidusskola 675 734 688 764 652 671 2186
26 Sabīne Kātiņa Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 664 702 743 725 703 2171
27 Emīlija Dūda-Čača Limbažu 3. vidusskola 749 740 678 549 2167
28 Jasmīne Ļisova Smārdes pamatskola / Smārde 706 758 691 2155
29 Signe Bērziņa Smārdes pamatskola / Smārde 630 677 636 710 719 642 2106
30 Anna Bāriņa Ikšķiles vidusskola 693 638 741 660 667 670 608 2104
31 Amanda Griķe Daugavpils Vienības pamatskola / Daugavpils runners 716 641 629 666 707 584 649 2089
32 Elīna Krista Vīksna Jelgavas 4.vidusskola 602 664 643 393 696 724 2084
33 Daniela Miļūna Jelgavas 4.vidusskola 690 713 675 638 2078
34 Leonora Pētersone Tumes vidusskola 643 677 743 2063
35 Alise Otaņķe Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 641 731 588 682 608 616 2054
36 Elizabete Elīze Kaže Jelgavas 4.vidusskola 699 709 645 618 2053
37 Neonella Māra Meiberga Rīgas Valda Zālīša sākumskola 670 703 663 657 2036
38 Alise Zemture Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 673 686 675 597 669 586 633 2034
39 Alise Antonova Rīgas 21. vidusskola / &A 702 596 699 627 2028
40 Līna Osīte Mežciema pamatskola / Mežciema pamatskola 670 676 681 548 638 577 2027
41 Viktorija Laura Vītola Jelgavas 4.vidusskola 688 682 638 618 2008
42 Kristiāna Bīmane Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 612 674 714 2000
43 Alise Šalājeva Jelgavas 4.vidusskola 601 698 660 596 636 1994
44 Lenija Slivjuka Jelgavas 4.vidusskola 666 705 618 1989
45 Paula Ekerte Jelgavas 4.vidusskola 657 638 562 611 683 1978
46 Elizabete Spaile Ērgļu vidusskola / TEAM SIMBA 539 657 601 716 1974
47 Nadīna Keita Ķemere Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 682 641 552 605 650 607 616 1973
48 Laura Ozoliņa Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 657 673 628 1958
49 Una Ulmane Jelgavas 4.vidusskola 691 655 576 597 1943
50 Alise Rozenberga Aizupes pamatskola 613 635 666 1914
51 Elīza Puriņa Friča Brīvzemnieka pamatskola 624 646 610 634 627 1907
52 Alise Grīnberga Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 641 650 607 1898
53 Elizabete Pļaviņa Pastendes pamatskola / Hopo hop Pastende 474 644 650 593 1887
54 Patrīcija Buša Laurenču sākumskola 569 640 581 581 660 1881
55 Anna Ramiņa-Oliveira Rīgas 85. vidusskola / Rīgas 85. vidusskola 522 624 638 555 618 1880
56 Elza Niklase Cēsu 2. pamatskola / Cēsu 2. pamatskola 617 597 595 664 1878
57 Anna Marija Trankale Jelgavas 4.vidusskola 658 584 559 635 1877
58 Violeta Žusele Daugavpils Krievu vidusskola - licejs / Daugavpils Runners 604 617 642 599 594 1863
59 Andželika Semjonova Jelgavas 4.vidusskola 572 544 596 571 687 1855
60 Sindija Ozolniece Saulkrastu vidusskola / Saulkrasti 657 568 512 603 1828
61 Anastasija Kuzmina Ulbrokas vidusskola 525 600 589 564 609 536 611 1820
62 Megija Nordena Penkules pamatskola / Penkules skola 585 609 613 595 1817
63 Madara Matisone Tukuma 2. vidusskola 518 587 544 524 618 579 600 1805
64 Sintija Strautmane Smārdes pamatskola / Smārde 564 634 607 555 401 1805
65 Liene Širmele Baldones Mūzikas pamatskola / Baldones vieglatlētikas nodaļa 576 611 475 533 483 609 1796
66 Annija Purcena Tukuma 2. vidusskola 523 590 551 644 1785
67 Anna Sīpola Džūkstes pamatskola / Džūkstes pamatskola 659 632 493 449 441 1784
68 Rebeka Krekšina Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 637 584 563 1784
69 Viktorija Smirnova Valmieras 5. vidusskola 599 633 543 1775
70 Elīza Muzika Jumpravas vidusskola / Jumprava 605 642 524 1771
71 Adriana Zeltiņa Pumpuru vidusskola 574 619 577 1770
72 Beatrise Broka Mežciema pamatskola / VSK Noskrien 593 514 518 642 1753
73 Daniela Cielava Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 544 535 549 640 496 1733
74 Kartīna Skrodele Jelgavas 4.vidusskola 552 572 598 1722
75 Rebeka Gorbunova Jelgavas 4.vidusskola 601 562 558 464 397 1721
76 Samanta Plasiņa Tukuma 2. pamatskola 548 584 584 528 530 538 1716
77 Inese Kaminska Engures vidusskola 578 557 574 541 517 1709
78 Rasa Linda Puriņa Pamatskola "Brīvā Māras skola" 528 598 581 1707
79 Laine Bartuševica Jelgavas 4.vidusskola 555 598 550 491 526 1703
80 Ketija Stankus Engures vidusskola 509 584 545 531 566 1695
81 Emīlija Strazdiņa Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas MMS 477 527 563 568 560 539 1691
82 Monika Dīriņa Smārdes pamatskola / Smārde 575 593 521 1689
83 Marta Cinovska Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 605 551 524 529 525 1685
84 Keita Patrīcija Leinasare Rīgas Teikas vidusskola 527 508 556 530 599 1685
85 Evelīna Brante Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas MMS 558 550 571 1679
86 Amanda Pīlēna Nīkrāces pamatskola 494 562 461 497 497 479 618 1677
87 Eimija Misjuro Engures vidusskola 454 485 539 539 543 592 1674
88 Tīna Pauriņa Ikšķiles vidusskola / Izturība 564 583 525 520 1672
89 Sofia Shlamova Rīgas Klasiskā ģimnāzija 537 548 584 1669
90 Rendija Straupeniece Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 524 603 531 1658
91 Klinta Burgevica Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 608 561 480 1649
92 Elizabete Šulce Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 345 661 619 1625
93 Kitija Elcere Smārdes pamatskola / Smārde 542 556 517 483 503 1615
94 Ieva Kalniņa-Vīndedzkalna Āgenskalna sākumskola / VSK Noskrien 519 537 543 529 1609
95 Paula Sipoviča Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 498 518 587 1603
96 Monta Šulte Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 560 480 561 1601
97 Leina Simanoviča Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 559 480 549 1588
98 Amanda Lazda Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 552 582 394 454 1588
99 Daniela Lovčinovska Ogres 1. vidusskola 524 588 459 471 1583
100 Luīze Lūcija Kriuliņa Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 494 526 560 1580
101 Evelīna Vahere-Abražune Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola 522 519 527 513 1568
102 Elza Subre Džūkstes pamatskola 614 494 451 444 1559
103 Estere Vasiļkova Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 472 549 524 470 1545
104 Karina Adrijānova Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 760 784 1544
105 Loreta Žubule Rīgas Igauņu pamatskola 499 482 533 499 505 1537
106 Amanda Budze Jelgavas 4.vidusskola 465 473 565 487 1525
107 Lindsija Galdiņa Valmieras Pārgaujas sākumskola 507 391 460 525 474 469 1506
108 Nikola Daniela Damkova Jelgavas 4.vidusskola 479 466 495 524 1498
109 Sintija Daukste Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 505 467 503 489 479 1497
110 Veronika Kotova Jelgavas 4.vidusskola 577 394 508 1479
111 Agrita Paula Rafaele Jelgavas 4.vidusskola 463 473 458 394 526 1462
112 Adriana Ūvena Jelgavas 4.vidusskola 423 394 629 1446
113 Dārta Elīza Bērziņa Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 733 697 1430
114 Annika Barkāne Jelgavas 4.vidusskola 463 458 394 507 1428
115 Sonora Ksenija Zaksa Siguldas pilsētas vidusskola / ind. 707 715 1422
116 Kate Freināte Engures vidusskola / Engures sportam 475 468 479 1422
117 Loreta Neusa-luca Jelgavas 3. sākumskola 689 725 1414
118 Melānija Alne Valmieras Pārgaujas sākumskola / Skrienam kopā 520 459 418 1397
119 Anete Ance Auziņa Tīnūžu pamatskola / Sporta klubs "Briedīši" 677 703 1380
120 Tīna Annija Gedrovica Jelgavas 4.vidusskola 465 473 442 1380
121 Sofija Osipova Jelgavas 4.vidusskola 423 394 546 1363
122 Emīlija Grīnberga Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 685 653 1338
123 Katrīna Skrodele Jelgavas 4.vidusskola 659 674 1333
124 Sibelle Baza Rīgas Teikas vidusskola / Scarborough 551 768 1319
125 Annija Blūma Engures vidusskola 415 401 424 401 342 476 380 1315
126 Evelīna Gulbe Jelgavas 4.vidusskola 601 689 1290
127 Kristija Majauska Engures vidusskola 401 425 401 462 390 1288
128 Arīna Kuzņecova Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 441 408 438 1287
129 Marta Roģe Dzērves pamatskola 686 595 1281
130 Laila Slaide Rīgas Hanzas vidusskola / Rīgas Hanzas vidusskola 757 500 1257
131 Megija Kronberga Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 567 677 1244
132 Jūlija Krūmiņa Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 609 629 1238
133 Baiba Zudraga Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 408 827 1235
134 Daniela Andersone Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 570 641 1211
135 Sanita Brazdovska Mežinieku pamatskola / Mežinieku pamatskola 610 598 1208
136 Helēna Grīna Smārdes pamatskola / Smārde 593 607 1200
137 Justīne Semjonova Umurgas pamatskola 570 608 1178
138 Patrcija Buša Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 544 619 1163
139 Ance Kerēvica Lazdonas pamatskola 552 610 1162
140 Evelīna Orinska Liepājas Raiņa 6. vidusskola / 7B 582 559 1141
141 Helēna Cīrule Engures vidusskola 632 499 1131
142 Paula Birģele Jelgavas 3. sākumskola 570 560 1130
143 Annija Bramane Baldones Mūzikas pamatskola 563 552 1115
144 Katrīna Višovana Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 563 532 1095
145 Samanta Karaša Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 608 480 1088
146 Signe Svārpstone Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 499 579 1078
147 Emīlija Lāce Rīgas Valda Zālīša sākumskola 566 511 1077
148 Kristīne Jukāma Rīgas 6. vidusskola 507 545 1052
149 Elizabete Sofija Kleinhofa Tukuma 2. vidusskola 555 493 1048
150 Līva Rebeka Ivanovska Ķeguma komercnovirziena vidusskola 520 522 1042
151 Sofija Miķilpa Jelgavas 4.vidusskola 466 576 1042
152 Emīlija Blumfelde Smārdes pamatskola / Smārde 514 517 1031
153 Patrīcija Zemture Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 463 560 1023
154 Līva Sipjagina Rīgas Imantas vidusskola 511 491 1002
155 Tīna Jakubone Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 526 462 988
156 Diāna Žarska Mežinieku pamatskola / Mežinieku pamatskola 479 505 984
157 Kima Ķezbere Engures vidusskola 485 495 980
158 Diāna Grantiņa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 491 480 971
159 Ance Bērziņa Talsu Valsts ģimnāzija / Talsu Valsts ģimnāzija 447 493 940
160 Amanda Birnere Zemgales vidusskola / SK SLAMPE / ZEVID 478 452 930
161 Betija Bigača Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 436 491 927
162 Elīna Sprigule Tukuma 2. vidusskola / 5 a 465 439 904
163 Sanija Auniņa Tukuma 2. vidusskola / 5a klase 463 436 899
164 Indra Mackeviča Ikšķiles vidusskola / Ogres NSC 890 890
165 Marta Stīrija Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 408 438 846
166 Signe Malnača Rīgas 94. vidusskola 797 797
167 Laura Tenberga Engures vidusskola 401 380 781
168 Karīna Reuta Ikšķiles vidusskola 772 772
169 Madara Veckalniņa Madonas pilsētas 1. vidusskola / Madonas pilsētas 1.vidusskola 772 772
170 Laura Dīce Olaines 1. vidusskola / Olaines 1.vidusska 758 758
171 Līga Bahanova Zemgales vidusskola 754 754
172 Katrīna Domkova Tukuma 2. vidusskola 745 745
173 Marta Paula Brolīte Jelgavas 4.vidusskola 741 741
174 Beāte Bula Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 730 730
175 Līva Dzepuka Jelgavas 4. sākumskola 726 726
176 Lauma Vīgane Madonas pilsētas 1. vidusskola / - 715 715
177 Melānija Dolganova Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 715 715
178 Taiga Tugarinova Rīgas Imantas vidusskola 703 703
179 Amanda Ziediņa Jelgavas 4.vidusskola 699 699
180 Vanesa Aimone Rīgas 6. vidusskola / - 696 696
181 Arta Marija Dreimane Bauskas sākumskola / 6aklase 694 694
182 Marta Valaine Lubānas vidusskola 682 682
183 Evelīna Nolmane Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 681 681
184 Madara Kvāle Mārupes vidusskola / Mārupes Dunkani 673 673
185 Karina Adrianova Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 663 663
186 Alise Rudzīte Biedrības "Tautskola 99 Baltie zirgi" pamatskola / Ikšķiles Brīvā skola 652 652
187 Amanda Bankova Rīgas Valda Zālīša sākumskola 642 642
188 Līva Limanāne Dobeles 1. vidusskola / Limanāni 641 641
189 Agate Barone Ādažu vidusskola / Baroni 640 640
190 Rasa Pērkona Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola / Uzači 637 637
191 Samanta Sloka Ikšķiles vidusskola 637 637
192 Rūta Matisova Piltenes vidusskola / MRC 631 631
193 Sintija Krīgere Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 630 630
194 Luīze Elizabete Persidska Baldones vidusskola / Magdalena 609 609
195 Evita Roķe Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 600 600
196 Gita Vītola Ķeguma komercnovirziena vidusskola / Ķeguma komercnovirziena vidusskola 600 600
197 Ailita Volkova Ulbrokas vidusskola 599 599
198 Natālija Kranāte Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 596 596
199 Anna Vīgante Engures vidusskola 593 593
200 Luīze Lazovska Engures vidusskola 588 588
201 Elīna Golubeva Jelgavas 4.vidusskola 579 579
202 Karolīna Terela Rīgas Imantas vidusskola 577 577
203 Ance Bierande Rīgas Angļu ģimnāzija 570 570
204 Samanta Šteina Smārdes pamatskola / Smārde 564 564
205 Adele Čavare Ikšķiles vidusskola 564 564
206 Odrija Jevsejeva Ikšķiles vidusskola 563 563
207 Gerda Trenko Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas MMS 562 562
208 Estere Starodubceva Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 556 556
209 Tīna Elizabete Rone Juglas vidusskola / DPD Latvija 551 551
210 Samanta Marika Kalniņa Zemgales vidusskola 551 551
211 Elza Subre 551 551
212 Alise Barone Ikšķiles vidusskola / Ikšķiles vidusskola 551 551
213 Alise Romanovska Madonas pilsētas 1. vidusskola / Aizspogulija 549 549
214 Heilija Laima Keirāne Jūrmalas Valsts ģimnāzija 547 547
215 Annija Anna Kļave Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 545 545
216 Sintija Čebikina Tukuma 3. pamatskola 544 544
217 Arta Vītuma - Jaunzema Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 544 544
218 Paula Veģere Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 544 544
219 Jasmīna Lejniece Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 539 539
220 Anabella Barkova Engures vidusskola 533 533
221 Madlēna Rozīte Rubenes pamatskola 530 530
222 Megija Lipure Penkules pamatskola 530 530
223 Elizabete Kārkliņa Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas MMS 526 526
224 Petra Krumulda Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola / 5.c 525 525
225 Estere Blumberga Milzkalnes sākumskola 524 524
226 Aleksa Ance Vilciņa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 522 522
227 Evelīna Rēdere Mārupes pamatskola / Rēderu banda 516 516
228 Adrija Keita Burmasa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 516 516
229 Kristīne Fiļipova Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 512 512
230 Enija Paleja Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 512 512
231 Diāna Dūklava - Dubriniece Rīgas Ziepniekkalna sākumskola / Rīgas preilenes 509 509
232 Dagmāra Grīsle Mārupes vidusskola / Grīsles 507 507
233 Andīna Zandere Engures vidusskola 507 507
234 Roberta Baļčūne Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 498 498
235 Elizabete Evelīna Putniņa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 489 489
236 Elizabete Beāte Ruža Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 485 485
237 Sabīne Beļinova Rīgas Valsts vācu ģimnāzija / Lynxdojo 483 483
238 Dainida Matveja Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 480 480
239 Melisa Miglāne Jelgavas 3. sākumskola 471 471
240 Estere Valtere Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 462 462
241 Amanda Madara Geida Rīgas Teikas vidusskola 460 460
242 Anete Arāja Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 456 456
243 Laura Tebpnberga Engures vidusskola 454 454
244 Monta Leitlante Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 454 454
245 Ella Aleksandra Gurejeva Jelgavas 4.vidusskola 451 451
246 Karlīna Vītoliņa Liepājas Raiņa 6. vidusskola 443 443
247 Ance Ūdre Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 441 441
248 Aleksa Aleksandra Ziemele Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 429 429
249 Petra Paula Krumulda Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 422 422
250 Milāna Uļanska Bauskas sākumskola 405 405
251 Katrīna Ruža Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 380 380
252 Tīna Rosta Engures vidusskola 380 380
U16V
Vieta Skola Vārds Tērv. Ogre Pieb. Kamp. Šlok. Gaiz. Līg. Kopā
1 Roberts Aleksis Glazers Cēsu Pilsētas vidusskola / Sporta klubs AŠAIS 1000 1000 1000 1000 981 3000
2 Lauris Kaparkalējs Madonas Valsts ģimnāzija / Madonas BJSS 915 981 964 954 1000 2945
3 Gustavs Galvans Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 904 966 908 856 1000 860 898 2874
4 Markuss Kurašovs Preiļu 1. pamatskola / Preiļu 1.pamatskola 1000 912 832 2744
5 Raivo Liekmanis Nīkrāces pamatskola 825 924 849 803 963 769 2736
6 Nils Jurkovskis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 879 947 886 753 2712
7 Ralfs Roga Ventspils Valsts 1. ģimnāzija / Matisons Runner's club 828 881 995 2704
8 Kristers Kalašņikovs Pastendes pamatskola / Hop hop Pastende 846 909 928 860 811 2697
9 Leonīds Kostjajevs Virgas pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 766 871 789 793 932 815 2618
10 Roberts Zeiburliņš Virgas pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 703 861 781 775 931 761 819 2611
11 Andis Briška Vārkavas vidusskola / Preiļu novada BJSS 838 852 526 846 2536
12 Rūdis Liepiņš Aizupes pamatskola / Grauda Spēks 818 916 794 2528
13 Artūrs Brants Lazdonas pamatskola 813 885 818 2516
14 Bruno Spūlis Ogres Valsts ģimnāzija / Izturība 769 884 796 2449
15 Erasts Bobrovs Pastendes pamatskola / Hop hop Pastende 792 779 743 817 812 2421
16 Ralfs Jansons Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 766 861 625 789 714 2416
17 Niks Balgalvis Rubenes pamatskola 777 886 746 2409
18 Kārlis Ernests Janovskis Madonas pilsētas 1. vidusskola / Madona 836 754 801 2391
19 Jānis Puriņš Engures vidusskola 705 757 780 748 776 547 571 2313
20 Kaspars Kronbergs Engures vidusskola 714 840 636 721 748 721 2309
21 Elvis Kmetjuks Mežinieku pamatskola / Mežinieku pamatskola 771 733 755 595 2259
22 Reinis Ose Smārdes pamatskola 621 731 773 732 697 2236
23 Lauris Pastars Vārkavas vidusskola / Preiļu novada BJSS 815 760 618 2193
24 Emīls TĒrauds Tukuma Raiņa ģimnāzija 741 538 711 708 637 2160
25 Mareks Lukjanskis Engures vidusskola 644 731 598 748 584 645 2124
26 Elvis Laškovs Naukšēnu novada vidusskola 698 662 720 694 637 2112
27 Ričards Birznieks Engures vidusskola / Engures sportam 707 627 689 532 2023
28 Ralfs Konovs Staļģenes vidusskola 654 723 618 1995
29 Deniss Krievāns Rīgas Angļu ģimnāzija 630 664 627 677 1971
30 Mikus Semeneņa Engures vidusskola 603 702 611 523 610 584 644 1957
31 Arvis Kirhners Kandavas internātvidusskola 717 632 557 517 578 562 486 1927
32 Aleksejs Laidinens Rīgas 22. vidusskola 703 683 535 1921
33 Emīls Bents Nīkrāces pamatskola 586 630 598 368 635 652 1917
34 Roberts Muško Jaunpils vidusskola / Kartavkalnu buki 593 645 616 578 654 611 588 1915
35 Henrijs Helmanis Tukuma 2. pamatskola 678 595 623 551 1896
36 Markuss Ķīsis Engures vidusskola 587 637 614 434 1838
37 Ingus Ābeltiņš Krustpils pamatskola 561 674 591 516 1826
38 Kristaps Ķīsis Engures vidusskola 574 637 456 551 590 488 427 1801
39 Markuss Balodis Mežciema pamatskola / Susurs, Baloži un V 576 715 429 1720
40 Kārlis Auziņš Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 598 525 567 522 1690
41 Ralfs Sirmelis Ķekavas vidusskola 772 895 1667
42 Ričards Didriksons Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 806 815 1621
43 Mareks Frišmanis Virgas pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 758 862 1620
44 Ralfs Rinalds Spēks Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 788 827 1615
45 Aleksis Lielnors Rīgas 18. vakara vidusskola 520 517 495 559 481 1596
46 Markuss Krāvs Zemgales vidusskola / SK SLAMPE / ZEVID 731 821 1552
47 Agris Ozoliņš Mazzalves pamatskola / Mazzalves pamatskola 812 715 1527
48 Klāvs Laķis Tukuma 2. vidusskola 836 635 1471
49 Lauris Kovaļevskis Tukuma 2. vidusskola 476 538 444 1458
50 Silvestrs Kumpiņš Rīgas 1. speciālā internātpamatskola 461 500 435 410 446 468 422 1429
51 Kristaps Svens Konoščenoks Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 663 751 1414
52 Matīss Kalupnieks Lazdonas pamatskola 650 762 1412
53 Edžus Ozoliņš Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 482 444 407 409 1335
54 Ingars Garais Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 611 695 1306
55 Martins Grasis Zemgales vidusskola / SK SLAMPE / ZEVID 701 594 1295
56 Mārtiņš Muzikants Zemgales vidusskola 682 594 1276
57 Rolands Šapirovs Rubenes pamatskola / Kocénu novads 488 780 1268
58 Rafaels Rodeija-Liepa Tukuma 2. vidusskola 557 681 1238
59 Rainers Strazdiņš Kuldīgas 2. vidusskola 620 613 1233
60 Markuss Niks Suščenko Lazdonas pamatskola 535 674 1209
61 Daniels Arnolds Kokins Augstkalnes vidusskola 515 590 1105
62 Krišs Ludriks Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 590 510 1100
63 Rihards Trofimovs Tukuma 2. vidusskola 559 538 1097
64 Sandis Ignāts Engures vidusskola 540 497 1037
65 Gints Zilpuris Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 997 997
66 Deniss Lankrets Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 486 461 947
67 Kristaps Dūzis Dobeles Valsts ģimnāzija / AQUATICS 933 933
68 Matīss Saulite Mežciema pamatskola 926 926
69 Mārcis Sudrabs Rīgas Teikas vidusskola / KVB 732 184 916
70 Gustavs Māliņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 893 893
71 Aleksis Vedļa Tukuma 2. vidusskola 433 444 877
72 Egors Fiļimonovs Rāmuļu pamatskola 846 846
73 Rainers Paeglis Allažu pamatskola 838 838
74 Tomass Aizstrauts Bērzaunes pamatskola 834 834
75 Jēkabs Prančs Tukuma 2. pamatskola 787 787
76 Miks Kāpiņš Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 786 786
77 Emīls Lazdāns Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola 780 780
78 Linards Mariuss Vizbulis Tukuma 2. vidusskola 778 778
79 Alekss Retigs Ādažu vidusskola 778 778
80 Kristers Cinis Tukuma 2. vidusskola 775 775
81 Daniels Žukovskis Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija / Sigulda 750 750
82 Edgars Mucenieks / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 721 721
83 Kristers Horens Kūla Tukuma 2. vidusskola 708 708
84 Kaspars Dāvidsons Smārdes pamatskola / Smārde 698 698
85 Dāvids Gulbis Rīgas 49. vidusskola 697 697
86 Jānis Brundzāts Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 695 695
87 Artūrs Siliņš Kalētu pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 694 694
88 Ralfs Siliņš Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskola / Baltais 687 687
89 Pauls Audzēvičs Dobeles Valsts ģimnāzija 684 684
90 Bruno Bulders Ikšķiles vidusskola 674 674
91 Kārlis Zeiburliņš Virgas pamatskola / Priekules novads 672 672
92 Dāvis Mieriņš Līgatnes novada vidusskola 664 664
93 Kristers Celmiņš Līgatnes novada vidusskola 651 651
94 Raimonds Reuts Ikšķiles vidusskola 646 646
95 Marians Ziemelis Liepājas 8. vidusskola 644 644
96 Klāvs Straupmanis Smārdes pamatskola / Smārde 632 632
97 Kārlis Strods Degumnieku pamatskola 632 632
98 Ričards Tomass Blumbergs Jelgavas Valsts ģimnāzija 629 629
99 Mārtiņš Eikens Zemgales vidusskola / SK SLAMPE / ZEVID 628 628
100 Juris Roga Penkules pamatskola / - 627 627
101 Ričards Helmanis Tukuma 2. vidusskola 620 620
102 Rainers Mucenieks Pilsrundāles vidusskola / Mucenieki 616 616
103 Martins Līvs Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 614 614
104 Stefans Leonards Grašs Rīgas Centra humanitārā vidusskola 605 605
105 Rihards Fogelis Tukuma 2. vidusskola 604 604
106 Ralfs Beinariovičs Krustpils pamatskola 587 587
107 Renārs Šteinbergs Smārdes pamatskola / Smārde 584 584
108 Mareks Bergmanis Virgas pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 581 581
109 Rafaels Rodeia Liepa Tukuma 2. vidusskola / - 577 577
110 Artūrs Apsiņš Rīgas Teikas vidusskola / 7b klase 570 570
111 Miķelis Kaņepe Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 566 566
112 Rihards Helmanis Tukuma 2. vidusskola 543 543
113 Ričards Freivalds Rāmuļu pamatskola 533 533
114 Edvīns Lorencs Tukuma 2. vidusskola 529 529
115 Ralfs Andersons Tukuma 2. vidusskola 526 526
116 Jānis Dzerkals Ķekavas vidusskola 525 525
117 Kristofers Vāvere Rīgas Angļu ģimnāzija 524 524
118 Dāvis Kozuliņš Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 514 514
119 Klāvs Klapars Valmieras Viestura vidusskola / VSK Noskrien 473 473
120 Daniēls Kancāns Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 464 464
121 Arnolds Kumpiņš Rīgas 25. vidusskola 457 457
122 Kristians Dalbiņš Zemgales vidusskola / SK SLAMPE / ZEVID 438 438
123 Sandris Kalējs Engures vidusskola 394 394
124 Niks Zanders Engures vidusskola / Engures vidusskola 392 392
125 Artūrs Volkovs Engures vidusskola 353 353
126 Matīss Kārkliņš Engures vidusskola 316 316
U16S
Vieta Skola Vārds Tērv. Ogre Pieb. Kamp. Šlok. Gaiz. Līg. Kopā
1 Jolanta Pence Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 964 1000 864 1000 1000 1000 1000 3000
2 Līva Skoreja Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 1000 997 996 895 911 2993
3 Renāte Beļājeva Stalbes vidusskola / Sporta klubs AŠAIS 933 979 982 945 943 2906
4 Līna Gaile Siguldas Valsts ģimnāzija / Siguldas Sporta skola 952 963 939 952 869 2867
5 Emīlija Upmale Jelgavas Valsts ģimnāzija 880 917 904 997 920 943 882 2860
6 Una Kraupša Preiļu Valsts ģimnāzija / Preiļu novada BJSS 932 1000 780 890 2822
7 Līva Ašmane Jelgavas Spīdolas ģimnāzija / VSK Noskrien 887 914 877 2678
8 Loreta Ķikuste Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Salaspils 793 810 814 845 903 885 777 2633
9 Reičela Rone Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 888 870 831 830 2589
10 Loreta Matvejeva Engures vidusskola 771 805 745 739 792 722 2368
11 Amanda Ignāte Ādažu vidusskola 725 735 762 791 726 805 710 2358
12 Kristīne Pence Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 739 758 696 706 667 798 800 2356
13 Vanesa Akšanova Jelgavas 4.vidusskola 754 765 792 734 708 2311
14 Amanda Kundziņa Rīgas Kristīgā vidusskola / EsiAktivs.lv 724 707 799 757 730 2286
15 Elīza Viekale - Gasjūne Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 725 788 735 739 2262
16 Renāte Ausmane Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 718 759 723 702 694 729 2211
17 Ērika Jermacāne Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 720 722 764 671 703 2206
18 Anna Žilinska Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas MMS 708 747 734 691 2189
19 Endija Ozolniece Saulkrastu vidusskola / Saulkrasti 710 727 608 741 2178
20 Diāna Apsīte Jēkabpils Valsts ģimnāzija 697 720 652 650 2069
21 Paula Biteniece Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 688 742 638 2068
22 Paula Luīze Vilka Engures vidusskola 676 698 653 661 682 587 2056
23 Gunta Kopmane Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 534 596 527 515 666 745 2007
24 Kintija Puikevica Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 735 622 599 589 643 607 2000
25 Megija Vilka Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 632 624 703 635 620 1970
26 Hanna Cinovska Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 633 673 648 635 619 1956
27 Samanta Annija Lauriņa Liepājas 8. vidusskola 616 663 662 1941
28 Liene Rozenberga Smārdes pamatskola / Smārde 658 645 592 628 584 1931
29 Līva Šahno Madonas Valsts ģimnāzija 981 925 1906
30 Daniela Butāne Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 598 589 641 643 607 1891
31 Elīza Kanča Varakļānu vidusskola 616 654 611 1881
32 Laura Giniborga Āgenskalna Valsts ģimnāzija 638 632 597 576 1867
33 Evelīna Pabērza Smārdes pamatskola / Smārde 615 594 523 627 560 1836
34 Laima Kuduma Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 659 565 552 583 571 1813
35 Rēzija Grēta Štrausa Liepājas Valsts 1. ģimnāzija / Matisons Runner's Club 921 881 1802
36 Krista Kristīne Miķelsone Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 577 603 541 599 557 1779
37 Marta Jakobsone Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola / Lynxdojo 568 536 655 1759
38 Kristiāna Lagzdiņa Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 548 615 542 526 590 540 1753
39 Patrīcija Rocēna Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 604 536 546 589 1739
40 Katrīna Bērziņa Madonas pilsētas 1. vidusskola 904 826 1730
41 Ance Turka Smārdes pamatskola / Smārde 658 535 513 1706
42 Santa Samanta Kučere Kandavas internātvidusskola 550 554 502 571 525 496 1675
43 Ieva Lūse Smārdes pamatskola 462 571 496 228 546 556 518 1673
44 Katrīna Zvirbule Zemgales vidusskola / SK SLAMPE / ZEVID 582 536 521 537 1655
45 Marta Skavronska Zemgales vidusskola / SK SLAMPE / ZEVID 580 535 521 534 528 449 1649
46 Anete Zemīte Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas MMS 523 556 565 1644
47 Erīna Līna Āboliņa Nīkrāces pamatskola 554 547 530 527 1631
48 Enia Stūre Engures vidusskola 533 561 527 1621
49 Klinta Almane Engures vidusskola 484 539 482 556 458 474 482 1579
50 Katrīna Ivanova Mežinieku pamatskola / Mežinieku pamatskola 508 419 535 528 1571
51 Monta Brūvere Nīkrāces pamatskola 495 452 532 493 499 449 1526
52 Elizabete Lastovska Mežinieku pamatskola / Mežinieku pamatskola 501 539 474 447 1514
53 Līna Zvejniece Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas MMS 483 528 497 467 1508
54 Sofija Marija Volkova Engures vidusskola 484 515 482 494 465 495 1504
55 Luīze Beķere Mežinieku pamatskola / Mežinieku pamatskola 380 419 523 535 1477
56 Gabriela Lūse Rīgas 49. vidusskola / Lūšu ģimene 717 724 1441
57 Diāna Daile Tukuma 2. vidusskola 773 634 1407
58 Daniela Dumbre Engures vidusskola / Engures sportam 459 486 461 446 1406
59 Loreta Knospiņa Valmieras Viestura vidusskola / Skrienam kopā 411 424 448 437 444 473 425 1365
60 Ērika Kalniņa Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / Skrienam kopā 411 424 448 437 444 472 425 1364
61 Linda Strihora Tukuma 2. pamatskola / Tukuma 2.pamatskola 624 717 1341
62 Elza Anmane Zemgales vidusskola / SK SLAMPE / ZEVID 657 679 1336
63 Mairita Čerpinska Lazdonas pamatskola 685 650 1335
64 Loreta Fedotova Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 669 640 1309
65 Anna Šakena Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 635 657 1292
66 Viktorija Ģierte Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 628 660 1288
67 Milana Pētersone Valmieras 5. vidusskola 608 653 1261
68 Elīna Bērziņa Engures vidusskola 655 595 1250
69 Saiva Straupe Rīgas 45. vidusskola 408 357 422 406 1236
70 Jana Dzene Mežinieku pamatskola / Mežinieku pamatskola 616 619 1235
71 Diāna Logina Lazdonas pamatskola 675 535 1210
72 Anna Marija Zelmene Jelgavas 4.vidusskola 662 534 1196
73 Amanta Meceniece Zemgales vidusskola / SK SLAMPE / ZEVID 603 589 1192
74 Una Kuzmane Smārdes pamatskola / Smārde 615 560 1175
75 Aelita Ulmane Jelgavas Valsts ģimnāzija 589 571 1160
76 Aija Zaļaiskalna Rīgas 7. pamatskola 643 502 1145
77 Rūta Alma Vicinska Brocēnu vidusskola / Brocēnu 475 639 1114
78 Monika Matule Rīgas Teikas vidusskola 540 562 1102
79 Krista Skavronska Zemgales vidusskola / SK SLAMPE / ZEVID 504 544 1048
80 Natālija Lastovska Mežinieku pamatskola / Mežinieku pamatskola 490 491 981
81 Monta Vancāne Ogres Valsts ģimnāzija / Lynxdojo 443 525 968
82 Kitija Zaula / Limbaži 922 922
83 Marta Matisova Piltenes vidusskola / MRC 884 884
84 Dārta Silgale Valdemārpils vidusskola / Valdemārpils 849 849
85 Ieva Vaļska Priekuļu vidusskola / TRX Cēsis 844 844
86 Ņikita Jakubovskis Tukuma 2. vidusskola / Bajards 833 833
87 Linda Eihmane Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 825 825
88 Kitija Elksne Jēkabpils Valsts ģimnāzija / Jēkabpils 818 818
89 Viktorija Ziediņa Ulbrokas vidusskola 811 811
90 Santa Bahannova Zemgales vidusskola 781 781
91 Dita Beiere Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas MMS 747 747
92 Anete Barovska Jelgavas Spīdolas ģimnāzija / Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 740 740
93 Sofija Dolgā Preiļu 1. pamatskola / Preiļu novada BJSS 714 714
94 Evita Jermacāne Lejasciema vidusskola / Spotra klubs "Lejasciems" 709 709
95 Marta Matisone Piltenes vidusskola 704 704
96 Trīne Lazdiņa Rīgas 49. vidusskola / Rīgas 49. vidusskola 697 697
97 Līva Poļaka Alūksnes pilsētas sākumskola 691 691
98 Dinija Pinkule Valmieras Valsts ģimnāzija / Kocēnu sporta skola 682 682
99 Daniela Savina Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola / Uzači 680 680
100 Monta Buza Smārdes pamatskola / Smārde 668 668
101 Dinija Putniņa Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 664 664
102 Liāna Karinķeviča Jēkabpils 2. vidusskola / Run for Fun 643 643
103 Jana Lamberte Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 642 642
104 Elizabete Silava Jelgavas 4.vidusskola 635 635
105 Dārta Lauzne Jūrmalas Alternatīvā skola / Adventuros 630 630
106 Karīna Nigolasa Pastendes pamatskola / - 628 628
107 Līva Klepere Valmieras Valsts ģimnāzija 625 625
108 Madara Rudzīte Straupes pamatskola 620 620
109 Kristiāna Biezuma Āgenskalna Valsts ģimnāzija 619 619
110 Elīna Elizabete Daugule Bauskas Valsts ģimnāzija 617 617
111 Nadīna Berga Kocēnu pamatskola / Skrienam kopā 610 610
112 Liene Veidmane Zemgales vidusskola / SK SLAMPE / ZEVID 605 605
113 Sanija Kaņepēna Smārdes pamatskola / Smārde 595 595
114 Luīze Ruskula Rīgas 49. vidusskola 594 594
115 Beatrise Anna Balode Mārupes pamatskola 594 594
116 Anna Pļaviņa Engures vidusskola 592 592
117 Agnija Dumpe Rīgas 93. vidusskola / VONDARSOUN 589 589
118 Alīna Zīle Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 565 565
119 Egija Pētersone Jelgavas 4.vidusskola 560 560
120 Linda Gabranova Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 557 557
121 Nellija Gurkle Jelgavas 4.vidusskola 550 550
122 Sigita Skrodele Jelgavas 4.vidusskola 550 550
123 Agneta Sorokina Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija 539 539
124 Annija Tameniece Smārdes pamatskola / Smārde 523 523
125 Ennija Pētersone Rīgas 64. vidusskola / HUS.LV Eco Houses 519 519
126 Beta Beatrise Sipjagina Rīgas Imantas vidusskola 517 517
127 Monta Ancāne Ogres Valsts ģimnāzija 492 492
128 Dinija Gurkle Jelgavas 4.vidusskola 491 491
129 Daniela Macola Jaunpiebalgas vidusskola 424 42