VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Artūrs Āboltiņš 2064 KSMR Fitness 00:28:04 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Mairis Pētersons 2209 00:28:30 V1 2 V2 +00:26 +00:26
3 Rolands Puķe 12322 00:29:39 V1 3 V3 +01:35 +01:35
4 Jana Jansone 2421 00:30:34 S1 1 S1 +00:00 +00:00
5 Egons Ansbergs 2269 00:31:06 V1 4 V4 +03:02 +03:02
6 Rainers Balodis 2298 Talsu novada sporta skola 00:31:26 V1 5 V5 +03:22 +03:22
7 Kaspars Sidorovs 2231 00:31:31 V1 6 V6 +03:27 +03:27
8 Andris Bukovskis 2187 BUKIŅI 00:31:35 V1 7 V7 +03:31 +03:31
9 Juris Brēdiķis 2257 Maratona klubs 00:31:35 V1 8 V8 +03:31 +03:31
10 Didzis Mellis 2543 SPORTLAND 00:31:44 V1 9 V9 +03:40 +03:40
11 Kristaps Pugačs 2539 SPORTLAND 00:31:44 V1 10 V10 +03:40 +03:40
12 Artūrs Krūmiņš 2129 00:31:57 V1 11 V11 +03:53 +03:53
13 Kristīne Roga 2518 ASK PATRIA 00:31:57 S1 2 S2 +01:23 +01:23
14 Anna Freimane 2519 Sanderu klans 00:32:23 S1 3 S3 +01:49 +01:49
15 Jānis Ābols 2473 Maratona Klubs 00:32:33 V1 12 V12 +04:29 +04:29
16 Haralds Jansons 2227 Carnikava 00:32:55 V1 13 V13 +04:51 +04:51
17 Maija Pūpola 2248 Maratona klubs 00:33:07 S1 4 S4 +02:33 +02:33
18 Edgars Rūdolfs Drekslers 2199 00:33:49 V1 14 V14 +05:45 +05:45
19 Mārtiņš Terehovics 2534 SPORTLAND 00:34:02 V1 15 V15 +05:58 +05:58
20 Rainers Krismanis 2375 00:34:26 V1 16 V16 +06:22 +06:22
21 Kristaps Zālitis 12330 00:35:11 V1 17 V17 +07:07 +07:07
22 Krists Zambergs 2192 K&K 00:35:22 V1 18 V18 +07:18 +07:18
23 Gundega Pāķe 2327 Saulkrasti SRT 00:35:28 S1 5 S5 +04:54 +04:54
24 Kaspars Cilitārs 12316 00:35:31 V1 19 V19 +07:27 +07:27
25 Elīza Paveļjeva 2038 Lūša pēdās 00:35:31 S1 6 S6 +04:57 +04:57
26 Linda Berga 2434 DPD 00:35:37 S1 7 S7 +05:03 +05:03
27 Rinalds Gronskis 2450 Engures Sportam 00:35:42 V1 20 V20 +07:38 +07:38
28 Zigmunds Rībens 2274 00:35:44 V1 21 V21 +07:40 +07:40
29 Mārcis Grundmanis 2399 Bauskas sākumskola 00:35:46 V1 22 V22 +07:42 +07:42
30 Karīna Bernāne 2550 Talsu novada sporta skola 00:35:51 S1 8 S8 +05:17 +05:17
31 Toms Zalviņš 2538 SPORTLAND 00:36:23 V1 23 V23 +08:19 +08:19
32 Emīls Gustavs Jazņevičs 2521 SPORTLAND 00:36:42 V1 24 V24 +08:38 +08:38
33 Kārlis Osis 2300 00:36:52 V1 25 V25 +08:48 +08:48
34 Intars Rudītis 2251 Maratona klubs/VFK Staldzene 00:36:54 V1 26 V26 +08:50 +08:50
35 Pēteris Zorğis 2496 Talsu NSS 00:37:11 V1 27 V27 +09:07 +09:07
36 Tomass Mičulis 2340 00:37:20 V1 28 V28 +09:16 +09:16
37 Lauris Vītols 2114 Vītoli 00:37:22 V1 29 V29 +09:18 +09:18
38 Edgars Jonāns 2204 00:37:42 V1 30 V30 +09:38 +09:38
39 Kristaps Grundmanis 2479 Bauskas sākumskola 00:37:45 V1 31 V31 +09:41 +09:41
40 Ralfs Knēža 2530 SPORTLAND 00:37:46 V1 32 V32 +09:42 +09:42
41 Edgars Puriņš 2498 Lācis & CO 00:37:50 V1 33 V33 +09:46 +09:46
42 Sabīne Dzalba 2497 Lācis & CO 00:37:50 S1 9 S9 +07:16 +07:16
43 Elisa Steele 2483 00:37:56 S1 10 S10 +07:22 +07:22
44 Aigars Silkalns 2560 colorlib.com 00:38:26 V1 34 V34 +10:22 +10:22
45 Ginters Vilciņš 2542 00:38:37 V1 35 V35 +10:33 +10:33
46 Anna Rage 2408 Afroless 00:38:51 S1 11 S11 +08:17 +08:17
47 Ieva Livčāne 2190 00:38:53 S1 12 S12 +08:19 +08:19
48 Melisa Kore 2069 00:38:58 S1 13 S13 +08:24 +08:24
49 Elīna Grundmane 2400 Bauskas sākumskola 00:39:19 S1 14 S14 +08:45 +08:45
50 Zita Zariņa 2402 Naktsvijoles zied! 00:39:32 S1 15 S15 +08:58 +08:58
51 Gita Jurševska 2500 00:39:45 S1 16 S16 +09:11 +09:11
52 Evija Ziediņa 2267 00:39:50 S1 17 S17 +09:16 +09:16
53 Viktors Baikovs 2469 Galdnieks 00:39:53 V1 36 V36 +11:49 +11:49
54 Astra Zaļuma 12332 VFK Staldzene 00:39:56 S1 18 S18 +09:22 +09:22
55 Valērijs Barkalovs 12312 Villas 00:39:57 V1 37 V37 +11:53 +11:53
56 Edmunds Mičulis 2341 00:39:58 V1 38 V38 +11:54 +11:54
57 Helvijs Siubrav 2529 00:40:02 V1 39 V39 +11:58 +11:58
58 Santa Šteinertev 2164 00:40:15 S1 19 S19 +09:41 +09:41
59 Raitis Ābelnieksv 2030 00:40:24 V1 40 V40 +12:20 +12:20
60 Edgars Briedisv 2513 Saldus Boksa klubs 00:40:28 V1 41 V41 +12:24 +12:24
61 Renāts Ņikitinsv 2049 Rīgas satiksme 00:40:47 V1 42 V42 +12:43 +12:43
62 Jeļena Lācev 2357 ATEA 00:41:06 S1 20 S20 +10:32 +10:32
63 Valdis Linde* 2545 00:41:24 V1 43 V43 +13:20 +13:20
64 Jurģis Ružav 2439 00:41:25 V1 44 V44 +13:21 +13:21
65 Dana Puidzev 2087 SK "Lejasciems" 00:41:33 S1 21 S21 +10:59 +10:59
66 Zane Maurmanev 2175 00:41:36 S1 22 S22 +11:02 +11:02
67 Inita Jankevičav 2410 Swedbank 00:41:37 S1 23 S23 +11:03 +11:03
68 Marija Māra Markusv 2418 00:41:37 S1 24 S24 +11:03 +11:03
69 Gints Žumburs* 2132 00:41:40 V1 45 V45 +13:36 +13:36
70 Māris Ungursv 2411 00:41:43 V1 46 V46 +13:39 +13:39
71 Ilze Golovkov 2301 Wandoo Finance 00:41:50 S1 25 S25 +11:16 +11:16
72 Mārtiņš Kozlovskisv 2429 Gjensidige 00:41:55 V1 47 V47 +13:51 +13:51
73 Inga Bukovskav 2006 00:42:14 S1 26 S26 +11:40 +11:40
74 Aleksejs Spirinsv 2305 Wandoo Finance 00:42:19 V1 48 V48 +14:15 +14:15
75 Ļubova Krēmerev 2302 Swedbank 00:42:20 S1 27 S27 +11:46 +11:46
76 Rita Grīnvaldev 2273 00:42:21 S1 28 S28 +11:47 +11:47
77 Agnese Zīlītev 2368 00:42:24 S1 29 S29 +11:50 +11:50
78 Evita Frančenkov 2036 00:42:28 S1 30 S30 +11:54 +11:54
79 Jānis Grundšteinsv 12302 Baltais 00:42:29 V1 49 V49 +14:25 +14:25
80 Ģirts Gintersv 3510 00:42:30 V1 50 V50 +14:26 +14:26
81 Jānis Mežielsv 2034 Patria Sportland 00:42:43 V1 51 V51 +14:39 +14:39
82 Kristīne Savickav 2213 Spectre Latvia 00:42:45 S1 31 S31 +12:11 +12:11
83 Rūdolfs Vālbergsv 2194 00:42:47 V1 52 V52 +14:43 +14:43
84 Inta Čeltekligilav 2330 00:42:48 S1 32 S32 +12:14 +12:14
85 Inga Dzene* 2556 00:42:50 S1 33 S33 +12:16 +12:16
86 Diāna Gžibovskav 2555 Selga 00:42:56 S1 34 S34 +12:22 +12:22
87 Edvīns Jaudzems* 2524 SPORTLAND 00:43:04 V1 53 V53 +15:00 +15:00
88 Inga Heidemanev 2499 SK Katrīna 00:43:14 S1 35 S35 +12:40 +12:40
89 Andrejs Kirmav 2018 00:43:21 V1 54 V54 +15:17 +15:17
90 Ilona Šķudītev 2384 Latvijas Finieris 00:43:22 S1 36 S36 +12:48 +12:48
91 Artis Dravav 2268 00:43:32 V1 55 V55 +15:28 +15:28
92 Līga Krauzev 2532 00:43:35 S1 37 S37 +13:01 +13:01
93 Iveta Āboliņa-Ābolav 2332 Swedbank 00:43:39 S1 38 S38 +13:05 +13:05
94 Anna Irbev 2466 Talsu pauguraines Zaķi/Talsu novada sporta skola 00:43:39 S1 39 S39 +13:05 +13:05
95 Ieva Liepiņav 2526 SPORTLAND 00:43:42 S1 40 S40 +13:08 +13:08
96 Ilze Lobav 2253 00:43:55 S1 41 S41 +13:21 +13:21
97 Sandris Pēcisv 2150 00:44:02 V1 56 V56 +15:58 +15:58
98 Rubén Balbuena Garciav 2078 00:44:05 V1 57 V57 +16:01 +16:01
99 Edgars Brālītisv 2304 Wandoo Finance 00:44:05 V1 58 V58 +16:01 +16:01
100 Rainers Strazdiņšv 2370 00:44:08 V1 59 V59 +16:04 +16:04
101 Laura Streistermanev 2076 00:44:12 S1 42 S42 +13:38 +13:38
102 Līga Novokšanovav 2470 BALTAIS 00:44:17 S1 43 S43 +13:43 +13:43
103 Kristians Bērziņšv 2482 Talsu sporta skola 00:44:18 V1 60 V60 +16:14 +16:14
104 Edīte Šnikvaldev 2148 00:44:20 S1 44 S44 +13:46 +13:46
105 Linda Kirhnerev 2158 00:44:21 S1 45 S45 +13:47 +13:47
106 Anete Ķikustev 2040 Addicted To Run 00:44:27 S1 46 S46 +13:53 +13:53
107 Emīls Kuningassv 2292 00:44:27 V1 61 V61 +16:23 +16:23
108 Vineta Veisbergav 2147 Saldus boksa klubs 00:44:27 S1 47 S47 +13:53 +13:53
109 Sintija-Elizabete Princev 2256 00:44:29 S1 48 S48 +13:55 +13:55
110 Edgars Ligerisv 2287 00:44:36 V1 62 V62 +16:32 +16:32
111 Valdis Mednisv 12310 00:44:46 V1 63 V63 +16:42 +16:42
112 Mārcis Heniņšv 2409 Swedbank 00:44:49 V1 64 V64 +16:45 +16:45
113 DĀvids StepĀns* 2552 YUASA 00:44:49 V1 65 V65 +16:45 +16:45
114 Justin Fliesserv 2362 ATEA 00:44:58 V1 66 V66 +16:54 +16:54
115 Zane Ivanāne* 2005 VSK Noskrien Blonde 00:45:00 S1 49 S49 +14:26 +14:26
116 Rinolds Rozentālsv 2208 00:45:00 V1 67 V67 +16:56 +16:56
117 Tatjana Āboliņav 2016 Maratona Klubs 00:45:02 S1 50 S50 +14:28 +14:28
118 Sindija Dimzev 2441 00:45:02 S1 51 S51 +14:28 +14:28
119 Santa Čābūtev 2174 00:45:06 S1 52 S52 +14:32 +14:32
120 Inta Lagzdiņav 2246 Moller auto Ventspils 00:45:06 S1 53 S53 +14:32 +14:32
121 Liene Videniecev 2063 00:45:10 S1 54 S54 +14:36 +14:36
122 NadĪna Jurgenbergav 2180 YUASA 00:45:16 S1 55 S55 +14:42 +14:42
123 Jeremy Chevaucheriev 12319 00:45:18 V1 68 V68 +17:14 +17:14
124 Sarmīte Bangav 2549 Bangas ārsta prakse 00:45:27 S1 56 S56 +14:53 +14:53
125 Aira Šmite* 2113 00:45:30 S1 57 S57 +14:56 +14:56
126 Anita Vahere-Abražunev 2013 00:45:32 S1 58 S58 +14:58 +14:58
127 Sanita Gaile* 2412 00:45:36 S1 59 S59 +15:02 +15:02
128 Mikhail Samonv 2454 Begom ot infarkta 00:45:37 V1 69 V69 +17:33 +17:33
129 Laima Pēcev 2143 00:45:44 S1 60 S60 +15:10 +15:10
130 Dzintra Rafaela Mačevskav 2173 00:45:45 S1 61 S61 +15:11 +15:11
131 Kristaps Štelmahers* 2262 00:45:46 V1 70 V70 +17:42 +17:42
132 Līga Saulītev 2319 00:45:46 S1 62 S62 +15:12 +15:12
133 Anastasija Račkauskav 12313 Villas 00:45:47 S1 63 S63 +15:13 +15:13
134 Zane Vītiņav 2230 Klinšu ērgļi 00:45:52 S1 64 S64 +15:18 +15:18
135 Juris Balandisv 2004 00:46:02 V1 71 V71 +17:58 +17:58
136 Inguna Ērenfrīdev 2123 00:46:05 S1 65 S65 +15:31 +15:31
137 Edijs Laškovsv 2472 00:46:07 V1 72 V72 +18:03 +18:03
138 Līva Andersonev 2414 00:46:11 S1 66 S66 +15:37 +15:37
139 Zane Kušnerev 2433 00:46:17 S1 67 S67 +15:43 +15:43
140 Laura Riekstiņa- Zauskav 2563 SEO media 00:46:18 S1 68 S68 +15:44 +15:44
141 Ieva Smildziņav 2554 00:46:19 S1 69 S69 +15:45 +15:45
142 Raivo Žēperisv 2240 R+ 00:46:22 V1 73 V73 +18:18 +18:18
143 Gita Briņķev 2201 Valle 00:46:29 S1 70 S70 +15:55 +15:55
144 Krišjānis Stepiņšv 2176 Purva Kurmji 00:46:30 V1 74 V74 +18:26 +18:26
145 Vilnis Lībeksv 2222 00:46:32 V1 75 V75 +18:28 +18:28
146 Kristīne Stendzeniecev 3522 00:46:39 S1 71 S71 +16:05 +16:05
147 Avrīkijs Sergejevs* 2489 00:46:40 V1 76 V76 +18:36 +18:36
148 Monta Leperev 2149 00:46:43 S1 72 S72 +16:09 +16:09
149 Madara Zujanev 2197 00:46:47 S1 73 S73 +16:13 +16:13
150 Aivars Vilnisv 2509 Rīgas satiksme 00:47:00 V1 77 V77 +18:56 +18:56
151 Antra Ezerav 2453 00:47:01 S1 74 S74 +16:27 +16:27
152 Mārtiņš Galvanovskisv 2044 Rīgas tulki 00:47:04 V1 78 V78 +19:00 +19:00
153 Reinis Polačenkov 2124 HAVI Logistics 00:47:07 V1 79 V79 +19:03 +19:03
154 Daniels Rēķisv 2050 Rīgas satiksme 00:47:16 V1 80 V80 +19:12 +19:12
155 Laura Kerijav 2385 Latvijas Finieris 00:47:18 S1 75 S75 +16:44 +16:44
156 Guntars Indriksonsv 2137 00:47:20 V1 81 V81 +19:16 +19:16
157 Ieva Kiseļevav 2079 Luminor 00:47:23 S1 76 S76 +16:49 +16:49
158 Kristina Žuselev 2168 00:47:23 S1 77 S77 +16:49 +16:49
159 Ivita Dorofejevav 2239 00:47:26 S1 78 S78 +16:52 +16:52
160 Egija Veidev 2139 DC VECSALACAS UNITED 00:47:33 S1 79 S79 +16:59 +16:59
161 Irēna Dimzav 2179 Dimza 00:47:35 S1 80 S80 +17:01 +17:01
162 Ilze Liepiņav 2335 00:47:45 S1 81 S81 +17:11 +17:11
163 Vineta Brižakav 2260 Maratona klubs 00:47:47 S1 82 S82 +17:13 +17:13
164 Valdis Vanagsv 2083 00:47:47 V1 82 V82 +19:43 +19:43
165 Andis Indriķis Preissv 12324 00:47:47 V1 83 V83 +19:43 +19:43
166 Reinis Simsonsv 2432 00:47:50 V1 84 V84 +19:46 +19:46
167 Krišjānis Krūmiņšv 2431 00:47:52 V1 85 V85 +19:48 +19:48
168 Ilva Līgotnev 2358 ATEA 00:47:54 S1 83 S83 +17:20 +17:20
169 Inga Zalānev 2059 DNB Service Center 00:47:55 S1 84 S84 +17:21 +17:21
170 Ieva Balodev 2211 Dog sport Carnikava 00:48:02 S1 85 S85 +17:28 +17:28
171 Rita Jansonev 2232 00:48:03 S1 86 S86 +17:29 +17:29
172 Līva Leimanev 2241 00:48:07 S1 87 S87 +17:33 +17:33
173 Līva Bogdanovav 2154 00:48:14 S1 88 S88 +17:40 +17:40
174 Marats Bogdanovsv 2153 00:48:14 V1 86 V86 +20:10 +20:10
175 Kristīne Lejav 2476 00:48:16 S1 89 S89 +17:42 +17:42
176 Ernests Pētersonsv 2058 00:48:17 V1 87 V87 +20:13 +20:13
177 Linda Mamedovav 2347 SIA Joker Ltd 00:48:18 S1 90 S90 +17:44 +17:44
178 Līga Lielmane* 12308 00:48:18 S1 91 S91 +17:44 +17:44
179 Linda Zemītev 2423 00:48:20 S1 92 S92 +17:46 +17:46
180 Artūrs Aunsv 2279 00:48:21 V1 88 V88 +20:17 +20:17
181 Inga Teibe 2214 Spectre Latvia 00:48:23 S1 93 S93 +17:49 +17:49
182 John Aage Andersenv 2361 ATEA 00:48:24 V1 89 V89 +20:20 +20:20
183 Sintija Birģelev 2501 00:48:26 S1 94 S94 +17:52 +17:52
184 Lauma Sargune* 2171 00:48:27 S1 95 S95 +17:53 +17:53
185 Ieva Grabev 12317 00:48:28 S1 96 S96 +17:54 +17:54
186 Baiba Silauniecev 2419 00:48:32 S1 97 S97 +17:58 +17:58
187 Anete Grandānev 2514 JOE LATVIJA 00:48:42 S1 98 S98 +18:08 +18:08
188 Ira Misānev 2086 00:48:42 S1 99 S99 +18:08 +18:08
189 Māris Berziņšv 2487 Bajards 00:48:42 V1 90 V90 +20:38 +20:38
190 Ilze Martuļevav 2142 00:48:42 S1 100 S100 +18:08 +18:08
191 Viktorija Maksimova* 12327 00:48:51 S1 101 S101 +18:17 +18:17
192 Agnese Kalniņa* 2183 Jelgavas 4.vidusskola 00:48:54 S1 102 S102 +18:20 +18:20
193 Raimonds Siņavskisv 2331 Ventspils runner 00:48:55 V1 91 V91 +20:51 +20:51
194 Laija Silauniecev 2420 00:48:57 S1 103 S103 +18:23 +18:23
195 Kristīne Gravav 2188 00:49:02 S1 104 S104 +18:28 +18:28
196 Guntars Lobav 2255 00:49:04 V1 92 V92 +21:00 +21:00
197 Anda Kirmav 2407 00:49:12 S1 105 S105 +18:38 +18:38
198 Indra Zilgalvev 2054 00:49:12 S1 106 S106 +18:38 +18:38
199 Sanita Junelev 2440 Selga 00:49:14 S1 107 S107 +18:40 +18:40
200 Ieva Zīlītev 2122 Luminor 00:49:16 S1 108 S108 +18:42 +18:42
201 Juris Ozoliņšv 2417 Airstream coffee 00:49:22 V1 93 V93 +21:18 +21:18
202 Olivers Krauze* 2533 00:49:24 V1 94 V94 +21:20 +21:20
203 Monta Andžāne* 2299 00:49:25 S1 109 S109 +18:51 +18:51
204 Lāsma Saimenav 2430 Gjensidige 00:49:26 S1 110 S110 +18:52 +18:52
205 Sandis Siliņšv 2478 00:49:26 V1 95 V95 +21:22 +21:22
206 Inga Brokere* 2285 00:49:28 S1 111 S111 +18:54 +18:54
207 Liene Melderev 2252 00:49:28 S1 112 S112 +18:54 +18:54
208 Sandra Viekale - Gasjūnev 2145 00:49:38 S1 113 S113 +19:04 +19:04
209 Indra Krēgerev 2072 Engures vidusskola 00:49:39 S1 114 S114 +19:05 +19:05
210 Baiba Kreišmanev 13407 00:49:43 S1 115 S115 +19:09 +19:09
211 Vladimirs Asrijancsv 2159 Sporta klubs "Vēsma" 00:49:44 V1 96 V96 +21:40 +21:40
212 Dāvids Ševčenkov 2311 Olainfarm 00:49:46 V1 97 V97 +21:42 +21:42
213 Daina Grundšteinav 12301 Baltais 00:49:57 S1 116 S116 +19:23 +19:23
214 Zane Brokānev 2388 Matisons runner's club 00:49:57 S1 117 S117 +19:23 +19:23
215 Dace Jānev 2373 00:49:59 S1 118 S118 +19:25 +19:25
216 Līga Sudarev 2203 00:49:59 S1 119 S119 +19:25 +19:25
217 Ina Lībekav 2221 00:50:00 S1 120 S120 +19:26 +19:26
218 Ilze Biģelev 2001 00:50:01 S1 121 S121 +19:27 +19:27
219 Ilze Āboliņav 2270 00:50:03 S1 122 S122 +19:29 +19:29
220 Rihards Ozolsv 2356 ATEA 00:50:10 V1 98 V98 +22:06 +22:06
221 Līga Zaļumav 2275 00:50:12 S1 123 S123 +19:38 +19:38
222 Jakovs Ševčenkov 2310 Olainfarm 00:50:13 V1 99 V99 +22:09 +22:09
223 Krišjānis Glūzdav 2297 00:50:15 V1 100 V100 +22:11 +22:11
224 Madara Krauzev 2258 Maratona klubs 00:50:20 S1 124 S124 +19:46 +19:46
225 Ilze Loginav 2442 00:50:22 S1 125 S125 +19:48 +19:48
226 Inta Hansonev 2167 00:50:25 S1 126 S126 +19:51 +19:51
227 Maira Krievānev 2002 00:50:25 S1 127 S127 +19:51 +19:51
228 Inga Mežavilkav 2528 SPORTLAND 00:50:28 S1 128 S128 +19:54 +19:54
229 Sandra Strēlev 2413 00:50:47 S1 129 S129 +20:13 +20:13
230 Ēriks Ūdrisv 2312 00:50:47 V1 101 V101 +22:43 +22:43
231 Leo Vīksna 2320 00:50:49 V1 102 V102 +22:45 +22:45
232 Aija Didrihsonev 2140 00:50:49 S1 130 S130 +20:15 +20:15
233 Kristiāna Tērauda* 2052 Rīgas satiksme 00:50:57 S1 131 S131 +20:23 +20:23
234 Agnese Kleinav 12325 00:51:00 S1 132 S132 +20:26 +20:26
235 Pēteris Stepiņš* 2200 Purva kurmji 00:51:01 V1 103 V103 +22:57 +22:57
236 Skaidrīte Skrabule* 2503 FINN CRISP 00:51:04 S1 133 S133 +20:30 +20:30
237 Laura Mežaleonev 2097 NOPUTĒJUŠĀS HANTELES 00:51:06 S1 134 S134 +20:32 +20:32
238 Gatis Brūverisv 12318 Brūveri 00:51:12 V1 104 V104 +23:08 +23:08
239 Ieva Millere* 2264 00:51:13 S1 135 S135 +20:39 +20:39
240 Vilma Meirāne* 2048 Rīgas satiksme 00:51:16 S1 136 S136 +20:42 +20:42
241 Olga Vertjajevav 2346 00:51:18 S1 137 S137 +20:44 +20:44
242 Ainars Zēbergsv 2033 VSK Noskrien Liepāja 00:51:22 V1 105 V105 +23:18 +23:18
243 Inta Kuplāv 2205 00:51:23 S1 138 S138 +20:49 +20:49
244 Jūlija Čerešņevav 2263 Maratona klubs 00:51:24 S1 139 S139 +20:50 +20:50
245 Dace Ruskulev 2565 SPORTLAND 00:51:24 S1 140 S140 +20:50 +20:50
246 Paula Irbev 2465 Talsu pauguraines Zaķi/Talsu novada sporta skola 00:51:25 S1 141 S141 +20:51 +20:51
247 Sabīne Gošav 2249 Maratona klubs 00:51:28 S1 142 S142 +20:54 +20:54
248 Justīne Bergav 2428 Luminor 00:51:32 S1 143 S143 +20:58 +20:58
249 Santa Šīmanev 2070 Luminor 00:51:35 S1 144 S144 +21:01 +21:01
250 Marta Saklaurev 2172 00:51:36 S1 145 S145 +21:02 +21:02
251 Daiga Goldovav 2406 00:51:37 S1 146 S146 +21:03 +21:03
252 Antra Āboliņav 2378 00:51:44 S1 147 S147 +21:10 +21:10
253 Velta Melnev 2354 SIA Joker Ltd 00:51:45 S1 148 S148 +21:11 +21:11
254 Karīna Cvigunev 2348 SIA Joker Ltd 00:51:45 S1 149 S149 +21:11 +21:11
255 Laura Ramatav 2355 AMSERV TEAM 00:51:46 S1 150 S150 +21:12 +21:12
256 Laura Liniņav 2505 00:51:47 S1 151 S151 +21:13 +21:13
257 Jolanta Belevičav 2477 00:51:47 S1 152 S152 +21:13 +21:13
258 Kristīne Celkartev 12307 Engures vidusskola 00:51:48 S1 153 S153 +21:14 +21:14
259 Linda Barakauska* 2424 Luminor 00:51:48 S1 154 S154 +21:14 +21:14
260 Diāna Grahovskav 12320 00:51:51 S1 155 S155 +21:17 +21:17
261 Rainers Kugrēnsv 2531 SPORTLAND 00:51:52 V1 106 V106 +23:48 +23:48
262 Gita Vaičulev 2422 00:51:54 S1 156 S156 +21:20 +21:20
263 Kristīne Romāne* 12326 00:51:54 S1 157 S157 +21:20 +21:20
264 Normunds ŠĒrsv 2457 ENGURES KORSĀRI 00:51:57 V1 107 V107 +23:53 +23:53
265 Baiba Bērziņav 2562 Baseins Jugla 00:52:03 S1 158 S158 +21:29 +21:29
266 Inna Golubev 2502 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:52:05 S1 159 S159 +21:31 +21:31
267 Evija Klapkalnev 2558 Santa 00:52:05 S1 160 S160 +21:31 +21:31
268 Egita Liepiņav 2484 Baltais 00:52:07 S1 161 S161 +21:33 +21:33
269 Solvita Skrabev 2224 00:52:13 S1 162 S162 +21:39 +21:39
270 Mārtiņš Brenčsv 2559 00:52:16 V1 108 V108 +24:12 +24:12
271 Kitija Kabrinav 2169 00:52:16 S1 163 S163 +21:42 +21:42
272 Ieva StrazdiŅav 2272 00:52:23 S1 164 S164 +21:49 +21:49
273 Linda Mednev 2210 Saldus boksa klubs 00:52:27 S1 165 S165 +21:53 +21:53
274 Klāvs Vītiņšv 2229 Klinšu ērgļi 00:52:27 V1 109 V109 +24:23 +24:23
275 Sarmīte Dārziņav 2120 00:52:41 S1 166 S166 +22:07 +22:07
276 Anna Akhmadulinav 2455 Begom ot infarkta 00:52:48 S1 167 S167 +22:14 +22:14
277 Ieva Skirusav 2290 SK Vēsma 00:52:57 S1 168 S168 +22:23 +22:23
278 Gints Ronisv 2066 Salacgrīvas Roņi 00:53:00 V1 110 V110 +24:56 +24:56
279 Inese Meisterev 12305 00:53:02 S1 169 S169 +22:28 +22:28
280 Laila Žarovskav 2182 00:53:04 S1 170 S170 +22:30 +22:30
281 Itija Skunstiņav 2186 00:53:06 S1 171 S171 +22:32 +22:32
282 Jelena Karabacav 2325 VFK STALDZENE 00:53:08 S1 172 S172 +22:34 +22:34
283 Kristīne Siliņav 2108 Swedbank 00:53:11 S1 173 S173 +22:37 +22:37
284 Liene Piķev 2011 00:53:12 S1 174 S174 +22:38 +22:38
285 Ieva Meļehinav 2314 Olainfarm 00:53:18 S1 175 S175 +22:44 +22:44
286 Pauls Putnānsv 2336 VENDEN 00:53:19 V1 111 V111 +25:15 +25:15
287 Lelde Drīlev 2007 00:53:20 S1 176 S176 +22:46 +22:46
288 Dace Skelev 2436 00:53:20 S1 177 S177 +22:46 +22:46
289 Daiga Vabulev 2235 00:53:21 S1 178 S178 +22:47 +22:47
290 Ineta Variokojav 2464 00:53:22 S1 179 S179 +22:48 +22:48
291 Edgars Šneidersv 2161 00:53:23 V1 112 V112 +25:19 +25:19
292 Tīna Blūmav 2144 BLŪMI 00:53:26 S1 180 S180 +22:52 +22:52
293 Elizabete Pētersonev 2289 00:53:35 S1 181 S181 +23:01 +23:01
294 Jānis Kalniņšv 2547 00:53:40 V1 113 V113 +25:36 +25:36
295 Ivars Irbe* 2468 Talsu pauguraines Zaķi/Talsu novada sporta skola 00:53:46 V1 114 V114 +25:42 +25:42
296 Sanita Šelegovičav 2111 00:53:48 S1 182 S182 +23:14 +23:14
297 Elīne Rundānev 2462 00:53:52 S1 183 S183 +23:18 +23:18
298 Kārlis Kalniņš-vīndedzkalnsv 2242 Vsk Noskrien 00:54:03 V1 115 V115 +25:59 +25:59
299 Līga Švanka* 2324 ATKAL JAUNS NAMS 00:54:06 S1 184 S184 +23:32 +23:32
300 Madara Zviedrev 2390 00:54:08 S1 185 S185 +23:34 +23:34
301 Mārīte Kančav 2238 00:54:20 S1 186 S186 +23:46 +23:46
302 Gunta Biteniecev 2387 Latvijas Finieris 00:54:22 S1 187 S187 +23:48 +23:48
303 Zane Trasūnev 2480 Bauskas sākumskola 00:54:28 S1 188 S188 +23:54 +23:54
304 Karīna Čudarev 2438 00:54:30 S1 189 S189 +23:56 +23:56
305 Āris Ozoliņšv 2328 00:54:46 V1 116 V116 +26:42 +26:42
306 Lauma Kuzmukav 2216 Spectre Latvia 00:54:48 S1 190 S190 +24:14 +24:14
307 Aleksandrs Pridorožnijsv 2084 00:54:48 V1 117 V117 +26:44 +26:44
308 Elita Indriksonev 2138 00:54:48 S1 191 S191 +24:14 +24:14
309 Rihards Čops* 2376 00:54:49 V1 118 V118 +26:45 +26:45
310 Jūlija Skudiņav 2098 NOPUTĒJUŠĀS HANTELES 00:54:50 S1 192 S192 +24:16 +24:16
311 Agita Burvev 2096 NOPUTĒJUŠĀS HANTELES 00:54:50 S1 193 S193 +24:16 +24:16
312 Laura Briedev 2363 ATEA 00:54:55 S1 194 S194 +24:21 +24:21
313 Vivita Bunkav 2283 00:55:02 S1 195 S195 +24:28 +24:28
314 Dzintra Liekmanev 2492 00:55:03 S1 196 S196 +24:29 +24:29
315 Līga Kalniņav 2031 Accenture > Be Yourself & Make a difference 00:55:03 S1 197 S197 +24:29 +24:29
316 Liene Kirmav 2345 Swedbank 00:55:13 S1 198 S198 +24:39 +24:39
317 Egita Poļanska 2494 00:55:19 S1 199 S199 +24:45 +24:45
318 Anna Urgav 2329 00:55:21 S1 200 S200 +24:47 +24:47
319 Ilze Kārkliņav 2444 Dobeles Dzirnavnieks 00:55:26 S1 201 S201 +24:52 +24:52
320 Juris Bērziņšv 2115 Engures sportam 00:55:31 V1 119 V119 +27:27 +27:27
321 Laura Janševskav 2288 Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:55:33 S1 202 S202 +24:59 +24:59
322 Evija Zandberga* 2128 ind. 00:55:43 S1 203 S203 +25:09 +25:09
323 Liene Priedev 2306 00:55:47 S1 204 S204 +25:13 +25:13
324 Zita Auziņa-gora* 2495 00:55:48 S1 205 S205 +25:14 +25:14
325 Santa Bērziņav 12315 Individuāli 00:55:53 S1 206 S206 +25:19 +25:19
326 Leons Peļņa* 2028 30draugi.lv 00:55:58 V1 120 V120 +27:54 +27:54
327 Aija Apsītev 2490 WWW.RUNNING.LV 00:56:00 S1 207 S207 +25:26 +25:26
328 Inese Jaševa* 2353 SIA Joker Ltd 00:56:00 S1 208 S208 +25:26 +25:26
329 Anita Sebežav 2493 00:56:04 S1 209 S209 +25:30 +25:30
330 Olga Elstev 12300 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:56:05 S1 210 S210 +25:31 +25:31
331 Ervins Kotellov 2508 Rīgas satiksme 00:56:09 V1 121 V121 +28:05 +28:05
332 Saila Jansonev 2520 SK Katrīna 00:56:12 S1 211 S211 +25:38 +25:38
333 Laura Vilkav 3992 00:56:13 S1 212 S212 +25:39 +25:39
334 Agita Klempere-Sipjaginav 2233 00:56:22 S1 213 S213 +25:48 +25:48
335 Normunds Davidčuksv 2042 LIMBAŽI SKRIEN! 00:56:26 V1 122 V122 +28:22 +28:22
336 Anna Hiņiča* 2057 Olainfarm 00:56:28 S1 214 S214 +25:54 +25:54
337 Andis Liepav 2223 00:56:29 V1 123 V123 +28:25 +28:25
338 Marta Mednev 2564 00:56:35 S1 215 S215 +26:01 +26:01
339 Līga Luca* 2381 00:56:37 S1 216 S216 +26:03 +26:03
340 Sannija Bērziņav 2165 Sporta klubs "Vēsma" 00:56:39 S1 217 S217 +26:05 +26:05
341 Evita Prindulev 2181 00:56:39 S1 218 S218 +26:05 +26:05
342 Aleksandra Brombaha* 2191 00:56:48 S1 219 S219 +26:14 +26:14
343 Zane Tišaņinova* 2323 00:56:52 S1 220 S220 +26:18 +26:18
344 Inga Gubinav 2313 Olainfarm 00:56:55 S1 221 S221 +26:21 +26:21
345 Elīza Andra Ozoliņav 2416 Airstream coffee 00:56:55 S1 222 S222 +26:21 +26:21
346 Kristīne Kalēja* 2548 Baltais 00:56:57 S1 223 S223 +26:23 +26:23
347 Līga Leibav 2448 00:57:04 S1 224 S224 +26:30 +26:30
348 Leonarda Liepiņav 2343 Venden 00:57:05 S1 225 S225 +26:31 +26:31
349 Lamins Roberts Savo* 2475 Baltais 00:57:09 V1 124 V124 +29:05 +29:05
350 Inese Bāriņav 2126 00:57:10 S1 226 S226 +26:36 +26:36
351 Rasa Kuplev 2486 WWW.RUNNING.LV 00:57:14 S1 227 S227 +26:40 +26:40
352 Natālija Putnāne* 2337 VENDEN 00:57:16 S1 228 S228 +26:42 +26:42
353 Anita BĀriŅav 2471 00:57:17 S1 229 S229 +26:43 +26:43
354 Vita Grahovska* 2212 00:57:21 S1 230 S230 +26:47 +26:47
355 Asnate Grēvev 2178 Sējas MMS 00:57:24 S1 231 S231 +26:50 +26:50
356 Zinta Uskalev 2127 Rozā vilciena labdarības fonds 00:57:35 S1 232 S232 +27:01 +27:01
357 Solveiga Zvejniecev 2403 BAUERFEIND 00:57:35 S1 233 S233 +27:01 +27:01
358 Egils Zvejnieksv 2404 BAUERFEIND 00:57:35 V1 125 V125 +29:31 +29:31
359 Laura Bērziņav 2488 Bajards 00:57:38 S1 234 S234 +27:04 +27:04
360 Nadina Polev 2360 ATEA 00:57:56 S1 235 S235 +27:22 +27:22
361 Andra Viļumav 2237 00:57:56 S1 236 S236 +27:22 +27:22
362 Ilona Čeredņikovav 2359 ATEA 00:58:00 S1 237 S237 +27:26 +27:26
363 Līvija Mušav 2015 00:58:03 S1 238 S238 +27:29 +27:29
364 Aira Urtānev 2537 SPORTLAND 00:58:12 S1 239 S239 +27:38 +27:38
365 Ieva Lapiņav 2536 SPORTLAND 00:58:12 S1 240 S240 +27:38 +27:38
366 Diāna Fuksev 2511 00:58:13 S1 241 S241 +27:39 +27:39
367 Sandra Bukovskav 2557 00:58:14 S1 242 S242 +27:40 +27:40
368 Madara Tīģere-Bernhardev 2022 00:58:15 S1 243 S243 +27:41 +27:41
369 Dace Spalviņav 2185 Rauna 00:58:17 S1 244 S244 +27:43 +27:43
370 Kārlis Dēliņšv 2394 Dēliņi 00:58:21 V1 126 V126 +30:17 +30:17
371 Una Maķevicav 2217 Spectre Latvia 00:58:40 S1 245 S245 +28:06 +28:06
372 Ilona Laure - Rudītev 2250 Maratona klubs/VFK Staldzene 00:58:46 S1 246 S246 +28:12 +28:12
373 Olga Čirkova* 2099 NOPUTĒJUŠĀS HANTELES 00:59:01 S1 247 S247 +28:27 +28:27
374 Raima Anna Strazdiņav 2369 00:59:11 S1 248 S248 +28:37 +28:37
375 Anatolijs Kelberersv 2391 Mailigen 00:59:11 V1 127 V127 +31:07 +31:07
376 Anete Uljanev 2459 00:59:11 S1 249 S249 +28:37 +28:37
377 Evija Heniņa* 2105 SK Katrīna 00:59:13 S1 250 S250 +28:39 +28:39
378 Dženeta Umalasv 2202 00:59:14 S1 251 S251 +28:40 +28:40
379 Kaspars Rutkis* 2014 00:59:27 V1 128 V128 +31:23 +31:23
380 Kristiāna Zukulev 12309 00:59:31 S1 252 S252 +28:57 +28:57
381 Edmunds Oborskisv 12306 Lynxdojo 00:59:37 V1 129 V129 +31:33 +31:33
382 Alise Tūlikav 2284 00:59:37 S1 253 S253 +29:03 +29:03
383 Iveta Pole* 12329 00:59:43 S1 254 S254 +29:09 +29:09
384 Nora Ševčenko   * 2309 Olainfarm 00:59:49 S1 255 S255 +29:15 +29:15
385 Ramona Skakunovav 2155 Baseins Jugla 00:59:56 S1 256 S256 +29:22 +29:22
386 Kristers Sokolovskisv 2515 SK Katrīna 00:59:58 V1 130 V130 +31:54 +31:54
387 Dace Sladkēvičav 2082 Engures vidusskola 00:59:58 S1 257 S257 +29:24 +29:24
388 Sandra Krumbergav 2177 Līkā kalna rambātāji 01:00:04 S1 258 S258 +29:30 +29:30
389 Karlīna Dēliņav 2395 Dēliņi 01:00:06 S1 259 S259 +29:32 +29:32
390 Ilze Saukānev 2112 01:00:06 S1 260 S260 +29:32 +29:32
391 Mārtiņš Frīdenbergs* 2135 01:00:07 V1 131 V131 +32:03 +32:03
392 Marita Ģiertev 2396 Dēliņi 01:00:09 S1 261 S261 +29:35 +29:35
393 Līga Rudzītev 2380 01:00:13 S1 262 S262 +29:39 +29:39
394 Gustavs Kuplis* 2485 WWW.RUNNING.LV 01:00:15 V1 132 V132 +32:11 +32:11
395 Monika Hermane* 2364 ATEA 01:00:15 S1 263 S263 +29:41 +29:41
396 Natālija Meļņikav 2116 01:00:33 S1 264 S264 +29:59 +29:59
397 Antra Krievānev 2474 01:00:47 S1 265 S265 +30:13 +30:13
398 Līga Rulle* 2315 01:00:48 S1 266 S266 +30:14 +30:14
399 Everita Auniņav 2134 01:00:50 S1 267 S267 +30:16 +30:16
400 Gints Freinātsv 2225 Enguressportam 01:01:05 V1 133 V133 +33:01 +33:01
401 Gita Bazev 12323 01:01:05 S1 268 S268 +30:31 +30:31
402 Jurijs Tolokoncevsv 2458 01:01:07 V1 134 V134 +33:03 +33:03
403 Ilva Veidemanev 2029 01:01:15 S1 269 S269 +30:41 +30:41
404 Inese BrĒdiĶev 2377 PMLP 01:01:16 S1 270 S270 +30:42 +30:42
405 Līva Banga* 12328 01:01:19 S1 271 S271 +30:45 +30:45
406 Matīss Priedīts* 2426 Luminor 01:01:21 V1 135 V135 +33:17 +33:17
407 Karīna Grīnvalde-Ozolav 2504 01:01:32 S1 272 S272 +30:58 +30:58
408 Kristīne Meilertev 2041 Latvijas Finieris Mežs 01:01:37 S1 273 S273 +31:03 +31:03
409 Elīna Lieltīrumav 2056 Olainfarm 01:01:40 S1 274 S274 +31:06 +31:06
410 Liene Liukiša* 2546 01:01:40 S1 275 S275 +31:06 +31:06
411 Elīna Butkusv 2333 01:01:41 S1 276 S276 +31:07 +31:07
412 Raimonds Kairovsv 2218 01:01:44 V1 136 V136 +33:40 +33:40
413 Rudīte Jakstav 2141 PAZUDUŠAIS AZIMUTS 01:01:48 S1 277 S277 +31:14 +31:14
414 Aigars Daukstsv 2160 Sporta klubs "Vēsma" 01:02:04 V1 137 V137 +34:00 +34:00
415 Svetlana Kločkov 2352 SIA Joker Ltd 01:02:07 S1 278 S278 +31:33 +31:33
416 Velga Krasovskav 2349 SIA Joker Ltd 01:02:11 S1 279 S279 +31:37 +31:37
417 Olga Bulev 2351 SIA Joker Ltd 01:02:14 S1 280 S280 +31:40 +31:40
418 Vitālijs Fisenkovsv 2445 Lacerta Running Team 01:02:30 V1 138 V138 +34:26 +34:26
419 Alīna Fisenkovav 2000 Lacerta Running Team 01:02:30 S1 281 S281 +31:56 +31:56
420 Alise Saļukav 2446 Lacerta Running Team 01:02:30 S1 282 S282 +31:56 +31:56
421 Ineta Elksnev 2085 Pazudušais azimuts 01:02:41 S1 283 S283 +32:07 +32:07
422 Gunta Šneiderev 2162 01:02:41 S1 284 S284 +32:07 +32:07
423 Ivars Rutkopsv 2326 01:02:41 V1 139 V139 +34:37 +34:37
424 Haralds Kostjukovsv 2447 Purva kurmji 01:02:44 V1 140 V140 +34:40 +34:40
425 Armands Leitlandsv 2463 01:02:58 V1 141 V141 +34:54 +34:54
426 Ilga Šabohav 2206 01:03:03 S1 285 S285 +32:29 +32:29
427 Vēsma Krecelev 2091 01:03:04 S1 286 S286 +32:30 +32:30
428 Artūrs Bunka* 2282 01:03:37 V1 142 V142 +35:33 +35:33
429 Aiva Šērav 2456 ENGURES KORSĀRI 01:03:50 S1 287 S287 +33:16 +33:16
430 Dmitrijs Čursinsv 2100 ChursinTeam 01:04:15 V1 143 V143 +36:11 +36:11
431 Ilze Sauleskalnav 2226 01:04:34 S1 288 S288 +34:00 +34:00
432 Eva Strazdovkskav 12314 01:04:35 S1 289 S289 +34:01 +34:01
433 Inese Rūsav 2009 Vsk noskrien 01:04:46 S1 290 S290 +34:12 +34:12
434 Iveta Kukulev 2234 Algol Invest 01:04:47 S1 291 S291 +34:13 +34:13
435 Ivo Vālbergsv 2195 01:05:19 V1 144 V144 +37:15 +37:15
436 Katrīna Vālbergav 2196 01:05:19 S1 292 S292 +34:45 +34:45
437 Beāte Gobav 2095 01:05:30 S1 293 S293 +34:56 +34:56
438 Jolanta Didžusv 2094 01:05:30 S1 294 S294 +34:56 +34:56
439 Eva Bērziņa* 2012 Kartavkalnu buki 01:05:39 S1 295 S295 +35:05 +35:05
440 Kristīne Meldere-Drāzniecev 2010 01:05:39 S1 296 S296 +35:05 +35:05
441 Sarmīte Kaunesev 2219 Saldus 2007 01:05:47 S1 297 S297 +35:13 +35:13
442 Zane Gorovaja* 2507 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:06:10 S1 298 S298 +35:36 +35:36
443 Līga Zvīdriņav 2023 01:06:24 S1 299 S299 +35:50 +35:50
444 Dana Gailev 2073 Engures vidusskola 01:06:33 S1 300 S300 +35:59 +35:59
445 Sanita Baškevicav 2541 SPORTLAND 01:06:34 S1 301 S301 +36:00 +36:00
446 Nauris Upmalisv 2517 01:06:47 V1 145 V145 +38:43 +38:43
447 Natalija Čursinav 2516 ChursinTeam 01:06:47 S1 302 S302 +36:13 +36:13
448 Santa Kārkliņav 2152 Baseins Jugla 01:06:47 S1 303 S303 +36:13 +36:13
449 Inga Ezeriņav 2003 01:06:47 S1 304 S304 +36:13 +36:13
450 Anda Zomerfeldev 2156 Baseins Jugla 01:06:47 S1 305 S305 +36:13 +36:13
451 Tamāra Robežniecev 2157 Baseins Jugla 01:06:47 S1 306 S306 +36:13 +36:13
452 Dagnija Pūpola 2553 Siguldas Maratona klubs 01:06:59 S1 307 S307 +36:25 +36:25
453 Anna Āboliņav 2379 01:07:00 S1 308 S308 +36:26 +36:26
454 Aija Gūtmane 2491 WWW.RUNNING.LV 01:07:01 S1 309 S309 +36:27 +36:27
455 Atis Miķelsons 2291 SK Vēsma 01:07:13 V1 146 V146 +39:09 +39:09
456 Jekaterina Matvejeva 2544 Herbalife24 01:07:15 S1 310 S310 +36:41 +36:41
457 Gustavs Radels 2460 01:07:25 V1 147 V147 +39:21 +39:21
458 Uldis Pļaviņš 2035 AkmensDizains.lv 01:07:44 V1 148 V148 +39:40 +39:40
459 Gunta Āboliņa 2093 01:07:52 S1 311 S311 +37:18 +37:18
460 Angelika Bērziņa 2277 Tukums 01:07:58 S1 312 S312 +37:24 +37:24
461 Sarmīte Ņikiforova 2540 SPORTLAND 01:08:01 S1 313 S313 +37:27 +37:27
462 Kristīne Prāmniece 2371 01:08:12 S1 314 S314 +37:38 +37:38
463 Ilona Austruma 2103 01:08:13 S1 315 S315 +37:39 +37:39
464 Laura Paulovska 2008 Brocēni 01:08:18 S1 316 S316 +37:44 +37:44
465 Nora Vītiņa 2228 Klinšu ērgļi 01:08:41 S1 317 S317 +38:07 +38:07
466 Baiba Krūmiņa 12304 01:08:46 S1 318 S318 +38:12 +38:12
467 Lauma Vilumsone 2254 Maratona klubs 01:08:54 S1 319 S319 +38:20 +38:20
468 Rasma Homatova 2372 01:08:55 S1 320 S320 +38:21 +38:21
469 Līga Rumba 2461 01:08:57 S1 321 S321 +38:23 +38:23
470 Sanita Vecā 12331 - 01:09:55 S1 322 S322 +39:21 +39:21
471 Evelīna Ozoliņa 2415 Airstream coffee 01:09:58 S1 323 S323 +39:24 +39:24
472 Gita Avotiņa 2046 01:10:17 S1 324 S324 +39:43 +39:43
473 Dace Kraukle* 2265 01:11:07 S1 325 S325 +40:33 +40:33
474 Inga Asrijanca 2067 Sporta klubs "Vēsma" 01:11:08 S1 326 S326 +40:34 +40:34
475 Liene Grosa 2286 01:11:57 S1 327 S327 +41:23 +41:23
476 Sarmīte Lāce* 2090 01:12:24 S1 328 S328 +41:50 +41:50
477 Egita Petrusa 2344 01:12:54 S1 329 S329 +42:20 +42:20
478 Ilga Švalbe 2092 01:12:59 S1 330 S330 +42:25 +42:25
479 Ieva Ošniece 2452 Engures Sportam 01:13:01 S1 331 S331 +42:27 +42:27
480 Aldis Bērziņš 2278 Tukums 01:13:40 V1 149 V149 +45:36 +45:36
481 Ieva Jakobsone 12303 Lynxdojo 01:14:00 S1 332 S332 +43:26 +43:26
482 Ilze Grigore 2109 01:14:02 S1 333 S333 +43:28 +43:28
483 Ilva Bērziņa 2118 01:14:09 S1 334 S334 +43:35 +43:35
484 Layla Revert Porta 2077 01:14:14 S1 335 S335 +43:40 +43:40
485 Inta Vīksna 2045 Vāveres 01:14:18 S1 336 S336 +43:44 +43:44
486 Agra Vāvere 2088 Galvenais ir noskriet 01:14:19 S1 337 S337 +43:45 +43:45
487 Anda Žolneroviča 2089 Galvenais ir noskriet 01:14:21 S1 338 S338 +43:47 +43:47
488 Liene Kauķe 2026 01:17:28 S1 339 S339 +46:54 +46:54
489 Arnis Kauķis 2025 01:17:29 V1 150 V150 +49:25 +49:25
490 Iveta Zvīdriņa 2024 01:17:35 S1 340 S340 +47:01 +47:01
491 Dagmāra Freiberga 2266 01:17:53 S1 341 S341 +47:19 +47:19
492 Silvija Stupiņa 2107 01:17:54 S1 342 S342 +47:20 +47:20
493 Sandra Stupiņa 2110 SK Katrīna 01:17:57 S1 343 S343 +47:23 +47:23
494 Ieva Gronska 2451 Engures Sportam 01:18:39 S1 344 S344 +48:05 +48:05
495 Māra Pokšāne 2027 Abas kreisās kājas 01:19:05 S1 345 S345 +48:31 +48:31
496 Laila Manfelde 2131 Sporta Klubs "Vēsma" 01:22:30 S1 346 S346 +51:56 +51:56
497 Rita Dandzberga 2244 Nūjo ar vēju 01:25:21 S1 347 S347 +54:47 +54:47
498 Erasts Liepa 2551 01:54:58 V1 151 V151 +1:26:54 +1:26:54
499 Kristīne Klints 2386 Latvijas Finieris 02:20:29 S1 348 S348 +1:49:55 +1:49:55
500 Laura Lapiņa 2535 SPORTLAND DNF
501 Iveta Bunce 2193 Maratona klubs / Firma L4 DNF
502 Rihards Pabērzs 12311 Villas DNF
503 Inga Minkeviča 2334 DSQ