SUSURS distanci godam veica
Nr. Dalībnieks Klubs Grupa
1 Margarita Malihina Infinity M1
2 Romans Malihins Infinity Z1
3 Rūdolfs Bents Bentiņi Z1
4 Līva Golubova M1
5 Edgars Redisons Tērvete Z1
6 Markuss Āboliņš MARATONA KLUBS Z1
7 Mārtiņš Āboliņš MARATONA KLUBS Z1
8 Beāte Hertele mammadaba M1
9 Amanda Hertele mammadaba M1
10 Nikola Blūma M1
13 Dāvis Videnieks Z1
14 Madara Stacēviča M1
15 Ričards Caune Z1
16 Austra Jēkabsone Engures vidusskola M1
17 Madara Videmane Mežsusuri M1
18 Evita Videmane Mežsusuri M1
19 Raimonds Saklaurs Z1
20 Kristens Siliņš Z1
21 Vladislavs Stepanovs Z1
22 Regnārs Saliņš Z1
23 Mārtiņš Saliņš Z1
24 Keita Kaļva Ķegumā spēks M1
25 Alīna Rone Aizpute M1
26 Elizabete Upmale M1
27 Miks Stārosts Z1
28 Olivers Stārosts Z1
29 Kristians Ušpelis Z1
30 Adrians Ušpelis Z1
31 Adrija Dimza Dimza M1
32 Nellija Sproģe M1
33 Aksels Sproģis Z1
34 Kristaps Ķikulis Z1
35 Unda Jete Berga M1
36 Amanda Šelegoviča M1
37 Jēkabs Teteris Teteri Z1
38 Haris Teteris Teteri Z1
39 Mikus Bartuševics Z1
40 Made Bartuševica M1
41 Līna Anna Bērziņa M1
42 Samanta Bērziņa M1
43 Madara Zaļuma Engures vidusskola M1
44 Juris Zimelis Z1
45 Roberts Spirģis Z1
46 Alise Spirģe M1
47 Amanda Kājiņa AK M1
48 Teodors Baltiņš Z1
49 Evelīna Baltiņa M1
50 Linda Pavlovska M1
51 Rafaels Marcinkeivčs Z1
52 Enija Cēbere Saldus Boksa klubs M1
53 Roberts Keino Z1
54 Keidija Balode M1
55 Kerlīna Balode M1
56 Lote Pulkstene M1
57 Gustavs Kore Z1
58 Elizabete Juhno SEB Family M1
59 Ariana Kodaleva KODALEVU TEAM M1
60 Ralfs Filips Kasparans Concombres Z1
61 Grēta Nora Kasparāne Concombres M1
62 Adele Dēliņa Dēliņi M1
63 Ralfs Fuksis Z1
64 Dāvids Stepe SK Z1
65 Ğirts Blūms BLŪMI Z1
66 Kristaps Graudiņš Z1
67 Gustavs Limanāns RIEKSTI Z1
68 Sofija Asrijanca Sporta klubs "Vēsma" M1
69 Pauls Gustavs Ķikuts SK Vēsma Z1
70 Olivers Jansons Z1
71 Roberts Vladimirovs Z1
72 Alise Keita Neilande M1
73 Jānis Bērziņš Sporta klubs "Vēsma" Z1
74 Kristians Žuselis Z1
75 Justīne Miķelšteine M1
76 Marats Ņikonovs Hop HOP PASTENDE Z1
77 Elza Bundzēna M1
78 Ieva Marta Mačevska M1
79 Paula Marija Mačevska M1
80 Jekabs Alberts Krastiņš Z1
81 Jānis Zālītis Z1
82 Edvards Bernsons Z1
83 Kārlis Viljams Mikaljūns VSK Noskrien Z1
84 Sofija Mikaljūna VSK Noskrien M1
85 Liene Selma Krauze M1
86 Gustavs Grēve Sējas MMS Z1
87 Marks Jurgenbergs YUASA Z1
88 Rodrigo Jurgenbergs YUASA Z1
89 Mārcis Ozols Āgenskalns Z1
90 Gustavs Tenbergs Engures sportam Z1
91 Miķelis Kalniņš Jelgavas 4.vidusskola Z1
92 Krista Glodena M1
93 Madara Birnbauma M1
94 Markuss Šipkevičs Z1
95 Mariella Samaha M1
96 Damiens Samaha Z1
97 Katrīna Bogdanova Maratona klubs / Firma L4 M1
98 Marta Miķe M1
99 Anete Abula M1
100 Toms Rūdulis Rūdulīši :-) Z1
101 Elēna Lisova M1
102 Miķelis Soročenkovs VSK Noskrien Z1
103 Kristiāna Šteina M1
104 Gustavs Podnieks Silakrogs Z1
105 Georgs Strazdiņš STRAZDIŅI Z1
106 Keita Liepa NĪKRĀCES PAMATSKOLA M1
107 Rendijs Kaufelds Z1
108 Ulrika Allere M1
109 Rūta Meiere OK Ziemeļkurzeme M1
110 Alberts Tomaševskis Z1
111 Mārcis Gudēvics VSK Noskrien Z1
112 Gusts Gudēvics VSK Noskrien Z1
113 Linards Gudēvics VSK Noskrien Z1
114 Emīls Sīpols Z1
115 Anete Krūmiņa Saldus 2007/Saldus sporta skola M1
116 Ričards Joničenko Talsu NSS/Talsu pauguraines Zaķi Z1
117 Madara Timko Jēkabpils M1
118 Ralfs Devjatņikovs Z1
119 Danils Markševics SPORTA PATRIOTS Z1
120 Elizabete Markševica SPORTA PATRIOTS M1
121 Adele Krumulda M1
122 Oskars Tūliks Z1
123 Emīlija Elizabete Lapsiņa x99/Slīterāni M1
124 Krišjānis Lanka TRX Cēsis Z1
125 Laura Ozolniece Saulkrasti M1
126 Anna Grauda-Grote Ventspils Maratona klubs M1
127 Alise Nikola Ose Ventspils Maratona klubs M1
128 Rinalds Rullis MK STENDE Z1
129 Gustavs Pastars Jaunmārupe skrien Z1
130 Marija Paramonova M1
131 Adriana Treide M1
132 Viāna Dorofejeva M1
133 Kristina Mudruk M1
134 Edijs Dobelis Z1
135 Roberts Emīls Beitiks Z1
136 Paula Ozoliņa Matisons Runner's Club M1
137 Emīlija Olte M1
138 Edvards Olte Z1
139 Lūkass Rudītis Maratona klubs/VFK Staldzene Z1
141 Mariuss Rudītis Maratona klubs/VFK Staldzene Z1
142 Luīze Andžāne M1
143 Marians Ozoliņš SMMS Z1
144 Dāvids Drava Z1
145 Andžs Riekstiņš Z1
146 Dārta Tribocka M1
147 Emīlija Mazika M1
148 Katrīna Galinska M1
149 Miķelis Galinskis Z1
150 Rebeka Sladkēviča M1
151 Eva Gailīte M1
152 Samanta Sladkēviča M1
153 Ance Paula Gaidišķe M1
154 Sabīne Alksne Pastende M1
155 Elīza Bondare M1
156 Daniels Ceika Z1
157 Luīze Ligere M1
158 Emīlija Birģele M1
159 Emīls Zariņš Mežinieku psk./#AWARDskrien Z1
160 Katrīna Pētersone M1
161 Jegors Seļuto Z1
162 Marija Seļuto M1
163 Emma Veidemane M1
164 Katrīna Veidemane M1
165 Adrians Reiniks Z1
167 Paula Zorġe Talsu novada Sporta skola M1
168 Ernests Zorġis Talsu novada Sporta skola Z1
169 Darja Veide Talsu novada Sporta skola M1
170 Krišjānis Šīmanis Z1
171 Haralds Grundmanis Kurzemes čaļi Z1
172 Rūta Šķiliņa M1
173 Rasa Kristiāna Arnicāne M1
174 Pauls Grende Baldones vieglatlētikas nodaļa Z1
175 Bruno Grende Baldones vieglatlētikas nodaļa Z1
176 Niks Nauris Freimanis RR Z1
177 Agnese Antonova &A M1
178 Viljams Vīgants Z1
179 Semiramis Priede M1
180 Estere Miķelsone M1
181 Gastons Miķelsons Z1
182 Tomass Kundziņš EsiAktivs.lv Z1
183 Alise Kundziņa EsiAktivs.lv M1
184 Marta Pāvele Cipariņi M1
185 Gusts Vītiņš Z1
186 Rūdolfs Vītiņš Z1
187 Lība Vītiņa M1
188 Patriks Buliņš Zemgales ziņas Z1
189 Jasmīna Kriuliņa M1
190 Daniels Cīrulis Z1
191 Dārta Gintere M1
192 Marks Kārlsbergs Hop hop Pastende Z1
193 Ruslans Bilonoga Z1
194 Jānis Urga Z1
195 Ralfs Ričards Kalniņš Jekabpils Z1
196 Kurts Osis BFAM Tri-Team Z1
197 Diāna Fišere M1
198 Gabriela Minkeviča M1
199 Ernests Štemmers Z1
200 Dārta Kūma Inov-8|OSveikals.lv M1
201 Pauls Mičulis Z1
202 Renāte Juzova M1
203 Ernests Volfs RajA Z1
204 Rihards Ričijs Lozbers - Janukovičs Talsu novada Sporta skola Z1
205 Miķelis Rutkis Z1
206 Tīna Petrusa M1
207 Kristofers Aksenoks Z1
208 Letīcija Rudņicka AMSERV TEAM M1
209 Kristens Eigenfelds AMSERV TEAM Z1
210 Martins Eigenfelds AMSERV TEAM Z1
211 Elīza Zīlīte M1
212 Emīlija Abiļeva New Village Workout M1
213 Kate Prāmniece M1
214 Rainers Čops Z1
215 Linna Upīte M1
216 Grineta Kikuste M1
217 Felicita Ziemele M1
218 Līna Paikena Domdaris M1
219 Pauls Mikans NĪKRĀCES PAMATSKOLA Z1
220 Kristiāna Agule Dobeles susuriñi M1
221 Viktorija Kricka Dobeles susuriñi M1
222 Renārs Krickis Dobeles susuriñi Z1
223 Kira Krūmiņa M1
224 Estere Krūmiņa M1
225 Amēlija Griķe Engures vidusskola M1
226 Elīza Ķelpe Engures vidusskola M1
227 Kristena Mūrniece M1
228 Evelīna Joja M1
229 Ričards Ceruss Z1
230 Elizabete Cerusa M1
231 Ralfs Ceruss Z1
232 Reinis Ivanovs Z1
233 Roberts Ivanovs Z1
234 Ernests Kančs SSK Bebra Z1
235 Jēkabs Šķudītis Latvijas Finieris Z1
236 Miķelis Šķudītis Latvijas Finieris Z1
237 Amēlija Kalniņa Latvijas Finieris M1
238 Markuss Priedīts Disorder Z1
239 Atis Galvanovskis Rīgas tulki Z1
240 Ralfs Slaide Baldones Lauvas Z1
241 Enija Jakuška BAUERFEIND M1
242 Tīna Liepiņa BAUERFEIND M1
243 Artjoms Balaško SUPERMAN Z1
244 Marta Grava M1
245 Jēkabs Bautris Jēkabs Skrien Z1
246 Odrija Brauna M1
247 Roberts Patriks Ruskulis Z1
248 Marija Valceva Valcevu ģimene M1
249 Dārta Strode M1
250 Leonardo Šteins Z1
251 Annija Lazdāne M1
252 Dāvids Vitāls Z1
253 Mārtiņš Arvīds Vitāls Z1
254 Dominiks Pētersons VSK Noskrien Z1
255 Henrijs Jansons Z1
256 Elīna Vahere-abražune M1
257 Emīlija Grūbe M1
258 Gotfrīds Jēgers Jēgeru klans Z1
259 Ričards Jekabivičs Z1
260 Valentīns Ņikitins Z1
261 Freija Rouza M1
262 Annija Šņoriņa Talsu novada sporta skola M1
263 Elīza Fokerote M1
264 Rūta Knipše Lielie Dibeni M1
265 Roberts Vēvers Lielie Dibeni Z1
266 Jānis Šķerbergs Z1
267 Deniss Lobans Z1
268 Jete Beleviča M1
269 Tomass Siliņš Z1
270 Mārtiņš Vecsbērzs Talsu novada sporta skola Z1
271 Krists Sakniņš Talsu novada Sporta skola Z1
272 Miķelis Sinkēvičs Bauskas sākumskola Z1
273 Ansis Vecbērzs Talsu novada sporta skola Z1
274 Mārtiņš Vecbērzs Talsu novada sporta skola Z1
275 Otars Kulpe Izturība Z1
276 Kaspars Ozoliņš Z1
277 Katalina Allere M1
278 Leons Peļņa Z1
279 Teodors Peļņa Z1
280 Nora Lipska BINGO M1
281 Edvards Gailis Z1
282 Estere Vanaga Talsu Pakalnu Sporta Klubs M1
283 Elza Meldere M1
284 Marta Meldere M1
285 Stella Umleja M1
286 Estere Kalēja Baltais M1
287 Anna Kazanska M1
288 Marta Kazanska M1
289 Toms Bartušauskis Doles Banda Z1
290 Marta Bartušauska Doles Banda M1
291 Elza Krastiņa Frozen M1
292 Rikardo Ruņģis Z1
293 Luīze Pauriņa Izturība M1
294 Evelīna Pauriņa Izturība M1
295 Kurts Pakulis DOBELE Z1
296 Madara Bērziņa M1
297 Paula Zolmane Saldus Boksa klubs M1
298 Adrianna Birkenberga Saldus Boksa klubs M1
299 Artūrs Pormanis Z1
300 Māris Tučs Z1
301 Anete Ivanova M1
302 Līva Elza Čaće M1
303 Jasmīna Opolā Izturība M1
304 Rolands BajĀrs Z1
305 Keitlīna Sauana M1
306 Madara Grīnberga FINN CRISP M1
307 Anna Margareta Grinberga M1
308 Rojs Klavins Z1
309 Elizabete Krauze M1
310 Gustavs Terela Z1
311 Lenarts Straume Lost Z1
312 Jēkabs Malzubris Zubru Trieciens Z1
313 Kārlis Kalējs Baltais Z1
314 Ance Kārkliņa M1
315 Anhela Lūse Talsu pakalnu sporta klubs M1
316 Martins Lūsis Talsu pakalnu sporta klubs Z1
317 Pauls Jurčs DPD Latvija Z1
318 Hanna Burnevica DPD Latvija M1
319 Tīna Burnevica DPD Latvija M1
320 Annija Silava M1
321 Kristers Kagainis Z1
322 Amēlija Raga M1
323 Valts Vilcāns Z1
324 Fēlikss Vilcāns Z1
325 Martins Kuļšs Engures vidusskola Z1
326 Ernests Liepiņš Lustes Z1
327 Markuss Zālītis Baldones vieglatlētikas nodaļa Z1
328 Austra Aurora Jundze M1
329 Dārta Elīza Jaundzema labs starts M1
330 Elizabete Anna Allena Labs starts M1
331 Ulla Klapkalne Santa M1
332 Paula Made Klapkalne Santa M1
333 Krišs Klapkalns Santa Z1
10300 Martins Lāže Z1
10301 Elizabete Āboltiņa Lynxdojo M1
10302 Oskars Fuksis Z1
10303 Haralds Fuksis Z1
10304 Raivo Grundšteins Z1
10305 Estere Lakovica M1
10306 Elīza Leščinska Zoorbagan M1
10307 Amanda Loce Lynxdojo M1
10308 Bruno Oborskis Lynxdojo Z1
10309 Anna Līva Vilce Lynxdojo M1
10310 Rauls Martins Viļumsons Hop Hop Z1
10311 Reinards Marks Viļumsons Hop Hop Z1
10312 Rems Markuss Viļumsons Hop Hop Z1
10313 Rodrigo Tupureins Z1
10314 Nikola Lauska M1
10315 Jēkabs Avotiņš Sportland Patria Z1
10316 Mārtiņš Kārkliņš Z1
10317 Jonas Bacys sportovaistine.lt Z1
10318 Augusts Kadiķis Z1
10319 Estere Ozere Vāveres kosmosā M1
10320 Madara Fortiņa M1
10321 Elīza Bērziņa Individuāli M1
10322 Gundars Bēms Z1
10323 Kārlis Bēms Z1
10324 Rēzija Spūle Izturība M1
10325 Madara Bratuškina M1
10326 Simona Aļegnoviča M1
10327 Luīze Gritāne M1
10328 Adrians Kirma Z1
10329 Marta Priecuma Benu M1
10333 Sabine Klotiņa M1
Kopā: 360 dalībnieki.