SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1. Engures vidusskola 78
2. Aizputes vidusskola 30
3. Nīkrāces pamatskola 19
4. Jelgavas 4. vidusskola 19
5. Priekules vidusskola 15
6. Rīgas 41. vidusskola 15
7. Siguldas pilsētas vidusskola 11
8. Lejasciema vidusskola 11
9. Ikšķiles vidusskola 10
10. Rīgas Centra humanitārā vidusskola 9
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Punkti
1. Siguldas Sporta skola 3897
2. Maratona klubs / Firma L4 3846
3. Sporta klubs Ašais 3724
4. SK,,Lejasciems" 3646
5. Liepājas rajona sporta skola 3609
6. FK Bandava/Priekules novads 3535
7. Hop hop Pastende 3391
8. Engures sportam 3350
9. Mežinieku psk./#AWARDskrien 2963
10. Maratona klubs 2751
Ātrākās skolas (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Skola Vidējais punktu skaits
1. Lejasciema vidusskola 834.5455 (11)
2. Laurenču sākumskola 740.1667 (6)
3. Priekules vidusskola 722.4000 (15)
4. Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 704.6667 (6)
5. Aizputes vidusskola 701.8000 (30)
6. Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 688.8571 (7)
7. Siguldas pilsētas vidusskola 677.0000 (11)
8. Jelgavas 4. vidusskola 670.6842 (19)
9. Ikšķiles vidusskola 635.2000 (10)
10. Mežinieku pamatskola 633.4444 (9)
Visvairāk pārstāvētie sporta klubi
Vieta Klubs Dalībnieku skaits
1. Engures sportam 44
2. Liepājas rajona sporta skola 23
3. FK Bandava/Priekules novads 19
4. Sporta klubs "Vēsma" 15
5. Siguldas sporta skola 11
6. SK,,Lejasciems" 9
7. Mežinieku psk./#AWARDskrien 8
8. Maratona klubs / Firma L4 5
9. Lynxdojo 5
10. SK SLAMPE / ZEVID 5
Ātrākie sporta klubi (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Klubs Vidējais punktu skaits
1. SK,,Lejasciems" 826.2222 (9)
2. Siguldas sporta skola 818.2727 (11)
3. FK Bandava/Priekules novads 723.5789 (19)
4. Mežinieku psk./#AWARDskrien 648.5000 (8)
5. Liepājas rajona sporta skola 637.0000 (23)
6. Engures sportam 591.3864 (44)
7. Sporta klubs "Vēsma" 571.0667 (15)
Ātrākie skolēni
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Roberts Aleksis Glazers 1366 U16V Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:25:04
2 Niks Zauls 1001 U18V Limbažu novada ģimnāzija/Limbažu un Salacgrīvas sporta skola 00:26:37
3 Gustavs Kļavis 11430 U18V Āgenskalna Valsts ģimnāzija 00:26:56
4 Matīss Saulite 11427 U16V Mežciema pamatskola 00:27:04
5 Ingus Bogdanovs 1160 U18V Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:27:30
6 Markus Dzintars 1490 U18V Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:27:47
7 Ričards Briedis 1017 U18V Rīgas Tehniskā koledža/KSMR Fitness 00:27:49
8 Lukass Pušņins 1011 U14V Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:27:51
9 Rihards Vašuks 1531 U18V Ventspils 4. vidusskola/Sporta skola SPARS 00:28:24
10 Ralfs Roga 11418 U16V Ventspils Valsts 1. ģimnāzija/Ventspils Valsts 1.ģimnāzija 00:28:28
Ātrākās skolnieces
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Izabella Bogdanova 1159 U14S Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:29:00
2 Viktorija Bogdanova 1158 U12S Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:29:08
3 Estere Volfa 1481 U14S Cēsu 1. pamatskola/Cēsis 00:30:46
4 Keita Upeniece 1296 U14S Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:31:15
5 Marta Luize Pētersone 1347 U12S Valmieras Pārgaujas sākumskola/VSK Noskrien 00:31:43
6 Melānija Zālīte 1020 U12S Ķekavas vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:32:12
7 Jolanta Pence 1206 U16S Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:32:13
8 Emīlija Upmale 1054 U16S Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:32:19
9 Nikija Mikāle 1491 U12S Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:32:28
10 Ieva Pūpola 1085 U14S Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:32:37
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Leo Bilāns 1233 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:33:11 +00:00 1000
2 Aleksis Bogdanovs 1161 Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:37:47 +04:36 878
3 Tanels Tomass Lapsiņš 1188 Ogres 1. vidusskola/x99/Slīterāni 00:37:51 +04:40 877
4 Dāvis Bartuševics 1070 Jelgavas 4. vidusskola 00:39:19 +06:08 844
5 Alekss Kalašņikovs 1101 Pastendes pamatskola/Hop hop Pastende 00:40:06 +06:55 828
6 Damirs Ņikitinsv 1089 Rīgas Rīnūžu vidusskola/Rīgas satiksme 00:40:47 +07:36 814
7 Martins Gulbisv 1028 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:43:46 +10:35 758
8 Jurģis Cakulsv 1510 Pamatskola "Rīdze"/Pamatskola Rīdze 00:43:59 +10:48 754
9 Adrians Dimzav 1058 Zemgales vidusskola (Slampe)/Dimza 00:44:29 +11:18 746
10 Daniels Jēčsv 1538 Jaunmārupes pamatskola 00:44:32 +11:21 745
11 Ralfs Misjuro* 1436 Engures vidusskola 00:44:48 +11:37 741
12 Lūkass Ķikusts* 1381 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Ugunszipsnis! 00:45:17 +12:06 733
13 Ritvars Gailisv 1291 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:45:27 +12:16 730
14 Adams Švanksv 1271 Ozolnieku vidusskola/ATKAL JAUNS NAMS 00:46:13 +13:02 718
15 Renārs Kalniņšv 1150 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:46:24 +13:13 715
16 Toms Viekals - Gasjūns* 1096 Jelgavas 4. sākumskola 00:46:33 +13:22 713
17 Martins Krūmiņšv 1362 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:47:52 +14:41 693
18 Justs Liekmanis* 1480 Nīkrāces pamatskola 00:47:57 +14:46 692
19 Miks Zvirbulisv 1326 Zemgales vidusskola (Slampe) 00:48:13 +15:02 688
20 Tomass Volodjkinsv 1411 Engures vidusskola 00:48:28 +15:17 685
21 Kristians Baumanisv 1457 Engures vidusskola 00:48:39 +15:28 682
22 Kristians Daniels Prūsānsv 1118 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:48:53 +15:42 679
23 Kristians Misjurov 1466 Engures vidusskola 00:49:35 +16:24 669
24 Roberts Daukstsv 1115 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:49:35 +16:24 669
25 Regnārs Stepensv 1343 Jaunpils vidusskola 00:50:26 +17:15 658
26 Jurģis Freinātsv 1430 Engures vidusskola/Engures sportam 00:50:50 +17:39 653
27 Andrejs Krūzēnsv 1402 Nīkrāces pamatskola 00:51:09 +17:58 649
28 Artūrs Ķelpis* 1460 Engures vidusskola 00:51:15 +18:04 647
29 Matīss Blūmsv 1097 Siguldas pilsētas vidusskola/BLŪMI 00:52:16 +19:05 635
30 Krišjānis Ozoliņšv 1383 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:54:37 +21:26 608
31 Matīss Malzubrisv 1514 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zubru Trieciens 00:54:54 +21:43 604
32 Toms Saulītev 11437 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:55:26 +22:15 599
33 Jēkabs Gulbisv 1369 Jelgavas 4. vidusskola 00:55:26 +22:15 599
34 Toms Tramdahsv 1431 Engures vidusskola/Engures sportam 00:55:37 +22:26 597
35 Gustavs Skavronskisv 1024 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:55:38 +22:27 596
36 Gusts Limbergs* 1254 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:55:48 +22:37 595
37 Ralfs Bērziņšv 11422 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:55:51 +22:40 594
38 Krišjānis Davidčuksv 1473 Limbažu 3. vidusskola 00:56:27 +23:16 588
39 Aleksis Šērs* 1448 Engures vidusskola 00:56:32 +23:21 587
40 Gustavs Liekmanisv 1479 Nīkrāces pamatskola 00:56:50 +23:39 584
41 Klāvs Jojav 1027 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:57:05 +23:54 581
42 Francis Kozlovs 1385 Olaines 1. vidusskola 00:57:18 +24:07 579
43 Ēriks Muškov 1056 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:58:49 +25:38 564
44 Kārlis Gedrovičs* 1046 Jaunmārupes pamatskola 01:00:35 +27:24 548
45 Ēriks Eduards Lazdav 1178 Dzimtmisas pamatskola 01:03:02 +29:51 526
46 Kristers Brēdiķisv 1350 Rīgas Lietuviešu vidusskola/KIKBOKSA UN BOKSA SKOLA „RĪGA” 01:03:58 +30:47 519
47 Adrians Ralfs Krauklisv 1220 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola 01:04:14 +31:03 517
48 Rihards Ezeriņšv 1305 Ogres 1. vidusskola 01:04:21 +31:10 516
49 Jānis Brūverisv 1523 Nīkrāces pamatskola 01:05:01 +31:50 510
50 Kārlis Paikensv 1309 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/Domdaris 01:05:59 +32:48 503
51 Edvards Pajuste 1255 Jaunmārupes pamatskola 01:07:05 +33:54 495
52 Aleksandrs Tjasto 1111 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:07:12 +34:01 494
53 Roberts Paulovskis 11416 Ozolmuižas pamatskola/Brocēni 01:08:19 +35:08 486
54 Ričards Kleins 1454 Engures vidusskola 01:13:35 +40:24 451
55 Intars Grigors 1063 Tukuma 2. vidusskola 01:13:56 +40:45 449
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Annika Zālīte 1135 Ulbrokas vidusskola 00:32:43 +00:00 1000
2 Elīza Ērenfrīde 1078 Rīgas 84. vidusskola 00:37:31 +04:48 872
3 Veronika Bogdanova 1157 Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:37:52 +05:09 864
4 Elza Černuho 1276 Jelgavas 4. vidusskola 00:38:01 +05:18 861
5 Keita Zviedre 1324 Ikšķiles vidusskola 00:38:21 +05:38 853
6 Marta Ļaudama 1061 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:38:53 +06:10 841
7 Lauma Līva Saklaurev 1009 Ādažu vidusskola 00:43:21 +10:38 755
8 Alise Nordena* 1224 Penkules pamatskola/Penkules skola 00:43:44 +11:01 748
9 Linda Jurševskav 1325 Zemgales vidusskola (Slampe) 00:44:21 +11:38 738
10 Kate Jukumav 1120 Siguldas pilsētas vidusskola 00:44:43 +12:00 732
11 Sofija Sveta Galvanovskav 1322 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola/Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 00:44:50 +12:07 730
12 Nikola Račkauskav 1392 Nīkrāces pamatskola 00:48:34 +15:51 674
13 Laura Zariņav 1243 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:49:35 +16:52 660
14 Kerija Krēmerev 1262 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:50:16 +17:33 651
15 Anna Brakovskav 1149 Jelgavas 4. vidusskola 00:53:04 +20:21 617
16 Nellija Karnītev 11408 Bauskas sākumskola/Strazdiņi 00:54:00 +21:17 606
17 Elīza Ligerev 1230 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:54:20 +21:37 602
18 Paula Kārkliņav 1516 Ķekavas vidusskola 00:54:42 +21:59 598
19 Alise Stacēvičav 1021 Rīgas Juglas vidusskola 00:55:01 +22:18 595
20 Enija Kukainev 1218 Jaunmārupes pamatskola 00:56:12 +23:29 582
21 Katrīna Gedrovičav 1035 Jaunmārupes pamatskola 00:56:27 +23:44 580
22 Sofija Anna Strazdiņav 1170 Bauskas sākumskola/STRAZDIŅI 00:57:09 +24:26 572
23 Polina Kendenkovav 1354 Rīgas 34. vidusskola/Rīgas 34. vidusskola 00:57:17 +24:34 571
24 ElĪza Maurmanev 1138 Ikšķiles vidusskola 00:58:11 +25:28 562
25 Melanija Dolganova* 1107 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:58:26 +25:43 560
26 Ērika Abigaila Kumpiņav 1307 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:58:32 +25:49 559
27 Rūta Baltpurviņav 1349 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 01:01:39 +28:56 531
28 Katrīna Kairovav 1181 Rīgas 64. vidusskola 01:01:44 +29:01 530
29 Ance Daukstev 1116 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:02:04 +29:21 527
30 Flāvija Zeberiņa-Zebera* 1239 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:02:15 +29:32 526
31 Dženifera Zēbergav 1333 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija/VSK Noskrien Liepāja 01:03:33 +30:50 515
32 Fukse Paulav 11415 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 01:04:14 +31:31 509
33 Madara Pāķev 1275 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti SRT 01:04:21 +31:38 508
34 Ieva Bērziņav 1174 Talsu sākumskola/Talsu sākumskola 01:04:49 +32:06 505
35 Ieva Rutkopa* 1273 Jelgavas 4. vidusskola 01:05:42 +32:59 498
36 Adele Griķev 1450 Engures vidusskola 01:05:52 +33:09 497
37 JŪlija Gorska 1205 Jelgavas 4. vidusskola 01:08:26 +35:43 478
38 Laine Viatere 1246 Jelgavas 4. vidusskola 01:08:28 +35:45 478
39 Zane Ozoliņa 1384 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:08:59 +36:16 474
40 Millija Benta 1007 Rīgas 64. vidusskola 01:12:12 +39:29 453
41 Nikola Levica 1399 Nīkrāces pamatskola 01:12:13 +39:30 453
42 Annija Horste 1408 Engures vidusskola/Engures sportam 01:12:16 +39:33 453
43 Alma Jakobsone 11406 Suntažu vidusskola/Lynxdojo 01:14:03 +41:20 442
44 Lauma Jakobsone 11407 Suntažu vidusskola/Lynxdojo 01:14:12 +41:29 441
45 Matilde Broka 1022 Mežciema pamatskola/Pandas banda 01:14:19 +41:36 440
46 Amanda Volodjkina 1414 Engures vidusskola 01:14:43 +42:00 438
47 Selga Straupe 1169 Rīgas 45. vidusskola 01:19:23 +46:40 412
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Emīls Matiass Reinfelds 1283 Rīgas 69. vidusskola 00:29:18 +00:00 1000
2 Ralfs Dzosens 1513 Ikšķiles vidusskola 00:29:28 +00:10 994
3 Adrians Stepe 1228 Lejasciema vidusskola/SK"Lejasciems" 00:30:16 +00:58 968
4 Roberts Cercins 1368 Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:30:59 +01:41 946
5 Kārlis Bartuševics 1069 Jelgavas 4. vidusskola 00:32:05 +02:47 913
6 Martins Kristers Celms 1213 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:32:25 +03:07 904
7 Ričards Čudnovs 1266 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 00:32:31 +03:13 901
8 Dāvids Dīvs Vītols 1444 Engures vidusskola/Engures sportam 00:33:54 +04:36 864
9 Daniels Lagzdiņš 1330 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:34:52 +05:34 840
10 Ēriks Anspaks 1486 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:35:53 +06:35 817
11 Ārons Tiltiņš 1242 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:36:34 +07:16 801
12 Bruno Bilāns 1232 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:36:41 +07:23 799
13 Toms Kārlis Auziņš 1153 Rīgas Katoļu ģimnāzija/Sporta skola Arkādija 00:37:16 +07:58 786
14 Rūdis Bundzēns 1131 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 00:38:56 +09:38 753
15 Marks Melbardisv 1477 Rīgas Franču licejs/. 00:40:34 +11:16 722
16 Alfs Vilcānsv 1088 Baldones vidusskola 00:41:10 +11:52 712
17 Krists Bērziņšv 1109 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:41:42 +12:24 703
18 Ernests Treimanis-Freimanisv 1404 Engures vidusskola 00:41:52 +12:34 700
19 Markuss Kaļva 1051 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:42:19 +13:01 692
20 Kristaps Semičenkovs Jaksts* 1112 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:42:54 +13:36 683
21 Toms Sudrabsv 1314 Siguldas pilsētas vidusskola 00:43:06 +13:48 680
22 Eduards Mahts* 1327 Lībagu sākumskola/Talsu novada sporta skola 00:43:14 +13:56 678
23 Ralfs Fišersv 1093 Dobeles sākumskola 00:43:24 +14:06 675
24 Armands Petkusv 1504 Grobiņas sākumskola/FK Bandava/Priekules novads 00:43:37 +14:19 672
25 Rūdolfs Leščinskis* 11411 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zoorbagan 00:43:57 +14:39 667
26 Kristers Bitītsv 1005 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:43:58 +14:40 666
27 Egons Krišjānis Nastevičsv 11431 Jelgavas 4. vidusskola 00:44:10 +14:52 663
28 Toms Vitols 1068 Siguldas pilsētas vidusskola/Vītoli 00:44:12 +14:54 663
29 Matīss Kalniņš* 1530 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:44:20 +15:02 661
30 Edžus Krūmiņšv 1182 Saldus pamatskola/Saldus 2007/Saldus sporta skola 00:45:40 +16:22 642
31 Niks Balodis* 1525 Siguldas pilsētas vidusskola 00:45:56 +16:38 638
32 Nils Renārs Cintiņš* 1534 Engures vidusskola 00:46:11 +16:53 634
33 Edvards Miks Ķikutsv 1108 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:46:24 +17:06 631
34 Klāvs Kalniņš* 1151 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:46:24 +17:06 631
35 Toms Kristians Vīksna* 1270 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:46:30 +17:12 630
36 Frederiks Kopev 1080 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:46:43 +17:25 627
37 Reinis Gailisv 1292 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:47:18 +18:00 619
38 Kristaps Nīmantsv 1517 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:47:43 +18:25 614
39 Mārtiņš Voinov 1518 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:48:06 +18:48 609
40 Renārs Bentsv 1006 Rīgas 64. vidusskola 00:48:12 +18:54 608
41 Rihards Zebuliņšv 1184 Rīgas 6. vidusskola 00:48:25 +19:07 605
42 Normunds Krauze* 1145 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:48:32 +19:14 604
43 Alekss Keišsv 1375 Ķekavas vidusskola 00:48:33 +19:15 604
44 Aleksis Āboliņšv 1403 Nīkrāces pamatskola 00:48:58 +19:40 598
45 Valters Pūcītis* 11413 Ādažu vidusskola 00:49:12 +19:54 596
46 Gustavs Niklāvs Stabulnieksv 1310 Rīgas Lietuviešu vidusskola 00:49:23 +20:05 593
47 Kristaps Joja* 1317 Zemgales vidusskola (Slampe) 00:49:53 +20:35 587
48 Rūdolfs Smilgav 1081 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 00:50:01 +20:43 586
49 Ralfs Grīnvalds* 1357 Engures vidusskola 00:50:23 +21:05 582
50 Endijs Strēlisv 1342 Aizupes pamatskola 00:50:47 +21:29 577
51 Marks Maro Strazdiņšv 1171 Bauskas sākumskola/STRAZDIŅI 00:51:01 +21:43 574
52 Kārlis Liepiņšv 1003 Engures vidusskola/Engures sportam 00:51:09 +21:51 573
53 Martins Brokāns* 1321 Ventspils 4. vidusskola/Matisons runner's club 00:51:26 +22:08 570
54 Ralfs Bartušauskisv 1478 Rīgas Lietuviešu vidusskola/Doles Banda 00:51:53 +22:35 565
55 Teo Švanks* 1272 Ozolnieku vidusskola/ATKA JAUNS NAMS 00:52:09 +22:51 562
56 Kārlis Daniels Lazda* 1177 Dzimtmisas pamatskola 00:52:23 +23:05 559
57 Reinis Dauksts* 1125 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:52:54 +23:36 554
58 Olivers Prūsisv 1193 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:53:08 +23:50 551
59 Kristofers Kančsv 1320 Ādažu vidusskola/SSK Bebra 00:53:11 +23:53 551
60 Roberts Dudočkinsv 1339 Rīgas 64. vidusskola 00:54:06 +24:48 542
61 Tomass Ļevanovsv 1452 Engures vidusskola 00:54:20 +25:02 539
62 Raiens Dejus* 1290 Rīgas 69. vidusskola 00:54:39 +25:21 536
63 Mārcis Tomsonsv 1192 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien! 00:54:47 +25:29 535
64 Edijs Veismanis* 1470 Engures vidusskola 00:55:30 +26:12 528
65 Gustavs Gronskisv 1451 Engures vidusskola/Engures sportam 00:58:08 +28:50 504
66 Toms Vizbulisv 1410 Engures vidusskola 00:58:08 +28:50 504
67 Maikls Kukainisv 1217 Jaunmārupes pamatskola 00:58:44 +29:26 499
68 Rihards Misjurov 1409 Engures vidusskola/Engures sportam 00:58:56 +29:38 497
69 Matīss Gravav 1277 Jelgavas 4. vidusskola 00:59:09 +29:51 495
70 Adrians Brīvībav 1263 Rīgas Teikas vidusskola/Visma Active 01:00:47 +31:29 482
71 Ralfs Bērziņšv 1114 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:01:52 +32:34 474
72 Reinis Valtersv 1059 Carnikavas pamatskola 01:03:03 +33:45 465
73 Raivis Krūmuņšv 11410 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 01:04:40 +35:22 453
74 Ričards Dumbrisv 1438 Engures vidusskola 01:04:47 +35:29 452
75 Haralds Mednis 11414 01:07:04 +37:46 437
76 Bruno Kumpiņš 1031 Rīgas 25. vidusskola 01:09:54 +40:36 419
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Viktorija Bogdanova 1158 Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:29:08 +00:00 1000
2 Marta Luize Pētersonev 1347 Valmieras Pārgaujas sākumskola/VSK Noskrien 00:31:43 +02:35 919
3 Melānija Zālīte 1020 Ķekavas vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:32:12 +03:04 905
4 Nikija Mikāle 1491 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:32:28 +03:20 897
5 Anna Nikola Berkolde 1215 Lejasciema vidusskola/Sk "Lejasciems" 00:37:33 +08:25 776
6 Loreta Zālīte 1134 Ulbrokas vidusskola 00:38:34 +09:26 755
7 Elīza Evardsonev 1405 Engures vidusskola/Engures sportam 00:41:28 +12:20 703
8 Evelīna Misānev 1053 Ādažu vidusskola 00:41:46 +12:38 698
9 Kellija Liepav 1172 Nīkrāces pamatskola/NĪKRĀCES PAMATSKOLA 00:42:47 +13:39 681
10 Patrīcija Rubezev 1506 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:43:06 +13:58 676
11 Anna Gošav 1047 Ventspils 4. vidusskola/Maratona klubs 00:43:09 +14:01 675
12 Ilze Jumiķev 1198 Jelgavas 4. vidusskola 00:43:55 +14:47 663
13 Jūlija Siliņav 1180 Rīgas 71. vidusskola/71 Rigas vidusskola 00:44:09 +15:01 660
14 Anna Marija Zaķev 1185 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Maratona klubs/LSC 00:45:02 +15:54 647
15 Adele Balanasa* 1295 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:45:38 +16:30 638
16 Emīlija Slaidev 1329 Rīgas Hanzas vidusskola/Baldones Lauvas 00:45:54 +16:46 635
17 Alise Reingolde* 1049 Smiltenes vidusskola/Privātbūve 00:46:32 +17:24 626
18 Zane Strazdiņav 1144 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:47:50 +18:42 609
19 Emīlija Vahere-Abražunev 1355 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:48:33 +19:25 600
20 Simona Aļehnovičav 11436 Rīgas Klasiskā ģimnāzija 00:49:16 +20:08 591
21 Elīna Kitija Krievānev 1141 Rīgas Kultūru vidusskola 00:49:38 +20:30 587
22 Ksenija Līcītev 1423 Engures vidusskola 00:50:27 +21:19 577
23 Sannija Greiškānev 1154 Jelgavas 3. sākumskola 00:50:39 +21:31 575
24 Jasmīna Tīna Spēka* 1502 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:51:09 +22:01 570
25 Madara Bāriņav 1083 Ikšķiles vidusskola 00:51:22 +22:14 567
26 Justīne Brutāne* 1475 Rīgas Igauņu pamatskola/Pandas banda 00:51:33 +22:25 565
27 Grieta Rozev 1336 Āgenskalna sākumskola/3.Bjesis 00:51:39 +22:31 564
28 Luīze Lazovskav 1456 Engures vidusskola 00:53:26 +24:18 545
29 Marta Ķikarev 1415 Engures vidusskola/Engures sportam 00:53:26 +24:18 545
30 Elizabete Minka* 1497 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:53:32 +24:24 544
31 Alise Sipjagina* 1195 Rīgas Imantas vidusskola 00:54:05 +24:57 539
32 Samanta Valdmanev 1441 Engures vidusskola 00:54:33 +25:25 534
33 Marta Švāģere* 1416 Engures vidusskola/Engures sportam 00:55:02 +25:54 529
34 Sabīne Grīnbergav 11424 Zaķumuižas pamatskola/Sanctimony 00:55:55 +26:47 521
35 Tīna Luīze Saukānev 1065 Ikšķiles vidusskola 00:56:17 +27:09 518
36 Rūta Glužģev 1341 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 00:56:29 +27:21 516
37 Nikola Trasūne* 1382 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:56:50 +27:42 513
38 Eva Celitāne* 1447 Engures vidusskola 00:57:44 +28:36 505
39 Eleonora Dombrovska* 1199 Laurenču sākumskola 00:57:48 +28:40 504
40 Emīlija Paula Ozolav 1420 Engures vidusskola/Engures sportam 00:58:00 +28:52 502
41 Rūta Mellenbergav 1313 Talsu sākumskola 00:58:17 +29:09 500
42 Šarlote Eleonora Kumpiņav 1043 Rīgas 6. vidusskola 00:58:32 +29:24 498
43 Elīna Redisonev 1008 Annas Brigaderes pamatskola 00:58:46 +29:38 496
44 Zane Apsītev 1104 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:00:01 +30:53 485
45 Marta Liepiņa* 1433 Engures vidusskola 01:01:14 +32:06 476
46 Eleonora Kristiana Labsvīrav 1041 Siguldas pilsētas vidusskola/Sigulda 01:01:43 +32:35 472
47 Paula Ķempelev 1422 Engures vidusskola/Engures sportam 01:02:09 +33:01 469
48 Eleonora Kleinav 1453 Engures vidusskola/Engures sportam 01:04:52 +35:44 449
49 Tīna Fišera Blumberga 1435 Engures vidusskola 01:07:16 +38:08 433
50 Lote Paiča 1090 Engures vidusskola 01:07:29 +38:21 432
51 Ulla Januša 1304 Kuldīgas Centra vidusskola 01:07:59 +38:51 429
52 Ance Brūvere 1389 Nīkrāces pamatskola 01:11:09 +42:01 409
53 Loreta Krūmiņa 11409 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola/BMNP 01:13:18 +44:10 397
54 Līna Anna Bērziņa 11435 Mežciema pamatskola 01:14:10 +45:02 393
55 Rasa Siliņa 11434 Pamatskola "Rīdze" DSQ
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Lukass Pušņins 1011 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:27:51 +00:00 1000
2 Jānis Stūrītis 1100 Siguldas 1. pamatskola/Siguldas Sporta skola 00:29:05 +01:14 958
3 Jānis Kravalis 1033 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:30:07 +02:16 925
4 Aleksis Samcèvičs 1221 Pastendes pamatskola/Pastendes pamatskola 00:30:21 +02:30 918
5 Eduards Egle 1499 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:31:24 +03:33 887
6 Kristiāns Kārlsbergs 1282 Pastendes pamatskola/Hop hop Pastende 00:31:25 +03:34 886
7 Artūrs Filips Igaviņš 11426 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:31:25 +03:34 886
8 Adrians Māris Šņoriņš 1372 Talsu sākumskola/Talsu novada sporta skola 00:31:33 +03:42 883
9 Kārlis Cakuls 1511 Pamatskola "Rīdze"/Pamatskola Rīdze 00:34:16 +06:25 813
10 Renārs Kristofers Arnicāns 1222 Jelgavas 4. vidusskola 00:34:43 +06:52 802
11 Ilvars Matvejevs 1413 Engures vidusskola/Engures sportam 00:34:45 +06:54 801
12 Ričards Dāvis Špacs 1367 Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:34:58 +07:07 796
13 Emīls Saulīte 11428 Mežciema pamatskola 00:35:12 +07:21 791
14 Kristiāns Ligeris 1231 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:35:29 +07:38 785
15 Krišs Liepiņš 1044 Engures vidusskola/Engures sportam 00:35:37 +07:46 782
16 Matīss Jansons 1303 Penkules pamatskola 00:35:57 +08:06 775
17 Marats Nadjaks 1258 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:36:01 +08:10 773
18 Olivers Bresme 1377 Talsu 2. vidusskola 00:36:25 +08:34 765
19 Valters Bresme 1376 Talsu 2. vidusskola 00:36:27 +08:36 764
20 Ernests Pauls Mednis 1211 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:36:37 +08:46 761
21 Patriks Pauls Rullis 1267 Aizupes pamatskola/Aizupes pamatskola 00:37:41 +09:50 739
22 Kristians Erbe 1498 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:38:38 +10:47 721
23 Dāvis Berķis 1503 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:38:39 +10:48 721
24 Miks Jānis Opolais 1519 Ikšķiles vidusskola/Izturība 00:40:07 +12:16 694
25 Dainis Jansonsv 1463 Engures vidusskola 00:40:07 +12:16 694
26 Dāvis Šimiensv 1387 Nīkrāces pamatskola 00:41:16 +13:25 675
27 Raivis Ābelev 1421 Engures vidusskola/Engures sportam 00:41:24 +13:33 673
28 Renalds Gulbis Švansv 1501 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:41:26 +13:35 672
29 Ulvis Grenovskisv 1505 Kalētu pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:41:28 +13:37 672
30 Aleksandrs Paņihidkinsv 1113 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:41:38 +13:47 669
31 Mārcis Millers* 1440 Engures vidusskola/Engures sportam 00:43:15 +15:24 644
32 Ralfs Jonānsv 1167 Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 00:43:45 +15:54 637
33 Marks Oborskis* 11412 Privātā sākumskola "Namiņš"/Lynxdojo 00:43:56 +16:05 634
34 Rendijs Berķisv 1507 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:44:04 +16:13 632
35 Pēteris Mūrnieksv 1353 Lielvārdes pamatskola 00:44:17 +16:26 629
36 Gustavs Šteinbergs* 1500 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:44:41 +16:50 623
37 Ralfs Bitev 1434 Engures vidusskola 00:44:42 +16:51 623
38 Mareks Vizbulisv 1455 Engures vidusskola 00:45:44 +17:53 609
39 Pauls Olafs Straumev 1055 Babītes novada pašvaldības Salas sākumskola 00:46:50 +18:59 595
40 Aleksandrs Zaprivodav 1520 Rīgas 40. vidusskola/Hokeja Skola Rīga 2006 00:47:43 +19:52 584
41 Āris Timsv 1398 Nīkrāces pamatskola 00:48:58 +21:07 569
42 Krists Kalniņšv 1244 Ventspils 1. pamatskola/Matisons Runner's Club 00:49:16 +21:25 565
43 Ivars Svārpstons* 1364 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 00:49:27 +21:36 563
44 Raiens Rūjav 1095 Siguldas 1. pamatskola 00:49:32 +21:41 562
45 Edgars Maurmanisv 1139 Ikšķiles vidusskola 00:49:41 +21:50 561
46 Emīls Lecinskisv 1373 Jūrmalas Valsts ģimnāzija/OK Kāpa 00:49:46 +21:55 560
47 Oskars Lorencs 1130 Rīgas Imantas vidusskola 00:50:43 +22:52 549
48 Kaspars Bartkus* 1241 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:50:48 +22:57 548
49 Namejs Karelisv 1537 Nīkrāces pamatskola 00:51:05 +23:14 545
50 Artis Bērznieksv 1417 Engures vidusskola/Engures sportam 00:51:14 +23:23 544
51 Ernests Limbergsv 1253 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:51:50 +23:59 537
52 Dāvis Trubačsv 11421 Mežinieku pamatskola 00:54:15 +26:24 513
53 Dzintars Bērziņšv 1483 Ogres sākumskola 00:56:33 +28:42 492
54 Markuss Edgars Ēķis 1323 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:56:37 +28:46 492
55 Artis Puškarevsv 1397 Nīkrāces pamatskola 00:56:59 +29:08 489
56 Artūrs Rūdulis* 1164 Tukuma 2. vidusskola 00:57:57 +30:06 481
57 Tomass Rudītisv 1219 Ventspils 4. vidusskola/Maratona klubs 00:58:47 +30:56 474
58 Artis Regnārs Labsvīrs* 1042 Siguldas pilsētas vidusskola/Sigulda 01:00:30 +32:39 460
59 Lennijs Galdiņš* 1281 Valmieras sākumskola 01:04:17 +36:26 433
60 Miks Jānis Šterns* 1338 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:06:32 +38:41 419
61 Rihards Brūveris 1388 Nīkrāces pamatskola 01:07:08 +39:17 415
62 Rauans Samaha 1155 Āgenskalna sākumskola/6c 01:13:26 +45:35 379
63 Anrijs Muravskis 1345 Iļģuciema vidusskola/Iļģuciemā vidusskola 01:26:30 +58:39 322
64 Ivars Mediņš 1352 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskolas komanda DNF
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Izabella Bogdanova 1159 Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:29:00 +00:00 1000
2 Estere Volfa 1481 Cēsu 1. pamatskola/Cēsis 00:30:46 +01:46 943
3 Keita Upeniece 1296 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:31:15 +02:15 928
4 Ieva Pūpola 1085 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:32:37 +03:37 889
5 Linda Auziņa 1152 Nacionālā Mākslu vidusskola/Sporta skola Arkādija 00:33:51 +04:51 857
6 Elizabete Galvane 1209 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:35:28 +06:28 818
7 Madara Pūpola 1086 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:36:05 +07:05 804
8 Adelīna Alise Bergmane 1509 Rīgas Teikas vidusskola 00:37:57 +08:57 764
9 Beāte Anna Klepere 1298 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 00:38:17 +09:17 758
10 Madara Klavniece 1148 Carnikavas pamatskola/Carnikavas pamatskola 00:38:25 +09:25 755
11 Gerda Asnāte Berkolde 1212 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:39:07 +10:07 741
12 Sabīne Kātiņa 1496 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:40:00 +11:00 725
13 Frederika Anna Grendev 1256 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones vieglatlēikas nodaļa 00:40:27 +11:27 717
14 Marta Balanasav 1294 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:42:30 +13:30 682
15 Karīna Mellacev 1472 Mežciema pamatskola/maratona klubs 00:42:31 +13:31 682
16 Emīlija Dūda-Čačav 1344 Limbažu 3. vidusskola 00:42:47 +13:47 678
17 Felīsija Oknerev 1495 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:42:48 +13:48 678
18 Enija Stangutev 1018 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:42:56 +13:56 675
19 Amanda Griķev 1179 Daugavpils Vienības pamatskola/Daugavpils Runners 00:43:32 +14:32 666
20 Anna Bāriņav 1084 Ikšķiles vidusskola 00:43:56 +14:56 660
21 Elīna Krista Vīksnav 1269 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:45:07 +16:07 643
22 Violeta Žuselev 1128 Daugavpils Krievu vidusskola - licejs/Daugavpils Runners 00:46:58 +17:58 617
23 Megija Nordenav 1223 Penkules pamatskola/Penkules skola 00:47:39 +18:39 609
24 Jūlija Krūmiņav 1361 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 00:47:39 +18:39 609
25 Nadīna Keita Ķemerev 1289 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:47:54 +18:54 605
26 Alise Zemture* 1250 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:48:33 +19:33 597
27 Alise Antonova* 1264 Rīgas 21. vidusskola/&A 00:48:38 +19:38 596
28 Alise Otaņķe* 1257 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:49:17 +20:17 588
29 Anastasija Kuzminav 1208 Ulbrokas vidusskola 00:51:26 +22:26 564
30 Emīlija Strazdiņav 1143 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:51:32 +22:32 563
31 Paula Birģelev 1234 Jelgavas 3. sākumskola 00:51:47 +22:47 560
32 Sibelle Baza* 11432 Rīgas Teikas vidusskola/Scarborough college 00:52:39 +23:39 551
33 Līna Osīte* 1163 Mežciema pamatskola/Adidas runners 00:52:53 +23:53 548
34 Heilija Laima Keirāne* 11433 Jūrmalas Valsts ģimnāzija 00:52:59 +23:59 547
35 Patrcija Bušav 1316 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:53:18 +24:18 544
36 Viktorija Smirnovav 1311 Valmieras 5. vidusskola 00:53:24 +24:24 543
37 Elizabete Spailev 11419 Ērgļu vidusskola/TEAM SIMBA 00:53:47 +24:47 539
38 Eimija Misjurov 1426 Engures vidusskola/Engures sportam 00:53:48 +24:48 539
39 Ieva Kalniņa-vīndedzkalnav 1214 Āgenskalna sākumskola/Vsk Noskrien 00:54:03 +25:03 537
40 Ketija Stankusv 1412 Engures vidusskola/Engures sportam 00:54:37 +25:37 531
41 Samanta Plasiņav 1340 Tukuma 2. pamatskola 00:54:56 +25:56 528
42 Lindsija Galdiņav 1280 Valmieras sākumskola 00:55:15 +26:15 525
43 Tīna Pauriņav 1482 Ikšķiles vidusskola/Izturība 00:55:16 +26:16 525
44 Rendija Straupeniecev 1301 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:55:19 +26:19 524
45 Marta Cinovskav 1103 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:55:20 +26:20 524
46 Madara Matisone* 1189 Tukuma 2. vidusskola 00:55:21 +26:21 524
47 Daniela Lovčinovska* 1196 Ogres 1. vidusskola 00:55:23 +26:23 524
48 Beatrise Brokav 1541 Mežciema pamatskola/Pandas banda 00:56:02 +27:02 518
49 Evelīna Rēderev 1087 Mārupes pamatskola/Rēderu banda 00:56:15 +27:15 516
50 Sindija Ozolniecev 1191 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti 00:56:39 +27:39 512
51 Keita Patrīcija Leinasarev 1132 Rīgas Teikas vidusskola 00:57:05 +28:05 508
52 Laila Slaidev 1328 Rīgas Hanzas vidusskola/Baldones Laudas 00:58:00 +29:00 500
53 Signe Svārpstonev 1365 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 00:58:04 +29:04 499
54 Amanda Pīlēnav 1390 Nīkrāces pamatskola 00:58:24 +29:24 497
55 Luīze Lūcija Kriuliņav 1247 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 00:58:42 +29:42 494
56 Līva Sipjaginav 1194 Rīgas Imantas vidusskola 00:59:05 +30:05 491
57 Sabīne Beļinovav 11400 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija/Lynxdojo 01:00:05 +31:05 483
58 Loreta Žubulev 1371 Rīgas Igauņu pamatskola 01:00:13 +31:13 482
59 Liene Širmele* 1019 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 01:01:03 +32:03 475
60 Kate Freinātev 1443 Engures vidusskola/Engures sportam 01:01:05 +32:05 475
61 Estere Vasiļkova* 1110 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:01:44 +32:44 470
62 Sintija Daukstev 1119 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:02:02 +33:02 467
63 Ance Bērziņav 1173 Talsu Valsts ģimnāzija/Talsu Valsts ģimnāzija 01:04:49 +35:49 447
64 Betija Bigačav 1300 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:06:31 +37:31 436
65 Petra Paula Krumulda 1183 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 01:08:44 +39:44 422
66 Kristija Majauska 1358 Engures vidusskola/Engures sportam 01:12:15 +43:15 401
67 Annija Blūma 1356 Engures vidusskola/Engures sportam 01:12:17 +43:17 401
68 Inese Kaminska 1464 Engures vidusskola DNF
69 Laura Tenberga 1432 Engures vidusskola/Engures sportam DSQ
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Roberts Aleksis Glazers 1366 Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:25:04 +00:00 1000
2 Matīss Saulite 11427 Mežciema pamatskola 00:27:04 +02:00 926
3 Ralfs Roga 11418 Ventspils Valsts 1. ģimnāzija/Ventspils Valsts 1.ģimnāzija 00:28:28 +03:24 881
4 Kristers Kalašņikovs 1102 Pastendes pamatskola/Hop hop Pastende 00:29:08 +04:04 860
5 Gustavs Galvans 1200 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:29:16 +04:12 856
6 Erasts Bobrovsv 1129 Pastendes pamatskola/Hop Hop Pastende 00:30:41 +05:37 817
7 Raivo Liekmanis 1522 Nīkrāces pamatskola 00:31:13 +06:09 803
8 Rūdis Liepiņš 1508 Aizupes pamatskola/Grauda Spēks 00:31:34 +06:30 794
9 Leonīds Kostjajevs 1489 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:31:37 +06:33 793
10 Ralfs Jansons 1494 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:31:47 +06:43 789
11 Emīls Lazdāns 11429 Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola 00:32:08 +07:04 780
12 Roberts Zeiburliņš 1488 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:32:21 +07:17 775
13 Elvis Kmetjuks 1237 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:33:11 +08:07 755
14 Jānis Puriņš 1459 Engures vidusskola/Engures sportam 00:33:31 +08:27 748
15 Kaspars Kronbergs 1461 Engures vidusskola/Engures sportam 00:34:47 +09:43 721
16 Emīls Tērauds 1540 Tukuma Raiņa ģimnāzija/Engures sportam 00:35:23 +10:19 708
17 Elvis Laškovs 1378 Naukšēnu novada vidusskola 00:37:52 +12:48 662
18 Ričards Birznieks 1424 Engures vidusskola 00:39:58 +14:54 627
19 Markuss Ķīsisv 1462 Engures vidusskola/Engures sportam 00:40:49 +15:45 614
20 Mareks Lukjanskisv 11417 Engures vidusskola/Engures vidusskola / Engures sportam 00:41:54 +16:50 598
21 Roberts Muško* 1057 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:43:23 +18:19 578
22 Kristaps Ķīsisv 1406 Engures vidusskola/Engures sportam 00:45:28 +20:24 551
23 Aleksejs Laidinens* 1302 Rīgas 22. vidusskola 00:46:50 +21:46 535
24 Kārlis Auziņšv 1165 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:47:43 +22:39 525
25 Mikus Semeneņa* 1468 Engures vidusskola/Engures sportam 00:47:56 +22:52 523
26 Arvis Kirhnersv 1106 Kandavas internātvidusskola 00:48:31 +23:27 517
27 Arnolds Kumpiņšv 1032 Rīgas 25. vidusskola 00:54:48 +29:44 457
28 Edžus Ozoliņšv 1127 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:56:25 +31:21 444
29 Silvestrs Kumpiņš* 1030 Rīgas 1. speciālā internātpamatskola 01:01:09 +36:05 410
30 Emīls Bents 1521 Nīkrāces pamatskola 01:08:03 +42:59 368
31 Artūrs Volkovs* 1458 Engures vidusskola 01:10:56 +45:52 353
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Jolanta Pence 1206 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:32:13 +00:00 1000
2 Emīlija Upmale 1054 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:32:19 +00:06 997
3 Renāte Beļājeva 1529 Stalbes vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:32:49 +00:36 982
4 Līna Gaile 1332 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta skola 00:34:19 +02:06 939
5 Loreta Ķikuste 1380 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils sporta skola 00:38:07 +05:54 845
6 Ieva Vaļska 1226 Priekuļu vidusskola/TRX Cēsis 00:38:10 +05:57 844
7 Reičela Rone 1052 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:38:45 +06:32 831
8 Amanda Kundziņav 1268 Rīgas Kristīgā vidusskola/EsiAktivs.lv 00:40:18 +08:05 799
9 Amanda Ignātev 1010 Ādažu vidusskola 00:40:44 +08:31 791
10 Ērika Jermacānev 1202 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:42:09 +09:56 764
11 Loreta Matvejevav 1419 Engures vidusskola/Engures sportam 00:43:35 +11:22 739
12 Elīza Viekale - Gasjūnev 1098 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:43:51 +11:38 735
13 Anna Žilinskav 1142 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:43:52 +11:39 734
14 Kristīne Pencev 1204 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:45:38 +13:25 706
15 Renāte Ausmanev 1286 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:45:55 +13:42 702
16 Hanna Cinovskav 1308 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:47:54 +15:41 673
17 Samanta Annija Lauriņav 1175 Liepājas 8. vidusskola 00:48:41 +16:28 662
18 Paula Luīze Vilkav 1465 Engures vidusskola/Engures sportam 00:48:45 +16:32 661
19 Aija Zaļaiskalnav 1312 Rīgas 7. pamatskola 00:50:04 +17:51 643
20 Viktorija Ģierte* 1236 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:51:17 +19:04 628
21 Megija Vilkav 1261 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:51:38 +19:25 624
22 Kristiāna Biezumav 1485 Āgenskalna Valsts ģimnāzija 00:52:05 +19:52 619
23 Endija Ozolniece* 1190 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti 00:53:00 +20:47 608
24 Krista Kristīne Miķelsonev 1038 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 00:53:27 +21:14 603
25 Daniela Butānev 1079 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:54:40 +22:27 589
26 Kintija Puikevicav 1306 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:54:40 +22:27 589
27 Santa Samanta Kučerev 1067 Kandavas internātvidusskola 00:56:28 +24:15 571
28 Klinta Almanev 1437 Engures vidusskola/Engures sportam 00:57:54 +25:41 556
29 Erīna Līna Āboliņav 1391 Nīkrāces pamatskola 00:58:56 +26:43 547
30 Kristiāna Lagzdiņa* 1117 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:59:27 +27:14 542
31 Monika Matulev 1370 Rīgas Teikas vidusskola 00:59:42 +27:29 540
32 Marta Jakobsonev 11405 Āgenskalna Valsts ģimnāzija/Lynxdojo 01:00:05 +27:52 536
33 Luīze Beķerev 1240 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:01:39 +29:26 523
34 Katrīna Zvirbulev 1025 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 01:01:52 +29:39 521
35 Marta Skavronskav 1023 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 01:01:52 +29:39 521
36 Gunta Kopmane* 1331 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 01:02:36 +30:23 515
37 Sofija Marija Volkovav 1467 Engures vidusskola/Engures sportam 01:05:13 +33:00 494
38 Monta Brūverev 1401 Nīkrāces pamatskola 01:05:19 +33:06 493
39 Rūta Alma Vicinska 1346 Brocēnu vidusskola/Brocēnu cilpotājas 01:07:52 +35:39 475
40 Daniela Dumbre 1407 Engures vidusskola 01:10:13 +38:00 459
41 Loreta Knospiņa 1037 Valmieras Viestura vidusskola/Skrienam kopā 01:13:42 +41:29 437
42 Ērika Kalniņa 1039 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 01:13:48 +41:35 437
43 Saiva Straupe 1168 Rīgas 45. vidusskola 01:19:20 +47:07 406
44 Ieva Lūse 1245 Smārdes pamatskola/Skrienošie Lūši 02:21:28 +1:49:15 228
45 Līva Skoreja 1105 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola DNF
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Niks Zauls 1001 Limbažu novada ģimnāzija/Limbažu un Salacgrīvas sporta skola 00:26:37 +00:00 1000
2 Gustavs Kļavis 11430 Āgenskalna Valsts ģimnāzija 00:26:56 +00:19 988
3 Ingus Bogdanovs 1160 Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:27:30 +00:53 968
4 Markus Dzintars 1490 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:27:47 +01:10 958
5 Ričards Briedis 1017 Rīgas Tehniskā koledža/KSMR Fitness 00:27:49 +01:12 957
6 Rihards Vašuks 1531 Ventspils 4. vidusskola/Sporta skola SPARS 00:28:24 +01:47 937
7 Emīls Kravalis 1034 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:28:53 +02:16 922
8 Rūdolfs Fišers 1092 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Maratona klubs 00:28:55 +02:18 920
9 Eduards Šveimrauss 1348 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 00:34:32 +07:55 771
10 Kristers Krūzmanis 1166 Tukuma 2. vidusskola 00:34:36 +07:59 769
11 Dāvis Ziemelis 1360 Engures vidusskola/Engures sportam 00:34:37 +08:00 769
12 Krišs Pavlovs 1238 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:35:39 +09:02 747
13 Dāvis Spēks 1492 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:35:49 +09:12 743
14 Ernests Davidčuks 1474 Limbažu 3. vidusskola 00:36:22 +09:45 732
15 Silvestrs Pētersons 1074 Vecpiebalgas vidusskola/Vecpiebalga 00:37:51 +11:14 703
16 Elvijs Semjonovs 1187 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola/Zemgales Ziņas 00:39:25 +12:48 675
17 Rainers Kristians Silkalns* 1284 Dobeles Valsts ģimnāzija 00:43:24 +16:47 613
18 Daniels Blumbahsv 1285 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:48:06 +21:29 553
19 Gatis Majauskisv 1439 Engures vidusskola 00:51:56 +25:19 513
20 Ģirts Saukāns* 1066 Ikšķiles vidusskola 01:03:39 +37:02 418
21 Dāvis Noviks* 1442 Engures vidusskola/Engures sportam 01:11:27 +44:50 373
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Daido Dagne Brūvere 1133 Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija/Cēsu pilsētas sporta skola 00:33:14 +00:00 1000
2 Megija Vīnberga 1126 Tukuma 2. pamatskola/Tukuma 2. pamatskola 00:36:40 +03:26 906
3 Taiga Lazdāne 11425 Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola 00:37:21 +04:07 890
4 Laura Dzepuka 1186 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Zemgales Ziņas 00:37:47 +04:33 880
5 Sandra Stieģelev 1121 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:43:33 +10:19 763
6 Laura Dumbrev 1429 Engures vidusskola/Engures sportam 00:43:39 +10:25 761
7 Lote Freinātev 1427 Engures vidusskola/Engures sportam 00:48:43 +15:29 682
8 Ieva Cimiņav 1449 Engures vidusskola/Engures sportam 00:49:21 +16:07 673
9 Renāte Smilgav 1374 Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola/Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola 00:50:01 +16:47 664
10 Nellija Spūlev 11423 Ogres Valsts ģimnāzija/Izturība 00:50:17 +17:03 661
11 Alīsija Stūrītev 1136 Krimuldas vidusskola 00:50:56 +17:42 652
12 Katrīna Anna Allena* 1533 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Labs starts 00:51:41 +18:27 643
13 Marta Prauliņav 1532 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Čiekurkalna Road Runners 00:52:44 +19:30 630
14 Krista Ivanovska* 1476 Dobeles Valsts ģimnāzija 00:54:57 +21:43 605
15 Madara Darģev 1265 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:55:32 +22:18 598
16 Katrīna Evelīna Šakina* 1446 Engures vidusskola/Engures sportam 00:56:41 +23:27 586
17 Anete Brēdiķev 1351 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:58:12 +24:58 571
18 Elīza Grīnvaldev 1469 Engures vidusskola/Engures sportam 00:58:34 +25:20 567
19 Dace Gurtlavav 1099 Jelgavas Valsts ģimnāzija 01:00:37 +27:23 548
20 Endžija Niedrav 1279 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 01:01:17 +28:03 542
21 Laura Stankus 1471 Engures vidusskola/Engures sportam 01:09:02 +35:48 481
22 Nadīna Berga 1040 Kocēnu pamatskola/Skrienam kopā 01:13:46 +40:32 451
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Kristers Gravav 1278 Jelgavas 4. vidusskola 00:42:38 +00:00 1000
2 Daniels Lepers* 1428 Engures vidusskola 00:42:42 +00:04 998
3 Mairis Kančsv 1319 Varakļānu vidusskola 00:46:26 +03:48 918
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Santa Zemture 1249 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:39:04 +00:00 1000
2 Alise Evardsone* 1425 Engures vidusskola/Engures sportam 00:44:47 +05:43 872
3 Samanta Ratniece* 1445 Engures vidusskola 00:45:09 +06:05 865
4 Laura Bleijav 1197 Ogres 1. vidusskola 00:46:17 +07:13 844
5 Viviāna Stūrītev 1137 Banku augstskolas Uzņēmējdarbības koledža 00:47:34 +08:30 821
6 Laura Birzniece* 1418 Engures vidusskola/Engures sportam 00:48:03 +08:59 813
7 Sanda Upeniecev 1297 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:49:18 +10:14 792
8 Betija Līcītev 1526 Engures vidusskola 00:50:27 +11:23 774