LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Indulis Bikše 6201 PATRIA SPORTLAND 02:20:23 VLJ 1 V1 +00:00 +00:00 00:00:57 1000 200 1200
2 Dainis Limanāns 6074 RIEKSTI 02:30:03 VL2 1 V2 +09:40 +00:00 00:00:47 936 243 1179
3 Dmitrijs Serjogins 6183 Baltais 02:31:14 VL2 2 V3 +10:51 +01:11 00:00:50 928 228 1156
4 Reinis Tops 6159 SPB Run/Asics 02:33:41 VL2 3 V4 +13:18 +03:38 00:01:08 913 168 1081
5 Kārlis Vanags 6104 Talsu pakalnu sporta klubs 02:34:55 VL2 4 V5 +14:32 +04:52 00:00:49 906 233 1139
6 Artis Krievāns 6044 VSK “Burkānciems & Co” 02:37:04 VL3 1 V6 +16:41 +00:00 00:00:56 894 204 1098
7 Uldis Klepers 6187 Virsotne/MARMOT 02:39:23 VL2 5 V7 +19:00 +09:20 00:00:48 881 238 1119
8 Jānis Kūms 6094 Inov-8 I OSveikals.lv 02:41:23 VL2 6 V8 +21:00 +11:20 00:00:52 870 219 1089
9 Artūrs Vadzis 6174 SPB RUN/ASICS 02:41:47 VL2 7 V9 +21:24 +11:44 00:00:43 868 265 1133
10 Ainārs Kumpiņš 16104 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:45:32 VL2 8 V10 +25:09 +15:29 00:00:58 848 197 1045
11 Sergejs Ļeta 6181 PATRIA SPORTLAND 02:46:09 VL2 9 V11 +25:46 +16:06 00:00:56 845 204 1049
12 Andis Dēze 6127 Maratona Klubs/Zante 02:47:01 VL2 10 V12 +26:38 +16:58 00:00:59 841 193 1034
13 Raivis Reinfelds 6107 Talsu pakalnu sporta klubs 02:47:37 VL2 11 V13 +27:14 +17:34 00:00:42 838 271 1109
14 Konstantīns Biktimirovs 6002 VSK Noskrien / SPB RUN/Asics 02:47:41 VL2 12 V14 +27:18 +17:38 00:00:54 837 211 1048
15 Sergejs Maslobojevs 6011 NRC Rīga 02:48:12 VL2 13 V15 +27:49 +18:09 00:01:24 835 136 971
16 Miks Pētersons 6009 NORDI furniture 02:48:19 VL2 14 V16 +27:56 +18:16 00:00:52 834 219 1053
17 Edgars Dzenuška 6042 Visma Active 02:49:13 VL2 15 V17 +28:50 +19:10 00:01:03 830 181 1011
18 Sergejs Bogdanovs 6198 Baltais 02:49:45 VL3 2 V18 +29:22 +12:41 00:00:52 827 219 1046
19 Jānis Šņoriņš 6105 Talsu pakalnu sporta klubs 02:50:02 VLJ 2 V19 +29:39 +29:39 00:00:38 826 300 1126
20 Pēteris Grīviņš 6171 Grauda Spēks | Inov-8 | osveikals.lv 02:50:35 VL2 16 V20 +30:12 +20:32 00:01:09 823 165 988
21 Matīss Haritonovs 6109 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:51:48 VL2 17 V21 +31:25 +21:45 00:01:03 817 181 998
22 Mareks Zālītis 6050 VSK Noskrien / Baldones vieglatlētikas nodaļa 02:51:54 VL2 18 V22 +31:31 +21:51 00:00:51 817 224 1041
23 Andris Sprūds 16102 VSK Noskrien Divplākšņi 02:52:03 VL2 19 V23 +31:40 +22:00 00:00:53 816 215 1031
24 Jevgeņijs Stepanovs 6067 DzSK Lokomotīve 02:52:34 VL2 20 V24 +32:11 +22:31 00:00:43 814 265 1079
25 Edvard Junda 6129 02:53:04 VL3 3 V25 +32:41 +16:00 00:01:09 811 165 976
26 Kirils Boiko 6049 Boyko-sports team 02:53:06 VL2 21 V26 +32:43 +23:03 00:01:05 811 175 986
27 Artis Maksims 6100 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:56:56 VLJ 3 V27 +36:33 +36:33 00:00:43 793 265 1058
28 Aigars Lūsis 6106 Talsu pakalnu sporta klubs 02:57:31 VL4 1 V28 +37:08 +00:00 00:01:08 791 168 959
29 Anete Švilpe 6075 Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres 02:58:20 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:03 1000 233 1233
30 Jekaterina Sokunova 6199 Baltais 02:59:34 SL2 2 S2 +01:14 +01:14 00:01:11 993 207 1200
31 Nikolajs Saulītis 6111 LIMBAŽI SKRIEN 03:02:07 VL3 4 V29 +41:44 +25:03 00:00:50 771 228 999
32 Madara Frēliha 6150 Maratona klubs/VFK Staldzene 03:03:31 SL2 3 S3 +05:11 +05:11 00:01:12 972 204 1176
33 Dmitrijs Ničipors 6033 Isostar / Osveikals.lv / Suunto 03:03:54 VL2 22 V30 +43:31 +33:51 00:00:55 763 207 970
34 Aivars Bondars 6080 Lūša pēdās 03:04:35 VL3 5 V31 +44:12 +27:31 00:01:04 761 178 939
35 Mārtiņš Plaudis 6036 SK Dzērvene 03:06:20 VL2 23 V32 +45:57 +36:17 00:00:48 753 238 991
36 Gusts Fokerots 6056 Vientuļais Vilks 03:07:00 VL2 24 V33 +46:37 +36:57 00:00:55 751 207 958
37 Andis Gailis 6197 Kocēnu novads 03:07:30 VL3 6 V34 +47:07 +30:26 00:01:04 749 178 927
38 Juris Jeļņikovs 6170 Saldus Boksa klubs 03:07:47 VL2 25 V35 +47:24 +37:44 00:00:58 748 197 945
39 Vita Devjatņikova 6097 Moller Auto Ventspils / MRC 03:07:56 SL2 4 S4 +09:36 +09:36 00:01:07 949 219 1168
40 Juris Šehtels 6088 Ādaži 03:08:20 VL4 2 V36 +47:57 +10:49 00:00:59 745 193 938
41 Arturs Onzuls 6065 Accenture > High Performance 03:08:53 VL2 26 V37 +48:30 +38:50 00:00:48 743 238 981
42 Edgars Kokorēvičs 6200 VSK 03:08:57 VL2 27 V38 +48:34 +38:54 00:00:55 743 207 950
43 Laura Čakle 6099 Moller Auto Ventspils / MRC 03:09:07 SL2 5 S5 +10:47 +10:47 00:00:54 943 272 1215
44 Pāvels Baikovs 6014 Be More Alive 03:09:23 VL2 28 V39 +49:00 +39:20 00:00:52 741 219 960
45 Gatis Pūcītis 6172 Swedbank 03:10:12 VL2 29 V40 +49:49 +40:09 00:00:52 738 219 957
46 Monta Ločmele 6101 Patria Sportland 03:10:37 SL2 6 S6 +12:17 +12:17 00:00:59 936 249 1185
47 Viesturs Zimackis 6022 03:10:54 VL2 30 V41 +50:31 +40:51 00:01:12 735 158 893
48 Edgars Goba 6069 Salaspils Zīriņi 03:11:06 VL3 7 V42 +50:43 +34:02 00:00:56 735 204 939
49 Nauris Aukmanis 6180 PATRIA SPORTLAND 03:11:25 VL2 31 V43 +51:02 +41:22 00:00:43 733 265 998
50 Arvis Skrējāns 6005 03:12:38 VL2 32 V44 +52:15 +42:35 00:00:58 729 197 926
51 Jolanta Krastiņa 6194 VSK Noskrien 03:12:42 SLJ 1 S7 +14:22 +00:00 00:01:20 925 184 1109
52 Armands Zvejnieks 6098 Moller Auto Ventspils / MRC 03:16:09 VL2 33 V45 +55:46 +46:06 00:01:16 716 150 866
53 Dana Mačtama 6096 Moller Auto Ventspils / MRC 03:17:05 SL2 7 S8 +18:45 +18:45 00:01:05 905 226 1131
54 Arnis Rāts 6153 VSK Noskrien Seniori 03:17:30 VL2 34 V46 +57:07 +47:27 00:00:52 711 219 930
55 Jānis Teteris 6068 DzSK Lokomotīve 03:17:40 VL3 8 V47 +57:17 +40:36 00:01:06 710 173 883
56 Alvita Mirecka 6156 Talsu Pauguraines zaķi 03:20:14 SL3 1 S9 +21:54 +00:00 00:01:06 891 223 1114
57 Juris Čerņadjevs 6057 03:20:27 VL4 3 V48 +1:00:04 +22:56 00:01:02 700 184 884
58 Viviana Kirilova 6072 VSK Noskrien Vāveres 03:20:43 SL3 2 S10 +22:23 +00:29 00:01:14 888 199 1087
59 Reinis Skorovs 6173 VSK Noskrien 03:20:59 VLJ 4 V49 +1:00:36 +1:00:36 00:01:12 698 158 856
60 Arvīds Pelēcis 6089 03:21:21 VLJ 5 V50 +1:00:58 +1:00:58 00:01:26 697 133 830
61 Kārlis Būmans 6117 Matisons Runner's Club 03:23:53 VL2 35 V51 +1:03:30 +53:50 00:01:11 689 161 850
62 Alberts Dambis 6039 Insalvo 03:24:58 VL2 36 V52 +1:04:35 +54:55 00:00:59 685 193 878
63 Ritvars Kalniņš 6082 Skrienam kopā 03:25:08 VL3 9 V53 +1:04:45 +48:04 00:01:06 684 173 857
64 Ruslans Šuļga 6151 Maratona klubs 03:25:10 VL2 37 V54 +1:04:47 +55:07 00:01:06 684 173 857
65 Kalvis Silgals 6085 Surikati/NFS 03:26:42 VL2 38 V55 +1:06:19 +56:39 00:01:18 679 146 825
66 Artūrs Vaselis 6102 Patria Sportland 03:27:58 VL2 39 V56 +1:07:35 +57:55 00:01:13 675 156 831
67 Danila Seluto 6078 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:30:09 VL2 40 V57 +1:09:46 +1:00:06 00:01:19 668 144 812
68 Ronalds Zarīts 6169 Scope Sports 03:30:24 VL2 41 V58 +1:10:01 +1:00:21 00:01:09 667 165 832
69 Anda Valtere 6120 03:31:15 SL3 3 S11 +32:55 +11:01 00:01:35 844 155 999
70 Artis Pūcītis 6084 SSK Bebra 03:31:30 VL2 42 V59 +1:11:07 +1:01:27 00:00:59 664 193 857
71 Dzintars Dūdiņš 6059 Siguldas Maratona klubs 03:31:40 VL3 10 V60 +1:11:17 +54:36 00:00:56 663 204 867
72 Andris Drešmanis 6066 DzSK Lokomotīve 03:31:40 VL3 11 V61 +1:11:17 +54:36 00:01:09 663 165 828
73 Hugo Jakobi 16100 Tavamsportam.lv 03:31:57 VL2 43 V62 +1:11:34 +1:01:54 00:01:16 662 150 812
74 Linda Boldāne 6086 Grauda Spēks | Inov-8 | OSveikals.lv 03:31:57 SL2 8 S12 +33:37 +33:37 00:01:16 841 193 1034
75 Arnis Ābelīte 6140 Virsotne/MARMOT 03:33:11 VL3 12 V63 +1:12:48 +56:07 00:01:08 659 168 827
76 Arvīds Germovs 6045 03:33:33 VL3 13 V64 +1:13:10 +56:29 00:01:24 657 136 793
77 Dainis Saukāns 6017 03:34:07 VL3 14 V65 +1:13:44 +57:03 00:01:29 656 128 784
78 Agnis Mūrnieks 6063 OVI 03:34:54 VL2 44 V66 +1:14:31 +1:04:51 00:00:58 653 197 850
79 Gints Bērziņš 6070 AkmensDizains.lv 03:35:34 VL2 45 V67 +1:15:11 +1:05:31 00:01:20 651 143 794
80 Jānis Rozītis 6121 03:35:47 VL2 46 V68 +1:15:24 +1:05:44 00:01:04 651 178 829
81 Agris Hatko 6142 VSK "Noskrien" 03:36:19 VLJ 6 V69 +1:15:56 +1:15:56 00:01:02 649 184 833
82 Artūrs Pielēns-Pelēns 6020 Lattelecom 03:37:23 VL2 47 V70 +1:17:00 +1:07:20 00:01:18 646 146 792
83 Andris Limanāns 6162 Limanāni 03:38:29 VL2 48 V71 +1:18:06 +1:08:26 00:01:20 643 143 786
84 Artūrs Ketlers 6013 VSK Noskrien / SK Dzērvene 03:38:46 VLJ 7 V72 +1:18:23 +1:18:23 00:00:58 642 197 839
85 Jolanta Ivanova 6003 03:39:27 SL2 9 S13 +41:07 +41:07 00:01:22 813 179 992
86 Mārtiņš Mazlazdiņš 6203 03:39:59 VL2 49 V73 +1:19:36 +1:09:56 00:01:15 638 152 790
87 Matīss Vecvagaris 6192 ultrataka.lv 03:40:54 VL2 50 V74 +1:20:31 +1:10:51 00:01:02 636 184 820
88 Sigita Vāce 6166 KSMR FITNESS 03:40:59 SL2 10 S14 +42:39 +42:39 00:01:23 807 177 984
89 Uģis Holsts 6083 SSK Bebra 03:41:04 VL3 16 V75 +1:20:41 +1:04:00 00:00:48 635 238 873
90 Kaspars Vingris 6027 03:41:23 VL2 51 V76 +1:21:00 +1:11:20 00:01:03 634 181 815
91 Mārtiņš Allers 6143 03:41:35 VL3 17 V77 +1:21:12 +1:04:31 00:01:41 634 113 747
92 Līga Irbe 6144 Talsu pauguraines Zaķi/Talsu novada sporta skola 03:41:41 SL3 4 S15 +43:21 +21:27 00:01:04 804 230 1034
93 Žanis Lulle 6175 BALTAIS 03:41:44 VL2 52 V78 +1:21:21 +1:11:41 00:01:01 633 187 820
94 Toms Kaufmanis 6047 Maratona klubs 03:41:45 VL2 53 V79 +1:21:22 +1:11:42 00:01:16 633 150 783
95 Mikus Žagata 6136 Pica Pica 03:44:51 VL2 54 V80 +1:24:28 +1:14:48 00:01:09 624 165 789
96 Vladislavs Aļehnovičs 6040 KROKUS 03:45:23 VL2 55 V81 +1:25:00 +1:15:20 00:00:56 623 204 827
97 Aigars Kokins 6108 Team Kažemāka/Train2WinLv 03:45:38 VL3 18 V82 +1:25:15 +1:08:34 00:01:08 622 168 790
98 Vitālijs Muzika 6035 VSK Noskrien 03:47:01 VL3 19 V83 +1:26:38 +1:09:57 00:01:05 618 175 793
99 Arūnas Dubinskas 6128 "UM BONGO" 03:47:10 VL3 20 V84 +1:26:47 +1:10:06 00:01:40 618 114 732
100 Arnis Mūrnieks 6058 03:47:58 VL3 21 V85 +1:27:35 +1:10:54 00:01:06 616 173 789
101 Edmunds Gržibovskis 6015 SK Dzērvene 03:48:44 VL3 22 V86 +1:28:21 +1:11:40 00:01:20 614 143 757
102 Kristaps Caune 6001 03:48:45 VL2 56 V87 +1:28:22 +1:18:42 00:01:00 614 190 804
103 Māra Braslava 6087 03:50:30 SL2 11 S16 +52:10 +52:10 00:01:36 774 153 927
104 Ieva Upmace-Grīviņa 6137 Surikati 03:50:44 SL2 12 S17 +52:24 +52:24 00:01:38 773 150 923
105 Artūrs Riekstiņš 6163 VSK Noskrien IRAnete Līdz galam 03:51:12 VL2 57 V88 +1:30:49 +1:21:09 00:01:14 607 154 761
106 Mārtiņs Malzubris 6185 Zubru trieciens 03:53:11 VL2 58 V89 +1:32:48 +1:23:08 602 0 602
107 Arūnas Beržinskas 6028 03:53:54 VL3 23 V90 +1:33:31 +1:16:50 00:01:16 600 150 750
108 Kristaps Šteinbergs 6046 Legs Misérables 03:53:57 VL2 59 V91 +1:33:34 +1:23:54 00:01:55 600 99 699
109 Renārs Seiksts 6191 Rīgas satiksme 03:54:31 VL2 60 V92 +1:34:08 +1:24:28 00:01:18 599 146 745
110 Lita Dzelme 6025 03:54:40 SL3 5 S18 +56:20 +34:26 00:01:25 760 173 933
111 Andris Bāliņš 6008 VSK Noskrien 03:55:02 VL2 61 V93 +1:34:39 +1:24:59 00:00:49 597 233 830
112 Atis Kļavis 6124 Jaunmārupe skrien! 03:55:17 VL3 24 V94 +1:34:54 +1:18:13 00:01:04 597 178 775
113 Kristīne Eižvertiņa 6195 03:55:38 SL2 13 S19 +57:18 +57:18 00:01:39 757 148 905
114 Andris Rosickis 6158 Cukuri 03:56:16 VL3 25 V95 +1:35:53 +1:19:12 00:01:26 594 133 727
115 Valentīns Ščedrovs 6182 Supercompensation 03:56:50 VL3 26 V96 +1:36:27 +1:19:46 00:01:25 593 134 727
116 Uģis Zanders 6154 03:56:56 VL3 27 V97 +1:36:33 +1:19:52 00:01:14 593 154 747
117 Ģirts Vēsma 6118 Zemgales Ziņas 03:57:16 VL4 4 V98 +1:36:53 +59:45 00:01:37 592 118 710
118 Juris Trofimenko 6077 03:57:57 VL3 28 V99 +1:37:34 +1:20:53 00:01:30 590 127 717
119 Vitālijs Golubeckis 6168 VSK Noskrien 03:57:58 VL2 62 V100 +1:37:35 +1:27:55 00:01:30 590 127 717
120 Valdis Kulpe 6188 Latvijas Finieris I Izturība 03:58:22 VL3 29 V101 +1:37:59 +1:21:18 00:00:53 589 215 804
121 Artūrs Topecs 6004 03:58:23 VL2 63 V102 +1:38:00 +1:28:20 00:01:53 589 101 690
122 Agita Grizāne 6024 VSK Noskrien 03:59:19 SL3 6 S20 +1:00:59 +39:05 00:01:30 745 163 908
123 Ilva Kārkliņa 6179 SPORTLAND 03:59:31 SL3 7 S21 +1:01:11 +39:17 00:01:29 745 165 910
124 Jānis Dūka 6146 Algol Invest 04:04:46 VL2 64 V103 +1:44:23 +1:34:43 00:00:54 574 211 785
125 Zane Bulāne 6157 Gentlemens Club/Supervaroņi 04:05:30 SL2 14 S22 +1:07:10 +1:07:10 00:01:27 726 169 895
126 Didzis Šapkus 6148 04:06:21 VL2 65 V104 +1:45:58 +1:36:18 00:01:54 570 100 670
127 Matīss Laurens 6133 04:06:36 VL2 66 V105 +1:46:13 +1:36:33 00:01:23 569 137 706
128 Craig Rose 6132 04:06:37 VL2 67 V106 +1:46:14 +1:36:34 00:01:23 569 137 706
129 Zane Muceniece 6051 04:07:10 SL2 15 S23 +1:08:50 +1:08:50 00:01:35 722 155 877
130 Kristīne Leja 6019 04:07:47 SL2 16 S24 +1:09:27 +1:09:27 00:01:27 720 169 889
131 Guntars Siliņš 6037 KROKUS 04:07:57 VL3 30 V107 +1:47:34 +1:30:53 00:01:21 566 141 707
132 Uldis Kirtovskis 6032 Izturība 04:08:29 VL4 5 V108 +1:48:06 +1:10:58 00:01:34 565 121 686
133 Jānis Griķis 6016 Daugavpils Runners 04:08:47 VL2 68 V109 +1:48:24 +1:38:44 00:01:08 564 168 732
134 Reinis Rasa 6193 04:08:57 VL3 31 V110 +1:48:34 +1:31:53 00:01:09 564 165 729
135 Dace Hartmane 6147 Talsu pauguraines Zaķi/Talsu Novada Sporta Skola 04:09:42 SL3 8 S25 +1:11:22 +49:28 00:01:18 714 188 902
136 Gunta Neija 6204 VSK Noskrien 04:11:40 SL2 17 S26 +1:13:20 +1:13:20 00:01:23 709 177 886
137 Natālija Treulande 6012 VSK Noskrien 04:12:06 SL2 18 S27 +1:13:46 +1:13:46 00:01:34 707 156 863
138 Līga Jurševica 6139 Latvijas Universitāte 04:13:04 SL2 19 S28 +1:14:44 +1:14:44 00:01:54 705 129 834
139 Dāvis Kundziņš 6114 Engures vidusskola 04:14:18 VLJ 8 V111 +1:53:55 +1:53:55 00:01:26 552 133 685
140 Arnis Pokšāns 6041 Abas Kreisās Kājas 04:16:15 VL3 32 V112 +1:55:52 +1:39:11 00:01:29 548 128 676
141 Jānis Vizulis 6122 04:16:16 VL3 33 V113 +1:55:53 +1:39:12 00:01:00 548 190 738
142 Gints Lejasmeiers 6176 Matisons Runner`s Club 04:16:16 VL3 34 V114 +1:55:53 +1:39:12 00:01:28 548 130 678
143 Iveta Leja 6043 VSK Noskrien 04:16:16 SL3 9 S29 +1:17:56 +56:02 00:01:32 696 160 856
144 Daniel Lopes Martins 6029 04:16:30 VL2 69 V115 +1:56:07 +1:46:27 00:01:01 547 187 734
145 Denis Aļeksejevs 6167 Rush B 04:16:44 VL2 70 V116 +1:56:21 +1:46:41 00:01:32 547 124 671
146 Haralds Krievs 6026 :) 04:16:45 VL3 35 V117 +1:56:22 +1:39:41 00:01:32 547 124 671
147 Ruslans Mamedovs 6010 Daugavpils Runners 04:18:08 VL2 71 V118 +1:57:45 +1:48:05 00:01:21 544 141 685
148 Gatis Krūze 6135 04:18:43 VL2 72 V119 +1:58:20 +1:48:40 00:02:02 543 93 636
149 Raimonds Buraks 6202 Soli Pa Solim 04:20:30 VL2 73 V120 +2:00:07 +1:50:27 00:01:06 539 173 712
150 Raitis Puriņš 6000 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas 04:20:55 VL4 6 V121 +2:00:32 +1:23:24 00:01:21 538 141 679
151 Dāvis Plotnieks 6095 adidas Runners | Riga I GoPro 04:21:53 VL2 74 V122 +2:01:30 +1:51:50 00:00:59 536 193 729
152 Madara Marija Muižniece 6113 adidas Runners Riga 04:21:54 SL2 20 S30 +1:23:34 +1:23:34 00:01:00 681 245 926
153 Ainārs Brālītis 6141 adidas Runners | Riga 04:21:55 VL2 75 V123 +2:01:32 +1:51:52 00:00:58 536 197 733
154 Arnis Kuzmanis 6186 AkmensDizains.lv 04:22:08 VL3 36 V124 +2:01:45 +1:45:04 00:01:38 536 116 652
155 Ivo Zemturis 6023 04:23:07 VL2 76 V125 +2:02:44 +1:53:04 00:01:13 534 156 690
156 Dace Ancāne 6165 VENDEN 04:24:23 SL2 21 S31 +1:26:03 +1:26:03 00:01:53 675 130 805
157 Ieva Biedrīte 6189 Grauda Spēks 04:26:22 SL2 22 S32 +1:28:02 +1:28:02 00:02:03 670 120 790
158 Jānis Straukmanis 6062 04:29:24 VL2 77 V126 +2:09:01 +1:59:21 00:01:46 521 108 629
159 Ralfs Seiksts 6190 Rīgas satiksme 04:31:01 VL2 78 V127 +2:10:38 +2:00:58 00:01:28 518 130 648
160 Evita Bērziņa 6126 04:32:42 SL3 10 S33 +1:34:22 +1:12:28 00:01:51 654 132 786
161 Jānis Marčinkus 6090 Rīgas satiksme I S/K Ozolnieki 04:37:59 VL4 7 V128 +2:17:36 +1:40:28 00:01:57 505 97 602
162 Raimonds Eglītis 16103 04:46:05 VL2 79 V129 +2:25:42 +2:16:02 00:02:16 491 84 575
163 Olesja Baikova 6018 Be More Alive 04:48:50 SL2 23 S34 +1:50:30 +1:50:30 00:01:38 617 150 767
164 Gintare Litvinaviciene 6149 6h run Jonava 04:49:22 SL3 11 S35 +1:51:02 +1:29:08 00:02:10 616 113 729
165 Jānis Butkēvičus 6119 04:52:58 VL2 80 V130 +2:32:35 +2:22:55 00:02:23 479 80 559
166 Uģis Bents 6060 04:53:15 VL2 81 V131 +2:32:52 +2:23:12 00:01:13 479 156 635
167 Vitālijs Jakovļevs 6184 www.endo.lv 04:59:05 VL2 82 V132 +2:38:42 +2:29:02 00:02:28 469 77 546
168 Krišjānis Neijs 6048 Pēdējās vietas pavēlnieki 05:00:25 VL2 83 V133 +2:40:02 +2:30:22 00:01:03 467 181 648
169 Iveta Čunčule 6112 05:01:11 SL2 24 S36 +2:02:51 +2:02:51 00:01:59 592 124 716
170 Ligita Leitlande 6134 Zemgales Ziņas 05:04:46 SL3 12 S37 +2:06:26 +1:44:32 00:01:51 585 132 717
171 Aija Dzeņkovska 6038 Nūjo vesels 05:04:47 SL3 13 S38 +2:06:27 +1:44:33 00:01:55 585 128 713
172 Andris Melnis 6093 Olainfarm 05:09:33 VL2 84 V134 +2:49:10 +2:39:30 00:01:55 454 99 553
173 Andulis Šmidlers 6177 VSK Noskrien 05:22:33 VL3 37 V135 +3:02:10 +2:45:29 00:01:59 435 96 531
174 Jānis Kalniņš 6052 VSK Noskrien 05:36:12 VL3 38 V136 +3:15:49 +2:59:08 00:02:25 418 79 497
175 Jānis Laganovskis 6053 VSK Noskrien 05:36:14 VL2 85 V137 +3:15:51 +3:06:11 00:01:56 418 98 516
176 Pēteris Leja 6064 05:37:12 VL4 8 V138 +3:16:49 +2:39:41 00:02:07 416 90 506
177 Māris Heinols 6196 Kocēnu novads 1 DNF
178 Ruta Šķipare 6079 Lūša pēdās DNF
179 Aivis Putnāns 6164 VENDEN DNF
180 Lauris Liepa 16105 Cobalt DNF
181 Antra Dumbrovska 6030 DNF
182 Raimonds Ozoliņš 6076 RIEKSTI DNF
183 Zane Vanaga 6007 VSK Noskrien DNF
184 Artūrs Blūmiņš 6034 Virsotne/MARMOT DSQ
185 Ivo Rudinskis 6092 Saldus Boksa klubs DSQ
186 Guntis Vijgriezis 6160 DOOR Solutions Team DSQ
187 Maksim Karpiuk 6161 DOOR Solutions Team DSQ
188 Ilze Bergmane 6071 DSQ
189 Renāte Šmite 6054 DSQ
190 Dace Šmite 6055 DSQ