STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Bērziņš 5437 PATRIA SPORTLAND 01:28:09 VB2 1 V1 +00:00 +00:00 00:00:52 1000 219 1219
2 Dāvis Dišlers 15212 Ozons 01:28:46 VB2 2 V2 +00:37 +00:37 00:01:02 993 184 1177
3 Gints Lūsis 5203 Talsu pakalnu sporta klubs 01:33:13 VB2 3 V3 +05:04 +05:04 00:00:43 946 265 1211
4 Artjoms Rekuņenko 5439 PATRIA SPORTLAND 01:35:16 VB2 4 V4 +07:07 +07:07 00:00:47 925 243 1168
5 Didzis Glušņevs 5055 VSK Noskrien Rieksti 01:37:03 VB2 5 V5 +08:54 +08:54 00:00:52 908 219 1127
6 Modestas Bacys 15207 01:38:17 VB2 6 V6 +10:08 +10:08 00:01:21 897 141 1038
7 Juris Damškalns 5204 Talsu pakalnu sporta klubs 01:41:42 VB2 7 V7 +13:33 +13:33 00:00:40 867 285 1152
8 Kristaps Magone 5157 Attido/SPB RUN/Asics 01:42:31 VB2 8 V8 +14:22 +14:22 00:00:42 860 271 1131
9 Oskars Cimermanis 5060 Riga Ironman Team 01:43:16 VB2 9 V9 +15:07 +15:07 00:00:56 854 204 1058
10 Kārlis Vīksne 5342 SPB RUN/Asics 01:44:48 VB2 10 V10 +16:39 +16:39 00:00:52 841 219 1060
11 Āris Kundziņš 5442 Grauda Spēks 01:45:06 VB3 1 V11 +16:57 +00:00 00:00:53 839 215 1054
12 Kaspars Kārkliņš 5479 Siguldas Maratona klubs 01:48:53 VB3 2 V12 +20:44 +03:47 00:01:11 810 161 971
13 Andris Šņoriņš 5414 Talsu novada sporta skola 01:49:46 VB2 11 V13 +21:37 +21:37 00:01:01 803 187 990
14 Uldis Kļaviņš 5146 RIEKSTI I VIVOBAREFOOT 01:50:53 VB2 12 V14 +22:44 +22:44 00:00:43 795 265 1060
15 Karīna Helmane-Soročenkova 5019 VSK Noskrien 01:51:38 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 00:00:59 1000 249 1249
16 Jānis Gailis 5137 Izturība 01:52:03 VB3 3 V15 +23:54 +06:57 00:01:08 787 168 955
17 Zanda Ulanova 5193 Moller Auto Ventspils / MRC 01:52:20 SB2 2 S2 +00:42 +00:42 00:01:13 994 201 1195
18 Jānis Ručevskis-Rucevics 5214 Saldus Boksa klubs 01:52:30 VB2 13 V16 +24:21 +24:21 00:01:13 784 156 940
19 Artūrs Ločmelis 5436 PATRIA SPORTLAND 01:52:43 VB2 14 V17 +24:34 +24:34 00:00:44 782 259 1041
20 Klinta Lauska 5406 Grauda Spēks 01:53:11 SB2 3 S3 +01:33 +01:33 00:01:14 986 199 1185
21 Juris Redisons 5128 Tērvetes dabas parks 01:54:02 VB3 4 V18 +25:53 +08:56 00:00:57 773 200 973
22 Kitija Valtere 5440 Baltais 01:54:15 SB2 4 S4 +02:37 +02:37 00:00:55 977 267 1244
23 Māris Jansons 5282 Ozons 01:54:29 VB2 15 V19 +26:20 +26:20 00:01:09 770 165 935
24 Lauris Repša 5179 01:54:29 VB2 16 V20 +26:20 +26:20 00:01:13 770 156 926
25 Ansis Pūce 5184 Saldus Boksa klubs 01:54:31 VB2 17 V21 +26:22 +26:22 00:00:45 770 253 1023
26 Reinis Bērziņš 5085 Virsotne/MARMOT 01:55:54 VB2 18 V22 +27:45 +27:45 00:00:56 761 204 965
27 Voldemārs Lejnieks 5045 SK Dzērvene 01:55:58 VB2 19 V23 +27:49 +27:49 00:00:44 760 259 1019
28 Kaspars Adijāns 5017 SPB RUN/Asics 01:56:15 VB2 20 V24 +28:06 +28:06 00:00:50 758 228 986
29 Sandis Ziediņš 5041 Maratona klubs 01:56:25 VBJ 1 V25 +28:16 +00:00 00:00:48 757 238 995
30 Valdis Bogdanovs 5281 Maratona klubs / Firma L4 01:56:59 VBJ 2 V26 +28:50 +00:34 00:00:54 754 211 965
31 Miķelis Vietnieks 5072 01:57:43 VB2 21 V27 +29:34 +29:34 00:01:15 749 152 901
32 Raitis Jirgensons 5293 01:58:11 VB2 22 V28 +30:02 +30:02 00:00:49 746 233 979
33 Vents Lupkins 5424 SPB RUN/Asics 01:58:43 VB2 23 V29 +30:34 +30:34 00:00:41 743 278 1021
34 Artūrs Junolainens 5417 Zaļie 01:58:47 VB2 24 V30 +30:38 +30:38 00:00:57 742 200 942
35 Ainārs Drozds 5312 01:58:59 VB2 25 V31 +30:50 +30:50 00:01:11 741 161 902
36 Reinis Spaile 5261 TEAM SIMBA 01:59:05 VB2 26 V32 +30:56 +30:56 00:00:49 740 233 973
37 Valts Ulmanis 5359 IK Auseklis 01:59:13 VBJ 3 V33 +31:04 +02:48 00:01:05 739 175 914
38 Zigmunds Zauls 5171 Limbaži 01:59:15 VB3 5 V34 +31:06 +14:09 00:01:07 739 170 909
39 Edgars Sprūds 5138 Matisons Runner's Club 01:59:25 VB2 27 V35 +31:16 +31:16 00:00:46 738 248 986
40 Artūrs Dedzis 5207 PULSAR 02:00:07 VB2 28 V36 +31:58 +31:58 00:00:58 734 197 931
41 Pēteris Stepiņš 5422 Swedbank 02:00:20 VB2 29 V37 +32:11 +32:11 00:01:11 733 161 894
42 Gatis Kveders 5030 Rieksti / VSK Noskrien 02:00:31 VB2 30 V38 +32:22 +32:22 00:00:57 731 200 931
43 Kaspars Ušpelis 5008 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:00:33 VB2 31 V39 +32:24 +32:24 00:00:52 731 219 950
44 Artūrs Šits 5475 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:00:35 VB2 32 V40 +32:26 +32:26 00:00:59 731 193 924
45 Alvis Danovskis 5367 adidas Runners | RIGA 02:00:43 VB2 33 V41 +32:34 +32:34 00:00:53 730 215 945
46 Kaspars Pētersons 5144 VSK Noskrien 02:01:14 VB2 34 V42 +33:05 +33:05 00:00:52 727 219 946
47 Māris Sardiko 15210 VSK Noskrien / Team Kažemāka 02:01:26 VB2 35 V43 +33:17 +33:17 00:00:49 726 233 959
48 Niklāvs Emīls Eglītis 5418 Jāņkalni 02:01:30 VBJ 4 V44 +33:21 +05:05 00:01:10 726 163 889
49 Juris Čerpinskis 5471 02:01:40 VB2 36 V45 +33:31 +33:31 00:00:47 725 243 968
50 Einārs Šillers 5419 MRC/OKZK/MK 02:02:00 VB3 6 V46 +33:51 +16:54 00:01:21 723 141 864
51 Artūrs Rukkalns 5332 02:02:08 VB2 37 V47 +33:59 +33:59 00:01:11 722 161 883
52 Liene Allere 5122 02:03:05 SB2 5 S5 +11:27 +11:27 00:00:55 907 267 1174
53 Ivars Broničs 5244 Guddžobs Guddans 02:03:25 VB2 38 V48 +35:16 +35:16 00:00:59 714 193 907
54 Ondrej Fikrle 5109 BKV Holysov / RK Svata 02:03:28 VB3 7 V49 +35:19 +18:22 00:01:03 714 181 895
55 Dace Banga-Hodžajeva 5194 Moller Auto Ventspils / MRC 02:03:32 SB2 6 S6 +11:54 +11:54 00:01:08 904 216 1120
56 Reinis Jasliņš 5290 Burusports 02:03:38 VB3 8 V50 +35:29 +18:32 00:01:09 713 165 878
57 Gita Karlsone 5240 Matisons Runner’s Club 02:03:55 SB2 7 S7 +12:17 +12:17 00:01:05 901 226 1127
58 Jānis Sirmais 5247 Guddžobs Guddans 02:05:35 VB2 39 V51 +37:26 +37:26 00:00:46 702 248 950
59 Ģirts Žagars 5066 02:06:11 VB2 40 V52 +38:02 +38:02 00:01:02 699 184 883
60 Iveta Pūpola 5051 Maratona klubs 02:06:39 SB3 1 S8 +15:01 +00:00 00:01:07 881 219 1100
61 Kristaps Pilskalns 5401 Gentlemen's Club / Supervaroņi 02:07:00 VB2 41 V53 +38:51 +38:51 00:01:00 694 190 884
62 Valdis Tilts 5465 Kocēnu novads 02:07:28 VB4 1 V54 +39:19 +00:00 00:01:13 692 156 848
63 Oskars Zonne 5421 Acsaabols 02:07:42 VB2 42 V55 +39:33 +39:33 00:01:25 690 134 824
64 Gints Krastiņš 5161 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:07:54 VB2 43 V56 +39:45 +39:45 00:01:05 689 175 864
65 Kristaps Heinsbergs 5438 PATRIA SPORTLAND 02:08:01 VB2 44 V57 +39:52 +39:52 00:01:04 689 178 867
66 Artūrs Rimicans 5201 Patria Sportland 02:08:14 VB2 45 V58 +40:05 +40:05 00:00:51 687 224 911
67 Rihards Volfs 5120 RajA 02:08:15 VB2 46 V59 +40:06 +40:06 00:01:00 687 190 877
68 Uģis Reveliņš 5399 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:08:25 VB3 9 V60 +40:16 +23:19 00:01:02 686 184 870
69 Gints Krieviņš 5020 Lidosta "Rīga" 02:08:50 VB2 47 V61 +40:41 +40:41 00:00:59 684 193 877
70 Mārtiņš Miķelsons 5328 LMP.LV/VSK Noskrien 02:08:54 VB3 10 V62 +40:45 +23:48 00:01:20 684 143 827
71 Laura Pētersone 5141 VSK Noskrien / MRC 02:08:55 SB2 8 S9 +17:17 +17:17 00:00:54 866 272 1138
72 Mārtiņš Krontāls 5411 02:09:10 VB2 48 V63 +41:01 +41:01 00:00:52 682 219 901
73 Jānis Neimanis 5205 Talsu pakalnu sporta klubs 02:09:10 VB4 2 V64 +41:01 +01:42 00:01:09 682 165 847
74 Filipovs Jurijs 5309 Bukreyfit 02:09:38 VB3 11 V65 +41:29 +24:32 00:01:23 680 137 817
75 Alise Putraima 5175 LIMBAŽI SKRIEN 02:09:59 SB2 9 S10 +18:21 +18:21 00:01:04 859 230 1089
76 Anrijs Hodžajevs 5131 Full Court 02:10:21 VB2 49 V66 +42:12 +42:12 00:01:01 676 187 863
77 Aiga Paegle 5289 Engures sportam 02:10:39 SB3 2 S11 +19:01 +04:00 00:01:23 854 177 1031
78 Artūrs Soročenkovs 5022 02:10:55 VB2 50 V67 +42:46 +42:46 00:01:12 673 158 831
79 Daumants Putnis 5173 SSK Bebra 02:11:22 VB3 12 V68 +43:13 +26:16 00:00:52 671 219 890
80 Mārtiņš Eglitis 5242 02:12:25 VBJ 5 V69 +44:16 +16:00 00:01:10 666 163 829
81 Mārtiņš Krauklis 5451 02:13:12 VB2 51 V70 +45:03 +45:03 00:00:54 662 211 873
82 Arnis Kurps 5219 Skrienam kopā 02:13:13 VBJ 6 V71 +45:04 +16:48 00:00:50 662 228 890
83 Gatis Valdheims 5142 02:13:17 VB2 52 V72 +45:08 +45:08 00:00:59 661 193 854
84 Kārlis Ielejs 5159 VSK Noskrien Divplākšņi 02:14:30 VB3 13 V73 +46:21 +29:24 00:01:08 655 168 823
85 Svajunas Sukackas 5351 Trail Kuršiu Nerija 02:14:35 VB3 14 V74 +46:26 +29:29 00:01:10 655 163 818
86 Sergejs Smelovs 5372 02:14:40 VB2 53 V75 +46:31 +46:31 00:01:09 655 165 820
87 Arturs Grobins 5473 02:14:50 VB2 54 V76 +46:41 +46:41 00:01:17 654 148 802
88 Juris Jansons 5400 Swedbank 02:15:33 VB3 15 V77 +47:24 +30:27 00:01:06 650 173 823
89 Andis Komarovs 5004 02:15:40 VB2 55 V78 +47:31 +47:31 00:01:14 650 154 804
90 Kristaps Ziemelis 5301 danish brothers 02:15:42 VB2 56 V79 +47:33 +47:33 00:01:09 650 165 815
91 Aleksandrs Antonovs 5355 &A 02:15:49 VB3 16 V80 +47:40 +30:43 00:01:08 649 168 817
92 Roberts Ivzāns 5136 Ogre 02:15:52 VB3 17 V81 +47:43 +30:46 00:01:23 649 137 786
93 Janeks Rumbergs 5483 SK Katrīna 02:16:04 VBJ 7 V82 +47:55 +19:39 00:00:51 648 224 872
94 Kristaps Bresis 5118 Team Weimaraner 02:16:17 VB2 57 V83 +48:08 +48:08 00:00:53 647 215 862
95 Armands Rancevs 5132 Accenture > High Performance 02:16:37 VB2 58 V84 +48:28 +48:28 00:00:57 645 200 845
96 Kristers Nolle 5420 02:17:09 VBJ 8 V85 +49:00 +20:44 00:01:13 643 156 799
97 Aigars Teivāns 5270 02:17:19 VB2 59 V86 +49:10 +49:10 00:01:22 642 139 781
98 Toms Bērziņš 15213 Plastik Valmiera 02:17:20 VB2 60 V87 +49:11 +49:11 00:01:10 642 163 805
99 Daina Jurķe 5104 02:17:29 SB2 10 S12 +25:51 +25:51 00:01:12 812 204 1016
100 Uvis Braunfelds 5461 Moller Auto Ventspils / MRC 02:18:30 VB3 18 V88 +50:21 +33:24 00:01:08 636 168 804
101 Mārtiņš Birums 5016 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:18:48 VB2 61 V89 +50:39 +50:39 00:00:56 635 204 839
102 Toms Pastars 5306 Jaunmārupe skrien / MRC 02:18:48 VB2 62 V90 +50:39 +50:39 00:01:14 635 154 789
103 Jānis Ausmanis 5318 SK Katrīna 02:19:02 VB3 19 V91 +50:53 +33:56 00:01:17 634 148 782
104 Andrejs Krasikovs 5337 02:19:08 VB2 63 V92 +50:59 +50:59 00:00:57 634 200 834
105 Māris Plūme 5407 Swedbank 02:19:11 VB2 64 V93 +51:02 +51:02 00:01:13 633 156 789
106 Emīls Kvālis 5000 Mārupes Dunkani 02:19:14 VBJ 9 V94 +51:05 +22:49 00:00:51 633 224 857
107 Edijs Vilnis 5477 VSK Noskrien 02:19:37 VB3 20 V95 +51:28 +34:31 00:01:10 631 163 794
108 Toms Biders 5433 SPORTLAND 02:19:54 VB2 65 V96 +51:45 +51:45 00:00:50 630 228 858
109 Jānis Tenbergs 5275 Engures sportam 02:20:02 VB2 66 V97 +51:53 +51:53 00:01:39 629 115 744
110 Matīss Ķeķers 5265 02:20:14 VB2 67 V98 +52:05 +52:05 00:01:26 629 133 762
111 Žanis Cibuļskis 5444 02:20:15 VB2 68 V99 +52:06 +52:06 00:01:24 629 136 765
112 Māris Vizulis 5239 Luminor 02:20:45 VB2 69 V100 +52:36 +52:36 00:01:18 626 146 772
113 Aivis Reinholds 5005 Siguldas Maratona klubs 02:20:55 VB3 21 V101 +52:46 +35:49 00:00:56 626 204 830
114 Margarita Petelina 5096 02:21:08 SB3 3 S13 +29:30 +14:29 00:01:26 791 171 962
115 Ginta Rassa 5195 Moller Auto Ventspils / MRC 02:21:21 SB3 4 S14 +29:43 +14:42 00:01:08 790 216 1006
116 Pavels Mazurs 5130 02:21:26 VB3 22 V102 +53:17 +36:20 00:01:12 623 158 781
117 Sandris Balinskis 5323 Maratona klubs 02:21:46 VB3 23 V103 +53:37 +36:40 00:01:20 622 143 765
118 Oļegs Kopijs 5446 Saldus Boksa klubs 02:21:52 VB2 70 V104 +53:43 +53:43 00:01:18 621 146 767
119 Indra Zvejsalniece 5226 02:21:59 SB2 11 S15 +30:21 +30:21 00:01:11 786 207 993
120 Aleksandrs Judkins 5403 02:22:02 VB2 71 V105 +53:53 +53:53 00:01:06 621 173 794
121 Jānis Vītols 5117 VSK Noskrien Seniori 02:23:11 VB4 3 V106 +55:02 +15:43 00:01:26 616 133 749
122 Ilze Meijere 5200 Patria Sportland 02:23:16 SB2 12 S16 +31:38 +31:38 00:01:05 779 226 1005
123 Didzis Sprūds 15215 DNB banka 02:23:25 VB2 72 V107 +55:16 +55:16 00:01:19 615 144 759
124 Uldis Pormeisters 15203 Ātrās ļipas 02:23:29 VB2 73 V108 +55:20 +55:20 00:00:54 614 211 825
125 Ieva Rogāle 5093 KROKUS 02:23:57 SB2 13 S17 +32:19 +32:19 00:01:22 776 179 955
126 Mauro Gianluigi Motta 5297 adidas Runners | RIGA 02:23:58 VB2 74 V109 +55:49 +55:49 00:01:07 612 170 782
127 Kaspars Allers 5268 #esnokurzem 02:24:05 VB2 75 V110 +55:56 +55:56 00:00:49 612 233 845
128 Roberts Sļadzevskis 5326 Maratona klubs 02:24:12 VB2 76 V111 +56:03 +56:03 00:01:11 611 161 772
129 Andis Ruskulis 5432 SPORTLAND 02:24:21 VB2 77 V112 +56:12 +56:12 00:01:13 611 156 767
130 Agris Dreimanis 5115 02:24:21 VB2 78 V113 +56:12 +56:12 00:01:13 611 156 767
131 Artis Dūriņš 5313 Saldus Boksa klubs 02:24:35 VB2 79 V114 +56:26 +56:26 00:00:55 610 207 817
132 Armands Auziņš 5035 adidas Runners I Riga 02:24:39 VB3 24 V115 +56:30 +39:33 00:01:11 609 161 770
133 Rainers Meiers 5322 Maratona klubs/VSK Noskrien 02:24:57 VB4 4 V116 +56:48 +17:29 00:01:13 608 156 764
134 Reinis Liepiņš 5059 02:25:17 VB2 80 V117 +57:08 +57:08 00:00:53 607 215 822
135 Ingars Bumburs 5376 Lizums_BB Team 02:25:19 VB2 81 V118 +57:10 +57:10 00:01:23 607 137 744
136 Aivars Krjukovs 5196 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:25:23 VB2 82 V119 +57:14 +57:14 00:01:03 606 181 787
137 Artis Ločmelis 5453 OK Burkānciems 02:25:26 VB3 25 V120 +57:17 +40:20 00:01:10 606 163 769
138 Gunta Blūmiņa 5170 Virsotne/MARMOT 02:25:27 SB2 14 S18 +33:49 +33:49 00:00:50 768 294 1062
139 Ieva Pūce 5416 VSK Noskrien Blonde 02:25:38 SB3 5 S19 +34:00 +18:59 00:01:10 767 210 977
140 Agris Spalviņš 5276 Rauna 02:25:43 VB4 5 V121 +57:34 +18:15 00:01:18 605 146 751
141 Rolands Briņķis 5390 Dabas Dots 02:26:02 VB2 83 V122 +57:53 +57:53 00:01:08 604 168 772
142 Jānis Rozenbergs 5464 02:26:43 VB2 84 V123 +58:34 +58:34 00:01:01 601 187 788
143 Laura Leja 5394 Swedbank 02:27:22 SBJ 1 S20 +35:44 +00:00 00:01:05 758 226 984
144 Toms Oliņš 5335 02:27:35 VB2 85 V124 +59:26 +59:26 00:01:10 597 163 760
145 Valdis Prauliņš 5286 Čiekurkalna Road Runners 02:27:39 VB3 26 V125 +59:30 +42:33 00:01:06 597 173 770
146 Dace Veipa 5145 VSK Noskrien Vāveres 02:28:19 SB2 15 S21 +36:41 +36:41 00:01:25 753 173 926
147 Artūrs Rundzāns 5269 Selonija 02:28:30 VB2 86 V126 +1:00:21 +1:00:21 00:01:16 594 150 744
148 Aivars Šķudītis 5165 Latvijas Finieris 02:28:51 VB2 87 V127 +1:00:42 +1:00:42 00:01:24 592 136 728
149 Zane Dziļuma 5087 02:29:05 SB2 16 S22 +37:27 +37:27 00:01:36 749 153 902
150 Alvis Bitenieks 5386 Latvijas Finieris 02:29:10 VB2 88 V128 +1:01:01 +1:01:01 00:01:11 591 161 752
151 Raivita Birkentāla 5206 Talsu pauguraines Zaķi 02:29:21 SB3 6 S23 +37:43 +22:42 00:01:35 747 155 902
152 Atis Bērziņš 5296 02:29:30 VB3 27 V129 +1:01:21 +44:24 00:01:39 590 115 705
153 Jānis Pugačs 5338 Alusvēders 02:29:32 VB2 89 V130 +1:01:23 +1:01:23 00:01:00 590 190 780
154 Tālis Paeglis 5284 Latraps skrien savai zemei / VSK Noskrien 02:29:49 VB2 90 V131 +1:01:40 +1:01:40 00:01:28 588 130 718
155 Māris Lūsis 5123 Skrienošie Lūši 02:30:03 VB2 91 V132 +1:01:54 +1:01:54 00:01:13 587 156 743
156 Jurģis Baumeisters 5463 02:30:03 VB2 92 V133 +1:01:54 +1:01:54 00:01:17 587 148 735
157 Monika Sarva 5235 02:30:04 SB2 17 S24 +38:26 +38:26 00:01:14 744 199 943
158 Aldis Kešāns 5374 02:30:08 VB2 93 V134 +1:01:59 +1:01:59 00:01:15 587 152 739
159 Konstantīns Čursins 5225 ChursinTeam 02:30:32 VB2 94 V135 +1:02:23 +1:02:23 00:01:00 586 190 776
160 Uldis Vaicis 5476 02:30:39 VB2 95 V136 +1:02:30 +1:02:30 00:01:02 585 184 769
161 Egils Cēberis 5427 Saldus boksa klubs 02:30:52 VB2 96 V137 +1:02:43 +1:02:43 00:00:58 584 197 781
162 Viesturs Dzirkalis 5373 02:31:05 VB3 28 V138 +1:02:56 +45:59 00:01:13 583 156 739
163 MĀris Rudens 5410 02:31:38 VB3 29 V139 +1:03:29 +46:32 00:01:26 581 133 714
164 Andris Rozentālbergs 5279 02:31:43 VB2 97 V140 +1:03:34 +1:03:34 00:01:05 581 175 756
165 Toms Rajunčus 5405 Luminor 02:31:51 VB2 98 V141 +1:03:42 +1:03:42 00:01:21 581 141 722
166 Juris Rukkalns 5133 Ragana 02:31:56 VB4 6 V142 +1:03:47 +24:28 00:01:40 580 114 694
167 Madara Ozola 5185 Saldus Boksa klubs 02:32:18 SB2 18 S25 +40:40 +40:40 00:01:22 733 179 912
168 Andis Krūmiņš 5391 02:32:38 VB3 30 V143 +1:04:29 +47:32 00:01:44 578 110 688
169 Edijs Veide 5256 DC VECSALACAS UNITED 02:32:42 VB2 99 V144 +1:04:33 +1:04:33 00:00:53 577 215 792
170 Aigars Cibuļskis 5039 02:32:50 VB2 100 V145 +1:04:41 +1:04:41 00:00:56 577 204 781
171 Kate Dūdele 5347 Legs Miserables 02:32:52 SB2 19 S26 +41:14 +41:14 00:01:04 730 230 960
172 Aivars Spūlis 5457 Izturība 02:33:21 VB2 101 V146 +1:05:12 +1:05:12 00:00:54 575 211 786
173 Andris Mežgailis 5307 LIMBAŽI SKRIEN 02:33:26 VB3 31 V147 +1:05:17 +48:20 00:00:52 575 219 794
174 Aldis Sjucillo 5209 Latvijas Finieris 02:34:01 VB3 32 V148 +1:05:52 +48:55 00:01:07 572 170 742
175 Vladimirs Misāns 5223 02:34:14 VB3 33 V149 +1:06:05 +49:08 00:01:26 572 133 705
176 Mairis Balodis 5490 02:34:17 VB2 102 V150 +1:06:08 +1:06:08 00:01:27 571 131 702
177 Kārlis Kostjukovs 5409 Purva kurmji 02:34:20 VB2 103 V151 +1:06:11 +1:06:11 00:01:11 571 161 732
178 Janis Andersons 5486 02:34:22 VB3 34 V152 +1:06:13 +49:16 00:01:10 571 163 734
179 Igors Kozlovs 5112 02:34:35 VB3 35 V153 +1:06:26 +49:29 00:01:09 570 165 735
180 Anita Saulīte 5478 VSK 02:35:02 SB3 7 S27 +43:24 +28:23 00:01:31 720 162 882
181 Edgars Dobelis 5006 02:35:17 VB2 104 V154 +1:07:08 +1:07:08 00:01:07 568 170 738
182 Ina Graudiņa 5001 VSK Noskrien Vāveres 02:35:19 SB2 20 S28 +43:41 +43:41 00:01:13 719 201 920
183 Olga Maloļetņikova 5288 Adidas Runners | Riga 02:35:22 SB2 21 S29 +43:44 +43:44 00:01:25 719 173 892
184 Kaspars Klapkalns 5491 Santa 02:35:26 VB3 36 V155 +1:07:17 +50:20 00:01:18 567 146 713
185 Santa Žukovska 5489 02:35:47 SB2 22 S30 +44:09 +44:09 00:01:15 717 196 913
186 Edgars Kārklis 5395 02:36:20 VB2 105 V156 +1:08:11 +1:08:11 00:01:23 564 137 701
187 Uģis Kūliņš 5362 Saulkrasti 02:36:37 VB3 37 V157 +1:08:28 +51:31 00:01:31 563 125 688
188 Jurģis Stukuls 5044 SK Katrīna 02:36:38 VB2 106 V158 +1:08:29 +1:08:29 00:01:00 563 190 753
189 Zanda Kārkliņa 5217 Baldones skriešanas komanda 02:36:42 SB3 8 S31 +45:04 +30:03 00:01:41 712 146 858
190 Matīss Lakovics 5472 Gjensidige 02:36:46 VB2 107 V159 +1:08:37 +1:08:37 00:01:04 562 178 740
191 Kārlis Ertmanis 5215 BALTAIS 02:36:46 VB3 38 V160 +1:08:37 +51:40 00:01:23 562 137 699
192 Ieva Marta Gintere 5358 02:36:47 SBJ 2 S32 +45:09 +09:25 00:01:39 712 148 860
193 Guna Sprūde 5012 VSK Noskrien 02:36:51 SB2 23 S33 +45:13 +45:13 00:01:32 712 160 872
194 Sandra Vesere 5182 02:36:53 SB2 24 S34 +45:15 +45:15 00:01:21 712 181 893
195 Ivita Šale 5174 SSK Bebra 02:37:05 SB2 25 S35 +45:27 +45:27 00:01:09 711 213 924
196 Konstantīns Vasiļjevs 5441 Dion SportLab 02:37:13 VB2 108 V161 +1:09:04 +1:09:04 00:01:13 561 156 717
197 Ainārs Kravalis 5189 Siguldas Maratona klubs 02:37:15 VB3 39 V162 +1:09:06 +52:09 00:01:07 561 170 731
198 Gatis Miķelsons 5298 www.spv.lv 02:37:18 VB2 109 V163 +1:09:09 +1:09:09 00:00:57 560 200 760
199 Anita Fišere 5364 02:37:51 SB2 26 S36 +46:13 +46:13 00:01:16 707 193 900
200 Guntis Erbs 5156 02:37:52 VB3 40 V164 +1:09:43 +52:46 00:01:33 558 123 681
201 Ģirts Bisenieks 5160 02:38:02 VB2 110 V165 +1:09:53 +1:09:53 00:01:16 558 150 708
202 Jānis Kopmanis 5108 LSC 02:38:04 VB4 7 V166 +1:09:55 +30:36 00:01:05 558 175 733
203 Jānis Kopmanis 5101 02:38:16 VB3 41 V167 +1:10:07 +53:10 00:01:12 557 158 715
204 Matīss Gricmanis 5426 02:38:17 VB2 111 V168 +1:10:08 +1:10:08 00:01:01 557 187 744
205 Roberts Černovs 5387 Latvijas Finieris 02:38:17 VB2 112 V169 +1:10:08 +1:10:08 00:01:09 557 165 722
206 Māris Videmanis 5139 Mežsusuri 02:38:22 VB2 113 V170 +1:10:13 +1:10:13 00:01:35 557 120 677
207 Liene Gasiņa 5396 Swedbank 02:38:29 SB2 27 S37 +46:51 +46:51 00:01:37 704 152 856
208 Aigars Bergs 5481 02:38:31 VB2 114 V171 +1:10:22 +1:10:22 00:01:39 556 115 671
209 Artis Ivanovs 5090 02:38:36 VB2 115 V172 +1:10:27 +1:10:27 00:01:13 556 156 712
210 Ance Ziediņa 5248 mammadaba 02:38:38 SB2 28 S38 +47:00 +47:00 00:01:34 704 156 860
211 Artūrs Kančs 5384 SSK Bebra 02:38:40 VB3 42 V173 +1:10:31 +53:34 00:00:47 556 243 799
212 Sindija Zaula 5177 Limbažu un Salacgrīvas sporta skola 02:38:49 SBJ 3 S39 +47:11 +11:27 00:01:41 703 146 849
213 Lāsma Zebuliņa 5050 VSK Noskrien Blonde 02:38:56 SB3 9 S40 +47:18 +32:17 00:01:10 702 210 912
214 Aija Rogāle 5084 KROKUS 02:38:56 SB3 10 S41 +47:18 +32:17 00:01:31 702 162 864
215 Kalvis Zvuļģis 15209 02:39:08 VB2 116 V174 +1:10:59 +1:10:59 00:01:33 554 123 677
216 Edgars Lapiņš 5178 Accenture Latvia 02:39:28 VB2 117 V175 +1:11:19 +1:11:19 00:02:20 553 81 634
217 Jānis Rukmanis 5333 3D Running 02:39:45 VB2 118 V176 +1:11:36 +1:11:36 00:01:09 552 165 717
218 Laura Davidauska 15200 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:39:51 SBJ 4 S42 +48:13 +12:29 00:01:07 698 219 917
219 Antra Spundiņa 5095 VSK Noskrien 02:40:01 SB2 29 S43 +48:23 +48:23 00:01:12 698 204 902
220 Kristaps Dvēselītis 5350 02:40:06 VBJ 10 V177 +1:11:57 +43:41 00:00:57 551 200 751
221 Natālija Joničenko 5102 Talsu pauguraines Zaķi 02:40:14 SB3 11 S44 +48:36 +33:35 00:01:19 697 186 883
222 Ilgvars Bebrišs 5357 SK Katrīna 02:40:20 VB3 43 V178 +1:12:11 +55:14 00:01:55 550 99 649
223 Tomass Fedotovs 5119 ČikČik 02:40:21 VB2 119 V179 +1:12:12 +1:12:12 00:01:21 550 141 691
224 Andris Rēders 5251 Rēderu banda 02:40:21 VB2 120 V180 +1:12:12 +1:12:12 00:01:43 550 111 661
225 Dainis Kronbergs 5262 TUKUMS 02:40:32 VB3 44 V181 +1:12:23 +55:26 00:01:26 549 133 682
226 Solvita Pujāte 5224 SK Katrīna 02:40:43 SB2 30 S45 +49:05 +49:05 00:01:23 695 177 872
227 Aiva Klepere 5230 Ziemeļkurzeme OK 02:41:06 SB2 31 S46 +49:28 +49:28 00:01:40 693 147 840
228 Normunds Kronbergs 5273 TUKUMS 02:41:11 VB2 121 V182 +1:13:02 +1:13:02 00:01:06 547 173 720
229 Reinis Sietiņš 5228 3D Running 02:41:42 VB2 122 V183 +1:13:33 +1:13:33 00:01:22 545 139 684
230 Gatis Brokāns 5389 Matisons runner's club 02:41:59 VB2 123 V184 +1:13:50 +1:13:50 00:01:46 544 108 652
231 Juris Misters 5220 02:42:13 VB2 124 V185 +1:14:04 +1:14:04 00:01:18 543 146 689
232 Stanislav Biktimirov 5003 VSK Noskrien 02:42:14 VB3 45 V186 +1:14:05 +57:08 00:01:34 543 121 664
233 Līga Līdumniece 5485 adidas Runners 02:42:15 SB2 32 S47 +50:37 +50:37 00:01:00 688 245 933
234 Armands Alksnis 5488 02:42:18 VB3 46 V187 +1:14:09 +57:12 00:01:36 543 119 662
235 Guntis Pucens 5031 SK Katrīna 02:42:25 VB4 8 V188 +1:14:16 +34:57 00:01:07 543 170 713
236 Māra Pucena 5029 02:42:26 SB2 33 S48 +50:48 +50:48 00:01:38 687 150 837
237 Sandris Krūmiņš 5168 Maratona Klubs 02:42:46 VB3 47 V189 +1:14:37 +57:40 00:01:13 542 156 698
238 Normunds Greiškāns 5294 02:43:00 VB3 48 V190 +1:14:51 +57:54 00:01:35 541 120 661
239 Valdis Sproģis 5227 Saldus Boksa klubs 02:43:14 VB2 125 V191 +1:15:05 +1:15:05 00:01:36 540 119 659
240 Aigars Tohters 5250 SK Dzērvene II 02:43:17 VB2 126 V192 +1:15:08 +1:15:08 00:01:04 540 178 718
241 Rolands Gritāns 5449 Biznesa parks ABAVA 02:43:50 VB3 49 V193 +1:15:41 +58:44 00:01:31 538 125 663
242 Mārtiņš Bērziņš 5352 KURMIS OK 02:44:05 VB2 127 V194 +1:15:56 +1:15:56 00:01:13 537 156 693
243 Aivis Štemmers 5057 SK Pūre 02:44:25 VB2 128 V195 +1:16:16 +1:16:16 00:00:49 536 233 769
244 Modris Šelegovičs 5232 02:44:26 VB2 129 V196 +1:16:17 +1:16:17 00:01:38 536 116 652
245 Anete Astaševsaka 5255 SK Katrīna 02:44:39 SB2 34 S49 +53:01 +53:01 00:01:39 678 148 826
246 Kristīne Slikšāne 5052 VSK Noskrien 02:44:50 SB3 12 S50 +53:12 +38:11 00:01:32 677 160 837
247 Sandis Kanbergs 5482 Puratos Latvia 02:44:51 VB3 50 V197 +1:16:42 +59:45 00:01:01 535 187 722
248 Ieva Jurēvica 5349 SPB Run/Asics 02:44:52 SBJ 5 S51 +53:14 +17:30 00:00:55 677 267 944
249 Gunārs Ruciņš 5231 Fizkultūras nora 02:44:59 VB2 130 V198 +1:16:50 +1:16:50 00:01:06 534 173 707
250 Agita Gritāne 5111 Biznesa parks ABAVA 02:45:19 SB3 13 S52 +53:41 +38:40 00:01:56 675 127 802
251 Artūrs Rozenfelds 5340 Jaunmārupe skrien! 02:45:30 VB3 51 V199 +1:17:21 +1:00:24 00:01:17 533 148 681
252 Natalija Zeņina 5292 02:45:41 SB3 14 S53 +54:03 +39:02 00:01:31 674 162 836
253 Edgars Zaķis 5038 VSK Noskrien 02:45:48 VB2 131 V200 +1:17:39 +1:17:39 00:01:47 532 107 639
254 Līva Poriete 5413 02:45:52 SBJ 6 S54 +54:14 +18:30 00:01:14 673 199 872
255 Kaspars Pīlādzis 5402 Swedbank 02:45:54 VB4 9 V201 +1:17:45 +38:26 00:01:34 531 121 652
256 Matīss Vaivods 5241 02:45:58 VB2 132 V202 +1:17:49 +1:17:49 00:01:17 531 148 679
257 Simona Ozola Ozoliņa 5037 02:46:08 SB2 35 S55 +54:30 +54:30 00:01:35 672 155 827
258 Linda Beldava 5150 VSK Noskrien Vāveres 02:46:41 SB2 36 S56 +55:03 +55:03 00:01:34 670 156 826
259 Jurģis Urtāns 5456 Lūša pēdās 02:47:32 VB2 133 V203 +1:19:23 +1:19:23 00:01:30 526 127 653
260 Roberts Koleda 5454 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:47:37 VB3 52 V204 +1:19:28 +1:02:31 00:01:05 526 175 701
261 Kārlis Pajuste 5354 02:48:02 VB2 134 V205 +1:19:53 +1:19:53 00:01:11 525 161 686
262 Jānis Kolužs 5081 Daugavpils Runners 02:48:08 VB2 135 V206 +1:19:59 +1:19:59 00:01:10 524 163 687
263 Saulis Skabeiķis 5075 Asics 02:48:11 VB2 136 V207 +1:20:02 +1:20:02 00:01:37 524 118 642
264 Ilona Balode 15216 Salacgrīvas Roņi 02:48:25 SB3 15 S57 +56:47 +41:46 00:01:56 663 127 790
265 Dace Skrastiņa 5393 Talsu novada sporta skola/Talsu pauguraines zaķi 02:48:35 SB3 16 S58 +56:57 +41:56 00:01:37 662 152 814
266 Lauris Zilveris 5356 Pīļtēviņa pārgājiens 02:48:36 VB2 137 V208 +1:20:27 +1:20:27 00:01:49 523 105 628
267 Danute Fibiga-Daukšte 5448 02:48:40 SB3 17 S59 +57:02 +42:01 00:01:22 662 179 841
268 Linda Brokāne 5345 02:48:42 SB2 37 S60 +57:04 +57:04 00:01:49 662 135 797
269 Georgijs Volodins 5181 02:49:04 VBJ 11 V209 +1:20:55 +52:39 00:01:31 521 125 646
270 Kaspars Kalniņš 5344 Matisons Runner's Club 02:49:09 VB3 53 V210 +1:21:00 +1:04:03 00:01:46 521 108 629
271 Elvita Alksne 5317 ZVOC-VBSS 02:49:18 SBJ 7 S61 +57:40 +21:56 00:01:44 659 141 800
272 Ieva Leone 5191 DNB Service Center 02:49:21 SB2 38 S62 +57:43 +57:43 00:02:08 659 115 774
273 Ilze Stukule 5034 SK Katrīna/Kuldīga 02:49:47 SB4 1 S63 +58:09 +00:00 00:01:41 658 146 804
274 Normunds Grava 5062 02:49:48 VB3 54 V211 +1:21:39 +1:04:42 00:01:18 519 146 665
275 Evita Riekstiņa 5002 02:49:48 SB2 39 S64 +58:10 +58:10 00:01:26 657 171 828
276 Agris Meilerts 5164 Latvijas Finieris 02:49:50 VB3 55 V212 +1:21:41 +1:04:44 00:02:09 519 88 607
277 Baiba Ieva Kagaine 5346 02:49:53 SB2 40 S65 +58:15 +58:15 00:01:18 657 188 845
278 Mārtiņš Eglijs 5114 02:50:06 VB2 138 V213 +1:21:57 +1:21:57 00:01:16 518 150 668
279 Alvis Lepiksons 5299 Auseklis IK 02:50:18 VB3 56 V214 +1:22:09 +1:05:12 00:01:39 518 115 633
280 Andris Šumskihs 5176 Lynxdojo 02:50:20 VB2 139 V215 +1:22:11 +1:22:11 00:01:38 518 116 634
281 Laine Kuzmane 5011 02:50:32 SB2 41 S66 +58:54 +58:54 00:01:35 655 155 810
282 Intars Opolais 5484 Izturība 02:50:33 VB2 140 V216 +1:22:24 +1:22:24 00:01:01 517 187 704
283 Vladislavs Petičonoks 5229 Olainfarm 02:50:55 VB2 141 V217 +1:22:46 +1:22:46 00:01:38 516 116 632
284 Mārtiņš Krūklis 5460 02:51:04 VB2 142 V218 +1:22:55 +1:22:55 00:01:44 515 110 625
285 Gunārs Grundštoks 5166 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:51:17 VB2 143 V219 +1:23:08 +1:23:08 00:01:12 515 158 673
286 Iuliia Filippovich 5330 02:51:51 SB2 42 S67 +1:00:13 +1:00:13 00:01:55 650 128 778
287 Elīna Kabaļina 5361 02:51:53 SB2 43 S68 +1:00:15 +1:00:15 00:02:08 649 115 764
288 Santa Birģele 5018 02:51:59 SB2 44 S69 +1:00:21 +1:00:21 00:02:00 649 123 772
289 Aija Freiberga 5091 02:52:00 SB2 45 S70 +1:00:22 +1:00:22 00:01:40 649 147 796
290 Mareks Strihors 5314 02:52:08 VB3 57 V220 +1:23:59 +1:07:02 00:01:39 512 115 627
291 Kristīne Stukule 5271 02:52:24 SB2 46 S71 +1:00:46 +1:00:46 00:01:46 648 139 787
292 Inese Romānova 5212 Luminor 02:52:44 SB3 18 S72 +1:01:06 +46:05 00:01:33 646 158 804
293 Anna Pakalniņa 5429 Interesantais Kaspars 02:52:46 SB2 47 S73 +1:01:08 +1:01:08 00:01:43 646 143 789
294 Ivars Grobiņš 5336 02:53:00 VB2 144 V221 +1:24:51 +1:24:51 00:01:27 510 131 641
295 Jekabs Kalnajs 5428 Interesantais Kaspars 02:53:00 VB2 145 V222 +1:24:51 +1:24:51 00:01:44 510 110 620
296 Niks Bērziņš 5425 Interesantais Kaspars 02:53:01 VB2 146 V223 +1:24:52 +1:24:52 00:01:42 509 112 621
297 Dainis Driņķis 5134 DzSK Lokomotīve 02:53:21 VB3 58 V224 +1:25:12 +1:08:15 00:02:02 509 93 602
298 Kristers Ozoliņš 5007 02:53:43 VBJ 12 V225 +1:25:34 +57:18 00:01:48 507 106 613
299 Ina Balgalve 5069 02:53:47 SB3 19 S74 +1:02:09 +47:08 00:01:21 642 181 823
300 Vitālijs Žuselis 5015 Daugavpils Runners 02:53:51 VB2 147 V226 +1:25:42 +1:25:42 00:01:03 507 181 688
301 Andris Zībergs 5058 Cepu cepu 02:54:24 VB3 59 V227 +1:26:15 +1:09:18 00:01:22 505 139 644
302 Rigonda Germova 5098 02:54:33 SB3 20 S75 +1:02:55 +47:54 00:01:45 640 140 780
303 Arnita Sorokina 5343 02:54:42 SB3 21 S76 +1:03:04 +48:03 00:01:12 639 204 843
304 Toms Eglijs 5397 02:54:42 VB2 148 V228 +1:26:33 +1:26:33 00:01:17 505 148 653
305 Veronika Buhalova 5047 02:55:00 SB2 48 S77 +1:03:22 +1:03:22 00:01:56 638 127 765
306 Deniss Arseņins 5404 Luminor 02:55:13 VB2 149 V229 +1:27:04 +1:27:04 00:01:51 503 103 606
307 Inese Nudiena 5188 VFK STALDZENE 02:55:38 SB2 49 S78 +1:04:00 +1:04:00 00:01:33 636 158 794
308 Ivars Kore 5202 02:56:19 VB3 60 V230 +1:28:10 +1:11:13 00:01:46 500 108 608
309 Ērika Urtāne 5455 Lūša pēdās 02:56:21 SB2 50 S79 +1:04:43 +1:04:43 00:01:30 633 163 796
310 Aivars Veiss 5054 02:56:21 VB4 10 V231 +1:28:12 +48:53 00:02:05 500 91 591
311 Gundega Vācere 5237 Luminor 02:56:33 SB2 51 S80 +1:04:55 +1:04:55 00:01:31 632 162 794
312 Uģis Joksts 5412 ĀdažiVelo 02:57:05 VB3 61 V232 +1:28:56 +1:11:59 00:01:43 498 111 609
313 Aivars Lapa 5074 Autostarts.lv 02:57:16 VB3 62 V233 +1:29:07 +1:12:10 00:01:24 497 136 633
314 Kaspars Vārpiņš 15206 02:57:18 VB2 150 V234 +1:29:09 +1:29:09 00:01:49 497 105 602
315 Zigmunds Vītiņš 5089 DEAC 02:58:00 VB3 63 V235 +1:29:51 +1:12:54 00:01:14 495 154 649
316 Valdis Lepiksons 5300 Auseklis IK 02:58:18 VB3 64 V236 +1:30:09 +1:13:12 00:01:27 494 131 625
317 Zane Timma 5042 SK Katrīna 02:58:27 SB2 52 S81 +1:06:49 +1:06:49 00:02:04 626 119 745
318 Krišjānis Hartmanis 5046 KIČE 02:58:45 VB2 151 V237 +1:30:36 +1:30:36 00:01:33 493 123 616
319 Diāna Ivanova 5360 02:59:09 SB3 22 S82 +1:07:31 +52:30 00:02:00 623 123 746
320 Antra Lukševica 5260 VSK Noskrien 02:59:20 SB2 53 S83 +1:07:42 +1:07:42 00:02:06 622 117 739
321 Zane Galdiņa 5082 Smiling runner 02:59:27 SB2 54 S84 +1:07:49 +1:07:49 00:02:13 622 111 733
322 Gints Jakovels 5083 Smiling runner 02:59:29 VB2 152 V238 +1:31:20 +1:31:20 00:00:45 491 253 744
323 Kristīne Krista Lejniece 5315 Zemgales Ziņas 02:59:37 SBJ 8 S85 +1:07:59 +32:15 00:01:12 622 204 826
324 Linda Bērziņa 5388 02:59:42 SB2 55 S86 +1:08:04 +1:08:04 00:01:53 621 130 751
325 Ingars Šakalis 5079 VSK Noskrien 02:59:57 VB2 153 V239 +1:31:48 +1:31:48 00:01:39 490 115 605
326 Ralfs Jumiķis 15202 SPORTLAND 03:00:23 VBJ 13 V240 +1:32:14 +1:03:58 00:01:55 489 99 588
327 Aivars Ābols 5308 MADONA 03:00:46 VB4 11 V241 +1:32:37 +53:18 00:01:46 488 108 596
328 Elīna Pajuste 5353 03:00:52 SB2 56 S87 +1:09:14 +1:09:14 00:02:07 617 116 733
329 Mārtiņš Dīcis 5187 VSK Noskrien 03:01:04 VB2 154 V242 +1:32:55 +1:32:55 00:01:07 487 170 657
330 Ieva Meiere 5291 OK Ziemeļkurzeme 03:01:10 SB3 23 S88 +1:09:32 +54:31 00:02:10 616 113 729
331 Irina Tatarinova 15208 03:02:08 SB2 57 S89 +1:10:30 +1:10:30 00:02:33 613 96 709
332 Kristīne Slaidiņa 5216 Baldones skriešanas komanda 03:02:41 SB2 58 S90 +1:11:03 +1:11:03 00:01:21 611 181 792
333 Indars Melzobs 5369 Jaunā konservatīvā partija 03:02:58 VB2 155 V243 +1:34:49 +1:34:49 00:01:35 482 120 602
334 Santa Puriņa 5311 03:03:10 SB3 24 S91 +1:11:32 +56:31 00:01:50 609 134 743
335 Ieva Tāle-Stangute 5218 Baldones skriešanas komanda 03:03:16 SB2 59 S92 +1:11:38 +1:11:38 00:02:00 609 123 732
336 Lauma Muceniece 5116 03:03:25 SB2 60 S93 +1:11:47 +1:11:47 00:01:44 609 141 750
337 Anna Proskurina 5236 03:03:30 SB2 61 S94 +1:11:52 +1:11:52 00:01:54 608 129 737
338 Ieva Bogustova 15214 03:03:32 SB2 62 S95 +1:11:54 +1:11:54 00:02:04 608 119 727
339 Elīna Tolokonceva 5100 VSK Noskrien 03:04:00 SB2 63 S96 +1:12:22 +1:12:22 00:02:04 607 119 726
340 Ilze Štila 5245 Sece 03:04:05 SB3 25 S97 +1:12:27 +57:26 00:01:20 606 184 790
341 Edijs Ramiņš 5246 Sece 03:04:05 VB3 65 V244 +1:35:56 +1:18:59 00:01:34 479 121 600
342 Mārcis Janušs 5125 03:04:14 VB3 66 V245 +1:36:05 +1:19:08 00:02:04 478 92 570
343 Raisa Marčinkus 5280 S/K Ozolnieki 03:04:15 SB4 2 S98 +1:12:37 +14:28 00:02:00 606 123 729
344 Guntars Priede 5043 03:05:07 VB2 156 V246 +1:36:58 +1:36:58 00:01:38 476 116 592
345 Agnija Zizlāne 5064 03:05:24 SB2 64 S99 +1:13:46 +1:13:46 00:01:53 602 130 732
346 Kristaps Zvirgzds 5032 03:05:25 VBJ 14 V247 +1:37:16 +1:09:00 00:01:18 475 146 621
347 Ieva Micpapa 5252 03:05:27 SB3 26 S100 +1:13:49 +58:48 00:02:10 602 113 715
348 Romans Ščugarevs 5468 03:06:29 VB2 157 V248 +1:38:20 +1:38:20 00:01:37 473 118 591
349 Nauris Pļaviņš 5143 AkmensDizains.lv 03:06:44 VB2 158 V249 +1:38:35 +1:38:35 00:02:16 472 84 556
350 Uģis Kivrans 5295 03:07:45 VB2 159 V250 +1:39:36 +1:39:36 00:01:50 470 104 574
351 Pēteris Dūka 5470 03:08:43 VB2 160 V251 +1:40:34 +1:40:34 00:01:20 467 143 610
352 Egita Uzule 15205 SALDUS BOKSA KLUBS 03:09:13 SB3 27 S101 +1:17:35 +1:02:34 00:01:35 590 155 745
353 Jānis Onzuls 5321 Maratona klubs 03:09:48 VB4 12 V252 +1:41:39 +1:02:20 00:02:06 464 90 554
354 Zemgus Eglītis 5331 03:10:56 VB2 161 V253 +1:42:47 +1:42:47 00:02:05 462 91 553
355 Patrīcija Keita Krumberga 5070 Līkā kalna rambātāji 03:11:33 SBJ 9 S102 +1:19:55 +44:11 00:01:35 583 155 738
356 Agris Krumbergs 5071 Līkā kalna rambātāji 03:11:36 VB3 67 V254 +1:43:27 +1:26:30 00:01:23 460 137 597
357 Edgars Fabrīcius 5155 03:11:41 VB2 162 V255 +1:43:32 +1:43:32 00:01:50 460 104 564
358 Dace Podkalne 5210 VSK Noskrien Blonde 03:12:02 SB2 65 S103 +1:20:24 +1:20:24 00:01:36 581 153 734
359 Imants Zaķis 5253 CDT 03:12:13 VB3 68 V256 +1:44:04 +1:27:07 00:01:32 459 124 583
360 Ieva Meijere 5259 Team Kažemāka/Train2WinLv 03:12:27 SB2 66 S104 +1:20:49 +1:20:49 00:01:55 580 128 708
361 Evita Ozola 5053 VSK Noskrien 03:12:49 SB3 28 S105 +1:21:11 +1:06:10 00:02:01 579 121 700
362 Mārtiņš Freibergs 5152 VSK Noskrien 03:12:57 VB2 163 V257 +1:44:48 +1:44:48 00:02:00 457 95 552
363 Kristaps Zaļkalns 5450 KoBalts 03:13:55 VB2 164 V258 +1:45:46 +1:45:46 00:01:17 455 148 603
364 Ilona Sedleniece 5469 03:14:02 SB3 29 S106 +1:22:24 +1:07:23 00:02:24 575 102 677
365 Inga Ziediņa 5324 Maratona klubs 03:14:44 SB3 30 S107 +1:23:06 +1:08:05 00:01:23 573 177 750
366 Mārtiņš Dimiters 5014 SK ASI 03:15:51 VB4 13 V259 +1:47:42 +1:08:23 00:02:30 450 76 526
367 Andris Bērziņš 5272 03:15:54 VB3 69 V260 +1:47:45 +1:30:48 00:01:41 450 113 563
368 Juris Opeņhovskis 5077 03:16:02 VB2 165 V261 +1:47:53 +1:47:53 00:02:13 450 86 536
369 Sabīne Opeņhovska 5076 03:16:03 SB2 67 S108 +1:24:25 +1:24:25 00:02:11 569 112 681
370 Jānis Zemturis 5278 03:16:18 VB4 14 V262 +1:48:09 +1:08:50 00:02:19 449 82 531
371 Iveta Nagle 5021 03:17:43 SB2 68 S109 +1:26:05 +1:26:05 00:02:42 565 91 656
372 Inga Vaļska 5339 TRX Cēsis 03:18:09 SB3 31 S110 +1:26:31 +1:11:30 00:02:14 563 110 673
373 Inga Vate 5099 03:18:32 SB3 32 S111 +1:26:54 +1:11:53 00:02:03 562 120 682
374 Gunita Butāne 5243 Zemgales Ziņas 03:18:43 SB3 33 S112 +1:27:05 +1:12:04 00:02:26 562 101 663
375 Maruta Rancāne 5061 Visma Active 03:18:47 SB2 69 S113 +1:27:09 +1:27:09 00:02:12 562 111 673
376 Agnese Kundziņa 5375 03:19:18 SB2 70 S114 +1:27:40 +1:27:40 00:01:57 560 126 686
377 Līga Vizule 5238 Luminor 03:19:36 SB2 71 S115 +1:27:58 +1:27:58 00:02:16 559 108 667
378 Romans Cvetkovs 5127 03:21:22 VB2 166 V263 +1:53:13 +1:53:13 00:01:56 438 98 536
379 Aivars Dūka 5257 Nūjo vesels 03:21:46 VB4 15 V264 +1:53:37 +1:14:18 00:01:59 437 96 533
380 Jānis Vīksna 5467 FONO 03:21:52 VB2 167 V265 +1:53:43 +1:53:43 00:01:27 437 131 568
381 Laila Roģe 5153 Stirnubuks.lv 03:21:54 SB2 72 S116 +1:30:16 +1:30:16 00:02:19 553 106 659
382 Anna Brokāne 5025 Solis Dabā 03:22:03 SB2 73 S117 +1:30:25 +1:30:25 00:01:53 553 130 683
383 Māris Vīlips 5097 03:22:06 VB3 70 V266 +1:53:57 +1:37:00 00:02:03 436 93 529
384 Raimonds Švanks 5158 ATKAL JAUNS NAMS 03:22:44 VB3 71 V267 +1:54:35 +1:37:38 00:01:54 435 100 535
385 Dace Tītmane 5121 03:23:07 SB3 34 S118 +1:31:29 +1:16:28 00:02:03 550 120 670
386 Linda Bērziņa 5458 Rīgas satiksme 03:23:46 SB2 74 S119 +1:32:08 +1:32:08 00:02:32 548 97 645
387 Māris Strazdiņš 5287 STRAZDIŅI 03:24:00 VB3 72 V268 +1:55:51 +1:38:54 00:01:19 432 144 576
388 Laila Ceika 5073 03:26:36 SB4 3 S120 +1:34:58 +36:49 00:02:01 540 121 661
389 Maruta Zarņa 5466 03:26:53 SB2 75 S121 +1:35:15 +1:35:15 00:01:54 540 129 669
390 Linda Loce 5013 Lynxdojo 03:27:18 SB2 76 S122 +1:35:40 +1:35:40 00:01:42 539 144 683
391 Oļģerts Gūtmanis 5258 03:27:26 VB4 16 V269 +1:59:17 +1:19:58 00:01:54 425 100 525
392 Aigars Ansbergs 5378 Maratona klubs 03:27:29 VB3 73 V270 +1:59:20 +1:42:23 00:01:40 425 114 539
393 Lelde Spriņģe 5447 03:28:37 SB2 77 S123 +1:36:59 +1:36:59 00:02:16 535 108 643
394 Olga Mikulova 5320 Maratona klubs 03:31:01 SB2 78 S124 +1:39:23 +1:39:23 00:02:20 529 105 634
395 Ivo Kleins 5135 Ķesterciems I Engures sportam 03:31:02 VB3 74 V271 +2:02:53 +1:45:56 00:01:41 418 113 531
396 Krista Bome 5408 03:31:23 SB2 79 S125 +1:39:45 +1:39:45 00:02:48 528 88 616
397 Raimonda Kalniņa 5415 03:35:42 SB2 80 S126 +1:44:04 +1:44:04 00:02:00 518 123 641
398 Aleksandrs Naumenko 5140 03:36:12 VB4 17 V272 +2:08:03 +1:28:44 00:01:45 408 109 517
399 Ilze Tālmane 15204 Matisons runners club 03:38:08 SB3 35 S127 +1:46:30 +1:31:29 00:01:56 512 127 639
400 Andis Matrevics 5274 MATRIX 03:39:11 VB3 75 V273 +2:11:02 +1:54:05 00:01:51 402 103 505
401 Andis Ozoliņš 5105 Nūjo priekam 03:43:46 VB4 18 V274 +2:15:37 +1:36:18 00:02:22 394 80 474
402 Kaspars Klētnieks 5088 Nūjo vesels 03:46:43 VB3 76 V275 +2:18:34 +2:01:37 00:01:45 389 109 498
403 Kristīne Prince 5319 Maratona klubs/VFK Staldzene 03:48:24 SB2 81 S128 +1:56:46 +1:56:46 00:02:45 489 89 578
404 Ruta Dīce 5147 Gausā Jūdze 03:54:17 SB4 4 S129 +2:02:39 +1:04:30 00:02:07 476 116 592
405 Uldis Dīcis 5148 Gausā Jūdze 03:54:19 VB4 19 V276 +2:26:10 +1:46:51 00:02:10 376 88 464
406 Ainārs Zizlāns 5068 03:56:06 VB3 77 V277 +2:27:57 +2:11:00 00:02:03 373 93 466
407 Edgars Mežvēvers 5078 03:56:21 VB3 78 V278 +2:28:12 +2:11:15 00:01:59 373 96 469
408 Laura Brīvība 5094 Visma Active 03:58:35 SB2 82 S130 +2:06:57 +2:06:57 00:02:14 468 110 578
409 Iveta Radiņa-Liepkaula 5080 SK Tērauds 04:00:28 SB3 36 S131 +2:08:50 +1:53:49 00:02:09 464 114 578
410 Ilona Ozoliņa 5162 Exigen Services Latvia #optimized4running 04:04:37 SB2 83 S132 +2:12:59 +2:12:59 00:02:06 456 117 573
411 Inga Zāle 5028 Nūjo ar vēju 04:08:27 SB4 5 S133 +2:16:49 +1:18:40 00:02:06 449 117 566
412 Sandis Krutovs 5027 cedric.lv 04:08:36 VB2 168 V279 +2:40:27 +2:40:27 00:02:29 355 77 432
413 Sintija Lungeviča 5151 Madona 04:10:36 SB2 84 S134 +2:18:58 +2:18:58 00:02:02 445 120 565
414 Ilze Pelēce 5169 04:11:56 SB3 37 S135 +2:20:18 +2:05:17 00:02:15 443 109 552
415 Normunds Šibeiks 5371 Nūjo priekam 04:24:10 VB4 20 V280 +2:56:01 +2:16:42 00:02:18 334 83 417
416 Marita Ozoliņa 5026 Nūjo priekam 04:24:10 SB2 85 S136 +2:32:32 +2:32:32 00:02:23 423 103 526
417 Agnese Leiburga 5474 Zemgales Ziņas 04:45:03 SB3 38 S137 +2:53:25 +2:38:24 00:02:08 392 115 507
418 Guntars Ozols 5124 Nūjo priekam 04:56:48 VB4 21 V281 +3:28:39 +2:49:20 00:02:41 297 71 368
419 Anita Barbane 5024 Nūjo priekam 04:57:38 SB4 6 S138 +3:06:00 +2:07:51 00:02:47 375 88 463
420 Oskars Bičkovs 15211 3D Running DNF
421 Ritvars Mūrnieks 5382 DNF
422 Aiva Liepiņa 5480 SPORTLAND DNF
423 Artems Kacusovs 5310 Bukreyfit DNF
424 Mārcis Krauze 5487 DNF
425 Jānis Gora 5149 LMT DNF
426 Armands Klotiņš 5327 DNF
427 Jevgēnijs Turkins 5163 Lūša pēdās DNF
428 Uldis Raipalis 5430 Gentlemen's Club DNF
429 Ivo Deičmanis 5154 Siguldas Maratona klubs DNF
430 Genry Dobelis 5366 Zoorbagan DNF
431 Jana Puze 5023 Jaunmārupe skrien! DNF
432 Lauris Lizbovskis 5462 LNT Sports DNF
433 Dace Mačevska 5445 VSK Noskrien DSQ
434 Roberts Sukonovs 5423 Gentlemen's Club DSQ
435 Iveta Caune 5443 Izturība DSQ
436 Andrejs Pētersons 5452 DSQ
437 Daniels Grasmanis 5365 DSQ
438 Daiga Greiškāne 5277 VSK Noskrien DSQ
439 Jaan Vehlmann 5263 JK Hermes DSQ