SUSURS distanci godam veica
Nr. Dalībnieks Klubs Grupa
1 Rūdolfs Bents Bentiņi Z1
2 Līva Golubova M1
3 Edgars Redisons Tērvete Z1
4 Madara Stacēviča M1
5 Ričards Caune Z1
6 Madara Videmane Mežsusuri M1
7 Evita Videmane Mežsusuri M1
8 Raimonds Saklaurs Z1
9 Markuss ĀboliŅŠ MARATONA KLUBS Z1
10 MĀrtiŅŠ Āboliņš MARATONA KLUBS Z1
11 Keita Kaļva Ķegumā spēks M1
12 Unda Jete Berga M1
13 Līva Ezerkalne M1
14 Emīls Ezerkalns Z1
15 Edvards Pomazanovs Z1
16 Mārtiņš Saliņš Z1
17 Regnārs Saliņš Z1
18 Līna Paikena Domdaris M1
19 Kristofers Neilands DZĒRBENES GALDNIECĪBA Z1
20 Kaspars Ozoliņš Z1
21 Jānis Zālītis Z1
22 Annija Grandāne M1
23 Marta Priecuma M1
24 Maija Priecuma M1
25 Gustavs Podnieks Silakrogs Z1
26 Elīza Bērziņa 4B M1
27 Linda Pavlovska M1
28 Kristaps Graudiņš Z1
29 Katrīna Bogdanova Maratona klubs / Firma L4 M1
30 Edijs Dobelis Z1
31 Liene Selma Krauze M1
33 Keidija Balode M1
34 Viāna Dorofejeva M1
35 Emīlija Elizabete Lapsiņa x99/Slīterāni M1
36 Rafaels Marcinkeivčs Z1
37 Luīze Pauriņa Izturība M1
38 Evelīna Pauriņa Izturība M1
39 Atis Vrubļevskis Surikati Z1
40 Kristaps Ķikulis Z1
41 Alekss Kalašņikovs Hop hop Pastende Z1
42 Rinalds Pometko Noskrien Cēsis Z1
43 Edvards Vēzītis Vēzīši Z1
44 Kristians Žuselis Z1
45 Diāna Fišere M1
46 Paula Leimane M1
47 Teodors Mednis wAlts Z1
48 Ieva Marcinkeviča Tornīšu bērnudārzs M1
49 Aleksa Pozdņakova M1
50 Marta Miķe M1
51 Anete Abula M1
52 Madara Bērziņa M1
53 Rebeka Reinika M1
54 Grineta Kikuste M1
55 Felicita Ziemele M1
56 Elizabete Juhno SEB Family M1
57 Ernests Salnājs Z1
58 Rikardo Ruņģis Z1
59 Daniils Bondovs Z1
60 Rihards Meņšikovs SUSLIKI Z1
61 Krista Klindžāne SUSLIKI M1
62 Paula Klindžāne SUSLIKI M1
63 Dārta Gintere M1
64 Estere Miķelsone M1
65 Gastons Miķelsons Z1
66 Gusts Vītiņš Z1
67 Rūdolfs Vītiņš Z1
68 Lība Vītiņa M1
69 Jānis Bērziņš Sporta klubs "Vēsma" Z1
70 Sofija Asrijanca Sporta klubs "Vēsma" M1
71 Paula Ločmele Team Locmelis M1
72 Pauls Gustavs Ķikuts Sporta klubs "Vēsma" Z1
73 Hugo Gredzens REALTO Z1
74 Adrians Reiniks Z1
75 Kate Prāmniece M1
76 Toms Rūdulis Rūdulīši :-) Z1
77 Miķelis Rutkis Z1
78 Elza Ozola M1
79 Jasmīna Kriuliņa M1
80 Austra Aurora Jundze M1
81 Madara Bērziņa M1
82 Keita Liepa NĪKRĀCES PAMATSKOLA M1
83 Beāte Keita Šļivka M1
84 Marta Pāvele Cipariņi M1
85 Norberts Dzenis MADONA Z1
86 Alise Keita Neilande M1
87 Roberts Emīls Beitiks Z1
88 Krišjānis Lanka TRX Cēsis Z1
89 Marija Paramonova M1
90 Ralfs Devjatņikovs Z1
91 Renāte Juzova M1
92 Līva Freivalde M1
93 Rendijs Kaufelds Z1
94 Patriks Buliņš Zemgales ziņas Z1
95 Elīza Zīlīte M1
96 Rūta Žideņa M1
97 Haralds Žideņš Z1
98 Adrija Ančeva M1
99 Emīlija Mazika M1
100 Katrīna Lūsiņa M1
101 Meldra Indriksone Persiku reķetes M1
102 Artūrs Lūsiņš Z1
103 Georgs Strazdiņš STRAZDIŅI Z1
104 Estere Krūmiņa M1
105 Kira Krūmiņa M1
106 Sebastians Ušakovs Z1
107 Eva Gailīte M1
108 Renārs Ērenfrīds Z1
109 Odrija Brauna M1
110 Reinis Ivanovs Z1
111 Roberts Ivanovs Z1
112 Ance Kangare M1
113 Artis Pirogs Z1
114 Artūrs Pormanis Z1
115 Renārs Ločmelis Team Locmelis Z1
116 Railends Kuhaļskis Z1
117 Kristofers Aksenoks Z1
118 Emīlija Terentjeva M1
119 Madara Terentjeva M1
120 Ieva Marta Mačevska M1
121 Paula Maruja Mačevska M1
122 Emīlija Abiļeva New Village Workout M1
123 Markuss Bumburs Lizums_BB Team Z1
124 Andžs Riekstiņš Z1
125 Bruno Grende Baldones vieglatlētikas nodaļa Z1
126 Dāvids Drava Z1
127 Pauls Grende Baldones vieglatlētikas nodaļa Z1
128 Ernests Ozols Z1
130 Atis Galvanovskis Rīgas tulki Z1
131 Katalina Allere Aller group M1
132 Dārta Kūma Inov-8|OSveikals.lv M1
133 Luīze Ligere M1
134 Sigurds Konošonoks Limbaži SKRIEN Z1
135 Daniils Vasiljevs Dion SportLab Z1
136 Artēmijs Vasiljevs Dion SportLab Z1
137 Agate Širaka little PONY M1
138 Anna Filippovich M1
139 Andrey Filippovich Z1
140 Lorete Širaka little PONY M1
141 Luīze Ikauniece little PONY M1
142 Beāte Ikauniece little PONY M1
143 Henrijs Jansons Z1
144 Gustavs Grēve Sējas MMS Z1
145 Paula Šūlmeistere M1
146 Enija Dambe M1
147 Karlīna Dzosena M1
148 Madara Timko Jēkabpils M1
149 Elza Krastiņa Frozen M1
150 Alise Krastiņa Frozen M1
151 Roberts Keino Z1
152 Selga Straupe M1
153 Jēkabs Alberts Krastiņš Z1
154 Elīna Vahere-Abražune M1
155 Marta Dovāne M1
156 Ēriks Dovāns Z1
157 Madara Bratuškina M1
158 Marta Brakovska JELGAVAS 4 VSK M1
159 Renārs Vērsis Gentlemen's Club Z1
160 Kristers Vērsis Gentlemen's Club Z1
162 Dominiks Pētersons VSK Noskrien Z1
163 Ričards Ceruss Bauskas sākumskola Z1
164 Keitija Konopacka Veseliga slodzīte M1
165 Anna Šarlote Zemīte KIČE M1
166 Dāvis Vaivods KKDEV Z1
167 Emīls Vaivods KKDEV Z1
168 Elizabete Vilka M1
169 KeitlĪna Sauana M1
170 Eva Igenberga M1
171 Rebeka Ribaka M1
172 Grieta Cakule M1
173 Elizabete Dobele M1
174 Emīlija Olte M1
175 Edvards Olte Z1
176 Gotfrīds Jēgers Jēgeru klans Z1
177 Tomass Siliņš Z1
178 Gustavs Vaivods Jūrmalas Rūķīši Z1
179 Tija Koziorova Trakās Vāveres un Rieksti M1
180 Renārs Deksnis Z1
181 Kristiāna Deksne M1
182 Zane Gavare M1
183 Annija Burtniece M1
184 Dārta Pētersone B/D Ābelīte M1
185 Keita Dzene M1
186 Kārlis Kalējs Baltais Z1
187 Estere Kalēja Baltais M1
188 Jēkabs Dzenis Z1
189 Toms Bartušauskis Doles sala Z1
190 Marta Bartušauska Doles sala M1
191 Valts Vilcāns Z1
192 Fēlikss Vilcāns Z1
193 Haralds Puze Z1
194 Patriks Kiršteins Z1
195 Jēkabs Bautris Jēkabs Skrien Z1
196 Letīcija Rudņicka AMSERV TEAM M1
197 Miķelis Kalniņš Jelgavas 4.vidusskola Z1
198 Hanna Andersone M1
199 Marta Andersone M1
200 Gustavs Limanāns RIEKSTI Z1
201 Gustavs Terela Z1
202 Marlēna Liepa M1
203 Ralfs Ričards Kalniņš Jekabpils Z1
204 Pēteris Plotka Z1
205 Annija Štikāne Patria Sportland M1
206 Patrīcija Maija Dunde Madona M1
207 Roberts Vladimirovs Z1
208 Rūta Blumberga M1
209 Sāra Žbanova M1
210 Vladislavs Stepanovs Z1
211 Gerda Miķīte M1
212 Ernests Miķītis Z1
213 Marta Lapšāne Sējas Mūzikas un mākslas skola M1
214 Dāvids Lapšāns Sējas Mūzikas un mākslas skola Z1
215 Anna Lapšāne Sējas Mūzikas un mākslas skola M1
216 Adrija Dimza Dimza M1
217 Jasmīna Opolā Izturība M1
218 Emma Elstina Alūksne M1
219 Mikus Mitenieks Z1
220 Elizabete Upmale VONDARSOUN M1
221 Jēkabs Šķudītis Latvijas Finieris Z1
222 Miķelis Šķudītis Latvijas Finieris Z1
223 Estere Pudiste Latvijas Finieris M1
224 Ralfs Slaide Baldones Lauvas Z1
225 Leila Rozentāla M1
226 Elīza Leščinska Zoorbagan M1
227 Rūdis Kaupe Z1
228 Dāvids Stepe SK"Lejasciems" Z1
229 Luīze Greisa Gritāne Biznesa parks “ABAVA” M1
230 Madara Skulte M1
231 Krišjānis Skulte Z1
232 Amanda Loce Lynxdojo M1
233 Leons Peļņa Z1
234 Teodors Peļņa Z1
235 Ance Kārkliņa M1
236 Elza Priedīte Sējas MMS M1
237 Matěj Fikrle RC Svatá Z1
238 Renārs Lūsis Z1
239 Matīss Ielejs Z1
240 Madara Rumpētere M1
241 Ernests Ozoliņš Z1
242 Ansis Fogelis Z1
243 Mia Jasmine Klavnieks laimina M1
244 Nils Gabriels Klavnieks 66vidusskola Z1
245 Estere Lakovica M1
246 Ģirts Čunka Vichy Z1
247 Dāvis Zomerfelds Z1
248 Luīze Gudēvica - Liepiņa Jasmīni M1
249 Marians Ozoliņš Sējas MMS Z1
250 Markuss Sniedze M1
251 Valters Rubenis Z1
252 Dārta Nīmante M1
253 Martins Bukovskis BUKIŅI Z1
254 Martins Eigenfelds AMSERV TEAM Z1
255 Kristens Eigenfelds AMSERV TEAM Z1
256 Krišs Zariņš Z1
257 Raivo Grundšteins Z1
258 Marta Pētersone Nordi furniture M1
259 Mariss Pētersons Nordi furniture Z1
260 Marta Grava M1
261 Patriks Savickis - Turks Bauskas sākumskola Z1
262 Marta Bérzina M1
263 Madara Bérzina M1
264 Pauls Sirmais Z1
265 Martins Kuļšs Z1
266 Teo Reimarts KSMR Fitness Z1
267 Vladimirs Sysun Z1
268 Kārlis Tops Tops Z1
269 Viljams Laizāns Z1
270 Madara Grīnberga FINN CRISP M1
271 Bruno Kigitovičs FINN CRISP Z1
272 Oskars Kigitovičs FINN CRISP Z1
273 Ernests Liepiņš Lustes Z1
274 Katrīna Rone M1
275 Emīlija Ivanāne Jaunmārupe skrien! M1
276 Markuss Zālītis Baldones vieglatlētikas nodaļa Z1
277 Letīcija Rudzīte SPORTLAND M1
10379 Kristofers Everts Mežiels ASK Patria Z1
10380 Evita Tihomirova M1
10381 Elizabete Anna Allena Labs starts M1
10382 Kārlis Bēms Z1
10383 Gundars Bēms Z1
10384 Eva Birkmane M1
10385 Frederiks Birkmanis Z1
10386 Felicita Birkmane M1
10387 Hugo Dreijers Z1
10388 Valts Čilipāns Smārde Z1
10389 Valters Vējiņš Z1
10390 Marta Ābele M1
10391 Kārlis Ābele Z1
10392 Elīza Fokerote Vientuļais Vilks M1
10393 Patrīcija Tetere-Teterovska M1
10394 Rihards Teters Teterovskis Z1
10395 Jēkabs Tomass Z1
10396 Ieva Brigmane-Briģe Sanderu klans M1
10397 Everts Jubelis OSVEIKALS.LV Z1
10398 Olivers Elsts Z1
10399 Loreta Rukkalne M1
10400 Varis Galibeckis SPARS Z1
10401 Raivis Galibeckis SPARS Z1
10402 Nikola Lauska M1
10403 Evelīna Elīza Inberga M1
10404 Kristena Inberga M1
10405 Austris Misāns Go! Z1
10406 Matīss Čibalts Z1
10407 Anna Kazanska M1
10408 Edvards Bernsons Z1
10409 Gustavs Lorencs Pavasari Z1
10410 Roberta Gaide Jaunmārupe skrien M1
10411 Marta Frēliha FAVORĪTS M1
10412 Ralfs Zomerfelds Z1
10413 Katrīna Zvirbule MAZAIS ZVIRBULĒNS M1
10414 Dārta Elīza Jaundzema labs starts M1
10415 Agnese Isakova M1
10416 Ronalds Jevsejevs Z1
10417 Evelìna Pastare M1
10418 Mišela Šulca - M1
10419 Edgars Šliseris Z1
10420 Kārlis Knobs Z1
10421 Karlīna Knopa M1
10422 Amanda Kājiņa AK M1
10423 Adele Kājiņa AK M1
10424 Renārs Lazdups Z1
10425 Andrea Briška M1
10426 Pēteris Frēlihs Jaunmārupe skrien Z1
10427 Marta Luīze Ozoliņa Riga Adventure Team M1
10429 Ernests Platais - Z1
10430 Marks Čudorāns - Z1
Kopā: 325 dalībnieki.