SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1. Jelgavas 4.vidusskola 102
2. Bauskas sākumskola 65
3. Engures vidusskola 63
4. Aizputes vidusskola 23
5. Smārdes pamatskola 20
6. Nīkrāces pamatskola 18
7. Lejasciema vidusskola 14
8. Rīgas 41. vidusskola 13
9. Jaunmārupes pamatskola 12
10. Lazdonas pamatskola 11
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Punkti
1. Siguldas Sporta skola 3875
2. SK,,Lejasciems" 3868
3. Liepājas rajona sporta skola 3767
4. Maratona klubs / Firma L4 3764
5. Sporta klubs Ašais 3708
6. Preiļu novada BJSS 3541
7. Mazzalves pamatskola 3298
8. Engures sportam 3203
9. Bauskas sākumskola 3010
10. Smārde 2977
Ātrākās skolas (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Skola Vidējais punktu skaits
1. Lejasciema vidusskola 833.5000 (14)
2. Laurenču sākumskola 817.7143 (7)
3. Preiļu Valsts ģimnāzija 809.8750 (8)
4. Ādažu vidusskola 743.5714 (7)
5. Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 720.1667 (6)
6. Aizputes vidusskola 715.0000 (23)
7. Ikšķiles vidusskola 706.1429 (7)
8. Lazdonas pamatskola 673.8182 (11)
9. Siguldas pilsētas vidusskola 655.5714 (7)
10. Madonas pilsētas 1. vidusskola 651.0000 (8)
Visvairāk pārstāvētie sporta klubi
Vieta Klubs Dalībnieku skaits
1. Bauskas sākumskola 58
2. Engures sportam 47
3. Liepājas rajona sporta skola 21
4. Smārde 20
5. SK,,Lejasciems" 13
6. Sporta klubs "Vēsma" 13
7. Preiļu novada BJSS 9
8. Siguldas Sporta skola 8
9. Sporta klubs Ašais 7
10. Maratona klubs / Firma L4 5
Ātrākie sporta klubi (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Klubs Vidējais punktu skaits
1. Siguldas Sporta skola 859.3750 (8)
2. SK,,Lejasciems" 825.9231 (13)
3. Sporta klubs Ašais 824.8571 (7)
4. Preiļu novada BJSS 749.3333 (9)
5. Liepājas rajona sporta skola 701.5238 (21)
6. Smārde 598.8500 (20)
7. Engures sportam 567.7872 (47)
8. Sporta klubs "Vēsma" 567.0000 (13)
9. Bauskas sākumskola 501.8793 (58)
Ātrākie skolēni
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Artūrs Niklāvs Medveds 1138 U20V Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:29:53
2 Artis Rožkalns 1200 U20V Cēsu Profesionālā vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:34:07
3 Niks Zauls 1011 U18V Limbažu novada ģimnāzija/Limbažu un Salacgrīvas sporta skola 00:34:23
4 Gustavs Kļavis 1117 U18V Āgenskalna Valsts ģimnāzija 00:34:23
5 Jānis Gailītis 1474 U20V Smiltenes vidusskola 00:34:43
6 Roberts Aleksis Glazers 1195 U16V Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:34:47
7 Edgars Pastors 11493 U18V Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:35:52
8 Mareks Ņikiforovs 1367 U20V Nīkrāces pamatskola 00:36:01
9 Lauris Kaparkalējs 1103 U16V Madonas Valsts ģimnāzija/Madonas BJSS 00:36:27
10 Kalvis Kristers Krīgers 1159 U20V Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:37:29
Ātrākās skolnieces
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Viktorija Bogdanova 1061 U12S Piltenes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:38:18
2 Izabella Bogdanova 1062 U14S Piltenes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:39:07
3 Estere Volfa 1076 U14S Cēsu Valsts ģimnāzija/Anželas Brices slēpošanas un velo braukšanas klubs 00:43:14
4 Jolanta Pence 1414 U16S Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:43:18
5 Keita Marcinkeviča 1094 U12S Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:43:45
6 Ieva Pūpola 1215 U14S Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:43:49
7 Eva Bērziņa 1421 U20S Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:44:00
8 Anete OzoliŅa 1482 U12S Jaunmārupes pamatskola 00:44:29
9 Annika Zālīte 1052 U10S Ulbrokas vidusskola 00:44:52
10 Melānija Zālīte 11504 U12S Ķekavas vidusskola/Ķekavas vidusskola 00:45:13
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Ginters Bērziņš 1083 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:43:06 +00:00 1000
2 Martins Stūrītis 1040 Siguldas 1. pamatskola/Siguldas Sporta skola 00:43:37 +00:31 988
3 Roberts Kanģīzeris 1164 Jaunmārupes pamatskola 00:45:46 +02:40 942
4 Leo Bilāns 1152 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:46:08 +03:02 934
5 Rinalds Ivanovs 1648 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:32 +03:26 926
6 Dāvis Bartuševics 1639 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:27 +06:21 872
7 Gustavs Vilnītis 1655 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:39 +06:33 868
8 Uvis Čilipāns 1252 Smārdes pamatskola/Smārde 00:52:59 +09:53 813
9 Damirs Ņikitins 1115 Rīgas Rīnūžu vidusskola/Rīgas satiksme 00:53:07 +10:01 811
10 Jurģis Cakuls 1322 Pamatskola "Rīdze"/Pamatskola "Rīdze" 00:55:41 +12:35 774
11 Krišjānis Ozoliņš 1048 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:56:59 +13:53 756
12 Martins Gulbis 1349 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE/ZEVID 00:58:06 +15:00 742
13 Adrians Dimza 1395 Zemgales vidusskola (Slampe)/Dimza 00:58:45 +15:39 734
14 Klāvs Vītiņš 1262 Pamatskola "Rīdze"/Klinšu ērģļi 01:00:10 +17:04 716
15 Francis Kozlovs 1271 Olaines 1. vidusskola/Olaines 1.vidusskola 01:00:14 +17:08 716
16 Matīss Lazdiņš 1123 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:00:15 +17:09 715
17 Kārlis Gedrovičs 1028 Jaunmārupes pamatskola 01:00:20 +17:14 714
18 Renārs Kalniņš 1627 Jelgavas 4.vidusskola 01:00:55 +17:49 708
19 Gustavs Rumba 1342 Jaunmārupes pamatskola 01:01:41 +18:35 699
20 Rūdolfs Žideņš 1183 Mežinieku pamatskola 01:01:57 +18:51 696
21 Ritvars Gailis 1372 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:02:46 +19:40 687
22 Miks Ojārs Zvirbulis 1350 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE/ZEVID 01:03:03 +19:57 684
23 Martins Krūmiņš 1259 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 01:03:23 +20:17 680
24 Aleksis Bogdanovs 1060 Piltenes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 01:03:48 +20:42 676
25 Krišs Keino 1264 Rīgas Hanzas vidusskola 01:04:34 +21:28 668
26 Gustavs Skavronskis 1353 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE/ZEVID 01:04:46 +21:40 665
27 Kristofers Romānovs 11511 Jelgavas 4. vidusskola 01:05:03 +21:57 663
28 Justs Liekmanis 1355 Nīkrāces pamatskola 01:05:47 +22:41 655
29 Alberts Vēzītis 1081 Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola/Vēzīši 01:05:48 +22:42 655
30 Reinis Strods 1184 Degumnieku pamatskola 01:06:52 +23:46 645
31 Adams Švanks 1233 Ozolnieku vidusskola/ATKAL JAUNS NAMS 01:07:56 +24:50 634
32 Eduards Elsts 11505 Rīgas Franču licejs 01:08:14 +25:08 632
33 Everts Precinieks 1328 Zaķumuižas pamatskola 01:08:25 +25:19 630
34 Gabriels Kindzulis 1344 Rīgas 64. vidusskola 01:08:25 +25:19 630
35 Dāvis Megnis 11488 Kocēnu pamatskola 01:08:32 +25:26 629
36 Edijs Mutors 1449 Lazdonas pamatskola 01:08:33 +25:27 629
37 Roberts Rozītis 1661 Jelgavas 4.vidusskola 01:08:42 +25:36 627
38 Gustavs Liekmanis 1354 Nīkrāces pamatskola 01:09:05 +25:59 624
39 Andris Daniels Klagišs 1339 Rīgas 49. vidusskola/Ātrie ķenguri 01:09:07 +26:01 624
40 Leo Ivanovs 1135 Rīgas Hanzas vidusskola 01:09:07 +26:01 624
41 Raivis Bogotais 1277 Preiļu 1. pamatskola/Preiļu 1. pamatskola 01:11:00 +27:54 607
42 Emīls Vanags 11486 Privātā vidusskola "Patnis" 01:11:26 +28:20 603
43 Toms Saulīte 1653 Jelgavas 4.vidusskola 01:12:30 +29:24 594
44 Ralfs Skujāns 1432 Rīgas Franču licejs/Andrejsala CF 01:13:52 +30:46 583
45 Roberts Dauksts 1125 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:15:58 +32:52 567
46 Gustavs Vaivods 1331 Jūrmalas sākumskola "Atvase"/Jūrmalas Rūķīši 01:16:08 +33:02 566
47 Jēkabs Gulbis 1633 Jelgavas 4.vidusskola 01:16:14 +33:08 565
48 Andrejs Krūzēns 1364 Nīkrāces pamatskola 01:17:05 +33:59 559
49 Miķelis Kreicbergs 1458 Rīgas 84. vidusskola 01:17:18 +34:12 558
50 Mārcis Catlakšs 11507 Rīgas 93. vidusskola 01:17:19 +34:13 557
51 Eliass Rozenštrauhs 1652 Jelgavas 4.vidusskola 01:17:34 +34:28 556
52 Artis Sams 1630 Jelgavas 4.vidusskola 01:17:52 +34:46 554
53 Kārlis Junaks 1436 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 01:19:43 +36:37 541
54 Aleksis Šērs 1560 Engures vidusskola 01:20:13 +37:07 537
55 Toms Tramdahs 1501 Engures vidusskola/Engures sportam 01:20:13 +37:07 537
56 Ēriks Eduards Lazda 1396 Dzimtmisas pamatskola 01:20:26 +37:20 536
57 Normunds Isakovs 1429 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola/Lynxdojo 01:20:33 +37:27 535
58 Ēriks Muško 1036 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 01:20:51 +37:45 533
59 Ričards Lagzdiņš 1127 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:24:08 +41:02 512
60 Klāvs Liepiņš 1447 Engures vidusskola/Engures sportam 01:24:56 +41:50 507
61 Tomass Volodjkins 1523 Engures vidusskola 01:26:02 +42:56 501
62 Ričards Kleins 1566 Engures vidusskola/Engures sportam 01:26:05 +42:59 501
63 Kristiāns Gožda 1408 Preiļu 1. pamatskola/Preiļu 1.pamatskola 01:26:57 +43:51 496
64 Aleksandrs Tjasto 1131 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:29:53 +46:47 480
65 Tālis Zāns 1179 Rīgas Ezerkrastu pamatskola 01:33:35 +50:29 461
66 Adrians Ralfs Krauklis 1101 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola 01:34:55 +51:49 454
67 Vojtech Spryngl 1476 Rīgas Starptautiskā skola 01:36:03 +52:57 449
68 Edvards Pajuste 1502 Jaunmārupes pamatskola 01:37:53 +54:47 440
69 Gustavs Barovskis 1659 Jelgavas 4.vidusskola 01:38:05 +54:59 439
70 Matīss Andrišaks 1663 Jelgavas 4.vidusskola 01:38:55 +55:49 436
71 Gusts Limbergs 1404 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:39:15 +56:09 434
72 Ričards Grīslis 1660 Jelgavas 4.vidusskola 01:40:43 +57:37 428
73 Patriks Kovaļovs 1026 Rīgas Hanzas vidusskola/Pokaiņu mežs 01:43:02 +59:56 418
74 Lūkass Ķikusts 1325 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils sporta skola DSQ
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Annika Zālīte 1052 Ulbrokas vidusskola 00:44:52 +00:00 1000
2 Elīza Ērenfrīde 1029 Rīgas 84. vidusskola 00:49:32 +04:40 906
3 Veronika Bogdanova 1064 Piltenes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:52:46 +07:54 850
4 Keita Zviedre 1109 Ikšķiles vidusskola 00:53:04 +08:12 845
5 Elza Černuho 1644 Jelgavas 4.vidusskola 00:54:06 +09:14 829
6 Līna Mateiko 1649 Jelgavas 4.vidusskola 00:54:29 +09:37 823
7 Aurēlija Zīdere 1224 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:56:03 +11:11 800
8 Marta Ļaudama 1050 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:56:21 +11:29 796
9 Lauma Līva Saklaure 1004 Ādažu vidusskola 00:58:46 +13:54 763
10 Emīlija Brauna 1643 Jelgavas 4.vidusskola 00:59:29 +14:37 754
11 Amanda Jozepa 1422 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 01:01:17 +16:25 732
12 Anna Brakovska 1629 Jelgavas 4.vidusskola 01:01:35 +16:43 729
13 Linda Jurševska 1352 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE/ZEVID 01:02:06 +17:14 722
14 Ance Daibe 1645 Jelgavas 4.vidusskola 01:03:04 +18:12 711
15 Lelde Skudra 1664 Jelgavas 4.vidusskola 01:04:07 +19:15 700
16 Sofija Sveta Galvanovska 1227 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola/Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 01:04:29 +19:37 696
17 Nikola Račkauska 1361 Nīkrāces pamatskola 01:06:20 +21:28 676
18 Kerija Krēmere 1034 Madonas pilsētas 1. vidusskola 01:06:31 +21:39 675
19 Katrīna Gedroviča 1022 Jaunmārupes pamatskola 01:07:34 +22:42 664
20 Nellija Karnīte 1191 Bauskas sākumskola/STRAZDIŅI 01:07:54 +23:02 661
21 Evelīna Romānova 1651 Jelgavas 4.vidusskola 01:08:01 +23:09 660
22 Paula Kārkliņa 1260 Ķekavas vidusskola 01:09:19 +24:27 647
23 Krista Kaufelde 1087 Varakļānu vidusskola/VARAKĻĀNI 01:12:09 +27:17 622
24 Elīza Maurmane 1116 Ikšķiles vidusskola 01:12:53 +28:01 616
25 Millija Benta 1001 Rīgas 64. vidusskola 01:13:04 +28:12 614
26 Ērika Abigaila Kumpiņa 1495 Rīgas Angļu ģimnāzija 01:15:25 +30:33 595
27 Greisa Izabella Laizāne 1505 Annas Brigaderes pamatskola 01:15:49 +30:57 592
28 Rūta Baltpurviņa 1388 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 01:15:52 +31:00 591
29 Ieva Rutkopa 1634 Jelgavas 4.vidusskola 01:16:59 +32:07 583
30 Emilija Jemeļjanova 1626 Jelgavas 4.vidusskola 01:17:00 +32:08 583
31 Valērija Stavro 1658 Jelgavas 4.vidusskola 01:17:01 +32:09 583
32 Kate Jukuma 1072 Siguldas pilsētas vidusskola 01:17:30 +32:38 579
33 Aurēlija Deksne 1490 Engures vidusskola 01:19:10 +34:18 567
34 Sofija Anna Strazdiņa 1189 Bauskas sākumskola/STRAZDIŅI 01:19:14 +34:22 566
35 Enija Kukaine 1423 Jaunmārupes pamatskola 01:20:58 +36:06 554
36 Terēze Koemeca 1570 Rīgas Teikas vidusskola 01:22:57 +38:05 541
37 Ance Daukste 1126 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:23:00 +38:08 541
38 Alise Nordena 1174 Penkules pamatskola/Penkules skola 01:23:53 +39:01 535
39 Anna Margareta Grīnbrga 1435 Rīgas 64. vidusskola 01:27:05 +42:13 515
40 Annija Horste 1520 Engures vidusskola/Engures sportam 01:28:21 +43:29 508
41 Laine Viatere 1654 Jelgavas 4.vidusskola 01:28:22 +43:30 508
42 Viktorija Kudrjavceva 1662 Jelgavas 4.vidusskola 01:28:54 +44:02 505
43 Jūlija Gorska 1647 Jelgavas 4.vidusskola 01:29:15 +44:23 503
44 Elīza Anna Gedrovica 1657 Jelgavas 4.vidusskola 01:29:18 +44:26 502
45 Zane Ozoliņa 1049 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:30:03 +45:11 498
46 Anna Sprynglova 1375 Rīgas Starptautiskā skola 01:32:30 +47:38 485
47 Helēna Orlova 1650 Jelgavas 4.vidusskola 01:34:57 +50:05 473
48 Rasa Kristiāna Arnicāne 1641 Jelgavas 4.vidusskola 01:35:59 +51:07 467
49 Amanda Volodjkina 1526 Engures vidusskola 01:36:26 +51:34 465
50 Anete Kaļva 1031 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 01:37:14 +52:22 461
51 Katrīna Ose 1248 Smārdes pamatskola/Smārde 01:41:06 +56:14 444
52 Matilde Broka 1370 Mežciema pamatskola/Pandas banda 01:48:58 +1:04:06 412
53 Adrija Broka 1391 Bauskas sākumskola 02:08:14 +1:23:22 350
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Ralfs Dzosens 1386 Ikšķiles vidusskola 00:40:14 +00:00 1000
2 Rauls Sakne 1477 Mazzalves pamatskola/Mazzalves pamatskola 00:41:50 +01:36 962
3 Arno Pušņins 1007 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:42:13 +01:59 953
4 Daniels Lagzdiņš 1139 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:42:42 +02:28 942
5 Adrians Stepe 11485 Lejasciema vidusskola/SK"Lejasciems" 00:43:09 +02:55 932
6 Kārlis Bartuševics 1638 Jelgavas 4.vidusskola 00:44:38 +04:24 901
7 Alens Vaselis 1582 Jelgavas 4.vidusskola 00:44:51 +04:37 897
8 Martins Kristers Celms 1419 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:45:24 +05:10 886
9 Toms Kārlis Auziņš 1093 Rīgas Katoļu ģimnāzija/Sporta skola Arkādija 00:45:36 +05:22 882
10 Roberts Cercins 1197 Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:45:38 +05:24 882
11 Matīss Leimanis 1089 Ādažu vidusskola 00:45:53 +05:39 877
12 Toms Vītols 1045 Siguldas pilsētas vidusskola/Vītoli 00:46:08 +05:54 872
13 Dāvids Dīvs Vītols 1542 Engures vidusskola/Engures sportam 00:46:30 +06:16 865
14 Ričards Čudnovs 1475 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 00:47:23 +07:09 849
15 Bruno Bilāns 1151 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:48:10 +07:56 835
16 Rihards Vladimirovs 1382 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils Sporta skola 00:48:30 +08:16 830
17 Valters Malta 1150 Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskola/VIĻĀNI 00:48:37 +08:23 828
18 Henrijs Bušs 1313 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:48:52 +08:38 823
19 Reinis Rieksts 1453 Lazdonas pamatskola 00:51:25 +11:11 782
20 Leons Zīders 1225 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:51:42 +11:28 778
21 Maikls Burmistrovs 1498 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:51:57 +11:43 774
22 Niks Balodis 11468 Siguldas pilsētas vidusskola 00:52:33 +12:19 766
23 Kristiāns Bernāns 1572 Jelgavas 4.vidusskola 00:52:51 +12:37 761
24 Kristiāns Ziediņš 1656 Jelgavas 4.vidusskola 00:52:51 +12:37 761
25 Valters Pūcītis 1114 Ādažu vidusskola/Ādažu sporta skola 00:53:14 +13:00 756
26 Nauris Stiprais 1378 Lubānas vidusskola 00:53:22 +13:08 754
27 Kristaps Nīmants 1460 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:53:31 +13:17 752
28 Ernests Plotka 1381 Dzelzavas pamatskola 00:54:15 +14:01 742
29 Egons Krišjānis Nastevičs 11467 Jelgavas 4. vidusskola 00:54:17 +14:03 741
30 Kārlis Blumbergs 1335 Milzkalnes sākumskola 00:54:24 +14:10 740
31 Krists Bērziņš 1120 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:54:29 +14:15 738
32 Eduards Mahts 1387 Lībagu sākumskola 00:54:50 +14:36 734
33 Roberts Kārlis Karss 1192 Rīgas Hanzas vidusskola 00:55:09 +14:55 730
34 Mārtiņš Veļika 1584 Jelgavas 4.vidusskola 00:55:26 +15:12 726
35 Rūdolfs Leščinskis 1409 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zoorbagan 00:55:27 +15:13 726
36 Toms Kristiāns Vīksna 1581 Jelgavas 4.vidusskola 00:55:33 +15:19 724
37 Mārtiņš Skrastiņš 1038 Babītes vidusskola 00:55:43 +15:29 722
38 Sidnijs Liepa 1379 Sākumskola "Taurenītis" 00:56:23 +16:09 714
39 Jēkabs Zudrags 11509 Rīgas Ziepniekkalna sākumskola/Ziepniekkalna 1. 00:56:30 +16:16 712
40 Ralfs Kanģīzeris 1163 Jaunmārupes pamatskola 00:56:44 +16:30 709
41 Normunds Krauze 1066 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:56:54 +16:40 707
42 Renārs Bents 1002 Rīgas 64. vidusskola 00:56:57 +16:43 706
43 Rainers Kims 1636 Jelgavas 4.vidusskola 00:57:01 +16:47 706
44 Klāvs Kalniņš 1577 Jelgavas 4.vidusskola 00:58:49 +18:35 684
45 Eduards Gauris 1434 Rīgas 45. vidusskola/Lynxdojo 00:58:59 +18:45 682
46 Daniels Ēriks Markovs 1514 Engures vidusskola/Engures sportam 00:59:05 +18:51 681
47 Olivers Āboltiņš 1320 Ropažu vidusskola/Lynxdojo 01:01:03 +20:49 659
48 Ernests Treimanis-Freimanis 1516 Engures vidusskola 01:01:15 +21:01 657
49 Kristers Rudevičs 1469 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:01:26 +21:12 655
50 Kārlis Liepiņš 1347 Engures vidusskola/Engures sportam 01:01:43 +21:29 652
51 Kārlis Spuriņš 1231 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 01:01:45 +21:31 652
52 Markuss Kaļva 1032 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 01:01:50 +21:36 651
53 Teo Švanks 1234 Ozolnieku vidusskola/ATKAL JAUNS NAMS 01:01:57 +21:43 649
54 Dāvis Pētersons 1343 Valmieras Viestura vidusskola 01:02:27 +22:13 644
55 Daniels Pabērzs 1249 Smārdes pamatskola/Smārde 01:02:37 +22:23 643
56 Toms Sudrabs 1216 Siguldas pilsētas vidusskola 01:03:07 +22:53 637
57 Ralfs Grīnvalds 1512 Engures vidusskola/Engures sportam 01:03:35 +23:21 633
58 Dāvids Dzenis 1161 Madonas pilsētas 1. vidusskola/MADONA 01:03:53 +23:39 630
59 Mikus Čilipāns 1251 Smārdes pamatskola/Smārde 01:04:01 +23:47 628
60 Oskars Bajārs 1241 Smārdes pamatskola/Smārde 01:04:27 +24:13 624
61 Ernests Solovjovs 1190 Talsu sākumskola/Talsu Pakalnu Sporta Klubs 01:04:30 +24:16 624
62 Markuss Kardovičs 1310 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:05:42 +25:28 612
63 Rinalds Bogotais 1280 Preiļu 1. pamatskola/Preiļu 1. pamatskola 01:06:10 +25:56 608
64 Rūdolfs Smilga 1133 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 01:06:15 +26:01 607
65 Jēkabs Poikāns 1327 Rīgas Teikas vidusskola 01:06:28 +26:14 605
66 Kristaps Osītis 1261 Mežciema pamatskola 01:06:29 +26:15 605
67 Daniels Salenieks 1580 Jelgavas 4.vidusskola 01:06:40 +26:26 604
68 Kārlis Daniels Lazda 1398 Dzimtmisas pamatskola 01:06:52 +26:38 602
69 Jēkabs Pelšs 1642 Jelgavas 4.vidusskola 01:07:29 +27:15 596
70 Marks Maro Strazdiņš 1188 Bauskas sākumskola/STRAZDIŅI 01:08:01 +27:47 592
71 Toms Blaus 1311 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:08:07 +27:53 591
72 Nils Renārs Cintiņš 1568 Engures vidusskola/Engures sportam 01:08:12 +27:58 590
73 Reinis Dauksts 1130 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:08:27 +28:13 588
74 Renārs Gļauda 1289 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:08:51 +28:37 584
75 Valters Ozoliņš 1303 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:08:55 +28:41 584
76 Tomass Ļevanovs 1543 Engures vidusskola 01:08:58 +28:44 583
77 Toms Vizbulis 1522 Engures vidusskola/Engures sportam 01:09:04 +28:50 583
78 Edijs Veismanis 1545 Engures vidusskola/Engures sportam 01:09:07 +28:53 582
79 Markuss Zeltagrauds 1193 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:09:14 +29:00 581
80 Emīls Linde 1315 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:09:15 +29:01 581
81 Gustavs Ločmelis 1426 Valmieras Viestura vidusskola/VSK "Burkānciems & Co" 01:09:25 +29:11 580
82 Alens Pacvičs 1316 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:09:32 +29:18 579
83 Mareks Vecels 1586 Jelgavas 4.vidusskola 01:09:56 +29:42 575
84 Niks Vadapāls 1305 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:10:29 +30:15 571
85 Markuss Šidla 1296 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:10:37 +30:23 570
86 Gustavs Gronskis 1563 Engures vidusskola/Engures sportam 01:11:32 +31:18 562
87 Mārtiņš Voino 1569 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 01:12:03 +31:49 558
88 Rihards Zebuliņš 1077 Rīgas 6. vidusskola 01:12:46 +32:32 553
89 Kristers Bitīts 1000 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:13:17 +33:03 549
90 Dāvis Ancveriņš 11482 Lazdonas pamatskola/Lazdona 01:13:35 +33:21 547
91 Rodrigo Skujāns 1433 Rīgas Franču licejs/Andrejsala CF 01:13:52 +33:38 545
92 Edvards Miks Ķikuts 1124 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:14:13 +33:59 542
93 Eižens Kaupe 1410 Sākumskola "Taurenītis" 01:14:40 +34:26 539
94 Ralfs Bērziņš 1121 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:14:57 +34:43 537
95 Frederiks Kope 1070 Ziemeļvalstu ģimnāzija/Ziemeļvalstu ģimnāzija 01:15:18 +35:04 534
96 Markuss Trankalis 1596 Jelgavas 4.vidusskola 01:15:38 +35:24 532
97 Dāvis Smiltnieks 1470 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:16:00 +35:46 529
98 Rūdolfs Puloks 1471 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:16:01 +35:47 529
99 Roberts Vaivods 1332 Jūrmalas sākumskola "Atvase"/Jūrmalas Rūķīši 01:16:05 +35:51 529
100 Armands Upenieks 1314 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:16:20 +36:06 527
101 Artuss Gasners 1574 Jelgavas 4.vidusskola 01:16:24 +36:10 527
102 Aleksis Āboliņš 1365 Nīkrāces pamatskola 01:16:43 +36:29 524
103 Reinis Gailis 1373 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:18:24 +38:10 513
104 Kristers Voldemārs Lazda 1397 Dzimtmisas pamatskola 01:18:44 +38:30 511
105 Olivers Prūsis 1220 Rīgas Angļu ģimnāzija 01:19:26 +39:12 507
106 Ričards Dumbris 1550 Engures vidusskola 01:19:58 +39:44 503
107 Mārcis Tomsons 1211 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien! 01:20:34 +40:20 499
108 Matīss Grava 1628 Jelgavas 4.vidusskola 01:20:55 +40:41 497
109 Maikls Kukainis 1424 Jaunmārupes pamatskola 01:21:03 +40:49 496
110 Kārlis Tijons 1317 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:21:04 +40:50 496
111 Jānis Juškevics 1312 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:21:07 +40:53 496
112 Renāts Anspoks 1308 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:21:42 +41:28 492
113 Igors Šitvjenkins 1591 Jelgavas 4.vidusskola 01:22:04 +41:50 490
114 Raiens Ginters 1300 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:23:06 +42:52 484
115 Haralds Kostjukovs 1266 Rīgas 49. vidusskola/Purva kurmji 01:23:35 +43:21 481
116 Adrians Brīvība 1207 Rīgas Teikas vidusskola/Visma Active 01:23:39 +43:25 481
117 Adrians Pietkūns 1578 Jelgavas 4.vidusskola 01:23:52 +43:38 480
118 Rihards Žilinskis 1309 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:24:46 +44:32 475
119 Ralfs Bartušauskis 1345 Rīgas Lietuviešu vidusskola 01:24:56 +44:42 474
120 Dominiks Savickis - Turks 1330 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:26:31 +46:17 465
121 Einārs Jubelis 1301 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:29:47 +49:33 448
122 Džuliāns Sirvidis 1304 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:36:14 +56:00 418
123 Naidžels Naglāzs 1292 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:36:21 +56:07 418
124 Mārcis Bīriņš 1337 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:44:36 +1:04:22 385
125 Raens Mārcis Jaunzems 1573 Jelgavas 4.vidusskola 01:53:02 +1:12:48 356
126 Endijs Peksis 1576 Jelgavas 4.vidusskola 01:58:58 +1:18:44 338
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Viktorija Bogdanova 1061 Piltenes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:38:18 +00:00 1000
2 Keita Marcinkeviča 1094 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:43:45 +05:27 875
3 Anete OzoliŅa 1482 Jaunmārupes pamatskola 00:44:29 +06:11 861
4 Melānija Zālīte 11504 Ķekavas vidusskola/Ķekavas vidusskola 00:45:13 +06:55 847
5 Loreta Zālīte 1053 Ulbrokas vidusskola 00:47:40 +09:22 803
6 Marta Luize Pētersone 1441 Valmieras Pārgaujas sākumskola/VSK Noskrien 00:48:18 +10:00 793
7 Ilze Jumiķe 1587 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:45 +11:27 770
8 Laura Ozola 1459 Ādažu vidusskola 00:49:52 +11:34 768
9 Inguna Sakne 1479 Mazzalves pamatskola/Mazzalves pamatskola 00:50:12 +11:54 763
10 Anna Nikola Berkolde 1417 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:52:25 +12:11 768
11 Adele Balanasa 1097 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:54:02 +15:44 709
12 Elīza Evardsone 1517 Engures vidusskola/Engures sportam 00:55:32 +17:14 690
13 Justīne Brutāne 1046 Rīgas Igauņu pamatskola/Pandas banda 00:57:57 +19:39 661
14 Evelīna Misāne 1033 Ādažu vidusskola 00:58:02 +19:44 660
15 Anna Goša 1039 Ventspils 4. vidusskola/Maratona klubs 00:58:48 +20:30 651
16 Helēna Reinfelde 11489 Liepājas Centra sākumskola/PUR 00:58:49 +20:31 651
17 Kellija Liepa 1154 Nīkrāces pamatskola/NĪKRĀCES PAMATSKOLA 00:59:02 +20:44 649
18 Alise Gabriela Miteniece 1401 Jēkabpils pamatskola 01:00:52 +22:34 629
19 Nikola Koridze 1583 Jelgavas 4.vidusskola 01:01:27 +23:09 623
20 Anna Marija Zaķe 1111 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Maratona klubs/LSC 01:03:50 +25:32 600
21 Zane Strazdiņa 1274 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 01:04:21 +26:03 595
22 Stella Paltiņa 1199 Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 01:04:22 +26:04 595
23 Tīna Briša 1201 Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 01:04:23 +26:05 595
24 Elīna Biseniece 1099 Mežciema pamatskola 01:04:25 +26:07 595
25 Gunita Ilgaža 1579 Jelgavas 4.vidusskola 01:04:54 +26:36 590
26 Emīlija Slaide 1406 Rīgas Hanzas vidusskola/Baldones Lauvas 01:05:32 +27:14 584
27 Madara Ina Lāce 1369 Nīkrāces pamatskola 01:06:09 +27:51 579
28 Kristiāna Anspoka 1307 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:06:23 +28:05 577
29 Emīlija Zvirbule 11492 Ādažu vidusskola/MAZAIS ZVIRBULĒNS 01:06:28 +28:10 576
30 Elza Anna Klavniece 1440 Carnikavas pamatskola/Carnikavas pamatskola 01:08:15 +29:57 561
31 Marta Ozola 1575 Jelgavas 4.vidusskola 01:08:18 +30:00 561
32 Alise Janvāre 1486 Annas Brigaderes pamatskola 01:08:22 +30:04 560
33 Marta Upeniece 1590 Jelgavas 4.vidusskola 01:08:22 +30:04 560
34 Šarlote Elizabete Laizāne 1504 Annas Brigaderes pamatskola 01:08:23 +30:05 560
35 Liene Didrihsone 1585 Jelgavas 4.vidusskola 01:09:04 +30:46 555
36 Sabīne Fernaste 1368 Nīkrāces pamatskola 01:09:18 +31:00 553
37 Lūcija Epnere 1217 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 01:09:42 +31:24 549
38 Madara Bāriņa 1488 Ikšķiles vidusskola 01:09:45 +31:27 549
39 Odeta Smiltniece 1438 Mežciema pamatskola/Jautrās meitenes no Mežciema 01:09:58 +31:40 547
40 Evelīna Allere 1137 Jaunmārupes pamatskola 01:09:58 +31:40 547
41 Simona Aļehnoviča 1427 Rīgas Klasiskā ģimnāzija 01:10:06 +31:48 546
42 Eleonora Dombrovska 1054 Laurenču sākumskola 01:10:07 +31:49 546
43 Ksenija Līcīte 1535 Engures vidusskola 01:10:34 +32:16 543
44 Diāna Račkauska 1360 Nīkrāces pamatskola 01:13:16 +34:58 523
45 Emīlija Vahere-Abražune 1268 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:13:57 +35:39 518
46 Sofija Vilcāne 1589 Jelgavas 4.vidusskola 01:14:27 +36:09 514
47 Marta Švāģere 1497 Engures vidusskola/Engures sportam 01:14:57 +36:39 511
48 Marta Ķikare 1527 Engures vidusskola/Engures sportam 01:14:58 +36:40 511
49 Emīlija Paula Ozola 1532 Engures vidusskola/Engures sportam 01:14:59 +36:41 511
50 Eva Celitāne 1559 Engures vidusskola/Engures sportam 01:15:05 +36:47 510
51 Beate Bukaldere 1637 Jelgavas 4.vidusskola 01:15:23 +37:05 508
52 Samanta Valdmane 1553 Engures vidusskola/Engures sportam 01:15:26 +37:08 508
53 Adrija Megre 1318 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:16:21 +38:03 502
54 Eleonora Kleina 1565 Engures vidusskola/Engures sportam 01:16:25 +38:07 501
55 Zane Apsīte 1149 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:16:33 +38:15 500
56 Sandija Rumba 11471 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu novads 01:17:09 +38:51 496
57 Katrīna Māliņa 1065 Rīgas Juglas vidusskola 01:17:32 +39:14 494
58 Elīna Redisone 1003 Annas Brigaderes pamatskola 01:17:45 +39:27 493
59 Evelīna Rumba 11473 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu novads 01:17:46 +39:28 492
60 Eleonora Kristiana Labsvīra 1043 Siguldas pilsētas vidusskola 01:17:54 +39:36 492
61 Samanta Gukļivska 11508 Pūres pamatskola 01:18:01 +39:43 491
62 Austra Jēkabsone 1534 Engures vidusskola 01:18:50 +40:32 486
63 Emīlija Koemeca 1571 Rīgas Teikas vidusskola 01:18:52 +40:34 486
64 Selīna Keita Strautniece 11472 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu novads 01:19:05 +40:47 484
65 Lana Ozola 1635 Jelgavas 4.vidusskola 01:19:25 +41:07 482
66 Rūta Mellenberga 1024 Talsu sākumskola 01:19:27 +41:09 482
67 Katrīna Priede 1400 Aizupes pamatskola 01:19:46 +41:28 480
68 Elīna Kitija Krievāne 1181 Rīgas Kultūru vidusskola 01:19:51 +41:33 480
69 Madara Krūmiņa 1242 Smārdes pamatskola/Smārde 01:22:02 +43:44 467
70 Tīna Fišere Blumberga 1511 Engures vidusskola 01:22:14 +00:00 0
71 Šarlote Eleonora Kumpiņa 1025 Rīgas 6. vidusskola 01:22:45 +44:27 463
72 Žanete Munda 1319 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:23:01 +44:43 461
73 Karīna Kondore 1466 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:24:45 +46:27 452
74 Dita Gavare 1340 Jēkabpils pamatskola 01:24:58 +46:40 451
75 PatrĪcija Paula Ķikule 1075 Jelgavas 4. sākumskola 01:28:25 +50:07 433
76 Keita Enija Platā 1290 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:30:01 +51:43 425
77 Nellija Ažubele 1293 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:30:19 +52:01 424
78 Paula Kempele 1448 Engures vidusskola/Engures sportam 01:34:04 +55:46 407
79 Nora Vītiņa 1263 Pamatskola "Rīdze"/Klinšu ērģļi 01:34:44 +56:26 404
80 Diāna Ozoliņa 1302 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:35:23 +57:05 402
81 Liāna Ērika Andrejeva 1299 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:36:19 +58:01 398
82 Jasmīna Sūnaika 1499 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:36:32 +58:14 397
83 Laura Andersone 1295 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:36:37 +58:19 396
84 Keitija Grigalena 1288 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:36:37 +58:19 396
85 Līga Annemarija Vērmane 1297 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:36:47 +58:29 396
86 Evelīna Āboliņa 1329 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:39:39 +1:01:21 384
87 Elza Stūre 1306 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:39:47 +1:01:29 384
88 Marta Miezīte 1298 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:39:48 +1:01:30 384
89 Rūta Elīza Arnicāne 1631 Jelgavas 4.vidusskola 01:42:16 +1:03:58 375
90 Elīza Volodjkina 1524 Engures vidusskola 01:46:42 +1:08:24 359
91 Marta Zauere 1294 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 02:08:00 +1:29:42 299
92 Rūta Rutka 1291 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 02:08:11 +1:29:53 299
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Lukass Pušņins 1006 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:38:58 +00:00 1000
2 Artūrs Filips Igaviņš 1416 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:39:41 +00:43 982
3 Ričards Dāvis Špacs 1198 Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:44:14 +05:16 881
4 Valters Bresme 1483 Talsu 2. vidusskola 00:44:51 +05:53 869
5 Ričards Grubinskis 1607 Jelgavas 4.vidusskola 00:45:10 +06:12 863
6 Olivers Bresme 1484 Talsu 2. vidusskola 00:46:54 +07:56 831
7 Kārlis Cakuls 1323 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:47:02 +08:04 828
8 Krišs Liepiņš 1346 Engures vidusskola/Engures sportam 00:48:08 +09:10 810
9 Kristiāns Ligeris 1230 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:49:35 +10:37 786
10 Ilvars Matvejevs 1525 Engures vidusskola/Engures sportam 00:49:52 +10:54 781
11 Aleksis Rieksts 1450 Lazdonas pamatskola 00:50:26 +11:28 773
12 Dainis Jansons 1562 Engures vidusskola 00:51:39 +12:41 754
13 Ernests Pauls Mednis 1420 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:51:41 +12:43 754
14 Patriks Pauls Rullis 1208 Aizupes pamatskola 00:51:42 +12:44 754
15 Marats Nadjaks 1165 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:51:53 +12:55 751
16 Roberts Kudums 1155 Jelgavas 4. sākumskola 00:52:21 +13:23 744
17 Miks Jānis Opolais 1399 Ikšķiles vidusskola/Izturība 00:52:26 +13:28 743
18 Emīls Salzemnieks 1336 Tukuma 2. vidusskola 00:52:49 +13:51 738
19 Ronaldo Negru 1452 Lazdonas pamatskola 00:53:20 +14:22 731
20 Jānis Marcinkevičs 1095 Siguldas Valsts ģimnāzija 00:53:41 +14:43 726
21 Samuēls Rozenštrauhs 1673 Jelgavas 4.vidusskola 00:53:47 +14:49 725
22 Aleks Simsons 1284 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:54:25 +15:27 716
23 Emīls Krūmiņš 1255 Smārdes pamatskola/Smārde 00:54:41 +15:43 713
24 Dāvis Šimiens 1084 Nīkrāces pamatskola 00:54:47 +15:49 711
25 Rihards Pirogs 1601 Jelgavas 4.vidusskola 00:54:53 +15:55 710
26 Aleksandrs Vosels 1457 Lazdonas pamatskola 00:54:59 +16:01 709
27 Roberts Jakubovskis 1338 Madonas Valsts ģimnāzija/BJSS 00:55:52 +16:54 697
28 Ernests Limbergs 1403 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:56:00 +17:02 696
29 Ivars SvĀrpstons 1446 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 00:56:03 +17:05 695
30 Mārcis Millers 1552 Engures vidusskola/Engures sportam 00:56:07 +17:09 694
31 Edvards Reksnis 1107 Rīgas Teikas vidusskola 00:56:26 +17:28 690
32 Otto Kubliņš 1625 Jelgavas 4.vidusskola 00:57:28 +18:30 678
33 Sandris Vosels 11491 Lazdonas pamatskola 00:57:59 +19:01 672
34 Emīls Freivalds 1180 Cēsu Pilsētas vidusskola/Cēsu pilsētas sporta skola 00:58:04 +19:06 671
35 Gustavs Dobelis 1326 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:58:25 +19:27 667
36 Raiens Rūja 1229 Siguldas 1. pamatskola/SK Sigulda 00:59:12 +20:14 658
37 Ričards Bisenieks 1098 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 01:00:34 +21:36 643
38 Roberts Miezītis 1282 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:00:43 +21:45 642
39 Aleksis Kārkliņš 1078 Rīgas Igauņu pamatskola 01:01:05 +22:07 638
40 Dāvis Kārkliņš 1462 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupes pamatskola 01:01:25 +22:27 634
41 Matīss Dzērve 1250 Smārdes pamatskola/Smārde 01:02:22 +23:24 625
42 Roberts Orbidāns 1614 Jelgavas 4.vidusskola 01:02:24 +23:26 624
43 Alekss Lastovskis 1667 Jelgavas 4.vidusskola 01:02:36 +23:38 622
44 Pēteris Mūrnieks 1100 Lielvārdes pamatskola 01:03:05 +24:07 618
45 Anrijs Muravskis 1102 Iļģuciema vidusskola 01:03:24 +24:26 615
46 Ralfs Jonāns 1187 Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola/Cē 01:04:14 +25:16 607
47 Ernests Giniborgs 1384 Rīgas Igauņu pamatskola 01:04:14 +25:16 607
48 Raivis Ābele 1533 Engures vidusskola/Engures sportam 01:04:30 +25:32 604
49 Rihards Brūveris 1357 Nīkrāces pamatskola 01:04:50 +25:52 601
50 Artūrs Sams 1595 Jelgavas 4.vidusskola 01:05:19 +26:21 597
51 Rainers Grigors 11466 Tukuma 2. vidusskola 01:05:52 +26:54 592
52 Āris Tims 1363 Nīkrāces pamatskola 01:06:13 +27:15 588
53 Emīls Straupmanis 1257 Smārdes pamatskola/Smārde 01:07:17 +28:19 579
54 Emīls Niks Donovs 1597 Jelgavas 4.vidusskola 01:07:34 +28:36 577
55 Ņikita Kotovs 1605 Jelgavas 4.vidusskola 01:07:41 +28:43 576
56 Raivis Rampāns 1278 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:07:59 +29:01 573
57 Rolands Dinstmanis 1285 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:08:19 +29:21 570
58 Jānis Riža 1172 Valmieras sākumskola 01:09:16 +30:18 563
59 Artis Bērznieks 1529 Engures vidusskola/Engures sportam 01:09:24 +30:26 561
60 Mārtiņš Ķereksis 1443 Ogres sākumskola/6.b 01:09:53 +30:55 558
61 Matīss Būmanis 1256 Smārdes pamatskola/Smārde 01:10:32 +31:34 552
62 Rodrigo Kramiņš 1267 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:10:49 +31:51 550
63 Marsels Miļjus 1472 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:10:49 +31:51 550
64 Lūkass Kleins 1254 Smārdes pamatskola/Smārde 01:10:51 +31:53 550
65 Jēkabs Riža 1500 Valmieras sākumskola/Sarkanie velni 01:10:51 +31:53 550
66 Ivars Artis Baburs 1402 Rīgas 25. vidusskola 01:11:31 +32:33 545
67 Artūrs Rūdulis 1136 Tukuma 2. vidusskola/Rūdulīši :-) 01:12:40 +33:42 536
68 Edvards Paegle 1160 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola/Engures sportam 01:12:56 +33:58 534
69 Artis Regnārs Labsvīrs 1042 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas pilsetas vidusskola 01:13:02 +34:04 534
70 Dzintars Bērziņš 1096 Ogres sākumskola 01:15:26 +36:28 517
71 Gabriels Bandēns 1430 Privātā vidusskola "Patnis"/Lynxdojo 01:16:11 +37:13 511
72 Māris Maksimovs 1239 Smārdes pamatskola/Smārde 01:17:17 +38:19 504
73 Kristaps Ronis 1509 Cēsu Jaunā sākumskola 01:17:34 +38:36 502
74 Artis Puškarevs 1362 Nīkrāces pamatskola 01:19:09 +40:11 492
75 Nikolass Deičmans 1669 Jelgavas 4.vidusskola 01:19:13 +40:15 492
76 Jānis Saukitens 1613 Jelgavas 4.vidusskola 01:19:28 +40:30 490
77 Aivis Veidemanis 1366 Nīkrāces pamatskola 01:20:17 +41:19 485
78 Daniels Lucs 1609 Jelgavas 4.vidusskola 01:20:32 +41:34 484
79 Mareks Reins 1611 Jelgavas 4.vidusskola 01:21:41 +42:43 477
80 Ģirts Laudāns 1593 Jelgavas 4.vidusskola 01:21:52 +42:54 476
81 Kristaps Lellis 1666 Jelgavas 4.vidusskola 01:22:39 +43:41 471
82 Artūrs Hiršfelds 1279 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:23:53 +44:55 465
83 Deivids Lucs 1610 Jelgavas 4.vidusskola 01:23:57 +44:59 464
84 Marks Cimermanis 1615 Jelgavas 4.vidusskola 01:24:00 +45:02 464
85 Gustavs Eduards Puriņš 1465 Valmieras Valsts ģimnāzija/Valmieras Bērnu sporta skola 01:24:13 +45:15 463
86 Ivo Gailis 1213 Bauskas sākumskola/BAUSKAS SĀKUMSKOLA 01:24:47 +45:49 460
87 Raiens Bullītis 1592 Jelgavas 4.vidusskola 01:24:59 +46:01 459
88 Markuss Tramdaks 1608 Jelgavas 4.vidusskola 01:26:17 +47:19 452
89 Roberts Raubens 1672 Jelgavas 4.vidusskola 01:26:39 +47:41 450
90 Ādams Stepanovs-Gavrilovs 1612 Jelgavas 4.vidusskola 01:27:30 +48:32 445
91 Rolands Kozlovs 1665 Jelgavas 4.vidusskola 01:28:48 +49:50 439
92 Roberts Nils Dzirlanks 1536 Engures vidusskola 01:30:13 +51:15 432
93 Toms Ķivers 1281 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:35:56 +56:58 406
94 Leo Hofmanis 1506 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 01:39:53 +1:00:55 390
95 Renārs Kristofers Arnicāns 1588 Jelgavas 4.vidusskola DSQ
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Izabella Bogdanova 1062 Piltenes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:39:07 +00:00 1000
2 Estere Volfa 1076 Cēsu Valsts ģimnāzija/Anželas Brices slēpošanas un velo braukšanas klubs 00:43:14 +04:07 905
3 Ieva Pūpola 1215 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:43:49 +04:42 893
4 Keita Upeniece 1142 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:46:38 +07:31 839
5 Elizabete Galvane 11487 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:47:14 +08:07 828
6 Madara PŪpola 1214 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:47:41 +08:34 820
7 Zanda Zariņa 1481 Mazzalves pamatskola/Mazzalves pamatskola 00:49:11 +10:04 795
8 Lauma Vīgante 1510 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:49:19 +10:12 793
9 Linda Auziņa 1092 Nacionālā Mākslu vidusskola/Sporta skola Arkādija 00:49:44 +10:37 787
10 Nora Veismane 1478 Mazzalves pamatskola/Mazzalves pamatskola 00:50:16 +11:09 778
11 Linda Kaparkalēja 1104 Madonas pilsētas 1. vidusskola/Madonas BJSS 00:51:12 +12:05 764
12 Frederika Anna Grende 1223 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:52:12 +13:05 749
13 Paula Gelvere 1598 Jelgavas 4.vidusskola 00:53:03 +13:56 737
14 Zaiga Paegle 1602 Jelgavas 4.vidusskola 00:53:13 +14:06 735
15 Gerda Asnāte Berkolde 1418 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:54:17 +15:10 721
16 Signe Bērziņa 1236 Smārdes pamatskola/Smārde 00:54:24 +15:17 719
17 Monta Zauriņa 1415 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:55:29 +16:22 705
18 Amanda Ziediņa 11483 Jelgavas 4. vidusskola 00:55:59 +16:52 699
19 Selīna Balakāne 1489 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:56:05 +16:58 697
20 Elīna Krista Viksna 1632 Jelgavas 4.vidusskola 00:56:13 +17:06 696
21 Marta Pelša 1603 Jelgavas 4.vidusskola 00:56:17 +17:10 695
22 Arta Marija Dreimane 1275 Bauskas sākumskola/6aklase 00:56:21 +17:14 694
23 Leonora Pētersone 1176 Tumes vidusskola 00:57:46 +18:39 677
24 Adelīna Alise Bergmane 1073 Rīgas Teikas vidusskola 00:58:16 +19:09 671
25 Anna Bāriņa 1487 Ikšķiles vidusskola 00:58:24 +19:17 670
26 Neonella Māra Meiberga 1221 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:59:30 +20:23 657
27 Elizabete Elīze Kaže 1623 Jelgavas 4.vidusskola 01:00:36 +21:29 645
28 Madara Klavniece 1439 Carnikavas pamatskola/carnikavas pamatskola 01:00:46 +21:39 644
29 Daniela Miļūna 1599 Jelgavas 4.vidusskola 01:01:20 +22:13 638
30 Jūlija Krūmiņa 1371 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 01:02:14 +23:07 629
31 Megija Nordena 1173 Penkules pamatskola/Penkules skola 01:03:48 +24:41 613
32 Paula Ekerte 1618 Jelgavas 4.vidusskola 01:04:04 +24:57 611
33 Alise Otaņķe 1171 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:04:22 +25:15 608
34 Alise Grīnberga 1194 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:04:25 +25:18 607
35 Nadīna Keita Ķemere 1148 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:04:26 +25:19 607
36 Rendija Straupeniece 1167 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:04:55 +25:48 603
37 Elizabete Spaile 1377 Ērgļu vidusskola/SIMBA TEAM 01:05:05 +25:58 601
38 Gita Vītola 1461 Ķeguma komercnovirziena vidusskola/Ķeguma komercnovirziena vidusskola 01:05:11 +26:04 600
39 Violeta Žusele 1086 Daugavpils Krievu vidusskola - licejs/Daugavpils Runners 01:05:16 +26:09 599
40 Alise Šalājeva 1620 Jelgavas 4.vidusskola 01:05:40 +26:33 596
41 Alise Zemture 1141 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:06:47 +27:40 586
42 Amanda Griķe 1055 Daugavpils Vienības pamatskola/Daugavpils Runners 01:06:56 +27:49 584
43 Patrīcija Buša 1106 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 01:07:22 +28:15 581
44 Signe SvĀrpstone 1445 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 01:07:34 +28:27 579
45 Madara Matisone 1348 Tukuma 2. vidusskola 01:07:36 +28:29 579
46 Līna Osīte 1321 Mežciema pamatskola 01:07:51 +28:44 577
47 Una Ulmane 1385 Jelgavas 4. vidusskola 01:07:55 +28:48 576
48 Una Ulmane 1624 Jelgavas 4.vidusskola 01:07:55 +28:48 576
49 Kartīna Skrodele 1621 Jelgavas 4.vidusskola 01:08:20 +29:13 572
50 Andželika Semjonova 1594 Jelgavas 4.vidusskola 01:08:28 +29:21 571
51 Evelīna Brante 1341 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 01:08:29 +29:22 571
52 Emīlija Strazdiņa 1273 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 01:09:53 +30:46 560
53 Anna Marija Trankale 1617 Jelgavas 4.vidusskola 01:10:00 +30:53 559
54 Sintija Strautmane 1238 Smārdes pamatskola/Smārde 01:10:28 +31:21 555
55 Alise Romanovska 1056 Madonas pilsētas 1. vidusskola/Aizspogulija 01:11:12 +32:05 549
56 Sofia Shlamova 1270 Rīgas Klasiskā ģimnāzija 01:11:25 +32:18 548
57 Inese Kaminska 1556 Engures vidusskola 01:12:16 +33:09 541
58 Samanta Plasiņa 1175 Tukuma 2. pamatskola 01:12:42 +33:35 538
59 Anastasija Kuzmina 1169 Ulbrokas vidusskola 01:12:57 +33:50 536
60 Keita Patrīcija Leinasare 1079 Rīgas Teikas vidusskola 01:13:45 +34:38 530
61 Ieva Kalniņa-vīndedzkalna 1170 Āgenskalna sākumskola/VSK Noskrien 01:13:58 +34:51 529
62 Tīna Jakubone 1467 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:14:23 +35:16 526
63 Luīze Lūcija Kriuliņa 1153 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 01:14:26 +35:19 526
64 Tīna Pauriņa 1392 Ikšķiles vidusskola/Izturība 01:15:17 +36:10 520
65 Kristīne Jukāma 1204 Rīgas 6. vidusskola 01:17:09 +38:02 507
66 Loreta Žubule 1491 Rīgas Igauņu pamatskola 01:18:23 +39:16 499
67 Daniela Cielava 1425 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 01:18:54 +39:47 496
68 Beāte Anna Klepere 11506 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 01:19:21 +40:14 493
69 Laine Bartuševica 1668 Jelgavas 4.vidusskola 01:19:41 +40:34 491
70 Betija Bigača 1166 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:19:43 +40:36 491
71 Sintija Daukste 1129 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:19:58 +40:51 489
72 Liene Širmele 1013 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 01:20:55 +41:48 483
73 Kitija Elcere 1245 Smārdes pamatskola/Smārde 01:20:58 +41:51 483
74 Leina Simanoviča 1286 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:21:28 +42:21 480
75 Monta Šulte 1287 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:21:30 +42:23 480
76 Amanda Pīlēna 1358 Nīkrāces pamatskola 01:21:40 +42:33 479
77 Kate Freināte 1555 Engures vidusskola/Engures sportam 01:21:42 +42:35 479
78 Annija Blūma 1547 Engures vidusskola/Engures sportam 01:22:14 +00:00 0
79 Lindsija Galdiņa 1203 Valmieras Pārgaujas sākumskola 01:22:32 +43:25 474
80 Rebeka Gorbunova 1619 Jelgavas 4.vidusskola 01:24:22 +45:15 464
81 Kristija Majauska 1531 Engures vidusskola/Engures sportam 01:24:44 +45:37 462
82 Melānija Alne 11480 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Skrienam kopā 01:25:08 +46:01 459
83 Daniela Lovčinovska 1068 Ogres 1. vidusskola 01:25:18 +46:11 459
84 Elza Subre 11474 Zemgales vidusskola (Slampe) 01:26:42 +47:35 451
85 Anna Sīpola 1464 Zemgales vidusskola (Slampe) 01:27:05 +47:58 449
86 Tīna annija Gedrovica 1600 Jelgavas 4.vidusskola 01:28:30 +49:23 442
87 Baiba Zudraga 11510 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija/Ziepniekkalna sākumsskola 01:35:53 +56:46 408
88 Arīna Kuzņecova 1468 Bauskas sākumskola/Bauskas sākusmkola 01:35:55 +56:48 408
89 Marta Stīrija 1283 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:35:56 +56:49 408
90 Milāna Uļanska 1276 Bauskas sākumskola 01:36:32 +57:25 405
91 Amanda Lazda 1473 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:39:18 +1:00:11 394
92 Annika Barkāne 1604 Jelgavas 4.vidusskola 01:39:21 +1:00:14 394
93 Veronika Kotova 1606 Jelgavas 4.vidusskola 01:39:21 +1:00:14 394
94 Agrita Paula Rafaele 1671 Jelgavas 4.vidusskola 01:39:22 +1:00:15 394
95 Adriana Ūvena 1646 Jelgavas 4.vidusskola 01:39:22 +1:00:15 394
96 Sofija Osipova 1670 Jelgavas 4.vidusskola 01:39:22 +1:00:15 394
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Roberts Aleksis Glazers 1195 Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:34:47 +00:00 1000
2 Lauris Kaparkalējs 1103 Madonas Valsts ģimnāzija/Madonas BJSS 00:36:27 +01:40 954
3 Gustavs Galvans 1411 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:40:26 +05:39 860
4 Tomass Aizstrauts 11469 Bērzaunes pamatskola 00:41:42 +06:55 834
5 Markuss Kurašovs 1407 Preiļu 1. pamatskola/Preiļu 1.pamatskola 00:41:49 +07:02 832
6 Artūrs Brants 1451 Lazdonas pamatskola 00:42:30 +07:43 818
7 Roberts Zeiburliņš 1437 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:45:42 +10:55 761
8 Reinis Ose 1243 Smārdes pamatskola/Smārde 00:47:30 +12:43 732
9 Kaspars Kronbergs 1558 Engures vidusskola/Engures sportam 00:48:16 +13:29 721
10 Agris Ozoliņš 1480 Mazzalves pamatskola/Mazzalves pamatskola 00:48:37 +13:50 715
11 Elvis Laškovs 1333 Naukšēnu novada vidusskola 00:50:06 +15:19 694
12 Emīls Tērauds 1496 Tukuma Raiņa ģimnāzija/Engures sportam 00:54:35 +19:48 637
13 Emīls Bents 1356 Nīkrāces pamatskola 00:54:47 +20:00 635
14 Kārlis Strods 1185 Degumnieku pamatskola 00:55:04 +20:17 632
15 Henrijs Helmanis 1390 Tukuma 2. pamatskola 00:55:48 +21:01 623
16 Rainers Strazdiņš 1182 Kuldīgas 2. vidusskola 00:56:05 +21:18 620
17 Ralfs Konovs 1507 Staļģenes vidusskola 00:56:15 +21:28 618
18 Lauris Pastars 11503 Vārkavas vidusskola/Preiļu novada BJSS 00:56:16 +21:29 618
19 Roberts Muško 1037 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:56:55 +22:08 611
20 Ingus Ābeltiņš 1228 Krustpils pamatskola 00:58:50 +24:03 591
21 Mikus Semeneņa 1548 Engures vidusskola/Engures sportam 00:59:34 +24:47 584
22 Mareks Lukjanskis 1513 Engures vidusskola/Engures sportam 00:59:34 +24:47 584
23 Arvis Kirhners 1376 Augstkalnes vidusskola 01:01:56 +27:09 562
24 Jānis Puriņš 1564 Engures vidusskola/Engures sportam 01:03:34 +28:47 547
25 Andis Briška 11502 Vārkavas vidusskola/Preiļu novada BJSS 01:06:09 +31:22 526
26 Kristofers Vāvere 1157 Rīgas Angļu ģimnāzija 01:06:24 +31:37 524
27 Kristaps Ķīsis 1518 Engures vidusskola/Engures sportam 01:11:18 +36:31 488
28 Silvestrs Kumpiņš 1016 Rīgas 1. speciālā internātpamatskola 01:14:23 +39:36 468
29 Markuss Balodis 11476 Mežciema pamatskola 01:21:02 +46:15 429
30 Edžus Ozoliņš 1122 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:25:28 +50:41 407
31 Arnolds Kumpiņš 1018 Rīgas 25. vidusskola DSQ
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Jolanta Pence 1414 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:43:18 +00:00 1000
2 Renāte Beļājeva 1196 Stalbes vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:45:48 +02:30 945
3 Emīlija Upmale 1405 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:45:56 +02:38 943
4 Līva Skoreja 1144 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:48:24 +05:06 895
5 Loreta Ķikuste 1324 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils sporta skola 00:48:55 +05:37 885
6 Amanda Ignāte 1005 Ādažu vidusskola 00:53:49 +10:31 805
7 Kristīne Pence 1413 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:54:14 +10:56 798
8 Una Kraupša 11500 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:55:30 +12:12 780
9 Gunta Kopmane 1493 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:58:05 +14:47 745
10 Vanesa Akšanova 1616 Jelgavas 4.vidusskola 00:59:01 +15:43 734
11 Ērika Jermacāne 1412 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 01:01:33 +18:15 703
12 Renāte Ausmane 1485 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:02:25 +19:07 694
13 Anna Žilinska 1334 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 01:02:41 +19:23 691
14 Anna Marija Zelmene 1622 Jelgavas 4.vidusskola 01:05:24 +22:06 662
15 Diāna Apsīte 1226 Jēkabpils Valsts ģimnāzija 01:06:27 +23:09 652
16 Kintija Puikevica 1210 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 01:07:18 +24:00 643
17 Daniela Butāne 1074 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 01:07:20 +24:02 643
18 Megija Vilka 1145 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:08:09 +24:51 635
19 Hanna Cinovska 1146 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:08:11 +24:53 635
20 Anna Šakena 1258 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 01:08:13 +24:55 635
21 Liene Rozenberga 1246 Smārdes pamatskola/Smārde 01:08:59 +25:41 628
22 Evelīna Pabērza 1247 Smārdes pamatskola/Smārde 01:09:01 +25:43 627
23 Elīza Kanča 1178 Varakļānu vidusskola 01:10:55 +27:37 611
24 Krista Kristīne Miķelsone 11481 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 01:12:20 +29:02 599
25 Kristiāna Lagzdiņa 1128 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:13:21 +30:03 590
26 Patrīcija Rocēna 1218 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 01:13:31 +30:13 589
27 Laima Kuduma 1156 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 01:14:18 +31:00 583
28 Laura Giniborga 1383 Āgenskalna Valsts ģimnāzija 01:15:11 +31:53 576
29 Monika Matule 1492 Rīgas Teikas vidusskola 01:17:04 +33:46 562
30 Enia Stūre 1521 Engures vidusskola 01:17:13 +33:55 561
31 Ieva Lūse 1253 Smārdes pamatskola/Smārde 01:17:53 +34:35 556
32 Ance Turka 1380 Smārdes pamatskola/Smārde 01:20:58 +37:40 535
33 Erīna Līna Āboliņa 1359 Nīkrāces pamatskola 01:21:39 +38:21 530
34 Marta Skavronska 1351 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE/ZEVID 01:22:01 +38:43 528
35 Aija Zaļaiskalna 1205 Rīgas 7. pamatskola 01:26:12 +42:54 502
36 Santa Samanta Kučere 1059 Kandavas internātvidusskola 01:27:15 +43:57 496
37 Sofija Marija Volkova 1554 Engures vidusskola/Engures sportam 01:27:25 +44:07 495
38 Klinta Almane 1549 Engures vidusskola/Engures sportam 01:31:24 +48:06 474
39 Loreta Knospiņa 11478 Valmieras Viestura vidusskola/Skrienam kopā 01:31:35 +48:17 473
40 Ērika Kalniņa 11479 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 01:31:39 +48:21 472
41 Daniela Dumbre 1519 Engures vidusskola 01:33:51 +50:33 461
42 Katrīna Bērziņa 1082 Madonas pilsētas 1. vidusskola DSQ
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Niks Zauls 1011 Limbažu novada ģimnāzija/Limbažu un Salacgrīvas sporta skola 00:34:23 +00:00 1000
2 Gustavs Kļavis 1117 Āgenskalna Valsts ģimnāzija 00:34:23 +00:00 1000
3 Edgars Pastors 11493 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:35:52 +01:29 959
4 Ingus Bogdanovs 1063 Piltenes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:37:37 +03:14 914
5 Raitis Vilcāns 11495 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:39:52 +05:29 862
6 Edgars Rūdolfs Drekslers 1085 Liepājas Valsts 1. ģimnāzija 00:42:24 +08:01 811
7 Adrians Gūtšmits 1051 Tukuma 2. vidusskola 00:43:10 +08:47 797
8 Raivis Žihars 11497 Preiļu Valsts ģimnāzija 00:43:57 +09:34 782
9 Rūdolfs Sirmais 1186 Siguldas Valsts ģimnāzija 00:47:02 +12:39 731
10 Dāvis Ziemelis 1515 Engures vidusskola/Engures sportam 00:48:12 +13:49 713
11 Roberts Upenieks 1640 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:35 +16:12 680
12 Elvijs Semjonovs 1091 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola/Zemgales Ziņas 00:53:24 +19:01 644
13 Sandis Rudzāts 11501 Vārkavas vidusskola/Preiļu novada BJSS 00:53:34 +19:11 642
14 Silvestrs Pētersons 1393 Vecpiebalgas vidusskola/Vecpiebalga 00:54:14 +19:51 634
15 Artūrs Grīnbergs 11490 Lazdonas pamatskola 00:54:19 +19:56 633
16 Staņislavs Tihomirovs 1454 Lazdonas pamatskola 00:56:16 +21:53 611
17 Rainers Kristians Silkalns 1088 Dobeles Valsts ģimnāzija 01:00:25 +26:02 569
18 Kristaps Aksenoks 1019 /Rīgas Hanzas vidusskola 01:03:08 +28:45 545
19 Toms Jansons 1455 Lazdonas pamatskola 01:07:53 +33:30 507
20 Gatis Majauskis 1530 Engures vidusskola 01:08:29 +34:06 502
21 Dāvis Noviks 1538 Engures vidusskola/Engures sportam 01:12:34 +38:11 474
22 Artūrs Jānis Karss 1212 Rīgas Kultūru vidusskola 02:15:11 +1:40:48 254
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Daido Dagne Brūvere 1108 Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija/Cēsu pilsētas sporta skola 00:47:09 +00:00 1000
2 Megija Vinberga 1168 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:49:38 +02:29 950
3 Ilze Borbale 11499 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:50:09 +03:00 940
4 Laura Dzepuka 1090 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Zemgales Ziņas 00:50:52 +03:43 927
5 Alīsija Stūrīte 1232 Rīgas Valsts tehnikums 00:57:54 +10:45 814
6 Simona Helmane 1389 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:58:37 +11:28 804
7 Katrīna Anna Allena 11470 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Labs starts 01:01:51 +14:42 762
8 Sandra Stieģele 1147 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:02:13 +15:04 758
9 Laura Dumbre 1541 Engures vidusskola/Engures sportam 01:03:08 +15:59 747
10 Anda Grigonika 11496 Preiļu Valsts ģimnāzija 01:03:50 +16:41 739
11 Ieva Cimiņa 1561 Engures vidusskola/Engures sportam 01:08:08 +20:59 692
12 Una Undīne Ungere 1058 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:08:09 +21:00 692
13 LĪva PuĶĪte 1105 Madonas Valsts ģimnāzija 01:08:28 +21:19 689
14 Renāte Smilga 1134 Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola/Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola 01:10:53 +23:44 665
15 Adriāna Vēsma 1394 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:10:54 +23:45 665
16 Elizabete Ertmane 1177 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija/Rīgas Valsts 3.ģimnāzija 01:11:02 +23:53 664
17 Alise Rulle 1209 Jelgavas Valsts ģimnāzija 01:15:27 +28:18 625
18 Madara Darģe 1442 Jelgavas Valsts ģimnāzija 01:15:27 +28:18 625
19 Samanta Kožurova 11477 Zemgales vidusskola (Slampe)/SK SLAMPE 01:16:57 +29:48 613
20 Laura Pavlovska 1551 Engures vidusskola/Engures sportam 01:17:14 +30:05 610
21 Laine Sokolova 11475 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 01:21:02 +33:53 582
22 Lote Freināte 1539 Engures vidusskola/Engures sportam 01:21:42 +34:33 577
23 Endžija Niedra 1202 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 01:23:02 +35:53 568
24 Nadīne Berga 11465 Kocēnu pamatskola/Skrienam kopā 01:25:22 +38:13 552
25 Patrīcija Utināne 1113 Madonas Valsts ģimnāzija/Madonas Valsts ģimnāzija 01:27:05 +39:56 541
26 Amanda Kazuša 1112 Madonas Valsts ģimnāzija/Madonas Valsts ģimnāzija 01:27:07 +39:58 541
27 Dace Gurtlava 1219 Rīgas Mākslas un mediju tehnikums 01:27:51 +40:42 537
28 Elīza Grīnvalde 1546 Engures vidusskola/Engures sportam DSQ
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artūrs Niklāvs Medveds 1138 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:29:53 +00:00 1000
2 Artis Rožkalns 1200 Cēsu Profesionālā vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:34:07 +04:14 876
3 Jānis Gailītis 1474 Smiltenes vidusskola 00:34:43 +04:50 861
4 Mareks Ņikiforovs 1367 Nīkrāces pamatskola 00:36:01 +06:08 830
5 Kalvis Kristers Krīgers 1159 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:37:29 +07:36 797
6 Mārcis Adamovičs 11494 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:42:34 +12:41 702
7 Ričards Trestjans 1047 Jelgavas Tehnikums 00:51:57 +22:04 575
8 Daniels Lepers 1540 Engures vidusskola 00:57:57 +28:04 516
9 Pēteris Ronis 1508 Cēsu Valsts ģimnāzija 01:29:56 +1:00:03 332
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Eva Bērziņa 1421 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:44:00 +00:00 1000
2 Santa Zemture 1140 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:47:18 +03:18 930
3 Mērija Agnese Meiberga 1222 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:50:40 +06:40 868
4 Dita Svārpstone 1444 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:58:40 +14:40 750
5 Samanta Ratniece 1557 Engures vidusskola/Engures sportam 01:00:39 +16:39 725
6 Viviāna Stūrīte 1235 Banku augstskolas Uzņēmējdarbības koledža 01:01:04 +17:04 721
7 Alise Evardsone 1537 Engures vidusskola/Engures sportam 01:01:13 +17:13 719
8 Līga Klība 11498 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 01:01:31 +17:31 715
9 Laura Bleija 1067 Ogres 1. vidusskola 01:02:54 +18:54 700
10 Betija Līcīte 1528 Engures vidusskola/Engures sportam 01:10:33 +26:33 624
11 Elizabete Skricka 1071 Rīgas Teikas vidusskola 01:15:35 +31:35 582
12 Sanda Upeniece 1143 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:15:36 +31:36 582