LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Kaimiņš 6059 02:01:44 VL2 1 V1 +00:00 +00:00 00:01:34 1000 115 1115
2 Jānis Kūms 6097 Inov-8 I OSveikals.lv 02:09:28 VL2 2 V2 +07:44 +07:44 00:01:27 940 124 1064
3 Ainārs Kumpiņš 6172 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:10:49 VL2 3 V3 +09:05 +09:05 00:01:19 931 137 1068
4 Pēteris Grīviņš 6160 Grauda Spēks | Inov-8 I OSveikals.lv 02:13:35 VL2 4 V4 +11:51 +11:51 00:01:37 911 111 1022
5 Uldis Klepers 6091 Virsotne/MARMOT 02:13:35 VL2 5 V5 +11:51 +11:51 00:01:19 911 137 1048
6 Raivis Reinfelds 6140 Talsu pakalnu sporta klubs 02:14:01 VL2 6 V6 +12:17 +12:17 00:00:47 908 230 1138
7 Sergejs Ļeta 6083 PATRIA SPORTLAND 02:15:06 VL2 7 V7 +13:22 +13:22 00:01:16 901 142 1043
8 Kristaps Broks 6193 Rieksti 02:16:37 VL2 8 V8 +14:53 +14:53 00:01:13 891 148 1039
9 Ivo Rudinskis 6048 Saldus Boksa klubs 02:18:16 VL2 9 V9 +16:32 +16:32 00:01:09 880 157 1037
10 Artis Krievāns 6124 VSK “Burkānciems & Co” 02:19:11 VL3 1 V10 +17:27 +00:00 00:01:09 875 157 1032
11 Sergejs Bogdanovs 6173 Baltais 02:19:22 VL3 2 V11 +17:38 +00:11 00:00:54 873 200 1073
12 Jānis Šņoriņš 6138 Talsu pakalnu sporta klubs 02:19:41 VLJ 1 V12 +17:57 +00:00 00:00:51 871 212 1083
13 Sergejs Maslobojevs 6098 NRC Rīga 02:19:55 VL2 10 V13 +18:11 +18:11 00:01:22 870 132 1002
14 Artūrs Blūmiņš 6065 Virsotne/MARMOT 02:20:04 VL2 11 V14 +18:20 +18:20 00:00:53 869 204 1073
15 Ritvars Kalniņš 6132 Skrienam kopā 02:21:34 VL3 3 V15 +19:50 +02:23 00:01:37 860 111 971
16 Andis Gailis 16114 Kocēnu novads 02:23:38 VL3 4 V16 +21:54 +04:27 00:01:19 848 137 985
17 Jevgeņijs Stepanovs 6133 DzSK Lokomotīve 02:23:59 VL2 12 V17 +22:15 +22:15 00:00:57 845 189 1034
18 Pāvels Baikovs 6139 Be More Alive 02:25:43 VL2 13 V18 +23:59 +23:59 00:01:10 835 154 989
19 Gatis Pūcītis 6077 Swedbank 02:26:06 VL2 14 V19 +24:22 +24:22 00:01:53 833 96 929
20 Miks Pētersons 6060 NORDI furniture 02:26:42 VL2 15 V20 +24:58 +24:58 00:01:46 830 102 932
21 Uldis Kļaviņš 6166 RIEKSTI I VIVOBAREFOOT 02:27:05 VL2 16 V21 +25:21 +25:21 00:00:49 828 220 1048
22 Edgars Dzenuška 6030 Visma Active 02:27:24 VL2 17 V22 +25:40 +25:40 00:01:50 826 98 924
23 Kārlis Vanags 6125 Talsu pakalnu sporta klubs 02:27:35 VL2 18 V23 +25:51 +25:51 00:00:48 825 225 1050
24 Kirils Boiko 6122 Boyko-sports team 02:28:04 VL2 19 V24 +26:20 +26:20 00:01:26 822 126 948
25 Juris Šehtels 6180 Ādaži 02:28:43 VL4 1 V25 +26:59 +00:00 00:01:51 819 97 916
26 Armands Zvejnieks 6135 Moller Auto Ventspils / MRC 02:29:02 VL2 20 V26 +27:18 +27:18 00:01:35 817 114 931
27 Artūrs Ločmelis 6084 PATRIA SPORTLAND 02:30:20 VL2 21 V27 +28:36 +28:36 00:01:22 810 132 942
28 Aigars Lūsis 6025 Talsu pakalnu sporta klubs 02:30:21 VL4 2 V28 +28:37 +01:38 00:01:42 810 106 916
29 Ruslans Šuļga 6020 Maratona klubs 02:31:33 VL2 22 V29 +29:49 +29:49 00:02:03 803 88 891
30 Gints Trēziņš 6188 VSK "Burkānciems & Co" 02:31:54 VL3 5 V30 +30:10 +12:43 00:01:49 801 99 900
31 Imants Vadzis 6117 RARE Team 02:32:45 VL2 23 V31 +31:01 +31:01 00:01:57 797 92 889
32 Juris Spalva 16111 Patria Sportland 02:32:49 VL2 24 V32 +31:05 +31:05 00:01:24 797 129 926
33 Jekaterina Sokunova 6174 Baltais 02:32:50 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:43 1000 137 1137
34 Artis Maksims 6120 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:36:51 VLJ 2 V33 +35:07 +17:10 00:00:49 776 220 996
35 Arturs Onzuls 6090 Accenture > High Performance 02:37:07 VL2 25 V34 +35:23 +35:23 00:00:52 775 208 983
36 Jānis Puida 6154 SSK Bebra 02:37:42 VL2 26 V35 +35:58 +35:58 00:00:45 772 240 1012
37 Arnis Rāts 6017 VSK Noskrien Seniori 02:37:48 VL2 27 V36 +36:04 +36:04 00:01:01 771 177 948
38 Viviana Kirilova 6176 VSK Noskrien Vāveres 02:38:12 SL3 1 S2 +05:22 +00:00 00:01:39 966 142 1108
39 Alberts Dambis 6121 Insalvo 02:38:55 VL2 28 V37 +37:11 +37:11 00:01:16 766 142 908
40 Kaspars Stukuls 6045 SK Katrīna 02:38:56 VL2 29 V38 +37:12 +37:12 00:02:10 766 83 849
41 Viesturs Zimackis 6038 02:40:06 VL2 30 V39 +38:22 +38:22 00:01:44 760 104 864
42 Mārtiņš Niklass 6007 TRX Cēsis 02:40:30 VL3 6 V40 +38:46 +21:19 00:01:02 758 174 932
43 Kristaps Epners 6079 DOMDARIS 02:40:31 VL3 7 V41 +38:47 +21:20 00:01:57 758 92 850
44 Mārtiņš Plaudis 6197 SK Dzērvene 02:40:47 VL2 31 V42 +39:03 +39:03 00:01:15 757 144 901
45 Jānis Actiņš 6073 VSK Noskrien 02:41:12 VL3 8 V43 +39:28 +22:01 00:02:35 755 70 825
46 Gusts Fokerots 6196 Vientuļais Vilks 02:41:14 VL2 32 V44 +39:30 +39:30 00:01:52 755 96 851
47 Dana Mačtama 6036 Moller Auto Ventspils / MRC 02:41:57 SL2 2 S3 +09:07 +09:07 00:01:49 944 129 1073
48 Monta Ločmele 6067 Patria Sportland 02:42:32 SL2 3 S4 +09:42 +09:42 00:01:24 940 168 1108
49 Alvita Mirecka 6081 Talsu Pauguraines zaķi 02:43:02 SL3 2 S5 +10:12 +04:50 00:01:38 937 144 1081
50 Aivars Tihonovs 6019 Mikroķirurģijas centrs 02:43:33 VL3 9 V45 +41:49 +24:22 00:01:39 744 109 853
51 Jānis Teteris 6064 DzSK Lokomotīve 02:43:56 VL3 10 V46 +42:12 +24:45 00:01:45 743 103 846
52 Kristaps Ceriņš 6141 SPB RUN/Asics 02:44:14 VL2 33 V47 +42:30 +42:30 00:01:42 741 106 847
53 Laura Čakle 6148 Moller Auto Ventspils / MRC 02:44:26 SL2 4 S6 +11:36 +11:36 00:01:15 929 188 1117
54 Daina Jurķe 6072 02:45:47 SL2 5 S7 +12:57 +12:57 00:01:49 922 129 1051
55 Ģirts Bulāns 6075 VSK Noskrien 02:46:03 VL2 34 V48 +44:19 +44:19 00:01:01 733 177 910
56 Mihails Kudrjaševs 6032 Fizmati 02:46:24 VL3 11 V49 +44:40 +27:13 00:01:57 732 92 824
57 Kārlis Ielejs 6027 VSK Noskrien Divplākšņi 02:46:27 VL3 12 V50 +44:43 +27:16 00:01:39 731 109 840
58 Toms Biders 6205 SPORTLAND 02:46:33 VL2 35 V51 +44:49 +44:49 00:01:02 731 174 905
59 Edgars Bremze 6171 Izturība 02:46:39 VL3 13 V52 +44:55 +27:28 00:01:23 730 130 860
60 Juris Čerņadjevs 6182 02:46:51 VL4 3 V53 +45:07 +18:08 00:02:07 730 85 815
61 Māris Ozols 6052 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:47:29 VL2 36 V54 +45:45 +45:45 00:02:04 727 87 814
62 Kaspars Salmiņš 6127 DABAS DOTS 02:50:08 VL2 37 V55 +48:24 +48:24 00:01:39 716 109 825
63 Mārtiņš Mazlazdiņš 6039 02:51:18 VL2 38 V56 +49:34 +49:34 00:01:52 711 96 807
64 Jānis Duberis 6207 SSK Bebra 02:51:39 VL3 14 V57 +49:55 +32:28 00:00:52 709 208 917
65 Jānis Sondors 6087 SPORTLAND 02:52:18 VL2 39 V58 +50:34 +50:34 00:01:27 707 124 831
66 Agris Hatko 6012 VSK Noskrien 02:52:25 VLJ 3 V59 +50:41 +32:44 00:01:54 706 95 801
67 Arvis Skrējāns 6094 02:52:35 VL2 40 V60 +50:51 +50:51 00:02:03 705 88 793
68 Jolanta Krastiņa 6185 VSK Noskrien 02:53:25 SLJ 1 S8 +20:35 +00:00 00:02:12 881 107 988
69 Toms Kaufmanis 6049 Maratona klubs 02:53:50 VL2 41 V61 +52:06 +52:06 00:02:02 700 89 789
70 Māris Vizulis 6111 Luminor 02:54:08 VL2 42 V62 +52:24 +52:24 00:02:14 699 81 780
71 Arvīds Germovs 16115 02:54:21 VL3 15 V63 +52:37 +35:10 00:01:39 698 109 807
72 Ronalds Zarīts 6058 Scope Sports 02:54:46 VL2 43 V64 +53:02 +53:02 00:02:12 697 82 779
73 Agnis Mūrnieks 6161 OVI 02:54:49 VL2 44 V65 +53:05 +53:05 00:01:42 696 106 802
74 Mārtiņš Liberts 6206 SMILE&Run 02:54:53 VL2 45 V66 +53:09 +53:09 00:02:04 696 87 783
75 Artūrs Topecs 6093 02:55:02 VL2 46 V67 +53:18 +53:18 00:02:04 695 87 782
76 Valdis Ņilovs 6000 Maratona klubs / VSK Noskrien / LSC 02:55:20 VL3 16 V68 +53:36 +36:09 00:01:24 694 129 823
77 Kalvis Silgals 6026 Surikati/NFS 02:55:29 VL2 47 V69 +53:45 +53:45 00:01:44 694 104 798
78 Jānis Rozītis 6005 02:55:37 VL2 48 V70 +53:53 +53:53 00:01:32 693 117 810
79 Gints Bērziņš 6066 AkmensDizains.lv 02:55:43 VL2 49 V71 +53:59 +53:59 00:02:07 693 85 778
80 Māra Braslava 6105 02:56:38 SL2 6 S9 +23:48 +23:48 00:02:05 865 113 978
81 Andris Ludriks 6199 RIEKSTI / VSK Noskrien 02:56:46 VL3 17 V72 +55:02 +37:35 00:01:46 689 102 791
82 Ingars Bumburs 6080 Lizums_BB Team 02:56:50 VL2 50 V73 +55:06 +55:06 00:02:00 688 90 778
83 Edgars Goba 6123 Salaspils Zīriņi 02:57:09 VL3 18 V74 +55:25 +37:58 00:01:13 687 148 835
84 Lauris Liepa 6198 COBALT 02:57:45 VL3 19 V75 +56:01 +38:34 00:01:38 685 110 795
85 Sandra Dervinika 6151 SK Magnen 02:58:24 SL2 7 S10 +25:34 +25:34 00:02:32 857 93 950
86 Sandis Pētersons 6157 Swedbank 02:59:04 VL2 51 V76 +57:20 +57:20 00:02:01 680 89 769
87 Ieva Biedrīte 6159 Grauda Spēks 02:59:05 SL2 8 S11 +26:15 +26:15 00:02:01 853 117 970
88 Andris Bāliņš 6061 VSK Noskrien 03:00:08 VL2 52 V77 +58:24 +58:24 00:01:34 676 115 791
89 Aivis Poikāns 6147 03:00:22 VL3 20 V78 +58:38 +41:11 00:02:15 675 80 755
90 Igors Jegorovs 6042 03:01:53 VL2 53 V79 +1:00:09 +1:00:09 00:02:21 669 77 746
91 Mārcis Smalkais 6104 Metam mieru! 03:02:08 VL2 54 V80 +1:00:24 +1:00:24 00:01:35 668 114 782
92 Edgars Lešinskis 6082 Siguldas Maratona klubs 03:02:49 VL3 21 V81 +1:01:05 +43:38 00:01:58 666 92 758
93 Aigars Kokins 6050 Team Kažemāka/Train2WinLv 03:03:29 VL3 22 V82 +1:01:45 +44:18 00:01:45 663 103 766
94 Vitālijs Muzika 6086 VSK Noskrien 03:04:07 VL3 23 V83 +1:02:23 +44:56 00:03:26 661 52 713
95 Uģis Zanders 6183 03:04:29 VL3 24 V84 +1:02:45 +45:18 00:01:43 660 105 765
96 Guntars Siliņš 6062 KROKUS 03:04:42 VL3 25 V85 +1:02:58 +45:31 00:02:12 659 82 741
97 Līga Irbe 6021 Talsu pauguraines Zaķi 03:05:01 SL3 3 S12 +32:11 +26:49 00:01:46 826 133 959
98 Jolanta Ivanova 6033 03:05:03 SL2 9 S13 +32:13 +32:13 00:02:11 826 108 934
99 Lita Dzelme 6131 03:05:06 SL3 4 S14 +32:16 +26:54 00:02:00 826 118 944
100 Uvis Braunfelds 6167 Moller Auto Ventspils / MRC 03:05:09 VL3 26 V86 +1:03:25 +45:58 00:02:00 657 90 747
101 Kristaps Šteinbergs 6106 Legs Misérables 03:05:09 VL2 55 V87 +1:03:25 +1:03:25 00:02:02 657 89 746
102 Ainārs Brālītis 6068 adidas runners | Riga 03:05:36 VL2 56 V88 +1:03:52 +1:03:52 00:02:07 656 85 741
103 Zane Dziļuma 6057 03:05:40 SL2 10 S15 +32:50 +32:50 00:01:42 823 138 961
104 Arnis Kuzmanis 6041 AkmensDizains.lv 03:06:30 VL3 27 V89 +1:04:46 +47:19 00:01:45 653 103 756
105 Aivars Fogelis 6195 03:07:15 VL2 57 V90 +1:05:31 +1:05:31 00:02:05 650 86 736
106 Intars Opolais 6184 Izturība 03:07:22 VL2 58 V91 +1:05:38 +1:05:38 00:01:42 650 106 756
107 Viktors Saulītis 6110 Luminor 03:07:23 VL2 59 V92 +1:05:39 +1:05:39 00:01:51 650 97 747
108 Zane Muceniece 6103 03:07:41 SL2 11 S16 +34:51 +34:51 00:02:02 814 116 930
109 Uldis Tučs 6015 Ārprāc ar mani 03:08:13 VL2 60 V93 +1:06:29 +1:06:29 00:01:50 647 98 745
110 Ieva Upmace-grīviņa 6044 Surikati 03:08:28 SL2 12 S17 +35:38 +35:38 00:02:01 811 117 928
111 Jānis Jurševskis 6169 03:08:43 VL2 61 V94 +1:06:59 +1:06:59 00:02:06 645 86 731
112 Ivo Zemturis 6034 03:09:06 VL2 62 V95 +1:07:22 +1:07:22 00:02:06 644 86 730
113 Vladislavs Aļehnovičs 6074 KROKUS 03:09:16 VL2 63 V96 +1:07:32 +1:07:32 00:01:24 643 129 772
114 Antra Dumbrovska 6155 03:10:19 SL2 13 S18 +37:29 +37:29 00:02:40 803 88 891
115 Gatis Valdheims 16177 - 03:10:21 VL2 64 V97 +1:08:37 +1:08:37 00:02:15 640 80 720
116 Jurģis Urtāns 6168 Lūša pēdās 03:10:44 VL2 65 V98 +1:09:00 +1:09:00 00:01:48 638 100 738
117 Ryan Guay 16116 eFP BG LATVIA 03:11:17 VLJ 4 V99 +1:09:33 +51:36 00:02:17 636 79 715
118 Daniel Lopes Martins 6130 03:12:36 VL2 66 V100 +1:10:52 +1:10:52 00:02:04 632 87 719
119 Inese Otomere 6128 03:12:59 SL2 14 S19 +40:09 +40:09 00:01:39 792 142 934
120 Ludmila Joce 6192 Moller Auto Ventspils / MRC 03:13:10 SL3 5 S20 +40:20 +34:58 00:01:33 791 152 943
121 Edmunds Gržibovskis 6085 SK Dzērvene 03:13:12 VL3 28 V101 +1:11:28 +54:01 00:02:23 630 76 706
122 Dace Veipa 6163 VSK Noskrien Vāveres 03:14:29 SL2 15 S21 +41:39 +41:39 00:01:44 786 136 922
123 Haralds Krievs 6164 :) 03:15:05 VL3 29 V102 +1:13:21 +55:54 00:01:43 624 105 729
124 Juris Perunovs 6047 Zoorbagan 03:16:38 VL3 30 V103 +1:14:54 +57:27 00:01:57 619 92 711
125 Žanis Lulle 6152 BALTAIS 03:16:54 VL2 67 V104 +1:15:10 +1:15:10 00:02:14 618 81 699
126 Arnis Mūrnieks 6144 03:17:49 VL3 31 V105 +1:16:05 +58:38 00:01:54 615 95 710
127 Ruslans Mamedovs 6200 Daugavpils Runners 03:17:59 VL2 68 V106 +1:16:15 +1:16:15 00:01:41 615 107 722
128 Arnis Pokšāns 6194 Abas Kreisās Kājas 03:19:54 VL3 32 V107 +1:18:10 +1:00:43 00:02:09 609 84 693
129 Guntis Rasims 6009 Rēzeknis nūvods 03:21:57 VL2 69 V108 +1:20:13 +1:20:13 00:02:18 603 78 681
130 Raitis Puriņš 6078 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas 03:22:14 VL4 4 V109 +1:20:30 +53:31 00:01:55 602 94 696
131 Natālija Treulande 6100 VSK Noskrien 03:23:30 SL2 16 S22 +50:40 +50:40 00:01:54 751 124 875
132 Olga Maloļetņikova 6011 Adidas Runners | Riga 03:23:51 SL2 17 S23 +51:01 +51:01 00:01:42 750 138 888
133 Andris Rosickis 6146 Cukuri 03:24:34 VL3 33 V110 +1:22:50 +1:05:23 00:02:17 595 79 674
134 Pavels Mazurs 6179 03:24:37 VL3 34 V111 +1:22:53 +1:05:26 00:02:31 595 72 667
135 Kaspars Butāns 6191 03:24:59 VL3 35 V112 +1:23:15 +1:05:48 00:01:46 594 102 696
136 Juris Trofimenko 6126 03:25:07 VL3 36 V113 +1:23:23 +1:05:56 00:02:19 593 78 671
137 Kristīne Leja 6029 03:25:20 SL2 18 S24 +52:30 +52:30 00:01:46 744 133 877
138 Artūrs Jermolovs 6028 VSK Noskrien/Meža taku skrējieni 03:27:28 VL2 70 V114 +1:25:44 +1:25:44 00:02:54 587 62 649
139 Tomass Fedotovs 6156 ČikČik 03:27:42 VL2 71 V115 +1:25:58 +1:25:58 00:01:33 586 116 702
140 Līga Rukšāne 16112 03:27:46 SL2 19 S25 +54:56 +54:56 00:02:17 736 103 839
141 Kristaps Caune 6031 03:28:49 VL2 72 V116 +1:27:05 +1:27:05 00:01:36 583 113 696
142 Edgars Zaķis 6092 VSK Noskrien 03:29:04 VL2 73 V117 +1:27:20 +1:27:20 00:01:39 582 109 691
143 Ruta Šķipare 6165 Lūša pēdās 03:29:19 SL3 6 S26 +56:29 +51:07 00:02:53 730 82 812
144 Karīna Svikle 6186 03:31:01 SL2 20 S27 +58:11 +58:11 00:02:26 724 97 821
145 Edgars Lapiņš 6102 Accenture Latvia 03:31:05 VL2 74 V118 +1:29:21 +1:29:21 00:02:30 577 72 649
146 Daiga Vilkaste 6114 03:32:06 SL3 7 S28 +59:16 +53:54 00:02:30 721 94 815
147 Ieva Dobule 6076 Swedbank 03:33:22 SL2 21 S29 +1:00:32 +1:00:32 00:02:26 716 97 813
148 Zane Bulāne 6115 Gentlemens Club/Supervaroņi 03:33:30 SL2 22 S30 +1:00:40 +1:00:40 00:02:19 716 101 817
149 Krišjānis Neijs 6118 Pēdējās vietas pavēlnieki 03:34:56 VL2 75 V119 +1:33:12 +1:33:12 00:01:23 566 130 696
150 Alvis Bitenieks 6187 Latvijas Finieris 03:35:24 VL2 76 V120 +1:33:40 +1:33:40 00:02:06 565 86 651
151 Gvido Mušperts 6177 03:36:03 VL3 37 V121 +1:34:19 +1:16:52 00:02:40 563 68 631
152 Zigmunds Vītiņš 6204 DEAC 03:37:59 VL3 38 V122 +1:36:15 +1:18:48 00:01:58 558 92 650
153 Ervīns Ozoliņš 6202 Concombres 03:38:01 VL3 39 V123 +1:36:17 +1:18:50 00:01:52 558 96 654
154 Gunta Neija 6108 VSK Noskrien 03:38:10 SL2 23 S31 +1:05:20 +1:05:20 00:03:01 701 78 779
155 Anete Danelsone 6149 VSK Noskrien Blonde / Accenture 03:38:39 SL2 24 S32 +1:05:49 +1:05:49 00:01:46 699 133 832
156 Vitālijs Žuselis 6035 Daugavpils Runners 03:40:28 VL2 77 V124 +1:38:44 +1:38:44 00:01:58 552 92 644
157 Oskars Brasliņš 6063 TRX Cesis 03:41:56 VL2 78 V125 +1:40:12 +1:40:12 00:01:03 549 171 720
158 Ieviņa Gaiziņa 6022 VSK Noskrien 03:42:21 SL3 8 S33 +1:09:31 +1:04:09 00:02:40 687 88 775
159 Māris Zirnis 6006 03:42:23 VL2 79 V126 +1:40:39 +1:40:39 00:02:16 547 79 626
160 Ilze Štila 6040 Sece 03:42:31 SL3 9 S34 +1:09:41 +1:04:19 00:02:29 687 95 782
161 Mareks Tumašs 6178 Knowledgeprice.com 03:42:42 VL3 40 V127 +1:40:58 +1:23:31 00:01:39 547 109 656
162 Evita Biezmane 6101 03:42:45 SL2 25 S35 +1:09:55 +1:09:55 00:03:07 686 75 761
163 Liene Kalniņa 6150 Skrienam kopā 03:44:47 SL2 26 S36 +1:11:57 +1:11:57 00:01:57 680 121 801
164 Randa Misāne 6113 03:45:01 SL2 27 S37 +1:12:11 +1:12:11 00:02:37 679 90 769
165 Artūrs Ketlers 6024 VSK Noskrien / SK Dzērvene 03:46:11 VLJ 5 V128 +1:44:27 +1:26:30 00:02:17 538 79 617
166 Uģis Bents 6119 03:47:36 VL2 80 V129 +1:45:52 +1:45:52 00:02:16 535 79 614
167 Darnai Sukonthapanich 6201 Royal Canadian Dragoons 03:50:51 VL2 81 V130 +1:49:07 +1:49:07 00:01:32 527 117 644
168 Tomaš Bodnar 6190 eFP Latvia 03:52:37 VL2 82 V131 +1:50:53 +1:50:53 00:02:42 523 67 590
169 Jānis Straukmanis 6116 03:53:26 VL2 83 V132 +1:51:42 +1:51:42 00:03:11 521 57 578
170 Jana Puze 6069 Jaunmārupe skrien! 03:58:29 SL2 28 S38 +1:25:39 +1:25:39 00:02:22 641 99 740
171 Helmuts Polis 6014 FK Kalsnava 04:04:45 VL3 41 V133 +2:03:01 +1:45:34 00:05:16 497 34 531
172 Andris Melnis 6189 Olainfarm 04:05:53 VL2 84 V134 +2:04:09 +2:04:09 00:02:01 495 89 584
173 Vitālijs Jakovļevs 6055 www.endo.lv 04:09:48 VL2 85 V135 +2:08:04 +2:08:04 00:02:50 487 64 551
174 Andulis Šmidlers 6143 VSK Noskrien 04:10:12 VL3 42 V136 +2:08:28 +1:51:01 00:01:52 487 96 583
175 Ingūna Sevostjanova 6142 Nūjo vesels 04:11:10 SL3 10 S39 +1:38:20 +1:32:58 00:02:41 608 88 696
176 Ilze Rāta 6181 Exigen Services Latvia #optimized4running 04:12:14 SL4 1 S40 +1:39:24 +00:00 00:02:36 606 90 696
177 Renāte Šmite 6051 04:14:50 SLJ 2 S41 +1:42:00 +1:21:25 00:02:05 600 113 713
178 Laura Liniņa 6203 04:14:54 SL2 29 S42 +1:42:04 +1:42:04 00:02:13 600 106 706
179 Pēteris Leja 6136 04:18:24 VL4 5 V137 +2:16:40 +1:49:41 00:02:35 471 70 541
180 Ligita Leitlande 6023 Zemgales Ziņas 04:23:17 SL3 11 S43 +1:50:27 +1:45:05 00:01:44 580 136 716
181 Aija Dzeņkovska 6145 Nūjo vesels 04:23:40 SL3 12 S44 +1:50:50 +1:45:28 00:01:53 580 125 705
182 Māris Avotiņš 6153 04:24:47 VL3 43 V138 +2:23:03 +2:05:36 00:02:15 460 80 540
183 Ilmārs Jānis Blūzmanis 6070 failiem.lv 04:33:10 VLJ 6 V139 +2:31:26 +2:13:29 00:01:15 446 144 590
184 Valters Alliks 6071 failiem.lv 04:33:10 VLJ 7 V140 +2:31:26 +2:13:29 00:01:15 446 144 590
185 Ivo Kleins 16113 Ķesterciems I Engures sportam 04:36:22 VL3 44 V141 +2:34:38 +2:17:11 00:03:36 440 50 490
186 Māris Vīlips 6096 04:36:32 VL3 45 V142 +2:34:48 +2:17:21 00:02:08 440 84 524
187 Inese Sirmā 6056 04:36:33 SL3 13 S45 +2:03:43 +1:58:21 00:02:20 553 101 654
188 Ilona Ozoliņa 6046 Exigen Services Latvia #optimized4running 04:39:49 SL2 30 S46 +2:06:59 +2:06:59 00:02:08 546 110 656
189 Artūrs Vadzis 6129 SPB RUN/ASICS DSQ