STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Bērziņš 5186 PATRIA SPORTLAND 01:24:44 VB2 1 V1 +00:00 +00:00 00:00:58 1000 186 1186
2 Gints Lūsis 5248 Talsu pakalnu sporta klubs 01:28:10 VB2 2 V2 +03:26 +03:26 00:00:47 961 230 1191
3 Didzis Glušņevs 5256 VSK Noskrien Rieksti 01:28:22 VB2 3 V3 +03:38 +03:38 00:01:02 959 174 1133
4 Kristaps Magone 5175 Attido/SPB RUN/Asics 01:32:55 VB2 4 V4 +08:11 +08:11 00:01:00 912 180 1092
5 Artūrs Leitlands 5406 VSK "Burkānciems & Co" 01:35:43 VB2 5 V5 +10:59 +10:59 00:01:18 885 138 1023
6 Alvis Danovskis 5069 adidas Runners | RIGA 01:36:29 VB2 6 V6 +11:45 +11:45 00:01:07 878 161 1039
7 Edgars Sprūds 5126 Matisons Runner's Club 01:37:41 VB2 7 V7 +12:57 +12:57 00:00:43 867 251 1118
8 Juris Damškalns 5158 Talsu pakalnu sporta klubs 01:38:03 VB2 8 V8 +13:19 +13:19 00:00:48 864 225 1089
9 Valts Ulmanis 5143 IK Auseklis 01:39:23 VBJ 1 V9 +14:39 +00:00 00:01:11 853 152 1005
10 Rolands Pužulis 5041 Madona 01:39:50 VB2 9 V10 +15:06 +15:06 00:00:59 849 183 1032
11 Oskars Cimermanis 5272 Riga Ironman Team 01:40:38 VB2 10 V11 +15:54 +15:54 00:01:09 842 157 999
12 Roberts Sukonovs 5283 Gentlemen's Club 01:40:51 VB2 11 V12 +16:07 +16:07 00:01:03 840 171 1011
13 Klinta Lauska 5325 Grauda Spēks 01:41:54 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:41 1000 140 1140
14 Juris Redisons 5091 Tērvetes dabas parks 01:43:43 VB3 1 V13 +18:59 +00:00 00:01:18 817 138 955
15 Aigars Silkalns 5215 colorlib.com 01:44:26 VB2 12 V14 +19:42 +19:42 00:01:05 811 166 977
16 Antis Zunda 5375 01:44:46 VB4 1 V15 +20:02 +00:00 00:01:24 809 129 938
17 Voldemārs Lejnieks 5214 SK Dzērvene 01:44:49 VB2 13 V16 +20:05 +20:05 00:00:45 808 240 1048
18 Uldis Raipalis 5130 Gentlemen's Club 01:45:18 VB2 14 V17 +20:34 +20:34 00:01:17 805 140 945
19 Gints Jakovels 5332 Smiling runner 01:45:36 VB2 15 V18 +20:52 +20:52 00:01:05 802 166 968
20 Karīna Helmane-Soročenkova 5197 VSK Noskrien 01:45:56 SB2 2 S2 +04:02 +04:02 00:01:04 962 220 1182
21 Raitis Jirgensons 5292 01:47:33 VB2 16 V19 +22:49 +22:49 00:00:59 788 183 971
22 Reinis Spaile 5395 TEAM SIMBA 01:47:37 VB2 17 V20 +22:53 +22:53 00:01:00 787 180 967
23 Salvis Brasavs 5199 01:48:01 VB3 2 V21 +23:17 +04:18 00:01:11 784 152 936
24 Edgars Kokorēvičs 5385 VSK "Burkānciems & Co" 01:48:49 VB2 18 V22 +24:05 +24:05 00:00:52 779 208 987
25 Māris Sardiko 5322 Team Kažemāka/Train2WinLv 01:48:56 VB2 19 V23 +24:12 +24:12 00:01:11 778 152 930
26 Kaspars Adijāns 5209 SPB RUN/Asics 01:48:57 VB2 20 V24 +24:13 +24:13 00:00:51 778 212 990
27 Sandis Ziediņš 5099 Maratona klubs 01:48:58 VBJ 2 V25 +24:14 +09:35 00:01:05 778 166 944
28 Reinis Bērziņš 5168 Virsotne/MARMOT 01:49:20 VB2 21 V26 +24:36 +24:36 00:01:05 775 166 941
29 Kitija Valtere 5320 Baltais 01:49:30 SB2 3 S3 +07:36 +07:36 00:00:54 931 261 1192
30 Gints Krieviņš 5265 Lidosta "Rīga" 01:49:33 VB2 22 V27 +24:49 +24:49 00:01:29 773 121 894
31 Pēteris Stepiņš 5301 Swedbank 01:49:44 VB2 23 V28 +25:00 +25:00 00:01:26 772 126 898
32 Ģirts Žagars 5181 01:50:12 VB2 24 V29 +25:28 +25:28 00:01:31 769 119 888
33 Kaspars Blūms 5393 pulsometrs.lv 01:50:30 VB2 25 V30 +25:46 +25:46 00:01:35 767 114 881
34 Gatis Kveders 5342 Rieksti / VSK Noskrien 01:50:43 VB2 26 V31 +25:59 +25:59 00:01:31 765 119 884
35 Anete Švilpe 5257 Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres 01:51:08 SB2 4 S4 +09:14 +09:14 00:01:07 917 210 1127
36 Artūrs Rimicans 5109 Patria Sportland 01:51:28 VB2 27 V32 +26:44 +26:44 00:01:19 760 137 897
37 Inga Zālīte 5056 Grauda Spēks 01:51:56 SB3 1 S5 +10:02 +00:00 00:01:54 910 124 1034
38 Mārtiņš Birums 5072 Team Kažemāka/Train2WinLv 01:52:09 VB2 28 V33 +27:25 +27:25 00:01:32 756 117 873
39 Aivars Bondars 5267 Lūša pēdās 01:52:24 VB3 3 V34 +27:40 +08:41 00:01:23 754 130 884
40 Juris Čerpinskis 5180 01:52:25 VB2 29 V35 +27:41 +27:41 00:01:20 754 135 889
41 Zanda Ulanova 5323 Moller Auto Ventspils / MRC 01:52:31 SB2 5 S6 +10:37 +10:37 00:01:57 906 121 1027
42 Iveta Pūpola 5312 Maratona klubs 01:52:32 SB3 2 S7 +10:38 +00:36 00:01:24 906 168 1074
43 Dace Banga-Hodžajeva 5281 Moller Auto Ventspils / MRC 01:53:35 SB2 6 S8 +11:41 +11:41 00:01:33 897 152 1049
44 Anrijs Daile 5241 Veču lauks 01:53:42 VBJ 3 V36 +28:58 +14:19 00:02:01 745 89 834
45 Rolands Rudītis 5156 Azimuts OK 01:53:49 VB2 30 V37 +29:05 +29:05 00:02:14 744 81 825
46 Aldis Bušs 5242 SK Tērauds 01:54:01 VB2 31 V38 +29:17 +29:17 00:01:29 743 121 864
47 Niklāvs Emīls Eglītis 5314 Jāņkalni 01:54:30 VBJ 4 V39 +29:46 +15:07 00:01:44 740 104 844
48 Aino Gošs 5026 Maratona klubs 01:54:38 VB3 4 V40 +29:54 +10:55 00:01:54 739 95 834
49 Madara Frēliha 5185 Jaunmārupe skrien 01:55:00 SB2 7 S9 +13:06 +13:06 00:01:32 886 153 1039
50 Juris Jansons 5321 Swedbank 01:55:05 VB3 5 V41 +30:21 +11:22 00:01:29 736 121 857
51 Ivo Deičmanis 5219 Siguldas Maratona klubs 01:55:14 VB2 32 V42 +30:30 +30:30 00:00:44 735 245 980
52 Jānis Neimanis 5399 Talsu pakalnu sporta klubs 01:55:25 VB4 2 V43 +30:41 +10:39 00:01:51 734 97 831
53 Andis Komarovs 5423 01:55:44 VB2 33 V44 +31:00 +31:00 00:01:16 732 142 874
54 Jānis Sirmais 5378 Guddžobs guddans 01:55:48 VB2 34 V45 +31:04 +31:04 00:01:24 732 129 861
55 Zigmunds Zauls 5352 Limbaži 01:55:54 VB3 6 V46 +31:10 +12:11 00:01:57 731 92 823
56 Aigars Cibuļskis 5077 01:56:04 VB2 35 V47 +31:20 +31:20 00:01:29 730 121 851
57 Kaspars Allers 5096 #esnokurzem 01:56:08 VB2 36 V48 +31:24 +31:24 00:01:44 730 104 834
58 Jakub Spryngl 5188 01:56:36 VB3 7 V49 +31:52 +12:53 00:01:32 727 117 844
59 Anrijs Hodžajevs 5282 Full Court 01:56:59 VB2 37 V50 +32:15 +32:15 00:01:24 724 129 853
60 Artūrs Soročenkovs 5134 01:57:06 VB2 38 V51 +32:22 +32:22 00:01:31 724 119 843
61 Normunds Zauls 5132 Limbaži 01:57:15 VB3 8 V52 +32:31 +13:32 00:02:14 723 81 804
62 Ondrej Fikrle 5238 BKV Holysov / RK Svata 01:57:35 VB3 9 V53 +32:51 +13:52 00:02:05 721 86 807
63 Imants Kaldre 5200 VSK Noskrien 01:57:51 VB2 39 V54 +33:07 +33:07 00:01:44 719 104 823
64 Raimonds Ozoliņš 5264 RIEKSTI 01:58:08 VB2 40 V55 +33:24 +33:24 00:00:55 717 196 913
65 Ritvars Klapars 5053 VSK Burkānciems & Co / VSK Noskrien 01:58:23 VB3 10 V56 +33:39 +14:40 00:00:54 716 200 916
66 Valdis Čunka 5340 Aldaris GO 01:58:41 VB2 41 V57 +33:57 +33:57 00:01:25 714 127 841
67 Liene Allere 5203 01:58:48 SB2 8 S10 +16:54 +16:54 00:01:12 858 196 1054
68 Kaspars Pētersons 5274 VSK Noskrien 01:59:06 VB2 42 V58 +34:22 +34:22 00:01:17 711 140 851
69 Andris Bergmanis 15240 01:59:13 VB2 43 V59 +34:29 +34:29 00:01:29 711 121 832
70 Andis Ozoliņš 5015 BN Kurši 01:59:16 VB2 44 V60 +34:32 +34:32 00:01:30 710 120 830
71 Toms Bērziņš 5361 Plastik 01:59:24 VB2 45 V61 +34:40 +34:40 00:01:44 710 104 814
72 Alise Putraima 5170 LIMBAŽI SKRIEN 01:59:26 SB2 9 S11 +17:32 +17:32 00:01:15 853 188 1041
73 Matīss Ķeķers 5054 01:59:39 VB2 46 V62 +34:55 +34:55 00:01:38 708 110 818
74 Didzis Raits 5254 Mana mīļākā komanda! 02:00:09 VB2 47 V63 +35:25 +35:25 00:00:55 705 196 901
75 Edgars Sproģis 5010 Pretīgās cūkas 02:00:26 VB2 48 V64 +35:42 +35:42 00:01:12 704 150 854
76 Edijs Veide 5037 DC VECSALACAS UNITED 02:00:26 VB2 49 V65 +35:42 +35:42 00:01:02 704 174 878
77 Raimonds Skudra 5397 SSK Bebra 02:00:33 VB3 11 V66 +35:49 +16:50 00:01:10 703 154 857
78 Raimonds Kaže 5357 Auces aeroklubs 02:00:42 VB2 50 V67 +35:58 +35:58 00:02:03 702 88 790
79 Aleksis Borozdins 5422 Salacgrīva 02:00:49 VB2 51 V68 +36:05 +36:05 00:01:57 701 92 793
80 Aiga Taulīna 5408 Saldus Boksa klubs 02:01:54 SB2 10 S12 +20:00 +20:00 00:01:31 836 155 991
81 Toms Rajunčus 5224 Luminor 02:02:09 VB2 52 V69 +37:25 +37:25 00:02:05 694 86 780
82 Lauris Liberts 5120 Draugiem Group 02:02:41 VB3 12 V70 +37:57 +18:58 00:01:41 691 107 798
83 Andris Orniņš 5316 02:02:55 VB2 53 V71 +38:11 +38:11 00:01:27 689 124 813
84 Lāsma Avotiņa-Žaglova 5018 02:03:04 SB2 11 S13 +21:10 +21:10 00:01:47 828 132 960
85 Valdis Tilts 5116 Kocēnu novads 02:03:25 VB4 3 V72 +38:41 +18:39 00:01:09 687 157 844
86 Artūrs Rukkalns 5226 02:03:29 VB2 54 V73 +38:45 +38:45 00:01:45 686 103 789
87 Konstantīns Čursins 5081 ChursinTeam 02:03:32 VB2 55 V74 +38:48 +38:48 00:01:51 686 97 783
88 Agris Dreimanis 5149 02:03:39 VB2 56 V75 +38:55 +38:55 00:01:51 685 97 782
89 Maksims Leščinskis 5383 Zoorbagan 02:04:08 VB3 13 V76 +39:24 +20:25 00:02:29 683 72 755
90 Kristiāns Upenieks 5247 SK Tērauds 02:04:37 VBJ 5 V77 +39:53 +25:14 00:01:53 680 96 776
91 Mārtiņš Krauklis 5239 02:04:54 VB2 57 V78 +40:10 +40:10 00:00:47 678 230 908
92 Emīls Kvālis 5228 Mārupes Dunkani 02:04:58 VBJ 6 V79 +40:14 +25:35 00:01:01 678 177 855
93 Žanis Cibuļskis 5324 02:05:05 VB2 58 V80 +40:21 +40:21 00:01:11 677 152 829
94 Iveta Caune 5285 Izturība 02:05:27 SB3 3 S14 +23:33 +13:31 00:01:53 812 125 937
95 Māris Rudens 5363 Riga Ironman Team 02:05:45 VB3 14 V81 +41:01 +22:02 00:02:04 674 87 761
96 Andis Ruskulis 5192 SPORTLAND 02:05:46 VB2 59 V82 +41:02 +41:02 00:01:35 674 114 788
97 Margarita Petelina 5095 02:06:00 SB3 4 S15 +24:06 +14:04 00:02:01 809 117 926
98 Uldis Pormeisters 5305 Ātrās ļipas 02:06:03 VB2 60 V83 +41:19 +41:19 00:01:01 672 177 849
99 Pāvels Saveļjevs 5391 Accenture > Be Yourself & Make a difference 02:06:37 VB2 61 V84 +41:53 +41:53 00:01:32 669 117 786
100 Gatis Miķelsons 5426 www.spv.lv 02:06:40 VB2 62 V85 +41:56 +41:56 00:01:20 669 135 804
101 Jānis Vītols 5310 VSK Noskrien Seniori 02:07:08 VB4 4 V86 +42:24 +22:22 00:01:57 666 92 758
102 Jānis Kudums 5100 02:07:13 VB2 63 V87 +42:29 +42:29 00:02:09 666 84 750
103 Romāns Hačatrjans 5110 Madona 02:07:15 VB2 64 V88 +42:31 +42:31 00:02:07 666 85 751
104 Aivars Krjukovs 5078 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:07:20 VB2 65 V89 +42:36 +42:36 00:02:15 665 80 745
105 Arnis Kurps 15242 Skrienam kopā 02:07:22 VBJ 7 V90 +42:38 +27:59 00:01:39 665 109 774
106 Mārtiņš Vilemsons 5348 VSK Noskrien Seniori 02:07:38 VB3 15 V91 +42:54 +23:55 00:01:57 664 92 756
107 Normunds Upenieks 5245 SK Tērauds 02:07:50 VB3 16 V92 +43:06 +24:07 00:02:18 663 78 741
108 Sergejs Smelovs 5057 02:07:54 VB2 66 V93 +43:10 +43:10 00:01:54 662 95 757
109 Līga Rusiņa 15250 02:08:00 SB2 12 S16 +26:06 +26:06 00:01:38 796 144 940
110 Mārtiņš Dīcis 5410 VSK Noskrien 02:08:20 VB2 67 V94 +43:36 +43:36 00:01:43 660 105 765
111 Kristers Ozoliņš 5253 02:08:36 VBJ 8 V95 +43:52 +29:13 00:01:43 659 105 764
112 Igors Kozlovs 15246 franči 02:08:44 VB3 17 V96 +44:00 +25:01 00:02:08 658 84 742
113 Mārcis Šķēls 5048 Americano Jeti 02:08:53 VB2 68 V97 +44:09 +44:09 00:01:53 657 96 753
114 Aigars Teivāns 5023 Teo Team 02:08:54 VB2 69 V98 +44:10 +44:10 00:01:31 657 119 776
115 Aivars Spūlis 5190 Izturība 02:08:59 VB2 70 V99 +44:15 +44:15 00:01:12 657 150 807
116 Agris Spalviņš 5031 Rauna 02:09:07 VB4 5 V100 +44:23 +24:21 00:01:21 656 133 789
117 Laura Pētersone 5275 VSK Noskrien / MRC 02:09:22 SB2 13 S17 +27:28 +27:28 00:01:20 788 176 964
118 Guntars Straume 5101 Maratona klubs 02:09:25 VB3 18 V101 +44:41 +25:42 00:01:40 655 108 763
119 Arnis Ābelīte 5429 Virsotne/MARMOT 02:09:44 VB3 19 V102 +45:00 +26:01 00:01:09 653 157 810
120 Jānis Ābols 5166 Maratona klubs 02:09:46 VB2 71 V103 +45:02 +45:02 00:02:05 653 86 739
121 Fadejs Precinieks 5293 02:09:55 VB2 72 V104 +45:11 +45:11 00:02:17 652 79 731
122 Jānis Kļimenkovs 5334 Swedbank 02:10:13 VB2 73 V105 +45:29 +45:29 00:02:01 651 89 740
123 Raimonds Spēks 5371 KROKUS 02:10:17 VB2 74 V106 +45:33 +45:33 00:02:27 650 73 723
124 Māris Lūsis 5104 Skrienošie Lūši 02:10:20 VB2 75 V107 +45:36 +45:36 00:01:07 650 161 811
125 Lauris Zilveris 5060 Pīļtēviņa pārgājiens 02:10:31 VB2 76 V108 +45:47 +45:47 00:01:38 649 110 759
126 Māris Plūme 5251 Swedbank 02:10:44 VB2 77 V109 +46:00 +46:00 00:02:11 648 82 730
127 Juris Leitāns 5350 MJ-Partneri 02:10:47 VB3 20 V110 +46:03 +27:04 00:02:03 648 88 736
128 Kārlis Kostjukovs 5358 Purva kurmji 02:10:52 VB2 78 V111 +46:08 +46:08 00:02:03 647 88 735
129 Sandis Pavļukevičs 5277 02:10:54 VB2 79 V112 +46:10 +46:10 00:01:31 647 119 766
130 Sentis Strods 5424 02:10:54 VB2 80 V113 +46:10 +46:10 00:01:36 647 113 760
131 Roberts Ivzāns 5284 Ogre 02:10:56 VB3 21 V114 +46:12 +27:13 00:02:22 647 76 723
132 Ilze Vindele 5011 02:10:58 SB2 14 S18 +29:04 +29:04 00:01:45 778 134 912
133 Arnita Sorokina 6043 02:11:16 SB3 5 S19 +29:22 +19:20 00:01:50 776 128 904
134 Jānis Rozenbergs 5294 02:11:23 VB2 81 V115 +46:39 +46:39 00:01:31 645 119 764
135 Kristaps Dvēselītis 5288 02:11:49 VBJ 9 V116 +47:05 +32:26 00:01:48 643 100 743
136 Oskars Apsītis 15252 2KOKI 02:11:59 VB3 22 V117 +47:15 +28:16 00:01:48 642 100 742
137 Reinis Liepiņš 5090 02:12:00 VB2 82 V118 +47:16 +47:16 00:00:48 642 225 867
138 Krista Hartmane 5223 Siguldas Maratona klubs 02:12:24 SB2 15 S20 +30:30 +30:30 00:00:47 770 300 1070
139 Mārtiņš Jansons 5390 02:12:30 VB2 83 V119 +47:46 +47:46 00:01:28 639 123 762
140 Atis Bērziņš 5029 02:12:49 VB3 23 V120 +48:05 +29:06 00:02:12 638 82 720
141 Pauls Vītols 5376 02:13:08 VB2 84 V121 +48:24 +48:24 00:02:23 636 76 712
142 Agnese Sperga 5076 Gentlemens Club/Supervaroņi 02:13:09 SB2 16 S21 +31:15 +31:15 00:02:03 765 115 880
143 Jānis Rukmanis 5058 3D Running 02:13:17 VB2 85 V122 +48:33 +48:33 00:02:06 636 86 722
144 Matīss Lakovics 5403 Gjensidige 02:13:40 VB2 86 V123 +48:56 +48:56 00:02:46 634 65 699
145 Dāvis Fricbergs 5073 adidas Runners Riga 02:13:54 VBJ 10 V124 +49:10 +34:31 00:01:53 633 96 729
146 Juris Dzērve 5389 Mailigen 02:14:02 VB2 87 V125 +49:18 +49:18 00:02:05 632 86 718
147 Mārtiņš Pujāts 5017 02:14:13 VB2 88 V126 +49:29 +49:29 00:01:37 631 111 742
148 Mikus Bērziņš 5398 02:14:24 VB2 89 V127 +49:40 +49:40 00:01:22 630 132 762
149 Aivars Šķudītis 5173 Latvijas Finieris 02:14:32 VB2 90 V128 +49:48 +49:48 00:01:19 630 137 767
150 Uģis Kūliņš 5404 02:14:41 VB3 24 V129 +49:57 +30:58 00:02:10 629 83 712
151 Aldis Sjucillo 5210 Latvijas Finieris 02:14:51 VB3 25 V130 +50:07 +31:08 00:01:34 628 115 743
152 Kaspars Vēzītis 5042 02:14:51 VB3 26 V131 +50:07 +31:08 00:02:09 628 84 712
153 Juris Misters 5030 02:15:04 VB2 91 V132 +50:20 +50:20 00:02:03 627 88 715
154 Guntis Leimanis 5046 02:15:11 VB2 92 V133 +50:27 +50:27 00:02:41 627 67 694
155 Sandra Vesere 5374 02:15:16 SB2 17 S22 +33:22 +33:22 00:01:57 753 121 874
156 Aivis Mitenieks 5145 Swedbank 02:16:03 VB2 93 V134 +51:19 +51:19 00:01:54 623 95 718
157 Valdis Prauliņš 5243 Čiekurkalna Road Runners 02:16:33 VB3 27 V135 +51:49 +32:50 00:01:38 621 110 731
158 Mārtiņš Salnājs 5063 02:16:33 VB3 28 V136 +51:49 +32:50 00:02:19 621 78 699
159 Artūrs Kadiķis 5052 02:16:42 VB2 94 V137 +51:58 +51:58 00:02:02 620 89 709
160 Jānis Kopmanis 5415 02:16:53 VB3 29 V138 +52:09 +33:10 00:01:32 619 117 736
161 Viesturs Ozoliņš 15251 02:16:54 VB2 95 V139 +52:10 +52:10 00:02:09 619 84 703
162 Dace Spalva 5123 Kocēnu novads-1 02:16:56 SB2 18 S23 +35:02 +35:02 00:01:50 744 128 872
163 Elita Zālīte 5039 TRX Cēsis 02:16:57 SB3 6 S24 +35:03 +25:01 00:01:46 744 133 877
164 Krišjānis Hartmanis 5136 KIČE 02:17:05 VB2 96 V140 +52:21 +52:21 00:02:14 618 81 699
165 Lāsma Zebuliņa 5266 VSK Noskrien Blonde 02:17:48 SB3 7 S25 +35:54 +25:52 00:01:31 739 155 894
166 Vadims Stepanovs 5263 02:17:49 VB2 97 V141 +53:05 +53:05 00:02:13 615 81 696
167 Kristaps Heinsbergs 5187 PATRIA SPORTLAND 02:17:50 VB2 98 V142 +53:06 +53:06 00:02:41 615 67 682
168 Raivis Cakuls 5152 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:17:53 VB3 30 V143 +53:09 +34:10 00:01:56 615 93 708
169 Evita Riekstiņa 5084 02:17:56 SB2 19 S26 +36:02 +36:02 00:02:10 739 108 847
170 Raimonds Biedrītis 5326 Grauda Spēks 02:17:59 VB2 99 V144 +53:15 +53:15 00:02:35 614 70 684
171 Aivis Štemmers 5127 SK Pūre 02:18:05 VB2 100 V145 +53:21 +53:21 00:00:43 614 251 865
172 Nauris Vērsis 5268 Gentlemen's Club 02:18:06 VB2 101 V146 +53:22 +53:22 00:03:09 614 57 671
173 Mareks Meņšikovs 5001 SUSLIKI 02:18:53 VB3 31 V147 +54:09 +35:10 00:02:02 610 89 699
174 Miks Mežvēvers 5260 02:18:55 VBJ 11 V148 +54:11 +39:32 00:02:58 610 61 671
175 Didzis Sprūds 5366 02:19:08 VB2 102 V149 +54:24 +54:24 00:02:24 609 75 684
176 Edgars Kuģenieks 5262 RIEKSTI 02:19:23 VB2 103 V150 +54:39 +54:39 00:01:03 608 171 779
177 Nora Vrubļevska 5035 Surikati 02:19:29 SB2 20 S27 +37:35 +37:35 00:02:30 731 94 825
178 Rihards Dziedātājs 5003 Draugiem Group 02:19:37 VB2 104 V151 +54:53 +54:53 00:02:51 607 63 670
179 Zanda Kārkliņa 5204 Baldones skriešanas komanda 02:19:46 SB3 8 S28 +37:52 +27:50 00:02:30 729 94 823
180 Zane Deimante 5135 02:19:49 SB2 21 S29 +37:55 +37:55 00:02:29 729 95 824
181 Vladimirs Misāns 5019 02:20:04 VB3 32 V152 +55:20 +36:21 00:02:03 605 88 693
182 Aiva Klepere 5291 Ziemeļkurzeme OK 02:20:14 SB2 22 S30 +38:20 +38:20 00:02:13 727 106 833
183 Ina Graudiņa 5105 VSK Noskrien Vāveres 02:20:20 SB2 23 S31 +38:26 +38:26 00:01:47 726 132 858
184 Valdis Bergs 5343 02:20:22 VB2 105 V153 +55:38 +55:38 00:01:38 604 110 714
185 Dāvis Plotnieks 5140 adidas Runners | Riga I GoPro 02:20:22 VB2 106 V154 +55:38 +55:38 00:01:16 604 142 746
186 Ieva Marta Gintere 5074 02:20:27 SBJ 1 S32 +38:33 +00:00 00:02:04 726 114 840
187 Guna Sprūde 5071 VSK Noskrien 02:20:31 SB2 24 S33 +38:37 +38:37 00:02:03 725 115 840
188 Viesturs Grīnbergs 5356 Sanctimony 02:20:36 VB3 33 V155 +55:52 +36:53 00:02:55 603 62 665
189 Jānis Kolužs 5409 Daugavpils Runners 02:21:13 VB2 107 V156 +56:29 +56:29 00:01:05 600 166 766
190 Santa Žukovska 5295 02:21:26 SB2 25 S34 +39:32 +39:32 00:02:04 720 114 834
191 Jānis Seglickis 5032 Pingvīni 02:21:30 VB2 108 V157 +56:46 +56:46 00:01:36 599 113 712
192 Ritvars Ūdris 5024 02:21:40 VB2 109 V158 +56:56 +56:56 00:02:14 598 81 679
193 Dainis Kronbergs 5088 TUKUMS 02:21:59 VB3 34 V159 +57:15 +38:16 00:02:08 597 84 681
194 Agris Krumbergs 5146 Līkā kalna rambātāji 02:22:35 VB3 35 V160 +57:51 +38:52 00:02:32 594 71 665
195 Konstantīns Vasiļjevs 5235 Dion SportLab 02:22:40 VB2 110 V161 +57:56 +57:56 00:01:54 594 95 689
196 Dace Hartmane 5047 Talsu pauguraines Zaķi 02:22:51 SB3 9 S35 +40:57 +30:55 00:01:50 713 128 841
197 Kristaps Skujiņš 5365 Neesam sēnes! 02:22:52 VB2 111 V162 +58:08 +58:08 00:02:12 593 82 675
198 Nauris Hofmanis 5157 REMOSS 02:22:55 VBJ 12 V163 +58:11 +43:32 00:01:31 593 119 712
199 Raivis Hofmanis 5271 REMOSS 02:22:55 VBJ 13 V164 +58:11 +43:32 00:01:36 593 113 706
200 Iveta Kalēja 5128 02:22:58 SB2 26 S36 +41:04 +41:04 00:02:24 713 98 811
201 Gatis Ezerkalns 5025 02:23:40 VB2 112 V165 +58:56 +58:56 00:02:24 590 75 665
202 Dace Ancāne 5328 VENDEN 02:23:43 SB2 27 S37 +41:49 +41:49 00:02:29 709 95 804
203 Ina Balgalve 5097 02:23:46 SB3 10 S38 +41:52 +31:50 00:01:54 709 124 833
204 Laura Igaviņa 5066 SK Lejasciems 02:24:27 SBJ 2 S39 +42:33 +04:00 00:02:04 705 114 819
205 Oļegs Kopijs 5360 Saldus Boksa klubs 02:24:43 VB2 113 V166 +59:59 +59:59 00:02:09 586 84 670
206 Aija Rogāle 5364 KROKUS 02:24:46 SB3 11 S40 +42:52 +32:50 00:02:19 704 101 805
207 Juris Grodnis 5273 KROKUS 02:24:47 VB4 6 V167 +1:00:03 +40:01 00:02:07 585 85 670
208 Māris Videmanis 5309 Mežsusuri 02:24:52 VB2 114 V168 +1:00:08 +1:00:08 00:02:42 585 67 652
209 Agita Gritāne 5216 Biznesa parks ABAVA 02:25:14 SB3 12 S41 +43:20 +33:18 00:02:20 702 101 803
210 Sabīne Eglīte 5335 Jāņkalni 02:25:21 SB2 28 S42 +43:27 +43:27 00:01:59 701 118 819
211 Antra Spundiņa 5208 VSK Noskrien 02:25:24 SB2 29 S43 +43:30 +43:30 00:01:22 701 172 873
212 Juris Rukkalns 5125 Ragana 02:25:30 VB4 7 V169 +1:00:46 +40:44 00:02:24 582 75 657
213 Aigars Tohters 5182 SK Dzērvene II 02:25:38 VB2 115 V170 +1:00:54 +1:00:54 00:01:50 582 98 680
214 Laura Davidauska 5405 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:25:47 SBJ 3 S44 +43:53 +05:20 00:01:41 699 140 839
215 Līva Lazdiņa 5430 02:25:54 SBJ 4 S45 +44:00 +05:27 00:02:22 698 99 797
216 Roberts Koleda 5338 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:25:57 VB3 36 V171 +1:01:13 +42:14 00:02:15 581 80 661
217 Tālis Paeglis 5033 Latraps skrien savai zemei / VSK Noskrien 02:25:59 VB2 116 V172 +1:01:15 +1:01:15 00:02:08 580 84 664
218 Chloe Gingras 5372 02:26:06 SB2 30 S46 +44:12 +44:12 00:02:12 697 107 804
219 Edgars Dobelis 5093 02:26:14 VB2 117 V173 +1:01:30 +1:01:30 00:01:55 579 94 673
220 Andris Zībergs 5085 Cepu cepu 02:26:19 VB3 37 V174 +1:01:35 +42:36 00:01:56 579 93 672
221 Anita Fišere 5045 Maratona klubs 02:26:20 SB2 31 S47 +44:26 +44:26 00:02:08 696 110 806
222 Juris Kļaviņš 5259 ZAJEC 02:26:37 VB3 38 V175 +1:01:53 +42:54 00:02:33 578 71 649
223 Jānis Gora 5196 LMT 02:27:01 VB2 118 V176 +1:02:17 +1:02:17 00:02:18 576 78 654
224 Oskars Martuzāns 5311 AkmensDizains.lv 02:27:07 VB2 119 V177 +1:02:23 +1:02:23 00:02:22 576 76 652
225 Kristīne Slikšāne 5121 VSK Noskrien 02:27:27 SB3 13 S48 +45:33 +35:31 00:02:05 691 113 804
226 Marta Lapiņa 5151 KVISVIKI 02:27:36 SB2 32 S49 +45:42 +45:42 00:02:29 690 95 785
227 Reinis Sietiņš 5411 3D Running 02:28:01 VB2 120 V178 +1:03:17 +1:03:17 00:02:24 572 75 647
228 Gunta Reinicāne 5232 02:28:26 SB2 33 S50 +46:32 +46:32 00:01:59 687 118 805
229 Madara Kukaine 5388 Mailigen 02:28:30 SB2 34 S51 +46:36 +46:36 00:02:14 686 105 791
230 Leroux Mike 15248 02:28:44 VB3 39 V179 +1:04:00 +45:01 00:03:20 570 54 624
231 Karīna Lindava 5362 02:28:51 SB2 35 S52 +46:57 +46:57 00:02:48 685 84 769
232 Kārlis Pajuste 5421 02:28:56 VB2 121 V180 +1:04:12 +1:04:12 00:02:18 569 78 647
233 Viktors Aleksejevs 5407 AS Aldaris 02:29:05 VB2 122 V181 +1:04:21 +1:04:21 00:02:35 568 70 638
234 Erlens Grunckis 5416 02:29:10 VB3 40 V182 +1:04:26 +45:27 00:02:40 568 68 636
235 Jana Gutkina 5098 Zoorbagan 02:29:35 SB2 36 S53 +47:41 +47:41 00:02:31 681 93 774
236 Vilis Trautmanis 5139 02:29:36 VB2 123 V183 +1:04:52 +1:04:52 00:02:11 566 82 648
237 Māra Pucena 5111 02:29:47 SB2 37 S54 +47:53 +47:53 00:01:34 680 150 830
238 Arnis Kārkliņš 5040 02:29:49 VB3 41 V184 +1:05:05 +46:06 00:02:59 566 60 626
239 Ērika Urtāne 5333 Lūša pēdās 02:29:51 SB2 38 S55 +47:57 +47:57 00:01:54 680 124 804
240 Kristīne Vilcāne 5065 02:30:01 SB2 39 S56 +48:07 +48:07 00:02:23 679 99 778
241 Linda Brokāne 5255 02:30:05 SB2 40 S57 +48:11 +48:11 00:02:26 679 97 776
242 Jānis Deksnis 5300 Swedbank 02:30:11 VB2 124 V185 +1:05:27 +1:05:27 00:02:15 564 80 644
243 Madara Rutkovska 15236 02:30:11 SB2 41 S58 +48:17 +48:17 00:02:13 679 106 785
244 Zane Lukstiņa 15241 02:30:42 SB2 42 S59 +48:48 +48:48 00:02:33 676 92 768
245 Renārs Seiksts 5341 Rīgas satiksme 02:30:46 VB2 125 V186 +1:06:02 +1:06:02 00:02:39 562 68 630
246 Kaspars Aksenoks 5171 CSDD 02:30:56 VB3 42 V187 +1:06:12 +47:13 00:02:47 561 65 626
247 Gunārs Slaide 5230 Baldones Lauvas 02:30:59 VB3 43 V188 +1:06:15 +47:16 00:02:22 561 76 637
248 Agris Meilerts 5331 Latvijas Finieris 02:31:04 VB3 44 V189 +1:06:20 +47:21 00:02:24 561 75 636
249 Guntis Pucens 5129 SK Katrīna 02:31:05 VB4 8 V190 +1:06:21 +46:19 00:01:59 561 91 652
250 Rasa Liepiņa 5000 SUSLIKI 02:31:18 SB3 14 S60 +49:24 +39:22 00:02:16 673 104 777
251 Artūrs Rozenfelds 5184 Jaunmārupe skrien 02:31:24 VB3 45 V191 +1:06:40 +47:41 00:03:00 560 60 620
252 Veronika Buhalova 5351 02:31:26 SB2 43 S61 +49:32 +49:32 00:02:09 673 109 782
253 Heiki Prants 5144 Võru Suusaklubi 02:31:36 VB3 46 V192 +1:06:52 +47:53 00:01:30 559 120 679
254 Mārtiņš Eglijs 5315 02:31:37 VB2 126 V193 +1:06:53 +1:06:53 00:02:43 559 66 625
255 Iveta Eglija 5307 Mana labākā komanda 02:31:37 SB2 44 S62 +49:43 +49:43 00:02:45 672 85 757
256 Kate Dūdele 5059 Legs miserables 02:31:49 SB2 45 S63 +49:55 +49:55 00:01:27 671 162 833
257 Kristīne Krista Lejniece 5381 Zemgales Ziņas 02:31:51 SBJ 5 S64 +49:57 +11:24 00:02:05 671 113 784
258 Artūrs Kančs 5387 SSK Bebra 02:31:55 VB3 47 V194 +1:07:11 +48:12 00:02:22 558 76 634
259 Joshua Belair 15249 02:32:20 VB2 127 V195 +1:07:36 +1:07:36 00:03:34 556 50 606
260 Edijs Ramiņš 5377 Sece 02:32:29 VB3 48 V196 +1:07:45 +48:46 00:02:16 556 79 635
261 Mikus Salcēvičs 5118 Evo 02:32:34 VB2 128 V197 +1:07:50 +1:07:50 00:02:56 555 61 616
262 Sabīne Opeņhovska 5276 02:33:18 SB2 46 S65 +51:24 +51:24 00:02:43 665 87 752
263 Guntars Priede 5270 02:33:20 VB2 129 V198 +1:08:36 +1:08:36 00:02:14 553 81 634
264 Aija Freiberga 15238 02:33:30 SB2 47 S66 +51:36 +51:36 00:02:13 664 106 770
265 Jurģis Stukuls 5207 SK Katrīna 02:33:31 VB2 130 V199 +1:08:47 +1:08:47 00:00:50 552 216 768
266 Armads Upīte 15244 02:33:31 VB3 49 V200 +1:08:47 +49:48 00:02:25 552 74 626
267 Guntis Erbs 5179 02:33:36 VB3 50 V201 +1:08:52 +49:53 00:03:04 552 59 611
268 Kārlis Ertmanis 5005 BALTAIS 02:33:37 VB3 51 V202 +1:08:53 +49:54 00:02:45 552 65 617
269 Madara Ozola 5138 Saldus Boksa klubs 02:33:43 SB2 48 S67 +51:49 +51:49 00:03:13 663 73 736
270 Nauris Enkuzens 5162 Swedbank 02:33:58 VB2 131 V203 +1:09:14 +1:09:14 00:02:57 550 61 611
271 Ainārs Jermacāns 5153 AkmensDizains.lv 02:34:13 VB2 132 V204 +1:09:29 +1:09:29 00:02:24 549 75 624
272 Artis Ivanovs 5213 02:34:22 VB2 133 V205 +1:09:38 +1:09:38 00:02:33 549 71 620
273 Girts Gudrits 5298 Legs Miserables 02:34:53 VB2 134 V206 +1:10:09 +1:10:09 00:01:25 547 127 674
274 Aivars Lapa 5279 Autostarts.lv 02:34:55 VB3 52 V207 +1:10:11 +51:12 00:02:30 547 72 619
275 Armands Andersons 5212 02:35:00 VB2 135 V208 +1:10:16 +1:10:16 00:02:36 547 69 616
276 Dina Alksne 5051 Kocēnu novads-1 02:35:04 SB3 15 S68 +53:10 +43:08 00:02:23 657 99 756
277 Inese Nudiena 5050 VFK STALDZENE 02:35:12 SB2 49 S69 +53:18 +53:18 00:02:00 657 118 775
278 Dace Tomsone 15247 Jaunmārupe skrien! 02:35:21 SB2 50 S70 +53:27 +53:27 00:02:48 656 84 740
279 Elīna Pajuste 5420 02:35:23 SB2 51 S71 +53:29 +53:29 00:02:50 656 83 739
280 Vladimirs Klavnieks 5064 Riga 02:35:35 VB4 9 V209 +1:10:51 +50:49 00:03:33 545 51 596
281 Valdis Lepiksons 5161 Auseklis 02:35:48 VB3 53 V210 +1:11:04 +52:05 00:02:41 544 67 611
282 Haralds Iesalnieks 5169 02:35:50 VBJ 14 V211 +1:11:06 +56:27 00:02:19 544 78 622
283 Edgars Fabrīcius 5148 02:36:09 VB2 136 V212 +1:11:25 +1:11:25 00:02:10 543 83 626
284 Zane Ivanāne 5355 VSK Noskrien Blonde 02:36:44 SB2 52 S72 +54:50 +54:50 00:03:22 650 70 720
285 Normunds Kronbergs 5142 TUKUMS 02:36:44 VB2 137 V213 +1:12:00 +1:12:00 00:02:26 541 74 615
286 Matīss Vaivods 5114 02:36:49 VB2 138 V214 +1:12:05 +1:12:05 00:02:04 540 87 627
287 Aivis Putnāns 5327 VENDEN 02:36:58 VB2 139 V215 +1:12:14 +1:12:14 00:02:18 540 78 618
288 Egija Biete 5313 BALTAIS 02:37:29 SB2 53 S73 +55:35 +55:35 00:02:44 647 86 733
289 Rolands Gritāns 5231 Biznesa parks ABAVA 02:37:43 VB3 54 V216 +1:12:59 +54:00 00:01:57 537 92 629
290 Dace Skrastiņa 5038 Talsu pauguraines Zaķi 02:37:56 SB3 16 S74 +56:02 +46:00 00:02:36 645 90 735
291 Agnese Kundziņa 5347 AMSERV TEAM 02:38:04 SB2 54 S75 +56:10 +56:10 00:02:40 645 88 733
292 Liene Liepiņa 5425 Lustes 02:38:10 SB2 55 S76 +56:16 +56:16 00:02:54 644 81 725
293 Arita Kreslina 5016 02:38:14 SB2 56 S77 +56:20 +56:20 00:02:35 644 91 735
294 Līga Vizule 5225 Luminor 02:38:14 SB2 57 S78 +56:20 +56:20 00:02:57 644 80 724
295 Lauma Muceniece 5346 02:38:15 SB2 58 S79 +56:21 +56:21 00:02:19 644 101 745
296 Spencer Northcott 5386 02:38:21 VB2 140 V217 +1:13:37 +1:13:37 00:02:40 535 68 603
297 Agris Samcovs 5427 SPORTLAND 02:38:22 VB2 141 V218 +1:13:38 +1:13:38 00:01:30 535 120 655
298 Svetlana Šanceva 5428 SPORTLAND 02:38:22 SB2 59 S80 +56:28 +56:28 00:01:29 643 158 801
299 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 5108 VSK Noskrien 02:38:23 SB3 17 S81 +56:29 +46:27 00:02:48 643 84 727
300 Laine Kuzmane 5124 02:38:33 SB2 60 S82 +56:39 +56:39 00:02:12 643 107 750
301 Kaspars Vārpiņš 5217 02:38:36 VB2 142 V219 +1:13:52 +1:13:52 00:01:57 534 92 626
302 Normunds Greiškāns 5287 02:38:47 VB3 55 V220 +1:14:03 +55:04 00:02:49 534 64 598
303 Didzis Dobelis 5354 02:38:58 VB2 143 V221 +1:14:14 +1:14:14 00:02:47 533 65 598
304 Ivars Grobiņš 5289 02:39:17 VB2 144 V222 +1:14:33 +1:14:33 00:01:55 532 94 626
305 Oskars Lūsis 5237 Laimaskoks 02:39:31 VB2 145 V223 +1:14:47 +1:14:47 00:02:16 531 79 610
306 Zane Timma 5183 SK Katrīna 02:39:32 SB2 61 S83 +57:38 +57:38 00:02:13 639 106 745
307 Arnis Ķēniņš 5122 LMT 02:39:36 VB2 146 V224 +1:14:52 +1:14:52 00:03:04 531 59 590
308 Lita Marauska 5240 SK Katrīna 02:39:48 SB3 18 S84 +57:54 +47:52 00:02:32 638 93 731
309 Aivis Gusts 5252 DABAS DOTS 02:40:16 VB2 147 V225 +1:15:32 +1:15:32 00:02:33 529 71 600
310 Žanna Vanaga 5012 VSK Noskrien/Noskrien Cēsis 02:40:18 SB3 19 S85 +58:24 +48:22 00:03:04 636 77 713
311 Mārtiņš Krams 5400 02:40:19 VB2 148 V226 +1:15:35 +1:15:35 00:01:25 529 127 656
312 Aija Kandele 5261 Swedbank 02:40:42 SB2 62 S86 +58:48 +58:48 00:02:26 634 97 731
313 Māris Šūpols 5009 VSK Noskrien 02:40:49 VB3 56 V227 +1:16:05 +57:06 00:02:22 527 76 603
314 Aivars Ābols 5034 MADONA 02:40:52 VB4 10 V228 +1:16:08 +56:06 00:02:23 527 76 603
315 Baiba Ieva Kagaine 5055 02:41:03 SB2 63 S87 +59:09 +59:09 00:02:30 633 94 727
316 Mārtiņš Galvanovskis 5201 Rīgas tulki 02:41:10 VB2 149 V229 +1:16:26 +1:16:26 00:03:05 526 58 584
317 Gunārs Grundštoks 5189 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:41:11 VB2 150 V230 +1:16:27 +1:16:27 00:01:44 526 104 630
318 Nauris Pļaviņš 5160 AkmensDizains.lv 02:41:18 VB2 151 V231 +1:16:34 +1:16:34 00:02:44 525 66 591
319 Kristīne Slaidiņa 5206 Baldones skriešanas komanda 02:41:39 SB2 64 S88 +59:45 +59:45 00:02:18 630 102 732
320 Anita Galašina 5191 SPORTLAND 02:42:08 SB2 65 S89 +1:00:14 +1:00:14 00:02:32 628 93 721
321 Natālija Joničenko 5089 Talsu pauguraines Zaķi 02:42:12 SB3 20 S90 +1:00:18 +50:16 00:02:46 628 85 713
322 Marita Lapa 5280 Autostarts.lv 02:42:18 SB3 21 S91 +1:00:24 +50:22 00:02:43 628 87 715
323 Sintija Bite 5229 02:42:47 SB2 66 S92 +1:00:53 +1:00:53 00:02:33 626 92 718
324 Elīna Tolokonceva 5106 VSK Noskrien 02:42:50 SB2 67 S93 +1:00:56 +1:00:56 00:02:41 626 88 714
325 Ilze Stukule 5147 SK Katrīna/Kuldīga 02:42:53 SB4 1 S94 +1:00:59 +00:00 00:02:52 626 82 708
326 Armands Šaraks 5246 02:43:00 VB2 152 V232 +1:18:16 +1:18:16 00:02:59 520 60 580
327 Juris Opeņhovskis 5302 02:43:09 VB2 153 V233 +1:18:25 +1:18:25 00:02:19 519 78 597
328 Jānis Kopmanis 5115 LSC 02:44:27 VB4 11 V234 +1:19:43 +59:41 00:03:19 515 54 569
329 Ieva Tāle-Stangute 5205 Baldones skriešanas komanda 02:44:36 SB2 68 S95 +1:02:42 +1:02:42 00:02:34 619 92 711
330 Ieva Leitlande 5384 VSK Burkānciems & Co 02:45:08 SB3 22 S96 +1:03:14 +53:12 00:02:16 617 104 721
331 Jānis Sviklāns 5008 02:45:46 VB2 154 V235 +1:21:02 +1:21:02 00:02:28 511 73 584
332 Zemgus Eglītis 5178 02:45:53 VB2 155 V236 +1:21:09 +1:21:09 00:02:46 511 65 576
333 Jana Romanovska 5086 Zemgales Ziņas 02:46:43 SB2 69 S97 +1:04:49 +1:04:49 00:02:43 611 87 698
334 Indars Melzobs 5382 Jaunā konservatīvā partija 02:47:07 VB2 156 V237 +1:22:23 +1:22:23 00:02:43 507 66 573
335 Lelde Pētersone 15243 02:47:14 SBJ 6 S98 +1:05:20 +26:47 00:01:47 609 132 741
336 Dārta Pētersone 5349 02:47:15 SB2 70 S99 +1:05:21 +1:05:21 00:01:45 609 134 743
337 Andis Antāns 5068 adidas Runners | Riga 02:47:15 VB2 157 V238 +1:22:31 +1:22:31 00:01:03 507 171 678
338 Zane Galdiņa 5353 Smiling runner 02:47:37 SB2 71 S100 +1:05:43 +1:05:43 00:02:35 608 91 699
339 Guna Berlande 5087 TeamKažemāka/Train2WinLv 02:47:42 SB2 72 S101 +1:05:48 +1:05:48 00:02:26 608 97 705
340 Ēriks Ajausks 5413 3D Running 02:47:42 VB2 158 V239 +1:22:58 +1:22:58 00:01:48 505 100 605
341 Gunta Brazauska 5155 02:48:17 SB2 73 S102 +1:06:23 +1:06:23 00:03:03 606 77 683
342 Mārtiņš Pakulis 5330 EY 02:48:27 VB2 159 V240 +1:23:43 +1:23:43 00:02:20 503 77 580
343 Jānis Birģelis 5286 02:48:30 VB3 57 V241 +1:23:46 +1:04:47 00:02:55 503 62 565
344 Karīna Mamedova 5067 Daugavpils Runners 02:49:16 SB2 74 S103 +1:07:22 +1:07:22 00:01:47 602 132 734
345 Daiga Greiškāne 5176 VSK Noskrien 02:49:57 SB3 23 S104 +1:08:03 +58:01 00:02:49 600 83 683
346 Andris Bērziņš 5028 02:50:03 VB3 58 V242 +1:25:19 +1:06:20 00:02:48 498 64 562
347 Aivars Veiss 5112 02:50:13 VB4 12 V243 +1:25:29 +1:05:27 00:01:35 498 114 612
348 Agris Puriņš 5299 02:50:16 VB2 160 V244 +1:25:32 +1:25:32 00:01:50 498 98 596
349 Diāna Ivanova 5236 02:51:03 SB3 24 S105 +1:09:09 +59:07 00:03:11 596 74 670
350 Zane Vanaga 5432 VSK Noskrien 02:53:04 SB2 75 S106 +1:11:10 +1:11:10 00:02:21 589 100 689
351 Mārtiņš Dimiters 5004 SK ASI 02:53:16 VB4 13 V245 +1:28:32 +1:08:30 00:02:26 489 74 563
352 Ansis Dimiters 15245 02:53:18 VB3 59 V246 +1:28:34 +1:09:35 00:02:24 489 75 564
353 Anna Proskurina 5027 02:53:27 SB2 76 S107 +1:11:33 +1:11:33 00:02:38 587 89 676
354 Dace Mačevska 3908 VSK Noskrien 02:54:14 SB2 77 S108 +1:12:20 +1:12:20 00:02:02 585 116 701
355 Māris Strazdiņš 5133 STRAZDIŅI 02:56:05 VB3 60 V247 +1:31:21 +1:12:22 00:02:12 481 82 563
356 Anastasija Rjabuha 5414 02:56:22 SB2 78 S109 +1:14:28 +1:14:28 00:02:39 578 89 667
357 Aldis Krauze 5177 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:57:04 VB2 161 V248 +1:32:20 +1:32:20 00:02:50 479 64 543
358 Evita Ozola 5369 VSK Noskrien 02:57:15 SB3 25 S110 +1:15:21 +1:05:19 00:02:21 575 100 675
359 Marts Kalniņš 5367 Vidzemes Būvserviss 02:57:24 VB3 61 V249 +1:32:40 +1:13:41 00:02:10 478 83 561
360 Laura Brīvība 5165 Visma Active 02:58:49 SB2 79 S111 +1:16:55 +1:16:55 00:03:20 570 71 641
361 Iveta Nagle 5107 02:58:53 SB2 80 S112 +1:16:59 +1:16:59 00:02:44 570 86 656
362 Pēteris Dūka 5083 02:59:09 VB2 162 V250 +1:34:25 +1:34:25 00:02:07 473 85 558
363 Dace Tītmane 5164 02:59:29 SB3 26 S113 +1:17:35 +1:07:33 00:02:35 568 91 659
364 Ilona Sedleniece 5167 02:59:43 SB3 27 S114 +1:17:49 +1:07:47 00:02:44 567 86 653
365 Mārtiņš Puriņš 5119 03:00:00 VB2 163 V251 +1:35:16 +1:35:16 00:02:54 471 62 533
366 Agnija Zizlāne 5117 03:00:22 SB2 81 S115 +1:18:28 +1:18:28 00:02:42 565 87 652
367 Sandra Rocēna 5308 Izturība 03:00:53 SB3 28 S116 +1:18:59 +1:08:57 00:03:21 563 70 633
368 Anna Brokāne 5131 Solis Dabā 03:01:11 SB2 82 S117 +1:19:17 +1:19:17 00:02:41 562 88 650
369 Kaspars Klētnieks 5373 Nūjo vesels 03:02:07 VB3 62 V252 +1:37:23 +1:18:24 00:02:06 465 86 551
370 Dace Vegnere 5419 03:03:02 SB4 2 S118 +1:21:08 +20:09 00:03:11 557 74 631
371 Gunita Butāne 5036 Zemgales Ziņas 03:03:10 SB3 29 S119 +1:21:16 +1:11:14 00:03:37 556 65 621
372 Anete Kampare 5401 03:03:31 SB2 83 S120 +1:21:37 +1:21:37 00:02:35 555 91 646
373 Kristīne Kampare 5402 03:03:33 SB3 30 S121 +1:21:39 +1:11:37 00:02:32 555 93 648
374 Jānis Laganovskis 5303 VSK Noskrien 03:05:40 VB2 164 V253 +1:40:56 +1:40:56 00:02:15 456 80 536
375 Santa Roze 5222 VSK Noskrien Divplākšņi 03:05:56 SB3 31 S122 +1:24:02 +1:14:00 00:02:25 548 97 645
376 Laila Ceika 5174 03:06:08 SB4 3 S123 +1:24:14 +23:15 00:02:37 547 90 637
377 Sintija Berga-Grinfelde 5290 Nūjo vesels 03:06:11 SB2 84 S124 +1:24:17 +1:24:17 00:01:41 547 140 687
378 Inga Vaļska 5020 TRX Cēsis 03:06:29 SB3 32 S125 +1:24:35 +1:14:33 00:02:18 546 102 648
379 Aivars Dūka 5418 Nūjo vesels 03:08:15 VB4 14 V254 +1:43:31 +1:23:29 00:02:18 450 78 528
380 Linda Loce 5278 Lynxdojo 03:09:12 SB2 85 S126 +1:27:18 +1:27:18 00:01:50 539 128 667
381 Edgars Mežvēvers 5220 03:10:43 VB3 63 V255 +1:45:59 +1:27:00 00:02:42 444 67 511
382 Ivo Vaicis 15239 Laiks kā jūra 03:10:54 VB2 165 V256 +1:46:10 +1:46:10 00:02:59 444 60 504
383 Inga Vate 5092 03:11:37 SB3 33 S127 +1:29:43 +1:19:41 00:02:39 532 89 621
384 Lelde Spriņģe 5319 03:12:13 SB2 86 S128 +1:30:19 +1:30:19 00:03:38 530 65 595
385 Madara Berga 5344 03:13:07 SB2 87 S129 +1:31:13 +1:31:13 00:02:53 528 82 610
386 Sandra Melgalve 5043 Nūjo vesels 03:17:03 SB4 4 S130 +1:35:09 +34:10 00:02:14 517 105 622
387 Normunds Vilūns 5249 vsk noskrien seniori 03:20:15 VB4 15 V257 +1:55:31 +1:35:29 00:03:35 423 50 473
388 Dace Šmite 5434 03:20:48 SB3 34 S131 +1:38:54 +1:28:52 00:03:13 507 73 580
389 Laura Riekstiņa- Zauska 5318 SEOmedia.lv 03:24:45 SB2 88 S132 +1:42:51 +1:42:51 00:03:00 498 78 576
390 Olga Mikulova 5061 Maratona klubs 03:25:22 SB2 89 S133 +1:43:28 +1:43:28 00:02:42 496 87 583
391 Andis Matrevics 5021 MATRIX 03:25:33 VB3 64 V258 +2:00:49 +1:41:50 00:02:56 412 61 473
392 Aleksandrs Naumenko 5172 03:35:08 VB4 16 V259 +2:10:24 +1:50:22 00:02:59 394 60 454
393 Iveta Radiņa-Liepkaula 5345 SK Tērauds 03:36:12 SB3 35 S134 +1:54:18 +1:44:16 00:02:44 471 86 557
394 Zane Dālberga 5233 DPD Latvija 03:37:12 SB2 90 S135 +1:55:18 +1:55:18 00:02:51 469 82 551
395 Danute Ābelīte 5396 03:42:13 SB3 36 S136 +2:00:19 +1:50:17 00:02:52 459 82 541
396 Jana Smiltiņa 5234 DPD Latvija 03:49:00 SB2 91 S137 +2:07:06 +2:07:06 00:03:27 445 68 513
397 Kristīne Prince 5044 Maratona klubs/VFK Staldzene 03:49:58 SB2 92 S138 +2:08:04 +2:08:04 00:03:14 443 73 516
398 Marita Ozoliņa 5329 Nūjo priekam 03:53:52 SB2 93 S139 +2:11:58 +2:11:58 00:03:09 436 75 511
399 Sanita Babure 5380 Nūjo vesels 03:56:37 SB3 37 S140 +2:14:43 +2:04:41 00:03:19 431 71 502
400 Albīna Kalenda 5412 NŪJO VESELS 04:01:36 SB4 5 S141 +2:19:42 +1:18:43 00:03:11 422 74 496
401 Guntars Ozols 5113 Nūjo priekam 04:02:15 VB4 17 V260 +2:37:31 +2:17:29 00:04:07 350 44 394
402 Edgars Bērze 5394 EY 04:05:08 VB2 166 V261 +2:40:24 +2:40:24 00:00:49 346 220 566
403 Liene Bērze 5218 EY 04:05:10 SB2 94 S142 +2:23:16 +2:23:16 00:01:49 416 129 545
404 Marita Šalta 5359 04:10:20 SB3 38 S143 +2:28:26 +2:18:24 00:03:01 407 78 485
405 Aija Orniņa 5198 04:13:09 SB3 39 S144 +2:31:15 +2:21:13 00:02:28 403 95 498
406 Baiba Dombrovska 5103 Nūjo priekam DSQ
407 Evija Vate 5258 Engures sportam DSQ