VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Artis Dude 2467 Tērvete 00:30:43 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Edgars Apinis 12354 PATRIA SPORTLAND 00:31:27 V1 2 V2 +00:44 +00:44
3 Jānis Mežiels 2224 Patria Sportland 00:31:55 V1 3 V3 +01:12 +01:12
4 Janeks Rumbergs 2123 SK Katrīna 00:32:22 V1 4 V4 +01:39 +01:39
5 Eduards Pāķis 2411 Saulkrasti SRT 00:34:39 V1 5 V5 +03:56 +03:56
6 Artūrs Āboltiņš 2004 KSMR Fitness 00:34:50 V1 6 V6 +04:07 +04:07
7 Egons Ansbergs 2138 00:34:58 V1 7 V7 +04:15 +04:15
8 Edgars Auziņš 2005 ASSA ABLOY 00:35:46 V1 8 V8 +05:03 +05:03
9 Arturs Nordens 2186 00:35:55 V1 9 V9 +05:12 +05:12
10 Dāvids Ralfs Zāģeris 2550 Lielie dibeni 00:36:02 V1 10 V10 +05:19 +05:19
11 Dainis Briedis 2339 00:36:03 V1 11 V11 +05:20 +05:20
12 Rolands Puķe 2201 00:36:10 V1 12 V12 +05:27 +05:27
13 Jana Jansone 2197 00:36:54 S1 1 S1 +00:00 +00:00
14 Elvis Rībens 2242 VFK Staldzene/Venden 00:37:31 V1 13 V13 +06:48 +06:48
15 Juris Brēdiķis 2492 Maratona klubs 00:37:35 V1 14 V14 +06:52 +06:52
16 Agris Jansons 2345 00:37:46 V1 15 V15 +07:03 +07:03
17 Haralds Jansons 2390 00:38:22 V1 16 V16 +07:39 +07:39
18 Aivars Rubulis 2380 00:38:25 V1 17 V17 +07:42 +07:42
19 Kaspars Sidorovs 2325 00:38:26 V1 18 V18 +07:43 +07:43
20 Ainārs Andžāns 2009 00:38:27 V1 19 V19 +07:44 +07:44
21 Andris Usakovs 2328 00:38:40 V1 20 V20 +07:57 +07:57
22 Kristīne Roga 2071 ASK PATRIA/VONDARSOUN 00:39:03 S1 2 S2 +02:09 +02:09
23 Edgars Rūdolfs Drekslers 2101 00:39:51 V1 21 V21 +09:08 +09:08
24 Aivars Dobris 2291 SPORTLAND 00:40:01 V1 22 V22 +09:18 +09:18
25 James Snoddy 2402 00:40:20 V1 23 V23 +09:37 +09:37
26 Nauris Upmalis 2064 VONDARSOUN 00:40:20 V1 24 V24 +09:37 +09:37
27 Mārcis Pirtnieks 2174 00:40:25 V1 25 V25 +09:42 +09:42
28 Krists Zambergs 2023 K&K 00:40:33 V1 26 V26 +09:50 +09:50
29 Anna Freimane 2435 Sanderu klans 00:40:36 S1 3 S3 +03:42 +03:42
30 Mārcis Grundmanis 12337 Bauskas sākumskola 00:41:17 V1 27 V27 +10:34 +10:34
31 Lauris Vītols 2079 Vītoli 00:41:21 V1 28 V28 +10:38 +10:38
32 Gundega Pāķe 2210 Saulkrasti SRT 00:41:26 S1 4 S4 +04:32 +04:32
33 Elīza Paveļjeva 2370 Lūša pēdās 00:41:37 S1 5 S5 +04:43 +04:43
34 Tomass Mičulis 2504 00:41:56 V1 29 V29 +11:13 +11:13
35 Sergejs Soklakovs 2266 00:41:59 V1 30 V30 +11:16 +11:16
36 Kevin Powers 2397 00:42:02 V1 31 V31 +11:19 +11:19
37 Linda Berga 2303 DPD Latvija 00:42:03 S1 6 S6 +05:09 +05:09
38 Erasts Liepa 2445 00:42:05 V1 32 V32 +11:22 +11:22
39 Arta Japina 2497 00:42:20 S1 7 S7 +05:26 +05:26
40 Kristaps Grundmanis 12338 Bauskas sākumskola 00:42:23 V1 33 V33 +11:40 +11:40
41 Santa Šteinerte 2147 00:42:26 S1 8 S8 +05:32 +05:32
42 Māris Ungurs 2187 00:42:44 V1 34 V34 +12:01 +12:01
43 Nikita Goncars 12343 00:43:12 V1 35 V35 +12:29 +12:29
44 Jānis Ozoliņš 2532 EY 00:43:24 V1 36 V36 +12:41 +12:41
45 Krista Igenberga 2442 Izturība 00:43:43 S1 9 S9 +06:49 +06:49
46 Gatis Romanausks 2152 00:43:43 V1 37 V37 +13:00 +13:00
47 Māris Dambis 2022 00:43:44 V1 38 V38 +13:01 +13:01
48 Āris Ozoliņš 2223 00:43:46 V1 39 V39 +13:03 +13:03
49 Zigmunds Rībens 2130 00:43:48 V1 40 V40 +13:05 +13:05
50 Daiga Ribikauska 2483 00:43:56 S1 10 S10 +07:02 +07:02
51 Ilze Miklaševica 2294 00:44:05 S1 11 S11 +07:11 +07:11
52 Kaspars Uķis 2557 EY 00:44:08 V1 41 V41 +13:25 +13:25
53 Elīna Grundmane 12336 Bauskas sākumskola 00:44:23 S1 12 S12 +07:29 +07:29
54 Jānis Grundšteins 2306 Baltais 00:44:37 V1 42 V42 +13:54 +13:54
55 Artis Krūmiņš 2120 00:44:43 V1 43 V43 +14:00 +14:00
56 Krišs Ādolfs Antans 2122 00:44:45 V1 44 V44 +14:02 +14:02
57 Aleksejs Jevsejevs 12373 Brahma Group 00:45:00 V1 45 V45 +14:17 +14:17
58 Jānis Ķīkulis 2354 00:45:07 V1 46 V46 +14:24 +14:24
59 Aleksandrs Altuhovs 2267 00:45:17 V1 47 V47 +14:34 +14:34
60 Edmunds Mičulis 2505 00:45:19 V1 48 V48 +14:36 +14:36
61 Raitis Ābelnieks 2456 00:45:24 V1 49 V49 +14:41 +14:41
62 Ivo Buliņš 2194 Zemgales Ziņas 00:45:34 V1 50 V50 +14:51 +14:51
63 Evita Frančenko 2238 00:45:35 S1 13 S13 +08:41 +08:41
64 Nauris Hofmanis 12350 REMOSS 00:45:40 V1 51 V51 +14:57 +14:57
65 Zita Zariņa 2471 Naktsvijoles zied! 00:46:02 S1 14 S14 +09:08 +09:08
66 Aleksands Vasiļevskis 12368 00:46:17 V1 52 V52 +15:34 +15:34
67 Marks Ševčenko    3903 Olainfarm 00:46:21 V1 53 V53 +15:38 +15:38
68 Zane Maurmane 2254 00:46:24 S1 15 S15 +09:30 +09:30
69 Ingmārs Felcis-Kaipšteins 2529 Diždancis 00:46:26 V1 54 V54 +15:43 +15:43
70 Inga Bukovska 2158 00:46:29 S1 16 S16 +09:35 +09:35
71 Juris Balandis 2178 00:46:43 V1 55 V55 +16:00 +16:00
72 Emīls Stallītis 2551 Luminor 00:46:52 V1 56 V56 +16:09 +16:09
73 Edijs Laškovs 2378 00:46:55 V1 57 V57 +16:12 +16:12
74 Valdis Linde 2281 00:47:01 V1 58 V58 +16:18 +16:18
75 Agnis Rozenbergs 12356 00:47:05 V1 59 V59 +16:22 +16:22
76 Reinis Melbergs 12364 00:47:10 V1 60 V60 +16:27 +16:27
77 Jānis Rozenblats 2421 Mailigen 00:47:11 V1 61 V61 +16:28 +16:28
78 Aivars Vilnis 2530 Rīgas satiksme 00:47:13 V1 62 V62 +16:30 +16:30
79 Arnis Pirogs 2097 00:47:17 V1 63 V63 +16:34 +16:34
80 Ainārs Grīnvalds 2067 VONDARSOUN 00:47:18 V1 64 V64 +16:35 +16:35
81 Agnese Zīlīte 2045 00:47:21 S1 17 S17 +10:27 +10:27
82 Gints Žumburs 2036 00:47:23 V1 65 V65 +16:40 +16:40
83 Armands Paeglis 12342 00:47:23 V1 66 V66 +16:40 +16:40
84 Edgars Ligeris 2086 00:47:37 V1 67 V67 +16:54 +16:54
85 Andris Terentjevs 12344 00:47:37 V1 68 V68 +16:54 +16:54
86 Kate Annika Antane 2121 00:47:38 S1 18 S18 +10:44 +10:44
87 Andris Šakens 2062 00:47:40 V1 69 V69 +16:57 +16:57
88 Anna Kalvāne 2013 A&L 00:47:42 S1 19 S19 +10:48 +10:48
89 Anete Ķikuste 2408 Addicted To Run 00:47:55 S1 20 S20 +11:01 +11:01
90 Maksims Tretjakovs 2516 Binitex 00:48:11 V1 70 V70 +17:28 +17:28
91 Līga Novokšanova 2403 BALTAIS 00:48:21 S1 21 S21 +11:27 +11:27
92 Klāvs Pirtnieks 2127 00:48:25 V1 71 V71 +17:42 +17:42
93 Dana Puidze 2419 SK,,Lejasciems" 00:48:34 S1 22 S22 +11:40 +11:40
94 Evija Ziediņa 2137 00:48:37 S1 23 S23 +11:43 +11:43
95 Maija Pūpola 2125 Maratona klubs 00:48:45 S1 24 S24 +11:51 +11:51
96 Līga Buļa 2556 00:48:46 S1 25 S25 +11:52 +11:52
97 Andrejs Movļaiko 2076 00:48:55 V1 72 V72 +18:12 +18:12
98 Ieva Krastiņa 2399 00:49:10 S1 26 S26 +12:16 +12:16
99 Aldis Strožs 2385 00:49:11 V1 73 V73 +18:28 +18:28
100 Kristīne Gelvere 2295 00:49:13 S1 27 S27 +12:19 +12:19
101 Mārtiņš Kozlovskis 2538 Gjensidige 00:49:21 V1 74 V74 +18:38 +18:38
102 Vineta Veisberga 2228 Saldus sporta klubs 00:49:25 S1 28 S28 +12:31 +12:31
103 Inga Dzene 2437 00:49:37 S1 29 S29 +12:43 +12:43
104 Andis Tulinskis 12360 00:49:39 V1 75 V75 +18:56 +18:56
105 Valters Salzirnis 2039 Visma 00:49:41 V1 76 V76 +18:58 +18:58
106 Ilona Šķudīte 2479 Latvijas Finieris 00:49:44 S1 30 S30 +12:50 +12:50
107 Daniels Rēķis 2113 Rīgas satiksme 00:49:55 V1 77 V77 +19:12 +19:12
108 Daiva Olberkyte Elstiņa 2446 00:49:58 S1 31 S31 +13:04 +13:04
109 Toms Lučins 2029 00:50:00 V1 78 V78 +19:17 +19:17
110 Ilze Loba 2211 00:50:04 S1 32 S32 +13:10 +13:10
111 Kristers Grava 2091 00:50:06 V1 79 V79 +19:23 +19:23
112 Monta Lepere 2393 00:50:08 S1 33 S33 +13:14 +13:14
113 Anete Uljane 2131 00:50:12 S1 34 S34 +13:18 +13:18
114 Tatjana Āboliņa 2260 Maratona Klubs 00:50:13 S1 35 S35 +13:19 +13:19
115 Mārtiņš Galvanovskis 2240 Rīgas tulki 00:50:14 V1 80 V80 +19:31 +19:31
116 Ieva Liepiņa 2470 SPORTLAND 00:50:16 S1 36 S36 +13:22 +13:22
117 Laima Pēce 2082 00:50:16 S1 37 S37 +13:22 +13:22
118 Kristaps Štelmahers 2512 Kalējs 00:50:16 V1 81 V81 +19:33 +19:33
119 Uģis Kampars 2209 00:50:26 V1 82 V82 +19:43 +19:43
120 Pēteris Mahts 2438 00:50:38 V1 83 V83 +19:55 +19:55
121 Valdis Mednis 12361 00:50:48 V1 84 V84 +20:05 +20:05
122 Māris Kārkliņš 2522 00:50:48 V1 85 V85 +20:05 +20:05
123 Linda Kirhnere 2324 00:50:49 S1 38 S38 +13:55 +13:55
124 Anda Petrova 12374 00:50:53 S1 39 S39 +13:59 +13:59
125 Indrek Rohtma 2072 VONDARSOUN 00:50:58 V1 86 V86 +20:15 +20:15
126 Laura Balandiņa 2199 00:51:02 S1 40 S40 +14:08 +14:08
127 Kristīne Leja 2200 00:51:03 S1 41 S41 +14:09 +14:09
128 Didzis Krauze 2534 FITLINE 00:51:04 V1 87 V87 +20:21 +20:21
129 Lauma Sargune 2161 00:51:20 S1 42 S42 +14:26 +14:26
130 Aleksejs Spirins 2484 Wandoo Finance 00:51:21 V1 88 V88 +20:38 +20:38
131 Elīna Bačuka 2463 SPORTLAND 00:51:27 S1 43 S43 +14:33 +14:33
132 Lauma Rudzīte 2350 VFK Staldzene/VENDEN 00:51:30 S1 44 S44 +14:36 +14:36
133 Ingus Šenhofs 2375 00:51:36 V1 89 V89 +20:53 +20:53
134 Ilva Liekniņa 2386 4L 00:51:38 S1 45 S45 +14:44 +14:44
135 Guntars Grava 2517 00:51:41 V1 90 V90 +20:58 +20:58
136 Jānis Brēde 2355 Graanul Pellets SIA 00:51:41 V1 91 V91 +20:58 +20:58
137 Rita Jansone 2389 Carnikava 00:51:46 S1 46 S46 +14:52 +14:52
138 Sintija - Elizabete Prince 2085 00:51:49 S1 47 S47 +14:55 +14:55
139 Mārtiņš Kļava 12372 00:51:51 V1 92 V92 +21:08 +21:08
140 Iveta Bunce 2160 Maratona klubs / Firma L4 00:51:53 S1 48 S48 +14:59 +14:59
141 Aira Jaunzare 2545 PH Print 00:51:57 S1 49 S49 +15:03 +15:03
142 Anda Germova 2155 Smārde 00:51:59 S1 50 S50 +15:05 +15:05
143 Anete Ieva Kukoja 2026 00:51:59 S1 51 S51 +15:05 +15:05
144 Avrīkijs Sergejevs 2111 00:52:02 V1 93 V93 +21:19 +21:19
145 Linda Dreimane 2098 00:52:05 S1 52 S52 +15:11 +15:11
146 Elīna Šenhofa 2371 00:52:14 S1 53 S53 +15:20 +15:20
147 Āris Mežals 2358 00:52:14 V1 94 V94 +21:31 +21:31
148 Aija Krieva 2450 Dog Sport Carnikava 00:52:15 S1 54 S54 +15:21 +15:21
149 Kristiāna Dance 2050 00:52:16 S1 55 S55 +15:22 +15:22
150 Anna Gžibovska 2553 00:52:20 S1 56 S56 +15:26 +15:26
151 Marija Dubrovska 2554 00:52:20 S1 57 S57 +15:26 +15:26
152 Laura Zariņa-Skapste 2156 00:52:21 S1 58 S58 +15:27 +15:27
153 Jānis Baltais 12366 00:52:22 V1 95 V95 +21:39 +21:39
154 Uģis Baltais 12365 Sprīdīši 00:52:22 V1 96 V96 +21:39 +21:39
155 Inguna Ērenfrīde 2143 00:52:23 S1 59 S59 +15:29 +15:29
156 Konstantins Dubrovskis 2552 00:52:24 V1 97 V97 +21:41 +21:41
157 Egija Veide 2059 DC VECSALACAS UNITED 00:52:29 S1 60 S60 +15:35 +15:35
158 Mārtiņš Torsters 2128 00:52:30 V1 98 V98 +21:47 +21:47
159 Rainers Kugrēns 2289 SPORTLAND 00:52:30 V1 99 V99 +21:47 +21:47
160 Madara Kreile 2063 SK Tērauds 00:52:33 S1 61 S61 +15:39 +15:39
161 Kristīne Sniedze 12334 00:52:34 S1 62 S62 +15:40 +15:40
162 Evija Upmale 2065 VONDARSOUN 00:52:44 S1 63 S63 +15:50 +15:50
163 Ināra Nordena 2185 00:52:49 S1 64 S64 +15:55 +15:55
164 Maija Zara 2115 00:52:55 S1 65 S65 +16:01 +16:01
165 Indra Krēgere 2429 Engures vidusskola 00:52:55 S1 66 S66 +16:01 +16:01
166 Mārtiņš Zīverts 2452 00:53:07 V1 100 V100 +22:24 +22:24
167 Dairis Ziemelis 2514 00:53:08 V1 101 V101 +22:25 +22:25
168 Armīns Gasjūns 2100 00:53:10 V1 102 V102 +22:27 +22:27
169 Sanita Junele 2273 Selga 00:53:13 S1 67 S67 +16:19 +16:19
170 Anita Vahere-Abražune 2256 00:53:16 S1 68 S68 +16:22 +16:22
171 Iveta Granovska 2181 00:53:23 S1 69 S69 +16:29 +16:29
172 Laija Silauniece 2412 00:53:28 S1 70 S70 +16:34 +16:34
173 Inese Grīnvalde 2068 VONDARSOUN 00:53:32 S1 71 S71 +16:38 +16:38
174 Vineta Brižaka 2491 Maratona klubs 00:53:38 S1 72 S72 +16:44 +16:44
175 Olesja Ņukša 2251 SIA Joker Ltd 00:53:38 S1 73 S73 +16:44 +16:44
176 Juris Ozoliņš 2528 Airstream coffee 00:53:40 V1 103 V103 +22:57 +22:57
177 Stephanie Powers 2398 00:53:41 S1 74 S74 +16:47 +16:47
178 Ilze Biģele 2363 00:53:43 S1 75 S75 +16:49 +16:49
179 Zanda Ruskule 2457 Gjensidige 00:53:45 S1 76 S76 +16:51 +16:51
180 Rūdolfs Pikšens 2436 pulsometrs.lv 00:53:54 V1 104 V104 +23:11 +23:11
181 Marta Grīnvalde 2070 VONDARSOUN 00:53:55 S1 77 S77 +17:01 +17:01
182 Valdis Vanags 2007 00:53:57 V1 105 V105 +23:14 +23:14
183 Anete Jakubone 2213 00:54:01 S1 78 S78 +17:07 +17:07
184 Svens Spēks 2521 KROKUS 00:54:02 V1 106 V106 +23:19 +23:19
185 Diāna Rupeika 2017 Bandenieki 00:54:05 S1 79 S79 +17:11 +17:11
186 Agnese Kalniņa 2433 Jelgavas 4.vidusskola 00:54:09 S1 80 S80 +17:15 +17:15
187 Gita Vītola 2233 00:54:10 S1 81 S81 +17:16 +17:16
188 Ance Grīnvalde 2069 VONDARSOUN 00:54:11 S1 82 S82 +17:17 +17:17
189 Katrīna Bērziņa 2284 SPORTLAND 00:54:14 S1 83 S83 +17:20 +17:20
190 Ira Misāne 2025 00:54:17 S1 84 S84 +17:23 +17:23
191 Aleksandrs Kruglovs 12341 Brahma Group 00:54:18 V1 107 V107 +23:35 +23:35
192 Santa Marhele 2033 00:54:20 S1 85 S85 +17:26 +17:26
193 Guna Zaķe Baltā 12367 00:54:20 S1 86 S86 +17:26 +17:26
194 Kaspars Tamenieks 12353 00:54:28 V1 108 V108 +23:45 +23:45
195 Daina Grundšteina 2307 Baltais 00:54:38 S1 87 S87 +17:44 +17:44
196 Kitija Kabrina 2019 00:54:39 S1 88 S88 +17:45 +17:45
197 Oskars Zīle 12376 00:54:40 V1 109 V109 +23:57 +23:57
198 Ieva Dzenkauskaitė 2283 SPORTLAND 00:54:41 S1 89 S89 +17:47 +17:47
199 Kristīne Leja 2376 00:54:42 S1 90 S90 +17:48 +17:48
200 Madara Zviedre 2401 00:54:44 S1 91 S91 +17:50 +17:50
201 Edgars Velce 3425 00:54:45 V1 110 V110 +24:02 +24:02
202 Madara Krauze 2537 Maratona klubs 00:54:48 S1 92 S92 +17:54 +17:54
203 Ingmārs Ingbergs 12352 00:54:51 V1 111 V111 +24:08 +24:08
204 Lāsma Morozova 2287 SPORTLAND 00:54:56 S1 93 S93 +18:02 +18:02
205 Inese Jaševa 2252 SIA Joker Ltd 00:54:58 S1 94 S94 +18:04 +18:04
206 Sandis Siliņš 2383 00:55:08 V1 112 V112 +24:25 +24:25
207 Arita Virka 2183 Graanul Pellets SIA 00:55:10 S1 95 S95 +18:16 +18:16
208 Pēteris Stepiņš 2230 Purva kurmji 00:55:21 V1 113 V113 +24:38 +24:38
209 Kristiāna Kirša 2321 00:55:25 S1 96 S96 +18:31 +18:31
210 Sindija Dimze 2394 00:55:32 S1 97 S97 +18:38 +18:38
211 John Aage Andersen 2502 ATEA 00:55:32 V1 114 V114 +24:49 +24:49
212 Sabīne Depere 2006 00:55:38 S1 98 S98 +18:44 +18:44
213 Normunds Šērs 2366 ENGURES KORSĀRI 00:55:40 V1 115 V115 +24:57 +24:57
214 Alīna Dzeņuševa 2541 00:55:45 S1 99 S99 +18:51 +18:51
215 Edgars Rumbenieks 2543 00:55:45 V1 116 V116 +25:02 +25:02
216 Inta Hansone 2220 00:55:46 S1 100 S100 +18:52 +18:52
217 Vladimirs Asrijancs 2476 Sporta klubs "Vēsma" 00:55:54 V1 117 V117 +25:11 +25:11
218 Jūlija Lūsiņa 12346 00:55:55 S1 101 S101 +19:01 +19:01
219 Katerina Odineca 2415 Herbalife24 00:55:58 S1 102 S102 +19:04 +19:04
220 Inese Vigule 2177 Rīgas satiksme 00:55:58 S1 103 S103 +19:04 +19:04
221 Edīte Šnikvalde 2349 00:55:58 S1 104 S104 +19:04 +19:04
222 Anna Hiņiča 2214 Olainfarm 00:56:00 S1 105 S105 +19:06 +19:06
223 Elina Vezirova 2451 Herbalife24 00:56:01 S1 106 S106 +19:07 +19:07
224 Gunita Dokāne 12371 00:56:02 S1 107 S107 +19:08 +19:08
225 Kristīne Brēde 2356 Graanul Pellets SIA 00:56:05 S1 108 S108 +19:11 +19:11
226 Egils Kaužēns 2458 00:56:06 V1 118 V118 +25:23 +25:23
227 Linda Mamedova 2248 SIA Joker Ltd 00:56:10 S1 109 S109 +19:16 +19:16
228 Rainers Strazdiņš 2047 00:56:12 V1 119 V119 +25:29 +25:29
229 Ivita Dorofejeva 2163 00:56:13 S1 110 S110 +19:19 +19:19
230 Krišjānis Stepiņš 2218 Purva Kurmji 00:56:14 V1 120 V120 +25:31 +25:31
231 Mārtiņš Strožs 2388 00:56:15 V1 121 V121 +25:32 +25:32
232 Zane Bumbiere 2134 00:56:18 S1 111 S111 +19:24 +19:24
233 Linda Zeidaka 2175 00:56:19 S1 112 S112 +19:25 +19:25
234 Ieva Ozoliņa 2384 AkmensDizains.lv 00:56:26 S1 113 S113 +19:32 +19:32
235 Inese Rudzīte 2290 SPORTLAND 00:56:33 S1 114 S114 +19:39 +19:39
236 Jeļena Mežale 2362 00:56:34 S1 115 S115 +19:40 +19:40
237 Ilze Liepiņa 2182 Graanul Pellets SIA 00:56:35 S1 116 S116 +19:41 +19:41
238 Maira Krievāne 2107 00:56:36 S1 117 S117 +19:42 +19:42
239 Dāvids Vega 2165 00:56:36 V1 122 V122 +25:53 +25:53
240 Dāvids   Ševčenko    2487 Olainfarm 00:56:37 V1 123 V123 +25:54 +25:54
241 Liene Astra Zakule 2088 LAUMIŅAS REZIDENCE 00:56:41 S1 118 S118 +19:47 +19:47
242 Anatolijs Kelberers 2420 Mailigen 00:56:42 V1 124 V124 +25:59 +25:59
243 Alīna Fisenkova 2244 Lacerta Running Team 00:56:48 S1 119 S119 +19:54 +19:54
244 Sandra Viekale - Gasjūne 2060 00:56:51 S1 120 S120 +19:57 +19:57
245 Rita Vigule 2176 Rīgas satiksme 00:56:55 S1 121 S121 +20:01 +20:01
246 Ļubova Fintjugova 2190 00:56:55 S1 122 S122 +20:01 +20:01
247 Kristina Žusele 2035 00:56:59 S1 123 S123 +20:05 +20:05
248 Jakovs Ševčenko    2486 Olainfarm 00:57:02 V1 125 V125 +26:19 +26:19
249 Ilze Martuļeva 2426 00:57:07 S1 124 S124 +20:13 +20:13
250 Guntars Jākobsons 2083 Stjopam 37 00:57:14 V1 126 V126 +26:31 +26:31
251 Reinis Polačenko 2219 HAVI Logistics 00:57:16 V1 127 V127 +26:33 +26:33
252 Daniela Kārkle 2232 LEVERSA 00:57:18 S1 125 S125 +20:24 +20:24
253 Kintija Košinska 2172 00:57:23 S1 126 S126 +20:29 +20:29
254 Aleksandra Brombaha 2188 00:57:25 S1 127 S127 +20:31 +20:31
255 Sintija Krastiņa 2373 00:57:26 S1 128 S128 +20:32 +20:32
256 Irēna Dimza 2477 Dimza 00:57:27 S1 129 S129 +20:33 +20:33
257 Uldis Derics 12355 00:57:29 V1 128 V128 +26:46 +26:46
258 Madara Rumba 2261 00:57:30 S1 130 S130 +20:36 +20:36
259 Anete Grandāne 2474 JOE LATVIJA 00:57:36 S1 131 S131 +20:42 +20:42
260 Lāsma Saimena 2539 Gjensidige 00:57:37 S1 132 S132 +20:43 +20:43
261 Jolanta Beleviča 2407 00:57:38 S1 133 S133 +20:44 +20:44
262 Aira Šmite 2020 00:57:38 S1 134 S134 +20:44 +20:44
263 Dagnija Burnevica 2304 DPD Latvija 00:57:38 S1 135 S135 +20:44 +20:44
264 Eva Millere 12349 00:57:38 S1 136 S136 +20:44 +20:44
265 Rasa Ziediņa - Budze 2051 00:57:43 S1 137 S137 +20:49 +20:49
266 Anete Zīlīte 2496 EY 00:57:44 S1 138 S138 +20:50 +20:50
267 Sanita Puriņa 2225 00:57:44 S1 139 S139 +20:50 +20:50
268 Daiga Vabule 2348 00:57:50 S1 140 S140 +20:56 +20:56
269 Diāna Ceika 2317 00:57:53 S1 141 S141 +20:59 +20:59
270 Evija Elmere 2184 Mārupes Dunkani 00:57:55 S1 142 S142 +21:01 +21:01
271 Renāte Ieviņa 2549 00:58:00 S1 143 S143 +21:06 +21:06
272 Vita Razgale 2269 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:58:01 S1 144 S144 +21:07 +21:07
273 Pauls Putnāns 2418 VENDEN 00:58:01 V1 129 V129 +27:18 +27:18
274 Laura Liniņa 2444 00:58:02 S1 145 S145 +21:08 +21:08
275 Aivis Putnāns 2417 VENDEN 00:58:02 V1 130 V130 +27:19 +27:19
276 Gita Vaičule 2320 00:58:04 S1 146 S146 +21:10 +21:10
277 Evita Saulīte-mčedlišvili 2136 00:58:05 S1 147 S147 +21:11 +21:11
278 Kristiāna Tērauda 2157 Rīgas satiksme 00:58:05 S1 148 S148 +21:11 +21:11
279 Vilma Meirāne 2193 Rīgas satiksme 00:58:05 S1 149 S149 +21:11 +21:11
280 Ingus Eislers 2443 00:58:07 V1 131 V131 +27:24 +27:24
281 Signe Eislere 2441 00:58:10 S1 150 S150 +21:16 +21:16
282 Sandra Strēle 2523 00:58:11 S1 151 S151 +21:17 +21:17
283 Liene Meldere 2364 00:58:13 S1 152 S152 +21:19 +21:19
284 Līga Rulle 2195 00:58:21 S1 153 S153 +21:27 +21:27
285 Ilze Āboliņa 2540 00:58:22 S1 154 S154 +21:28 +21:28
286 Agnese Kleina 2196 00:58:23 S1 155 S155 +21:29 +21:29
287 Viktorija Bumbiere 2478 Latvijas Finieris 00:58:24 S1 156 S156 +21:30 +21:30
288 Anda Kirma 2191 00:58:27 S1 157 S157 +21:33 +21:33
289 Baiba Drengere 12358 00:58:29 S1 158 S158 +21:35 +21:35
290 Markuss Vēvers 2338 Lielie dibeni 00:58:29 V1 132 V132 +27:46 +27:46
291 Līga Zaļuma 2202 00:58:31 S1 159 S159 +21:37 +21:37
292 Yuliya Boiko 12359 Boyko-sports team 00:58:33 S1 160 S160 +21:39 +21:39
293 Viesturs Driķis 2118 00:58:35 V1 133 V133 +27:52 +27:52
294 Aivars Driķis 2117 00:58:35 V1 134 V134 +27:52 +27:52
295 Gints Ronis 2279 Salacgrīvas Roņi 00:58:42 V1 135 V135 +27:59 +27:59
296 Elīne Rundāne 2302 00:58:45 S1 161 S161 +21:51 +21:51
297 Liene Roopa 2142 00:58:58 S1 162 S162 +22:04 +22:04
298 Baiba Goba 2024 00:58:59 S1 163 S163 +22:05 +22:05
299 Leons Peļņa 2360 30draugi.lv 00:59:05 V1 136 V136 +28:22 +28:22
300 Nadia Morales 2400 00:59:07 S1 164 S164 +22:13 +22:13
301 Anta Bojane 2391 00:59:07 S1 165 S165 +22:13 +22:13
302 Baiba Sargune 2109 Swedbank 00:59:09 S1 166 S166 +22:15 +22:15
303 Dzintars Sarguns 2164 00:59:09 V1 137 V137 +28:26 +28:26
304 Ilze Saukāne 2043 00:59:10 S1 167 S167 +22:16 +22:16
305 Karīna Cvigune 2249 SIA Joker Ltd 00:59:14 S1 168 S168 +22:20 +22:20
306 Rihards Vīnakmens 2464 SPORTLAND 00:59:15 V1 138 V138 +28:32 +28:32
307 Kristīne Ķibilde 2057 LMT 00:59:20 S1 169 S169 +22:26 +22:26
308 Gunta Biteniece 2482 Latvijas Finieris 00:59:22 S1 170 S170 +22:28 +22:28
309 Ieva Strazdiņa 2231 00:59:23 S1 171 S171 +22:29 +22:29
310 Agnese Rūdule 2133 Rūdulīši :-) 00:59:27 S1 172 S172 +22:33 +22:33
311 Anna Āboliņa 2052 00:59:29 S1 173 S173 +22:35 +22:35
312 Antra Āboliņa 2053 00:59:29 S1 174 S174 +22:35 +22:35
313 Sabīne Goša 2494 Maratona klubs 00:59:31 S1 175 S175 +22:37 +22:37
314 Nataļja Gorškova 2293 00:59:34 S1 176 S176 +22:40 +22:40
315 Ivars Rutkops 2104 00:59:34 V1 139 V139 +28:51 +28:51
316 Līga Ivčenko 2396 00:59:35 S1 177 S177 +22:41 +22:41
317 Sandra Krumberga 2090 Līkā kalna rambātāji 00:59:38 S1 178 S178 +22:44 +22:44
318 Kristīne Klints 2481 Latvijas Finieris 00:59:41 S1 179 S179 +22:47 +22:47
319 Edvards Sokolovskis 2536 00:59:43 V1 140 V140 +29:00 +29:00
320 Mārcis Leitis 12348 00:59:43 V1 141 V141 +29:00 +29:00
321 Agnese Krieva 2171 Guddžobs Guddans 00:59:44 S1 180 S180 +22:50 +22:50
322 Amanda Pipare 2525 Efectio 00:59:53 S1 181 S181 +22:59 +22:59
323 Ansis Kuplis 2335 WWW.RUNNING.LV 00:59:53 V1 142 V142 +29:10 +29:10
324 Gustavs Kuplis 2334 WWW.RUNNING.LV 00:59:54 V1 143 V143 +29:11 +29:11
325 Indra Zilgalve 2271 00:59:55 S1 182 S182 +23:01 +23:01
326 Santa Galviņa 2535 00:59:56 S1 183 S183 +23:02 +23:02
327 Lelde Beāte Ziemele 2159 SPORTLAND 00:59:56 S1 184 S184 +23:02 +23:02
328 Krista Rudzīte 2337 01:00:00 V1 144 V144 +29:17 +29:17
329 Jānis Polis 12375 01:00:01 V1 145 V145 +29:18 +29:18
330 Iveta Pole 12377 01:00:02 S1 185 S185 +23:08 +23:08
331 Matiss Bullitis 2229 01:00:02 V1 146 V146 +29:19 +29:19
332 Sanita Šelegoviča 2148 01:00:10 S1 186 S186 +23:16 +23:16
333 Madara Runce 2000 DNB Service Center 01:00:11 S1 187 S187 +23:17 +23:17
334 Solvita Depša 2129 01:00:15 S1 188 S188 +23:21 +23:21
335 Justīne Berga 2319 Luminor 01:00:17 S1 189 S189 +23:23 +23:23
336 Santa Šīmane 2318 Luminor 01:00:17 S1 190 S190 +23:23 +23:23
337 Sabīne Kjahjare 2455 01:00:19 S1 191 S191 +23:25 +23:25
338 Ingus Kasparāns 2300 01:00:20 V1 147 V147 +29:37 +29:37
339 Mārtiņš Frīdenbergs 2162 01:00:30 V1 148 V148 +29:47 +29:47
340 Dmitrijs Čursins 2153 ChursinTeam 01:00:31 V1 149 V149 +29:48 +29:48
341 Anna Akhmadulina 2344 Begom ot infarkta 01:00:32 S1 192 S192 +23:38 +23:38
342 Liene Kirma 2173 Swedbank AS 01:00:40 S1 193 S193 +23:46 +23:46
343 Natalija Čursina 2154 ChursinTeam 01:00:42 S1 194 S194 +23:48 +23:48
344 Zita Kreinerte 2119 01:00:51 S1 195 S195 +23:57 +23:57
345 Ivita Sirmele 2010 01:00:56 S1 196 S196 +24:02 +24:02
346 Baiba Šnepste 2555 01:01:03 S1 197 S197 +24:09 +24:09
347 Anita Sebeža 2299 01:01:05 S1 198 S198 +24:11 +24:11
348 Rūta Šneidere 2459 01:01:05 S1 199 S199 +24:11 +24:11
349 Zane Sporāne 2204 01:01:13 S1 200 S200 +24:19 +24:19
350 Dzintra Liekmane 2298 01:01:13 S1 201 S201 +24:19 +24:19
351 Monta Lapiņa 2008 01:01:16 S1 202 S202 +24:22 +24:22
352 Edgars Pētersons 2472 01:01:16 V1 150 V150 +30:33 +30:33
353 Edgars Šneiders 2048 01:01:28 V1 151 V151 +30:45 +30:45
354 Indra Supe 2221 Rīgas satiksme 01:01:30 S1 203 S203 +24:36 +24:36
355 Māra Kaupmane 2234 01:01:30 S1 204 S204 +24:36 +24:36
356 Renāts Ņikitins 2105 Rīgas satiksme 01:01:30 V1 152 V152 +30:47 +30:47
357 Ilze Kārkliņa 2262 Dobeles Dzirnavnieks 01:01:35 S1 205 S205 +24:41 +24:41
358 Darja Lačinova 2058 01:01:49 S1 206 S206 +24:55 +24:55
359 Andis Liepa 2114 01:01:52 V1 153 V153 +31:09 +31:09
360 Jānis Āns 2066 VONDARSOUN 01:02:03 V1 154 V154 +31:20 +31:20
361 Janeks Frolovs 2274 01:02:09 V1 155 V155 +31:26 +31:26
362 Linda Sausserde 2014 A&L 01:02:13 S1 207 S207 +25:19 +25:19
363 Evelīna Miltiņa 2531 01:02:18 S1 208 S208 +25:24 +25:24
364 Natalja Ņikitina 2126 Swedbank 01:02:22 S1 209 S209 +25:28 +25:28
365 Evija Zandberga 2102 ind. 01:02:29 S1 210 S210 +25:35 +25:35
366 Ieva Balode 2235 Dog sport Carnikava 01:02:33 S1 211 S211 +25:39 +25:39
367 Linda Medne 2205 Saldus Boksa klubs 01:02:38 S1 212 S212 +25:44 +25:44
368 Ilva Tarasova 2544 PH Print 01:02:38 S1 213 S213 +25:44 +25:44
369 Inga Gubina 2490 Olainfarm 01:02:40 S1 214 S214 +25:46 +25:46
370 Sandra Bukovska 2439 01:03:01 S1 215 S215 +26:07 +26:07
371 Linda Barakauska 2308 Luminor 01:03:10 S1 216 S216 +26:16 +26:16
372 Inese Brēdiķe 2377 PMLP 01:03:13 S1 217 S217 +26:19 +26:19
373 Diāna Kvedere 2365 VSK Noskrien Vāveres 01:03:19 S1 218 S218 +26:25 +26:25
374 Raivis Mētra 2075 VONDARSOUN 01:03:20 V1 156 V156 +32:37 +32:37
375 Ēriks Ūdris 2150 01:03:23 V1 157 V157 +32:40 +32:40
376 Noldis Kanģīzeris 2216 01:03:26 V1 158 V158 +32:43 +32:43
377 Inese Kanģīzere 2217 Latvijas Gaisa Satiksme 01:03:28 S1 219 S219 +26:34 +26:34
378 Evija Heniņa 2031 SK Katrīna 01:03:40 S1 220 S220 +26:46 +26:46
379 Kristaps Ducens 12370 01:03:42 V1 159 V159 +32:59 +32:59
380 Aija Apsīte 2332 WWW.RUNNING.LV 01:03:56 S1 221 S221 +27:02 +27:02
381 Santa Bērziņa 2146 4B 01:03:58 S1 222 S222 +27:04 +27:04
382 Kristiāns Ronis 2510 DPD Latvija 01:04:00 V1 160 V160 +33:17 +33:17
383 Aija Zaharova 2518 01:04:01 S1 223 S223 +27:07 +27:07
384 Aiga Lučina 2028 01:04:04 S1 224 S224 +27:10 +27:10
385 Līga Švanka 2170 ATKAL JAUNS NAMS 01:04:28 S1 225 S225 +27:34 +27:34
386 Javid Shirinbayli 2144 Visma 01:04:30 V1 161 V161 +33:47 +33:47
387 Tīna Estere Pokšāne 2263 Abas Kreisās Kājas 01:04:33 S1 226 S226 +27:39 +27:39
388 Zita Auziņa-gora 2368 01:04:35 S1 227 S227 +27:41 +27:41
389 Evita Šteinerte-pudāne 2381 01:04:36 S1 228 S228 +27:42 +27:42
390 Dace Raudone 2135 01:04:40 S1 229 S229 +27:46 +27:46
391 Alise Lapiņa 2500 ATEA 01:04:48 S1 230 S230 +27:54 +27:54
392 Kaspars Rutkis 2203 01:04:52 V1 162 V162 +34:09 +34:09
393 Andris Upenieks 2145 Visma 01:04:52 V1 163 V163 +34:09 +34:09
394 Evita Prindule 2044 VSK NOSKRIEN 01:04:54 S1 231 S231 +28:00 +28:00
395 Nadina Pole 2501 ATEA 01:05:02 S1 232 S232 +28:08 +28:08
396 Žanete Vingre 2475 MADONA 01:05:07 S1 233 S233 +28:13 +28:13
397 Natālija Fučadži 2002 Draugiem Group 01:05:09 S1 234 S234 +28:15 +28:15
398 Inese Rūsa 2108 Vsk noskrien 01:05:25 S1 235 S235 +28:31 +28:31
399 Kaspars Olte 2141 01:05:36 V1 164 V164 +34:53 +34:53
400 Edvards Olte 2106 01:05:37 V1 165 V165 +34:54 +34:54
401 Laura Allere 2404 01:05:44 S1 236 S236 +28:50 +28:50
402 Ieva Skirusa 2054 Sporta klubs Vēsma 01:06:03 S1 237 S237 +29:09 +29:09
403 Inese Viškinte-Poiša 2434 DNB Service Center 01:06:09 S1 238 S238 +29:15 +29:15
404 Kārlis Kalniņš-vīndedzkalns 2189 VSK Noskrien 01:06:11 V1 166 V166 +35:28 +35:28
405 Jarno Leo Lucis 2092 01:06:19 V1 167 V167 +35:36 +35:36
406 Inese Bāriņa 2116 01:06:20 S1 239 S239 +29:26 +29:26
407 Zane Lazdiņa 2513 mammadaba 01:06:29 S1 240 S240 +29:35 +29:35
408 Diāna Elksne 2286 SPORTLAND 01:06:32 S1 241 S241 +29:38 +29:38
409 Kristīne Frolova 2275 01:06:34 S1 242 S242 +29:40 +29:40
410 Andris Priede 2395 01:06:42 V1 168 V168 +35:59 +35:59
411 Paula Lea Luce 2093 01:06:43 S1 243 S243 +29:49 +29:49
412 Raivo Lucis 2095 01:06:43 V1 169 V169 +36:00 +36:00
413 Raitis Čebikins 2342 01:06:45 V1 170 V170 +36:02 +36:02
414 Linda Lazdiņa 2357 Peintbola parks 2xL 01:06:46 S1 244 S244 +29:52 +29:52
415 Raima Anna Strazdiņa 2046 01:06:49 S1 245 S245 +29:55 +29:55
416 Anita Bāriņa 2226 01:06:53 S1 246 S246 +29:59 +29:59
417 Madara Tīģere-Bernharde 2139 01:06:55 S1 247 S247 +30:01 +30:01
418 Līvija Muša 2331 01:06:58 S1 248 S248 +30:04 +30:04
419 Paula Fjodorova 2341 AMSERV TEAM 01:07:09 S1 249 S249 +30:15 +30:15
420 Dženeta Umalas 2227 01:07:09 S1 250 S250 +30:15 +30:15
421 Madara Roziņa 2041 Maratona klubs / VFK Staldzene 01:07:13 S1 251 S251 +30:19 +30:19
422 Zane Trasūne 12335 Bauskas sākumskola 01:07:20 S1 252 S252 +30:26 +30:26
423 Jānis Ronis 2508 DPD Latvija 01:07:20 V1 171 V171 +36:37 +36:37
424 Tīna Elizabete Rone 2509 DPD Latvija 01:07:22 S1 253 S253 +30:28 +30:28
425 Inga Rubeze 2038 01:07:29 S1 254 S254 +30:35 +30:35
426 Ernests Apsītis 2333 WWW.RUNNING.LV 01:07:29 V1 172 V172 +36:46 +36:46
427 Ieva Zavinska 2034 01:07:44 S1 255 S255 +30:50 +30:50
428 Amanda Bankova 12363 01:07:57 S1 256 S256 +31:03 +31:03
429 Santa Gūtmane 2409 Engures sportam 01:07:59 S1 257 S257 +31:05 +31:05
430 Dace Gūtmane 2042 01:08:00 S1 258 S258 +31:06 +31:06
431 Elīna Lieltīruma 2239 Olainfarm 01:08:01 S1 259 S259 +31:07 +31:07
432 Antra Krievāne 2379 01:08:07 S1 260 S260 +31:13 +31:13
433 Atis Miķelsons 2055 Sporta klubs Vēsma 01:08:08 V1 173 V173 +37:25 +37:25
434 Elīza Andra Ozoliņa 2495 Airstream coffee 01:08:09 S1 261 S261 +31:15 +31:15
435 Nataliya Kroshkina 2519 Engures Sportam 01:08:11 S1 262 S262 +31:17 +31:17
436 Baiba Lejiņa 2253 Rīgas satiksme 01:08:24 S1 263 S263 +31:30 +31:30
437 Liene Liukiša 2282 01:08:29 S1 264 S264 +31:35 +31:35
438 Adelīna Aleksejeva 2422 01:08:30 S1 265 S265 +31:36 +31:36
439 Andra Viļuma 2322 01:08:31 S1 266 S266 +31:37 +31:37
440 Ilva Veidemane 2327 01:08:52 S1 267 S267 +31:58 +31:58
441 Inguna Skujiņa 2336 Nūjo vesels 01:09:18 S1 268 S268 +32:24 +32:24
442 Zane Pūce - Černova 2515 01:09:28 S1 269 S269 +32:34 +32:34
443 Edmunds Oborskis 2453 Lynxdojo 01:09:36 V1 174 V174 +38:53 +38:53
444 Oskars Skarbovskis 2169 01:09:41 V1 175 V175 +38:58 +38:58
445 Aisma Austruma 2018 Bandenieki 01:09:47 S1 270 S270 +32:53 +32:53
446 Andra Stelpa 2168 01:09:59 S1 271 S271 +33:05 +33:05
447 Dana Gaile 2428 Engures vidusskola 01:10:00 S1 272 S272 +33:06 +33:06
448 Melisa Mūrniece 2040 Visma 01:10:04 S1 273 S273 +33:10 +33:10
449 Laima Dreimane Zvilna 2280 Biznesa parks ABAVA 01:10:29 S1 274 S274 +33:35 +33:35
450 Lāsma Klagiša 12347 Ņiprie susuri 01:10:31 S1 275 S275 +33:37 +33:37
451 Evelīna Ozoliņa 2527 Airstream coffee 01:10:38 S1 276 S276 +33:44 +33:44
452 Mairis Pētersons 2369 01:10:40 V1 176 V176 +39:57 +39:57
453 Gunta Šneidere 2049 01:10:45 S1 277 S277 +33:51 +33:51
454 Maija Purenkova 12357 - 01:10:58 S1 278 S278 +34:04 +34:04
455 Agnese Lasmane 12378 01:10:59 S1 279 S279 +34:05 +34:05
456 Sarmīte Dārziņa 2367 01:11:09 S1 280 S280 +34:15 +34:15
457 Laura Paulovska 2413 Brocēni 01:11:12 S1 281 S281 +34:18 +34:18
458 Guntars Šmits 2021 01:11:19 V1 177 V177 +40:36 +40:36
459 Ingrīda Svoka 2084 01:11:30 S1 282 S282 +34:36 +34:36
460 Velga Krasovska 2250 SIA Joker Ltd 01:11:32 S1 283 S283 +34:38 +34:38
461 Kristīne Celkarte 2430 Engures vidusskola 01:11:38 S1 284 S284 +34:44 +34:44
462 Bruno Ivanovs 2352 01:11:45 V1 178 V178 +41:02 +41:02
463 Gunta Šlosberga 2353 01:11:46 S1 285 S285 +34:52 +34:52
464 Dina Vernava 2546 Saldus Boksa klubs 01:12:10 S1 286 S286 +35:16 +35:16
465 Aigars Dauksts 2077 Sporta klubs "Vēsma" 01:12:13 V1 179 V179 +41:30 +41:30
466 Maija Naumenko 2268 01:12:21 S1 287 S287 +35:27 +35:27
467 Olga Elste 2547 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:12:32 S1 288 S288 +35:38 +35:38
468 Leonarda Liepiņa 2323 Venden 01:12:34 S1 289 S289 +35:40 +35:40
469 Sarmīte Kaunese 2198 Saldus 2007 01:12:37 S1 290 S290 +35:43 +35:43
470 Aiva ŠĒra 2382 ENGURES KORSĀRI 01:12:46 S1 291 S291 +35:52 +35:52
471 Rudīte Jaksta 2099 Pazudušais azimuts 01:12:53 S1 292 S292 +35:59 +35:59
472 Kristīne Grava 2340 01:13:03 S1 293 S293 +36:09 +36:09
473 Sarmīte Zača 2089 LAUMIŅAS REZIDENCE 01:13:03 S1 294 S294 +36:09 +36:09
474 Zanda Glušņeva 2503 01:13:12 S1 295 S295 +36:18 +36:18
475 Edgars Ziņģis 2432 01:13:14 V1 180 V180 +42:31 +42:31
476 Jevgēnija Ziņģe 2431 Swedbank 01:13:16 S1 296 S296 +36:22 +36:22
477 Armands Leitlands 2361 01:13:33 V1 181 V181 +42:50 +42:50
478 Dženija Luce 2094 01:13:35 S1 297 S297 +36:41 +36:41
479 Ineta Elksne 2011 Pazudušais azimuts 01:13:37 S1 298 S298 +36:43 +36:43
480 Ruta Galiņa 12369 01:13:41 S1 299 S299 +36:47 +36:47
481 Ilze Sauleskalna 2192 01:14:03 S1 300 S300 +37:09 +37:09
482 Ilze Grigale 2548 01:14:09 S1 301 S301 +37:15 +37:15
483 Inga Purmalniece 2351 Hanna Anna 01:14:13 S1 302 S302 +37:19 +37:19
484 Haralds Kostjukovs 2265 Stjopam 37 01:14:15 V1 182 V182 +43:32 +43:32
485 Laura Janševska 2374 Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:14:19 S1 303 S303 +37:25 +37:25
486 Kristīne Meldere-Drāzniece 2151 01:14:24 S1 304 S304 +37:30 +37:30
487 Diāna Fukse 2425 01:14:24 S1 305 S305 +37:30 +37:30
488 Maija Lontona 12351 Sanderu klans 01:14:34 S1 306 S306 +37:40 +37:40
489 Ilze Zīverte 2032 01:15:22 S1 307 S307 +38:28 +38:28
490 Ivars Krūtainis 2297 01:15:36 V1 183 V183 +44:53 +44:53
491 Maija Balode 2292 01:15:40 S1 308 S308 +38:46 +38:46
492 Ilga Šaboha 2343 01:15:44 S1 309 S309 +38:50 +38:50
493 Elza Šmitiņa 2087 LAUMIŅAS REZIDENCE 01:15:52 S1 310 S310 +38:58 +38:58
494 Aija Zariņa 2392 01:15:58 S1 311 S311 +39:04 +39:04
495 Sanita Baškevica 2468 SPORTLAND 01:15:58 S1 312 S312 +39:04 +39:04
496 Sarmīte Ņikiforova 2466 SPORTLAND 01:16:08 S1 313 S313 +39:14 +39:14
497 Evija Neiberga 2207 01:16:08 S1 314 S314 +39:14 +39:14
498 Gita Avotiņa 2241 01:16:15 S1 315 S315 +39:21 +39:21
499 Ilze Danelsone 2264 Stjopam 37 01:16:52 S1 316 S316 +39:58 +39:58
500 Ilze Brauna 2140 Lynxdojo 01:16:59 S1 317 S317 +40:05 +40:05
501 Inga Lagzdiņa 2255 01:17:33 S1 318 S318 +40:39 +40:39
502 Anitra Lokmane 2347 Engures Sportam 01:18:05 S1 319 S319 +41:11 +41:11
503 Alena Kuznetsova 2056 Visma 01:18:07 S1 320 S320 +41:13 +41:13
504 Mārtiņš Puriņš 2359 01:18:10 V1 184 V184 +47:27 +47:27
505 Diāna Ostreiko 12340 Brahma Group 01:18:13 S1 321 S321 +41:19 +41:19
506 Brigita Krauja 12339 Brahma Group 01:18:14 S1 322 S322 +41:20 +41:20
507 Angelika Bērziņa 2080 Tukums 01:18:24 S1 323 S323 +41:30 +41:30
508 Nora   Ševčenko    2485 Olainfarm 01:18:25 S1 324 S324 +41:31 +41:31
509 Tomass Vega 2167 01:18:26 V1 185 V185 +47:43 +47:43
510 Kristīne Meilerte 2257 Latvijas Finieris Mežs 01:18:28 S1 325 S325 +41:34 +41:34
511 Vineta Dzirlanka 2215 Engures vidusskola 01:19:03 S1 326 S326 +42:09 +42:09
512 Eva Bērziņa 2329 Kartavkalnu buki 01:19:07 S1 327 S327 +42:13 +42:13
513 Ilze Zorika 2330 Kartavkalnu buki 01:19:11 S1 328 S328 +42:17 +42:17
514 Inta Vīksna 2112 Vāveres 01:19:14 S1 329 S329 +42:20 +42:20
515 Iveta Pucena 2206 SK Katrīna 01:19:48 S1 330 S330 +42:54 +42:54
516 Dace Kraukle 2387 01:19:51 S1 331 S331 +42:57 +42:57
517 Astrīda Valova 2511 Maratona klubs/VFK Staldzene 01:19:59 S1 332 S332 +43:05 +43:05
518 Terje Rohtma 2073 VONDARSOUN 01:20:26 S1 333 S333 +43:32 +43:32
519 Juris Bērziņš 2410 Engures sportam 01:20:34 V1 186 V186 +49:51 +49:51
520 Ināra Žizena 2542 Strazdiņi 01:21:07 S1 334 S334 +44:13 +44:13
521 Zane Ose 2326 Baltais 01:21:25 S1 335 S335 +44:31 +44:31
522 Ieva Jakobsone 2454 Lynxdojo 01:22:03 S1 336 S336 +45:09 +45:09
523 Lūkass Vega 2166 01:22:11 V1 187 V187 +51:28 +51:28
524 Ilze Grigore 2037 01:22:45 S1 337 S337 +45:51 +45:51
525 Dagmāra Freiberga 2061 01:23:04 S1 338 S338 +46:10 +46:10
526 Anna Urga 2208 01:23:05 S1 339 S339 +46:11 +46:11
527 Egija Petrusa 2469 SPORTLAND 01:23:08 S1 340 S340 +46:14 +46:14
528 Māra Pokšāne 2277 Abas kreisās kājas 01:24:40 S1 341 S341 +47:46 +47:46
529 Dace Sladkēviča 2427 Engures vidusskola 01:24:49 S1 342 S342 +47:55 +47:55
530 Katrina Rohtma 2074 VONDARSOUN 01:24:55 S1 343 S343 +48:01 +48:01
531 Gatis Vīnakmens 2465 SPORTLAND 01:25:32 V1 188 V188 +54:49 +54:49
532 Līga Zaļkalne 2462 01:25:50 S1 344 S344 +48:56 +48:56
533 Signe Strautmane 2526 01:26:12 S1 345 S345 +49:18 +49:18
534 Ieva Gronska 2346 Engures Sportam 01:26:14 S1 346 S346 +49:20 +49:20
535 Sabīne Hirša 2405 Engures Sportam 01:26:15 S1 347 S347 +49:21 +49:21
536 Zane Bērziņa 2103 01:28:23 S1 348 S348 +51:29 +51:29
537 Helēna Galvanovska 2110 MS Lavanda 01:29:10 S1 349 S349 +52:16 +52:16
538 Arnis Kauķis 2312 01:33:52 V1 189 V189 +1:03:09 +1:03:09
539 Liene Kauķe 2310 01:33:53 S1 350 S350 +56:59 +56:59
540 Iveta Zvīdriņa 2309 01:33:54 S1 351 S351 +57:00 +57:00
541 Gustavs Radels 2132 01:34:39 V1 190 V190 +1:03:56 +1:03:56
542 Māris Berziņš 2460 Bajards 01:34:40 V1 191 V191 +1:03:57 +1:03:57
543 Katrīna Kvisvika 2243 KVISVIKI 01:38:47 S1 352 S352 +1:01:53 +1:01:53
544 Anda Žolneroviča 2424 Galvenais ir noskriet 01:38:51 S1 353 S353 +1:01:57 +1:01:57
545 Agra Vāvere 2423 Galvenais ir noskriet 01:38:51 S1 354 S354 +1:01:57 +1:01:57
546 Alberts Kvisviks 2245 KVISVIKI 01:40:19 V1 192 V192 +1:09:36 +1:09:36
547 Līga Zvīdriņa 2305 01:40:45 S1 355 S355 +1:03:51 +1:03:51
548 Knuts Kvisviks 2246 KVISVIKI 01:41:15 V1 193 V193 +1:10:32 +1:10:32