SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1. Jelgavas 4. vidusskola 78
2. Engures vidusskola 75
3. Smārdes pamatskola 30
4. Aizputes vidusskola 28
5. Nīkrāces pamatskola 17
6. Tukuma 2. vidusskola 16
7. Rīgas 41. vidusskola 15
8. Mežinieku pamatskola 15
9. Priekules vidusskola 13
10. Lejasciema vidusskola 12
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Punkti
1. Siguldas Sporta skola 3967
2. SK,,Lejasciems" 3897
3. Maratona klubs / Firma L4 3876
4. Liepājas rajona sporta skola 3775
5. FK Bandava/Priekules novads 3640
6. Mazzalves pamatskola 3397
7. Smārde 3164
8. SK SLAMPE/ZEVID 3127
9. Mežinieku psk./#AWARDskrien 2940
10. Sporta klubs "Vēsma" 2769
Ātrākās skolas (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Skola Vidējais punktu skaits
1. Lejasciema vidusskola 815.8333 (12)
2. Laurenču sākumskola 787.0000 (9)
3. Siguldas pilsētas vidusskola 758.8750 (8)
4. Priekules vidusskola 743.0000 (13)
5. Aizputes vidusskola 711.7857 (28)
6. Ādažu vidusskola 699.5714 (7)
7. Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 685.1429 (7)
8. Tukuma 2. pamatskola 664.8571 (7)
9. Zemgales vidusskola 661.2500 (12)
10. Ikšķiles vidusskola 628.8333 (6)
Visvairāk pārstāvētie sporta klubi
Vieta Klubs Dalībnieku skaits
1. Smārde 29
2. Liepājas rajona sporta skola 26
3. FK Bandava/Priekules novads 16
4. Sporta klubs "Vēsma" 15
5. Mežinieku psk./#AWARDskrien 15
6. Siguldas Sporta skola 15
7. SK,,Lejasciems" 12
8. SK SLAMPE/ZEVID 12
9. Lynxdojo 6
10. Maratona klubs / Firma L4 5
Ātrākie sporta klubi (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Klubs Vidējais punktu skaits
1. Siguldas Sporta skola 838.0000 (15)
2. SK,,Lejasciems" 815.8333 (12)
3. FK Bandava/Priekules novads 762.6875 (16)
4. Liepājas rajona sporta skola 698.1923 (26)
5. SK SLAMPE/ZEVID 661.2500 (12)
6. Smārde 620.4138 (29)
7. Sporta klubs "Vēsma" 588.2000 (15)
8. Mežinieku psk./#AWARDskrien 584.7333 (15)
9. Lynxdojo 574.0000 (6)
Ātrākie skolēni
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Artūrs Niklāvs Medveds 1109 U20V Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:26:27
2 Rainers Trubačs 1464 U20V Preiļu Valsts ģimnāzija/Baltais 00:29:44
3 Jānis Gailītis 11441 U20V Smiltenes vidusskola 00:30:02
4 Gustavs Kļavis 1214 U18V Āgenskalna Valsts ģimnāzija 00:31:19
5 Ričards Briedis 1012 U18V Rīgas Tehniskā koledža/KSMR Fitness 00:31:58
6 Emīls Kravalis 1022 U18V Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:31:58
7 Markus Dzintars 1599 U18V Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:33:24
8 Ingus Bogdanovs 1197 U18V Piltenes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:33:27
9 Gustavs Galvans 1436 U16V Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:33:48
10 Emīls Matiass Reinfelds 1219 U12V Rīgas 69. vidusskola 00:33:50
Ātrākās skolnieces
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Viktorija Bogdanova 1195 U12S Piltenes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:33:29
2 Izabella Bogdanova 1196 U14S Piltenes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:35:55
3 Jolanta Pence 1439 U16S Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:37:14
4 Keita Marcinkeviča 1100 U12S Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:38:32
5 Keita Upeniece 1127 U14S Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:38:46
6 Līna Gaile 1467 U16S Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta skola 00:39:06
7 Ieva Pūpola 11444 U14S Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:39:16
8 Nikija Mikāle 1600 U12S Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:39:55
9 Santa Zemture 1117 U20S Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:40:12
10 Emīlija Upmale 1038 U16S Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:40:27
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Martins Stūrītis 1052 Siguldas 1. pamatskola/Siguldas Sporta skola 00:38:55 +00:00 1000
2 Leo Bilāns 1144 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:39:24 +00:29 988
3 Rinalds Ivanovs 1342 Jelgavas 4. vidusskola 00:43:30 +04:35 895
4 Roberts Kanģīzeris 1241 Jaunmārupes pamatskola 00:43:34 +04:39 893
5 Dāvis Bartuševics 1045 Jelgavas 4. vidusskola 00:44:11 +05:16 881
6 Kārlis Tamenieks 1375 Smārdes pamatskola/Smārde 00:47:16 +08:21 823
7 Uvis Čilipāns 1173 Smārdes pamatskola/Smārde 00:48:04 +09:09 810
8 Miks Ojārs Zvirbulis 1365 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE/ZEVID 00:50:14 +11:19 775
9 Jurģis Cakuls 1250 Pamatskola "Rīdze"/Pamatskola Rīdze 00:50:30 +11:35 771
10 Aleksis Bogdanovs 1194 Piltenes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:51:17 +12:22 759
11 Justs Liekmanis 1345 Nīkrāces pamatskola 00:51:58 +13:03 749
12 Martins Gulbis 1361 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE/ZEVID 00:52:05 +13:10 747
13 Toms Viekals - Gasjūns 1069 Jelgavas 4. sākumskola 00:53:09 +14:14 732
14 Renārs Kalniņš 1281 Jelgavas 4. vidusskola 00:53:57 +15:02 721
15 Adrians Dimza 1573 Zemgales vidusskola (Slampe)/Dimza 00:55:31 +16:36 701
16 Matīss Lazdiņš 11454 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:55:54 +16:59 696
17 Francis Kaužēns 1563 Valmieras sākumskola 00:56:07 +17:12 693
18 Kārlis Gedrovičs 1030 Jaunmārupes pamatskola 00:56:38 +17:43 687
19 Ritvars Gailis 1192 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:57:05 +18:10 682
20 Kristians Baumanis 1541 Engures vidusskola 00:57:18 +18:23 679
21 Gusts Limbergs 1580 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:58:28 +19:33 666
22 Artūrs Baumanis 11458 Smārdes pamatskola/Smārdes pamatskola 00:58:30 +19:35 665
23 Lūkass Ķikusts 11440 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils sporta skola 00:58:36 +19:41 664
24 Kristofers Romānovs 1341 Jelgavas 4. vidusskola 00:58:49 +19:54 662
25 Gustavs Vaivods 1092 Jūrmalas sākumskola "Atvase"/Jūrmalas Rūķīši 00:59:21 +20:26 656
26 Emīlija Jemeļjanova 1591 Jelgavas 4. vidusskola 00:59:32 +20:37 654
27 Klāvs Joja 1362 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE/ZEVID 00:59:39 +20:44 652
28 Gustavs Skavronskis 1369 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE/ZEVID 00:59:40 +20:45 652
29 Svens Kasparāns 11460 Eiropas Tālmācības vidusskola/Kasparāni 01:00:15 +21:20 646
30 Reinis Vilmanis 1209 ŽILA VERNA RĪGAS FRANČU SKOLA/Silapriedītes 01:00:50 +21:55 640
31 Emīls Vanags 1630 Privātā vidusskola "Patnis" 01:01:39 +22:44 631
32 Olivers Frolovs 1271 01:02:10 +23:15 626
33 Ralfs Misjuro 1520 Engures vidusskola 01:02:10 +23:15 626
34 Gustavs Liekmanis 1344 Nīkrāces pamatskola 01:03:10 +24:15 616
35 Ēriks Muško 1040 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 01:03:29 +24:34 613
36 Jurģis Freināts 1514 Engures vidusskola 01:03:32 +24:37 613
37 Jānis Pavlovs 1405 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:03:53 +24:58 609
38 Ralfs Bērziņš 1176 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 01:03:53 +24:58 609
39 Roberts Dauksts 1080 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:04:09 +25:14 607
40 Krišs Keino 1094 Rīgas Hanzas vidusskola 01:05:02 +26:07 598
41 Andrejs Krūzēns 1359 Nīkrāces pamatskola 01:05:14 +26:19 597
42 Kristians Daniels Prūsāns 1570 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:05:17 +26:22 596
43 Toms Tramdahs 1515 Engures vidusskola 01:05:18 +26:23 596
44 Gvido Ivanovs 1398 Rīgas Hanzas vidusskola 01:05:31 +26:36 594
45 Artis Sams 1334 Jelgavas 4. vidusskola 01:05:46 +26:51 592
46 Jēkabs Gulbis 1337 Jelgavas 4. vidusskola 01:05:50 +26:55 591
47 Normunds Isakovs 1475 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola/Lynxdojo 01:05:58 +27:03 590
48 Tomass Volodjkins 1495 Engures vidusskola 01:06:14 +27:19 588
49 Francis Kozlovs 1454 Olaines 1. vidusskola 01:06:15 +27:20 587
50 Ričards Kleins 1538 Engures vidusskola 01:06:17 +27:22 587
51 Ralfs Kovals 1416 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:06:44 +27:49 583
52 Kristians Misjuro 1550 Engures vidusskola 01:08:01 +29:06 572
53 Regnārs Stepens 1627 Jaunpils vidusskola 01:08:03 +29:08 572
54 Ronalds Mellis 1373 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE/ZEVID 01:08:11 +29:16 571
55 Roberts Paulovskis 11446 Ozolmuižas pamatskola/Brocēni 01:08:11 +29:16 571
56 Adrians Korkls 1372 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE/ZEVID 01:08:20 +29:25 570
57 Kārlis Junaks 1631 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 01:09:07 +30:12 563
58 Ričards Lagzdiņš 1565 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:10:20 +31:25 553
59 Andris Klagišs 11447 Rīgas 49. vidusskola 01:10:29 +31:34 552
60 Eduards Elsts 1649 Rīgas Franču licejs 01:12:27 +33:32 537
61 Kārlis Paikens 1062 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/Domdaris 01:12:35 +33:40 536
62 Aleksis Šērs 1532 Engures vidusskola 01:12:45 +33:50 535
63 Aleksandrs Tjasto 1083 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:13:34 +34:39 529
64 Adrians Ralfs Krauklis 1431 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola 01:14:02 +35:07 526
65 Intars Grigors 1058 Tukuma 2. vidusskola 01:20:16 +41:21 485
66 Miks Tramdahs 1526 Engures vidusskola 01:20:35 +41:40 483
67 Māris Adams Skrastiņš 1424 Friča Brīvzemnieka pamatskola 01:34:15 +55:20 413
68 Patriks Kovaļovs 1028 Rīgas Hanzas vidusskola/Pokaiņu mežs 01:36:32 +57:37 403
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Annika Zālīte 1104 Ulbrokas vidusskola 00:41:06 +00:00 1000
2 Veronika Bogdanova 1198 Piltenes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:43:43 +02:37 940
3 Elīza Ērenfrīde 1026 Rīgas 84. vidusskola 00:44:30 +03:24 924
4 Marta Ļaudama 1096 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:48:28 +07:22 848
5 Anna Irbe 1390 Talsu Kristīgā vidusskola/Talsu pauguraines Zaķi 00:49:50 +08:44 825
6 Sofija Sveta Galvanovska 1106 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola/Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 00:50:14 +09:08 818
7 Elza Černuho 1139 Jelgavas 4. vidusskola 00:50:23 +09:17 816
8 Melānija Dolganova 11421 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:51:11 +10:05 803
9 Linda Jurševska 1364 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE/ZEVID 00:51:23 +10:17 800
10 Lauma Līva Saklaure 1004 Ādažu vidusskola 00:53:52 +12:46 763
11 Nikola Račkauska 1351 Nīkrāces pamatskola 00:56:26 +15:20 728
12 Evelīna Romanova 1340 Jelgavas 4. vidusskola 00:58:47 +17:41 699
13 Paula Irbe 1389 Talsu Kristīgā vidusskola/Talsu pauguraines Zaķi 00:58:59 +17:53 697
14 Anna Brakovska 1333 Jelgavas 4. vidusskola 00:59:41 +18:35 689
15 Paula Kārkliņa 1267 Ķekavas vidusskola 01:01:34 +20:28 668
16 Alise Stacēviča 1016 Rīgas Juglas vidusskola 01:02:52 +21:46 654
17 Elīza Ligere 1090 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 01:03:10 +22:04 651
18 Rūta Baltpurviņa 1590 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 01:04:28 +23:22 638
19 Kate Jukuma 1577 Siguldas pilsētas vidusskola 01:04:47 +23:41 634
20 Alise Nordena 1216 Penkules pamatskola/Penkules pamatskola 01:05:05 +23:59 631
21 Anete Kaļva 1035 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 01:05:24 +24:18 628
22 Emīlija Frolova 1272 01:06:20 +25:14 620
23 Katrīna Gedroviča 1023 Jaunmārupes pamatskola 01:08:09 +27:03 603
24 Enija Kalniņa 1366 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE/ZEVID 01:08:24 +27:18 601
25 Annija Horste 1492 Engures vidusskola 01:09:21 +28:15 593
26 Nellija Karnīte 1183 Bauskas sākumskola/STRAZDIŅI 01:11:27 +30:21 575
27 Sofija Anna Strazdiņa 1181 Bauskas sākumskola/STRAZDIŅI 01:11:50 +30:44 572
28 Ance Daukste 1081 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:12:13 +31:07 569
29 Keita Karolīna Sirmele 1063 O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 01:12:52 +31:46 564
30 Ieva Bērziņa 1201 Talsu sākumskola/Talsu sākumskola 01:12:53 +31:47 564
31 Polina Kendenkova 1397 Rīgas 34. vidusskola/Rīgas 34. vidusskola 01:12:56 +31:50 564
32 Paula Fukse 1455 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 01:14:19 +33:13 553
33 Katrīna Ose 1166 Smārdes pamatskola/Smārde 01:14:56 +33:50 548
34 Valērija Stavro 1331 Jelgavas 4. vidusskola 01:14:59 +33:53 548
35 Flāvija Zeberiņa-zebera 1412 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:16:01 +34:55 541
36 Helēna Orlova 1339 Jelgavas 4. vidusskola 01:18:31 +37:25 523
37 Ieva Rutkopa 1470 Jelgavas 4. vidusskola 01:19:02 +37:56 520
38 Alma Jakobsone 1476 Suntažu vidusskola/Lynxdojo 01:19:05 +37:59 520
39 ElĪza Maurmane 1257 Ikšķiles vidusskola/Ikšķiles vidusskola 01:19:18 +38:12 518
40 Lauma Jakobsone 1477 Suntažu vidusskola/Lynxdojo 01:22:00 +40:54 501
41 Evelīna Danovska 1328 Jelgavas 4. vidusskola 01:23:32 +42:26 492
42 Adele Griķe 1534 Engures vidusskola 01:23:45 +42:39 491
43 Madara Pāķe 1236 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti SRT 01:24:07 +43:01 489
44 Enija Kukaine 11438 Jaunmārupes pamatskola 01:24:49 +43:43 485
45 Ērika Abigaila Kumpiņa 1448 Rīgas Angļu ģimnāzija 01:26:56 +45:50 473
46 Millija Benta 1000 Rīgas 64. vidusskola 01:33:04 +51:58 442
47 Nikola Levica 1356 Nīkrāces pamatskola 01:34:48 +53:42 434
48 Amanda Volodjkina 1498 Engures vidusskola 01:44:53 +1:03:47 392
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Emīls Matiass Reinfelds 1219 Rīgas 69. vidusskola 00:33:50 +00:00 1000
2 Ralfs Dzosens 1273 Ikšķiles vidusskola 00:35:50 +02:00 944
3 Rauls Sakne 1623 Mazzalves pamatskola/Mazzalves pamatskola 00:36:18 +02:28 932
4 Arno Pušņins 1007 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:37:22 +03:32 905
5 Adrians Stepe 1446 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:37:43 +03:53 897
6 Kārlis Bartuševics 1044 Jelgavas 4. vidusskola 00:38:05 +04:15 888
7 Svens Strihors 1245 Tukuma 2. pamatskola/Tukuma 2.pamatskola 00:39:21 +05:31 860
8 Toms Kārlis Auziņš 1073 Rīgas Katoļu ģimnāzija/Sporta skola Arkādija 00:39:30 +05:40 857
9 Daniels Lagzdiņš 1113 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:40:30 +06:40 835
10 Matīss Leimanis 1089 Ādažu vidusskola 00:41:00 +07:10 825
11 Toms Vītols 1085 Siguldas pilsētas vidusskola/Vītoli 00:41:18 +07:28 819
12 Bruno Bilāns 1143 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:41:20 +07:30 819
13 Valters Jonass 1116 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:41:24 +07:34 817
14 Alens Vaselis 1296 Jelgavas 4. vidusskola 00:41:33 +07:43 814
15 Ričards Čudnovs 1648 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 00:41:39 +07:49 812
16 Roberts Pētersons 1368 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE/ZEVID 00:42:01 +08:11 805
17 Martins Kristers Celms 1445 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:42:57 +09:07 788
18 Kristiāns Bernāns 1276 Jelgavas 4. vidusskola 00:43:27 +09:37 779
19 Rūdis Bundzēns 1394 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 00:46:07 +12:17 734
20 Kristers Šteinbergs 1163 Smārdes pamatskola/Smārde 00:46:33 +12:43 727
21 Kristaps Paio 1391 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:46:40 +12:50 725
22 Eduards Silgals 1135 Valdemārpils vidusskola/Valdemārpils 00:46:58 +13:08 720
23 Eduards Mahts 1254 Lībagu sākumskola 00:47:03 +13:13 719
24 Emīls Gustavs Jazņevičs 2285 /SPORTLAND 00:47:08 +13:18 718
25 Deivids Kubraks 1380 Tukuma 2. pamatskola/Engures Sportam 00:47:15 +13:25 716
26 Alfs Vilcāns 1050 Baldones vidusskola 00:47:22 +13:32 714
27 Markuss Kaļva 1036 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:47:27 +13:37 713
28 Toms Sudrabs 1213 Siguldas pilsētas vidusskola 00:48:32 +14:42 697
29 Rūdolfs Leščinskis 1255 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zoorbagan 00:48:46 +14:56 694
30 Reinards Ķempelis 1282 Jelgavas 4. vidusskola 00:48:47 +14:57 694
31 Markuss Trankalis 1310 Jelgavas 4. vidusskola 00:49:54 +16:04 678
32 Māris Buhrots 1175 Jelgavas 1. internātpamatskola 00:49:58 +16:08 677
33 Ernests Solovjovs 1253 Talsu sākumskola/Talsu Pakalnu Sporta Klubs 00:50:10 +16:20 674
34 Klāvs Kalniņš 1330 Jelgavas 4. vidusskola 00:50:18 +16:28 673
35 Egons Nastevičs 11464 Jelgavas 4. vidusskola 00:50:43 +16:53 667
36 Horens Liekniņš 1430 Rīgas Valdorfskola/4L 00:51:01 +17:11 663
37 Dainis Nikolajevs 11445 Jaunpils vidusskola/HK Tukums 00:51:11 +17:21 661
38 Daniels Ēriks Markovs 1486 Engures vidusskola 00:51:35 +17:45 656
39 Raivo Gudrais 1159 Smārdes pamatskola/Smārde 00:51:41 +17:51 655
40 Renārs Bents 1001 Rīgas 64. vidusskola 00:51:49 +17:59 653
41 Kristaps Nīmants 1626 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:52:24 +18:34 646
42 Mikus Čilipāns 1172 Smārdes pamatskola/Smārde 00:52:39 +18:49 643
43 Teo Kārlis Švanks 1206 Ozolnieku vidusskola/ATKAL JAUNS NAMS 00:53:03 +19:13 638
44 Kristers Bitīts 1002 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:53:41 +19:51 630
45 Toms Kristians Vīksna 1203 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:54:23 +20:33 622
46 Ralfs Fišers 1263 Dobeles sākumskola 00:54:30 +20:40 621
47 Oskars Bajārs 1153 Smārdes pamatskola/Smārde 00:55:18 +21:28 612
48 Daniels Salenieks 1284 Jelgavas 4. vidusskola 00:55:45 +21:55 607
49 Kristaps Osītis 1425 Mežciema pamatskola 00:56:09 +22:19 603
50 Daniels Pabērzs 1167 Smārdes pamatskola/Smārde 00:56:11 +22:21 602
51 Frederiks Kope 1101 Ziemeļvalstu ģimnāzija/Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:56:12 +22:22 602
52 Kārlis Blumbergs 11450 Milzkalnes sākumskola/Tukums 00:56:14 +22:24 602
53 Ralfs Kanģīzeris 1240 Jaunmārupes pamatskola 00:56:16 +22:26 601
54 Normunds Krauze 1208 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:56:19 +22:29 601
55 Gustavs Gronskis 1535 Engures vidusskola 00:56:21 +22:31 600
56 Kārlis Daniels Lazda 1575 Dzimtmisas pamatskola 00:56:42 +22:52 597
57 Rihards Zebuliņš 1071 Rīgas 6. vidusskola 00:57:05 +23:15 593
58 Reinis Gailis 1191 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:57:17 +23:27 591
59 Kārlis Liepiņš 1229 Engures vidusskola/Engures sportam 00:57:27 +23:37 589
60 Edvards Miks Ķikuts 1569 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:57:52 +24:02 585
61 Rūdolfs Ose 1158 Smārdes pamatskola/Smārde 00:57:57 +24:07 584
62 Aleksis Āboliņš 1360 Nīkrāces pamatskola 00:58:54 +25:04 574
63 Roberts Vaivods 1093 Jūrmalas sākumskola "Atvase"/Jūrmalas Rūķīši 00:59:21 +25:31 570
64 Jēkabs Zvagulis 1392 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:59:33 +25:43 568
65 Austris Pakalniņš 1419 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:59:55 +26:05 565
66 Ralfs Grīnvalds 1484 Engures vidusskola 01:00:31 +26:41 559
67 Renārs Kociņš-Lielupe 1642 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu novads 01:00:35 +26:45 558
68 Tomass Ļevanovs 1536 Engures vidusskola 01:02:14 +28:24 544
69 Edijs Veismanis 1554 Engures vidusskola 01:02:23 +28:33 542
70 Roberts Dudočkins 1480 Rīgas 64. vidusskola 01:03:06 +29:16 536
71 Oskars Mareks Ragozinskis 11449 Tukuma 2. vidusskola 01:03:19 +29:29 534
72 Kārlis Spuriņš 1107 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 01:03:23 +29:33 534
73 Raiens Šnepsts 1067 Augstkalnes vidusskola 01:03:24 +29:34 534
74 Rihards Misjuro 1493 Engures vidusskola 01:03:28 +29:38 533
75 Kristaps Semičenkovs Jaksts 1076 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:04:00 +30:10 529
76 Mikus Pudāns 1152 Smārdes pamatskola/Smārde 01:04:08 +30:18 528
77 Reinis Dauksts 1078 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:04:12 +30:22 527
78 Kristers Voldemārs Lazda 1574 Dzimtmisas pamatskola 01:04:13 +30:23 527
79 Rūdolfs Smilga 1275 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/Sece 01:04:33 +30:43 524
80 Artuss Gasners 1278 Jelgavas 4. vidusskola 01:05:09 +31:19 519
81 Edvards Andrejs Radionovs 1238 Tukuma 2. vidusskola 01:05:39 +31:49 515
82 Markuss Kāpiņš 1115 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:06:14 +32:24 511
83 Toms Vizbulis 1494 Engures vidusskola 01:06:23 +32:33 510
84 Kristaps Indriksons 1151 Smārdes pamatskola/Smārde 01:06:28 +32:38 509
85 Ričards Dumbris 1522 Engures vidusskola 01:07:45 +33:55 499
86 Marks Maro Strazdiņš 1182 Bauskas sākumskola/STRAZDIŅI 01:07:46 +33:56 499
87 Endijs Strēlis 1622 Aizupes pamatskola 01:08:01 +34:11 497
88 Mārcis Tomsons 1204 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien! 01:08:06 +34:16 497
89 Ēriks Eduards Lazda 1576 Dzimtmisas pamatskola 01:08:06 +34:16 497
90 Markuss Pabērzis 1111 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:08:27 +34:37 494
91 Mareks Vecels 1290 Jelgavas 4. vidusskola 01:09:00 +35:10 490
92 Markuss Zeltagrauds 1112 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:10:18 +36:28 481
93 Ralfs Bartušauskis 1230 Rīgas Lietuviešu vidusskola/Doles Banda 01:11:39 +37:49 472
94 Gustavs Stabulnieks 11452 Rīgas Lietuviešu vidusskola 01:11:39 +37:49 472
95 Matīss Grava 1332 Jelgavas 4. vidusskola 01:13:45 +39:55 459
96 Rūdolfs Čivčišs 1468 Irlavas vidusskola/Irlavas VSK 01:14:18 +40:28 455
97 Viesturs Paegle 1593 Jelgavas 4. vidusskola 01:14:24 +40:34 455
98 Bruno Kumpiņš 1018 Rīgas 25. vidusskola 01:15:44 +41:54 447
99 Raens Mārcis Jaunzems 1277 Jelgavas 4. vidusskola 01:15:52 +42:02 446
100 Adrians Brīvība 1138 Rīgas Teikas vidusskola/Visma Active 01:16:06 +42:16 445
101 Adrians Pietkūns 1288 Jelgavas 4. vidusskola 01:16:57 +43:07 440
102 Eižens Kaupe 1260 Sākumskola "Taurenītis" 01:17:19 +43:29 438
103 Marks Sergijevičs 1285 Jelgavas 4. vidusskola 01:18:37 +44:47 430
104 Igors Šitvjenkins 1295 Jelgavas 4. vidusskola 01:19:45 +45:55 424
105 Maikls Kukainis 11420 Jaunmārupes pamatskola 01:22:47 +48:57 409
106 Endijs Peksis 1280 Jelgavas 4. vidusskola 01:35:14 +1:01:24 355
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Viktorija Bogdanova 1195 Piltenes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:33:29 +00:00 1000
2 Keita Marcinkeviča 1100 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:38:32 +05:03 869
3 Nikija Mikāle 1600 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:39:55 +06:26 839
4 Inguna Sakne 1624 Mazzalves pamatskola/Mazzalves pamatskola 00:40:52 +07:23 819
5 Ilze Jumiķe 1291 Jelgavas 4. vidusskola 00:42:53 +09:24 781
6 Marta Luize Pētersone 1402 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/VSK Noskrien 00:43:04 +09:35 777
7 Laura Ozola 1644 Ādažu vidusskola 00:43:23 +09:54 772
8 Loreta Zālīte 1105 Ulbrokas vidusskola 00:45:20 +11:51 739
9 Anna Goša 1047 Ventspils 4. vidusskola/Maratona klubs 00:45:21 +11:52 738
10 Katrīna Jansone 1224 Liepājas Ezerkrasta sākumskola 00:46:57 +13:28 713
11 Anna Nikola Berkolde 1447 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:47:13 +13:44 709
12 Elīza Evardsone 1489 Engures vidusskola 00:47:15 +13:46 709
13 Evelīna Misāne 1037 Ādažu vidusskola 00:49:38 +16:09 675
14 Adele Balanasa 1434 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:49:43 +16:14 673
15 Alise Reingolde 1031 Smiltenes vidusskola/Privātbūve 00:50:41 +17:12 661
16 Patrīcija Rubeze 1612 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:50:58 +17:29 657
17 Rūta Šķirus 1384 Jelgavas 3. sākumskola 00:51:08 +17:39 655
18 Jasmīna Tīna Spēka 1608 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:52:40 +19:11 636
19 Jūlija Siliņa 1378 Rīgas 71. vidusskola/71 Rigas vidusskola 00:53:34 +20:05 625
20 Helēna Reinfelde 1619 Liepājas Centra sākumskola 00:55:15 +21:46 606
21 Ulla Katrīna Dubra 11442 Milzkalnes sākumskola 00:55:20 +21:51 605
22 Nikola Koridze 1287 Jelgavas 4. vidusskola 00:55:51 +22:22 600
23 Emīlija Zvirbule 1618 Ādažu vidusskola/Mazais putnēns 00:56:22 +22:53 594
24 Kellija Liepa 1353 Nīkrāces pamatskola 00:56:26 +22:57 593
25 Tīna Luīze Saukāne 1060 Ikšķiles vidusskola 00:56:36 +23:07 592
26 Ksenija Līcīte 1507 Engures vidusskola 00:56:58 +23:29 588
27 Marta Ozola 1279 Jelgavas 4. vidusskola 00:58:02 +24:33 577
28 Evelīna Allere 1270 Jaunmārupes pamatskola 00:58:04 +24:35 577
29 Eleonora Dombrovska 1130 Laurenču sākumskola 00:58:15 +24:46 575
30 Zane Strazdiņa 1234 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:58:32 +25:03 572
31 Madara Ina Lāce 1346 Nīkrāces pamatskola 00:58:45 +25:16 570
32 Sofija Vilcāne 1297 Jelgavas 4. vidusskola 00:58:59 +25:30 568
33 Anastasija Grīna 1168 Smārdes pamatskola/Smārde 00:59:12 +25:43 566
34 Simona Aļehnoviča 1396 Rīgas Klasiskā ģimnāzija 01:00:31 +27:02 553
35 Elza Anna Klavniece 1098 Carnikavas pamatskola/carnikavas pamatskola 01:01:04 +27:35 548
36 Alise Janvāre 1466 Annas Brigaderes pamatskola/Tērvete 01:01:11 +27:42 547
37 Anna Marija Zaķe 1140 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Maratona klubs/LSC 01:01:24 +27:55 545
38 Marta Ķikare 1499 Engures vidusskola 01:01:56 +28:27 541
39 Kitija Bērziņa 1559 Engures vidusskola 01:02:32 +29:03 535
40 Nikola Trasūne 1399 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:02:34 +29:05 535
41 Justīne Brutāne 1452 Rīgas Igauņu pamatskola/Pandas banda 01:02:54 +29:25 532
42 Eva Luīze Kvedere 1400 Ziemeļvalstu ģimnāzija/VSK Noskrien Vāveres 01:03:20 +29:51 529
43 Madara Bāriņa 1131 Ikšķiles vidusskola 01:03:22 +29:53 528
44 Emīlija Vahere-abražune 1244 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:03:23 +29:54 528
45 Rūta Glužģe 1632 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 01:03:28 +29:59 528
46 Kate Gornava 1566 Siguldas pilsētas vidusskola 01:03:35 +30:06 527
47 Madara Diāna Salmane 1056 Tukuma 2. pamatskola 01:04:05 +30:36 522
48 Samanta Gukļivska 1567 Pūres pamatskola/Pūre 01:05:35 +32:06 511
49 Sofija Mironova 1457 Tukuma 2. vidusskola 01:05:50 +32:21 509
50 Rūta Mellenberga 1251 Talsu sākumskola 01:06:55 +33:26 500
51 Emīlija Paula Ozola 1504 Engures vidusskola 01:06:57 +33:28 500
52 Katrīna Priede 11461 Aizupes pamatskola 01:07:21 +33:52 497
53 Sandija Rumba 1639 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēno novads 01:07:35 +34:06 495
54 Evelīna Rumba 1643 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu novads 01:07:36 +34:07 495
55 Katrīna Māliņa 1207 Rīgas Juglas vidusskola 01:08:30 +35:01 489
56 Reičela Taube 1311 Jelgavas 4. vidusskola 01:09:21 +35:52 483
57 Zane Apsīte 1121 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:09:54 +36:25 479
58 Marta Liepiņa 1517 Engures vidusskola 01:10:38 +37:09 474
59 Samanta Valdmane 1525 Engures vidusskola 01:10:38 +37:09 474
60 Eva Celitāne 1531 Engures vidusskola 01:10:41 +37:12 474
61 Elīna Redisone 1003 Annas Brigaderes pamatskola 01:11:58 +38:29 465
62 Diāna Račkauska 1352 Nīkrāces pamatskola 01:12:13 +38:44 464
63 Liene Didrihsone 1289 Jelgavas 4. vidusskola 01:12:30 +39:01 462
64 Beāte Bukaldere 1651 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 01:12:31 +39:02 462
65 Estere Jungfermane 1283 Jelgavas 4. vidusskola 01:13:17 +39:48 457
66 Ulla Januša 1456 Kuldīgas Centra vidusskola 01:13:42 +40:13 454
67 Selīna Keita Strautniece 1638 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu novads 01:15:46 +42:17 442
68 Tīna Fišera Blumberga 1519 Engures vidusskola 01:17:41 +44:12 431
69 Eleonora Kleina 1537 Engures vidusskola 01:18:02 +44:33 429
70 PatrĪcija Paula Ķikule 1042 Jelgavas 4. sākumskola 01:20:11 +46:42 418
71 Paula Ķempele 1506 Engures vidusskola 01:20:14 +46:45 417
72 Marija Anete Silava 1286 Jelgavas 4. vidusskola 01:22:06 +48:37 408
73 Rūta Elīza Arnicāne 1293 Jelgavas 4. vidusskola 01:24:44 +51:15 395
74 Šarlote Eleonora Kumpiņa 1027 Rīgas 6. vidusskola 01:26:58 +53:29 385
75 Ance Brūvere 1349 Nīkrāces pamatskola 01:30:58 +57:29 368
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artūrs Filips Igaviņš 1442 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:33:56 +00:00 1000
2 Jānis Kravalis 1021 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:33:59 +00:03 999
3 Lukass Pušņins 1006 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:34:51 +00:55 974
4 Kristiāns Kārlsbergs 1237 Pastendes pamatskola/Hop hop Pastende 00:36:27 +02:31 931
5 Aleksis Samcēvičs 1231 Pastendes pamatskola/Pastendes pamatskola 00:36:28 +02:32 931
6 Kristers Kalējs 1401 Tukuma 2. pamatskola 00:38:00 +04:04 893
7 Renārs Kristofers Arnicāns 1292 Jelgavas 4. vidusskola 00:39:45 +05:49 854
8 Adrians Māris Šņoriņš 11453 Talsu sākumskola/Talsu novada sporta skola 00:40:06 +06:10 846
9 Armands Nedēļa 1048 Rīgas 6. vidusskola 00:40:29 +06:33 838
10 Matīss Jansons 1242 Penkules pamatskola/Penkules komanda 00:40:51 +06:55 831
11 Miks Muizeniks 1187 Pamatskola "Rīdze" 00:40:54 +06:58 830
12 Marats Nadjaks 1110 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:40:56 +07:00 829
13 Valters Bresme 11455 Talsu 2. vidusskola 00:41:01 +07:05 827
14 Olivers Bresme 11456 Talsu 2. vidusskola/Talsu novada Sporta skola 00:41:03 +07:07 827
15 Gustavs Šteinbergs 1606 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:41:21 +07:25 821
16 Patriks Pauls Rullis 1223 Aizupes pamatskola/Aizupes pamatskola 00:41:22 +07:26 820
17 Ilvars Matvejevs 1497 Engures vidusskola 00:42:24 +08:28 800
18 Linards Reinis Laizāns 1338 Jelgavas 4. vidusskola 00:42:40 +08:44 795
19 Kristiāns Brahmanis 1248 Auces vidusskola 00:43:05 +09:09 788
20 Renalds Gulbis Švans 1607 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:44:07 +10:11 769
21 Rihards Pirogs 1305 Jelgavas 4. vidusskola 00:45:14 +11:18 750
22 Matīss Ābeltiņš 1186 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/HS Kurbads 00:45:54 +11:58 739
23 Renārs Pakalniņš 1418 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:46:13 +12:17 734
24 Krišs Liepiņš 1228 Engures vidusskola/Engures sportam 00:46:40 +12:44 727
25 Rihards Allens 1482 Āgenskalna Valsts ģimnāzija/Labs starts 00:46:53 +12:57 724
26 Jurģis Zvejnieks 1636 Mārupes vidusskola/Sporta klubs Virsotne 00:47:12 +13:16 719
27 Jānis Stūrītis 1049 Siguldas 1. pamatskola/Siguldas Sporta skola 00:47:22 +13:26 716
28 Dāvis Šimiens 1347 Nīkrāces pamatskola 00:47:29 +13:33 715
29 Jānis Marcinkevičs 1393 Siguldas Valsts ģimnāzija 00:47:31 +13:35 714
30 Kaspars Caune 1304 Jelgavas 4. vidusskola 00:48:29 +14:33 700
31 Kristians Erbe 1605 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:49:00 +15:04 693
32 Kristers Jānis Brečs 1370 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE/ZEVID 00:49:06 +15:10 691
33 Emīls Krūmiņš 1637 Smārdes pamatskola/Smārde 00:49:16 +15:20 689
34 Tomass Rudītis 1581 Ventspils Valsts 1. ģimnāzija/Maratona klubs/VFK Staldzene 00:49:21 +15:25 688
35 Dāvis Kārkliņš 1435 Jaunmārupes pamatskola 00:49:37 +15:41 684
36 Rendijs Berķis 1604 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:49:51 +15:55 681
37 Ulvis Grenovskis 1611 Kalētu pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:49:51 +15:55 681
38 Gustavs Dobelis 1377 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:49:51 +15:55 681
39 Gustavs Liekniņš 1428 Rīgas Valdorfskola/4L 00:50:22 +16:26 674
40 Gustavs Eduards Puriņš 1646 Valmieras Valsts ģimnāzija/Valmieras Bērnu sporta skola 00:51:08 +17:12 664
41 Marks Oborskis 1473 Privātā sākumskola "Namiņš"/Lynxdojo 00:51:10 +17:14 663
42 Dainis Jansons 1547 Engures vidusskola 00:51:10 +17:14 663
43 Pēteris Mūrnieks 1429 Lielvārdes pamatskola 00:51:13 +17:17 663
44 Kārlis Dubra 11443 Milzkalnes sākumskola 00:51:17 +17:21 662
45 Ralfs Jonāns 1388 Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 00:51:23 +17:27 660
46 Ralfs Bite 1518 Engures vidusskola 00:51:35 +17:39 658
47 Anrijs Muravskis 1588 Iļģuciema vidusskola 00:51:44 +17:48 656
48 Dāvis Ziemelis 1613 Liepājas 8. vidusskola 00:51:50 +17:54 655
49 Raivis Ābele 1505 Engures vidusskola 00:52:16 +18:20 649
50 Roberts Orbidāns 1318 Jelgavas 4. vidusskola 00:52:16 +18:20 649
51 Lauris Aleckis 1129 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:52:21 +18:25 648
52 Kristiāns Ligeris 1091 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:52:24 +18:28 648
53 Mārcis Millers 1524 Engures vidusskola 00:53:13 +19:17 638
54 Mareks Reins 1315 Jelgavas 4. vidusskola 00:53:21 +19:25 636
55 Kristiāns Dāniels Laupacis 1568 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:54:11 +20:15 626
56 Rainers Grigors 1057 Tukuma 2. vidusskola 00:54:11 +20:15 626
57 Arvis Daniēls Štalts 1086 Slokas pamatskola/MRC 00:54:33 +20:37 622
58 Nauris Punkstiņš 1185 Jūrmalas sākumskola "Atvase" 00:54:42 +20:46 620
59 Ernests Pauls Mednis 1443 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:55:27 +21:31 612
60 Raiens Rūja 1184 Siguldas 1. pamatskola/SK Sigulda 00:55:43 +21:47 609
61 Mareks Vizbulis 1539 Engures vidusskola 00:55:48 +21:52 608
62 Matīss Dzērve 1171 Smārdes pamatskola/Smārde 00:56:24 +22:28 602
63 Artis Bērznieks 1501 Engures vidusskola 00:56:24 +22:28 602
64 Edvards Paegle 1146 Milzkalnes sākumskola/Engures sportam 00:56:57 +23:01 596
65 Rihards Ilmanis 1556 Engures vidusskola 00:57:24 +23:28 591
66 Artūrs Rūdulis 1084 Tukuma 2. vidusskola 00:57:34 +23:38 589
67 Artūrs Sams 1309 Jelgavas 4. vidusskola 00:57:38 +23:42 589
68 Ernests Limbergs 1579 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:58:17 +24:21 582
69 Krists Kalniņš 1585 Ventspils 1. pamatskola/Matisons Runner's Club 00:58:43 +24:47 578
70 Āris Tims 1355 Nīkrāces pamatskola 00:58:45 +24:49 578
71 Endijs Šnepsts 1066 Augstkalnes vidusskola 00:58:46 +24:50 577
72 Māris Maksimovs 1150 Smārdes pamatskola/Smārde 00:59:05 +25:09 574
73 Pauls Olafs Straume 1039 Babītes novada pašvaldības Salas sākumskola 00:59:28 +25:32 571
74 Kaspars Bartkus 1413 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:59:54 +25:58 566
75 Emīls Niks Donovs 1301 Jelgavas 4. vidusskola 01:00:06 +26:10 565
76 Maikls Niks Ananics 1243 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola 01:01:42 +27:46 550
77 Mārtiņš Ķereksis 1422 Ogres sākumskola/6.B 01:01:55 +27:59 548
78 Otto Kubliņš 1329 Jelgavas 4. vidusskola 01:02:01 +28:05 547
79 Daniels Lucs 1313 Jelgavas 4. vidusskola 01:02:05 +28:09 547
80 Markuss Kristians Krievs 1471 Ādažu vidusskola/Dog Sport Carnikava 01:02:33 +28:37 542
81 Gabriels Picao Caldeira Rodeia Liepa 1617 Tukuma 2. vidusskola 01:02:46 +28:50 541
82 Emīls Lisovs 1199 Tukuma 2. pamatskola 01:03:07 +29:11 538
83 Aleksandrs Paņihidkins 1571 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:03:58 +30:02 530
84 Markuss Edgars Ēķis 1114 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:04:00 +30:04 530
85 Edgars Maurmanis 1258 Ikšķiles vidusskola 01:04:49 +30:53 524
86 Oskars Lorencs 1463 Rīgas Imantas vidusskola 01:05:08 +31:12 521
87 Namejs Karelis 1357 Nīkrāces pamatskola 01:05:16 +31:20 520
88 Artis Puškarevs 1354 Nīkrāces pamatskola 01:05:52 +31:56 515
89 Oskars Isakovs 1474 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola/Lynxdojo 01:05:56 +32:00 515
90 Samuēls Rozenštrauhs 1308 Jelgavas 4. vidusskola 01:05:59 +32:03 514
91 Dzintars Bērziņš 1586 Ogres sākumskola 01:06:10 +32:14 513
92 Raens Marko Rozenbergs 1307 Jelgavas 4. vidusskola 01:06:31 +32:35 510
93 Edijs Markuss Gelbe 1417 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:08:30 +34:34 495
94 Marks Cimermanis 1319 Jelgavas 4. vidusskola 01:10:20 +36:24 482
95 Jānis Riža 1266 Valmieras sākumskola 01:11:05 +37:09 477
96 Lennijs Galdiņš 1385 Valmieras Pārgaujas sākumskola 01:11:55 +37:59 472
97 Ādams Stepanovs-Gavrilovs 1316 Jelgavas 4. vidusskola 01:12:00 +38:04 471
98 Deivids Lucs 1314 Jelgavas 4. vidusskola 01:12:13 +38:17 470
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Izabella Bogdanova 1196 Piltenes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:35:55 +00:00 1000
2 Keita Upeniece 1127 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:38:46 +02:51 926
3 Ieva Pūpola 11444 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:39:16 +03:21 915
4 Elizabete Galvane 1441 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:40:59 +05:04 876
5 Madara PŪpola 1220 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:41:41 +05:46 862
6 Zanda Zariņa 1625 Mazzalves pamatskola/Mazzalves pamatskola 00:43:04 +07:09 834
7 Karīna Mellace 1650 Mežciema pamatskola 00:44:03 +08:08 815
8 Beāte Anna Klepere 1472 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 00:44:23 +08:28 809
9 Gerda Asnāte Berkolde 1444 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:44:24 +08:29 809
10 Frederika Anna Grende 1053 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:45:20 +09:25 792
11 Linda Auziņa 1072 Nacionālā Mākslu vidusskola/Sporta skola Arkādija 00:45:43 +09:48 786
12 Paula Gelvere 1302 Jelgavas 4. vidusskola 00:45:49 +09:54 784
13 Sibelle Baza 1134 Rīgas Teikas vidusskola/Scarborough 00:46:45 +10:50 768
14 Zaiga Paegle 1335 Jelgavas 4. vidusskola 00:47:07 +11:12 762
15 Monta Zauriņa 1440 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:47:11 +11:16 761
16 Karina Adrijānova 1610 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:47:14 +11:19 760
17 Jasmīne Ļisova 1148 Smārdes pamatskola/Smārde 00:47:23 +11:28 758
18 Marta Balanasa 1433 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:48:26 +12:31 742
19 Loreta Neusa-luca 1596 Jelgavas 3. sākumskola 00:49:34 +13:39 725
20 Signe Bērziņa 1147 Smārdes pamatskola/Smārde 00:50:37 +14:42 710
21 Elizabete Elīze Kaže 1327 Jelgavas 4. vidusskola 00:50:40 +14:45 709
22 Amanda Griķe 1141 Daugavpils Vienības pamatskola/Daugavpils Runners 00:50:50 +14:55 707
23 Sabīne Kātiņa 1603 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:51:06 +15:11 703
24 Enija Stangute 1009 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:51:23 +15:28 699
25 Alise Antonova 1227 Rīgas 21. vidusskola/&A 00:51:23 +15:28 699
26 Alise Otaņķe 1119 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:52:41 +16:46 682
27 Evelīna Nolmane 1125 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:52:45 +16:50 681
28 Daniela Miļūna 1303 Jelgavas 4. vidusskola 00:53:11 +17:16 675
29 Marta Pelša 1336 Jelgavas 4. vidusskola 00:53:12 +17:17 675
30 Kristiāna Bīmane 1609 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:53:18 +17:23 674
31 Alise Zemture 1118 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:53:42 +17:47 669
32 Anna Bāriņa 1132 Ikšķiles vidusskola 00:53:49 +17:54 667
33 Alise Šalājeva 1324 Jelgavas 4. vidusskola 00:54:26 +18:31 660
34 Elizabete Spaile 11459 Ērgļu vidusskola/ērgļu pamatskola 00:54:39 +18:44 657
35 Una Ulmane 11451 Jelgavas 4. vidusskola 00:54:50 +18:55 655
36 Adelīna Alise Bergmane 1578 Rīgas Teikas vidusskola 00:55:07 +19:12 652
37 Alise Grīnberga 1249 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:55:15 +19:20 650
38 Nadīna Keita Ķemere 1124 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:55:16 +19:21 650
39 Leonora Pētersone 1420 Tumes vidusskola 00:55:51 +19:56 643
40 Violeta Žusele 1055 Daugavpils Krievu vidusskola - licejs/Daugavpils Runners 00:55:57 +20:02 642
41 Daniela Cielava 1423 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:56:09 +20:14 640
42 Madara Klavniece 1097 Carnikavas pamatskola/carnikavas pamatskola 00:56:12 +20:17 639
43 Viktorija Laura Vītola 1326 Jelgavas 4. vidusskola 00:56:16 +20:21 638
44 Līna Osīte 1404 Mežciema pamatskola 00:56:20 +20:25 638
45 Elīza Puriņa 1387 Friča Brīvzemnieka pamatskola/Zemgales ziņas 00:56:37 +20:42 634
46 Adriana Zeltiņa 1614 Pumpuru vidusskola 00:57:59 +22:04 619
47 Patrcija Buša 1064 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:58:03 +22:08 619
48 Madara Matisone 1222 Tukuma 2. vidusskola 00:58:06 +22:11 618
49 Anastasija Kuzmina 1212 Ulbrokas vidusskola 00:58:57 +23:02 609
50 Justīne Semjonova 1432 Umurgas pamatskola 00:59:07 +23:12 608
51 Helēna Grīna 1170 Smārdes pamatskola/Smārde 00:59:12 +23:17 607
52 Sintija Strautmane 1149 Smārdes pamatskola/Smārde 00:59:12 +23:17 607
53 Sindija Ozolniece 1178 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti 00:59:36 +23:41 603
54 Andželika Semjonova 1312 Jelgavas 4. vidusskola 01:00:14 +24:19 596
55 Daniela Lovčinovska 1225 Ogres 1. vidusskola 01:01:06 +25:11 588
56 Luīze Lazovska 1540 Engures vidusskola 01:01:06 +25:11 588
57 Evelīna Orinska 1137 Liepājas Raiņa 6. vidusskola/7B 01:01:40 +25:45 582
58 Inese Kaminska 1548 Engures vidusskola 01:02:33 +26:38 574
59 Ance Bierande 1059 Rīgas Angļu ģimnāzija 01:03:02 +27:07 570
60 Emīlija Strazdiņa 1235 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 01:03:14 +27:19 568
61 Ketija Stankus 1496 Engures vidusskola 01:03:28 +27:33 566
62 Amanda Budze 1300 Jelgavas 4. vidusskola 01:03:36 +27:41 565
63 Paula Ekerte 1322 Jelgavas 4. vidusskola 01:03:53 +27:58 562
64 Rebeka Gorbunova 1323 Jelgavas 4. vidusskola 01:04:21 +28:26 558
65 Keita Patrīcija Leinasare 1262 Rīgas Teikas vidusskola 01:04:35 +28:40 556
66 Anna Ramiņa-oliveira 11457 Rīgas 85. vidusskola/Rīgas 85. vidusskola 01:04:44 +28:49 555
67 Kartīna Skrodele 1325 Jelgavas 4. vidusskola 01:05:07 +29:12 552
68 Annija Purcena 1099 Tukuma 2. vidusskola 01:05:10 +29:15 551
69 Laine Bartuševica 1299 Jelgavas 4. vidusskola 01:05:20 +29:25 550
70 Eimija Misjuro 1510 Engures vidusskola 01:06:10 +30:15 543
71 Ieva Kalniņa-vīndedzkalna 1218 Āgenskalna sākumskola/Vsk Noskrien 01:06:12 +30:17 543
72 Sofia Shlamova 1193 Rīgas Klasiskā ģimnāzija 01:06:52 +30:57 537
73 Loreta Žubule 1451 Rīgas Igauņu pamatskola 01:07:21 +31:26 533
74 Liene Širmele 1010 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 01:07:24 +31:29 533
75 Samanta Plasiņa 1379 Tukuma 2. pamatskola 01:07:44 +31:49 530
76 Marta Cinovska 1128 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:07:52 +31:57 529
77 Evelīna Vahere-abražune 1403 Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola 01:08:11 +32:16 527
78 Melānija Alne 1461 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Skrienam kopā 01:09:04 +33:09 520
79 Kitija Elcere 1160 Smārdes pamatskola/Smārde 01:09:28 +33:33 517
80 Emīlija Blumfelde 1189 Smārdes pamatskola/Smārde 01:09:28 +33:33 517
81 Sintija Daukste 1079 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:11:23 +35:28 503
82 Amanda Pīlēna 1350 Nīkrāces pamatskola 01:12:15 +36:20 497
83 Nikola Daniela Damkova 1321 Jelgavas 4. vidusskola 01:12:35 +36:40 495
84 Elza Subre 1640 Zemgales vidusskola (Slampe) 01:12:41 +36:46 494
85 Anna Sīpola 1645 Džūkstes pamatskola 01:12:49 +36:54 493
86 Ance Bērziņa 1200 Talsu Valsts ģimnāzija/Talsu Valsts ģimnāzija 01:12:52 +36:57 493
87 Kate Freināte 1527 Engures vidusskola 01:16:44 +40:49 468
88 Amanda Madara Geida 1264 Rīgas Teikas vidusskola 01:18:01 +42:06 460
89 Annika Barkāne 1298 Jelgavas 4. vidusskola 01:18:25 +42:30 458
90 Agrita Paula Rafaele 1306 Jelgavas 4. vidusskola 01:18:26 +42:31 458
91 Elīna Sprigule 1469 Tukuma 2. vidusskola/5a klase 01:21:51 +45:56 439
92 Sanija Auniņa 1592 Tukuma 2. vidusskola/5a klase 01:22:18 +46:23 436
93 Elīna Krista Vīksna 1202 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 01:31:29 +55:34 393
94 Annija Blūma 1483 Engures vidusskola 01:44:55 +1:09:00 342
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Gustavs Galvans 1436 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:33:48 +00:00 1000
2 Ralfs Roga 1647 Ventspils Valsts 1. ģimnāzija/Matisons runner's club 00:33:59 +00:11 995
3 Raivo Liekmanis 1343 Nīkrāces pamatskola 00:35:07 +01:19 963
4 Leonīds Kostjajevs 1598 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:36:15 +02:27 932
5 Roberts Zeiburliņš 1597 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:36:19 +02:31 931
6 Agris Ozoliņš 1621 Mazzalves pamatskola/Mazzalves pamatskola 00:41:38 +07:50 812
7 Erasts Bobrovs 1587 Pastendes pamatskola/Hop hop Pastende 00:41:38 +07:50 812
8 Kristers Kalašņikovs 1269 Pastendes pamatskola/Hop hop Pastende 00:41:41 +07:53 811
9 Jānis Puriņš 1543 Engures vidusskola 00:43:32 +09:44 776
10 Reinis Ose 1157 Smārdes pamatskola/Smārde 00:43:44 +09:56 773
11 Nils Jurkovskis 1602 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:44:54 +11:06 753
12 Kaspars Kronbergs 1545 Engures vidusskola 00:45:10 +11:22 748
13 Mareks Lukjanskis 1560 Engures vidusskola 00:45:13 +11:25 748
14 Elvis Laškovs 1421 Naukšēnu novada vidusskola 00:46:55 +13:07 720
15 Ričards Birznieks 1508 Engures vidusskola 00:49:02 +15:14 689
16 Rafaels Rodeija-Liepa 1616 Tukuma 2. vidusskola 00:49:40 +15:52 681
17 Deniss Krievāns 1188 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:49:56 +16:08 677
18 Roberts Muško 1041 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:51:40 +17:52 654
19 Marians Ziemelis 1615 Liepājas 8. vidusskola 00:52:27 +18:39 644
20 Rainers Mucenieks 1043 Pilsrundāles vidusskola/Mucenieki 00:54:50 +21:02 616
21 Mikus Semeneņa 1552 Engures vidusskola 00:55:24 +21:36 610
22 Henrijs Helmanis 1634 Tukuma 2. pamatskola 00:56:47 +22:59 595
23 Daniels Arnolds Kokins 1426 Augstkalnes vidusskola 00:57:19 +23:31 590
24 Kristaps Ķīsis 1490 Engures vidusskola 00:57:20 +23:32 590
25 Renārs Šteinbergs 1164 Smārdes pamatskola/Smārde 00:57:55 +24:07 584
26 Arvis Kirhners 1382 Kandavas internātvidusskola 00:58:26 +24:38 578
27 Kārlis Auziņš 1256 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:59:38 +25:50 567
28 Aleksis Lielnors 1450 Rīgas 18. vakara vidusskola 01:00:27 +26:39 559
29 Silvestrs Kumpiņš 1017 Rīgas 1. speciālā internātpamatskola 01:15:45 +41:57 446
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Jolanta Pence 1439 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:37:14 +00:00 1000
2 Līna Gaile 1467 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta skola 00:39:06 +01:52 952
3 Emīlija Upmale 1038 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:40:27 +03:13 920
4 Loreta Ķikuste 11439 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils sporta skola 00:41:15 +04:01 903
5 Dārta Silgale 1133 Valdemārpils vidusskola/Valdemārpils 00:43:50 +06:36 849
6 Reičela Rone 1025 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:44:51 +07:37 830
7 Loreta Matvejeva 1503 Engures vidusskola 00:47:01 +09:47 792
8 Vanesa Akšanova 1320 Jelgavas 4. vidusskola 00:47:02 +09:48 792
9 Diāna Daile 1465 Tukuma 2. vidusskola 00:48:09 +10:55 773
10 Amanda Kundziņa 1635 Rīgas Kristīgā vidusskola/EsiAktivs.lv 00:49:11 +11:57 757
11 Endija Ozolniece 1177 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti 00:50:14 +13:00 741
12 Elīza Viekale - Gasjūne 1070 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:50:23 +13:09 739
13 Amanda Ignāte 1005 Ādažu vidusskola 00:51:19 +14:05 726
14 Megija Vilka 1120 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:52:58 +15:44 703
15 Paula Luīze Vilka 1549 Engures vidusskola 00:54:35 +17:21 682
16 Ērika Jermacāne 1437 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:55:28 +18:14 671
17 Monta Buza 1165 Smārdes pamatskola/Smārde 00:55:42 +18:28 668
18 Kristīne Pence 1438 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:55:49 +18:35 667
19 Gunta Kopmane 1381 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:55:52 +18:38 666
20 Viktorija Ģierte 1409 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:56:25 +19:11 660
21 Marta Jakobsone 1478 Āgenskalna Valsts ģimnāzija/Lynxdojo 00:56:52 +19:38 655
22 Hanna Cinovska 1122 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:57:28 +20:14 648
23 Daniela Butāne 1252 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:58:04 +20:50 641
24 Rūta Alma Vicinska 1583 Brocēnu vidusskola/Brocēnu 00:58:16 +21:02 639
25 Sanija Kaņepēna 1155 Smārdes pamatskola/Smārde 01:02:33 +25:19 595
26 Elīna Bērziņa 1558 Engures vidusskola 01:02:35 +25:21 595
27 Liene Rozenberga 1161 Smārdes pamatskola/Smārde 01:02:52 +25:38 592
28 Agnija Dumpe 1074 Rīgas 93. vidusskola/VONDARSOUN 01:03:16 +26:02 589
29 Ieva Lūse 1174 Smārdes pamatskola/Smārde 01:08:15 +31:01 546
30 Krista Kristīne Miķelsone 1462 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 01:08:53 +31:39 541
31 Katrīna Zvirbule 1367 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE/ZEVID 01:09:22 +32:08 537
32 Luīze Beķere 1406 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:09:35 +32:21 535
33 Katrīna Ivanova 1407 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:09:35 +32:21 535
34 Marta Skavronska 1363 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE/ZEVID 01:09:44 +32:30 534
35 Kristiāna Lagzdiņa 1077 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:10:46 +33:32 526
36 Santa Samanta Kučere 1051 Kandavas internātvidusskola 01:10:53 +33:39 525
37 Annija Tameniece 1156 Smārdes pamatskola/Smārde 01:11:10 +33:56 523
38 Evelīna Pabērza 1162 Smārdes pamatskola/Smārde 01:11:10 +33:56 523
39 Monta Brūvere 1358 Nīkrāces pamatskola 01:14:40 +37:26 499
40 Natālija Lastovska 1415 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:15:50 +38:36 491
41 Daniela Dumbre 1491 Engures vidusskola 01:16:39 +39:25 486
42 Elizabete Lastovska 1414 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:18:29 +41:15 474
43 Sofija Marija Volkova 1551 Engures vidusskola 01:20:03 +42:49 465
44 Klinta Almane 1521 Engures vidusskola 01:21:14 +44:00 458
45 Ērika Kalniņa 1460 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 01:23:50 +46:36 444
46 Loreta Knospiņa 1459 Valmieras Viestura vidusskola/Skrienam kopā 01:23:51 +46:37 444
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Gustavs Kļavis 1214 Āgenskalna Valsts ģimnāzija 00:31:19 +00:00 1000
2 Ričards Briedis 1012 Rīgas Tehniskā koledža/KSMR Fitness 00:31:58 +00:39 980
3 Emīls Kravalis 1022 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:31:58 +00:39 980
4 Markus Dzintars 1599 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:33:24 +02:05 938
5 Ingus Bogdanovs 1197 Piltenes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:33:27 +02:08 936
6 Rūdolfs Fišers 1265 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:36:10 +04:51 866
7 Adrians Gūtšmits 1102 Tukuma 2. vidusskola 00:37:52 +06:33 827
8 Artūrs Jānis Karss 1449 Rīgas Kultūru vidusskola 00:37:59 +06:40 824
9 Kristers Krūzmanis 1142 Tukuma 2. vidusskola 00:40:01 +08:42 783
10 Rainers Neuss-lucs 1595 Kalnciema vidusskola 00:40:37 +09:18 771
11 Dāvis Spēks 1601 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:42:36 +11:17 735
12 Silvestrs Pētersons 1065 Vecpiebalgas vidusskola/Vecpiebalga 00:45:29 +14:10 689
13 Krišs Pavlovs 1411 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:46:08 +14:49 679
14 Dāvis Ziemelis 1487 Engures vidusskola 00:47:01 +15:42 666
15 Gustavs Riekstiņš 1136 Iecavas vidusskola 00:48:43 +17:24 643
16 Arkādijs Sergējevs 1546 Engures vidusskola 00:49:36 +18:17 631
17 Daniels Blumbahs 1108 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:54:09 +22:50 578
18 Rainers Kristians Silkalns 1383 Dobeles Valsts ģimnāzija 00:54:18 +22:59 577
19 Andis Indriķis Preiss 11462 Līgatnes novada vidusskola 00:55:05 +23:46 569
20 Kristaps Aksenoks 1020 /Rīgas Hanzas vidusskola 01:00:11 +28:52 520
21 Ģirts Saukāns 1061 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 01:05:49 +34:30 476
22 Kaspars Latvers 1410 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:11:36 +40:17 437
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Megija Vinberga 1179 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:41:16 +00:00 1000
2 Kristiāna Liene Penka 1654 Tukuma 2. vidusskola 00:45:19 +04:03 911
3 Laura Kārkle 1294 Jelgavas 4. vidusskola 00:47:11 +05:55 875
4 Renāte Medvedeva 1408 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:47:36 +06:20 867
5 Sandra Stieģele 1123 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:48:35 +07:19 849
6 Laura Dumbre 1513 Engures vidusskola 00:50:08 +08:52 823
7 Alīsija Stūrīte 1087 Rīgas Valsts tehnikums 00:50:45 +09:29 813
8 Simona Helmane 1633 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:53:55 +12:39 765
9 Ieva Cimiņa 1533 Engures vidusskola 00:57:05 +15:49 723
10 Kristiāna Glazeikina 1395 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:57:31 +16:15 717
11 Elīza Grīnvalde 1553 Engures vidusskola 00:59:44 +18:28 691
12 Žaklīna Apsēnu 1427 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:59:44 +18:28 691
13 Daniela Cīrule 1561 Engures vidusskola 01:01:16 +20:00 674
14 Krista Ivanovska 1589 Dobeles Valsts ģimnāzija 01:01:53 +20:37 667
15 Paula Luīze Rocēna 1641 Privātā vidusskola "Patnis" 01:02:25 +21:09 661
16 Katrīna Ducena 1210 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/Silapriedītes 01:02:26 +21:10 661
17 Adriāna Vēsma 1572 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:04:03 +22:47 644
18 Lote Freināte 1511 Engures vidusskola 01:04:06 +22:50 644
19 Madara Darģe 1479 Jelgavas Valsts ģimnāzija 01:04:43 +23:27 638
20 Renāte Smilga 1274 Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola/Sece 01:04:56 +23:40 636
21 Liene Franciska Danele 1528 Engures vidusskola 01:07:57 +26:41 607
22 Nadīna Berga 1458 Kocēnu pamatskola/Skrienam kopā 01:09:18 +28:02 595
23 Katrīna Anna Allena 1481 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Labs starts 01:12:28 +31:12 569
24 Marta Bādere 1217 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:14:14 +32:58 556
25 Dace Gurtlava 1103 Rīgas Mākslas un mediju tehnikums 01:16:39 +35:23 538
26 Laura Pavlovska 1523 Engures vidusskola 01:16:45 +35:29 538
27 Laura Stankus 1562 Engures vidusskola 01:24:53 +43:37 486
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artūrs Niklāvs Medveds 1109 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:26:27 +00:00 1000
2 Rainers Trubačs 1464 Preiļu Valsts ģimnāzija/Baltais 00:29:44 +03:17 890
3 Jānis Gailītis 11441 Smiltenes vidusskola 00:30:02 +03:35 881
4 Tomass Neuss-Lucs 1594 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:36:17 +09:50 729
5 Rūdolfs Mahts 11448 Ogres tehnikums 00:37:53 +11:26 698
6 Dāvis Janitēns 11463 Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija/LīgatneVar! 00:44:27 +18:00 595
7 Daniels Lepers 1512 Engures vidusskola 00:47:13 +20:46 560
8 Brendons Graumanis 1555 Engures vidusskola 00:49:49 +23:22 531
9 Linards Lazdiņš 1247 Tumes vidusskola/Tumes vidusskola 00:51:32 +25:05 513
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Santa Zemture 1117 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:40:12 +00:00 1000
2 Patrīcija Keita Krumberga 1232 Dobeles Valsts ģimnāzija 00:41:18 +01:06 973
3 Alise Evardsone 1509 Engures vidusskola 00:49:31 +09:19 812
4 Viviāna Stūrīte 1088 Banku augstskolas Uzņēmējdarbības koledža 00:51:04 +10:52 787
5 Laura Bleija 1226 Ogres 1. vidusskola 00:53:18 +13:06 754
6 Sanda Upeniece 1126 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:55:04 +14:52 730
7 Samanta Ratniece 1529 Engures vidusskola 00:56:57 +16:45 706
8 Betija Līcīte 1500 Engures vidusskola 00:56:58 +16:46 706
9 Laura Birzniece 1502 Engures vidusskola 01:01:33 +21:21 653
10 Elizabete Skricka 1239 Rīgas Teikas vidusskola 01:05:13 +25:01 616