LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Dmitrijs Serjogins 6166 Baltais 02:06:21 VL2 1 V1 +00:00 +00:00 00:00:48 1000 300 1300
2 Kristaps Kaimiņš 6165 02:09:13 VL2 2 V2 +02:52 +02:52 00:01:28 978 164 1142
3 Valērijs Žolnerovičs 6181 Best4run 02:19:48 VL2 3 V3 +13:27 +13:27 00:01:14 904 195 1099
4 Sergey Kochetkov 6006 Mikkeller Running Club Moscow 02:25:14 VL2 4 V4 +18:53 +18:53 00:01:49 870 132 1002
5 Kristaps Broks 6124 RIEKSTI 02:25:37 VL2 5 V5 +19:16 +19:16 00:01:00 868 240 1108
6 Mārtiņš Auziņš 6072 Smārde 02:25:59 VL3 1 V6 +19:38 +00:00 00:01:23 866 173 1039
7 Sergejs Ļeta 6202 PATRIA SPORTLAND 02:26:30 VL2 6 V7 +20:09 +20:09 00:01:12 862 200 1062
8 Uldis Klepers 6146 Virsotne/MARMOT 02:27:09 VL2 7 V8 +20:48 +20:48 00:01:00 859 240 1099
9 Raivis Reinfelds 6188 Talsu pakalnu sporta klubs 02:27:52 VL2 8 V9 +21:31 +21:31 00:00:55 854 262 1116
10 Jānis Kūms 6063 Inov-8 I OSveikals.lv 02:27:58 VL2 9 V10 +21:37 +21:37 00:01:04 854 225 1079
11 Jānis Ručevskis-Rucevics 6101 Saldus Boksa klubs 02:28:21 VL2 10 V11 +22:00 +22:00 00:01:14 852 195 1047
12 Sergejs Maslobojevs 6218 NRC Rīga 02:28:57 VL2 11 V12 +22:36 +22:36 00:01:42 848 141 989
13 Nikolajs Saulītis 6028 LIMBAŽI SKRIEN 02:29:08 VL3 2 V13 +22:47 +03:09 00:01:16 847 189 1036
14 Pēteris Grīviņš 6143 Grauda Spēks | Inov-8 I OSveikals.lv 02:29:23 VL2 12 V14 +23:02 +23:02 00:01:15 846 192 1038
15 Jānis Šņoriņš 6198 Talsu pakalnu sporta klubs 02:29:23 VLJ 1 V15 +23:02 +00:00 00:00:50 846 288 1134
16 Miks Pētersons 6183 NORDI furniture 02:29:33 VL2 13 V16 +23:12 +23:12 00:01:27 845 166 1011
17 Artis Krievāns 6079 VSK “Burkānciems & Co” 02:30:22 VL3 3 V17 +24:01 +04:23 00:01:05 840 222 1062
18 Ainārs Kumpiņš 6099 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:31:45 VL2 14 V18 +25:24 +25:24 00:01:13 833 197 1030
19 Sergejs Bogdanovs 6168 Baltais 02:32:34 VL3 4 V19 +26:13 +06:35 00:00:59 828 244 1072
20 Andis Dēze 6021 Maratona Klubs/Zante 02:32:42 VL2 15 V20 +26:21 +26:21 00:01:28 827 164 991
21 Konstantīns Biktimirovs 6141 VSK Noskrien / SPB RUN/Asics 02:33:23 VL2 16 V21 +27:02 +27:02 00:01:04 824 225 1049
22 Artūrs Blūmiņš 6065 Virsotne/MARMOT 02:33:41 VL2 17 V22 +27:20 +27:20 00:01:00 822 240 1062
23 Matīss Haritonovs 6152 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:34:20 VL2 18 V23 +27:59 +27:59 00:01:24 819 171 990
24 Mareks Zālītis 6088 VSK Noskrien / Baldones vieglatlētikas nodaļa 02:34:40 VL2 19 V24 +28:19 +28:19 00:01:05 817 222 1039
25 Uldis Kļaviņš 6157 RIEKSTI I VIVOBAREFOOT 02:35:25 VL2 20 V25 +29:04 +29:04 00:00:55 813 262 1075
26 Aigars Lūsis 6147 Talsu pakalnu sporta klubs 02:35:43 VL4 1 V26 +29:22 +00:00 00:01:23 811 173 984
27 Ivo Rudinskis 6071 Saldus Boksa klubs 02:37:11 VL2 21 V27 +30:50 +30:50 00:00:59 804 244 1048
28 Maciej Kasjan 6064 eFP BG LATVIA 02:38:21 VL2 22 V28 +32:00 +32:00 00:01:20 798 180 978
29 Artis Maksims 6194 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:40:35 VLJ 2 V29 +34:14 +11:12 00:00:55 787 262 1049
30 Andis Geste 6133 VSK NOSKRIEN 02:43:01 VL2 23 V30 +36:40 +36:40 00:01:13 775 197 972
31 Andis Gailis 16106 Kocēnu novads 02:43:08 VL3 5 V31 +36:47 +17:09 00:01:14 775 195 970
32 Gatis Kveders 6100 Rieksti / VSK Noskrien 02:44:06 VL2 24 V32 +37:45 +37:45 00:01:30 770 160 930
33 Edgars Dzenuška 6061 Visma Active 02:45:00 VL2 25 V33 +38:39 +38:39 00:01:20 766 180 946
34 Jekaterina Sokunova 6167 Baltais 02:45:06 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:32 1000 205 1205
35 Aivars Bondars 6148 Lūša pēdās 02:45:23 VL3 6 V34 +39:02 +19:24 00:01:18 764 185 949
36 Maxim Klimov 6017 42195.COM.UA 02:45:36 VL2 26 V35 +39:15 +39:15 00:01:44 763 138 901
37 Gusts Fokerots 6197 Vientuļais Vilks 02:46:14 VL2 27 V36 +39:53 +39:53 00:01:11 760 203 963
38 Hugo Jakobi 6223 Tavamsportam.lv 02:46:21 VL2 28 V37 +40:00 +40:00 00:01:26 760 167 927
39 Kirils Boiko 6096 Boyko-sports team 02:46:48 VL2 29 V38 +40:27 +40:27 00:01:17 757 187 944
40 Edgars Kokorēvičs 6206 VSK 02:47:06 VL2 30 V39 +40:45 +40:45 00:01:07 756 215 971
41 Linda Boldāne 6191 Grauda Spēks | Inov-8 | OSveikals.lv 02:47:07 SL2 2 S2 +02:01 +02:01 00:01:35 988 199 1187
42 Ruslans Šuļga 6207 Maratona klubs 02:47:07 VL2 31 V40 +40:46 +40:46 00:01:19 756 182 938
43 Artis Pūcītis 6192 SSK Bebra 02:47:12 VL2 32 V41 +40:51 +40:51 00:01:15 756 192 948
44 Kristaps Ceriņš 6173 SPB RUN/Asics 02:47:51 VL2 33 V42 +41:30 +41:30 00:00:58 753 248 1001
45 Juris Šehtels 6222 Ādaži 02:48:04 VL4 2 V43 +41:43 +12:21 00:01:21 752 178 930
46 Armands Zvejnieks 6107 Moller Auto Ventspils / MRC 02:48:46 VL2 34 V44 +42:25 +42:25 00:01:23 749 173 922
47 Raimo Vīgants 6145 SSK Bebra 02:48:46 VLJ 3 V45 +42:25 +19:23 00:00:51 749 282 1031
48 Arturs Onzuls 6076 Accenture > High Performance 02:50:16 VL2 35 V46 +43:55 +43:55 00:00:59 742 244 986
49 Alberts Dambis 6033 Insalvo 02:50:57 VL2 36 V47 +44:36 +44:36 00:01:17 739 187 926
50 Monta Ločmele 6142 Patria Sportland 02:50:59 SL2 3 S3 +05:53 +05:53 00:01:13 966 259 1225
51 Wojciech Napierski 6205 eFP BG LATVIA 02:51:13 VL3 7 V48 +44:52 +25:14 00:01:24 738 171 909
52 Viviana Kirilova 6123 VSK Noskrien Vāveres 02:51:32 SL3 1 S4 +06:26 +00:00 00:01:34 962 201 1163
53 Imants Vadzis 6215 RARE Team 02:51:32 VL2 37 V49 +45:11 +45:11 00:01:01 737 236 973
54 Mārtiņš Plaudis 6140 SK Dzērvene 02:52:14 VL2 38 V50 +45:53 +45:53 00:01:18 734 185 919
55 Laura Čakle 6102 Moller Auto Ventspils / MRC 02:52:21 SL2 4 S5 +07:15 +07:15 00:01:06 958 286 1244
56 Artūrs Vaselis 6069 Patria Sportland 02:53:51 VL2 39 V51 +47:30 +47:30 00:01:22 727 176 903
57 Mihails Kudrjaševs 6090 Fizmati 02:55:22 VL3 8 V52 +49:01 +29:23 00:01:33 720 155 875
58 Ernests Važa 6116 02:56:03 VL2 40 V53 +49:42 +49:42 00:01:30 718 160 878
59 Juris Čerņadjevs 6189 02:56:17 VL4 3 V54 +49:56 +20:34 00:01:24 717 171 888
60 Jānis Šnepste 6144 Noskrien 02:56:43 VL3 9 V55 +50:22 +30:44 00:01:56 715 124 839
61 Diāna Džaviza 6013 02:56:56 SL2 5 S6 +11:50 +11:50 00:01:50 933 172 1105
62 Pāvels Baikovs 6209 Be More Alive 02:57:07 VL2 41 V56 +50:46 +50:46 00:01:09 713 209 922
63 Kārlis Vanags 6068 Talsu pakalnu sporta klubs 02:57:28 VL2 42 V57 +51:07 +51:07 00:01:05 712 222 934
64 Jānis Teteris 6134 DzSK Lokomotīve 02:57:37 VL3 10 V58 +51:16 +31:38 00:01:12 711 200 911
65 Igors Morgunovs 6118 Matisons Runners' Club 02:57:45 VL2 43 V59 +51:24 +51:24 00:01:19 711 182 893
66 Māris Ozols 6132 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:58:21 VL2 44 V60 +52:00 +52:00 00:01:12 708 200 908
67 Vitālijs Muzika 6087 VSK Noskrien 02:58:25 VL3 11 V61 +52:04 +32:26 00:01:30 708 160 868
68 Vita Devjatņikova 6109 Moller Auto Ventspils / MRC 02:59:02 SL2 6 S7 +13:56 +13:56 00:01:21 922 233 1155
69 Ritvars Kalniņš 6172 Skrienam kopā 03:00:29 VL3 12 V62 +54:08 +34:30 00:01:26 700 167 867
70 Agris Hatko 6050 VSK Noskrien 03:01:27 VLJ 4 V63 +55:06 +32:04 00:01:14 696 195 891
71 Agnis Mūrnieks 6114 OVI 03:01:50 VL2 45 V64 +55:29 +55:29 00:01:09 695 209 904
72 Arnis Rāts 6095 VSK Noskrien Seniori 03:01:52 VL2 46 V65 +55:31 +55:31 00:01:12 695 200 895
73 Arvis Skrējāns 6091 03:02:37 VL2 47 V66 +56:16 +56:16 00:01:22 692 176 868
74 Edgars Bremze 6174 Izturība 03:03:16 VL3 13 V67 +56:55 +37:17 00:01:18 689 185 874
75 Aleksandrs Judkins 6024 03:03:28 VL2 48 V68 +57:07 +57:07 00:01:29 689 162 851
76 Jevgeņijs Stepanovs 6178 DzSK Lokomotīve 03:03:58 VL2 49 V69 +57:37 +57:37 00:01:09 687 209 896
77 Gints Krastiņš 6175 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:04:06 VL2 50 V70 +57:45 +57:45 00:01:28 686 164 850
78 Kārlis Būmans 6009 Matisons Runner's Club 03:04:17 VL2 51 V71 +57:56 +57:56 00:01:24 686 171 857
79 Alvita Mirecka 6084 Talsu Pauguraines zaķi 03:04:45 SL3 2 S8 +19:39 +13:13 00:01:39 894 191 1085
80 Daina Jurķe 6047 03:04:56 SL2 7 S9 +19:50 +19:50 00:01:26 893 220 1113
81 Elīna Kabaļina 6019 03:05:32 SL2 8 S10 +20:26 +20:26 00:02:49 890 112 1002
82 Toms Kaufmanis 6056 Maratona klubs 03:06:02 VL2 52 V72 +59:41 +59:41 00:01:17 679 187 866
83 Edgars Goba 6111 Salaspils Zīriņi 03:07:33 VL3 14 V73 +1:01:12 +41:34 00:01:10 674 206 880
84 Dzintars Petrovs 6153 LSC 03:07:46 VL3 15 V74 +1:01:25 +41:47 00:01:43 673 140 813
85 Kalvis Silgals 6213 Surikati/NFS 03:07:57 VL2 53 V75 +1:01:36 +1:01:36 00:01:35 672 152 824
86 Ģirts Bulāns 6073 VSK Noskrien 03:08:17 VL2 54 V76 +1:01:56 +1:01:56 00:01:19 671 182 853
87 Dainis Saukāns 6054 03:08:25 VL3 16 V77 +1:02:04 +42:26 00:01:35 671 152 823
88 Atis Kļavis 6057 Jaunmārupe skrien! 03:08:26 VL3 17 V78 +1:02:05 +42:27 00:01:20 671 180 851
89 Mārtiņš Allers 6046 03:08:30 VL3 18 V79 +1:02:09 +42:31 00:01:32 670 157 827
90 Jānis Actiņš 6086 VSK Noskrien 03:08:44 VL3 19 V80 +1:02:23 +42:45 00:01:32 669 157 826
91 Reinis Skorovs 6149 VSK Noskrien 03:09:03 VLJ 5 V81 +1:02:42 +39:40 00:01:22 668 176 844
92 Artūrs Riekstiņš 6020 VSK Noskrien IRAnete Līdz galam 03:10:36 VL2 55 V82 +1:04:15 +1:04:15 00:01:43 663 140 803
93 Arvīds Pelēcis 6195 03:11:35 VLJ 6 V83 +1:05:14 +42:12 00:01:57 660 123 783
94 Vladimir Kiryushin 6007 parkrun Kolomenskoe 03:11:56 VL2 56 V84 +1:05:35 +1:05:35 00:01:32 658 157 815
95 Armands Lunts 6159 VSK Noskrien 03:12:44 VL3 20 V85 +1:06:23 +46:45 00:01:57 656 123 779
96 Aigars Kokins 6049 Team Kažemāka/Train2WinLv 03:13:11 VL3 21 V86 +1:06:50 +47:12 00:01:42 654 141 795
97 Artūrs Topecs 6212 03:13:28 VL2 57 V87 +1:07:07 +1:07:07 00:01:24 653 171 824
98 Ieva Upmace-Grīviņa 6023 Surikati 03:13:29 SL2 9 S11 +28:23 +28:23 00:01:47 853 177 1030
99 Gints Bērziņš 6070 AkmensDizains.lv 03:13:49 VL2 58 V88 +1:07:28 +1:07:28 00:01:37 652 148 800
100 Kaspars Salmiņš 6177 DABAS DOTS 03:14:11 VL2 59 V89 +1:07:50 +1:07:50 00:01:18 651 185 836
101 Ronalds Zarīts 6117 Scope Sports 03:14:26 VL2 60 V90 +1:08:05 +1:08:05 00:01:24 650 171 821
102 Andris Drešmanis 6110 DzSK Lokomotīve 03:15:50 VL3 22 V91 +1:09:29 +49:51 00:01:45 645 137 782
103 Arvīds Germovs 6115 03:15:59 VL3 23 V92 +1:09:38 +50:00 00:01:39 645 145 790
104 Sindija Zaula 6051 Limbažu un Salacgrīvas sporta skola 03:16:09 SLJ 1 S12 +31:03 +00:00 00:02:25 842 130 972
105 Arnis Ābelīte 6031 Virsotne/MARMOT 03:16:15 VL3 24 V93 +1:09:54 +50:16 00:01:07 644 215 859
106 Artūrs Ketlers 6139 VSK Noskrien / SK Dzērvene 03:16:23 VLJ 7 V94 +1:10:02 +47:00 00:01:12 643 200 843
107 Jānis Važņevičs 6169 Baltais 03:16:47 VL4 4 V95 +1:10:26 +41:04 00:01:56 642 124 766
108 Līga Irbe 6026 Talsu pauguraines Zaķi 03:16:56 SL3 3 S13 +31:50 +25:24 00:01:23 838 228 1066
109 Zane Muceniece 6179 03:18:00 SL2 10 S14 +32:54 +32:54 00:01:30 834 210 1044
110 Arūnas Beržinskas 6085 03:18:29 VL3 25 V96 +1:12:08 +52:30 00:01:29 637 162 799
111 Valdis Ņilovs 6001 Maratona klubs / VSK Noskrien / LSC 03:19:20 VL3 26 V97 +1:12:59 +53:21 00:01:20 634 180 814
112 Jānis Rozītis 6011 03:20:30 VL2 61 V98 +1:14:09 +1:14:09 00:01:13 630 197 827
113 Arnis Kuzmanis 6075 AkmensDizains.lv 03:20:35 VL3 27 V99 +1:14:14 +54:36 00:01:37 630 148 778
114 Inese Otomere 6126 03:21:00 SL2 11 S15 +35:54 +35:54 00:01:32 821 205 1026
115 Andris Bāliņš 6044 VSK Noskrien 03:21:36 VL2 62 V100 +1:15:15 +1:15:15 00:01:07 627 215 842
116 Vladislavs Aļehnovičs 6150 KROKUS 03:21:54 VL2 63 V101 +1:15:33 +1:15:33 00:01:09 626 209 835
117 Dace Veipa 6185 VSK Noskrien Vāveres 03:22:44 SL2 12 S16 +37:38 +37:38 00:01:48 814 175 989
118 Kaspars Stukuls 6137 03:23:32 VL2 64 V102 +1:17:11 +1:17:11 00:01:25 621 169 790
119 Arnis Mūrnieks 6163 03:24:01 VL3 28 V103 +1:17:40 +58:02 00:01:32 619 157 776
120 Anita Čuhnova 6128 Luminor 03:24:03 SL2 13 S17 +38:57 +38:57 00:02:14 809 141 950
121 Kristaps Šteinbergs 6210 Legs Misérables 03:24:36 VL2 65 V104 +1:18:15 +1:18:15 00:01:07 618 215 833
122 Zane Dziļuma 6053 03:24:55 SL2 14 S18 +39:49 +39:49 00:01:44 806 182 988
123 Edgars Markševics 6105 Sporta Patriots 03:25:19 VL2 66 V105 +1:18:58 +1:18:58 00:01:47 615 135 750
124 Artūrs Pielēns-Pelēns 6083 Lattelecom 03:25:28 VL2 67 V106 +1:19:07 +1:19:07 00:01:36 615 150 765
125 Jolanta Ivanova 6059 03:26:22 SL2 15 S19 +41:16 +41:16 00:01:44 800 182 982
126 Ildze Straume 6162 Vivobarefoot 03:26:41 SL3 4 S20 +41:35 +35:09 00:01:36 799 197 996
127 Kristaps Caune 6058 03:27:18 VL2 68 V107 +1:20:57 +1:20:57 00:01:12 610 200 810
128 Ģirts Vēsma 6203 Zemgales Ziņas 03:27:51 VL4 5 V108 +1:21:30 +52:08 00:01:48 608 133 741
129 Mārtiņš Mazlazdiņš 6029 03:28:05 VL2 69 V109 +1:21:44 +1:21:44 00:01:49 607 132 739
130 Viktors Saulītis 6127 Luminor 03:28:18 VL2 70 V110 +1:21:57 +1:21:57 00:01:33 607 155 762
131 Edgars Lapiņš 6113 Accenture Latvia 03:28:47 VL2 71 V111 +1:22:26 +1:22:26 00:01:57 605 123 728
132 Mārtiņs Malzubris 6199 Zubru trieciens 03:29:23 VL2 72 V112 +1:23:02 +1:23:02 603 0 603
133 Ivo Zemturis 6060 03:30:10 VL2 73 V113 +1:23:49 +1:23:49 00:01:51 601 130 731
134 Jānis Dūka 6214 Algol Invest 03:30:44 VL2 74 V114 +1:24:23 +1:24:23 00:02:32 600 95 695
135 Olga Maloļetņikova 6040 Adidas Runners | Riga 03:30:46 SL2 16 S21 +45:40 +45:40 00:01:53 783 167 950
136 Juris Trofimenko 6093 03:31:29 VL3 29 V115 +1:25:08 +1:05:30 00:01:55 597 125 722
137 Agita Grizāne 6089 VSK Noskrien 03:31:56 SL3 5 S22 +46:50 +40:24 00:01:52 779 169 948
138 Agris Liepa 6160 Baltezera skrējēji 03:33:53 VL2 75 V116 +1:27:32 +1:27:32 00:01:09 591 209 800
139 Māra Braslava 6108 03:34:41 SL2 17 S23 +49:35 +49:35 00:02:02 769 155 924
140 Ruslans Mamedovs 6036 Daugavpils Runners 03:34:48 VL2 76 V117 +1:28:27 +1:28:27 00:01:30 588 160 748
141 Aivars Fogelis 6067 03:35:16 VL2 77 V118 +1:28:55 +1:28:55 00:01:30 587 160 747
142 Ruta Šķipare 6190 Lūša pēdās 03:35:50 SL3 6 S24 +50:44 +44:18 00:01:53 765 167 932
143 Iveta Leja 6221 VSK Noskrien 03:36:37 SL3 7 S25 +51:31 +45:05 00:01:58 762 160 922
144 Rolands Štrehers 6077 VSK Noskrien 03:36:39 VL2 78 V119 +1:30:18 +1:30:18 00:01:26 583 167 750
145 Jānis Vizulis 6219 03:36:39 VL3 30 V120 +1:30:18 +1:10:40 00:01:11 583 203 786
146 Edgars Balodis 6196 Ķesterciems I Engures sportam 03:37:39 VL2 79 V121 +1:31:18 +1:31:18 00:01:27 581 166 747
147 Raitis Gržibovskis 6022 03:37:43 VL2 80 V122 +1:31:22 +1:31:22 00:01:47 580 135 715
148 Aivis Vaļulis 6074 Daugavpils Runners 03:37:52 VL2 81 V123 +1:31:31 +1:31:31 00:01:07 580 215 795
149 Ludmila Joce 6154 Moller Auto Ventspils / MRC 03:38:16 SL3 8 S26 +53:10 +46:44 00:01:22 756 230 986
150 Dāvis Plotnieks 6066 adidas Runners | Riga I GoPro 03:39:15 VL2 82 V124 +1:32:54 +1:32:54 00:01:01 576 236 812
151 Madara Marija Muižniece 6008 adidas Runners Riga 03:39:16 SL2 18 S27 +54:10 +54:10 00:01:17 753 245 998
152 Raitis Puriņš 6187 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas 03:39:17 VL4 6 V125 +1:32:56 +1:03:34 00:01:34 576 153 729
153 Linda Beldava 6125 VSK Noskrien Vāveres 03:39:36 SL2 19 S28 +54:30 +54:30 00:01:59 752 159 911
154 Jānis Andersons 6130 VSK Noskrien 03:40:12 VL3 31 V126 +1:33:51 +1:14:13 00:02:32 574 95 669
155 Dainis Bautris 6186 AMSERV TEAM 03:40:55 VL2 83 V127 +1:34:34 +1:34:34 00:01:41 572 143 715
156 Aija Rogāle 6104 KROKUS 03:41:11 SL3 9 S29 +56:05 +49:39 00:02:01 746 156 902
157 Marta Heringa 6122 SPORTLAND 03:42:47 SLJ 2 S30 +57:41 +26:38 00:01:54 741 166 907
158 Jānis Sondors 6119 SPORTLAND 03:42:47 VL2 84 V128 +1:36:26 +1:36:26 00:01:14 567 195 762
159 Galina Kuzmina 6018 WakeAndRun 03:43:05 SLJ 3 S31 +57:59 +26:56 00:02:07 740 149 889
160 Didzis Raits 6112 Mana mīļākā komanda! 03:43:09 VL2 85 V129 +1:36:48 +1:36:48 00:00:59 566 244 810
161 Uğis Zanders 6055 03:45:50 VL3 32 V130 +1:39:29 +1:19:51 00:01:37 559 148 707
162 Jānis Straukmanis 6098 03:46:08 VL2 86 V131 +1:39:47 +1:39:47 00:02:24 559 100 659
163 Kristīne Leja 6032 03:46:38 SL2 20 S32 +1:01:32 +1:01:32 00:01:33 728 203 931
164 Mārtiņš Krūklis 6097 03:46:38 VL2 87 V132 +1:40:17 +1:40:17 00:02:17 558 105 663
165 Denis Aļeksejevs 6136 Rush B 03:47:07 VL2 88 V133 +1:40:46 +1:40:46 00:01:34 556 153 709
166 Haralds Krievs 6193 :) 03:47:08 VL3 33 V134 +1:40:47 +1:21:09 00:01:35 556 152 708
167 Chloe Gingras 6220 eFP BG Latvia 03:48:44 SL2 21 S33 +1:03:38 +1:03:38 00:02:24 722 131 853
168 Daiga Vilkaste 6103 03:50:05 SL3 10 S34 +1:04:59 +58:33 00:02:26 718 129 847
169 Kristers Ozoliņš 6129 03:51:11 VLJ 8 V135 +1:44:50 +1:21:48 00:02:06 547 114 661
170 Ieva Meiere 6034 OK Ziemeļkurzeme 03:51:17 SL3 11 S35 +1:06:11 +59:45 00:02:47 714 113 827
171 Liene Kalniņa 6156 SKRIENAM KOPĀ 03:51:22 SL2 22 S36 +1:06:16 +1:06:16 00:02:04 714 152 866
172 Edmunds Gržibovskis 6176 SK Dzērvene 03:51:41 VL3 34 V136 +1:45:20 +1:25:42 00:01:55 545 125 670
173 Daniel Lopes Martins 6039 03:51:55 VL2 89 V137 +1:45:34 +1:45:34 00:01:41 545 143 688
174 Andrejs Baltkājis 6151 03:52:47 VL3 35 V138 +1:46:26 +1:26:48 00:02:22 543 101 644
175 Guntars Būmans 6155 Matisons Runner's Club 03:53:59 VL3 36 V139 +1:47:38 +1:28:00 00:02:20 540 103 643
176 Aija Freiberga 6180 03:54:01 SL2 23 S37 +1:08:55 +1:08:55 00:02:11 706 144 850
177 Krišjānis Neijs 6106 Pēdējās vietas pavēlnieki 03:54:14 VL2 90 V140 +1:47:53 +1:47:53 00:01:27 539 166 705
178 Gunta Neija 6135 VSK Noskrien 03:54:15 SL2 24 S38 +1:09:09 +1:09:09 00:01:47 705 177 882
179 Zane Bulāne 6081 Gentlemens Club/Supervaroņi 03:54:52 SL2 25 S39 +1:09:46 +1:09:46 00:02:02 703 155 858
180 Natālija Treulande 6078 VSK Noskrien 03:55:39 SL2 26 S40 +1:10:33 +1:10:33 00:02:03 701 154 855
181 Justina Gliebute 16107 03:56:36 SL2 27 S41 +1:11:30 +1:11:30 00:02:32 698 124 822
182 Edgars Zaķis 6182 VSK Noskrien 03:56:52 VL2 91 V141 +1:50:31 +1:50:31 00:02:12 533 109 642
183 Vilius Jonaitis 6161 Penki kalnai 03:57:06 VL3 37 V142 +1:50:45 +1:31:07 00:02:27 533 98 631
184 Tomas Bodnār 6204 eFP BG LATVIA 03:58:25 VL2 92 V143 +1:52:04 +1:52:04 00:02:28 530 97 627
185 Mareks Celmiņš 6041 Biznesa parks ABAVA 04:07:57 VL3 38 V144 +2:01:36 +1:41:58 00:02:19 510 104 614
186 Ieviņa Gaiziņa 6043 VSK Noskrien 04:09:06 SL3 12 S42 +1:24:00 +1:17:34 00:02:32 663 124 787
187 Anete Kampare 6184 04:09:38 SL2 28 S43 +1:24:32 +1:24:32 00:02:41 661 117 778
188 Randa Misāne 6080 04:10:29 SL2 29 S44 +1:25:23 +1:25:23 00:02:42 659 117 776
189 Guntis Jēkabsons 6000 04:11:09 VL2 93 V145 +2:04:48 +2:04:48 00:02:03 503 117 620
190 Oksana Juvčenko 6016 04:12:55 SL2 30 S45 +1:27:49 +1:27:49 00:02:33 653 124 777
191 Jānis Marčinkus 6003 Rīgas satiksme I S/K Ozolnieki 04:12:57 VL4 7 V146 +2:06:36 +1:37:14 00:02:16 500 106 606
192 Dzintars Kramiņš 6216 Kramiņi 04:15:25 VL2 94 V147 +2:09:04 +2:09:04 00:01:30 495 160 655
193 Ingūna Razguļajeva 6015 04:15:27 SL2 31 S46 +1:30:21 +1:30:21 00:01:35 646 199 845
194 Valters Alliks 6045 04:19:51 VLJ 9 V148 +2:13:30 +1:50:28 00:01:53 486 127 613
195 Andris Melnis 6158 Olainfarm 04:21:06 VL2 95 V149 +2:14:45 +2:14:45 00:02:01 484 119 603
196 Uģis Bents 6052 04:23:45 VL2 96 V150 +2:17:24 +2:17:24 00:01:42 479 141 620
197 Vitālijs Jakovļevs 6170 www.endo.lv 04:24:00 VL2 97 V151 +2:17:39 +2:17:39 00:02:51 479 84 563
198 Mareks Tumašs 6200 Knowledgeprice.com 04:29:17 VL3 39 V152 +2:22:56 +2:03:18 00:01:36 469 150 619
199 Imants Ločmelis 6082 Nūjo ar vēju 04:29:51 VL4 8 V153 +2:23:30 +1:54:08 00:02:08 468 113 581
200 Andulis Šmidlers 6171 VSK Noskrien 04:31:48 VL3 40 V154 +2:25:27 +2:05:49 00:02:24 465 100 565
201 Aija Dzeņkovska 6092 Nūjo vesels 04:33:53 SL3 13 S47 +1:48:47 +1:42:21 00:02:17 603 138 741
202 Ligita Leitlande 6037 Zemgales Ziņas 04:33:53 SL3 14 S48 +1:48:47 +1:42:21 00:01:56 603 163 766
203 Cesar Barquero-Perez 6208 04:44:08 VLJ 10 V155 +2:37:47 +2:14:45 00:02:55 445 82 527
204 Maruta Rancāne 6042 Visma Active 04:47:38 SL2 32 S49 +2:02:32 +2:02:32 00:02:51 574 111 685
205 Aiva Kramiņa 6014 Kramiņi 04:47:38 SL2 33 S50 +2:02:32 +2:02:32 00:03:20 574 95 669
206 Renāte Šmite 6030 05:06:36 SLJ 4 S51 +2:21:30 +1:50:27 00:02:23 538 132 670
207 Dace Šmite 6217 05:13:16 SL3 15 S52 +2:28:10 +2:21:44 00:03:03 527 103 630
208 Reinis Rasa 16110 05:13:42 VL3 41 V156 +3:07:21 +2:47:43 00:02:01 403 119 522
209 Jānis Laganovskis 6211 VSK Noskrien 05:19:12 VL2 98 V157 +3:12:51 +3:12:51 00:02:34 396 94 490
210 Jānis Kalniņš 6131 VSK Noskrien 05:19:12 VL3 42 V158 +3:12:51 +2:53:13 00:03:08 396 77 473
211 Zane Karpenko 6062 VSK Noskrien Blonde DNF
212 Valdis Kulpe 16108 Latvijas Finieris I Izturība DNF
213 Ivars Austers 16109 Turbo DNF
214 Ivo Kleins 6038 Ķesterciems I Engures sportam DNF