STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Dāvis Dišlers 5337 Ozons 01:30:42 VB2 1 V1 +00:00 +00:00 00:01:10 1000 206 1206
2 Kristaps Bērziņš 5407 PATRIA SPORTLAND 01:32:57 VB2 2 V2 +02:15 +02:15 00:01:02 976 232 1208
3 Jevgēnijs Turkins 5363 Lūša pēdās 01:36:16 VB2 3 V3 +05:34 +05:34 00:01:21 942 178 1120
4 Gints Lūsis 5117 Talsu pakalnu sporta klubs 01:38:39 VB2 4 V4 +07:57 +07:57 00:00:52 919 277 1196
5 Didzis Glušņevs 5210 VSK Noskrien Rieksti 01:40:06 VB2 5 V5 +09:24 +09:24 00:01:02 906 232 1138
6 Jānis Gailis 5425 Izturība 01:42:59 VB3 1 V6 +12:17 +00:00 00:01:21 881 178 1059
7 Kristaps Magone 5344 Attido/SPB RUN/Asics 01:45:42 VB2 6 V7 +15:00 +15:00 00:01:09 858 209 1067
8 Juris Damškalns 5175 Talsu pakalnu sporta klubs 01:47:04 VB2 7 V8 +16:22 +16:22 00:00:53 847 272 1119
9 Oskars Cimermanis 5207 Riga Ironman Team 01:47:32 VB2 8 V9 +16:50 +16:50 00:01:13 843 197 1040
10 Alvis Danovskis 5123 adidas Runners | RIGA 01:47:45 VB2 9 V10 +17:03 +17:03 00:01:08 842 212 1054
11 Gints Jakovels 5351 Smiling runner 01:48:28 VB2 10 V11 +17:46 +17:46 00:01:16 836 189 1025
12 Uldis Katlaps 5036 Meridiāns 01:50:05 VB2 11 V12 +19:23 +19:23 00:01:09 824 209 1033
13 Āris Kundziņš 5278 Grauda Spēks 01:50:18 VB3 2 V13 +19:36 +07:19 00:01:11 822 203 1025
14 Edgars Sprūds 5171 Matisons Runner's Club 01:51:19 VB2 12 V14 +20:37 +20:37 00:00:58 815 248 1063
15 Arvis Stivriņš 5020 Sporta Patriots 01:53:35 VB2 13 V15 +22:53 +22:53 00:01:12 799 200 999
16 Kaspars Adijāns 5252 SPB RUN/Asics 01:53:46 VB2 14 V16 +23:04 +23:04 00:01:05 797 222 1019
17 Salvis Brasavs 5130 01:53:56 VB3 3 V17 +23:14 +10:57 00:01:08 796 212 1008
18 Oļegs Gulua 5406 LMD.LV 01:54:46 VB2 15 V18 +24:04 +24:04 00:01:23 790 173 963
19 Artūrs Ločmelis 5389 PATRIA SPORTLAND 01:54:46 VB2 16 V19 +24:04 +24:04 00:01:04 790 225 1015
20 Klinta Lauska 5368 Grauda Spēks 01:54:57 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:22 1000 230 1230
21 Lauris Repša 5243 01:55:34 VB2 17 V20 +24:52 +24:52 00:01:21 785 178 963
22 Reinis Spaile 5166 SIMBA TEAM 01:55:37 VB2 18 V21 +24:55 +24:55 00:01:05 784 222 1006
23 Congedo Dario 5403 eFP BG LATVIA 01:56:18 VB2 19 V22 +25:36 +25:36 00:01:39 780 145 925
24 Sandis Ziediņš 5188 Maratona klubs 01:57:10 VBJ 1 V23 +26:28 +00:00 00:00:57 774 253 1027
25 Juris Redisons 5076 Tērvetes dabas parks 01:57:20 VB3 4 V24 +26:38 +14:21 00:01:13 773 197 970
26 Ondrej Fikrle 5359 BKV Holysov / RK Svata 01:57:30 VB3 5 V25 +26:48 +14:31 00:01:22 772 176 948
27 Kitija Valtere 5338 Baltais 01:58:25 SB2 2 S2 +03:28 +03:28 00:01:07 971 282 1253
28 Karīna Helmane-Soročenkova 5227 VSK Noskrien 01:58:54 SB2 3 S3 +03:57 +03:57 00:01:16 967 249 1216
29 Aigars Silkalns 5187 colorlib.com 01:58:57 VB2 20 V26 +28:15 +28:15 00:00:59 763 244 1007
30 Pēteris Stepiņš 5303 Swedbank 01:58:59 VB2 21 V27 +28:17 +28:17 00:01:18 762 185 947
31 Anete Švilpe 5326 Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres 01:59:03 SB2 4 S4 +04:06 +04:06 00:01:11 966 266 1232
32 Kristaps Pilskalns 5195 Gentlemen's Club / Supervaroņi 01:59:19 VB2 22 V28 +28:37 +28:37 00:01:10 760 206 966
33 Daniels Buko 5339 Baltais 01:59:25 VBJ 2 V29 +28:43 +02:15 00:01:19 760 182 942
34 Andrejs Žaglovs 5104 Fudzi 01:59:42 VB2 23 V30 +29:00 +29:00 00:01:22 758 176 934
35 Citti Giuliano 5405 eFP BG LATVIA 02:00:18 VB2 24 V31 +29:36 +29:36 00:01:22 754 176 930
36 Elvis Veisbergs 5155 Saldus Boksa klubs 02:00:24 VBJ 3 V32 +29:42 +03:14 00:00:57 753 253 1006
37 Ansis Pūce 5249 Saldus Boksa klubs 02:00:25 VB2 25 V33 +29:43 +29:43 00:00:57 753 253 1006
38 Niks Zauls 5242 Limbažu un Salacgrīvas sporta skola 02:00:41 VBJ 4 V34 +29:59 +03:31 00:01:26 752 167 919
39 Artūrs Šits 5083 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:00:45 VB2 26 V35 +30:03 +30:03 00:01:09 751 209 960
40 Gints Krieviņš 5128 Lidosta "Rīga" 02:01:15 VB2 27 V36 +30:33 +30:33 00:01:15 748 192 940
41 Juris Čerpinskis 5218 02:01:18 VB2 28 V37 +30:36 +30:36 00:01:06 748 218 966
42 Ģirts Žagars 5066 02:01:38 VB2 29 V38 +30:56 +30:56 00:01:19 746 182 928
43 Valdis Bogdanovs 5099 Maratona klubs / Firma L4 02:01:52 VBJ 5 V39 +31:10 +04:42 00:01:09 744 209 953
44 Voldemārs Lejnieks 5285 SK Dzērvene 02:02:22 VB2 30 V40 +31:40 +31:40 00:00:57 741 253 994
45 Jēkabs Krastiņš 15229 Sportiņš 88 02:02:27 VBJ 6 V41 +31:45 +05:17 00:01:12 741 200 941
46 Uģis Reveliņš 5272 Team Kažemāka/Train2Win.lv 02:02:36 VB3 6 V42 +31:54 +19:37 00:01:12 740 200 940
47 Zanda Ulanova 5327 Moller Auto Ventspils / MRC 02:03:02 SB2 5 S5 +08:05 +08:05 00:01:36 934 197 1131
48 Einārs Šillers 5115 MRC/OKZK/MK 02:03:06 VB3 7 V43 +32:24 +20:07 00:01:29 737 162 899
49 Artūrs Soročenkovs 5196 02:03:27 VB2 31 V44 +32:45 +32:45 00:01:34 735 153 888
50 Iveta Pūpola 5312 Maratona klubs 02:03:52 SB3 1 S6 +08:55 +00:00 00:01:24 928 225 1153
51 Miķelis Vietnieks 5077 02:04:12 VB2 32 V45 +33:30 +33:30 00:01:19 730 182 912
52 Raivis Marčenkovs 5324 02:04:22 VBJ 7 V46 +33:40 +07:12 00:01:14 729 195 924
53 Daumants Putnis 5276 SSK Bebra 02:04:35 VB3 8 V47 +33:53 +21:36 00:01:07 728 215 943
54 Aiga Paegle 5092 Engures sportam 02:05:00 SB3 2 S7 +10:03 +01:08 00:01:36 920 197 1117
55 Ivars Kassalis 5023 Riga Ironman Team 02:05:02 VB3 9 V48 +34:20 +22:03 00:01:38 725 147 872
56 Gita Karlsone 5015 Matisons Runner's Club 02:05:09 SB2 6 S8 +10:12 +10:12 00:01:27 918 217 1135
57 Liene Allere 5181 02:05:14 SB2 7 S9 +10:17 +10:17 00:01:24 918 225 1143
58 Toms Pastars 5082 Jaunmārupe skrien / MRC 02:05:41 VB2 33 V49 +34:59 +34:59 00:01:37 722 148 870
59 Reinis Jasliņš 5109 Burusports 02:05:57 VB3 10 V50 +35:15 +22:58 00:01:44 720 138 858
60 Juris Jansons 5322 Swedbank 02:06:19 VB3 11 V51 +35:37 +23:20 00:01:29 718 162 880
61 D'andria Alessandro 5439 eFP BG LATVIA 02:06:23 VB2 34 V52 +35:41 +35:41 00:01:29 718 162 880
62 Jānis Puida 5237 SSK Bebra 02:06:23 VB2 35 V53 +35:41 +35:41 00:00:55 718 262 980
63 Carrella Pasquale 5404 eFP BG LATVIA 02:06:28 VB2 36 V54 +35:46 +35:46 00:01:34 717 153 870
64 Dace Banga-Hodžajeva 5074 Moller Auto Ventspils / MRC 02:06:30 SB2 8 S10 +11:33 +11:33 00:01:27 909 217 1126
65 Anrijs Hodžajevs 5073 Full Court 02:07:35 VB2 37 V55 +36:53 +36:53 00:01:12 711 200 911
66 Jānis Neimanis 5230 Talsu pakalnu sporta klubs 02:08:46 VB4 1 V56 +38:04 +00:00 00:01:22 704 176 880
67 Jānis Sirmais 5019 Guddžobs Guddans 02:09:15 VB2 38 V57 +38:33 +38:33 00:01:03 702 229 931
68 Normunds Zauls 5376 Limbaži 02:09:31 VB3 12 V58 +38:49 +26:32 00:01:31 700 158 858
69 Aigars Cibuļskis 5235 02:09:50 VB2 39 V59 +39:08 +39:08 00:01:13 699 197 896
70 Andris Leja 5388 Ziemeļkurzeme OK 02:09:55 VB3 13 V60 +39:13 +26:56 00:01:34 698 153 851
71 Artūrs Kabels 5283 Kandava 02:10:28 VB2 40 V61 +39:46 +39:46 00:01:28 695 164 859
72 Kristaps Heinsbergs 5410 PATRIA SPORTLAND 02:11:16 VB2 41 V62 +40:34 +40:34 00:01:19 691 182 873
73 Uldis Raipalis 5101 Gentlemen's Club 02:11:17 VB2 42 V63 +40:35 +40:35 00:01:25 691 169 860
74 Kārlis Ielejs 5075 VSK Noskrien Divplākšņi 02:11:18 VB3 14 V64 +40:36 +28:19 00:01:23 691 173 864
75 Sandis Breiers 5358 02:11:19 VBJ 8 V65 +40:37 +14:09 00:01:19 691 182 873
76 Aldis Bušs 5206 SK Tērauds 02:11:32 VB2 43 V66 +40:50 +40:50 00:01:30 690 160 850
77 Zigmunds Zauls 5380 Limbaži 02:11:44 VB3 15 V67 +41:02 +28:45 00:01:27 689 166 855
78 Ismael Nieva 5417 eFP BG LATVIA 02:12:16 VB2 44 V68 +41:34 +41:34 00:01:19 686 182 868
79 Raimonds Ozoliņš 5370 RIEKSTI 02:12:28 VB2 45 V69 +41:46 +41:46 00:01:02 685 232 917
80 Mārtiņš Birums 5051 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:12:45 VB2 46 V70 +42:03 +42:03 00:01:30 683 160 843
81 Valdis Rozentāls 5289 02:12:56 VB3 16 V71 +42:14 +29:57 00:01:34 682 153 835
82 Kaspars Allers 5219 #esnokurzem 02:13:03 VB2 47 V72 +42:21 +42:21 00:01:08 682 212 894
83 Andis Ozoliņš 5047 BN Kurši 02:13:41 VB2 48 V73 +42:59 +42:59 00:01:21 678 178 856
84 Kaspars Pētersons 5308 VSK Noskrien 02:13:48 VB2 49 V74 +43:06 +43:06 00:01:09 678 209 887
85 Peter Lakota 5409 eFP BG LATVIA 02:13:57 VB2 50 V75 +43:15 +43:15 00:01:38 677 147 824
86 Oskars Zonne 5341 Acsaabols 02:14:01 VB2 51 V76 +43:19 +43:19 00:01:40 677 144 821
87 Valdis Tilts 15217 Kocēnu novads 02:14:24 VB4 2 V77 +43:42 +05:38 00:01:31 675 158 833
88 Ilze Sermolīte 5045 Zemgales Ziņas 02:14:29 SB3 3 S11 +19:32 +10:37 00:01:30 855 210 1065
89 Aiga Taulīna 5255 Saldus Boksa klubs 02:14:33 SB2 9 S12 +19:36 +19:36 00:01:21 854 233 1087
90 Arnis Kurps 5355 Skrienam kopā 02:15:05 VBJ 9 V78 +44:23 +17:55 00:01:23 671 173 844
91 Aigars Teivāns 5086 Teo Team 02:15:07 VB2 52 V79 +44:25 +44:25 00:01:44 671 138 809
92 Regimantas Šnipaitis 5435 02:15:15 VB3 17 V80 +44:33 +32:16 00:01:38 671 147 818
93 Ginta Rassa 5364 Moller Auto Ventspils / MRC 02:15:21 SB3 4 S13 +20:24 +11:29 00:01:41 849 187 1036
94 Konstantīns Čursins 5053 ChursinTeam 02:15:24 VB2 53 V81 +44:42 +44:42 00:01:26 670 167 837
95 Emīls Kvālis 5089 Mārupes Dunkani 02:15:29 VBJ 10 V82 +44:47 +18:19 00:01:09 669 209 878
96 Vitālijs Petuhovs 5009 SSK Bebra 02:15:31 VB2 54 V83 +44:49 +44:49 00:01:09 669 209 878
97 Māris Vizulis 5442 Luminor 02:16:00 VB2 55 V84 +45:18 +45:18 00:01:34 667 153 820
98 Ivars Broničs 5392 Guddžobs Guddans 02:16:00 VB2 56 V85 +45:18 +45:18 00:01:33 667 155 822
99 Mārtiņš Slišāns 5016 02:16:19 VB2 57 V86 +45:37 +45:37 00:01:20 665 180 845
100 Mārtiņš Liberts 5220 SMILE&Run 02:16:28 VB2 58 V87 +45:46 +45:46 00:01:13 665 197 862
101 Maksims Leščinskis 5342 Zoorbagan 02:16:35 VB3 18 V88 +45:53 +33:36 00:01:52 664 129 793
102 Aleksandrs Antonovs 5127 &A 02:17:09 VB3 19 V89 +46:27 +34:10 00:01:33 661 155 816
103 Mārtiņš Dīcis 5352 VSK Noskrien 02:17:37 VB2 59 V90 +46:55 +46:55 00:01:47 659 135 794
104 Dāvis Fricbergs 5420 02:17:37 VBJ 11 V91 +46:55 +20:27 00:01:13 659 197 856
105 Ilze Meijere 5361 Patria Sportland 02:17:50 SB2 10 S14 +22:53 +22:53 00:01:20 834 236 1070
106 Māris Rudens 5298 02:17:58 VB3 20 V92 +47:16 +34:59 00:01:41 657 143 800
107 Gatis Valdheims 5136 02:18:21 VB2 60 V93 +47:39 +47:39 00:01:25 656 169 825
108 Mārtiņš Krauklis 5223 02:18:41 VB2 61 V94 +47:59 +47:59 00:00:53 654 272 926
109 Alise Putraima 5381 LIMBAŽI SKRIEN 02:19:03 SB2 11 S15 +24:06 +24:06 00:01:24 827 225 1052
110 Jānis Vītols 5292 VSK Noskrien Seniori 02:19:04 VB4 3 V95 +48:22 +10:18 00:01:42 652 141 793
111 Andis Ruskulis 5240 SPORTLAND 02:19:34 VB2 62 V96 +48:52 +48:52 00:01:21 650 178 828
112 Raimonds Skudra 5350 SSK Bebra 02:19:53 VB3 21 V97 +49:11 +36:54 00:01:10 648 206 854
113 Oļegs Kopijs 5433 Saldus Boksa klubs 02:19:59 VB2 63 V98 +49:17 +49:17 00:01:29 648 162 810
114 Aivars Spūlis 15234 Izturība 02:19:59 VB2 64 V99 +49:17 +49:17 00:01:16 648 189 837
115 Margarita Petelina 5055 02:20:08 SB3 5 S16 +25:11 +16:16 00:01:57 820 162 982
116 Alvis Bitenieks 5394 Latvijas Finieris 02:20:11 VB2 65 V100 +49:29 +49:29 00:01:27 647 166 813
117 Matīss Ķeķers 5152 02:20:22 VB2 66 V101 +49:40 +49:40 00:01:41 646 143 789
118 Aivis Reinholds 5177 Siguldas Maratona klubs 02:20:25 VB3 22 V102 +49:43 +37:26 00:01:15 646 192 838
119 Toms Rajunčus 5267 Luminor 02:20:41 VB2 67 V103 +49:59 +49:59 00:01:31 645 158 803
120 Andrew Guenard 5153 02:20:41 VB2 68 V104 +49:59 +49:59 00:01:24 645 171 816
121 Ieva Pūce 5333 VSK Noskrien Blonde 02:20:43 SB3 6 S17 +25:46 +16:51 00:01:25 817 222 1039
122 Aivars Krjukovs 5063 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:20:44 VB2 69 V105 +50:02 +50:02 00:01:22 644 176 820
123 Armands Auziņš 5182 adidas Runners I Riga 02:21:08 VB3 23 V106 +50:26 +38:09 00:01:34 643 153 796
124 Mauro Gianluigi Motta 5017 adidas Runners | RIGA 02:21:20 VB2 70 V107 +50:38 +50:38 00:01:17 642 187 829
125 Igors Kozlovs 5225 02:21:28 VB3 24 V108 +50:46 +38:29 00:01:29 641 162 803
126 Didzis Kalniņš 5332 Maratona klubs 02:21:36 VB3 25 V109 +50:54 +38:37 00:01:49 641 132 773
127 Gints Lejasmeiers 5340 Matisons Runner's Club 02:22:43 VB3 26 V110 +52:01 +39:44 00:01:34 636 153 789
128 Juris Perunovs 5400 Maratona klubs/Zoorbagan 02:22:49 VB3 27 V111 +52:07 +39:50 00:01:23 635 173 808
129 Laura Pētersone 5309 VSK Noskrien / MRC 02:22:52 SB2 12 S18 +27:55 +27:55 00:01:20 805 236 1041
130 Mārtiņš Vilemsons 5180 VSK Noskrien Seniori 02:22:54 VB3 28 V112 +52:12 +39:55 00:01:54 635 126 761
131 Lauris Zilveris 5393 Pīļtēviņa pārgājiens 02:22:55 VB2 71 V113 +52:13 +52:13 00:01:08 635 212 847
132 Pēteris Kļava 5041 MRC 02:22:58 VB3 29 V114 +52:16 +39:59 00:01:22 634 176 810
133 Iveta Caune 5310 Izturība 02:23:04 SB3 7 S19 +28:07 +19:12 00:01:31 803 208 1011
134 Lāsma Avotiņa-Žaglova 5062 02:23:10 SB2 13 S20 +28:13 +28:13 00:01:38 803 193 996
135 Edijs Veide 5071 DC VECSALACAS UNITED 02:23:12 VB2 72 V115 +52:30 +52:30 00:01:11 633 203 836
136 Guntis Leimanis 5046 02:23:23 VB2 73 V116 +52:41 +52:41 00:01:27 633 166 799
137 Mārcis Smalkais 5203 Metam mieru! 02:23:27 VB2 74 V117 +52:45 +52:45 00:01:20 632 180 812
138 Andris Rozentālbergs 5335 02:23:28 VB2 75 V118 +52:46 +52:46 00:01:25 632 169 801
139 Lauris Liberts 5002 Draugiem Group 02:24:17 VB3 30 V119 +53:35 +41:18 00:01:50 629 131 760
140 Oskars Apsītis 5315 2KOKI 02:24:33 VB3 31 V120 +53:51 +41:34 00:01:23 627 173 800
141 Uldis Kondratovičs 5156 Virsotne/MARMOT 02:24:38 VB4 4 V121 +53:56 +15:52 00:01:27 627 166 793
142 Māris Lūsis 15225 Skrienošie lūši 02:24:51 VB2 76 V122 +54:09 +54:09 00:01:14 626 195 821
143 Kristīne Slikšāne 5260 VSK Noskrien 02:25:08 SB3 8 S21 +30:11 +21:16 00:01:55 792 164 956
144 Jānis Pārums 5343 Projekts Etiopietis 02:25:11 VB2 77 V123 +54:29 +54:29 00:01:29 625 162 787
145 Gunta Blūmiņa 5141 Virsotne/MARMOT 02:25:15 SB2 14 S22 +30:18 +30:18 00:01:03 791 300 1091
146 Ieva Rogāle 5345 KROKUS 02:25:19 SB2 15 S23 +30:22 +30:22 00:01:37 791 195 986
147 Reinis Liepiņš 5147 02:25:29 VB2 78 V124 +54:47 +54:47 00:01:06 623 218 841
148 Krista Hartmane 5273 Siguldas Maratona klubs 02:25:36 SB2 16 S24 +30:39 +30:39 00:01:04 789 295 1084
149 Pāvels Saveļjevs 5356 Accenture > Be Yourself & Make a difference 02:25:53 VB2 79 V125 +55:11 +55:11 00:01:15 622 192 814
150 Agris Spalviņš 5277 Rauna 02:26:06 VB4 5 V126 +55:24 +17:20 00:01:37 621 148 769
151 Mārtiņš Pujāts 5060 02:26:10 VB2 80 V127 +55:28 +55:28 00:01:28 621 164 785
152 Jānis Ausmanis 5120 SK Katrīna 02:26:21 VB3 32 V128 +55:39 +43:22 00:01:54 620 126 746
153 Pēteris Spuriņš 5069 DOMDARIS 02:26:27 VB2 81 V129 +55:45 +55:45 00:01:54 619 126 745
154 Mārtiņš Bērziņš 5087 KURMIS OK 02:26:50 VB2 82 V130 +56:08 +56:08 00:01:21 618 178 796
155 Antra Dumbrovska 5348 02:26:53 SB2 17 S25 +31:56 +31:56 00:01:18 783 242 1025
156 Andris Mežgailis 5266 LIMBAŽI SKRIEN 02:26:58 VB3 33 V131 +56:16 +43:59 00:01:10 617 206 823
157 Agnese Sperga 5111 Gentlemens Club/Supervaroņi 02:27:03 SB2 18 S26 +32:06 +32:06 00:01:29 782 212 994
158 Agris Krumbergs 5144 Līkā kalna rambātāji 02:27:06 VB3 34 V132 +56:24 +44:07 00:01:47 617 135 752
159 Guna Sprūde 5142 VSK Noskrien 02:27:12 SB2 19 S27 +32:15 +32:15 00:01:42 781 185 966
160 Normunds Greiškāns 5105 02:28:02 VB3 35 V133 +57:20 +45:03 00:01:44 613 138 751
161 Jakub Spryngl 15228 02:28:03 VB3 36 V134 +57:21 +45:04 00:01:21 613 178 791
162 Nora Vrubļevska 5161 Surikati 02:28:14 SB2 20 S28 +33:17 +33:17 00:02:20 775 135 910
163 Agate Kristapsone 5316 PATRIA SPORTLAND 02:28:22 SB2 21 S29 +33:25 +33:25 00:01:49 775 173 948
164 Andris Orniņš 5301 02:29:20 VB2 83 V135 +58:38 +58:38 00:01:22 607 176 783
165 Dace Spalva 15218 Kocēnu novads 1 02:29:24 SB2 22 S30 +34:27 +34:27 00:01:25 769 222 991
166 Aivis Poikāns 5334 02:29:26 VB3 37 V136 +58:44 +46:27 00:01:58 607 122 729
167 Jānis Kazradzis 5013 02:29:43 VBJ 12 V137 +59:01 +32:33 00:01:29 606 162 768
168 Arnita Sorokina 15231 02:29:44 SB3 9 S31 +34:47 +25:52 00:02:12 768 143 911
169 Lauma Čerņevska 5202 VSK Noskrien Vāveres 02:29:46 SB2 23 S32 +34:49 +34:49 00:01:47 768 177 945
170 Edvīns Elksnītis 5081 Daugavpils runners 02:29:58 VB2 84 V138 +59:16 +59:16 00:01:36 605 150 755
171 Juris Grodnis 5135 KROKUS 02:30:33 VB4 6 V139 +59:51 +21:47 00:01:42 602 141 743
172 Jānis Rukmanis 5311 3D Running 02:30:58 VB2 85 V140 +1:00:16 +1:00:16 00:01:17 601 187 788
173 Jānis Kopmanis 5264 02:31:26 VB3 38 V141 +1:00:44 +48:27 00:01:29 599 162 761
174 Mike Mcdonald 5154 02:31:30 VB2 86 V142 +1:00:48 +1:00:48 00:01:58 599 122 721
175 Aivis Neimanis 5137 Brīvais ērglis 02:31:33 VB3 39 V143 +1:00:51 +48:34 00:01:28 598 164 762
176 Līga Līdumniece 5429 adidas Runners 02:31:40 SB2 24 S33 +36:43 +36:43 00:01:15 758 252 1010
177 Artūrs Ipatenko 5024 Visma 02:31:47 VB2 87 V144 +1:01:05 +1:01:05 00:01:29 598 162 760
178 Sandijs Jēkabsons 5011 02:31:49 VB2 88 V145 +1:01:07 +1:01:07 00:01:33 597 155 752
179 Sentis Strods 5419 02:32:13 VB2 89 V146 +1:01:31 +1:01:31 00:01:13 596 197 793
180 Aivars Šķudītis 15220 Latvijas Finieris 02:32:15 VB2 90 V147 +1:01:33 +1:01:33 00:01:34 596 153 749
181 Artis Ločmelis 5224 OK Burkānciems 02:32:23 VB3 40 V148 +1:01:41 +49:24 00:01:26 595 167 762
182 Andrejs Liepkalns 5035 Kafija ar citronu / VSK Noskrien 02:32:34 VB2 91 V149 +1:01:52 +1:01:52 00:01:33 594 155 749
183 Sandra Vesere 5201 02:32:50 SB2 25 S34 +37:53 +37:53 00:01:50 752 172 924
184 Ina Balgalve 5050 02:32:50 SB3 10 S35 +37:53 +28:58 00:01:35 752 199 951
185 Roberts Ivzāns 5254 Ogre 02:33:00 VB3 41 V150 +1:02:18 +50:01 00:02:14 593 107 700
186 Igors Veliks 5033 02:33:02 VB2 92 V151 +1:02:20 +1:02:20 00:01:50 593 131 724
187 Ivita Šale 5330 SSK Bebra 02:33:04 SB2 26 S36 +38:07 +38:07 00:01:42 751 185 936
188 Raimonds Biedrītis 5369 Grauda Spēks 02:33:06 VB2 93 V152 +1:02:24 +1:02:24 00:02:10 592 111 703
189 Lita Dzelme 5371 02:33:11 SB3 11 S37 +38:14 +29:19 00:01:59 750 159 909
190 Jānis Rozenbergs 5336 02:33:13 VB2 94 V153 +1:02:31 +1:02:31 00:01:26 592 167 759
191 Māris Balceris 5288 EY 02:33:18 VB2 95 V154 +1:02:36 +1:02:36 00:01:30 592 160 752
192 Aiva Klepere 5293 Ziemeļkurzeme OK 02:33:44 SB2 27 S38 +38:47 +38:47 00:02:11 748 144 892
193 Agris Meilerts 5281 Latvijas Finieris 02:33:54 VB3 42 V155 +1:03:12 +50:55 00:02:25 589 99 688
194 Ance Ziediņa 5162 Mammadaba 02:34:10 SB2 28 S39 +39:13 +39:13 00:02:15 746 140 886
195 Zigmunds Vītiņš 5057 DEAC 02:34:13 VB3 43 V156 +1:03:31 +51:14 00:01:36 588 150 738
196 Iveta Kalēja 5098 02:34:55 SB2 29 S40 +39:58 +39:58 00:02:07 742 149 891
197 Solvita Pujāte 5007 SK Katrīna 02:34:56 SB2 30 S41 +39:59 +39:59 00:02:02 742 155 897
198 Juris Misters 5113 02:35:04 VB2 96 V157 +1:04:22 +1:04:22 00:01:28 585 164 749
199 Simona Ozola Ozoliņa 5208 02:35:06 SB2 31 S42 +40:09 +40:09 00:02:36 741 121 862
200 Dainis Muško 5282 Kartavkalnu buki 02:35:30 VB3 44 V158 +1:04:48 +52:31 00:01:43 583 140 723
201 Valdis Sproģis 5008 Saldus Boksa klubs 02:35:41 VB2 97 V159 +1:04:59 +1:04:59 00:01:50 583 131 714
202 Zanda Kārkliņa 5246 Baldones skriešanas komanda 02:35:43 SB3 12 S43 +40:46 +31:51 00:02:28 738 128 866
203 Lāsma Zebuliņa 5197 VSK Noskrien Blonde 02:35:54 SB3 13 S44 +40:57 +32:02 00:01:41 737 187 924
204 Jānis Griķis 5214 Daugavpils Runners 02:36:16 VB2 98 V160 +1:05:34 +1:05:34 00:01:16 580 189 769
205 Ina Graudiņa 5176 VSK Noskrien Vāveres 02:36:35 SB2 32 S45 +41:38 +41:38 00:01:34 734 201 935
206 Ainārs Kravalis 5302 Siguldas Maratona klubs 02:36:35 VB3 45 V161 +1:05:53 +53:36 00:01:51 579 130 709
207 Raivis Cakuls 5357 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:36:42 VB3 46 V162 +1:06:00 +53:43 00:01:43 579 140 719
208 Kaspars Kalniņš 5401 Matisons Runner’s Club 02:36:53 VB3 47 V163 +1:06:11 +53:54 00:01:52 578 129 707
209 Marta Lapiņa 5221 KVISVIKI 02:36:55 SB2 33 S46 +41:58 +41:58 00:01:54 733 166 899
210 Lauris Grāvelis 5259 BAFF Running Team 02:37:05 VB2 99 V164 +1:06:23 +1:06:23 00:01:39 577 145 722
211 Jurģis Urtāns 5412 Lūša pēdās 02:37:07 VB2 100 V165 +1:06:25 +1:06:25 00:01:38 577 147 724
212 Vladimirs Misāns 5032 02:37:10 VB3 49 V166 +1:06:28 +54:11 00:02:02 577 118 695
213 Evita Riekstiņa 5072 02:37:11 SB2 34 S47 +42:14 +42:14 00:02:23 731 132 863
214 Gunārs Ruciņš 5325 Fizkultūras nora 02:37:17 VB2 101 V167 +1:06:35 +1:06:35 00:01:23 577 173 750
215 Alvis Lepiksons 5323 Auseklis IK 02:37:27 VB3 50 V168 +1:06:45 +54:28 00:02:00 576 120 696
216 Aiga Tora 5238 02:37:35 SB2 35 S48 +42:38 +42:38 00:02:26 729 129 858
217 Māra Pucena 5119 02:37:39 SB2 36 S49 +42:42 +42:42 00:01:57 729 162 891
218 Artis Ivanovs 5216 02:37:45 VB2 102 V169 +1:07:03 +1:07:03 00:01:50 575 131 706
219 Rigonda Germova 5229 02:37:47 SB3 14 S50 +42:50 +33:55 00:01:50 729 172 901
220 Roberts Koleda 5434 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:37:56 VB3 51 V170 +1:07:14 +54:57 00:01:21 574 178 752
221 Sandris Krūmiņš 5213 Maratona Klubs 02:38:03 VB3 52 V171 +1:07:21 +55:04 00:01:29 574 162 736
222 Ieva Marta Gintere 5158 02:38:07 SBJ 1 S51 +43:10 +00:00 00:02:21 727 134 861
223 Konstantīns Vasiļjevs 5366 Dion SportLab 02:38:22 VB2 103 V172 +1:07:40 +1:07:40 00:01:33 573 155 728
224 Panagiotis Dimas 15233 Accenture > High Performance 02:38:26 VB2 104 V173 +1:07:44 +1:07:44 00:01:19 572 182 754
225 Andis Komarovs 5274 02:38:29 VB2 105 V174 +1:07:47 +1:07:47 00:01:42 572 141 713
226 Arnis Pokšāns 5431 Abas Kreisās Kājas 02:38:36 VB3 53 V175 +1:07:54 +55:37 00:01:38 572 147 719
227 Girts Miezitis 5094 LATVIJAI SIMTS 02:38:39 VB3 54 V176 +1:07:57 +55:40 00:02:03 572 117 689
228 Santa Žukovska 5314 02:38:41 SB2 37 S52 +43:44 +43:44 00:01:37 724 195 919
229 Natālija Joničenko 5360 Talsu pauguraines Zaķi 02:38:42 SB3 15 S53 +43:45 +34:50 00:01:38 724 193 917
230 Agita Gritāne 5184 Biznesa parks ABAVA 02:38:54 SB3 16 S54 +43:57 +35:02 00:02:08 723 148 871
231 Normunds Kronbergs 5091 TUKUMS 02:39:14 VB2 106 V177 +1:08:32 +1:08:32 00:01:24 570 171 741
232 Guntis Erbs 5145 02:39:27 VB3 55 V178 +1:08:45 +56:28 00:02:01 569 119 688
233 Kristaps Vasiļjevs 5374 EY 02:39:28 VB2 107 V179 +1:08:46 +1:08:46 00:01:59 569 121 690
234 Inese Ģērmane 5030 02:39:30 SB3 17 S55 +44:33 +35:38 00:01:52 721 169 890
235 Guntis Pucens 5129 SK Katrīna 02:39:37 VB4 7 V180 +1:08:55 +30:51 00:01:28 568 164 732
236 Krišjānis Hartmanis 5110 KIČE 02:39:43 VB2 108 V181 +1:09:01 +1:09:01 00:02:23 568 101 669
237 Kaspars Klapkalns 5411 Santa 02:39:45 VB3 56 V182 +1:09:03 +56:46 00:01:26 568 167 735
238 Dainis Kronbergs 5028 TUKUMS 02:40:32 VB3 57 V183 +1:09:50 +57:33 00:01:40 565 144 709
239 Kristīne Slaidiņa 5247 Baldones skriešanas komanda 02:40:34 SB2 38 S56 +45:37 +45:37 00:02:14 716 141 857
240 Pavels Mazurs 5423 02:40:39 VB3 58 V184 +1:09:57 +57:40 00:01:34 565 153 718
241 Uldis Vaicis 5378 02:40:52 VB2 109 V185 +1:10:10 +1:10:10 00:01:19 564 182 746
242 Iveta Ģērmane 5029 02:41:14 SB3 18 S57 +46:17 +37:22 00:02:11 713 144 857
243 Jānis Deksnis 5379 Swedbank 02:41:31 VB2 110 V186 +1:10:49 +1:10:49 00:01:46 562 136 698
244 Ilze Stukule 5173 SK Katrīna/Kuldīga 02:42:22 SB4 1 S58 +47:25 +00:00 00:02:04 708 152 860
245 Anita Fišere 5275 Maratonā klubs 02:42:32 SB2 39 S59 +47:35 +47:35 00:01:58 707 160 867
246 Bartosz Żelazny 5395 eFP BG LATVIA 02:42:43 VB2 111 V187 +1:12:01 +1:12:01 00:01:41 557 143 700
247 Laine Kuzmane 5106 02:42:50 SB2 40 S60 +47:53 +47:53 00:01:54 706 166 872
248 Edgars Dobelis 5054 02:42:54 VB2 112 V188 +1:12:12 +1:12:12 00:02:03 557 117 674
249 Aigars Vilmanis 5133 02:42:58 VBJ 13 V189 +1:12:16 +45:48 00:00:59 557 244 801
250 Rolands Gritāns 5186 Biznesa parks ABAVA 02:43:05 VB3 59 V190 +1:12:23 +1:00:06 00:01:42 556 141 697
251 Elīna Drēziņa 5126 Maxima Latvija 02:43:24 SB2 41 S61 +48:27 +48:27 00:02:40 703 118 821
252 Dace Hartmane 5058 Talsu pauguraines Zaķi 02:43:46 SB3 19 S62 +48:49 +39:54 00:01:39 702 191 893
253 Toms Biders 5387 SPORTLAND 02:43:55 VB2 113 V191 +1:13:13 +1:13:13 00:01:22 553 176 729
254 Krišjānis Krūmiņš 5430 02:44:07 VB2 114 V192 +1:13:25 +1:13:25 00:02:24 553 100 653
255 Modris Šelegovičs 5305 02:44:14 VB2 115 V193 +1:13:32 +1:13:32 00:02:05 552 115 667
256 Juris Rukkalns 5284 Ragana 02:44:20 VB4 8 V194 +1:13:38 +35:34 00:02:16 552 106 658
257 Viesturs Grīnbergs 5382 Sanctimony 02:44:23 VB3 60 V195 +1:13:41 +1:01:24 00:02:14 552 107 659
258 Kristīne Vilcāne 5021 02:44:28 SB2 42 S63 +49:31 +49:31 00:02:19 699 136 835
259 Jānis Kopmanis 15226 LSC 02:44:29 VB4 9 V196 +1:13:47 +35:43 00:01:37 551 148 699
260 Aigars Tohters 5061 SK Dzērvene II 02:44:31 VB2 116 V197 +1:13:49 +1:13:49 00:01:31 551 158 709
261 Ģirts Bisenieks 5107 02:44:37 VB2 117 V198 +1:13:55 +1:13:55 00:01:48 551 133 684
262 Jurģis Stukuls 5212 SK Katrīna 02:44:43 VB2 118 V199 +1:14:01 +1:14:01 00:01:02 551 232 783
263 Ritvars Ūdris 5090 02:44:50 VB2 119 V200 +1:14:08 +1:14:08 00:01:55 550 125 675
264 Chris Knittle 5428 02:45:14 VB2 120 V201 +1:14:32 +1:14:32 00:02:14 549 107 656
265 Kristīne Krista Lejniece 5432 Zemgales Ziņas 02:45:15 SBJ 2 S64 +50:18 +07:08 00:01:51 696 170 866
266 Anita Saulīte 5257 VSK 02:45:17 SB3 20 S65 +50:20 +41:25 00:01:58 695 160 855
267 Aivis Štemmers 5134 SK Pūre 02:45:33 VB2 121 V202 +1:14:51 +1:14:51 00:01:01 548 236 784
268 Ieva Jurēvica 5287 SPB RUN/Asics 02:45:36 SBJ 3 S66 +50:39 +07:29 00:01:24 694 225 919
269 Laura Freimane 5012 02:45:47 SB2 43 S67 +50:50 +50:50 00:02:17 693 138 831
270 Magdalena Maruwka 5402 eFP BG LATVIA 02:46:00 SB2 44 S68 +51:03 +51:03 00:02:14 692 141 833
271 Ilona Balode 5205 Salacgrīvas Roņi 02:46:09 SB3 21 S69 +51:12 +42:17 00:02:23 692 132 824
272 Dace Ancāne 5349 VENDEN 02:46:29 SB2 45 S70 +51:32 +51:32 00:02:23 690 132 822
273 Baiba Mežgaile 5256 LIMBAŽI SKRIEN 02:46:35 SB3 22 S71 +51:38 +42:43 00:02:07 690 149 839
274 Aleksis Orlovs 5228 02:46:35 VB3 61 V203 +1:15:53 +1:03:36 00:01:43 544 140 684
275 Jānis Gora 5211 LMT 02:46:49 VB2 122 V204 +1:16:07 +1:16:07 00:01:58 544 122 666
276 Kristīne Geidāne 5005 SUBARU AD REM Auto 02:47:01 SB3 23 S72 +52:04 +43:09 00:02:30 688 126 814
277 Guna Grāmatniece 5096 VSK Noskrien 02:47:02 SB2 46 S73 +52:05 +52:05 00:02:40 688 118 806
278 Jānis Grāmatnieks 5095 02:47:04 VB2 123 V205 +1:16:22 +1:16:22 00:02:31 543 95 638
279 Dainis Driņķis 5108 DzSK Lokomotīve 02:47:06 VB3 62 V206 +1:16:24 +1:04:07 00:02:58 543 81 624
280 Tomass Fedotovs 5307 ČikČik 02:47:30 VB2 124 V207 +1:16:48 +1:16:48 00:01:30 541 160 701
281 Gundars Jurevics 5320 SPB RUN/Asics 02:47:33 VB3 63 V208 +1:16:51 +1:04:34 00:01:31 541 158 699
282 Aigars Nords 15227 Lattelecom Rīgas maratons 02:47:34 VB3 64 V209 +1:16:52 +1:04:35 00:01:44 541 138 679
283 Guntars Priede 5112 02:47:36 VB2 125 V210 +1:16:54 +1:16:54 00:01:29 541 162 703
284 Kārlis Kostjukovs 5044 Stjopam 37 02:47:43 VB2 126 V211 +1:17:01 +1:17:01 00:01:32 541 157 698
285 Evija Vate 5100 Engures sportam 02:47:56 SB2 47 S74 +52:59 +52:59 00:01:21 684 233 917
286 Dace Skrastiņa 5297 Talsu pauguraines Zaķi 02:48:04 SB3 24 S75 +53:07 +44:12 00:02:33 684 124 808
287 Matīss Vaivods 5122 02:48:27 VB2 127 V212 +1:17:45 +1:17:45 00:01:30 538 160 698
288 Ieva Tāle-Stangute 5245 Baldones skriešanas komanda 02:48:32 SB2 48 S76 +53:35 +53:35 00:01:56 682 163 845
289 Danute Fibiga-Daukšte 5052 02:48:33 SB3 25 S77 +53:36 +44:41 00:01:41 682 187 869
290 Artūrs Bernovskis 5424 Efectio 02:48:39 VB2 128 V213 +1:17:57 +1:17:57 00:02:18 538 104 642
291 Antra Spundiņa 5185 VSK Noskrien 02:48:41 SB2 49 S78 +53:44 +53:44 00:01:55 681 164 845
292 Armands Andersons 5167 02:48:49 VB2 129 V214 +1:18:07 +1:18:07 00:01:47 537 135 672
293 Natalija Zeņina 5258 02:48:53 SB3 26 S79 +53:56 +45:01 00:02:01 681 156 837
294 Vitālijs Žuselis 5068 Daugavpils Runners 02:49:03 VB2 130 V215 +1:18:21 +1:18:21 00:01:34 537 153 690
295 Aivars Lapa 5306 Autostarts.lv 02:49:25 VB3 65 V216 +1:18:43 +1:06:26 00:01:51 535 130 665
296 Māris Dazarts 5415 02:49:54 VB2 131 V217 +1:19:12 +1:19:12 00:01:48 534 133 667
297 Māris Sardiko 5441 VSK Noskrien / Team Kažemāka 02:49:55 VB2 132 V218 +1:19:13 +1:19:13 00:01:04 534 225 759
298 Gunta Reinicāne 5070 02:50:26 SB2 50 S80 +55:29 +55:29 00:02:01 674 156 830
299 Agnese Kundziņa 5347 02:50:43 SB2 51 S81 +55:46 +55:46 00:02:23 673 132 805
300 Rihards Bahs 15232 02:50:52 VBJ 14 V219 +1:20:10 +53:42 00:01:54 531 126 657
301 Deniss Arseņins 5261 Luminor 02:51:07 VB2 133 V220 +1:20:25 +1:20:25 00:02:32 530 95 625
302 Edgars Fabrīcius 5103 02:51:13 VB2 134 V221 +1:20:31 +1:20:31 00:02:27 530 98 628
303 Anete Danelsone 5319 VSK Noskrien Blonde / Accenture 02:51:18 SB2 52 S82 +56:21 +56:21 00:01:46 671 178 849
304 Aldis Rocēns 5193 BUKDESIGNER 02:51:27 VB3 66 V222 +1:20:45 +1:08:28 00:01:30 529 160 689
305 Lauma Muceniece 5375 02:51:35 SB2 53 S83 +56:38 +56:38 00:02:40 670 118 788
306 Santa Puriņa 5194 02:51:38 SB3 27 S84 +56:41 +47:46 00:02:10 670 145 815
307 Saulis Skabeiķis 5190 Asics 02:51:51 VB2 135 V223 +1:21:09 +1:21:09 00:02:16 528 106 634
308 Egnārs Gudriķis 5353 ASICS 02:51:52 VB3 67 V224 +1:21:10 +1:08:53 00:02:12 528 109 637
309 Gatis Miķelsons 5313 www.spv.lv 02:51:55 VB2 136 V225 +1:21:13 +1:21:13 00:01:26 528 167 695
310 Ērika Urtāne 5413 Lūša pēdās 02:52:18 SB2 54 S85 +57:21 +57:21 00:01:52 667 169 836
311 Gunārs Grundštoks 5416 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:52:25 VB2 137 V226 +1:21:43 +1:21:43 00:01:30 526 160 686
312 Aigars Bērziņš 5014 02:52:36 VB2 138 V227 +1:21:54 +1:21:54 00:02:13 525 108 633
313 Heiki Prants 5102 Võru Suusaklubi 02:52:42 VB3 68 V228 +1:22:00 +1:09:43 00:01:27 525 166 691
314 Aija PujĀte 5362 Fitnesa klubs F1 02:52:49 SB2 55 S86 +57:52 +57:52 00:02:23 665 132 797
315 Inese Nudiena 5031 VFK STALDZENE 02:52:55 SB2 56 S87 +57:58 +57:58 00:01:41 665 187 852
316 Gatis Krūze 5079 Hanna Anna 02:53:20 VB2 139 V229 +1:22:38 +1:22:38 00:02:45 523 87 610
317 Santa Birģele 5299 02:53:26 SB2 57 S88 +58:29 +58:29 00:02:49 663 112 775
318 Jēkabs Vinciuns 5421 02:54:14 VB2 140 V230 +1:23:32 +1:23:32 00:02:33 521 94 615
319 Mārtiņš Brizga 5034 02:54:22 VB2 141 V231 +1:23:40 +1:23:40 00:02:09 520 112 632
320 Edijs Ramiņš 5300 SECE 02:54:31 VB3 69 V232 +1:23:49 +1:11:32 00:01:58 520 122 642
321 Anastasija Rjabuha 15235 02:54:32 SB2 58 S89 +59:35 +59:35 00:02:39 659 119 778
322 Indars Melzobs 5426 Jaunā konservatīvā partija 02:54:32 VB2 142 V233 +1:23:50 +1:23:50 00:02:22 520 101 621
323 Zane Timma 5280 SK Katrīna 02:54:35 SB2 59 S90 +59:38 +59:38 00:02:29 658 127 785
324 Andris Jonelis 5438 Matisons Runners Club 02:54:41 VB3 70 V234 +1:23:59 +1:11:42 00:01:17 519 187 706
325 Jānis Zemturis 5038 02:54:59 VB4 10 V235 +1:24:17 +46:13 00:03:06 518 77 595
326 Līga Vizule 5269 Luminor 02:55:07 SB2 60 S91 +1:00:10 +1:00:10 00:02:49 656 112 768
327 Madara Rutkovska 5397 02:55:31 SB2 61 S92 +1:00:34 +1:00:34 00:02:39 655 119 774
328 Sabīne Eglīte 5178 Jāņkalni 02:55:52 SB2 62 S93 +1:00:55 +1:00:55 00:02:22 654 133 787
329 Aivars Ābols 5040 MADONA 02:55:54 VB4 11 V236 +1:25:12 +47:08 00:02:12 516 109 625
330 Mārtiņš Pakulis 5209 EY 02:56:00 VB2 143 V237 +1:25:18 +1:25:18 00:02:31 515 95 610
331 Andris Zībergs 5064 Cepu cepu 02:57:22 VB3 71 V238 +1:26:40 +1:14:23 00:01:50 511 131 642
332 Mārcis Janušs 5346 02:58:18 VB3 72 V239 +1:27:36 +1:15:19 00:02:45 509 87 596
333 Mārtiņš Freibergs 5116 VSK Noskrien 02:58:19 VB2 144 V240 +1:27:37 +1:27:37 00:01:58 509 122 631
334 Anita Galašina 5239 SPORTLAND 02:58:21 SB2 63 S94 +1:03:24 +1:03:24 00:03:05 645 102 747
335 Lita Marauska 5291 SK Katrīna 02:58:30 SB3 28 S95 +1:03:33 +54:38 00:02:45 644 115 759
336 Zane Galdiņa 5244 Smiling runner 02:59:26 SB2 64 S96 +1:04:29 +1:04:29 00:02:34 641 123 764
337 Ivars Brauns 5085 Lynxdojo 02:59:40 VB3 73 V241 +1:28:58 +1:16:41 00:02:36 505 92 597
338 Natālija Lesiņa 5321 OptiO 02:59:44 SB2 65 S97 +1:04:47 +1:04:47 00:02:45 640 115 755
339 Raimonds Eglītis 5414 #catchmeifyoucan 02:59:46 VB2 145 V242 +1:29:04 +1:29:04 00:01:38 505 147 652
340 Mārtiņš Dimiters 5003 SK ASI 02:59:46 VB4 12 V243 +1:29:04 +51:00 00:02:34 505 94 599
341 Juraj Ragas 5408 eFP BG LATVIA 02:59:50 VB2 146 V244 +1:29:08 +1:29:08 00:03:07 504 77 581
342 Jūlija Kuzņecova 5010 03:01:02 SB3 29 S98 +1:06:05 +57:10 00:02:22 635 133 768
343 Ivars Kore 5006 03:01:11 VB3 74 V245 +1:30:29 +1:18:12 00:02:13 501 108 609
344 Aivars Veiss 5143 03:01:51 VB4 13 V246 +1:31:09 +53:05 00:01:52 499 129 628
345 Kristaps Zvirgzds 5226 03:02:18 VBJ 15 V247 +1:31:36 +1:05:08 00:01:17 498 187 685
346 Pēteris Bērziņš 5039 03:02:58 VB3 75 V248 +1:32:16 +1:19:59 00:02:27 496 98 594
347 Ivars Grobiņš 5331 03:03:03 VB2 147 V249 +1:32:21 +1:32:21 00:02:02 495 118 613
348 Mārtiņš Puriņš 5279 03:04:01 VB2 148 V250 +1:33:19 +1:33:19 00:01:59 493 121 614
349 Mārtiņš Krams 5422 03:04:19 VB2 149 V251 +1:33:37 +1:33:37 00:01:10 492 206 698
350 Vjačeslavs Kostromins 5286 03:04:25 VB2 150 V252 +1:33:43 +1:33:43 00:02:22 492 101 593
351 Ieva Bogustova 15230 03:05:30 SB2 66 S99 +1:10:33 +1:10:33 00:02:40 620 118 738
352 Erlens Grunckis 5377 03:06:36 VB3 76 V253 +1:35:54 +1:23:37 00:02:27 486 98 584
353 Kristīne Kampare 5390 03:07:23 SB3 30 S100 +1:12:26 +1:03:31 00:02:48 613 113 726
354 Olesja Baikova 5151 Be More Alive 03:08:17 SB2 67 S101 +1:13:20 +1:13:20 00:02:10 611 145 756
355 Evita Ozola 5215 VSK Noskrien 03:08:39 SB3 31 S102 +1:13:42 +1:04:47 00:02:15 609 140 749
356 Selva Ločmele 5385 03:09:34 SB2 68 S103 +1:14:37 +1:14:37 00:02:37 606 120 726
357 Vineta PĒtersone 5268 VSKnoskrien 03:10:20 SB3 32 S104 +1:15:23 +1:06:28 00:02:04 604 152 756
358 Eduards Brokāns 5248 03:10:57 VB2 151 V254 +1:40:15 +1:40:15 00:01:29 475 162 637
359 Didzis Krīgers 5304 03:11:40 VB4 14 V255 +1:40:58 +1:02:54 00:02:43 473 88 561
360 Jānis Birģelis 5165 03:13:32 VB3 77 V256 +1:42:50 +1:30:33 00:02:23 469 101 570
361 Zinta Simanoviča 5192 03:13:57 SB2 69 S105 +1:19:00 +1:19:00 00:02:32 593 124 717
362 Gunita Butāne 5169 Zemgales Ziņas 03:14:44 SB3 33 S106 +1:19:47 +1:10:52 00:02:51 590 111 701
363 Inga Vate 5067 03:14:48 SB3 34 S107 +1:19:51 +1:10:56 00:02:35 590 122 712
364 Zane Vanaga 5231 VSK Noskrien 03:15:21 SB2 70 S108 +1:20:24 +1:20:24 00:02:23 588 132 720
365 Anna Brokāne 5365 Solis Dabā 03:15:54 SB2 71 S109 +1:20:57 +1:20:57 00:02:03 587 154 741
366 Anete Vilne 5396 Kalnu lapsiņas 03:16:02 SB2 72 S110 +1:21:05 +1:21:05 00:02:15 586 140 726
367 Dace Vegnere 5437 03:16:15 SB4 2 S111 +1:21:18 +33:53 00:03:17 586 96 682
368 Dace Tītmane 5271 03:16:59 SB3 35 S112 +1:22:02 +1:13:07 00:02:28 584 128 712
369 Linda Danilāne 5384 Olainfarm 03:18:08 SB2 73 S113 +1:23:11 +1:23:11 00:03:02 580 104 684
370 Kristaps Brizga 5399 Olainfarm 03:18:09 VB2 152 V257 +1:47:27 +1:47:27 00:02:08 458 113 571
371 Darja Damroze 5125 Damroze Family 03:18:42 SB2 74 S114 +1:23:45 +1:23:45 00:02:21 579 134 713
372 Ilga Žeibe 5168 VSK Noskrien /Divplākšņi 03:19:04 SB3 36 S115 +1:24:07 +1:15:12 00:02:33 577 124 701
373 Andris Bērziņš 5037 03:19:05 VB3 78 V258 +1:48:23 +1:36:06 00:02:51 456 84 540
374 Ieva Leone 5172 DNB Service Center 03:19:40 SB2 75 S116 +1:24:43 +1:24:43 00:02:39 576 119 695
375 Linda Kubiloviča 5317 Nūjo ar vēju 03:20:24 SB3 37 S117 +1:25:27 +1:16:32 00:02:21 574 134 708
376 Māris Vīlips 5183 03:20:37 VB3 79 V259 +1:49:55 +1:37:38 00:02:24 452 100 552
377 Maksims Birjuļins 5262 Luminor 03:20:39 VB3 80 V260 +1:49:57 +1:37:40 00:02:04 452 116 568
378 Iveta Nagle 5065 03:20:43 SB2 76 S118 +1:25:46 +1:25:46 00:03:10 573 99 672
379 Inese Neilande 5436 Kača liek skriet! 03:20:53 SB3 38 S119 +1:25:56 +1:17:01 00:03:23 572 93 665
380 Kristīne Kabaļina 5022 03:21:35 SBJ 4 S120 +1:26:38 +43:28 00:03:00 570 105 675
381 Ieva Riteniece 5427 03:22:02 SB3 39 S121 +1:27:05 +1:18:10 00:02:35 569 122 691
382 Robert Martins 5440 eFP BG LATVIA 03:22:09 VB2 153 V261 +1:51:27 +1:51:27 00:02:37 449 92 541
383 Laila Ceika 15224 03:23:28 SB4 3 S122 +1:28:31 +41:06 00:02:41 565 117 682
384 Kaspars Klētnieks 5159 Nūjo vesels 03:25:06 VB3 81 V262 +1:54:24 +1:42:07 00:02:03 442 117 559
385 Lelde Spriņģe 15222 03:25:13 SB2 77 S123 +1:30:16 +1:30:16 00:02:52 560 110 670
386 Laura Brīvība 5080 Visma Active 03:25:21 SB2 78 S124 +1:30:24 +1:30:24 00:02:57 560 107 667
387 Kaspars Vārpiņš 5179 03:25:27 VB2 154 V263 +1:54:45 +1:54:45 00:02:06 441 114 555
388 Eviss Bertrands 5121 03:27:01 VB2 155 V264 +1:56:19 +1:56:19 00:02:39 438 91 529
389 Armands Ķirītis 5025 Visma 03:27:56 VB2 156 V265 +1:57:14 +1:57:14 00:02:17 436 105 541
390 Linda Loce 5084 Lynxdojo 03:28:41 SB2 79 S125 +1:33:44 +1:33:44 00:01:51 551 170 721
391 Edgars Mežvēvers 5204 03:30:00 VB3 82 V266 +1:59:18 +1:47:01 00:02:23 432 101 533
392 Romans Cvetkovs 5056 03:31:36 VB2 157 V267 +2:00:54 +2:00:54 00:02:26 429 99 528
393 Māris Strazdiņš 5093 STRAZDIŅI 03:31:52 VB3 83 V268 +2:01:10 +1:48:53 00:01:47 428 135 563
394 Ivo Vaicis 5318 Laiks kā jūra 03:33:06 VB2 158 V269 +2:02:24 +2:02:24 00:02:44 426 88 514
395 Dace Janeka 5329 Nūjo ar vēju 03:33:10 SB3 40 S126 +1:38:13 +1:29:18 00:02:28 539 128 667
396 Olga Mikulova 5398 Maratona klubs 03:33:28 SB2 80 S127 +1:38:31 +1:38:31 00:02:52 538 110 648
397 Aleksandrs Naumenko 5140 03:35:49 VB4 15 V270 +2:05:07 +1:27:03 00:02:06 420 114 534
398 Andis Ozoliņš 5270 Nūjo priekam 03:40:40 VB4 16 V271 +2:09:58 +1:31:54 00:02:45 411 87 498
399 Benita Ločmele 5163 Nūjo ar vēju 03:41:41 SB4 4 S128 +1:46:44 +59:19 00:02:55 519 108 627
400 Santa Šakeļa 5251 Swedbank 03:43:20 SB2 81 S129 +1:48:23 +1:48:23 00:02:35 515 122 637
401 Vineta Trimalniece 5042 Kafija ar citronu 03:54:35 SB2 82 S130 +1:59:38 +1:59:38 00:02:53 490 109 599
402 Danute Abelīte 5118 03:56:56 SB3 41 S131 +2:01:59 +1:53:04 00:02:53 485 109 594
403 Uldis Dīcis 5200 Gausā Jūdze 03:58:39 VB4 17 V272 +2:27:57 +1:49:53 00:02:48 380 86 466
404 Ruta Dīce 5198 Gausā Jūdze 03:58:40 SB4 5 S132 +2:03:43 +1:16:18 00:02:43 482 116 598
405 Ainārs Zizlāns 5139 03:59:18 VB3 84 V273 +2:28:36 +2:16:19 00:02:27 379 98 477
406 Inga Zāle 5131 Nūjo ar vēju 04:02:50 SB4 6 S133 +2:07:53 +1:20:28 00:02:58 473 106 579
407 Zane Vēja 5097 04:03:55 SB2 83 S134 +2:08:58 +2:08:58 00:03:19 471 95 566
408 Santa Liepkalne 5043 Kafija ar citronu 04:14:19 SB2 84 S135 +2:19:22 +2:19:22 00:03:26 452 92 544
409 Sandis Krutovs 5328 cedric.lv 04:14:19 VB2 159 V274 +2:43:37 +2:43:37 00:03:21 357 72 429
410 Uğis Stelps 15223 04:15:31 VB2 160 V275 +2:44:49 +2:44:49 00:02:59 355 80 435
411 Linda Bērziņa 5114 Saldus Boksa klubs 04:18:31 SB2 85 S136 +2:23:34 +2:23:34 00:02:44 445 115 560
412 Normunds Šibeiks 5027 Nūjo priekam 04:18:32 VB4 18 V276 +2:47:50 +2:09:46 00:02:30 351 96 447
413 Liene Bērze 5391 EY 04:24:37 SB2 86 S137 +2:29:40 +2:29:40 00:03:14 434 97 531
414 Marita Ozoliņa 5294 Nūjo priekam 04:33:12 SB2 87 S138 +2:38:15 +2:38:15 00:02:47 421 113 534
415 Zanda Taupmana 5157 Matisons Runner`s Club/VSK Noskrien DNF
416 Dmitrijs Ničipors 5372 Isostar / Osveikals.lv / Suunto DNF
417 Renārs Seiksts 5170 Rīgas satiksme DNF
418 Sergejs Kubraks 5386 Engures Sportam DNF