SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Punkti
1. Sporta klubs AŠAIS 4000
2. Aizputes vidusskola 3999
3. Lejasciema vidusskola 3913
4. Engures vidusskola 3347
5. Ikšķiles vidusskola 3254
6. Jelgavas 4.vidusskola 3127
7. Tukuma 2. vidusskola 3035
8. Mežinieku pamatskola 3008
9. Rīgas Centra humanitārā vidusskola 2664
10. Mežciema pamatskola 2663
Ātrākās skolas (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Skola Vidējais punktu skaits
Visvairāk pārstāvētie sporta klubi
Vieta Klubs Dalībnieku skaits
1. Engures vidusskola 45
2. Aizputes vidusskola 25
3. Tukuma 2. vidusskola 18
4. Lejasciema vidusskola 10
5. Ikšķiles vidusskola 9
6. Sporta klubs AŠAIS 8
7. Jelgavas 4.vidusskola 6
8. Siguldas pilsētas vidusskola 6
9. Mežinieku pamatskola 6
10. Rīgas Centra humanitārā vidusskola 5
Ātrākie sporta klubi (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Klubs Vidējais punktu skaits
1. Sporta klubs AŠAIS 988.7500 (8)
2. Lejasciema vidusskola 852.4000 (10)
3. Aizputes vidusskola 801.6800 (25)
4. Mežinieku pamatskola 706.1667 (6)
5. Ikšķiles vidusskola 673.7778 (9)
6. Engures vidusskola 642.4889 (45)
7. Tukuma 2. vidusskola 613.2778 (18)
8. Siguldas pilsētas vidusskola 607.0000 (6)
9. Jelgavas 4.vidusskola 604.3333 (6)
Ātrākie skolēni
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Artūrs Niklāvs Medveds 1140 U20V /Aizputes vidusskola 00:24:22
2 Rihards Serģis 1046 U20V /Sporta klubs AŠAIS 00:24:47
3 Artis Rožkalns 1047 U18V /Sporta klubs AŠAIS 00:25:09
4 Kristiāns Potašovs 1003 U20V /Sporta klubs AŠAIS 00:25:14
5 Roberts Aleksis Glazers 1049 U14V /Sporta klubs AŠAIS 00:25:18
6 Jānis Gailītis 1202 U20V /Smiltenes Vidusskola 00:26:24
7 Mareks Ņikiforovs 1141 U18V /Aizputes vidusskola 00:27:08
8 Artūrs Āboltiņš 1066 U20V /Rīgas Tehniskā koledža 00:27:11
9 Artūrs Jānis Karss 1220 U16V /Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:27:30
10 Kārlis Dieviņš 1048 U16V /Sporta klubs AŠAIS 00:27:36
Ātrākās skolnieces
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Linda Kurpniece 1050 U16S /Sporta klubs AŠAIS 00:30:30
2 Santa Zemture 1143 U20S /Aizputes vidusskola 00:30:36
3 Ruta Samsonova 1121 U16S /Sporta klubs AŠAIS 00:31:36
4 Estere Volfa 1265 U14S /Cēsu 1.pamatskola 00:31:49
5 Renāte Beļājeva 1051 U14S /Sporta klubs AŠAIS 00:31:49
6 Marta Kuzņecova 1120 U10S /Ādažu sporta skola 00:31:53
7 Ieva Pūpola 1131 U14S /Aizputes vidusskola 00:32:14
8 Loreta Zālīte 1068 U12S /Ulbrokas vidusskola 00:32:16
9 Jolanta Pence 1002 U14S /Lejasciema vidusskola 00:32:35
10 Keita Upeniece 1134 U12S /Aizputes vidusskola 00:32:40
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Valters Jonass 1153 /Aizputes vidusskola 00:31:39 +00:00 1000
2 Daniels Lagzdiņš 1139 /Aizputes vidusskola 00:31:40 +00:01 999
3 Kārlis Bartuševics 1162 /Jelgavas 4.vidusskola 00:32:56 +01:17 961
4 Daniels Gribs 1223 /SALASPILS SPORTA SKOLA 00:34:56 +03:17 906
5 Kristiāns Ziediņš 11233 /jelgavas 4 vsk. 00:36:15 +04:36 873
6 Dāvis Bautris 11241 /Rigas Juglas vidusskola 00:36:16 +04:37 873
7 Dāvis Bartuševics 1163 /Jelgavas 4.vidusskola 00:36:59 +05:20 856
8 Artis Upītis 1205 /Jelgavas 4. vidusskola 00:37:47 +06:08 838
9 Rūdolfs Leščinskis 1241 /Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:40:55 +09:16 774
10 Kristaps Osītis 1165 /Mežciema pamatskola 00:41:33 +09:54 762
11 Valters Pūcītis 1240 /Ādažu vidusskola 00:41:34 +09:55 761
12 Valters Emīls Triščenko 1222 /Liepājas Centra sākumskola 00:44:06 +12:27 718
13 Klāvs Kalniņš 1267 /Jelgavas 4.vidusskola 00:44:16 +12:37 715
14 Eduards Gauris 1259 /Lynxdojo 00:44:33 +12:54 710
15 Toms Vītols 11293 /Siguldas pilsētas vidusskola 00:45:33 +13:54 695
16 Matiss Malzubris 1234 /Rīgas Centra Humanitārā vidusskola 00:45:37 +13:58 694
17 Lūkass Ķikusts 1243 /Salaspils sporta skola 00:45:58 +14:19 689
18 Gustavs Voitenko 1115 /Siguldas pilsētas vidusskola 00:46:59 +15:20 674
19 Juris Kaldovskis 1151 /Ikšķiles vidusskola 00:47:20 +15:41 669
20 Klāvs Liepiņš 1106 /Engures vidusskola 00:47:42 +16:03 664
21 Jēkabs Zvagulis 1176 /Jaunpils vidusskola 00:48:22 +16:43 654
22 Ēriks Muško 1074 /Jaunpils vidusskola 00:48:23 +16:44 654
23 Jānis Salcevičs 1212 /Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 00:48:34 +16:55 652
24 Kristers Bitīts 1185 /Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:48:52 +17:13 648
25 Renārs Bents 1058 /Rīgas 64.vidusskola 00:48:53 +17:14 647
26 Gustavs Stirna 1214 /Ikšķiles vidusskola 00:50:50 +19:11 623
27 Markuss Zeltagrauds 1135 /Aizputes vidusskola 00:50:56 +19:17 621
28 Rihards Misjuro 1057 /Engures vidusskola 00:52:25 +20:46 604
29 Kristers Voldemārs Lazda 11289 /dzimtmisas pamatskola 00:53:49 +22:10 588
30 Jurģis Freināts 1248 /Engures vidusskola 00:56:39 +25:00 559
31 Ritvars Gailis 1168 /Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:57:46 +26:07 548
32 Kārlis Spuriņš 1206 /DOMDARIS 00:59:47 +28:08 529
33 Pēteris Arājs 1184 /Rīgas N.Draudziņas vidusskola 01:00:05 +28:26 527
34 Rūdolfs Smilga 1200 /DOMDARIS 01:01:06 +29:27 518
35 Francis Kozlovs 1238 /Olaines 1.vidusskola 01:01:29 +29:50 515
36 Kārlis Junaks 1201 /A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola 01:03:38 +31:59 497
37 Ralfs Lucaus 1207 /Babītes vidusskola 01:05:47 +34:08 481
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Marta Kuzņecova 1120 /Ādažu sporta skola 00:31:53 +00:00 1000
2 Annika Zālīte 1069 /Ulbrokas vidusskola 00:32:44 +00:51 974
3 Melānija Zālīte 1005 /Ķekavas vidusskola 00:34:35 +02:42 922
4 Anna Goša 1189 /Maratona klubs/Ventspils 4.vidusskola 00:41:13 +09:20 774
5 Alise Gabriela Miteniece 1173 /Jēkabpils pamatskola 00:44:32 +12:39 716
6 Elīna Biseniece 1237 /Mežciema pamatskola 00:44:36 +12:43 715
7 Marta Ļaudama 1125 /Aizputes vidusskola 00:44:56 +13:03 710
8 Evita Iesalniece 1268 /Jēkabpils pamatskola 00:45:23 +13:30 703
9 Nikola Bogača 1270 /Rīgas 93 vidusskola 00:45:35 +13:42 699
10 Katrīna Gedroviča 1107 /Jaunmārupes pamatskola 00:48:45 +16:52 654
11 Eleonora Kristiana Labsvīra 1130 /Siguldas pilsētas vidusskola 00:51:05 +19:12 624
12 Elīna Redisone 1247 /A.Brigaderes pamatskola-TDP 00:54:12 +22:19 588
13 Elizabete Patrīcija Stirna 1215 /Ikšķiles vidusskola 00:55:42 +23:49 572
14 Emīlija Lucaua 1208 /Babītes vidusskola 00:55:43 +23:50 572
15 Kate Jukuma 1246 /Siguldas pilsētas vidusskola 00:59:13 +27:20 538
16 Liene Rozenberga 1054 /Siguldas pilsētas vidusskola 00:59:13 +27:20 538
17 Elīna Golubeva 1119 /Jelgavas 4.vidusskola 01:03:53 +32:00 499
18 Marta Luīze Erkena 1263 /Ķekavas sākumskola 01:04:41 +32:48 493
19 Katrīna Levkāne 1192 /Ikšķiles vidusskola 01:06:14 +34:21 481
20 Annija Horste 1254 /Engures vidusskola 01:12:10 +40:17 442
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artūrs Filips Igaviņš 1037 /Lejasciema vidusskola 00:29:16 +00:00 1000
2 Kristiāns Mežsargs 11213 /Ikšķiles vidusskola 00:31:45 +02:29 922
3 Ralfs Dzosens 1272 /Ikšķiles vidusskola 00:31:45 +02:29 922
4 Ričards Čudnovs 1271 /Liepajas Oskara Kalpaka 15. vidusskola 00:32:22 +03:06 904
5 Bruno Bilāns 1278 /Laurenču sākumskola 00:32:54 +03:38 890
6 Marats Nadjaks 1122 /Aizputes vidusskola 00:34:29 +05:13 849
7 Roberts Pētersons 11999 /Zemgales vidusskola 00:34:52 +05:36 839
8 Ernests Pauls Mednis 1039 /Lejasciema vidusskola 00:36:47 +07:31 796
9 Markuss Kaļva 11193 /Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:36:51 +07:35 794
10 Valters Bresme 11265 /Talsu 2.vidusskola 00:36:54 +07:38 793
11 Olivers Bresme 11269 /Talsu 2.vidusskola 00:36:55 +07:39 793
12 Roberts Cercins 1180 /Rāmuļu pamatskola 00:37:31 +08:15 780
13 Ralfs Fišers 1210 /Dobeles sākumskola 00:40:09 +10:53 729
14 Raivis Ābele 1079 /Engures vidusskola 00:40:38 +11:22 720
15 Rūdis Bundzēns 1148 /Jelgavas tehnolo?iju vidusskola 00:42:02 +12:46 696
16 Pēteris Mūrnieks 1235 /Lielvārdes pamatskola 00:42:41 +13:25 686
17 Gustavs Eduards Puriņš 1213 /Valmieras Bērnu sporta skola 00:43:30 +14:14 673
18 Gustavs Gronskis 1072 /Engures vidusskola 00:44:29 +15:13 658
19 Kārlis Liepiņš 1007 /Engures vidusskola 00:45:59 +16:43 636
20 Kristers Zekunde 1031 /Tukuma 2. vidusskola 00:46:04 +16:48 635
21 Adrians Zimins 1032 /Tukuma 2. vidusskola 00:46:04 +16:48 635
22 Reinis Salcevičs 1211 /Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 00:48:16 +19:00 606
23 Olivers Āboltiņš 1258 /Lynxdojo 00:48:34 +19:18 603
24 Oskars Isakovs 1257 /Lynxdojo 00:48:37 +19:21 602
25 Ernests Levkāns 1191 /Ikšķiles vidusskola 00:48:39 +19:23 602
26 Raiens Rūja 1045 /Siguldas 1.pamatskola / SK Sigulda 00:49:16 +20:00 594
27 Artis Regnārs Labsvīrs 1129 /Siguldas pilsētas vidusskola 00:51:06 +21:50 573
28 Artis Bērznieks 1071 /Engures vidusskola 00:52:23 +23:07 559
29 Kurts Filips Kalniņš 1017 /Tukuma 2. vidusskola 00:52:24 +23:08 559
30 Dzintars Bērziņš 1277 /Ogres sākumskola 00:53:08 +23:52 551
31 Ralfs Bartušauskis 1081 /Rīgas lietuviešu vidusskola 00:54:09 +24:53 540
32 Mārtiņš Markuss Ozoliņš 1218 /Cesvaines vidusskola 00:55:40 +26:24 526
33 Tomass Visockis 1061 /Engures vidusskola 00:57:32 +28:16 509
34 Artūrs Rūdulis 1024 /Tukuma 2. vidusskola 00:57:48 +28:32 506
35 Renārs Gaidukevičs 1013 /Tukuma 2. vidusskola 00:58:07 +28:51 504
36 Lennijs Galdiņš 1177 /Valmieras Pārgaujas sākumskola 00:58:50 +29:34 497
37 Reinis Gailis 1169 /Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:00:25 +31:09 484
38 Jānis Repša 1152 /British School of Brussels 01:05:56 +36:40 444
39 Matīss Grava 1113 /Jelgavas 4.vidusskola DNF
40 Roberts Kārlis Karss 1219 /Rīgas Hanzas vidusskola DNF
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Loreta Zālīte 1068 /Ulbrokas vidusskola 00:32:16 +00:00 1000
2 Keita Upeniece 1134 /Aizputes vidusskola 00:32:40 +00:24 988
3 Zanda Zariņa 1273 /Mazzalves pamatskola 00:34:02 +01:46 948
4 Marta Luize Pētersone 1204 /VSK Noskrien / Valmieras pārgaujas sākumskola 00:34:54 +02:38 925
5 Arta Reinholde 1023 /Tukuma 2. vidusskola 00:36:16 +04:00 890
6 Līna Osīte 1164 /Mežciema pamatkola 00:41:29 +09:13 778
7 Katrīna Domkova 1012 /Tukuma 2. vidusskola 00:42:05 +09:49 767
8 Karīna Iesalniece 1269 /Jēkabpils pamatskola 00:45:30 +13:14 709
9 Elīza Evardsone 1060 /Engures vidusskola 00:46:01 +13:45 701
10 Dana Ādmine 1010 /Tukuma 2. vidusskola 00:46:06 +13:50 700
11 Anna Lizbovska 11273 /41.vsk 00:47:20 +15:04 682
12 Annija Purcena 1022 /Tukuma 2. vidusskola 00:47:35 +15:19 678
13 Samanta Gukļivska 11317 /Pūres pamatskola 00:48:53 +16:37 660
14 Marta Ķikare 1062 /Engures vidusskola 00:49:10 +16:54 656
15 Marta Švāģere 1063 /Engures vidusskola 00:50:19 +18:03 641
16 Elizabete Sofija Kleinhofa 1019 /Tukuma 2. vidusskola 00:50:25 +18:09 640
17 Paula Brauna - Rozenštama 1011 /Tukuma 2. vidusskola 00:50:26 +18:10 640
18 Evelīna Rēdere 1275 /Mārupes pamatskola 00:50:39 +18:23 637
19 Emīlija Paula Ozola 1078 /Engures vidusskola 00:51:28 +19:12 627
20 Grieta Roze 1190 /Āgenskalna sākumskola 00:51:59 +19:43 621
21 Kristiāna Fogele 1027 /Tukuma 2. vidusskola 00:52:47 +20:31 611
22 Madara Matisone 1020 /Tukuma 2. vidusskola 00:52:47 +20:31 611
23 Alise Zemture 1144 /Aizputes vidusskola 00:53:34 +21:18 602
24 Laura Ozoliņa 1021 /Tukuma 2. vidusskola 00:53:48 +21:32 600
25 Zane Prauliņa 1187 /Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 00:54:56 +22:40 587
26 Beatrise Broka 11253 /mezciema pamatskola 00:55:12 +22:56 585
27 Eleonora Kleina 1127 /Engures vidusskola 00:58:01 +25:45 556
28 Lindsija Galdiņa 1178 /Valmieras Pārgaujas sākumskola 00:58:50 +26:34 548
29 Sanija Auniņa 1009 /Tukuma 2. vidusskola 01:00:56 +28:40 530
30 Danija Tiliba 1028 /Tukuma 2. vidusskola 01:00:57 +28:41 529
31 Patrīcija Paula Ķikule 1070 /Jelgavas 4.sākumskola 01:01:40 +29:24 523
32 Ketija Stankus 1098 /Engures vidusskola 01:02:23 +30:07 517
33 Elizabete Paula Erkena 1262 /Ķekavas sākumsskola 01:03:36 +31:20 507
34 Alise Gedjuna 1014 /Tukuma 2. vidusskola 01:03:37 +31:21 507
35 Sannija Greiškāne 1059 01:03:53 +31:37 505
36 Santa Kaņepe 1018 /Tukuma 2. vidusskola 01:04:55 +32:39 497
37 Elizabete Beāte Ruža 1229 /Andreja Pumpura Rīgas 11.pamatskola 01:06:23 +34:07 486
38 Petra Krumulda 1108 /N.Draudziņas vidusskola 01:10:18 +38:02 459
39 Annija Blūma 1073 /Engures vidusskola 01:12:11 +39:55 447
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Roberts Aleksis Glazers 1049 /Sporta klubs AŠAIS 00:25:18 +00:00 1000
2 Ernests Gūtmanis 1080 /Engures vidusskola 00:28:58 +03:40 873
3 Krišs Liepiņš 1006 /Engures vidusskola 00:31:44 +06:26 797
4 Artūrs Brants 1227 /Lazdonas pamatskola 00:32:45 +07:27 773
5 Elvis Laškovs 1112 /Naukšēnu novada vidusskola 00:33:34 +08:16 754
6 Kristers Kalējs 1174 /Tukuma 2. pamatskola 00:33:59 +08:41 744
7 Toms Kroičs 11297 /Kokneses vidusskola 00:34:22 +09:04 736
8 Jānis Puriņš 1076 /Engures vidusskola 00:35:21 +10:03 716
9 Gustavs Māliņš 1195 /Mežinieku pamatskola 00:35:48 +10:30 707
10 Ričards Birznieks 1252 /Engures vidusskola 00:36:01 +10:43 702
11 Kaspars Kronbergs 1083 /Engures vidusskola 00:36:31 +11:13 693
12 Artūrs Brasavs 1228 /Jelgavas 3.sākumskola 00:36:53 +11:35 686
13 Ilvars Matvejevs 1097 /Engures vidusskola 00:37:52 +12:34 668
14 Ivars Svārpstons 1245 /Rīgas 49.vidusskola 00:38:48 +13:30 652
15 Henrijs Helmanis 11189 /Tukuma 2.pamatskola 00:41:44 +16:26 606
16 Artjoms Kisļakovs 1159 /J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola 00:42:57 +17:39 589
17 Aleksis Lielnors 1221 /Rīgas 18. vakara (maiņu) vidusskola 00:46:02 +20:44 550
18 Markuss Ķīsis 1077 /Engures vidusskola 00:47:12 +21:54 536
19 Francis Neilands 1266 /Rīgas Teikas vidusskola 00:47:35 +22:17 532
20 Kristaps Ķīsis 1253 /Engures vidusskola 00:47:37 +22:19 531
21 Oskars Lorencs 1147 /Āgenskalna sākumskola 00:48:58 +23:40 517
22 Ernests Giniborgs 11229 /Rīgas Igauņu pamatskola 00:50:52 +25:34 497
23 Martins Jermacāns 1109 /Āgenskalna sākumskola 00:54:34 +29:16 464
24 Arvis Daniēls Štalts 1128 /Slokas pamatskola 00:56:57 +31:39 444
25 Helvijs Jānis Kārkliņš 11281 /Siguldas valsts ?imnāzija 01:05:47 +40:29 385
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Estere Volfa 1265 /Cēsu 1.pamatskola 00:31:49 +00:00 1000
2 Renāte Beļājeva 1051 /Sporta klubs AŠAIS 00:31:49 +00:00 1000
3 Ieva Pūpola 1131 /Aizputes vidusskola 00:32:14 +00:25 987
4 Jolanta Pence 1002 /Lejasciema vidusskola 00:32:35 +00:46 976
5 Elizabete Galvane 1035 /Lejasciema vidusskola 00:34:28 +02:39 923
6 Reičela Rone 1124 /Aizputes vidusskola 00:36:57 +05:08 861
7 Madara Pūpola 1132 /Aizputes vidusskola 00:37:32 +05:43 848
8 Monta Zauriņa 1036 /Lejasciema vidusskola 00:41:29 +09:40 767
9 Anna Bāriņa 11197 /IKŠĶILES VIDUSSKOLA 00:42:56 +11:07 741
10 Elizabete Matule 11185 /Pamatskola ''Rīdze''' 00:50:50 +19:01 626
11 Marta Elīza Šakare 1251 /Engures vidusskola 00:50:53 +19:04 625
12 Anastasija Kuzmina 1056 /Ulbrokas vidusskola 00:50:54 +19:05 625
13 Eimija Misjuro 1064 /Engures vidusskola 00:51:07 +19:18 622
14 Estere Karolīna Šmite 1157 /Aizputes vidusskola 00:52:15 +20:26 609
15 Alise Ozola 1276 /Cēsu 1. pamatskola 00:54:56 +23:07 579
16 Gunta Kopmane 1274 /Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:56:52 +25:03 559
17 Nikola Korņejeva 1175 /Rīgas 85. vidusskola 00:57:46 +25:57 551
18 Jana Vasile 1182 /Aizputes vidusskola 00:59:02 +27:13 539
19 Betija Bigača 1156 /Aizputes vidusskola 00:59:02 +27:13 539
20 Ieva Lūse 1160 /Smārdes pamatskola 00:59:03 +27:14 539
21 Kate Freināte 1249 /Engures vidusskola 01:00:42 +28:53 524
22 Ērika Žanna Kalniņa 1279 /Valmieras Pārgaujas sākumskola / SKRIENAM KOPĀ 01:04:27 +32:38 494
23 Anna Heimdal 1233 /Stoholmas skola 01:05:49 +34:00 483
24 Anete Arāja 1183 /Rīgas N.Draudziņas vidusskola 01:07:22 +35:33 472
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artūrs Jānis Karss 1220 /Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:27:30 +00:00 1000
2 Kārlis Dieviņš 1048 /Sporta klubs AŠAIS 00:27:36 +00:06 996
3 Raimonds Levickis 11237 00:28:18 +00:48 972
4 Gustavs Galvans 1008 /Lejasciema vidusskola 00:29:21 +01:51 937
5 Kārlis Grīslis 1167 00:31:02 +03:32 886
6 Rūdolfs Fišers 1209 /Spīdolas ģimnāzija 00:32:44 +05:14 840
7 Rūdis Liepiņš 1281 /Aizupes pamatskola 00:33:17 +05:47 826
8 Niks Kristaps Šmits 1084 /Engures vidusskola 00:33:25 +05:55 823
9 Ernests Davidčuks 1116 /Limbažu 3. vidusskola 00:33:34 +06:04 819
10 Dāvis Ziemelis 1082 /Engures vidusskola 00:33:44 +06:14 815
11 Niks Balgalvis 11257 /Rubenes pamatskola 00:34:51 +07:21 789
12 Kristofers Vasilevskis 11205 /Ādažu vidusskola 00:35:49 +08:19 768
13 Ričards Didriksons 1034 /Lejasciema vidusskola 00:36:42 +09:12 749
14 Elvis Kmetjuks 1194 /Mežinieku pamatskola 00:37:26 +09:56 735
15 Mikus Semeneņa 1088 /Engures vidusskola 00:40:37 +13:07 677
16 Deniss Krievāns 1203 /Rīgas Angļu ģimnāzija 00:40:40 +13:10 676
17 Mareks Lukjanskis 1087 /Engures vidusskola 00:40:41 +13:11 676
18 Gustavs Riekstiņš 1161 /Iecavas vidusskola 00:41:34 +14:04 662
19 Kaspars Latvers 1196 /Mežinieku pamatskola 00:41:40 +14:10 660
20 Roberts Muško 1075 /Jaunpils vidusskola 00:43:23 +15:53 634
21 Daniels Blumbahs 1123 /Aizputes vidusskola 00:43:27 +15:57 633
22 Sandris Kalējs 1089 /Engures vidusskola 00:45:38 +18:08 603
23 Markuss Balodis 11201 /Mežciema pamatskola 00:45:45 +18:15 601
24 Rolands Širmelis 1236 /Baldones mūzikas pamatskola 00:46:29 +18:59 592
25 Viljams Leo Lastovskis 1091 /Engures vidusskola 00:46:51 +19:21 587
26 Elvijs Semjonovs 1226 /Ozolnieku vidusskola 00:47:17 +19:47 582
27 Rainers Kristians Silkalns 1186 /Dobeles valsts ģimnāzija 00:48:15 +20:45 570
28 Nils Regnārs Blumfelds 11225 /Dobeles 1.vidusskola 00:48:50 +21:20 563
29 Sandis Ignāts 1090 /Engures vidusskola 00:49:47 +22:17 552
30 Kristiāns Kamšs 1239 /Ikšķiles vidusskola 00:51:40 +24:10 532
31 Silvestrs Kumpiņš 1055 /Rīgas 1. speciālā internāta pamatskola 00:53:15 +25:45 516
32 Arnolds Kumpiņš 1166 /Rīgas 25. vidusskola 01:03:41 +36:11 432
33 Kristers Artejevs 11329 /Rubenes pamatskola 01:04:27 +36:57 427
34 Erik Heimdal 1232 /Stokholmas skola 01:05:52 +38:22 418
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Linda Kurpniece 1050 /Sporta klubs AŠAIS 00:30:30 +00:00 1000
2 Ruta Samsonova 1121 /Sporta klubs AŠAIS 00:31:36 +01:06 965
3 Daido Dagne Brūvere 1216 /Priekuļu vidusskola 00:32:51 +02:21 928
4 Līva Skoreja 1146 /Aizputes vidusskola 00:32:54 +02:24 927
5 Loreta Matvejeva 1096 /Engures vidusskola 00:36:29 +05:59 836
6 Ērika Jermacāne 1033 /Lejasciema vidusskola 00:41:30 +11:00 735
7 Paula Luīze Vilka 1086 /Engures vidusskola 00:41:54 +11:24 728
8 Kaiva Sileniece 11321 /Smiltenes vidusskola 00:41:55 +11:25 728
9 Renāte Medvedeva 1197 /Mežinieku pamatskola 00:43:21 +12:51 704
10 Renāte Ausmane 1133 /Aizputes vidusskola 00:44:45 +14:15 682
11 Loreta Ķikuste 1242 /Salaspils sporta skola 00:47:36 +17:06 641
12 Kristīne Pence 1099 /Lejasciema vidusskola 00:47:37 +17:07 641
13 Kristiāna Biezuma 1149 /Rīgas Āgenskalna ģimnāzija 00:50:24 +19:54 605
14 Lote Freināte 1250 /Engures vidusskola 00:51:28 +20:58 593
15 Laura Giniborga 11221 /Āgenskalna Valsts ģimnāzija 00:51:30 +21:00 592
16 Nikola Biezuma 1150 /Rīgas Valsts 3.ģimnāzija 00:52:01 +21:31 586
17 Endžija Niedra 1179 /Valmieras pārgaujas sākumskola 00:53:06 +22:36 574
18 Luīze Beķere 1198 /Mežinieku pamatskola 00:53:36 +23:06 569
19 Liene Franciska Danele 11309 /Engures Vidusskola 00:55:32 +25:02 549
20 Patrīcija Rocēna 1004 /Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 00:57:26 +26:56 531
21 Renāte Smilga 1199 /DOMDARIS 01:01:06 +30:36 499
22 Patrīcija Leiburga 11285 /Dobeles valsts ģimnāzija 01:01:54 +31:24 493
23 Marta Prauliņa 1188 /Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 01:02:09 +31:39 491
24 Loreta Knospiņa 1280 /Valmieras Viestura vidusskola / SKRIENAM KOPĀ 01:04:30 +34:00 473
25 Madara Repša 11261 /Briseles skola 01:06:06 +35:36 461
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artis Rožkalns 1047 /Sporta klubs AŠAIS 00:25:09 +00:00 1000
2 Mareks Ņikiforovs 1141 /Aizputes vidusskola 00:27:08 +01:59 927
3 Arnis Kurps 1264 /Cēsu profesionālā vidusskola / SKRIENAM KOPĀ 00:28:57 +03:48 869
4 Andrejs Dāvis Kmetjuks 1193 /Mežinieku pamatskola 00:29:11 +04:02 862
5 Edijs Valainis 11209 /Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 00:30:22 +05:13 828
6 Emīls Gūtmanis 11325 /Engures vidusskola 00:33:44 +08:35 746
7 Rainers Neuss-Lucs 1231 /Kalnciema vidusskola 00:36:44 +11:35 685
8 Linards Lazdiņš 1170 /Tumes vidusskola 00:41:35 +16:26 605
9 Dmitrijs Kisļakovs 1158 /J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola 00:42:55 +17:46 586
10 Brendons Graumanis 1092 /Engures vidusskola 00:44:31 +19:22 565
11 Rihards Grīviņš 11313 /Engures vidusskola 00:46:52 +21:43 537
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Eva Bērziņa 1043 /Lejasciema vidusskola 00:33:36 +00:00 1000
2 Ingrīda Veisbuka 1145 /Aizputes vidusskola 00:34:58 +01:22 961
3 Ginta Krūzēna 1136 /Aizputes vidusskola 00:36:16 +02:40 926
4 Megija Puriņa 1172 /Ziemeļvalsts ģimnāzija 00:42:37 +09:01 788
5 Madara Alecka 1137 /Aizputes vidusskola 00:43:26 +09:50 774
6 Marta Bādere 1138 /Aizputes vidusskola 00:46:22 +12:46 725
7 Alise Evardsone 1094 /Engures vidusskola 00:47:31 +13:55 707
8 Signe Svārpstone 1244 /Rīgas 49.vidusskola 00:48:35 +14:59 692
9 Laura Birzniece 1095 /Engures vidusskola 00:48:56 +15:20 687
10 Simona Helmane 11181 /Tukuma 2.pamatskola 00:50:26 +16:50 666
11 Laura Dzepuka 1225 /Spīdolas ģimnāzija 00:50:34 +16:58 664
12 Nadīna Berga 1260 /Kocēnu pamatskola / SKRIENAM KOPĀ 00:53:07 +19:31 633
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artūrs Niklāvs Medveds 1140 /Aizputes vidusskola 00:24:22 +00:00 1000
2 Rihards Serģis 1046 /Sporta klubs AŠAIS 00:24:47 +00:25 983
3 Kristiāns Potašovs 1003 /Sporta klubs AŠAIS 00:25:14 +00:52 966
4 Jānis Gailītis 1202 /Smiltenes Vidusskola 00:26:24 +02:02 923
5 Artūrs Āboltiņš 1066 /Rīgas Tehniskā koledža 00:27:11 +02:49 896
6 Linards Nikolass Ņikiforovs 1142 /Aizputes vidusskola 00:28:26 +04:04 857
7 Valters Klaucāns 1067 /Rīgas Tehniskā koledža 00:29:20 +04:58 831
8 Tomass Neuss-Lucs 1230 /Jelgavas valsts ģimnāzija 00:31:48 +07:26 766
9 Sandis Ozoliņš 1126 /Engures vidusskola 00:34:53 +10:31 699
10 Toms Straume 1111 /Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:35:48 +11:26 681
11 Raitis Mednis 11217 /Cēsu profesionālā vidusskola 00:40:18 +15:56 605
12 Kristers Grava 1114 /Jelgavas 4.vidusskola 00:40:57 +16:35 595
13 Madars Pūpols 1154 /Aizputes vidusskola 00:50:56 +26:34 478
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Santa Zemture 1143 /Aizputes vidusskola 00:30:36 +00:00 1000
2 Betija Līcīte 1256 /Engures vidusskola 00:40:52 +10:16 749
3 Linda Lazdiņa 1171 /RPIVA 00:42:38 +12:02 718
4 Paula Eihe 12221 00:47:39 +17:03 642
5 Monta Sileniece 1217 /Smiltenes Vidusskola 00:51:35 +20:59 593