STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Dmitrijs Serjogins 5439 BALTAIS 01:26:43 VBJ 1 V1 +00:00 +00:00 01:28 1000 228 1228
2 Rūdolfs Zērnis 5358 OK Saldus 01:27:45 VBJ 2 V2 +01:02 +01:02 01:52 988 179 1167
3 Dainis Limanāns 5024 VSK Noskrien Rieksti 01:35:20 VB2 1 V3 +08:37 +00:00 01:36 910 209 1119
4 Didzis Glušņevs 5182 VSK Noskrien Rieksti 01:38:26 VB2 2 V4 +11:43 +03:06 01:44 881 193 1074
5 Dmitrijs Ničipors 5433 BELAM/PrintExpress/SuuntoLatvia 01:40:21 VB2 3 V5 +13:38 +05:01 01:53 864 178 1042
6 Mārtiņš Skujenieks 5339 01:40:39 VB2 4 V6 +13:56 +05:19 02:03 862 163 1025
7 Juris Damškalns 5144 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 01:41:00 VB2 5 V7 +14:17 +05:40 01:26 859 234 1093
8 Oskars Cimermanis 5116 01:41:39 VB2 6 V8 +14:56 +06:19 02:11 853 153 1006
9 Kaspars Kārkliņš 5036 Siguldas Maratona klubs 01:41:48 VB3 1 V9 +15:05 +00:00 01:48 852 186 1038
10 Kārlis Vīksne 5385 Mailigen 01:42:04 VB2 7 V10 +15:21 +06:44 02:23 850 141 991
11 Guntis Grīnvalds 5190 Moller Auto Ventspils 01:42:38 VB2 8 V11 +15:55 +07:18 02:18 845 146 991
12 Normunds Bremze 5079 Rīga 01:44:17 VB3 2 V12 +17:34 +02:29 02:09 832 156 988
13 Kristaps Starts 15444 Engures sportam 01:44:55 VBJ 3 V13 +18:12 +18:12 02:03 827 163 990
14 Artis Upmalis 5132 Rezidenti 01:44:58 VB2 9 V14 +18:15 +09:38 01:47 826 188 1014
15 Artūrs Ločmelis 5455 Patria Sportland 01:45:44 VB2 10 V15 +19:01 +10:24 01:33 820 216 1036
16 Vents Lupkins 5420 01:47:17 VB2 11 V16 +20:34 +11:57 01:36 808 209 1017
17 Sergejs Ļeta 5314 01:47:19 VB2 12 V17 +20:36 +11:59 02:03 808 163 971
18 Voldemārs Lejnieks 5034 Voldžiks 01:47:47 VB2 13 V18 +21:04 +12:27 01:29 805 226 1031
19 Pēteris Stepiņš 5302 Swedbank 01:47:51 VB2 14 V19 +21:08 +12:31 02:01 804 166 970
20 Einārs Šillers 5240 Maratona klubs / Ziemeļkurzeme OK 01:47:54 VB3 3 V20 +21:11 +06:06 02:01 804 166 970
21 Valts Ulmanis 5138 IK Auseklis 01:48:32 VBJ 4 V21 +21:49 +21:49 02:01 799 166 965
22 Artūrs Ozoliņš 5325 01:50:42 VB2 15 V22 +23:59 +15:22 02:07 783 158 941
23 Petras Pranckūnas 5169 Na, pagauk! 01:50:49 VB3 4 V23 +24:06 +09:01 02:10 783 155 938
24 Zanda Ulanova 5191 Moller Auto Ventspils 01:51:38 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 02:10 1000 224 1224
25 Viktors Saveļjevs 5199 VSK Noskrien Rieksti 01:51:46 VB2 16 V24 +25:03 +16:26 01:26 776 234 1010
26 Sandis Ziediņš 5246 Maratona klubs 01:52:27 VBJ 5 V25 +25:44 +25:44 01:58 771 170 941
27 Ansis Pūce 5204 Saldus Boksa Klubs 01:52:35 VB2 17 V26 +25:52 +17:15 02:21 770 143 913
28 Zigmunds Zauls 5173 01:53:15 VB3 5 V27 +26:32 +11:27 02:43 766 123 889
29 Mārtiņš Liberts 5064 01:54:08 VB2 18 V28 +27:25 +18:48 02:09 760 156 916
30 Iveta Pūpola 5212 Maratona Klubs 01:54:23 SB3 1 S2 +02:45 +00:00 02:24 976 202 1178
31 Jēkabs Krastiņš 5017 Sportiņš 88 01:54:57 VBJ 6 V29 +28:14 +28:14 02:00 754 168 922
32 Didzis Videmanis 5262 01:54:59 VB2 19 V30 +28:16 +19:39 01:44 754 193 947
33 Jānis Neimanis 5214 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 01:55:17 VB3 6 V31 +28:34 +13:29 02:19 752 145 897
34 Baiba Ažušele 5215 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 01:55:41 SBJ 1 S3 +04:03 +00:00 02:33 965 190 1155
35 Kristaps Pilskalns 5425 Gentlemens Club - Vichy 01:55:55 VB2 20 V32 +29:12 +20:35 02:12 748 152 900
36 Raivis Indrāns 5188 01:56:10 VB2 21 V33 +29:27 +20:50 02:27 746 137 883
37 Roberts Sukonovs 5429 Gentlemen's Cub 01:56:24 VB2 22 V34 +29:41 +21:04 02:44 745 123 868
38 Edvīns Vilcāns 5338 Vilki 01:56:31 VB2 23 V35 +29:48 +21:11 02:41 744 125 869
39 Gundars Pētersons 5082 01:56:48 VB3 7 V36 +30:05 +15:00 01:54 742 176 918
40 Emustafa Cinar 15006 Turkey 01:56:48 VB2 24 V37 +30:05 +21:28 02:05 742 161 903
41 Raimonds Vesers 15412 01:56:59 VB3 8 V38 +30:16 +15:11 02:17 741 147 888
42 Valdis Tilts 5088 Kocēnu novads 01:57:11 VB4 1 V39 +30:28 +00:00 01:46 740 190 930
43 Gints Krastiņš 5158 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:57:20 VB2 25 V40 +30:37 +22:00 02:26 739 138 877
44 Kaspars Vīksne 5386 Mailigen 01:57:29 VB2 26 V41 +30:46 +22:09 02:06 738 160 898
45 Jānis Sirmais 5456 01:57:29 VBJ 7 V42 +30:46 +30:46 02:24 738 140 878
46 Dace Banga-Hodžajeva 5165 corefitness.lv 01:57:32 SB2 2 S4 +05:54 +05:54 02:29 950 195 1145
47 Kārlis Fogelis 5473 01:57:47 VBJ 8 V43 +31:04 +31:04 01:58 736 170 906
48 Ondrej Fikrle 5150 BKV Holysov 01:57:50 VB3 9 V44 +31:07 +16:02 02:30 736 134 870
49 Oskars Zernis 5368 Saldus OK 01:58:28 VB3 10 V45 +31:45 +16:40 02:41 732 125 857
50 Aleksejs Azizov 15468 Aram-Zam-Zam MTB 01:58:28 VB2 27 V46 +31:45 +23:08 02:20 732 144 876
51 Daumants Putnis 5106 SSK Bebra 01:58:56 VB3 11 V47 +32:13 +17:08 01:52 729 179 908
52 Jorens Kvēle-Kvāls 15392 Saldus Boksa klubs 01:59:10 VBJ 9 V48 +32:27 +32:27 02:16 728 148 876
53 Juris Jansons 5443 Swedbank 01:59:11 VB3 12 V49 +32:28 +17:23 02:18 728 146 874
54 Ivars Frickauss 5395 01:59:25 VB2 28 V50 +32:42 +24:05 02:06 726 160 886
55 Jolanta Krastiņa 5295 VSK Noskrien 01:59:26 SBJ 2 S5 +07:48 +03:45 02:46 935 175 1110
56 Māris Pilmanis 5171 www.SIMOSIS.lv 01:59:43 VB3 13 V51 +33:00 +17:55 02:15 724 149 873
57 Ģirts Žagars 5200 02:00:01 VB2 29 V52 +33:18 +24:41 02:15 723 149 872
58 Imants Kaldre 5016 VSK Noskrien 02:00:05 VB2 30 V53 +33:22 +24:45 02:22 722 142 864
59 Kristaps Kanna 15456 Patria Sportland 02:00:11 VB2 31 V54 +33:28 +24:51 03:00 722 112 834
60 Klinta Lauska 5466 Siguldas maratona klubs/ Isostar 02:00:21 SB2 3 S6 +08:43 +08:43 02:38 928 184 1112
61 Jānis Bleiers 5392 GJENSIDIGE 02:00:21 VB3 14 V55 +33:38 +18:33 02:44 721 123 844
62 Toms Pastars 5296 30draugilv/VSK Noskrien 02:00:28 VB2 32 V56 +33:45 +25:08 02:23 720 141 861
63 Sandis Pētersons 5434 Swedbank 02:00:42 VB2 33 V57 +33:59 +25:22 02:50 718 118 836
64 Vieda Lūsa 5462 SK Tērauds 02:01:09 SB2 4 S7 +09:31 +09:31 01:46 921 275 1196
65 Ingars Kasparāns 5140 02:01:14 VB3 15 V58 +34:31 +19:26 02:27 715 137 852
66 Anrijs Hodžajevs 5164 corefitness.lv 02:01:19 VB2 34 V59 +34:36 +25:59 01:54 715 176 891
67 Uģis Reveliņš 5405 02:01:24 VB3 16 V60 +34:41 +19:36 02:32 714 132 846
68 Renarts Andersons 5391 GJENSIDIGE 02:01:56 VB3 17 V61 +35:13 +20:08 02:49 711 119 830
69 Uldis Raipalis 5193 Gentlemen's Cub 02:02:31 VB2 36 V62 +35:48 +27:11 03:14 708 104 812
70 Kristaps Poddubnijs 5299 SPORTLAND 02:02:31 VB2 35 V63 +35:48 +27:11 02:24 708 140 848
71 Artūrs Soročenkovs 5129 Modelists - Konstruktors 02:02:41 VB2 37 V64 +35:58 +27:21 01:50 707 183 890
72 Rūdolfs Leimanis 5086 Maratona klubs 02:03:02 VB2 38 V65 +36:19 +27:42 02:00 705 168 873
73 Valdis Prauliņš 5166 Čiekurkalna Road Runners 02:03:28 VB3 18 V66 +36:45 +21:40 02:25 702 139 841
74 Romāns Kuročkins 5394 02:03:51 VB2 39 V67 +37:08 +28:31 02:07 700 158 858
75 Kitija Valtere 5441 BALTAIS 02:04:10 SB2 5 S8 +12:32 +12:32 01:40 899 291 1190
76 Jānis Vītols 5032 02:04:21 VB4 2 V68 +37:38 +07:10 02:33 697 131 828
77 Didzis Sprūds 15416 02:04:43 VB2 40 V69 +38:00 +29:23 02:49 695 119 814
78 Kristaps Heinsbergs 5232 SPORTLAND 02:04:44 VBJ 10 V70 +38:01 +38:01 01:59 695 169 864
79 Mārtiņš Gailis 15448 Kocēnu novads 02:05:15 VB2 41 V71 +38:32 +29:55 02:18 692 146 838
80 Jānis Sondors 5233 SPORTLAND 02:05:48 VB2 42 V72 +39:05 +30:28 02:42 689 124 813
81 Ričards Žizņevskis 5324 02:05:49 VBJ 11 V73 +39:06 +39:06 02:14 689 150 839
82 Arvis Skrējāns 5221 02:05:49 VB2 43 V74 +39:06 +30:29 02:03 689 163 852
83 Māris Vizulis 5223 DNB banka 02:06:17 VB2 44 V75 +39:34 +30:57 02:21 687 143 830
84 Aiga Paegle 5310 Engures sportam 02:06:29 SB3 2 S9 +14:51 +12:06 02:24 883 202 1085
85 Armands Zvejnieks 5192 Moller Auto Ventspils 02:06:42 VB2 45 V76 +39:59 +31:22 02:29 684 135 819
86 Kaspars Allers 5365 02:06:46 VB2 46 V77 +40:03 +31:26 02:42 684 124 808
87 Māris Bērziņš 5476 Virsotne/Marmot 02:07:09 VB2 47 V78 +40:26 +31:49 01:44 682 193 875
88 Ilmars Knipšis 5177 Lejasurgas 02:07:17 VB4 3 V79 +40:34 +10:06 02:26 681 138 819
89 Oskars Apsītis 5357 2KOKI 02:07:25 VB3 19 V80 +40:42 +25:37 02:26 681 138 819
90 Gints Krieviņš 5026 02:07:41 VB2 48 V81 +40:58 +32:21 02:00 679 168 847
91 Kaidi Keir Kukk 15364 Salomon | Taku Skrējējs 02:07:49 SBJ 3 S10 +16:11 +12:08 02:35 873 188 1061
92 Artis Ločmelis 5145 OK Burkānciems 02:07:51 VB3 20 V82 +41:08 +26:03 02:13 678 151 829
93 Ints Ulmanis 5426 02:08:10 VB3 21 V83 +41:27 +26:22 02:55 677 115 792
94 Normunds Zauls 5023 Limbaži 02:08:54 VB3 22 V84 +42:11 +27:06 02:33 673 131 804
95 Mārcis Smalkais 5058 02:09:01 VB2 49 V85 +42:18 +33:41 01:50 672 183 855
96 Juris Poļakovs 5298 SPORTLAND 02:09:13 VB3 23 V86 +42:30 +27:25 02:19 671 145 816
97 Vladeks Alševskis 5424 VSK Noskrien 02:09:18 VB2 50 V87 +42:35 +33:58 02:40 671 126 797
98 Guna Grāmatniece 5376 VSK Noskrien 02:09:19 SB2 6 S11 +17:41 +17:41 02:45 863 176 1039
99 Jānis Grāmatnieks 5375 Sporta Patriots 02:09:21 VB2 51 V88 +42:38 +34:01 01:39 670 203 873
100 Mārcis Pliens 5384 02:09:22 VB2 52 V89 +42:39 +34:02 02:09 670 156 826
101 Agris Veipāns 5272 02:09:23 VB3 24 V90 +42:40 +27:35 02:52 670 117 787
102 Jānis Sapats 5228 02:09:29 VBJ 12 V91 +42:46 +42:46 02:39 670 126 796
103 Niklāvs Emīls Eglītis 5382 02:09:34 VBJ 13 V92 +42:51 +42:51 01:46 669 190 859
104 Ance Rieksta 15380 02:09:37 SB2 7 S12 +17:59 +17:59 02:41 861 181 1042
105 Vairis Krauklis 5029 Privātbūve 02:09:51 VB4 4 V93 +43:08 +12:40 02:46 668 121 789
106 Edgars Dobelis 5179 02:09:53 VB2 53 V94 +43:10 +34:33 02:29 668 135 803
107 Kirils Boiko 5054 02:10:18 VB2 54 V95 +43:35 +34:58 02:12 666 152 818
108 Juris Grodnis 5085 KROKUS 02:10:20 VB4 5 V96 +43:37 +13:09 02:30 665 134 799
109 Aigars Cibuļskis 5266 Legs Misérables 02:10:35 VB2 55 V97 +43:52 +35:15 02:14 664 150 814
110 Oskars Zonne 5412 Acsaabols 02:10:46 VB2 56 V98 +44:03 +35:26 02:34 663 131 794
111 Aino Gošs 5049 Maratona klubs 02:10:49 VB3 25 V99 +44:06 +29:01 01:42 663 197 860
112 Atis Kļavis 5326 02:10:50 VB3 26 V100 +44:07 +29:02 02:16 663 148 811
113 Artūrs Ipatenko 5318 02:11:35 VB2 57 V101 +44:52 +36:15 02:12 659 152 811
114 Andis Ozoliņš 5403 DPD 02:11:36 VB2 58 V102 +44:53 +36:16 02:34 659 131 790
115 Jānis Tenbergs 5366 Engures sportam 02:11:39 VB2 59 V103 +44:56 +36:19 02:33 659 131 790
116 Dainis Cišs 5011 02:11:59 VB2 60 V104 +45:16 +36:39 02:19 657 145 802
117 Haralds Puriņš 5463 VENDEN 02:12:02 VBJ 14 V105 +45:19 +45:19 02:08 657 157 814
118 Anete Segliņa 5279 TOK TAKA 02:12:32 SB2 8 S13 +20:54 +20:54 02:07 842 229 1071
119 Dainis Bautris 5332 Amserv 02:12:41 VB2 61 V106 +45:58 +37:21 02:10 654 155 809
120 Ilze Sermolīte 5278 Jelgavas sporta servisa centrs 02:12:44 SB3 3 S14 +21:06 +18:21 02:26 841 199 1040
121 Jekaterina Sokunova 5308 Līvanu VK 02:12:48 SB2 9 S15 +21:10 +21:10 03:15 841 149 990
122 Jānis Pauliņš 5133 Eco Teh Baltia 02:12:59 VB2 62 V107 +46:16 +37:39 01:59 652 169 821
123 Edgars Augustiņš 5380 02:13:25 VB2 63 V108 +46:42 +38:05 01:32 650 218 868
124 Toms Eglijs 5371 Mana labākā komanda 02:13:32 VBJ 15 V109 +46:49 +46:49 01:49 649 184 833
125 Edgars Elbergs 5055 Bardepartment 02:13:44 VB2 64 V110 +47:01 +38:24 01:54 648 176 824
126 Emīls Kvālis 5415 Mārupes Dunkani 02:13:55 VBJ 16 V111 +47:12 +47:12 02:44 648 123 771
127 Armands Rabovičs 5470 Liepāja-Salapils 02:14:05 VB2 65 V112 +47:22 +38:45 02:17 647 147 794
128 Marija Vasiļjeva 5348 VSK Noskrien 02:14:19 SB2 10 S16 +22:41 +22:41 02:28 831 197 1028
129 Atis Bērziņš 5350 VSK Noskrien 02:14:29 VB3 27 V113 +47:46 +32:41 02:54 645 116 761
130 Artūrs Bernovskis 5151 Mailigen 02:14:46 VB2 66 V114 +48:03 +39:26 02:13 643 151 794
131 Andžejs Stepančuks 5400 02:14:56 VB2 67 V115 +48:13 +39:36 02:36 643 129 772
132 Alise Putraima 15368 Salomon | Taku Skrējējs 02:14:58 SB2 11 S17 +23:20 +23:20 02:48 827 173 1000
133 Didzis Kirstuks 5369 02:15:09 VB2 68 V116 +48:26 +39:49 02:08 642 157 799
134 Helmuts Knopkens 15424 02:15:11 VB3 28 V117 +48:28 +33:23 02:41 641 125 766
135 Kārlis Cinis 5261 02:15:14 VB2 69 V118 +48:31 +39:54 02:44 641 123 764
136 Raivis Kirhners 5061 02:15:19 VB2 70 V119 +48:36 +39:59 02:31 641 133 774
137 Toms Bricis 5341 Čop čop čop 02:15:21 VB2 71 V120 +48:38 +40:01 02:07 641 158 799
138 Jakub Spryngl 5107 02:15:34 VB2 72 V121 +48:51 +40:14 02:18 640 146 786
139 Ģirts Bisenieks 5284 02:15:42 VB2 73 V122 +48:59 +40:22 02:45 639 122 761
140 Ieva Rogāle 5101 KROKUS 02:15:53 SB2 12 S18 +24:15 +24:15 02:34 822 189 1011
141 Jānis Pārums 5432 Projekts Etiopietis 02:15:56 VB2 74 V123 +49:13 +40:36 03:03 638 110 748
142 Stanislav Biktimirov 5276 VSK Noskrien 02:16:06 VB3 29 V124 +49:23 +34:18 02:51 637 118 755
143 Lita Dzelme 5185 02:16:18 SB3 4 S19 +24:40 +21:55 02:43 819 179 998
144 Aivis Neimanis 5342 Brīvais ērglis 02:16:26 VB3 30 V125 +49:43 +34:38 02:25 636 139 775
145 Uģis Zanders 5401 Riga-Freediving 02:16:27 VB3 31 V126 +49:44 +34:39 02:16 636 148 784
146 Edgars Balodis 15492 Engures sportam 02:16:28 VB2 75 V127 +49:45 +41:08 02:19 635 145 780
147 Deniss Priščepovs 5044 Zoorbagan 02:16:47 VB2 76 V128 +50:04 +41:27 02:20 634 144 778
148 Arnis Mūrnieks 5110 02:16:47 VB3 32 V129 +50:04 +34:59 02:29 634 135 769
149 Juris Perunovs 15496 zoorbagan 02:16:47 VB3 33 V130 +50:04 +34:59 02:19 634 145 779
150 Evija Melberga 5004 VSK Noskrien / SK Dzērvene 02:16:52 SB2 13 S20 +25:14 +25:14 01:37 816 300 1116
151 Kaspars Vaivods 5340 DOTE 02:16:55 VB2 77 V131 +50:12 +41:35 03:32 633 95 728
152 Ainis Kanaviņš 5137 SSK Bebra 02:16:58 VB3 34 V132 +50:15 +35:10 02:00 633 168 801
153 Andris Orniņš 5010 02:17:09 VB2 78 V133 +50:26 +41:49 02:17 632 147 779
154 Artis Dūriņš 5203 Saldus Boksa Klubs 02:17:36 VB2 79 V134 +50:53 +42:16 02:23 630 141 771
155 Jānis Seglickis 5252 Pingvīni 02:18:21 VB2 80 V135 +51:38 +43:01 02:58 627 113 740
156 Guntis Erbs 5445 02:18:24 VB3 35 V136 +51:41 +36:36 02:59 627 112 739
157 Gunta Blūmiņa 5362 Virsotne/Marmot 02:18:31 SB2 14 S21 +26:53 +26:53 02:14 806 217 1023
158 Uģis Verza 5125 02:18:34 VB2 81 V137 +51:51 +43:14 02:38 626 127 753
159 Raimonds Ozoliņš 5081 VSK Noskrien Rieksti 02:18:36 VB2 82 V138 +51:53 +43:16 01:52 626 179 805
160 Kaspars Kalniņš 5377 Moller Auto Ventspils 02:18:57 VB3 36 V139 +52:14 +37:09 03:05 624 109 733
161 Liene Gulbe 5146 Es, Džastins un Zane 02:19:33 SB2 15 S22 +27:55 +27:55 03:27 800 141 941
162 Roberts Sladzevskis 5393 Robbie`n`zone 02:19:49 VB2 83 V140 +53:06 +44:29 02:41 620 125 745
163 Konstantīns Vasiļjevs 5360 Dion SportLab 02:19:50 VB2 84 V141 +53:07 +44:30 02:41 620 125 745
164 Rūdolfs Krūklis 5251 K41F 02:19:52 VB2 85 V142 +53:09 +44:32 02:47 620 120 740
165 Liene Allere 5372 02:19:53 SB2 16 S23 +28:15 +28:15 03:33 798 137 935
166 Dace Spalva 5330 Kocēnu novads 02:20:16 SB2 17 S24 +28:38 +28:38 03:02 796 160 956
167 Kaspars Dzintars 5349 FK BANDAVA 02:20:23 VB3 37 V143 +53:40 +38:35 03:02 618 110 728
168 Lelde Broka 5031 VSK Noskrien Vāveres 02:20:35 SB2 18 S25 +28:57 +28:57 02:34 794 189 983
169 Aija Svikle 15488 SK Tērauds 02:20:47 SB2 19 S26 +29:09 +29:09 02:12 793 220 1013
170 Oskars Martuzāns 5008 AkmensDizains.lv 02:20:55 VB2 86 V144 +54:12 +45:35 02:20 615 144 759
171 Vadims Stepanovs 5356 02:20:56 VB2 87 V145 +54:13 +45:36 02:48 615 120 735
172 Līga Irbe 5423 Talsu pauguraines Zaķi 02:20:59 SB2 20 S27 +29:21 +29:21 02:18 792 211 1003
173 Dovydas Sankauskas 5121 02:21:08 VB2 88 V146 +54:25 +45:48 03:07 614 107 721
174 Pēteris Spuriņš 5285 DOMDARIS 02:21:25 VB2 89 V147 +54:42 +46:05 02:47 613 120 733
175 Agris Spalviņš 5413 Mailigen 02:21:46 VB4 6 V148 +55:03 +24:35 02:47 612 120 732
176 Kristīne Jansone 5442 Swedbank 02:21:53 SB3 5 S28 +30:15 +27:30 03:29 787 139 926
177 Agnis Murnieks 5078 OVI 02:22:01 VB2 90 V149 +55:18 +46:41 02:09 611 156 767
178 Ieva Pūce 5374 VSK Noskrien Blonde 02:22:11 SB3 6 S29 +30:33 +27:48 02:28 785 197 982
179 Māris Dazarts 15400 02:22:17 VB2 91 V150 +55:34 +46:57 03:34 609 94 703
180 Artūrs Rozenfelds 5287 Jaunmārupe skrien 02:22:23 VB3 39 V151 +55:40 +40:35 03:04 609 109 718
181 Elīna Brigmane 5226 Baldones sieviešu skriešanas komanda 02:22:23 SB2 21 S30 +30:45 +30:45 03:03 784 159 943
182 Valdis Lepiksons 5379 Auseklis IK 02:22:23 VB3 38 V152 +55:40 +40:35 02:42 609 124 733
183 Aivis Mitenieks 5313 Swedbank 02:22:31 VB2 92 V153 +55:48 +47:11 00:00 608 0 608
184 Agris Krumbergs 5291 Līkā kalna rambātāji 02:22:44 VB3 40 V154 +56:01 +40:56 02:18 608 146 754
185 Raimonds Skudra 5170 SSK Bebra 02:22:49 VB3 41 V155 +56:06 +41:01 02:07 607 158 765
186 Agnese Sperga 5300 02:23:16 SB2 22 S31 +31:38 +31:38 02:44 779 177 956
187 Raimonds Biedrītis 5123 Grauda Spēks 02:23:17 VB2 93 V156 +56:34 +47:57 03:06 605 108 713
188 Rūdolfs Karss 5297 DNB banka 02:23:17 VB2 94 V157 +56:34 +47:57 03:18 605 102 707
189 Igors Jegorovs 5288 02:23:19 VB2 95 V158 +56:36 +47:59 02:51 605 118 723
190 Dāvis Barons 15484 02:23:22 VB2 96 V159 +56:39 +48:02 03:14 605 104 709
191 Inga Kāpiņa 5119 VSK Noskrien Vāveres 02:23:25 SB3 7 S32 +31:47 +29:02 02:18 778 211 989
192 Normunds Grava 5127 02:23:26 VB3 42 V160 +56:43 +41:38 02:20 605 144 749
193 Arvīds Pelēcis 5258 02:23:50 VBJ 17 V161 +57:07 +57:07 02:33 603 131 734
194 Rinalds Puriņš 5464 VENDEN 02:23:52 VBJ 18 V162 +57:09 +57:09 02:32 603 132 735
195 Edgars Kuģenieks 5153 VSK Noskrien Rieksti 02:24:32 VB2 97 V163 +57:49 +49:12 02:45 600 122 722
196 Jānis Kopmanis 5052 LSC 02:24:36 VB4 7 V164 +57:53 +27:25 02:41 600 125 725
197 Marta Lapiņa 5167 02:24:37 SB2 23 S33 +32:59 +32:59 02:48 772 173 945
198 Līga Vībure 5057 02:24:45 SB2 24 S34 +33:07 +33:07 02:39 771 183 954
199 Rinalds Zeltiņš 5043 KMKVP 02:25:22 VB3 43 V165 +58:39 +43:34 02:52 597 117 714
200 Ritvars Mūrnieks 5336 02:25:31 VB2 98 V166 +58:48 +50:11 03:18 596 102 698
201 Līga Līdumniece 15428 Adidas Runners 02:25:33 SB2 25 S35 +33:55 +33:55 02:01 767 240 1007
202 Ivars Broničs 5312 02:25:35 VB2 99 V167 +58:52 +50:15 02:42 596 124 720
203 Jānis Kopmanis 5448 02:25:36 VB3 44 V168 +58:53 +43:48 02:24 596 140 736
204 Jānis Bogdanovs 5397 02:25:41 VB3 45 V169 +58:58 +43:53 02:59 595 112 707
205 Lauris Zilveris 5209 Pīļtēviņa pārgājiens 02:26:00 VB2 100 V170 +59:17 +50:40 03:01 594 111 705
206 Andris Eihmanis 15476 02:26:26 VB2 101 V171 +59:43 +51:06 02:15 592 149 741
207 Kristīne Krista Lejniece 5353 Zemgales Ziņas 02:26:27 SBJ 4 S36 +34:49 +30:46 02:35 762 188 950
208 Guntis Pucens 5040 02:26:30 VB3 46 V172 +59:47 +44:42 02:30 592 134 726
209 Ilva Kārkliņa 5269 02:26:37 SB3 8 S37 +34:59 +32:14 02:54 761 167 928
210 Kristīne Eižvertiņa 5381 02:26:52 SB2 26 S38 +35:14 +35:14 03:06 760 156 916
211 Mārtiņš Pakulis 5124 VSK Noskrien 02:26:55 VB2 102 V173 +1:00:12 +51:35 03:07 590 107 697
212 Laila Ceika 5070 02:27:27 SB4 1 S39 +35:49 +00:00 03:35 757 135 892
213 Andris Rosickis 5399 Cukuri 02:27:44 VB3 47 V174 +1:01:01 +45:56 03:28 587 97 684
214 Sergejs Smirnovs 5002 02:27:44 VB2 103 V175 +1:01:01 +52:24 02:27 587 137 724
215 Uldis Livdāns 5089 SSK Bebra 02:27:50 VB3 48 V176 +1:01:07 +46:02 03:06 587 108 695
216 Uldis Kleinbergs 5293 Ko Te Notiek? 02:27:59 VB2 104 V177 +1:01:16 +52:39 02:53 586 116 702
217 Laura Leja 5388 Swedbank 02:28:01 SBJ 5 S40 +36:23 +32:20 03:06 754 156 910
218 Artūrs Vrubļevskis 5422 02:28:02 VB2 105 V178 +1:01:19 +52:42 02:39 586 126 712
219 Ingmars Šreibergs 5398 02:28:47 VB2 106 V179 +1:02:04 +53:27 01:54 583 176 759
220 Ivo Zemturis 5347 Tontoni 02:29:04 VB2 107 V180 +1:02:21 +53:44 03:01 582 111 693
221 Kārlis Ertmanis 5239 Baltais 02:29:06 VB3 49 V181 +1:02:23 +47:18 02:48 582 120 702
222 Madara Muižniece 5255 adidas Runners | Riga 02:29:08 SB2 27 S41 +37:30 +37:30 02:38 749 184 933
223 Žanis Lulle 5438 Baltais 02:29:11 VB2 108 V182 +1:02:28 +53:51 02:16 581 148 729
224 Agita Gritāne 5207 Biznesa parks ABAVA 02:29:11 SB3 9 S42 +37:33 +34:48 03:17 748 148 896
225 Mairis ApsĪtis 15376 Spēka pasaule 02:29:12 VB2 109 V183 +1:02:29 +53:52 02:56 581 114 695
226 Nelda Neilande 5180 Vichy / FamilyFun 02:29:18 SBJ 6 S43 +37:40 +33:37 02:46 748 175 923
227 Kalvis Silgals 5416 02:29:35 VB2 110 V184 +1:02:52 +54:15 03:17 580 102 682
228 Viktors Kuļiks 15440 02:29:39 VB4 8 V185 +1:02:56 +32:28 02:50 579 118 697
229 Dace Hartmane 5319 Talsu pauguraines Zaķi 02:29:41 SB3 10 S44 +38:03 +35:18 03:05 746 157 903
230 Ritvars Bikšis 5242 socktoys.lv 02:29:59 VB2 111 V186 +1:03:16 +54:39 01:50 578 183 761
231 Rolands Gritāns 5206 Biznesa parks ABAVA 02:30:01 VB3 50 V187 +1:03:18 +48:13 03:03 578 110 688
232 Intars Opolais 5227 Izturība 02:30:03 VB2 112 V188 +1:03:20 +54:43 02:34 578 131 709
233 Uģis Bents 5098 02:30:21 VB2 113 V189 +1:03:38 +55:01 02:54 577 116 693
234 Inese Neilande 5303 Kača liek skriet! 02:30:38 SB3 11 S45 +39:00 +36:15 03:06 741 156 897
235 Rigonda Germova 5087 02:30:55 SB3 12 S46 +39:17 +36:32 03:01 740 161 901
236 Dainis Driņķis 5094 DzSK Lokomotīve 02:31:02 VB3 51 V190 +1:04:19 +49:14 04:04 574 82 656
237 Armands Auziņš 5062 02:31:22 VB3 52 V191 +1:04:39 +49:34 03:21 573 100 673
238 Ieviņa Gaiziņa 5320 VSK Noskrien 02:31:31 SB3 13 S47 +39:53 +37:08 03:00 737 162 899
239 Deniss Arseņins 5222 DNB banka 02:31:48 VB2 114 V192 +1:05:05 +56:28 03:44 571 90 661
240 Ina Graudiņa 5033 VSK Noskrien Vāveres 02:31:58 SB2 28 S48 +40:20 +40:20 02:43 735 179 914
241 Andrejs Pētersons 5469 02:32:20 VB2 115 V193 +1:05:37 +57:00 02:46 569 121 690
242 Aija Freiberga 5163 02:32:27 SB2 29 S49 +40:49 +40:49 02:55 732 166 898
243 Kristaps Mierkalns 15500 Engures sportam 02:32:27 VB2 116 V194 +1:05:44 +57:07 03:04 569 109 678
244 Mihails Kisļakovs 5115 Mindpv 02:32:36 VB2 117 V195 +1:05:53 +57:16 03:00 568 112 680
245 Alvis Lepiksons 5352 Auseklis IK 02:32:44 VB3 53 V196 +1:06:01 +50:56 03:32 568 95 663
246 Ance Ziediņa 5402 OK Ziemeļkurzeme 02:32:44 SB2 30 S50 +41:06 +41:06 03:34 731 136 867
247 Valdis Sproģis 5271 Saldus boksa klubs 02:32:54 VB2 118 V197 +1:06:11 +57:34 03:02 567 110 677
248 Žanna Vanaga 5267 VSK Noskrien 02:33:00 SB3 14 S51 +41:22 +38:37 03:16 730 148 878
249 Roberts Koleda 5161 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:33:05 VB3 54 V198 +1:06:22 +51:17 02:20 566 144 710
250 Aldis Kešāns 5211 02:33:10 VB2 119 V199 +1:06:27 +57:50 04:05 566 82 648
251 Didzis Krīgers 5074 02:33:14 VB4 9 V200 +1:06:31 +36:03 03:32 566 95 661
252 Laura Veličko 5042 KMKVP 02:33:20 SB2 31 S52 +41:42 +41:42 03:05 728 157 885
253 Laura Igaviņa 5277 SK Lejasciems 02:33:26 SBJ 7 S53 +41:48 +37:45 03:13 728 151 879
254 Aigars Tohters 5022 02:33:32 VB2 120 V201 +1:06:49 +58:12 03:05 565 109 674
255 Jana Puze 5446 VSK Noskrien 02:33:45 SB2 32 S54 +42:07 +42:07 02:55 726 166 892
256 Karīna Agafonova 5317 TRXCēsis 02:34:37 SB2 33 S55 +42:59 +42:59 03:37 722 134 856
257 Evija Šveca 5410 Eko O 02:34:38 SB3 15 S56 +43:00 +40:15 03:20 722 146 868
258 Aivars Spūlis 5234 Izturība 02:34:47 VB2 121 V202 +1:08:04 +59:27 02:33 560 131 691
259 Mārtiņš Priede 15408 02:34:50 VB2 122 V203 +1:08:07 +59:30 03:09 560 106 666
260 Vadims Sovetovs 5237 I Love Running 02:34:53 VB3 55 V204 +1:08:10 +53:05 03:15 560 103 663
261 Edgars Lapiņš 5025 SSE Riga / VSK Noskrien 02:35:03 VB2 123 V205 +1:08:20 +59:43 03:17 559 102 661
262 Aivars Lapa 5176 Autostarts.lv 02:35:06 VB3 56 V206 +1:08:23 +53:18 02:32 559 132 691
263 Māris Mihaļskis 5471 02:35:13 VB2 124 V207 +1:08:30 +59:53 03:06 559 108 667
264 Ina Balgalve 5048 02:35:23 SB3 16 S57 +43:45 +41:00 02:41 718 181 899
265 Aleksandrs Ļisickis 5444 I LOVE RUNNING 02:35:29 VB2 125 V208 +1:08:46 +1:00:09 03:33 558 94 652
266 Anete Danelsone 5431 VSK Noskrien Blonde 02:35:32 SB2 34 S58 +43:54 +43:54 02:43 718 179 897
267 Māris Lūsis 5452 VSK Noskrien 02:35:33 VB2 126 V209 +1:08:50 +1:00:13 03:13 557 104 661
268 Andžejs Stenclavs 15472 02:35:39 VB3 57 V210 +1:08:56 +53:51 02:42 557 124 681
269 Justīne Savitska 5421 02:35:49 SB2 35 S59 +44:11 +44:11 02:50 716 171 887
270 Danute Fībiga-Daukšte 5077 02:36:01 SB2 36 S60 +44:23 +44:23 03:20 716 146 862
271 Kaspars Kārkliņš 5245 42km.lv 02:36:08 VB3 58 V211 +1:09:25 +54:20 03:25 555 98 653
272 Dace Podkalne 5148 VSK Noskrien 02:36:08 SB2 37 S61 +44:30 +44:30 03:58 715 122 837
273 Zane Bulāne 5091 VSK Noskrien 02:36:11 SB2 38 S62 +44:33 +44:33 02:51 715 170 885
274 Baiba Frišenbrūdere 5220 Engures sportam 02:36:19 SB3 17 S63 +44:41 +41:56 03:40 714 132 846
275 Ieva Ozoliņa 5041 AkmensDizains.lv 02:36:35 SB2 39 S64 +44:57 +44:57 03:00 713 162 875
276 Reinis Skujiņš 15464 02:36:42 VB2 127 V212 +1:09:59 +1:01:22 03:28 553 97 650
277 Kristaps Zvirgzds 5112 02:36:51 VBJ 19 V213 +1:10:08 +1:10:08 01:47 553 188 741
278 Dina Alksne 5331 Kocēnu sporta klubs 02:36:58 SB3 18 S65 +45:20 +42:35 03:16 711 148 859
279 Nauris Pļaviņš 5102 AkmensDizains.lv 02:37:14 VB2 128 V214 +1:10:31 +1:01:54 02:01 552 166 718
280 Zane Timma 5118 SK Katrīna 02:37:14 SB2 40 S66 +45:36 +45:36 02:56 710 165 875
281 Jurģis Stukuls 5117 SK Katrīna 02:37:19 VB2 129 V215 +1:10:36 +1:01:59 01:32 551 218 769
282 Anita Dīce 5333 02:37:44 SB2 41 S67 +46:06 +46:06 03:27 708 141 849
283 Nauris Auzenbahs 5095 DzSK Lokomotīve 02:37:45 VB3 59 V216 +1:11:02 +55:57 02:52 550 117 667
284 Viesturs Puriņš 5387 02:37:49 VB3 60 V217 +1:11:06 +56:01 03:27 549 97 646
285 Mareks Strihors 5389 02:38:05 VB3 61 V218 +1:11:22 +56:17 03:06 549 108 657
286 Vilnis Peipiņs 5460 TENAPORS 02:38:30 VB2 130 V219 +1:11:47 +1:03:10 03:24 547 99 646
287 Evija Vate 5263 Engures Sportam 02:38:32 SB2 42 S68 +46:54 +46:54 02:40 704 182 886
288 Agris Meilerts 5141 Latvijas Finieris Mežs 02:38:35 VB3 62 V220 +1:11:52 +56:47 03:28 547 97 644
289 Edgars Zaķis 5475 VSK Noskrien 02:38:41 VB2 131 V221 +1:11:58 +1:03:21 03:08 546 107 653
290 Dzintra Skārda 5270 Olainfarm 02:38:47 SB2 43 S69 +47:09 +47:09 03:16 703 148 851
291 Austris Vasiļevskis 5157 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:38:54 VB3 63 V222 +1:12:11 +57:06 03:05 546 109 655
292 Jānis Ausmanis 5021 SK Katrīna 02:39:02 VB3 64 V223 +1:12:19 +57:14 02:02 545 165 710
293 Vija Olte 5162 02:39:05 SB2 44 S70 +47:27 +47:27 03:14 702 150 852
294 Jānis Sebris 15372 02:39:08 VB2 132 V224 +1:12:25 +1:03:48 03:54 545 86 631
295 Agnese Kundziņa 5328 02:39:10 SB2 45 S71 +47:32 +47:32 03:04 701 158 859
296 Kristīne Sekace 5355 Kustību telpa 02:39:19 SB2 46 S72 +47:41 +47:41 03:05 701 157 858
297 Gunta Reinicāne 5080 02:39:48 SB2 47 S73 +48:10 +48:10 03:09 699 154 853
298 Gundars Bēms 5290 02:39:57 VB2 133 V225 +1:13:14 +1:04:37 03:12 542 105 647
299 Normunds Paško 5219 Mauciens 02:40:24 VB3 65 V226 +1:13:41 +58:36 02:41 541 125 666
300 Gunta Brazauska 5066 02:40:26 SB2 48 S74 +48:48 +48:48 03:27 696 141 837
301 Arvīds Martinsons 5411 Straupe 02:40:30 VB2 134 V227 +1:13:47 +1:05:10 02:16 540 148 688
302 Marika Zālīte 5100 VSK Noskrien 02:40:31 SB2 49 S75 +48:53 +48:53 02:50 695 171 866
303 Miķelis Zondaks 5128 02:40:47 VB2 135 V228 +1:14:04 +1:05:27 03:22 539 100 639
304 Roberts Neilands 5005 Dzērbenes Stacija 02:40:50 VB3 66 V229 +1:14:07 +59:02 03:28 539 97 636
305 Natālija Treulande 5174 VSK Noskrien 02:40:52 SB2 50 S76 +49:14 +49:14 03:05 694 157 851
306 Ruslans Mamedovs 5003 Binitex 02:40:56 VB2 136 V230 +1:14:13 +1:05:36 02:34 539 131 670
307 Natale Carlone 5409 Latnorwaly 02:41:01 VB3 67 V231 +1:14:18 +59:13 04:34 539 73 612
308 Regnārs Valciņš 5060 RL Grupa 02:41:08 VB3 68 V232 +1:14:25 +59:20 02:51 538 118 656
309 Ieva Meiere 5259 OK Ziemeļkurzeme 02:41:21 SB3 19 S77 +49:43 +46:58 03:33 692 137 829
310 Harijs Meiers 5260 OK Ziemeļkurzeme 02:41:23 VB3 69 V233 +1:14:40 +59:35 03:29 537 96 633
311 Kārlis Kravis 5321 Crossfit Rīdzene 2 02:42:03 VB2 137 V234 +1:15:20 +1:06:43 02:44 535 123 658
312 Vjačeslavs Kostromins 5301 02:42:05 VB2 138 V235 +1:15:22 +1:06:45 03:25 535 98 633
313 Ligita Leitlande 5241 02:42:11 SB3 20 S78 +50:33 +47:48 03:57 688 123 811
314 Reinis Liepiņš 5071 02:42:20 VB2 139 V236 +1:15:37 +1:07:00 02:15 534 149 683
315 Ieva Kušnere 5289 02:42:33 SB2 51 S79 +50:55 +50:55 03:17 687 148 835
316 Raisa Marčinkus 5311 S/k Ozolnieki 02:42:36 SB4 2 S80 +50:58 +15:09 03:36 687 135 822
317 Oskars Damroze 5283 Damroze Family 02:43:14 VBJ 20 V237 +1:16:31 +1:16:31 03:01 531 111 642
318 Indars Melzobs 5195 VSK Noskrien 02:43:27 VB2 140 V238 +1:16:44 +1:08:07 02:20 531 144 675
319 Konstantins Kvasovs 5039 02:43:30 VB2 141 V239 +1:16:47 +1:08:10 03:09 530 106 636
320 Aiga Vīdmane 5069 02:43:43 SB3 21 S81 +52:05 +49:20 03:28 682 140 822
321 Alona Dobele 5461 Zoorbagan 02:43:45 SB2 52 S82 +52:07 +52:07 03:08 682 155 837
322 Ģirts Goško 5050 Piedzīvojumu meklētāji 02:43:53 VB2 142 V240 +1:17:10 +1:08:33 03:20 529 101 630
323 Krista Kamere 5323 02:43:57 SBJ 8 S83 +52:19 +48:16 03:14 681 150 831
324 Valters Vonda 5322 02:44:00 VB2 143 V241 +1:17:17 +1:08:40 02:17 529 147 676
325 Sanita Rāviņa 15384 #art #smart #love 02:44:09 SB2 53 S84 +52:31 +52:31 03:41 680 132 812
326 Ilze Šarna 5459 DNB Service Centre Riga 02:44:19 SB2 54 S85 +52:41 +52:41 03:32 679 137 816
327 Dāvis Pērkons 5417 Swedbank 02:44:57 VB2 144 V242 +1:18:14 +1:09:37 03:32 526 95 621
328 Natalija Zeņina 15388 02:45:06 SB3 22 S86 +53:28 +50:43 03:48 676 128 804
329 Arno Strods 5474 02:45:26 VB2 145 V243 +1:18:43 +1:10:06 03:57 524 85 609
330 Sergejs Kubraks 5458 Engures sportam 02:45:37 VB3 70 V244 +1:18:54 +1:03:49 03:44 524 90 614
331 Marita Lapa 5175 Autostarts.lv 02:45:38 SB3 23 S87 +54:00 +51:15 03:57 674 123 797
332 Guntis Jēkabsons 5327 02:45:39 VB2 146 V245 +1:18:56 +1:10:19 03:49 523 88 611
333 Anna Brokāne 5108 Solis Dabā 02:46:00 SB2 55 S88 +54:22 +54:22 02:49 672 172 844
334 Iveta Zāģere 5396 Meridiāns 02:46:18 SB3 24 S89 +54:40 +51:55 03:36 671 135 806
335 Santa Grāvelsiņa 5275 Legs Misérables 02:46:37 SB2 56 S90 +54:59 +54:59 03:30 670 139 809
336 Armīns Meisters 5351 02:46:54 VB3 71 V246 +1:20:11 +1:05:06 03:49 520 88 608
337 Līga Alksne 5231 Sportland 02:46:55 SB2 57 S91 +55:17 +55:17 02:57 669 164 833
338 Laura Freimane 5404 02:46:59 SB2 58 S92 +55:21 +55:21 03:56 669 123 792
339 Daiga Greiškāne 5168 VSK Noskrien 02:47:01 SB3 25 S93 +55:23 +52:38 02:59 668 163 831
340 Uldis Klemperis 5196 ELA 02:47:08 VB4 10 V247 +1:20:25 +49:57 03:50 519 87 606
341 Simona Ozola-Ozoliņa 5120 02:47:13 SB2 59 S94 +55:35 +55:35 03:13 668 151 819
342 Anita Zagorska 5090 02:47:21 SB2 60 S95 +55:43 +55:43 03:33 667 137 804
343 Mikus Voss 5083 Čop čop čop 02:47:26 VB2 147 V248 +1:20:43 +1:12:06 02:51 518 118 636
344 Agnese Ozoliņa 5467 02:48:21 SB2 61 S96 +56:43 +56:43 04:00 663 121 784
345 Jānis Straukmanis 5378 Straukmanis 02:49:02 VB2 148 V249 +1:22:19 +1:13:42 03:19 513 101 614
346 Dace Skrastiņa 5304 02:49:34 SB3 26 S97 +57:56 +55:11 03:24 658 143 801
347 Artūrs Sņegovičs 5122 02:49:40 VB2 149 V250 +1:22:57 +1:14:20 03:10 511 106 617
348 Krišjānis Hartmanis 5363 KIČE 02:49:43 VB2 150 V251 +1:23:00 +1:14:23 03:13 511 104 615
349 Artūrs Levins 5280 ALLE HOP 02:49:49 VB2 151 V252 +1:23:06 +1:14:29 02:41 511 125 636
350 Jānis Zemturis 5072 02:50:28 VB4 11 V253 +1:23:45 +53:17 05:21 509 63 572
351 Mārcis Fogels 5217 SK Sigulda 02:50:57 VB2 152 V254 +1:24:14 +1:15:37 03:03 507 110 617
352 Anita Galašina 5250 SPORTLAND 02:51:23 SBJ 9 S98 +59:45 +55:42 04:14 651 115 766
353 Antra Spundiņa 5154 VSK Noskrien 02:52:09 SB2 62 S99 +1:00:31 +1:00:31 03:18 648 147 795
354 Ģirts Gudrīts 15002 legs miserable 02:52:19 VB2 153 V255 +1:25:36 +1:16:59 03:38 503 92 595
355 Aija Melezere 5075 SK Dzērvene 02:52:22 SB2 63 S100 +1:00:44 +1:00:44 02:51 648 170 818
356 Lita Marauska 5249 SK Katrīna 02:52:47 SB3 27 S101 +1:01:09 +58:24 03:29 646 139 785
357 Zane Dille 5236 02:52:57 SB3 28 S102 +1:01:19 +58:34 03:52 645 125 770
358 Kristīne Karsa 5370 02:52:58 SB2 64 S103 +1:01:20 +1:01:20 04:14 645 115 760
359 Iveta Nagle 15404 02:53:00 SB2 65 S104 +1:01:22 +1:01:22 03:53 645 125 770
360 Gunārs Slaide 5018 Baldones Lauvas 02:53:25 VB3 72 V256 +1:26:42 +1:11:37 03:46 500 89 589
361 Jurijs Andrejevs 5383 02:53:30 VB2 154 V257 +1:26:47 +1:18:10 03:19 500 101 601
362 Maksims Birjuļins 5224 DNB banka 02:53:59 VB3 73 V258 +1:27:16 +1:12:11 03:24 498 99 597
363 Juris Rocēns 5184 VSK Noskrien 02:54:19 VB3 74 V259 +1:27:36 +1:12:31 03:12 497 105 602
364 Krišjānis Stepiņš 5268 Purva Kurmji 02:55:21 VB2 155 V260 +1:28:38 +1:20:01 04:05 495 82 577
365 Jānis Pērkons 5160 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:55:24 VB3 75 V261 +1:28:41 +1:13:36 03:07 494 107 601
366 Simona Radoviča 5465 BALTAIS 02:55:51 SB2 66 S105 +1:04:13 +1:04:13 04:10 635 116 751
367 Aleksandra Khokhlova 5418 02:55:54 SB2 67 S106 +1:04:16 +1:04:16 04:10 635 116 751
368 Ilona Sedleniece 5354 02:56:02 SB3 29 S107 +1:04:24 +1:01:39 03:45 634 129 763
369 Marika Pazare 5435 Swedbank 02:56:55 SB2 68 S108 +1:05:17 +1:05:17 04:25 631 110 741
370 Elīna Tolokonceva 5235 VSK Noskrien 02:57:33 SB2 69 S109 +1:05:55 +1:05:55 03:25 629 142 771
371 Evija Abiļeva 5346 Swedbank 02:57:46 SB2 70 S110 +1:06:08 +1:06:08 02:46 628 175 803
372 Zanda Taupmana 5139 Maratona klubs / VSK Noskrien 02:58:14 SB3 30 S111 +1:06:36 +1:03:51 04:28 626 109 735
373 Guntis Doļģis 5067 Pūči 02:58:32 VB4 12 V262 +1:31:49 +1:01:21 04:17 486 78 564
374 Armands Alksnis 5472 LIGNUM LATVIJA 02:58:37 VB3 76 V263 +1:31:54 +1:16:49 03:18 485 102 587
375 Solvita Gaile 15452 02:58:39 SB2 71 S112 +1:07:01 +1:07:01 03:47 625 128 753
376 Mareks Celmiņš 5205 Biznesa parks ABAVA 02:58:47 VB2 156 V264 +1:32:04 +1:23:27 03:50 485 87 572
377 Santa Roze 5334 VSK Noskrien 02:58:52 SB3 31 S113 +1:07:14 +1:04:29 03:17 624 148 772
378 Kaspars Klētnieks 15480 Nūjo vesels 02:59:01 VB3 77 V265 +1:32:18 +1:17:13 02:48 484 120 604
379 Rūdolfs Abiļevs 5345 New Village Workout 02:59:36 VB2 157 V266 +1:32:53 +1:24:16 03:17 483 102 585
380 Linda Duge 5450 02:59:58 SB2 72 S114 +1:08:20 +1:08:20 03:30 620 139 759
381 Jānis Bārda 5286 02:59:58 VB3 78 V267 +1:33:15 +1:18:10 04:26 482 76 558
382 Elīna Zālīte 15356 03:00:10 SB2 73 S115 +1:08:32 +1:08:32 03:28 620 140 760
383 Evita Baltiņa 5006 VSK Noskrien 03:00:15 SB2 74 S116 +1:08:37 +1:08:37 03:16 619 148 767
384 Agnija Zizlāne 5109 -0 03:00:50 SB2 75 S117 +1:09:12 +1:09:12 03:50 617 127 744
385 Inga Pļaviņa 5103 AkmensDizains.lv 03:01:01 SB2 76 S118 +1:09:23 +1:09:23 03:42 617 131 748
386 Zigmunds Vītiņš 5038 03:01:38 VB3 79 V268 +1:34:55 +1:19:50 02:41 477 125 602
387 Raimonds Lapiņš 5274 OK Kurmis 03:01:38 VB3 80 V269 +1:34:55 +1:19:50 03:14 477 104 581
388 Agnese Bahmane 5104 AkmensDizains.lv 03:01:38 SB2 77 S119 +1:10:00 +1:10:00 03:14 615 150 765
389 Andris Segliņš 5097 Segliņa Sporta Skola 03:01:40 VB2 158 V270 +1:34:57 +1:26:20 04:10 477 80 557
390 Lauris Meiers 5359 VENDEN 03:01:44 VB3 81 V271 +1:35:01 +1:19:56 03:45 477 89 566
391 Elizabete Ločmele 5436 Burkānciems 03:01:47 SBJ 10 S120 +1:10:09 +1:06:06 05:58 614 81 695
392 Lelde Spriņģe 5056 03:02:01 SB2 78 S121 +1:10:23 +1:10:23 03:16 613 148 761
393 Evija Taurene 5273 VSK Noskrien / Noskrien Cēsis 03:02:34 SB2 79 S122 +1:10:56 +1:10:56 03:59 611 122 733
394 Sandra Rocēna 5183 VSK Noskrien / Skrienu priekam! 03:02:34 SB3 32 S123 +1:10:56 +1:08:11 03:27 611 141 752
395 Ieva Rukšāne 5201 Čop čop čop 03:03:11 SB2 80 S124 +1:11:33 +1:11:33 02:15 609 216 825
396 Līva Lapiņa 5329 03:03:42 SB2 81 S125 +1:12:04 +1:12:04 04:35 608 106 714
397 Rūta Šneidere 5047 03:03:54 SB2 82 S126 +1:12:16 +1:12:16 04:26 607 109 716
398 Pavels Kirilovskis 5364 ZoorbaRun 03:03:54 VB3 82 V272 +1:37:11 +1:22:06 05:27 472 61 533
399 Andis Tiļčiks 5172 Smiltene 03:04:16 VB2 159 V273 +1:37:33 +1:28:56 04:13 471 79 550
400 Romans Šroms 5437 VSK Noskrien 03:05:32 VB2 160 V274 +1:38:49 +1:30:12 03:51 467 87 554
401 Jānis Eimuss 5440 SIA LATTELECOM 03:05:35 VB3 83 V275 +1:38:52 +1:23:47 04:19 467 78 545
402 Gints Antiņš 5051 03:06:32 VB2 161 V276 +1:39:49 +1:31:12 03:09 465 106 571
403 Kristīne Antiņa 5065 03:06:32 SB2 83 S127 +1:14:54 +1:14:54 03:40 598 132 730
404 Dace Tītmane 5030 03:06:49 SB3 33 S128 +1:15:11 +1:12:26 04:07 598 118 716
405 Līga Pakalna 5105 KROKUS 03:08:13 SB2 84 S129 +1:16:35 +1:16:35 03:25 593 142 735
406 Inga Vate 5096 03:08:35 SB3 34 S130 +1:16:57 +1:14:12 03:57 592 123 715
407 Dace Šmite 5156 Lielvārdes Zaķenes 03:08:36 SB3 35 S131 +1:16:58 +1:14:13 04:24 592 110 702
408 Inese Nudiena 5247 03:08:37 SB2 85 S132 +1:16:59 +1:16:59 03:36 592 135 727
409 Ilze Rata 5159 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:09:14 SB4 3 S133 +1:17:36 +41:47 03:30 590 139 729
410 Linda Kubiloviča 5253 Nūjo ar vēju 03:09:47 SB3 36 S134 +1:18:09 +1:15:24 03:10 588 153 741
411 Aivars Dūka 15396 Nūjo vesels 03:09:48 VB4 13 V277 +1:43:05 +1:12:37 03:13 457 104 561
412 Aija Dzeņkovska 5001 Nūjo vesels 03:10:27 SB3 37 S135 +1:18:49 +1:16:04 03:28 586 140 726
413 Linda Grīnberga 5451 03:10:43 SB2 86 S136 +1:19:05 +1:19:05 04:21 585 111 696
414 Valdis Vikmanis 5243 03:10:58 VB2 162 V278 +1:44:15 +1:35:38 04:11 454 80 534
415 Mārtiņš Dimiters 5194 SK ASI 03:10:59 VB4 14 V279 +1:44:16 +1:13:48 04:10 454 80 534
416 Baiba Sīmane 5198 RedFrog 03:11:00 SB2 87 S137 +1:19:22 +1:19:22 03:24 584 143 727
417 Ingūna Sevostjanova 5373 Nūjo vesels 03:12:42 SB3 38 S138 +1:21:04 +1:18:19 03:11 579 152 731
418 Sandis Krutovs 5126 cedric.lv 03:13:43 VB2 163 V280 +1:47:00 +1:38:23 02:45 448 122 570
419 Mārtiņš Puriņš 5015 03:14:36 VB2 164 V281 +1:47:53 +1:39:16 03:20 446 101 547
420 Marts Kalniņš 5045 Vidzemes Būvserviss 03:15:44 VB3 84 V282 +1:49:01 +1:33:56 04:23 443 76 519
421 Dace Vegnere 5187 03:16:09 SB3 39 S139 +1:24:31 +1:21:46 04:24 569 110 679
422 Inga Putraima 5335 03:16:26 SB2 88 S140 +1:24:48 +1:24:48 03:20 568 146 714
423 Linda Lūkina 5406 Limbaži Active 03:16:26 SB2 89 S141 +1:24:48 +1:24:48 03:08 568 155 723
424 Anete Vilne 15360 Sapiera brokastis 03:18:16 SBJ 11 S142 +1:26:38 +1:22:35 04:03 563 120 683
425 Normunds Davidčuks 5282 Stāmučnieki 03:18:19 VB2 165 V283 +1:51:36 +1:42:59 03:34 437 94 531
426 Santa Cine 5361 Swedbank 03:19:07 SB2 90 S143 +1:27:29 +1:27:29 04:07 561 118 679
427 Inese Mellēna 5428 03:20:58 SB2 91 S144 +1:29:20 +1:29:20 05:17 555 92 647
428 Lauris Mellēns 5427 03:20:58 VB2 166 V284 +1:54:15 +1:45:38 05:31 431 61 492
429 Līva Jumeja 5213 03:21:37 SB2 92 S145 +1:29:59 +1:29:59 03:34 554 136 690
430 Normunds Vilūns 5414 VSK Noskrien 03:23:11 VB3 85 V285 +1:56:28 +1:41:23 05:30 427 61 488
431 Linda Loce 5046 Lynxdojo 03:24:11 SB2 93 S146 +1:32:33 +1:32:33 03:36 547 135 682
432 Sandra Melgalve 5344 Nūjo vesels 03:27:47 SB3 40 S147 +1:36:09 +1:33:24 03:50 537 127 664
433 Ruta Virbule 5390 Ezerkauliņi 03:28:07 SB3 41 S148 +1:36:29 +1:33:44 05:46 536 84 620
434 Daiga Piebalga 5020 VSK Noskrien 03:28:38 SB3 42 S149 +1:37:00 +1:34:15 03:42 535 131 666
435 Gaida Ķerve 5343 Nūjo ar vēju 03:29:12 SB4 4 S150 +1:37:34 +1:01:45 03:33 534 137 671
436 Dace Janeka 5281 Nūjo ar vēju 03:29:14 SB3 43 S151 +1:37:36 +1:34:51 03:26 534 141 675
437 Benita Ločmele 5136 Nūjo ar vēju 03:29:14 SB4 5 S152 +1:37:36 +1:01:47 04:13 534 115 649
438 Uldis Dīcis 5035 Gausā Jūdze 03:29:29 VB4 15 V286 +2:02:46 +1:32:18 03:49 414 88 502
439 Ruta Dīce 5037 Gausā Jūdze 03:29:29 SB4 6 S153 +1:37:51 +1:02:02 03:51 533 126 659
440 Agnese Leiburga 5309 Zemgales Ziņas 03:30:14 SB3 44 S154 +1:38:36 +1:35:51 04:43 531 103 634
441 Aleksandrs Naumenko 5306 03:31:54 VB4 16 V287 +2:05:11 +1:34:43 03:57 409 85 494
442 Inta Amoliņa 5134 VSK Noskrien 03:33:50 SB4 7 S155 +1:42:12 +1:06:23 05:13 522 93 615
443 Linda Rone 5419 03:34:40 SB2 94 S156 +1:43:02 +1:43:02 04:46 520 102 622
444 Ilze Pelēce 5257 VSK Noskrien 03:34:52 SB3 45 S157 +1:43:14 +1:40:29 03:28 520 140 660
445 Agnese Meikšāne 15460 vsk noskrien blond 03:34:55 SB2 95 S158 +1:43:17 +1:43:17 03:32 519 137 656
446 Ilze Fogele 5218 SK Sigulda 03:34:57 SB2 96 S159 +1:43:19 +1:43:19 03:44 519 130 649
447 Jaan Vehlmann 5019 JK Hermes 03:35:38 VB4 17 V288 +2:08:55 +1:38:27 03:46 402 89 491
448 Dzintars Laganovskis 5073 AD Fitness 03:39:10 VB3 86 V289 +2:12:27 +1:57:22 04:49 396 70 466
449 Kristīne Kuka 5028 AD FITNESS 03:39:10 SB3 46 S160 +1:47:32 +1:44:47 03:52 509 125 634
450 Inga Heidemane 5143 SK Katrīna 03:44:24 SB3 47 S161 +1:52:46 +1:50:01 05:36 497 87 584
451 Saila Jansone 5142 SK Katrīna 03:44:24 SB4 8 S162 +1:52:46 +1:16:57 06:21 497 76 573
452 Ainārs Zizlāns 5113 03:46:31 VB3 87 V290 +2:19:48 +2:04:43 04:26 383 76 459
453 Līga Laganovska 5111 03:46:32 SB3 48 S163 +1:54:54 +1:52:09 03:52 493 125 618
454 Dana Spulle 5337 Jāņa sēta 03:47:15 SB2 97 S164 +1:55:37 +1:55:37 03:59 491 122 613
455 Gunta Ozoliņa 5292 03:49:18 SB3 49 S165 +1:57:40 +1:54:55 03:36 487 135 622
456 Inguna Skujiņa 5084 Nūjo vesels 03:51:43 SB4 9 S166 +2:00:05 +1:24:16 04:47 482 101 583
457 Marita Ozoliņa 5063 Nūjo priekam 03:52:43 SB2 98 S167 +2:01:05 +2:01:05 04:11 480 116 596
458 Normunds Šibeiks 5449 Nūjo priekam 03:52:45 VB3 88 V291 +2:26:02 +2:10:57 04:11 373 80 453
459 Santa Logina 5408 Zemgales Ziņas 03:54:01 SB2 99 S168 +2:02:23 +2:02:23 03:57 477 123 600
460 Liene Zālmane 5316 03:54:05 SB2 100 S169 +2:02:27 +2:02:27 03:47 477 128 605
461 Didzis Kalējs 5430 03:57:12 VB2 167 V292 +2:30:29 +2:21:52 04:08 366 81 447
462 Daiga Holma 5294 Saulainais ekspresis 04:13:09 SB4 10 S170 +2:21:31 +1:45:42 07:28 441 65 506
463 Aija Orniņa 5009 04:17:49 SB3 50 S171 +2:26:11 +2:23:26 05:18 433 92 525
464 Gvido Borovskis 5155 Gotika Auto I VSK Noskrien DNF
465 Ivo Vaicis 5315 DNF
466 Aivis Reinholds 5092 Siguldas Maratona klubs DNF