VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Oļegs Gulua 2595 LMD.LV 00:21:25 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Jānis Mūrnieks 2473 00:21:48 V1 2 V2 +00:23 +00:23
3 Māris Arājs 2565 Sportland 00:24:56 V1 3 V3 +03:31 +03:31
4 Pēteris Ervalds 2335 AMSERV 00:25:46 V1 4 V4 +04:21 +04:21
5 Ziedonis Ermičs 2169 00:25:51 V1 5 V5 +04:26 +04:26
6 Dzintars Rērihs 2008 VSK Noskrien Rieksti 00:26:07 V1 6 V6 +04:42 +04:42
7 Rūdolfs Brauners 2343 00:26:15 V1 7 V7 +04:50 +04:50
8 Aleksandrs Potaičuks 2528 Sportland 00:27:07 V1 8 V8 +05:42 +05:42
9 Justs Belevičs 2353 00:27:09 V1 9 V9 +05:44 +05:44
10 Atvars Trams 2423 DNB Service Centre 00:27:36 V1 10 V10 +06:11 +06:11
11 Vytautas Aukselis 2078 BMK Vejas 00:27:42 V1 11 V11 +06:17 +06:17
12 Deivids Dzenuška 2122 00:27:54 V1 12 V12 +06:29 +06:29
13 Mārtiņš Bodnieks 12244 00:27:57 V1 13 V13 +06:32 +06:32
14 Laura Kazāka 2278 Ogres sporta centrs 00:28:22 S1 1 S1 +00:00 +00:00
15 Artis Ērmanis 2368 00:28:34 V1 14 V14 +07:09 +07:09
16 Uldis Kalnozols 12304 00:28:43 V1 15 V15 +07:18 +07:18
17 Niklāvs Jānis Avotiņš 2280 00:28:44 V1 16 V16 +07:19 +07:19
18 Arvis Brolišs 2240 Broliši 00:28:54 V1 17 V17 +07:29 +07:29
19 Jorens Glods 2573 00:29:05 V1 18 V18 +07:40 +07:40
20 Keta Keita Zeltiņa 12340 00:29:13 S1 2 S2 +00:51 +00:51
21 Māris Zariņš 2489 00:29:23 V1 19 V19 +07:58 +07:58
22 Emīls Klaužs 12228 Klaužiņi 00:29:29 V1 20 V20 +08:04 +08:04
23 Edvīns Jaudzems 2529 Sportland 00:29:41 V1 21 V21 +08:16 +08:16
24 Kārlis Cakuls 2520 Cakuli 00:29:50 V1 22 V22 +08:25 +08:25
25 Lauris Zālītis 2601 00:29:57 V1 23 V23 +08:32 +08:32
26 Rihards Struka 12096 K41F 00:30:01 V1 24 V24 +08:36 +08:36
27 Andrejs Bresskis 2279 00:30:09 V1 25 V25 +08:44 +08:44
28 Andis Joničenko 12108 00:30:28 V1 26 V26 +09:03 +09:03
29 Konstantins Timofejevs 2295 TIMAKO 00:30:34 V1 27 V27 +09:09 +09:09
30 Diāna Vanaga 2556 Sportland 00:30:40 S1 3 S3 +02:18 +02:18
31 Jānis Lehtla 2234 CosmoProb 00:30:49 V1 28 V28 +09:24 +09:24
32 Rihards Pelcis 2533 Sportland 00:31:03 V1 29 V29 +09:38 +09:38
33 Aleksandrs Paņihidkins 2465 00:31:04 V1 30 V30 +09:39 +09:39
34 Matīss Bahšteins 2389 INFOTRUST 00:31:05 V1 31 V31 +09:40 +09:40
35 Kristīne Leja 2216 00:31:11 S1 4 S4 +02:49 +02:49
36 Ēriks Doršs 2130 00:31:13 V1 32 V32 +09:48 +09:48
37 Romāns Afanasjevs 12180 00:31:18 V1 33 V33 +09:53 +09:53
38 Pēteris Rāzna 2312 SSK Bebra 00:31:20 V1 34 V34 +09:55 +09:55
39 Kārlis Bardelis 2408 Tallink 00:31:31 V1 35 V35 +10:06 +10:06
40 Valters Semjonovs 2264 00:31:36 V1 36 V36 +10:11 +10:11
41 Līga Didriķe 2557 Sportland 00:31:38 S1 5 S5 +03:16 +03:16
42 Ingija Cēbere 2426 Saldus Boksa klubs 00:31:44 S1 6 S6 +03:22 +03:22
43 Armands Sidorovičs 2451 Pirmā reize 00:31:45 V1 37 V37 +10:20 +10:20
44 Ieva Marta Gintere 2258 00:31:49 S1 7 S7 +03:27 +03:27
45 Oskars Burmeisters 12248 00:31:56 V1 38 V38 +10:31 +10:31
46 Zita Borbale 2070 00:31:57 S1 8 S8 +03:35 +03:35
47 Kristīne Kelerta 2309 00:31:59 S1 9 S9 +03:37 +03:37
48 Laila Slaide 2196 Baldones Lauvas 00:32:08 S1 10 S10 +03:46 +03:46
49 Ieva Pauniņa 2220 Vivipara 00:32:11 S1 11 S11 +03:49 +03:49
50 Baiba Indrāne - Ābola 2012 00:32:16 S1 12 S12 +03:54 +03:54
51 Rihards Goldovs 2202 00:32:24 V1 39 V39 +10:59 +10:59
52 Elīna Goldmane 2552 Sportland 00:32:34 S1 13 S13 +04:12 +04:12
53 Jūlijs Slava 2629 00:32:38 V1 40 V40 +11:13 +11:13
54 Ričards Toms Zvilna 2067 00:32:40 V1 41 V41 +11:15 +11:15
55 Santa Griķe 2498 00:32:42 S1 14 S14 +04:20 +04:20
56 Nataliia Veselkova 2267 Mint Running 00:32:46 S1 15 S15 +04:24 +04:24
57 Māris Šteinbergs 2558 Sportland 00:32:47 V1 42 V42 +11:22 +11:22
58 Rinalds Puķe 2227 CosmoProb 00:32:48 V1 43 V43 +11:23 +11:23
59 Agnese Kārkliņa 2468 VBF 00:32:50 S1 16 S16 +04:28 +04:28
60 Austris Uljāns 2290 00:32:50 V1 44 V44 +11:25 +11:25
61 Aiga Turčina 2532 Sportland 00:32:52 S1 17 S17 +04:30 +04:30
62 Uģis Fogels 2251 Dekšņi Skrien! 00:33:00 V1 45 V45 +11:35 +11:35
63 Uldis Āre 2042 00:33:13 V1 46 V46 +11:48 +11:48
64 Aldis Leitlands 2586 ATC Eži 00:33:14 V1 47 V47 +11:49 +11:49
65 Ričards Bisenieks 2397 OK Purva Bridējs 00:33:16 V1 48 V48 +11:51 +11:51
66 Evita Frančenko 2124 00:33:16 S1 18 S18 +04:54 +04:54
67 Sandra Voitenko 2090 00:33:18 S1 19 S19 +04:56 +04:56
68 Andrejs Zarovņadnijs 2084 Olainfarm 00:33:18 V1 49 V49 +11:53 +11:53
69 Helēna Reinfelde 2428 PUR 00:33:19 S1 20 S20 +04:57 +04:57
70 Lelde Bērziņa 2236 00:33:20 S1 21 S21 +04:58 +04:58
71 Emīls Siliņš 2229 00:33:21 V1 50 V50 +11:56 +11:56
72 Mārcis Jankaitis 2460 00:33:25 V1 51 V51 +12:00 +12:00
73 Ieva Brūklene 12236 00:33:28 S1 22 S22 +05:06 +05:06
74 Inese Rēriha 2007 VSK Noskrien Vāveres 00:33:33 S1 23 S23 +05:11 +05:11
75 Daniels Rēķis 2443 00:33:34 V1 52 V52 +12:09 +12:09
76 Saulis Skabeiķis 2128 00:33:38 V1 53 V53 +12:13 +12:13
77 Egnārs Gudriķis 2197 ASICS 00:33:39 V1 54 V54 +12:14 +12:14
78 Renārs Knēža 2554 Sportland 00:33:41 V1 55 V55 +12:16 +12:16
79 Pēteris Poga 2207 00:33:59 V1 56 V56 +12:34 +12:34
80 Jana Randa 12308 00:34:02 S1 24 S24 +05:40 +05:40
81 Jānis Krumulds 13236 Individuāli 00:34:04 V1 57 V57 +12:39 +12:39
82 Sintija Borbale 12028 00:34:05 S1 25 S25 +05:43 +05:43
83 Ērika Kairova 12252 Apsheron.lv 00:34:07 S1 26 S26 +05:45 +05:45
84 Aivars Cimermanis 12360 00:34:07 V1 58 V58 +12:42 +12:42
85 Elīna Namsone 12320 00:34:08 S1 27 S27 +05:46 +05:46
86 Viviem Malovnian 12324 Grenoville 00:34:08 V1 59 V59 +12:43 +12:43
87 Marta Skudra 2631 00:34:10 S1 28 S28 +05:48 +05:48
88 Katrīna Savicka 12372 00:34:11 S1 29 S29 +05:49 +05:49
89 Jūlija Maldute 2380 Gjensidige 00:34:12 S1 30 S30 +05:50 +05:50
90 Jānis Krēsliņš 2033 Swedbank 00:34:17 V1 60 V60 +12:52 +12:52
91 Aigars Gadzjus - Rancāns 12364 00:34:20 V1 61 V61 +12:55 +12:55
92 Olga Rupeika 2061 Swedbank 00:34:26 S1 31 S31 +06:04 +06:04
93 Andžejs Černavskis 12348 00:34:28 V1 62 V62 +13:03 +13:03
94 Jānis Sondors 12168 00:34:34 V1 63 V63 +13:09 +13:09
95 Sanita Čivča 2577 00:34:37 S1 33 S32 +06:15 +06:15
96 Gita Gausmane 2217 - 00:34:37 S1 32 S33 +06:15 +06:15
97 Pēteris Mūrnieks 2471 00:34:38 V1 64 V64 +13:13 +13:13
98 Viola Raudziņa 2546 Sportland 00:34:39 S1 34 S34 +06:17 +06:17
99 Edijs Laškovs 12312 00:34:47 V1 65 V65 +13:22 +13:22
100 Raitis Ābelnieks 12264 00:34:58 V1 67 V66 +13:33 +13:33
101 Uldis Matīss 12296 00:34:58 V1 66 V67 +13:33 +13:33
102 Emīls Smildziņš 2004 Jūrmalas Vāverēns 00:34:59 V1 69 V68 +13:34 +13:34
103 Dzintars Rasnačs 2365 00:34:59 V1 68 V69 +13:34 +13:34
104 Andrejs Tomass Zvejnieks 2195 Vecbebri 00:35:01 V1 70 V70 +13:36 +13:36
105 Dzintars Rassa 2382 00:35:01 V1 71 V71 +13:36 +13:36
106 Dainis Baumanis 2374 00:35:03 V1 73 V72 +13:38 +13:38
107 Gints Sīviņš 2609 00:35:03 V1 72 V73 +13:38 +13:38
108 Jānis Skujiņš 2373 Swedbank 00:35:04 V1 74 V74 +13:39 +13:39
109 Gustavs Millers 12352 00:35:05 V1 76 V75 +13:40 +13:40
110 Viesturs Salna 2272 00:35:05 V1 75 V76 +13:40 +13:40
111 Sanita Sparāne 12240 Sportland 00:35:06 V1 77 V77 +13:41 +13:41
112 Lolita Madžule 2303 Swedbank 00:35:08 S1 35 S35 +06:46 +06:46
113 Krists Zambergs 2623 Prometal Group 00:35:09 V1 78 V78 +13:44 +13:44
114 Ēriks Jauga 2345 MAILIGEN 00:35:10 V1 79 V79 +13:45 +13:45
115 Daniels Latiševs 12184 00:35:15 V1 81 V80 +13:50 +13:50
116 Kristofers Lasmanis 2417 Modes un izklaides centrs Rīga Plaza 00:35:15 V1 80 V81 +13:50 +13:50
117 Mārīte Cvirne 2148 00:35:18 S1 37 S36 +06:56 +06:56
118 Diāna Jansone 2149 00:35:18 S1 36 S37 +06:56 +06:56
119 Ivars Timko 2172 00:35:19 V1 82 V82 +13:54 +13:54
120 Marta Prauliņa 2521 Čiekurkalna Road Runners 00:35:19 S1 38 S38 +06:57 +06:57
121 Kārlis Palsāns 2594 BS Ogre 00:35:20 V1 83 V83 +13:55 +13:55
122 Āris Ozoliņš 12332 00:35:21 V1 84 V84 +13:56 +13:56
123 Kārlis Stonka 2412 Modes un izklaides centrs Rīga Plaza 00:35:23 V1 85 V85 +13:58 +13:58
124 Gustavs Riekstiņš 2342 00:35:24 V1 87 V86 +13:59 +13:59
125 Māris Puzurs 12164 00:35:24 V1 86 V87 +13:59 +13:59
126 Vaida Mažeikaitė 2006 00:35:25 S1 39 S39 +07:03 +07:03
127 Ilva Tarasova 2003 Saldus boksa klubs 00:35:26 S1 40 S40 +07:04 +07:04
128 Egita Ošiņa 2364 00:35:27 S1 41 S41 +07:05 +07:05
129 Dāvis Bērziņš 2453 Tukums 00:35:29 V1 88 V88 +14:04 +14:04
130 Ritvars Bušs 2523 00:35:31 V1 89 V89 +14:06 +14:06
131 Lana Radčenko 2104 Saldus Boksa klubs 00:35:33 S1 42 S42 +07:11 +07:11
132 Lelde Strazdiņa 2232 00:35:36 S1 43 S43 +07:14 +07:14
133 Sintija Priede 2001 00:35:36 S1 44 S44 +07:14 +07:14
134 Zane Eniņa 2630 00:35:42 S1 45 S45 +07:20 +07:20
135 Emīls Krūmiņš 2293 00:35:44 V1 90 V90 +14:19 +14:19
136 Gita Līna Loca 2245 00:35:47 S1 46 S46 +07:25 +07:25
137 Jolanta Beleviča 2354 00:35:48 S1 47 S47 +07:26 +07:26
138 Gita Dubrova 2622 Prometal Group 00:35:53 S1 48 S48 +07:31 +07:31
139 Laura Plēsuma 2155 Swedbank 00:35:53 S1 49 S49 +07:31 +07:31
140 Santa Šteinerte 2156 00:35:54 S1 50 S50 +07:32 +07:32
141 Gunta Veide-Peslaka 2047 00:35:54 S1 51 S51 +07:32 +07:32
142 Una Iknere 2359 00:35:57 S1 52 S52 +07:35 +07:35
143 Māris Salcevičs 2446 00:35:58 V1 91 V91 +14:33 +14:33
144 Agnese Briede 2076 00:35:58 S1 53 S53 +07:36 +07:36
145 Zane Ivanova 2562 Sportland 00:35:59 V1 92 V92 +14:34 +14:34
146 Sandra Cīrule 2597 00:35:59 S1 55 S54 +07:37 +07:37
147 Viktorija Novikova 2226 - 00:35:59 S1 54 S55 +07:37 +07:37
148 Ieva Zemarāja 2131 00:36:00 S1 56 S56 +07:38 +07:38
149 Elvijs švēde 2563 Sportland 00:36:00 V1 93 V93 +14:35 +14:35
150 Kristīne Meija 12276 VSK Noskrien 00:36:03 S1 57 S57 +07:41 +07:41
151 Andris Riekstiņš 2433 00:36:07 V1 94 V94 +14:42 +14:42
152 Anete Bruževica 2051 00:36:08 S1 58 S58 +07:46 +07:46
153 Jana Ivanova 2059 Januliene 00:36:08 S1 59 S59 +07:46 +07:46
154 Mārtiņš Andersons 12112 Rūgstošo nedrīkst 00:36:09 V1 95 V95 +14:44 +14:44
155 Jānis Lācis 12396 00:36:18 V1 96 V96 +14:53 +14:53
156 Solveiga Tīsa 12392 00:36:18 S1 60 S60 +07:56 +07:56
157 Guntars Balodis 2348 00:36:21 V1 97 V97 +14:56 +14:56
158 Demija Tijāre 2089 00:36:21 S1 61 S61 +07:59 +07:59
159 Arlita Laine Dombrovska 2019 Sporta klubs AŠAIS 00:36:21 S1 62 S62 +07:59 +07:59
160 Aksels Broks 12008 00:36:27 V1 98 V98 +15:02 +15:02
161 Alda Ozola 2363 00:36:32 S1 63 S63 +08:10 +08:10
162 Madara Štorha 12208 Pazudušais azimuts 00:36:32 S1 64 S64 +08:10 +08:10
163 Paula Lakstiņa - Lakstīgala 2284 00:36:34 S1 66 S65 +08:12 +08:12
164 Luīze Velmere 12388 00:36:34 S1 65 S66 +08:12 +08:12
165 Anna Grāmatniece 2026 00:36:35 S1 67 S67 +08:13 +08:13
166 Arta Celma 12420 00:36:42 S1 68 S68 +08:20 +08:20
167 Zita Āboltiņa 2535 Sportland 00:36:43 S1 69 S69 +08:21 +08:21
168 Linda Kačerovska 2147 00:36:44 S1 70 S70 +08:22 +08:22
169 Reinis Uldis Kalniņš 12204 Kalniņi 00:36:47 V1 99 V99 +15:22 +15:22
170 Kristīne Gelvere 2171 00:36:48 S1 71 S71 +08:26 +08:26
171 Roberts Jačmenkins 2367 00:36:53 V1 100 V100 +15:28 +15:28
172 Una Batņa 12016 00:36:54 S1 72 S72 +08:32 +08:32
173 Mārtiņš Vilemsons 2192 VSK Noskrien 00:36:55 V1 101 V101 +15:30 +15:30
174 Arīna Mihailova 2366 Crossfit Rīdzene 1 00:36:56 S1 73 S73 +08:34 +08:34
175 Ieva Kokina 2591 ATEA 00:36:58 S1 74 S74 +08:36 +08:36
176 Anete Staune 2117 00:36:59 S1 75 S75 +08:37 +08:37
177 Roberts Staune 2116 00:36:59 V1 102 V102 +15:34 +15:34
178 Līga Šteinberga 2062 00:37:00 S1 76 S76 +08:38 +08:38
179 Mārcis Mazais 2613 00:37:01 V1 103 V103 +15:36 +15:36
180 Alīna Semjonova 2551 Sportland 00:37:03 S1 77 S77 +08:41 +08:41
181 Krists Upītis 2415 00:37:05 V1 104 V104 +15:40 +15:40
182 Līga Avena 2188 00:37:06 S1 79 S78 +08:44 +08:44
183 Aiga Dombrovska 2448 00:37:06 S1 78 S79 +08:44 +08:44
184 Jevgenijs Dudašs 2324 00:37:08 V1 105 V105 +15:43 +15:43
185 Zane Vīle-bērziņa 2462 00:37:09 S1 82 S80 +08:47 +08:47
186 Ilze Miklaševica 2257 Jelgavas 4.vidusskola 00:37:09 S1 80 S81 +08:47 +08:47
187 Marta Utāne 2463 00:37:09 S1 81 S82 +08:47 +08:47
188 Anna Pauliņa 2138 00:37:10 S1 83 S83 +08:48 +08:48
189 Alise Lapina 2587 ATEA 00:37:11 S1 84 S84 +08:49 +08:49
190 Raitis Lapsiņš 2610 Sk Pitoni 00:37:12 V1 106 V106 +15:47 +15:47
191 Valentīna Malnača 2436 Madliena 00:37:15 S1 86 S85 +08:53 +08:53
192 Monta Lūse 2023 00:37:15 S1 85 S86 +08:53 +08:53
193 Indra Krēgere 11415 Engures vidusskola 00:37:17 S1 87 S87 +08:55 +08:55
194 Maija Semjonova 2550 Sportland 00:37:18 S1 88 S88 +08:56 +08:56
195 Linda Medne 2434 Saldus Boksa Klubs 00:37:19 S1 89 S89 +08:57 +08:57
196 Inga Heidemane 2514 SK Katrīna 00:37:19 S1 90 S90 +08:57 +08:57
197 Inese Pakalne 12416 00:37:20 S1 91 S91 +08:58 +08:58
198 Dita Motovilova 2488 00:37:20 S1 92 S92 +08:58 +08:58
199 Igors Radžalovs 12076 00:37:25 V1 107 V107 +16:00 +16:00
200 Māris Dambis 2524 INSALVO 00:37:25 V1 108 V108 +16:00 +16:00
201 Alise Bērziņa 2538 Sportland 00:37:25 S1 93 S93 +09:03 +09:03
202 Terēza Kazimirjonoka 2213 00:37:26 S1 94 S94 +09:04 +09:04
203 Aigars Straubergs 2461 Swedbank 00:37:29 V1 109 V109 +16:04 +16:04
204 Annija Gailīte 2127 00:37:29 S1 95 S95 +09:07 +09:07
205 Zane Sporāne 2108 00:37:30 S1 96 S96 +09:08 +09:08
206 Līga Miķelsone 2011 00:37:31 S1 97 S97 +09:09 +09:09
207 Sandra Ozola 12160 00:37:37 S1 98 S98 +09:15 +09:15
208 Jānis Baltalksnis 2105 00:37:37 V1 110 V110 +16:12 +16:12
209 Ansis Valdovskis 2625 Møller Auto Lidosta 00:37:41 V1 111 V111 +16:16 +16:16
210 Krišs Borītis 2379 Mailigen 00:37:46 V1 112 V112 +16:21 +16:21
211 Ilze Vaicule-Freimane 2615 00:37:47 S1 99 S99 +09:25 +09:25
212 Liene Marculāne 2445 00:37:48 S1 100 S100 +09:26 +09:26
213 Linda Broliša 2239 Broliši 00:37:49 S1 101 S101 +09:27 +09:27
214 Juris Ozolins 2598 BANDANA.LV 00:37:54 V1 113 V113 +16:29 +16:29
215 Valdis Vaišļa 2034 Swedbank 00:37:55 V1 114 V114 +16:30 +16:30
216 Kristaps Jansons 2574 00:37:58 V1 115 V115 +16:33 +16:33
217 Ilze Āboliņa 2467 Ogre var 00:37:58 S1 102 S102 +09:36 +09:36
218 Saila Jansone 2515 SK Katrīna 00:37:58 S1 103 S103 +09:36 +09:36
219 Guna Berlande 2165 00:38:01 S1 104 S104 +09:39 +09:39
220 Kristaps Bušs 2578 00:38:03 V1 116 V116 +16:38 +16:38
221 Rainers Kugrēns 2381 NTC "nazīši" 00:38:04 V1 117 V117 +16:39 +16:39
222 Benita Zaretoka 2133 00:38:07 S1 105 S105 +09:45 +09:45
223 Liene Barone 2570 00:38:09 S1 106 S106 +09:47 +09:47
224 Evita Pauriņa 2457 00:38:10 S1 107 S107 +09:48 +09:48
225 Lorenz Hilfiker 2299 00:38:12 V1 118 V118 +16:47 +16:47
226 Solvita Sika 2071 00:38:12 S1 108 S108 +09:50 +09:50
227 Elīna Spalva 2098 00:38:15 S1 109 S109 +09:53 +09:53
228 Anna Bērziņa 2338 00:38:17 S1 111 S110 +09:55 +09:55
229 Gerda Vilciņa 2225 00:38:17 S1 110 S111 +09:55 +09:55
230 Signe Muceniece 2410 BAUERFEIND 00:38:19 S1 112 S112 +09:57 +09:57
231 Normunds Mucenieks 12376 00:38:19 V1 119 V119 +16:54 +16:54
232 Katrina Lapsa 12192 00:38:20 V1 120 V120 +16:55 +16:55
233 Katerina Odiņeca 2492 Herbalife 00:38:20 S1 113 S113 +09:58 +09:58
234 Nadīne Valdmane 2394 00:38:24 S1 114 S114 +10:02 +10:02
235 Arturs Cēsnieks 2504 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:38:24 V1 121 V121 +16:59 +16:59
236 Artūrs Bērziņš 2339 00:38:26 V1 122 V122 +17:01 +17:01
237 Kristers Konušs 2477 00:38:27 V1 123 V123 +17:02 +17:02
238 Inese Kalniete 2069 Cēsis 00:38:28 S1 115 S115 +10:06 +10:06
239 Marina Višņevska 2151 00:38:34 S1 116 S116 +10:12 +10:12
240 Oskars Lorencs 2118 00:38:35 V1 125 V124 +17:10 +17:10
241 Rūdis Bundzēns 2119 00:38:35 V1 124 V125 +17:10 +17:10
242 Santa Ervalde 2336 AMSERV 00:38:37 V1 126 V126 +17:12 +17:12
243 Rita Šteinberga 2567 Sportland 00:38:42 S1 117 S117 +10:20 +10:20
244 Ivita Dorofejeva 2480 00:38:43 S1 118 S118 +10:21 +10:21
245 Egīls Kjahjars 2502 00:38:44 V1 127 V127 +17:19 +17:19
246 Ilze Āre 2041 00:38:44 S1 120 S119 +10:22 +10:22
247 Ieva Leikarte 2125 00:38:44 S1 119 S120 +10:22 +10:22
248 Iveta Āboliņa-Ābola 2035 Swedbank 00:38:45 S1 121 S121 +10:23 +10:23
249 Krista Zeiliņa 2564 Sportland 00:38:46 S1 122 S122 +10:24 +10:24
250 Egija Milča 2262 Swedbank 00:38:47 S1 123 S123 +10:25 +10:25
251 Ralfs Knēža 2555 Sportland 00:38:47 V1 128 V128 +17:22 +17:22
252 Dace Kļava 2566 Sportland 00:38:48 S1 124 S124 +10:26 +10:26
253 Līga Balode 2186 00:38:48 S1 125 S125 +10:26 +10:26
254 Adam Lambrou 2588 ATEA 00:38:50 V1 129 V129 +17:25 +17:25
255 Dana Čekstere 2054 Swedbank 00:38:51 S1 126 S126 +10:29 +10:29
256 Ivo Osis 2592 ATEA 00:38:52 V1 130 V130 +17:27 +17:27
257 Zane Lagzdbertmane 2282 00:38:54 S1 127 S127 +10:32 +10:32
258 Aija Meldere 2252 Dekšņi Skrien! 00:38:58 S1 128 S128 +10:36 +10:36
259 Edvards Paegle 2056 Engures Sportam 00:39:02 V1 131 V131 +17:37 +17:37
260 Una Nākuma 2214 Sausās Straumes Kauss 00:39:07 S1 129 S129 +10:45 +10:45
261 Anna Hiniča 2083 Olainfarm 00:39:08 S1 130 S130 +10:46 +10:46
262 Bruno Vimba 2334 AMSERV 00:39:10 V1 132 V132 +17:45 +17:45
263 Armands Vimba 2333 AMSERV 00:39:11 V1 133 V133 +17:46 +17:46
264 Toms Alberts Ostrovskis 2030 00:39:11 V1 134 V134 +17:46 +17:46
265 Adrians Jaudzems 2583 Jaudzemi rullē! 00:39:12 V1 135 V135 +17:47 +17:47
266 Agnese Irbīte 2238 VSK Noskrien 00:39:15 S1 131 S131 +10:53 +10:53
267 Intars Abražuns 2628 00:39:17 V1 136 V136 +17:52 +17:52
268 Dainis Kasparāns 2114 00:39:18 V1 137 V137 +17:53 +17:53
269 Zane Saukāne 2111 00:39:18 S1 132 S132 +10:56 +10:56
270 Vita Irbe 2244 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:39:21 S1 134 S133 +10:59 +10:59
271 Irina Vereteņņikova 2175 00:39:21 S1 133 S134 +10:59 +10:59
272 Rūta Alma Vicinska 2024 Brocēnu cilpotājas 00:39:23 S1 135 S135 +11:01 +11:01
273 Klāvs Jokums 2317 00:39:23 V1 138 V138 +17:58 +17:58
274 Sofija ĻoŠaja 2399 NEW VILLAGE WORKOUT 00:39:25 S1 136 S136 +11:03 +11:03
275 Baiba Brokere 2246 Swedbank 00:39:28 S1 137 S137 +11:06 +11:06
276 Laura Lapiņa 2298 00:39:29 S1 138 S138 +11:07 +11:07
277 Kristians Bērziņš 2159 Salacgrīvas vidusskola 00:39:35 V1 139 V139 +18:10 +18:10
278 Liene Piķe 2475 00:39:36 S1 139 S139 +11:14 +11:14
279 Kristīna Rutkauska 2103 00:39:43 S1 140 S140 +11:21 +11:21
280 Matīss Mišels-Piešiņš 2265 00:39:43 V1 140 V140 +18:18 +18:18
281 Daiga Vērse 2301 Swedbank 00:39:44 S1 141 S141 +11:22 +11:22
282 Agnija Ruzule-Jaudzeme 2584 Jaudzemi rullē! 00:39:45 S1 142 S142 +11:23 +11:23
283 Ilona Heinrihsone 2281 00:39:45 S1 143 S143 +11:23 +11:23
284 Laine Līsmane 2481 00:39:46 S1 144 S144 +11:24 +11:24
285 Zigmārs Zvagulis 2093 Kartavkalnu buki 00:39:47 V1 141 V141 +18:22 +18:22
286 Katrīna Boļše 2211 Sportiņš 88 00:39:47 S1 145 S145 +11:25 +11:25
287 Laura Čavare 2344 00:39:49 S1 146 S146 +11:27 +11:27
288 Miroslavs Koreniks 2209 Swedbank 00:39:52 V1 142 V142 +18:27 +18:27
289 Inga Mežavilka 2553 Sportland 00:39:52 S1 147 S147 +11:30 +11:30
290 Anete Krūmiņa 2478 00:39:53 S1 148 S148 +11:31 +11:31
291 Lauma Grigāne 12356 00:39:59 S1 149 S149 +11:37 +11:37
292 Marta Juškevica 2449 00:40:01 S1 150 S150 +11:39 +11:39
293 NatĀlija PavĻenko 2400 NEW VILLAGE WORKOUT 00:40:04 S1 151 S151 +11:42 +11:42
294 Ieva Nagle 2139 00:40:05 S1 152 S152 +11:43 +11:43
295 Anete Ķikuste 2459 Skaisti un viegli 00:40:06 S1 153 S153 +11:44 +11:44
296 Daiga Gavariņa 2101 00:40:07 S1 154 S154 +11:45 +11:45
297 Evita Kalmane 2049 00:40:08 S1 155 S155 +11:46 +11:46
298 Ilze Kraslovska 2323 Jelgava 00:40:17 S1 156 S156 +11:55 +11:55
299 Inese Vasermane 2398 NEW VILLAGE WORKOUT 00:40:18 S1 157 S157 +11:56 +11:56
300 Linda Kirhnere 2039 00:40:21 S1 158 S158 +11:59 +11:59
301 Baiba Ramlava 2164 00:40:25 S1 159 S159 +12:03 +12:03
302 Elīna Ēdole 2297 AM Forest 00:40:27 S1 160 S160 +12:05 +12:05
303 Gunita Kļava 2626 Møller Auto Lidosta 00:40:28 S1 161 S161 +12:06 +12:06
304 Laura Rusule 2212 00:40:28 S1 162 S162 +12:06 +12:06
305 Ilva Stīpniece 2627 Møller Auto Lidosta 00:40:30 S1 163 S163 +12:08 +12:08
306 Kaspars Krūmiņš 12156 00:40:30 V1 143 V143 +19:05 +19:05
307 Dace Ansone 12272 00:40:31 S1 164 S164 +12:09 +12:09
308 Nataļja Gorškova 2256 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:35 S1 165 S165 +12:13 +12:13
309 Signe Krastiņa 2620 z/s Eži 00:40:36 S1 166 S166 +12:14 +12:14
310 Olga Turoviča 2087 00:40:40 S1 167 S167 +12:18 +12:18
311 Sanita Salmiņa 2286 00:40:41 S1 168 S168 +12:19 +12:19
312 Kārlis Pastors 2581 Dalbes atputnieki 00:40:41 V1 144 V144 +19:16 +19:16
313 Evija Kļaviņa 2247 Lai būtu jaukāk 00:40:42 S1 169 S169 +12:20 +12:20
314 Līga Drelle 2273 Lai būtu jaukāk 00:40:42 S1 170 S170 +12:20 +12:20
315 Inita Bērziņa 2409 BAUERFEIND 00:40:45 S1 171 S171 +12:23 +12:23
316 Edgars Kuzmans 2493 00:40:45 V1 145 V145 +19:20 +19:20
317 Adriāna Vēsma 2464 00:40:46 S1 172 S172 +12:24 +12:24
318 Linda Zeidaka 2362 00:40:47 S1 173 S173 +12:25 +12:25
319 Jeļena Labanovska 2161 00:40:48 S1 174 S174 +12:26 +12:26
320 Zinta Visocka 2253 Dekšņi Skrien! 00:40:52 S1 175 S175 +12:30 +12:30
321 Kristīna Novikova 2013 Swedbank 00:40:53 S1 176 S176 +12:31 +12:31
322 Katrīna Karzubova 2352 00:40:54 S1 178 S177 +12:32 +12:32
323 Gundega Neiburga 2113 00:40:54 S1 177 S178 +12:32 +12:32
324 Raimonds Oškalns 2136 DOMDARIS 00:40:54 V1 146 V146 +19:29 +19:29
325 Lauma Marta Līberga 2005 00:40:56 S1 179 S179 +12:34 +12:34
326 Kristīne Kristjansone 2437 Madliena 00:40:58 S1 180 S180 +12:36 +12:36
327 Sarmīte Kunkulberga 2060 00:40:59 S1 181 S181 +12:37 +12:37
328 Anete Zirne 2561 Sportland 00:41:00 V1 147 V147 +19:35 +19:35
329 Laura Veģe 2419 DNB Service Centre 00:41:04 S1 182 S182 +12:42 +12:42
330 Beāte Latsone 2194 00:41:09 S1 183 S183 +12:47 +12:47
331 Larisa Survilo 12120 00:41:11 S1 184 S184 +12:49 +12:49
332 Zane Velmere 12384 00:41:12 S1 185 S185 +12:50 +12:50
333 Linda Vilsone 2208 00:41:13 S1 186 S186 +12:51 +12:51
334 Santa Samanta Kučere 2277 00:41:14 S1 187 S187 +12:52 +12:52
335 Kristiāna Biezuma 2107 00:41:14 S1 188 S188 +12:52 +12:52
336 Krista Ivanovska 2444 00:41:18 S1 189 S189 +12:56 +12:56
337 Amanda Ošiņa 2544 Sportland 00:41:19 S1 190 S190 +12:57 +12:57
338 Dana Alksne 2095 00:41:19 S1 191 S191 +12:57 +12:57
339 Liene Ošiņa 2542 Sportland 00:41:20 S1 192 S192 +12:58 +12:58
340 Jānis Ošiņš 2543 Sportland 00:41:20 V1 148 V148 +19:55 +19:55
341 Gerda Rozīte-Pupkeviča 2491 Pazudušais azimuts 00:41:21 S1 193 S193 +12:59 +12:59
342 Liene Zilbere 2112 00:41:22 S1 194 S194 +13:00 +13:00
343 Ritvars Gailis 2044 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:41:23 V1 149 V149 +19:58 +19:58
344 Anda Vilciņa 2224 00:41:25 S1 195 S195 +13:03 +13:03
345 Juris Gailis 2043 00:41:25 V1 150 V150 +20:00 +20:00
346 Līga Veinberga 2516 00:41:26 S1 196 S196 +13:04 +13:04
347 Laura Bērziņa 2455 DOMDARIS 00:41:27 S1 197 S197 +13:05 +13:05
348 Zanda Eihe 2031 Swedbank 00:41:29 S1 199 S198 +13:07 +13:07
349 Dace Rudzusieka 2534 Sportland 00:41:29 S1 198 S199 +13:07 +13:07
350 Vikārijs Mihejevs 2425 Madliena 00:41:30 V1 151 V151 +20:05 +20:05
351 Kristaps Viļums 12288 00:41:33 V1 152 V152 +20:08 +20:08
352 Laura Purmale 2235 00:41:35 S1 200 S200 +13:13 +13:13
353 Viola Podziņa-Ane 2018 00:41:36 S1 201 S201 +13:14 +13:14
354 Inga Možeiko 2482 00:41:37 S1 203 S202 +13:15 +13:15
355 Aiga Dombure 2157 Swedbank 00:41:37 S1 202 S203 +13:15 +13:15
356 Raivo Meier 2452 JK Hermes 00:41:43 V1 153 V153 +20:18 +20:18
357 Sindija Dimze 2377 SEMARAH HOTELS 00:41:44 S1 204 S204 +13:22 +13:22
358 Jēkabs Zudrags 12064 00:41:46 V1 154 V154 +20:21 +20:21
359 Kerija Javiča 2032 Swedbank 00:41:47 S1 206 S205 +13:25 +13:25
360 Kristiāna Paula Sīmane 2503 RedFrog 00:41:47 S1 205 S206 +13:25 +13:25
361 Ira Misāne 2243 00:41:48 S1 207 S207 +13:26 +13:26
362 Madara Betkere 2351 Poligrāfistes 00:41:49 S1 208 S208 +13:27 +13:27
363 Linda Zālīte 2518 00:41:50 S1 209 S209 +13:28 +13:28
364 Linda Kļaviņa 12012 00:41:53 S1 210 S210 +13:31 +13:31
365 Aira Semjonova 2285 00:41:55 S1 211 S211 +13:33 +13:33
366 Ilva Veidemane 2055 00:41:56 S1 212 S212 +13:34 +13:34
367 Simona Megne 2522 Teku Taku 00:41:57 S1 213 S213 +13:35 +13:35
368 Ilona Pētersone 12104 00:41:59 S1 214 S214 +13:37 +13:37
369 Jānis Krištops 12100 00:41:59 V1 155 V155 +20:34 +20:34
370 Līga Baranovska 2407 Tallink 00:42:03 S1 215 S215 +13:41 +13:41
371 Inese Ozola 2483 Inbank 00:42:04 S1 216 S216 +13:42 +13:42
372 Karina Verižņikova 2470 00:42:06 S1 217 S217 +13:44 +13:44
373 Laura Čekstere 2576 00:42:06 S1 218 S218 +13:44 +13:44
374 Edīte Barkovska 2288 00:42:08 S1 220 S219 +13:46 +13:46
375 Anda Fogele 2250 Dekšņi Skrien! 00:42:08 S1 221 S220 +13:46 +13:46
376 Līga Lapinska 2287 00:42:08 S1 219 S221 +13:46 +13:46
377 Aivis Eglītis 2370 00:42:14 V1 156 V156 +20:49 +20:49
378 Māris Kalniņš 2248 Dekšņi Skrien! 00:42:15 V1 157 V157 +20:50 +20:50
379 Santa Bērziņa 2025 Individuāli 00:42:16 S1 222 S222 +13:54 +13:54
380 Katrīna Alute 2110 00:42:17 S1 223 S223 +13:55 +13:55
381 Jānis Putniņš 2526 SIA LATTELECOM 00:42:18 V1 158 V158 +20:53 +20:53
382 Linda Putniņa 2525 SIA LATTELECOM 00:42:18 S1 224 S224 +13:56 +13:56
383 Marika Ārone 2569 00:42:19 S1 225 S225 +13:57 +13:57
384 Eva Kalniņa 2249 Dekšņi Skrien! 00:42:20 S1 226 S226 +13:58 +13:58
385 Sandra Lūse 2146 00:42:24 S1 227 S227 +14:02 +14:02
386 Jolanta Teineišeia 2606 00:42:27 S1 228 S228 +14:05 +14:05
387 Nora Zeibote 2029 00:42:28 S1 229 S229 +14:06 +14:06
388 Gita Biezuma 2106 00:42:29 S1 230 S230 +14:07 +14:07
389 Eva Lapsiņa 2142 X99 00:42:30 S1 231 S231 +14:08 +14:08
390 Paula Birģele 2484 00:42:33 S1 232 S232 +14:11 +14:11
391 Jānis Ausmanis 2375 SK Katrīna 00:42:33 V1 159 V159 +21:08 +21:08
392 Ieva Valbe 2241 Broliši 00:42:36 S1 233 S233 +14:14 +14:14
393 Alisa Batogova 2593 ATEA 00:42:37 S1 235 S234 +14:15 +14:15
394 Vaira Butane 2590 ATEA 00:42:37 S1 234 S235 +14:15 +14:15
395 Aleksis Kristaps Vīksniņš 2527 SIA LATTELECOM 00:42:38 V1 160 V160 +21:13 +21:13
396 Sindija Biseniece 2266 00:42:43 S1 236 S236 +14:21 +14:21
397 Klāvs Svilpe 2517 00:42:45 V1 161 V161 +21:20 +21:20
398 Artis Jankovskis 12344 Katrīnes 00:42:46 V1 162 V162 +21:21 +21:21
399 Krista Burģele 2310 Radisson Blu Daugava 00:42:47 S1 237 S237 +14:25 +14:25
400 Ilva Radziņa 2038 00:42:48 S1 238 S238 +14:26 +14:26
401 Kārlis Junaks 2109 00:42:50 V1 163 V163 +21:25 +21:25
402 Lelde Stupeņa 2494 00:42:56 S1 239 S239 +14:34 +14:34
403 Irīna Puško 2300 Wunder Latvia 00:43:00 S1 240 S240 +14:38 +14:38
404 Eva Kalnroze 2531 Sportland 00:43:00 V1 164 V164 +21:35 +21:35
405 Aldis Rocēns 2292 Stirnubuks.lv 00:43:01 V1 165 V165 +21:36 +21:36
406 Normunds Laizāns 2549 Sportland 00:43:03 V1 166 V166 +21:38 +21:38
407 Beāte Laizāne 2547 Sportland 00:43:04 S1 242 S241 +14:42 +14:42
408 Ieva Lācenberga Rocēna 2291 Tikai smejos! 00:43:04 S1 241 S242 +14:42 +14:42
409 Māris Bērziņš 2548 Sportland 00:43:04 V1 167 V167 +21:39 +21:39
410 Ilona Goluboviča 2080 Umbraško 00:43:05 S1 243 S243 +14:43 +14:43
411 Inta Prauliņa 2270 Čiekurkalna Road Runners 00:43:05 S1 245 S244 +14:43 +14:43
412 Zane Prauliņa 2269 Čiekurkalna Road Runners 00:43:05 S1 244 S245 +14:43 +14:43
413 Ingrīda Bahšteina 2388 INFOTRUST 00:43:08 S1 246 S246 +14:46 +14:46
414 Elīna Broka 2096 00:43:11 S1 247 S247 +14:49 +14:49
415 Ieva Krese 2097 KoBalts 00:43:11 S1 248 S248 +14:49 +14:49
416 Kristīne Prince 2322 MARATONA KLUBS 00:43:12 S1 249 S249 +14:50 +14:50
417 Natalja Skripko 2088 00:43:13 S1 250 S250 +14:51 +14:51
418 Jānis Jānis 2102 00:43:14 V1 168 V168 +21:49 +21:49
419 Karīna Ķeire 2369 00:43:15 S1 251 S251 +14:53 +14:53
420 Jana Jēgere 12260 00:43:16 S1 252 S252 +14:54 +14:54
421 Daina Arāja 2063 Kate 00:43:17 S1 253 S253 +14:55 +14:55
422 Tīna Estere Pokšāne 2221 Abas Kreisās Kājas 00:43:20 S1 254 S254 +14:58 +14:58
423 Anita Vahere-Abražune 2223 00:43:21 S1 255 S255 +14:59 +14:59
424 Inese Kanģīzere 2607 LATs gaisa satiksme 00:43:23 S1 256 S256 +15:01 +15:01
425 Liene Bedre 2349 Poligrāfistes 00:43:26 S1 257 S257 +15:04 +15:04
426 Undīne Bērziņa 2308 00:43:27 S1 258 S258 +15:05 +15:05
427 Rūta Treimane 12220 Lauku Gurķi 00:43:28 S1 259 S259 +15:06 +15:06
428 Ojārs Čeksters 2575 00:43:31 V1 169 V169 +22:06 +22:06
429 Jānis Pinkulis 12280 Sportland 00:43:39 V1 170 V170 +22:14 +22:14
430 Juta Pastore 2582 Dalbes atpūtnieki 00:43:47 S1 260 S260 +15:25 +15:25
431 Aiga Tiļčika 2311 00:43:55 S1 261 S261 +15:33 +15:33
432 Monta Vancāne 12092 00:43:56 S1 262 S262 +15:34 +15:34
433 Inga Pikšena 12424 00:44:00 S1 263 S263 +15:38 +15:38
434 Eva Onzule 2115 00:44:03 S1 264 S264 +15:41 +15:41
435 Dace Dūka 2621 GJENSIDIGE 00:44:04 S1 266 S265 +15:42 +15:42
436 Agnese Šimanska 2505 GJENSIDIGE 00:44:04 S1 265 S266 +15:42 +15:42
437 Jānis Lapsiņš 2143 X99 00:44:05 V1 171 V171 +22:40 +22:40
438 Laura Strazdiņa 12036 Ezerkauliņi 00:44:09 S1 267 S267 +15:47 +15:47
439 Kārlis Jurkāns 2439 00:44:10 V1 172 V172 +22:45 +22:45
440 Aiga Rozenberga 2231 SK Sigulda 00:44:12 S1 268 S268 +15:50 +15:50
441 Anna Fikrlova 2053 BKV Holysov 00:44:16 S1 270 S269 +15:54 +15:54
442 Solvita Depša 2341 00:44:16 S1 271 S270 +15:54 +15:54
443 Liene Jurkāne 2438 00:44:16 S1 269 S271 +15:54 +15:54
444 Linda Lazdiņa 12336 00:44:19 S1 272 S272 +15:57 +15:57
445 Kristīna Smuļko 2048 00:44:22 S1 273 S273 +16:00 +16:00
446 Austra Ošleja 2158 00:44:22 S1 274 S274 +16:00 +16:00
447 Markus Mallers 2466 00:44:30 V1 173 V173 +23:05 +23:05
448 Guna Janoviča 2045 Solis dabā 00:44:34 S1 275 S275 +16:12 +16:12
449 Kristiāna Siliņa 2036 Solis Dabā 00:44:34 S1 276 S276 +16:12 +16:12
450 Emma Nikolajeva 12328 00:44:35 S1 277 S277 +16:13 +16:13
451 Iveta Gūtmane 12368 00:44:43 S1 278 S278 +16:21 +16:21
452 Silva Skudra 12088 00:44:45 S1 279 S279 +16:23 +16:23
453 Sandra Lūse 2495 00:44:46 S1 280 S280 +16:24 +16:24
454 Santa Šakarne 2218 Swedbank 00:44:48 S1 281 S281 +16:26 +16:26
455 Edīte Bērziņa 2296 00:44:49 S1 282 S282 +16:27 +16:27
456 Rita Ramlava 2162 00:44:50 S1 283 S283 +16:28 +16:28
457 Agnis Driksna 2009 EDZL 00:44:51 V1 174 V174 +23:26 +23:26
458 Anna Terēze Poļakova 2599 00:44:52 S1 284 S284 +16:30 +16:30
459 Mārtiņš Gūtmanis 2199 Engures sportam / LVM 00:44:58 V1 175 V175 +23:33 +23:33
460 Santa Gūtmane 2406 Engures sportam 00:44:58 S1 285 S285 +16:36 +16:36
461 Aija Fedorova 2427 00:44:59 S1 286 S286 +16:37 +16:37
462 Krista Leimane 2141 00:44:59 S1 287 S287 +16:37 +16:37
463 Inga Eglīte 2233 00:45:00 S1 288 S288 +16:38 +16:38
464 Kristīne Kalēja 12300 Baltais 00:45:01 S1 289 S289 +16:39 +16:39
465 Dainis Mors 2177 00:45:05 V1 176 V176 +23:40 +23:40
466 Inga Romanovska 2585 00:45:09 S1 290 S290 +16:47 +16:47
467 Daiga Goldova 2179 00:45:13 S1 291 S291 +16:51 +16:51
468 Dace Tribocka 2017 00:45:14 S1 292 S292 +16:52 +16:52
469 Anatolijs Kozlovs 2154 00:45:15 V1 177 V177 +23:50 +23:50
470 Elza Daudze 2386 INFOTRUST 00:45:18 S1 293 S293 +16:56 +16:56
471 Rita Ragozina 2204 00:45:18 S1 295 S294 +16:56 +16:56
472 Solvita Bērziša 2371 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:45:18 S1 294 S295 +16:56 +16:56
473 Baiba Krauze 2183 00:45:19 S1 296 S296 +16:57 +16:57
474 Gunta Treimane 12212 Lauku Gurķi 00:45:22 S1 297 S297 +17:00 +17:00
475 Ilona Dobrovoļska 12196 00:45:23 S1 298 S298 +17:01 +17:01
476 Sarmīte Mežvēvere 2560 Sportland 00:45:25 S1 299 S299 +17:03 +17:03
477 Aivars Mežvēvers 2559 Sportland 00:45:25 V1 178 V178 +24:00 +24:00
478 Sintija Jansone 2500 00:45:27 S1 300 S300 +17:05 +17:05
479 Marta Māra Skrastiņa 2416 00:45:37 S1 302 S301 +17:15 +17:15
480 Alise Iļjina 2163 Swedbank 00:45:37 S1 301 S302 +17:15 +17:15
481 Elīna Deina Viļuma 12292 8626134 00:45:41 V1 179 V179 +24:16 +24:16
482 Patrīcija Enia Elnione 12232 00:45:41 S1 303 S303 +17:19 +17:19
483 Patrīcija Kepule 2002 00:45:49 S1 304 S304 +17:27 +17:27
484 Katrina Kūkuma 2596 00:45:50 S1 305 S305 +17:28 +17:28
485 Madara Zemarāja 2132 00:45:53 S1 306 S306 +17:31 +17:31
486 Sofija Reinberga 2170 00:45:59 S1 308 S307 +17:37 +17:37
487 Laura Liepiņa 2430 00:45:59 S1 309 S308 +17:37 +17:37
488 Dace Puriņa-Širmele 2479 00:45:59 S1 307 S309 +17:37 +17:37
489 Maija Mole 2469 00:46:01 S1 310 S310 +17:39 +17:39
490 Ilona Ozoliņa 2319 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:46:07 S1 311 S311 +17:45 +17:45
491 Josifs Survilo 12004 00:46:07 V1 180 V180 +24:42 +24:42
492 Mārtiņš Riekstiņš 12380 00:46:09 V1 181 V181 +24:44 +24:44
493 Zane Riekstiņa 2020 Riekstiņš&Ko 00:46:09 S1 312 S312 +17:47 +17:47
494 Šarlote Elza Medne 12400 KSSK 00:46:10 S1 313 S313 +17:48 +17:48
495 Anda Birģele 2485 00:46:17 S1 315 S314 +17:55 +17:55
496 Sintija Birģele 2487 00:46:17 S1 314 S315 +17:55 +17:55
497 Linards Mežals 2405 00:46:21 V1 182 V182 +24:56 +24:56
498 Ilze Briņķe 2150 00:46:22 S1 316 S316 +18:00 +18:00
499 Aija Krieva 2228 Dog Sport Carnikava 00:46:25 S1 317 S317 +18:03 +18:03
500 Diāna Balode 2140 Rūsiņa komanda 00:46:26 S1 318 S318 +18:04 +18:04
501 Jolanta Umbraško 2079 Umbraško 00:46:29 S1 319 S319 +18:07 +18:07
502 Baiba Ērgle 2605 MaltāGaļa 00:46:30 S1 320 S320 +18:08 +18:08
503 Ingūna Krenberga 2077 MaltāGaļa 00:46:30 S1 321 S321 +18:08 +18:08
504 Sarmīte Dārziņa 2404 00:46:40 S1 322 S322 +18:18 +18:18
505 Edgars Čerkovskis 12080 EKA 00:46:41 V1 183 V183 +25:16 +25:16
506 Ieva Freimantāle 2304 00:46:46 S1 323 S323 +18:24 +18:24
507 Dzirkstīte Žindiga 2306 Ogre 00:46:47 S1 324 S324 +18:25 +18:25
508 Ilona Zunde 2181 00:46:48 S1 326 S325 +18:26 +18:26
509 Elita Pāvulāne 2315 umbraško 00:46:48 S1 325 S326 +18:26 +18:26
510 Gabriela Sammuta 2203 00:46:51 S1 327 S327 +18:29 +18:29
511 Ilona Valdmane 2015 V5 00:46:52 S1 328 S328 +18:30 +18:30
512 Kristaps Valdmanis 2014 V5 00:46:52 V1 184 V184 +25:27 +25:27
513 Vents Strautmanis 2302 00:46:54 V1 185 V185 +25:29 +25:29
514 Annija Gulbe 12404 Rīgas 49.vsk 00:46:56 S1 329 S329 +18:34 +18:34
515 Elena Suveizda 12412 00:47:01 S1 330 S330 +18:39 +18:39
516 Adelīna Suveizda 12408 00:47:01 S1 331 S331 +18:39 +18:39
517 Edīte Krūmiņa 2167 00:47:07 S1 332 S332 +18:45 +18:45
518 Baiba Kalniņa 2276 00:47:10 S1 333 S333 +18:48 +18:48
519 Baiba Mieze 2511 Latvieši 00:47:18 S1 335 S334 +18:56 +18:56
520 Marta Luīze Erkena 2512 Ķekavas sākumskola 00:47:18 S1 334 S335 +18:56 +18:56
521 Liene Rieksta 2432 00:47:21 S1 336 S336 +18:59 +18:59
522 Zane Ingevica 2318 00:47:28 S1 338 S337 +19:06 +19:06
523 Aira Urtāne 2435 00:47:28 S1 337 S338 +19:06 +19:06
524 Dainis Matjušins 2356 FlairEngineering 00:47:29 V1 186 V186 +26:04 +26:04
525 Anete Paula Birzmale 2168 00:47:30 S1 339 S339 +19:08 +19:08
526 Juris Brencis 2328 00:47:34 V1 187 V187 +26:09 +26:09
527 Greta Navichaite 12200 00:47:34 S1 340 S340 +19:12 +19:12
528 Baiba Kanča 2321 SSK Bebra 00:47:37 S1 341 S341 +19:15 +19:15
529 Ralfs Kalējs 2099 inspire yourself 00:47:37 V1 188 V188 +26:12 +26:12
530 Maija Zara 2121 00:47:47 S1 342 S342 +19:25 +19:25
531 Kaspars Rutkis 2274 Grant Thornton 00:48:03 V1 189 V189 +26:38 +26:38
532 Elmira Khusainova 12072 Moskva River Runners 00:48:10 S1 344 S343 +19:48 +19:48
533 Ekaterina Botanogova 12060 00:48:10 S1 343 S344 +19:48 +19:48
534 Ilze Mežinska 2134 00:48:11 S1 346 S345 +19:49 +19:49
535 Liene Mežinska 2123 00:48:11 S1 345 S346 +19:49 +19:49
536 Artūrs Daudze 2387 INFOTRUST 00:48:13 V1 190 V190 +26:48 +26:48
537 Liega Skricka 12299 Lynxdojo 00:48:14 S1 347 S347 +19:52 +19:52
538 Jekaterina Petrova 12284 Jekimovi 00:48:36 S1 348 S348 +20:14 +20:14
539 Gunta Šlosberga 2206 00:48:40 S1 349 S349 +20:18 +20:18
540 Gvido Ivanovs 2205 00:48:40 V1 191 V191 +27:15 +27:15
541 Jānis Daudze 2385 INFOTRUST 00:48:42 V1 192 V192 +27:17 +27:17
542 Daiga Daudze 2384 INFOTRUST 00:48:42 S1 350 S350 +20:20 +20:20
543 Rasma Rulle 2275 00:49:18 S1 351 S351 +20:56 +20:56
544 Renāte Rulle 2608 LATs gaisa satiksme 00:49:19 S1 352 S352 +20:57 +20:57
545 Aiga Mieze 2508 Latvieši 00:49:21 S1 353 S353 +20:59 +20:59
546 Santa Dreimane-Mieze 2509 Latvieši 00:49:21 S1 354 S354 +20:59 +20:59
547 Agnese Romanova 2390 INFOTRUST 00:49:33 S1 355 S355 +21:11 +21:11
548 Kristīne Beitika 2507 Ogre 00:49:41 S1 356 S356 +21:19 +21:19
549 Gints Ozoliņš 12224 00:49:43 V1 193 V193 +28:18 +28:18
550 Andris Klaužs 2331 Klaužiņi 00:49:51 V1 194 V194 +28:26 +28:26
551 Solvita Zeipiņa 2486 00:49:58 S1 357 S357 +21:36 +21:36
552 Līva Mora 2337 00:49:59 S1 358 S358 +21:37 +21:37
553 Oksana Greidāne 2010 00:50:00 S1 359 S359 +21:38 +21:38
554 Laura Paulovska 2193 BROCĒNI 00:50:21 S1 360 S360 +21:59 +21:59
555 Irina Tomaševiča 2403 DNB banka 00:50:27 S1 361 S361 +22:05 +22:05
556 Maksims Tomaševičs 2572 00:50:27 V1 195 V195 +29:02 +29:02
557 Zane Vackare 2450 Sausās Straumes kauss 00:50:30 S1 362 S362 +22:08 +22:08
558 Ralfs Lucaus 2191 00:51:33 V1 196 V196 +30:08 +30:08
559 Laura Lucaua 2189 00:51:34 S1 364 S363 +23:12 +23:12
560 Emīlija Lucaua 2190 00:51:34 S1 363 S364 +23:12 +23:12
561 Marina Mieze 2513 Latvieši 00:52:13 S1 366 S365 +23:51 +23:51
562 Jolanta Mieze 2510 Latvieši 00:52:13 S1 365 S366 +23:51 +23:51
563 Rihards Krusts 2496 K2 00:52:16 V1 197 V197 +30:51 +30:51
564 Ada Jermacāne 2263 00:52:31 S1 367 S367 +24:09 +24:09
565 Samuels Dženzs 2057 00:52:31 V1 198 V198 +31:06 +31:06
566 Roberts Krusts 2497 K2 00:52:39 V1 199 V199 +31:14 +31:14
567 Signis Vāvere 2016 VSK Noskrien 00:53:02 V1 200 V200 +31:37 +31:37
568 Matilde Broka 2230 VSK Noskrien 00:53:03 S1 368 S368 +24:41 +24:41
569 Linda Fedotova 2126 CHUBCHIK 00:53:05 S1 369 S369 +24:43 +24:43
570 Unda Ķipure 2072 00:53:13 S1 370 S370 +24:51 +24:51
571 Patriks Gulbis 2075 00:53:13 V1 201 V201 +31:48 +31:48
572 Dace Ķipure 2073 00:53:14 S1 371 S371 +24:52 +24:52
573 Lūkass Gulbis 2074 00:53:14 V1 202 V202 +31:49 +31:49
574 Agris Skulte 12256 00:53:22 V1 203 V203 +31:57 +31:57
575 Ilze Brauna 12188 00:53:38 S1 372 S372 +25:16 +25:16
576 Lita Barone 2201 00:53:48 S1 373 S373 +25:26 +25:26
577 Laura Šīrante 2283 00:53:53 S1 374 S374 +25:31 +25:31
578 Gabriels Markuss Mikaljūns 2395 00:54:01 V1 204 V204 +32:36 +32:36
579 Daniels Klaužs 2332 Klaužiņi 00:54:02 V1 205 V205 +32:37 +32:37
580 Zanda Salceviča 2447 00:54:22 S1 375 S375 +26:00 +26:00
581 Dzintra Rafaela Mačevska 2431 00:54:30 S1 376 S376 +26:08 +26:08
582 Aiga Pavasare 2085 00:54:55 S1 377 S377 +26:33 +26:33
583 Reinis Fjodorovs 2568 BARNEKALNS 00:55:01 V1 206 V206 +33:36 +33:36
584 Sintija Šica-Mikaljūna 2396 00:55:16 S1 378 S378 +26:54 +26:54
585 Anda Fokrota 2210 00:55:32 S1 379 S379 +27:10 +27:10
586 Gunta Romanova 2603 00:55:34 S1 380 S380 +27:12 +27:12
587 Ieva Lūse 2145 00:55:36 S1 381 S381 +27:14 +27:14
588 Sandra Eglīte 2424 00:55:44 S1 382 S382 +27:22 +27:22
589 Ilga Švalbe 2327 Engures nūjotājs 00:55:55 S1 383 S383 +27:33 +27:33
590 Inese Vanaga 2604 00:55:57 S1 384 S384 +27:35 +27:35
591 Maija Lepiksone 2294 00:56:12 S1 385 S385 +27:50 +27:50
592 Evita Jansone 2100 00:56:16 S1 386 S386 +27:54 +27:54
593 Kristīne Šteinberga 2571 00:56:17 S1 387 S387 +27:55 +27:55
594 Gita Bramane 2329 Engures nūjotājs 00:56:24 S1 388 S388 +28:02 +28:02
595 Vēsma Krecele 2330 Engures nūjotājs 00:56:26 S1 389 S389 +28:04 +28:04
596 Aleksandra Kartuzova 12040 00:56:35 S1 390 S390 +28:13 +28:13
597 Juris Ceika 2355 00:56:42 V1 207 V207 +35:17 +35:17
598 Baiba Zudraga 12068 00:57:00 S1 391 S391 +28:38 +28:38
599 Eva Bērziņa 2094 Kartavkalnu buki 00:57:03 S1 392 S392 +28:41 +28:41
600 Jūlija Ločmele 2411 00:57:25 S1 393 S393 +29:03 +29:03
601 Ieva Garanča 2187 Nujo priekam 00:57:41 S1 394 S394 +29:19 +29:19
602 Angelika Bērziņa 2378 Tukums 00:58:05 S1 395 S395 +29:43 +29:43
603 Aldis Bērziņš 2372 Tukums 00:58:06 V1 208 V208 +36:41 +36:41
604 Sarmīte Lāce 2325 Engures nūjotājs 00:58:38 S1 396 S396 +30:16 +30:16
605 Iveta Pucena 2255 00:59:20 S1 397 S397 +30:58 +30:58
606 Māra Pokšāne 2219 Abas kreisās kājas 00:59:36 S1 398 S398 +31:14 +31:14
607 Diāna Ceika 2414 01:00:04 S1 399 S399 +31:42 +31:42
608 Uldis Pļaviņš 2289 01:00:24 V1 209 V209 +38:59 +38:59
609 Santa Sīpola 2086 01:00:49 S1 400 S400 +32:27 +32:27
610 Agra Vāvere 2617 VSK Noskrien 01:03:09 S1 401 S401 +34:47 +34:47
611 Guna Uldriķe 2602 01:03:10 S1 402 S402 +34:48 +34:48
612 Iveta Zvīdriņa 2358 01:03:51 S1 403 S403 +35:29 +35:29
613 Arnis Kauķis 2360 01:03:51 V1 210 V210 +42:26 +42:26
614 Ilva Māgure-Levāne 2200 Engures Sportam / Tukums 01:04:32 S1 404 S404 +36:10 +36:10
615 Liene Kauķe 2361 01:05:56 S1 405 S405 +37:34 +37:34
616 Līga Zvīdriņa 2357 01:05:56 S1 406 S406 +37:34 +37:34
617 Aldis Voitenko 2091 01:08:13 V1 211 V211 +46:48 +46:48
618 Laura Ķibure 2184 01:12:15 S1 407 S407 +43:53 +43:53
619 Dace Artmane 2198 01:12:28 S1 408 S408 +44:06 +44:06
620 Artis Ķiburs 2185 01:12:28 V1 212 V212 +51:03 +51:03
621 Māris Pūķis 2611 PŪĶI 01:15:51 V1 213 V213 +54:26 +54:26
622 Ingrīda Pūķe 2612 PŪĶI 01:16:50 S1 409 S409 +48:28 +48:28
623 Inta Kapče 2040 01:23:20 S1 410 S410 +54:58 +54:58
624 Monta Ševļakova 2472 Vāverītes 01:23:21 S1 411 S411 +54:59 +54:59
625 Dagnija Ševļakova 2474 Vāverītes 01:23:22 S1 412 S412 +55:00 +55:00
626 Uldis Švēde 2254 DNF
627 Renāte Ieviņa 2614 DNF
628 Ivars Āboltiņš 12301 Lynxdojo DNF
629 Saimons Dženzs 2058 DNF
630 Aija Mežale 2305 Ogre DNF
631 Ilze Eglīte 2120 Eglīši DNF
632 Anita Millere 2454 DNF
633 Anna Linda Korenika 2173 DNF
634 Ineta Rūtiņa 2174 DNF
635 Līga Kjapsņa 2222 Pārupes DNF
636 Linda Zuze 12048 Tallink DNF
637 Amanda Muceniece 2176 DNF
638 Sintija Oškalne 2135 DOMDARIS DNF
639 Inga Lagzdiņa 2182 DNF
640 Māris Treimanis 12213 DNF