LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Andris Ronimoiss 6135 Inov-8 / OSveikals.lv 01:46:56 VL2 1 V1 +00:00 +00:00 00:31 1000 242 1242
2 Uldis Kļaviņš 6083 VSK Noskrien Rieksti 01:50:20 VL2 2 V2 +03:24 +03:24 00:28 969 268 1237
3 Jānis Šņoriņš 6233 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 01:55:22 VLJ 1 V3 +08:26 +00:00 00:30 927 250 1177
4 Mārcis Bokmanis 6265 DNB banka 01:56:13 VL2 3 V4 +09:17 +09:17 00:42 920 179 1099
5 Aigars Kalnups 6113 SSK Bebra 01:56:25 VL2 4 V5 +09:29 +09:29 00:35 919 214 1133
6 Kalvis Alseika 6209 Maratona Klubs 01:57:39 VLJ 2 V6 +10:43 +02:17 00:37 909 203 1112
7 Jevgeņijs Stepanovs 6131 DzSK Lokomotīve 02:01:56 VL2 5 V7 +15:00 +15:00 00:46 877 163 1040
8 Mārtiņš Marnauza 6242 02:02:04 VL2 6 V8 +15:08 +15:08 00:51 876 147 1023
9 Nikolajs Saulītis 6027 Limbaži 02:02:11 VL3 1 V9 +15:15 +00:00 00:33 875 227 1102
10 Artūrs Blūmiņš 6129 Virsotne / MARMOT 02:02:17 VL2 7 V10 +15:21 +15:21 00:37 874 203 1077
11 Konstantīns Biktimirovs 6148 VSK Noskrien 02:02:38 VL2 8 V11 +15:42 +15:42 00:41 872 183 1055
12 Artis Logins 6190 02:02:47 VLJ 3 V12 +15:51 +07:25 00:55 871 136 1007
13 Uldis Klepers 6056 Ziemeļkurzeme OK / 30draugi.lv 02:03:47 VL2 9 V13 +16:51 +16:51 00:47 864 160 1024
14 Raivis Reinfelds 6232 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 02:03:57 VL2 10 V14 +17:01 +17:01 00:34 863 221 1084
15 Artis Krievāns 6173 02:04:25 VL3 2 V15 +17:29 +02:14 00:46 859 163 1022
16 Andris Sprūds 6085 Divplākšņi / VSK Noskrien 02:05:14 VL2 11 V16 +18:18 +18:18 00:46 854 163 1017
17 Ģirts Dakša 6168 02:05:57 VL2 12 V17 +19:01 +19:01 00:55 849 136 985
18 Vents Lupkins 6283 02:06:07 VL2 13 V18 +19:11 +19:11 00:34 848 221 1069
19 Juris Gudēvics - Liepiņš 6123 VSK Noskrien 02:06:14 VL2 14 V19 +19:18 +19:18 00:32 847 234 1081
20 Ivo Rudinskis 6145 Saldus Boksa Klubs 02:06:17 VL2 15 V20 +19:21 +19:21 00:34 847 221 1068
21 Matīss Haritonovs 6263 Salomon | Taku Skrējējs 02:06:41 VL2 16 V21 +19:45 +19:45 00:43 844 174 1018
22 Austris Armans 6112 ASK PATRIA SPORTLAND 02:08:16 VL2 17 V22 +21:20 +21:20 00:47 834 160 994
23 Juris Šehtels 6183 Ādaži 02:08:45 VL3 3 V23 +21:49 +06:34 00:41 831 183 1014
24 Reinis Skorovs 6140 VSK Noskrien 02:10:21 VLJ 4 V24 +23:25 +14:59 00:32 820 234 1054
25 Ivars Jankavs 16016 02:10:29 VL3 4 V25 +23:33 +08:18 01:14 820 101 921
26 Jānis Actiņš 6079 VSK Noskrien / LSC 02:11:13 VL3 5 V26 +24:17 +09:02 00:51 815 147 962
27 Agris Rusmanis 6146 Saldus Boksa Klubs 02:11:14 VL2 18 V27 +24:18 +24:18 00:35 815 214 1029
28 Guntis Šmaukstelis 6045 Čop čop čop 02:11:35 VL2 19 V28 +24:39 +24:39 00:40 813 188 1001
29 Aigars Lūsis 6231 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 02:11:39 VL4 1 V29 +24:43 +00:00 00:52 812 144 956
30 Normunds Bremze 6058 Rīga 02:11:52 VL3 6 V30 +24:56 +09:41 01:02 811 121 932
31 Rihards Volfs 6072 RajA 02:11:58 VL2 20 V31 +25:02 +25:02 00:42 810 179 989
32 Jānis Teteris 6203 A2 02:12:13 VL3 7 V32 +25:17 +10:02 00:58 809 129 938
33 Sergejs Maslobojevs 6043 02:12:19 VL2 21 V33 +25:23 +25:23 00:59 808 127 935
34 Linda Boldāne 6267 DNB Service Centre 02:12:21 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 00:52 1000 179 1179
35 Salvis Brasavs 6084 02:12:52 VL3 8 V34 +25:56 +10:41 00:41 805 183 988
36 Edgars Misiņš 6308 Patria Sportland 02:12:52 VLJ 5 V35 +25:56 +17:30 00:43 805 174 979
37 Žydrūnas Baltrušaitis 6110 Na, pagauk! 02:12:53 VL3 9 V36 +25:57 +10:42 00:46 805 163 968
38 Ainārs Kumpiņš 6092 PaBaso.lv / VSK Noskrien 02:13:10 VL2 22 V37 +26:14 +26:14 00:49 803 153 956
39 Jānis Šnepste 6255 VSK Noskrien 02:13:42 VL3 10 V38 +26:46 +11:31 00:48 800 156 956
40 Mārtiņš Miķelsons 6012 www.lmp.lv / VSK Noskrien 02:13:44 VL3 11 V39 +26:48 +11:33 00:43 800 174 974
41 Kaspars Ģērmanis 6089 02:13:47 VL2 23 V40 +26:51 +26:51 00:46 799 163 962
42 Juris Redisons 6016 Tērvetes dabas parks 02:14:19 VL3 12 V41 +27:23 +12:08 00:54 796 139 935
43 Andis Gailis 6287 Valmieras velo vienība 02:14:32 VL3 13 V42 +27:36 +12:21 00:50 795 150 945
44 Gusts Fokerots 6028 Vientuļais Vilks 02:14:50 VL2 24 V43 +27:54 +27:54 00:54 793 139 932
45 Laura Čakle 6102 Moller Auto Ventspils 02:15:02 SL2 2 S2 +02:41 +02:41 00:42 980 221 1201
46 Edgars Dzenuška 6310 02:15:15 VL2 25 V44 +28:19 +28:19 00:44 791 170 961
47 Agris Samcovs 6216 Nike+ Run Club Riga 02:16:13 VL2 26 V45 +29:17 +29:17 01:05 785 115 900
48 Hugo Jakobi 6186 Jelgavas vieglatlētikas klubs 02:16:18 VL2 27 V46 +29:22 +29:22 01:02 785 121 906
49 Sandris Šika 6250 Ogre 02:16:23 VL3 14 V47 +29:27 +14:12 00:49 784 153 937
50 Ritvars Kalniņš 6052 Skrienam kopā 02:16:37 VL3 15 V48 +29:41 +14:26 01:03 783 119 902
51 Edgars Bremze 6276 Izturība 02:16:53 VL3 16 V49 +29:57 +14:42 00:45 781 167 948
52 Intars Vēberis 6022 02:16:56 VL2 28 V50 +30:00 +30:00 00:52 781 144 925
53 Mārtiņš Priede 6249 Makara 02:17:10 VL2 29 V51 +30:14 +30:14 00:36 780 208 988
54 Ruslans Šuļga 6244 Maratona klubs / Liepāja 02:18:00 VL2 30 V52 +31:04 +31:04 01:42 775 74 849
55 Helmuts Rasa 6303 Sportland 02:18:42 VL2 31 V53 +31:46 +31:46 00:43 771 174 945
56 Miks Pētersons 6214 Nordi Furniture 02:18:54 VL2 32 V54 +31:58 +31:58 00:51 770 147 917
57 Mārtiņš Dīcis 6035 VSK Noskrien 02:18:55 VL2 33 V55 +31:59 +31:59 00:45 770 167 937
58 Valdis Rozentāls 6279 02:19:04 VL3 17 V56 +32:08 +16:53 00:51 769 147 916
59 Andris Ludriks 6008 VSK Noskrien Rieksti 02:19:11 VL3 18 V57 +32:15 +17:00 00:39 768 192 960
60 Edijs Vilnis 6160 VSK Noskrien 02:19:32 VL3 19 V58 +32:36 +17:21 00:44 766 170 936
61 Aleksandrs Orlovs 6087 02:20:04 VL2 34 V59 +33:08 +33:08 00:44 763 170 933
62 Didzis Malderis 6293 Salaspils Zīriņi 02:20:34 VLJ 6 V60 +33:38 +25:12 00:59 761 127 888
63 Daniels Buko 6295 02:21:05 VLJ 7 V61 +34:09 +25:43 01:20 758 94 852
64 Mārtiņš Niklass 6202 TRX Cēsis 02:21:15 VL3 20 V62 +34:19 +19:04 00:43 757 174 931
65 Andis Rumbenieks 6241 vvk 02:21:24 VL3 21 V63 +34:28 +19:13 01:04 756 117 873
66 Algirdas Medeikis 6256 Bėgimo klubas 02:21:30 VL2 35 V64 +34:34 +34:34 01:09 756 109 865
67 Valentīns Ščedrovs 6073 Supercompensation 02:21:31 VL3 22 V65 +34:35 +19:20 00:45 756 167 923
68 Magnus Zalsters 6059 02:21:36 VL2 36 V66 +34:40 +34:40 00:55 755 136 891
69 Oskars Geide 6239 02:21:42 VL2 38 V67 +34:46 +34:46 00:45 755 167 922
70 Konstantīns Krjačko 6098 Ronakochi 02:21:42 VL2 37 V68 +34:46 +34:46 01:07 755 112 867
71 Imants Vadzis 6260 02:22:10 VL2 39 V69 +35:14 +35:14 01:20 752 94 846
72 Ruben Martinez 6019 02:22:11 VL2 40 V70 +35:15 +35:15 00:50 752 150 902
73 Aigars Bundzinieks 6080 02:22:47 VL3 23 V71 +35:51 +20:36 00:49 749 153 902
74 Juris Černadjevs 6062 02:22:49 VL3 24 V72 +35:53 +20:38 01:01 749 123 872
75 Igors Šutovs 6057 02:23:06 VL2 41 V73 +36:10 +36:10 00:57 747 132 879
76 Vita Devjatņikova 6309 Moller Auto Ventspils / MRC 02:23:19 SL2 3 S3 +10:58 +10:58 00:52 923 179 1102
77 Vilnis Frišfelds 6144 LU 02:23:39 VL3 25 V74 +36:43 +21:28 00:59 744 127 871
78 Artūrs Ketlers 6000 VSK Noskrien / SK Dzērvene 02:23:47 VLJ 8 V75 +36:51 +28:25 00:40 744 188 932
79 Uldis Kirtovskis 6039 Izturība 02:24:11 VL4 2 V76 +37:15 +12:32 01:07 742 112 854
80 Ainārs Gudēvics 6081 VSK Noskrien 02:24:16 VL2 42 V77 +37:20 +37:20 00:44 741 170 911
81 Kristaps Kanna 6307 Patria Sportland 02:24:50 VL2 43 V78 +37:54 +37:54 00:54 738 139 877
82 Gints Peleckis 6172 Sri Chinmoy Marathon Team 02:24:51 VL2 44 V79 +37:55 +37:55 00:38 738 197 935
83 Aivis Putnāns 6156 Let's Go! 02:25:00 VL2 45 V80 +38:04 +38:04 00:44 737 170 907
84 Einārs Masteiko 6257 02:25:32 VL3 26 V81 +38:36 +23:21 00:47 735 160 895
85 Ivo Ielītis 16004 02:25:47 VL2 46 V82 +38:51 +38:51 01:05 734 115 849
86 Vitālijs Golubeckis 6275 VSK Noskrien 02:26:00 VLJ 9 V83 +39:04 +30:38 00:57 732 132 864
87 Edgars Sprūds 6199 02:26:00 VL2 47 V84 +39:04 +39:04 00:32 732 234 966
88 Jānis Važņevičs 6166 Līvānu VK 02:26:06 VL4 3 V85 +39:10 +14:27 01:08 732 110 842
89 Taavi Tammik 6165 Suusaklubi Jõulu / SSK Bebra 02:26:17 VLJ 10 V86 +39:21 +30:55 00:53 731 142 873
90 Anete Švilpe 6221 VSK Noskrien Vāveres 02:26:18 SLJ 1 S4 +13:57 +00:00 00:44 905 211 1116
91 Kristaps Ceriņš 6054 02:26:32 VL2 48 V87 +39:36 +39:36 01:01 730 123 853
92 Kaspars Pētersons 6040 VSK Noskrien 02:26:56 VL2 49 V88 +40:00 +40:00 01:15 728 100 828
93 Viesturs Zimackis 6122 02:27:27 VL2 50 V89 +40:31 +40:31 00:47 725 160 885
94 Oskars Dambrovs 6152 02:27:32 VL2 51 V90 +40:36 +40:36 00:58 725 129 854
95 Kristaps Poddubnijs 6302 Sportland 02:27:47 VL2 52 V91 +40:51 +40:51 00:54 724 139 863
96 Ekaterina Korobkina 6161 Panatta 02:28:37 SL2 4 S5 +16:16 +16:16 00:59 891 158 1049
97 Andris Drešmanis 6069 DzSK Lokomotīve 02:29:05 VL3 27 V92 +42:09 +26:54 00:48 717 156 873
98 Edgars Lujāns 6192 Labi būs! 02:29:18 VL2 53 V93 +42:22 +42:22 00:35 716 214 930
99 Arnis Ābelīte 6228 Virsotne/Marmot 02:29:23 VL3 28 V94 +42:27 +27:12 00:42 716 179 895
100 Danila Seluto 6107 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:29:32 VL2 54 V95 +42:36 +42:36 00:56 715 134 849
101 Pēteris Kaļiņins 6137 Moller Auto Ventspils 02:29:33 VL3 29 V96 +42:37 +27:22 00:54 715 139 854
102 Andris Ažēns 6189 VSK Noskrien 02:29:38 VL2 55 V97 +42:42 +42:42 00:50 715 150 865
103 Alvita Mirecka 6282 Ziemeļkurzeme OK 02:29:45 SL3 1 S6 +17:24 +00:00 01:06 884 141 1025
104 Andris Bāliņš 6001 VSK Noskrien 02:29:45 VL2 56 V98 +42:49 +42:49 00:50 714 150 864
105 Artūrs Topecs 6023 SK Dzērvene II 02:29:47 VL2 57 V99 +42:51 +42:51 00:56 714 134 848
106 Māris Dazarts 6169 02:30:01 VL2 58 V100 +43:05 +43:05 01:09 713 109 822
107 Mārtiņš Ozoliņš 6188 Individuāli 02:30:08 VL2 59 V101 +43:12 +43:12 01:06 712 114 826
108 Pjotrs Adjukovs 6301 SIA LATTELECOM 02:30:12 VL2 60 V102 +43:16 +43:16 01:06 712 114 826
109 Jānis Cīmurs 6071 cīmurēni 02:30:21 VL2 61 V103 +43:25 +43:25 00:38 711 197 908
110 Valērijs Vaseņins 6116 02:30:30 VL4 4 V104 +43:34 +18:51 01:24 711 89 800
111 Oliver Kask 6264 Skiclub Christmas 02:30:39 VLJ 11 V105 +43:43 +35:17 01:40 710 75 785
112 Armands Lunts 6065 VSK Noskrien 02:30:54 VL3 30 V106 +43:58 +28:43 01:16 709 99 808
113 Viviana Kirilova 6134 VSK Noskrien Vāveres 02:30:59 SL3 2 S7 +18:38 +01:14 00:37 877 251 1128
114 Nauris Spalviņš 6259 Mailigen 02:31:06 VL2 62 V107 +44:10 +44:10 01:35 708 79 787
115 Dainis Saukāns 6007 02:31:10 VL3 31 V108 +44:14 +28:59 01:35 707 79 786
116 Edgars Rūtiņš 6210 Maratona Klubs 02:31:28 VL3 32 V109 +44:32 +29:17 01:09 706 109 815
117 Irīna Štūla-Pankoka 6201 Liepājas Vieglatlētikas klubs 02:31:35 SL2 5 S8 +19:14 +19:14 00:47 873 198 1071
118 Normunds Kuzāks 6234 SK Sigulda 02:31:57 VL2 63 V110 +45:01 +45:01 01:08 704 110 814
119 Juris Perunovs 6038 Zoorbagan 02:31:57 VL3 33 V111 +45:01 +29:46 00:55 704 136 840
120 Elīna Masteiko 6236 SK Sigulda 02:31:58 SL2 6 S9 +19:37 +19:37 01:08 871 137 1008
121 Ģirts Bulāns 6064 02:32:04 VL2 64 V112 +45:08 +45:08 00:41 703 183 886
122 Agris Dreimanis 6245 02:32:18 VL2 65 V113 +45:22 +45:22 00:58 702 129 831
123 Vladislavs Aļehnovičs 6074 KROKUS 02:33:00 VL2 67 V114 +46:04 +46:04 00:40 699 188 887
124 Gints Bērziņš 6200 02:33:00 VL2 66 V115 +46:04 +46:04 00:54 699 139 838
125 Artūrs Pielēns-Pelēns 6246 Lattelecom 02:33:01 VL2 68 V116 +46:05 +46:05 01:07 699 112 811
126 Uģis Holsts 6095 SSK Bebra 02:34:01 VL3 34 V117 +47:05 +31:50 00:38 694 197 891
127 Ainis Kanaviņš 6097 SSK Bebra 02:34:20 VL3 35 V118 +47:24 +32:09 00:47 693 160 853
128 Aleksejs Pozdņakovs 6207 Maratona Klubs 02:34:26 VL3 36 V119 +47:30 +32:15 01:05 692 115 807
129 Juris Rukkalns 6269 Ragana 02:34:39 VL4 5 V120 +47:43 +23:00 01:19 691 95 786
130 Edgars Balunovs 6127 Olainfarm 02:34:45 VL2 69 V121 +47:49 +47:49 01:19 691 95 786
131 Uģis Verza 6086 02:34:54 VL2 70 V122 +47:58 +47:58 01:05 690 115 805
132 Kristaps Caune 6018 CaunietisLV 02:35:17 VLJ 12 V123 +48:21 +39:55 00:42 689 179 868
133 Anrijs Požarskis 6206 VSK Noskrien 02:35:40 VL3 37 V124 +48:44 +33:29 01:18 687 96 783
134 Evita Ruskova 6034 VSK Noskrien 02:35:49 SL2 7 S10 +23:28 +23:28 01:15 849 124 973
135 Arvīds Germovs 6063 02:35:51 VL3 38 V125 +48:55 +33:40 01:10 686 107 793
136 Raitis Puriņš 6048 VSK Noskrien / Zemgales Ziņas 02:35:54 VL4 6 V126 +48:58 +24:15 01:11 686 106 792
137 Raimonds Ronis 6010 02:36:01 VL2 71 V127 +49:05 +49:05 00:51 685 147 832
138 Mārcis Bratka 6281 02:36:10 VL2 72 V128 +49:14 +49:14 00:59 685 127 812
139 Meelis Kukk 6139 Pärnu 02:36:12 VL4 7 V129 +49:16 +24:33 01:03 685 119 804
140 Laura Lapiņa 6251 Siguldas maratona klubs / Isostar 02:36:27 SL3 3 S11 +24:06 +06:42 01:28 846 106 952
141 Reinis Blūms 6292 02:36:37 VL2 73 V130 +49:41 +49:41 01:04 683 117 800
142 Nauris Hofmanis 6198 REMOSS 02:36:46 VLJ 13 V131 +49:50 +41:24 00:52 682 144 826
143 Kārlis Būmans 6176 VSK Noskrien 02:36:52 VLJ 14 V132 +49:56 +41:30 01:11 682 106 788
144 Ilze Limanāne 6006 VSK Noskrien Vāveres 02:36:55 SL2 8 S12 +24:34 +24:34 00:54 843 172 1015
145 Andris Jansons 6222 VSK Noskrien 02:37:25 VL4 8 V133 +50:29 +25:46 00:57 679 132 811
146 Jānis Jurševskis 6258 Jelgava 02:37:38 VL2 74 V134 +50:42 +50:42 00:55 678 136 814
147 Edgars Ezers 6150 Dabas Dots 02:37:56 VL2 75 V135 +51:00 +51:00 01:03 677 119 796
148 Ludmila Joce 6136 Moller Auto Ventspils 02:37:58 SL3 4 S13 +25:37 +08:13 01:02 838 150 988
149 Agita Grizāne 6031 VSK Noskrien 02:37:59 SL2 9 S14 +25:38 +25:38 01:06 838 141 979
150 Arvydas Gintauskas 6299 BĖGIMO KLUBAS 02:38:01 VL2 76 V136 +51:05 +51:05 01:20 677 94 771
151 Tomas Aglinskas 6304 Goodlife 02:38:07 VL2 77 V137 +51:11 +51:11 01:26 676 87 763
152 Kaspars Purmalietis 6051 02:38:52 VL2 78 V138 +51:56 +51:56 01:19 673 95 768
153 Līga Līce 6068 DzSK Lokomotīve 02:38:57 SL3 5 S15 +26:36 +09:12 01:12 833 129 962
154 Māris Videmanis 6178 Mežsusuri 02:39:07 VL2 79 V139 +52:11 +52:11 01:22 672 91 763
155 Edmunds Gržibovskis 6076 VSK noskrien / SK Dzērvene 02:39:13 VL3 39 V140 +52:17 +37:02 01:17 672 97 769
156 Antra Dumbrovska 6093 02:39:26 SL2 10 S16 +27:05 +27:05 01:18 830 119 949
157 Ieva Pūce 6213 VSK Noskrien Blonde 02:39:28 SL3 6 S17 +27:07 +09:43 01:16 830 122 952
158 Uldis Velps 6175 VSK Noskrien 02:39:32 VL3 40 V141 +52:36 +37:21 01:20 670 94 764
159 Edgars Goba 6025 Salaspils Zīriņi 02:39:46 VL3 41 V142 +52:50 +37:35 01:19 669 95 764
160 Vitālijs Muzika 6033 VSK Noskrien 02:40:14 VL3 42 V143 +53:18 +38:03 01:45 667 71 738
161 Voldemārs Ārons 6014 Jensen Metal 02:40:51 VLJ 15 V144 +53:55 +45:29 00:42 665 179 844
162 Māris Heinols 6237 Kocēnu novads 02:40:53 VL3 43 V145 +53:57 +38:42 01:25 665 88 753
163 Aigars Beks 6114 02:41:17 VL3 44 V146 +54:21 +39:06 01:29 663 84 747
164 Artūrs Bernovskis 6101 Mailigen 02:41:34 VL2 80 V147 +54:38 +54:38 00:56 662 134 796
165 Igors Zolotovs 6029 02:41:47 VL3 45 V148 +54:51 +39:36 01:12 661 104 765
166 Ritvars Mūrnieks 6243 02:42:13 VL2 81 V149 +55:17 +55:17 01:21 659 93 752
167 Anastasija Vasko 6015 02:42:43 SL2 11 S18 +30:22 +30:22 01:07 813 139 952
168 Jānis Pārums 6248 Projekts Etiopietis 02:42:58 VL2 82 V150 +56:02 +56:02 01:21 656 93 749
169 Arūnas Dubinskas 6128 02:42:59 VL3 46 V151 +56:03 +40:48 01:08 656 110 766
170 Arnis Mālbergs 6162 VSK Noskrien 02:43:07 VL2 83 V152 +56:11 +56:11 01:15 656 100 756
171 Dāvis Poliņš 6286 VSK Noskrien 02:43:15 VL2 84 V153 +56:19 +56:19 00:33 655 227 882
172 Žanis Cibuļskis 6164 Sliņķis 02:43:19 VL2 85 V154 +56:23 +56:23 01:08 655 110 765
173 Sandis Kanbergs 6191 Brīvsolis 02:43:40 VL2 86 V155 +56:44 +56:44 00:44 653 170 823
174 Aivis Štemmers 6111 SK Pūre 02:43:42 VL2 87 V156 +56:46 +56:46 00:32 653 234 887
175 Aivars Puriņš 6290 - 02:43:44 VL3 47 V157 +56:48 +41:33 01:09 653 109 762
176 Gvido Borovskis 6106 VSK Noskrien 02:43:46 VL2 88 V158 +56:50 +56:50 00:44 653 170 823
177 Svajunas Sukackas 6115 Adventure runners 02:43:50 VL3 48 V159 +56:54 +41:39 01:07 653 112 765
178 Igors Trofimenko 6100 02:44:23 VL2 89 V160 +57:27 +57:27 01:23 651 90 741
179 Zanda Kārkliņa 6270 Baldones sieviešu skriešanas komanda 02:44:43 SL3 7 S19 +32:22 +14:58 01:24 804 111 915
180 Kārlis Kravis 6229 Crossfit Rīdzene 2 02:44:45 VL2 90 V161 +57:49 +57:49 00:39 649 192 841
181 Gunārs Grundštoks 6024 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:44:45 VL2 91 V162 +57:49 +57:49 01:22 649 91 740
182 Lauris Labanovskis 6211 02:45:00 VL2 92 V163 +58:04 +58:04 01:23 648 90 738
183 Anrijs Tērauds 6288 ELEVATION 02:45:15 VL3 49 V164 +58:19 +43:04 01:09 647 109 756
184 Ģirts Vēsma 6037 02:45:19 VL4 9 V165 +58:23 +33:40 01:32 647 82 729
185 Didzis Kalējs 6252 02:45:21 VL2 93 V166 +58:25 +58:25 01:14 647 101 748
186 Mārtiņš Allers 6155 02:46:47 VL3 50 V167 +59:51 +44:36 01:20 641 94 735
187 Uvis Braunfelds 6138 Moller Auto Ventspils 02:46:50 VL3 51 V168 +59:54 +44:39 01:08 641 110 751
188 Dzintars Lūsis 6167 Dinamo 02:47:10 VL4 10 V169 +1:00:14 +35:31 01:21 640 93 733
189 Gintare Litvinaviciene 6159 Begimo keliones 02:47:24 SL3 8 S20 +35:03 +17:39 01:22 791 113 904
190 Jānis Vizulis 6179 02:47:49 VL2 94 V170 +1:00:53 +1:00:53 01:10 637 107 744
191 Ieva Biedrīte 6021 Grauda Spēks 02:47:59 SL2 12 S21 +35:38 +35:38 01:13 788 127 915
192 Ernests Važa 6205 Engures Sportam 02:48:11 VL2 95 V171 +1:01:15 +1:01:15 00:31 636 242 878
193 Jānis Marčinkus 6124 Rīgas satiksme / Arodbiedrība / SK Ozolnieki 02:48:12 VL4 11 V172 +1:01:16 +36:33 01:26 636 87 723
194 Guntis Vijgriezis 6193 Door Solutions Team 02:49:13 VL3 52 V173 +1:02:17 +47:02 00:49 632 153 785
195 Denis Aļeksejevs 6158 Zemeņu eklēriņi 02:49:14 VL2 96 V174 +1:02:18 +1:02:18 00:46 632 163 795
196 Linda Laurena 6094 02:49:29 SL2 13 S22 +37:08 +37:08 01:12 781 129 910
197 Rolands Štrehers 6306 VSK Noskrien 02:49:49 VL2 97 V175 +1:02:53 +1:02:53 00:41 630 183 813
198 Inese Otomere 6215 02:50:15 SL2 14 S23 +37:54 +37:54 01:13 777 127 904
199 Guntars Siliņš 6075 KROKUS 02:50:56 VL3 53 V176 +1:04:00 +48:45 01:13 626 103 729
200 Andris Žuravļovs 6272 Warrior Workout 02:51:08 VL2 98 V177 +1:04:12 +1:04:12 01:43 625 73 698
201 Mārtiņš Malzubris 6061 Zubru trieciens 02:51:14 VL2 99 V178 +1:04:18 +1:04:18 00:49 624 153 777
202 Antra Lukševica 6109 VSK Noskrien / Divplākšņi 02:51:44 SL2 15 S24 +39:23 +39:23 01:08 771 137 908
203 Māra Braslava 6042 02:51:54 SL2 16 S25 +39:33 +39:33 01:13 770 127 897
204 Ilze Smilga 6099 DOMDARIS 02:52:10 SL3 9 S26 +39:49 +22:25 01:30 769 103 872
205 Guntars Būmans 6184 VSK Noskrien 02:52:23 VL3 54 V179 +1:05:27 +50:12 01:32 620 82 702
206 Edgars Lapiņš 6017 SSE Riga / VSK Noskrien 02:52:29 VL2 100 V180 +1:05:33 +1:05:33 01:40 620 75 695
207 Ainārs Grīnvalds 6151 LVM / MammaDaba 02:52:42 VL3 55 V181 +1:05:46 +50:31 01:07 619 112 731
208 Natālija Treulande 6119 VSK Noskrien 02:52:43 SL2 17 S27 +40:22 +40:22 01:13 766 127 893
209 Dzintars Dūdiņš 6225 Siguldas Maratona klubs 02:53:44 VL3 56 V182 +1:06:48 +51:33 00:48 616 156 772
210 Egils Boitmanis 6284 Boitmaņi 02:53:46 VL2 101 V183 +1:06:50 +1:06:50 01:23 615 90 705
211 Andris Bērziņš 6118 02:53:54 VL3 57 V184 +1:06:58 +51:43 01:46 615 71 686
212 Andrus Naulainen 6268 Saaremaa 02:54:19 VL2 102 V185 +1:07:23 +1:07:23 01:17 613 97 710
213 Ilva Kārkliņa 6181 02:54:21 SL3 10 S28 +42:00 +24:36 01:23 759 112 871
214 Iveta Niedre 6090 MARATONA KLUBS / LSC / VSK Nokrien 02:54:29 SL3 11 S29 +42:08 +24:44 01:38 759 95 854
215 Mārcis Jēgers 6026 VSK Noskrien / Psyhopath 13 02:54:48 VL2 103 V186 +1:07:52 +1:07:52 01:36 612 78 690
216 Inga Ziediņa 6078 Maratona klubs/ VSK Noskrien 02:54:55 SL3 12 S30 +42:34 +25:10 01:01 757 152 909
217 Mārtiņš Eglijs 6132 Tikko precējušies 02:55:54 VL2 104 V187 +1:08:58 +1:08:58 00:59 608 127 735
218 Iveta Eglija 6133 Tikko precējušies 02:55:55 SL2 18 S31 +43:34 +43:34 00:58 752 160 912
219 Harijs Heislers 6274 02:56:08 VL2 105 V188 +1:09:12 +1:09:12 01:26 607 87 694
220 Ieva Užāne 6117 Tasmānijas Velli 02:56:19 SL2 19 S32 +43:58 +43:58 01:15 751 124 875
221 Līga Linuža 6174 02:56:25 SLJ 2 S33 +44:04 +30:07 01:11 750 131 881
222 Dzintars Petrovs 6125 Rīgas satiksme / Arodbiedrība 02:56:52 VL3 58 V189 +1:09:56 +54:41 02:30 605 50 655
223 Dace Ancāne 6157 Let's Go! 02:57:11 SL2 20 S34 +44:50 +44:50 01:24 747 111 858
224 Juris Opeņhovskis 6077 02:57:25 VL2 106 V190 +1:10:29 +1:10:29 01:35 603 79 682
225 Sabīne Bunere 6066 02:57:25 SL2 21 S35 +45:04 +45:04 01:33 746 100 846
226 Helmuts Polis 6247 FK Kalsnava 02:58:12 VL3 59 V191 +1:11:16 +56:01 00:52 600 144 744
227 Roamāns Koškins 6197 02:58:22 VL3 60 V192 +1:11:26 +56:11 01:19 600 95 695
228 Zigmārs Krūmiņš 6163 02:58:27 VL2 107 V193 +1:11:31 +1:11:31 00:57 599 132 731
229 Jānis Bogdanovs 6278 02:58:47 VL3 61 V194 +1:11:51 +56:36 01:26 598 87 685
230 Zane Dziļuma 6050 02:59:19 SL2 22 S36 +46:58 +46:58 01:15 738 124 862
231 Arūnas Beržinskas 6171 03:00:00 VL3 62 V195 +1:13:04 +57:49 01:02 594 121 715
232 Raivis Širmelis 6082 03:00:33 VL3 63 V196 +1:13:37 +58:22 01:02 592 121 713
233 Jekaterina Dmitrijeva 6180 VSK Noskrien Blonde 03:00:42 SL2 23 S37 +48:21 +48:21 01:30 732 103 835
234 Zane Vanaga 6011 VSK Noskrien 03:00:45 SL2 24 S38 +48:24 +48:24 00:54 732 172 904
235 Edgars Bergs 6196 VSK Noskrien 03:02:10 VL2 108 V197 +1:15:14 +1:15:14 00:41 587 183 770
236 Iveta Leja 6273 VSK Noskrien 03:03:18 SL3 13 S39 +50:57 +33:33 01:42 722 91 813
237 Līga Rukšāne 6049 Mana mīļākā komanda 03:03:45 SL2 25 S40 +51:24 +51:24 01:39 720 94 814
238 Ivars Austers 6067 Turbo 03:04:32 VL3 64 V198 +1:17:36 +1:02:21 01:20 579 94 673
239 Madara Tīģere 6088 03:04:47 SLJ 3 S41 +52:26 +38:29 01:35 716 98 814
240 Didzis Gasiņš 6044 Salaspils Zīriņi 03:05:40 VL3 65 V199 +1:18:44 +1:03:29 00:54 576 139 715
241 Elīna Jokuma 6285 03:06:22 SL2 26 S42 +54:01 +54:01 01:09 710 135 845
242 Ralfs Jumiķis 6182 03:06:39 VLJ 16 V200 +1:19:43 +1:11:17 00:54 573 139 712
243 Kaspars Kalniņš 6227 4 brāļi 03:07:35 VL3 66 V201 +1:20:39 +1:05:24 01:20 570 94 664
244 Reinis Zauers 6305 03:08:43 VL2 109 V202 +1:21:47 +1:21:47 01:30 567 83 650
245 Regnārs Valciņš 6046 RL Grupa 03:09:17 VL3 67 V203 +1:22:21 +1:07:06 01:29 565 84 649
246 Aivars Lapa 6120 Autostarts.lv 03:09:39 VL3 68 V204 +1:22:43 +1:07:28 01:11 564 106 670
247 Jānis Kalniņš 6005 VSK Noskrien 03:09:48 VL2 110 V205 +1:22:52 +1:22:52 01:00 563 125 688
248 Matīss Palsāns 6142 Ogres Milži 03:10:22 VL3 69 V206 +1:23:26 +1:08:11 01:44 562 72 634
249 Dmitrijs Kamarovs 16020 03:10:48 VLJ 17 V207 +1:23:52 +1:15:26 01:14 560 101 661
250 Andris Rozenbergs 6235 SK Sigulda 03:10:51 VL3 70 V208 +1:23:55 +1:08:40 01:26 560 87 647
251 Jurģis Urtāns 6096 VANAGI 03:11:29 VL2 111 V209 +1:24:33 +1:24:33 01:19 558 95 653
252 Juta Guļkeviča 6053 VSK Noskrien Blonde 03:11:51 SL2 27 S43 +59:30 +59:30 01:02 690 150 840
253 Krišjānis Hartmanis 6277 KIČE 03:11:57 VL2 112 V210 +1:25:01 +1:25:01 01:09 557 109 666
254 Krišjānis Neijs 6091 VSK Noskrien 03:12:24 VL2 113 V211 +1:25:28 +1:25:28 00:52 556 144 700
255 Oksana Juvčenko 6154 03:12:34 SL2 28 S44 +1:00:13 +1:00:13 01:33 687 100 787
256 Signe Pļaveniece 6143 03:13:15 SL2 29 S45 +1:00:54 +1:00:54 01:25 685 109 794
257 Ieva Tāle-Stangute 6271 Baldones sieviešu skriešanas komanda 03:15:14 SL2 30 S46 +1:02:53 +1:02:53 01:39 678 94 772
258 Normunds Gudens 6187 03:16:25 VL3 71 V212 +1:29:29 +1:14:14 01:53 544 66 610
259 Randa Misāne 6105 03:16:39 SL2 31 S47 +1:04:18 +1:04:18 01:57 673 79 752
260 Edgars Lielmanis 6153 SSK Bebra 03:17:04 VL2 114 V213 +1:30:08 +1:30:08 01:39 543 76 619
261 Inta Cīmure 6047 Cīmurēni 03:17:40 SL2 32 S48 +1:05:19 +1:05:19 00:54 670 172 842
262 Andris Melnis 6126 Olainfarm 03:18:31 VL2 115 V214 +1:31:35 +1:31:35 00:59 539 127 666
263 Daiga Vilkaste 6060 03:19:01 SL3 14 S49 +1:06:40 +49:16 01:28 665 106 771
264 Agnese Meikšāne 6041 Mana mīļākā komanda 03:21:10 SL2 33 S50 +1:08:49 +1:08:49 01:09 658 135 793
265 Inta Zīriuse 6294 VSK Noskrien / Divplākšņi 03:21:11 SL2 34 S51 +1:08:50 +1:08:50 01:09 658 135 793
266 Jānis Laganovskis 6004 VSK Noskrien 03:21:16 VL2 116 V215 +1:34:20 +1:34:20 00:46 531 163 694
267 Andulis Šmidlers 6300 VSK Noskrien / LSC 03:22:11 VL3 72 V216 +1:35:15 +1:20:00 01:32 529 82 611
268 Igors Savickis 6195 Kentauri 03:22:43 VL2 117 V217 +1:35:47 +1:35:47 01:00 528 125 653
269 Artjoms Gerasimčiks 6217 Swedbank 03:26:25 VL2 118 V218 +1:39:29 +1:39:29 01:12 518 104 622
270 Leonīds Malgins 6289 03:26:25 VL2 119 V219 +1:39:29 +1:39:29 00:57 518 132 650
271 Svetlana Cibuļa 6218 Swedbank 03:30:55 SL2 35 S52 +1:18:34 +1:18:34 01:20 627 116 743
272 Jānis Straukmanis 6291 Straukmanis 03:31:01 VL2 120 V220 +1:44:05 +1:44:05 01:38 507 77 584
273 Susanna Snellman 6219 03:31:05 SL3 15 S53 +1:18:44 +1:01:20 01:57 627 79 706
274 Janne Simola 6220 03:31:06 VL2 121 V221 +1:44:10 +1:44:10 01:49 507 69 576
275 Gintare Zailskaite 6240 03:31:31 SL2 36 S54 +1:19:10 +1:19:10 01:26 626 108 734
276 Martynas Lapinskas 6238 03:31:31 VL2 122 V222 +1:44:35 +1:44:35 01:28 506 85 591
277 Ance Aumeistere 6296 Laimaskoks 03:32:43 SL2 37 S55 +1:20:22 +1:20:22 01:37 622 96 718
278 Jānis Butkēvičus 6170 VSK Noskrien Seniori 03:33:03 VL2 123 V223 +1:46:07 +1:46:07 00:34 502 221 723
279 Evita Ozola 6103 VSK Noskrien 03:35:49 SL2 38 S56 +1:23:28 +1:23:28 01:30 613 103 716
280 Uģis Bents 6070 03:37:23 VL2 124 V224 +1:50:27 +1:50:27 01:30 492 83 575
281 Jānis Dille 6036 03:40:31 VL2 125 V225 +1:53:35 +1:53:35 02:04 485 60 545
282 Elīna Tolokonceva 6121 VSK Noskrien 03:42:04 SL2 39 S57 +1:29:43 +1:29:43 01:24 596 111 707
283 Kaspars Klētnieks 6002 Nūjo vesels 03:43:04 VL3 73 V226 +1:56:08 +1:40:53 01:14 479 101 580
284 Lāsma Āboliņa 6194 VSK Noskrien 03:43:37 SL3 16 S58 +1:31:16 +1:13:52 02:01 592 77 669
285 Māris Vīlips 6009 03:45:36 VL3 74 V227 +1:58:40 +1:43:25 01:18 474 96 570
286 Ilze Rata 6108 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:47:11 SL4 1 S59 +1:34:50 +00:00 01:24 583 111 694
287 Aija Dzeņkovska 6003 Nūjo vesels 03:49:23 SL3 17 S60 +1:37:02 +1:19:38 01:36 577 97 674
288 Dzintars Laganovskis 6055 AD Fitness 03:51:16 VL3 75 V228 +2:04:20 +1:49:05 01:22 462 91 553
289 Kristīne Kuka 6020 AD FITNESS 03:51:16 SL3 18 S61 +1:38:55 +1:21:31 01:56 572 80 652
290 Mareks Cišeiko 16008 SCM 03:54:01 VL2 126 V229 +2:07:05 +2:07:05 01:45 457 71 528
291 Vitālijs Jakovļevs 6013 www.endo.lv 03:55:41 VL2 127 V230 +2:08:45 +2:08:45 01:05 454 115 569
292 Iveta Radiņa-Liepkaula 6030 04:16:23 SL3 19 S62 +2:04:02 +1:46:38 01:29 516 104 620
293 Ieva Pauļuka 6297 Laimaskoks 04:18:20 SL2 40 S63 +2:05:59 +2:05:59 01:59 512 78 590
294 Anete Skrastiņa 6298 Laimaskoks 04:28:17 SL2 41 S64 +2:15:56 +2:15:56 01:17 493 121 614
295 Margarita Peteļina 6280 DNF
296 Kaspars Štromanis 6266 Cēsu alus DNF
297 Alla Radžabova-Cinovska 6208 Maratona Klubs DNF
298 Artūrs Rozenfelds 6177 Jaunmārupe skrien DNF