SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
Visvairāk pārstāvētās
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1. Jelgavas 4.vidusskola 83
2. Engures vidusskola 49
3. Aizputes vidusskola 22
4. Tukuma 2. vidusskola 20
5. Lejasciema vidusskola 13
6. Smārdes pamatskola 12
7. Mežciema pamatskola 9
8. Rīgas Centra humanitārā vidusskola 8
9. Lazdonas pamatskola 8
10. Mežinieku pamatskola 7
Ātrākie skolēni
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Artūrs Niklāvs Medveds 1242 U20V Aizputes vidusskola 00:16:09
2 Rihards Serģis 1047 U20V Sporta klubs AŠAIS 00:17:37
3 Kristiāns Potašovs 1003 U20V Sporta klubs AŠAIS 00:17:47
4 Niks Zauls 1271 U18V Limbažu un Salacgrīvas sporta skola 00:17:51
5 Artis Rožkalns 1048 U18V Sporta klubs AŠAIS 00:17:58
6 Roberts Aleksis Glazers 1050 U14V Sporta klubs AŠAIS 00:18:19
7 Mareks Ņikiforovs 1263 U18V Aizputes vidusskola 00:18:46
8 Jānis Gailītis 1374 U20V Smiltenes vidusskola 00:18:50
9 Raivo Liniņš 1319 U16V Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 00:18:59
10 Kalvis Kristers Krīgers 1253 U18V Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:19:07
Ātrākie skolnieces
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Ieva Pūpola 1243 U14S Aizputes vidusskola 00:21:04
2 Jolanta Pence 1002 U14S Lejasciema vidusskola 00:21:33
3 Līva Skoreja 1266 U16S Aizputes vidusskola 00:21:58
4 Ruta Samsonova 1193 U16S Sporta klubs AŠAIS 00:22:04
5 Santa Zemture 11381 U20S Aizputes vidusskola 00:22:07
6 Marta Kuzņecova 1192 U10S Ādažu sporta skola 00:22:20
7 Karīna Mellace 11022 U14S mežciema pamatskola 00:22:33
8 Zanda Zariņa 1231 U12S Mazzalves pamatskola 00:22:35
9 Keita Marcinkeviča 1201 U10S Laurenču sākumskola 00:22:53
10 Kitija Zaula 1272 U14S Limbažu Salacgrīvas sporta skola 00:23:04
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Arno Pušņins 1379 Laurenču sākumskola 00:22:10 +00:00 1000
2 Kristiāns Ziediņš 1394 Jelgavas 4.vidusskola 00:22:48 +00:38 972
3 Kārlis Bartuševics 1205 Jelgavas 4.vidusskola 00:23:09 +00:59 958
4 Dāvis Bartuševics 1105 Jelgavas 4.vidusskola 00:25:29 +03:19 870
5 Daniels Gribs 1267 SALASPILS SPORTA SKOLA 00:25:53 +03:43 856
6 Dāvis Bautris 1305 Rīgas Juglas viduskola 00:26:40 +04:30 831
7 Egons Krišjānis Nastevičs 1405 Jelgavas 4.vidusskola 00:26:53 +04:43 825
8 Valters Pūcītis 1310 Ādažu vidusskola 00:26:58 +04:48 822
9 Klāvs Kalniņš 1141 Jelgavas 4.vidusskola 00:27:03 +04:53 819
10 Ernests Krūmiņš 1096 Jelgavas 4.vidusskola 00:27:08 +04:58 817
11 Martins Klaucāns 11018 Mežciema pamatskola 00:27:30 +05:20 806
12 Markuss Ansons 1392 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:27:32 +05:22 805
13 Artis Upītis 1216 Jelgavas 4.vidusskola 00:28:01 +05:51 791
14 Rūdolfs Leščinskis 1351 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:28:07 +05:57 788
15 Toms Vītols 1301 Siguldas pilsētas vidusskola 00:28:10 +06:00 787
16 Daniels Salenieks 1109 Jelgavas 4.vidusskola 00:28:26 +06:16 780
17 Kristians Bērziņš 1194 Salacgrīvas vidusskola 00:28:50 +06:40 769
18 Jurģis Freināts 1222 Engures vidusskola 00:29:48 +07:38 744
19 Kristaps Osītis 1247 Mežciema pamatskola 00:30:13 +08:03 734
20 Eduards Gauris 1380 Lynxdojo 00:30:33 +08:23 726
21 Kristers Bitīts 1248 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:30:42 +08:32 722
22 Renārs Bents 1121 Rīgas 64.vidusskola 00:30:42 +08:32 722
23 Uvis Čilipāns 1333 Smārdes pamatskola 00:30:50 +08:40 719
24 Toms Kristiāns Vīksna 1143 Jelgavas 4.vidusskola 00:31:43 +09:33 699
25 Jēkabs Zvagulis 1208 Jaunpils vidusskola 00:31:51 +09:41 696
26 Namejs Dambergs 11094 tukuma ernesta birznieka 1. pamatskola 00:32:46 +10:36 677
27 Patriks Lode 1335 Smārdes pamatskola 00:33:30 +11:20 662
28 Ričards Ansons 1391 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:33:51 +11:41 655
29 Bruno Kumpiņš 1250 Rīgas 25. vidusskola 00:34:31 +12:21 642
30 Kārlis Tamenieks 11425 smārdes pamatskola 00:34:41 +12:31 639
31 Rihards Zebuliņš 1122 Rīgas 6.vidusskola 00:34:43 +12:33 639
32 Andris Daniels Klagišs 1294 Rīgas 49.vidusskola 00:34:50 +12:40 636
33 Gustavs Stirna 1337 Ikšķiles vidusskola 00:35:15 +13:05 629
34 Juris Kaldovskis 11365 Ikšķiles vidusskola 00:36:03 +13:53 615
35 Rihards Misjuro 1120 Engures vidusskola 00:36:05 +13:55 614
36 Ēriks Muško 1153 Jaunpils vidusskola 00:36:42 +14:32 604
37 Reinis Vilmanis 1364 Rīgas Franču licejs 00:37:01 +14:51 599
38 Klāvs Liepiņš 1187 Engures vidusskola 00:37:37 +15:27 589
39 Edijs Mutors 1037 Lazdonas pamatskola 00:37:51 +15:41 586
40 Oskars Skarbovskis 11445 Milzkalnes sākumskola 00:38:14 +16:04 580
41 Artuss Gasners 1099 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:17 +16:07 579
42 Leo Ivanovs 1316 Rīgas Hanzas vidusskola 00:38:47 +16:37 572
43 Emīls Rozītis 1100 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:47 +16:37 572
44 Markuss Zeltagrauds 1259 Aizputes vidusskola 00:38:53 +16:43 570
45 Rūdolfs Ose 1330 Smārdes pamatskola 00:39:57 +17:47 555
46 Konstantin Shabalin 11026 rīgas 40.vsk. 00:40:13 +18:03 551
47 Klāvs Zemturs 1093 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:28 +18:18 548
48 Martins Kronbergs 1381 Engures vidusskola 00:40:36 +18:26 546
49 Kristers Voldemārs Lazda 1387 Dzimtmisas pamatskola 00:41:00 +18:50 541
50 Ritvars Gailis 1349 Rīgas Centra Humanitārā Vidusskola 00:41:30 +19:20 534
51 Kārlis Spuriņš 1217 DOMDARIS 00:42:14 +20:04 525
52 Kristians Misjuro 1124 Engures vidusskola 00:42:39 +20:29 520
53 Pēteris Arājs 1314 Rīgas N.Draudziņas vidusskola 00:43:27 +21:17 510
54 Leonardo Šteins 11449 00:43:38 +21:28 508
55 Raivis Krūmiņš 11082 bmmp 00:44:07 +21:57 502
56 Krišjānis Ozoliņš 1254 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:46:14 +24:04 479
57 Kārlis Junaks 1320 A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola 00:48:18 +26:08 459
58 Endijs Peksis 1342 Jelgavas 4.vidusskola 00:55:05 +32:55 402
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Marta Kuzņecova 1192 Ādažu sporta skola 00:22:20 +00:00 1000
2 Keita Marcinkeviča 1201 Laurenču sākumskola 00:22:53 +00:33 976
3 Melānija Zālīte 1005 Ķekavas vidusskola 00:24:35 +02:15 908
4 Franciska Liniņa 1321 Preiļu 1.pamatskola 00:26:44 +04:24 835
5 Anna Goša 1190 Maratona klubs / Ventspils 4.vidusskola 00:26:48 +04:28 833
6 Nikola Bogača 1362 Rīgas 93. vidusskola 00:29:30 +07:10 757
7 Marta Ļaudama 1241 Aizputes vidusskola 00:30:13 +07:53 739
8 Elīna Biseniece 1356 Mežciema pamatskola 00:30:43 +08:23 727
9 Liepa Ludrika 11046 Āgenskalna sākumskola 00:34:22 +12:02 650
10 Elizabete Patrīcija Stirna 1338 Ikšķiles vidusskola 00:36:55 +14:35 605
11 Keita Zelle 1094 Jelgavas 4.vidusskola 00:37:13 +14:53 600
12 Evita Iesalniece 1361 Jēkabpils pamatskola 00:37:14 +14:54 600
13 Elīna Redisone 1315 A.Brigaderes pamatskola -TDP 00:39:04 +16:44 572
14 Katrīna Gedroviča 1188 Jaunmārupes pamatskola 00:39:39 +17:19 563
15 Kate Jukuma 11405 Siguldas pilsētas vidusskola 00:39:52 +17:32 560
16 Liene Rozenberga 1112 Siguldas pilsētas vidusskola 00:39:52 +17:32 560
17 Katrīna Ose 1325 Smārdes pamatskola 00:39:57 +17:37 559
18 Elīna Pilmane 1324 Smārdes pamatskola 00:39:57 +17:37 559
19 Laura Vētra 1095 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:40 +18:20 549
20 Kate Krūmiņa 1104 Jelgavas 4.vidusskola 00:41:41 +19:21 536
21 Eva Celitāne 1119 Engures vidusskola 00:42:04 +19:44 531
22 Samanta Valdmane 1118 Engures vidusskola 00:42:05 +19:45 531
23 Amanda Degaine 1115 Jelgavas 4.vidusskola 00:43:39 +21:19 512
24 Annija Horste 1228 Engures vidusskola 00:43:53 +21:33 509
25 Eleonora Kristiana Labsvīra 11038 Siguldas pilsētas vidusskola 00:45:41 +23:21 489
26 Renāte Budze 1098 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:53 +24:33 476
27 Laura Ūdre 1312 Ulbrokas vidusskola 00:49:50 +27:30 448
28 Gunita Ilgaža 1144 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:11 +27:51 445
29 Marija Anete Silava 1102 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:18 +27:58 444
30 Anna Pētersone 1103 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:19 +27:59 444
31 Katrīna Segliņa 11465 Rīgas 6. pamatskola 00:51:06 +28:46 437
32 Annika Zālīte 1215 Ulbrokas vidusskola DNF
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artūrs Filips Igaviņš 1032 Lejasciema vidusskola 00:20:08 +00:00 1000
2 Lukass Pušņins 1378 Laurenču sākumskola 00:21:25 +01:17 940
3 Emīls Matiass Reinfelds 11098 rīgas 69.vsk. 00:21:32 +01:24 935
4 Rauls Sakne 1230 Mazzalves pamatskola 00:21:50 +01:42 922
5 Ralfs Dzosens 11373 Ikšķiles vidusskola 00:22:03 +01:55 913
6 Bruno Bilāns 1395 Laurenču sākumskola 00:22:51 +02:43 881
7 Ričards Čudnovs 1375 Oskara Kalpaka Liepājas 15 vidusskola 00:23:49 +03:41 845
8 Markuss Kaļva 1235 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:24:00 +03:52 839
9 Dāvis Kalniņš 11453 Siguldas 00:24:04 +03:56 837
10 Marats Nadjaks 1261 Aizputes vidusskola 00:24:15 +04:07 830
11 Pēteris Lukstiņš 1383 Rīgas Angļu ?imnāzija 00:24:29 +04:21 822
12 Svens Strihors 1376 Tukuma 2.pamatskola 00:24:34 +04:26 820
13 Ernests Pauls Mednis 1034 Lejasciema vidusskola 00:24:46 +04:38 813
14 Adrians Stepe 1036 Lejasciema vidusskola 00:24:54 +04:46 809
15 Valters Bresme 11409 Talsu 2.vidusskola 00:25:04 +04:56 803
16 Olivers Bresme 11413 Talsu 2.vidusskola 00:25:04 +04:56 803
17 Andris Briģis 11042 Tukuma 2.vidusskola 00:25:06 +04:58 802
18 Roberts Pētersons 11385 Zemgales vidusskola 00:25:11 +05:03 799
19 Martins Kristers Celms 1042 Lejasciema vidusskola 00:25:14 +05:06 798
20 Gustavs Vācietis 1365 Jaunmārupes pamatskola 00:25:46 +05:38 781
21 Kristers Doniņš 11377 Rojas vidusskola 00:25:54 +05:46 777
22 Ņikita Kotovs 1075 Jelgavas 4.vidusskola 00:26:37 +06:29 756
23 Pēteris Mūrnieks 1353 Lielvārdes pamatskola 00:26:42 +06:34 754
24 Linards Reinis Laizāns 1076 Jelgavas 4.vidusskola 00:26:43 +06:35 754
25 Samuēls Rozenštrauhs 1137 Jelgavas 4.vidusskola 00:26:44 +06:36 753
26 Rūdis Bundzēns 1289 Jelgavas tehnoloģiju vidusskola 00:27:05 +06:57 743
27 Ričards Baumanis 1326 Smārdes pamatskola 00:27:09 +07:01 742
28 Ārons Tiltiņš 1237 Mežinieku pamatskola 00:27:10 +07:02 741
29 Ralfs Fišers 1218 Dobeles sākumskola 00:27:55 +07:47 721
30 Rainers Kims 1089 Jelgavas 4.vidusskola 00:27:58 +07:50 720
31 Kārlis Šķiliņš 11469 Talsu kristīgā vidukola 00:28:18 +08:10 711
32 Toms Kārlis Auziņš 11429 Rīgas Katoļu ģimnāzija 00:28:24 +08:16 709
33 Anrijs Muravskis 11006 Iļ?uciema vidusskola 00:28:46 +08:38 700
34 Regnārs Gasners 1343 Jelgavas 4.vidusskola 00:28:50 +08:42 698
35 Teo Švanks 1249 Ozolnieku vidusskola 00:29:15 +09:07 688
36 Raens Marko Rozenbergs 1083 Jelgavas 4.vidusskola 00:29:25 +09:17 684
37 Rihards Pirogs 1081 Jelgavas 4.vidusskola 00:29:26 +09:18 684
38 Gustavs Eduards Puriņš 11401 Valmieras Bērnu sporta skola 00:29:49 +09:41 675
39 Reinis Rieksts 1148 Lazdonas pamatskola 00:30:31 +10:23 660
40 Emīls Niks Donovs 1072 Jelgavas 4.vidusskola 00:30:34 +10:26 659
41 Lauris Aleckis 1270 Aizputes vidusskola 00:30:56 +10:48 651
42 Mārtiņš Griķis 1182 Gulbenes vidusskola 00:31:00 +10:52 649
43 Ričards Kokins 11070 Salaspils 1. vidusskola 00:31:53 +11:45 631
44 Raivis Ābele 1157 Engures vidusskola 00:31:59 +11:51 629
45 Reinis Gailis 1348 Rīgas Centra Humanitārā Vidusskola 00:32:32 +12:24 619
46 Emīls Arnis Vjakse 1026 Tukuma 2. vidusskola 00:32:47 +12:39 614
47 Gunārs Stankus 1085 Jelgavas 4.vidusskola 00:33:04 +12:56 609
48 Dāvis Kārkliņš 1399 Jaunmārupes pamatskola 00:33:40 +13:32 598
49 Kristofers Jurevics 11066 Tukuma2. vidusskola 00:33:47 +13:39 596
50 Mareks Šīmanis 11473 Tukuma 2. vidusskola 00:34:44 +14:36 580
51 Kaspars Caune 1071 Jelgavas 4.vidusskola 00:34:54 +14:46 577
52 Gustavs Gronskis 1152 Engures vidusskola 00:35:10 +15:02 573
53 Kristers Zekunde 1027 Tukuma 2. vidusskola 00:35:49 +15:41 562
54 Artūrs Rūdulis 1024 Tukuma 2. vidusskola 00:36:05 +15:57 558
55 Mikus Čilipāns 1334 Smārdes pamatskola 00:36:10 +16:02 557
56 Kārlis Liepiņš 1007 Engures vidusskola 00:36:21 +16:13 554
57 Raiens Bullītis 1070 Jelgavas 4.vidusskola 00:36:43 +16:35 548
58 Markuss Trankalis 1086 Jelgavas 4.vidusskola 00:36:43 +16:35 548
59 Artis Bērznieks 1151 Engures vidusskola 00:37:30 +17:22 537
60 Artūrs Sams 1084 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:00 +17:52 530
61 Kurts Filips Kalniņš 1017 Tukuma 2. vidusskola 00:39:11 +19:03 514
62 Raiens Rūja 1045 Siguldas 1.pamatskola / SK Sigulda 00:39:31 +19:23 509
63 Rūdolfs Rocēns 1107 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:39:59 +19:51 504
64 Ralfs Bartušauskis 1159 Rīgas lietuviešu vidusskola 00:40:18 +20:10 500
65 Ernests Levkāns 1384 Ikšķiles vidusskola 00:41:19 +21:11 487
66 Markuss Kristians Krievs 1386 Ādažu vidusskola 00:41:24 +21:16 486
67 Artūrs Gulbis 11074 Milzkalnes sākumskola 00:41:25 +21:17 486
68 Renārs Gaidukevičs 1015 Tukuma 2. vidusskola 00:42:12 +22:04 477
69 Leo Hofmanis 11485 Valda Zālīša sākumskola 00:43:11 +23:03 466
70 Rūdolfs Čivčišs 1357 Irlavas VSK 00:43:31 +23:23 463
71 Matīss Grava 1123 Jelgavas 4.vidusskola 00:45:41 +25:33 441
72 Gabriels Mednis 1091 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:13 +29:05 409
73 Artis Regnārs Labsvīrs 11034 Siguldas pilsētas vidusskola 00:49:24 +29:16 408
74 Dzintars Bērziņš 1396 Ogres sākumskola 00:49:25 +29:17 407
75 Roberts Muižnieks 1079 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:28 +29:20 407
76 Marks Sergijevičs 1101 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:45 +29:37 405
77 Igors Šitvjenkins 1092 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:45 +29:37 405
78 Nikolass Deičmans 1136 Jelgavas 4.vidusskola 00:51:23 +31:15 392
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Zanda Zariņa 1231 Mazzalves pamatskola 00:22:35 +00:00 1000
2 Loreta Zālīte 1203 Ulbrokas vidusskola 00:23:12 +00:37 973
3 Marta Luize Pētersone 1355 VSK Noskrien/Valmieras pārgaujas sākumskola 00:24:55 +02:20 906
4 Arta Reinholde 1023 Tukuma 2. vidusskola 00:25:00 +02:25 903
5 Gerda Asnāte Berkolde 1033 Lejasciema vidusskola 00:25:08 +02:33 899
6 Anna Nikola Berkolde 1035 Lejasciema vidusskola 00:27:35 +05:00 819
7 Loreta Neusa-Luca 1307 Jelgavas 3.sākumskola 00:29:34 +06:59 764
8 Enija Stangute 1184 Baldones Mūzikas pamatskola 00:29:58 +07:23 754
9 Līna Osīte 1246 Mežciema pamatskola 00:30:13 +07:38 747
10 Paula Gelvere 1073 Jelgavas 4.vidusskola 00:30:42 +08:07 736
11 Julija Siliņa 1336 Rīgas 71. vidusskola 00:30:52 +08:17 732
12 Marta Upeniece 1138 Jelgavas 4.vidusskola 00:30:58 +08:23 729
13 Karīna Iesalniece 1360 Jēkabpils pamatskola 00:32:52 +10:17 687
14 Sintija Strautmane 1323 Smārdes pamatskola 00:34:06 +11:31 662
15 Grieta Roze 1287 Āgenskalna sākumskola 00:34:36 +12:01 653
16 Elīza Evardsone 1125 Engures vidusskola 00:35:21 +12:46 639
17 Samanta Gukļivska 1369 Pūres pamatskola 00:35:27 +12:52 637
18 Dana Ādmine 1012 Tukuma 2. vidusskola 00:35:49 +13:14 631
19 Beatrise Broka 1041 Mežciema pamatskola 00:36:16 +13:41 623
20 Līna Grasmane 1389 Mežciema pamatskola 00:36:16 +13:41 623
21 Emīlija Vahere-Abražune 1001 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:36:38 +14:03 616
22 Annija Purcena 1022 Tukuma 2. vidusskola 00:36:51 +14:16 613
23 Emīlija Paula Ozola 1156 Engures vidusskola 00:37:26 +14:51 603
24 Ilze Jumiķe 1139 Jelgavas 4.vidusskola 00:37:34 +14:59 601
25 Sofija Vilcāne 1140 Jelgavas 4.vidusskola 00:37:37 +15:02 600
26 Nikola Koridze 1090 Jelgavas 4.vidusskola 00:37:37 +15:02 600
27 Liene Jonaite 11337 Lazdonas pamatskola 00:37:39 +15:04 600
28 Ketija Stankus 1177 Engures vidusskola 00:38:03 +15:28 594
29 Danija Tiliba 1025 Tukuma 2. vidusskola 00:38:03 +15:28 594
30 Elizabete Sofija Kleinhofa 1019 Tukuma 2. vidusskola 00:38:41 +16:06 584
31 Alise Janvāre 1317 Annas Brigaderes pamatskola 00:38:45 +16:10 583
32 Liene Širmele 1341 Baldones mūzikas pamatskola 00:38:57 +16:22 580
33 Paula Brauna - Rozenštama 1013 Tukuma 2. vidusskola 00:39:29 +16:54 572
34 Liene Didrihsone 1114 Jelgavas 4.vidusskola 00:39:47 +17:12 568
35 Ieva Kalniņa-Vīndedzkalna 1393 Āgenskalna sākumskola 00:39:53 +17:18 566
36 Loreta Krūmiņa 11086 bmmp 00:39:55 +17:20 566
37 Madara Matisone 1020 Tukuma 2. vidusskola 00:40:13 +17:38 562
38 Laura Ozoliņa 1021 Tukuma 2. vidusskola 00:40:13 +17:38 562
39 Beāte Bukaldere 1088 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:16 +17:41 561
40 Beāte Mugina 11078 Āgenskalna sākumskola 00:41:32 +18:57 544
41 Marta Ozola 1142 Jelgavas 4.vidusskola 00:41:41 +19:06 542
42 Eleonora Kleina 1195 Engures vidusskola 00:42:18 +19:43 534
43 Marta Ķikare 1127 Engures vidusskola 00:42:26 +19:51 532
44 Marta Švāģere 1128 Engures vidusskola 00:42:27 +19:52 532
45 Lindsija Galdiņa 1299 Valmieras Pārgaujas Sākumskola 00:42:56 +20:21 526
46 Annija Blūma 1382 Engures vidusskola 00:46:07 +23:32 490
47 Patrīcija Paula Ķikule 1199 Jelgavas 4.sākumskola 00:46:16 +23:41 488
48 Daniela Miļūna 1078 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:52 +24:17 482
49 Veronika Kotova 1074 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:52 +24:17 482
50 Zaiga Paegle 1080 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:53 +24:18 482
51 Elīza Ūdre 1311 Ulbrokas vidusskola 00:48:15 +25:40 468
52 Alise Gedjuna 1016 Tukuma 2. vidusskola 00:48:42 +26:07 464
53 Santa Kaņepe 1018 Tukuma 2. vidusskola 00:48:42 +26:07 464
54 Amanda Budze 1069 Jelgavas 4.vidusskola 00:48:55 +26:20 462
55 Agrita Paula Rafaele 1082 Jelgavas 4.vidusskola 00:48:56 +26:21 462
56 Laine Bartuševica 1068 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:12 +26:37 459
57 Adriana Ūvena 1087 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:01 +27:26 452
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Roberts Aleksis Glazers 1050 Sporta klubs AŠAIS 00:18:19 +00:00 1000
2 Gustavs Māliņš 1211 Mežinieku pamatskola 00:21:28 +03:09 853
3 Ernests Gūtmanis 1158 Engures vidusskola 00:21:30 +03:11 852
4 Toms Kroičs 11062 Kokneses vidusskola 00:21:47 +03:28 841
5 Krišs Liepiņš 1006 Engures vidusskola 00:22:50 +04:31 802
6 Kristers Kalējs 1236 Tukuma 2. pamatskola 00:22:59 +04:40 797
7 Artūrs Brants 1039 Lazdonas pamatskola 00:23:11 +04:52 790
8 Bruno Spūllis 11054 Ogres sākumskola 00:23:24 +05:05 783
9 Elvis Laškovs 1200 Naukšēnu novada vidusskola 00:23:59 +05:40 764
10 Jānis Puriņš 1155 Engures vidusskola 00:24:01 +05:42 763
11 Rainers Balodis 11493 Talsu 2.vidusskola 00:24:01 +05:42 763
12 Aleksis Rieksts 1038 Lazdonas pamatskola 00:25:24 +07:05 721
13 Matīss Dambergs 1282 Tukuma 2. vidusskola 00:25:42 +07:23 713
14 Mārtiņš Antons 1368 Tukuma 2 vidusskola 00:26:06 +07:47 702
15 Ilvars Matvejevs 1176 Engures vidusskola 00:26:11 +07:52 700
16 Artis Briģis 1276 Tukuma 2. vidusskola 00:26:17 +07:58 697
17 Markuss Liepiņš 11010 Mārupes vidusskola 00:26:38 +08:19 688
18 Alekss Lastovskis 1059 Jelgavas 4.vidusskola 00:26:45 +08:26 685
19 Otto Kubliņš 1135 Jelgavas 4.vidusskola 00:26:46 +08:27 684
20 Ričards Birznieks 1226 Engures vidusskola 00:27:06 +08:47 676
21 Henrijs Helmanis 1185 Tukuma 2.pamatskola 00:27:07 +08:48 675
22 Kaspars Kronbergs 1161 Engures vidusskola 00:27:10 +08:51 674
23 Ivars Svārpstons 1347 Rīgas 49. vidusskola 00:27:33 +09:14 665
24 Roberts Bukalders 1054 Jelgavas 4.vidusskola 00:27:51 +09:32 658
25 Jānis Marcinkevičs 1352 Laurenču sākumskola 00:28:20 +10:01 646
26 Ralfs Vinbergs 1293 Tukuma 2. pamatskola 00:28:29 +10:10 643
27 Jānis Saukitens 1063 Jelgavas 4.vidusskola 00:30:03 +11:44 610
28 Gustavs Dobelis 1284 Āgenskalna sākumskola 00:30:23 +12:04 603
29 Markuss Kerims Kristbergs 1277 Tukuma 2. vidusskola 00:30:25 +12:06 602
30 Kristaps Ķīsis 1227 Engures vidusskola 00:30:34 +12:15 599
31 Daniels Lucs 1061 Jelgavas 4.vidusskola 00:31:08 +12:49 588
32 Ernests Giniborgs 1403 Rīgas Igauņu pamatskola 00:33:02 +14:43 554
33 Mareks Reins 1186 Jelgavas 4.vidusskola 00:33:06 +14:47 553
34 Kristaps Lellis 1060 Jelgavas 4.vidusskola 00:33:06 +14:47 553
35 Edvards Paegle 1207 Milzkalnes sākumskola 00:33:06 +14:47 553
36 Jēkabs Vite 1390 Tukuma 2. pamatskola 00:33:11 +14:52 552
37 Oskars Lorencs 1288 Āgenskalna sākumskola 00:33:27 +15:08 548
38 Artjoms Kisļakovs 1238 J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola 00:34:03 +15:44 538
39 Reinis Liepiņš 1279 Tukuma 2. vidusskola 00:35:01 +16:42 523
40 Ģirts Binavs-Binaus 1358 Irlavas VSK 00:35:33 +17:14 515
41 Kristiāns Ronis 1370 Rīgas Juglas vidusskola 00:36:07 +17:48 507
42 Eduards Smilga 11058 Milzkalnes sākumskola 00:36:43 +18:24 499
43 Daniels Arnolds Kokins 11461 Augstkalnes vidusskola 00:36:47 +18:28 498
44 Martins Jermacāns 11090 Āgenskalna sākumskola 00:39:53 +21:34 459
45 Aleksis Lielnors 1291 Rīgas 18. vakara (maiņu) vidusskola 00:40:33 +22:14 452
46 Arvis Daniēls Štalts 1196 Slokas pamatskola 00:40:52 +22:33 448
47 Ādams Stepanovs–Gavrilovs 1065 Jelgavas 4.vidusskola 00:41:19 +23:00 443
48 Marks Cimermanis 1055 Jelgavas 4.vidusskola 00:41:24 +23:05 442
49 Deivids Lucs 1062 Jelgavas 4.vidusskola 00:41:49 +23:30 438
50 Ralfs Zeile 11441 Babītes vidusskola 00:43:27 +25:08 422
51 Mārtiņš Vecels 11477 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:05 +30:46 373
52 Ģirts Laudāns 1077 Jelgavas 4.vidusskola 00:51:23 +33:04 356
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Ieva Pūpola 1243 Aizputes vidusskola 00:21:04 +00:00 1000
2 Jolanta Pence 1002 Lejasciema vidusskola 00:21:33 +00:29 978
3 Karīna Mellace 11022 mežciema pamatskola 00:22:33 +01:29 934
4 Kitija Zaula 1272 Limbažu Salacgrīvas sporta skola 00:23:04 +02:00 913
5 Reičela Rone 1255 Aizputes vidusskola 00:23:58 +02:54 879
6 Madara Pūpola 1244 Aizputes vidusskola 00:24:06 +03:02 874
7 Elizabete Galvane 1030 Lejasciema vidusskola 00:24:29 +03:25 860
8 Renāte Beļājeva 1052 Sporta klubs AŠAIS 00:26:18 +05:14 801
9 Monta Zauriņa 1031 Lejasciema vidusskola 00:26:40 +05:36 790
10 Vanesa Akšanova 1053 Jelgavas 4.vidusskola 00:27:33 +06:29 765
11 Linda Auziņa 11433 Rīgas doma kora skola 00:29:09 +08:05 723
12 Anna Bāriņa 1359 IKŠĶILES VIDUSSKOLA 00:30:25 +09:21 693
13 Alise Šalājeva 1066 Jelgavas 4.vidusskola 00:30:48 +09:44 684
14 Elza Krastiņa 1404 Ķekavas vidusskola / Sportiņš 88 00:31:21 +10:17 672
15 Elizabete Elīze Kaže 11417 Jelgavas 4.vidusskola 00:31:54 +10:50 660
16 Ella Aleksandra Gurejeva 1058 Jelgavas 4.vidusskola 00:31:59 +10:55 659
17 Līva Dzepuka 1303 JELGAVAS 4.SĀKUMSKOLA 00:32:52 +11:48 641
18 Anna Rēzija Āboltiņa 1371 SPORTLAND 00:33:16 +12:12 633
19 Anastasija Kuzmina 1245 Ulbrokas vidusskola 00:33:27 +12:23 630
20 Elīna Krista Vīksna 1344 Jelgavas 4.vidusskola 00:33:28 +12:24 629
21 Signe Bērziņa 1366 Smārdes pamatskola 00:33:28 +12:24 629
22 Marta Elīza Šakare 1225 Engures vidusskola 00:33:33 +12:29 628
23 Katrīna Skrodele 1064 Jelgavas 4.vidusskola 00:34:06 +13:02 618
24 Adriana Zeltiņa 11457 Pumpuru vidusskola. 00:34:08 +13:04 617
25 Sigita Skrodele 1067 Jelgavas 4.vidusskola 00:34:08 +13:04 617
26 Signe Svārpstone 1346 Rīgas 49. vidusskola 00:34:33 +13:29 610
27 Elizabete Matule 11361 Pamatskola ''Rīdze'' 00:35:18 +14:14 597
28 Marika Klaucāne 11014 Mežciema pamatskola 00:36:16 +15:12 581
29 Samanta Šteina 1328 Smārdes pamatskola 00:37:22 +16:18 564
30 Mairita Čerpinska 1150 Lazdonas pamatskola 00:37:45 +16:41 558
31 Gunta Kopmane 1290 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:38:25 +17:21 548
32 Marta Līga Cinovska 1308 Aizputes vidusskola 00:39:49 +18:45 529
33 Betija Bigača 1265 Aizputes vidusskola 00:39:52 +18:48 528
34 Paula Ekerte 1056 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:13 +19:09 524
35 Evelīna Gulbe 1057 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:13 +19:09 524
36 Annija Bramane 1398 Baldones mūzikas skola 00:40:24 +19:20 521
37 Eimija Misjuro 1129 Engures vidusskola 00:40:33 +19:29 520
38 Laura Tenberga 1318 Engures sportam 00:41:13 +20:09 511
39 Elīna Dadeika 1295 Mežciema pamatskola 00:42:24 +21:20 497
40 Kate Freināte 1223 Engures vidusskola 00:43:55 +22:51 480
41 Ieva Lūse 1296 Smārdes pamatskola 00:46:25 +25:21 454
42 Anete Arāja 1313 Rīgas N.Draudziņas vidusskola 00:48:16 +27:12 436
43 Ērika Žanna Kalniņa 11349 Valmieras Pārgaujas sākumskola / SKRIENAM KOPĀ 00:52:26 +31:22 402
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Raivo Liniņš 1319 Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 00:18:59 +00:00 1000
2 Kārlis Dieviņš 1049 Sporta klubs AŠAIS 00:19:43 +00:44 963
3 Gustavs Galvans 1009 Lejasciema vidusskola 00:20:18 +01:19 935
4 Raimonds Levickis 1221 00:20:29 +01:30 927
5 Dāvis Ziemelis 1160 Engures vidusskola 00:20:52 +01:53 910
6 Rūdolfs Fišers 1220 Spīdolas ģimnāzija 00:21:42 +02:43 875
7 Emīls Tērauds 1397 Pūres pamatskola 00:22:46 +03:47 834
8 Ernests Davidčuks 1286 Limbažu 3. vidusskola 00:23:24 +04:25 811
9 Rūdis Liepiņš 11389 Aizupes pamatskola 00:23:37 +04:38 804
10 Matīss Gulbis 11102 Jūrmalas valsts ģimnāzija 00:24:50 +05:51 764
11 Gustavs Riekstiņš 1204 Iecavas vidusskola 00:25:26 +06:27 746
12 Ginters Ķelps 1198 Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskola 00:25:31 +06:32 744
13 Rainers Kristians Silkalns 1189 Dobeles valsts ģimnāzija 00:26:05 +07:06 728
14 Elvis Kmetjuks 1210 Mežinieku pamatskola 00:27:04 +08:05 701
15 Staņislavs Tihomirovs 11305 Lazdonas pamatskola 00:27:17 +08:18 696
16 Niks Kristaps Šmits 1162 Engures vidusskola 00:27:23 +08:24 693
17 Mareks Lukjanskis 1165 Engures vidusskola 00:28:11 +09:12 674
18 Kaspars Latvers 1212 Mežinieku pamatskola 00:28:58 +09:59 655
19 Viljams Leo Lastovskis 1169 Engures vidusskola 00:29:04 +10:05 653
20 Elvijs Semjonovs 1304 OZOLNIEKU VIDUSSKOLA 00:29:29 +10:30 644
21 Deniss Krievāns 1322 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:30:26 +11:27 624
22 Roberts Upenieks 1345 Jelgavas 4.vidusskola 00:30:40 +11:41 619
23 Daniels Blumbahs 1260 Aizputes vidusskola 00:30:57 +11:58 613
24 Rolands Širmelis 1340 Baldones mūzikas pamatskola 00:31:12 +12:13 608
25 Jānis Šalats 11437 Ādažu vidusskola 00:31:15 +12:16 607
26 Roberts Muško 1154 Jaunpils vidusskola 00:31:48 +12:49 597
27 Sandris Kalējs 1167 Engures vidusskola 00:32:55 +13:56 577
28 Sandis Ignāts 1168 Engures vidusskola 00:33:35 +14:36 565
29 Silvestrs Kumpiņš 1113 Rīgas 1. speciālā internāta pamatskola 00:37:18 +18:19 509
30 Toms Jansons 1191 Lazdonas pamatskola 00:37:39 +18:40 504
31 Arnolds Kumpiņš 1206 Rīgas 25. vidusskola 00:38:50 +19:51 489
32 Dāvis Noviks 1367 Engures vidusskola 00:39:02 +20:03 486
33 Kristers Artejevs 11333 Rubenes pamatskola / SKRIENAM KOPĀ 00:39:09 +20:10 485
34 Eduards Pļaviņš 1401 Engures vidusskola 00:40:22 +21:23 470
35 Mikus Semeneņa 1166 Engures vidusskola 00:42:29 +23:30 447
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Līva Skoreja 1266 Aizputes vidusskola 00:21:58 +00:00 1000
2 Ruta Samsonova 1193 Sporta klubs AŠAIS 00:22:04 +00:06 995
3 Daido Dagne Brūvere 11397 Priekuļu vidusskola 00:24:15 +02:17 906
4 Loreta Matvejeva 1175 Engures vidusskola 00:27:12 +05:14 808
5 Ērika Jermacāne 1028 Lejasciema vidusskola 00:27:24 +05:26 802
6 Estere Gaile 1388 Ogres 1.vidusskola 00:27:50 +05:52 789
7 Kaiva Sileniece 11002 Smiltenes vidusskola 00:29:31 +07:33 744
8 Renāte Medvedeva 1213 Mežinieku pamatskola 00:31:44 +09:46 692
9 Elēna Viļuma 11489 mārupes vsk 00:32:30 +10:32 676
10 Renāte Ausmane 1256 Aizputes vidusskola 00:33:15 +11:17 661
11 Laura Giniborga 1402 Āgenskalna valsts ģimnāzija 00:33:20 +11:22 659
12 Ance Emīlija Krūmiņa 11106 Jelgavas 4.vidusskola 00:33:49 +11:51 650
13 Liene Franciska Danele 1233 Engures vidusskola 00:35:54 +13:56 612
14 Endžija Niedra 1297 Valmieras Pārgaujas Ģimnāzija 00:37:05 +15:07 592
15 Estere Dzērve 11481 202.lv 00:37:51 +15:53 580
16 Alīna Semjonova 1117 SPORTLAND 00:38:40 +16:42 568
17 Luīze Beķere 1214 Mežinieku pamatskola 00:40:01 +18:03 549
18 Lote Freināte 1224 Engures vidusskola 00:41:17 +19:19 532
19 Sofija Marija Volkova 1163 Engures vidusskola 00:41:53 +19:55 524
20 Katrīna Sedliņa 1309 Aizputes vidusskola 00:42:20 +20:22 519
21 Paula Luīze Rocēna 1106 Rīgas Valsts 3.ģimnāzija 00:44:07 +22:09 498
22 Katrīna Ducena 1363 Rīgas 49.vidusskola 00:44:07 +22:09 498
23 Patrīcija Rocēna 1004 Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 00:44:07 +22:09 498
24 Loreta Knospiņa 11353 Valmieras Viestura vidusskola / SKRIENAM KOPĀ 00:52:26 +30:28 419
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Niks Zauls 1271 Limbažu un Salacgrīvas sporta skola 00:17:51 +00:00 1000
2 Artis Rožkalns 1048 Sporta klubs AŠAIS 00:17:58 +00:07 994
3 Mareks Ņikiforovs 1263 Aizputes vidusskola 00:18:46 +00:55 951
4 Kalvis Kristers Krīgers 1253 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:19:07 +01:16 934
5 Arnis Kurps 11345 Cēsu profesionālā vidusskola / SKRIENAM KOPĀ 00:19:24 +01:33 920
6 Andrejs Dāvis Kmetjuks 1209 Mežinieku pamatskola 00:20:00 +02:09 893
7 Edijs Valainis 11393 Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 00:21:38 +03:47 825
8 Edvards Pirogs 11030 Jelgavas 4.vidusskola 00:23:42 +05:51 753
9 Emīls Gūtmanis 1234 Engures vidusskola 00:24:01 +06:10 743
10 Rainers Neuss-Lucs 1306 Kalnciema vidusskola 00:24:39 +06:48 724
11 Silvestrs Pētersons 11369 Vecpiebalgas vidusskola 00:25:44 +07:53 694
12 Linards Lazdiņš 1252 Tumes vidusskola 00:26:39 +08:48 670
13 Dmitrijs Kisļakovs 1239 J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola 00:30:35 +12:44 584
14 Rihards Grīviņš 1171 Engures vidusskola 00:31:03 +13:12 575
15 Roberts Rozenbergs 1172 Engures vidusskola 00:40:40 +22:49 439
16 Brendons Graumanis 1170 Engures vidusskola 00:42:18 +24:27 422
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Ginta Krūzēna 1258 Aizputes vidusskola 00:23:15 +00:00 1000
2 Eva Bērziņa 1043 Lejasciema vidusskola 00:23:26 +00:11 992
3 Elīna Skopāne 11497 Smiltenes vidusskola. 00:25:57 +02:42 896
4 Katrīna Cipruse 11050 Rīgas 3.ģimnāzija 00:28:35 +05:20 813
5 Laura Kārkle 1145 Jelgavas 4.vidusskola 00:28:40 +05:25 811
6 Amanda Ošiņa 1116 SPORTLAND 00:29:26 +06:11 790
7 Ingrīda Veisbuka 1269 Aizputes vidusskola 00:30:00 +06:45 775
8 Laura Dzepuka 1302 JELGAVAS SPĪDOLAS ĢIMNĀZIJA 00:31:03 +07:48 749
9 Rūta Reinsone 1147 Jelgavas 4.vidusskola 00:33:50 +10:35 687
10 Alise Kitija Rūtiņa 1219 Āgenskalna Valsts ģimnāzija 00:34:39 +11:24 671
11 Alise Evardsone 1173 Engures vidusskola 00:34:47 +11:32 668
12 Laura Birzniece 1174 Engures vidusskola 00:34:48 +11:33 668
13 Simona Helmane 1110 Tukuma Raiņa ģimjnāzija 00:36:51 +13:36 631
14 Marta Bādere 1264 Aizputes vidusskola 00:38:54 +15:39 598
15 Nadīna Berga 11341 Kocēnu pamatskola / SKRIENAM KOPĀ 00:39:44 +16:29 585
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artūrs Niklāvs Medveds 1242 Aizputes vidusskola 00:16:09 +00:00 1000
2 Rihards Serģis 1047 Sporta klubs AŠAIS 00:17:37 +01:28 917
3 Kristiāns Potašovs 1003 Sporta klubs AŠAIS 00:17:47 +01:38 908
4 Jānis Gailītis 1374 Smiltenes vidusskola 00:18:50 +02:41 858
5 Linards Nikolass Ņikiforovs 1262 Aizputes vidusskola 00:19:44 +03:35 818
6 Artūrs Āboltiņš 1133 Rīgas Tehniskā koledža 00:19:47 +03:38 816
7 Gvido Bambulis 1183 Lejasciema vidusskola 00:21:10 +05:01 763
8 Nils Mednis 1400 Cēsu profesionālā vidusskola 00:21:35 +05:26 748
9 Tomass Neuss-Lucs 1300 Jelgavas valsts ģimnāzija 00:22:47 +06:38 709
10 Raitis Davidčuks 1285 Saldus tehnikums 00:25:27 +09:18 635
11 Kristers Grava 1008 Jelgavas 4.vidusskola 00:26:38 +10:29 606
12 Madars Pūpols 1257 Aizputes vidusskola 00:26:41 +10:32 605
13 Raitis Mednis 1354 Cēsu profesionālā vidusskola 00:27:28 +11:19 588
14 Emīls Pētersons 1292 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:34:39 +18:30 466
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Santa Zemture 11381 Aizputes vidusskola 00:22:07 +00:00 1000
2 Sindija Zaula 1273 Limbažu Salacgrīvas sporta skola 00:23:47 +01:40 930
3 Katrīna Kārkle 1146 Jelgavas 4.vidusskola 00:24:16 +02:09 911
4 Krista Ķelpa 1197 Smiltenes vidusskola 00:26:30 +04:23 835
5 Anna Zara 1377 Engures vidusskola 00:28:22 +06:15 780
6 Annija Zāģere 1268 Aizputes vidusskola 00:29:02 +06:55 762
7 Linda Lazdiņa 1251 RPIVA 00:35:49 +13:42 617
8 Monta Sileniece 1373 Smiltenes vidusskola 00:39:38 +17:31 558