LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Kaimiņš 6117 02:11:20 VL2 1 V1 +00:00 +00:00 01:24 1000 175 1175
2 Kristaps Bērziņš 6110 Kuldīga 02:13:56 VL2 2 V2 +02:36 +02:36 01:17 981 191 1172
3 Uldis Kļaviņš 6183 VSK Noskrien Rieksti 02:21:12 VL2 3 V3 +09:52 +09:52 00:55 930 267 1197
4 Dainis Limanāns 6014 VSK Noskrien Rieksti 02:26:21 VL2 4 V4 +15:01 +15:01 01:00 897 245 1142
5 Jānis Kūms 6115 Inov-8 I OSveikals.lv 02:27:01 VL2 5 V5 +15:41 +15:41 01:09 893 213 1106
6 Raimonds Siliņš 16041 Baltais 02:31:14 VL3 1 V6 +19:54 +00:00 01:28 868 167 1035
7 Jānis Šņoriņš 6105 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 02:32:19 VLJ 1 V7 +20:59 +00:00 00:52 862 283 1145
8 Juris Gudēvics - Liepiņš 6186 VSK Noskrien 02:34:01 VL2 6 V8 +22:41 +22:41 01:04 853 230 1083
9 Ģirts Dakša 16017 TUKUMS 02:34:51 VL2 7 V9 +23:31 +23:31 01:23 848 177 1025
10 Kalvis Alseika 6098 Maratona Klubs 02:34:53 VLJ 2 V10 +23:33 +02:34 01:04 848 230 1078
11 Raivis Reinfelds 6104 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 02:35:05 VL2 8 V11 +23:45 +23:45 00:57 847 258 1105
12 Anton Kalashnikov 6179 02:35:21 VL2 9 V12 +24:01 +24:01 01:16 845 193 1038
13 Nikolajs Saulītis 6024 Limbaži 02:35:25 VL3 2 V13 +24:05 +04:11 01:03 845 233 1078
14 Artis Krievāns 6126 02:36:32 VL3 3 V14 +25:12 +05:18 01:05 839 226 1065
15 Konstantīns Biktimirovs 6139 VSK Noskrien / Vichy 02:37:55 VL2 10 V15 +26:35 +26:35 01:07 832 219 1051
16 Ritvars Kalniņš 16001 Skrienam kopā 02:38:02 VL3 4 V16 +26:42 +06:48 01:21 831 181 1012
17 Clare Gallagher 16037 the north face 02:40:04 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 01:34 1000 220 1220
18 Matīss Haritonovs 16033 Salomon | Taku Skrējējs 02:41:04 VL2 11 V17 +29:44 +29:44 01:22 815 179 994
19 Igors Šutovs 6037 02:41:18 VL2 12 V18 +29:58 +29:58 01:25 814 173 987
20 Edgars Dzenuška 6144 Visma Active 02:43:17 VL2 13 V19 +31:57 +31:57 01:41 804 146 950
21 Nauris Spalviņš 6164 Mailigen 02:43:38 VL2 14 V20 +32:18 +32:18 01:13 803 201 1004
22 Andis Gailis 6159 Kocēnu novads 02:43:39 VL3 5 V21 +32:19 +12:25 01:18 803 188 991
23 Nauris Aukmanis 6112 Patria Sportland 02:44:02 VL2 15 V22 +32:42 +32:42 01:16 801 193 994
24 Valdis Ņilovs 6010 VSK Noskrien 02:44:19 VL3 6 V23 +32:59 +13:05 01:15 799 196 995
25 Andris Sprūds 6053 Divplākšņi / VSK Noskrien 02:45:06 VL2 16 V24 +33:46 +33:46 01:11 795 207 1002
26 Jevgeņijs Stepanovs 6085 DzSK Lokomotīve 02:46:42 VL2 17 V25 +35:22 +35:22 01:07 788 219 1007
27 Artūrs Blūmiņš 6083 Virsotne / MARMOT 02:46:56 VL2 18 V26 +35:36 +35:36 01:13 787 201 988
28 Ivo Rudinskis 6090 Saldus Boksa Klubs 02:48:41 VL2 19 V27 +37:21 +37:21 01:05 779 226 1005
29 Kārlis Fogelis 6145 02:48:47 VLJ 3 V28 +37:27 +16:28 01:32 778 160 938
30 Agris Rusmanis 6091 Saldus Boksa Klubs 02:48:49 VL2 20 V29 +37:29 +37:29 01:15 778 196 974
31 Konstantīns Krjačko 6062 Ronakochi 02:49:35 VL2 21 V30 +38:15 +38:15 01:33 774 158 932
32 Aigars Lūsis 6103 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 02:49:40 VL4 1 V31 +38:20 +00:00 01:22 774 179 953
33 Artis Pūcītis 6155 02:49:55 VL2 22 V32 +38:35 +38:35 01:19 773 186 959
34 Igors Morgunovs 6156 Matisons Runner`s Club 02:50:13 VL2 23 V33 +38:53 +38:53 01:20 772 184 956
35 Sergejs Maslobojevs 6032 02:50:45 VL2 24 V34 +39:25 +39:25 01:26 769 171 940
36 Intars Vēberis 6019 02:51:13 VL2 25 V35 +39:53 +39:53 01:24 767 175 942
37 Juris Šehtels 6157 Ādaži 02:51:37 VL3 7 V36 +40:17 +20:23 01:20 765 184 949
38 Gusts Fokerots 6025 Vientuļais Vilks 02:53:56 VL2 26 V37 +42:36 +42:36 01:18 755 188 943
39 Linda Boldāne 6116 SPORTLAND 02:54:40 SL2 2 S2 +14:36 +14:36 01:41 916 205 1121
40 Agris Samcovs 6100 Nike+ Run Club Riga 02:55:26 VL2 27 V38 +44:06 +44:06 01:31 749 162 911
41 Mārtiņš Dīcis 6027 VSK Noskrien 02:57:38 VL2 28 V39 +46:18 +46:18 01:19 739 186 925
42 Jānis Cīmurs 6048 cīmurēni 02:57:54 VL2 29 V40 +46:34 +46:34 01:02 738 237 975
43 Aleksandrs Judkins 6125 02:58:42 VL2 30 V41 +47:22 +47:22 01:22 735 179 914
44 Laura Čakle 6066 Moller Auto Ventspils 02:59:50 SL2 3 S3 +19:46 +19:46 01:09 890 300 1190
45 Žydrūnas Baltrušaitis 6073 Na, pagauk! 02:59:50 VL3 8 V42 +48:30 +28:36 02:07 730 116 846
46 Jānis Teteris 6138 A2 03:01:39 VL3 9 V43 +50:19 +30:25 01:32 723 160 883
47 Dana Mačtama 6087 Moller Auto Ventspils 03:02:42 SL2 4 S4 +22:38 +22:38 01:29 876 233 1109
48 Alberts Dambis 6007 Insalvo 03:02:54 VL2 31 V44 +51:34 +51:34 01:22 718 179 897
49 Anete Švilpe 6133 VSK Noskrien Vāveres 03:03:21 SLJ 1 S5 +23:17 +00:00 01:24 873 246 1119
50 Viesturs Zimackis 6079 03:03:37 VL2 32 V45 +52:17 +52:17 01:15 715 196 911
51 Ivars Sedlenieks 6189 TRX Cēsis 03:03:59 VL4 2 V46 +52:39 +14:19 02:01 714 121 835
52 Juris Černadjevs 6043 03:04:14 VL3 10 V47 +52:54 +33:00 01:37 713 152 865
53 Jānis Vītols 6018 03:04:57 VL4 3 V48 +53:37 +15:17 01:39 710 148 858
54 Hugo Jakobi 6149 Tavamsportam.lv 03:05:47 VL2 33 V49 +54:27 +54:27 01:35 707 155 862
55 Arvis Gelbis 6192 SILVA 03:06:02 VLJ 4 V50 +54:42 +33:43 01:35 706 155 861
56 Ivo Ielītis 16025 Kurpnīca 03:06:21 VL2 34 V51 +55:01 +55:01 01:28 705 167 872
57 Andris Drešmanis 6047 DzSK Lokomotīve 03:07:02 VL3 11 V52 +55:42 +35:48 01:36 702 153 855
58 Pavels Baikovs 6119 Kinestape.com 03:07:12 VL2 35 V53 +55:52 +55:52 01:24 702 175 877
59 Viviana Kirilova 6086 VSK Noskrien Vāveres 03:07:15 SL3 1 S6 +27:11 +00:00 01:42 855 203 1058
60 Jānis Actiņš 6051 VSK Noskrien / LSC 03:07:23 VL3 12 V54 +56:03 +36:09 01:35 701 155 856
61 Kirils Boiko 6030 03:09:04 VL2 36 V55 +57:44 +57:44 01:31 695 162 857
62 Voldemārs Ārons 6013 Jensen Metal 03:09:11 VLJ 5 V56 +57:51 +36:52 01:32 694 160 854
63 Kaspars Pētersons 6031 VSK Noskrien 03:10:04 VL2 37 V57 +58:44 +58:44 02:08 691 115 806
64 Kristaps Ceriņš 6036 03:11:14 VL2 38 V58 +59:54 +59:54 01:06 687 223 910
65 Danila Seluto 6069 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:12:09 VL2 39 V59 +1:00:49 +1:00:49 01:48 683 136 819
66 Vita Devjatņikova 6113 Moller Auto Ventspils / MRC 03:12:55 SL2 5 S7 +32:51 +32:51 01:32 830 225 1055
67 Aldis Bušs 6194 SK Tērauds 03:13:07 VL2 40 V60 +1:01:47 +1:01:47 01:24 680 175 855
68 Dainis Saukāns 6005 03:14:51 VL3 13 V61 +1:03:31 +43:37 02:21 674 104 778
69 Mārtiņš Miķelsons 6011 www.lmp.lv / VSK Noskrien 03:15:10 VL3 14 V62 +1:03:50 +43:56 01:19 673 186 859
70 Ronalds Zarīts 6163 Scope Sports 03:15:23 VL2 41 V63 +1:04:03 +1:04:03 01:33 672 158 830
71 Jolanta Ivanova 6021 VSK Noskrien 03:15:25 SL2 6 S8 +35:21 +35:21 01:48 819 192 1011
72 Ainārs Gudēvics 6052 VSK Noskrien 03:15:31 VL2 42 V64 +1:04:11 +1:04:11 01:26 672 171 843
73 Jānis Važņevičs 6166 BALTAIS 03:16:23 VL4 4 V65 +1:05:03 +26:43 01:54 669 129 798
74 Deniss Priščepovs 6180 Zoorbagan 03:17:14 VL2 43 V66 +1:05:54 +1:05:54 01:46 666 139 805
75 Artūrs Topecs 6020 SK Dzērvene II 03:17:25 VL2 44 V67 +1:06:05 +1:06:05 01:37 665 152 817
76 Meelis Kukk 6187 Pärnu 03:19:43 VL4 5 V68 +1:08:23 +30:03 01:49 658 135 793
77 Ģirts Bulāns 6044 03:19:57 VL2 45 V69 +1:08:37 +1:08:37 01:19 657 186 843
78 Andis Geste 6176 VSK Noskrien 03:21:31 VL2 46 V70 +1:10:11 +1:10:11 01:07 652 219 871
79 Arvis Skrējāns 6108 03:21:47 VL2 47 V71 +1:10:27 +1:10:27 01:37 651 152 803
80 Līga Līce 6046 DzSK Lokomotīve 03:22:58 SL3 2 S9 +42:54 +15:43 01:51 789 186 975
81 Kristaps Caune 6016 CaunietisLV 03:23:20 VLJ 6 V72 +1:12:00 +51:01 01:28 646 167 813
82 Armands Lunts 6045 VSK Noskrien 03:23:40 VL3 15 V73 +1:12:20 +52:26 01:54 645 129 774
83 Sonata Galvydienė 6151 Jonavos BK Maratonas 03:23:53 SL3 3 S10 +43:49 +16:38 02:02 785 170 955
84 Toms Kaufmanis 6097 Maratona klubs / Sportacentrs.com 03:24:35 VLJ 7 V74 +1:13:15 +52:16 01:27 642 169 811
85 Juris Zeltiņš 6070 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:25:09 VL2 48 V75 +1:13:49 +1:13:49 01:32 640 160 800
86 Juris Perunovs 6029 Zoorbagan 03:25:22 VL3 16 V76 +1:14:02 +54:08 01:51 640 132 772
87 Dāvis Poliņš 6168 VSK Noskrien 03:25:30 VL2 49 V77 +1:14:10 +1:14:10 01:04 639 230 869
88 Taavi Tammik 6134 Suusaklubi Jõulu / SSK Bebra 03:25:55 VLJ 8 V78 +1:14:35 +53:36 01:07 638 219 857
89 Igors Trofimenko 6063 03:26:16 VL2 50 V79 +1:14:56 +1:14:56 02:06 637 117 754
90 Kaidi Keir Kukk 16057 Salomon Taku skrējējs 03:26:41 SLJ 2 S11 +46:37 +23:20 02:10 774 159 933
91 Valdis Rozentāls 6167 03:26:44 VL3 17 V80 +1:15:24 +55:30 01:35 635 155 790
92 Artūrs Soročenkovs 6054 Modelists - Konstruktors 03:26:57 VL2 51 V81 +1:15:37 +1:15:37 01:51 635 132 767
93 Sandis Kanbergs 6190 Brīvsolis 03:27:05 VL2 52 V82 +1:15:45 +1:15:45 01:41 634 146 780
94 Ilgvars Āboltiņš 6140 Maratona Klubs 03:27:24 VL4 6 V83 +1:16:04 +37:44 01:49 633 135 768
95 Māris Heinols 6128 Kocēnu novads 03:27:31 VL3 18 V84 +1:16:11 +56:17 01:53 633 130 763
96 Arūnas Beržinskas 6136 03:28:00 VL3 19 V85 +1:16:40 +56:46 01:32 631 160 791
97 Reinis Ozoliņš 6121 Patria Sportland 03:28:04 VL2 53 V86 +1:16:44 +1:16:44 01:23 631 177 808
98 Edmunds Gržibovskis 6049 VSK noskrien / SK Dzērvene 03:28:56 VL3 20 V87 +1:17:36 +57:42 01:45 629 140 769
99 Ludmila Joce 6088 Moller Auto Ventspils 03:29:18 SL3 4 S12 +49:14 +22:03 01:25 765 244 1009
100 Lita Dzelme 6084 03:29:56 SL3 5 S13 +49:52 +22:41 02:20 762 148 910
101 Aivis Putnāns 6178 03:30:04 VL2 54 V88 +1:18:44 +1:18:44 02:00 625 123 748
102 Uvis Braunfelds 6089 Moller Auto Ventspils 03:30:48 VL3 21 V89 +1:19:28 +59:34 01:49 623 135 758
103 Andris Bāliņš 6001 VSK Noskrien 03:31:10 VL2 55 V90 +1:19:50 +1:19:50 01:13 622 201 823
104 Mārtiņš Pentjušs 6146 03:31:59 VL2 56 V91 +1:20:39 +1:20:39 01:51 620 132 752
105 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds 6158 Siguldas Maratona klubs 03:33:37 VL2 57 V92 +1:22:17 +1:22:17 01:51 615 132 747
106 Magnus Zalsters 6039 03:34:04 VL2 58 V93 +1:22:44 +1:22:44 02:42 614 91 705
107 Edgars Balunovs 6082 Olainfarm 03:34:23 VL2 59 V94 +1:23:03 +1:23:03 01:28 613 167 780
108 Jānis Jurševskis 6170 03:34:58 VL2 60 V95 +1:23:38 +1:23:38 01:47 611 137 748
109 Juris Grodnis 6041 KROKUS 03:35:16 VL4 7 V96 +1:23:56 +45:36 01:41 610 146 756
110 Linda Laurena 6059 03:35:17 SL2 7 S14 +55:13 +55:13 02:08 744 162 906
111 Andris Jansons 6101 VSK Noskrien 03:35:25 VL4 9 V97 +1:24:05 +45:45 01:40 610 147 757
112 Ģirts Vēsma 6181 03:35:25 VL4 8 V98 +1:24:05 +45:45 01:51 610 132 742
113 Arnis Pokšāns 6050 Abas Kreisās Kājas 03:35:29 VL3 22 V99 +1:24:09 +1:04:15 01:48 609 136 745
114 Sintija Arbidāne 6174 LEGS MISERABLES / VENDEN 03:35:30 SL2 8 S15 +55:26 +55:26 01:39 743 209 952
115 Artūrs Pielēns-Pelēns 6107 Lattelecom 03:36:00 VL2 61 V100 +1:24:40 +1:24:40 01:44 608 141 749
116 Igors Jegorovs 6154 03:36:43 VL2 62 V101 +1:25:23 +1:25:23 01:54 606 129 735
117 Oskars Martuzāns 6008 AkmensDizains.lv 03:36:45 VL2 63 V102 +1:25:25 +1:25:25 01:30 606 163 769
118 Aija Rogāle 6042 KROKUS 03:36:46 SL3 6 S16 +56:42 +29:31 02:07 738 163 901
119 Artūrs Ketlers 6000 VSK Noskrien / SK Dzērvene 03:37:56 VLJ 9 V103 +1:26:36 +1:05:37 01:12 603 204 807
120 Žanete Leimane 6173 TRX Cēsis 03:38:25 SL3 7 S17 +58:21 +31:10 01:50 733 188 921
121 Agita Grizāne 6026 VSK Noskrien 03:38:37 SL2 9 S18 +58:33 +58:33 02:06 732 164 896
122 Aivars Fogelis 6148 03:39:05 VL2 64 V104 +1:27:45 +1:27:45 01:59 599 124 723
123 Elīna Brigmane 6109 Baldones sieviešu skriešanas komanda 03:39:15 SL2 10 S19 +59:11 +59:11 02:12 730 157 887
124 Raitis Gržibovskis 6162 03:39:39 VL2 65 V105 +1:28:19 +1:28:19 01:41 598 146 744
125 Kristiāns Košinskis 6111 SIA LATTELECOM 03:40:23 VLJ 10 V106 +1:29:03 +1:08:04 01:25 596 173 769
126 Ainārs Kumpiņš 6057 PaBaso.lv / VSK Noskrien 03:40:31 VL2 66 V107 +1:29:11 +1:29:11 01:11 596 207 803
127 Mārtiņš Allers 6147 03:40:32 VL3 23 V108 +1:29:12 +1:09:18 02:01 596 121 717
128 Arnis Ābelīte 6127 Virsotne/Marmot 03:40:50 VL3 24 V109 +1:29:30 +1:09:36 01:16 595 193 788
129 Zane Dziļuma 6034 03:41:08 SL2 11 S20 +1:01:04 +1:01:04 02:22 724 146 870
130 Aigars Beks 6076 03:41:16 VL3 25 V110 +1:29:56 +1:10:02 01:59 594 124 718
131 Antra Dumbrovska 6058 03:43:33 SL2 12 S21 +1:03:29 +1:03:29 01:18 716 265 981
132 Rolands Gritāns 6092 Biznesa parks ABAVA 03:44:35 VL3 26 V111 +1:33:15 +1:13:21 01:46 585 139 724
133 Alvis Lepiksons 6152 Auseklis IK 03:44:53 VL3 27 V112 +1:33:33 +1:13:39 02:36 584 94 678
134 Aleksandrs Mortuļevs 16049 Latvijas gaisa satiksme 03:45:44 VL2 67 V113 +1:34:24 +1:34:24 02:29 582 99 681
135 Dzintars Dūdiņš 16009 Siguldas Maratona klubs 03:45:57 VL3 28 V114 +1:34:37 +1:14:43 01:31 581 162 743
136 Ilva Kārkliņa 6131 03:46:10 SL3 8 S22 +1:06:06 +38:55 02:05 708 166 874
137 Edgars Markševics 6122 Sporta Patriots 03:47:32 VL2 68 V115 +1:36:12 +1:36:12 02:06 577 117 694
138 Krišjānis Neijs 6184 VSK Noskrien 03:47:43 VL2 69 V116 +1:36:23 +1:36:23 01:47 577 137 714
139 Dace Ancāne 6095 Let's Go! 03:47:59 SL2 13 S23 +1:07:55 +1:07:55 02:22 702 146 848
140 Jānis Pārums 6169 Projekts Etiopietis / Shalom 03:48:40 VL2 70 V117 +1:37:20 +1:37:20 01:42 574 144 718
141 Aija Freiberga 6071 03:49:37 SL2 14 S24 +1:09:33 +1:09:33 02:32 697 136 833
142 Zane Muceniece 6143 Izturība 03:49:57 SL2 15 S25 +1:09:53 +1:09:53 02:05 696 166 862
143 Inta Cīmure 6033 Cīmurēni 03:50:22 SL2 16 S26 +1:10:18 +1:10:18 01:43 695 201 896
144 Valdis Lepiksons 6153 Auseklis IK 03:51:00 VL3 29 V118 +1:39:40 +1:19:46 01:43 569 143 712
145 Dace Podkalne 6065 VSK Noskrien 03:51:46 SL2 17 S27 +1:11:42 +1:11:42 02:10 691 159 850
146 Ieva Biedrīte 6017 Grauda Spēks 03:52:20 SL2 18 S28 +1:12:16 +1:12:16 02:25 689 143 832
147 Jurģis Urtāns 6061 VANAGI 03:55:07 VL2 71 V119 +1:43:47 +1:43:47 01:58 559 125 684
148 Edgars Aleksejevs 6165 03:55:38 VLJ 11 V120 +1:44:18 +1:23:19 01:56 557 127 684
149 Māris Lūsis 6075 VSK Noskrien 03:56:17 VL2 72 V121 +1:44:57 +1:44:57 01:17 556 191 747
150 Edgars Lapiņš 6015 SSE Riga / VSK Noskrien 03:56:34 VL2 73 V122 +1:45:14 +1:45:14 02:55 555 84 639
151 Inga Ziediņa 6182 Maratona klubs/ VSK Noskrien 03:57:30 SL3 9 S29 +1:17:26 +50:15 01:48 674 192 866
152 Agita Gritāne 6093 Biznesa parks ABAVA 03:58:50 SL3 10 S30 +1:18:46 +51:35 02:28 670 140 810
153 Haralds Krievs 6038 :) 03:59:46 VL3 30 V123 +1:48:26 +1:28:32 01:47 548 137 685
154 Roberts Černovs 6191 Latvijas Finieris 03:59:46 VL2 74 V124 +1:48:26 +1:48:26 02:22 548 104 652
155 Ieva Tāle-Stangute 16013 Baldones sieviešu skriešanas komanda 03:59:54 SL2 19 S31 +1:19:50 +1:19:50 02:10 667 159 826
156 Gintare Litvinaviciene 6135 Begimo keliones 04:00:30 SL3 11 S32 +1:20:26 +53:15 02:15 666 153 819
157 Madara Tīģere 6055 04:03:35 SLJ 3 S33 +1:23:31 +1:00:14 02:07 657 163 820
158 Zane Vanaga 6009 VSK Noskrien 04:06:58 SL2 20 S34 +1:26:54 +1:26:54 02:15 648 153 801
159 Michael Bond 6120 04:07:10 VL2 75 V125 +1:55:50 +1:55:50 02:47 531 88 619
160 Iveta Leja 6188 DPD 04:07:56 SL2 21 S35 +1:27:52 +1:27:52 02:13 646 156 802
161 Viktors Galaks 6141 Kronospan-Riga 04:08:14 VL2 76 V126 +1:56:54 +1:56:54 02:40 529 92 621
162 Heiki Prants 6078 Võru Suusaklubi 04:08:19 VL3 31 V127 +1:56:59 +1:37:05 01:28 529 167 696
163 Elīna Jokuma 6171 04:08:33 SL2 22 S36 +1:28:29 +1:28:29 02:24 644 144 788
164 Kristaps Šteinbergs 6129 Legs Misérables 04:10:35 VL2 77 V128 +1:59:15 +1:59:15 02:44 524 90 614
165 Anete Kampare 6072 04:12:19 SL2 23 S37 +1:32:15 +1:32:15 02:26 634 142 776
166 Daiga Vilkaste 6040 04:13:42 SL3 12 S38 +1:33:38 +1:06:27 02:42 631 128 759
167 Jana Romanovska 6142 Zemgales Ziņas 04:15:07 SL2 24 S39 +1:35:03 +1:35:03 01:58 627 175 802
168 Jānis Butkēvičus 6118 VSK Seniori 04:15:52 VL2 78 V129 +2:04:32 +2:04:32 02:58 513 83 596
169 Renāte Šmite 6193 Lielvārdes zaķenes 04:16:21 SLJ 4 S40 +1:36:17 +1:13:00 02:48 624 123 747
170 Lauma Bite 6074 VSK Noskrien 04:18:50 SL2 25 S41 +1:38:46 +1:38:46 02:45 618 125 743
171 Romans Jeremičevs 6172 VSK Noskrien 04:18:50 VL2 79 V130 +2:07:30 +2:07:30 02:40 507 92 599
172 Erlens Grunckis 6175 04:19:47 VL3 32 V131 +2:08:27 +1:48:33 02:08 506 115 621
173 Ruslans Mamedovs 6004 Binitex 04:23:04 VL2 80 V132 +2:11:44 +2:11:44 02:04 499 119 618
174 Andris Melnis 6081 Olainfarm 04:24:48 VL2 81 V133 +2:13:28 +2:13:28 01:42 496 144 640
175 Evita Ozola 6067 VSK Noskrien 04:25:00 SL2 26 S42 +1:44:56 +1:44:56 02:05 604 166 770
176 Vitālijs Jakovļevs 6012 www.endo.lv 04:27:09 VL2 82 V134 +2:15:49 +2:15:49 02:41 492 91 583
177 Randa Misāne 6068 04:27:39 SL2 27 S43 +1:47:35 +1:47:35 02:49 598 122 720
178 Andis Rinkevics 6035 Mārdža 04:28:25 VL2 83 V135 +2:17:05 +2:17:05 02:27 489 100 589
179 Ieva Ozoliņa 6022 AkmensDizains.lv 04:30:37 SL2 28 S44 +1:50:33 +1:50:33 02:14 591 154 745
180 Kaspars Klētnieks 6002 Nūjo vesels 04:33:14 VL3 33 V136 +2:21:54 +2:02:00 02:06 481 117 598
181 Mārcis Jēgers 6023 VSK Noskrien / Psyhopath 13 04:33:25 VL2 84 V137 +2:22:05 +2:22:05 02:49 480 87 567
182 Valdis Bergs 6160 Stamina 04:35:00 VL2 85 V138 +2:23:40 +2:23:40 02:39 478 92 570
183 Zane Karpenko 6150 Swedbank 04:37:21 SL2 29 S45 +1:57:17 +1:57:17 02:15 577 153 730
184 Imants Ločmelis 6060 Nūjo ar vēju 04:39:55 VL4 10 V139 +2:28:35 +1:50:15 02:19 469 106 575
185 Eduards Brokāns 6130 04:40:58 VL2 86 V140 +2:29:38 +2:29:38 01:40 467 147 614
186 Ilze Rata 6185 Exigen Services Latvia #optimized4running 04:41:50 SL4 1 S46 +2:01:46 +00:00 02:34 568 134 702
187 Madara Berga 6161 Stamina 04:43:39 SL2 30 S47 +2:03:35 +2:03:35 02:53 564 120 684
188 Aigars Žodziņš 16045 Ezere 04:45:35 VL3 34 V141 +2:34:15 +2:14:21 02:30 460 98 558
189 Māris Vīlips 6006 04:49:35 VL3 35 V142 +2:38:15 +2:18:21 02:25 454 101 555
190 Jānis Laganovskis 6003 VSK Noskrien 04:52:02 VL2 87 V143 +2:40:42 +2:40:42 01:43 450 143 593
191 Līga Jurševica 16053 DNF
192 Agnese Leiburga 6177 Zemgales Ziņas DNF
193 Kārlis Ielejs 6114 DNF
194 Ralfs Jumiķis 6132 DNF