STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Dmitrijs Serjogins 5334 BALTAIS 01:28:09 VBJ 1 V1 +00:00 +00:00 00:49 1000 300 1300
2 Dmitrijs Ničipors 5428 Inov8 I OSVeikals.lv 01:39:17 VB2 1 V2 +11:08 +00:00 01:34 888 156 1044
3 Mārtiņš Skujenieks 5283 01:40:54 VB2 2 V3 +12:45 +01:37 01:34 874 156 1030
4 Guntis Grīnvalds 5164 Moller Auto Ventspils 01:41:34 VB2 3 V4 +13:25 +02:17 01:19 868 186 1054
5 Oskars Cimermanis 5104 01:41:37 VB2 4 V5 +13:28 +02:20 01:27 867 169 1036
6 Juris Dzenītis 5429 Inov8 I OSVeikals.lv 01:42:16 VB3 1 V6 +14:07 +00:00 01:31 862 162 1024
7 Juris Damškalns 5131 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 01:44:23 VB2 5 V7 +16:14 +05:06 00:54 844 272 1116
8 Artūrs Ločmelis 5203 Patria Sportland 01:44:30 VB2 6 V8 +16:21 +05:13 01:14 844 199 1043
9 Kaspars Kārkliņš 5384 Siguldas Maratona klubs 01:44:42 VB3 2 V9 +16:33 +02:26 01:31 842 162 1004
10 Voldemārs Lejnieks 5027 Voldžiks 01:46:02 VB2 7 V10 +17:53 +06:45 00:57 831 258 1089
11 Artūrs Ozolinš 5400 PH Print 01:46:26 VB2 8 V11 +18:17 +07:09 01:29 828 165 993
12 Sandis Ziediņš 5407 01:46:27 VBJ 2 V12 +18:18 +18:18 01:05 828 226 1054
13 Valts Ulmanis 5123 IK Auseklis 01:46:59 VBJ 3 V13 +18:50 +18:50 01:26 824 171 995
14 Mārtiņš Auziņš 15082 Veikals Maratons & Asics 01:47:38 VB3 3 V14 +19:29 +05:22 01:38 819 150 969
15 Didzis Glušņevs 5159 VSK Noskrien Rieksti 01:48:28 VB2 9 V15 +20:19 +09:11 01:27 813 169 982
16 Artis Upmalis 5119 Rezidenti 01:48:31 VB2 10 V16 +20:22 +09:14 01:08 812 216 1028
17 Pēteris Stepiņš 5261 Swedbank 01:48:40 VB2 11 V17 +20:31 +09:23 01:26 811 171 982
18 Normunds Bremze 5075 Rīga 01:48:46 VB3 4 V18 +20:37 +06:30 01:11 810 207 1017
19 Daniels Buko 5359 BALTAIS 01:48:48 VBJ 4 V19 +20:39 +20:39 01:24 810 175 985
20 Zanda Ulanova 5166 Moller Auto Ventspils 01:48:59 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 01:37 1000 213 1213
21 Einārs Šillers 5208 Maratona klubs / Ziemeļkurzeme OK 01:48:59 VB3 5 V20 +20:50 +06:43 01:31 809 162 971
22 Sergejs Ļeta 5270 RC 01:49:36 VB2 12 V21 +21:27 +10:19 01:35 804 155 959
23 Aigars Silkalns 5031 colorlib.com 01:50:44 VB2 13 V22 +22:35 +11:27 01:09 796 213 1009
24 Deimantas Mitka 5048 Na, pagauk! 01:51:55 VB3 6 V23 +23:46 +09:39 01:34 788 156 944
25 Ugis Karasevs 15054 Kocēnu novads 01:52:11 VB2 14 V24 +24:02 +12:54 01:22 786 179 965
26 Ondrej Fikrle 5134 BKV Holysov 01:52:58 VB3 7 V25 +24:49 +10:42 01:35 780 155 935
27 Jolanta Krastiņa 5395 VSK Noskrien 01:53:38 SBJ 1 S2 +04:39 +00:00 01:46 959 195 1154
28 Dace Banga-Hodžajeva 5146 corefitness.lv 01:54:14 SB2 2 S3 +05:15 +05:15 01:36 954 216 1170
29 Aivis Zetmanis 5382 Patria Sportland 01:54:49 VB2 15 V26 +26:40 +15:32 01:21 768 181 949
30 Mārtiņš Liberts 5061 01:55:17 VB2 16 V27 +27:08 +16:00 01:21 765 181 946
31 Iveta Pūpola 5183 Maratona Klubs 01:55:21 SB3 1 S4 +06:22 +00:00 01:22 945 252 1197
32 Andris Ludriks 5004 VSK Noskrien Rieksti 01:55:29 VB3 8 V28 +27:20 +13:13 01:28 763 167 930
33 Jānis Puida 5124 SSK Bebra 01:55:39 VB2 17 V29 +27:30 +16:22 00:56 762 263 1025
34 Gints Krastiņš 5141 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:56:09 VB2 18 V30 +28:00 +16:52 01:35 759 155 914
35 Jānis Neimanis 5184 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 01:56:20 VB3 9 V31 +28:11 +14:04 01:23 758 177 935
36 Klinta Lauska 15034 Siguldas maratona klubs/ Isostar 01:56:22 SB2 3 S5 +07:23 +07:23 01:39 937 209 1146
37 Jānis Linītis 5204 Patria Sportland 01:56:25 VB2 19 V32 +28:16 +17:08 01:21 757 181 938
38 Daumants Putnis 5093 SSK Bebra 01:56:51 VB3 10 V33 +28:42 +14:35 01:15 754 196 950
39 Zigmunds Zauls 5154 01:57:36 VB3 11 V34 +29:27 +15:20 01:43 750 143 893
40 Juris Čerpinskis 5241 01:58:09 VB2 20 V35 +30:00 +18:52 01:17 746 191 937
41 Toms Pastars 5230 30draugilv/VSK Noskrien 01:58:31 VB2 21 V36 +30:22 +19:14 01:31 744 162 906
42 Māris Sardiko 15126 VSK Noskrien / Vichy 01:59:26 VB2 22 V37 +31:17 +20:09 01:16 738 193 931
43 Ģirts Žagars 5172 01:59:30 VB2 23 V38 +31:21 +20:13 01:33 738 158 896
44 Uģis Reveliņš 5289 01:59:38 VB3 12 V39 +31:29 +17:22 01:27 737 169 906
45 Baiba Ažušele 5185 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 01:59:52 SBJ 2 S6 +10:53 +06:14 01:47 909 193 1102
46 Roberts Sukonovs 15066 Gentlemen's Cub 01:59:55 VB2 24 V40 +31:46 +20:38 01:46 735 139 874
47 Pēteris Kaļiņins 5165 Moller Auto Ventspils 02:00:01 VB3 13 V41 +31:52 +17:45 01:20 734 184 918
48 Raivis Indrāns 5162 02:00:19 VB2 25 V42 +32:10 +21:02 01:46 733 139 872
49 Aiga Paegle 5262 Engures sportam 02:00:25 SB3 2 S7 +11:26 +05:04 01:43 905 201 1106
50 Kitija Valtere 5335 BALTAIS 02:00:27 SB2 4 S8 +11:28 +11:28 01:17 905 269 1174
51 Rolands Trencis 5352 Crossfit Rīdzene 1 / Ezerkauliņi 02:00:57 VB2 26 V43 +32:48 +21:40 01:15 729 196 925
52 Uldis Raipalis 5391 Gentlemen's Cub 02:01:30 VB2 27 V44 +33:21 +22:13 01:46 726 139 865
53 Valdis Tilts 5079 Kocēnu novads 02:01:36 VB4 1 V45 +33:27 +00:00 01:09 725 213 938
54 Aino Gošs 5043 Maratona klubs 02:01:45 VB3 14 V46 +33:36 +19:29 01:14 724 199 923
55 Juris Jansons 5379 Swedbank 02:02:21 VB3 15 V47 +34:12 +20:05 01:39 720 148 868
56 Juris Redisons 5020 Tērvetes dabas parks 02:02:37 VB3 16 V48 +34:28 +20:21 01:16 719 193 912
57 Artis Dūriņš 5175 Saldus Boksa Klubs 02:02:42 VB2 28 V49 +34:33 +23:25 01:07 718 219 937
58 Agris Noviks 15142 Salomon Taku Skrējējs 02:04:25 VBJ 5 V50 +36:16 +36:16 01:39 709 148 857
59 Jānis Sirmais 5209 02:04:56 VBJ 6 V51 +36:47 +36:47 01:26 706 171 877
60 Mārtiņš Krauklis 5149 02:05:26 VB2 29 V52 +37:17 +26:09 01:03 703 233 936
61 Ričards Kļaviņš 5403 02:05:30 VBJ 7 V53 +37:21 +37:21 01:42 702 144 846
62 Agris Veipāns 5267 02:06:01 VB3 17 V54 +37:52 +23:45 01:47 700 137 837
63 Madars Spēks 15130 PRIEKULES VElo klubs 02:06:14 VB2 30 V55 +38:05 +26:57 01:28 698 167 865
64 Gints Krieviņš 5023 02:06:15 VB2 31 V56 +38:06 +26:58 01:09 698 213 911
65 Jakub Spryngl 5094 02:06:23 VB2 32 V57 +38:14 +27:06 01:34 697 156 853
66 Deivids Stupiņš 5255 SK Katrīna 02:07:38 VBJ 8 V58 +39:29 +39:29 01:43 691 143 834
67 Kaspars Allers 5333 02:08:04 VB2 33 V59 +39:55 +28:47 01:44 688 141 829
68 Anrijs Daile 5426 02:08:26 VBJ 9 V60 +40:17 +40:17 01:45 686 140 826
69 Mārtiņš Zemturis 5282 KSMR Fitness 02:08:37 VB2 34 V61 +40:28 +29:20 01:17 685 191 876
70 Uģis Inka 5371 VSK Noskrien 02:08:41 VB3 18 V62 +40:32 +26:25 01:43 685 143 828
71 Vitālijs Muzika 5044 VSK Noskrien 02:08:46 VB3 19 V63 +40:37 +26:30 01:40 685 147 832
72 Valdis Prauliņš 5147 Čiekurkalna Road Runners 02:08:58 VB3 20 V64 +40:49 +26:42 01:30 684 163 847
73 Toms Bricis 5275 Čop čop čop 02:09:14 VB2 35 V65 +41:05 +29:57 01:24 682 175 857
74 Ginta Rassa 5163 Moller Auto Ventspils 02:09:32 SB3 3 S9 +20:33 +14:11 01:44 841 199 1040
75 Ingars Kasparāns 5128 02:09:53 VB3 21 V66 +41:44 +27:37 01:38 679 150 829
76 Ivars Frickauss 5314 02:10:05 VB2 36 V67 +41:56 +30:48 01:44 678 141 819
77 Armands Zvejnieks 5167 Moller Auto Ventspils 02:10:10 VB2 37 V68 +42:01 +30:53 01:40 677 147 824
78 Armands Rabovičs 5363 Liepāja 02:10:23 VB2 38 V69 +42:14 +31:06 01:51 676 132 808
79 Jēkabs Krastiņš 5013 Sportiņš 88 02:10:23 VBJ 10 V70 +42:14 +42:14 01:37 676 152 828
80 Dainis Cišs 5008 02:10:24 VB2 39 V71 +42:15 +31:07 01:41 676 146 822
81 Artūrs Šits 5348 02:10:31 VB2 40 V72 +42:22 +31:14 01:35 675 155 830
82 Simona Birkenberga 5408 Simitis 02:10:35 SB2 5 S10 +21:36 +21:36 01:37 835 213 1048
83 Jekaterina Sokunova 5218 Līvanu VK 02:11:04 SB2 6 S11 +22:05 +22:05 01:50 832 188 1020
84 Atis Kļavis 5286 02:11:14 VB3 22 V73 +43:05 +28:58 01:45 672 140 812
85 Māris Vizulis 5192 DNB banka 02:11:14 VB2 41 V74 +43:05 +31:57 01:37 672 152 824
86 Vladeks Alševskis 5349 VSK Noskrien 02:11:20 VB2 42 V75 +43:11 +32:03 01:55 671 128 799
87 Gunta Blūmiņa 5380 Virsotne/Marmot 02:11:21 SB2 7 S12 +22:22 +22:22 01:18 830 265 1095
88 Artis Ločmelis 5132 OK Burkānciems 02:11:59 VB3 23 V76 +43:50 +29:43 01:28 668 167 835
89 Kaspars Purmalietis 5057 02:12:04 VB2 43 V77 +43:55 +32:47 01:10 667 210 877
90 Aiga Taulīna 5431 Saldus Boksa klubs 02:12:08 SB2 8 S13 +23:09 +23:09 01:38 825 211 1036
91 Raitis Puriņš 5055 VSK Noskrien / Zemgales Ziņas 02:12:14 VB4 2 V78 +44:05 +10:38 01:38 667 150 817
92 Agnis Murnieks 5073 OVI 02:12:28 VB2 44 V79 +44:19 +33:11 01:17 665 191 856
93 Oskars Apsītis 5300 2 KOKI 02:12:43 VB3 24 V80 +44:34 +30:27 01:29 664 165 829
94 Evija Melberga 5002 VSK Noskrien / SK Dzērvene 02:12:44 SB2 9 S14 +23:45 +23:45 01:12 821 288 1109
95 Ilmars Knipšis 5155 Lejasurgas 02:12:45 VB4 3 V81 +44:36 +11:09 01:44 664 141 805
96 Aija Svikle 5006 SK Tērauds 02:12:52 SB2 10 S15 +23:53 +23:53 01:37 820 213 1033
97 Agris Spalviņš 5336 Mailigen 02:12:59 VB4 4 V82 +44:50 +11:23 01:54 663 129 792
98 Liene Allere 5276 02:13:11 SB2 11 S16 +24:12 +24:12 02:26 818 142 960
99 Raivis Kirhners 5053 02:13:25 VB2 45 V83 +45:16 +34:08 01:45 661 140 801
100 Jānis Seglickis 5243 Pingvīni 02:13:39 VB2 46 V84 +45:30 +34:22 01:20 660 184 844
101 Ilze Urbāne 5346 VSK Noskrien 02:13:41 SB3 4 S17 +24:42 +18:20 01:25 815 244 1059
102 Ilze Sermolīte 5234 Jelgavas Sporta Servisa Centrs 02:13:43 SB3 5 S18 +24:44 +18:22 01:36 815 216 1031
103 Jānis Sapats 5301 02:13:48 VBJ 11 V85 +45:39 +45:39 01:02 659 237 896
104 Raimonds Skudra 5390 SSK Bebra 02:13:48 VB3 25 V86 +45:39 +31:32 01:30 659 163 822
105 Oskars Zonne 5412 Acsaabols 02:13:56 VB2 47 V87 +45:47 +34:39 01:57 658 126 784
106 Agris Dreimanis 5398 02:13:58 VB2 48 V88 +45:49 +34:41 02:05 658 118 776
107 Didzis Kirstuks 5416 02:15:02 VB2 49 V89 +46:53 +35:45 01:43 653 143 796
108 Agnis Bērziņš 5195 DNB Service Centre 02:15:16 VB2 50 V90 +47:07 +35:59 01:18 652 188 840
109 Arnis Mūrnieks 5099 02:15:36 VB3 26 V91 +47:27 +33:20 01:34 650 156 806
110 Jānis Pauliņš 5120 Eco Teh Baltia 02:16:12 VB2 51 V92 +48:03 +36:55 01:17 647 191 838
111 Andžejs Stepančuks 5354 02:16:13 VB2 52 V93 +48:04 +36:56 01:41 647 146 793
112 Artūrs Bernovskis 5135 Mailigen 02:16:21 VB2 53 V94 +48:12 +37:04 01:53 646 130 776
113 Gunārs Ruciņš 5240 Fizkultūras nora 02:16:40 VB2 54 V95 +48:31 +37:23 01:36 645 153 798
114 Artūrs Ipatenko 5360 02:17:03 VB2 55 V96 +48:54 +37:46 02:30 643 98 741
115 Ilze Limanāne 5003 VSK Noskrien Vāveres 02:17:03 SB2 12 S19 +28:04 +28:04 01:39 795 209 1004
116 Žanis Jesko 5306 Dzipšļu medus 02:17:34 VB2 56 V97 +49:25 +38:17 01:46 641 139 780
117 Dainis Bautris 5321 AMSERV 02:17:45 VB2 57 V98 +49:36 +38:28 01:23 640 177 817
118 Aigars Kokins 5358 4H Pastaiga 02:17:54 VB3 27 V99 +49:45 +35:38 01:58 639 125 764
119 Aigars Cibuļskis 5248 Legs Misérables 02:18:06 VB2 58 V100 +49:57 +38:49 01:29 638 165 803
120 Virgilijus Muralis 15138 Jonavos BK Maratonas 02:18:19 VB3 28 V101 +50:10 +36:03 01:14 637 199 836
121 Laura Dapkuviene 15134 Jonavos BK MARATONAS 02:18:19 SB2 13 S20 +29:20 +29:20 02:12 788 157 945
122 Andris Pommers 15046 Salaspils Zīriņi 02:18:36 VB3 29 V102 +50:27 +36:20 01:57 636 126 762
123 Ieva Rogāle 5089 KROKUS 02:18:52 SB2 14 S21 +29:53 +29:53 01:50 785 188 973
124 Žanis Lulle 5361 BALTAIS 02:18:59 VB2 59 V103 +50:50 +39:42 01:36 634 153 787
125 Līga Irbe 5362 Talsu pauguraines Zaķi 02:18:59 SB2 15 S22 +30:00 +30:00 01:28 784 235 1019
126 Andris Rosickis 5345 Cukuri 02:19:06 VB3 30 V104 +50:57 +36:50 01:59 634 124 758
127 Uldis Kondratovičs 5098 02:19:13 VB3 31 V105 +51:04 +36:57 01:44 633 141 774
128 Agris Krumbergs 5226 Līkā kalna rambātāji 02:19:55 VB3 32 V106 +51:46 +37:39 01:57 630 126 756
129 Renārs Teters-Teterovskis 5355 02:19:55 VB2 60 V107 +51:46 +40:38 01:24 630 175 805
130 Kristaps Palmakovskis 5427 Inov8 I OSVeikals.lv 02:20:06 VB2 61 V108 +51:57 +40:49 02:02 629 120 749
131 Ieva Pūce 5324 VSK Noskrien Blonde 02:20:36 SB3 6 S23 +31:37 +25:15 01:44 775 199 974
132 Guntis Zālītis 5190 Kadiķi 02:21:08 VB3 33 V109 +52:59 +38:52 01:59 625 124 749
133 Māris Rudāns 15146 02:21:15 VBJ 12 V110 +53:06 +53:06 02:03 624 120 744
134 Dovydas Sankauskas 5108 02:21:37 VB2 62 V111 +53:28 +42:20 02:00 622 123 745
135 Julius Tomaševičius 5424 Laukinis Trail 02:21:44 VB3 34 V112 +53:35 +39:28 01:58 622 125 747
136 Andris Orniņš 5007 02:21:57 VB2 63 V113 +53:48 +42:40 01:37 621 152 773
137 Vieda Lūsa 15090 SK Tērauds 02:22:04 SB2 16 S24 +33:05 +33:05 01:11 767 292 1059
138 Rūdolfs Krūklis 5215 K41F 02:22:07 VB2 64 V114 +53:58 +42:50 01:54 620 129 749
139 Konstantīns Vasiļjevs 5313 Dion SportLab 02:22:08 VB2 65 V115 +53:59 +42:51 01:39 620 148 768
140 Māris Dazarts 5291 02:22:09 VB2 66 V116 +54:00 +42:52 01:47 620 137 757
141 Lauris Zilveris 5179 Pīļtēviņa pārgājiens 02:22:22 VB2 67 V117 +54:13 +43:05 01:49 619 135 754
142 Armands Auziņš 5054 02:22:28 VB3 35 V118 +54:19 +40:12 02:10 619 113 732
143 Dace Spalva 5299 Kocēnu novads 02:22:47 SB2 17 S25 +33:48 +33:48 01:44 763 199 962
144 Jānis Rukmanis 5284 3D Running 02:22:47 VB2 68 V119 +54:38 +43:30 01:46 617 139 756
145 Mihails Kisļakovs 5103 Mindpv 02:23:03 VB2 69 V120 +54:54 +43:46 02:09 616 114 730
146 Kristaps Treidens 15062 Engures Sportam 02:23:14 VBJ 13 V121 +55:05 +55:05 02:25 615 101 716
147 Pēteris Spuriņš 5222 DOMDARIS 02:23:24 VB2 70 V122 +55:15 +44:07 01:59 615 124 739
148 Margarita Petelina 5325 02:23:27 SB3 7 S26 +34:28 +28:06 02:02 760 170 930
149 Uģis Zanders 5263 Riga-Freediving 02:24:09 VB3 36 V123 +56:00 +41:53 01:45 612 140 752
150 Kārlis Cinis 5224 02:24:21 VB2 71 V124 +56:12 +45:04 01:57 611 126 737
151 Guna Sprūde 5258 VSK Noskrien 02:24:25 SB2 18 S27 +35:26 +35:26 01:53 755 183 938
152 Nauris Hofmanis 5281 REMOSS 02:24:27 VBJ 14 V125 +56:18 +56:18 01:35 610 155 765
153 Aivars Spūlis 5205 Izturība 02:24:31 VB2 72 V126 +56:22 +45:14 01:34 610 156 766
154 Lelde Broka 5026 VSK Noskrien Vāveres 02:24:39 SB2 19 S28 +35:40 +35:40 01:52 753 185 938
155 Andris Meļķerts 5365 Celms & Čemurs 02:24:48 VB3 37 V127 +56:39 +42:32 01:50 609 134 743
156 Kaspars Štromanis 5356 GJENSIDIGE 02:25:14 VB2 73 V128 +57:05 +45:57 02:09 607 114 721
157 Jānis Kopmanis 5051 02:25:18 VB3 38 V129 +57:09 +43:02 01:48 607 136 743
158 Agris Meilerts 5129 Latvijas Finieris Mežs 02:25:26 VB3 39 V130 +57:17 +43:10 02:16 606 108 714
159 Jānis Kopmanis 5047 LSC 02:25:27 VB4 5 V131 +57:18 +23:51 01:38 606 150 756
160 Marika Zālīte 5088 VSK Noskrien 02:25:39 SB2 20 S29 +36:40 +36:40 01:52 748 185 933
161 Artūrs Rozenfelds 5338 Jaunmārupe skrien 02:25:41 VB3 40 V132 +57:32 +43:25 01:45 605 140 745
162 Edgars Dobelis 5156 02:26:21 VB2 74 V133 +58:12 +47:04 02:44 602 90 692
163 Dainis Kronbergs 5278 02:26:57 VB3 41 V134 +58:48 +44:41 01:58 600 125 725
164 Andis Bērziņš 5368 Swedbank 02:26:59 VB3 42 V135 +58:50 +44:43 02:24 600 102 702
165 Sanita Šuriņa 5250 02:27:14 SB2 21 S30 +38:15 +38:15 02:10 740 159 899
166 Ivo Zemturis 5423 Tontoni 02:27:36 VB2 75 V136 +59:27 +48:19 01:51 597 132 729
167 Eduards Mozulis 5191 Engures Sportam 02:27:49 VBJ 15 V137 +59:40 +59:40 01:40 596 147 743
168 Elita Zālīte 5372 TRX Cēsis 02:27:55 SB3 8 S31 +38:56 +32:34 01:55 737 180 917
169 Mārtiņš Sapats 5340 02:28:00 VB2 76 V138 +59:51 +48:43 02:24 596 102 698
170 Haralds Puriņš 5406 VENDEN 02:28:07 VBJ 16 V139 +59:58 +59:58 01:27 595 169 764
171 Ritvars Bikšis 5221 socktoys.lv 02:28:27 VB2 77 V140 +1:00:18 +49:10 01:28 594 167 761
172 Evita Bole 5422 02:28:39 SB2 22 S32 +39:40 +39:40 01:33 733 223 956
173 Mārtiņš Zvīdriņš 5294 TipTapTī 02:28:41 VB2 78 V141 +1:00:32 +49:24 02:29 593 99 692
174 Roberts Koleda 5142 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:28:43 VB3 43 V142 +1:00:34 +46:27 01:30 593 163 756
175 Kārlis Ertmanis 5207 Baltais 02:29:00 VB3 44 V143 +1:00:51 +46:44 01:42 592 144 736
176 Guntis Erbs 5419 02:29:06 VB3 45 V144 +1:00:57 +46:50 01:57 591 126 717
177 Sandris Krūmiņš 5374 Moller Auto Ventspils 02:29:06 VB3 46 V145 +1:00:57 +46:50 01:54 591 129 720
178 Agnese Sperga 5235 02:29:06 SB2 23 S33 +40:07 +40:07 02:02 731 170 901
179 Ilgonis Apfelbaums 5375 Maratona klubs 02:29:07 VB4 6 V146 +1:00:58 +27:31 02:15 591 109 700
180 Ansis Pūce 5176 Saldus Boksa Klubs 02:29:07 VB2 79 V147 +1:00:58 +49:50 01:03 591 233 824
181 Alise Putraima 15106 Salomon | Taku Skrējējs 02:29:11 SB2 24 S34 +40:12 +40:12 02:38 731 131 862
182 Normunds Zauls 5022 Limbaži 02:29:17 VB3 47 V148 +1:01:08 +47:01 01:54 590 129 719
183 Raimonds Biedrītis 5110 Grauda Spēks 02:29:22 VB2 80 V149 +1:01:13 +50:05 02:25 590 101 691
184 Jānis Tenbergs 5323 Engures sportam 02:29:30 VB2 81 V150 +1:01:21 +50:13 01:27 590 169 759
185 Dace Hartmane 5337 Talsu pauguraines Zaķi 02:29:39 SB3 9 S35 +40:40 +34:18 02:13 728 156 884
186 Katrīna Arāja 5405 02:29:48 SBJ 3 S36 +40:49 +36:10 01:59 728 174 902
187 Imants Kaldre 5012 VSK Noskrien 02:30:11 VB2 82 V151 +1:02:02 +50:54 01:38 587 150 737
188 Laila Ceika 5065 02:30:11 SB4 1 S37 +41:12 +00:00 02:06 726 164 890
189 Māra Pucena 5033 02:30:21 SB2 25 S38 +41:22 +41:22 01:52 725 185 910
190 Normunds Grava 5114 02:30:28 VB3 48 V152 +1:02:19 +48:12 01:40 586 147 733
191 Karīna Krūmiņliepa 5199 SIA LATTELECOM 02:30:42 SB2 26 S39 +41:43 +41:43 02:42 723 128 851
192 Kristaps Belinskis 5225 Njauvas 02:30:49 VB2 83 V153 +1:02:40 +51:32 01:50 584 134 718
193 Uģis Verza 5112 02:31:00 VB2 84 V154 +1:02:51 +51:43 01:51 584 132 716
194 Aigars Vilmanis 5273 02:31:34 VBJ 17 V155 +1:03:25 +1:03:25 01:07 582 219 801
195 Aleksis Orlovs 5127 02:31:34 VB3 49 V156 +1:03:25 +49:18 02:15 582 109 691
196 Miks Vilsons 5046 VSK Noskrien 02:31:51 VB3 50 V157 +1:03:42 +49:35 02:05 581 118 699
197 Edgars Kuģenieks 5137 VSK Noskrien Rieksti 02:32:16 VB2 85 V158 +1:04:07 +52:59 01:40 579 147 726
198 Rinalds Zeltiņš 5036 KMKVP 02:32:18 VB3 51 V159 +1:04:09 +50:02 01:54 579 129 708
199 Ēriks Ajausks 5272 3D running 02:32:39 VB2 86 V160 +1:04:30 +53:22 01:51 577 132 709
200 Simona Radoviča 5418 BALTAIS 02:32:41 SB2 27 S40 +43:42 +43:42 02:05 714 166 880
201 Dainis Driņķis 5083 DzSK Lokomotīve 02:32:56 VB3 52 V161 +1:04:47 +50:40 02:48 576 88 664
202 Ieviņa Gaiziņa 5257 VSK Noskrien 02:33:08 SB3 10 S41 +44:09 +37:47 02:16 712 152 864
203 Reinis Liepiņš 5066 02:33:16 VB2 87 V162 +1:05:07 +53:59 01:32 575 160 735
204 Māris Tašmans 5253 02:33:18 VB2 88 V163 +1:05:09 +54:01 01:54 575 129 704
205 Agris Kamenders 5326 In Dust We Trust 02:33:24 VB2 89 V164 +1:05:15 +54:07 02:21 575 104 679
206 Aivis Štemmers 5150 SK Pūre 02:33:33 VB2 90 V165 +1:05:24 +54:16 01:07 574 219 793
207 Māris Strautnieks 5317 Romatforest 02:33:42 VB2 91 V166 +1:05:33 +54:25 02:03 574 120 694
208 Signija Vītola 5392 ATEA Global Services 02:33:43 SB2 28 S42 +44:44 +44:44 02:30 709 138 847
209 Natalija Zeņina 5331 02:33:51 SB3 11 S43 +44:52 +38:30 02:18 708 150 858
210 Vija Olte 5143 02:33:52 SB2 29 S44 +44:53 +44:53 02:22 708 146 854
211 Zanda Kārkliņa 5196 Baldones sieviešu skriešanas komanda 02:34:00 SB3 12 S45 +45:01 +38:39 02:20 708 148 856
212 Egnārs Gudriķis 5016 ASICS 02:34:00 VB3 53 V167 +1:05:51 +51:44 02:10 572 113 685
213 Raivis Širmelis 5102 02:34:10 VB3 54 V168 +1:06:01 +51:54 02:05 572 118 690
214 Marika Pazare 5264 Swedbank 02:34:27 SB2 30 S46 +45:28 +45:28 02:15 706 153 859
215 Kristaps Zvirgzds 5100 02:34:29 VBJ 18 V169 +1:06:20 +1:06:20 01:19 571 186 757
216 Antra Štemmere 5213 02:34:56 SB2 31 S47 +45:57 +45:57 01:35 703 218 921
217 Kaspars Dzintars 5370 FK BANDAVA 02:35:05 VB3 55 V170 +1:06:56 +52:49 02:55 568 84 652
218 Evija Vate 5217 Engures Sportam 02:35:05 SB2 32 S48 +46:06 +46:06 01:35 703 218 921
219 Juris Misters 15058 02:35:17 VB2 92 V171 +1:07:08 +56:00 02:16 568 108 676
220 Danute Fībiga-Daukšte 5069 02:35:23 SB2 33 S49 +46:24 +46:24 02:49 701 122 823
221 Santa Birģele 5028 02:35:25 SB2 34 S50 +46:26 +46:26 02:51 701 121 822
222 Mikus Salcēvičs 5085 02:35:28 VB2 93 V172 +1:07:19 +56:11 02:12 567 111 678
223 Ģirts Bisenieks 5220 02:35:32 VB2 94 V173 +1:07:23 +56:15 02:02 567 120 687
224 Simona Ozola-Ozoliņa 5107 02:35:38 SB2 35 S51 +46:39 +46:39 02:12 700 157 857
225 Didzis Krīgers 5068 02:35:39 VB4 7 V174 +1:07:30 +34:03 02:22 566 104 670
226 Ieva Jaudzeme 5339 02:35:49 SB3 13 S52 +46:50 +40:28 02:18 699 150 849
227 Nauris Auzenbahs 5084 DzSK Lokomotīve 02:36:24 VB3 56 V175 +1:08:15 +54:08 01:49 564 135 699
228 Helmuts Īrists 15038 02:36:32 VBJ 19 V176 +1:08:23 +1:08:23 01:53 563 130 693
229 Artis Līcītis 5015 VSK Noskrien 02:36:50 VB2 95 V177 +1:08:41 +57:33 01:57 562 126 688
230 Arno Strods 5414 02:36:57 VB2 96 V178 +1:08:48 +57:40 02:08 562 115 677
231 Ilze Stukule 5305 SK Katrīna/mammadaba 02:37:00 SB3 14 S53 +48:01 +41:39 02:13 694 156 850
232 Guntis Pucens 5034 02:37:00 VB3 57 V179 +1:08:51 +54:44 01:46 561 139 700
233 Didzis Raits 15078 Mana mīļākā komanda 02:37:07 VB2 97 V180 +1:08:58 +57:50 00:56 561 263 824
234 Jānis Deksnis 5381 Swedbank 02:37:08 VB2 98 V181 +1:08:59 +57:51 01:57 561 126 687
235 Mārtiņš Rāzna 5125 SSK Bebra 02:37:16 VB3 58 V182 +1:09:07 +55:00 01:52 561 131 692
236 Aigars Tohters 5021 02:37:16 VB2 99 V183 +1:09:07 +57:59 01:52 561 131 692
237 Normunds Davidčuks 5302 Stāmučnieki 02:37:36 VB2 100 V184 +1:09:27 +58:19 01:58 559 125 684
238 Andris Šumskihs 5010 02:37:36 VB2 101 V185 +1:09:27 +58:19 02:05 559 118 677
239 Zane Bulāne 5081 VSK Noskrien 02:38:10 SB2 36 S54 +49:11 +49:11 01:49 689 190 879
240 Deniss Čebanovs 5376 Maratona klubs 02:38:16 VB3 59 V186 +1:10:07 +56:00 02:27 557 100 657
241 Oskars Īle 5259 SIA LATTELECOM 02:38:22 VB2 102 V187 +1:10:13 +59:05 02:24 557 102 659
242 Arvids Martinsons 5430 Straupe 02:38:38 VB2 103 V188 +1:10:29 +59:21 01:31 556 162 718
243 Mareks Strihors 5383 02:38:38 VB3 60 V189 +1:10:29 +56:22 02:20 556 105 661
244 Aija Kļaviņa 5211 SK Dzērvene 02:39:09 SB2 37 S55 +50:10 +50:10 01:58 685 175 860
245 Sabīne Eglīte 5052 Eglīši 02:39:16 SB2 38 S56 +50:17 +50:17 02:33 684 135 819
246 Mārtiņš Pakulis 5111 VSK Noskrien 02:39:19 VB2 104 V190 +1:11:10 +1:00:02 02:42 553 91 644
247 Ilze Boldāne 15114 02:39:28 SB3 15 S57 +50:29 +44:07 02:14 683 154 837
248 Madara Muižniece 5216 adidas Runners | Riga 02:39:31 SB2 39 S58 +50:32 +50:32 01:41 683 205 888
249 Kristīne Krista Lejniece 5344 Zemgales Ziņas 02:39:33 SBJ 4 S59 +50:34 +45:55 01:55 683 180 863
250 Ina Balgalve 5042 02:39:50 SB3 16 S60 +50:51 +44:29 01:54 682 182 864
251 Girts Miezitis 15030 piradzins 02:39:52 VB3 61 V191 +1:11:43 +57:36 02:21 551 104 655
252 Viesturs Grīnbergs 5315 EUGESTA 02:40:22 VB3 62 V192 +1:12:13 +58:06 02:17 550 107 657
253 Kaspars Kalniņš 5244 Moller Auto Ventspils 02:40:29 VB3 63 V193 +1:12:20 +58:13 01:31 549 162 711
254 Laura Kalniņa 5245 Moller Auto Ventspils 02:40:29 SB3 17 S61 +51:30 +45:08 02:31 679 137 816
255 Jana Puze 5312 VSK Noskrien 02:40:29 SB2 40 S62 +51:30 +51:30 02:27 679 141 820
256 Gundars Bēms 5265 02:40:46 VB2 105 V194 +1:12:37 +1:01:29 01:42 548 144 692
257 Jurģis Stukuls 5105 SK Katrīna 02:40:48 VB2 106 V195 +1:12:39 +1:01:31 00:58 548 253 801
258 Aiva Liepiņa 5367 02:41:06 SB2 41 S63 +52:07 +52:07 02:19 676 149 825
259 Edgars Zaķis 5288 VSK Noskrien 02:41:09 VB2 107 V196 +1:13:00 +1:01:52 02:16 547 108 655
260 Inga Blese 5369 02:41:16 SB3 18 S64 +52:17 +45:55 02:21 676 147 823
261 Ance Ziediņa 5409 OK Ziemeļkurzeme 02:41:18 SB2 42 S65 +52:19 +52:19 02:36 676 133 809
262 Elizabete Ločmele 5252 OK Burkānciems 02:41:46 SBJ 5 S66 +52:47 +48:08 02:04 674 167 841
263 Aldis Rocēns 5017 Stirnubuks.lv 02:41:52 VB3 64 V197 +1:13:43 +59:36 01:32 545 160 705
264 Antra Spundiņa 5138 VSK Noskrien 02:41:54 SB2 43 S67 +52:55 +52:55 01:58 673 175 848
265 Mikus Voss 5386 Čop čop čop 02:42:23 VB2 108 V198 +1:14:14 +1:03:06 01:46 543 139 682
266 Evija Šveca 5319 Eko O 02:42:43 SB3 19 S68 +53:44 +47:22 02:34 670 134 804
267 Artūrs Levins 5228 alle hop 02:42:45 VB2 109 V199 +1:14:36 +1:03:28 01:49 542 135 677
268 Ligita Leitlande 5393 02:42:56 SB3 20 S69 +53:57 +47:35 02:25 669 143 812
269 Ērika Urtāne 5122 VANAGI 02:43:07 SB2 44 S70 +54:08 +54:08 02:13 668 156 824
270 Liene Roopa 5410 Smārde 02:43:13 SBJ 6 S71 +54:14 +49:35 02:43 668 127 795
271 Anastasiya Panasyuk 5411 02:43:14 SBJ 7 S72 +54:15 +49:36 02:14 668 154 822
272 Sanita Rāviņa 15074 RR 02:43:17 SB2 45 S73 +54:18 +54:18 02:48 667 123 790
273 Agnese Kundziņa 5310 02:43:20 SB2 46 S74 +54:21 +54:21 02:18 667 150 817
274 Toms Klinovičs 5251 02:43:28 VB2 110 V200 +1:15:19 +1:04:11 02:21 539 104 643
275 Nauris Rūdulis 5341 Tukuma VK 02:43:54 VB3 65 V201 +1:15:45 +1:01:38 02:05 538 118 656
276 Niks Siliņš 5268 Kača liek skriet! 02:44:10 VBJ 20 V202 +1:16:01 +1:16:01 02:19 537 106 643
277 Jānis Vērdiņš 5357 Workland/BPT 02:44:22 VB2 111 V203 +1:16:13 +1:05:05 02:12 536 111 647
278 Aiga Vīdmane 5064 02:44:27 SB3 21 S75 +55:28 +49:06 02:07 663 163 826
279 Ilona Balode 5133 Salacgrīvas Buki 02:44:27 SB3 22 S76 +55:28 +49:06 02:37 663 132 795
280 Gunta Reinicāne 5076 02:44:34 SB2 47 S77 +55:35 +55:35 02:19 662 149 811
281 Nauris Pļaviņš 5090 AkmensDizains.lv 02:45:05 VB2 112 V204 +1:16:56 +1:05:48 01:49 534 135 669
282 Zigmunds Vītiņš 5032 02:45:17 VB3 66 V205 +1:17:08 +1:03:01 02:15 533 109 642
283 Santa Roze 5303 VSK Noskrien 02:45:22 SB3 23 S78 +56:23 +50:01 02:04 659 167 826
284 Sintija Bite 5037 02:45:30 SB2 48 S79 +56:31 +56:31 02:43 659 127 786
285 Indra Kļaviņa 15122 02:45:34 SB2 49 S80 +56:35 +56:35 02:09 658 160 818
286 Austris Vasiļevskis 5389 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:45:35 VB3 67 V206 +1:17:26 +1:03:19 02:09 532 114 646
287 Anita Zagorska 5080 02:45:36 SB2 50 S81 +56:37 +56:37 02:12 658 157 815
288 Līga Briža 5193 DNB banka 02:45:38 SB2 51 S82 +56:39 +56:39 02:31 658 137 795
289 Jekaterina Dmitrijeva 5304 VSK Noskrien Blonde 02:45:39 SB2 52 S83 +56:40 +56:40 02:15 658 153 811
290 Agnese Treilone 5402 SPORTLAND 02:46:07 SB2 53 S84 +57:08 +57:08 01:31 656 227 883
291 Paula Lakstiņa - Lakstīgala 5277 TipTapTī 02:46:12 SB2 54 S85 +57:13 +57:13 02:26 656 142 798
292 Rihards Siņicins 99999 02:46:20 VB2 113 V207 +1:18:11 +1:07:03 01:54 530 129 659
293 Aivars Veiss 5035 VSK Noskrien 02:46:22 VB4 8 V208 +1:18:13 +44:46 01:49 530 135 665
294 Gunārs Slaide 5014 Baldones Lauvas 02:46:24 VB3 68 V209 +1:18:15 +1:04:08 02:54 530 84 614
295 Ričards Žizņevskis 5285 02:46:45 VBJ 21 V210 +1:18:36 +1:18:36 02:19 529 106 635
296 Kalvis Silgals 15050 02:46:54 VB2 114 V211 +1:18:45 +1:07:37 02:47 528 88 616
297 Zane Timma 5106 SK Katrīna 02:46:55 SB2 55 S86 +57:56 +57:56 02:41 653 129 782
298 Normunds Kronbergs 5353 02:46:56 VB2 115 V212 +1:18:47 +1:07:39 02:03 528 120 648
299 Anita Dīce 5366 02:47:02 SB2 56 S87 +58:03 +58:03 02:43 652 127 779
300 Līga Rukšāne 5056 Mana mīļākā komanda 02:47:19 SB2 57 S88 +58:20 +58:20 03:00 651 115 766
301 Vineta Pētersone 5153 VSK Noskrien / FamilyFun 02:47:26 SB3 24 S89 +58:27 +52:05 02:02 651 170 821
302 Eduards Andrejs Bajārs 5239 02:48:09 VBJ 22 V213 +1:20:00 +1:20:00 01:31 524 162 686
303 Viktorija Putniņa 5238 02:48:09 SBJ 8 S90 +59:10 +54:31 02:13 648 156 804
304 Armands Klotiņš 5364 02:48:18 VB3 69 V214 +1:20:09 +1:06:02 01:28 524 167 691
305 Uldis Klemperis 5170 ELA 02:48:27 VB4 9 V215 +1:20:18 +46:51 02:36 523 94 617
306 Māris Zundāns 15098 PANATTA 02:48:44 VB2 116 V216 +1:20:35 +1:09:27 02:33 522 96 618
307 Valdis Vikmanis 5210 02:48:45 VB2 117 V217 +1:20:36 +1:09:28 02:33 522 96 618
308 Karīna Agafonova 5322 TRXCēsis 02:48:47 SB2 58 S91 +59:48 +59:48 02:31 646 137 783
309 Iveta Putniņa 5236 02:48:56 SB3 25 S92 +59:57 +53:35 02:31 645 137 782
310 Mārcis Fogels 5186 SK Sigulda 02:49:21 VB2 118 V218 +1:21:12 +1:10:04 01:39 521 148 669
311 Lita Marauska 5266 SK Katrīna 02:49:28 SB3 26 S93 +1:00:29 +54:07 02:54 643 119 762
312 Ilze Bertāne 5385 Kāds sakars? 02:49:29 SB2 59 S94 +1:00:30 +1:00:30 02:14 643 154 797
313 Armands Kalnozols 5318 02:49:58 VB2 119 V219 +1:21:49 +1:10:41 01:57 519 126 645
314 Gints Antiņš 5045 02:49:58 VB2 120 V220 +1:21:49 +1:10:41 01:49 519 135 654
315 Jānis Tērauds 5415 Engures sportam 02:50:11 VB3 70 V221 +1:22:02 +1:07:55 02:03 518 120 638
316 Anete Danelsone 5231 VSK Noskrien Blonde 02:50:22 SB2 60 S95 +1:01:23 +1:01:23 02:02 640 170 810
317 Uģis Bents 5087 02:50:24 VB2 121 V222 +1:22:15 +1:11:07 01:45 517 140 657
318 Lauris Meiers 5246 VENDEN 02:50:50 VB3 71 V223 +1:22:41 +1:08:34 02:25 516 101 617
319 Jānis Zemturis 5067 02:51:04 VB4 10 V224 +1:22:55 +49:28 02:51 515 86 601
320 Zinta Simanoviča 5223 02:51:17 SBJ 9 S96 +1:02:18 +57:39 02:33 636 135 771
321 Ilze Indrēvica 5279 Swedbank 02:51:19 SB2 61 S97 +1:02:20 +1:02:20 01:55 636 180 816
322 Kristīne Kampare 5160 02:51:38 SB3 27 S98 +1:02:39 +56:17 02:48 635 123 758
323 Guntars Priede 15110 02:51:48 VB2 122 V225 +1:23:39 +1:12:31 02:12 513 111 624
324 Elīna Kabaļina 5350 02:51:53 SB2 62 S99 +1:02:54 +1:02:54 02:55 634 118 752
325 Juris Opeņhovskis 5097 02:51:56 VB2 123 V226 +1:23:47 +1:12:39 01:52 513 131 644
326 Ilona Sedleniece 5394 02:52:20 SB3 28 S100 +1:03:21 +56:59 02:36 632 133 765
327 Guntis Doļģis 5063 Pūči 02:52:21 VB4 11 V227 +1:24:12 +50:45 02:17 511 107 618
328 Baiba Sīmane 5171 RedFrog 02:53:11 SB2 63 S101 +1:04:12 +1:04:12 02:46 629 125 754
329 Maksims Mogiļins 5404 2 Dbl 02:53:21 VB3 72 V228 +1:25:12 +1:11:05 02:36 509 94 603
330 Ņikita Mogiļins 5399 2 Dbl 02:53:36 VBJ 23 V229 +1:25:27 +1:25:27 02:45 508 89 597
331 Terēze Rocēna 5009 02:53:43 SB2 64 S102 +1:04:44 +1:04:44 02:49 627 122 749
332 Eviss Bertrands 5316 02:53:47 VB2 124 V230 +1:25:38 +1:14:30 02:19 507 106 613
333 Andis Ločmelis 5173 OK Burkānciems 02:53:51 VB2 125 V231 +1:25:42 +1:14:34 03:02 507 81 588
334 Estere Cīrule 5421 Palīdzi.lv 02:53:58 SB2 65 S103 +1:04:59 +1:04:59 02:43 626 127 753
335 Oskars Cīrulis 5420 Palīdzi.lv 02:53:58 VB3 73 V232 +1:25:49 +1:11:42 02:37 507 94 601
336 Armands Alksnis 5417 LIGNUM LATVIJA 02:54:02 VB3 74 V233 +1:25:53 +1:11:46 02:16 507 108 615
337 Gvido Borovskis 5378 GotikaAuto / VSK Noskrien 02:54:09 VB2 126 V234 +1:26:00 +1:14:52 01:46 506 139 645
338 Inga Putraima 5297 02:54:15 SB2 66 S104 +1:05:16 +1:05:16 03:02 625 114 739
339 Elīna Zālīte 15018 02:54:33 SB2 67 S105 +1:05:34 +1:05:34 02:19 624 149 773
340 Ēriks Dovnarovičs 5182 VSK Noskrien 02:54:49 VB2 127 V235 +1:26:40 +1:15:32 01:31 504 162 666
341 Evija Taurene 5247 Noskrien Cēsis 02:55:07 SB2 68 S106 +1:06:08 +1:06:08 02:48 622 123 745
342 Ilga Melne 5157 Olainfarm 02:55:38 SBJ 10 S107 +1:06:39 +1:02:00 01:40 621 207 828
343 Pavels Kirilovskis 5328 Zoorbagan 02:56:45 VB3 75 V236 +1:28:36 +1:14:29 02:45 499 89 588
344 Anna Brokāne 5095 Solis Dabā 02:56:54 SB2 69 S108 +1:07:55 +1:07:55 02:05 616 166 782
345 Uldis Zīle 5260 VSK Noskrien 02:57:19 VB3 76 V237 +1:29:10 +1:15:03 01:50 497 134 631
346 Gunita Butāne 5293 Zemgales Ziņas 02:57:34 SB3 29 S109 +1:08:35 +1:02:13 02:55 614 118 732
347 Agnese Meikšāne 5049 Mana mīļākā komanda 02:58:07 SB2 70 S110 +1:09:08 +1:09:08 02:42 612 128 740
348 Ilze Šarna 5242 DNB Service Centre Riga 02:58:18 SB2 71 S111 +1:09:19 +1:09:19 02:37 611 132 743
349 Linda Duge 15014 02:59:14 SB2 72 S112 +1:10:15 +1:10:15 02:07 608 163 771
350 Egita Uzule 15022 Saldus Boksa Klubs 02:59:16 SB3 30 S113 +1:10:17 +1:03:55 02:55 608 118 726
351 Andrejs Pētersons 5295 02:59:23 VB2 128 V238 +1:31:14 +1:20:06 01:43 491 143 634
352 Ingars Šakalis 5117 VSK Noskrien 02:59:46 VB2 129 V239 +1:31:37 +1:20:29 02:07 490 116 606
353 Līga Alksne 5200 Sportland 02:59:57 SB2 73 S114 +1:10:58 +1:10:58 02:42 606 128 734
354 Jānis Straukmanis 5351 Straukmanis 03:00:11 VB2 130 V240 +1:32:02 +1:20:54 02:37 489 94 583
355 Kristīne Ķēniņa 5212 VSK Noskrien 03:00:58 SB2 74 S115 +1:11:59 +1:11:59 02:23 602 145 747
356 Inga Vate 5086 03:01:04 SB3 31 S116 +1:12:05 +1:05:43 02:46 602 125 727
357 Lelde Spriņģe 5050 03:01:25 SB2 75 S117 +1:12:26 +1:12:26 02:47 601 124 725
358 Ieva Jurjevica 5401 SPORTLAND 03:01:36 SBJ 11 S118 +1:12:37 +1:07:58 01:45 600 197 797
359 Romans Cvetkovs 5072 03:01:46 VB2 131 V241 +1:33:37 +1:22:29 02:24 485 102 587
360 Evita Biezmane 5158 Olainfarm 03:01:47 SB2 76 S119 +1:12:48 +1:12:48 02:48 600 123 723
361 Oļesja Baikova 5229 Kinestape.com 03:01:49 SB2 78 S120 +1:12:50 +1:12:50 02:39 599 130 729
362 Evija Abiļeva 5308 Swedbank 03:01:49 SB2 77 S121 +1:12:50 +1:12:50 01:44 599 199 798
363 Sandis Čilipāns 5330 Smārde 03:01:50 VB2 132 V242 +1:33:41 +1:22:33 02:08 485 115 600
364 Rūdolfs Abiļevs 5307 New Village Workout 03:01:54 VB2 133 V243 +1:33:45 +1:22:37 01:59 485 124 609
365 Regnārs Valciņš 15010 RL Grupa 03:02:07 VB3 77 V244 +1:33:58 +1:19:51 02:21 484 104 588
366 Mareks Celmiņš 5177 Biznesa parks ABAVA 03:02:11 VB2 134 V245 +1:34:02 +1:22:54 02:54 484 84 568
367 Zane Vīle-Bērziņa 5396 03:02:31 SB2 79 S122 +1:13:32 +1:13:32 02:32 597 136 733
368 Romans Šroms 5298 VSK Noskrien 03:02:31 VB2 135 V246 +1:34:22 +1:23:14 02:45 483 89 572
369 Agnija Zizlāne 5096 03:02:59 SB2 80 S123 +1:14:00 +1:14:00 02:53 596 120 716
370 Iveta Nagle 5320 03:03:08 SB2 81 S124 +1:14:09 +1:14:09 02:51 595 121 716
371 Līva Lapiņa 5269 03:03:38 SB2 82 S125 +1:14:39 +1:14:39 02:48 593 123 716
372 Ervīns Baranovskis 15042 03:03:39 VB2 136 V247 +1:35:30 +1:24:22 02:46 480 89 569
373 Juta Guļkeviča 5062 VSK Noskrien Blonde 03:04:13 SB2 83 S126 +1:15:14 +1:15:14 02:10 592 159 751
374 Nina Merzlyakova 5249 03:04:18 SB3 32 S127 +1:15:19 +1:08:57 03:16 591 106 697
375 Jana Ozola 5377 SIA LATTELECOM 03:04:24 SB3 33 S128 +1:15:25 +1:09:03 02:22 591 146 737
376 Agnese Bahmane 5091 AkmensDizains.lv 03:04:28 SB2 84 S129 +1:15:29 +1:15:29 02:36 591 133 724
377 Raimonds Lapiņš 5280 OK Kurmis 03:04:28 VB3 78 V248 +1:36:19 +1:22:12 02:36 478 94 572
378 Elita Ozolina 5309 03:05:14 SB3 34 S130 +1:16:15 +1:09:53 02:57 588 117 705
379 Aija Kandele 5292 Swedbank 03:05:14 SB2 85 S131 +1:16:15 +1:16:15 02:04 588 167 755
380 Zanda Taupmana 5126 Maratona klubs / VSK Noskrien 03:05:43 SB3 35 S132 +1:16:44 +1:10:22 03:17 587 105 692
381 Ilze Fogele 5187 SK Sigulda 03:06:05 SB2 86 S133 +1:17:06 +1:17:06 02:09 586 160 746
382 Līga Pakalna 5092 KROKUS 03:06:11 SB2 87 S134 +1:17:12 +1:17:12 02:29 585 139 724
383 Inese Astaševska 5397 SK Katrīna 03:06:18 SB2 89 S135 +1:17:19 +1:17:19 03:04 585 113 698
384 Anete Astaševska 5290 SK Katrīna 03:06:18 SB2 88 S136 +1:17:19 +1:17:19 01:50 585 188 773
385 Inga Heidemane 5130 SK Katrīna 03:06:19 SB3 36 S137 +1:17:20 +1:10:58 03:03 585 113 698
386 Ginta Ivanovska 15086 SK Katrīna 03:06:19 SB2 90 S138 +1:17:20 +1:17:20 03:06 585 111 696
387 Aija Dzeņkovska 5000 Nūjo vesels 03:06:55 SB3 37 S139 +1:17:56 +1:11:34 02:23 583 145 728
388 Anete Vilne 5136 Sapiera brokastis 03:07:09 SBJ 12 S140 +1:18:10 +1:13:31 02:12 582 157 739
389 Dace Tītmane 5025 03:07:29 SB3 38 S141 +1:18:30 +1:12:08 02:27 581 141 722
390 Antra Lukševica 5144 VSK Noskrien / Divplākšņi 03:07:53 SB2 91 S142 +1:18:54 +1:18:54 02:41 580 129 709
391 Dace Šmite 5139 Lielvārdes Zaķenes 03:08:41 SB3 39 S143 +1:19:42 +1:13:20 02:42 578 128 706
392 Rūta Šneidere 5041 03:09:06 SB2 92 S144 +1:20:07 +1:20:07 03:14 576 107 683
393 Māris Tjarve 5413 Clean R 03:09:45 VB3 79 V249 +1:41:36 +1:27:29 02:37 465 94 559
394 Mārtiņš Puriņš 5011 03:10:17 VB2 137 V250 +1:42:08 +1:31:00 02:04 463 119 582
395 Linda Loce 5040 Lynxdojo 03:10:34 SB2 93 S145 +1:21:35 +1:21:35 02:27 572 141 713
396 Mārtiņš Dimiters 5168 SK ASI 03:12:02 VB4 12 V251 +1:43:53 +1:10:26 02:42 459 91 550
397 Alise Pokšāne 5311 Abas Kreisās Kājas 03:12:02 SBJ 13 S146 +1:23:03 +1:18:24 02:39 568 130 698
398 Dzintars Markus 5058 03:12:27 VB3 80 V252 +1:44:18 +1:30:11 01:50 458 134 592
399 Dace Janeka 5274 Nūjo ar vēju 03:13:18 SB3 40 S147 +1:24:19 +1:17:57 02:24 564 144 708
400 Dana Petrovska 15118 03:13:22 SBJ 14 S148 +1:24:23 +1:19:44 02:52 564 120 684
401 Kristiāna Viļuma 15070 03:14:13 SB2 94 S149 +1:25:14 +1:25:14 03:02 561 114 675
402 Benita Ločmele 5121 Nūjo ar vēju 03:14:43 SB4 2 S150 +1:25:44 +44:32 02:43 560 127 687
403 Dace Vegnere 5161 03:15:11 SB3 41 S151 +1:26:12 +1:19:50 03:06 558 111 669
404 Solvita Gaile 5347 03:16:08 SB2 95 S152 +1:27:09 +1:27:09 02:33 556 135 691
405 Jānis Kalniņš 5001 VSK Noskrien 03:17:22 VB2 138 V253 +1:49:13 +1:38:05 02:55 447 84 531
406 Ingūna Sevostjanova 5327 Nūjo vesels 03:17:49 SB3 42 S153 +1:28:50 +1:22:28 02:20 551 148 699
407 Aleksandrs Naumenko 5271 03:21:17 VB4 13 V254 +1:53:08 +1:19:41 02:14 438 110 548
408 Ruta Dīce 5030 Gausā Jūdze 03:22:58 SB4 3 S154 +1:33:59 +52:47 02:37 537 132 669
409 Uldis Dīcis 5029 Gausā Jūdze 03:22:58 VB4 14 V255 +1:54:49 +1:21:22 02:38 434 93 527
410 Jaan Vehlmann 5018 JK Hermes 03:23:48 VB4 15 V256 +1:55:39 +1:22:12 03:08 433 78 511
411 Miķelis Zondaks 5115 03:25:05 VB2 139 V257 +1:56:56 +1:45:48 02:40 430 92 522
412 Sandis Krutovs 5113 cedric.lv 03:26:57 VB2 140 V258 +1:58:48 +1:47:40 01:55 426 128 554
413 Gunta Ozoliņa 5227 03:30:39 SB3 43 S155 +1:41:40 +1:35:18 02:55 517 118 635
414 Dana Zandersone 5174 Swedbank 03:34:55 SB2 96 S156 +1:45:56 +1:45:56 02:10 507 159 666
415 Zane Kaļva 5373 RZ Team 03:38:47 SB2 97 S157 +1:49:48 +1:49:48 03:01 498 114 612
416 Liene Zālmane 5342 Zemgales Ziņas 03:46:32 SB2 98 S158 +1:57:33 +1:57:33 02:58 481 116 597
417 Iveta Radiņa-Liepkaula 5038 03:50:36 SB3 44 S159 +2:01:37 +1:55:15 02:54 473 119 592
418 Diāna Ceika 5387 03:52:46 SB3 45 S160 +2:03:47 +1:57:25 02:48 468 123 591
419 Marita Ozoliņa 5060 Nūjo priekam 03:57:34 SB2 99 S161 +2:08:35 +2:08:35 03:04 459 113 572
420 Normunds Šibeiks 5071 Nūjo priekam 03:57:35 VB3 81 V259 +2:29:26 +2:15:19 03:04 371 80 451
421 Daiga Holma 5343 Saulainais ekspresis 04:02:48 SB4 4 S162 +2:13:49 +1:32:37 04:03 449 85 534
422 Guntars Ozols 5059 Nūjo priekam 04:10:51 VB4 16 V260 +2:42:42 +2:09:15 03:06 351 79 430
423 Marta Lapiņa 5148 DNF
424 Ainārs Zizlāns 5101 DNF
425 Anrijs Hodžajevs 5145 corefitness.lv DNF
426 Mārcis Stūris 5329 Smārde DNF
427 Lāsma Zebuliņa 5070 DNF
428 Daniil Babiychuk 5296 DNF