SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
Visvairāk pārstāvētās
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1. Jelgavas 4.vidusskola 97
2. Engures vidusskola 54
3. Madonas pilsētas 1.vidusskola 18
4. Aizputes vidusskola 17
5. Lejasciema vidusskola 12
6. Lazdonas pamatskola 11
7. Sporta klubs AŠAIS 7
8. Bērzaunes pamatskola 6
9. Preiļu 1.pamatskola 6
10. Madonas BJSS 6
Ātrākie skolēni
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Artūrs Niklāvs Medveds 1251 U20V Aizputes vidusskola 00:20:06
2 Raimo Vīgants 1147 U20V Madonas Valsts ģimnāzija 00:22:03
3 Aivis Siliņš 1206 U20V Rīgas Tehniskā koledža 00:22:07
4 Rihards Serģis 1037 U20V Sporta klubs AŠAIS 00:22:10
5 Jānis Gailītis 1276 U20V Smiltenes vidusskola 00:22:13
6 Artis Rožkalns 1038 U18V Sporta klubs AŠAIS 00:22:45
7 Roberts Aleksis Glazers 1040 U14V Sporta klubs AŠAIS 00:23:16
8 Reinis Cīrulis 1148 U20V Madonas Valsts ģimnāzija 00:23:26
9 Mareks Ņikiforovs 1258 U18V Aizputes vidusskola 00:23:29
10 Raivo Liniņš 1034 U16V Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 00:23:34
Ātrākie skolnieces
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Katrīna Kārkle 1226 U20S Jelgavas 4.vidusskola 00:26:46
2 Santa Zemture 1252 U20S Aizputes vidusskola 00:27:15
3 Linda Kurpniece 1041 U16S Sporta klubs AŠAIS 00:27:20
4 Zanda Zariņa 12066 U12S 00:28:36
5 Ilze Borbale 1291 U18S Preiļu 1.pamatskola 00:28:59
6 Santa Prikule 1293 U20S Preiļu 2. vidusskola 00:29:09
7 Renāte Beļājeva 1042 U14S Sporta klubs AŠAIS 00:29:18
8 Marta Kurņecova 12002 U10S 00:29:21
9 Ieva Pūpola 1158 U14S Aizputes vidusskola 00:29:24
10 Līva Skoreja 1254 U16S Aizputes vidusskola 00:29:26
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Kārlis Bartuševics 1105 Jelgavas 4.vidusskola 00:29:19 +00:00 1000
2 Arno Pušņins 1003 Laurenču sākumskola 00:29:32 +00:13 993
3 Ginters Bērziņš 1351 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:30:00 +00:41 977
4 Erlends Strautmanis 1183 Dzimtmisas pamatskola 00:30:29 +01:10 962
5 Kristiāns Ziediņš 1221 Jelgavas 4.vidusskola 00:30:58 +01:39 947
6 Klāvs Kalniņš 1220 Jelgavas 4.vidusskola 00:31:10 +01:51 941
7 Rūdolfs Raudziņš 1369 Cēsu pilsētas sporta skola 00:32:09 +02:50 912
8 Valters Lūsis 1121 Jelgavas 4.vidusskola 00:32:57 +03:38 890
9 Dāvis Bautris 1230 Rīgas Juglas vidusskola 00:33:02 +03:43 887
10 Artis Upītis 1108 Jelgavas 4.vidusskola 00:33:15 +03:56 882
11 Lūkass Ķikusts 1374 SALASPILS SPORTA SKOLA 00:33:59 +04:40 863
12 Emīls Solovjevs 1310 Kalsnavas pamatskola 00:34:46 +05:27 843
13 Dāvis Bartuševics 1120 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:33 +06:14 825
14 Dāgs Gustavs Garančs 1313 Valda Zālīša sākumskola 00:36:29 +07:10 804
15 Kristians Bērziņš 11025 Salacgrīvas vidusskola 00:36:55 +07:36 794
16 Toms Kristiāns Vīksna 1223 Jelgavas 4.vidusskola 00:37:03 +07:44 791
17 Kristaps Osītis 1179 Mežciema pamatskola 00:37:11 +07:52 788
18 Matīss Malzubris 1274 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:37:14 +07:55 787
19 Gustavs Stirna 11167 00:38:24 +15:09 0
20 Ernests Krūmiņš 1110 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:31 +09:12 761
21 Daniels Gribs 1235 Salaspils sporta skola 00:38:32 +09:13 761
22 Daniels Salenieks 1135 Jelgavas.4.vidusskola 00:38:57 +15:41 597
23 Renārs Nils Cintiņš 1143 Engures vidusskola 00:39:27 +10:08 743
24 Jēkabs Zudrags 12258 Ziepniekkalna 1.sākumsskola 00:40:53 +17:38 0
25 Leo Ivanovs 1305 Rīgas Hanzas vidusskola 00:41:26 +12:07 708
26 Kristians Misjuro 1190 Engures vidusskola 00:41:37 +12:18 704
27 Ēriks Muško 1295 Jaunpils vidusskola 00:41:56 +12:37 699
28 Kristers Voldemārs Lazda 1204 Dzimtmisas pamatskola 00:41:57 +12:38 699
29 Adrians Pietkūns 1119 Jelgavas 4.vidusskola 00:42:21 +13:02 692
30 Jēkabs Pelšs 1382 Jelgavas 4.vidusskola 00:43:39 +14:20 672
31 Klāvs Zemturs 1100 Jelgavas 4.vidusskola 00:43:40 +14:21 671
32 Renārs Bents 1162 Rīgas 64.vidusskola 00:43:41 +14:22 671
33 Deivids Grāvis 1103 Jelgavas 4.vidusskola 00:43:53 +14:34 668
34 Rihards Misjuro 1153 Engures vidusskola 00:45:37 +16:18 643
35 Emīls Rozītis 1115 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:24 +17:05 632
36 Martins Kronbergs 1189 Engures vidusskola 00:47:22 +18:03 619
37 Ralfs Lucaus 1283 Babītes vidusskola 00:53:25 +24:06 549
38 Mareks Mūrnieks 1020 Engures vidusskola 00:54:04 +24:45 542
39 Edijs Mutors 1239 Lazdonas pamatskola 00:54:06 +24:47 542
40 Edvards Oškalns 1363 Domdaris 00:56:27 +27:08 519
41 Kārlis Junaks 1145 A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola 00:56:42 +27:23 517
42 Artuss Gasners 1114 Jelgavas 4.vidusskola 00:58:14 +28:55 503
43 Egons Krišjānis Nastevičs 1111 Jelgavas 4.vidusskola 01:01:43 +32:24 475
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Marta Kurņecova 12002 00:29:21 +00:00 1000
2 Keita Marcinkeviča 1171 Laurenču sākumskola 00:30:39 +01:18 958
3 Amanda Degaine 1141 Jelgavas 4.vidusskola 00:31:10 +01:49 942
4 Anete Ozoliņa 1202 Jaunmārupes pamatskola 00:36:19 +06:58 808
5 Anna Goša 1160 Maratona klubs / Ventspils 4.vidusskola 00:39:22 +10:01 746
6 Liene Rozenberga 1139 Siguldas pilsētas vidusskola 00:39:28 +10:07 744
7 Marta Ļaudama 1144 Aizputes vidusskola 00:41:06 +11:45 714
8 Liepa Ludrika 11001 Āgenskalna sākumskola 00:42:24 +13:03 692
9 Keita Zelle 1101 Jelgavas 4.vidusskola 00:43:14 +13:53 679
10 Laura Vētra 1104 Jelgavas 4.vidusskola 00:43:41 +14:20 672
11 Keita Lapiņa 1151 Engures vidusskola 00:45:38 +16:17 643
12 Elīna Šeimane 1106 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:00 +16:39 638
13 Alise Stacēviča 1134 Rīgas Juglas vidusskola 00:47:31 +18:10 618
14 Samanta Valdmane 1142 Engures vidusskola 00:49:12 +19:51 597
15 Eva Celitāne 1152 Engures vidusskola 00:49:20 +19:59 595
16 Emīlija Lucaua 1284 Babītes vidusskola 00:51:09 +21:48 574
17 Marija Anete Silava 1117 Jelgavas 4.vidusskola 00:51:54 +22:33 566
18 Undīne Lūse 11475 Madonas BJSS 00:53:27 +24:06 549
19 Eleonora Kristiana Labsvīra 1157 Siguldas Pilsētas vidusskola 00:53:28 +24:07 549
20 Anna Pētersone 1118 Jelgavas 4.vidusskola 00:53:40 +24:19 547
21 Estere Jungfermane 1109 Jelgavas 4.vidusskola 00:53:43 +24:22 546
22 Renāte Budze 1113 Jelgavas 4.vidusskola 00:53:44 +24:23 546
23 Marta Luīze Erkena 11033 00:58:52 +31:14 0
24 Veronika Šeimane 1107 Jelgavas 4.vidusskola 01:01:12 +31:51 480
25 Gunita Ilgaža 1224 Jelgavas 4.vidusskola 01:03:33 +34:12 462
26 Marta Klaucāne 1250 Engures vidusskola 01:04:50 +35:29 453
27 Katrīna Pļaviņa 1371 Rīgas 64.vidusskola 01:10:01 +40:40 419
28 Melānija Zālīte 1006 Ķekavas vidusskola DNF
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artūrs Filips Igaviņš 1024 Lejasciema vidusskola 00:25:46 +00:00 1000
2 Emīls Matiass Reinfelds 1150 Rīgas 69. vidusskola 00:26:30 +00:44 972
3 Lukass Pušņins 1002 Laurenču sākumskola 00:26:52 +01:06 959
4 Erdžans Deniss Broks 11183 R8gas V. Zālīša sākumskola 00:27:14 +03:59 0
5 Markuss Kaļva 11207 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:28:28 +02:42 905
6 Ralfs Dzosens 1146 Ikšķiles vidusskola 00:28:31 +02:45 904
7 Rauls Sakne 12054 Saknīši 00:28:46 +03:00 896
8 Pēteris Lukstiņš 1028 Rīgas Angļu Ģimnāzija 00:29:01 +03:15 888
9 Dāvis Kalniņš 11187 Siguldas sporta skola 00:29:33 +03:47 872
10 Marats Nadjaks 1256 Aizputes vidusskola 00:31:00 +05:14 831
11 Emīls Bērziņš 1164 Engures vidusskola 00:31:09 +05:23 827
12 Kristers Greidiņš 1017 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:31:12 +05:26 826
13 Ņikita Kotovs 1079 Jelgavas 4.vidusskola 00:31:25 +05:39 820
14 Roberts Pētersons 11163 Zemgales vidusskola 00:32:22 +06:36 796
15 Kristers Strautmanis 1182 Dzimtmisas pamatskola 00:32:25 +06:39 795
16 Ernests Pauls Mednis 1026 Lejasciema vidusskola 00:32:57 +07:11 782
17 Kristiāns Bernāns 1112 Jelgavas 4.vidusskola 00:33:07 +07:21 778
18 Rainers Kims 1095 Jelgavas 4.vidusskola 00:33:17 +07:31 774
19 Emīls Freivalds 1301 Cēsu pilsētas sporta skola 00:33:20 +07:34 773
20 Roberts Cercins 1170 Rāmuļu pamatskola 00:33:23 +07:37 772
21 Raens Marko Rozenbergs 1090 Jelgavas 4.vidusskola 00:33:30 +07:44 769
22 Olivers Bresme 1385 Talsu 2. vidusskola 00:33:57 +08:11 759
23 Valters Bresme 1384 Talsu 2. vidusskola 00:33:57 +08:11 759
24 Pēteris Rāzna 1306 Berģu Mūzikas un Mākslas skola 00:34:39 +08:53 744
25 Linards Reinis Laizāns 1080 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:11 +09:25 732
26 Kaspars Caune 1074 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:16 +09:30 731
27 Ralfs Bite 1273 Engures vidusskola 00:35:18 +09:32 730
28 Rihards Pirogs 1087 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:46 +10:00 720
29 Pēteris Benhens 1138 Babītes vidusskola 00:36:11 +10:25 712
30 Kārlis Liepiņš 1008 Engures vidusskola 00:36:16 +10:30 710
31 Emīls Niks Donovs 1075 Jelgavas 4.vidusskola 00:36:16 +10:30 710
32 Roberts Kudums 1200 Jelgavas 4. sākumskola 00:36:45 +10:59 701
33 Rūdis Bundzēns 1178 Jelgavas tehnoloģiju vidusskola 00:36:48 +11:02 700
34 Reinis Rieksts 1244 Lazdonas pamatskola 00:37:00 +11:14 696
35 Nikolass Deičmans 1214 Jelgavas 4.vidusskola 00:37:11 +11:25 693
36 Raivis Ābele 1309 Engures vidusskola 00:37:11 +11:25 693
37 Mārcis Millers 1307 Engures vidusskola 00:37:12 +11:26 693
38 Mārtiņš Griķis 1361 Gulbenes vidusskola 00:37:16 +11:30 691
39 Reinis Salcevičs 1286 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 00:37:41 +11:55 684
40 Ernests Levkāns 11175 Ikšķile vidusskola 00:37:52 +12:06 680
41 Gustavs Gronskis 1264 Engures vidusskola 00:38:24 +12:38 671
42 Aleksandrs Vosels 11483 Madonas BJSS 00:38:41 +12:55 666
43 Gunārs Stankus 1092 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:24 +14:38 638
44 Artūrs Sams 1091 Jelgavas 4.vidusskola 00:41:00 +15:14 628
45 Mārtiņš Markuss Ozoliņš 1287 Cesvaines vidusskola 00:41:25 +15:39 622
46 Reinis Roberts Vāravs 1099 Jelgavas 4.vidusskola 00:42:38 +16:52 604
47 Artis Bērznieks 1263 Engures vidusskola 00:43:18 +17:32 595
48 Rūdolfs Rocēns 1125 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:43:54 +18:08 587
49 Reinis Gailis 1011 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:44:01 +18:15 585
50 Raiens Rūja 1035 Siguldas 1.pamatskola / SK Sigulda 00:44:25 +18:39 580
51 Olivers Āboltiņš 1365 Lynxdojo 00:44:28 +18:42 579
52 Igors Šitvjenkins 1098 Jelgavas 4.vidusskola 00:44:53 +19:07 574
53 Roberts Muižnieks 1083 Jelgavas 4.vidusskola 00:44:58 +19:12 573
54 Gabriels Mednis 1097 Jelgavas 4.vidusskola 00:45:57 +20:11 561
55 Tomass Visockis 1194 Engures vidusskola 00:47:20 +21:34 544
56 Matīss Grava 1187 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:10 +23:24 524
57 Samuēls Rozenštrauhs 1216 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:31 +24:45 510
58 Ilvars Ozoliņš 1085 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:32 +24:46 510
59 Artis Regnārs Labsvīrs 1155 Siguldas Pilsētas vidusskola 00:53:26 +27:40 482
60 Raiens Bullītis 1073 Jelgavas 4.vidusskola 00:53:34 +27:48 481
61 Daniels Markovs 1165 Engures vidusskola 00:55:38 +29:52 463
62 Marks Sergijevičs 1116 Jelgavas 4.vidusskola 00:58:11 +32:25 443
63 Ralfs Bartušauskis 1312 Rīgas lietuviešu vidusskola 00:59:39 +33:53 432
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Zanda Zariņa 12066 00:28:36 +00:00 1000
2 Zaiga Paegle 1086 Jelgavas 4.vidusskola 00:31:03 +02:27 921
3 Inguna Sakne 12070 Kurzeme 00:32:10 +03:34 889
4 Nora Veismane 12058 Rīgas 49. vidusskola 00:32:23 +03:47 883
5 Paula Gelvere 1077 Jelgavas 4.vidusskola 00:34:23 +05:47 832
6 Gerda Asnāte Berkolde 1025 Lejasciema vidusskola 00:34:44 +06:08 823
7 Madara Veckalniņa 1354 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:35:13 +06:37 812
8 Daniela Miļūna 1082 Jelgavas 4.vidusskola 00:36:29 +07:53 784
9 Līna Osīte 1172 Mežciema pamatskola 00:36:39 +08:03 780
10 Anna Nikola Berkolde 1027 Lejasciema vidusskola 00:36:47 +08:11 778
11 Lauma Vīgante 1356 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:37:01 +08:25 773
12 Linda Kaparkalēja 1355 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:37:09 +08:33 770
13 Grieta Roze 1176 Āgenskalna sākumskola 00:37:26 +08:50 764
14 Karīna Iesalniece 1364 Jēkabpils pamatskola 00:37:44 +09:08 758
15 Ilze Jumiķe 1218 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:58 +10:22 734
16 Nikola Koridze 1096 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:59 +10:23 734
17 Elizabete Paula Erkena 11029 Ķekavas sākumsskola 00:39:22 +10:46 727
18 Sofija Vilcāne 1219 Jelgavas 4.vidusskola 00:39:35 +10:59 723
19 Marta Upeniece 1217 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:24 +11:48 708
20 Alise Zemture 11013 Aizputes vidusskola 00:40:35 +11:59 705
21 Marta Ozola 1222 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:35 +11:59 705
22 Elīza Evardsone 1193 Engures vidusskola 00:41:51 +13:15 683
23 Alise Janvāre 1163 Annas Brigaderes pamatskola 00:42:23 +13:47 675
24 Emīlija Vahere-Abražune 1001 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:43:17 +14:41 661
25 Beāte Bukaldere 1094 Jelgavas 4.vidusskola 00:43:42 +15:06 654
26 Neonella Māra Meiberga 11427 Rīgas V. Zālīša sākumskola 00:44:03 +15:27 649
27 Laine Bartuševica 1071 Jelgavas 4.vidusskola 00:44:25 +15:49 644
28 Zane Prauliņa 1180 Natālijas Draudziņas vidusskola 00:44:51 +16:15 638
29 Liene Didrihsone 1140 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:02 +17:26 621
30 Emīlija Paula Ozola 1308 Engures vidusskola 00:46:08 +17:32 620
31 Evelīna Vahere-Abražune 1000 Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola 00:46:58 +18:22 609
32 Tīna Annija Gedrovica 1076 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:26 +20:50 579
33 Veronika Kotova 1078 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:32 +21:56 566
34 Agrita Paula Rafaele 1088 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:32 +21:56 566
35 Annika Barkāne 1070 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:35 +21:59 565
36 Marta Ķikare 1195 Engures vidusskola 00:51:39 +23:03 554
37 Marta Švāģere 1196 Engures vidusskola 00:51:54 +23:18 551
38 Amanda Budze 1072 Jelgavas 4.vidusskola 00:53:19 +24:43 536
39 Adriana Ūvena 1093 Jelgavas 4.vidusskola 00:54:09 +25:33 528
40 Ketija Stankus 1340 Engures vidusskola 00:54:52 +26:16 521
41 Annija Blūma 1272 Engures vidusskola 00:55:41 +27:05 514
42 Liene Jonaite 1271 Lazdonas pamatskola 00:55:55 +27:19 511
43 Marta Pelša 1215 Jelgavas 4.vidusskola 01:09:23 +40:47 412
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Roberts Aleksis Glazers 1040 Sporta klubs AŠAIS 00:23:16 +00:00 1000
2 Valters Pūdžs 1288 Preiļu 1.pamatskola 00:25:36 +02:20 909
3 Markuss Kurašovs 1289 Preiļu 1.pamatskola 00:25:45 +02:29 904
4 Ernests Gūtmanis 1311 Engures vidusskola 00:27:32 +04:16 845
5 Artūrs Brants 1241 Lazdonas pamatskola 00:28:16 +05:00 823
6 Krišs Liepiņš 1007 Engures vidusskola 00:28:23 +05:07 820
7 Ričards Lošins 1275 Cēsu pilsētas sporta skola 00:28:25 +05:09 819
8 Otto Kubliņš 1212 Jelgavas 4.vidusskola 00:28:47 +05:31 808
9 Elvis Laškovs 1282 Naukšēnu novada vidusskola 00:29:02 +05:46 801
10 Kārlis Ernests Janovskis 11211 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:29:30 +06:14 789
11 Gustavs Sināts 1345 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:29:55 +06:39 778
12 Gustavs Taranda 11463 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 00:30:10 +06:54 771
13 Silvestrs Švauksts 1344 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:31:02 +07:46 750
14 Jānis Puriņš 1297 Engures vidusskola 00:31:29 +08:13 739
15 Ivars Svārpstons 1237 Rīgas 49. vsk 00:31:52 +08:36 730
16 Daniels Dāvis Začests 11459 Madonas 1. vidusskola 00:32:05 +08:49 725
17 Toms Kroičs 11045 Kokneses vidusskola 00:32:07 +08:51 724
18 Dāvis Akmans 1161 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:32:10 +08:54 723
19 Aleksis Rieksts 1240 Lazdonas pamatskola 00:32:18 +09:02 720
20 Henrijs Reinis Vāravs 1210 Jelgavas 4.vidusskola 00:32:20 +09:04 720
21 Roberts Bukalders 1046 Jelgavas 4.vidusskola 00:32:21 +09:05 719
22 Kaspars Kronbergs 1317 Engures vidusskola 00:32:21 +09:05 719
23 Daniels Strautmanis 1181 Dzimtmisas pamatskola 00:32:45 +09:29 710
24 Mikus Vabels 1260 Ogresgala pamatskola 00:33:20 +10:04 698
25 Ernests Limbergs 111779 Bauskas sākumskola 00:33:36 +10:20 692
26 Bruno Bīrīts 11215 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:33:37 +10:21 692
27 Alekss Lastovskis 1055 Jelgavas 4.vidusskola 00:34:04 +10:48 683
28 Artjoms Kisļakovs 1265 J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola 00:34:06 +10:50 682
29 Francis Neilands 12150 Teikas vidusskola 00:34:30 +11:15 0
30 Jānis Saukitens 1060 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:40 +12:24 652
31 Daniels Lucs 1057 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:46 +12:30 651
32 Dāvis Kristers Slišāns 1203 Rāmuļu pamatskola 00:36:03 +12:47 645
33 Rainers Upenieks 11203 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:36:53 +13:37 631
34 Marsels Šteinbergs 11471 Preiļu 1.pamatskola 00:36:58 +13:42 629
35 Ilvars Matvejevs 1338 Engures vidusskola 00:37:15 +13:59 625
36 Markuss niks Suščenko 1245 Lazdonas pamatskola 00:37:39 +14:23 618
37 Markuss Ķīsis 1298 Engures vidusskola 00:37:47 +14:31 616
38 Roberts Sprūde 1207 Āgenskalna sākumskola 00:38:27 +15:11 605
39 Oskars Lorencs 1177 Āgenskalna sākumskola 00:38:31 +15:15 604
40 Mareks Reins 11037 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:41 +17:25 572
41 Krišs Ludriks 11499 Āgenskalna sākumskola 00:42:20 +19:04 550
42 Ādams Stepanovs–Gavrilovs 1063 Jelgavas 4.vidusskola 00:42:28 +19:12 548
43 Edvards Jermacāns 1131 Bērzaunes pamatskola 00:42:29 +19:13 548
44 Marks Cimermanis 1047 Jelgavas 4.vidusskola 00:43:16 +20:00 538
45 Kristaps Lellis 1056 Jelgavas 4.vidusskola 00:43:44 +20:28 532
46 Arvis Daniēls Štalts 1184 Slokas pamatskola 00:45:27 +22:11 512
47 Henrijs Helmanis 11021 Tukuma 2.pamatskola 00:47:18 +24:02 492
48 Markuss Tramdaks 1211 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:21 +24:05 491
49 Aleksis Lielnors 1267 Rīgas 18.vakara vidusskola 00:47:56 +24:40 485
50 Ģirts Laudāns 1081 Jelgavas 4.vidusskola 00:51:04 +27:48 456
51 Deivids Lucs 1058 Jelgavas 4.vidusskola 00:52:32 +29:16 443
52 Mārtiņš Vecels 1066 Jelgavas 4.vidusskola 00:52:33 +29:17 443
53 Edvards Kristaps Vilaus 1067 Jelgavas 4.vidusskola 00:53:01 +29:45 439
54 Rolands Kozlovs 1054 Jelgavas 4.vidusskola 00:53:24 +30:08 436
55 Dāvis Ende 1360 Gulbenes vidusskola DNF
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Renāte Beļājeva 1042 Sporta klubs AŠAIS 00:29:18 +00:00 1000
2 Ieva Pūpola 1158 Aizputes vidusskola 00:29:24 +00:06 997
3 Estere Volfa 1185 Cēsu 1.pamatskola 00:29:48 +00:30 983
4 Reičela Rone 1005 Aizputes vidusskola 00:31:04 +01:46 943
5 Madara Pūpola 1159 Aizputes vidusskola 00:32:19 +03:01 907
6 Katrīna Bērziņa 1350 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:32:21 +03:03 906
7 Monta Zauriņa 1023 Lejasciema vidusskola 00:33:32 +04:14 874
8 Luīze Barkāne 1242 Lazdonas pamatskola 00:35:13 +05:55 832
9 Vanesa Akšanova 1045 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:45 +06:27 820
10 Viktorija Ziediņa 1166 Ulbrokas vidusskola 00:36:38 +07:20 800
11 Anna Bāriņa 1227 Ikšķiles vidusskola 00:37:02 +07:44 791
12 Signe Svārpstone 1236 Rīgas 49. vsk 00:37:19 +08:01 785
13 Sofija Dolgā 1292 Preiļu 1.pamatskola 00:37:56 +08:38 772
14 Alise Šalājeva 1064 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:12 +08:54 767
15 Katrīna Skrodele 1061 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:13 +08:55 767
16 Sofija Miķilpa 1059 Jelgavas 4.vidusskola 00:39:35 +10:17 740
17 Baiba Zudraga 12254 Ziepniekkalna sākumsskola 00:40:37 +11:19 721
18 Viktorija Laura Vītola 1068 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:39 +11:21 721
19 Ella Aleksandra Gurejeva 1052 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:58 +11:40 715
20 Eimija Misjuro 1197 Engures vidusskola 00:41:37 +12:19 704
21 Lenija Slivjuka 1062 Jelgavas 4.vidusskola 00:42:11 +12:53 695
22 Sigita Skrodele 1069 Jelgavas 4.vidusskola 00:42:25 +13:07 691
23 Anna Marija Trankale 1065 Jelgavas 4.vidusskola 00:42:29 +13:11 690
24 Mairita Čerpinska 1247 Lazdonas pamatskola 00:43:04 +13:46 680
25 Elizabete Elīze Kaže 1053 Jelgavas 4.vidusskola 00:43:19 +14:01 676
26 Laima Kuduma 1201 Jelgavas 4. sākumskola 00:43:21 +14:03 676
27 Beatrise Guda 11419 Mārupes pamatskola 00:43:28 +14:10 674
28 Paula Ekerte 1049 Jelgavas 4.vidusskola 00:43:47 +14:29 669
29 Evelīna Gulbe 1051 Jelgavas 4.vidusskola 00:43:57 +14:39 667
30 Alise Ozola 1341 Cēsu 1. pamatskola 00:46:01 +16:43 637
31 Jana Vasile 1279 Aizputes vidusskola 00:46:06 +16:48 636
32 Kima Ķezbere 1199 Engures vidusskola 00:46:30 +17:12 630
33 Annija Bramane 11455 Baldones mūzikas skola 00:46:55 +17:37 625
34 Betija Bigača 1277 Aizputes vidusskola 00:47:13 +17:55 621
35 Estere Karolīna Šmite 1278 Aizputes vidusskola 00:47:13 +17:55 621
36 Nikola Daniela Damkova 1048 Jelgavas 4.vidusskola 00:51:43 +22:25 567
37 Rebeka Gorbunova 1050 Jelgavas 4.vidusskola 00:51:45 +22:27 566
38 Elizabete Matule 1370 Pamatskola Rīdze 00:55:12 +25:54 531
39 Ērika Kalniņa 1366 Valmieras Pārgaujas sākumskola / SKRIENAM KOPĀ 01:02:13 +32:55 471
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Raivo Liniņš 1034 Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 00:23:34 +00:00 1000
2 Tomass Aizstrauts 1132 Bērzaunes pamatskola 00:25:37 +02:03 920
3 Kārlis Dieviņš 1039 Sporta klubs AŠAIS 00:25:45 +02:11 915
4 Lauris Kaparkalējs 1346 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:25:46 +02:12 915
5 Gustavs Galvans 1014 Lejasciema vidusskola 00:27:23 +03:49 861
6 Raivis Vosels 11479 Madonas BJSS 00:28:16 +04:42 834
7 Rūdis Liepiņš 11009 Aizupes pamatskola 00:28:21 +04:47 831
8 Dāvis Ziemelis 1316 Engures vidusskola 00:28:44 +05:10 820
9 Emīls Tērauds 1009 Pūres pamatskola 00:28:58 +05:24 814
10 Mārtiņš Semēvics 1381 Mežciema pamatskola 00:29:14 +05:40 806
11 Ernests Davidčuks 1013 Limbažu 3. vidusskola 00:29:29 +05:55 799
12 Ginters Ķelps 1044 Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskola 00:29:32 +05:58 798
13 Niks Balgalvis 11195 00:30:27 +10:21 660
14 Ričards Didriksons 1022 Lejasciema vidusskola 00:31:15 +07:41 754
15 Rūdolfs Fišers 1015 Spīdolas ģimnāzija 00:32:04 +08:30 735
16 Matīss Gulbis 1339 Engures vidusskola 00:32:06 +08:32 734
17 Niks Kristaps Šmits 1318 Engures vidusskola 00:32:08 +08:34 733
18 Mareks Lukjanskis 1322 Engures vidusskola 00:32:41 +09:07 721
19 Mikus Semeneņa 1324 Engures vidusskola 00:32:41 +09:07 721
20 Ričards Pūpols 1262 Ogresgala pamatskola 00:32:44 +09:10 720
21 Andris Gargurnis 1358 Gulbenes Valsts ģimnāzija 00:33:12 +09:38 710
22 Dāgs Bačuks 1359 Lejasciema vidusskola 00:34:03 +10:29 692
23 Sandris Kalējs 1325 Engures vidusskola 00:34:27 +10:53 684
24 Kārlis Rode 1373 Rīgas Valsts 3.ģimnāzija 00:34:31 +10:57 683
25 Daniels Meržvinskis 1130 Bērzaunes pamatskola 00:35:11 +11:37 670
26 Renārs Krūmiņš 1349 Madonas Valsts Ģimnāzija 00:35:26 +11:52 665
27 Deniss Krievāns 1173 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:37:00 +13:26 637
28 Staņislavs Tihomirovs 1249 Lazdonas pamatskola 00:37:29 +13:55 629
29 Sandis Ignāts 1326 Engures vidusskola 00:37:40 +14:06 626
30 Kristaps Pinka 1123 Kalsnavas pamatskola 00:38:45 +15:11 608
31 Roberts Muško 1296 Jaunpils vidusskola 00:41:46 +18:12 564
32 Aigars Simtnieks 1246 Lazdonas pamatskola 00:41:57 +18:23 562
33 Toms Orlovs 1122 Kalsnavas Pamatskola 00:43:35 +20:01 541
34 Viljams Leo Lastovskis 1327 Engures vidusskola 00:51:44 +28:10 456
35 Kristers Artejevs 1368 Rubenes pamatskola / SKRIENAM KOPĀ 00:52:20 +28:46 450
36 Andris Edgars Artejevs 11447 Rubenes pamatskola / SKRIENAM KOPĀ 01:02:13 +38:39 379
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Linda Kurpniece 1041 Sporta klubs AŠAIS 00:27:20 +00:00 1000
2 Līva Skoreja 1254 Aizputes vidusskola 00:29:26 +02:06 929
3 Ruta Samsonova 1378 Sporta klubs AŠAIS 00:30:23 +03:03 900
4 Līva Šahno 1343 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:32:19 +04:59 846
5 Kaiva Sileniece 11049 Smiltenes vidusskola 00:33:36 +06:16 813
6 Loreta Ķikuste 1375 SALASPILS SPORTA SKOLA 00:35:19 +07:59 774
7 Elvita Horelika 1188 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:35:42 +08:22 766
8 Paula Luīze Vilka 1321 Engures vidusskola 00:36:16 +08:56 754
9 Kima Krūmiņa 1353 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:36:16 +12:42 650
10 Kristīne Pence 1357 Lejasciema vidusskola 00:36:41 +09:21 745
11 Ērika Jermacāne 1021 Lejasciema vidusskola 00:36:46 +09:26 743
12 Renāte Ausmane 1257 Aizputes vidusskola 00:39:48 +12:28 687
13 Elīna Pūce 11041 Madonas valsts ģimnāzija 00:42:46 +15:08 0
14 Diāna Logina 1248 Lazdonas pamatskola 00:43:04 +15:44 635
15 Sofija Marija Volkova 1320 Engures vidusskola 00:46:08 +18:48 592
16 Loreta Matvejeva 1337 Engures vidusskola 00:46:23 +19:03 589
17 Liene Franciska Danele 1323 Engures vidusskola 00:46:25 +19:05 589
18 Meldra Meiere 1129 Bērzaunes pamatskola 00:47:12 +19:52 579
19 Sandija Sergejeva 1128 Bērzaunes pamatskola 00:47:12 +19:52 579
20 Patrīcija Rocēna 1004 Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 00:47:44 +20:24 573
21 Tīna Voldiņa 1137 Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 00:47:44 +20:24 573
22 Nikola Biezuma 1174 Rīgas Valsts 3.ģimnāzija 00:48:03 +20:43 569
23 Paula Luīze Rocēna 1124 Rīgas Valsts 3.ģimnāzija 00:48:18 +20:58 566
24 Katrīna Ducena 1372 Rīgas 49. vidusskola 00:48:18 +20:58 566
25 Laura Elīza Pauliņa 1299 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:48:20 +21:00 566
26 Monta Vancāne 1383 Lynxdojo 00:50:52 +23:32 537
27 Luīze Slicāne 11443 Rīgas Valsts 3.ģimnāzija 00:52:00 +24:40 526
28 Annija Melece 11432 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:53:03 +25:43 515
29 Rūta Silava 1319 Engures vidusskola 00:54:04 +26:44 506
30 Loreta Knospiņa 1367 Valmieras Pārgaujas sākumskola / SKRIENAM KOPĀ 01:02:13 +34:53 439
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artis Rožkalns 1038 Sporta klubs AŠAIS 00:22:45 +00:00 1000
2 Mareks Ņikiforovs 1258 Aizputes vidusskola 00:23:29 +00:44 969
3 Kalvis Kristers Krīgers 1347 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:24:02 +01:17 947
4 Ilvars Bisenieks 1352 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:25:21 +02:36 897
5 Niks Saulītis 1149 Madonas Valsts ģimnāzija 00:27:23 +04:38 831
6 Mikus Matīss Gredzens 11191 Rubenes pamatskola 00:28:11 +05:26 807
7 Jēkabs Putniņš 11495 Madonas BJSS 00:28:36 +05:51 795
8 Miķelis Taranda 11467 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:28:49 +06:04 789
9 Oskars Ēvalds Gailītis 1133 Bērzaunes pamatskola 00:33:05 +10:20 688
10 Silvestrs Pētersons 11435 Vecpiebalgas vidusskola 00:34:09 +11:24 666
11 Rasa Saulīte 1290 Preiļu 1.pamatskola 00:34:21 +11:36 662
12 Linards Lazdiņš 1169 Tumes vidusskola 00:35:40 +12:55 638
13 Reinis Konošonoks 1010 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:36:17 +13:32 627
14 Rihards Grīviņš 1329 Engures vidusskola 00:42:07 +19:22 540
15 Roberts Rozenbergs 1331 Engures vidusskola 00:42:18 +19:33 538
16 Brendons Graumanis 1328 Engures vidusskola 00:51:43 +28:58 440
17 Mārcis Adamovičs 1031 Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija DNF
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Ilze Borbale 1291 Preiļu 1.pamatskola 00:28:59 +00:00 1000
2 Ginta Krūzēna 1266 Aizputes vidusskola 00:29:30 +00:31 982
3 Eva Bērziņa 1029 Lejasciema vidusskola 00:30:42 +01:43 944
4 Laura Kārkle 1225 Jelgavas 4.vidusskola 00:32:15 +03:16 899
5 Līga Klibā 1030 Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 00:33:55 +04:56 855
6 Rūta Reinsone 1228 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:24 +06:25 819
7 Dana Nagle 11487 Madonas BJSS 00:38:39 +09:40 750
8 Elizabete Paura 11491 Madonas BJSS 00:39:13 +10:14 739
9 Laura Birzniece 1334 Engures vidusskola 00:40:40 +11:41 713
10 Megija Puriņa 1167 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:41:46 +12:47 694
11 Alise Evardsone 1332 Engures vidusskola 00:41:51 +12:52 693
12 Krista Lukjanska 1335 Engures vidusskola 00:41:55 +12:56 691
13 Anete Brēdiķe 1229 Rīgas Lietuviešu vidusskola 00:46:21 +17:22 625
14 Samanta Velta Ratniece 1333 Engures vidusskola 00:46:31 +17:32 623
15 Marta Bādere 1253 Aizputes vidusskola 00:47:13 +18:14 614
16 Paula Viktorija Vilciņa 1303 Rīgas Teikas vidusskola 00:50:16 +21:17 577
17 Elvīra Antāne 1336 Engures vidusskola 00:52:19 +23:20 554
18 Nadīna Berga 11451 Kocēnu pamatskola / SKRIENAM KOPĀ 01:16:14 +47:15 380
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artūrs Niklāvs Medveds 1251 Aizputes vidusskola 00:20:06 +00:00 1000
2 Raimo Vīgants 1147 Madonas Valsts ģimnāzija 00:22:03 +01:57 912
3 Aivis Siliņš 1206 Rīgas Tehniskā koledža 00:22:07 +02:01 909
4 Rihards Serģis 1037 Sporta klubs AŠAIS 00:22:10 +02:04 907
5 Jānis Gailītis 1276 Smiltenes vidusskola 00:22:13 +02:07 905
6 Reinis Cīrulis 1148 Madonas Valsts ģimnāzija 00:23:26 +03:20 858
7 Linards Nikolass Ņikiforovs 1255 Aizputes vidusskola 00:23:34 +03:28 853
8 Andrejs Bānis 1376 SALASPILS SPORTA SKOLA 00:24:05 +03:59 835
9 Gvido Bambulis 1362 Lejasciema vidusskola 00:25:23 +05:17 792
10 Artūrs Āboltiņš 1208 Rīgas Tehniskā koledža 00:25:28 +05:22 789
11 Raivis Pudulis 1033 Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 00:26:24 +06:18 761
12 Valters Klaucāns 1209 Rīgas Tehniskā koledža 00:27:20 +07:14 735
13 Emīls Pētersons 1300 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:29:14 +09:08 688
14 Tomass Neuss-Lucs 1268 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:29:51 +09:45 673
15 Artūrs Ozols 11057 00:30:28 +10:22 660
16 Kristers Grava 1186 Jelgavas 4.vidusskola 00:34:59 +14:53 575
17 Dairis Apinis 11199 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:38:33 +18:27 521
18 Toms Straume 1315 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:39:39 +19:33 507
19 Tomass Matīss Eplers 1330 Engures vidusskola 00:41:53 +21:47 480
20 Raitis Mednis 11017 Cēsu profesionālā vidusskola 00:46:25 +26:19 433
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Katrīna Kārkle 1226 Jelgavas 4.vidusskola 00:26:46 +00:00 1000
2 Santa Zemture 1252 Aizputes vidusskola 00:27:15 +00:29 982
3 Santa Prikule 1293 Preiļu 2. vidusskola 00:29:09 +02:23 918
4 Zane Kļaviņa 11005 Madonas Valsts Ģimnāzija 00:30:33 +03:47 876
5 Krista Ķelpa 1043 Smiltenes vidusskola 00:32:36 +05:50 821
6 Dana Veismane 12062 Rīgas 49. vidusskola 00:36:08 +09:22 741
7 Katrīna Ševica 1304 Rīgas 45.vidusskola 00:39:57 +13:11 670
8 Mērija Agnese Meiberga 11431 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:40:24 +13:38 663
9 Linda Lazdiņa 1168 RPIVA 00:42:04 +15:18 636
10 Nikola Bunde 1377 veikals MARATONS 00:44:04 +17:18 607