LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Kaimiņš 6210 02:00:18 VL2 1 V1 +00:00 +00:00 02:40 1000 221 1221
2 Andris Ronimoiss 6111 Inov-8 / OSveikals.lv 02:01:23 VL2 2 V2 +01:05 +01:05 02:06 991 281 1272
3 Anatolijs Macuks 6185 02:05:15 VL2 3 V3 +04:57 +04:57 02:23 960 248 1208
4 Uldis Kļaviņš 6067 VSK Noskrien Rieksti 02:11:53 VL2 4 V4 +11:35 +11:35 02:09 912 274 1186
5 Aigars Kalnups 6097 SSK Bebra 02:14:46 VL2 5 V5 +14:28 +14:28 02:00 893 295 1188
6 Uldis Klepers 6046 Ziemeļkurzeme OK / 30draugi.lv 02:15:24 VL2 6 V6 +15:06 +15:06 02:25 888 244 1132
7 Valdis Ņilovs 6012 VSK Noskrien 02:17:02 VL3 1 V7 +16:44 +00:00 02:26 878 242 1120
8 Jevgeņijs Stepanovs 6107 DzSK Lokomotīve 02:17:24 VL2 7 V8 +17:06 +17:06 02:26 876 242 1118
9 Jānis Šņoriņš 6140 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 02:18:22 VLJ 1 V9 +18:04 +00:00 02:02 869 290 1159
10 Artis Krievāns 6146 Pēdu nav 02:18:59 VL3 2 V10 +18:41 +01:57 02:28 866 239 1105
11 Andris Sprūds 6070 Divplākšņi / VSK Noskrien 02:20:52 VL2 8 V11 +20:34 +20:34 02:30 854 236 1090
12 Egidijus Juzonis 6179 Na, pagauk! 02:23:09 VL2 9 V12 +22:51 +22:51 02:49 840 209 1049
13 Konstantīns Biktimirovs 6161 VSK Noskrien 02:23:31 VL2 10 V13 +23:13 +23:13 02:31 838 234 1072
14 Matīss Vecvagaris 6196 ultrataka.lv 02:23:53 VL2 11 V14 +23:35 +23:35 02:46 836 213 1049
15 Rihards Volfs 6057 RajA 02:24:04 VL2 12 V15 +23:46 +23:46 02:42 835 219 1054
16 Raivis Reinfelds 6139 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 02:24:49 VL2 13 V16 +24:31 +24:31 02:28 831 239 1070
17 Kārlis Vīksne 6192 Mailigen 02:25:34 VL2 14 V17 +25:16 +25:16 02:58 826 199 1025
18 Anton Aro 6174 Lester84 02:26:02 VL2 15 V18 +25:44 +25:44 03:19 824 178 1002
19 Jānis Kūms 6183 Suunto Team Latvia | Isostar 02:27:08 VL2 16 V19 +26:50 +26:50 02:35 818 228 1046
20 Mārtiņš Ketners 6194 02:27:13 VL2 17 V20 +26:55 +26:55 03:12 817 184 1001
21 Agris Rusmanis 6117 Saldus Boksa Klubs 02:29:21 VL2 18 V21 +29:03 +29:03 02:34 805 230 1035
22 Artūrs Blūmiņš 6106 Virsotne / MARMOT 02:29:32 VL2 19 V22 +29:14 +29:14 02:42 805 219 1024
23 Miķelis Zumbergs 6144 VSK Noskrien 02:29:45 VL2 20 V23 +29:27 +29:27 02:41 803 220 1023
24 Kristaps Epners 6110 DOMDARIS 02:29:54 VL3 3 V24 +29:36 +12:52 02:29 803 238 1041
25 Aigars Lūsis 6138 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 02:30:31 VL4 1 V25 +30:13 +00:00 03:03 799 193 992
26 Andris Ludriks 6007 VSK Noskrien Rieksti 02:32:07 VL3 4 V26 +31:49 +15:05 02:52 791 206 997
27 Andis Gailis 6200 02:32:17 VL3 5 V27 +31:59 +15:15 02:46 790 213 1003
28 Edgars Dzenuška 6125 02:32:57 VL2 21 V28 +32:39 +32:39 02:43 787 217 1004
29 Sandris Šika 16028 02:33:46 VL3 6 V29 +33:28 +16:44 02:52 782 206 988
30 Nikolajs Saulītis 6024 Limbaži 02:33:46 VL3 7 V30 +33:28 +16:44 02:31 782 234 1016
31 Žydrūnas Baltrušaitis 6091 Na, pagauk! 02:34:05 VL3 8 V31 +33:47 +17:03 03:21 781 176 957
32 Igors Šutovs 6047 02:34:11 VL2 22 V32 +33:53 +33:53 03:07 780 189 969
33 Raimonds Ronis 6009 02:36:57 VL2 23 V33 +36:39 +36:39 02:47 766 212 978
34 Juris Spalva 6198 02:37:23 VLJ 2 V34 +37:05 +19:01 03:14 764 182 946
35 Mārtiņš Dīcis 6031 VSK Noskrien 02:37:29 VL2 24 V35 +37:11 +37:11 02:48 764 211 975
36 Agris Samcovs 6130 Nike+ Run Club Riga 02:37:33 VL2 25 V36 +37:15 +37:15 03:15 764 182 946
37 Matīss Haritonovs 6206 Salomon | Taku Skrējējs 02:37:33 VL2 26 V37 +37:15 +37:15 02:57 764 200 964
38 Daumants Putnis 6061 SSK Bebra 02:38:03 VL3 9 V38 +37:45 +21:01 02:43 761 217 978
39 Mārtiņš Niklass 6127 TRX Cēsis 02:39:05 VL3 10 V39 +38:47 +22:03 02:55 756 202 958
40 Vita Devjatņikova 6162 Moller Auto Ventspils / MRC 02:39:29 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 03:07 1000 258 1258
41 Linda Boldāne 16024 DNB ASA Service Centre 02:39:36 SL2 2 S2 +00:07 +00:07 03:31 999 229 1228
42 Anete Švilpe 6133 VSK Noskrien Vāveres 02:39:36 SLJ 1 S3 +00:07 +00:00 02:55 999 276 1275
43 Nauris Aukmanis 6208 Patria Sportland 02:40:02 VL2 27 V40 +39:44 +39:44 02:36 752 227 979
44 Guntis Šmaukstelis 6037 Čop čop čop 02:40:13 VL2 28 V41 +39:55 +39:55 03:00 751 197 948
45 Austris Armans 6096 ASK PATRIA SPORTLAND 02:41:03 VL2 29 V42 +40:45 +40:45 03:18 747 179 926
46 Aldis Bušs 6145 SK Tērauds 02:41:23 VL2 30 V43 +41:05 +41:05 03:02 745 195 940
47 Laura Čakle 6086 Moller Auto Ventspils 02:42:19 SL2 3 S4 +02:50 +02:50 02:41 983 300 1283
48 Gusts Fokerots 6025 Vientuļais Vilks 02:42:19 VL2 31 V44 +42:01 +42:01 03:14 741 182 923
49 Aivars Tihonovs 6167 02:42:30 VL3 11 V45 +42:12 +25:28 03:31 740 168 908
50 Aigars Bundzinieks 6065 02:42:42 VL3 12 V46 +42:24 +25:40 03:02 739 195 934
51 Kaspars Ģērmanis 6072 02:43:36 VL2 32 V47 +43:18 +43:18 03:22 735 175 910
52 Ritvars Kalniņš 6043 Skrienam kopā 02:45:01 VL3 13 V48 +44:43 +27:59 02:57 729 200 929
53 Miks Pētersons 6129 Nordi Furniture 02:45:03 VL2 33 V49 +44:45 +44:45 03:31 729 168 897
54 Kristaps Ceriņš 6044 02:45:48 VL2 34 V50 +45:30 +45:30 02:27 726 241 967
55 Ivo Rubīns 6186 VSK Noskrien 02:46:00 VL2 35 V51 +45:42 +45:42 03:30 725 169 894
56 Kaspars Pētersons 6034 VSK Noskrien 02:46:25 VL2 36 V52 +46:07 +46:07 03:04 723 192 915
57 Vitālijs Golubeckis 6191 VSK Noskrien 02:46:54 VLJ 3 V53 +46:36 +28:32 03:28 721 170 891
58 Danila Seluto 6090 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:47:41 VL2 37 V54 +47:23 +47:23 03:15 717 182 899
59 Uldis Kirtovskis 6033 Izturība 02:48:08 VL4 2 V55 +47:50 +17:37 03:31 716 168 884
60 Andris Drešmanis 6054 DzSK Lokomotīve 02:48:22 VL3 14 V56 +48:04 +31:20 03:09 715 187 902
61 Vieda Lūsa 6180 SK Tērauds 02:48:39 SL2 4 S5 +09:10 +09:10 03:06 946 260 1206
62 Jānis Cīmurs 6056 cīmurēni 02:48:48 VL2 38 V57 +48:30 +48:30 02:18 713 257 970
63 Jānis Actiņš 6064 VSK Noskrien / LSC 02:49:22 VL3 15 V58 +49:04 +32:20 03:30 710 169 879
64 Kaspars Purmalietis 6042 02:49:47 VL2 39 V59 +49:29 +49:29 03:32 709 167 876
65 Līva Medne 6188 PaBaso.lv 02:50:29 SL2 5 S6 +11:00 +11:00 04:07 935 196 1131
66 Konstantīns Krjačko 6080 Ronakochi 02:50:40 VL2 40 V60 +50:22 +50:22 03:13 705 183 888
67 Toms Biders 6149 02:50:50 VL2 41 V61 +50:32 +50:32 02:57 704 200 904
68 Mareks Tumašs 6069 Galeo Consulting / Spararats 02:51:39 VL3 16 V62 +51:21 +34:37 03:02 701 195 896
69 Dainis Saukāns 6006 02:51:40 VL3 17 V63 +51:22 +34:38 04:02 701 146 847
70 Gatis Višņevskis 6119 pie_dabas 02:51:42 VL3 18 V64 +51:24 +34:40 02:53 701 205 906
71 Dzintars Petrovs 6103 Rīgas satiksme / Arodbiedrība 02:52:59 VL3 19 V65 +52:41 +35:57 03:32 695 167 862
72 Sandis Kanbergs 6176 Brīvsolis 02:53:26 VL2 42 V66 +53:08 +53:08 03:22 694 175 869
73 Ivo Rudinskis 6116 Saldus Boksa Klubs 02:53:58 VL2 43 V67 +53:40 +53:40 02:26 692 242 934
74 Reinis Skorovs 6115 VSK Noskrien 02:54:01 VLJ 4 V68 +53:43 +35:39 02:39 691 223 914
75 Andreas Huemer 6172 02:54:03 VL2 44 V69 +53:45 +53:45 04:12 691 140 831
76 Artūrs Topecs 6019 SK Dzērvene II 02:54:15 VL2 45 V70 +53:57 +53:57 03:31 690 168 858
77 Edgars Bremze 6159 Izturība 02:54:17 VL3 20 V71 +53:59 +37:15 02:51 690 207 897
78 Arvīds Germovs 6050 02:54:21 VL3 21 V72 +54:03 +37:19 03:42 690 159 849
79 Alberts Dambis 6010 Insalvo 02:54:29 VL2 46 V73 +54:11 +54:11 02:48 689 211 900
80 Viviana Kirilova 6109 VSK Noskrien Vāveres 02:55:15 SL3 1 S7 +15:46 +00:00 03:25 910 236 1146
81 Andris Bāliņš 6001 VSK Noskrien 02:55:33 VL2 47 V74 +55:15 +55:15 02:38 685 224 909
82 Edgars Goba 6022 Salaspils Zīriņi 02:55:40 VL3 22 V75 +55:22 +38:38 03:26 685 172 857
83 Līga Līce 6053 DzSK Lokomotīve 02:55:52 SL3 2 S8 +16:23 +00:37 03:43 907 217 1124
84 Andris Jansons 6131 VSK Noskrien 02:56:27 VL4 3 V76 +56:09 +25:56 03:00 682 197 879
85 Ģirts Bulāns 6051 02:56:56 VL2 48 V77 +56:38 +56:38 03:02 680 195 875
86 Dāvis Poliņš 6205 VSK Noskrien 02:57:20 VL2 50 V78 +57:02 +57:02 02:34 678 230 908
87 Dāvis Plotnieks 6202 GoPro Team 02:57:20 VL2 49 V79 +57:02 +57:02 02:33 678 231 909
88 Ilgvars Āboltiņš 6151 Maratona klubs / Dobeles dzirnavnieks 02:57:23 VL4 4 V80 +57:05 +26:52 03:24 678 174 852
89 Salvis Brasavs 6068 02:57:31 VL3 23 V81 +57:13 +40:29 02:34 678 230 908
90 Kristaps Caune 6017 CaunietisLV 02:57:38 VLJ 5 V82 +57:20 +39:16 03:10 677 186 863
91 Māris Heinols 6147 Kocēnu novads 02:58:03 VL3 24 V83 +57:45 +41:01 03:23 676 174 850
92 Ilze Limanāne 6005 VSK Noskrien Vāveres 02:59:01 SL2 6 S9 +19:32 +19:32 03:21 891 240 1131
93 Edgars Bukšs 6094 CBS Igate 03:00:09 VL2 51 V84 +59:51 +59:51 02:44 668 216 884
94 Mārtiņš Ozoliņš 6204 03:00:13 VL2 52 V85 +59:55 +59:55 04:03 668 146 814
95 Harijs Heislers 6177 03:00:34 VL2 53 V86 +1:00:16 +1:00:16 04:16 666 138 804
96 Edmunds Gržibovskis 6062 VSK noskrien / SK Dzērvene 03:00:42 VL3 25 V87 +1:00:24 +43:40 04:03 666 146 812
97 Aino Gošs 6028 Maratona klubs 03:01:21 VL3 26 V88 +1:01:03 +44:19 02:32 663 233 896
98 Ints Radziņš 6148 03:01:24 VL2 54 V89 +1:01:06 +1:01:06 03:34 663 165 828
99 Aigars Dudelis 6195 VSK Noskrien 03:01:51 VL3 27 V90 +1:01:33 +44:49 03:48 662 155 817
100 Artūrs Ketlers 6000 VSK Noskrien / SK Dzērvene 03:02:16 VLJ 6 V91 +1:01:58 +43:54 02:42 660 219 879
101 Jurģis Īvans 6163 Īvāni 03:02:53 VL2 55 V92 +1:02:35 +1:02:35 04:15 658 139 797
102 Arnis Ābelīte 6135 Virsotne/Marmot 03:03:29 VL3 28 V93 +1:03:11 +46:27 02:51 656 207 863
103 Juris Redisons 6015 Tērvetes dabas parks 03:03:41 VL3 29 V94 +1:03:23 +46:39 03:17 655 180 835
104 Aigars Beks 6098 03:05:16 VL3 30 V95 +1:04:58 +48:14 04:01 649 147 796
105 Raitis Puriņš 6039 VSK Noskrien / Zemgales Ziņas 03:06:13 VL4 5 V96 +1:05:55 +35:42 03:24 646 174 820
106 Vladislavs Aļehnovičs 6058 KROKUS 03:07:21 VL2 56 V97 +1:07:03 +1:07:03 02:49 642 209 851
107 Taavi Tammik 6160 Suusaklubi Jõulu / SSK Bebra 03:07:40 VLJ 7 V98 +1:07:22 +49:18 02:35 641 228 869
108 Armands Lunts 6052 VSK Noskrien 03:08:17 VL3 31 V99 +1:07:59 +51:15 04:13 639 140 779
109 Uvis Braunfelds 6113 Moller Auto Ventspils 03:09:59 VL3 32 V100 +1:09:41 +52:57 03:38 633 162 795
110 Sigita Vāce 6201 ultrataka.lv 03:10:44 SL2 7 S10 +31:15 +31:15 04:07 836 196 1032
111 Mārtiņš Eglijs 6108 Tikko precējušies 03:10:44 VL2 57 V101 +1:10:26 +1:10:26 03:24 631 174 805
112 Artūrs Rukkalns 6173 RAGANA 03:10:50 VL2 58 V102 +1:10:32 +1:10:32 03:15 630 182 812
113 Meelis Kukk 6114 Pärnu 03:11:27 VL4 6 V103 +1:11:09 +40:56 03:23 628 174 802
114 Antra Dumbrovska 6076 03:11:46 SL2 8 S11 +32:17 +32:17 03:26 832 234 1066
115 Uldis Velps 6170 VSK Noskrien 03:12:57 VL3 33 V104 +1:12:39 +55:55 04:26 623 133 756
116 Jolanta Ivanova 6020 VSK Noskrien 03:13:27 SL2 9 S12 +33:58 +33:58 04:17 824 188 1012
117 Māris Videmanis 6165 Mežsusuri 03:13:34 VL2 59 V105 +1:13:16 +1:13:16 03:51 621 153 774
118 Ronalds Zarīts 6190 Scope Sports 03:14:15 VL2 60 V106 +1:13:57 +1:13:57 03:36 619 164 783
119 Ludmila Joce 6112 Moller Auto Ventspils 03:15:57 SL3 3 S13 +36:28 +20:42 03:05 814 261 1075
120 Zanda Kārkliņa 6158 Baldones sieviešu skriešanas komanda 03:16:04 SL3 4 S14 +36:35 +20:49 03:57 813 204 1017
121 Dzintars Dūdiņš 6132 Siguldas Maratona klubs 03:16:49 VL3 34 V107 +1:16:31 +59:47 02:56 611 201 812
122 Baiba Zāle 16048 03:16:51 SL2 10 S15 +37:22 +37:22 04:32 810 178 988
123 Martins Malzubris 16052 Zubru trieciens 03:17:40 VL2 61 V108 +1:17:22 +1:17:22 04:30 609 131 740
124 Viesturs Zimackis 6101 03:17:57 VL2 62 V109 +1:17:39 +1:17:39 02:58 608 199 807
125 Gvido Borovskis 6089 VSK Noskrien 03:17:58 VL2 V110 +00:00 +00:00 02:59 608 199 807
126 Artūrs Bernovskis 6085 Mailigen 03:20:10 VL2 63 V111 +1:19:52 +1:19:52 03:52 601 153 754
127 Marta Lapiņa 6093 03:21:04 SL2 11 S16 +41:35 +41:35 04:41 793 172 965
128 Haralds Krievs 6048 :) 03:22:14 VL3 35 V112 +1:21:56 +1:05:12 03:35 595 165 760
129 Ieva Biedrīte 6018 Grauda Spēks 03:22:16 SL2 12 S17 +42:47 +42:47 05:00 788 161 949
130 Vitālijs Muzika 6029 VSK Noskrien 03:22:44 VL3 36 V113 +1:22:26 +1:05:42 03:24 593 174 767
131 žanete Leimane 16044 trx cesis 03:23:51 SL3 5 S18 +44:22 +28:36 03:54 782 206 988
132 Zane Dziļuma 6041 03:24:25 SL2 13 S19 +44:56 +44:56 04:46 780 169 949
133 Sergejs Maslobojevs 6036 03:25:51 VL2 64 V114 +1:25:33 +1:25:33 04:01 584 147 731
134 Didzis Malderis 16040 Salaspils/zīriņi 03:25:54 VLJ 8 V115 +1:25:36 +1:07:32 03:40 584 161 745
135 Linda Laurena 6077 03:27:28 SL2 14 S20 +47:59 +47:59 04:16 769 189 958
136 Māra Braslava 6035 Čop čop čop 03:28:03 SL2 15 S21 +48:34 +48:34 04:19 767 186 953
137 Ralfs Jumiķis 6156 03:28:48 VLJ 9 V116 +1:28:30 +1:10:26 03:55 576 151 727
138 Nauris Hofmanis 6171 REMOSS 03:29:35 VLJ 10 V117 +1:29:17 +1:11:13 03:09 574 187 761
139 Austris Lepiksons 6134 Jumaras iela 03:30:27 VL3 37 V118 +1:30:09 +1:13:25 04:25 572 134 706
140 Ilze Smilga 6081 DOMDARIS 03:30:54 SL3 6 S22 +51:25 +35:39 04:34 756 176 932
141 Heiki Prants 6099 Võru Suusaklubi 03:31:05 VL3 38 V119 +1:30:47 +1:14:03 03:25 570 173 743
142 Jānis Butkēvičus 6123 VSK Noskrien Seniori 03:31:23 VL2 65 V120 +1:31:05 +1:31:05 05:12 569 113 682
143 Elīna Brigmane 6157 Baldones sieviešu skriešanas komanda 03:31:49 SL2 16 S23 +52:20 +52:20 04:45 753 169 922
144 Krišjānis Neijs 6074 VSK Noskrien 03:32:53 VL2 66 V121 +1:32:35 +1:32:35 03:37 565 163 728
145 Inta Cīmure 6038 Cīmurēni 03:33:12 SL2 17 S24 +53:43 +53:43 03:40 748 220 968
146 Aija Rogāle 6049 KROKUS 03:33:45 SL3 7 S25 +54:16 +38:30 04:15 746 189 935
147 Natālija Treulande 6100 VSK Noskrien 03:34:49 SL2 18 S26 +55:20 +55:20 04:04 742 198 940
148 Zane Vanaga 6011 VSK Noskrien 03:36:20 SL2 19 S27 +56:51 +56:51 04:21 737 185 922
149 Jana Romanovska 6168 Zemgales Ziņas 03:36:32 SL2 20 S28 +57:03 +57:03 04:13 737 191 928
150 Lauma Bite 6092 VSK Noskrien 03:36:45 SL2 21 S29 +57:16 +57:16 04:21 736 185 921
151 Romans Jeremičevs 6152 SPARTA 03:36:45 VL2 67 V122 +1:36:27 +1:36:27 03:04 555 192 747
152 Guntis Vijgriezis 6126 Door Solutions Team 03:36:45 VL3 39 V123 +1:36:27 +1:19:43 04:52 555 121 676
153 Anastasija Vasko 6014 03:37:02 SL2 22 S30 +57:33 +57:33 03:59 735 202 937
154 Edgars Lapiņš 6016 SSE Riga / VSK Noskrien 03:37:05 VL2 68 V124 +1:36:47 +1:36:47 05:19 554 111 665
155 Iveta Niedre 6073 MARATONA KLUBS / LSC / VSK Nokrien 03:38:04 SL3 8 S31 +58:35 +42:49 04:35 731 176 907
156 Elīna Masteiko 6143 SK Sigulda 03:38:33 SL2 23 S32 +59:04 +59:04 04:44 730 170 900
157 Andris Rozenbergs 6142 SK Sigulda 03:38:33 VL3 40 V125 +1:38:15 +1:21:31 04:44 550 125 675
158 Kaidi Keir Kukk 6207 Salomon | Taku Skrējējs 03:40:23 SLJ 2 S33 +1:00:54 +1:00:47 05:15 724 153 877
159 Egils Betmanis 6030 Eco Teh Baltia 03:40:34 VL2 69 V126 +1:40:16 +1:40:16 04:00 545 148 693
160 Madara Tīģere 6071 03:40:39 SLJ 3 S34 +1:01:10 +1:01:03 04:37 723 174 897
161 Didzis Raits 6083 Mana mīļākā komanda 03:40:59 VL2 70 V127 +1:40:41 +1:40:41 02:19 544 255 799
162 Jekaterina Dmitrijeva 6164 VSK Noskrien Blonde 03:42:35 SL2 24 S35 +1:03:06 +1:03:06 04:05 717 197 914
163 Kristaps Šteinbergs 6154 Legs Misérables 03:44:09 VL2 71 V128 +1:43:51 +1:43:51 04:03 537 146 683
164 Līga Rukšāne 6040 Mana mīļākā komanda 03:46:22 SL2 25 S36 +1:06:53 +1:06:53 05:09 705 156 861
165 Mārīte Kokina 16032 VSK Noskrien 03:51:16 SL2 26 S37 +1:11:47 +1:11:47 05:53 690 137 827
166 Mārcis Jēgers 6023 VSK Noskrien / Psyhopath 13 03:53:26 VL2 72 V129 +1:53:08 +1:53:08 05:00 515 118 633
167 Zane Karpenko 6166 Swedbank 03:54:01 SL2 27 S38 +1:14:32 +1:14:32 04:28 682 180 862
168 Elīna Jokuma 6203 03:54:32 SL2 28 S39 +1:15:03 +1:15:03 05:01 680 160 840
169 Evita Ozola 6087 VSK Noskrien 03:54:34 SL2 29 S40 +1:15:05 +1:15:05 04:56 680 163 843
170 Andris Melnis 6104 Olainfarm 03:54:48 VL2 73 V130 +1:54:30 +1:54:30 03:43 512 159 671
171 Ilze Indrēvica 6181 Swedbank 03:56:20 SL2 30 S41 +1:16:51 +1:16:51 04:11 675 192 867
172 Nellija Baliko 6175 Isostar 03:56:54 SL2 31 S42 +1:17:25 +1:17:25 04:55 673 164 837
173 Jānis Kalniņš 6003 VSK Noskrien 03:58:29 VL2 74 V131 +1:58:11 +1:58:11 04:31 504 131 635
174 Natālija Bernāne 6184 SK Magnen 04:00:54 SL2 32 S43 +1:21:25 +1:21:25 05:56 662 136 798
175 Sandra Dervinika 6182 Sporta klubs Magnen 04:00:55 SL2 33 S44 +1:21:26 +1:21:26 05:42 662 141 803
176 Ruslans Mamedovs 6004 Binitex 04:00:57 VL2 75 V132 +2:00:39 +2:00:39 04:28 499 132 631
177 Edgars Balunovs 6105 Olainfarm 04:05:06 VL2 76 V133 +2:04:48 +2:04:48 03:21 491 176 667
178 Juris Opeņhovskis 6063 04:05:14 VL2 77 V134 +2:04:56 +2:04:56 05:36 491 105 596
179 Laila Roģe 6084 Stirnubuks.lv 04:06:01 SL2 34 S45 +1:26:32 +1:26:32 04:59 648 162 810
180 Artjoms Gerasimčiks 6189 Swedbank 04:06:36 VL2 78 V135 +2:06:18 +2:06:18 03:57 488 149 637
181 Imants Ločmelis 6078 Nūjo ar vēju 04:11:56 VL4 7 V136 +2:11:38 +1:41:25 04:47 478 123 601
182 Vitālijs Jakovļevs 6013 www.endo.lv 04:13:14 VL2 79 V137 +2:12:56 +2:12:56 04:34 475 129 604
183 Jānis Dille 6032 04:16:57 VL2 80 V138 +2:16:39 +2:16:39 05:27 468 108 576
184 Jānis Marčinkus 6102 Rīgas satiksme / Arodbiedrība / SK Ozolnieki 04:17:54 VL4 8 V139 +2:17:36 +1:47:23 04:30 466 131 597
185 Jānis Laganovskis 6002 VSK Noskrien 04:23:11 VL2 81 V140 +2:22:53 +2:22:53 03:55 457 151 608
186 Inita Nereta 6193 04:23:46 SL3 9 S46 +1:44:17 +1:28:31 05:39 605 142 747
187 Inta Zīriuse 6124 VSK Noskrien / Divplākšņi 04:31:07 SL2 35 S47 +1:51:38 +1:51:38 05:14 588 154 742
188 Agnese Bahmane 6060 AkmensDizains.lv 04:31:56 SL2 36 S48 +1:52:27 +1:52:27 05:23 586 150 736
189 Dzintars Laganovskis 6045 AD Fitness 04:35:51 VL3 41 V141 +2:35:33 +2:18:49 05:46 436 102 538
190 Māris Avotiņš 16036 04:37:23 VL3 42 V142 +2:37:05 +2:20:21 05:59 434 99 533
191 Benita Ločmele 6079 Nūjo ar vēju 04:37:59 SL4 1 S49 +1:58:30 +00:00 05:23 574 150 724
192 Inese Sirmā 6187 04:45:13 SL3 10 S50 +2:05:44 +1:49:58 05:18 559 152 711
193 Māris Vīlips 6008 04:45:14 VL3 43 V143 +2:44:56 +2:28:12 05:19 422 111 533
194 Ēriks Dovnarovičs 6128 VSK Noskrien DNF
195 Vents Lupkins 6197 DNF
196 Normunds Kuzāks 6141 SK Sigulda DNF
197 Guntars Siliņš 6059 KROKUS DNF
198 Arūnas Beržinksas 6169 Gemega DNF