STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Dmitrijs Serjogins 5451 BALTAIS 01:19:13 VBJ 1 V1 +00:00 +00:00 01:58 1000 300 1300
2 Dainis Limanāns 5021 VSK Noskrien Rieksti 01:21:51 VB2 1 V2 +02:38 +00:00 02:21 968 251 1219
3 Normunds Runčs 5224 01:22:30 VB2 2 V3 +03:17 +00:39 02:43 960 217 1177
4 Oskars Cimermanis 5122 01:24:00 VB2 3 V4 +04:47 +02:09 02:37 943 225 1168
5 Guntis Grīnvalds 5205 Moller Auto Ventspils 01:24:46 VB2 4 V5 +05:33 +02:55 02:56 935 201 1136
6 Didzis Glušņevs 5199 VSK Noskrien Rieksti 01:27:36 VB2 5 V6 +08:23 +05:45 02:27 904 241 1145
7 Juris Damškalns 5152 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 01:28:00 VB2 6 V7 +08:47 +06:09 02:18 900 257 1157
8 Pēteris Trubačs 5376 Preiļi 01:28:05 VB3 1 V8 +08:52 +00:00 02:55 899 202 1101
9 Mārtiņš Skujenieks 5319 01:28:13 VB2 7 V9 +09:00 +06:22 03:15 898 182 1080
10 Kaspars Adijāns 5212 Vichy 01:28:36 VB2 8 V10 +09:23 +06:45 02:33 894 231 1125
11 Kaspars Kārkliņš 5032 Siguldas Maratona klubs 01:30:38 VB3 2 V11 +11:25 +02:33 02:54 874 203 1077
12 Artis Logins 5230 01:30:59 VBJ 2 V12 +11:46 +11:46 02:30 871 236 1107
13 Valts Ulmanis 5146 IK Auseklis 01:31:23 VBJ 3 V13 +12:10 +12:10 02:51 867 207 1074
14 Artūrs Ločmelis 5438 Patria Sportland 01:31:46 VB2 9 V14 +12:33 +09:55 02:34 863 230 1093
15 Emīls Zalcmanis 5081 01:31:51 VB2 10 V15 +12:38 +10:00 03:13 862 183 1045
16 Antis Zunda 5440 Gulbene 01:31:54 VB4 1 V16 +12:41 +00:00 02:50 862 208 1070
17 Ansis Mežulis 5260 Jūrmalas skrējēju klubs 01:32:04 VB3 3 V17 +12:51 +03:59 03:05 860 191 1051
18 Mārtiņš Fārenhorsts 5254 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 01:32:43 VB2 11 V18 +13:30 +10:52 02:23 854 248 1102
19 Voldemārs Lejnieks 5030 Voldžiks 01:32:54 VB2 12 V19 +13:41 +11:03 02:29 853 238 1091
20 Edvīns Vilcāns 5284 AC/DC team 01:33:05 VB2 13 V20 +13:52 +11:14 02:47 851 212 1063
21 Zanda Ulanova 5208 Moller Auto Ventspils 01:33:06 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 02:59 1000 270 1270
22 Mārtiņš Miķelsons 5011 www.lmp.lv / VSK Noskrien 01:34:37 VB3 4 V21 +15:24 +06:32 03:19 837 178 1015
23 Deimantas Mitka 5050 Na, pagauk! 01:34:45 VB3 5 V22 +15:32 +06:40 02:54 836 203 1039
24 Rinalds Trukšs 15148 Riga Adventure Team 01:35:06 VB2 14 V23 +15:53 +13:15 02:30 833 236 1069
25 Igors Morgunovs 5400 Matisons Runner's Club 01:35:15 VB2 15 V24 +16:02 +13:24 02:49 832 209 1041
26 Jānis Puida 5147 SSK Bebra 01:35:29 VB2 16 V25 +16:16 +13:38 02:09 830 274 1104
27 Zigmunds Zauls 5185 01:35:58 VB3 6 V26 +16:45 +07:53 03:04 825 192 1017
28 Normunds Bremze 5082 Rīga 01:36:13 VB3 7 V27 +17:00 +08:08 02:40 823 221 1044
29 Einārs Šillers 5315 Maratona klubs / Ziemeļkurzeme OK/MRC 01:36:42 VB3 8 V28 +17:29 +08:37 03:00 819 197 1016
30 Rolands Pužulis 5406 SPORTLAND 01:37:27 VB2 17 V29 +18:14 +15:36 02:57 813 200 1013
31 Valdis Tilts 5095 Kocēnu novads 01:37:37 VB4 2 V30 +18:24 +05:43 02:38 812 224 1036
32 Atis Caune 5414 ELEVATION 01:37:50 VB2 18 V31 +18:37 +15:59 03:21 810 176 986
33 Pēteris Stepiņš 5344 Swedbank 01:38:08 VB2 19 V32 +18:55 +16:17 03:08 807 188 995
34 Gundars Pētersons 5086 01:38:18 VB3 9 V33 +19:05 +10:13 03:00 806 197 1003
35 Sergejs Ļeta 5322 RC 01:38:29 VB2 20 V34 +19:16 +16:38 03:20 804 177 981
36 Mārtiņš Liberts 5062 01:38:49 VB2 21 V35 +19:36 +16:58 02:51 802 207 1009
37 Iveta Pūpola 5238 Maratona Klubs 01:39:57 SB3 1 S2 +06:51 +00:00 03:17 931 245 1176
38 Dace Banga-Hodžajeva 5171 corefitness.lv 01:40:34 SB2 2 S3 +07:28 +07:28 03:24 926 237 1163
39 Aivis Reinholds 5099 Siguldas Maratona klubs 01:40:47 VB3 10 V36 +21:34 +12:42 02:59 786 198 984
40 Ruslans Pojonishevs 5415 Olympic boxing team 01:41:02 VB2 22 V37 +21:49 +19:11 03:13 784 183 967
41 Juris Černadjevs 5093 01:41:07 VB3 11 V38 +21:54 +13:02 03:10 783 186 969
42 Jānis Egle 15276 01:41:25 VB2 23 V39 +22:12 +19:34 03:05 781 191 972
43 Ruben Martinez 5023 01:41:41 VB2 24 V40 +22:28 +19:50 02:56 779 201 980
44 Agris Noviks 5433 Salomon | Taku Skrējējs 01:41:47 VBJ 4 V41 +22:34 +22:34 03:25 778 173 951
45 Rihards Siņicins 5323 01:41:50 VB2 25 V42 +22:37 +19:59 03:13 778 183 961
46 Didzis Videmanis 5306 Mežsusuri 01:41:53 VB2 26 V43 +22:40 +20:02 02:43 778 217 995
47 Jolanta Krastiņa 5235 VSK Noskrien 01:42:00 SBJ 1 S4 +08:54 +00:00 03:25 913 236 1149
48 Armands Zvejnieks 5209 Moller Auto Ventspils 01:42:04 VB2 27 V44 +22:51 +20:13 03:12 776 184 960
49 Jakub Spryngl 5113 01:42:27 VB2 28 V45 +23:14 +20:36 02:58 773 199 972
50 Ondrej Fikrle 5159 BKV Holysov 01:42:35 VB3 12 V46 +23:22 +14:30 02:56 772 201 973
51 Zane Ermansone 5444 Ermansoni 01:42:37 SB2 3 S5 +09:31 +09:31 03:40 907 220 1127
52 Gints Peleckis 5264 Agrim Šodien Dzimšanas Diena!!! 01:43:05 VB2 29 V47 +23:52 +21:14 02:54 768 203 971
53 Klinta Lauska 5330 Isostar 01:43:07 SB2 4 S6 +10:01 +10:01 03:31 903 229 1132
54 Renarts Andersons 5374 GJENSIDIGE 01:43:28 VB3 13 V48 +24:15 +15:23 03:39 766 162 928
55 Normunds Ermansons 5443 Ermansoni 01:43:37 VB2 30 V49 +24:24 +21:46 03:38 765 162 927
56 Ilze Urbāne 5391 VSK Noskrien 01:44:12 SB3 2 S7 +11:06 +04:15 03:12 893 252 1145
57 Agris Veipāns 5331 01:44:29 VB3 14 V50 +25:16 +16:24 03:30 758 169 927
58 Laimonis Skadiņš 11780 01:44:41 VB2 31 V51 +25:28 +22:50 03:36 757 164 921
59 Sandis Ziediņš 5352 Maratona Klubs 01:44:50 VBJ 5 V52 +25:37 +25:37 02:40 756 221 977
60 Artūrs Soročenkovs 5137 Modelists - Konstruktors 01:45:00 VB2 32 V53 +25:47 +23:09 03:00 754 197 951
61 Artis Ločmelis 5154 OK Burkānciems 01:45:22 VB3 15 V54 +26:09 +17:17 03:13 752 183 935
62 Arvis Skrējāns 5271 01:45:30 VB2 33 V55 +26:17 +23:39 03:23 751 174 925
63 Toms Pastars 5393 30draugilv / VSK Noskrien 01:46:01 VB2 34 V56 +26:48 +24:10 03:32 747 167 914
64 Ģirts Žagars 5214 01:46:05 VB2 35 V57 +26:52 +24:14 03:36 747 164 911
65 Renārs Teters-Teterovskis 5218 01:46:09 VB2 36 V58 +26:56 +24:18 02:45 746 215 961
66 Ingars Kasparāns 5150 01:46:17 VB3 16 V59 +27:04 +18:12 03:12 745 184 929
67 Raimonds Skudra 5180 SSK Bebra 01:46:27 VB3 17 V60 +27:14 +18:22 02:50 744 208 952
68 Pēteris Kaļiņins 5207 Moller Auto Ventspils 01:46:34 VB3 18 V61 +27:21 +18:29 02:49 743 209 952
69 Normunds Zauls 5020 Limbaži 01:46:42 VB3 19 V62 +27:29 +18:37 03:23 742 174 916
70 Dāvis Rozītis 15140 Veikals 42km 01:46:44 VB2 37 V63 +27:31 +24:53 03:17 742 180 922
71 Raimonds Ozoliņš 5084 VSK Noskrien Rieksti 01:46:44 VB2 38 V64 +27:31 +24:53 02:47 742 212 954
72 Jānis Vītols 5027 01:47:23 VB4 3 V65 +28:10 +15:29 03:16 738 181 919
73 Baiba Ažušele 5253 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 01:47:28 SBJ 2 S8 +14:22 +05:28 03:26 866 234 1100
74 Valdis Kulpe 5278 Izturība 01:47:29 VB3 20 V66 +28:16 +19:24 02:38 737 224 961
75 Inga Kāpiņa 5126 VSK Noskrien Vāveres 01:48:22 SB3 3 S9 +15:16 +08:25 03:42 859 218 1077
76 Mārtiņs Priede 15188 Makara 01:48:23 VB2 39 V67 +29:10 +26:32 02:32 731 233 964
77 Jānis Circens 5097 SSK Bebra 01:48:33 VBJ 6 V68 +29:20 +29:20 03:36 730 164 894
78 Kristaps Bruss 5291 VSK Noskrien 01:48:34 VB2 40 V69 +29:21 +26:43 03:38 730 162 892
79 Ainis Kanaviņš 5145 SSK Bebra 01:48:43 VB3 21 V70 +29:30 +20:38 02:50 729 208 937
80 Aivars Žugris 5249 01:48:49 VB4 4 V71 +29:36 +16:55 03:25 728 173 901
81 Normunds Grava 5135 01:48:54 VB3 22 V72 +29:41 +20:49 03:10 727 186 913
82 Jānis Rukmanis 5411 01:49:03 VB2 41 V73 +29:50 +27:12 03:01 726 196 922
83 Dace Spalva 5338 Kocēnu novads 01:49:11 SB2 5 S10 +16:05 +16:05 03:41 853 219 1072
84 Aiga Paegle 5287 Engures sportam 01:49:24 SB3 4 S11 +16:18 +09:27 03:24 851 237 1088
85 Jekaterina Sokunova 5309 VK Līvani 01:49:26 SB2 6 S12 +16:20 +16:20 03:36 851 224 1075
86 Māris Tašmans 5318 01:49:26 VB2 42 V74 +30:13 +27:35 03:34 724 165 889
87 Anrijs Hodžajevs 5170 corefitness.lv 01:49:41 VB2 43 V75 +30:28 +27:50 03:02 722 195 917
88 Jānis Jurševskis 5417 01:49:42 VB2 44 V76 +30:29 +27:51 03:12 722 184 906
89 Ivars Frickauss 5304 01:49:46 VB2 45 V77 +30:33 +27:55 03:34 722 165 887
90 Sandis Pavļukevičs 5412 01:49:59 VB2 46 V78 +30:46 +28:08 03:08 720 188 908
91 Valdis Prauliņš 5172 Čiekurkalna Road Runners 01:50:21 VB3 23 V79 +31:08 +22:16 03:08 718 188 906
92 Mārtiņš Rozenbergs 5298 KSMR Fitness 01:50:32 VB2 48 V80 +31:19 +28:41 03:07 717 189 906
93 Mārtiņš Zemturis 5293 01:50:32 VB2 47 V81 +31:19 +28:41 03:11 717 185 902
94 Diāna Šika 15136 01:50:35 SB2 7 S13 +17:29 +17:29 04:02 842 200 1042
95 Gints Jubelis 5313 Mežmalas 01:50:41 VB2 49 V82 +31:28 +28:50 04:18 716 137 853
96 Artis Dūriņš 5432 Saldus Boksa Klubs 01:50:47 VB2 50 V83 +31:34 +28:56 02:56 715 201 916
97 Kristaps Heinsbergs 5281 Sportland 01:51:00 VBJ 7 V84 +31:47 +31:47 03:02 714 195 909
98 Gints Krieviņš 5022 01:51:04 VB2 51 V85 +31:51 +29:13 03:07 713 189 902
99 Mārtiņš Birums 5351 STK 01:51:05 VB2 52 V86 +31:52 +29:14 03:34 713 165 878
100 Jānis Seglickis 5239 Pingvīni 01:51:12 VB2 53 V87 +31:59 +29:21 03:12 712 184 896
101 Agate Kristapsone 5439 Patria Sportland 01:51:14 SB2 8 S14 +18:08 +18:08 03:39 837 221 1058
102 Agnis Murnieks 5079 OVI 01:51:19 VB2 54 V88 +32:06 +29:28 02:56 712 201 913
103 Egita Uzule 15192 Saldus boksa klubs 01:51:21 SB3 5 S15 +18:15 +11:24 03:39 836 221 1057
104 Artūrs Ipatenko 5416 01:51:21 VB2 55 V89 +32:08 +29:30 03:21 711 176 887
105 Dainis Bautris 5339 Amserv 01:51:49 VB2 56 V90 +32:36 +29:58 03:17 708 180 888
106 Māris Vizulis 5273 DNB banka 01:52:02 VB2 57 V91 +32:49 +30:11 03:36 707 164 871
107 Gints Krastiņš 5165 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:52:17 VB2 58 V92 +33:04 +30:26 02:35 706 228 934
108 Andris Lapiņš 5405 30draugi.lv 01:52:18 VB2 59 V93 +33:05 +30:27 00:00 705 161 866
109 Juris Rukkalns 5301 RAGANA 01:52:18 VB4 5 V94 +33:05 +20:24 03:46 705 157 862
110 Vairis Krauklis 5024 Privātbūve 01:52:23 VB4 6 V95 +33:10 +20:29 03:50 705 154 859
111 Ginta Rassa 5204 Moller Auto Ventspils 01:52:29 SB3 6 S16 +19:23 +12:32 03:30 828 230 1058
112 Andris Kozačkovs 5392 Ludza 01:52:36 VB3 24 V96 +33:23 +24:31 03:07 704 189 893
113 Jānis Duberis 5181 SSK Bebra 01:52:58 VB3 25 V97 +33:45 +24:53 03:02 701 195 896
114 Jānis Skujenieks 15132 01:53:12 VB2 60 V98 +33:59 +31:21 03:59 700 148 848
115 Kārlis Cinis 5248 01:53:32 VB2 61 V99 +34:19 +31:41 03:41 698 160 858
116 Kaspars Vingris 5244 Virsotne/Marmot 01:53:45 VB2 62 V100 +34:32 +31:54 03:04 696 192 888
117 Kristaps Poddubnijs 5280 Sportland 01:53:56 VB2 63 V101 +34:43 +32:05 03:51 695 153 848
118 Māris Kuzmins 5190 Overly 01:53:57 VB2 64 V102 +34:44 +32:06 03:35 695 165 860
119 Aigars Cibuļskis 5261 Legs Misérables 01:54:04 VB2 65 V103 +34:51 +32:13 03:33 694 166 860
120 Atis Vancovičs 5312 VSK Noskrien 01:54:08 VB3 26 V104 +34:55 +26:03 03:52 694 153 847
121 Emīls Balodis 5408 SPORTLAND 01:54:23 VBJ 8 V105 +35:10 +35:10 03:47 693 156 849
122 Ilmars Knipšis 5191 Lejasurgas 01:54:30 VB4 7 V106 +35:17 +22:36 03:18 692 179 871
123 Rinalds Zeltiņš 5040 KMKVP 01:54:39 VB3 27 V107 +35:26 +26:34 04:01 691 147 838
124 Atis Bērziņš 5320 VSK Noskrien 01:54:41 VB3 28 V108 +35:28 +26:36 04:07 691 143 834
125 Oskars Apsītis 5219 01:54:47 VB3 29 V109 +35:34 +26:42 03:31 690 168 858
126 Dainis Razminovičs 5245 01:55:04 VB3 30 V110 +35:51 +26:59 03:56 688 150 838
127 Evija Melberga 5001 VSK Noskrien / SK Dzērvene 01:55:08 SB2 9 S17 +22:02 +22:02 02:48 809 288 1097
128 Lauris Zilveris 5221 Pīļtēviņa pārgājiens 01:55:09 VB2 66 V111 +35:56 +33:18 03:36 688 164 852
129 Edgars Dobelis 5193 01:55:14 VB2 67 V112 +36:01 +33:23 03:45 687 157 844
130 Arnis Pokšāns 5116 Abas Kreisās Kājas 01:55:18 VB3 31 V113 +36:05 +27:13 03:25 687 173 860
131 Zane Muceniece 5296 Izturība 01:55:21 SB2 10 S18 +22:15 +22:15 04:02 807 200 1007
132 Dairis Madarnieks 5422 Madona 01:55:23 VB2 68 V114 +36:10 +33:32 03:54 687 151 838
133 Jānis Bleiers 5375 GJENSIDIGE 01:55:30 VB3 32 V115 +36:17 +27:25 04:23 686 135 821
134 Jānis Cercins 5423 Madona 01:55:34 VB2 69 V116 +36:21 +33:43 03:56 685 150 835
135 Linda Beldava 5028 VSK Noskrien Vāveres 01:55:35 SB2 11 S19 +22:29 +22:29 03:36 805 224 1029
136 Rasa Grāvīte 5442 01:55:46 SBJ 3 S20 +22:40 +13:46 03:46 804 214 1018
137 Artis Kļaviņš 5337 Teika 01:55:54 VB2 70 V117 +36:41 +34:03 04:01 683 147 830
138 Uldis Vilks 5300 01:55:58 VB2 71 V118 +36:45 +34:07 04:00 683 148 831
139 Arnis Mūrnieks 5117 01:56:06 VB3 33 V119 +36:53 +28:01 03:25 682 173 855
140 Anita Čuhnova 5274 DNB banka 01:56:48 SB2 12 S21 +23:42 +23:42 04:11 797 192 989
141 Jānis Mārtinsons 5399 01:56:53 VB4 8 V120 +37:40 +24:59 03:50 678 154 832
142 Ģirts Vēsma 5048 01:56:54 VB4 9 V121 +37:41 +25:00 03:42 678 159 837
143 Andris Orniņš 5007 01:57:02 VB2 72 V122 +37:49 +35:11 03:41 677 160 837
144 Aivars Spūlis 5282 Izturība 01:57:03 VB2 73 V123 +37:50 +35:12 03:06 677 190 867
145 Jānis Gora 5069 01:57:05 VB2 74 V124 +37:52 +35:14 03:49 677 155 832
146 Kristers Nolle 15284 Kača liek skriet 01:57:34 VBJ 9 V125 +38:21 +38:21 03:41 674 160 834
147 Toms Bricis 5335 Čop čop čop 01:57:40 VB2 75 V126 +38:27 +35:49 03:05 673 191 864
148 Dainars Albužis 5324 01:57:51 VB2 76 V127 +38:38 +36:00 03:57 672 149 821
149 Toms Kaufmanis 5233 Maratona klubs / Sportacentrs.com 01:57:51 VBJ 10 V128 +38:38 +38:38 04:56 672 120 792
150 Ģirts Kaļķis 15184 01:57:57 VB3 34 V129 +38:44 +29:52 03:36 672 164 836
151 Alise Putraima 5434 Salomon | Taku Skrējējs 01:58:00 SB2 13 S22 +24:54 +24:54 04:20 789 186 975
152 Pāvels Janovičs 5257 LSC / VSK Noskrien 01:58:01 VB2 77 V130 +38:48 +36:10 03:57 671 149 820
153 Artjoms Borcovs 5445 01:58:03 VB2 78 V131 +38:50 +36:12 03:50 671 154 825
154 Uģis Holsts 5144 SSK Bebra 01:58:16 VB3 35 V132 +39:03 +30:11 03:47 670 156 826
155 Mairis Apsītis 5279 SPĒKA PASAULE 01:58:23 VB2 79 V133 +39:10 +36:32 04:19 669 137 806
156 Rolands Ostrovskis 5426 01:58:26 VB2 80 V134 +39:13 +36:35 03:36 669 164 833
157 Laura Vancāne 5182 SK Tērauds 01:58:27 SB2 14 S23 +25:21 +25:21 03:30 786 230 1016
158 Normunds Kronbergs 5297 01:58:52 VB2 81 V135 +39:39 +37:01 03:47 666 156 822
159 Agris Spalviņš 15128 Mailigen 01:58:59 VB4 10 V136 +39:46 +27:05 04:20 666 136 802
160 Stanislav Biktimirov 5364 VSK Noskrien 01:59:01 VB3 36 V137 +39:48 +30:56 04:22 666 135 801
161 Kristaps Treidens 5366 Engures Sportam 01:59:06 VBJ 11 V138 +39:53 +39:53 03:39 665 162 827
162 Eduards Mozulis 5270 Engures Sportam 01:59:07 VBJ 12 V139 +39:54 +39:54 03:45 665 157 822
163 Ivo Zemturis 5305 01:59:12 VB2 82 V140 +39:59 +37:21 03:54 665 151 816
164 Jānis Pauliņš 5141 Eco Teh Baltia 01:59:21 VB2 83 V141 +40:08 +37:30 03:21 664 176 840
165 Agris Liepa 5266 01:59:46 VB2 84 V142 +40:33 +37:55 03:02 661 195 856
166 Liene Štalte 5206 Moller Auto Ventspils 01:59:51 SB2 15 S24 +26:45 +26:45 03:30 777 230 1007
167 Ilze Boldāne 15156 01:59:53 SB3 7 S25 +26:47 +19:56 04:38 777 174 951
168 Artis Līcītis 5014 VSK Noskrien 01:59:54 VB2 85 V143 +40:41 +38:03 03:41 661 160 821
169 Ildze Straume 5068 Dzilnuciems 02:00:03 SB3 8 S26 +26:57 +20:06 03:31 776 229 1005
170 Jānis Deksnis 5383 Swedbank 02:00:06 VB2 86 V144 +40:53 +38:15 03:37 660 163 823
171 Līga Irbe 5418 02:00:14 SB2 16 S27 +27:08 +27:08 03:29 774 231 1005
172 Lelde Broka 5026 VSK Noskrien Vāveres 02:00:17 SB2 17 S28 +27:11 +27:11 03:49 774 211 985
173 Mārtiņš Bardovskis 5394 Millennium Oils 02:00:25 VB3 37 V145 +41:12 +32:20 04:09 658 142 800
174 Viesturs Puriņš 5413 02:00:33 VB3 38 V146 +41:20 +32:28 03:58 657 149 806
175 Gints Eglītis 15124 SIA LATTELECOM 02:00:50 VB3 39 V147 +41:37 +32:45 04:16 656 138 794
176 Jānis Ozols 5370 02:00:53 VB2 87 V148 +41:40 +39:02 04:26 655 133 788
177 Konstantīns Vasiļjevs 5325 Dion Sportlab 02:01:02 VB2 88 V149 +41:49 +39:11 03:28 655 170 825
178 Edmunds Garančs 5436 SIA LATTELECOM 02:01:05 VB2 89 V150 +41:52 +39:14 03:47 654 156 810
179 Erlens Grunckis 5316 02:01:14 VB3 40 V151 +42:01 +33:09 04:02 653 146 799
180 Edgars Kuģenieks 5162 VSK Noskrien Rieksti 02:01:33 VB2 90 V152 +42:20 +39:42 03:28 652 170 822
181 Leonīds Valdonis 5243 Preiļu kraukļi 02:01:33 VB4 11 V153 +42:20 +29:39 03:16 652 181 833
182 Lāsma Zebuliņa 5076 02:01:56 SB3 9 S29 +28:50 +21:59 03:47 764 213 977
183 Nauris Pļaviņš 5110 AkmensDizains.lv 02:02:04 VB2 91 V154 +42:51 +40:13 04:54 649 120 769
184 Natale Carlone 5365 Latnorwaly! 02:02:24 VB3 41 V155 +43:11 +34:19 04:38 647 127 774
185 Alvis Lepiksons 5385 Auseklis IK 02:02:28 VB3 42 V156 +43:15 +34:23 03:40 647 161 808
186 Līga Vībure 5055 02:02:31 SB2 18 S30 +29:25 +29:25 03:38 760 222 982
187 Sergejs Smirnovs 5000 02:02:32 VB2 92 V157 +43:19 +40:41 04:11 646 141 787
188 Haralds Puriņš 5421 02:02:32 VBJ 13 V158 +43:19 +43:19 04:16 646 138 784
189 Andis Auziņš 5387 02:02:34 VB2 93 V159 +43:21 +40:43 04:46 646 124 770
190 Valdis Lepiksons 5386 Auseklis IK 02:02:38 VB3 43 V160 +43:25 +34:33 03:35 646 165 811
191 Žanis Lulle 5450 BALTAIS 02:02:40 VB2 94 V161 +43:27 +40:49 04:03 646 146 792
192 Jānis Sīmanis 5314 02:02:41 VB2 95 V162 +43:28 +40:50 03:33 646 166 812
193 Māris Šūpols 5223 VSK Noskrien / SVK Madona 02:02:50 VB3 44 V163 +43:37 +34:45 04:15 645 139 784
194 Edgars Ozols 5268 Physiotherapist 02:02:52 VBJ 14 V164 +43:39 +43:39 04:17 645 138 783
195 Jānis Kopmanis 5057 02:03:07 VB3 45 V165 +43:54 +35:02 03:36 643 164 807
196 Ēriks Ajausks 5409 3D Running 02:03:13 VB2 96 V166 +44:00 +41:22 04:24 643 134 777
197 Renārs Seiksts 5194 Rīgas satiksme / Arodbiedrība 02:03:17 VB2 97 V167 +44:04 +41:26 04:17 643 138 781
198 Edgars Elbergs 5053 Bardepartment 02:03:19 VB2 98 V168 +44:06 +41:28 03:53 642 152 794
199 Juris Grodnis 5090 KROKUS 02:03:35 VB4 12 V169 +44:22 +31:41 03:45 641 157 798
200 Uldis Traubergs 15152 02:03:40 VB2 99 V170 +44:27 +41:49 04:07 641 143 784
201 Andris Strēlis 5029 VSK Noskrien 02:03:48 VB2 100 V171 +44:35 +41:57 04:30 640 131 771
202 Tomass Delle 5169 02:03:50 VB2 101 V172 +44:37 +41:59 04:25 640 134 774
203 Karīna Svikle 5342 02:04:07 SB2 19 S31 +31:01 +31:01 04:11 750 192 942
204 Kārlis Kravis 5348 Crossfit Rīdzene 2 02:04:07 VB2 102 V173 +44:54 +42:16 03:47 638 156 794
205 Guntis Pucens 5036 02:04:07 VB3 46 V174 +44:54 +36:02 03:46 638 157 795
206 Rigonda Germova 5094 02:04:18 SB3 10 S32 +31:12 +24:21 03:31 749 229 978
207 Guntis Rasims 5153 Rēzeknes novads 02:04:28 VB2 103 V175 +45:15 +42:37 03:17 636 180 816
208 Vita Vecvanaga 5333 02:04:31 SB2 20 S33 +31:25 +31:25 04:27 748 181 929
209 Eduards Ruskihs 5329 02:04:50 VB2 104 V176 +45:37 +42:59 03:58 635 149 784
210 Liene Gulbe 5155 Es, Džastins un Zane 02:05:02 SB2 21 S34 +31:56 +31:56 05:04 745 159 904
211 Madara Muižniece 15144 adidas Runners | Riga 02:05:11 SB2 22 S35 +32:05 +32:05 04:36 744 175 919
212 Nelda Neilande 5195 Vichy / FamilyFun 02:05:33 SBJ 4 S36 +32:27 +23:33 04:12 742 192 934
213 Mārtiņš Pakulis 5132 VSK Noskrien 02:05:38 VB2 105 V177 +46:25 +43:47 03:47 631 156 787
214 Reinis Sietiņš 5407 02:05:39 VB2 106 V178 +46:26 +43:48 04:27 630 133 763
215 Mihails Kisļakovs 5121 Mindpv 02:05:43 VB2 107 V179 +46:30 +43:52 03:41 630 160 790
216 Agris Meilerts 5151 Latvijas Finieris Mežs 02:05:50 VB3 47 V180 +46:37 +37:45 04:34 630 129 759
217 Elita Zālīte 5226 TRX Cēsis 02:05:58 SB3 11 S37 +32:52 +26:01 03:57 739 204 943
218 Andrejs Pētersons 5371 02:06:02 VB2 108 V181 +46:49 +44:11 03:59 629 148 777
219 Aivis Štemmers 5178 SK Pūre 02:06:06 VB2 109 V182 +46:53 +44:15 02:47 628 212 840
220 Māra Pucena 5035 02:06:17 SB2 23 S38 +33:11 +33:11 04:41 737 172 909
221 Uldis Livdāns 5096 SSK Bebra 02:06:19 VB3 48 V183 +47:06 +38:14 03:30 627 169 796
222 Deniss Priščepovs 5041 Zoorbagan 02:06:22 VB2 110 V184 +47:09 +44:31 03:39 627 162 789
223 Didzis Krīgers 5074 02:06:40 VB4 13 V185 +47:27 +34:46 04:32 625 130 755
224 Māris Lūsis 5179 VSK Noskrien 02:06:43 VB2 111 V186 +47:30 +44:52 03:16 625 181 806
225 Kārlis Ertmanis 5311 Baltais 02:06:49 VB3 49 V187 +47:36 +38:44 04:36 625 128 753
226 Ieva Rogāle 5109 KROKUS 02:06:50 SB2 24 S39 +33:44 +33:44 04:13 734 191 925
227 Rūdolfs Krūklis 5446 K41F 02:07:00 VB2 112 V188 +47:47 +45:09 03:54 624 151 775
228 Kaspars Vārpiņš 5139 02:07:22 VB2 113 V189 +48:09 +45:31 04:57 622 119 741
229 Rodrigo Treijers 5107 Virsotne/Marmot 02:07:25 VB3 50 V190 +48:12 +39:20 03:53 622 152 774
230 Viesturs Grīnbergs 5448 02:07:26 VB3 51 V191 +48:13 +39:21 04:18 622 137 759
231 Alla Radžabova-Cinovska 5236 Maratona Klubs 02:07:33 SB3 12 S40 +34:27 +27:36 04:27 730 181 911
232 Raimonds Biedrītis 5131 Grauda Spēks 02:07:34 VB2 114 V192 +48:21 +45:43 03:23 621 174 795
233 Kaspars Kārkliņš 15180 42km.lv 02:07:51 VB3 52 V193 +48:38 +39:46 04:06 620 144 764
234 Juris Kļaviņš 5389 ZAJEC 02:08:18 VB3 53 V194 +49:05 +40:13 04:10 617 142 759
235 Laila Ceika 5070 02:08:20 SB4 1 S41 +35:14 +00:00 04:14 725 190 915
236 Laura Veličko 5039 KMKVP 02:08:24 SB2 25 S42 +35:18 +35:18 04:26 725 182 907
237 Māris Mihaļskis 5427 02:08:28 VB2 116 V195 +49:15 +46:37 04:02 617 146 763
238 Krišjānis Hartmanis 5327 kiče 02:08:28 VB2 115 V196 +49:15 +46:37 04:44 617 125 742
239 Ilva Kārkliņa 5263 02:09:00 SB3 13 S43 +35:54 +29:03 04:17 722 188 910
240 Aigars Tohters 5019 02:09:00 VB2 117 V197 +49:47 +47:09 04:14 614 139 753
241 Roberts Koleda 5166 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:09:04 VB3 54 V198 +49:51 +40:59 03:31 614 168 782
242 Lauris Grāvelis 5356 02:09:16 VB2 118 V199 +50:03 +47:25 04:55 613 120 733
243 Mārtiņš Krauklis 5175 02:09:21 VB2 119 V200 +50:08 +47:30 02:53 612 205 817
244 Ģirts Goško 5046 Piedzīvojumu meklētāji 02:09:28 VB2 120 V201 +50:15 +47:37 04:53 612 121 733
245 Dainis Kronbergs 5262 02:09:36 VB3 55 V202 +50:23 +41:31 04:20 611 136 747
246 Romāns Hačatrjans 5380 Madona 02:09:39 VB2 121 V203 +50:26 +47:48 04:07 611 143 754
247 Māris Zundāns 5269 02:09:46 VB2 122 V204 +50:33 +47:55 04:32 610 130 740
248 Jānis Vērdiņš 5396 Workland/BPT 02:10:18 VB2 123 V205 +51:05 +48:27 03:45 608 157 765
249 Adrian Murray 15176 02:10:21 VB2 124 V206 +51:08 +48:30 04:24 608 134 742
250 Armands Upīte 15200 02:10:30 VB3 56 V207 +51:17 +42:25 03:50 607 154 761
251 Reinis Liepiņš 5072 02:10:36 VB2 125 V208 +51:23 +48:45 03:25 607 173 780
252 Krista Hartmane 5272 02:10:54 SB2 26 S44 +37:48 +37:48 04:55 711 164 875
253 Ritvars Bikšis 5246 socktoys.lv 02:11:19 VB2 126 V209 +52:06 +49:28 03:01 603 196 799
254 Simona Ozola-Ozoliņa 5127 02:11:20 SB2 27 S45 +38:14 +38:14 05:03 709 159 868
255 Toms Sirmais 5363 02:11:24 VBJ 15 V210 +52:11 +52:11 04:04 603 145 748
256 Elizabete Ločmele 5452 OK Burkānciems 02:11:50 SBJ 5 S46 +38:44 +29:50 04:30 706 179 885
257 Sigita Upeniece 5355 vientuļš skrējējs 02:11:56 SB3 14 S47 +38:50 +31:59 03:40 706 220 926
258 Ivars Austers 5100 Turbo 02:12:01 VB3 57 V211 +52:48 +43:56 04:53 600 121 721
259 Austris Vasiļevskis 5429 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:12:04 VB3 58 V212 +52:51 +43:59 04:12 600 140 740
260 Valdis Vikmanis 5317 02:12:12 VB2 127 V213 +52:59 +50:21 04:32 599 130 729
261 Inese Neilande 5252 Kača liek skriet! 02:12:14 SB3 15 S48 +39:08 +32:17 05:00 704 161 865
262 Zane Bulāne 5098 VSK Noskrien 02:12:24 SB2 28 S49 +39:18 +39:18 04:33 703 177 880
263 Rinalds Puriņš 5420 02:12:26 VBJ 16 V214 +53:13 +53:13 04:14 598 139 737
264 Vineta Pētersone 5184 VSK Noskrien / FamilyFun 02:12:31 SB3 16 S50 +39:25 +32:34 03:38 703 222 925
265 Gunārs Grundštoks 15120 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:12:37 VB2 128 V215 +53:24 +50:46 04:52 597 121 718
266 Santa Birģele 5031 02:12:51 SB2 29 S51 +39:45 +39:45 05:00 701 161 862
267 Tine Koehler 5250 02:13:04 SB2 30 S52 +39:58 +39:58 04:49 700 167 867
268 Armands Auziņš 5059 02:13:05 VB3 59 V216 +53:52 +45:00 04:49 595 122 717
269 Andris Šumskihs 5008 02:13:07 VB2 129 V217 +53:54 +51:16 04:20 595 136 731
270 Ivars Seiksts 5009 02:13:34 VB3 60 V218 +54:21 +45:29 04:45 593 124 717
271 Agnese Kundziņa 5240 02:13:40 SB2 31 S53 +40:34 +40:34 04:38 697 174 871
272 Aivars Lapa 5187 Autostarts.lv 02:13:57 VB3 61 V219 +54:44 +45:52 03:53 591 152 743
273 Mikus Salcēvičs 5104 02:14:10 VB2 130 V220 +54:57 +52:19 04:45 590 124 714
274 Roberts Neilands 5002 Dzērbenes Stacija 02:14:11 VB3 62 V221 +54:58 +46:06 04:47 590 123 713
275 Indars Melzobs 5210 VSK Noskrien 02:14:14 VB2 131 V222 +55:01 +52:23 03:53 590 152 742
276 Marika Zālīte 5108 VSK Noskrien 02:14:27 SB2 32 S54 +41:21 +41:21 04:30 692 179 871
277 Sanita Rāviņa 5441 JĒRS 02:14:41 SB2 33 S55 +41:35 +41:35 05:21 691 150 841
278 Aldis Rocēns 5015 Stirnubuks.lv 02:14:49 VB3 63 V223 +55:36 +46:44 03:40 588 161 749
279 Jānis Stepītis 5357 02:14:54 VB2 132 V224 +55:41 +53:03 03:14 587 182 769
280 Mārtiņš Liekniņš 5341 02:14:58 VB3 64 V225 +55:45 +46:53 03:55 587 151 738
281 Laura Leja 5299 Swedbank 02:15:16 SBJ 6 S56 +42:10 +33:16 05:49 688 138 826
282 Anna Proskurina 5085 02:15:18 SB2 34 S57 +42:12 +42:12 04:26 688 182 870
283 Jānis Koklačs 5435 SIA LATTELECOM 02:15:31 VB2 133 V226 +56:18 +53:40 03:55 585 151 736
284 Ina Balgalve 5045 02:15:32 SB3 17 S58 +42:26 +35:35 04:25 687 182 869
285 Andis Rinkevics 5071 Mārdža 02:15:41 VB2 134 V227 +56:28 +53:50 04:36 584 128 712
286 Miķelis Zondaks 5136 02:16:04 VB2 135 V228 +56:51 +54:13 05:25 582 109 691
287 Gunta Brazauska 5064 02:16:51 SB2 35 S59 +43:45 +43:45 05:01 680 160 840
288 Aivars Veiss 5038 VSK Noskrien 02:16:54 VB4 14 V229 +57:41 +45:00 04:37 579 128 707
289 Ieva Meiere 5242 OK Ziemeļkurzeme 02:16:57 SB3 18 S60 +43:51 +37:00 04:44 680 170 850
290 Dainis Driņķis 5102 DzSK Lokomotīve 02:17:03 VB3 65 V230 +57:50 +48:58 04:49 578 122 700
291 Marita Lapa 5186 Autostarts.lv 02:17:26 SB3 19 S61 +44:20 +37:29 04:33 677 177 854
292 Aija Valtmane 5289 02:17:33 SB2 36 S62 +44:27 +44:27 05:07 677 157 834
293 Ilona Balode 5156 Salacgrīvas Buki 02:17:41 SB3 20 S63 +44:35 +37:44 04:41 676 172 848
294 Robbie Graham 5307 02:17:43 VB2 136 V231 +58:30 +55:52 04:40 575 126 701
295 Sam Scott 15168 02:17:45 VB2 137 V232 +58:32 +55:54 04:58 575 119 694
296 Vitālijs Žuselis 5350 Binitex 02:17:55 VB2 138 V233 +58:42 +56:04 04:33 574 130 704
297 Artis Upmalis 5140 Rezidenti 02:18:17 VB2 139 V234 +59:04 +56:26 02:21 573 251 824
298 Aivars Bergmanis 5328 VSK Noskrien 02:18:19 VB3 66 V235 +59:06 +50:14 05:17 573 112 685
299 Sandis Radziņš 5222 02:18:22 VBJ 17 V236 +59:09 +59:09 05:57 573 99 672
300 Uldis Klemperis 5211 ELA 02:18:28 VB4 15 V237 +59:15 +46:34 04:57 572 119 691
301 Jānis Zemturis 5073 02:18:30 VB4 16 V238 +59:17 +46:36 04:45 572 124 696
302 Ieva Ozoliņa 5037 AkmensDizains.lv 02:18:38 SB2 37 S64 +45:32 +45:32 05:06 672 158 830
303 Armands Alksnis 5453 02:18:40 VB3 67 V239 +59:27 +50:35 04:36 571 128 699
304 Natalija Zeņina 5334 02:18:44 SB3 21 S65 +45:38 +38:47 04:26 671 182 853
305 Vija Olte 5167 02:18:57 SB2 38 S66 +45:51 +45:51 05:02 670 160 830
306 Ieva Tāle-Stangute 5277 Baldones sieviešu skriešanas komanda 02:19:02 SB2 39 S67 +45:56 +45:56 05:37 670 143 813
307 Andzejs Stencla 15196 kinetics nail systems 02:19:09 VB3 68 V240 +59:56 +51:04 03:38 569 162 731
308 Guntis Doļģis 5067 Pūči 02:19:09 VB4 17 V241 +59:56 +47:15 03:48 569 155 724
309 Aija Kļaviņa 5275 SK Dzērvene 02:19:12 SB2 40 S68 +46:06 +46:06 05:06 669 158 827
310 Sergei Zykau 5373 02:19:16 VB4 18 V242 +1:00:03 +47:22 04:30 569 131 700
311 Danute Fībiga-Daukšte 5075 02:19:18 SB2 41 S69 +46:12 +46:12 05:02 668 160 828
312 Mārcis Fogels 5255 SK Sigulda 02:19:23 VB2 140 V243 +1:00:10 +57:32 03:41 568 160 728
313 Daiga Greiškāne 5177 VSK Noskrien 02:19:28 SB3 22 S70 +46:22 +39:31 04:12 668 192 860
314 Artūrs Sņegovičs 5130 02:19:55 VB2 141 V244 +1:00:42 +58:04 04:18 566 137 703
315 Anete Danelsone 5368 VSK Noskrien Blonde 02:20:17 SB2 42 S71 +47:11 +47:11 04:30 664 179 843
316 Zane Timma 5124 SK Katrīna 02:20:51 SB2 43 S72 +47:45 +47:45 05:25 661 149 810
317 Jurģis Stukuls 5123 SK Katrīna 02:20:51 VB2 142 V245 +1:01:38 +59:00 02:42 562 219 781
318 Dace Taurīte 5346 VSK Noskrien 02:21:08 SB3 23 S73 +48:02 +41:11 05:00 660 161 821
319 Gunta Reinicāne 5083 02:21:42 SB2 44 S74 +48:36 +48:36 04:52 657 165 822
320 Kristaps Zvirgzds 5118 02:21:43 VBJ 18 V246 +1:02:30 +1:02:30 02:52 559 206 765
321 Helmuts Eriņš 5217 Swedbank 02:21:49 VB2 143 V247 +1:02:36 +59:58 05:37 559 105 664
322 Kristiāna Lauberte 5265 02:22:18 SB2 45 S75 +49:12 +49:12 04:59 654 162 816
323 Vladimirs Isajevs 5369 02:22:33 VB3 69 V248 +1:03:20 +54:28 03:42 556 159 715
324 Ģirts Gudrīts 5302 LEGS MISERABLES 02:22:41 VB2 144 V249 +1:03:28 +1:00:50 04:28 555 132 687
325 Raivis Rāviņš 5080 02:22:53 VB2 145 V250 +1:03:40 +1:01:02 05:27 554 108 662
326 Andris Rosickis 5402 02:23:10 VB3 70 V251 +1:03:57 +55:05 04:46 553 124 677
327 Ilga Melne 5197 Olainfarm 02:23:33 SBJ 7 S76 +50:27 +41:33 03:41 649 219 868
328 Ieva Rukšāne 5215 Čop čop čop 02:23:45 SB2 46 S77 +50:39 +50:39 04:02 648 200 848
329 Edgars Strautmanis 5310 Iecava 02:24:01 VB2 146 V252 +1:04:48 +1:02:10 05:05 550 116 666
330 Ineta Aulika 5419 02:24:05 SB4 2 S78 +50:59 +15:45 05:18 646 152 798
331 Lauris Meiers 5358 VENDEN 02:24:10 VB3 71 V253 +1:04:57 +56:05 04:46 549 124 673
332 Agnija Zizlāne 5114 02:24:17 SB2 47 S79 +51:11 +51:11 04:49 645 167 812
333 Ilze Bertāne 5058 Kāds sakars? 02:24:21 SB2 48 S80 +51:15 +51:15 05:29 645 147 792
334 Aleksandrs Sokolovs 5437 Patria Sportland 02:24:28 VB2 147 V254 +1:05:15 +1:02:37 04:59 548 118 666
335 Armīns Meisters 5382 02:24:29 VB3 72 V255 +1:05:16 +56:24 04:54 548 120 668
336 Viktorija Niklase 5388 TRX Cēsis 02:24:44 SB3 24 S81 +51:38 +44:47 04:53 643 165 808
337 Ulvis Rudzišs 5005 02:25:04 VB2 148 V256 +1:05:51 +1:03:13 04:39 546 127 673
338 Uģis Bents 5106 02:26:26 VB2 149 V257 +1:07:13 +1:04:35 04:36 541 128 669
339 Sergejs Kubraks 5454 Engures sportam 02:26:29 VB3 73 V258 +1:07:16 +58:24 05:32 541 107 648
340 Līga Ganiņa 5203 02:26:31 SB2 49 S82 +53:25 +53:25 05:32 635 145 780
341 Ilze Šarna 5227 02:26:49 SB2 50 S83 +53:43 +53:43 05:40 634 142 776
342 Kristīne Zvingevica-Kalniņa 5332 02:26:52 SB3 25 S84 +53:46 +46:55 05:33 634 145 779
343 Katrīna Bērziņa 5225 02:27:18 SBJ 8 S85 +54:12 +45:18 05:21 632 150 782
344 Romans Cvetkovs 5078 02:27:25 VB2 150 V259 +1:08:12 +1:05:34 05:15 537 112 649
345 Kitija Voitehoviča 5196 Olainfarm 02:27:30 SB2 51 S86 +54:24 +54:24 04:29 631 180 811
346 Marta Lapekina 5138 02:27:33 SBJ 9 S87 +54:27 +45:33 04:57 631 163 794
347 Mārtiņš Šimis 5349 02:27:50 VB2 151 V260 +1:08:37 +1:05:59 05:16 536 112 648
348 Inese Tīģere 5397 02:27:57 SB2 52 S88 +54:51 +54:51 05:27 629 148 777
349 Dairis Kļaviņš 5410 02:28:00 VBJ 19 V261 +1:08:47 +1:08:47 04:39 535 127 662
350 Evita Baltiņa 5003 VSK Noskrien 02:28:08 SB2 53 S89 +55:02 +55:02 04:50 628 167 795
351 Santa Roze 5308 VSK Noskrien 02:28:16 SB3 26 S90 +55:10 +48:19 04:30 628 179 807
352 Raisa Marčinkus 5367 SK Ozolnieki 02:28:45 SB4 3 S91 +55:39 +20:25 05:40 626 142 768
353 Gunita Butāne 5290 Zemgales Ziņas 02:29:21 SB3 27 S92 +56:15 +49:24 05:49 623 138 761
354 Elīna Tolokonceva 5288 VSK Noskrien 02:29:44 SB2 54 S93 +56:38 +56:38 04:36 622 175 797
355 Līga Pakalna 5112 KROKUS 02:30:35 SB2 55 S94 +57:29 +57:29 04:36 618 175 793
356 Evija Šveca 5401 Eko O 02:30:47 SB3 28 S95 +57:41 +50:50 05:33 617 145 762
357 Jānis Dainis 5283 Kocēnu novads - 1 02:31:05 VB4 19 V262 +1:11:52 +59:11 03:46 524 157 681
358 Antra Lukševica 5168 VSK Noskrien / Divplākšņi 02:31:20 SB2 56 S96 +58:14 +58:14 04:57 615 163 778
359 Linda Duge 5101 02:31:43 SB2 57 S97 +58:37 +58:37 04:33 614 177 791
360 Gunita Sprūde 5347 Čop Čop Čop 02:31:49 SB2 58 S98 +58:43 +58:43 04:38 613 174 787
361 Juta Guļkeviča 5065 VSK Noskrien Blonde 02:31:58 SB2 59 S99 +58:52 +58:52 04:24 613 183 796
362 Ivo Vaicis 5447 02:32:31 VB2 152 V263 +1:13:18 +1:10:40 05:29 519 108 627
363 Evita Biezmane 5198 Olainfarm 02:33:23 SB2 60 S100 +1:00:17 +1:00:17 05:52 607 137 744
364 Romāns Šroms 5398 VSK Noskrien 02:34:17 VB2 153 V264 +1:15:04 +1:12:26 05:09 513 115 628
365 Mikus Voss 5088 Čop čop čop 02:34:21 VB2 154 V265 +1:15:08 +1:12:30 04:07 513 143 656
366 Dace Tītmane 5025 02:34:43 SB3 29 S101 +1:01:37 +54:46 05:31 602 146 748
367 Anastasija Rjabuha 5353 02:35:12 SB2 61 S102 +1:02:06 +1:02:06 06:05 600 132 732
368 Ieva Kušnere 5425 02:35:24 SB2 62 S103 +1:02:18 +1:02:18 06:41 599 120 719
369 Mārtiņš Dimiters 15288 Zemgales Ziņas 02:35:33 VB4 20 V266 +1:16:20 +1:03:39 04:45 509 124 633
370 Karlis Garokalns 5231 02:35:39 VB2 155 V267 +1:16:26 +1:13:48 05:09 509 115 624
371 Linda Pavļuta 5149 02:35:46 SB2 63 S104 +1:02:40 +1:02:40 05:33 598 145 743
372 Agnese Meikšāne 5052 Mana mīļākā komanda 02:35:59 SB2 64 S105 +1:02:53 +1:02:53 05:12 597 155 752
373 Joy Rufus 5321 02:35:59 VB2 156 V268 +1:16:46 +1:14:08 05:16 508 112 620
374 Regnārs Valciņš 5428 RL Grupa 02:36:14 VB3 74 V269 +1:17:01 +1:08:09 03:58 507 149 656
375 Anastasija Čekriževa 5359 SK Tērauds 02:36:16 SB2 65 S106 +1:03:10 +1:03:10 04:37 596 174 770
376 Kristīne Zeļenkova 5345 02:36:17 SBJ 10 S107 +1:03:11 +54:17 05:41 596 142 738
377 Valērija Fedotova 5066 02:36:20 SB2 66 S108 +1:03:14 +1:03:14 05:51 596 138 734
378 Anete Vilne 5161 Sapiera brokastis 02:36:32 SBJ 11 S109 +1:03:26 +54:32 05:29 595 147 742
379 Kristīne Antiņa 5063 02:36:55 SB2 67 S110 +1:03:49 +1:03:49 05:41 593 142 735
380 Gints Antiņš 5047 02:36:55 VB2 157 V270 +1:17:42 +1:15:04 05:41 505 104 609
381 Urzula Spickus 5158 RigaPlaza 02:37:23 SB3 30 S111 +1:04:17 +57:26 04:39 592 173 765
382 Caleigh Kimberley 15164 robbie'srats 02:37:26 SB2 68 S112 +1:04:20 +1:04:20 05:32 591 145 736
383 Lelde Spriņģe 5054 02:37:43 SB2 69 S113 +1:04:37 +1:04:37 05:45 590 140 730
384 Inga Pļaviņa 5111 AkmensDizains.lv 02:37:45 SB2 70 S114 +1:04:39 +1:04:39 06:13 590 129 719
385 Ivars Muižnieks 5362 02:38:11 VB2 158 V271 +1:18:58 +1:16:20 05:13 501 113 614
386 Marts Kalniņš 5043 Vidzemes Būvserviss 02:38:18 VB3 75 V272 +1:19:05 +1:10:13 04:41 500 126 626
387 Renāte Šmite 5164 Lielvārdes zaķenes 02:39:24 SBJ 12 S115 +1:06:18 +57:24 04:51 584 166 750
388 Dace Šmite 5163 Lielvārdes Zaķenes 02:39:50 SB3 31 S116 +1:06:44 +59:53 05:39 582 142 724
389 Liāna Aldiņa 5176 Kocēnu novads 02:40:04 SB2 71 S117 +1:06:58 +1:06:58 05:51 582 138 720
390 Arta Kudlāne 5087 Čop čop čop 02:40:05 SB2 72 S118 +1:06:59 +1:06:59 05:41 582 142 724
391 Ivars Dzērve 5201 VSK Noskrien 02:41:19 VB3 76 V273 +1:22:06 +1:13:14 05:03 491 117 608
392 Dace Vegnere 5202 02:41:26 SB3 32 S119 +1:08:20 +1:01:29 05:43 577 141 718
393 Ilze Fogele 5256 SK Sigulda 02:41:58 SB2 73 S120 +1:08:52 +1:08:52 04:37 575 174 749
394 Linda Grīnberga 5160 02:42:41 SB2 74 S121 +1:09:35 +1:09:35 05:31 572 146 718
395 Ingūna Sevostjanova 5361 Nūjo vesels 02:42:58 SB3 33 S122 +1:09:52 +1:03:01 05:11 571 155 726
396 Dana Zandersone 5340 Swedbank 02:43:45 SB2 75 S123 +1:10:39 +1:10:39 05:25 569 149 718
397 Inga Vate 5105 02:44:17 SB3 34 S124 +1:11:11 +1:04:20 05:52 567 137 704
398 Ilze Rata 5430 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:45:31 SB4 4 S125 +1:12:25 +37:11 04:58 562 162 724
399 Laura Vēze 5174 Čop čop čop 02:47:16 SB2 76 S126 +1:14:10 +1:14:10 05:59 557 135 692
400 Linda Gudrīte-Šipenko 5267 Legs Misérables 02:47:22 SB2 77 S127 +1:14:16 +1:14:16 05:01 556 160 716
401 Dace Kerna 5384 Kiče 02:47:27 SB2 78 S128 +1:14:21 +1:14:21 04:52 556 165 721
402 Linda Loce 5044 Lynxdojo 02:47:29 SB2 79 S129 +1:14:23 +1:14:23 05:11 556 155 711
403 Krišjānis Stepiņš 5259 Purva Kurmji 02:49:16 VB2 159 V274 +1:30:03 +1:27:25 06:18 468 94 562
404 Ainārs Zizlāns 5119 02:51:40 VB3 77 V275 +1:32:27 +1:23:35 04:59 461 118 579
405 Arvis Stivriņš 5241 Sporta Patriots 02:53:25 VB2 160 V276 +1:34:12 +1:31:34 02:47 457 212 669
406 Santa Cine 5360 Swedbank 02:53:29 SB2 80 S130 +1:20:23 +1:20:23 05:49 537 138 675
407 Jaan Vehlmann 5017 JK Hermes 02:57:18 VB4 21 V277 +1:38:05 +1:25:24 05:42 447 104 551
408 Baiba Sīmane 5431 RedFrog 03:01:00 SB2 81 S131 +1:27:54 +1:27:54 05:06 514 158 672
409 Gerds Simanis 5213 RedFrog 03:01:02 VB3 78 V278 +1:41:49 +1:32:57 05:08 438 115 553
410 Aleksandrs Naumenko 5285 03:01:56 VB4 22 V279 +1:42:43 +1:30:02 05:09 435 115 550
411 Sandis Krutovs 5134 cedric.lv 03:03:28 VB2 161 V280 +1:44:15 +1:41:37 04:37 432 128 560
412 Mārtiņš Galvanovskis 5379 ELEVATION 03:09:49 VB2 162 V281 +1:50:36 +1:47:58 03:44 417 158 575
413 Normunds Šibeiks 5077 Nūjo priekam 03:15:36 VB3 79 V282 +1:56:23 +1:47:31 05:26 405 109 514
414 Iveta Radiņa-Liepkaula 5042 03:15:53 SB3 35 S132 +1:42:47 +1:35:56 06:13 475 129 604
415 Inguna Skujiņa 5089 Nūjo vesels 03:16:06 SB4 5 S133 +1:43:00 +1:07:46 06:03 475 133 608
416 Kristīne Kronberga 15160 ind. 03:30:49 SB3 36 S134 +1:57:43 +1:50:52 06:30 442 124 566
417 Daiga Holma 5251 03:30:49 SB4 6 S135 +1:57:43 +1:22:29 06:39 442 121 563
418 Zinta Zīverte 5378 Nūjo vesels 03:31:28 SB3 37 S136 +1:58:22 +1:51:31 06:21 440 127 567
419 Albīna Kalenda 5372 Nūjo vesels 03:31:31 SB4 7 S137 +1:58:25 +1:23:11 06:32 440 123 563
420 Anita Barbane 5125 Nūjo priekam 03:42:10 SB3 38 S138 +2:09:04 +2:02:13 06:07 419 132 551
421 Irēna Šibeika 5449 Nūjo priekam 03:42:10 SB4 8 S139 +2:09:04 +1:33:50 06:18 419 128 547
422 Monta Kiršteina 5142 PaBaso.lv / VSK Noskrien DNF
423 Baiba Bardovska 5395 Millennium Oils DNF
424 Uģis Verza 5133 DNF
425 Oskars Martuzāns 5006 AkmensDizains.lv DNF