SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
Visvairāk pārstāvētās
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1. Jelgavas 4.vidusskola 81
2. Engures vidusskola 80
3. Tukuma 2. vidusskola 29
4. LīgatneVar! 23
5. Aizputes vidusskola 23
6. Daugavpils jaunsargu vienība 18
7. Lejasciema vidusskola 12
8. Siguldas pilsētas vidusskola 11
9. Lazdonas pamatskola 8
10. Mežinieku pamatskola 7
Ātrākie skolēni
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Artūrs Niklāvs Medveds 1278 U20V Aizputes vidusskola 00:24:18
2 Rihards Serģis 1043 U20V Sporta klubs AŠAIS 00:26:49
3 Rainers Trubačs 1427 U18V Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 00:27:11
4 Andrejs Bānis 1194 U20V SALASPILS SPORTA SKOLA 00:27:47
5 Jānis Gailītis 1378 U20V Smiltenes vidusskola 00:27:49
6 Artis Rožkalns 1044 U18V Sporta klubs AŠAIS 00:27:52
7 Raivo Liniņš 1425 U16V Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 00:27:57
8 Roberts Aleksis Glazers 1046 U14V Sporta klubs AŠAIS 00:27:58
9 Pjotrs Golubevs 11274 U20V Daugavpils jaunsargu vienība 00:28:09
10 Mareks Ņikiforovs 1282 U18V Aizputes vidusskola 00:28:25
Ātrākie skolnieces
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Jolanta Pence 1002 U14S Lejasciema vidusskola 00:32:06
2 Ieva Pūpola 1266 U14S Aizputes vidusskola 00:32:51
3 Karīna Mellace 1308 U14S Mežciema pamatskola 00:34:10
4 Līva Skoreja 1281 U16S Aizputes vidusskola 00:34:12
5 Santa Zemture 1279 U20S Aizputes vidusskola 00:34:23
6 Estere Volfa 1291 U14S Cēsu 1.pamatskola 00:34:31
7 Keita Upeniece 1338 U12S Aizputes vidusskola 00:34:39
8 Zanda Zariņa 1448 U12S Mazzalves pamatskola 00:34:47
9 Marta Kuzņecova 1213 U10S Ādažu sporta skola 00:35:00
10 Annika Zālīte 1232 U10S Ulbrokas vidusskola 00:35:06
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Kārlis Bartuševics 1215 Jelgavas 4.vidusskola 00:33:49 +00:00 1000
2 Arno Pušņins 11110 Laurenču sākumskola 00:34:29 +00:40 981
3 Valters Jonass 1340 Aizputes vidusskola 00:34:47 +00:58 972
4 Rūdolfs Raudziņš 1444 Cēsu pilsētas sporta skola 00:36:36 +02:47 924
5 Daniels Lagzdiņš 1339 Aizputes vidusskola 00:36:53 +03:04 917
6 Kristiāns Ziediņš 1260 Jelgavas 4.vidusskola 00:37:05 +03:16 912
7 Valters Pūcītis 1314 Ādažu vidussola 00:37:09 +03:20 910
8 Daniels Gribs 1263 SALASPILS SPORTA SKOLA 00:39:04 +05:15 866
9 Artis Upītis 1095 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:11 +06:22 842
10 Klāvs Kalniņš 1240 Jelgavas 4. vidusskola 00:40:16 +06:27 840
11 Valters Šakars 1259 Engures vidusskola 00:40:20 +06:31 838
12 Rolands Bajārs 1450 LīgatneVar! 00:40:53 +07:04 827
13 Krists Grava 1449 LīgatneVar! 00:41:27 +07:38 816
14 Ernests Krūmiņš 1097 Jelgavas 4.vidusskola 00:41:39 +07:50 812
15 Eduards Mahts 11342 Lībagu sākumskola 00:41:42 +07:53 811
16 Toms Vītols 1351 Siguldas pilsētas vidusskola 00:42:17 +08:28 800
17 Dāvis Bartuševics 1222 Jelgavas 4.vidusskola 00:42:29 +08:40 796
18 Renārs Bents 1134 Rīgas 64.vidusskola 00:42:33 +08:44 795
19 Emīls Solovjevs 1168 Kalsnavas pamatskola 00:42:53 +09:04 789
20 Kristaps Osītis 1299 Mežciema pamatskola 00:42:59 +09:10 787
21 Daniels Lūsis 1350 Rīgas 49.vidusskola 00:44:04 +10:15 767
22 Kristers Bitīts 1293 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:44:13 +10:24 765
23 Eduards Gauris 1119 Lynxdojo 00:45:03 +11:14 751
24 Roberts Kanģīzeris 1344 Jaunmārupes pamatskola 00:45:30 +11:41 743
25 Rūdolfs Leščinskis 1381 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:46:02 +12:13 735
26 Jēkabs Zvagulis 1410 Jaunpils vidusskola 00:46:13 +12:24 732
27 Miķelis Jānis Šteins 1451 LīgatneVar! 00:46:26 +12:37 728
28 Endijs Peksis 1255 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:28 +12:39 728
29 Gustavs Ločmelis 1365 Valmieras Viestura vidusskola 00:46:42 +12:53 724
30 Toms Kristiāns Vīksna 1153 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:41 +13:52 709
31 Daniels Salenieks 1121 Jelgavas.4.vidusskola 00:47:41 +13:52 709
32 Kārlis Daniels Lazda 11118 Dzimtmisas pamatskola 00:48:55 +15:06 691
33 Gustavs Voitenko 1248 Siguldas pilsētas vidusskola 00:49:20 +15:31 685
34 Renārs Nils Cintiņš 1131 Engures vidusskola 00:49:24 +15:35 685
35 Klāvs Liepiņš 1199 Engures vidusskola 00:50:59 +17:10 663
36 Lūkass Ķikusts 1235 Salaspils sporta skola 00:51:00 +17:11 663
37 Kristers Voldemārs Lazda 11114 Dzimtmisas pamatskola 00:51:09 +17:20 661
38 Ēriks Muško 1319 Jaunpils vidusskola 00:51:52 +18:03 652
39 Markuss Zeltagrauds 1337 Aizputes vidusskola 00:52:31 +18:42 644
40 Bruno Kumpiņš 1251 Rīgas 25. vidusskola 00:52:41 +18:52 642
41 Ēriks Eduards Lazda 11122 Dzimtmisas pamatskola 00:53:15 +19:26 635
42 Leo Ivanovs 1289 Rīgas Hanzas vidusskola 00:53:45 +19:56 629
43 Linards Lūsis 1500 Siguldas pilsētas vidusskola 00:54:11 +20:22 624
44 Rihards Misjuro 1133 Engures vidusskola 00:54:21 +20:32 622
45 Egons Krišjānis Nastevičs 1098 Jelgavas 4.vidusskola 00:55:18 +21:29 612
46 Edijs Mutors 1035 Lazdonas pamatskola 00:55:45 +21:56 607
47 Francis Kozlovs 1505 Olaines 1.vidusskola 00:55:49 +22:00 606
48 Kārlis Junaks 1276 A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola 00:56:15 +22:26 601
49 Mārtiņš Voino 1405 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:56:39 +22:50 597
50 Rihards Zebuliņš 1137 Rīgas 6.vidusskola 00:56:40 +22:51 597
51 Kaspars Semjonovs 1385 Engures vidusskola 00:56:46 +22:57 596
52 Leons Cimmermanis 11390 Berģu muzikas un makslas pamatskola 00:57:26 +23:37 589
53 Renārs Buivids 11374 RCHV 00:58:13 +24:24 581
54 Kārlis Spuriņš 1233 DOMDARIS 00:58:29 +24:40 578
55 Gustavs Stirna 11158 Ikšķiles vidusskola 01:01:46 +27:57 547
56 Toms Vizbulis 1383 Engures vidusskola 01:02:43 +28:54 539
57 Klāvs Zemturs 1090 Jelgavas 4.vidusskola 01:03:19 +29:30 534
58 Deniss Gasperts 1462 LīgatneVar! 01:08:52 +35:03 491
59 Roberts Toms Lērme 1463 LīgatneVar! 01:08:54 +35:05 491
60 Raivis Krūmiņš 11394 Berģu muzikas un makslas pamatskola 01:09:08 +35:19 489
61 Artūrs Roberts Riekstiņš 1368 Jelgavas 4.vidusskola 01:10:51 +37:02 477
62 Adrians Pietkūns 1104 Jelgavas 4.vidusskola 01:10:51 +37:02 477
63 Reinis Meļņiks 1464 LīgatneVar! 01:11:03 +37:14 476
64 Emils Rāzna 11438 Bergu muzikas un makslas pamatskola 01:12:22 +38:33 467
65 Peteris Arājs 11398 Rigas N.Draudzinas vidusskola 01:18:31 +44:42 431
66 Artuss Gasners 1100 Jelgavas 4.vidusskola 01:20:07 +46:18 422
67 Rihards Bramanis 1465 LīgatneVar! DNF
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Marta Kuzņecova 1213 Ādažu sporta skola 00:35:00 +00:00 1000
2 Annika Zālīte 1232 Ulbrokas vidusskola 00:35:06 +00:06 997
3 Melānija Zālīte 1005 Ķekavas vidusskola 00:37:07 +02:07 943
4 Keita Marcinkeviča 1136 Laurenču sākumskola 00:37:33 +02:33 932
5 Keita Zelle 1091 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:16 +05:16 869
6 Laura Vētra 1092 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:16 +05:16 869
7 Franciska Liniņa 1357 Preiļu 1.pamatskola 00:41:43 +06:43 839
8 Alise Gabriela Miteniece 1274 Jēkabpils pamatskola 00:43:43 +08:43 801
9 Marta Ļaudama 1253 Aizputes vidusskola 00:44:15 +09:15 791
10 Anna Goša 1202 Maratona klubs / Ventspils 4.vidusskola 00:47:09 +12:09 742
11 Elīna Biseniece 1374 Mežciema pamatskola 00:48:19 +13:19 724
12 Solvita Taratutina 1467 LīgatneVar! 00:52:36 +17:36 665
13 Kate Krūmiņa 1105 Jelgavas 4.vidusskola 00:55:24 +20:24 632
14 Alise Stacēviča 1120 Rīgas Juglas vidusskola 00:55:55 +20:55 626
15 Edijs Veismanis 1387 Engures vidusskola 00:56:48 +21:48 616
16 Elīna Redisone 11350 Annas Brigaderes pamatskola 00:59:50 +24:50 585
17 Kitija Bērziņa 11430 Engures vidusskola 00:59:53 +24:53 584
18 Veronika Šeimane 1094 Jelgavas 4.vidusskola 01:00:47 +25:47 576
19 Estere Jungfermane 1096 Jelgavas 4.vidusskola 01:00:48 +25:48 576
20 Samanta Valdmane 1130 Engures vidusskola 01:00:58 +25:58 574
21 Eva Celitāne 1132 Engures vidusskola 01:01:03 +26:03 573
22 Rūta Ziemane 1270 Rīgas 49. vidusskola 01:03:52 +28:52 548
23 Nikola Ķezbere 1391 Engures vidusskola 01:05:09 +30:09 537
24 Elīna Šeimane 1093 Jelgavas 4.vidusskola 01:06:09 +31:09 529
25 Līva Viola Trifānova 1390 Engures vidusskola 01:06:37 +31:37 525
26 Marta Klaucāne 1158 Engures vidusskola 01:08:50 +33:50 508
27 Kate Jukuma 1336 Siguldas pilsētas vidusskola 01:09:02 +34:02 507
28 Liene Rozenberga 1127 Siguldas pilsētas vidusskola 01:09:02 +34:02 507
29 Katrīna Gedroviča 1200 Jaunmārupes pamatskola 01:09:33 +34:33 503
30 Amanda Šulce 1393 Engures vidusskola 01:09:45 +34:45 502
31 Annija Horste 1239 Engures vidusskola 01:09:45 +34:45 502
32 Nika Nikola Kobolinska 1476 LīgatneVar! 01:10:48 +35:48 494
33 Millija Benta 11358 Rigas 64.vidusskola 01:13:25 +38:25 477
34 Anna Pētersone 1103 Jelgavas 4.vidusskola 01:15:34 +40:34 463
35 Marija Anete Silava 1102 Jelgavas 4.vidusskola 01:15:36 +40:36 463
36 Katrīna Pļaviņa 1334 Rīgas 64.vidusskola 02:16:34 +1:41:34 256
37 Laura Robežniece 1470 LīgatneVar! DNF
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artūrs Filips Igaviņš 1030 Lejasciema vidusskola 00:29:44 +00:00 1000
2 Ralfs Dzosens 1288 Ikšķiles vidusskola 00:32:07 +02:23 926
3 Lukass Pušņins 11286 Laurenču sākumskola 00:32:24 +02:40 918
4 Emīls Matiass Reinfelds 11338 Rīgas 69.vidusskola 00:32:37 +02:53 912
5 Rauls Sakne 1447 Mazzalves pamatskola 00:33:08 +03:24 897
6 Ričards Čudnovs 1322 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 00:33:21 +03:37 892
7 Bruno Bilāns 1481 Laurenču sākumskola 00:33:43 +03:59 882
8 Alens Vaselis 1367 Jelgavas 4.vidusskola 00:34:34 +04:50 860
9 Kristers Zemmers 1372 Ikšķiles vidusskola 00:34:59 +05:15 850
10 Emīls Bērziņš 1135 Engures vidusskola 00:36:22 +06:38 818
11 Markuss Kaļva 1246 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:36:31 +06:47 814
12 Svens Strihors 1354 Tukuma 2.pamatskola 00:37:12 +07:28 799
13 Ernests Pauls Mednis 1032 Lejasciema vidusskola 00:37:57 +08:13 783
14 Davis Kalniņš 11334 Siguldas pilsetas vidusskola 00:38:17 +08:33 777
15 Deniss Aleksejevs 11266 Daugavpils jaunsargu vienība 00:38:19 +08:35 776
16 Martins Kristers Celms 1039 Lejasciema vidusskola 00:38:33 +08:49 771
17 Rafaels Lūsis 1349 Rīgas 49.vidusskola 00:38:41 +08:57 769
18 Roberts Cercins 1275 Rāmuļu pamatskola 00:38:54 +09:10 764
19 Emīls Freivalds 1326 Cēsu pilsētas sporta skola 00:39:22 +09:38 755
20 Pēteris Mūrnieks 11414 Lielvārdes pamatskola 00:40:04 +10:20 742
21 Rihards Plaviņš 1261 Engures vidusskola 00:40:20 +10:36 737
22 Peteris Rāzna 11442 Bergu muzikas un makslas pamatskola 00:40:38 +10:54 732
23 Rodrigo Liniņs 1498 Iļģuciema vidusskola 00:40:42 +10:58 731
24 Toms Kārlis Auziņš 1492 Rīgas Katoļu ģimnāzija 00:40:47 +11:03 729
25 Kristians Ekerts Nils 1469 LīgatneVar! 00:41:21 +11:37 719
26 Jānis Stūrītis 1277 Siguldas 1.pamatskola / SSS 00:41:33 +11:49 716
27 Kaspars Caune 1068 Jelgavas 4.vidusskola 00:41:37 +11:53 714
28 Anrijs Muravskis 1333 Iļģuciema vidusskola 00:42:04 +12:20 707
29 Roberts Orbidāns 1366 Jelgavas 4. vidusskola 00:42:14 +12:30 704
30 Artūrs Roms 1471 LīgatneVar! 00:43:11 +13:27 689
31 Ralfs Fišers 1298 Dobeles sākumskola 00:43:18 +13:34 687
32 Roberts Kārlis Karss 11410 Rigas Hanzas Vidusskola 00:43:18 +13:34 687
33 Ņikita Kotovs 1073 Jelgavas 4.vidusskola 00:43:27 +13:43 684
34 Leons Zīders 1347 Rīgas V. Zālīša sākumskola 00:43:32 +13:48 683
35 Ralfs Kanģīzeris 1343 Jaunmārupes pamatskola 00:43:32 +13:48 683
36 Rūdis Bundzēns 1324 Jelgavas tehnoloģiju vidusskola 00:43:38 +13:54 681
37 Reinis Rieksts 1154 Lazdonas pamatskola 00:43:39 +13:55 681
38 Rūdolfs Heinrihs Daukšte 1506 00:43:56 +14:12 677
39 Linards Reinis Laizāns 1074 Jelgavas 4.vidusskola 00:44:24 +14:40 670
40 Ārons Tiltiņš 1247 Mežinieku pamatskola 00:44:57 +15:13 661
41 Lauris Aleckis 1285 Aizputes vidusskola 00:45:28 +15:44 654
42 Mārtiņš Griķis 1192 Gulbenes vidusskola 00:45:58 +16:14 647
43 Gunārs Stankus 1083 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:28 +16:44 640
44 Ralfs Bite 1161 Engures vidusskola 00:47:09 +17:25 631
45 Artūrs Ralfs Stieģelis 11146 Jura Neikena Dikļu pamatskola 00:47:24 +17:40 627
46 Dāvis Kārkliņš 1485 Jaunmārupes pamatskola 00:47:40 +17:56 624
47 Gariels Pikau Kaldera Rodeja Liepa 11322 00:47:49 +18:05 622
48 Kristiāns Bernāns 1099 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:56 +18:12 620
49 Rainers Kims 1087 Jelgavas 4.vidusskola 00:48:15 +18:31 616
50 Teo Švanks 1406 Ozolnieku vidusskola 00:48:18 +18:34 616
51 Pauls Pēteris Prancāns 1217 Siguldas Pilsētas vidusskola 00:48:39 +18:55 611
52 Kristers Zekunde 1025 Tukuma 2. vidusskola 00:48:53 +19:09 608
53 Markuss Trankalis 1084 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:22 +19:38 602
54 Mārcis Millers 1165 Engures vidusskola 00:49:42 +19:58 598
55 Artjoms Orlovs 1442 Tukuma 2. vidusskola 00:49:45 +20:01 598
56 Pauls Olafs Straume 1224 Salas sākumskola 00:49:59 +20:15 595
57 Rihards Pirogs 1080 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:05 +20:21 594
58 Emīls Niks Donovs 1069 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:07 +20:23 593
59 Kristofers Jurevics 1440 Tukuma 2. vidusskola 00:50:17 +20:33 591
60 Mareks Šīmanis 1439 Tukuma 2. vidusskola 00:50:18 +20:34 591
61 Raivis Ābele 1167 Engures vidusskola 00:51:02 +21:18 583
62 Ralfs Delle 1407 Lazdonas pamatskola 00:51:09 +21:25 581
63 Kārlis Liepiņš 1007 Engures vidusskola 00:51:55 +22:11 573
64 Ernests Levkāns 11126 Ikšķiles vidusskola 00:52:07 +22:23 571
65 Kurts Filips Kalniņš 1015 Tukuma 2. vidusskola 00:52:43 +22:59 564
66 Raiens Rūja 1042 Siguldas 1.pamatskola / SK Sigulda 00:53:09 +23:25 559
67 Deivids Kubraks 1420 Engures Sportam 00:54:28 +24:44 546
68 Artis Bērznieks 1159 Engures vidusskola 00:54:47 +25:03 543
69 Endijs Ramāns 1461 LīgatneVar! 00:54:51 +25:07 542
70 Artūrs Rūdulis 1292 Tukuma 2. vidusskola 00:55:26 +25:42 536
71 Rūdolfs Rocēns 1110 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:56:51 +27:07 523
72 Mārtiņš Markuss Ozoliņš 1497 Cesvaines vidusskola 00:56:55 +27:11 522
73 Marsels Zemturis 1244 Mārupes vidusskola 00:57:02 +27:18 521
74 Oskars Isakovs 1118 Lynxdojo 00:57:32 +27:48 517
75 Ralfs Bartušauskis 1170 Rīgas lietuviešu vidusskola 00:57:59 +28:15 513
76 Artūrs Sams 1082 Jelgavas 4.vidusskola 00:59:36 +29:52 499
77 Renārs Gaidukevičs 1013 Tukuma 2. vidusskola 00:59:51 +30:07 497
78 Gabriels Mednis 1088 Jelgavas 4.vidusskola 01:00:35 +30:51 491
79 Valdis Ašenieks 11298 Līgatnes vidusskola 01:01:40 +31:56 482
80 Roberts Muižnieks 1077 Jelgavas 4.vidusskola 01:01:54 +32:10 480
81 Leo Hofmanis 11362 V.Zalisa sakumskola 01:02:04 +32:20 479
82 Dāvids Dīvs Vītols 1124 Engures vidusskola 01:02:32 +32:48 475
83 Ivo Ezeriņš 1395 Engures vidusskola 01:02:51 +33:07 473
84 Artūrs Regnārs Trusovs 1023 Tukuma 2. vidusskola 01:05:25 +35:41 455
85 Artis Regnārs Labsvīrs 11370 Siguldas pilsetas vidusskola 01:05:41 +35:57 453
86 Dzintars Bērziņš 1502 Ogres sākumskola 01:05:41 +35:57 453
87 Igors Šitvjenkins 1089 Jelgavas 4.vidusskola 01:06:33 +36:49 447
88 Nikolass Deičmans 1148 Jelgavas 4.vidusskola 01:06:42 +36:58 446
89 Matīss Grava 1250 Jelgavas 4.vidusskola 01:11:59 +42:15 413
90 Emīls Salzemnieks 1020 Tukuma 2. vidusskola 01:15:03 +45:19 396
91 Marks Sergijevičs 1101 Jelgavas 4.vidusskola 01:20:05 +50:21 371
92 Kaspars Viriņš 12451 Raiskuma internāts DNF
93 Raiens Bullītis 1067 Jelgavas 4.vidusskola DNF
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Keita Upeniece 1338 Aizputes vidusskola 00:34:39 +00:00 1000
2 Zanda Zariņa 1448 Mazzalves pamatskola 00:34:47 +00:08 996
3 Loreta Zālīte 1231 Ulbrokas vidusskola 00:35:42 +01:03 971
4 Inguna Sakne 1487 Mazzalves pamatskola 00:37:49 +03:10 916
5 Gerda Asnāte Berkolde 1031 Lejasciema vidusskola 00:38:14 +03:35 906
6 Marta Luize Pētersone 1327 VSK Noskrien / Valmieras pārgaujas sākumskola 00:40:34 +05:55 854
7 Emīlija Dūda-Čača 1379 Limbažu 3. vidusskola 00:41:15 +06:36 840
8 Zaiga Paegle 1079 Jelgavas 4.vidusskola 00:41:22 +06:43 838
9 Marta Pelša 1149 Jelgavas 4.vidusskola 00:41:26 +06:47 836
10 Katrīna Domkova 1012 Tukuma 2. vidusskola 00:42:33 +07:54 814
11 Paula Gelvere 1071 Jelgavas 4.vidusskola 00:42:39 +08:00 812
12 Anna Nikola Berkolde 1033 Lejasciema vidusskola 00:45:02 +10:23 769
13 Daniela Miļūna 1076 Jelgavas 4.vidusskola 00:45:17 +10:38 765
14 Adelīna Alise Bergmane 1496 Rīgas Teikas vidusskola 00:45:49 +11:10 756
15 Enija Stangute 1195 Baldones Mūzikas pamatskola 00:46:41 +12:02 742
16 Līna Osīte 1315 Mežciema pamatskola 00:47:05 +12:26 736
17 Emīlija Grīnberga 11354 Sigulda 00:47:22 +12:43 732
18 Lote Lea Gaile 1307 Siguldas Pilsētas vidusskola 00:47:27 +12:48 730
19 Mareks Vizbulis 1401 Engures vidusskola 00:48:45 +14:06 711
20 Elīza Evardsone 1138 Engures vidusskola 00:50:30 +15:51 686
21 Sofija Vilcāne 1151 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:51 +16:12 681
22 Marta Upeniece 1150 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:51 +16:12 681
23 Laura Dīce 11330 Olaines 1.vidusska 00:51:01 +16:22 679
24 Jūlija Siliņa 1313 Rīgas 71. vidusskola 00:51:59 +17:20 667
25 Annija Purcena 1019 Tukuma 2. vidusskola 00:52:25 +17:46 661
26 Neonella Māra Meiberga 1342 Rīgas V. Zālīša sākumskola 00:54:17 +19:38 638
27 Marta Ķikare 1139 Engures vidusskola 00:54:22 +19:43 637
28 Emīlija Vahere-Abražune 1001 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:54:38 +19:59 634
29 Linda Kaparkalēja 11378 Madonas pilsētas vidusskola 00:54:59 +20:20 630
30 Rēzija Ozoliņa 1328 Rīgas 25.vidusskola 00:55:19 +20:40 626
31 Marta Ozola 1152 Jelgavas 4.vidusskola 00:55:23 +20:44 626
32 Liene Širmele 1376 Baldones mūzikas pamatskola 00:56:55 +22:16 609
33 Amanda Griķe 11170 00:57:15 +22:36 605
34 Loreta Martinsone 1443 Tukuma 2. vidusskola 00:57:50 +23:11 599
35 Elizabete Sofija Kleinhofa 1016 Tukuma 2. vidusskola 00:57:53 +23:14 599
36 Sandija Rumba 11138 Jura Neikena Dikļu pamatskola 00:58:50 +24:11 589
37 Veronika Taratutina 1468 LīgatneVar! 00:59:29 +24:50 583
38 Beatrise Broka 1038 Mežciema pamatskola 00:59:35 +24:56 582
39 Zane Prauliņa 1478 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 00:59:46 +25:07 580
40 Emīlija Paula Ozola 1166 Engures vidusskola 01:00:14 +25:35 575
41 Agnese Eniņa 1123 Engures vidusskola 01:00:34 +25:55 572
42 Paula Brauna - Rozenštama 1011 Tukuma 2. vidusskola 01:00:44 +26:05 571
43 Madara Matisone 1017 Tukuma 2. vidusskola 01:00:44 +26:05 571
44 Ketija Stankus 1187 Engures vidusskola 01:00:45 +26:06 570
45 Marta Švāģere 1140 Engures vidusskola 01:01:39 +27:00 562
46 Veronika Kotova 1072 Jelgavas 4.vidusskola 01:01:51 +27:12 560
47 Laura Ozoliņa 1018 Tukuma 2. vidusskola 01:02:06 +27:27 558
48 Elizabete Jukna 1014 Tukuma 2. vidusskola 01:02:08 +27:29 558
49 Kristīne Ābele 1396 Engures vidusskola 01:02:44 +28:05 552
50 Lauma Vīgatne 11382 Madonas pilsētas vidusskola 01:04:39 +30:00 536
51 Kristiāna Fogele 1022 Tukuma 2. vidusskola 01:05:44 +31:05 527
52 Beāte Bukaldere 1086 Jelgavas 4.vidusskola 01:06:11 +31:32 524
53 Paula Ķempele 1386 Engures vidusskola 01:06:42 +32:03 519
54 Amanda Budze 1413 Jelgavas 4.vidusskola 01:07:10 +32:31 516
55 Kristiāna Vasiļjeva 11290 Līgatnes vidusskola 01:07:20 +32:41 515
56 Nikija Jaunbrāle 1353 Tukuma 2.visusskola 01:09:13 +34:34 501
57 Elīna Sprigule 1021 Tukuma 2. vidusskola 01:09:17 +34:38 500
58 Evita Bullīte 11294 Līgatnes vidusskola 01:09:56 +35:17 495
59 Liene Didrihsone 1129 Jelgavas 4.vidusskola 01:10:18 +35:39 493
60 Tīna Annija Gedrovica 1070 Jelgavas 4.vidusskola 01:10:21 +35:42 493
61 Elizabete Beāte Ruža 1422 Andreja Pumpura Rīgas 11.pamatskola 01:11:34 +36:55 484
62 Kotryna Zasimauskaite 1504 Krekenavos 01:12:15 +37:36 480
63 Annika Barkāne 1065 Jelgavas 4.vidusskola 01:12:20 +37:41 479
64 Agrita Paula Rafaele 1081 Jelgavas 4.vidusskola 01:12:23 +37:44 479
65 Sofija Osipova 1078 Jelgavas 4.vidusskola 01:21:06 +46:27 427
66 Adriana Ūvena 1085 Jelgavas 4.vidusskola 01:21:07 +46:28 427
67 Laine Bartuševica 1066 Jelgavas 4.vidusskola 01:22:40 +48:01 419
68 Annija Blūma 1160 Engures vidusskola 01:22:53 +48:14 418
69 Kristija Majauska 11426 Engures vidusskola 01:22:54 +48:15 418
70 Alise Bistrenkova 1389 Engures vidusskola 01:24:13 +49:34 411
71 Ieva Kalniņa-Vīndedzkalna 1264 Āgenskalna sākumskola DNF
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Roberts Aleksis Glazers 1046 Sporta klubs AŠAIS 00:27:58 +00:00 1000
2 Jānis Kravalis 1330 Siguldas pilsētas vidusskola 00:29:38 +01:40 944
3 Gustavs Māliņš 1227 Mežinieku pamatskola 00:30:39 +02:41 912
4 Ernests Gūtmanis 1169 Engures vidusskola 00:30:49 +02:51 908
5 Markuss Kurašovs 1359 Preiļu 1.pamatskola 00:32:21 +04:23 865
6 Artūrs Brants 1037 Lazdonas pamatskola 00:32:48 +04:50 853
7 Valters Pūdžs 1358 Preiļu 1.pamatskola 00:33:04 +05:06 846
8 Toms Kroics 11418 Kokneses vidusskola 00:34:44 +06:46 805
9 Dāvis Ende 1191 Gulbenes vidusskola 00:34:57 +06:59 800
10 Krišs Liepiņš 1006 Engures vidusskola 00:34:59 +07:01 799
11 Jānis Puriņš 1163 Engures vidusskola 00:35:49 +07:51 781
12 Ričards Birznieks 1237 Engures vidusskola 00:36:16 +08:18 771
13 Otto Kubliņš 1147 Jelgavas 4.vidusskola 00:39:27 +11:29 709
14 Markuss Liepiņš 11346 00:40:49 +12:51 685
15 Henrijs Helmanis 1197 Tukuma 2.pamatskola 00:40:54 +12:56 684
16 Ivars Svārpstons 1312 Rīgas 49. vidusskola 00:40:59 +13:01 682
17 Kaspars Kronbergs 1173 Engures vidusskola 00:41:17 +13:19 677
18 Daniels Butovs 1384 Engures vidusskola 00:41:19 +13:21 677
19 Ilvars Matvejevs 1186 Engures vidusskola 00:43:21 +15:23 645
20 Jānis Saukitens 1057 Jelgavas 4.vidusskola 00:44:05 +16:07 634
21 Emīls Pīlēģis 1459 LīgatneVar! 00:44:19 +16:21 631
22 Reinis Ose 1303 Smārdes pamatskola 00:44:22 +16:24 630
23 Edvards Ozols 11366 Krimuldas vidusskola 00:44:44 +16:46 625
24 Dainis Jansons 1382 Engures vidusskola 00:47:09 +19:11 593
25 Mareks Reins 1198 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:12 +19:14 593
26 Edvards Paegle 1265 Milzkalnes sākumskola 00:47:15 +19:17 592
27 Artjoms Kisļakovs 1272 J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola 00:48:24 +20:26 578
28 Alekss Lastovskis 1053 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:04 +21:06 570
29 Aleksis Lielnors 1321 Rīgas 18. vakara vidusskola 00:49:36 +21:38 564
30 Emīls Haralds Amsils 1400 Engures vidusskola 00:49:41 +21:43 563
31 Daniels Lucs 1055 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:57 +21:59 560
32 Jēkabs Gritāns 1482 Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 00:50:13 +22:15 557
33 Ādams Stepanovs–Gavrilovs 1060 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:14 +22:16 557
34 Kristiāns Ronis 1355 Rīgas Juglas vidusskola 00:54:19 +26:21 515
35 Rafaels Rodeija Liepa 11326 00:54:49 +26:51 510
36 Matīss Mieriņš 1466 LīgatneVar! 00:54:54 +26:56 509
37 Ernests Giniborgs 1491 Rīgas Igauņu pamatskola 00:54:58 +27:00 509
38 Aleksis Rieksts 1036 Lazdonas pamatskola 00:55:46 +27:48 501
39 Martins Jermacāns 1489 Āgensakalna sākumskola 00:55:47 +27:49 501
40 Oskars Lorencs 1323 Āgenskalna sākumskola 00:55:49 +27:51 501
41 Kristaps Lellis 1054 Jelgavas 4.vidusskola 00:56:28 +28:30 495
42 Markuss Tramdaks 1146 Jelgavas 4.vidusskola 00:57:59 +30:01 482
43 Edvards Jermacāns 1111 Bērzaunes pamatskola 01:00:04 +32:06 466
44 Roberts Nils Dzirlanks 1171 Engures vidusskola 01:00:14 +32:16 464
45 Arvis Daniēls Štalts 1219 Slokas pamatskola 01:01:05 +33:07 458
46 Markuss Ķīsis 1164 Engures vidusskola 01:01:56 +33:58 452
47 Kristaps Ķīsis 1238 Engures vidusskola 01:03:30 +35:32 440
48 Roberts Ziemanis 1269 Rīgas 49. vidusskola 01:03:54 +35:56 438
49 Deivids Lucs 1056 Jelgavas 4.vidusskola 01:15:01 +47:03 373
50 Mārtiņš Vecels 1063 Jelgavas 4.vidusskola 01:15:06 +47:08 372
51 Ģirts Laudāns 1075 Jelgavas 4.vidusskola DNF
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Jolanta Pence 1002 Lejasciema vidusskola 00:32:06 +00:00 1000
2 Ieva Pūpola 1266 Aizputes vidusskola 00:32:51 +00:45 977
3 Karīna Mellace 1308 Mežciema pamatskola 00:34:10 +02:04 940
4 Estere Volfa 1291 Cēsu 1.pamatskola 00:34:31 +02:25 930
5 Renāte Beļājeva 1047 Sporta klubs AŠAIS 00:35:42 +03:36 899
6 Elizabete Galvane 1028 Lejasciema vidusskola 00:35:48 +03:42 897
7 Madara Pūpola 1267 Aizputes vidusskola 00:36:45 +04:39 873
8 Reičela Rone 1252 Aizputes vidusskola 00:38:44 +06:38 829
9 Monta Zauriņa 1029 Lejasciema vidusskola 00:40:55 +08:49 785
10 Dana Jauga 11142 Jura Neikena Dikļu pamatskola 00:42:43 +10:37 751
11 Vanesa Akšanova 1048 Jelgavas 4.vidusskola 00:44:18 +12:12 725
12 Lenija Slivjuka 1059 Jelgavas 4.vidusskola 00:45:19 +13:13 708
13 Elīna Bērziņa 1392 Engures vidusskola 00:45:39 +13:33 703
14 Anna Bāriņa 1352 Ikšķiles vidusskola 00:45:41 +13:35 703
15 Katrīna Skrodele 1058 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:03 +13:57 697
16 Elīna Krista Vīksna 1369 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:24 +14:18 692
17 Anna Rēzija Āboltiņa 1258 SPORTLAND 00:46:24 +14:18 692
18 Līva Poļaka 1310 Alūksnes pilsētas sākumskola 00:46:43 +14:37 687
19 Linda Auziņa 1493 PIKC NMV Rīgas Doma Kora skola 00:47:28 +15:22 676
20 Marta Elīza Šakare 1236 Engures vidusskola 00:48:20 +16:14 664
21 Signe Bērziņa 1332 Smārdes pamatskola 00:49:39 +17:33 647
22 Līva Dzepuka 1361 Jelgavas 4. sākumskola 00:49:40 +17:34 646
23 Anna Marija Trankale 1062 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:57 +17:51 643
24 Alise Šalājeva 1061 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:27 +18:21 636
25 Gabriela Lūse 1348 Rīgas 49.vidusskola 00:50:53 +18:47 631
26 Mairita Čerpinska 1156 Lazdonas pamatskola 00:51:35 +19:29 622
27 Nikola Daniela Damkova 1049 Jelgavas 4.vidusskola 00:52:04 +19:58 617
28 Ella Aleksandra Gurejeva 1052 Jelgavas 4.vidusskola 00:52:04 +19:58 617
29 Rebeka Tohva 11314 Rīgas centra humanitārā 00:52:53 +20:47 607
30 Undīne Baltruņķe 1373 Ikšķiles vidusskola 00:54:11 +22:05 592
31 Sigita Skrodele 1064 Jelgavas 4.vidusskola 00:54:15 +22:09 592
32 Enia Stūre 1404 Engures vidusskola 00:54:26 +22:20 590
33 Vanesa Šermuksīte 1402 Engures vidusskola 00:56:13 +24:07 571
34 Arlita Kalniņa 1457 LīgatneVar! 00:56:50 +24:44 565
35 Eimija Misjuro 1141 Engures vidusskola 00:58:10 +26:04 552
36 Justīne Semjonova 1377 Umurgas pamatskola 00:58:20 +26:14 550
37 Signe Svārpstone 1311 Rīgas 49. vidusskola 00:58:54 +26:48 545
38 Anastasija Kuzmina 1309 Ulbrokas vidusskola 00:58:56 +26:50 545
39 Nikola Korņejeva 1335 Rīgas 85. vidusskola 00:59:22 +27:16 541
40 Alise Ozola 11306 Cesu 1.pamatskola 00:59:46 +27:40 537
41 Annija Bramane 1424 Baldones mūzikas skola 01:00:39 +28:33 529
42 Laura Ozoliņa 1446 Baldones mūzokas pamatskola 01:00:39 +28:33 529
43 Marta Līga Cinovska 1286 Aizputes vidusskola 01:02:48 +30:42 511
44 Betija Bigača 1290 Aizputes vidusskola 01:02:48 +30:42 511
45 Kima Ķezbere 1142 Engures vidusskola 01:04:58 +32:52 494
46 Evelīna Gulbe 1051 Jelgavas 4.vidusskola 01:06:05 +33:59 486
47 Paula Ekerte 1050 Jelgavas 4.vidusskola 01:06:09 +34:03 485
48 Kristiāna Keita Zariņa 1403 Engures vidusskola 01:06:36 +34:30 482
49 Agnese Ikauniece 1460 LīgatneVar! 01:08:55 +36:49 466
50 Ieva Lūse 1421 Smārdes pamatskola 01:09:11 +37:05 464
51 Mara Rāzna 11434 Rigas Juglas vidusskola 01:11:54 +39:48 446
52 Anete Arāja 11402 Rigas N.Draudzinas vidusskola 01:16:43 +44:37 418
53 Ērika Žanna Kalniņa 1418 Valmieras Pārgaujas sākumskola / SKRIENAM KOPĀ 01:20:22 +48:16 399
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Raivo Liniņš 1425 Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 00:27:57 +00:00 1000
2 Emīls Kravalis 1329 Siguldas pilsētas vidusskola 00:29:11 +01:14 958
3 Kārlis Dieviņš 1045 Sporta klubs AŠAIS 00:31:06 +03:09 899
4 Tomass Aizstrauts 1112 Bērzaunes pamatskola 00:31:24 +03:27 890
5 Emīls Terauds 1423 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:33:47 +05:50 827
6 Dāvis Ziemelis 1172 Engures vidusskola 00:34:19 +06:22 814
7 Gustavs Galvans 1009 Lejasciema vidusskola 00:34:21 +06:24 814
8 Rūdis Liepiņš 11302 Aizupes pamatskola 00:36:49 +08:52 759
9 Gustavs Riekstiņš 1221 Iecavas vidusskola 00:40:03 +12:06 698
10 Mikus Semeneņa 1177 Engures vidusskola 00:40:51 +12:54 684
11 Martins Smirnovs 11278 Daugavpils jaunsargu vienība 00:41:01 +13:04 681
12 Rūdolfs Sirmais 1345 Siguldas Valsts ģimnāzija 00:41:12 +13:15 678
13 Renārs Krūmiņš 11386 Madonas Valsts Ģimnāzija 00:42:16 +14:19 661
14 Mareks Lukjanskis 1176 Engures vidusskola 00:42:46 +14:49 654
15 Elvijs Semjonovs 1363 Ozolnieku Vidusskola 00:43:28 +15:31 643
16 Iļja Mikulovs 11210 Daugavpils jaunsargu vienība 00:43:29 +15:32 643
17 Elvis Kmetjuks 1226 Mežinieku pamatskola 00:43:53 +15:56 637
18 Daniels Blumbahs 1294 Aizputes vidusskola 00:45:15 +17:18 618
19 Andis Preiss 1454 LīgatneVar! 00:46:27 +18:30 602
20 Daniels Meržvinskis 1115 Bērzaunes pamatskola 00:46:29 +18:32 601
21 Kristaps Pinka 1108 Kalsnavas pamatskola 00:46:33 +18:36 600
22 Rolands Širmelis 1375 Baldones mūzikas pamatskola 00:46:52 +18:55 596
23 Kaspars Latvers 1228 Mežinieku pamatskola 00:47:04 +19:07 594
24 Kristaps Blūmanis 1205 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:47:07 +19:10 593
25 Ginters Ķelps 1242 Ojāra Vācieša Gaujienas pamatsskola 00:47:23 +19:26 590
26 Ruslans Božko 11270 Daugavpils jaunsargu vienība 00:47:32 +19:35 588
27 Rainers Kristians Silkalns 1296 Dobeles valsts ģimnāzija 00:49:03 +21:06 570
28 Līvijs Kalinka 11178 Daugavpils jaunsargu vienība 00:49:07 +21:10 569
29 Māris Vavilovs 11222 Daugavpils jaunsargu vienība 00:49:30 +21:33 565
30 Arnolds Prokopovičs 11226 Daugavpils jaunsargu vienība 00:49:30 +21:33 565
31 Deniss Krievāns 1318 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:49:30 +21:33 565
32 Roberts Muško 1320 Jaunpils vidusskola 00:49:35 +21:38 564
33 Markuss Zemturis 1243 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:49:54 +21:57 560
34 Roberts Upenieks 1256 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:59 +22:02 559
35 Kristers Artejevs 1414 Rubenes pamatskola / SKRIENAM KOPĀ 00:50:20 +22:23 555
36 Rūdolfs Fišers 1297 Spīdolas ģimnāzija 00:50:24 +22:27 555
37 Ralfs Andersons 1435 Tukuma 2. vidusskola 00:51:57 +24:00 538
38 Arnolds Kumpiņš 1223 Rīgas 25. vidusskola 00:52:40 +24:43 531
39 Artūrs Ādams Bebrišs 11262 Daugavpils jaunsargu vienība 00:54:10 +26:13 516
40 Sandris Kalējs 1178 Engures vidusskola 00:55:48 +27:51 501
41 Toms Orlovs 1107 Kalsnavas Pamatskola 00:56:04 +28:07 499
42 Sandis Ignāts 1179 Engures vidusskola 00:56:25 +28:28 495
43 Silvestrs Kumpiņš 1128 Rīgas 1. speciālā internāta pamatskola 00:56:53 +28:56 491
44 Aigars Busargins 1409 Engures vidusskola 00:56:56 +28:59 491
45 Viljams Leo Lastovskis 1180 Engures vidusskola 00:56:57 +29:00 491
46 Toms Jansons 1207 Lazdonas pamatskola 00:57:15 +29:18 488
47 Kristers Lukševics 11150 Rīgas valsts 3. ģimnāzija 00:59:58 +32:01 466
48 Kristofers Vasiļevskis 1317 Ādažu vidusskola 01:02:28 +34:31 447
49 Dāvis Noviks 1257 Engures vidusskola 01:06:35 +38:38 420
50 Markuss Balodis 1316 Mežciema pamatskola 01:15:14 +47:17 372
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Līva Skoreja 1281 Aizputes vidusskola 00:34:12 +00:00 1000
2 Daido Dagne Brūvere 1364 Priekuļu vidusskola 00:35:17 +01:05 969
3 Līna Gaile 1306 Siguldas Valsts ģimnāzija 00:35:52 +01:40 954
4 Ruta Samsonova 1214 Sporta klubs AŠAIS 00:37:09 +02:57 921
5 Viktorija Popovičeva 11190 Daugavpils jaunsargu vienība 00:40:21 +06:09 848
6 Loreta Matvejeva 1185 Engures vidusskola 00:41:32 +07:20 823
7 Kaiva Sileniece 1445 Smiltenes Vidusskola 00:41:44 +07:32 819
8 Emīlija Upmale 1204 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:43:26 +09:14 787
9 Renāte Ausmane 1284 Aizputes vidusskola 00:43:27 +09:15 787
10 Paula Amanda Noejgoda 1452 LīgatneVar! 00:43:40 +09:28 783
11 Viktorija Jarullona 1475 LīgatneVar! 00:44:53 +10:41 762
12 Ērika Jermacāne 1026 Lejasciema vidusskola 00:45:46 +11:34 747
13 Kristīne Pence 1188 Lejasciema vidusskola 00:45:46 +11:34 747
14 Paula Luīze Vilka 1175 Engures vidusskola 00:47:04 +12:52 727
15 Renāte Medvedeva 1229 Mežinieku pamatskola 00:47:05 +12:53 726
16 Marta Prauliņa 1479 Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 00:50:20 +16:08 679
17 Loreta Ķikuste 1234 Salaspils sporta skola 00:50:53 +16:41 672
18 Diāna Logina 1157 Lazdonas pamatskola 00:50:56 +16:44 671
19 Ivanda Lūsēna 1436 Tukuma 2. vidusskola 00:51:56 +17:44 659
20 Valērija Stupņika 11250 Daugavpils jaunsargu vienība 00:54:13 +20:01 631
21 Liene Franciska Danele 1245 Engures vidusskola 00:55:14 +21:02 619
22 Ance Emīlija Krūmiņa 1262 Jelgavas 4.vidusskola 00:55:22 +21:10 618
23 Luīze Beķere 1230 Mežinieku pamatskola 00:56:36 +22:24 604
24 Paula Pīlēģe 1477 LīgatneVar! 00:56:51 +22:39 602
25 Laura Giniborga 1490 Āgenskalna Valsts ģimnāzija 00:57:27 +23:15 595
26 Kristiāna Biezuma 1220 Rīgas Āgenskalna ģimnāzija 00:57:27 +23:15 595
27 Luīze Slicāne 1480 Rīgas Valsts 3.ģimnāzija 00:57:28 +23:16 595
28 Karina Kavecka 11246 Daugavpils jaunsargu vienība 00:57:55 +23:43 591
29 Nikola Kravčenko-Šaule 1203 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:57:57 +23:45 590
30 Sandija Sergejeva 1113 Bērzaunes pamatskola 01:01:40 +27:28 555
31 Meldra Meiere 1114 Bērzaunes pamatskola 01:01:40 +27:28 555
32 Marta Āboliņa 1206 Jelgavas Valsts ģimnāzija 01:01:41 +27:29 554
33 Elizabete Kirilova 11422 Engures vidusskola 01:11:43 +37:31 477
34 Annija Melece 11134 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 01:11:47 +37:35 476
35 Sofija Marija Volkova 1174 Engures vidusskola 01:11:48 +37:36 476
36 Luka Malinauskaite 1503 Krekenavos 01:12:15 +38:03 473
37 Tīna Voldiņa 1126 Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 01:12:53 +38:41 469
38 Patrīcija Rocēna 1004 Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 01:12:54 +38:42 469
39 Loreta Knospiņa 1419 Valmieras Viestura vidusskola / SKRIENAM KOPĀ 01:20:20 +46:08 426
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Rainers Trubačs 1427 Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 00:27:11 +00:00 1000
2 Artis Rožkalns 1044 Sporta klubs AŠAIS 00:27:52 +00:41 975
3 Mareks Ņikiforovs 1282 Aizputes vidusskola 00:28:25 +01:14 957
4 Niks Zauls 1304 Limbažu un Salacgrīvas sporta skola 00:29:05 +01:54 935
5 Mārcis Adamovičs 1428 Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 00:29:24 +02:13 925
6 Andrejs Dāvis Kmetjuks 1225 Mežinieku pamatskola 00:29:39 +02:28 917
7 Arnis Kurps 1416 Cēsu profesionālā vidusskola / SKRIENAM KOPĀ 00:30:58 +03:47 878
8 Edijs Valains 11318 Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 00:33:42 +06:31 807
9 Oskars Ēvalds Gailītis 1116 Bērzaunes pamatskola 00:33:56 +06:45 801
10 Adrians Gūtšmits 11154 Tukuma 2. vidusskola 00:33:59 +06:48 800
11 Andris Fomins 11194 Daugavpils jaunsargu vienība 00:35:01 +07:50 776
12 Silvestrs Pētersons 1268 Vecpiebalgas vidusskola 00:39:45 +12:34 684
13 Niks Elksnītis 1456 Rīgas 49. vidusskola 00:40:05 +12:54 678
14 Dāvis Janitēns 1455 LīgatneVar! 00:41:20 +14:09 658
15 Verners Sproģis 1430 Tukuma 2. vidusskola 00:41:31 +14:20 655
16 Rudolfs Lukaševičs 11234 Daugavpils jaunsargu vienība 00:43:13 +16:02 629
17 Raivis Kaļiņins 1486 Jelgavas tehnikums 00:44:16 +17:05 614
18 Dmitrijs Kisļakovs 1273 J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola 00:48:23 +21:12 562
19 Renārs Ščeglovs 1488 Mailigen 00:49:09 +21:58 553
20 Imants Ambrosovs 11214 Daugavpils jaunsargu vienība 00:50:19 +23:08 540
21 Brendons Graumanis 1181 Engures vidusskola 00:56:56 +29:45 477
22 Roberts Rozenbergs 1182 Engures vidusskola 01:00:04 +32:53 453
23 Aleksandrs Vilmanis 11258 Daugavpils jaunsargu vienība 01:03:15 +36:04 430
24 Kārlis Pormanis 1495 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:07:13 +40:02 404
25 Deivis Deivids Ozoliņš 1125 Engures vidusskola 01:08:39 +41:28 396
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Ilze Borbale 11166 Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 00:35:19 +00:00 1000
2 Eva Bērziņa 1040 Lejasciema vidusskola 00:35:24 +00:05 998
3 Ginta Krūzēna 1280 Aizputes vidusskola 00:36:30 +01:11 968
4 Reina Jansone 1431 Tukuma 2. vidusskola 00:41:30 +06:11 851
5 Marta Bādere 1302 Aizputes vidusskola 00:44:02 +08:43 802
6 Līga Klibā 1426 Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 00:45:18 +09:59 780
7 Una Undīne Ungere 1301 Aizputes vidusskola 00:45:53 +10:34 770
8 Annija Tamane 1010 Vecumnieku vidusskola 00:46:23 +11:04 761
9 Anna Elena Ludvika 1295 Aizputes vidusskola 00:48:22 +13:03 730
10 Daniela Gelvere 1494 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:21 +14:02 716
11 Samanta Velta Ratniece 1184 Engures vidusskola 00:50:38 +15:19 697
12 Laura Dzepuka 1362 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:50:53 +15:34 694
13 Alise Evardsone 1183 Engures vidusskola 00:51:21 +16:02 688
14 Keitija Bite 11162 Tukuma 2. vidusskola 00:54:18 +18:59 650
15 Agnese Tohva 11446 Engures vidusskola 00:56:05 +20:46 630
16 Jūlija Rusecka 11254 Daugavpils jaunsargu vienība 00:57:55 +22:36 610
17 Laura Dumbre 1388 Engures vidusskola 00:58:16 +22:57 606
18 Katrīna Šakina 1394 Engures vidusskola 00:58:17 +22:58 606
19 Simona Helmane 1122 Tukuma Raiņa ģimjnāzija 00:58:59 +23:40 599
20 Kitija Elēna Balode 1399 Engures vidusskola 01:04:08 +28:49 551
21 Ieva Cimiņa 1397 Engures vidusskola 01:04:09 +28:50 551
22 Daniela Lotocka 1398 Engures vidusskola 01:47:02 +1:11:43 330
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artūrs Niklāvs Medveds 1278 Aizputes vidusskola 00:24:18 +00:00 1000
2 Rihards Serģis 1043 Sporta klubs AŠAIS 00:26:49 +02:31 906
3 Andrejs Bānis 1194 SALASPILS SPORTA SKOLA 00:27:47 +03:29 875
4 Jānis Gailītis 1378 Smiltenes vidusskola 00:27:49 +03:31 874
5 Pjotrs Golubevs 11274 Daugavpils jaunsargu vienība 00:28:09 +03:51 863
6 Linards Nikolass Ņikiforovs 1283 Aizputes vidusskola 00:30:57 +06:39 785
7 Artūrs Āboltiņš 1144 Rīgas Tehniskā koledža 00:31:12 +06:54 779
8 Valters Klaucāns 1145 Rīgas Tehniskā koledža 00:33:52 +09:34 718
9 Mārcis Bogdānovs 1331 Rīgas Jāņa Poruka vidusskola 00:35:03 +10:45 693
10 Nils Mednis 1453 Cēsu profesionālā vidusskola 00:39:28 +15:10 616
11 Raitis Mednis 1411 Cēsu profesionālā vidusskola 00:39:30 +15:12 615
12 Emīls Mārcis Iesals 1437 Tukuma 2. vidusskola 00:41:26 +17:08 586
13 Kristers Grava 1249 Jelgavas 4.vidusskola 00:44:33 +20:15 545
14 Augusts Šembels 11242 Daugavpils jaunsargu vienība 00:47:27 +23:09 512
15 Reinis Štromanis 1432 Tukuma 2. vidusskola 00:50:35 +26:17 480
16 Madars Pūpols 1300 Aizputes vidusskola 00:52:31 +28:13 463
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Santa Zemture 1279 Aizputes vidusskola 00:34:23 +00:00 1000
2 Sindija Zaula 1305 Limbažu Salacgrīvas sporta skola 00:38:56 +04:33 883
3 Mērija Agnese Meiberga 1341 Rīgas Valsts 3. ģimnazija 00:42:27 +08:04 810
4 Santa Prikule 1162 Preiļu 2. vidusskola 00:47:13 +12:50 728
5 Anete Voronova 1434 Tukuma 2. vidusskola 00:48:50 +14:27 704
6 Monta Sileniece 1380 Smiltenes vidusskola 00:54:38 +20:15 629
7 Zanda Didriksone 1433 Tukuma 2. vidusskola 00:56:10 +21:47 612
8 Betija Līcīte 1241 Engures vidusskola 01:57:00 +1:22:37 294