LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Uldis Kļaviņš 6058 VSK Noskrien Rieksti 02:18:21 VL2 1 V1 +00:00 +00:00 01:41 1000 220 1220
2 Jānis Kūms 6124 Inov-8 I OSveikals.lv 02:25:11 VL2 2 V2 +06:50 +06:50 02:54 953 128 1081
3 Artis Dāvidnieks 6233 EMU Mālpils sporta klubs 02:31:01 VL2 3 V3 +12:40 +12:40 02:39 916 140 1056
4 Kristaps Jaudzems 6207 Saldus OK 02:32:10 VL2 4 V4 +13:49 +13:49 02:50 909 131 1040
5 Raivis Reinfelds 6106 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 02:34:15 VL2 5 V5 +15:54 +15:54 02:24 897 154 1051
6 Jevgeņijs Stepanovs 6226 DzSK Lokomotīve 02:34:17 VL2 6 V6 +15:56 +15:56 01:48 897 206 1103
7 Uldis Klepers 6039 Ziemeļkurzeme OK / 30draugi.lv 02:34:50 VL2 7 V7 +16:29 +16:29 02:18 894 161 1055
8 Artūrs Blūmiņš 6088 Virsotne / MARMOT 02:35:12 VL2 8 V8 +16:51 +16:51 02:15 891 164 1055
9 Matīss Haritonovs 16101 Salomon | Taku Skrējējs 02:36:04 VL2 9 V9 +17:43 +17:43 02:34 886 144 1030
10 Artis Krievāns 6148 02:36:36 VL3 1 V10 +18:15 +00:00 02:17 883 162 1045
11 Andris Sprūds 6061 Divplākšņi / VSK Noskrien 02:37:03 VL2 10 V11 +18:42 +18:42 02:11 881 169 1050
12 Nikolajs Saulītis 6021 Limbaži 02:39:59 VL3 2 V12 +21:38 +03:23 02:05 865 178 1043
13 Ritvars Kalniņš 6221 Skrienam kopā 02:41:24 VL3 3 V13 +23:03 +04:48 02:40 857 139 996
14 Juris Gudēvics - Liepiņš 6085 VSK Noskrien 02:41:33 VL2 12 V14 +23:12 +23:12 01:49 856 204 1060
15 Konstantīns Biktimirovs 6140 VSK Noskrien / Vichy 02:41:33 VL2 11 V15 +23:12 +23:12 02:24 856 154 1010
16 Kaspars Kalnbērzs 6117 PATRIA SPORTLAND 02:44:45 VL2 13 V16 +26:24 +26:24 03:20 840 111 951
17 Andris Ronimoiss 6093 Inov-8 / OSveikals.lv 02:45:18 VL2 14 V17 +26:57 +26:57 02:13 837 167 1004
18 Edgars Dzenuška 6157 Visma Active 02:46:27 VL2 15 V18 +28:06 +28:06 02:22 831 156 987
19 Nauris Aukmanis 6121 Patria Sportland 02:46:59 VL2 16 V19 +28:38 +28:38 02:41 829 138 967
20 Ivo Rudinskis 6095 Saldus Boksa Klubs 02:48:05 VL2 17 V20 +29:44 +29:44 02:05 823 178 1001
21 Ainārs Kumpiņš 6223 PaBaso.lv / VSK Noskrien 02:48:52 VL2 18 V21 +30:31 +30:31 02:24 819 154 973
22 Normunds Laucis 6168 VSK Noskrien 02:48:59 VL4 1 V22 +30:38 +00:00 03:07 819 119 938
23 Andis Gailis 6194 Kocēnu novads 02:49:21 VL3 4 V23 +31:00 +12:45 02:12 817 168 985
24 Anete Švilpe 6147 VSK Noskrien Vāveres 02:50:01 SLJ 1 S1 +00:00 +00:00 02:29 1000 223 1223
25 Valdis Ņilovs 6009 VSK Noskrien 02:50:28 VL3 5 V24 +32:07 +13:52 02:38 812 141 953
26 Gusts Fokerots 6022 Vientuļais Vilks 02:51:04 VL2 19 V25 +32:43 +32:43 02:20 809 159 968
27 Aigars Lūsis 6105 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 02:51:07 VL4 2 V26 +32:46 +02:08 02:59 809 124 933
28 Juris Šehtels 6212 Ādaži 02:51:54 VL3 6 V27 +33:33 +15:18 02:58 805 125 930
29 Linda Boldāne 6126 SPORTLAND 02:52:01 SL2 1 S2 +02:00 +00:00 03:00 988 185 1173
30 Artis Pūcītis 6186 02:53:04 VL2 20 V28 +34:43 +34:43 02:37 799 141 940
31 Guntis Šmaukstelis 6035 Čop čop čop 02:54:39 VL2 21 V29 +36:18 +36:18 02:05 792 178 970
32 Kristaps Ceriņš 6038 02:56:15 VL2 22 V30 +37:54 +37:54 02:14 785 166 951
33 Artis Logins 6195 02:56:44 VLJ 1 V31 +38:23 +00:00 03:32 783 105 888
34 Vieda Lūsa 6230 SK Tērauds 02:56:46 SL2 2 S3 +06:45 +04:45 02:45 962 202 1164
35 Salvis Brasavs 6059 02:56:57 VL3 7 V32 +38:36 +20:21 02:39 782 140 922
36 Kristaps Epners 6092 DOMDARIS 02:57:54 VL3 8 V33 +39:33 +21:18 03:22 778 110 888
37 Jānis Cīmurs 6050 cīmurēni 02:58:06 VL2 23 V34 +39:45 +39:45 01:49 777 204 981
38 Mārtiņš Niklass 6100 TRX Cēsis 02:58:11 VL3 9 V35 +39:50 +21:35 02:26 776 152 928
39 Aldis Bušs 6110 SK Tērauds 02:58:17 VL2 24 V36 +39:56 +39:56 03:05 776 120 896
40 Nauris Spalviņš 6209 02:58:52 VL2 25 V37 +40:31 +40:31 04:01 773 92 865
41 Sergejs Maslobojevs 6034 02:59:43 VL2 26 V38 +41:22 +41:22 04:21 770 85 855
42 Pavels Baikovs 6158 Kronospan Riga 03:00:20 VL2 27 V39 +41:59 +41:59 03:20 767 111 878
43 Aigars Bundzinieks 6056 03:03:53 VL3 10 V40 +45:32 +27:17 02:37 752 141 893
44 Ivo Ielītis 6145 Kurpnīca 03:04:04 VL2 28 V41 +45:43 +45:43 03:10 752 117 869
45 Luther Robert 16085 03:05:44 VL3 11 V42 +47:23 +29:08 03:59 745 93 838
46 Aivars Bondars 6137 03:05:47 VL3 12 V43 +47:26 +29:11 03:02 745 122 867
47 Artūrs Vaselis 6211 Patria Sportland 03:06:11 VL2 29 V44 +47:50 +47:50 03:24 743 109 852
48 Kārlis Fogelis 6170 03:06:34 VLJ 2 V45 +48:13 +09:50 03:33 742 104 846
49 Žydrūnas Baltrušaitis 6081 Na, pagauk! 03:07:11 VL3 13 V46 +48:50 +30:35 02:58 739 125 864
50 Raimonds Ozoliņš 6222 VSK Noskrien Rieksti 03:07:19 VL2 30 V47 +48:58 +48:58 02:15 739 164 903
51 Danila Seluto 6079 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:07:37 VL2 31 V48 +49:16 +49:16 03:29 737 106 843
52 Edgars Bremze 6118 Izturība 03:07:39 VL3 14 V49 +49:18 +31:03 02:28 737 150 887
53 Uldis Kirtovskis 6030 Izturība 03:07:55 VL4 3 V50 +49:34 +18:56 03:15 736 114 850
54 Valdis Kulpe 6119 Izturība 03:07:59 VL3 15 V51 +49:38 +31:23 02:30 736 148 884
55 Edgars Bukšs 6082 CBS Igate 03:08:00 VL2 32 V52 +49:39 +49:39 02:18 736 161 897
56 Edijs Šadauskis 6171 TUKUMS 03:08:00 VL3 16 V53 +49:39 +31:24 03:15 736 114 850
57 Juris Černadjevs 6045 03:08:02 VL3 17 V54 +49:41 +31:26 03:22 736 110 846
58 Ruslans Šuļga 6197 Maratona klubs/Liepāja 03:08:02 VL2 33 V55 +49:41 +49:41 04:12 736 88 824
59 Mārtiņš Miķelsons 6010 www.lmp.lv / VSK Noskrien 03:08:08 VL3 18 V56 +49:47 +31:32 03:20 735 111 846
60 Konstantīns Krjačko 6070 Ronakochi 03:08:51 VL2 34 V57 +50:30 +50:30 03:32 733 105 838
61 Tauno Riibak 16105 TRAdventure 03:09:30 VL2 35 V58 +51:09 +51:09 03:09 730 117 847
62 Andris Bāliņš 6001 VSK Noskrien 03:10:32 VL2 36 V59 +52:11 +52:11 02:53 726 128 854
63 Ivo Deičmanis 6161 Siguldas Maratona klubs/ Isostar 03:11:18 VL2 37 V60 +52:57 +52:57 03:26 723 108 831
64 Alberts Dambis 6007 Insalvo 03:11:26 VL2 38 V61 +53:05 +53:05 02:38 723 141 864
65 Mārtiņš Dīcis 6027 VSK Noskrien 03:11:47 VL2 39 V62 +53:26 +53:26 02:17 721 162 883
66 Laura Čakle 6075 Moller Auto Ventspils 03:11:51 SL2 3 S4 +21:50 +19:50 02:31 886 221 1107
67 Kristaps Pugačs 6133 SPORTLAND 03:12:32 VL2 40 V63 +54:11 +54:11 02:58 719 125 844
68 Meelis Kukk 6227 Pärnu 03:12:36 VL4 4 V64 +54:15 +23:37 03:07 718 119 837
69 Kristaps Caune 6015 CaunietisLV 03:13:14 VLJ 3 V65 +54:53 +16:30 02:17 716 162 878
70 Gints Berzins 6189 Mana Ģimene un Draugi 03:13:14 VL2 41 V66 +54:53 +54:53 03:12 716 116 832
71 Ivars Sedlenieks 16117 DRX Cēsis 03:13:21 VL4 5 V67 +55:00 +24:22 03:21 716 110 826
72 Dainis Saukāns 6005 03:13:47 VL3 19 V68 +55:26 +37:11 03:43 714 100 814
73 Vita Devjatņikova 6122 Moller Auto Ventspils / MRC 03:13:51 SL2 4 S5 +23:50 +21:50 02:56 877 189 1066
74 Kirils Boiko 6031 03:15:01 VL2 42 V69 +56:40 +56:40 03:39 709 101 810
75 Arvīds Germovs 6046 03:15:27 VL3 20 V70 +57:06 +38:51 03:15 708 114 822
76 Jānis Jurševskis 6213 03:16:17 VL2 43 V71 +57:56 +57:56 02:40 705 139 844
77 Elīna Masteiko 6109 SK Sigulda 03:17:15 SL2 5 S6 +27:14 +25:14 03:28 862 160 1022
78 Uldis Kondratovičs 6053 03:17:30 VL3 21 V72 +59:09 +40:54 03:12 701 116 817
79 Dāvis Poliņš 16061 VSK Noskrien 03:18:12 VL2 44 V73 +59:51 +59:51 02:05 698 178 876
80 Viviana Kirilova 6091 VSK Noskrien Vāveres 03:18:17 SL3 1 S7 +28:16 +00:00 02:42 857 206 1063
81 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds 6200 Siguldas Maratona klubs 03:18:29 VL2 45 V74 +1:00:08 +1:00:08 02:58 697 125 822
82 Harijs Heislers 6135 03:18:57 VL2 46 V75 +1:00:36 +1:00:36 03:19 695 112 807
83 Jānis Actiņš 6055 VSK Noskrien / LSC 03:18:57 VL3 22 V76 +1:00:36 +42:21 03:20 695 111 806
84 Oskars Brasliņš 6179 VSK Noskrien 03:19:00 VL2 47 V77 +1:00:39 +1:00:39 03:14 695 114 809
85 Ilze Limanāne 6004 VSK Noskrien Vāveres 03:19:03 SL2 6 S8 +29:02 +27:02 02:52 854 194 1048
86 Andris Drešmanis 6049 DzSK Lokomotīve 03:19:11 VL3 23 V78 +1:00:50 +42:35 03:27 695 107 802
87 Arūnas Beržinskas 6151 03:19:35 VL3 24 V79 +1:01:14 +42:59 03:35 693 103 796
88 Kaspars Pētersons 6032 VSK Noskrien 03:20:19 VL2 48 V80 +1:01:58 +1:01:58 04:23 691 84 775
89 Toms Kaufmanis 6099 Maratona klubs / Sportacentrs.com 03:20:22 VLJ 4 V81 +1:02:01 +23:38 04:18 690 86 776
90 Jolanta Ivanova 6018 VSK Noskrien 03:20:40 SL2 7 S9 +30:39 +28:39 03:50 847 145 992
91 Arvis Skrējāns 6113 03:20:44 VL2 49 V82 +1:02:23 +1:02:23 03:33 689 104 793
92 Artūrs Topecs 6017 SK Dzērvene II 03:21:26 VL2 50 V83 +1:03:05 +1:03:05 03:49 687 97 784
93 Edgars Lešinskis 6159 Siguldas maratona klubs 03:21:41 VL3 25 V84 +1:03:20 +45:05 03:40 686 101 787
94 Andris Limanāns 6172 Limanāni 03:21:47 VL2 51 V85 +1:03:26 +1:03:26 04:47 686 77 763
95 Edgars Goba 6019 Salaspils Zīriņi 03:22:38 VL3 26 V86 +1:04:17 +46:02 03:23 683 109 792
96 Taavi Tammik 6134 Suusaklubi Jõulu / SSK Bebra 03:22:45 VLJ 5 V87 +1:04:24 +26:01 02:18 682 161 843
97 Kaidi Keir Kukk 16097 Salomon Taku skrējējs 03:22:46 SLJ 2 S10 +32:45 +32:45 03:45 838 148 986
98 Juris Perunovs 6029 Zoorbagan 03:23:37 VL3 27 V88 +1:05:16 +47:01 02:53 679 128 807
99 Aivis Putnāns 6175 Venden 03:24:39 VL2 52 V89 +1:06:18 +1:06:18 03:44 676 99 775
100 Märt Lääts 6177 03:24:55 VL4 6 V90 +1:06:34 +35:56 04:00 675 93 768
101 Eduards Ginters 6219 OSVeikals.lv 03:25:56 VL2 53 V91 +1:07:35 +1:07:35 03:12 672 116 788
102 Ieva Biedrīte 6016 Grauda Spēks 03:26:07 SL2 8 S11 +36:06 +34:06 03:46 825 147 972
103 Sandis Pētersons 6215 Swedbank 03:26:25 VL2 54 V92 +1:08:04 +1:08:04 03:26 670 108 778
104 Edmunds Gržibovskis 6052 VSK noskrien / SK Dzērvene 03:26:31 VL3 28 V93 +1:08:10 +49:55 04:03 670 91 761
105 Valdis Rozentāls 6201 03:27:05 VL3 29 V94 +1:08:44 +50:29 03:38 668 102 770
106 Dzintars Petrovs 6225 Rīgas satiksme / Arodbiedrība 03:27:05 VL3 30 V95 +1:08:44 +50:29 03:32 668 105 773
107 Raimonds Kaže 6160 Auces Aeroklubs 03:27:14 VL2 55 V96 +1:08:53 +1:08:53 03:38 668 102 770
108 Anrijs Terauds 6187 03:27:16 VL3 31 V97 +1:08:55 +50:40 02:50 667 131 798
109 Magnus Zalsters 6043 03:27:17 VL2 57 V98 +1:08:56 +1:08:56 03:26 667 108 775
110 Ainārs Gudēvics 6057 VSK Noskrien 03:27:17 VL2 56 V99 +1:08:56 +1:08:56 02:20 667 159 826
111 Andris Jansons 6103 VSK Noskrien 03:28:03 VL4 7 V100 +1:09:42 +39:04 03:20 665 111 776
112 Ģirts Vēsma 6028 03:28:03 VL4 8 V101 +1:09:42 +39:04 03:25 665 108 773
113 Artūrs Bernovskis 6074 Mailigen 03:28:04 VL2 58 V102 +1:09:43 +1:09:43 03:23 665 109 774
114 Līga Līce 16077 DzSK Lokomotīve 03:28:35 SL3 2 S12 +38:34 +10:18 03:13 815 173 988
115 Armands Lunts 6048 VSK Noskrien 03:29:05 VL3 32 V103 +1:10:44 +52:29 03:32 662 105 767
116 Lita Dzelme 6089 03:29:38 SL3 3 S13 +39:37 +11:21 03:33 811 156 967
117 Zanda Kārkliņa 6115 Baldones sieviešu skriešanas komanda 03:30:33 SL3 4 S14 +40:32 +12:16 04:12 807 132 939
118 Kristiāns Košinskis 6120 SIA LATTELECOM 03:31:03 VLJ 6 V104 +1:12:42 +34:19 03:10 656 117 773
119 Žanis Lulle 6216 BALTAIS 03:31:11 VL2 59 V105 +1:12:50 +1:12:50 03:32 655 105 760
120 Māris Heinols 6155 Kocēnu novads 03:31:29 VL3 33 V106 +1:13:08 +54:53 03:18 654 112 766
121 Arnis Ābelīte 6149 Virsotne/Marmot 03:31:35 VL3 34 V107 +1:13:14 +54:59 02:51 654 130 784
122 Inese Otomere 6181 03:32:05 SL2 9 S15 +42:04 +40:04 04:08 802 134 936
123 Zane Muceniece 6164 Izturība 03:32:05 SL2 10 S16 +42:04 +40:04 03:40 802 151 953
124 Daniel Lopes Martins 6169 03:32:32 VLJ 7 V108 +1:14:11 +35:48 04:01 651 92 743
125 Deniss Priščepovs 6020 Zoorbagan 03:33:54 VL2 60 V109 +1:15:33 +1:15:33 03:29 647 106 753
126 Žanete Leimane 6214 TRX Cēsis 03:34:47 SL3 5 S17 +44:46 +16:30 03:18 792 168 960
127 Antra Dumbrovska 6067 03:35:56 SL2 11 S18 +45:55 +43:55 02:44 787 203 990
128 Ģirts Bulāns 6047 03:36:20 VL2 61 V110 +1:17:59 +1:17:59 03:35 640 103 743
129 Ilgvars Āboltiņš 6142 Maratona Klubs 03:36:29 VL4 9 V111 +1:18:08 +47:30 03:33 639 104 743
130 Vitālijs Muzika 6025 VSK Noskrien 03:37:47 VL3 35 V112 +1:19:26 +1:01:11 05:13 635 71 706
131 Līga Jurševica 6163 zakitis_bizotajs 03:38:34 SL2 12 S19 +48:33 +46:33 02:57 778 188 966
132 Sigita Vāce 6202 SMILE&Run 03:39:18 SL2 13 S20 +49:17 +47:17 03:56 775 141 916
133 Raimonds Biedrītis 6063 Grauda Spēks 03:39:19 VL2 62 V113 +1:20:58 +1:20:58 04:29 631 83 714
134 Ronalds Zarīts 6204 Scope Sports 03:39:28 VL2 63 V114 +1:21:07 +1:21:07 03:20 630 111 741
135 Mārcis Smalkais 6033 03:40:40 VL2 64 V115 +1:22:19 +1:22:19 03:28 627 107 734
136 Jānis Vizulis 6156 03:40:42 VL2 65 V116 +1:22:21 +1:22:21 03:21 627 110 737
137 Arnis Mālbergs 6208 VSK Noskrien 03:42:58 VL2 66 V117 +1:24:37 +1:24:37 04:00 620 93 713
138 Arnis Pokšāns 6054 Abas Kreisās Kājas 03:44:10 VL3 36 V118 +1:25:49 +1:07:34 04:13 617 88 705
139 Jānis Kolužs 6152 VSK Noskrien 03:44:12 VL2 67 V119 +1:25:51 +1:25:51 02:50 617 131 748
140 Mārtiņš Eglijs 6090 Tikko precējušies 03:44:13 VL2 68 V120 +1:25:52 +1:25:52 04:15 617 87 704
141 Marija Vasiļjeva 6199 03:44:58 SL2 14 S21 +54:57 +52:57 04:15 756 131 887
142 Uldis Velps 6131 VSK Noskrien 03:45:58 VL3 37 V121 +1:27:37 +1:09:22 04:11 612 88 700
143 Mareks Tumašs 6060 Galeo Consulting / Spararats 03:46:07 VL3 38 V122 +1:27:46 +1:09:31 02:54 612 128 740
144 Ilze Bergmane 6236 03:46:11 SL2 15 S22 +56:10 +54:10 07:00 752 79 831
145 Sintija Arbidāne 6232 Legs Miserables 03:46:33 SL2 16 S23 +56:32 +54:32 03:07 750 178 928
146 Ralfs Jumiķis 6150 03:46:33 VLJ 8 V123 +1:28:12 +49:49 00:00 611 0 611
147 Reinis Rasa 6193 03:47:36 VL3 39 V124 +1:29:15 +1:11:00 03:32 608 105 713
148 Alfonso Jesus Diaz Solis 16073 Mission 03:48:22 VL2 69 V125 +1:30:01 +1:30:01 04:15 606 87 693
149 Simona Ozola-Ozoliņa 6062 03:48:46 SL2 17 S24 +58:45 +56:45 04:17 743 130 873
150 Igors Trofimenko 6072 03:49:02 VL2 70 V126 +1:30:41 +1:30:41 03:53 604 95 699
151 Igors Jegorovs 6188 03:49:39 VL2 71 V127 +1:31:18 +1:31:18 03:52 602 96 698
152 Edgars Rūtiņš 6101 Maratona Klubs 03:50:39 VL3 40 V128 +1:32:18 +1:14:03 04:28 600 83 683
153 Guntars Baltgailis 16109 Tilti 03:50:53 VL2 72 V129 +1:32:32 +1:32:32 03:04 599 121 720
154 Jurģis Urtāns 6069 VANAGI 03:50:56 VL2 73 V130 +1:32:35 +1:32:35 03:49 599 97 696
155 Austris Lepiksons 6154 Alusala 03:51:04 VL3 41 V131 +1:32:43 +1:14:28 03:04 599 121 720
156 Dzintars Dūdiņš 6104 Siguldas Maratona klubs 03:51:32 VL3 42 V132 +1:33:11 +1:14:56 03:41 598 100 698
157 Edgars Lapiņš 6014 SSE Riga / VSK Noskrien 03:52:18 VL2 74 V133 +1:33:57 +1:33:57 04:30 596 82 678
158 Jānis Ozols 6125 SPORTLAND 03:52:37 VL2 75 V134 +1:34:16 +1:34:16 04:16 595 87 682
159 Einārs Mednis 6139 03:52:55 VL3 43 V135 +1:34:34 +1:16:19 03:58 594 93 687
160 Ilze Smilga 6071 DOMDARIS 03:54:18 SL3 6 S25 +1:04:17 +36:01 04:23 726 127 853
161 Māris Šūpols 6165 VSK Noskrien / SVK Madona 03:57:23 VL3 44 V136 +1:39:02 +1:20:47 03:51 583 96 679
162 Jānis Deksnis 6231 Swedbank 03:58:51 VL2 76 V137 +1:40:30 +1:40:30 04:10 579 89 668
163 Austris Vasiļevskis 6078 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:58:59 VL3 45 V138 +1:40:38 +1:22:23 04:38 579 80 659
164 Elīna Rozīte 6235 ROMAT FOREST 03:59:33 SL2 18 S26 +1:09:32 +1:07:32 04:18 710 129 839
165 Heiki Prants 6083 Võru Suusaklubi 03:59:35 VL3 46 V139 +1:41:14 +1:22:59 03:04 577 121 698
166 Madara Tīģere 6064 03:59:47 SLJ 3 S27 +1:09:46 +1:09:46 03:59 709 139 848
167 Weibelzahl Marcel 6132 Majo 03:59:53 VL2 77 V140 +1:41:32 +1:41:32 03:34 577 104 681
168 Aija Rogāle 6044 KROKUS 04:01:02 SL3 7 S28 +1:11:01 +42:45 04:14 705 131 836
169 Jānis Līcis 6183 04:01:36 VL2 78 V141 +1:43:15 +1:43:15 03:42 573 100 673
170 Vineta Pētersone 6224 VSK Noskrien / FamilyFun 04:02:24 SL3 8 S29 +1:12:23 +44:07 03:02 701 183 884
171 Dace Blūma 6220 Inov8 I OSVeikals.lv 04:03:08 SL2 19 S30 +1:13:07 +1:11:07 03:51 699 144 843
172 Jana Romanovska 6192 ZEMGALES ZIŅAS 04:03:13 SL2 20 S31 +1:13:12 +1:11:12 03:36 699 154 853
173 Oksana Juvčenko 6144 04:03:50 SL2 21 S32 +1:13:49 +1:11:49 03:24 697 163 860
174 Kaspars Karklins 16089 04:04:08 VL3 47 V142 +1:45:47 +1:27:32 04:25 567 84 651
175 Jana Puze 6196 VSK Noskrien 04:04:42 SL2 22 S33 +1:14:41 +1:12:41 04:01 695 138 833
176 Inta Cīmure 6036 Cīmurēni 04:06:11 SL2 23 S34 +1:16:10 +1:14:10 02:47 691 199 890
177 Evgenii Karpov 6234 If Apdrošināšana 04:06:12 VL2 79 V143 +1:47:51 +1:47:51 04:59 562 74 636
178 Dace Ancāne 6174 Venden 04:07:20 SL2 24 S35 +1:17:19 +1:15:19 04:02 687 138 825
179 Saulis Skabeiķis 6191 Asics 04:07:51 VL2 80 V144 +1:49:30 +1:49:30 05:38 558 66 624
180 Haralds Krievs 6042 :) 04:08:33 VL3 48 V145 +1:50:12 +1:31:57 03:19 557 112 669
181 Līga Rukšāne 6037 Mana mīļākā komanda 04:09:00 SL2 25 S36 +1:18:59 +1:16:59 04:50 683 115 798
182 Didzis Raits 6073 Mana mīļākā komanda 04:09:02 VL2 81 V146 +1:50:41 +1:50:41 01:21 556 274 830
183 Ieva Tāle-Stangute 6116 Baldones sieviešu skriešanas komanda 04:11:05 SL2 26 S37 +1:21:04 +1:19:04 04:06 677 135 812
184 Mārcis Jēgers 16093 04:11:10 VL2 82 V147 +1:52:49 +1:52:49 04:47 551 77 628
185 Evita Bērziņa 6180 Profesionālis 04:11:59 SL3 9 S38 +1:21:58 +53:42 03:36 675 154 829
186 Andris Rozenbergs 6108 SK Sigulda 04:12:05 VL3 49 V148 +1:53:44 +1:35:29 04:25 549 84 633
187 Jānis Butkēvičus 6130 VSK Seniori 04:13:58 VL2 83 V149 +1:55:37 +1:55:37 04:53 545 76 621
188 Daina Jurķe 6203 04:14:17 SL2 27 S39 +1:24:16 +1:22:16 03:56 669 141 810
189 Ervīns Ozoliņš 6024 SK CONCOMBRES 04:18:23 VL3 50 V150 +2:00:02 +1:41:47 03:47 535 98 633
190 Egnārs Gudriķis 6012 ASICS 04:18:24 VL3 51 V151 +2:00:03 +1:41:48 05:49 535 64 599
191 Krišjānis Neijs 6066 VSK Noskrien 04:20:40 VL2 84 V152 +2:02:19 +2:02:19 03:38 531 102 633
192 Zane Karpenko 6178 Swedbank 04:21:16 SL2 28 S40 +1:31:15 +1:29:15 02:39 651 209 860
193 Kristaps Šteinbergs 6146 Legs Misérables 04:21:30 VL2 85 V153 +2:03:09 +2:03:09 02:39 529 140 669
194 Iveta Niedre 6065 MARATONA KLUBS / LSC / VSK Nokrien 04:22:12 SL3 10 S41 +1:32:11 +1:03:55 04:03 648 137 785
195 Laura Igaviņa 6173 SK Lejasciems 04:23:27 SLJ 4 S42 +1:33:26 +1:33:26 04:14 645 131 776
196 Edgars Zaķis 6185 VSK Noskrien 04:23:28 VL2 86 V154 +2:05:07 +2:05:07 03:52 525 96 621
197 Andris Melnis 6087 Olainfarm 04:24:13 VL2 87 V155 +2:05:52 +2:05:52 03:05 524 120 644
198 Pēteris Leja 6205 individuāli 04:25:36 VL4 10 V156 +2:07:15 +1:36:37 03:56 521 94 615
199 Vitālijs Jakovļevs 6011 www.endo.lv 04:27:53 VL2 88 V157 +2:09:32 +2:09:32 04:39 516 80 596
200 Anita Jēkabsone 6184 04:27:57 SL2 29 S43 +1:37:56 +1:35:56 04:42 635 118 753
201 Jānis Marčinkus 6086 Rīgas satiksme / Arodbiedrība / SK Ozolnieki 04:30:34 VL4 11 V158 +2:12:13 +1:41:35 03:38 511 102 613
202 Artūrs Ketlers 6000 VSK Noskrien / SK Dzērvene 04:34:43 VLJ 9 V159 +2:16:22 +1:37:59 04:02 504 92 596
203 Sintija Berga-Grīnfelde 6153 Nūjo vesels 04:35:29 SL2 30 S44 +1:45:28 +1:43:28 03:05 617 180 797
204 Kaspars Klētnieks 6002 Nūjo vesels 04:35:30 VL3 52 V160 +2:17:09 +1:58:54 03:28 502 107 609
205 Evita Ozola 6076 VSK Noskrien 04:37:25 SL2 31 S45 +1:47:24 +1:45:24 04:27 613 125 738
206 Imants Ločmelis 6068 Nūjo ar vēju 04:37:30 VL4 12 V161 +2:19:09 +1:48:31 03:47 499 98 597
207 Ilze Rata 6080 Exigen Services Latvia #optimized4running 04:40:25 SL4 1 S46 +1:50:24 +00:00 03:44 606 149 755
208 Māris Vīlips 6006 04:40:28 VL3 53 V162 +2:22:07 +2:03:52 03:44 493 99 592
209 Kamilla Krilova 6218 Swedbank 04:40:56 SL2 32 S47 +1:50:55 +1:48:55 04:48 605 116 721
210 Māris Avotiņš 16121 _ 04:42:43 VL3 54 V163 +2:24:22 +2:06:07 04:27 489 83 572
211 Igors Seņko 16081 Liepājas Vieglatlētikas klubs 04:43:22 VL2 89 V164 +2:25:01 +2:25:01 02:47 488 133 621
212 Alena Truba 6141 04:44:47 SL2 33 S48 +1:54:46 +1:52:46 06:56 597 80 677
213 Jānis Kalniņš 6003 VSK Noskrien 04:54:46 VL2 90 V165 +2:36:25 +2:36:25 04:26 469 83 552
214 Ieva Cīce 6182 04:55:11 SL3 11 S49 +2:05:10 +1:36:54 04:50 576 115 691
215 Didzis Dejus 16113 05:01:17 VL2 91 V166 +2:42:56 +2:42:56 06:08 459 60 519
216 Inese Sirmā 6198 05:20:17 SL3 12 S50 +2:30:16 +2:02:00 03:43 531 149 680
217 Jaan Vehlmann 6013 JK Hermes 05:49:15 VL4 13 V167 +3:30:54 +3:00:16 05:29 396 67 463
218 8645126 11:51:53 16125 DNF
219 Māris Videmanis 6123 Mežsusuri DNF
220 Kristaps Kaimiņš 6128 DNF
221 Artūrs Pielēns-Pelēns 6112 Lattelecom DNF
222 Juan Franco Alvarez 16069 Mission DNF
223 Rihards Siņicins 6210 DNF
224 Guntars Siliņš 6051 KROKUS DNF
225 Guntis Vijgriezis 6098 Door Solutions Team DNF
226 Pavels Kirilovskis 6138 ZoorbaRun DNF