STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Dmitrijs Serjogins 5450 Baltais 01:38:50 VBJ 1 V1 +00:00 +00:00 01:39 1000 224 1224
2 Kristaps Vējš-Āboliņš 5253 SPORTLAND 01:40:26 VB2 1 V2 +01:36 +00:00 02:32 984 146 1130
3 Dainis Limanāns 5020 VSK Noskrien Rieksti 01:41:19 VB2 2 V3 +02:29 +00:53 02:04 975 179 1154
4 Ģirts Dakša 5435 TUKUMS 01:41:59 VB2 3 V4 +03:09 +01:33 02:23 969 155 1124
5 Anatolijs Macuks 5452 Baltais 01:42:38 VB2 4 V5 +03:48 +02:12 02:35 963 143 1106
6 Mārtiņš Skujenieks 5366 01:43:22 VB2 5 V6 +04:32 +02:56 02:33 956 145 1101
7 Jānis Melbārdis 5379 Eži 01:45:16 VB2 7 V7 +06:26 +04:50 02:24 939 154 1093
8 Artūrs Vadzis 5394 01:45:16 VB2 6 V8 +06:26 +04:50 02:53 939 128 1067
9 Dmitrijs Ničipors 15206 osveikals.lv/suuntolatvia/405B 01:47:50 VB2 8 V9 +09:00 +07:24 02:29 917 149 1066
10 Valts Ulmanis 5120 IK Auseklis 01:48:54 VBJ 2 V10 +10:04 +10:04 02:23 908 155 1063
11 Juris Damškalns 5128 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 01:49:17 VB2 9 V11 +10:27 +08:51 01:43 904 216 1120
12 Kārlis Vanags 5127 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 01:49:17 VB2 10 V12 +10:27 +08:51 02:02 904 182 1086
13 Ilona Marhele 5499 Alūksne 01:49:21 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 01:56 1000 287 1287
14 Oskars Cimermanis 5104 01:49:30 VB2 11 V13 +10:40 +09:04 02:32 903 146 1049
15 Artūrs Ločmelis 5208 Patria Sportland 01:49:43 VB2 12 V14 +10:53 +09:17 02:18 901 161 1062
16 Jānis Gailis 5133 Maratons Asics 01:51:03 VB3 1 V15 +12:13 +00:00 03:09 890 117 1007
17 Reinis Tops 5254 Veikals 42km 01:52:28 VB2 13 V16 +13:38 +12:02 03:26 879 108 987
18 Kaspars Kārkliņš 5476 Siguldas Maratona klubs 01:52:49 VB3 2 V17 +13:59 +01:46 03:19 876 112 988
19 Toms Veits 5381 01:53:21 VB2 14 V18 +14:31 +12:55 02:33 872 145 1017
20 Artis Upmalis 5487 Rezidenti 01:53:47 VB2 15 V19 +14:57 +13:21 02:12 869 168 1037
21 Antis Zunda 5500 Gulbene 01:53:48 VB4 1 V20 +14:58 +00:00 02:26 868 152 1020
22 Viktors Saveļjevs 5178 VSK Noskrien Rieksti 01:54:41 VB2 16 V21 +15:51 +14:15 01:54 862 195 1057
23 Anita Kažemāka 5408 Preiļu siers / Adidas 01:56:35 SB2 2 S2 +07:14 +07:14 03:05 938 180 1118
24 Vents Lupkins 5443 01:58:05 VB2 17 V22 +19:15 +17:39 02:42 837 137 974
25 Sergejs ļeta 5308 RC 01:58:14 VB2 18 V23 +19:24 +17:48 03:15 836 114 950
26 Pēteris Trubačs 5429 Preiļi 01:58:57 VB3 3 V24 +20:07 +07:54 04:16 831 87 918
27 Einārs Šillers 5216 Maratona klubs / Ziemeļkurzeme OK 01:58:58 VB3 4 V25 +20:08 +07:55 02:59 831 124 955
28 Normunds Bremze 5069 Rīga 01:59:01 VB3 5 V26 +20:11 +07:58 02:14 830 166 996
29 Petras Pranckūnas 5153 Na, pagauk! 01:59:31 VB3 6 V27 +20:41 +08:28 02:10 827 171 998
30 Deimantas Mitka 5481 Na, pagauk! 01:59:54 VB3 7 V28 +21:04 +08:51 02:45 824 135 959
31 Arno Šķipars 5261 02:00:23 VB2 19 V29 +21:33 +19:57 03:16 821 113 934
32 Ansis Pūce 5492 Saldus Boksa Klubs 02:00:23 VB2 20 V30 +21:33 +19:57 02:31 821 147 968
33 Voldemārs Lejnieks 5026 Voldžiks 02:02:18 VB2 21 V31 +23:28 +21:52 02:23 808 155 963
34 Sandis Ziediņš 5220 Maratona klubs 02:02:22 VBJ 3 V32 +23:32 +23:32 02:22 808 156 964
35 Edgars Sprūds 5285 02:02:35 VB2 22 V33 +23:45 +22:09 02:26 806 152 958
36 Iveta Pūpola 5190 Maratona Klubs 02:02:58 SB3 1 S3 +13:37 +00:00 02:36 889 213 1102
37 Gita Karlsone 5291 Es un Simīts 02:04:21 SB2 3 S4 +15:00 +15:00 02:29 879 223 1102
38 Andris Ludriks 5004 VSK Noskrien Rieksti 02:04:53 VB3 8 V34 +26:03 +13:50 02:04 791 179 970
39 Mārtiņš Liberts 5053 02:05:00 VB2 23 V35 +26:10 +24:34 02:43 791 136 927
40 Jānis Egle 5512 02:05:02 VB2 24 V36 +26:12 +24:36 03:00 790 123 913
41 Gints Krastiņš 5140 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:05:47 VB2 25 V37 +26:57 +25:21 02:43 786 136 922
42 Jakub Spryngl 16124 02:05:50 VB2 26 V38 +27:00 +25:24 1:56:53 785 3 788
43 Jānis Puida 5121 SSK Bebra 02:06:18 VB2 27 V39 +27:28 +25:52 02:10 783 171 954
44 Dace Banga-Hodžajeva 5147 corefitness.lv 02:06:21 SB2 4 S5 +17:00 +17:00 03:05 865 180 1045
45 Juris Jansons 15154 Swedbank 02:06:50 VB3 9 V40 +28:00 +15:47 02:48 779 132 911
46 Toms Pastars 5255 30draugi.lv / VSK Noskrien 02:07:07 VB2 28 V41 +28:17 +26:41 03:25 778 108 886
47 Māris Sardiko 5176 VSK Noskrien / Vichy 02:07:39 VB2 29 V42 +28:49 +27:13 02:16 774 163 937
48 Imants Kaldre 5012 VSK Noskrien 02:08:00 VB2 30 V43 +29:10 +27:34 02:55 772 127 899
49 Juris Redisons 5017 Tērvetes dabas parks 02:08:13 VB3 10 V44 +29:23 +17:10 02:26 771 152 923
50 Dovydas Sankauskas 5107 02:08:19 VB2 31 V45 +29:29 +27:53 02:54 770 128 898
51 Gints Krieviņš 5021 02:09:03 VB2 32 V46 +30:13 +28:37 03:09 766 117 883
52 Zigmunds Zauls 5158 02:09:07 VB3 11 V47 +30:17 +18:04 03:20 765 111 876
53 Aleksis Borozdins 5510 02:09:11 VB2 33 V48 +30:21 +28:45 03:25 765 108 873
54 Žanis Jesko 5384 Dzipšļu medus 02:09:12 VB2 34 V49 +30:22 +28:46 03:20 765 111 876
55 Uldis Raipalis 5491 Gentlemen's Cub 02:09:26 VB2 35 V50 +30:36 +29:00 02:47 764 133 897
56 Liene Allere 5517 Kocēni 02:09:27 SB2 5 S6 +20:06 +20:06 03:15 845 171 1016
57 Raimonds Ronis 5005 02:09:40 VB2 36 V51 +30:50 +29:14 02:18 762 161 923
58 Aiga Paegle 5307 Engures sportam 02:09:40 SB3 2 S7 +20:19 +06:42 02:57 843 188 1031
59 Jānis Skujenieks 5419 02:09:43 VB2 37 V52 +30:53 +29:17 04:09 762 89 851
60 Jānis Šnepste 5364 02:09:45 VB3 12 V53 +30:55 +18:42 02:52 762 129 891
61 Artis Dūriņš 5183 Saldus Boksa Klubs 02:09:48 VB2 38 V54 +30:58 +29:22 02:54 761 128 889
62 Edvīns Vilcāns 5266 Vilki 02:10:02 VB2 39 V55 +31:12 +29:36 03:38 760 102 862
63 Edgars Porciks 5336 VSK Noskrien 02:10:04 VB2 40 V56 +31:14 +29:38 02:16 760 163 923
64 Pēteris Kaļiņins 5523 Moller Auto Ventspils 02:10:36 VB3 13 V57 +31:46 +19:33 02:44 757 135 892
65 Aivis Reinholds 5081 Siguldas Maratona klubs 02:10:46 VB3 14 V58 +31:56 +19:43 03:21 756 110 866
66 Kristaps Kanna 5209 Patria Sportland 02:11:12 VB2 41 V59 +32:22 +30:46 03:35 753 103 856
67 Genry Dobelis 5361 Zoorbagan 02:11:36 VB3 15 V60 +32:46 +20:33 03:05 751 120 871
68 Jānis Vītols 5024 02:11:38 VB4 2 V61 +32:48 +17:50 03:08 751 118 869
69 Rolands Trencis 5470 Crossfit Rīdzene / Ezerkauliņi / VSK Noskrien 02:12:10 VB2 42 V62 +33:20 +31:44 03:30 748 106 854
70 Gatis Pūcītis 5377 Swedbank 02:12:20 VB2 43 V63 +33:30 +31:54 02:55 747 127 874
71 Agris Noviks 15234 Salomon Taku Skrējējs 02:13:08 VBJ 4 V64 +34:18 +34:18 03:06 742 119 861
72 Māris Vizulis 5196 DNB banka 02:13:29 VB2 44 V65 +34:39 +33:03 03:05 740 120 860
73 Armands Zvejnieks 5170 Moller Auto Ventspils 02:14:04 VB2 45 V66 +35:14 +33:38 03:43 737 100 837
74 Agris Veipāns 5286 02:14:54 VB3 16 V67 +36:04 +23:51 03:14 733 114 847
75 Ingars Kasparāns 5126 02:14:55 VB3 17 V68 +36:05 +23:52 03:06 733 119 852
76 Jolanta Krastiņa 5309 VSK Noskrien 02:14:56 SBJ 1 S8 +25:35 +00:00 03:04 810 181 991
77 Ilze Urbāne 5259 VSK Noskrien 02:15:47 SB3 3 S9 +26:26 +12:49 02:47 805 199 1004
78 Anrijs Hodžajevs 5146 corefitness.lv 02:15:49 VB2 46 V69 +36:59 +35:23 02:41 728 138 866
79 Valdis Prauliņš 5148 Čiekurkalna Road Runners 02:15:51 VB3 18 V70 +37:01 +24:48 03:07 728 119 847
80 Kristaps Poddubnijs 5241 SPORTLAND 02:15:51 VB2 47 V71 +37:01 +35:25 03:06 728 119 847
81 Mārtiņš Vadzis 5456 02:16:22 VB2 48 V72 +37:32 +35:56 04:05 725 91 816
82 Niklāvs Emīls Eglītis 5338 02:16:43 VBJ 5 V73 +37:53 +37:53 02:22 723 156 879
83 Dainis Cišs 5009 02:17:14 VB2 49 V74 +38:24 +36:48 03:12 720 116 836
84 Helmuts Knopkens 15278 02:17:22 VB3 19 V75 +38:32 +26:19 03:33 719 104 823
85 Atis Kļavis 5403 02:17:49 VB3 20 V76 +38:59 +26:46 03:12 717 116 833
86 Deivids Stupiņš 5269 Sk Katrīna 02:17:50 VBJ 6 V77 +39:00 +39:00 03:36 717 103 820
87 Artūrs Šits 5455 02:17:55 VB2 50 V78 +39:05 +37:29 02:49 717 131 848
88 Aivars Žugris 5264 02:17:56 VB4 3 V79 +39:06 +24:08 03:35 717 103 820
89 Andris Eihmanis 15170 02:18:00 VB2 51 V80 +39:10 +37:34 03:33 716 104 820
90 Valdis Tilts 5076 Kocēnu novads 02:18:01 VB4 4 V81 +39:11 +24:13 02:21 716 157 873
91 Toms Bricis 5396 Čop čop čop 02:18:09 VB2 52 V82 +39:19 +37:43 02:18 715 161 876
92 Andris Lapiņš 5521 30draugi.lv 02:18:10 VB2 53 V83 +39:20 +37:44 03:33 715 104 819
93 Ernests Važa 15218 02:18:23 VB2 54 V84 +39:33 +37:57 02:59 714 124 838
94 Jānis Seglickis 5237 Pingvīni 02:18:38 VB2 55 V85 +39:48 +38:12 03:14 713 114 827
95 Jānis Pauliņš 5115 Eco Teh Baltia 02:18:56 VB2 56 V86 +40:06 +38:30 03:10 711 117 828
96 Evelina Parhomenko 5475 02:19:05 SB2 6 S10 +29:44 +29:44 03:05 786 180 966
97 Atis Vancovičs 5250 VSK Noskrien 02:20:06 VB3 21 V87 +41:16 +29:03 03:34 705 104 809
98 Mārtiņš Krauklis 5490 02:20:06 VB2 57 V88 +41:16 +39:40 02:15 705 164 869
99 Kitija Valtere 5451 Baltais 02:20:34 SB2 7 S11 +31:13 +31:13 02:02 778 273 1051
100 Ģirts Žagars 5179 02:20:38 VB2 58 V89 +41:48 +40:12 03:43 703 100 803
101 Matīss Lakovics 5368 02:20:43 VB2 59 V90 +41:53 +40:17 03:47 702 98 800
102 Valentīns Ščedrovs 5090 Supercompensation 02:20:46 VB3 22 V91 +41:56 +29:43 03:22 702 110 812
103 Mārtiņš Zemturis 5313 KSMR Fitness 02:20:52 VB2 60 V92 +42:02 +40:26 03:17 702 113 815
104 Leho Laja 5323 JOOKSUPARTNER 02:20:59 VB3 23 V93 +42:09 +29:56 03:14 701 114 815
105 Artūrs Ipatenko 5446 02:21:21 VB2 61 V94 +42:31 +40:55 03:22 699 110 809
106 Raitis Puriņš 5050 VSK Noskrien / Zemgales Ziņas 02:21:29 VB4 5 V95 +42:39 +27:41 03:41 699 100 799
107 Inga Kāpiņa 5106 VSK Noskrien Vāveres 02:21:34 SB3 4 S12 +32:13 +18:36 02:51 772 195 967
108 Linda Katlapa 5414 Siguldas maratona klubs/ Isostar 02:21:35 SB3 5 S13 +32:14 +18:37 02:57 772 188 960
109 Oskars Dambrovs 5272 02:22:15 VB2 62 V96 +43:25 +41:49 02:44 695 135 830
110 Intars Opolais 5200 Izturība 02:22:41 VB2 63 V97 +43:51 +42:15 02:37 693 141 834
111 Roberts Ivzāns 5494 02:22:43 VB3 24 V98 +43:53 +31:40 03:28 693 107 800
112 Emīls Balodis 5221 SPORTLAND 02:22:46 VBJ 7 V99 +43:56 +43:56 03:23 692 109 801
113 Juris Poļakovs 5240 SPORTLAND 02:22:49 VB3 25 V100 +43:59 +31:46 06:05 692 61 753
114 Edgars Augustiņš 5434 Adidas Runners 02:22:50 VB2 64 V101 +44:00 +42:24 03:06 692 119 811
115 Aivars Spūlis 5211 Izturība 02:22:51 VB2 65 V102 +44:01 +42:25 02:43 692 136 828
116 Artis Ločmelis 5130 OK Burkānciems 02:23:07 VB3 26 V103 +44:17 +32:04 02:42 691 137 828
117 Normunds Zauls 5019 Limbaži 02:23:27 VB3 27 V104 +44:37 +32:24 03:52 689 96 785
118 Aigars Cibuļskis 5249 Legs Misérables 02:23:31 VB2 66 V105 +44:41 +43:05 02:59 689 124 813
119 Edgars Balunovs 5163 Olainfarm 02:23:37 VB2 67 V106 +44:47 +43:11 02:39 688 140 828
120 Elīna Brigmane 5199 Baldones sieviešu skriešanas komanda 02:23:43 SB2 8 S14 +34:22 +34:22 03:29 761 159 920
121 Didzis Videmanis 5300 Mežsusuri 02:23:50 VB2 68 V107 +45:00 +43:24 03:31 687 105 792
122 Renārs Teters-Teterovskis 5331 02:23:57 VB2 69 V108 +45:07 +43:31 03:07 687 119 806
123 Ainis Kanaviņš 5488 SSK Bebra 02:23:58 VB3 28 V109 +45:08 +32:55 02:46 687 134 821
124 Ieva Pūce 5380 VSK Noskrien Blonde 02:24:06 SB3 6 S15 +34:45 +21:08 02:45 759 202 961
125 Dmitrijs Vladimirovs 5421 02:24:12 VB2 70 V110 +45:22 +43:46 03:35 685 103 788
126 Juris Rukkalns 5213 RAGANA 02:24:25 VB4 6 V111 +45:35 +30:37 03:34 684 104 788
127 Andžejs Stepančuks 5251 02:24:31 VB2 71 V112 +45:41 +44:05 04:38 684 80 764
128 Maris Rudens 5375 02:24:45 VB3 29 V113 +45:55 +33:42 03:42 683 100 783
129 Gints Peleckis 5224 Peace Run 02:24:50 VB2 72 V114 +46:00 +44:24 02:14 682 166 848
130 Ivars Broničs 5371 02:25:03 VB2 73 V115 +46:13 +44:37 03:03 681 121 802
131 Agris Dreimanis 5329 02:25:13 VB2 74 V116 +46:23 +44:47 03:36 681 103 784
132 Aiga Taulīna 5374 Saldus Boksa Klubs 02:25:14 SB2 9 S16 +35:53 +35:53 03:06 753 179 932
133 Ivars Ikstens 5399 02:25:15 VB2 75 V117 +46:25 +44:49 03:19 680 112 792
134 Andris Bērziņš 5157 02:25:30 VB3 30 V118 +46:40 +34:27 02:36 679 142 821
135 Arnis Mūrnieks 5099 02:25:35 VB3 31 V119 +46:45 +34:32 02:45 679 135 814
136 Andris Orniņš 5008 02:25:43 VB2 76 V120 +46:53 +45:17 02:57 678 125 803
137 Oskars Apsītis 5342 2 KOKI 02:26:03 VB3 32 V121 +47:13 +35:00 03:19 677 112 789
138 Gunta Blūmiņa 5351 Virsotne/Marmot 02:26:08 SB2 10 S17 +36:47 +36:47 01:51 748 300 1048
139 Ivars Frickauss 5334 02:26:31 VB2 77 V122 +47:41 +46:05 04:01 675 92 767
140 Guntis Erbs 5511 02:26:36 VB3 33 V123 +47:46 +35:33 03:32 674 105 779
141 Ģirts Strautnieks 5431 02:26:54 VB3 34 V124 +48:04 +35:51 03:35 673 103 776
142 Uģis Zanders 5501 Riga-Freediving 02:27:01 VB3 35 V125 +48:11 +35:58 02:59 672 124 796
143 Armands Rabovičs 15158 Liepāja 02:27:03 VB2 78 V126 +48:13 +46:37 02:53 672 128 800
144 Agris Spalviņš 5436 02:27:04 VB4 7 V127 +48:14 +33:16 03:09 672 117 789
145 Roberts Šveicers 5167 DzSK Lokomotīve 02:27:53 VB2 79 V128 +49:03 +47:27 03:56 668 94 762
146 Pēteris Spuriņš 5232 DOMDARIS 02:27:55 VB2 80 V129 +49:05 +47:29 03:14 668 114 782
147 Andis Komarovs 5373 02:28:04 VB2 81 V130 +49:14 +47:38 03:42 667 100 767
148 Maksims Leščinskis 5448 Zoorbagan 02:28:16 VB3 36 V131 +49:26 +37:13 04:11 667 88 755
149 Normunds Grava 5111 02:28:28 VB3 37 V132 +49:38 +37:25 03:49 666 97 763
150 Ilze Sermolīte 5332 Jelgavas sporta servisa centrs 02:29:13 SB3 7 S18 +39:52 +26:15 03:01 733 184 917
151 Artis Līcītis 5014 VSK Noskrien 02:29:17 VB2 82 V133 +50:27 +48:51 04:12 662 88 750
152 Eduards Mozulis 5496 Engures Sportam 02:29:22 VBJ 8 V134 +50:32 +50:32 04:38 662 80 742
153 Pavels Mazurs 5509 02:29:48 VB3 38 V135 +50:58 +38:45 03:32 660 105 765
154 Uģis Verza 5109 02:30:00 VB2 84 V136 +51:10 +49:34 03:21 659 110 769
155 Kaspars Pīlādzis 5507 Swedbank 02:30:00 VB2 83 V137 +51:10 +49:34 03:10 659 117 776
156 Haralds Puriņš 15162 VENDEN 02:30:03 VBJ 9 V138 +51:13 +51:13 03:36 659 103 762
157 Uldis Kleinbergs 5235 Ko Te Notiek? 02:30:25 VB2 85 V139 +51:35 +49:59 03:10 657 117 774
158 Madara Gelsberga 5398 Gjensidige 02:30:30 SB2 11 S19 +41:09 +41:09 05:29 727 101 828
159 Evija Melberga 5002 VSK Noskrien / SK Dzērvene 02:30:33 SB2 12 S20 +41:12 +41:12 01:57 726 285 1011
160 Agnis Bērziņš 15270 DNB Riga Service Centre 02:30:33 VB2 86 V140 +51:43 +50:07 02:16 656 163 819
161 Dainis Kronbergs 5245 02:30:55 VB3 39 V141 +52:05 +39:52 03:15 655 114 769
162 Konstantīns Vasiļjevs 5469 Dion SportLab 02:31:11 VB2 87 V142 +52:21 +50:45 02:52 654 129 783
163 Elita Zālīte 5295 TRX Cēsis 02:31:13 SB3 8 S21 +41:52 +28:15 03:02 723 183 906
164 Līga Irbe 5386 Gjensidige / Talsu pauguraines Zaķi 02:31:15 SB2 13 S22 +41:54 +41:54 02:47 723 199 922
165 Juris Čerpinskis 5359 02:31:16 VB2 88 V143 +52:26 +50:50 03:05 653 120 773
166 Aleksandrs Judkins 5314 02:31:22 VB2 89 V144 +52:32 +50:56 03:06 653 119 772
167 Matīss Zērvēns 5407 02:31:41 VB2 90 V145 +52:51 +51:15 02:56 652 126 778
168 Edgars Ezers 5493 Dabas Dots 02:32:08 VB2 91 V146 +53:18 +51:42 03:54 650 95 745
169 Edgars Fecers 5498 SPORTLAND 02:32:11 VBJ 10 V147 +53:21 +53:21 04:06 649 90 739
170 Kristers Ozoliņš 5320 02:33:00 VBJ 11 V148 +54:10 +54:10 03:59 646 93 739
171 Marta Lapiņa 5150 02:33:04 SB2 14 S23 +43:43 +43:43 03:45 714 148 862
172 Oskars Martuzāns 5006 AkmensDizains.lv 02:33:06 VB2 92 V149 +54:16 +52:40 03:03 646 121 767
173 Jānis Sakne 5290 VSK Noskrien 02:33:07 VB2 93 V150 +54:17 +52:41 03:08 645 118 763
174 Didzis Kirstuks 5424 02:33:10 VB2 94 V151 +54:20 +52:44 05:04 645 73 718
175 Ivo Zemturis 5428 Tontoni 02:33:12 VB2 95 V152 +54:22 +52:46 03:40 645 101 746
176 Dace Spalva 5372 Kocēnu novads 02:33:22 SB2 15 S24 +44:01 +44:01 03:05 713 180 893
177 Kārlis Cinis 5267 02:33:25 VB2 96 V153 +54:35 +52:59 04:00 644 93 737
178 Džanita Freija 5171 Moller Auto Ventspils 02:33:47 SB3 9 S25 +44:26 +30:49 02:49 711 197 908
179 Dainis Spaliņš 5358 02:34:06 VB4 8 V154 +55:16 +40:18 03:33 641 104 745
180 Arvīds Pelēcis 5423 02:34:07 VBJ 12 V155 +55:17 +55:17 04:15 641 87 728
181 Lauris Zilveris 5187 Pīļtēviņa pārgājiens 02:34:13 VB2 97 V156 +55:23 +53:47 03:46 641 98 739
182 Raivis Kirhners 5048 02:34:14 VB2 98 V157 +55:24 +53:48 03:56 641 94 735
183 Jurģis Baumeisters 5346 02:34:14 VB2 99 V158 +55:24 +53:48 03:50 641 97 738
184 Kristīne Slikšāne 5418 VSK Noskrien 02:34:14 SB3 10 S26 +44:53 +31:16 03:45 709 148 857
185 Gundars Kokarevics 5353 02:34:15 VB2 100 V159 +55:25 +53:49 04:54 641 76 717
186 Ritvars Bikšis 5244 socktoys.lv 02:34:16 VB2 101 V160 +55:26 +53:50 02:56 641 126 767
187 Anrijs Daile 5387 02:34:50 VBJ 13 V161 +56:00 +56:00 05:52 638 63 701
188 Vadims Stepanovs 5247 Moller Auto Ventspils 02:34:51 VB2 102 V162 +56:01 +54:25 04:05 638 91 729
189 Guna Sprūde 5265 VSK Noskrien 02:34:56 SB2 16 S27 +45:35 +45:35 03:50 706 145 851
190 Guntis Rasims 5129 Rēzeknes novads 02:35:38 VB2 103 V163 +56:48 +55:12 04:18 635 86 721
191 Māris Dazarts 5362 02:35:54 VB2 104 V164 +57:04 +55:28 05:04 634 73 707
192 Jānis Kopmanis 5042 LSC 02:35:59 VB4 9 V165 +57:09 +42:11 03:27 634 107 741
193 Artūrs Rukkalns 5354 02:36:06 VB2 105 V166 +57:16 +55:40 03:13 633 115 748
194 Matthew Ettl 5508 www.linguafranca.lv 02:36:06 VB3 40 V167 +57:16 +45:03 04:07 633 90 723
195 Alise Putraima 15254 Salomon | Taku Skrējējs 02:36:43 SB2 17 S28 +47:22 +47:22 04:19 698 129 827
196 Guntars Kukuļinskis 5337 VSK Noskrien 02:37:02 VB2 106 V168 +58:12 +56:36 03:32 629 105 734
197 Mārtiņš Skoboļevs 5210 Patria Sportland 02:37:20 VB2 107 V169 +58:30 +56:54 05:49 628 64 692
198 Alvis Lepiksons 5388 Auseklis IK 02:37:49 VB3 41 V170 +58:59 +46:46 03:02 626 122 748
199 Margarita Petelina 5356 02:37:50 SB3 11 S29 +48:29 +34:52 04:21 693 128 821
200 Ilze Leščinska 5449 Zoorbagan 02:37:50 SB2 18 S30 +48:29 +48:29 04:24 693 126 819
201 Ivars Griezitis 5514 02:38:02 VB2 109 V171 +59:12 +57:36 04:57 625 75 700
202 Māris Strautnieks 5519 ROMAT FOREST 02:38:02 VB2 108 V172 +59:12 +57:36 04:23 625 84 709
203 Aleksis Orlovs 5125 02:38:26 VB3 42 V173 +59:36 +47:23 03:36 624 103 727
204 Valdis Lepiksons 5389 Auseklis IK 02:38:32 VB3 43 V174 +59:42 +47:29 03:21 623 110 733
205 Andris Rosickis 5420 Cukuri 02:38:45 VB3 44 V175 +59:55 +47:42 04:28 623 83 706
206 Emīls Stallītis 5411 DNB banka 02:38:53 VBJ 14 V176 +1:00:03 +1:00:03 04:31 622 82 704
207 Uldis Tučs 5317 ĀRPRĀC AR MANI 02:38:53 VB2 110 V177 +1:00:03 +58:27 04:38 622 80 702
208 Ilze Boldāne 5248 02:39:21 SB3 12 S31 +50:00 +36:23 03:52 686 144 830
209 Rasa Liepiņa 5274 SUSLIKI 02:39:39 SB3 13 S32 +50:18 +36:41 03:21 685 166 851
210 Mareks Meņšikovs 5275 SUSLIKI 02:39:39 VB3 45 V178 +1:00:49 +48:36 03:21 619 110 729
211 Līga Vībure 5046 02:39:49 SB2 19 S33 +50:28 +50:28 04:04 684 136 820
212 Dace Hartmane 5391 Gjensidige / Talsu pauguraines Zaķi 02:39:55 SB3 14 S34 +50:34 +36:57 03:16 684 170 854
213 Kaspars Kadiķis 5406 02:39:56 VB2 111 V179 +1:01:06 +59:30 03:03 618 121 739
214 Kārlis Ertmanis 5215 Baltais 02:40:17 VB3 46 V180 +1:01:27 +49:14 04:07 617 90 707
215 Lāsma Zebuliņa 5483 02:40:20 SB3 15 S35 +50:59 +37:22 02:32 682 219 901
216 Kristīne Jansone 5444 Swedbank 02:40:39 SB3 16 S36 +51:18 +37:41 04:14 681 131 812
217 Māris Balceris 5303 02:40:50 VB2 112 V181 +1:02:00 +1:00:24 05:14 615 71 686
218 Kristians Lipše 15262 _ 02:40:53 VB2 113 V182 +1:02:03 +1:00:27 03:47 614 98 712
219 Kristaps Heinsbergs 5497 SPORTLAND 02:40:58 VBJ 15 V183 +1:02:08 +1:02:08 03:40 614 101 715
220 Marta Heringa 5524 SPORTLAND 02:40:58 SBJ 2 S37 +51:37 +26:02 03:45 679 148 827
221 Ilgonis Apfelbaums 5297 Maratona klubs 02:41:18 VB4 10 V184 +1:02:28 +47:30 03:38 613 102 715
222 Dainis Norītis 5409 Līgatnes papīrfabrika 02:41:21 VB4 11 V185 +1:02:31 +47:33 04:01 613 92 705
223 Dainis Bautris 5473 Amserv 02:41:24 VB2 114 V186 +1:02:34 +1:00:58 05:10 612 72 684
224 Jānis Sirmais 5217 02:41:27 VBJ 16 V187 +1:02:37 +1:02:37 07:14 612 51 663
225 Mārtiņš Vilemsons 5172 VSK Noskrien 02:41:29 VB2 115 V188 +1:02:39 +1:01:03 03:51 612 96 708
226 Kristīne Sekace 5326 Kustību telpa 02:41:40 SB2 20 S38 +52:19 +52:19 03:42 676 150 826
227 Guntis Pucens 5033 02:42:22 VB3 47 V189 +1:03:32 +51:19 03:00 609 123 732
228 Lelde Broka 5023 VSK Noskrien Vāveres 02:42:22 SB2 21 S39 +53:01 +53:01 03:15 673 171 844
229 Normunds Kronbergs 5350 02:42:30 VB2 116 V190 +1:03:40 +1:02:04 03:52 608 96 704
230 Ieva Ārberga 5282 Skrien un nūjo Cēsīs 02:42:51 SB2 22 S40 +53:30 +53:30 03:40 671 151 822
231 Sandris Batarags 15258 02:42:52 VB2 117 V191 +1:04:02 +1:02:26 05:16 607 70 677
232 Andris Šumskihs 5010 02:43:55 VB2 118 V192 +1:05:05 +1:03:29 05:13 603 71 674
233 Ģirts Goško 5479 Piedzīvojumu meklētāji 02:44:02 VB2 119 V193 +1:05:12 +1:03:36 04:12 603 88 691
234 Māris Katkovskis 5430 02:44:06 VB2 120 V194 +1:05:16 +1:03:40 03:33 602 104 706
235 Rūdolfs Krūklis 5223 K41F 02:44:10 VB2 121 V195 +1:05:20 +1:03:44 05:15 602 70 672
236 Edgars Dobelis 5161 02:44:15 VB2 122 V196 +1:05:25 +1:03:49 04:49 602 77 679
237 Ilze Zavicka 5330 Siguldas Maratona klubs 02:44:23 SB3 17 S41 +55:02 +41:25 03:50 665 145 810
238 Aldis Kešāns 5189 02:44:33 VB2 123 V197 +1:05:43 +1:04:07 03:45 601 99 700
239 Artūrs Rozenfelds 5333 Jaunmārupe skrien 02:44:37 VB3 48 V198 +1:05:47 +53:34 03:07 600 119 719
240 Māris Mihaļskis 5432 02:44:44 VB2 124 V199 +1:05:54 +1:04:18 04:03 600 91 691
241 Gints Eglītis 5203 SIA LATTELECOM 02:45:13 VB3 49 V200 +1:06:23 +54:10 04:12 598 88 686
242 Agris Meilerts 15210 Latvijas Finieris Mežs 02:45:14 VB3 50 V201 +1:06:24 +54:11 04:26 598 83 681
243 Ģirts Bisenieks 5231 02:45:19 VB2 125 V202 +1:06:29 +1:04:53 05:07 598 72 670
244 Gunārs Grundštoks 5031 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:45:53 VB2 126 V203 +1:07:03 +1:05:27 03:40 596 101 697
245 Uģis Bents 5087 02:45:56 VB2 127 V204 +1:07:06 +1:05:30 03:15 596 114 710
246 Rinalds Puriņš 15166 VENDEN 02:45:57 VBJ 17 V205 +1:07:07 +1:07:07 03:18 596 112 708
247 Mihails Kisļakovs 5103 Mindpv 02:46:14 VB2 128 V206 +1:07:24 +1:05:48 03:21 595 110 705
248 Marika Zālīte 5089 VSK Noskrien 02:46:31 SB2 23 S42 +57:10 +57:10 04:42 657 118 775
249 Armands Auziņš 5049 02:46:49 VB3 51 V207 +1:07:59 +55:46 04:21 592 85 677
250 Uldis Galdiņš 5316 LabaDaba 02:46:56 VB3 52 V208 +1:08:06 +55:53 03:49 592 97 689
251 Sandra Bruņeniece 5234 VSK Noskrien 02:46:58 SBJ 3 S43 +57:37 +32:02 03:49 655 145 800
252 Arvids Martinsons 5340 Straupe 02:47:14 VB2 129 V209 +1:08:24 +1:06:48 03:01 591 123 714
253 Aivis Štemmers 5152 SK Pūre 02:47:40 VB2 130 V210 +1:08:50 +1:07:14 02:33 589 145 734
254 Endijs Melecis 5518 If Apdrošināšana 02:48:03 VB2 131 V211 +1:09:13 +1:07:37 03:56 588 94 682
255 Gunta Reinicāne 5070 02:48:24 SB2 24 S44 +59:03 +59:03 03:46 649 147 796
256 Aldis Rocēns 5015 Stirnubuks.lv 02:48:25 VB3 53 V212 +1:09:35 +57:22 03:04 587 121 708
257 Līga Briža 5197 DNB banka 02:48:39 SB2 25 S45 +59:18 +59:18 04:39 648 119 767
258 Karīna Agafonova 5370 TRXCēsis 02:48:40 SB2 26 S46 +59:19 +59:19 04:26 648 125 773
259 Ina Balgalve 5040 02:48:47 SB3 18 S47 +59:26 +45:49 03:37 648 153 801
260 Krists Legzdiņš 5505 LMT 02:48:47 VB2 132 V213 +1:09:57 +1:08:21 03:59 586 93 679
261 Raivis Širmelis 5102 02:48:48 VB3 54 V214 +1:09:58 +57:45 03:42 586 100 686
262 Maira Ķikure 5181 SPORTLAND 02:48:51 SB2 27 S48 +59:30 +59:30 03:57 648 141 789
263 Zane Bulāne 5080 VSK Noskrien 02:48:53 SB2 28 S49 +59:32 +59:32 02:50 647 196 843
264 Guntis Strautiņš 5315 Liepājas vieglatlētikas klubs 02:48:56 VB2 133 V215 +1:10:06 +1:08:30 04:35 585 81 666
265 Dainis Driņķis 5084 DzSK Lokomotīve 02:48:56 VB3 55 V216 +1:10:06 +57:53 04:28 585 83 668
266 Jānis Sondors 5207 SPORTLAND 02:48:57 VB2 134 V217 +1:10:07 +1:08:31 05:44 585 65 650
267 Māra Pucena 5032 02:49:14 SB2 29 S50 +59:53 +59:53 03:17 646 169 815
268 Mārtiņš Mazlazdiņš 15246 02:49:44 VB2 135 V218 +1:10:54 +1:09:18 04:02 582 92 674
269 Māris Lūsis 5154 VSK Noskrien 02:50:04 VB2 136 V219 +1:11:14 +1:09:38 03:12 581 116 697
270 Armands Andersons 5442 02:50:08 VB2 137 V220 +1:11:18 +1:09:42 04:18 581 86 667
271 Nauris Pļaviņš 5091 AkmensDizains.lv 02:50:32 VB2 138 V221 +1:11:42 +1:10:06 04:23 580 84 664
272 Juris Grodnis 5074 KROKUS 02:50:54 VB4 12 V222 +1:12:04 +57:06 04:31 578 82 660
273 Zinta Simanoviča 5378 02:50:58 SBJ 4 S51 +1:01:37 +36:02 03:49 640 145 785
274 Dace Ziemele 5516 SPORTLAND 02:51:03 SBJ 5 S52 +1:01:42 +36:07 04:45 639 117 756
275 Edgars Kuģenieks 5135 VSK Noskrien Rieksti 02:51:31 VB2 139 V223 +1:12:41 +1:11:05 02:52 576 129 705
276 Linda Beldava 5025 VSK Noskrien Vāveres 02:51:31 SB2 30 S53 +1:02:10 +1:02:10 04:03 638 137 775
277 Deniss Čebanovs 5298 Maratona klubs 02:51:32 VB3 56 V224 +1:12:42 +1:00:29 03:55 576 94 670
278 Egita Uzule 5184 Saldus Boksa Klubs 02:51:46 SB3 19 S54 +1:02:25 +48:48 03:41 637 151 788
279 Mārtiņš Rāzna 5123 SSK Bebra 02:51:47 VB3 58 V225 +1:12:57 +1:00:44 04:00 575 93 668
280 Aivars Lapa 5160 Autostarts.lv 02:51:47 VB3 57 V226 +1:12:57 +1:00:44 03:14 575 114 689
281 Ilva Kārkliņa 5278 02:51:49 SB3 20 S55 +1:02:28 +48:51 03:55 636 142 778
282 Zane Dziļuma 5051 02:51:49 SB2 31 S56 +1:02:28 +1:02:28 03:45 636 148 784
283 Dmitrijs Minajevs 5345 Rudzupuķu spēks 02:51:52 VB2 140 V227 +1:13:02 +1:11:26 03:47 575 98 673
284 Mairis Apsītis 5262 SPĒKA PASAULE 02:52:24 VB2 141 V228 +1:13:34 +1:11:58 04:44 573 78 651
285 Monta Cimdiņa 5246 02:52:27 SBJ 6 S57 +1:03:06 +37:31 04:56 634 113 747
286 Laine Kuzmane 5273 02:52:47 SB2 32 S58 +1:03:26 +1:03:26 03:28 633 160 793
287 Laura Veličko 5478 KMKVP 02:52:49 SB2 33 S59 +1:03:28 +1:03:28 04:02 633 138 771
288 Ieva Ozoliņa 5034 AkmensDizains.lv 02:53:02 SB2 34 S60 +1:03:41 +1:03:41 04:07 632 135 767
289 Mikus Voss 5072 Čop čop čop 02:53:09 VB2 142 V229 +1:14:19 +1:12:43 03:07 571 119 690
290 Kristaps Belinskis 5202 Njauvas 02:53:13 VB2 143 V230 +1:14:23 +1:12:47 06:35 571 56 627
291 Laura Vancāne 5156 SK Tērauds 02:53:17 SB2 36 S61 +1:03:56 +1:03:56 05:31 631 101 732
292 Eva Žilde 15266 02:53:17 SB2 35 S62 +1:03:56 +1:03:56 05:21 631 104 735
293 Sabīne Eglīte 5047 Eglīši 02:53:18 SB2 37 S63 +1:03:57 +1:03:57 03:37 631 153 784
294 Normunds Davidčuks 5447 Stāmučnieki 02:53:21 VB2 144 V231 +1:14:31 +1:12:55 04:54 570 76 646
295 Mārtiņš Menniks 5474 pulsometrs.lv 02:53:22 VB2 145 V232 +1:14:32 +1:12:56 04:34 570 81 651
296 Marika Pazare 5312 Swedbank 02:53:39 SB2 38 S64 +1:04:18 +1:04:18 03:50 630 145 775
297 Žanna Vanaga 5257 VSK Noskrien 02:53:43 SB3 21 S65 +1:04:22 +50:45 04:16 629 130 759
298 Aiga Vīdmane 5058 02:53:49 SB3 22 S66 +1:04:28 +50:51 04:01 629 138 767
299 Vija Olte 5143 02:53:52 SB2 39 S67 +1:04:31 +1:04:31 04:03 629 137 766
300 Rigonda Germova 5075 02:53:53 SB3 23 S68 +1:04:32 +50:55 03:29 629 159 788
301 Karīna Svikle 5383 PANATTA 02:54:03 SB2 40 S69 +1:04:42 +1:04:42 04:19 628 129 757
302 Ekaterina Stepanova 5311 02:54:03 SB2 41 S70 +1:04:42 +1:04:42 02:48 628 198 826
303 Selina Trapp 5324 02:54:03 SBJ 7 S71 +1:04:42 +39:07 03:42 628 150 778
304 Aiva Liepiņa 5471 02:54:07 SB2 42 S72 +1:04:46 +1:04:46 04:52 628 114 742
305 Indars Melzobs 5174 VSK Noskrien 02:54:22 VB2 146 V233 +1:15:32 +1:13:56 03:51 567 96 663
306 Mareks Strihors 5404 02:54:28 VB3 59 V234 +1:15:38 +1:03:25 04:18 566 86 652
307 Inese Neilande 5243 Kača liek skriet! 02:54:40 SB3 24 S73 +1:05:19 +51:42 04:06 626 135 761
308 Iveta Leja 5445 VSK Noskien 02:54:44 SB3 25 S74 +1:05:23 +51:46 03:40 626 151 777
309 Ieva Rukšāne 5180 Čop čop čop 02:54:45 SB2 44 S75 +1:05:24 +1:05:24 03:08 626 177 803
310 Signija Vītola 5252 ATEA Global Services 02:54:45 SB2 45 S76 +1:05:24 +1:05:24 04:23 626 127 753
311 Kristīne Karsa 5292 02:54:45 SB2 43 S77 +1:05:24 +1:05:24 04:30 626 123 749
312 Kristaps Zvirgzds 5100 02:54:47 VBJ 18 V235 +1:15:57 +1:15:57 01:54 565 195 760
313 Elizabete Ločmele 5256 OK Burkānciems 02:55:04 SBJ 8 S78 +1:05:43 +40:08 03:26 625 162 787
314 Ritvars Mūrnieks 5392 02:55:14 VB2 147 V236 +1:16:24 +1:14:48 04:59 564 74 638
315 Laila Ceika 5059 02:55:21 SB4 1 S79 +1:06:00 +00:00 03:51 624 144 768
316 Austris Uljāns 5489 02:55:27 VB2 148 V237 +1:16:37 +1:15:01 04:48 563 77 640
317 Evija Šveca 5427 02:55:29 SB3 26 S80 +1:06:08 +52:31 03:36 623 154 777
318 Dina Alksne 5415 Kocēnu novads 02:56:07 SB3 27 S81 +1:06:46 +53:09 04:54 621 113 734
319 Aivars Rukkalns 5347 02:56:11 VB2 149 V238 +1:17:21 +1:15:45 05:00 561 74 635
320 Konstantins Grišulis 10375 02:56:43 VB2 150 V239 +1:17:53 +1:16:17 04:14 559 87 646
321 Jānis Circens 5079 SSK Bebra 02:56:44 VBJ 19 V240 +1:17:54 +1:17:54 03:32 559 105 664
322 Uldis Zīle 5268 VSK Noskrien 02:56:51 VB3 60 V241 +1:18:01 +1:05:48 03:38 559 102 661
323 Egija Biete 5453 BALTAIS 02:56:52 SB2 46 S82 +1:07:31 +1:07:31 04:37 618 120 738
324 Sanita Rāviņa 5438 #art #smart #love 02:57:39 SB2 47 S83 +1:08:18 +1:08:18 04:06 616 135 751
325 Deniss Arseņins 5195 DNB banka 02:57:43 VB2 151 V242 +1:18:53 +1:17:17 06:19 556 59 615
326 Niklāvs Marauskis 5503 SK Katrīna 02:57:50 VBJ 20 V243 +1:19:00 +1:19:00 03:30 556 106 662
327 Mikus Salcēvičs 5085 02:57:51 VB2 152 V244 +1:19:01 +1:17:25 04:36 556 80 636
328 Santa Birģele 5027 02:58:05 SB2 48 S84 +1:08:44 +1:08:44 04:17 614 130 744
329 Mārtiņš Liekniņš 5304 02:58:17 VB3 61 V245 +1:19:27 +1:07:14 03:21 554 110 664
330 Aija Kļaviņa 5219 SK Dzērvene 02:58:34 SB2 49 S85 +1:09:13 +1:09:13 04:00 612 139 751
331 Marita Lapa 5159 Autostarts.lv 02:58:38 SB3 28 S86 +1:09:17 +55:40 03:21 612 166 778
332 Uldis Brūns 5395 02:58:42 VB4 13 V246 +1:19:52 +1:04:54 03:48 553 97 650
333 Aigars Tohters 5018 02:58:42 VB2 153 V247 +1:19:52 +1:18:16 04:03 553 91 644
334 Zemgus Eglītis 5513 02:58:47 VB2 154 V248 +1:19:57 +1:18:21 04:47 553 77 630
335 Andis Ločmelis 5390 OK Burkānciems 02:59:01 VB2 155 V249 +1:20:11 +1:18:35 06:07 552 60 612
336 Marta Lapekina 5114 02:59:03 SBJ 9 S87 +1:09:42 +44:07 04:38 611 120 731
337 Anita Zagorska 5078 02:59:04 SB2 50 S88 +1:09:43 +1:09:43 03:34 611 156 767
338 Juta Guļkeviča 5055 VSK Noskrien Blonde 02:59:05 SB2 51 S89 +1:09:44 +1:09:44 03:09 611 176 787
339 Edgars Bergs 5422 VSK Noskrien 02:59:16 VB2 156 V250 +1:20:26 +1:18:50 03:49 551 97 648
340 Miks Vilsons 5480 VSK Noskrien 02:59:42 VB3 62 V251 +1:20:52 +1:08:39 04:59 550 74 624
341 Dace Mačevska 5416 VSK Noskrien 02:59:44 SB2 52 S90 +1:10:23 +1:10:23 04:44 608 117 725
342 Jānis Gora 5057 03:00:07 VB2 157 V252 +1:21:17 +1:19:41 04:22 549 85 634
343 Zigmunds Vītiņš 5030 03:00:32 VB3 63 V253 +1:21:42 +1:09:29 04:08 547 90 637
344 Rūdolfs Karss 5239 DNB banka 03:00:33 VB2 158 V254 +1:21:43 +1:20:07 04:17 547 86 633
345 Ilze Krieviņa 5401 03:00:35 SB2 53 S91 +1:11:14 +1:11:14 04:30 606 123 729
346 Aivars Veiss 5477 VSK Noskrien 03:00:57 VB4 14 V255 +1:22:07 +1:07:09 04:19 546 86 632
347 Gvido Borovskis 5137 Gotika Auto I VSK Noskrien 03:01:05 VB2 159 V256 +1:22:15 +1:20:39 04:29 546 83 629
348 Lelde Spriņģe 5045 03:01:13 SB2 54 S92 +1:11:52 +1:11:52 03:48 603 146 749
349 Inese Tīģere 5413 03:01:14 SB2 55 S93 +1:11:53 +1:11:53 04:53 603 114 717
350 Māris Zundāns 5439 03:01:23 VB2 160 V257 +1:22:33 +1:20:57 04:13 545 88 633
351 Zane Ivanāne 5484 VSK Noskrien Blonde 03:01:24 SB2 56 S94 +1:12:03 +1:12:03 04:19 603 129 732
352 Ērika Urtāne 5119 VANAGI 03:01:34 SB2 57 S95 +1:12:13 +1:12:13 03:57 602 141 743
353 Vladimirs Isajevs 15214 03:01:36 VB3 64 V258 +1:22:46 +1:10:33 04:35 544 81 625
354 Sintija Bite 5035 03:01:46 SB2 58 S96 +1:12:25 +1:12:25 04:18 602 129 731
355 Ingars Šakalis 5113 VSK Noskrien 03:02:15 VB2 161 V259 +1:23:25 +1:21:49 03:59 542 93 635
356 Antra Lukševica 5144 VSK Noskrien / Divplākšņi 03:02:33 SB2 59 S97 +1:13:12 +1:13:12 04:13 599 132 731
357 Mārtiņš Markovs 5467 SPORTLAND 03:02:46 VB2 162 V260 +1:23:56 +1:22:20 03:14 541 114 655
358 Dāvis Pērkons 5460 Swedbank 03:02:46 VB2 163 V261 +1:23:56 +1:22:20 02:35 541 143 684
359 Jānis Vērdiņš 5440 Workland/BPT 03:03:13 VB2 164 V262 +1:24:23 +1:22:47 05:09 539 72 611
360 Katrīna Bērziņa 5226 SPORTLAND 03:03:17 SBJ 10 S98 +1:13:56 +48:21 04:01 597 138 735
361 Luīze Bebriša-fedotova 5466 SPORTLAND 03:03:18 SBJ 11 S99 +1:13:57 +48:22 03:19 597 167 764
362 Oskars Damroze 5293 Damroze Family 03:03:21 VBJ 21 V263 +1:24:31 +1:24:31 04:09 539 89 628
363 Mareks Celmiņš 5185 Biznesa parks ABAVA 03:03:22 VB2 165 V264 +1:24:32 +1:22:56 03:52 539 96 635
364 Ivars Brauns 5258 Lynxdojo 03:03:32 VB2 166 V265 +1:24:42 +1:23:06 04:55 539 75 614
365 Ruslans Mamedovs 5001 Binitex 03:03:36 VB2 167 V266 +1:24:46 +1:23:10 03:35 538 103 641
366 Edgars Grigorjevs 15202 03:03:47 VBJ 22 V267 +1:24:57 +1:24:57 04:06 538 90 628
367 Sabīne Bunere 5082 03:03:58 SB2 60 S100 +1:14:37 +1:14:37 04:37 594 120 714
368 Andrejs Pētersons 5339 03:04:56 VB2 168 V268 +1:26:06 +1:24:30 03:12 534 116 650
369 Edmunds Garančs 5204 SIA LATTELECOM 03:05:51 VB2 169 V269 +1:27:01 +1:25:25 06:52 532 54 586
370 Ilga Melne 5164 Olainfarm 03:05:57 SBJ 12 S101 +1:16:36 +51:01 04:20 588 128 716
371 Laura Vēze 5149 Čop čop čop 03:05:59 SB2 61 S102 +1:16:38 +1:16:38 03:17 588 169 757
372 Sandra Rocēna 5165 VSK Noskrien / Skrienu priekam! 03:06:12 SB3 29 S103 +1:16:51 +1:03:14 05:05 587 109 696
373 Agnese Kundziņa 5369 03:06:22 SB2 62 S104 +1:17:01 +1:17:01 05:00 587 111 698
374 Evita Zemlīte 5230 SK Sigulda 03:06:23 SB3 30 S105 +1:17:02 +1:03:25 05:16 587 105 692
375 Andris Segliņš 5485 Segliņa Sporta Skola 03:06:30 VB2 170 V270 +1:27:40 +1:26:04 04:15 530 87 617
376 Ligita Leitlande 5348 03:06:32 SB3 31 S106 +1:17:11 +1:03:34 04:49 586 115 701
377 Ainārs Jermacāns 5094 AkmensDizains.lv 03:06:35 VB2 171 V271 +1:27:45 +1:26:09 03:25 530 108 638
378 Juris Opeņhovskis 5098 03:06:38 VB2 172 V272 +1:27:48 +1:26:12 02:43 530 136 666
379 Kaspars Šemelis 5352 Moller Auto Ventspils 03:06:55 VB2 173 V273 +1:28:05 +1:26:29 05:01 529 74 603
380 Marts Kalniņš 5037 Vidzemes Būvserviss 03:06:59 VB3 65 V274 +1:28:09 +1:15:56 04:12 529 88 617
381 Andis Rinkevics 5060 Mārdža 03:07:24 VB2 174 V275 +1:28:34 +1:26:58 05:03 527 73 600
382 Anna Proskurina 5071 03:07:33 SB2 63 S107 +1:18:12 +1:18:12 03:39 583 152 735
383 Inga Vate 5086 03:07:36 SB3 32 S108 +1:18:15 +1:04:38 04:07 583 135 718
384 Romans Cvetkovs 5066 03:07:50 VB2 175 V276 +1:29:00 +1:27:24 04:44 526 78 604
385 Elīna Tolokonceva 5212 VSK Noskrien 03:07:52 SB2 65 S109 +1:18:31 +1:18:31 03:51 582 144 726
386 Liene Mudrova 5145 03:07:52 SB2 64 S110 +1:18:31 +1:18:31 04:05 582 136 718
387 Aivars Vilnītis 15230 03:07:58 VB2 176 V277 +1:29:08 +1:27:32 05:34 526 66 592
388 Antra Spundiņa 5136 VSK Noskrien 03:08:44 SB2 66 S111 +1:19:23 +1:19:23 03:14 579 172 751
389 Līga Ozoliņa 5457 Sporta klubs Wendi 03:09:24 SB2 67 S112 +1:20:03 +1:20:03 04:49 577 115 692
390 Agnese Treilone 5302 SPORTLAND 03:09:27 SB2 68 S113 +1:20:06 +1:20:06 03:47 577 147 724
391 Jānis Dainis 15226 Kocēni - 1 03:09:45 VB4 15 V278 +1:30:55 +1:15:57 03:38 521 102 623
392 Rūta Šneidere 5039 03:09:50 SB2 69 S114 +1:20:29 +1:20:29 05:23 576 103 679
393 Linda Līce 5192 SK Sigulda 03:10:01 SB2 70 S115 +1:20:40 +1:20:40 05:19 575 104 679
394 Vita Vecvanaga 5260 PANATTA 03:10:46 SB2 71 S116 +1:21:25 +1:21:25 05:06 573 109 682
395 Natalija Zeņina 5357 03:10:49 SB3 33 S117 +1:21:28 +1:07:51 03:46 573 147 720
396 Lauris Meiers 5301 VENDEN 03:11:09 VB3 66 V279 +1:32:19 +1:20:06 05:38 517 66 583
397 Agnese Liepiņa 5454 03:11:11 SB2 72 S118 +1:21:50 +1:21:50 05:47 572 96 668
398 Linda Pavļuta 5122 03:11:16 SB2 73 S119 +1:21:55 +1:21:55 04:36 572 121 693
399 Līva Lapiņa 5410 03:11:19 SB2 74 S120 +1:21:58 +1:21:58 05:41 572 98 670
400 Māra Jēgere 5397 03:11:24 SB2 75 S121 +1:22:03 +1:22:03 05:25 571 102 673
401 Randa Misāne 5522 03:11:42 SB2 76 S122 +1:22:21 +1:22:21 04:59 570 111 681
402 Lita Marauska 5502 SK Katrīna 03:12:31 SB3 34 S123 +1:23:10 +1:09:33 03:47 568 147 715
403 Gundars Bēms 5355 03:12:40 VB2 177 V280 +1:33:50 +1:32:14 03:55 513 94 607
404 Uldis Benhens 5043 Lyngson 03:12:46 VB3 67 V281 +1:33:56 +1:21:43 04:35 513 81 594
405 Līva Šteinberga 5105 Galeo Consulting 03:12:54 SB2 77 S124 +1:23:33 +1:23:33 06:01 567 92 659
406 Zane Dille 5276 03:13:42 SB3 35 S125 +1:24:21 +1:10:44 04:20 565 128 693
407 Līga Pakalna 5095 KROKUS 03:13:59 SB2 78 S126 +1:24:38 +1:24:38 03:57 564 141 705
408 Uldis Klemperis 5175 ELA 03:14:57 VB4 16 V282 +1:36:07 +1:21:09 05:07 507 72 579
409 Juris Rocēns 5166 VSK Noskrien 03:14:57 VB3 68 V283 +1:36:07 +1:23:54 04:34 507 81 588
410 Kristīne Krista Lejniece 5459 Zemgales Ziņas 03:14:59 SBJ 13 S127 +1:25:38 +1:00:03 04:33 561 122 683
411 Maximilian Schulz 15186 03:15:17 VBJ 23 V284 +1:36:27 +1:36:27 04:22 506 85 591
412 Raivis Rāviņš 5068 03:15:42 VB2 178 V285 +1:36:52 +1:35:16 04:59 505 74 579
413 Ilze Šarna 15274 DNB Riga Service Centre 03:15:49 SB2 79 S128 +1:26:28 +1:26:28 05:45 558 97 655
414 Mārcis Fogels 5193 SK Sigulda 03:16:16 VB2 179 V286 +1:37:26 +1:35:50 04:23 504 84 588
415 Anna Brokāne 5096 Solis Dabā 03:16:46 SB2 80 S129 +1:27:25 +1:27:25 03:54 556 142 698
416 Markuss Gaļinovskis 15250 STIRNUBUKS/RUN4SUN 03:17:34 VBJ 24 V287 +1:38:44 +1:38:44 04:13 500 88 588
417 Agnese Meikšāne 5044 Mana mīļākā komanda 03:17:34 SB2 81 S130 +1:28:13 +1:28:13 03:22 553 165 718
418 Armīns Meisters 5402 03:17:35 VB3 69 V288 +1:38:45 +1:26:32 05:23 500 69 569
419 Anna Paturska 5525 03:17:38 SB2 82 S131 +1:28:17 +1:28:17 04:45 553 117 670
420 Valērija Fedotova 5056 03:18:22 SB2 83 S132 +1:29:01 +1:29:01 05:06 551 109 660
421 Dace Tītmane 5022 03:18:42 SB3 36 S133 +1:29:21 +1:15:44 05:09 550 108 658
422 Jānis Zuļķis 5349 03:19:02 VBJ 25 V289 +1:40:12 +1:40:12 05:31 497 67 564
423 Agnija Zizlāne 5097 03:20:36 SB2 84 S134 +1:31:15 +1:31:15 04:52 545 114 659
424 Daiga Greiškāne 5151 VSK Noskrien 03:21:00 SB3 37 S135 +1:31:39 +1:18:02 03:33 544 156 700
425 Jana Ozola 5299 SIA LATTELECOM 03:21:16 SB3 38 S136 +1:31:55 +1:18:18 03:48 543 146 689
426 Ieva Meiere 5283 OK Ziemeļkurzeme 03:21:17 SB3 39 S137 +1:31:56 +1:18:19 05:41 543 98 641
427 Līga Alksne 5206 Sportland 03:21:18 SB2 85 S138 +1:31:57 +1:31:57 04:52 543 114 657
428 Iveta Nagle 5335 03:21:46 SB2 86 S139 +1:32:25 +1:32:25 04:40 542 119 661
429 Evija Taurene 5367 Noskrien Cēsis 03:22:42 SB2 87 S140 +1:33:21 +1:33:21 04:56 539 113 652
430 Ilona Sedleniece 5341 03:22:55 SB3 40 S141 +1:33:34 +1:19:57 04:22 539 127 666
431 Artūrs Sņegovičs 5108 03:23:08 VB2 180 V290 +1:44:18 +1:42:42 04:28 487 83 570
432 Jūlija Kuzņecova 5472 03:24:18 SB3 41 S142 +1:34:57 +1:21:20 05:07 535 108 643
433 Aija Dzeņkovska 5000 Nūjo vesels 03:24:22 SB3 42 S143 +1:35:01 +1:21:24 03:55 535 142 677
434 Frančeska Pranča 5063 VSK Noskrien 03:25:07 SBJ 14 S144 +1:35:46 +1:10:11 04:13 533 132 665
435 Dairis Kļaviņš 15150 03:26:56 VBJ 26 V291 +1:48:06 +1:48:06 06:41 478 55 533
436 Roberts Neilands 5003 Dzērbenes Stacija 03:26:59 VB3 70 V292 +1:48:09 +1:35:56 05:53 477 63 540
437 Dana Zandersone 5182 Swedbank 03:27:11 SB2 88 S145 +1:37:50 +1:37:50 03:44 528 149 677
438 Anita Galašina 5222 SPORTLAND 03:27:31 SBJ 15 S146 +1:38:10 +1:12:35 05:26 527 102 629
439 Benita Ločmele 5118 Nūjo ar vēju 03:28:46 SB4 2 S147 +1:39:25 +33:25 03:54 524 142 666
440 Dace Janeka 5318 Nūjo ar vēju 03:28:48 SB3 43 S148 +1:39:27 +1:25:50 03:32 524 157 681
441 Baiba Sīmane 5177 RedFrog 03:28:50 SB2 89 S149 +1:39:29 +1:39:29 03:57 524 141 665
442 Linda Loce 5038 Lynxdojo 03:28:51 SB2 90 S150 +1:39:30 +1:39:30 03:53 524 143 667
443 Renāte Šmite 5139 Lielvārdes zaķenes 03:29:53 SBJ 16 S151 +1:40:32 +1:14:57 04:06 521 135 656
444 Dace Šmite 5138 Lielvārdes Zaķenes 03:30:18 SB3 44 S152 +1:40:57 +1:27:20 04:36 520 121 641
445 Elza Žumbure 5229 SPORTLAND 03:33:07 SB2 91 S153 +1:43:46 +1:43:46 05:00 513 111 624
446 Viktorija Gucu 15178 03:33:37 SB2 92 S154 +1:44:16 +1:44:16 05:24 512 103 615
447 Romans Šroms 5412 Baltais 03:33:59 VB2 181 V293 +1:55:09 +1:53:33 05:39 462 65 527
448 Ainārs Zizlāns 5101 03:34:14 VB3 71 V294 +1:55:24 +1:43:11 06:57 461 53 514
449 Sandis Krutovs 5110 cedric.lv 03:34:21 VB2 182 V295 +1:55:31 +1:53:55 04:50 461 77 538
450 Raimonda Kalniņa 5433 Vientuļais vilks 03:34:36 SB2 93 S155 +1:45:15 +1:45:15 04:09 510 134 644
451 Vilnis Brakivskis 15222 03:34:41 VB3 72 V296 +1:55:51 +1:43:38 06:23 460 58 518
452 Sandra Melgalve 5271 Nūjo vesels 03:35:55 SB3 45 S156 +1:46:34 +1:32:57 04:17 506 130 636
453 Joy Rufus 5441 03:36:52 VB2 183 V297 +1:58:02 +1:56:26 04:29 456 83 539
454 Marta Suveizda 5305 Ergli - Suure-Jaani 03:39:22 SBJ 17 S157 +1:50:01 +1:24:26 04:20 498 128 626
455 Kaupo Voormansik 5306 Ergli - Suure-Jaani 03:39:23 VB2 184 V298 +2:00:33 +1:58:57 04:28 451 83 534
456 Inese Eglīte 5365 Kocēnu novads 03:40:32 SB2 94 S158 +1:51:11 +1:51:11 05:06 496 109 605
457 Ilze Fogele 5194 SK Sigulda 03:41:11 SB2 95 S159 +1:51:50 +1:51:50 04:00 494 139 633
458 Aleksandrs Naumenko 5319 03:44:25 VB4 17 V299 +2:05:35 +1:50:37 05:26 440 68 508
459 Mauro Gianluigi Motta 5287 Kronospan Riga 03:44:33 VB2 185 V300 +2:05:43 +2:04:07 06:04 440 61 501
460 Dace Vegnere 5168 03:45:39 SB3 46 S160 +1:56:18 +1:42:41 05:40 485 98 583
461 Agnese Leiburga 5327 Zemgales Ziņas 03:46:14 SB3 47 S161 +1:56:53 +1:43:16 06:02 483 92 575
462 Viesturs Pumpiņš 5238 03:46:25 VB3 73 V301 +2:07:35 +1:55:22 04:32 437 82 519
463 Ivo Vaicis 5458 03:46:26 VB2 186 V302 +2:07:36 +2:06:00 05:38 436 66 502
464 Jurģis Jurkāns 5093 AkmensDizains.lv 03:47:12 VB2 187 V303 +2:08:22 +2:06:46 05:34 435 66 501
465 Lela Terasvili 5515 03:49:03 SB3 48 S162 +1:59:42 +1:46:05 05:08 477 108 585
466 Olesja Baikova 5288 Kronospan Riga 03:49:04 SB2 96 S163 +1:59:43 +1:59:43 05:05 477 109 586
467 Armands Beitiks 5134 03:51:06 VB2 188 V304 +2:12:16 +2:10:40 06:07 428 60 488
468 Gunta Ozoliņa 5242 03:58:30 SB3 49 S164 +2:09:09 +1:55:32 04:06 458 135 593
469 Ruta Dīce 5029 Gausā Jūdze 04:03:14 SB4 3 S165 +2:13:53 +1:07:53 04:43 450 118 568
470 Uldis Dīcis 5028 Gausā Jūdze 04:03:15 VB4 18 V305 +2:24:25 +2:09:27 04:49 406 77 483
471 Ilona Ozoliņa 5141 Exigen Services Latvia #optimized4running 04:04:19 SB2 97 S166 +2:14:58 +2:14:58 04:18 448 129 577
472 Iveta Radiņa-Liepkaula 5036 SK Tērauds 04:05:33 SB3 50 S167 +2:16:12 +2:02:35 05:38 445 99 544
473 Antra Neilande 5464 Tilti Systems 04:11:03 SB3 51 S168 +2:21:42 +2:08:05 05:25 436 102 538
474 Žanna Lisakoviča 5462 Tilti Systems 04:11:04 SB2 98 S169 +2:21:43 +2:21:43 07:14 436 77 513
475 Normunds Šibeiks 5065 Nūjo priekam 04:19:23 VB3 74 V306 +2:40:33 +2:28:20 04:21 381 85 466
476 Marita Ozoliņa 15198 Nūjo priekam 04:19:24 SB2 99 S170 +2:30:03 +2:30:03 05:26 422 102 524
477 Inguna Skujiņa 5073 Nūjo vesels 04:19:25 SB4 4 S171 +2:30:04 +1:24:04 05:23 422 103 525
478 Aija Orniņa 5007 04:27:22 SB3 52 S172 +2:38:01 +2:24:24 04:59 409 111 520
479 Marita Šalta 5482 04:27:25 SB3 53 S173 +2:38:04 +2:24:27 04:58 409 112 521
480 Dace Bērtule 5425 04:38:10 SB3 54 S174 +2:48:49 +2:35:12 07:04 393 79 472
481 Līva Bērtule 5426 04:38:10 SBJ 18 S175 +2:48:49 +2:23:14 07:25 393 75 468
482 Zinta Zīverte 5417 Nūjo vesels 04:46:15 SB3 55 S176 +2:56:54 +2:43:17 05:31 382 101 483
483 Elīna Ozola 15194 04:52:01 SB2 100 S177 +3:02:40 +3:02:40 03:50 374 145 519
484 Maigurs Mūrmanis 15190 04:52:03 VB3 75 V307 +3:13:13 +3:01:00 05:55 338 63 401
485 Albīna Kalenda 5405 Nūjo vesels 04:52:15 SB4 5 S178 +3:02:54 +1:56:54 06:39 374 83 457
486 Nelda Neilande 5162 Vichy / FamilyFun DNF
487 Raimonds Lapiņš 5281 OK Kurmis DNF
488 Agnese Bahmane 5092 AkmensDizains.lv DNF
489 Olga Baltgaile 5461 Tilti Systems DNF
490 Didzis Sprūds 5263 DNF
491 Andis Ozoliņš 5360 DNF
492 Matīss Rozītis 5520 ROMAT FOREST DNF