VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Oļegs Gulua 2315 LMD.LV 00:20:24 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Izabella Bogdanova 12544 Maratona klubs 00:22:26 S1 1 S1 +00:00 +00:00
3 Inguss Vītols 12534 00:22:46 V1 2 V2 +02:22 +02:22
4 Eduards Pāķis 2173 Saulkrasti SRT 00:23:33 V1 3 V3 +03:09 +03:09
5 Aleksandrs Juška 2108 Brain Games 00:24:15 V1 4 V4 +03:51 +03:51
6 Modris Kārkliņš 2150 Mazie Kārkliņi 00:26:08 V1 6 V5 +05:44 +05:44
7 Emīls Žubulis 2340 00:26:08 V1 5 V6 +05:44 +05:44
8 Aivars Andersons 2342 00:26:30 V1 7 V7 +06:06 +06:06
9 Kārlis Stonka 12549 VSK Noskrien 00:26:35 V1 8 V8 +06:11 +06:11
10 Gundega Pāķe 2182 Saulkrasti SRT 00:26:52 S1 2 S2 +04:26 +04:26
11 Agris Sakne 2172 Saknīši 00:26:53 V1 9 V9 +06:29 +06:29
12 Maija Pūpola 2077 Maratona klubs 00:27:56 S1 3 S3 +05:30 +05:30
13 Jana Jansone 2333 00:28:15 S1 4 S4 +05:49 +05:49
14 Ieva Pauniņa 2069 Vivipara 00:28:34 S1 5 S5 +06:08 +06:08
15 Rēzija Grēta Štrausa 2250 00:28:58 S1 6 S6 +06:32 +06:32
16 Andris Jonelis 2029 Moller Auto Ventspils 00:28:59 V1 10 V10 +08:35 +08:35
17 Normunds Ermičs 2027 DzSK Lokomotīve 00:29:01 V1 11 V11 +08:37 +08:37
18 Uģis Fogels 2281 Dekšņi Skrien! 00:29:02 V1 12 V12 +08:38 +08:38
19 Māris Korņējevs 12528 Vilciņi-1 00:29:13 V1 13 V13 +08:49 +08:49
20 Artūrs Vērdiņš 2098 SPORTLAND 00:29:23 V1 14 V14 +08:59 +08:59
21 Ildze Straume 2346 Dzilnuciems 00:29:34 S1 7 S7 +07:08 +07:08
22 Nauris Upmalis 2201 00:29:48 V1 15 V15 +09:24 +09:24
23 Ieva Grantiņa 2075 00:29:53 S1 8 S8 +07:27 +07:27
24 Jānis Krastiņš 2320 00:30:21 V1 16 V16 +09:57 +09:57
25 Miķelis Pumpurs 2272 00:30:31 V1 17 V17 +10:07 +10:07
26 Krišs Ādolfs Antāns 2071 00:30:33 V1 18 V18 +10:09 +10:09
27 Intars Rudītis 2276 Maratona klubs 00:30:36 V1 19 V19 +10:12 +10:12
28 Ričards Bisenieks 2012 OK Purva Bridējs 00:30:43 V1 20 V20 +10:19 +10:19
29 Jānis Vilmanis 2247 00:30:44 V1 21 V21 +10:20 +10:20
30 Lauris Vītols 2265 SK Sigulda 00:30:47 V1 22 V22 +10:23 +10:23
31 Toms Lučins 2224 00:30:51 V1 23 V23 +10:27 +10:27
32 Krists Zambergs 2233 00:31:05 V1 24 V24 +10:41 +10:41
33 Miks Jānis Opolais 2134 Izturība 00:31:17 V1 25 V25 +10:53 +10:53
34 Jānis Krēsliņš 2152 Swedbank 00:31:31 V1 26 V26 +11:07 +11:07
35 Rinalds Puķe 12541 SPORTLAND 00:31:32 V1 28 V27 +11:08 +11:08
36 Jānis Lehtla 12542 SPORTLAND 00:31:32 V1 27 V28 +11:08 +11:08
37 Maija Visocka 2208 00:31:36 S1 9 S9 +09:10 +09:10
38 Katrīna Jansone 2328 00:31:39 S1 10 S10 +09:13 +09:13
39 Laila Slaide 2000 Baldones Lauvas 00:31:48 S1 11 S11 +09:22 +09:22
40 Indra Krēgere 2044 Engures vidusskola 00:31:50 S1 12 S12 +09:24 +09:24
41 Mareks Laukagals 12561 00:32:05 V1 29 V29 +11:41 +11:41
42 Linda Berga 2297 DPD Latvija 00:32:12 S1 13 S13 +09:46 +09:46
43 Jānis Kudums 12550 00:32:15 V1 30 V30 +11:51 +11:51
44 Juris Balandis 2091 00:32:22 V1 31 V31 +11:58 +11:58
45 Emīls Vizulis 2209 00:32:25 V1 32 V32 +12:01 +12:01
46 Solvita Troicka 2171 00:32:39 S1 14 S14 +10:13 +10:13
47 Edgars Dejus 2324 00:32:44 V1 33 V33 +12:20 +12:20
48 Mārtiņš Kirma 2274 00:32:50 V1 34 V34 +12:26 +12:26
49 Āris Ozoliņš 2202 00:32:56 V1 36 V35 +12:32 +12:32
50 Raivis Cakuls 2013 Cakuli 00:32:56 V1 35 V36 +12:32 +12:32
51 Alīna Sadovska 2103 00:32:57 S1 15 S15 +10:31 +10:31
52 Anete Ozoliņa 2100 SPORTLAND 00:32:58 S1 16 S16 +10:32 +10:32
53 Emīls Goško 2339 00:33:16 V1 37 V37 +12:52 +12:52
54 Normunds Pukinskis 2217 00:33:31 V1 38 V38 +13:07 +13:07
55 Evita Ruskova 2002 VSK Noskrien 00:33:38 S1 17 S17 +11:12 +11:12
56 Raitis Ābelnieks 12537 00:33:53 V1 39 V39 +13:29 +13:29
57 Valters Bruss 2311 VSK Noskrien 00:33:55 V1 40 V40 +13:31 +13:31
58 Sintija Krastiņa 2210 00:33:56 S1 18 S18 +11:30 +11:30
59 Endija Ozolniece 2193 SAULKRASTI 00:34:13 S1 19 S19 +11:47 +11:47
60 Ilze Biģele 2261 00:34:27 S1 20 S20 +12:01 +12:01
61 Zita Štrausa 2067 Tukuma 2. vidusskola 00:34:31 S1 21 S21 +12:05 +12:05
62 Valdis Vaišļa 2111 Swedbank 00:34:32 V1 41 V41 +14:08 +14:08
63 Jūlija Maldute 2183 Gjensidige 00:34:33 S1 22 S22 +12:07 +12:07
64 Linda Zeidaka 2114 00:34:36 S1 24 S23 +12:10 +12:10
65 Nora Vrubļevska 2178 00:34:36 S1 23 S24 +12:10 +12:10
66 Lauma Pliena 12543 00:34:44 S1 25 S25 +12:18 +12:18
67 Gaitis Rūdulis 2156 Rūdulīši :-) 00:34:46 V1 42 V42 +14:22 +14:22
68 Verners Vitkovskis 2325 00:34:49 V1 43 V43 +14:25 +14:25
69 Aira Šmite 2063 00:35:03 S1 26 S26 +12:37 +12:37
70 Džesika Lubāne 2248 00:35:11 S1 27 S27 +12:45 +12:45
71 Klāvs Klapars 2014 VSK Noskrien 00:35:11 V1 44 V44 +14:47 +14:47
72 Signe Egle 2199 00:35:19 S1 28 S28 +12:53 +12:53
73 Sanija Baraka 2237 00:35:25 S1 29 S29 +12:59 +12:59
74 Uvis Deķeris 2259 Liepājas sporta spēļu skola 00:35:26 V1 45 V45 +15:02 +15:02
75 Uldis Dzērve 12556 00:35:28 V1 46 V46 +15:04 +15:04
76 RiČards Toms Zvilna 2181 Biznesa parks ABAVA 00:35:31 V1 47 V47 +15:07 +15:07
77 Līga Ragauša 2293 SPORTLAND 00:35:32 S1 30 S30 +13:06 +13:06
78 Erasts Liepa 2189 00:35:33 V1 48 V48 +15:09 +15:09
79 Zane Turčina 12558 SPORTLAND 00:35:38 S1 33 S31 +13:12 +13:12
80 Diāna Elksne 2061 SPORTLAND 00:35:38 S1 32 S32 +13:12 +13:12
81 Kristīna Massaļska 2062 SPORTLAND 00:35:38 S1 31 S33 +13:12 +13:12
82 Madara Mētere 2295 SPORTLAND 00:35:41 S1 34 S34 +13:15 +13:15
83 Niks Matīss Kārkliņš 2151 Mazie Kārkliņi 00:35:44 V1 49 V49 +15:20 +15:20
84 Ilva Tarasova 2112 Saldus Boksa Klubs 00:35:45 S1 35 S35 +13:19 +13:19
85 Ilze Leigute 12555 00:35:46 S1 36 S36 +13:20 +13:20
86 Artūrs Kreišmanis 2287 00:35:49 V1 50 V50 +15:25 +15:25
87 Aija Meldere 2283 Dekšņi Skrien! 00:35:50 S1 37 S37 +13:24 +13:24
88 Māris Bērziņš 2312 Bajards 00:35:50 V1 51 V51 +15:26 +15:26
89 Kate Annika Antāne 2070 00:35:53 S1 38 S38 +13:27 +13:27
90 Anita Vahere-Abražune 2309 00:35:54 S1 39 S39 +13:28 +13:28
91 Līga Ruža 2219 BUKAUŠU EXPRESIS 00:35:59 S1 40 S40 +13:33 +13:33
92 Una Tetere-Teterovska 2095 Swedbank 00:36:04 S1 41 S41 +13:38 +13:38
93 Jana Sakne 2299 Saknīšī 00:36:05 S1 42 S42 +13:39 +13:39
94 Santa* Bērziņa 2255 00:36:06 S1 43 S43 +13:40 +13:40
95 Anete Ķikuste 2010 Skaisti un viegli 00:36:08 S1 44 S44 +13:42 +13:42
96 Artūrs Kokorēvics 2034 00:36:11 V1 52 V52 +15:47 +15:47
97 Jeļena Karabača 2082 VFK Staldzene / Maratona klubs 00:36:21 S1 45 S45 +13:55 +13:55
98 Dace Kerna 2148 KIČE 00:36:26 S1 46 S46 +14:00 +14:00
99 Kristīne Kuduma 12548 00:36:32 S1 47 S47 +14:06 +14:06
100 Māris Dambis 2026 INSALVO 00:36:38 V1 53 V53 +16:14 +16:14
101 Viktar Vasileuski 2354 ???????? 00:36:43 V1 55 V54 +16:19 +16:19
102 Aliaksandr Lipnitski 2353 ???????? 00:36:43 V1 54 V55 +16:19 +16:19
103 Liene Kirma 2166 Swedbank 00:36:44 S1 48 S48 +14:18 +14:18
104 Anete Uljane 2307 00:36:44 S1 49 S49 +14:18 +14:18
105 Renāte Kubliņa 12521 SK Tērauds 00:36:58 S1 50 S50 +14:32 +14:32
106 Susana Picao Caldeira Rodeia Liepa 12546 00:37:03 S1 51 S51 +14:37 +14:37
107 Pēteris Zvirgzdiņš 2289 SPORTLAND 00:37:04 V1 56 V56 +16:40 +16:40
108 Ilze Zarina 2252 00:37:05 S1 54 S52 +14:39 +14:39
109 Kintija Celmiņa 2294 SPORTLAND 00:37:05 S1 53 S53 +14:39 +14:39
110 Marta Roģe 2235 00:37:05 S1 52 S54 +14:39 +14:39
111 Dainis Kasparāns 2194 00:37:06 V1 57 V57 +16:42 +16:42
112 Ieva Roģe 2234 00:37:10 S1 55 S55 +14:44 +14:44
113 Zane Saukāne 2195 00:37:13 S1 56 S56 +14:47 +14:47
114 Vija Mežale 2179 00:37:20 S1 57 S57 +14:54 +14:54
115 Elīna Balode 2043 DNB banka 00:37:21 S1 58 S58 +14:55 +14:55
116 Kaspars Liepa 12545 00:37:23 V1 58 V58 +16:59 +16:59
117 Paulis Dzenis 2136 Saspuris 00:37:27 V1 59 V59 +17:03 +17:03
118 Baiba Kreišmane 2304 00:37:30 S1 59 S59 +15:04 +15:04
119 Alise Reiskarte 2260 00:37:31 S1 60 S60 +15:05 +15:05
120 Aiga Rasa 2223 00:37:33 S1 61 S61 +15:07 +15:07
121 Anna Hiniča 12527 Olainfarm 00:37:36 S1 62 S62 +15:10 +15:10
122 Angelika Šedlere 2109 00:37:38 S1 63 S63 +15:12 +15:12
123 Digna Biltauere 2214 00:37:42 S1 64 S64 +15:16 +15:16
124 Marita Dinsberga 2160 Citadele 00:37:47 S1 65 S65 +15:21 +15:21
125 Jūlija Čerešņeva 2128 SK Katrīna 00:37:49 S1 66 S66 +15:23 +15:23
126 Vineta Brižaka 2127 SK Katrīna 00:37:50 S1 67 S67 +15:24 +15:24
127 Toms Stārosts 2159 Citadele 00:37:58 V1 60 V60 +17:34 +17:34
128 Ilze Āboliņa 2262 00:38:04 S1 68 S68 +15:38 +15:38
129 Ieva Ķēde-Kēdža 12562 00:38:06 S1 69 S69 +15:40 +15:40
130 Inga Brante 2149 Lolitas suņu skola 00:38:06 S1 70 S70 +15:40 +15:40
131 Maija Putāne 2279 00:38:08 S1 71 S71 +15:42 +15:42
132 Ance Liepiņa 2186 BALTMA 00:38:11 S1 72 S72 +15:45 +15:45
133 Tatjana Āboliņa 2076 00:38:14 S1 73 S73 +15:48 +15:48
134 Māris Kalniņš 2280 Dekšņi Skrien! 00:38:18 V1 61 V61 +17:54 +17:54
135 Eva Kalniņa 2278 Dekšņi Skrien! 00:38:20 S1 74 S74 +15:54 +15:54
136 Inga Mežavilka 2047 Sportland 00:38:24 S1 75 S75 +15:58 +15:58
137 Līga Švanka 2163 ATKAL JAUNS NAMS 00:38:24 S1 76 S76 +15:58 +15:58
138 Līga Rutkovska - Pavļukeviča 2249 00:38:28 S1 77 S77 +16:02 +16:02
139 Elīna Pļaviņa 2218 00:38:29 S1 78 S78 +16:03 +16:03
140 Adriāna Vēsma 2318 00:38:30 S1 79 S79 +16:04 +16:04
141 Sintija Rusina 2162 Citadele 00:38:32 S1 80 S80 +16:06 +16:06
142 Ilze Kraslovska 2308 Jelgavas 4. vidusskola 00:38:34 S1 81 S81 +16:08 +16:08
143 Liena Gūtmane 12565 00:38:47 S1 82 S82 +16:21 +16:21
144 Inese Grīnberga 2267 00:38:50 S1 83 S83 +16:24 +16:24
145 Aigars Kājiņš 2005 AK 00:39:03 V1 62 V62 +18:39 +18:39
146 Roberts Ziediņš 12559 00:39:04 V1 63 V63 +18:40 +18:40
147 Inga Minkeviča 2306 00:39:09 S1 84 S84 +16:43 +16:43
148 Inese Cēbere 2228 00:39:09 S1 85 S85 +16:43 +16:43
149 Sandra Lūse 2107 Skrienošie Lūši 00:39:11 S1 86 S86 +16:45 +16:45
150 Madara Apsīte 2273 www.running.lv 00:39:15 V1 64 V64 +18:51 +18:51
151 Marija Harjo 2241 00:39:15 S1 87 S87 +16:49 +16:49
152 Guntars Indriksons 2164 00:39:17 V1 65 V65 +18:53 +18:53
153 Nauris Dambergs 2184 00:39:20 V1 66 V66 +18:56 +18:56
154 Oskars Drēziņš 2298 00:39:24 V1 68 V67 +19:00 +19:00
155 Juris Kovaļenko 2204 Jēkaba ceļojumi 00:39:24 V1 67 V68 +19:00 +19:00
156 Inta Gintere 2167 00:39:27 S1 88 S88 +17:01 +17:01
157 Sandra Krumberga 2073 Līkā kalna rambātāji 00:39:36 S1 89 S89 +17:10 +17:10
158 Inguna Teterovska 2256 00:39:41 S1 90 S90 +17:15 +17:15
159 Vladimirs Kallass 2288 SPORTLAND 00:39:43 V1 69 V69 +19:19 +19:19
160 Agnese Grīnberga 2257 A 00:39:43 S1 91 S91 +17:17 +17:17
161 Signe Druvmale 2258 00:39:44 S1 92 S92 +17:18 +17:18
162 Dace Prince 2130 00:39:45 S1 93 S93 +17:19 +17:19
163 Līga Zeme 2231 Kuldīga 00:39:49 S1 94 S94 +17:23 +17:23
164 Beāte Ziemele 2286 SPORTLAND 00:39:53 S1 95 S95 +17:27 +17:27
165 Liene Ciguze 2319 00:39:56 S1 96 S96 +17:30 +17:30
166 Samanta Annija Lauriņa 2086 00:40:02 S1 97 S97 +17:36 +17:36
167 Zane Marhele Zariņa 2215 00:40:06 S1 98 S98 +17:40 +17:40
168 Mārtiņš Zilgalvis 2327 00:40:10 V1 70 V70 +19:46 +19:46
169 Pēteris Spuriņš 2212 DOMDARIS 00:40:19 V1 71 V71 +19:55 +19:55
170 Vita Grahovska 2336 00:40:22 S1 99 S99 +17:56 +17:56
171 Ira Misāne 2196 00:40:25 S1 100 S100 +17:59 +17:59
172 Ieva Lācenberga Rocēna 2039 Tikai smejos! 00:40:31 S1 101 S101 +18:05 +18:05
173 Kate Zandarte 2206 Jēkaba ceļojumi 00:40:43 S1 102 S102 +18:17 +18:17
174 Sanita Puriņa 2003 Valmiera 00:40:47 S1 104 S103 +18:21 +18:21
175 Annija Egle 12538 00:40:47 S1 103 S104 +18:21 +18:21
176 Evita Birgere 2292 SPORTLAND 00:40:48 S1 105 S105 +18:22 +18:22
177 Anda Fogele 2282 Dekšņi Skrien! 00:40:48 S1 106 S106 +18:22 +18:22
178 Anders Zeltagrauds 12564 00:40:52 V1 72 V72 +20:28 +20:28
179 Marika Ārone 2087 00:41:01 S1 107 S107 +18:35 +18:35
180 Viola Podziņa-Ane 2031 00:41:06 S1 108 S108 +18:40 +18:40
181 Ieva Zakovica 2119 00:41:06 S1 109 S109 +18:40 +18:40
182 Līga Trukše 2045 00:41:07 S1 110 S110 +18:41 +18:41
183 Santa Marhele 2192 00:41:10 S1 111 S111 +18:44 +18:44
184 Kaspars Ernstsons 2290 SPORTLAND 00:41:11 V1 73 V73 +20:47 +20:47
185 Karīna Više 2170 00:41:11 S1 112 S112 +18:45 +18:45
186 Gunita Zablovska 2169 00:41:12 S1 113 S113 +18:46 +18:46
187 Kristīne Atamuradova 2158 Citadele 00:41:13 S1 114 S114 +18:47 +18:47
188 Līga Langmane 12529 Kasparāni 00:41:26 S1 115 S115 +19:00 +19:00
189 Liene Štalte 2345 Moller Auto Ventspils 00:41:26 S1 116 S116 +19:00 +19:00
190 Ingus Kasparāns 12530 Kasparāni 00:41:26 V1 74 V74 +21:02 +21:02
191 Santa Samanta Kučere 2056 00:41:27 S1 117 S117 +19:01 +19:01
192 Alvyde Siklo 12552 Parko chebra 00:41:27 S1 118 S118 +19:01 +19:01
193 Sindija Ozolniece 2191 SAULKRASTI 00:41:28 S1 119 S119 +19:02 +19:02
194 Linda Vilsone 2090 00:41:31 S1 120 S120 +19:05 +19:05
195 Jānis Zālītis 2301 FK Priekuļi 00:41:31 V1 75 V75 +21:07 +21:07
196 Sabīne Goša 2058 Maratona klubs 00:41:35 S1 121 S121 +19:09 +19:09
197 Dzintra Liekmane 2229 Nīkrāces pamatskola 00:41:38 S1 122 S122 +19:12 +19:12
198 Kristīne Kalēja 2314 BALTAIS 00:41:39 S1 123 S123 +19:13 +19:13
199 Aiga Tiļčika 2009 00:41:46 S1 124 S124 +19:20 +19:20
200 Līga Krūmiņa 2125 00:41:50 S1 125 S125 +19:24 +19:24
201 Renārs Janeks 2097 00:41:50 V1 76 V76 +21:26 +21:26
202 Daiga Goldova 2122 00:41:51 S1 126 S126 +19:25 +19:25
203 Agnese Kleina 2338 00:41:53 S1 127 S127 +19:27 +19:27
204 Gita Dubrova 2216 Prometal Group 00:41:56 S1 128 S128 +19:30 +19:30
205 Tīna Estere Pokšāne 2211 Abas Kreisās Kājas 00:41:57 S1 129 S129 +19:31 +19:31
206 Kristīna Šaukle 2155 Līdumu Vāveres 00:42:02 S1 130 S130 +19:36 +19:36
207 Iveta Čunčule 2154 Līdumu Vāveres 00:42:02 S1 131 S131 +19:36 +19:36
208 Ieva Reklaite 2264 00:42:07 S1 132 S132 +19:41 +19:41
209 Kristīne Rudzīte 2135 Saspuris 00:42:08 S1 133 S133 +19:42 +19:42
210 Māris Kudums 2121 Viens par visu, un viss par vienu. 00:42:10 V1 77 V77 +21:46 +21:46
211 Liena Skadiņa 2238 BINGO 00:42:14 S1 134 S134 +19:48 +19:48
212 Nora Lipska 2239 BINGO 00:42:15 S1 135 S135 +19:49 +19:49
213 Vēsma Kaņepe 2057 Tukuma 2. vidusskola 00:42:18 S1 136 S136 +19:52 +19:52
214 Nadīna Lauriņa 2334 00:42:23 S1 137 S137 +19:57 +19:57
215 Ieva Avotiņa 12533 00:42:27 S1 138 S138 +20:01 +20:01
216 Anda Kirma 2138 00:42:30 S1 139 S139 +20:04 +20:04
217 Liene Laukagele 12560 00:42:37 S1 140 S140 +20:11 +20:11
218 Zane Riekstiņa 2065 Riekstiņš&Ko 00:42:52 S1 142 S141 +20:26 +20:26
219 Inga Kairo 2232 00:42:52 S1 141 S142 +20:26 +20:26
220 Lāsma Medaine 2316 Remoss 00:42:56 S1 143 S143 +20:30 +20:30
221 Toms Puķītis 12532 00:42:56 V1 78 V78 +22:32 +22:32
222 Gabriella Kallase 2285 SPORTLAND 00:43:02 S1 145 S144 +20:36 +20:36
223 Zlata Kallase 2101 Sportland 00:43:02 S1 144 S145 +20:36 +20:36
224 Madara Kārkliņa 2321 00:43:02 S1 146 S146 +20:36 +20:36
225 Santa Dreimane-Mieze 2347 Latvieši 00:43:03 S1 147 S147 +20:37 +20:37
226 Andra Viļuma 2142 00:43:05 S1 148 S148 +20:39 +20:39
227 Daina Druseika 2133 00:43:07 S1 149 S149 +20:41 +20:41
228 Beāte Kampare 2220 00:43:14 S1 150 S150 +20:48 +20:48
229 Ilze Reimane 2296 0 00:43:16 S1 151 S151 +20:50 +20:50
230 Gunta Šlosberga 2080 00:43:19 S1 152 S152 +20:53 +20:53
231 Gvido Ivanovs 2079 00:43:19 V1 79 V79 +22:55 +22:55
232 Ivo Buliņš 2113 Zemgales Ziņas 00:43:19 V1 80 V80 +22:55 +22:55
233 Anete Rateniece 2269 00:43:20 S1 153 S153 +20:54 +20:54
234 Sandra Bukovska 2165 00:43:27 S1 154 S154 +21:01 +21:01
235 Agnese Kasparoviča 2203 DPD 00:43:28 S1 155 S155 +21:02 +21:02
236 Elīna Goldmane 2046 SPORTLAND 00:43:29 S1 156 S156 +21:03 +21:03
237 Toms Ešmits 12563 SPORTLAND 00:43:29 V1 81 V81 +23:05 +23:05
238 Ivo Kleins 2323 00:43:35 V1 83 V82 +23:11 +23:11
239 Mārtiņš Riekstiņš 2072 Riekstiņš&KO 00:43:35 V1 82 V83 +23:11 +23:11
240 Kaspars Rutkis 2168 00:43:41 V1 84 V84 +23:17 +23:17
241 Liene Jurkāne 2078 00:43:43 S1 157 S157 +21:17 +21:17
242 Klāvs Jokums 2251 00:44:00 V1 85 V85 +23:36 +23:36
243 Evija Heniņa 2092 SK Katrīna 00:44:02 S1 158 S158 +21:36 +21:36
244 Egija Sproģe 2068 saldus boksa klubs 00:44:12 S1 159 S159 +21:46 +21:46
245 Ilona Laure-Rudīte 2275 VFK Staldzene / Maratona klubs 00:44:14 S1 160 S160 +21:48 +21:48
246 Jolanta Mieze 2349 Latvieši 00:44:25 S1 161 S161 +21:59 +21:59
247 Jānis Riekstiņš 2357 00:44:36 V1 86 V86 +24:12 +24:12
248 Ruta Vanaga 2213 DOMDARIS 00:44:43 S1 162 S162 +22:17 +22:17
249 Viktors Koziorovs 2246 Trakās Vāveres un Rieksti 00:44:54 V1 87 V87 +24:30 +24:30
250 Santa Koziorova 2244 Trakās Vāveres un Rieksti 00:44:54 S1 164 S163 +22:28 +22:28
251 Baiba Raškovska 2245 Trakās Vāveres un Rieksti 00:44:54 S1 163 S164 +22:28 +22:28
252 Maija Stirna 12536 00:44:55 S1 165 S165 +22:29 +22:29
253 Paula Fjodorova 2187 Amserv 00:45:05 S1 166 S166 +22:39 +22:39
254 Inga Lagzdiņa 2004 00:45:08 S1 167 S167 +22:42 +22:42
255 Beāte Bite 2115 00:45:18 S1 168 S168 +22:52 +22:52
256 Ilva Radziņa 2188 00:45:19 S1 169 S169 +22:53 +22:53
257 Zita Auziņa- Gora 2197 00:45:26 S1 170 S170 +23:00 +23:00
258 Dina Bite 2116 00:45:31 S1 171 S171 +23:05 +23:05
259 Rihards Čops 2200 00:45:42 V1 88 V88 +25:18 +25:18
260 Liene Stabulniece 2337 00:45:53 S1 172 S172 +23:27 +23:27
261 Līga Barovska 2093 Ražots Latvijā 00:45:58 S1 173 S173 +23:32 +23:32
262 Ilze Leite 2064 ATEA Global Services 00:46:02 S1 174 S174 +23:36 +23:36
263 Ilze Kroņkalne 2205 Jēkaba ceļojumi 00:46:03 S1 176 S175 +23:37 +23:37
264 Inese Vinholca 2243 00:46:03 S1 175 S176 +23:37 +23:37
265 Iveta Gūtmane 2118 00:46:05 S1 177 S177 +23:39 +23:39
266 Laura Bērziņa 2313 Bajards 00:46:11 S1 178 S178 +23:45 +23:45
267 Anna Fikrlova 2335 RC Svata 00:46:17 S1 179 S179 +23:51 +23:51
268 Linda Puķīte 12531 00:46:33 S1 180 S180 +24:07 +24:07
269 Irīna Mincenberga 2305 Eži 00:46:41 S1 181 S181 +24:15 +24:15
270 Anita Sebeža 2230 Nīkrāces pamatskola 00:46:45 S1 182 S182 +24:19 +24:19
271 Solvita Sama 2329 00:46:50 S1 183 S183 +24:24 +24:24
272 Ilze Damberga 2185 00:46:53 S1 184 S184 +24:27 +24:27
273 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns 2132 VSK Noskrien 00:46:56 V1 89 V89 +26:32 +26:32
274 Dace Tribocka 12551 00:47:02 S1 185 S185 +24:36 +24:36
275 Aija Laškope 2174 00:47:06 S1 186 S186 +24:40 +24:40
276 Laima Dreimane-Zvilna 2094 Biznesa parks ABAVA 00:47:09 S1 187 S187 +24:43 +24:43
277 Santa Bērziņa 2140 00:47:11 S1 188 S188 +24:45 +24:45
278 Anita Januša 2088 00:47:20 S1 189 S189 +24:54 +24:54
279 Sindija Kovaļova 2198 Pokaiņu mežs 00:47:26 S1 190 S190 +25:00 +25:00
280 Valentina Laskutkina 12554 00:47:29 S1 191 S191 +25:03 +25:03
281 Katrīna Dzērve 12557 00:47:29 S1 192 S192 +25:03 +25:03
282 Aija Miķīte 2106 00:47:30 S1 193 S193 +25:04 +25:04
283 Pauls Elksnis 2266 00:47:30 V1 90 V90 +27:06 +27:06
284 Nataļja Gorškova 2037 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:38 S1 194 S194 +25:12 +25:12
285 Melānija Tālute 2180 00:47:42 S1 195 S195 +25:16 +25:16
286 Sandra Gritāne 2120 00:48:01 S1 196 S196 +25:35 +25:35
287 Liāna Šime 2085 Jaunā Šimju ģimene 00:48:10 S1 197 S197 +25:44 +25:44
288 Mārtiņš Šimis 2084 Jaunā Šimju ģimene 00:48:10 V1 91 V91 +27:46 +27:46
289 Ines Da Fonseca Querido 2207 00:48:12 S1 198 S198 +25:46 +25:46
290 Iveta Vitkovska 2141 00:48:13 S1 199 S199 +25:47 +25:47
291 Ralfs Bērziņš 2139 00:48:24 V1 92 V92 +28:00 +28:00
292 Santa Klagiša 2317 00:48:25 S1 200 S200 +25:59 +25:59
293 Kristīne Dīka 2161 Citadele 00:48:26 S1 201 S201 +26:00 +26:00
294 Māris Čivčišs 2018 Engures sportam 00:48:40 V1 93 V93 +28:16 +28:16
295 Lita Barone 2028 00:48:50 S1 202 S202 +26:24 +26:24
296 Eva Strazdovska 2104 00:49:26 S1 203 S203 +27:00 +27:00
297 Aiga Mieze 2350 Latvieši 00:49:29 S1 204 S204 +27:03 +27:03
298 Marina Mieze 2348 Latvieši 00:49:33 S1 205 S205 +27:07 +27:07
299 Mirdza Freimane 2177 00:49:35 S1 206 S206 +27:09 +27:09
300 Maija Lontona 2017 Sanderu klans 00:49:37 S1 207 S207 +27:11 +27:11
301 Antra Riekstina 12540 00:50:04 S1 208 S208 +27:38 +27:38
302 Juris Ceika 2008 00:50:14 V1 94 V94 +29:50 +29:50
303 Uldis Pļaviņš 2147 00:50:23 V1 95 V95 +29:59 +29:59
304 Rūdolfs Vite 2271 Stirnubuks / Run 4 Sun 00:50:32 V1 96 V96 +30:08 +30:08
305 Agris Skulte 2006 00:50:48 V1 97 V97 +30:24 +30:24
306 Vita Razgale 2020 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:50:55 S1 209 S209 +28:29 +28:29
307 Arturs Cēsnieks 2019 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:50:55 V1 98 V98 +30:31 +30:31
308 Baiba Kanča 2176 SSK Bebra 00:50:58 S1 210 S210 +28:32 +28:32
309 Žastīne Skrebele 2351 DNB Service Centre Riga 00:51:01 S1 211 S211 +28:35 +28:35
310 Angelika Bērziņa 2025 Tukums 00:51:17 S1 212 S212 +28:51 +28:51
311 Kristīne Meilerte 2016 Latvijas Finieris Mežs 00:51:17 S1 213 S213 +28:51 +28:51
312 Aldis Bērziņš 2024 Tukums 00:51:18 V1 99 V99 +30:54 +30:54
313 Vēsma Zaķe 2129 00:52:22 S1 214 S214 +29:56 +29:56
314 Inta Kuplā 2083 00:52:46 S1 215 S215 +30:20 +30:20
315 Zane Ingevica 2253 00:52:47 S1 216 S216 +30:21 +30:21
316 Dina Vernava 2032 Saldus Boksa Klubs 00:52:58 S1 217 S217 +30:32 +30:32
317 Sanita Krastiņa 2300 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:53:02 S1 218 S218 +30:36 +30:36
318 Arnis Kauķis 2144 00:53:14 V1 100 V100 +32:50 +32:50
319 Iveta Zvīdriņa 2145 00:53:14 S1 219 S219 +30:48 +30:48
320 Egita Tuze 2157 Citadele 00:53:32 S1 220 S220 +31:06 +31:06
321 Kristīne Vitkovska 2221 00:53:46 S1 221 S221 +31:20 +31:20
322 Astrīda Valova 2344 Maratona klubs 00:53:53 S1 222 S222 +31:27 +31:27
323 Olga Kvasņina 2050 Maratona klubs 00:54:22 S1 223 S223 +31:56 +31:56
324 Indra Ozoliņa 2277 Maratona klubs 00:54:24 S1 224 S224 +31:58 +31:58
325 Katrīna Kvisvika 2330 00:54:34 S1 225 S225 +32:08 +32:08
326 Eva Bērziņa 2096 Kartavkalnu buki 00:55:56 S1 226 S226 +33:30 +33:30
327 Eleonora Martina Floresa 2343 00:56:28 S1 227 S227 +34:02 +34:02
328 Elīna Borovkova 2310 KoBalts 00:56:36 S1 228 S228 +34:10 +34:10
329 Sarmīte Galiņa 2236 00:57:14 S1 229 S229 +34:48 +34:48
330 Liene Kauķe 2143 00:57:35 S1 230 S230 +35:09 +35:09
331 Līga Zvīdriņa 2146 00:58:11 S1 231 S231 +35:45 +35:45
332 Māra Pokšāne 2021 Abas kreisās kājas 00:58:16 S1 232 S232 +35:50 +35:50
333 Kalvis Didzis Bite 2117 00:58:27 V1 101 V101 +38:03 +38:03
334 Ingūna Freimane 2263 00:58:36 S1 233 S233 +36:10 +36:10
335 Emīls Vite 2270 Stirnubuks / Run 4 Sun 00:58:50 V1 102 V102 +38:26 +38:26
336 Liene Grosa 2222 00:59:21 S1 234 S234 +36:55 +36:55
337 Ēriks Jakobsons 2303 Lynxdojo 00:59:35 V1 103 V103 +39:11 +39:11
338 Sabīne Senkāne 2302 Lynxdojo 00:59:35 S1 235 S235 +37:09 +37:09
339 Kristīne Bagucka 2011 01:00:02 S1 236 S236 +37:36 +37:36
340 Maija Lepiksone 2190 01:00:16 S1 237 S237 +37:50 +37:50
341 Edgars Apermanis 2023 Overly 01:00:52 V1 104 V104 +40:28 +40:28
342 Alberts Kvisviks 2331 01:14:57 V1 106 V105 +54:33 +54:33
343 Knut Kvisvik 2332 01:14:57 V1 105 V106 +54:33 +54:33
344 Mārtiņš Zeipe 13574 02:11:18 V1 107 V107 +1:50:54 +1:50:54
345 Igors Seņko 16145 Liepājas Vieglatlētikas klubs 03:02:18 V1 108 V108 +2:41:54 +2:41:54
346 Jurijs Konovalovs 2225 A2 DNF
347 Mairis Pētersons 12535 DNF
348 Helmuts Rasa 2048 SPORTLAND DNF
349 Astra Zilberte 2352 DNB Service Centre Riga DNF
350 Kārlis Cakuls 2291 Cakuli DNF