SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
Visvairāk pārstāvētās
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1. Jelgavas 4.vidusskola 96
2. Engures vidusskola 56
3. Aizputes vidusskola 52
4. Tukuma 2. vidusskola 40
5. Lejasciema vidusskola 17
6. Liepājas Raiņa 6. vidusskola 17
7. Nīkrāces pamatskola 15
8. Ikšķiles vidusskola 7
9. Jura Neikena Dikļ pamatskola 5
10. Rīgas Centra humanitārā vidusskola 5
Ātrākie skolēni
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Artūrs Niklāvs Medveds 1242 U20V Aizputes vidusskola 00:18:51
2 Aivis Šiliņš 1103 U20V Rīgas Tehniskā koledža 00:21:22
3 Jānis Gailītis 1329 U20V Smiltenes vidusskola 00:21:23
4 Raivo Liniņš 1487 U16V Preiļu Valsts ģimnāzija 00:21:37
5 Niks Zauls 1246 U18V Limbažu un Salacgrīvas sporta skola 00:21:46
6 Valters Klaucāns 1105 U20V Rīgas Tehniskā koledža 00:21:46
7 Artūrs Jānis Karss 1191 U16V Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:22:00
8 Mareks Ņikiforovs 1250 U18V Aizputes vidusskola 00:22:12
9 Ralfs Dzosens 1368 U12V Ikšķiles vidusskola 00:22:16
10 Gatis Jefimovs 11200 U16V Madoas pilsētas vidusskola 00:22:17
Ātrākie skolnieces
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Jolanta Pence 1003 U14S Lejasciema vidusskola 00:23:06
2 Diāna Dude 11124 U20S Jelgavas valsts ģimnāzija 00:25:04
3 Marta Kuzņecova 1147 U10S Ādažu sporta skola 00:25:32
4 Ieva Pūpola 1182 U14S Aizputes vidusskola 00:25:42
5 Annika Zālīte 1157 U10S Ulbrokas vidusskola 00:26:05
6 Līva Skoreja 1248 U16S Aizputes vidusskola 00:26:11
7 Keita Marcinkeviča 1184 U10S Laurenču sākumskola 00:26:12
8 Ginta Krūzēna 1268 U18S Aizputes vidusskola 00:26:16
9 Keita Upeniece 1293 U12S Aizputes vidusskola 00:26:21
10 Marta Bādere 1269 U18S Aizputes vidusskola 00:26:32
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Valters Jonass 1292 Aizputes vidusskola 00:25:34 +00:00 1000
2 Arno Pušņins 1002 Laurenču sākumskola 00:26:16 +00:42 973
3 Kārlis Bartuševics 1151 Jelgavas 4.vidusskola 00:26:38 +01:04 960
4 Daniels Lagzdiņš 1278 Aizputes vidusskola 00:27:20 +01:46 935
5 Kristiāns Ziediņš 1176 Jelgavas 4.vidusskola 00:28:08 +02:34 909
6 Rūdolfs Raudziņš 1495 Cēsu pilsētas sporta skola 00:28:37 +03:03 893
7 Dāvis Bautris 11470 Rīgas Juglas vidusskola 00:28:42 +03:08 891
8 Jaroslavs Orbidāns 1446 Salgales pamatskola 00:29:48 +04:14 858
9 Valters Pūcītis 1496 Ādažu sporta skola 00:30:02 +04:28 851
10 Klāvs Kirfs 1490 Aizputes vidusskola 00:30:15 +04:41 845
11 Toms Vītols 1298 Siguldas pilsētas vidusskola 00:30:39 +05:05 834
12 Gustavs Vilnītis 1425 Jelgavas 4.vidusskola 00:31:42 +06:08 807
13 Dāvis Bartuševics 1152 Jelgavas 4.vidusskola 00:31:45 +06:11 805
14 Daniels Lūsis 1297 Rīgas 49.vidusskola 00:32:06 +06:32 796
15 Daniels Salenieks 1088 Jelgavas.4.vidusskola 00:32:51 +07:17 778
16 Klāvs Kalniņš 1163 Jelgavas 4. vidusskola 00:32:52 +07:18 778
17 Kristers Bitīts 1227 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:32:54 +07:20 777
18 Kristaps Osītis 1234 Mežciema pamatskola 00:33:03 +07:29 774
19 Egons Krišjānis Nastevičs 1177 Jelgavas 4.vidusskola 00:34:14 +08:40 747
20 Krišjānis Ozoliņš 1170 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:34:22 +08:48 744
21 Toms Kristiāns Vīksna 1112 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:11 +09:37 727
22 Lūkass Ķikusts 1354 Salaspils sporta skola 00:35:18 +09:44 724
23 Valters Emīls Triščenko 1195 Liepājas Centra sākumskola 00:35:29 +09:55 721
24 Markuss Tiesnesis 1299 Stirnubuks / Run 4 Sun 00:36:39 +11:05 698
25 Sanijs Bužoks 1318 Nīkrāces pamatskola 00:37:17 +11:43 686
26 Ēriks Muško 1196 Jaunpils vidusskola 00:37:37 +12:03 680
27 Matīss Malzubris 1462 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:38:02 +12:28 672
28 Valters Lūsis 1083 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:29 +12:55 664
29 Toms Baškevics 1426 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:41 +13:07 661
30 Klāvs Liepiņš 1141 Engures vidusskola 00:39:23 +13:49 649
31 Kārlis Spuriņš 1158 DOMDARIS 00:40:19 +14:45 634
32 Markuss Zeltagrauds 1261 Aizputes vidusskola 00:40:36 +15:02 630
33 Renārs Bents 1098 Rīgas 64.vidusskola 00:40:39 +15:05 629
34 Patriks Kiršteins 11092 Rīgas 41. vidusskola 00:41:08 +15:34 622
35 Markuss Kāpiņš 1469 Aizputes vidusskola 00:41:14 +15:40 620
36 Toms Vizbulis 1213 Engures vidusskola 00:41:17 +15:43 619
37 Mārtiņš Voino 1217 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:41:57 +16:23 609
38 Francis Kozlovs 1472 Olaines 1.vidusskola 00:41:57 +16:23 609
39 Rihards Zebuliņš 1159 Rīgas 6.vidusskola 00:42:05 +16:31 608
40 Leo Ivanovs 1186 Rīgas Hanzas vidusskola 00:42:37 +17:03 600
41 Renārs Nils Cintiņš 1436 Engures vidusskola 00:42:38 +17:04 600
42 Kārlis Jurkāns 1185 Garkalnes Mūzikas un Mākslas vidusskola 00:43:05 +17:31 593
43 Patriks Buliņš 1230 Rīgas 49.PII 00:43:13 +17:39 592
44 Patriks Matīss 11064 Rīgas humanitara gimnazija 00:43:17 +17:43 591
45 Ričards Kleins 1439 Engures vidusskola 00:43:20 +17:46 590
46 Toms Saulīte 1422 Jelgavas 4.vidusskola 00:43:33 +17:59 587
47 Artuss Gasners 1077 Jelgavas 4.vidusskola 00:44:33 +18:59 574
48 Adrians Pietkūns 1082 Jelgavas 4.vidusskola 00:44:52 +19:18 570
49 Emīls Rozītis 1078 Jelgavas 4.vidusskola 00:44:58 +19:24 569
50 Normunds Isakovs 1086 Lynxdojo 00:45:11 +19:37 566
51 Gustavs Barovskis 1232 Jelgavas 4.vidusskola 00:45:58 +20:24 556
52 Bruno Kumpiņš 1169 Rīgas 25. vidusskola 00:46:07 +20:33 554
53 Klāvs Zemturs 1069 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:59 +21:25 544
54 Kaspars Semjonovs 1441 Engures vidusskola 00:47:06 +21:32 543
55 Tomass Ļevanovs 1458 Engures vidusskola 00:47:10 +21:36 542
56 Kārlis Junaks 1432 A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola 00:47:25 +21:51 539
57 Artis Sams 1421 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:32 +21:58 538
58 Henrijs Baugers 1429 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:35 +22:01 537
59 Liliāna Simsone 1477 Tukuma 2. vidusskola 00:48:06 +22:32 532
60 Renārs Beirrs-suitums 1476 Tukuma 2. vidusskola 00:50:29 +24:55 506
61 Roberts Cēsnieks 1359 Ezerkrastu pamatskola 00:50:55 +25:21 502
62 Artūrs Roberts Riekstiņš 1210 Jelgavas 4.vidusskola 00:51:07 +25:33 500
63 Kevins Kvasņins 1362 Maratona klubs 00:54:24 +28:50 470
64 Patriks Kovaļovs 1275 Pokaiņu mežs 00:54:25 +28:51 470
65 Emīls Rāzna 11120 Berģu muzikas un makslas pamatskola 00:58:55 +33:21 434
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Marta Kuzņecova 1147 Ādažu sporta skola 00:25:32 +00:00 1000
2 Annika Zālīte 1157 Ulbrokas vidusskola 00:26:05 +00:33 979
3 Keita Marcinkeviča 1184 Laurenču sākumskola 00:26:12 +00:40 975
4 Melānija Zālīte 1004 Ķekavas vidusskola 00:27:19 +01:47 935
5 Marta Ļaudama 1172 Aizputes vidusskola 00:30:26 +04:54 839
6 Līna Mateiko 1420 Jelgavas 4.vidusskola 00:32:22 +06:50 789
7 Anna Goša 1144 Maratona klubs / Ventspils 4.vidusskola 00:33:04 +07:32 772
8 Lūcija Epnere 11104 domdaris 00:34:55 +09:23 731
9 Elza Černuho 1414 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:15 +09:43 724
10 Kellija Liepa 1488 Nīkrāces pamatskola 00:35:57 +10:25 710
11 Katrīna Grīnfīlde 1307 J. Čakstes Liepājas 10. vidusskola 00:39:07 +13:35 653
12 Laura Kallase 1363 SPORTLAND 00:39:40 +14:08 644
13 Elma Bremze 1280 Ikšķiles vidusskola 00:40:10 +14:38 636
14 Evelīna Romanova 1416 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:43 +15:11 627
15 Nikola Račkauska 1306 Nīkrāces pamatskola 00:40:51 +15:19 625
16 Evelīna Rumba 11032 Jura Neikena Dikļ pamatskola 00:42:41 +17:09 598
17 Līva Viola Trifānova 1408 Engures vidusskola 00:43:17 +17:45 590
18 Elīna Redisone 1367 A.Brigaderes pamatskola-TDP 00:43:17 +17:45 590
19 Kitija Bērziņa 1223 Engures vidusskola 00:43:17 +17:45 590
20 Eva Celitāne 1097 Engures vidusskola 00:44:33 +19:01 573
21 Elizabete Patrīcija Stirna 11478 00:44:47 +19:15 570
22 Nikola Levica 1316 Nīkrāces pamatskola 00:46:00 +20:28 555
23 Samanta Valdmane 1095 Engures vidusskola 00:46:04 +20:32 554
24 Ance Daibe 1418 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:04 +20:32 554
25 Marta Klaucāne 1114 Engures vidusskola 00:46:08 +20:36 553
26 Tīna Slavika 1428 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:18 +20:46 551
27 Lelde Skudra 1415 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:24 +20:52 550
28 Ērika Aleksandra Balceraite 1427 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:29 +20:57 549
29 Anna Brakovska 1424 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:29 +20:57 549
30 Elīna Šeimane 1072 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:46 +21:14 546
31 Katrīna Levkane 11466 Ikšķile 00:47:05 +21:33 542
32 Veronika Šeimane 1073 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:13 +21:41 541
33 Estere Jungfermane 1074 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:14 +21:42 541
34 Renāte Budze 1076 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:15 +21:43 540
35 Keita Zelle 1070 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:18 +21:46 540
36 Reičela Taube 1419 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:20 +21:48 539
37 Zane Apsīte 1366 Aizputes vidusskola 00:47:21 +21:49 539
38 Helēna Orlova 1417 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:27 +21:55 538
39 Laine Viatere 1423 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:30 +21:58 538
40 Marija Anete Silava 1080 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:31 +21:59 537
41 Anna Pētersone 1081 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:36 +22:04 536
42 Laura Vētra 1071 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:37 +22:05 536
43 Eleonora Kristiana Labsvīra 1245 Siguldas pilsētas vidusskola 00:49:18 +23:46 518
44 Monta Liparte 1500 Aizputes vidusskola 00:50:16 +24:44 508
45 Kate Jukuma 1257 Siguldas pilsētas vidusskola 00:51:05 +25:33 500
46 Liene Rozenberga 1090 Siguldas pilsētas vidusskola 00:51:06 +25:34 500
47 Katrīna Pļaviņa 1253 Rīgas 64.vidusskola 00:51:20 +25:48 497
48 Gunita Ilgaža 1113 Jelgavas 4.vidusskola 00:54:00 +28:28 473
49 Annija Horste 1162 Engures vidusskola 00:56:17 +30:45 454
50 Elīza Anna Gedrovica 1431 Jelgavas 4.vidusskola 00:58:33 +33:01 436
51 Elīna Biseniece 1254 Mežciema pamatskola DNF
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Ralfs Dzosens 1368 Ikšķiles vidusskola 00:22:16 +00:00 1000
2 Ričards Čudnovs 1175 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 00:22:31 +00:15 989
3 Lukass Pušņins 1001 Laurenču sākumskola 00:22:42 +00:26 981
4 Artūrs Filips Igaviņš 11040 Lejasciema vidusskola 00:23:05 +00:49 965
5 Rauls Sakne 1273 Mazzalves pamatskola 00:25:30 +03:14 873
6 Alens Vaselis 1209 Jelgavas 4.vidusskola 00:27:26 +05:10 812
7 Markuss Kaļva 1167 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:27:43 +05:27 803
8 Ernests Pauls Mednis 1020 Lejasciema vidusskola 00:28:31 +06:15 781
9 Kristers Zeltiņš 1412 Jelgavas 4.vidusskola 00:28:32 +06:16 780
10 Roberts Kārlis Karss 1192 Rīgas Hanzas vidusskola 00:28:41 +06:25 776
11 Kristers Zemmers 1304 Ikšķiles vidusskola 00:29:11 +06:55 763
12 Artjoms Orlovs 1206 Tukuma 2. vidusskola 00:29:12 +06:56 763
13 Ringolds Dimants 1338 Aizputes vidusskola 00:29:18 +07:02 760
14 Endijs Paipala 1289 Aizputes vidusskola 00:29:23 +07:07 758
15 Kristiāns Bernāns 1075 Jelgavas 4.vidusskola 00:29:55 +07:39 744
16 Roberts Orbidāns 1208 Jelgavas 4. vidusskola 00:30:14 +07:58 736
17 Adrians Stepe 1022 Lejasciema vidusskola 00:30:25 +08:09 732
18 Svens Strihors 1474 Tukuma 2.pamatskola 00:31:01 +08:45 718
19 Emīls Bērziņš 1407 Engures vidusskola 00:31:40 +09:24 703
20 Roberts Kudums 12547 Jelgavas 4.s?kumskola 00:32:08 +09:52 693
21 Rainers Kims 1067 Jelgavas 4.vidusskola 00:32:16 +10:00 690
22 Ralfs Bite 1117 Engures vidusskola 00:32:19 +10:03 689
23 Rolands Mežals 1276 Liepājas Raiņa 6.vidusskola 00:32:27 +10:11 686
24 Linards Reinis Laizāns 1055 Jelgavas 4.vidusskola 00:32:29 +10:13 685
25 Renalds Gulbis Švans 1334 FK BANDAVA / Priekules vidusskola 00:32:45 +10:29 680
26 Roberts Volkevičs 1333 FK BANDAVA / Priekules vidusskola 00:32:46 +10:30 680
27 Anrijs Muravskis 1497 Iļģuciema vidusskola 00:32:54 +10:38 677
28 Ņikita Kotovs 1054 Jelgavas 4.vidusskola 00:32:55 +10:39 676
29 Dāvis Ņikitins 1411 Jelgavas 4.vidusskola 00:33:07 +10:51 672
30 Emīls Gustavs Jazņevičš 11036 Sportland 00:33:18 +11:02 669
31 Ārons Tiltiņš 1168 Mežinieku pamatskola 00:33:19 +11:03 668
32 Emīls Niks Donovs 1050 Jelgavas 4.vidusskola 00:33:43 +11:27 660
33 Martins Kristers Celms 1024 Lejasciema vidusskola 00:33:48 +11:32 659
34 Rafaels Lūsis 1296 Rīgas 49.vidusskola 00:34:10 +11:54 652
35 Mārcis Millers 1120 Engures vidusskola 00:34:32 +12:16 645
36 Gustavs Eduards Puriņš 1300 Valmieras Bērnu sporta skola 00:35:29 +13:13 628
37 Āris Tims 1312 Nīkrāces pamatskola 00:35:33 +13:17 626
38 Deivids Kubraks 1440 Tukuma 2. vidusskola 00:35:48 +13:32 622
39 Gabriels Picao Caldeira Rodeia Liepa 1465 Tukums 2. vidusskola 00:36:12 +13:56 615
40 Dāvids Kemeris 11052 Aizputes vidusskola 00:36:21 +14:05 613
41 Kārlis Liepiņš 1006 Engures vidusskola 00:36:23 +14:07 612
42 Teo Švanks 1259 Ozolnieku vidusskola 00:36:30 +14:14 610
43 Martins Ūdris 11192 Galgavskas pamatskola 00:36:54 +14:38 603
44 Artis Puškarevs 1311 Nīkrāces pamatskola 00:37:22 +15:06 596
45 Ralfs Fišers 1255 Dobeles sākumskola 00:37:37 +15:21 592
46 Mareks Šīmanis 1203 Tukuma 2. vidusskola 00:38:12 +15:56 583
47 Rihards Brūveris 1309 Nīkrāces pamatskola 00:38:50 +16:34 573
48 Markuss Trankalis 1065 Jelgavas 4.vidusskola 00:39:14 +16:58 568
49 Nikolass Deičmans 1107 Jelgavas 4.vidusskola 00:39:17 +17:01 567
50 Pauls Olafs Straume 1331 Salas sākumskola 00:39:20 +17:04 566
51 Everts Štrodahs 11056 Semes s?kumskola 00:39:21 +17:05 566
52 Jānis Osiņš 11080 00:40:06 +17:50 555
53 Rūdolfs Rocēns 1085 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:40:16 +18:00 553
54 Gustavs Gronskis 1437 Engures vidusskola 00:41:01 +18:45 543
55 Mareks Vizbulis 1216 Engures vidusskola 00:41:01 +18:45 543
56 Artūrs Sams 1063 Jelgavas 4.vidusskola 00:41:06 +18:50 542
57 Artūrs Rūdulis 1258 Tukuma 2 vidusskola 00:42:08 +19:52 528
58 Ernests Levkāns 11462 Ikšķiles Vidusskola 00:42:08 +19:52 528
59 Kristofers Jurevics 1204 Tukuma 2. vidusskola 00:42:47 +20:31 520
60 Kurts Filips Kalniņš 1434 Tukuma 2. vidusskola 00:43:06 +20:50 517
61 Artūrs Regnārs Trusovs 1013 Tukuma 2. vidusskola 00:43:06 +20:50 517
62 Renārs Gaidukevičs 1483 Tukuma 2. vidusskola 00:43:21 +21:05 514
63 Raiens Rūja 1027 Siguldas 1.pamatskola / SK Sigulda 00:44:03 +21:47 505
64 Artis Bērznieks 1115 Engures vidusskola 00:44:04 +21:48 505
65 Niks Aboltinš 11188 Galgavskas pamatskola 00:44:38 +22:22 499
66 Oskars Isakovs 1087 Lynxdojo 00:45:11 +22:55 493
67 Marks Sergijevičs 1079 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:22 +25:06 470
68 Igors Šitvjenkins 1068 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:22 +25:06 470
69 Rūdolfs Čivčišs 1302 Irlavas VSK 00:48:40 +26:24 458
70 Artis Regnārs Labsvīrs 11216 Siguldas pilsētas vidusskola 00:49:17 +27:01 452
71 Markuss Ēķis 11004 Aizputes Vidusskola 00:50:04 +27:48 445
72 Roberts Muižnieks 1058 Jelgavas 4.vidusskola 00:55:36 +33:20 400
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Keita Upeniece 1293 Aizputes vidusskola 00:26:21 +00:00 1000
2 Loreta Zālīte 1156 Ulbrokas vidusskola 00:26:47 +00:26 984
3 Marta Luize Pētersone 1290 VSK Noskrien / Valmieras Pārgaujas sākumskola 00:27:48 +01:27 948
4 Gerda Asnāte Berkolde 1019 Lejasciema vidusskola 00:28:18 +01:57 931
5 Inguna Sakne 1274 Mazzalves pamatskola 00:29:54 +03:33 881
6 Zaiga Paegle 1060 Jelgavas 4.vidusskola 00:30:32 +04:11 863
7 Nikola Gudele 1376 Tukuma 2. vidusskola 00:31:19 +04:58 841
8 Linda Kaparkakēja 11196 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:31:41 +05:20 832
9 Enija Stangute 1138 Baldones Mūzikas pamatskola 00:31:41 +05:20 832
10 Marta Pelša 1108 Jelgavas 4.vidusskola 00:32:39 +06:18 807
11 Daniela Miļūna 1057 Jelgavas 4.vidusskola 00:32:50 +06:29 803
12 Emīlija Dūda-Čača 1498 Limbažu 3. vidusskola 00:33:01 +06:40 798
13 Marta Upeniece 1109 Jelgavas 4.vidusskola 00:33:01 +06:40 798
14 Paula Gelvere 1052 Jelgavas 4.vidusskola 00:33:03 +06:42 797
15 Alise Zemture 1270 Aizputes vidusskola 00:34:39 +08:18 760
16 Amanda Budze 1049 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:33 +09:12 741
17 Līna Osīte 1252 Mežciema pamatskola 00:36:32 +10:11 721
18 Loreta Martinsone 1207 Tukuma 2. vidusskola 00:36:51 +10:30 715
19 Anna Nikola Berkolde 1021 Lejasciema vidusskola 00:36:59 +10:38 712
20 Annija Purcena 1435 Tukuma 2. vidusskola 00:37:00 +10:39 712
21 Laura Dīce 1235 Olaines 1. vidusskola 00:38:06 +11:45 692
22 Emīlija Vahere-Abražune 1433 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:38:08 +11:47 691
23 Samanta Gukļivska 11112 Pūres pamatskola 00:38:18 +11:57 688
24 Madara Bāriņa 1240 Ikšķiles vidusskola 00:38:30 +12:09 684
25 Emīlija Paula Ozola 1121 Engures vidusskola 00:39:19 +12:58 670
26 Marta Ozola 1111 Jelgavas 4.vidusskola 00:39:53 +13:32 661
27 Elīza Evardsone 1099 Engures vidusskola 00:40:29 +14:08 651
28 Marta Ķikare 1100 Engures vidusskola 00:40:30 +14:09 651
29 Ksenija Līcīte 1350 Engures vidusskola 00:40:46 +14:25 646
30 Anna Līva Lizbovska 2322 Rīgas 41. vidusskola 00:41:04 +14:43 642
31 Sandija Rumba 11028 Jura Neikena Dikļ pamatskola 00:42:40 +16:19 618
32 Elizabete Sofija Kleinhofa 1010 Tukuma 2. vidusskola 00:42:47 +16:26 616
33 Amanda Pīlēna 1310 Nīkrāces pamatskola 00:42:56 +16:35 614
34 Karīna Kristiāna Paspārne 1288 Aizputes vidusskola 00:43:02 +16:41 612
35 Marta Švāģere 1101 Engures vidusskola 00:43:05 +16:44 612
36 Enija Buta 1305 Nīkrāces pamatskola 00:43:43 +17:22 603
37 Linda Freimane 1319 Nīkrāces pamatskola 00:43:43 +17:22 603
38 Kate Gornava 1028 Siguldas vidusskola / SK Sigulda 00:44:04 +17:43 598
39 Evelīna Vahere-Abražune 1000 Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola 00:44:20 +17:59 594
40 Laura Ozoliņa 1011 Tukuma 2. vidusskola 00:45:05 +18:44 584
41 Elizabete Jukna 1009 Tukuma 2. vidusskola 00:45:05 +18:44 584
42 Paula Ķempele 1214 Engures vidusskola 00:45:40 +19:19 577
43 Veronika Kotova 1053 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:18 +19:57 569
44 Laine Bartuševica 1048 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:18 +19:57 569
45 Ance Brūvere 1308 Nīkrāces pamatskola 00:46:34 +20:13 566
46 Diāna Račkauska 1489 Nīkrāces pamatskola 00:46:45 +20:24 564
47 Ieva Kalniņa-Vīndedzkalna 1179 Āgenskalna sākumskola 00:46:46 +20:25 563
48 Sofija Vilcāne 1110 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:56 +20:35 561
49 Liene Didrihsone 1092 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:58 +20:37 561
50 Ulla Januša 1193 Kuldīgas Centra vidusskola 00:47:18 +20:57 557
51 Sanija Šulce 1468 Aizputes vidusskola 00:47:19 +20:58 557
52 Tīna Annija Gedrovica 1051 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:28 +21:07 555
53 Agrita Paula Rafaele 1061 Jelgavas 4.vidusskola 00:51:32 +25:11 511
54 Sofija Osipova 1059 Jelgavas 4.vidusskola 00:51:37 +25:16 510
55 Annika Barkāne 1047 Jelgavas 4.vidusskola 00:51:37 +25:16 510
56 Sabīne Ivanova 11482 Ezerkrasta sākumskola 00:54:36 +28:15 483
57 Kristija Majauska 1224 Engures vidusskola 01:01:15 +34:54 430
58 Annija Blūma 1116 Engures vidusskola 01:01:15 +34:54 430
59 Adriana Ūvena 1066 Jelgavas 4.vidusskola 01:11:10 +44:49 370
60 Zanda Zariņa 1272 Mazzalves pamatskola DNF
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Nils Jurkovskis 1340 FK BANDAVA / Priekules vidusskola 00:23:05 +00:00 1000
2 Toms Kroičs 1303 Kokneses vidusskola 00:23:36 +00:31 978
3 Gustavs Māliņš 1155 Mežinieku pamatskola 00:23:59 +00:54 962
4 Raivo Liekmanis 1313 Nīkrāces pamatskola 00:25:26 +02:21 908
5 Gustavs Sināts 11204 Madonas valsts gimnazija 00:26:13 +03:08 880
6 Alekss Retigs 1241 Ādažu vidusskola 00:26:14 +03:09 880
7 Jēkabs Prančs 1301 00:26:39 +03:34 866
8 Krišs Liepiņš 1005 Engures vidusskola 00:27:07 +04:02 851
9 Ralfs Jansons 1341 FK BANDAVA / Priekules vidusskola 00:28:33 +05:28 809
10 Ulvis Grenovskis 1336 FK BANDAVA / Priekules vidusskola 00:28:33 +05:28 809
11 Artūrs Helmanis 1479 Tukuma 2. vidusskola 00:28:37 +05:32 807
12 Arvils Vanags 1377 Tukuma 2. vidusskola 00:29:12 +06:07 791
13 Jānis Puriņš 1118 Engures vidusskola 00:29:19 +06:14 787
14 Regnārs Valdmanis 1478 Tukuma 2. vidusskola 00:29:34 +06:29 781
15 Ivars Svārpstons 1349 Rīgas 49. vidusskola 00:29:54 +06:49 772
16 Dainis Jansons 1212 Engures vidusskola 00:29:59 +06:54 770
17 Markuss Ķīsis 1119 Engures vidusskola 00:30:21 +07:16 761
18 Jānis Saukitens 1038 Jelgavas 4.vidusskola 00:31:13 +08:08 739
19 Bruno Spūlis 11108 Ogres valsts ģimnāzija 00:31:15 +08:10 739
20 Ernests Limbergs 11020 Bauskas sākumskola 00:32:13 +09:08 717
21 Ādams Stepanovs–Gavrilovs 1041 Jelgavas 4.vidusskola 00:34:18 +11:13 673
22 Kārlis Jirgensons 11060 liepājas centra pamarskola 00:35:07 +12:02 657
23 Nauris Lanka 1388 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:35:36 +12:31 648
24 Jānis Dāvids Ūdris 1398 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:35:39 +12:34 647
25 Klāvs Kristians Lākutis 1389 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:35:44 +12:39 646
26 Ilvars Matvejevs 1131 Engures vidusskola 00:35:55 +12:50 643
27 Ričards Tarvids 1378 Tukuma 2. vidusskola 00:36:05 +13:00 640
28 Krišs Ludriks 1364 Āgenskalna Valsts vācu ģimnāzija 00:36:21 +13:16 635
29 Ernests Giniborgs 1449 Rīgas Igauņu pamatskola 00:38:03 +14:58 607
30 Arvis Daniēls Štalts 1149 Slokas pamatskola 00:39:22 +16:17 586
31 Kristaps Ķīsis 1161 Engures vidusskola 00:39:22 +16:17 586
32 Rafaels Rodeia Liepa 1464 Tukuma 2. vidusskola 00:39:50 +16:45 579
33 Otto Kubliņš 1106 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:43 +17:38 567
34 Hardijs Sauliņš 1266 Aizputes vidusskola 00:40:51 +17:46 565
35 Alekss Lastovskis 1034 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:54 +17:49 564
36 Mareks Reins 1140 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:55 +17:50 564
37 Jānis Lizbovskis 2326 Rīgas 41. vidusskola 00:41:12 +18:07 560
38 Artjoms Kisļakovs 1180 J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola 00:42:10 +19:05 547
39 Kristaps Lellis 1035 Jelgavas 4.vidusskola 00:44:52 +21:47 514
40 Rolands Kozlovs 1033 Jelgavas 4.vidusskola 00:44:57 +21:52 514
41 Daniels Lucs 1036 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:13 +24:08 489
42 Miks Jānis Šterns 1285 Aizputes vidusskola 00:50:04 +26:59 461
43 Dāvis Oliņš 1391 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:51:50 +28:45 445
44 Silvis Grockis 1385 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:54:40 +31:35 422
45 Roberts Raubens 1062 Jelgavas 4.vidusskola 00:55:25 +32:20 417
46 Ģirts Laudāns 1056 Jelgavas 4.vidusskola 00:55:36 +32:31 415
47 Patriks Niks Norenbergs 1383 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:55:43 +32:38 414
48 Klāvs Stepiņš 1493 Aizputes vidusskola 00:56:15 +33:10 410
49 Deivids Lucs 1037 Jelgavas 4.vidusskola 01:11:28 +48:23 323
50 Mārtiņš Vecels 1044 Jelgavas 4.vidusskola 01:11:36 +48:31 322
51 Silvestrs Švauksts 11208 Madonas vidusskola DNF
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Jolanta Pence 1003 Lejasciema vidusskola 00:23:06 +00:00 1000
2 Ieva Pūpola 1182 Aizputes vidusskola 00:25:42 +02:36 899
3 Elizabete Galvane 1016 Lejasciema vidusskola 00:27:24 +04:18 843
4 Agnese Jaunmuktāne 11084 Smiltenes vidusskola. 00:27:49 +04:43 830
5 Dana Jauga 11212 Jura Neikena Dikļ pamatskola 00:28:34 +05:28 809
6 Nadīna Keita Ķemere 1491 Aizputes vidusskola 00:30:08 +07:02 767
7 Madara Pūpola 1183 Aizputes vidusskola 00:30:34 +07:28 756
8 Elīze Bremze 1281 Ikšķiles vidusskola 00:31:42 +08:36 729
9 Elza Krastiņa 11068 ķekavas vsk./ spotiņš88 00:32:13 +09:07 717
10 Gabriela Lūse 1295 Rīgas 49.vidusskola 00:32:51 +09:45 703
11 Vanesa Akšanova 1029 Jelgavas 4.vidusskola 00:32:59 +09:53 700
12 Alise Otaņķe 11498 Aizputes vidusskola 00:33:13 +10:07 695
13 Monta Zauriņa 1017 Lejasciema vidusskola 00:33:15 +10:09 695
14 Emīlija Rozenberga 11486 Aizputes vidusskola 00:33:36 +10:30 688
15 Laura Vasele 1358 Patria Sportland 00:33:46 +10:40 684
16 Anna Bāriņa 1239 Ikšķiles vidusskola 00:35:01 +11:55 660
17 Elīna Krista Vīksna 1211 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:11 +12:05 657
18 Signe Bērziņa 1282 Smārdes pamatskola 00:35:36 +12:30 649
19 Elīna Bērziņa 1215 Engures vidusskola 00:35:51 +12:45 644
20 Amanda Āboliņa 1380 Tukuma 2. vidusskola 00:36:09 +13:03 639
21 Rendija Straupeniece 1265 Aizputes vidusskola 00:36:47 +13:41 628
22 Terēze Laukšteine 11450 Liepājas Centra ģimnāzija 00:37:11 +14:05 621
23 Sofija Miķilapa 1410 Jelgavas 4.vidusskola 00:37:18 +14:12 619
24 Alise Šalājeva 1042 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:20 +15:14 603
25 Lenija Slivjuka 1040 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:21 +15:15 602
26 Anna Marija Trankale 1043 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:29 +15:23 600
27 Kima Ķezbere 1102 Engures vidusskola 00:39:30 +16:24 585
28 Elizabete Elīze Kaže 1178 Jelgavas 4. vidusskola 00:39:42 +16:36 582
29 Marta Līga Cinovska 1466 Aizputes vidusskola 00:39:53 +16:47 579
30 Samanta Šulce 1492 Aizputes vidusskola 00:39:53 +16:47 579
31 Aiva Prišlova 11024 Jura Neikena Dikļ pamatskola 00:40:22 +17:16 572
32 Viktorija Laura Vītola 1045 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:23 +17:17 572
33 Rovena Zīverte 1403 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:40:51 +17:45 565
34 Kitija Krista Paspārne 1263 Aizputes vidusskola 00:40:51 +17:45 565
35 Alise Pauzere 1393 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:40:51 +17:45 565
36 Katrīna Skrodele 1039 Jelgavas 4.vidusskola 00:41:05 +17:59 562
37 Sigita Skrodele 1046 Jelgavas 4.vidusskola 00:41:09 +18:03 561
38 Signe Svārpstone 11072 Rīgas 49. vidusskola 00:41:16 +18:10 560
39 Anastasija Kuzmina 1444 Ulbrokas vidusskola 00:41:36 +18:30 555
40 Evelīna Orinska 1392 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:41:38 +18:32 555
41 Evelīna Gulbe 1032 Jelgavas 4.vidusskola 00:42:05 +18:59 549
42 Paula Ekerte 1030 Jelgavas 4.vidusskola 00:42:06 +19:00 549
43 Megija Vilka 1284 Aizputes vidusskola 00:42:29 +19:23 544
44 Betija Bigača 1264 Aizputes vidusskola 00:42:40 +19:34 541
45 Ieva Lūse 1228 Smārdes pamatskola 00:43:17 +20:11 534
46 Marta Jakobsone 1409 Lynxdojo 00:43:52 +20:46 527
47 Nikola Gente 11454 Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidussko 00:44:17 +21:11 522
48 Džūlija Falka 1400 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:44:43 +21:37 517
49 Kitija Dirēna 1382 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:44:45 +21:39 516
50 Daniela Denbicka 1451 Tukuma 2. vidusskola 00:44:51 +21:45 515
51 Elīna Amanda Sidorova 11044 Jura Neikena Dikļ pamatskola 00:44:59 +21:53 514
52 Justīne Ungere 11012 Aizputes Vidusskola 00:45:05 +21:59 512
53 Alise Grīnberga 11000 Aizputes vidusskola 00:45:05 +21:59 512
54 Evelīna Kļava 1386 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:45:46 +22:40 505
55 Egija Pētersone 1413 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:46 +23:40 494
56 Marta Banga 1233 Tukuma 2. vidusskola 00:47:11 +24:05 490
57 Estere Karolīna Šmite 1286 Aizputes vidusskola 00:50:04 +26:58 461
58 Jana Vasile 1287 Aizputes vidusskola 00:50:04 +26:58 461
59 Amanda Šneidere 1395 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:51:48 +28:42 446
60 Laura Kuplā 1187 Liepājas Valsts 1. ģimnāzija 00:52:44 +29:38 438
61 Māra Rāzna 11116 Berģu muzikas un makslas pamatskola 00:52:48 +29:42 438
62 Paula Upīte 1397 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:52:58 +29:52 436
63 Karlīna Vītoliņa 1399 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:53:02 +29:56 436
64 Paula Jostmane 1405 28778794 00:54:41 +31:35 422
65 Undīne Melbārde 1406 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:54:43 +31:37 422
66 Endija Feldmane 1384 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:54:44 +31:38 422
67 Ērika Žanna Kalniņa 1165 Valmieras Pārgaujas sākumskola / SKRIENAM KOPĀ 00:57:29 +34:23 402
68 Monta Brūvere 1315 Nīkrāces pamatskola 00:57:30 +34:24 402
69 Saiva Straupe 1325 Rīgas 45.vidusskola 00:59:43 +36:37 387
70 Rebeka Gorbunova 1031 Jelgavas 4.vidusskola 01:11:10 +48:04 325
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Raivo Liniņš 1487 Preiļu Valsts ģimnāzija 00:21:37 +00:00 1000
2 Artūrs Jānis Karss 1191 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:22:00 +00:23 983
3 Gatis Jefimovs 11200 Madoas pilsētas vidusskola 00:22:17 +00:40 970
4 Lauris Kaparkalējs 11048 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:23:15 +01:38 930
5 Gustavs Galvans 1007 Lejasciema vidusskola 00:23:36 +01:59 916
6 Ralfs Roga 1447 Ventspils Valsts 1.ģimnāzija 00:25:41 +04:04 842
7 Emīls Tērauds 11100 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:26:38 +05:01 812
8 Kevins Sūna 1243 Aizputes vidusskola 00:26:59 +05:22 801
9 Klāvs Laķis 1453 Tukuma 2. vidusskola 00:27:07 +05:30 797
10 Ernests Davidčuks 1194 Limbažu 3.vidusskola 00:28:19 +06:42 763
11 Mareks Lukjanskis 1125 Engures vidusskola 00:28:32 +06:55 758
12 Roberts Mežals 1324 Liepājas Raiņa 6.vidusskola 00:29:13 +07:36 740
13 Mikus Niejgoda 1485 Līgatne var! 00:29:14 +07:37 739
14 Elvis Kmetjuks 1154 Mežinieku pamatskola 00:29:33 +07:56 732
15 Ričards Didriksons 1015 Lejasciema vidusskola 00:29:35 +07:58 731
16 Dāgs Bačuks 1134 Lejasciema vidusskola 00:29:51 +08:14 724
17 Rūdis Liepiņš 1220 Aizupes pamatskola 00:30:02 +08:25 720
18 Sandris Kalējs 1126 Engures vidusskola 00:30:25 +08:48 711
19 Deniss Krievāns 1251 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:30:28 +08:51 710
20 Gustavs Riekstiņš 1171 Iecavas vidusskola 00:31:35 +09:58 684
21 Ričards Helmanis 1374 Tukuma 2. vidusskola 00:32:53 +11:16 657
22 Roberts Upenieks 1173 Jelgavas 4.vidusskola 00:32:59 +11:22 655
23 Daniels Blumbahs 1247 Aizputes vidusskola 00:33:03 +11:26 654
24 Renārs Krūmiņš 1467 Madonas Valsts Ģimnāzija 00:33:57 +12:20 637
25 Kristers Kristaps Celmiņš 1484 Līgatne var! 00:33:59 +12:22 636
26 Dāvis Noviks 1174 Engures vidusskola 00:34:43 +13:06 623
27 Kristaps Aksenoks 1229 Rīgas Hanzas vidusskola 00:35:59 +14:22 601
28 Rihards Trofimovs 1455 Tukuma 2. vidusskola 00:36:00 +14:23 600
29 Lauris Kovaļevskis 1482 Tukuma 2. vidusskola 00:36:43 +15:06 589
30 Hardijs Kristians Veisbergs 1480 Tukuma 2. vidusskola 00:36:49 +15:12 587
31 Renārs Larsens 1454 Tukuma 2. vidusskola 00:37:07 +15:30 582
32 Roberts Muško 1197 Jaunpils vidusskola 00:37:34 +15:57 575
33 Rainers Kristians Silkalns 1190 Dobeles valsts ģimnāzija 00:37:34 +15:57 575
34 Rihards Fogelis 1452 Tukuma 2. vidusskola 00:38:02 +16:25 568
35 Ralfs Knēža 1094 Sportland 00:38:24 +16:47 563
36 Dāvis Ziemelis 1122 Engures vidusskola 00:39:12 +17:35 551
37 Daniels Kundziņš 1346 Engures vidusskola 00:40:02 +18:25 540
38 Emīls Bents 1314 Nīkrāces pamatskola 00:40:41 +19:04 531
39 Dita Feldmane 1347 Engures vidusskola 00:40:48 +19:11 530
40 Daniela Fogele 1351 Engures vidusskola 00:41:07 +19:30 526
41 Ralfs Andersons 1201 Tukuma 2. vidusskola 00:42:38 +21:01 507
42 Silvestrs Kumpiņš 1091 Rīgas 1. speciālā internāta pamatskola 00:42:57 +21:20 503
43 Rihards Helmanis 1373 Tukuma 2. vidusskola 00:43:09 +21:32 501
44 Arnolds Kumpiņš 1153 Rīgas 25. vidusskola 00:45:57 +24:20 470
45 Klinta Almane 1348 Engures vidusskola 00:56:16 +34:39 384
46 Andis Preiss 1443 LīgatneVar! DNF
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Līva Skoreja 1248 Aizputes vidusskola 00:26:11 +00:00 1000
2 Emīlija Upmale 1291 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:29:59 +03:48 873
3 Kristiāna Liene Penka 1371 Tukuma 2. vidusskola 00:30:24 +04:13 861
4 Anete Barovska 1231 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:32:36 +06:25 803
5 Kaiva Sileniece 11076 Smiltenes vidusskola. 00:32:48 +06:37 798
6 Loreta Matvejeva 1130 Engures vidusskola 00:32:57 +06:46 795
7 Kristīne Pence 1132 Lejasciema vidusskola 00:33:15 +07:04 787
8 Ērika Jermacāne 1014 Lejasciema vidusskola 00:33:29 +07:18 782
9 Ivanda Lūsēna 1202 Tukuma 2. vidusskola 00:33:47 +07:36 775
10 Elizabete Kirilova 1225 Engures vidusskola 00:34:57 +08:46 749
11 Renāte Ausmane 1279 Aizputes vidusskola 00:35:31 +09:20 737
12 Loreta Ķikuste 1355 Salaspils sporta skola 00:35:32 +09:21 737
13 Brenda Blūma Saimniece 11474 Aizputes vidusskola 00:36:36 +10:25 715
14 Liene Bēriņa 11184 00:37:02 +10:51 707
15 Laura Giniborga 1448 Āgenskalna Valsts ģimnāzija 00:38:03 +11:52 688
16 Kristiāna Biezuma 1150 Rīgas Āgenskalna ģimnāzija 00:38:03 +11:52 688
17 Lote Freināte 1160 Engures vidusskola 00:38:36 +12:25 678
18 Dārta Momotkova 1353 Engures vidusskola 00:39:12 +13:01 668
19 Katrīna Sedliņa 11496 Aizputes vidusskola 00:42:29 +16:18 616
20 Elīza Grīnvalde 1352 Engures vidusskola 00:42:41 +16:30 613
21 Luīze Slicāne 1294 Rīgas Valsts 3.ģimnāzija 00:42:41 +16:30 613
22 Sofija Marija Volkova 1124 Engures vidusskola 00:42:52 +16:41 611
23 Annija Gulbe 1198 Rīgas 49.vidusskola 00:44:40 +18:29 586
24 Anete Paukšte 1330 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:46:16 +20:05 566
25 Estere Dzērve 11096 Ogres Valsts ģimnāzija 00:46:30 +20:19 563
26 Laura Znajemska 1356 Engures vidusskola 00:56:16 +30:05 465
27 Loreta Knospiņa 1166 Valmieras Viestura vidusskola / SKRIENAM KOPĀ 00:57:29 +31:18 455
28 Māra Mendrika 1375 Tukuma 2. vidusskola DNF
29 Annija Melece 1445 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija DNF
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Niks Zauls 1246 Limbažu un Salacgrīvas sporta skola 00:21:46 +00:00 1000
2 Mareks Ņikiforovs 1250 Aizputes vidusskola 00:22:12 +00:26 980
3 Ingus Bogdanovs 11494 Aizputes vidusskola 00:22:20 +00:34 975
4 Adrians Gūtšmits 1219 Tukuma 2. vidusskola 00:25:25 +03:39 856
5 Verners Sproģis 1199 Tukuma 2. vidusskola 00:25:28 +03:42 855
6 Edijs Valainis 1461 Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 00:28:19 +06:33 769
7 Rainers Neuss-Lucs 1323 Kalnciema vidusskola 00:28:31 +06:45 763
8 Dāvis Janitēns 1473 LĪGATNE VAR 00:29:29 +07:43 738
9 Niks Kreicbergs 1370 Tukuma 2. vidusskola 00:32:10 +10:24 677
10 Linards Lazdiņš 1326 Tumes vidusskola 00:33:46 +12:00 645
11 Mareks Pencis 1026 Lejasciema vidusskola 00:37:03 +15:17 587
12 Renārs Knēža 1093 Sportland 00:38:24 +16:38 567
13 Kārlis Pormanis 1283 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:46:42 +24:56 466
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Ginta Krūzēna 1268 Aizputes vidusskola 00:26:16 +00:00 1000
2 Marta Bādere 1269 Aizputes vidusskola 00:26:32 +00:16 990
3 Eva Bērziņa 1025 Lejasciema vidusskola 00:27:09 +00:53 967
4 Reina Jansone 1200 Tukuma 2. vidusskola 00:29:04 +02:48 904
5 Ingrīda Veisbuka 1267 Aizputes vidusskola 00:30:11 +03:55 870
6 Daniela Gelvere 1218 Jelgavas 4.vidusskola 00:34:38 +08:22 758
7 Emīlija Zakovica 1321 LTV 00:36:03 +09:47 729
8 Daniela Lotocka 1442 Engures vidusskola 00:36:11 +09:55 726
9 Alise Evardsone 1128 Engures vidusskola 00:36:15 +09:59 725
10 Tīna Renāte Šalma 11016 Aizputes vidusskola 00:36:46 +10:30 714
11 Madara Alecka 1499 Aizputes vidusskola 00:36:46 +10:30 714
12 Anna Elena Ludvika 1271 Aizputes vidusskola 00:36:46 +10:30 714
13 Agnese Tohva 1226 Engures vidusskola 00:38:34 +12:18 681
14 Ramona Ciša 1238 Tukuma vakara un neklātienes vidusskola 00:41:05 +14:49 639
15 Ance Eva Ragaine 1460 Valmieras Viestura vidusskola 00:41:08 +14:52 639
16 Nadīna Berga 1139 Kocēnu pamatskola / SKRIENAM KOPĀ 00:41:43 +15:27 630
17 Roberta Albertuzzi 11008 Aizputes Vidusskola 00:44:12 +17:56 594
18 Alise Žodziņa 1357 Liepājas Valsts Tehnikums 00:45:04 +18:48 583
19 Ivita Puzānova 1456 Engures vidusskola 00:57:04 +30:48 460
20 Adele Lujāne 1457 Engures vidusskola 00:57:04 +30:48 460
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artūrs Niklāvs Medveds 1242 Aizputes vidusskola 00:18:51 +00:00 1000
2 Aivis Šiliņš 1103 Rīgas Tehniskā koledža 00:21:22 +02:31 882
3 Jānis Gailītis 1329 Smiltenes vidusskola 00:21:23 +02:32 882
4 Valters Klaucāns 1105 Rīgas Tehniskā koledža 00:21:46 +02:55 866
5 Linards Nikolass Ņikiforovs 1249 Aizputes vidusskola 00:22:43 +03:52 830
6 Mareks Korns 1369 Tukuma 2. vidusskola 00:23:13 +04:22 812
7 Mārcis Bogdānovs 1463 Rīgas Jāņa Poruka vidusskola 00:25:42 +06:51 733
8 Tomass Neuss-Lucs 1322 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:25:42 +06:51 733
9 Timurs Friclers 1360 Maratona klubs 00:27:32 +08:41 685
10 Toms Straume 1332 LU 00:27:39 +08:48 682
11 Artūrs Āboltiņš 1104 Rīgas Tehniskā koledža 00:28:35 +09:44 659
12 Madars Pūpols 1244 Aizputes vidusskola 00:29:07 +10:16 647
13 Kristers Grava 1188 Jelgavas 4.vidusskola 00:32:09 +13:18 586
14 Gvido Bambulis 1137 Lejasciema vidusskola 00:35:34 +16:43 530
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Diāna Dude 11124 Jelgavas valsts ģimnāzija 00:25:04 +00:00 1000
2 Sindija Zaula 1260 Limbažu Salacgrīvas sporta skola 00:28:15 +03:11 887
3 Linda Lazdiņa 1327 RPIVA 00:39:09 +14:05 640
4 Betija Līcīte 1164 Engures vidusskola 00:40:46 +15:42 615
5 Monta Sileniece 11088 Smiltenes vidusskola 00:41:49 +16:45 599