LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Bērziņš 6290 Kuldīga 01:59:27 VL2 1 V1 +00:00 +00:00 00:44 1000 164 1164
2 Jevgēņijs Turkins 6298 Baltais 02:00:26 VL2 2 V2 +00:59 +00:59 00:55 992 131 1123
3 Dāvis Dišlers 6265 Ozons 02:00:56 VLJ 1 V3 +01:29 +00:00 00:46 988 157 1145
4 Uldis Kļaviņš 6069 VSK Noskrien Rieksti 02:03:15 VL2 3 V4 +03:48 +03:48 00:27 969 267 1236
5 Andris Ronimoiss 6119 Inov-8 / OSveikals.lv 02:07:39 VL2 4 V5 +08:12 +08:12 00:27 936 267 1203
6 Jānis Kūms 6156 Inov-8 I OSveikals.lv 02:09:05 VL2 5 V6 +09:38 +09:38 00:30 925 240 1165
7 Pēteris Grīviņš 6225 Inov-8 / OSveikals.lv 02:12:22 VL2 6 V7 +12:55 +12:55 00:34 902 212 1114
8 Artūrs Ločmelis 6154 Patria Sportland 02:14:39 VL2 7 V8 +15:12 +15:12 00:33 887 218 1105
9 Uldis Klepers 6042 Ziemeļkurzeme OK / 30draugi.lv 02:16:34 VL2 8 V9 +17:07 +17:07 00:32 875 225 1100
10 Ilona Marhele 6161 Alūksne 02:19:27 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 00:33 1000 273 1273
11 Andis Dēze 6165 Maratona Klubs / Dion Sportlab 02:19:27 VL2 9 V10 +20:00 +20:00 01:06 857 109 966
12 Jevgeņijs Stepanovs 6116 DzSK Lokomotīve 02:19:45 VL2 10 V11 +20:18 +20:18 00:33 855 218 1073
13 Artūrs Blūmiņš 6114 Virsotne / MARMOT 02:20:45 VL2 11 V12 +21:18 +21:18 00:56 849 129 978
14 Raivis Reinfelds 6136 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 02:21:23 VL2 12 V13 +21:56 +21:56 00:24 845 300 1145
15 Ainārs Kumpiņš 6080 PaBaso.lv / VSK Noskrien 02:21:25 VL2 13 V14 +21:58 +21:58 00:37 845 195 1040
16 Jānis Šņoriņš 6137 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 02:21:51 VLJ 2 V15 +22:24 +20:55 00:25 842 288 1130
17 Andris Sprūds 6074 Divplākšņi / VSK Noskrien 02:23:50 VL2 14 V16 +24:23 +24:23 00:36 830 200 1030
18 Juris Gudēvics - Liepiņš 6109 VSK Noskrien 02:24:11 VL2 15 V17 +24:44 +24:44 00:30 828 240 1068
19 Ritvars Kalniņš 6040 Skrienam kopā 02:24:37 VL3 1 V18 +25:10 +00:00 00:42 826 171 997
20 Kalvis Alseika 6130 Maratona Klubs 02:24:52 VLJ 3 V19 +25:25 +23:56 00:41 825 176 1001
21 Irita Puķīte 6260 Saulkrasti 02:25:39 SL3 1 S2 +06:12 +00:00 00:34 957 265 1222
22 Konstantīns Biktimirovs 6173 VSK Noskrien/Vichy 02:27:21 VL2 16 V20 +27:54 +27:54 00:43 811 167 978
23 Salvis Brasavs 6070 02:27:59 VL3 2 V21 +28:32 +03:22 00:44 807 164 971
24 Anita Kažemāka 6232 Adidas / Preiļu siers 02:28:30 SL2 2 S3 +09:03 +09:03 01:16 939 118 1057
25 Valdis Ņilovs 6013 VSK Noskrien 02:28:56 VL3 3 V22 +29:29 +04:19 00:31 802 232 1034
26 Andis Gailis 6266 Kocēnu novads 02:29:17 VL3 4 V23 +29:50 +04:40 00:37 800 195 995
27 Pāvels Baikovs 6216 PATRIA SPORTLAND 02:29:23 VL2 17 V24 +29:56 +29:56 00:51 800 141 941
28 Igors Šutovs 6044 02:29:50 VL2 18 V25 +30:23 +30:23 00:46 797 157 954
29 Andris Ludriks 6006 VSK Noskrien Rieksti 02:30:18 VL3 5 V26 +30:51 +05:41 00:29 795 248 1043
30 Guntis Šmaukstelis 6035 Čop čop čop 02:30:40 VL2 19 V27 +31:13 +31:13 00:30 793 240 1033
31 Artis Pūcītis 6243 02:32:30 VL2 20 V28 +33:03 +33:03 00:42 783 171 954
32 Jānis Šnepste 6198 Lokomotīve 02:32:51 VL3 6 V29 +33:24 +08:14 00:43 781 167 948
33 Maksim Klimov 16141 kiev.ua 02:33:01 VL2 21 V30 +33:34 +33:34 00:52 781 138 919
34 Kaspars Pētersons 6031 VSK Noskrien 02:33:52 VL2 22 V31 +34:25 +34:25 00:37 776 195 971
35 Juris Redisons 16137 LVM 02:34:52 VL3 7 V32 +35:25 +10:15 00:44 771 164 935
36 Linda Boldāne 6158 SPORTLAND 02:35:09 SL2 3 S4 +15:42 +15:42 00:45 899 200 1099
37 Edgars Kokorevics 6297 MAILIGEN 02:35:35 VL2 23 V33 +36:08 +36:08 00:31 768 232 1000
38 Žydrūnas Baltrušaitis 6100 Na, pagauk! 02:35:51 VL3 8 V34 +36:24 +11:14 00:58 766 124 890
39 Līga Briža 6147 DNB banka 02:36:29 SL2 4 S5 +17:02 +17:02 -1:-46 891 0 891
40 Mārtiņš Miķelsons 6014 www.lmp.lv / VSK Noskrien 02:36:30 VL3 9 V35 +37:03 +11:53 00:43 763 167 930
41 Aldis Bušs 6141 SK Tērauds 02:36:38 VL2 24 V36 +37:11 +37:11 00:38 763 189 952
42 Gints Krastiņš 6095 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:36:38 VL2 25 V37 +37:11 +37:11 00:50 763 144 907
43 Kristaps Epners 6118 DOMDARIS 02:36:41 VL3 10 V38 +37:14 +12:04 00:39 762 185 947
44 Anete Švilpe 6183 VSK Noskrien Vāveres 02:36:41 SLJ 1 S6 +17:14 +00:00 00:34 890 265 1155
45 Artūrs Vaselis 16153 Patria 02:37:31 VL2 26 V39 +38:04 +38:04 00:45 758 160 918
46 Vents Lupkins 6264 02:37:33 VL2 27 V40 +38:06 +38:06 01:02 758 116 874
47 Danila Seluto 6094 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:38:10 VL2 28 V41 +38:43 +38:43 01:13 755 99 854
48 Normunds Kuzāks 6138 SK Sigulda 02:39:01 VL2 29 V42 +39:34 +39:34 00:50 751 144 895
49 Andris Bāliņš 6001 VSK Noskrien 02:39:27 VL2 30 V43 +40:00 +40:00 00:35 749 206 955
50 Andis Geste 6296 VSK Noskrien 02:39:29 VL2 31 V44 +40:02 +40:02 00:33 749 218 967
51 Andris Drešmanis 6057 DzSK Lokomotīve 02:39:55 VL3 11 V45 +40:28 +15:18 00:41 747 176 923
52 Mārtiņš Liberts 6041 02:40:06 VL2 32 V46 +40:39 +40:39 00:32 746 225 971
53 Ģirts Bulāns 6053 02:40:14 VL2 33 V47 +40:47 +40:47 00:32 745 225 970
54 Kaspars Boriss 6199 Happy To Move 02:40:35 VL2 34 V48 +41:08 +41:08 00:58 744 124 868
55 Artūrs Kabels 6162 Kandava - Rūmene 02:40:45 VL2 35 V49 +41:18 +41:18 00:42 743 171 914
56 Edgars Bukšs 6103 CBS Igate 02:40:59 VL2 36 V50 +41:32 +41:32 00:37 742 195 937
57 Kārlis Fogelis 6242 02:40:59 VLJ 4 V51 +41:32 +40:03 01:07 742 107 849
58 Voldemārs Ārons 6281 Jensen Metal 02:42:04 VLJ 5 V52 +42:37 +41:08 00:33 737 218 955
59 Kristaps Pilskalns 6219 Gentlemen's Club & Vichy 02:42:08 VL2 37 V53 +42:41 +42:41 00:33 737 218 955
60 Laura Čakle 6089 Moller Auto Ventspils 02:42:14 SL2 5 S7 +22:47 +22:47 00:36 860 250 1110
61 Viesturs Zimackis 6108 02:42:26 VL2 38 V54 +42:59 +42:59 00:38 735 189 924
62 Dana Mačtama 6300 Moller Auto Ventspils 02:42:29 SL2 6 S8 +23:02 +23:02 00:49 858 184 1042
63 Daumants Putnis 6062 SSK Bebra 02:44:02 VL3 12 V55 +44:35 +19:25 00:38 728 189 917
64 Sandis Pētersons 6272 Swedbank 02:45:03 VL2 39 V56 +45:36 +45:36 00:49 724 147 871
65 Edgars Bremze 6149 Izturība 02:45:40 VL3 13 V57 +46:13 +21:03 00:40 721 180 901
66 Rihards Siņicins 6268 02:45:44 VL2 40 V58 +46:17 +46:17 00:49 721 147 868
67 Juris Černadjevs 6051 02:45:48 VL3 14 V59 +46:21 +21:11 00:52 720 138 858
68 Jolanta Ivanova 6020 VSK Noskrien 02:46:45 SL2 7 S9 +27:18 +27:18 00:53 836 170 1006
69 Nauris Aukmanis 6153 Patria Sportland 02:46:54 VL2 41 V60 +47:27 +47:27 00:28 716 257 973
70 Jānis Vītols 6018 02:47:02 VL4 1 V61 +47:35 +00:00 00:55 715 131 846
71 Arvis Skrējāns 6145 02:47:03 VL2 42 V62 +47:36 +47:36 00:41 715 176 891
72 Pēteris Kaļiņins 6121 Moller Auto Ventspils 02:47:15 VL3 15 V63 +47:48 +22:38 00:41 714 176 890
73 Alberts Dambis 6009 Insalvo 02:47:49 VL2 43 V64 +48:22 +48:22 00:39 712 185 897
74 Valdis Kulpe 6150 Izturība 02:47:51 VL3 16 V65 +48:24 +23:14 00:36 712 200 912
75 Kaidi Keir Kukk 16164 Salomon | Taku Skrējējs 02:48:52 SLJ 2 S10 +29:25 +12:11 00:41 826 220 1046
76 Toms Kaufmanis 6129 Maratona klubs / Sportacentrs.com 02:49:09 VLJ 6 V66 +49:42 +48:13 00:49 706 147 853
77 Dainis Saukāns 6005 02:50:32 VL3 17 V67 +51:05 +25:55 01:04 700 113 813
78 Artūrs Ketlers 6000 VSK Noskrien / SK Dzērvene 02:50:45 VLJ 7 V68 +51:18 +49:49 00:33 700 218 918
79 Vytautas Juodagalvis 6170 AlkoBikers 02:50:52 VL2 44 V69 +51:25 +51:25 00:54 699 133 832
80 Kārlis Būmans 6126 VSK Noskrien 02:52:19 VLJ 8 V70 +52:52 +51:23 00:46 693 157 850
81 Arnis Ābelīte 6180 Virsotne/Marmot 02:52:28 VL3 18 V71 +53:01 +27:51 00:34 693 212 905
82 Māris Heinols 6191 Kocēnu novads 02:52:38 VL3 19 V72 +53:11 +28:01 00:56 692 129 821
83 Ruben Martinez 6017 02:52:48 VL2 45 V73 +53:21 +53:21 00:37 691 195 886
84 Kirils Boiko 6030 02:52:56 VL2 46 V74 +53:29 +53:29 00:52 691 138 829
85 Ilze Limanāne 6004 VSK Noskrien Vāveres 02:53:00 SL2 8 S11 +33:33 +33:33 00:35 806 257 1063
86 Armands Lunts 6054 VSK Noskrien 02:53:01 VL3 20 V75 +53:34 +28:24 00:58 690 124 814
87 Viviana Kirilova 6117 VSK Noskrien Vāveres 02:53:37 SL3 2 S12 +34:10 +27:58 00:43 803 209 1012
88 Edmunds Gržibovskis 6063 VSK noskrien / SK Dzērvene 02:53:49 VL3 21 V76 +54:22 +29:12 00:59 687 122 809
89 Zanda Kārkliņa 6148 Baldones sieviešu skriešanas komanda 02:54:17 SL3 3 S13 +34:50 +28:38 01:14 800 122 922
90 Aijens Trušins 6228 Laimes Balodītis 02:54:18 VLJ 9 V77 +54:51 +53:22 00:58 685 124 809
91 Raimonds Ronis 6008 02:54:57 VL2 47 V78 +55:30 +55:30 00:51 683 141 824
92 Mikus Krevics 6278 ATEA Global Services 02:55:00 VLJ 10 V79 +55:33 +54:04 01:11 683 101 784
93 Toms Eglijs 16157 02:56:24 VLJ 11 V80 +56:57 +55:28 00:54 677 133 810
94 Jānis Jurševskis 6271 02:56:30 VL2 48 V81 +57:03 +57:03 00:52 677 138 815
95 Artūrs Topecs 6019 SK Dzērvene II 02:57:22 VL2 49 V82 +57:55 +57:55 00:49 673 147 820
96 Arūnas Dubinskas 6113 02:58:02 VL3 22 V83 +58:35 +33:25 00:48 671 150 821
97 Arvīds Germovs 6052 02:58:04 VL3 23 V84 +58:37 +33:27 01:08 671 106 777
98 Gints Bērziņš 6197 Mana Ģimene un Draugi 02:58:55 VL2 50 V85 +59:28 +59:28 00:48 668 150 818
99 Vladislavs Aļehnovičs 6060 KROKUS 02:59:11 VL2 51 V86 +59:44 +59:44 00:31 667 232 899
100 Rasa Grāvīte 6204 02:59:33 SLJ 3 S14 +40:06 +22:52 01:06 777 136 913
101 Uvis Braunfelds 6122 Moller Auto Ventspils 02:59:38 VL3 24 V87 +1:00:11 +35:01 00:51 665 141 806
102 Uldis Kirtovskis 6029 Izturība 03:00:01 VL4 2 V88 +1:00:34 +12:59 01:08 664 106 770
103 Mārcis Smalkais 6034 03:01:07 VL2 52 V89 +1:01:40 +1:01:40 00:37 660 195 855
104 Zane Muceniece 6188 Izturība 03:01:08 SL2 9 S15 +41:41 +41:41 00:44 770 205 975
105 Ģirts Vēsma 6028 03:01:19 VL4 3 V90 +1:01:52 +14:17 00:53 659 136 795
106 Ronalds Zarīts 6247 Scope Sports 03:01:32 VL2 53 V91 +1:02:05 +1:02:05 00:51 658 141 799
107 Žanis Cibuļskis 6168 03:02:10 VL2 54 V92 +1:02:43 +1:02:43 00:44 656 164 820
108 Ludmila Joce 6120 Moller Auto Ventspils 03:02:26 SL3 4 S16 +42:59 +36:47 01:14 764 122 886
109 Raitis Gržibovskis 6217 03:02:27 VL2 55 V93 +1:03:00 +1:03:00 01:26 655 84 739
110 Žanis Lulle 6273 BALTAIS 03:02:35 VL2 56 V94 +1:03:08 +1:03:08 00:42 654 171 825
111 Mārtiņš Priede 6239 Lattelecom Rīgas maratons 03:02:37 VL2 57 V95 +1:03:10 +1:03:10 00:45 654 160 814
112 Dāvis Plotnieks 6159 GoPro Team 03:02:37 VL2 58 V96 +1:03:10 +1:03:10 00:45 654 160 814
113 Lita Dzelme 6115 03:02:47 SL3 5 S17 +43:20 +37:08 00:55 763 164 927
114 Rolands Štrehers 6254 VSK Noskrien 03:03:17 VL2 59 V97 +1:03:50 +1:03:50 00:37 652 195 847
115 Magnus Zalsters 6047 03:03:22 VL2 60 V98 +1:03:55 +1:03:55 01:07 651 107 758
116 Niklāvs Emīls Eglītis 6209 03:03:30 VLJ 12 V99 +1:04:03 +1:02:34 00:52 651 138 789
117 Valdis Prauliņš 6101 Čiekurkalna Road Runners 03:03:36 VL3 25 V100 +1:04:09 +38:59 00:50 651 144 795
118 Mārtiņš Eglijs 6286 Tikko precējušies 03:03:40 VL2 61 V101 +1:04:13 +1:04:13 01:09 650 104 754
119 Andris Bērziņš 6106 03:04:39 VL3 26 V102 +1:05:12 +40:02 01:09 647 104 751
120 Agnese Zeltiņa 6295 03:05:26 SL2 10 S18 +45:59 +45:59 01:31 752 99 851
121 Kristaps Caune 6016 CaunietisLV 03:06:00 VLJ 13 V103 +1:06:33 +1:05:04 00:35 642 206 848
122 Māris Dazarts 6302 03:06:13 VL2 63 V104 +1:06:46 +1:06:46 01:07 641 107 748
123 Jānis Pārums 6262 Projekts Etiopietis 03:06:13 VL2 62 V105 +1:06:46 +1:06:46 01:09 641 104 745
124 Elīna Masteiko 6140 SK Sigulda 03:06:29 SL2 11 S19 +47:02 +47:02 00:45 748 200 948
125 Guntars Būmans 6127 VSK Noskrien 03:06:59 VL3 27 V106 +1:07:32 +42:22 01:18 639 92 731
126 Anrijs Terauds 6231 03:07:37 VL3 28 V107 +1:08:10 +43:00 00:53 637 136 773
127 Haralds Krievs 6046 :) 03:07:39 VL3 29 V108 +1:08:12 +43:02 00:51 637 141 778
128 Ainārs Gudēvics 6068 VSK Noskrien 03:07:46 VL2 64 V109 +1:08:19 +1:08:19 00:38 636 189 825
129 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds 6224 Siguldas Maratona klubs / 405B 03:07:54 VL2 65 V110 +1:08:27 +1:08:27 00:51 636 141 777
130 Vitālijs Golubeckis 6196 VSK Noskrien 03:08:22 VLJ 14 V111 +1:08:55 +1:07:26 01:12 634 100 734
131 Jūlija Vēvere 6193 03:08:30 SL2 12 S20 +49:03 +49:03 01:22 740 110 850
132 Sandis Pavļukevičs 6263 03:08:47 VL2 66 V112 +1:09:20 +1:09:20 01:37 633 74 707
133 Ieva Upmace-Grīviņa 6220 Surikati 03:08:54 SL2 13 S21 +49:27 +49:27 00:57 738 158 896
134 Andris Orniņš 6012 03:09:13 VL2 67 V113 +1:09:46 +1:09:46 00:44 631 164 795
135 Mariss Zigats 6213 VSK Noskrien 03:09:43 VL2 68 V114 +1:10:16 +1:10:16 00:43 630 167 797
136 Aigars Beks 6104 03:09:44 VL3 30 V115 +1:10:17 +45:07 01:06 630 109 739
137 Rainers Meiers 6187 VSK Noskrien 03:09:57 VL4 4 V116 +1:10:30 +22:55 01:02 629 116 745
138 Līga Irbe 6255 Talsu pauguraines Zaķi 03:09:59 SL2 14 S22 +50:32 +50:32 00:37 734 243 977
139 Edmundas Šmitas 6214 03:10:11 VL3 31 V117 +1:10:44 +45:34 01:22 628 88 716
140 Edgars Balodis 6291 Engures sportam 03:10:53 VL2 69 V118 +1:11:26 +1:11:26 00:36 626 200 826
141 Valentīns Ščedrovs 6284 Supercompensation 03:11:21 VL3 32 V119 +1:11:54 +46:44 00:52 624 138 762
142 Kaspars Dzintars 6253 FK BANDAVA 03:11:35 VL3 33 V120 +1:12:08 +46:58 01:16 623 95 718
143 Ieva Zirne 6010 03:12:02 SL2 15 S23 +52:35 +52:35 00:48 726 188 914
144 Artūrs Pielēns-Pelēns 6143 Lattelecom 03:12:14 VL2 70 V121 +1:12:47 +1:12:47 01:22 621 88 709
145 Aldis Berķis 6301 Priekules veloklubs 03:12:37 VL2 71 V122 +1:13:10 +1:13:10 01:26 620 84 704
146 Ritvars Bikšis 6169 socktoys.lv 03:13:04 VL2 72 V123 +1:13:37 +1:13:37 00:30 619 240 859
147 Eduards Mozulis 6144 Engures Sportam 03:13:12 VLJ 15 V124 +1:13:45 +1:12:16 01:28 618 82 700
148 Sigita Vāce 6275 smile&run 03:13:15 SL2 16 S24 +53:48 +53:48 00:44 722 205 927
149 Agnis Murnieks 6045 OVI 03:13:24 VL2 73 V125 +1:13:57 +1:13:57 00:42 618 171 789
150 Aļģirts Valužis 6218 Priekules veloklubs 03:13:35 VL3 34 V126 +1:14:08 +48:58 01:11 617 101 718
151 Līga Līce 6056 DzSK Lokomotīve 03:13:57 SL3 6 S25 +54:30 +48:18 00:44 719 205 924
152 Raimonds Biedrītis 6075 Grauda Spēks 03:14:14 VL2 74 V127 +1:14:47 +1:14:47 00:59 615 122 737
153 Jānis Vizulis 6206 03:14:26 VL2 75 V128 +1:14:59 +1:14:59 00:39 614 185 799
154 Guntars Siliņš 6061 KROKUS 03:14:42 VL3 35 V129 +1:15:15 +50:05 01:13 614 99 713
155 Arnis Pokšāns 6067 Abas Kreisās Kājas 03:14:59 VL3 36 V130 +1:15:32 +50:22 00:57 613 126 739
156 Māris Vizulis 6146 DNB banka 03:15:50 VL2 76 V131 +1:16:23 +1:16:23 01:03 610 114 724
157 Aleksandrs Dupats 6210 Moller Auto Ventspils 03:16:00 VL3 37 V132 +1:16:33 +51:23 01:08 609 106 715
158 Arnis Mālbergs 6280 VSK Noskrien 03:16:41 VL2 77 V133 +1:17:14 +1:17:14 01:11 607 101 708
159 Zane Dziļuma 6039 03:17:14 SL2 17 S26 +57:47 +57:47 01:18 707 115 822
160 Kristīne Leja 6134 03:17:20 SL2 18 S27 +57:53 +57:53 01:12 707 125 832
161 Heiki Prants 6105 Võru Suusaklubi 03:17:21 VL3 38 V134 +1:17:54 +52:44 00:39 605 185 790
162 Uģis Bents 6059 03:18:32 VL2 78 V135 +1:19:05 +1:19:05 01:23 602 87 689
163 Agita Grizāne 6025 VSK Noskrien 03:19:48 SL2 19 S28 +1:00:21 +1:00:21 01:18 698 115 813
164 Erlens Grunckis 6215 03:20:12 VL3 39 V136 +1:20:45 +55:35 00:55 597 131 728
165 Roberts Sļadzevskis 16129 Robbie`n`zone 03:20:20 VL2 79 V137 +1:20:53 +1:20:53 01:16 596 95 691
166 Iveta Leja 6190 VSK Noskrien 03:20:55 SL3 7 S29 +1:01:28 +55:16 01:06 694 136 830
167 Dzintars Dūdiņš 6133 Siguldas Maratona klubs 03:21:25 VL3 40 V138 +1:21:58 +56:48 01:04 593 113 706
168 Jeļena Heringa 6132 Skriešanas akademija 03:21:38 SL3 8 S30 +1:02:11 +55:59 01:04 692 141 833
169 Antra Dumbrovska 6081 03:22:23 SL2 20 S31 +1:02:56 +1:02:56 00:51 689 176 865
170 Kaspars Rolavs 6258 Liepājas Sporta pārvalde 03:22:26 VL2 80 V139 +1:22:59 +1:22:59 01:27 590 83 673
171 Kaspars Zeme 16161 03:23:08 VL2 81 V140 +1:23:41 +1:23:41 01:46 588 68 656
172 Artūrs Jermolovs 6179 VSK Noskrien 03:23:17 VL2 82 V141 +1:23:50 +1:23:50 01:08 588 106 694
173 Līga Linuža 6240 03:23:17 SLJ 4 S32 +1:03:50 +46:36 01:08 686 132 818
174 Dace Ancāne 6226 Baltais 03:23:20 SL2 21 S33 +1:03:53 +1:03:53 00:52 686 173 859
175 Sintija Arbidāne 6279 Legs Miserables / VENDEN 03:23:24 SL2 22 S34 +1:03:57 +1:03:57 00:58 686 155 841
176 Oksana Juvčenko 6186 03:23:30 SL2 23 S35 +1:04:03 +1:04:03 00:46 685 196 881
177 Raimonds Auziņš 6248 03:23:35 VL3 41 V142 +1:24:08 +58:58 01:42 587 71 658
178 Inga Ziediņa 6066 Maratona klubs/ VSK Noskrien 03:24:00 SL3 9 S36 +1:04:33 +58:21 00:52 684 173 857
179 Kristīne Gržibovska 6002 VSK Noskrien / SK Dzērvene 03:25:12 SL2 24 S37 +1:05:45 +1:05:45 00:45 680 200 880
180 Dace Hartmane 6256 Talsu pauguraines Zaķi 03:26:08 SL3 10 S38 +1:06:41 +1:00:29 01:01 677 148 825
181 Madara Apsalone 6246 03:26:14 SL2 25 S39 +1:06:47 +1:06:47 01:00 676 150 826
182 Andris Rozenbergs 6139 SK Sigulda 03:26:37 VL3 42 V143 +1:27:10 +1:02:00 01:15 578 96 674
183 Rihards Rušenieks 6174 03:26:43 VL2 83 V144 +1:27:16 +1:27:16 00:54 578 133 711
184 Inga Kjakste 6175 03:26:43 SL2 26 S40 +1:07:16 +1:07:16 00:39 675 231 906
185 Santa Puriņa 6227 03:26:59 SL3 11 S41 +1:07:32 +1:01:20 01:15 674 120 794
186 Andis Krīgers 6237 Swedbank 03:27:21 VL2 84 V145 +1:27:54 +1:27:54 01:01 576 118 694
187 Indra Kļaviņa 6267 03:27:33 SL2 27 S42 +1:08:06 +1:08:06 01:13 672 123 795
188 Uldis Kuplais 6185 VSK Noskrien 03:28:43 VL3 43 V146 +1:29:16 +1:04:06 00:36 572 200 772
189 Krišjānis Neijs 6079 VSK Noskrien 03:30:14 VL2 85 V147 +1:30:47 +1:30:47 00:35 568 206 774
190 Jānis Marčinkus 6110 Rīgas satiksme / Arodbiedrība / SK Ozolnieki 03:30:40 VL4 5 V148 +1:31:13 +43:38 01:07 567 107 674
191 Anna Ozoliņa 6277 03:30:44 SL2 28 S43 +1:11:17 +1:11:17 01:02 662 145 807
192 Natālija Treulande 6107 VSK Noskrien 03:30:51 SL2 29 S44 +1:11:24 +1:11:24 00:49 661 184 845
193 Kalvis Silgals 6234 03:30:56 VL2 86 V149 +1:31:29 +1:31:29 01:38 566 73 639
194 Arvis Stivriņš 6131 Sporta Patriots 03:31:00 VL2 87 V150 +1:31:33 +1:31:33 00:45 566 160 726
195 Arnis Kuzmanis 6212 AkmensDizains.lv 03:31:05 VL3 44 V151 +1:31:38 +1:06:28 01:37 566 74 640
196 Sintija Langenfelde 6208 03:31:07 SL2 31 S45 +1:11:40 +1:11:40 00:47 661 191 852
197 Aija Freiberga 6098 03:31:07 SL2 30 S46 +1:11:40 +1:11:40 00:48 661 188 849
198 Danute Fībiga-Daukšte 6043 03:31:08 SL2 32 S47 +1:11:41 +1:11:41 00:46 660 196 856
199 Līga Rukšāne 6038 Mana mīļākā komanda 03:31:13 SL2 33 S48 +1:11:46 +1:11:46 01:06 660 136 796
200 Stanislav Biktimirov 6172 VSK Noskrien 03:31:53 VL3 45 V152 +1:32:26 +1:07:16 01:15 564 96 660
201 Santa Birģele 6021 03:32:06 SL2 34 S49 +1:12:39 +1:12:39 01:14 657 122 779
202 Sergej Zykau 6304 ???????? 03:32:34 VL4 6 V153 +1:33:07 +45:32 01:18 562 92 654
203 Zane Vanaga 6011 VSK Noskrien 03:33:19 SL2 35 S50 +1:13:52 +1:13:52 00:37 654 243 897
204 Ervīns Ozoliņš 6026 SK CONCOMBRES 03:33:28 VL3 46 V154 +1:34:01 +1:08:51 00:58 560 124 684
205 Didzis Raits 6088 Mana mīļākā komanda 03:34:13 VL2 88 V155 +1:34:46 +1:34:46 00:25 558 288 846
206 Aija Rogāle 6050 KROKUS 03:34:21 SL3 12 S51 +1:14:54 +1:08:42 01:18 651 115 766
207 Elīna Jokuma 6269 03:34:44 SL2 36 S52 +1:15:17 +1:15:17 00:51 649 176 825
208 Edgars Zaķis 6207 Brain Games 03:35:23 VL2 89 V156 +1:35:56 +1:35:56 01:15 555 96 651
209 Jana Puze 6229 VSK Noskrien 03:36:16 SL2 37 S53 +1:16:49 +1:16:49 01:16 645 118 763
210 Mareks Tumašs 6071 Galeo Consulting / Spararats 03:36:35 VL3 47 V157 +1:37:08 +1:11:58 00:47 552 153 705
211 Jānis Kalniņš 6003 VSK Noskrien 03:36:52 VL2 90 V158 +1:37:25 +1:37:25 01:22 551 88 639
212 Kristaps Šteinbergs 6192 Legs Misérables 03:37:05 VL2 91 V159 +1:37:38 +1:37:38 01:25 550 85 635
213 Armands Auziņš 6037 03:39:55 VL3 48 V160 +1:40:28 +1:15:18 01:58 543 61 604
214 Madara Tīģere 6077 03:40:11 SLJ 5 S54 +1:20:44 +1:03:30 01:26 633 105 738
215 Ieva Grauduma 6270 03:41:04 SL2 38 S55 +1:21:37 +1:21:37 01:22 631 110 741
216 Kaspars Kārkliņš 6294 03:41:51 VL3 49 V161 +1:42:24 +1:17:14 01:29 538 81 619
217 Tatjana Ļiho 16133 03:42:35 SL3 13 S56 +1:23:08 +1:16:56 01:40 627 90 717
218 Vineta Pētersone 6285 VSK Noskrien / FamilyFun 03:42:52 SL3 14 S57 +1:23:25 +1:17:13 01:00 626 150 776
219 Kristaps Mierkalns 6292 Engures sportam 03:43:30 VL2 92 V162 +1:44:03 +1:44:03 00:37 534 195 729
220 Ingars Šakalis 6076 VSK Noskrien 03:43:40 VL2 93 V163 +1:44:13 +1:44:13 01:00 534 120 654
221 Lauris Lizbovskis 6222 LNT Sports 03:43:41 VL3 50 V164 +1:44:14 +1:19:04 01:41 534 71 605
222 Sergejs Kubraks 6293 Engures Sportam 03:44:36 VL3 51 V165 +1:45:09 +1:19:59 01:52 532 64 596
223 Ieva Tāle-Stangute 6289 Baldones sieviešu skriešanas komanda 03:44:54 SL2 39 S58 +1:25:27 +1:25:27 01:26 620 105 725
224 Zane Timma 6073 SK Katrīna 03:45:58 SL2 40 S59 +1:26:31 +1:26:31 01:33 617 97 714
225 Jurģis Stukuls 6072 SK Katrīna 03:45:58 VL2 94 V166 +1:46:31 +1:46:31 00:26 529 277 806
226 Randa Misāne 6091 03:46:07 SL2 41 S60 +1:26:40 +1:26:40 00:55 617 164 781
227 Selina Trapp 6181 03:46:46 SLJ 6 S61 +1:27:19 +1:10:05 01:27 615 103 718
228 Normunds Davidčuks 6195 Stāmučnieki 03:48:34 VL2 95 V167 +1:49:07 +1:49:07 01:50 523 65 588
229 Egija Biete 6274 BALTAIS 03:48:56 SL2 42 S62 +1:29:29 +1:29:29 01:25 609 106 715
230 Andris Melnis 6111 Olainfarm 03:49:28 VL2 96 V168 +1:50:01 +1:50:01 00:58 521 124 645
231 Zaiga Zvirbule 6241 AEZ 03:49:47 SL4 1 S63 +1:30:20 +00:00 01:41 607 89 696
232 Vitālijs Jakovļevs 6015 www.endo.lv 03:50:05 VL2 97 V169 +1:50:38 +1:50:38 01:44 519 69 588
233 Guntars Priede 6252 03:50:54 VL2 98 V170 +1:51:27 +1:51:27 00:58 517 124 641
234 Jana Romanovska 6205 Zemgales Ziņas 03:52:45 SL2 43 S64 +1:33:18 +1:33:18 01:37 599 93 692
235 Evita Ozola 6090 VSK Noskrien 03:52:56 SL2 44 S65 +1:33:29 +1:33:29 01:07 599 134 733
236 Sabīne Bunere 6055 03:53:00 SL2 45 S66 +1:33:33 +1:33:33 01:50 598 82 680
237 Vilnis Brakovskis 6299 WOOD ART.LV 03:54:09 VL3 52 V171 +1:54:42 +1:29:32 01:42 510 71 581
238 Zanda Taupmana 6085 Maratona klubs / VSK Noskrien 03:54:21 SL3 15 S67 +1:34:54 +1:28:42 01:36 595 94 689
239 Elīna Frīzendorfa 6276 Inov8 I OSVeikals.lv 03:55:51 SL2 46 S68 +1:36:24 +1:36:24 01:33 591 97 688
240 Agris Samcovs 6288 Nike+ Run Club Riga 03:55:52 VL2 99 V172 +1:56:25 +1:56:25 00:31 506 232 738
241 Svetlana Sanceva 6202 NRC 03:55:52 SL2 47 S69 +1:36:25 +1:36:25 01:32 591 98 689
242 Sergejs Maslobojevs 6282 03:55:52 VL2 100 V173 +1:56:25 +1:56:25 00:35 506 206 712
243 Valdis Bergs 6250 03:56:13 VL2 101 V174 +1:56:46 +1:56:46 01:54 506 63 569
244 Madara Berga 6249 03:56:13 SL2 48 S70 +1:36:46 +1:36:46 01:51 590 81 671
245 Inese Priedīte 6189 03:56:27 SL2 49 S71 +1:37:00 +1:37:00 01:35 590 95 685
246 Mārtiņš Malzubris 16149 Zubru trieciens 03:57:26 VL2 102 V175 +1:57:59 +1:57:59 01:23 503 87 590
247 Mārcis Jēgers 6023 VSK Noskrien / Psyhopath 13 03:57:26 VL2 103 V176 +1:57:59 +1:57:59 01:08 503 106 609
248 Ilona Sedleniece 6233 03:57:29 SL3 16 S72 +1:38:02 +1:31:50 01:26 587 105 692
249 Konstantins Kvasovs 6022 03:57:46 VL2 104 V177 +1:58:19 +1:58:19 01:41 502 71 573
250 Liāna Aldiņa 6102 Kocēnu novads 03:58:20 SL2 50 S73 +1:38:53 +1:38:53 01:42 585 88 673
251 Andis Rinkevics 6283 Mārdža 03:58:42 VL2 105 V178 +1:59:15 +1:59:15 01:33 500 77 577
252 Daiga Vilkaste 6049 03:59:58 SL3 17 S74 +1:40:31 +1:34:19 01:34 581 96 677
253 Juris Opeņhovskis 6064 04:00:27 VL2 106 V179 +2:01:00 +2:01:00 02:00 497 60 557
254 Kristaps Narnickis 6235 Baltais 04:01:17 VLJ 16 V180 +2:01:50 +2:00:21 01:02 495 116 611
255 Oskars Īle 6167 SIA LATTELECOM 04:01:24 VL2 107 V181 +2:01:57 +2:01:57 01:36 495 75 570
256 Dāvis Pērkons 6245 Swedbank 04:01:56 VL2 108 V182 +2:02:29 +2:02:29 00:53 494 136 630
257 Anastasija Čekriževa 6221 SK Tērauds 04:03:10 SL2 51 S75 +1:43:43 +1:43:43 01:03 573 143 716
258 Ginta Viļuma 6182 04:03:55 SL2 52 S76 +1:44:28 +1:44:28 01:38 572 92 664
259 Imants Ločmelis 6082 Nūjo ar vēju 04:04:45 VL4 7 V183 +2:05:18 +1:17:43 01:07 488 107 595
260 Kristiāna Viļuma 6244 04:04:49 SL2 53 S77 +1:45:22 +1:45:22 01:27 570 103 673
261 Ieva Jurēvica 6303 Sportland 04:05:20 SLJ 7 S78 +1:45:53 +1:28:39 00:43 568 209 777
262 Gundars Jurēvics 6163 Kandava / Rūmene 04:05:20 VL3 53 V184 +2:05:53 +1:40:43 00:32 487 225 712
263 Renāte Šmite 6093 Lielvārdes zaķenes 04:06:06 SLJ 8 S79 +1:46:39 +1:29:25 01:16 567 118 685
264 Agnese Meikšāne 6032 Mana mīļākā komanda 04:06:37 SL2 54 S80 +1:47:10 +1:47:10 01:01 565 148 713
265 Māris Zirnis 16125 04:06:37 VL2 109 V185 +2:07:10 +2:07:10 01:03 484 114 598
266 Toms Bomis 6257 04:06:42 VL2 110 V186 +2:07:15 +2:07:15 01:35 484 76 560
267 Krista Bome 6261 04:06:42 SLJ 9 S81 +1:47:15 +1:30:01 01:34 565 96 661
268 Ainars Zēbergs 6177 VSK Noskrien Liepāja 04:07:05 VL3 54 V187 +2:07:38 +1:42:28 01:30 483 80 563
269 Dace Šmite 6092 Lielvārdes Zaķenes 04:07:13 SL3 18 S82 +1:47:46 +1:41:34 01:37 564 93 657
270 Kristaps Zaļkalns 6087 KoBalts 04:07:51 VL2 111 V188 +2:08:24 +2:08:24 00:45 482 160 642
271 Kristīne Zvingevica - Kalniņa 6211 SK Klibā Drosme 04:10:14 SL3 19 S83 +1:50:47 +1:44:35 01:45 557 86 643
272 Evita Biezmane 6112 Olainfarm 04:10:20 SL2 55 S84 +1:50:53 +1:50:53 01:41 557 89 646
273 Lelde Spriņģe 6033 04:13:25 SL2 56 S85 +1:53:58 +1:53:58 01:45 550 86 636
274 Vivita Ruņģe 6238 Nūjo ar vēju 04:13:48 SL3 20 S86 +1:54:21 +1:48:09 01:40 549 90 639
275 Kristiāna Gaižauskiene 6184 Spartaks 04:14:28 SL2 57 S87 +1:55:01 +1:55:01 02:20 548 64 612
276 Anete Kampare 6099 04:14:39 SL2 58 S88 +1:55:12 +1:55:12 02:21 548 64 612
277 Ilze Rata 6097 Exigen Services Latvia #optimized4running 04:16:05 SL4 2 S89 +1:56:38 +26:18 01:29 545 101 646
278 Benita Ločmele 6083 Nūjo ar vēju 04:17:24 SL4 3 S90 +1:57:57 +27:37 01:28 542 102 644
279 Māris Vīlips 6007 04:17:28 VL3 55 V189 +2:18:01 +1:52:51 01:28 464 82 546
280 Miks Užulis 6259 abavaslaivas.lv 04:23:36 VL2 112 V190 +2:24:09 +2:24:09 02:18 453 52 505
281 Romans Šroms 6236 Baltais 04:24:10 VL2 113 V191 +2:24:43 +2:24:43 01:40 452 72 524
282 Reinis Rasa 6223 05:02:19 VL3 56 V192 +3:02:52 +2:37:42 01:47 395 67 462
283 Ilona Ozoliņa 6096 Exigen Services Latvia #optimized4running 05:09:18 SL2 59 S91 +2:49:51 +2:49:51 01:31 451 99 550
284 Igors Morgunovs 6171 Matisons Runner`s Club DNF
285 Mārtiņš Dīcis 6027 VSK Noskrien DNF
286 Ruslans Šuļga 6200 Maratona klubs DNF
287 Daniel Lopes Martins 6178 DNF
288 Mikus Voss 6048 Čop čop čop DNF
289 Konstantīns Krjačko 6084 Ronakochi DNF
290 Aigars Lūsis 6135 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs DNF
291 Nikolajs Saulītis 6024 Limbaži DNF
292 Arūnas Beržinskas 6201 DNF
293 Mihails Seļivanovs 6251 LSC DNF