LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Ogre Mad. Korn. Pokai. Āžuk. Gauja Liep. Kopā
SKOLU ČEMPIONĀTA kopvērtējums
U10V
Vieta Skola Vārds Ogre Mad. Korn. Pokai. Āžuk. Gauja Liep. Kopā
1 Arno Pušņins / Laurenču sākumskola 938 993 1000 1000 981 973 2993
2 Kārlis Bartuševics / Jelgavas 4.vidusskola 939 1000 979 961 958 1000 960 2979
3 Valters Jonass / Aizputes vidusskola 966 1000 972 1000 2972
4 Daniels Lagzdiņš / Aizputes vidusskola 932 999 917 935 2866
5 Kristiāns Ziediņš / Jelgavas 4.vidusskola 947 873 972 912 909 2831
6 Daniels Gribs / Salaspils sporta skola 1000 761 911 906 856 866 2817
7 Rūdolfs Raudziņš / Cēsu pilsētas sporta skola 946 912 891 924 893 2782
8 Dāvis Bautris / Rīga Juglas vidusskola 903 887 896 873 831 891 2690
9 Klāvs Kalniņš / Jelgavas 4.vidusskola 941 715 819 840 778 2600
10 Dāvis Bartuševics / Jelgavas 4.vidusskola 826 825 863 856 870 796 805 2589
11 Valters Pūcītis / Ādažu vidusskola 761 822 910 851 2583
12 Artis Upītis / Jelgavas 4.vidusskola 848 882 838 791 842 2572
13 Toms Vītols / Siguldas pilsētas vidusskola 695 787 800 834 2421
14 Ernests Krūmiņš / Jelgavas 4.vidusskola 781 761 721 817 812 2410
15 Lūkass Ķikusts / Salaspils sporta skola 725 863 788 689 663 724 2376
16 Kristaps Osītis / Mežciema pamatskola 705 788 788 762 734 787 774 2363
17 Kristians Bērziņš / Salacgrīvas vidusskola 794 770 769 2333
18 Valters Lūsis / Jelgavas 4.vidusskola 768 890 664 2322
19 Rūdolfs Leščinskis / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 774 788 735 2297
20 Kristers Bitīts / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 727 648 722 765 777 2269
21 Daniels Salenieks / Jelgavas 4.vidusskola 581 597 780 709 778 2267
22 Renārs Bents / Rīgas 64.vidusskola 671 717 647 722 795 629 2234
23 Egons Krišjānis Nastevičs / Jelgavas 4.vidusskola 658 475 825 612 747 2230
24 Toms Kristiāns Vīksna / Jelgavas 4.vidusskola 791 699 709 727 2227
25 Valters Emīls Triščenko / Liepājas Centra sākumskola 783 718 721 2222
26 Eduards Gauris / Lynxdojo 710 726 751 2187
27 Matīss Malzubris / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 787 694 672 2153
28 Jēkabs Zvagulis / Jaunpils vidusskola 694 654 696 732 2122
29 Kristers Voldemārs Lazda / Dzimtmisas pamatskola 711 699 541 661 2071
30 Klāvs Liepiņš / Engures vidusskola 721 664 589 663 649 2048
31 Ēriks Muško / Jaunpils vidusskola 657 699 589 654 604 652 680 2036
32 Renārs Nils Cintiņš / Engures vidusskola 743 685 600 2028
33 Adrians Pietkūns / Jelgavas 4.vidusskola 750 692 477 570 2012
34 Markuss Zeltagrauds / Aizputes vidusskola 735 621 570 644 630 2009
35 Rihards Zebuliņš / Rīgas 6.vidusskola 718 639 597 608 1965
36 Edijs Mutors / Lazdonas pamatskola 699 542 641 586 607 1947
37 Leo Ivanovs / Rīgas Hanzas vidusskola 610 708 597 572 629 600 1947
38 Erlends Strautmanis / Dzimtmisas pamatskola 949 962 1911
39 Rihards Misjuro / Engures vidusskola 634 643 604 614 622 1899
40 Ginters Bērziņš / Madonas pilsētas 1. vidusskola 977 913 1890
41 Juris Kaldovskis / Ikšķiles vidusskola 602 669 615 1886
42 Kristians Misjuro / Engures vidusskola 658 704 520 1882
43 Klāvs Zemturs / Jelgavas 4.vidusskola 658 671 548 534 544 1877
44 Mārtiņš Voino / Rīgas Valda Zālīša sākumskola 654 597 609 1860
45 Gustavs Stirna / Ikšķiles vidusskola 603 623 629 547 1855
46 Bruno Kumpiņš / Rīgas 25. vidusskola 642 642 554 1838
47 Emīls Rozītis / Jelgavas 4.vidusskola 570 632 572 569 1774
48 Artuss Gasners / Jelgavas 4.vidusskola 615 503 579 422 574 1768
49 Kārlis Spuriņš / DOMDARIS 529 525 578 634 1741
50 Francis Kozlovs / Olaines 1.vidusskola 515 606 609 1730
51 Kārlis Junaks / A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola 517 585 497 459 601 539 1725
52 Rūdolfs Smilga / DOMDARIS 604 514 518 1636
53 Emīls Solovjevs / Kalsnavas pamatskola 843 789 1632
54 Pēteris Arājs / Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 560 527 510 431 1597
55 Markuss Ansons / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 778 805 1583
56 Daniels Lūsis / Rīgas 49.vidusskola 767 796 1563
57 Ralfs Lucaus / Babītes vidusskola 549 494 481 1524
58 Roberts Kanģīzeris / Jaunmārupes pamatskola 710 743 1453
59 Kārlis Daniels Lazda / Dzimtmisas pamatskola 743 691 1434
60 Gustavs Voitenko / Siguldas pilsētas vidusskola 674 685 1359
61 Jurģis Freināts / Engures vidusskola 559 744 1303
62 Krišjānis Ozoliņš / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 479 744 1223
63 Edvards Oškalns / DOMDARIS 675 519 1194
64 Martins Kronbergs / Engures vidusskola 619 546 1165
65 Toms Vizbulis / Engures vidusskola 539 619 1158
66 Mareks Mūrnieks / Engures vidusskola 598 542 1140
67 Kaspars Semjonovs / Engures vidusskola 596 543 1139
68 Endijs Peksis / Jelgavas 4.vidusskola 402 728 1130
69 Ritvars Gailis / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 548 534 1082
70 Raivis Krūmiņš / bmmp 502 489 991
71 Artūrs Roberts Riekstiņš / Jelgavas 4.vidusskola 477 500 977
72 Emils Rāzna / Bergu muzikas un makslas pamatskola 467 434 901
73 Jaroslavs Orbidāns / Salgales pamatskola 858 858
74 Klāvs Kirfs / Aizputes vidusskola 845 845
75 Valters Šakars / Engures vidusskola 838 838
76 Rolands Bajārs / LīgatneVar! 827 827
77 Krists Grava / LīgatneVar! 816 816
78 Eduards Mahts / Lībagu sākumskola 811 811
79 Gustavs Vilnītis / Jelgavas 4.vidusskola 807 807
80 Martins Klaucāns / Mežciema pamatskola 806 806
81 Dāgs Gustavs Garančs / Rīgas Valda Zālīša sākumskola 804 804
82 Roberts Straubergs / Jaunmārupes pamatskola 736 736
83 Kristofers Zelčāns / Ogres 1.vidusskola 736 736
84 Ričards Kokins / Salaspils sporta skola 730 730
85 Miķelis Jānis Šteins / LīgatneVar! 728 728
86 Gustavs Ločmelis / Valmieras Viestura vidusskola 724 724
87 Uvis Čilipāns / Smārdes pamatskola 719 719
88 Markuss Tiesnesis / Stirnubuks / Run 4 Sun 698 698
89 Sanijs Bužoks / Nīkrāces pamatskola 686 686
90 Namejs Dambergs / tukuma ernesta birznieka 1. pamatskola 677 677
91 Jēkabs Pelšs / Jelgavas 4.vidusskola 672 672
92 Deivids Grāvis / Jelgavas 4.vidusskola 668 668
93 Patriks Lode / Smārdes pamatskola 662 662
94 Toms Baškevics / Jelgavas 4.vidusskola 661 661
95 Ričards Ansons / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 655 655
96 Jānis Salcevičs / Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 652 652
97 Kārlis Tamenieks / smārdes pamatskola 639 639
98 Andris Daniels Klagišs / Rīgas 49.vidusskola 636 636
99 Ēriks Eduards Lazda / Dzimtmisas pamatskola 635 635
100 Linards Lūsis / Siguldas pilsētas vidusskola 624 624
101 Patriks Kiršteins / Rīgas 41. vidusskola 622 622
102 Markuss Kāpiņš / Aizputes vidusskola 620 620
103 Ralfs Emīls Enītis / D.Ozoliņa Apes vidusskola 609 609
104 Reinis Vilmanis / Rīgas Franču licejs 599 599
105 Kārlis Jurkāns / Garkalnes Mūzikas un Mākslas vidusskola 593 593
106 Patriks Buliņš / Rīgas 49.PII 592 592
107 Patriks Matīss / Rīgas humanitara gimnazija 591 591
108 Ričards Kleins / Engures vidusskola 590 590
109 Leons Cimmermanis / Berģu muzikas un makslas pamatskola 589 589
110 Kristers Voldem?rs Lazda / dzimtmisas pamatskola 588 588
111 Toms Saulīte / Jelgavas 4.vidusskola 587 587
112 Renārs Buivids / RCHV 581 581
113 Oskars Skarbovskis / Milzkalnes sākumskola 580 580
114 Normunds Isakovs / Lynxdojo 566 566
115 Gustavs Barovskis / Jelgavas 4.vidusskola 556 556
116 Rūdolfs Ose / Smārdes pamatskola 555 555
117 Konstantin Shabalin / rīgas 40.vsk. 551 551
118 Tomass Ļevanovs / Engures vidusskola 542 542
119 Artis Sams / Jelgavas 4.vidusskola 538 538
120 Henrijs Baugers / Jelgavas 4.vidusskola 537 537
121 Liliāna Simsone / Tukuma 2. vidusskola 532 532
122 Leonardo Šteins 508 508
123 Renārs Beirrs-suitums / Tukuma 2. vidusskola 506 506
124 Roberts Cēsnieks / Ezerkrastu pamatskola 502 502
125 Deniss Gasperts / LīgatneVar! 491 491
126 Roberts Toms Lērme / LīgatneVar! 491 491
127 Reinis Meļņiks / LīgatneVar! 476 476
128 Kevins Kvasņins / Maratona klubs 470 470
129 Patriks Kovaļovs / Pokaiņu mežs 470 470
130 Rihards Bramanis / LīgatneVar! 0
U10S
Vieta Skola Vārds Ogre Mad. Korn. Pokai. Āžuk. Gauja Liep. Kopā
1 Marta Kuzņecova / Ādažu sporta skola 1000 1000 1000 1000 1000 1000 3000
2 Annika Zālīte / Ulbrokas vidusskola 981 966 974 997 979 2957
3 Keita Marcinkeviča / Laurenču sākumskola 958 990 976 932 975 2941
4 Melānija Zālīte / Ķekavas visusskola 967 959 922 908 943 935 2869
5 Franciska Liniņa / Preiļu 1.pamatskola 916 889 835 839 2644
6 Anna Goša / Ventspils 4.vidusskola 720 746 864 774 833 742 772 2471
7 Marta Ļaudama / Aizputes vidusskola 752 714 710 739 791 839 2382
8 Keita Zelle / Jelgavas 4.vidusskola 791 679 600 869 540 2339
9 Alise Gabriela Miteniece / Jēkabpils pamatskola 778 716 801 2295
10 Laura Vētra / Jelgavas 4.vidusskola 720 672 549 869 536 2261
11 Elīna Biseniece / Mežciema pamatskola 715 727 724 2166
12 Nikola Bogača / Rīgas 93.vidusskola 683 699 757 2139
13 Amanda Degaine / Jelgavas 4.vidusskola 652 942 512 2106
14 Katrīna Gedroviča / Jaunmārupes pamatskola 859 654 563 503 2076
15 Kate Krūmiņa / Jelgavas 4.vidusskola 655 742 536 632 2029
16 Liene Rozenberga / Siguldas pilsētas vidusskola 665 744 615 538 560 507 500 2024
17 Alise Stacēviča / Rīgas Juglas vidusskola 632 618 621 626 1879
18 Eleonora Kristiana Labsvīra / Siguldas Pilsētas vidusskola 549 629 624 489 518 1802
19 Elīna Šeimane / Jelgavas 4.vidusskola 608 638 529 546 1792
20 Elizabete Patrīcija Stirna / Ikšķiles vidusskola 591 572 605 570 1768
21 Elīna Redisone / A.Brigaderes pamatskola-TDP 588 572 585 590 1763
22 Eva Celitāne / Engures vidusskola 595 531 573 573 1741
23 Emīlija Lucaua / Babītes vidusskola 574 590 572 1736
24 Estere Jungfermane / Jelgavas 4.vidusskola 607 546 576 541 1729
25 Samanta Valdmane / Engures vidusskola 597 531 574 554 1725
26 Veronika Šeimane / Jelgavas 4.vidusskola 607 480 576 541 1724
27 Anna Pētersone / Jelgavas 4.vidusskola 609 547 444 463 536 1692
28 Marija Anete Silava / Jelgavas 4.vidusskola 587 566 444 463 537 1690
29 Renāte Budze / Jelgavas 4.vidusskola 596 546 476 540 1682
30 Kate Jukuma / Siguldas pilsētas vidusskola 538 560 507 500 1605
31 Katrīna Levkāne / Ikšķiles vidusskola 504 481 542 1527
32 Marta Klaucāne / Engures vidusskola 453 508 553 1514
33 Annija Horste / Engures vidusskola 442 509 502 454 1465
34 Gunita Ilgaža / Jelgavas 4.vidusskola 462 445 473 1380
35 Liepa Ludrika / Āgenskalna sākumskola 692 650 1342
36 Katrīna Pļaviņa / Rīgas 64.vidusskola 419 411 256 497 1327
37 Evita Iesalniece / Jēkabpils pamatskola 703 600 1303
38 Elma Bremze / Ikšķiles vidusskola 645 636 1281
39 Kitija Bērziņa / Engures vidusskola 584 590 1174
40 Līva Viola Trifānova / Engures vidusskola 525 590 1115
41 Marta Kurņecova 1000 1000
42 Anete Ozoliņa / Jaunmārupes pamatskola 808 808
43 Sintija Gaile / Jelgavas 4.vidusskola 791 791
44 Līna Mateiko / Jelgavas 4.vidusskola 789 789
45 Elīna Dmitrijeva / Jelgavas 4.vidusskola 767 767
46 Keita Majore / Jelgavas 4.vidusskola 758 758
47 Elizabete Zelučāne / Ogres 1.vidusskola 757 757
48 Lūcija Epnere / domdaris 731 731
49 Elza Černuho / Jelgavas 4.vidusskola 724 724
50 Kellija Liepa / Nīkrāces pamatskola 710 710
51 Laura Kranāte / D.Ozoliņa Apes vidusskola 703 703
52 Solvita Taratutina / LīgatneVar! 665 665
53 Katrīna Grīnfīlde / J. Čakstes Liepājas 10. vidusskola 653 653
54 Estere Grandava / D.Ozoliņa Apes vidusskola 649 649
55 Laura Kallase / SPORTLAND 644 644
56 Keita Lapiņa / Engures vidusskola 643 643
57 Amēlija Zaķe / Cēsu pilsētas sporta skola 635 635
58 Evelīna Romanova / Jelgavas 4.vidusskola 627 627
59 Nikola Račkauska / Nīkrāces pamatskola 625 625
60 Edijs Veismanis / Engures vidusskola 616 616
61 Evelīna Rumba / Jura Neikena Dikļ pamatskola 598 598
62 Katrīna Ose / Smārdes pamatskola 559 559
63 Elīna Pilmane / Smārdes pamatskola 559 559
64 Nikola Levica / Nīkrāces pamatskola 555 555
65 Ance Daibe / Jelgavas 4.vidusskola 554 554
66 Tīna Slavika / Jelgavas 4.vidusskola 551 551
67 Lelde Skudra / Jelgavas 4.vidusskola 550 550
68 Undīne Lūse / Madonas BJSS 549 549
69 Ērika Aleksandra Balceraite / Jelgavas 4.vidusskola 549 549
70 Anna Brakovska / Jelgavas 4.vidusskola 549 549
71 Rūta Ziemane / Rīgas 49. vidusskola 548 548
72 Reičela Taube / Jelgavas 4.vidusskola 539 539
73 Zane Apsīte / Aizputes vidusskola 539 539
74 Helēna Orlova / Jelgavas 4.vidusskola 538 538
75 Laine Viatere / Jelgavas 4.vidusskola 538 538
76 Nikola Ķezbere / Engures vidusskola 537 537
77 Beatrise Fokrota / Rīgas Juglas vidusskola 532 532
78 Stefānija Ločmele / Pamatskola Rīdze 512 512
79 Monta Liparte / Aizputes vidusskola 508 508
80 Amanda Šulce / Engures vidusskola 502 502
81 Elīna Golubeva / Jelgavas 4.vidusskola 499 499
82 Katīna Pļaviņa / Rīgas 64.vidusskola 498 498
83 Nika Nikola Kobolinska / LīgatneVar! 494 494
84 Marta Luīze Erkena / Ķekavas sākumskola 493 493
85 Millija Benta / Rigas 64.vidusskola 477 477
86 Laura Ūdre / Ulbrokas vidusskola 448 448
87 Katrīna Segliņa / Rīgas 6. pamatskola 437 437
88 Elīza Anna Gedrovica / Jelgavas 4.vidusskola 436 436
89 Laura Robežniece / LīgatneVar! 0
U12V
Vieta Skola Vārds Ogre Mad. Korn. Pokai. Āžuk. Gauja Liep. Kopā
1 Artūrs Filips Igaviņš / Lejasciema vidusskola 1000 1000 1000 1000 1000 1000 965 3000
2 Emīls Matiass Reinfelds / Rīgas 69.vidusskola 987 972 986 935 912 2945
3 Lukass Pušņins / Laurenču sākumskola 955 959 986 940 918 981 2926
4 Rauls Sakne / Mazzalves pamatskola 980 896 964 922 897 873 2866
5 Ralfs Dzosens / Ikšķiles vidusskola 855 904 883 922 913 926 1000 2848
6 Ričards Čudnovs / Liepājas Oskara Kalpaka 15. Vidusskola 927 904 845 892 989 2820
7 Markuss Kaļva / Ķeguma komercnovirziena vidusskola 917 905 868 794 839 814 803 2690
8 Bruno Bilans / Laurenču sākumskola 742 890 881 882 2653
9 Pēteris Lukstiņš / Rīgas Angļu ģimnāzija 923 888 822 2633
10 Marats Nadjaks / Aizputes vidusskola 831 849 830 2510
11 Dāvis Kalniņš / Siguldas sporta skola 872 837 777 2486
12 Roberts Pētersons / Zemgales vidusskola 796 839 839 799 2477
13 Adrians Stepe / Lejasciema vidusskola 810 834 809 732 2453
14 Emīls Bērziņš / Engures vidusskola 686 827 797 818 703 2442
15 Ernests Pauls Mednis / Lejasciema vidusskola 751 782 820 796 813 783 781 2429
16 Martins Kristers Celms / Lejasciema vidusskola 839 798 771 659 2408
17 Olivers Bresme / Talsu 2. vidusskola 759 793 803 2355
18 Valters Bresme / Talsu 2. vidusskola 759 793 803 2355
19 Roberts Cercins / Rāmuļu pamatskola 788 772 786 780 764 2354
20 Svens Strihors / Tukuma 2.pamatskola 820 799 718 2337
21 Emīls Freivalds / Cēsu pilsētas sporta skola 777 773 755 2305
22 Pēteris Rāzna / Berģu Mūzikas un Mākslas skola 744 828 732 2304
23 Raens Marko Rozenbergs / Jelgavas 4.vidusskola 832 769 684 2285
24 Rainers Kims / Jelgavas 4.vidusskola 787 774 720 616 690 2281
25 Roberts Kārlis Karss / Rīgas Hanzas vidusskola 803 687 776 2266
26 Ņikita Kotovs / Jelgavas 4.vidusskola 669 820 756 684 676 2260
27 Rihards Pirogs / Jelgavas 4.vidusskola 832 720 684 594 2236
28 Mārtiņš Griķis / Gulbenes vsk. 781 691 721 649 647 2193
29 Kaspars Caune / Jelgavas 4.vidusskola 738 731 577 714 2183
30 Pēteris Mūrnieks / Lielvārdes pamatskola 686 754 742 2182
31 Raivis Ābele / Engures vidusskola 735 693 725 720 629 583 2180
32 Linards Reinis Laizāns / Jelgavas 4.vidusskola 669 732 754 670 685 2171
33 Dāvids Dīvs Vītols / Engures vidusskola 815 877 475 2167
34 Kristiāns Bernāns / Jelgavas 4.vidusskola 633 778 620 744 2155
35 Rūdis Bundzēns / Jelgavas tehnoloģiju vidusskola 700 696 743 681 2139
36 Ralfs Fišers / Dobeles sākumskola 616 552 729 721 687 592 2137
37 Roberts Kudums / Jelgavas 4. sākumskola 701 721 693 2115
38 Emīls Niks Donovs / Jelgavas 4.vidusskola 736 710 659 593 660 2106
39 Anrijs Muravskis / Iļ?uciema vidusskola 700 707 677 2084
40 Kārlis Liepiņš / Engures vidusskola 727 710 616 636 554 573 612 2073
41 Ārons Tiltiņš / Mežinieku pamatskola 741 661 668 2070
42 Mārcis Millers / Engures vidusskola 693 731 598 645 2069
43 Ralfs Bite / Engures vidusskola 632 730 604 631 689 2051
44 Reinis Rieksts / Lazdonas pamatskola 696 627 660 681 2037
45 Reinis Salcevičs / Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 738 684 606 2028
46 Gunārs Stankus / Jelgavas 4.vidusskola 749 638 609 640 2027
47 Gustavs Eduards Puriņš / Valmieras Bērnu sporta skola 675 673 675 628 2023
48 Gustavs Gronskis / Engures vidusskola 632 671 656 658 573 543 1985
49 Ernests Levkāns / Ikšķiles vidusskola 598 680 702 602 487 571 528 1984
50 Kristers Zekunde / Tukuma 2. vidusskola 705 635 562 608 1948
51 Teo Švanks / Ozolnieku vidusskola 688 616 610 1914
52 Artūrs Sams / Jelgavas 4.vidusskola 712 628 530 499 542 1882
53 Deivids Kubraks / Tukuma 2. vidusskola 714 546 622 1882
54 Reinis Gailis / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 606 585 642 484 619 1867
55 Markuss Trankalis / Jelgavas 4.vidusskola 674 548 602 568 1844
56 Rūdolfs Rocēns / Rīgas Valda Zālīša sākumskola 595 587 656 504 523 553 1838
57 Raiens Rūja / Siguldas 1.pamatskola / SK Sigulda 620 580 576 594 509 559 505 1794
58 Pauls Olafs Straume / Salas sākumskola 618 595 566 1779
59 Mareks Šīmanis / Tukuma 2. vidusskola 580 591 583 1754
60 Artis Bērznieks / Engures vidusskola 529 595 582 559 537 543 505 1736
61 Roberts Muižnieks / Jelgavas 4.vidusskola 667 573 407 480 400 1720
62 Kristofers Jurevics / Tukuma2. vidusskola 596 591 520 1707
63 Nikolass Deičmans / Jelgavas 4.vidusskola 693 392 446 567 1706
64 Kurts Filips Kalniņš / Tukuma 2. vidusskola 566 559 514 564 517 1689
65 Kristers Strautmanis / Dzimtmisas pamatskola 890 795 1685
66 Oskars Isakovs / Lynxdojo 560 602 517 493 1679
67 Alens Vaselis / Jelgavas 4.vidusskola 860 812 1672
68 Mārtiņš Markuss Ozoliņš / Cesvaines vidusskola 622 526 522 1670
69 Ralfs Bartušauskis / Rīgas lietuviešu vidusskola 432 587 540 500 513 1640
70 Raiens Bullītis / Jelgavas 4.vidusskola 610 481 548 1639
71 Artūrs Rūdulis / Tukuma 2. vidusskola 532 506 558 536 528 1626
72 Tomass Visockis / Engures vidusskola 529 544 549 509 1622
73 Kristers Zemmers / Ikšķiles vidusskola 850 763 1613
74 Igors Šitvjenkins / Jelgavas 4.vidusskola 539 574 405 447 470 1583
75 Artis Regnārs Labsvīrs / Siguldas Pilsētas vidusskola 482 521 573 408 453 452 1576
76 Gabriels Mednis / Jelgavas 4.vidusskola 515 561 409 491 1567
77 Renārs Gaidukevičs / Tukuma 2. vidusskola 537 504 477 497 514 1555
78 Marks Sergijevičs / Jelgavas 4.vidusskola 623 443 405 371 470 1536
79 Matīss Grava / Jelgavas 4.vidusskola 539 524 450 441 413 1513
80 Artūrs Regnārs Trusovs / Tukuma 2. vidusskola 520 455 517 1492
81 Roberts Orbidāns / Jelgavas 4. vidusskola 704 736 1440
82 Toms Kārlis Auziņš / Rīgas Katoļu ģimnāzija 709 729 1438
83 Rafaels Lūsis / Rīgas 49.vidusskola 769 652 1421
84 Dzintars Bērziņš / Ogres sākumskola 551 407 453 1411
85 Artjoms Orlovs / Tukuma 2. vidusskola 598 763 1361
86 Ralfs Kanģīzeris / Jaunmārupes pamatskola 672 683 1355
87 Pēteris Benhens / Babītes vidusskola 604 712 1316
88 Emīls Arnis Vjakse / Tukuma 2. vidusskola 696 614 1310
89 Lauris Aleckis / Aizputes vidusskola 651 654 1305
90 Reinis Roberts Vāravs / Jelgavas 4.vidusskola 667 604 1271
91 Samuēls Rozenštrauhs / Jelgavas 4.vidusskola 510 753 1263
92 Mareks Vizbulis / Engures vidusskola 711 543 1254
93 Dāvis Kārkliņš / Jaunmārupes pamatskola 598 624 1222
94 Pauls Pēteris Prancāns / Laurenču sākumskola 572 611 1183
95 Olivers Āboltiņš / Lynxdojo 579 603 1182
96 Ilvars Ozoliņš / Jelgavas 4.vidusskola 554 510 1064
97 Markuss Kristians Krievs / Ādažu vidusskola 551 486 1037
98 Jānis Repša / Britis school of Brussels 586 444 1030
99 Leo Hofmanis / Valda Zālīša sākumskola 466 479 945
100 Kristiāns Mežsargs / Ikšķiles vidusskola 922 922
101 Rūdolfs Čivčišs / Irlavas VSK 463 458 921
102 Emīls Salzemnieks / Tukuma 2. vidusskola 521 396 917
103 Toms Ulass / Ikšķiles Brīvā skola 886 886
104 Justs Liepiņš / Madlienas vidusskola 860 860
105 Kristers Greidiņš / Madonas pilsētas 1.vidusskola 826 826
106 Martins Līvs / D.Ozoliņa Apes vidusskola 809 809
107 Andris Briģis / Tukuma 2.vidusskola 802 802
108 Rinaldo Raitis Čavars / D.Ozoliņa Apes vidusskola 800 800
109 Gustavs Vācietis / Jaunmārupes pamatskola 781 781
110 Kristers Zeltiņš / Jelgavas 4.vidusskola 780 780
111 Kristers Doniņš / Rojas vidusskola 777 777
112 Deniss Aleksejevs / Daugavpils jaunsargu vienība 776 776
113 Ernests Plotka / Dzelzavas pamatskola 774 774
114 Rikardo Janelsiņš / D.Ozoliņa Apes vidusskola 767 767
115 Patriks Subris / Zemgales vidusskola 763 763
116 Ringolds Dimants / Aizputes vidusskola 760 760
117 Endijs Paipala / Aizputes vidusskola 758 758
118 Elvis Dišereits / Madlienas vidusskola 754 754
119 Aleksis Linkevičs / Babītes Vidusskola 754 754
120 Henrijs Helmanis 749 749
121 Ričards Baumanis / Smārdes pamatskola 742 742
122 Rihards Plaviņš / Engures vidusskola 737 737
123 Rodrigo Liniņs / Iļģuciema vidusskola 731 731
124 Kristians Ekerts Nils / LīgatneVar! 719 719
125 Jānis Stūrītis / Siguldas 1.pamatskola / SSS 716 716
126 Kārlis Šķiliņš / Talsu kristīgā vidukola 711 711
127 Roberts Pēks / Tukuma 2. vidusskola 703 703
128 Regnārs Gasners / Jelgavas 4.vidusskola 698 698
129 Knuts Sidorovičs / Ikšķiles Brīvā skola 690 690
130 Artūrs Roms / LīgatneVar! 689 689
131 Krišjānis Bērziņš / DOMDARIS 688 688
132 Rolands Mežals / Liepājas Raiņa 6.vidusskola 686 686
133 Leons Zīders / Rīgas V. Zālīša sākumskola 683 683
134 Renalds Gulbis Švans / FK BANDAVA / Priekules vidusskola 680 680
135 Roberts Volkevičs / FK BANDAVA / Priekules vidusskola 680 680
136 Rūdolfs Heinrihs Daukšte 677 677
137 Dāvis Ņikitins / Jelgavas 4.vidusskola 672 672
138 Emīls Gustavs Jazņevičš / Sportland 669 669
139 Aleksandrs Vosels / Madonas BJSS 666 666
140 Zigurds Ulass / Ikšķiles Brīvā skola 665 665
141 Rainers Plinte / Ogres 1.vidusskola 660 660
142 Artis Naglis / Ogresgala pamatskola 660 660
143 Erdžans Deniss Broks / Rīgas Valda Zālīša sākumskola 648 648
144 Markuss Zunde / Rīgas 49. vidusskola 647 647
145 Adrians Zimins / Tukuma 2. vidusskola 635 635
146 Ričards Kokins / Salaspils 1. vidusskola 631 631
147 Artūrs Ralfs Stieģelis / Jura Neikena Dikļu pamatskola 627 627
148 Āris Tims / Nīkrāces pamatskola 626 626
149 Gariels Pikau Kaldera Rodeja Liepa 622 622
150 Gabriels Picao Caldeira Rodeia Liepa / Tukums 2. vidusskola 615 615
151 Dāvids Kemeris / Aizputes vidusskola 613 613
152 Martins Ūdris / Galgavskas pamatskola 603 603
153 Artis Puškarevs / Nīkrāces pamatskola 596 596
154 Ralfs Delle / Lazdonas pamatskola 581 581
155 Rihards Brūveris / Nīkrāces pamatskola 573 573
156 Everts Štrodahs / Semes s?kumskola 566 566
157 Mikus Čilipāns / Smārdes pamatskola 557 557
158 Jānis Osiņš 555 555
159 Eduards Brasliņš / Rīgas 49. vidusskola 550 550
160 Gustavs Daniels Ozols / Lynxdojo 545 545
161 Endijs Ramāns / LīgatneVar! 542 542
162 Kristers Jurčs / Tukuma 2. vidusskola 527 527
163 Marsels Zemturis / Mārupes vidusskola 521 521
164 Niks Aboltinš / Galgavskas pamatskola 499 499
165 Lennijs Galdiņš / Valmieras Pārgaujas sākumskola 497 497
166 Artūrs Gulbis / Milzkalnes sākumskola 486 486
167 Valdis Ašenieks / Līgatnes vidusskola 482 482
168 Ivo Ezeriņš / Engures vidusskola 473 473
169 Daniels Markovs / Engures vidusskola 463 463
170 Markuss Ēķis / Aizputes Vidusskola 445 445
171 Gabriēls Bandēns / Lynxdojo 430 430
172 Kaspars Viriņš / Raiskuma internāts 0
U12S
Vieta Skola Vārds Ogre Mad. Korn. Pokai. Āžuk. Gauja Liep. Kopā
1 Zanda Zariņa / Mazzalves pamatskola 1000 1000 1000 948 1000 996 3000
2 Keita Upeniece / Aizputes vidusskola 953 988 1000 1000 2988
3 Loreta Zālīte / Ulbrokas vidusskola 941 939 1000 973 971 984 2957
4 Marta Luize Pētersone / Valmieras Pārgaujas sākumskola 850 900 925 906 854 948 2779
5 Gerda Asnāte Berkolde / Lejasciema vidusskola 824 823 826 899 906 931 2736
6 Inguna Sakne / Kurzeme 889 876 916 881 2686
7 Arta Reinholde / Tukuma 2. vidusskola 888 890 903 2681
8 Zaiga Paegle / Jelgavas 4.vidusskola 860 921 482 838 863 2644
9 Paula Gelvere / Jelgavas 4.vidusskola 759 832 736 812 797 2441
10 Anna Nikola Berkolde / Lejasciema vidusskola 772 778 813 819 769 712 2410
11 Daniela Miļūna / Jelgavas 4.vidusskola 814 784 482 765 803 2401
12 Līna Osīte / Mežciema pamatskola 727 780 772 778 747 736 721 2330
13 Enija Stangute / Baldones mūzikas pamatskola 729 754 742 832 2328
14 Katrīna Domkova / Tukuma 2. vidusskola 746 767 814 2327
15 Marta Upeniece / Jelgavas 4.vidusskola 708 729 681 798 2235
16 Karīna Iesalniece / Jēkabpils pamatskola 758 661 709 687 2154
17 Emīlija Vahere-Abražune / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 727 661 723 616 634 691 2141
18 Linda Kaparkalēja / Madonas pilsētas 1.vidusskola 770 687 630 2087
19 Grieta Roze / Āgenskalna sākumskola 764 665 621 653 2082
20 Elīza Evardsone / Engures vidusskola 683 683 701 639 686 651 2070
21 Alise Zemture / Aizputes vidusskola 705 602 760 2067
22 Marta Pelša / Jelgavas 4.vidusskola 412 836 807 2055
23 Annija Purcena / Tukuma 2. vidusskola 678 613 661 712 2051
24 Dana Ādmine / Tukuma 2. vidusskola 719 700 631 2050
25 Nikola Koridze / Jelgavas 4.vidusskola 704 734 600 2038
26 Sofija Vilcāne / Jelgavas 4.vidusskola 723 600 681 561 2004
27 Amanda Budze / Jelgavas 4.vidusskola 718 536 462 516 741 1995
28 Marta Ozola / Jelgavas 4.vidusskola 705 542 626 661 1992
29 Samanta Gukļivska / Pūres pamatskola 660 637 688 1985
30 Elizabete Paula Erkena / Ķekavas sākumskola 724 727 507 1958
31 Beatrise Broka / Mežciema pamatskola 738 585 623 582 1946
32 Marta Ķikare / Engures vidusskola 601 554 548 656 532 637 651 1944
33 Elizabete Sofija Kleinhofa / Tukuma 2. vidusskola 672 640 584 599 616 1928
34 Emīlija Paula Ozola / Engures vidusskola 626 620 599 627 603 575 670 1923
35 Paula Brauna - Rozenštama / Tukuma 2. vidusskola 707 640 572 571 1919
36 Laura Ozoliņa / Tukuma 2. vidusskola 728 600 562 558 584 1912
37 Alise Janvāre / Annas Brigaderes pamatskola 651 675 583 1909
38 Liene Širmele / Baldones mūzikas pamatskola 611 682 580 609 1902
39 Madara Matisone / Tukuma 2. vidusskola 702 611 562 571 1884
40 Kristiāna Fogele / Tukuma 2. vidusskola 725 611 527 1863
41 Marta Švāģere / Engures vidusskola 602 551 548 641 532 562 612 1855
42 Evelīna Vahere-Abražune / Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola 643 609 545 594 1846
43 Zane Prauliņa / Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 638 581 587 580 1806
44 Elizabete Jukna / Tukuma 2. vidusskola 639 558 584 1781
45 Beāte Bukaldere / Jelgavas 4.vidusskola 553 654 561 524 1768
46 Annika Barkāne / Jelgavas 4.vidusskola 686 565 479 510 1761
47 Liene Didrihsone / Jelgavas 4.vidusskola 559 621 568 493 561 1750
48 Laine Bartuševica / Jelgavas 4.vidusskola 536 644 459 419 569 1749
49 Veronika Kotova / Jelgavas 4.vidusskola 605 566 482 560 569 1740
50 Nora Veismane / Rīgas 49. vidusskola 883 811 1694
51 Tīna Annija Gedrovica / Jelgavas 4.vidusskola 559 579 493 555 1693
52 Eleonora Kleina / Engures vidusskola 585 545 556 534 1686
53 Ketija Stankus / Engures vidusskola 521 463 517 594 570 1685
54 Agrita Paula Rafaele / Jelgavas 4.vidusskola 605 566 462 479 511 1682
55 Danija Tiliba / Tukuma 2. vidusskola 558 529 594 1681
56 PatrĪcija Paula Ķikule / Jelgavas 4. sākumskola 640 523 488 1651
57 Emīlija Dūda-Čača / Limbažu 3. vidusskola 840 798 1638
58 Annija Blūma / Engures vidusskola 565 514 545 447 490 418 430 1624
59 Elizabete Beāte Ruža / A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola 570 486 484 1540
60 Adriana Ūvena / Jelgavas 4.vidusskola 559 528 452 427 370 1539
61 Santa Kaņepe / Tukuma 2. vidusskola 557 497 464 1518
62 Alise Gedjuna / Tukuma 2. vidusskola 546 507 464 1517
63 Sofija Osipova / Jelgavas 4.vidusskola 554 427 510 1491
64 Lauma Vīgante / Madonas pilsētas 1.vidusskola 773 689 1462
65 Julija Siliņa / Rīgas 71. vidusskola 732 667 1399
66 Laura Dīce / Olaines 1.vidusska 679 692 1371
67 Anna Lizbovska / Rīgas 41.vidusskola 660 682 1342
68 Ilze Jumiķe / Jelgavas 4.vidusskola 734 601 1335
69 Loreta Martinsone / Tukuma 2. vidusskola 599 715 1314
70 Neonella Māra Meiberga / Rīgas Valda Zālīša sākumskola 649 638 1287
71 Sannija Greiškāne 707 505 1212
72 Sandija Rumba / Jura Neikena Dikļu pamatskola 589 618 1207
73 Nikija Jaunbrāle / Tukuma 2. vidusskola 629 501 1130
74 Ieva Kalniņa-Vīndedzkalna / Āgenskalna sākumskola 566 563 1129
75 Liene Jonaite / Lazdonas pamatskola 511 600 1111
76 Paula Ķempele / Engures vidusskola 519 577 1096
77 Sanija Auniņa / Tukuma 2. vidusskola 550 530 1080
78 Lindsija Galdiņa / Valmieras Pārgaujas sākumskola 548 526 1074
79 Elīna Sprigule / Tukuma 2. vidusskola 550 500 1050
80 Kristija Majauska / Engures vidusskola 418 430 848
81 Kristiāna Kuzņecova / Ādažu sporta skola 845 845
82 Nikola Gudele / Tukuma 2. vidusskola 841 841
83 Linda Kaparkakēja / Madonas pilsētas 1. vidusskola 832 832
84 Madara Veckalniņa / Madonas pilsētas 1.vidusskola 812 812
85 Maija Terēze Strazdiņa / Ikšķiles Brīvā skola 796 796
86 Agnese Vabele / Ogresgala pamatskola 795 795
87 Loreta Neusa-Luca / Jelgavas 3.sākumskola 764 764
88 Adelīna Alise Bergmane / Rīgas Teikas vidusskola 756 756
89 Justīne Mūrniece / Madlienas vidusskola 737 737
90 Emīlija Grīnberga / Sigulda 732 732
91 Enija Muceniece / D.Ozoliņa Apes vidusskola 730 730
92 Lote Lea Gaile / Siguldas Pilsētas vidusskola 730 730
93 Iveta Ivanova / Ogresgala pamatskola 727 727
94 Mareks Vizbulis / Engures vidusskola 711 711
95 Madara Bāriņa / Ikšķiles vidusskola 684 684
96 Marija Marta Čavare / D.Ozoliņa Apes vidusskola 680 680
97 Sintija Strautmane / Smārdes pamatskola 662 662
98 Roberts Pētersons / Zemgales vidusskola 660 660
99 Ksenija Līcīte / Engures vidusskola 646 646
100 Evelīna Rēdere / Mārupes pamatskola 637 637
101 Natālija Kranāte / D.Ozoliņa Apes vidusskola 628 628
102 Rēzija Ozoliņa / Rīgas 25.vidusskola 626 626
103 Karlīna Rābe / Ogres sākumskola 625 625
104 Līna Grasmane / Mežciema pamatskola 623 623
105 Megija Kronberga / D.Ozoliņa Apes vidusskola 618 618
106 Estere Voitjule / Ogres sākumskola 616 616
107 Amanda Pīlēna / Nīkrāces pamatskola 614 614
108 Marta Vēze / Rīgas 64.vidusskola 612 612
109 Karīna Kristiāna Paspārne / Aizputes vidusskola 612 612
110 Ance Vēze / Rīgas 64.vidusskola 607 607
111 Amanda Griķe 605 605
112 Enija Buta / Nīkrāces pamatskola 603 603
113 Linda Freimane / Nīkrāces pamatskola 603 603
114 Kate Gornava / Siguldas vidusskola / SK Sigulda 598 598
115 Anemarija Plotniece / Ādažu vidusskola 596 596
116 Veronika Taratutina / LīgatneVar! 583 583
117 Agnese Eniņa / Engures vidusskola 572 572
118 Loreta Krūmiņa / bmmp 566 566
119 Ance Brūvere / Nīkrāces pamatskola 566 566
120 Diāna Račkauska / Nīkrāces pamatskola 564 564
121 Ulla Januša / Kuldīgas Centra vidusskola 557 557
122 Sanija Šulce / Aizputes vidusskola 557 557
123 Kristīne Ābele / Engures vidusskola 552 552
124 Beāte Mugina / Āgenskalna sākumskola 544 544
125 Lauma Vīgatne / Madonas pilsētas vidusskola 536 536
126 Kristiāna Vasiļjeva / Līgatnes vidusskola 515 515
127 Evita Bullīte / Līgatnes vidusskola 495 495
128 Sabīne Ivanova / Ezerkrasta sākumskola 483 483
129 Kotryna Zasimauskaite / Krekenavos 480 480
130 Elīza Ūdre / Ulbrokas vidusskola 468 468
131 Petra Krumulda / N.Draudziņas vidusskola 459 459
132 Alise Bistrenkova / Engures vidusskola 411 411
U14V
Vieta Skola Vārds Ogre Mad. Korn. Pokai. Āžuk. Gauja Liep. Kopā
1 Roberts Aleksis Glazers / Sporta klubs AŠAIS 1000 1000 1000 1000 1000 1000 3000
2 Gustavs Māliņš / Mežinieku pamatskola 707 853 912 962 2727
3 Ernests Gūtmanis / Engures vidusskola 782 845 871 873 852 908 2652
4 Toms Kroičs / Kokneses vidusskola 707 724 798 736 841 805 978 2624
5 Markuss Kurašovs / Preiļu 1.pamatskola 809 904 865 2578
6 Artūrs Brants / Lazdonas pamatskola 871 823 840 773 790 853 2564
7 Valters Pūdžs / Preiļu 1.pamatskola 804 909 846 2559
8 Krišs Liepiņš / Engures vidusskola 794 820 788 797 802 799 851 2473
9 Kaspars Kronbergs / Engures vidusskola 846 719 862 693 674 677 2427
10 Elvis Laškovs / Naukšēnu novada vidusskola 785 801 815 754 764 2401
11 Jānis Puriņš / Engures vidusskola 705 739 752 716 763 781 787 2331
12 Ivars Svārpstons / Rīgas 49. vidusskola 763 730 743 652 665 682 772 2278
13 Otto Kubliņš / Jelgavas 4.vidusskola 808 684 709 567 2201
14 Ričards Birznieks / Engures vidusskola 663 702 676 771 2149
15 Aleksis Rieksts / Lazdonas pamatskola 684 720 682 721 501 2125
16 Roberts Bukalders / Jelgavas 4.vidusskola 710 719 658 2087
17 Jānis Saukitens / Jelgavas 4.vidusskola 630 652 610 634 739 2025
18 Alekss Lastovskis / Jelgavas 4.vidusskola 656 683 685 570 564 2024
19 Ilvars Matvejevs / Engures vidusskola 649 625 552 668 700 645 643 2017
20 Henrijs Helmanis / Tukuma 2. vidusskola 492 656 606 675 684 2015
21 Artūrs Brasavs / Jelgavas 3.sākumskola 667 656 686 2009
22 Markuss Ķīsis / Engures vidusskola 554 616 536 452 761 1931
23 Artjoms Kisļakovs / J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola 614 682 556 589 538 578 547 1885
24 Daniels Lucs / Jelgavas 4.vidusskola 627 651 588 560 1866
25 Ādams Stepanovs–Gavrilovs / Jelgavas 4.vidusskola 571 548 443 557 673 1801
26 Edvards Paegle / Milzkalnes sākumskola 597 553 592 1742
27 Mareks Reins / Jelgavas 4.vidusskola 572 553 593 564 1729
28 Kristaps Ķīsis / Engures vidusskola 481 531 599 440 586 1716
29 Ernests Giniborgs / Rīgas Igauņu pamatskola 497 554 509 607 1670
30 Oskars Lorencs / Āgenskalna sākumskola 604 517 548 501 1669
31 Gustavs Sināts / Madonas pilsētas 1.vidusskola 778 880 1658
32 Aleksis Lielnors / Rīgas 18.vakara vidusskola 485 537 550 452 564 1651
33 Kristaps Lellis / Jelgavas 4.vidusskola 552 532 553 495 514 1637
34 Arvis Daniēls Štalts / Slokas pamatskola 473 512 454 444 448 458 586 1571
35 Kristers Kalējs / Tukuma 2. pamatskola 744 797 1541
36 Edvards Jermacāns / Bērzaunes pamatskola 510 548 466 1524
37 Rolands Kozlovs / Jelgavas 4.vidusskola 572 436 514 1522
38 Dāvis Ende / Gulbenes vsk. 718 800 1518
39 Silvestrs Švauksts / Madonas pilsētas 1.vidusskola 750 767 1517
40 Daniels Strautmanis / Dzimtmisas pamatskola 804 710 1514
41 Marks Cimermanis / Jelgavas 4.vidusskola 526 538 442 1506
42 Deivids Lucs / Jelgavas 4.vidusskola 571 443 438 373 323 1452
43 Martins Jermacāns / Āgenskalna sākumskola 464 459 501 1424
44 Ernests Limbergs / Bauskas sākumskola 692 717 1409
45 Markuss Liepiņš / Mārupes vidusskola 688 685 1373
46 Dainis Jansons / Engures vidusskola 593 770 1363
47 Mārtiņš Vecels / Jelgavas 4.vidusskola 517 443 373 372 322 1333
48 Ģirts Laudāns / Jelgavas 4.vidusskola 399 456 356 415 1270
49 Krišs Ludriks / Āgenskalna sākumskola 550 635 1185
50 Kristiāns Ronis / Rīgas Juglas vidusskola 507 515 1022
51 Edvards Kristaps Vilaus / Jelgavas 4.vidusskola 581 439 1020
52 Nils Jurkovskis / FK BANDAVA / Priekules vidusskola 1000 1000
53 Markuss Tramdaks / Jelgavas 4.vidusskola 491 482 973
54 Jānis Kravalis / Siguldas pilsētas vidusskola 944 944
55 Helvijs Jānis Kārkliņš / Siguldas valsts ģimnāzija 523 385 908
56 Raivo Liekmanis / Nīkrāces pamatskola 908 908
57 Alekss Retigs / Ādažu vidusskola 880 880
58 Jēkabs Prančs 866 866
59 Ričards Lošins / Cēsu pilsētas sporta skola 819 819
60 Roberts Raubens / Jelgavas 4.vidusskola 398 417 815
61 Ralfs Jansons / FK BANDAVA / Priekules vidusskola 809 809
62 Ulvis Grenovskis / FK BANDAVA / Priekules vidusskola 809 809
63 Artūrs Helmanis / Tukuma 2. vidusskola 807 807
64 Arvils Vanags / Tukuma 2. vidusskola 791 791
65 Kārlis Ernests Janovskis / Madonas pilsētas 1.vidusskola 789 789
66 Bruno Spūllis / Ogres sākumskola 783 783
67 Regnārs Valdmanis / Tukuma 2. vidusskola 781 781
68 Gustavs Taranda / Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 771 771
69 Rainers Balodis / Talsu 2.vidusskola 763 763
70 Stefans Grašs 744 744
71 Bruno Spūlis / Ogres valsts ģimnāzija 739 739
72 Toms Vizuliņš / D.Ozoliņa Apes vidusskola 726 726
73 Daniels Dāvis Začests / Madonas 1. vidusskola 725 725
74 Dāvis Akmans / Madonas pilsētas 1.vidusskola 723 723
75 Henrijs Reinis Vāravs / Jelgavas 4.vidusskola 720 720
76 Matīss Dambergs / Tukuma 2. vidusskola 713 713
77 Edgars Frīdvalds / Madonas pilsētas 1.vidusskola 710 710
78 Mārtiņš Antons / Tukuma 2 vidusskola 702 702
79 Endijs Lācis / Valmieras sākumskola 701 701
80 Mikus Vabels / Ogresgala pamatskola 698 698
81 Artis Briģis / Tukuma 2. vidusskola 697 697
82 Bruno Bīrīts / Madonas pilsētas 1.vidusskola 692 692
83 Daniels Butovs / Engures vidusskola 677 677
84 Dāvis Mazais / ĀBVS 674 674
85 Ernests Ločmelis / Pamatskola Rīdze 673 673
86 Markuss Mernics / Ogresgala pamatskola 667 667
87 Kārlis Jirgensons / liepājas centra pamarskola 657 657
88 Nauris Lanka / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 648 648
89 Jānis Dāvids Ūdris / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 647 647
90 Jānis Marcinkevičs / Laurenču sākumskola 646 646
91 Klāvs Kristians Lākutis / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 646 646
92 Dāvis Kristers Slišāns / Rāmuļu pamatskola 645 645
93 Ralfs Vinbergs / Tukuma 2. pamatskola 643 643
94 Ričards Tarvids / Tukuma 2. vidusskola 640 640
95 Rainers Upenieks / Madonas pilsētas 1.vidusskola 631 631
96 Emīls Pīlēģis / LīgatneVar! 631 631
97 Reinis Ose / Smārdes pamatskola 630 630
98 Marsels Šteinbergs / Preiļu 1.pamatskola 629 629
99 Edvards Ozols / Krimuldas vidusskola 625 625
100 Markuss niks Suščenko / Lazdonas pamatskola 618 618
101 Markuss Auniņš / Zemgales vidusskola 614 614
102 Roberts Sprūde / Āgenskalna sākumskola 605 605
103 Gustavs Dobelis / Āgenskalna sākumskola 603 603
104 Markuss Kerims Kristbergs / Tukuma 2. vidusskola 602 602
105 Markuss Uzuls / Engures vidusskola 594 594
106 Valters Alksnis / Ogresgala pamatskola 586 586
107 Maksims Timohins / Ogresgala pamatskola 586 586
108 Rafaels Rodeia Liepa / Tukuma 2. vidusskola 579 579
109 Jānis Ziobrovskis / Aizputes vidusskola 571 571
110 Hardijs Sauliņš / Aizputes vidusskola 565 565
111 Emīls Haralds Amsils / Engures vidusskola 563 563
112 Jēkabs Gritāns / Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 557 557
113 Jēkabs Vite / Tukuma 2. pamatskola 552 552
114 Helvijs Kārkliņš / Siguldas pilsētas vidusskola 537 537
115 Mareks Aumalis / Engures vidusskola 533 533
116 Francis Neilands / Rīgas Teikas vidusskola 532 532
117 Adrians Zariņš / Apes Vidusskola 524 524
118 Reinis Liepiņš / Tukuma 2. vidusskola 523 523
119 Ģirts Binavs-Binaus / Irlavas VSK 515 515
120 Rafaels Rodeija Liepa 510 510
121 Matīss Mieriņš / LīgatneVar! 509 509
122 Artūrs Adamovičs / Ogresgala pamatskola 506 506
123 Eduards Smilga / Milzkalnes sākumskola 499 499
124 Daniels Arnolds Kokins / Augstkalnes vidusskola 498 498
125 Dāvids Lūsis / Rīgas 5.internātpamatskolas attīstības centrs 495 495
126 Jānis Lizbovskis / Rīgas 41.vidusskola 492 492
127 Aigars Rutks / Ogresgala pamatskola 490 490
128 Leo Kozlovs / Rīgas Jāņa Poruka vidusskola 489 489
129 Toms Krastiņš / Ogres 1.vidusskola 473 473
130 Roberts Nils Dzirlanks / Engures vidusskola 464 464
131 Miks Jānis Šterns / Aizputes vidusskola 461 461
132 Miks Rieksts Hofmanis / Engures vidusskola 460 460
133 Rendijs Ludvigsons / Valmieras Pārgaujas sākumskola 450 450
134 Dāvis Oliņš / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 445 445
135 Roberts Ziemanis / Rīgas 49. vidusskola 438 438
136 Ralfs Zeile / Babītes vidusskola 422 422
137 Silvis Grockis / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 422 422
138 Patriks Niks Norenbergs / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 414 414
139 Klāvs Stepiņš / Aizputes vidusskola 410 410
U14S
Vieta Skola Vārds Ogre Mad. Korn. Pokai. Āžuk. Gauja Liep. Kopā
1 Jolanta Pence / Lejasciema vidusskola 924 1000 976 978 1000 1000 3000
2 Renāte Beļājeva / Sporta klubs AŠAIS 997 1000 967 1000 801 899 2997
3 Ieva Pūpola / Aizputes vidusskola 939 997 987 1000 977 899 2984
4 Estere Volfa / Cēsu 1. pamatskola 994 983 959 1000 930 2977
5 Karīna Mellace / Mežciema pamatskola 1000 980 934 940 2920
6 Elizabete Galvane / Lejasciema vidusskola 893 931 923 860 897 843 2751
7 Reičela Rone / Aizputes vidusskola 840 943 861 879 829 2683
8 Madara Pūpola / Aizputes vidusskola 874 907 848 874 873 756 2655
9 Monta Zauriņa / Lejasciema vidusskola 888 874 865 767 790 785 695 2627
10 Vanesa Akšanova / Jelgavas 4.vidusskola 788 820 765 725 700 2373
11 Viktorija Ziediņa / Ulbrokas vidusskola 786 800 742 2328
12 Signe Svārpstone / Rīgas 49. vidusskola 704 785 823 610 545 560 2312
13 Katrīna Skrodele / Jelgavas 4.vidusskola 839 767 618 697 562 2303
14 Anna Bāriņa / Ikšķiles vidusskola 663 791 741 741 693 703 660 2273
15 Luīze Barkāne / Lazdonas pamatskola 697 832 725 2254
16 Elza Krastiņa / Ķekavas vidusskola/Sportiņš 88 768 672 717 2157
17 Elizabete Elīze Kaže / Jelgavas 4.vidusskola 808 676 660 582 2144
18 Alise Šalājeva / Jelgavas 4.vidusskola 683 767 684 636 603 2134
19 Lenija Slivjuka / Jelgavas 4.vidusskola 677 695 708 602 2080
20 Elīna Bērziņa / Engures vidusskola 709 703 644 2056
21 Anna Marija Trankale / Jelgavas 4.vidusskola 696 690 643 600 2029
22 Ella Aleksandra Gurejeva / Jelgavas 4.vidusskola 649 715 659 617 2023
23 Gabriela Lūse / Rīgas 49. vidusskola 684 631 703 2018
24 Sigita Skrodele / Jelgavas 4.vidusskola 689 691 617 592 561 1997
25 Viktorija Laura Vītola / Jelgavas 4.vidusskola 691 721 572 1984
26 Elīna Krista Vīksna / Jelgavas 4.vidusskola 629 692 657 1978
27 Eimija Misjuro / Engures vidusskola 632 704 622 520 552 1958
28 Mairita Čerpinska / Lazdonas pamatskola 680 656 558 622 1958
29 Estere Karolīna Šmite / Aizputes vidusskola 701 621 609 461 1931
30 Signe Bērziņa / Smārdes pamatskola 629 647 649 1925
31 Anastasija Kuzmina / Ulbrokas vidusskola 668 625 630 545 555 1923
32 Marta Elīza Šakare / Engures vidusskola 625 628 664 1917
33 Elizabete Matule / Pamatskola Rīdze 661 531 626 597 1884
34 Paula Ekerte / Jelgavas 4.vidusskola 651 669 524 485 549 1869
35 Evelīna Gulbe / Jelgavas 4.vidusskola 651 667 524 486 549 1867
36 Katrīna Bērziņa / Madonas pilsētas 1.vidusskola 906 923 1829
37 Justīne Semjonova / Umurgas pamatskola 631 635 550 1816
38 Alise Ozola / Cēsu 1. pamatskola 637 592 579 537 1808
39 Jana Vasile / Aizputes vidusskola 610 636 539 461 1785
40 Betija Bigača / Aizputes vidusskola 592 621 539 528 511 541 1754
41 Annija Bramane / Baldones mūzikas pamatskola 577 625 521 529 1731
42 Kima Ķezbere / Engures vidusskola 630 494 585 1709
43 Nikola Daniela Damkova / Jelgavas 4.vidusskola 477 567 617 1661
44 Marta Līga Cinovska / Aizputes vidusskola 529 511 579 1619
45 Dana Jauga / Jura Neikena Dikļu pamatskola 751 809 1560
46 Ieva Lūse / Smārdes pamatskola 539 454 464 534 1537
47 Elīze Bremze / Ikšķiles vidusskola 691 729 1420
48 Anete Arāja / Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 496 472 436 418 1404
49 Linda Auziņa / Rīgas doma kora skola 723 676 1399
50 Līva Poļaka / Alūksnes pilsētas sākumskola 696 687 1383
51 Rebeka Gorbunova / Jelgavas 4.vidusskola 477 566 325 1368
52 Sofija Miķilpa / Jelgavas 4.vidusskola 587 740 1327
53 Anna Rēzija Āboltiņa / SPORTLAND 633 692 1325
54 Ērika Žanna Kalniņa / Valmieras Pārgaujas sākumskola / SKRIENAM KOPĀ 494 402 399 402 1298
55 Līva Dzepuka / JELGAVAS 4.SĀKUMSKOLA 641 646 1287
56 Laima Kuduma / Jelgavas 4. sākumskola 676 554 1230
57 Gunta Kopmane / Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 559 548 1107
58 Nikola Korņejeva / Rīgas 85. vidusskola 551 541 1092
59 Kate Freināte / Engures vidusskola 524 480 1004
60 Ērika Kalniņa / Valmieras Pārgaujas sākumskola 501 471 972
61 Robina Klasmane / Alūksnes BJSS 917 917
62 Kitija Zaula / Limbažu Salacgrīvas sporta skola 913 913
63 Markuss Krāvs / Zemgales vidusskola 898 898
64 Mara Rāzna / Rigas Juglas vidusskola 446 438 884
65 Agnese Jaunmuktāne / Smiltenes vidusskola. 830 830
66 Indra Mackeviča / Ikšķiles vidusskola 808 808
67 Gita Vītola / Ķeguma komercnovirziena vidusskola 790 790
68 Laura Sproģe / Rāmuļu pamatskola 772 772
69 Sofija Dolgā / Preiļu 1.pamatskola 772 772
70 Nadīna Keita Ķemere / Aizputes vidusskola 767 767
71 Marta Upmale / Cēsu pilsētas sporta skola 744 744
72 Veronika Prusokova / Valmieras Pārgaujas sākumskola 726 726
73 Melānija Alne / Valmieras Pārgaujas sākumskola 725 725
74 Baiba Zudraga / Ziepniekkalna sākumsskola 721 721
75 Viktorija Anna Morozova / Engures vidusskola 709 709
76 Elīza Muzika / Jumpravas vidusskola 701 701
77 Agate Barone / Ādažu vidusskola 697 697
78 Alise Otaņķe / Aizputes vidusskola 695 695
79 Aleksa Ārmane / Ogresgala pamatskola 691 691
80 Emīlija Rozenberga / Aizputes vidusskola 688 688
81 Laura Vasele / Patria Sportland 684 684
82 Beatrise Guda / Mārupes pamatskola 674 674
83 Paula Matvējeva / Ogresgala pamatskola 656 656
84 Amanda Āboliņa / Tukuma 2. vidusskola 639 639
85 Rendija Straupeniece / Aizputes vidusskola 628 628
86 Beāte Bogustova / Rīgas 49. vidusskola 622 622
87 Melita Freiberga / Rīgas 49. vidusskola 622 622
88 Terēze Laukšteine / Liepājas Centra ģimnāzija 621 621
89 Sofija Miķilapa / Jelgavas 4.vidusskola 619 619
90 Adriana Zeltiņa / Pumpuru vidusskola. 617 617
91 Rebeka Tohva / Rīgas centra humanitārā 607 607
92 Undīne Baltruņķe / Ikšķiles vidusskola 592 592
93 Viktorija Vika Kurinoja / Engures vidusskola 590 590
94 Enia Stūre / Engures vidusskola 590 590
95 Marika Klaucāne / Mežciema pamatskola 581 581
96 Samanta Šulce / Aizputes vidusskola 579 579
97 Elza Vēja / Rīgas 49. vidusskola 574 574
98 Andīna Zandere / Engures vidusskola 572 572
99 Aiva Prišlova / Jura Neikena Dikļ pamatskola 572 572
100 Vanesa Šermuksīte / Engures vidusskola 571 571
101 Laima Brasliņa / Rīgas 49. vidusskola 567 567
102 Arlita Kalniņa / LīgatneVar! 565 565
103 Rovena Zīverte / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 565 565
104 Kitija Krista Paspārne / Aizputes vidusskola 565 565
105 Alise Pauzere / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 565 565
106 Samanta Šteina / Smārdes pamatskola 564 564
107 Evelīna Orinska / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 555 555
108 Līva Ance Actiņa / NMV Rīgas Doma kora skola 553 553
109 Megija Vilka / Aizputes vidusskola 544 544
110 Sofija Jermakoviča / Ogresgala pamatskola 538 538
111 Laura Gaigalniece / Ogresgala pamatskola 535 535
112 Laura Ozoliņa / Baldones mūzokas pamatskola 529 529
113 Marta Jakobsone / Lynxdojo 527 527
114 Nikola Gente / Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidussko 522 522
115 Samanta Girucka / Ogresgala pamatskola 519 519
116 Keita Avena / Ogresgala pamatskola 519 519
117 Rūta Līdaka / Ogresgala pamatskola 519 519
118 Džūlija Falka / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 517 517
119 Kitija Dirēna / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 516 516
120 Daniela Denbicka / Tukuma 2. vidusskola 515 515
121 Elīna Amanda Sidorova / Jura Neikena Dikļ pamatskola 514 514
122 Justīne Ungere / Aizputes Vidusskola 512 512
123 Alise Grīnberga / Aizputes vidusskola 512 512
124 Laura Tenberga / Engures sportam 511 511
125 Alise Driviniece / Ķeguma komercnovirziena vidusskola 510 510
126 Līva Rebeka Ivanovska / Ķeguma komercnovirziena vidusskola 510 510
127 Evelīna Kļava / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 505 505
128 Veronika Prusakova / Valmieras Pārgaujas sākumskola 503 503
129 Elīna Dadeika / Mežciema pamatskola 497 497
130 Egija Pētersone / Jelgavas 4.vidusskola 494 494
131 Marta Banga / Tukuma 2. vidusskola 490 490
132 Anna Heimdal / Stoholmas skola 483 483
133 Kristiāna Keita Zariņa / Engures vidusskola 482 482
134 Agnese Ikauniece / LīgatneVar! 466 466
135 Amanda Šneidere / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 446 446
136 Laura Kuplā / Liepājas Valsts 1. ģimnāzija 438 438
137 Paula Upīte / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 436 436
138 Karlīna Vītoliņa / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 436 436
139 Paula Jostmane / 28778794 422 422
140 Undīne Melbārde / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 422 422
141 Endija Feldmane / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 422 422
142 Monta Brūvere / Nīkrāces pamatskola 402 402
143 Saiva Straupe / Rīgas 45.vidusskola 387 387
U16V
Vieta Skola Vārds Ogre Mad. Korn. Pokai. Āžuk. Gauja Liep. Kopā
1 Raivo Liniņš / Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 1000 1000 1000 1000 1000 3000
2 Artūrs Jānis Karss / Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 999 1000 983 2982
3 Kārlis Dieviņš / Sporta klubs AŠAIS 915 1000 996 963 899 2959
4 Lauris Kaparkalējs / Madonas pilsētas 1.vidusskola 915 994 930 2839
5 Gustavs Galvans / Lejasciema vidusskola 845 861 821 937 935 814 916 2788
6 Tomass Aizstrauts / Bērzaunes pamatskola 870 920 890 2680
7 Dāvis Ziemelis / Engures vidusskola 754 820 815 910 814 551 2545
8 Rūdolfs Fišers / Spīdolas ģimnāzija 796 735 826 840 875 555 2541
9 Rūdis Liepiņš / Aizupes pamaskola 753 831 870 826 804 759 720 2527
10 Emīls Tērauds / Pūres pamatskola 795 814 834 827 812 2475
11 Ernests Davidčuks / Limbažu 3. vidusskola 715 799 819 811 763 2429
12 Niks Kristaps Šmits / Engures vidusskola 745 733 710 823 693 2301
13 Ričards Didriksons / Lejasciema vidusskola 756 754 780 749 731 2290
14 Ginters Ķelps / Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskola 728 798 744 590 2270
15 Mareks Lukjanskis / Engures vidusskola 700 721 710 676 674 654 758 2189
16 Elvis Kmetjuks / Mežinieku pamatskola 735 701 637 732 2168
17 Mikus Semeneņa / Engures vidusskola 657 721 759 677 447 684 2164
18 Dāgs Bačuks / Lejasciema vidusskola 692 743 724 2159
19 Gustavs Riekstiņš / Iecavas vidusskola 638 662 746 698 684 2128
20 Sandris Kalējs / Engures vidusskola 698 684 603 577 501 711 2093
21 Renārs Krūmiņš / Madonas Valsts Ģimnāzija 665 704 661 637 2030
22 Deniss Krievāns / Rīgas Angļu ģimnāzija 618 637 617 676 624 565 710 2023
23 Kaspars Latvers / Mežinieku pamatskola 660 655 594 1909
24 Daniels Blumbahs / Aizputes vidusskola 633 613 618 654 1905
25 Daniels Meržvinskis / Bērzaunes pamatskola 631 670 601 1902
26 Raimonds Levickis 972 927 1899
27 Rainers Kristians Silkalns / Doveles valsts ģimnāzija 538 523 570 728 570 575 1873
28 Elvijs Semjonovs / Ozolnieku vidusskola 582 644 643 1869
29 Roberts Upenieks / Jelgavas 4.vidusskola 619 559 655 1833
30 Rolands Širmelis / Baldones mūzikas pamatskola 520 621 592 608 596 1825
31 Roberts Muško / Jaunpils vidusskola 533 564 523 634 597 564 575 1806
32 Kristaps Pinka / Kalsnavas pamatskola 562 608 600 1770
33 Sandis Ignāts / Engures vidusskola 626 552 565 495 1743
34 Viljams Leo Lastovskis / Engures vidusskola 456 456 587 653 491 1731
35 Dāvis Noviks / Engures vidusskola 560 486 420 623 1669
36 Toms Orlovs / Kalsnavas pamatskola 619 541 499 1659
37 Toms Jansons / Lazdonas pamatskola 560 504 488 1552
38 Silvestrs Kumpiņš / Rīgas 1. speciālā internāta pamatskola 485 508 516 509 491 503 1533
39 Matīss Gulbis / Engures vidusskola 734 764 1498
40 Kristers Artejevs / Rubenes pamatskola 457 450 451 427 485 555 1497
41 Arnolds Kumpiņš / Rīgas 25. vidusskola 432 489 531 470 1490
42 Ričards Pūpols / Ogresgala pamatskola 709 720 1429
43 Staņislavs Tihomirovs / Lazdonas pamatskola 629 696 1325
44 Kristofers Vasilevskis / Ādažu vidusskola 768 447 1215
45 Kristiāns Kamšs / Ikšķiles vidusskola 526 532 1058
46 Ralfs Andersons / Tukuma 2. vidusskola 538 507 1045
47 Uvis Akmentiņš / Madonas Valsts Ģimnāzija 995 995
48 Markuss Balodis / Mežciema pamatskola 601 372 973
49 Gatis Jefimovs / Madoas pilsētas vidusskola 970 970
50 Emīls Kravalis / Siguldas pilsētas vidusskola 958 958
51 Rihards Bendrāts / Salacgrīvas vidusskola 944 944
52 Ivo Bambāns / Madlienas vidusskola 939 939
53 Salvis Mežāns / Kalsnavas pamatskola 933 933
54 Raivis Žihars / Preiļu 1.pamatskola 895 895
55 Kārlis Grīslis 886 886
56 Artūrs Tinuss / Cēsu pilsētas sporta skola 858 858
57 Ralfs Roga / Ventspils Valsts 1.ģimnāzija 842 842
58 Raivis Vosels / Madonas BJSS 834 834
59 Niklāvs Korkunovs / D.Ozoliņa Apes vidusskola 833 833
60 Brendons Blūms Saimnieks / Aizputes vidusskola 827 827
61 Aleksejs Pekarskis / Rīgas 49. vidusskola 814 814
62 Jēkabs Hohfelds / Ogresgala pamatskola 810 810
63 Ivars Mackevičs / Ikšķiles vidusskola 807 807
64 Mārtiņš Semēvics / Mežciema pamatskola 806 806
65 Kevins Sūna / Aizputes vidusskola 801 801
66 Klāvs Laķis / Tukuma 2. vidusskola 797 797
67 Niks Balgalvis / Rubenes pamatskola 789 789
68 Renārs Jakovļevs / D.Ozoliņa Apes vidusskola 781 781
69 Rojs Suveizda / Zemgales vidusskola 757 757
70 Roberts Mežals / Liepājas Raiņa 6.vidusskola 740 740
71 Mikus Niejgoda / Līgatne var! 739 739
72 Andris Gargurnis / Gulbenes Valsts ģimnāzija 710 710
73 Gusts Roģis / Aizputes vidusskola 709 709
74 Kārlis Rode / Rīgas valsts 3. ģimnāzija 683 683
75 Martins Smirnovs / Daugavpils jaunsargu vienība 681 681
76 Rūdolfs Sirmais / Siguldas Valsts ģimnāzija 678 678
77 Nikolajs Platacis / Ogresgala pamatskola 668 668
78 Ričards Helmanis / Tukuma 2. vidusskola 657 657
79 Viljams Lastovskis / Engures vidusskola 654 654
80 Kima Krūmiņa / Madonas pilsētas 1.vidusskola 650 650
81 Iļja Mikulovs / Daugavpils jaunsargu vienība 643 643
82 Kristers Kristaps Celmiņš / Līgatne var! 636 636
83 Jānis Šalats / Ādažu vidusskola 607 607
84 Andis Preiss / LīgatneVar! 602 602
85 Kristaps Aksenoks / Rīgas Hanzas vidusskola 601 601
86 Gatis Majauskis / Engures vidusskola 600 600
87 Rihards Trofimovs / Tukuma 2. vidusskola 600 600
88 Kristofers Vāvere / Rīgas Angļu ģimnāzija 593 593
89 Kristaps Blūmanis / Jelgavas Valsts ģimnāzija 593 593
90 Lauris Kovaļevskis / Tukuma 2. vidusskola 589 589
91 Ruslans Božko / Daugavpils jaunsargu vienība 588 588
92 Hardijs Kristians Veisbergs / Tukuma 2. vidusskola 587 587
93 Renārs Larsens / Tukuma 2. vidusskola 582 582
94 Valters Neļķe / Rīgas Juglas vidusskola 576 576
95 Visvaldis Lācis / Engures vidusskola 570 570
96 Kārlis Aleksandrs Studāns / Rīgas Juglas vidusskola 569 569
97 Līvijs Kalinka / Daugavpils jaunsargu vienība 569 569
98 Rihards Fogelis / Tukuma 2. vidusskola 568 568
99 Māris Vavilovs / Daugavpils jaunsargu vienība 565 565
100 Arnolds Prokopovičs / Daugavpils jaunsargu vienība 565 565
101 Nils Regnārs Blumfelds / Dobeles 1.vidusskola 563 563
102 Ralfs Knēža / Sportland 563 563
103 Aigars Simtnieks / Lazdonas pamatskola 562 562
104 Markuss Zemturis / Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 560 560
105 Daniels Kundziņš / Engures vidusskola 540 540
106 Emīls Bents / Nīkrāces pamatskola 531 531
107 Dita Feldmane / Engures vidusskola 530 530
108 Daniela Fogele / Engures vidusskola 526 526
109 Artūrs Ādams Bebrišs / Daugavpils jaunsargu vienība 516 516
110 Rihards Helmanis / Tukuma 2. vidusskola 501 501
111 Aigars Busargins / Engures vidusskola 491 491
112 Eduards Pļaviņš / Engures vidusskola 470 470
113 Kristers Lukševics / Rīgas valsts 3. ģimnāzija 466 466
114 Kristiāns Gustavs Šneps / Hanzas vidusskola 434 434
115 Erik Heimdal / Stokholmas skola 418 418
116 Klinta Almane / Engures vidusskola 384 384
117 Andris Edgars Artejevs / Rubenes pamatskola 379 379
U16S
Vieta Skola Vārds Ogre Mad. Korn. Pokai. Āžuk. Gauja Liep. Kopā
1 Līva Skoreja / Aizputes vidusskola 927 929 927 1000 1000 1000 3000
2 Linda Kurpniece / Sporta klubs AŠAIS 1000 1000 1000 3000
3 Ruta Samsonova / Sporta klubs AŠAIS 1000 900 996 965 995 921 2991
4 Daido Dagne Brūvere / Priekuļu vidusskola 907 928 906 969 2804
5 Loreta Matvejeva / Engures vidusskola 643 589 758 836 808 823 795 2467
6 Kaiva Sileniece / Smiltenes vidusskola 813 728 744 819 798 2430
7 Ērika Jermacāne / Lejasciema vidusskola 810 743 789 735 802 747 782 2401
8 Renāte Ausmane / Aizputes vidusskola 793 687 682 661 787 737 2317
9 Loreta Ķikuste / Salaspils sporta skola 785 774 741 641 672 737 2300
10 Kristīne Pence / Lejasciema vidusskola 745 649 641 747 787 2279
11 Paula Luīze Vilka / Engures vidusskola 643 754 689 728 727 2209
12 Renāte Medvedeva / Mežinieku pamatskola 704 692 726 2122
13 Diāna Logina / Lazdonas pamatskola 635 647 671 1953
14 Laura Giniborga / Āgenskalna Valsts ģimnāzija 592 659 595 688 1942
15 Lote Freināte / Engures vidusskola 670 593 532 678 1941
16 Kristiāna Biezuma / Āgenskalna Valsts ģimnāzija 583 605 595 688 1888
17 Ance Emīlija Krūmiņa / Jelgavas 4.vidusskola 585 650 618 1853
18 Marta Prauliņa / Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 674 491 679 1844
19 Liene Franciska Danele / Engures vidusskola 587 589 590 549 612 619 1821
20 Meldra Meiere / Bērzaunes pamatskola 641 579 555 1775
21 Sandija Sergejeva / Bērzaunes pamatskola 641 579 555 1775
22 Nikola Biezuma / Rīgas valsts 3. ģimnāzija 569 600 586 1755
23 Sofija Marija Volkova / Engures vidusskola 549 592 524 476 611 1752
24 Patrīcija Rocēna / Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 637 573 523 531 498 469 1741
25 Luīze Slicāne / Rīgas valsts 3. ģimnāzija 526 595 613 1734
26 Līva Šahno / Madonas pilsētas 1.vidusskola 846 880 1726
27 Luīze Beķere / Mežinieku pamatskola 569 549 604 1722
28 Paula Luīze Rocēna / Rīgas valsts 3. ģimnāzija 581 566 522 498 1669
29 Emīlija Upmale / Jelgavas Valsts ģimnāzija 787 873 1660
30 Katrīna Ducena / Rīgas 49. vidusskola 564 566 498 1628
31 Renāte Smilga / DOMDARIS 585 496 499 1580
32 Tīna Voldiņa / Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 573 523 469 1565
33 Loreta Knospiņa / Valmieras Pārgaujas sākumskola 542 439 473 419 426 455 1470
34 Ivanda Lūsēna / Tukuma 2. vidusskola 659 775 1434
35 Elizabete Kirilova / Engures vidusskola 477 749 1226
36 Endžija Niedra / Valmieras pārgaujas sākumskola 574 592 1166
37 Estere Dzērve / 202.lv 580 563 1143
38 Katrīna Sedliņa / Aizputes vidusskola 519 616 1135
39 Rūta Silava / Engures vidusskola 506 488 994
40 Annija Melece / Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 515 476 991
41 Līna Gaile / Siguldas Valsts ģimnāzija 954 954
42 Monta Antanoviča / Madlienas vidusskola 863 863
43 Kristiāna Liene Penka / Tukuma 2. vidusskola 861 861
44 Viktorija Popovičeva / Daugavpils jaunsargu vienība 848 848
45 Anete Barovska / Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 803 803
46 Estere Gaile / Ogres 1.vidusskola 789 789
47 Paula Amanda Noejgoda / LīgatneVar! 783 783
48 Elvita Horelika / Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 766 766
49 Viktorija Jarullona / LīgatneVar! 762 762
50 Valerija Linkeviča / Babītes Vidusskola 746 746
51 Linda Šica / Rīgas 49. vidusskola 742 742
52 Alise Mankus / Rīgas 49. vidusskola 731 731
53 Daniela Fogele / Engures vidusskola 727 727
54 Kristiāna Elizabete Millere / Rīgas valsts 2.ģimnāzija 721 721
55 Ieva Guļajevska / Rīgas 84.vidusskola 717 717
56 Liene Bēriņa 707 707
57 Linda Gabranova / D.Ozoliņa Apes vidusskola 692 692
58 Elēna Viļuma / mārupes vsk 676 676
59 Katrīna Ance Gasiņa / Rīgas valsts 3. ģimnāzija 673 673
60 Dārta Momotkova / Engures vidusskola 668 668
61 Krista Kuba / Rīgas 49. vidusskola 658 658
62 Valērija Stupņika / Daugavpils jaunsargu vienība 631 631
63 Laura Pavlovska / Engures vidusskola 630 630
64 Elīza Grīnvalde / Engures vidusskola 613 613
65 Simona Helmane 606 606
66 Marta Čibala / Alūksnes BJSS 604 604
67 Paula Pīlēģe / LīgatneVar! 602 602
68 Karina Kavecka / Daugavpils jaunsargu vienība 591 591
69 Nikola Kravčenko-Šaule / Jelgavas Valsts ģimnāzija 590 590
70 Annija Gulbe / Rīgas 49.vidusskola 586 586
71 Annija Meļakova / Ogresgala pamatskola 584 584
72 Solveiga Kristiāna Smirnova / Rīgas 45. vidusskola 571 571
73 Alīna Semjonova / SPORTLAND 568 568
74 Laura Elīza Pauliņa / Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 566 566
75 Anete Paukšte / Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 566 566
76 Marta Āboliņa / Jelgavas Valsts ģimnāzija 554 554
77 Monta Vancāne / Lynxdojo 537 537
78 Anastasija Ličakova / Ogresgala pamatskola 506 506
79 Patrīcija Leiburga / Dobeles valsts ģimnāzija 493 493
80 Luka Malinauskaite / Krekenavos 473 473
81 Laura Znajemska / Engures vidusskola 465 465
82 Madara Repša / Briseles skola 461 461
83 Māra Mendrika / Tukuma 2. vidusskola 0
U18V
Vieta Skola Vārds Ogre Mad. Korn. Pokai. Āžuk. Gauja Liep. Kopā
1 Artis Rožkalns / Sporta klubs AŠAIS 1000 1000 1000 994 975 3000
2 Niks Zauls / Limbažu un Salacgrīvas sporta skola 1000 935 1000 2935
3 Mareks Ņikiforovs / Aizputes vidusskola 969 927 951 957 980 2906
4 Kalvis Kristers Krīgers / Madonas pilsētas 1.vidusskola 947 949 934 2830
5 Arnis Kurps / Cēsu profesionālā vidusskola 897 869 920 878 2695
6 Andrejs Dāvis Kmetjuks / Mežinieku pamatskola 862 893 917 2672
7 Edijs Valainis / Preiļu 1.pamatskola 742 865 828 825 769 2518
8 Emīls Gūtmanis / Tukuma Raiņa ģimnāzija 794 755 746 743 2295
9 Oskars evalds Gailītis / Bērzaunes pamatskola 758 688 801 2247
10 Rainers Neuss-Lucs / Kalnciema vidusskola 685 724 763 2172
11 Silvestrs Pētersons / Vecpiebalgas vidusskola 666 659 694 684 2044
12 Linards Lazdiņš / Tumes vidusskola 638 718 605 670 645 2033
13 Mārcis Adamovičs / Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 989 925 1914
14 Ilvars Bisenieks / Madonas pilsētas 1.vidusskola 897 976 1873
15 Deivis Deivids Ozoliņš / Engures vidusskola 695 748 396 1839
16 Niks Saulītis / Madonas Valsts ģimnāzija 831 1000 1831
17 Dmitrijs Kisļakovs / J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola 555 586 584 562 1732
18 Rihards Grīviņš / Engures vidusskola 580 540 537 575 1695
19 Adrians Gūtšmits / Tukuma 2. vidusskola 800 856 1656
20 Brendons Graumanis / Engures vidusskola 592 440 417 565 422 477 1634
21 Roberts Rozenbergs / Engures vidusskola 582 538 424 439 453 1573
22 Verners Sproģis / Tukuma 2. vidusskola 655 855 1510
23 Matīss Fogelis / Engures vidusskola 695 747 1442
24 Mareks Pencis / Lejasciema vidusskola 827 587 1414
25 Dāvis Janitēns / LīgatneVar! 658 738 1396
26 Reinis Konošonoks / Tukuma Raiņa ģimnāzija 637 627 1264
27 Rainers Trubačs / Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 1000 1000
28 Emīls Smilškalns / Madlienas vidusskola 990 990
29 Ingus Bogdanovs / Aizputes vidusskola 975 975
30 Ivars Dehtevičs / Madlienas vidusskola 906 906
31 Kristaps Jaunzems / Zemgales vidusskola 887 887
32 Kārlis Pormanis / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 404 466 870
33 Reinis Burtnieks / Siguldas Valsts ģimnāzija 865 865
34 Oto Laiva / Siguldas Valsts ģimnāzija 852 852
35 Ričards Briedis / Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 814 814
36 Mikus Matīss Gredzens / Rubenes pamatskola 807 807
37 Edijs Valains / Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 807 807
38 Jēkabs Putniņš / Madonas BJSS 795 795
39 Miķelis Taranda / Rīgas Angļu ģimnāzija 789 789
40 Andris Fomins / Daugavpils jaunsargu vienība 776 776
41 Ričards Robins Skuja / Siguldas Valsts ģimnāzija 759 759
42 Edvards Pirogs / Jelgavas 4. vidusskola 753 753
43 Artis Vasiļevs / Zemgales vidusskola 711 711
44 Dāvis Bramanis / Kalsnavas pamatskola 679 679
45 Niks Elksnītis / Rīgas 49. vidusskola 678 678
46 Niks Kreicbergs / Tukuma 2. vidusskola 677 677
47 Rasa Saulīte / Preiļu 1.pamatskola 662 662
48 Niks Meščerskis / Lazdonas pamatskola 646 646
49 Maikls Zaļkalns / Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 637 637
50 Rudolfs Lukaševičs / Daugavpils jaunsargu vienība 629 629
51 Raivis Kaļiņins / Jelgavas tehnikums 614 614
52 Renārs Knēža / Sportland 567 567
53 Renārs Ščeglovs / Mailigen 553 553
54 Imants Ambrosovs / Daugavpils jaunsargu vienība 540 540
55 Gints Golubs / Rigas Natālijas Draudziņas vidusskola 501 501
56 Aleksandrs Vilmanis / Daugavpils jaunsargu vienība 430 430
U18S
Vieta Skola Vārds Ogre Mad. Korn. Pokai. Āžuk. Gauja Liep. Kopā
1 Ilze Borbale / Preiļu 1.pamatskola 1000 1000 1000 3000
2 Eva Bērziņa / Lejasciema vidusskola 956 944 1000 1000 992 998 967 2998
3 Ginta Krūzēna / Aizputes vidusskola 989 982 926 1000 968 1000 2989
4 Ingrīda Veisbuka / Aizputes vidusskola 991 961 775 870 2822
5 Līga Klibā / Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 968 855 780 2603
6 Marta Bādere / Aizputes vidusskola 751 614 725 598 802 990 2543
7 Madara Alecka / Aizputes vidusskola 948 774 714 2436
8 Megija Puriņa / Ziemeļvalstu ģimnāzija 694 756 788 2238
9 Alise Evardsone / Engures vidusskola 676 693 665 707 668 688 725 2125
10 Laura Dzepuka / Spīdolas ģimnāzija 664 749 694 2107
11 Laura Birzniece / Engures vidusskola 713 687 668 2068
12 Samanta Velta Ratniece / Engures vidusskola 623 621 697 1941
13 Simona Helmane / Tukuma 2. vidusskola 628 666 631 599 1925
14 Nadīna Berga / Kocēnu pamatskola / SKRIENAM KOPĀ 380 527 633 585 630 1848
15 Reina Jansone / Tukuma 2. vidusskola 851 904 1755
16 Laura Kārkle / Jelgavas 4.vidusskola 899 811 1710
17 Annija Tamane / Vecumnieku vidusskola 841 761 1602
18 Rūta Reinsone / Jelgavas 4.vidusskola 819 687 1506
19 Daniela Gelvere / Jelgavas 4.vidusskola 716 758 1474
20 Anna Elena Ludvika / Aizputes vidusskola 730 714 1444
21 Krista Lukjanska / Engures vidusskola 692 691 1383
22 Agnese Tohva / Engures vidusskola 630 681 1311
23 Daniela Lotocka / Engures vidusskola 330 726 1056
24 Elīna Skopāne / Smiltenes vidusskola. 896 896
25 Sandra Kārkliņa / Madlienas vidusskola 840 840
26 Diāna Beņķe / Siguldas Valsts ģimnāzija 835 835
27 Marta Paula Rāzna / Rīgas 49. vidusskola 835 835
28 Katrīna Cipruse / Rīgas 3.ģimnāzija 813 813
29 Elīna Vosveniece / Madlienas vidusskola 799 799
30 Amanda Ošiņa / SPORTLAND 790 790
31 Una Undīne Ungere / Aizputes vidusskola 770 770
32 Sanita Broka / Siguldas Valsts ģimnāzija 764 764
33 Elizabete Muzikante / Zemgales vidusskola 760 760
34 Marija Ance Reča / Rīgas 49. vidusskola 754 754
35 Dana Nagle / Madonas BJSS 750 750
36 Sabīne Olšteina / Zemgales vidusskola 742 742
37 Elizabete Paura / Madonas BJSS 739 739
38 Emīlija Zakovica / LTV 729 729
39 Ance Frīdenberga / Rīgas 49. vidusskola 720 720
40 Tīna Renāte Šalma / Aizputes vidusskola 714 714
41 Arnita Muciniece / Zemgales vidusskola 712 712
42 Paulīne Amanda Aniņa / Zemgales vidusskola 701 701
43 Samanta Spunde / Zemgales vidusskola 695 695
44 Kaija Zariņa / Rīgas 49. vidusskola 692 692
45 Signe Svārpstone / Rīgas 49.vidusskola 692 692
46 Aiva Zariņa / D.Ozoliņa Apes vidusskola 679 679
47 Alise Kitija Rūtiņa / Āgenskalna Valsts ģimnāzija 671 671
48 Erlanda Atvare / Rīgas 49. vidusskola 670 670
49 Keitija Bite / Tukuma 2. vidusskola 650 650
50 Dagmāra Grīnberga / Rīgas 49. vidusskola 646 646
51 Elza Eglīte / Rīgas 49. vidusskola 646 646
52 Ramona Ciša / Tukuma vakara un neklātienes vidusskola 639 639
53 Ance Eva Ragaine / Valmieras Viestura vidusskola 639 639
54 Rebeka Ašmane / Ogresgala pamatskola 638 638
55 Egija Žindule / Ogresgala pamatskola 631 631
56 Paula Fjodorova / Tukuma Raiņa ģimnāzija 630 630
57 Anete Brēdiķe / Rīgas Lietuviešu vidusskola 625 625
58 Jūlija Rusecka / Daugavpils jaunsargu vienība 610 610
59 Laura Dumbre / Engures vidusskola 606 606
60 Katrīna Šakina / Engures vidusskola 606 606
61 Marta Linda Tilnere / Siguldas Valsts ģimnāzija 602 602
62 Beāte Marta Circene / Siguldas Valsts ģimnāzija 602 602
63 Roberta Albertuzzi / Aizputes Vidusskola 594 594
64 Gundega Kalpiņa / Rīgas 49. vidusskola 583 583
65 Lelde Buķele / Rīgas 49. vidusskola 583 583
66 Elena Kazuša / Rīgas 49. vidusskola 583 583
67 Alise Žodziņa / Liepājas Valsts Tehnikums 583 583
68 Paula Viktorija Vilciņa / Rīgas Teikas vidusskola 577 577
69 Elvīra Antāne / Engures vidusskola 554 554
70 Kitija Elēna Balode / Engures vidusskola 551 551
71 Ieva Cimiņa / Engures vidusskola 551 551
72 Anda Pāže / Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts Ģimnāzija 502 502
73 Ivita Puzānova / Engures vidusskola 460 460
74 Adele Lujāne / Engures vidusskola 460 460
U20V
Vieta Skola Vārds Ogre Mad. Korn. Pokai. Āžuk. Gauja Liep. Kopā
1 Artūrs Niklāvs Medveds / Aizputes vidusskola 1000 1000 1000 1000 1000 1000 3000
2 Rihards Serģis / Sporta klubs AŠAIS 907 983 917 906 2807
3 Jānis Gailītis / Smiltenes vidusskola 905 979 923 858 874 882 2807
4 Aivis Siliņš / Rīgas Tehniskā koledža 928 909 882 2719
5 Artūrs Āboltiņš / Rīgas Tehniskā koledža 771 789 916 896 816 779 659 2628
6 Linards Nikolass Ņikiforovs / Aizputes vidusskola 874 853 857 818 785 830 2584
7 Andrejs Bānis / Salaspils sporta skola 813 835 875 2523
8 Valters Klaucāns / Rīgas Tehniskā koledža 811 735 831 718 866 2508
9 Mārcis Bogdanovs / Rīgas Jāņa Poruka vidusskola 802 693 733 2228
10 Tomass Neuss-Lucs / Jelgavas Valsts ģimnāzija 673 766 709 733 2208
11 Nils Mednis / Cēsu profesionālā vidusskola 785 748 616 2149
12 Gvido Bambulis / Lejasciema vidusskola 792 763 530 2085
13 Toms Straume / Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 685 507 681 682 2048
14 Sandis Ozoliņš / Engures vidusskola 597 692 699 1988
15 Raitis Mednis / Cēsu profesionālā vidusskola 433 712 605 588 615 1932
16 Kristiāns Potašovs / Sporta klubs AŠAIS 966 908 1874
17 Reinis Cīrulis / Madonas Valsts ģimnāzija 858 1000 1858
18 Kristers Grava / Jelgavas 4.vidusskola 605 575 632 595 606 545 586 1843
19 Madars Pūpols / Aizputes vidusskola 524 478 605 463 647 1776
20 Raimo Vīgants / Madonas Valsts ģimnāzija 912 536 1448
21 Artūrs Ozols 660 626 1286
22 Raitis Davidčuks / Saldus Tehnikums 629 635 1264
23 Emīls Pētersons / Madonas pilsētas 1. vidusskola 688 466 1154
24 Tomass Matīss Eplers / Engures vidusskola 581 480 1061
25 Alfrēds Apinis / veikals MARATONS 921 921
26 Pjotrs Golubevs / Daugavpils jaunsargu vienība 863 863
27 Mareks Korns / Tukuma 2. vidusskola 812 812
28 Raivis Pudulis / Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 761 761
29 Rainers Subris / Zemgales vidusskola 736 736
30 Timurs Friclers / Maratona klubs 685 685
31 Niks Balgalvis 660 660
32 Reiners Birners / Zemgales vidusskola 655 655
33 Kristaps Aizups / Engures vidusskola 617 617
34 Emīls Mārcis Iesals / Tukuma 2. vidusskola 586 586
35 Dairis Apinis / Madonas pilsētas 1.vidusskola 521 521
36 Augusts Šembels / Daugavpils jaunsargu vienība 512 512
37 Kevins Karzubovs / Rīgas Tehniskā koledža 482 482
38 Reinis Štromanis / Tukuma 2. vidusskola 480 480
U20S
Vieta Skola Vārds Ogre Mad. Korn. Pokai. Āžuk. Gauja Liep. Kopā
1 Santa Zemture / Aizputes vidusskola 1000 982 1000 1000 1000 3000
2 Sindija Zaula / Limbažu Salacgrīvas sporta skola 930 883 887 2700
3 Krista Ķelpa / Smiltenes vidusskola 821 1000 835 2656
4 Linda Lazdiņa / RPIVA 636 907 718 617 640 2265
5 Betija Līcīte / Engures vidusskola 660 749 294 615 2024
6 Monta Sileniece / Smiltenes Vidusskola 723 593 558 629 599 1951
7 Katrīna Kārkle / Jelgavas 4.vidusskola 1000 911 1911
8 Santa Prikule / Preiļu 2. vidusskola 918 728 1646
9 Dana Veismane / Rīgas 49. vidusskola 761 741 1502
10 Mērija Agnese Meiberga / Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 663 810 1473
11 Diāna Dude / Jelgavas valsts ģimnāzija 1000 1000
12 Zane Kļaviņa / Madonas Valsts Ģimnāzija 876 876
13 Samanta Muča / Engures vidusskola 830 830
14 Anna Zara / Engures vidusskola 780 780
15 Marta Liepiņa / D.Ozoliņa Apes vidusskola 765 765
16 Gita Suškova / Zemgales vidusskola 763 763
17 Annija Zāģere / Aizputes vidusskola 762 762
18 Anete Balode / Engures vidusskola 711 711
19 Rita Ozoliņa / D.Ozoliņa Apes vidusskola 709 709
20 Anete Voronova / Tukuma 2. vidusskola 704 704
21 Katrīna Ševica / Rīgas 45. vidusskola 670 670
22 Paula Eihe 642 642
23 Katrīna Silva Mierkalne / Engures vidusskola 639 639
24 Zanda Didriksone / Tukuma 2. vidusskola 612 612
25 Ketija Birzule / Rīgas 49. vidusskola 611 611
26 Līva Apšeniece / Rīgas 49. vidusskola 611 611
27 Beāte Konrade / Rīgas 49. vidusskola 611 611
28 Nikola Bunde / veikals MARATONS 607 607
29 Daniela Vāvere / Rīgas Angļu ģimnāzija 577 577