ZAĶIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Gints Lūsis 3113 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 0:51:15 VZ3 1 V1 +00:00 +00:00 01:01 1000 280 1280
2 Jānis Mežiels 3192 PATRIA SPORTLAND 0:51:32 VZ3 2 V2 +00:17 +00:17 01:11 995 241 1236
3 Endijs Titomers 3528 Jelgavas novada sporta centrs 0:51:48 VZ2 1 V3 +00:33 +00:00 01:36 989 178 1167
4 Kristaps Broks 3155 VSK Noskrien Rieksti 0:52:38 VZ3 3 V4 +01:23 +01:23 01:10 974 244 1218
5 Oskars Grosmanis 13330 Saldus Boksa Klubs 0:53:37 VZ2 2 V5 +02:22 +01:49 01:18 956 219 1175
6 Jānis Olengovičs 3460 TRX Cēsis 0:54:25 VZ3 4 V6 +03:10 +03:10 01:18 942 219 1161
7 Juris Damškalns 3114 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 0:55:11 VZ3 5 V7 +03:56 +03:56 01:12 929 238 1167
8 Dāvis Uļģis 3227 Izturība 0:55:37 VZ3 6 V8 +04:22 +04:22 01:35 921 180 1101
9 Andis Dēze 3322 Maratona Klubs / Dion Sportlab 0:55:39 VZ3 7 V9 +04:24 +04:24 01:29 921 192 1113
10 Pēteris Lazdiņš 3078 KROKUS 0:55:41 VZ2 3 V10 +04:26 +03:53 01:36 920 178 1098
11 Andris Robalds 3478 Kocēnu novads 0:56:13 VZ2 4 V11 +04:58 +04:25 01:01 912 280 1192
12 Jānis Vītiņš 3011 VSK Noskrien Rieksti 0:56:34 VZ3 8 V12 +05:19 +05:19 01:12 906 238 1144
13 Sergejs Bogdanovs 3489 Dion Sportlab 0:57:56 VZ3 9 V13 +06:41 +06:41 01:24 885 204 1089
14 Miķelis Zumbergs 3209 VSK Noskrien 0:58:00 VZ3 10 V14 +06:45 +06:45 01:22 884 209 1093
15 Kaspars Vīksne 3706 OK Meridiāns 0:58:09 VZ3 11 V15 +06:54 +06:54 01:43 881 166 1047
16 Toms Veits 3457 0:58:28 VZ3 12 V16 +07:13 +07:13 01:53 877 151 1028
17 Kaspars Adijāns 3170 Vichy 0:58:46 VZ3 13 V17 +07:31 +07:31 01:17 872 222 1094
18 Artūrs Kozlovskis 3437 0:58:49 VZ2 5 V18 +07:34 +07:01 01:25 871 201 1072
19 Bastiaan Meinders 3686 0:58:56 VZ3 14 V19 +07:41 +07:41 01:21 870 211 1081
20 Edijs Eiduks 3135 SSK Bebra 0:59:01 VZ1 1 V20 +07:46 +00:00 01:34 868 182 1050
21 Raivis Ančs 3088 Velorīts-Gulbene 0:59:02 VZ3 15 V21 +07:47 +07:47 01:34 868 182 1050
22 Jānis Linītis 3241 Patria Sportland 0:59:04 VZ3 16 V22 +07:49 +07:49 01:12 868 238 1106
23 Gatis Štulbergs 3189 Maratona Klubs 0:59:40 VZ3 17 V23 +08:25 +08:25 01:18 859 219 1078
24 Sandra Buliņa 3626 Alūksnes BJSS 0:59:41 SZ2 1 S1 +00:00 +00:00 01:28 1000 269 1269
25 Kaspars Kaverskis 3647 SPORTLAND 0:59:53 VZ2 6 V24 +08:38 +08:05 01:33 856 184 1040
26 Patrīcija Eiduka 3106 SSK Bebra 1:00:02 SZ2 2 S2 +00:21 +00:21 01:36 994 247 1241
27 Ansis Pūce 3177 Saldus Boksa Klubs 1:00:03 VZ3 18 V25 +08:48 +08:48 01:13 853 234 1087
28 Gatis Matuko 3144 DeLaval 1:00:35 VZ3 19 V26 +09:20 +09:20 01:38 846 174 1020
29 Artis Smerliņš 13422 LaiksCelt 1:00:38 VZ3 21 V27 +09:23 +09:23 01:28 845 194 1039
30 Jānis Gailis 3122 Maratons Asics 1:00:38 VZ3 20 V28 +09:23 +09:23 01:57 845 146 991
31 Andris Bergmanis 3204 SK Sigulda 1:00:58 VZ3 22 V29 +09:43 +09:43 01:53 841 151 992
32 Ināra Lūse 3166 Moller Auto Ventspils 1:01:05 SZ3 1 S3 +01:24 +00:00 01:49 977 217 1194
33 Artūrs Kārkliņš 3579 Liepkalni 1:01:30 VZ3 23 V30 +10:15 +10:15 01:28 833 194 1027
34 Solveiga Ozola-Ozoliņa 3553 Baltais 1:01:37 SZ3 2 S4 +01:56 +00:32 01:54 969 208 1177
35 Jorens Kvēle-Kvāls 3674 Saldus Boksa klubs 1:01:44 VZ2 7 V31 +10:29 +09:56 01:37 830 176 1006
36 Sanita Buliņa 3627 Alūksnes BJSS 1:01:44 SZ2 3 S5 +02:03 +02:03 01:31 967 260 1227
37 Jānis Zālītis 3580 1:02:02 VZ3 24 V32 +10:47 +10:47 01:36 826 178 1004
38 Viesturs Veits 3456 Siguldas maratona klubs 1:02:14 VZ2 8 V33 +10:59 +10:26 01:34 824 182 1006
39 Edgars Rencis 3056 PaBaso.lv / VSK Noskrien 1:02:19 VZ3 25 V34 +11:04 +11:04 01:50 822 155 977
40 Daniels Kodaļevs 3634 Alūksne 1:02:33 VZ1 2 V35 +11:18 +03:32 01:31 819 188 1007
41 Jānis Gailis 13358 Kocēnu novads 1:02:54 VZ3 26 V36 +11:39 +11:39 01:34 815 182 997
42 Mārtiņš Gailis 13362 Kocēnu novads 1:02:57 VZ3 27 V37 +11:42 +11:42 01:30 814 190 1004
43 Nauris Dzenis 3532 1:03:05 VZ3 28 V38 +11:50 +11:50 01:49 812 157 969
44 Jānis Ābols 3317 VSK Noskrien 1:03:06 VZ3 29 V39 +11:51 +11:51 01:34 812 182 994
45 Jānis Neimanis 3198 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 1:03:27 VZ3 30 V40 +12:12 +12:12 01:38 808 174 982
46 Juris Iļčenko 3064 VSK Noskrien 1:03:39 VZ3 31 V41 +12:24 +12:24 01:41 805 169 974
47 Edgars Apinis 3214 PATRIA SPORTLAND 1:03:44 VZ3 32 V42 +12:29 +12:29 01:30 804 190 994
48 Emīls Desjatņikovs 3493 17.Pretgaisa aizsardzības bataljons 1:03:47 VZ3 33 V43 +12:32 +12:32 01:49 804 157 961
49 Gunārs Ozoliņš 3060 DzSK Lokomotīve 1:03:55 VZ3 34 V44 +12:40 +12:40 01:18 802 219 1021
50 Karīna Helmane - Soročenkova 3092 VSK Noskrien 1:03:55 SZ3 3 S6 +04:14 +02:50 01:39 934 239 1173
51 Ilvars Bergmanis 3022 1:04:11 VZ3 35 V45 +12:56 +12:56 01:31 798 188 986
52 Jānis Sirmais 3306 1:04:13 VZ2 9 V46 +12:58 +12:25 01:29 798 192 990
53 Artūrs Rimicāns 3464 1:04:13 VZ3 36 V47 +12:58 +12:58 01:36 798 178 976
54 Ģirts Fišers 3066 1:04:14 VZ3 37 V48 +12:59 +12:59 01:30 798 190 988
55 Baiba Vekša 3211 Sporta klubs Liesma 1:04:40 SZ3 4 S7 +04:59 +03:35 01:44 923 228 1151
56 Normunds Ermansons 13322 Ermansoni 1:04:47 VZ3 38 V49 +13:32 +13:32 02:03 791 139 930
57 Liene Blumbeka 3701 VIRSOTNE MARMOT 1:05:08 SZ3 5 S8 +05:27 +04:03 01:48 916 219 1135
58 Signe Birkenberga 3343 Saldus Boksa klubs 1:05:18 SZ3 6 S9 +05:37 +04:13 01:49 914 217 1131
59 Aksels Bresme 3199 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 1:05:41 VZ2 10 V50 +14:26 +13:53 01:46 780 161 941
60 Mārcis Padoms 3469 1:05:46 VZ3 39 V51 +14:31 +14:31 01:44 779 164 943
61 Dmitrijs Ruskovs 3045 VSK Noskrien 1:06:04 VZ3 40 V52 +14:49 +14:49 02:01 776 141 917
62 Ritvars Klapars 3076 VSK Noskrien 1:06:07 VZ3 41 V53 +14:52 +14:52 01:20 775 214 989
63 Zane Ermansone 3676 Siguldas Maratona klubs/Isostar 1:06:16 SZ3 7 S10 +06:35 +05:11 01:57 901 203 1104
64 ErvĪns Veics 3575 individuāli 1:06:19 VZ3 42 V54 +15:04 +15:04 02:06 773 136 909
65 Gatis Kveders 3001 VSK Noskrien Rieksti 1:06:20 VZ3 43 V55 +15:05 +15:05 01:39 773 173 946
66 Jānis Kozlovskis 3391 1:06:29 VZ3 44 V56 +15:14 +15:14 01:32 771 186 957
67 Artūrs Jansons 3190 Maratona klubs 1:06:31 VZ3 45 V57 +15:16 +15:16 01:54 770 150 920
68 Miks Gabdulļins 3197 Lejasciema vidusskola / SK "Lejasciems" 1:06:44 VZ2 11 V58 +15:29 +14:56 02:23 768 120 888
69 Agnese Ulanova 13065 Pūre 1:07:12 SZ3 8 S11 +07:31 +06:07 01:59 888 199 1087
70 Raivis Heiselis 3446 Rare Team 1:07:17 VZ3 46 V59 +16:02 +16:02 01:51 762 154 916
71 Krists Iesalnieks 3569 Sporta iela 1:07:18 VZ1 3 V60 +16:03 +08:17 01:48 762 158 920
72 Sandis Sproģis 3228 SIA LATTELECOM 1:08:00 VZ3 47 V61 +16:45 +16:45 01:56 754 147 901
73 Egils Cēberis 3526 Saldus boksa klubs 1:08:02 VZ3 48 V62 +16:47 +16:47 01:12 753 238 991
74 Haralds Jēgers 3598 Liepkalni 1:08:03 VZ2 12 V63 +16:48 +16:15 02:13 753 129 882
75 Aiga Paegle 3366 Engures sportam 1:08:13 SZ3 9 S12 +08:32 +07:08 01:48 875 219 1094
76 Raimonds Meija 3082 VSK Noskrien 1:08:16 VZ3 49 V64 +17:01 +17:01 01:30 751 190 941
77 Ivars Krūmiņš 3003 SK Katrīna 1:08:30 VZ3 50 V65 +17:15 +17:15 01:36 748 178 926
78 Mārtiņš Bodnieks 3702 1:08:49 VZ3 51 V66 +17:34 +17:34 01:48 745 158 903
79 Ilvars Auseklis 13310 HimmelGarten 1:09:01 VZ3 52 V67 +17:46 +17:46 02:05 743 137 880
80 Kārlis Luters 13394 RPO 1:09:06 VZ3 53 V68 +17:51 +17:51 01:27 742 197 939
81 Toms Bērziņš 3709 Plastik Valmiera 1:09:10 VZ3 54 V69 +17:55 +17:55 01:52 741 153 894
82 Paula Rozenvalde 3448 Kocēnu novads 1:09:22 SZ3 10 S13 +09:41 +08:17 02:00 860 198 1058
83 Vjačeslavs Pavlovs 3544 1:09:28 VZ3 56 V70 +18:13 +18:13 01:42 738 168 906
84 Artūrs Kančs 3486 SSK Bebra 1:09:28 VZ3 55 V71 +18:13 +18:13 01:41 738 169 907
85 Haralds Prombergs 3351 CrossFit Rīdzene 1 1:09:29 VZ3 57 V72 +18:14 +18:14 01:58 738 145 883
86 Jānis Kauškals 3648 SPORTLAND 1:09:30 VZ2 13 V73 +18:15 +17:42 01:58 737 145 882
87 Kristaps Dvēselītis 3705 1:09:30 VZ2 14 V74 +18:15 +17:42 01:32 737 186 923
88 Anrijs Daile 3424 1:09:45 VZ2 15 V75 +18:30 +17:57 01:56 735 147 882
89 Mārtiņš Spalva 3443 Swedbank 1:09:59 VZ3 58 V76 +18:44 +18:44 02:00 732 143 875
90 Kaspars Olte 3108 1:10:08 VZ3 59 V77 +18:53 +18:53 01:44 731 164 895
91 Alvis Tribockis 3012 1:10:18 VZ3 60 V78 +19:03 +19:03 02:06 729 136 865
92 Atis Gūtmanis 3655 1:10:18 VZ3 61 V79 +19:03 +19:03 01:59 729 144 873
93 Ivo Gipters 13354 Error 404 1:10:41 VZ3 62 V80 +19:26 +19:26 02:09 725 133 858
94 Andis Puriņš 3027 Valmiera 1:10:46 VZ3 63 V81 +19:31 +19:31 01:40 724 171 895
95 Edgars Ošs 3358 1:10:52 VZ3 64 V82 +19:37 +19:37 02:11 723 131 854
96 Dārta Otomere 3325 1:10:52 SZ3 11 S14 +11:11 +09:47 01:53 842 210 1052
97 Kārlis Kurtišs 3304 SPORTLAND 1:10:58 VZ3 65 V83 +19:43 +19:43 02:02 722 140 862
98 Emils Fetlers 13366 1:11:13 VZ3 66 V84 +19:58 +19:58 01:58 720 145 865
99 Mārtiņš Galvanovskis 3485 Lucky Me 1:11:18 VZ3 67 V85 +20:03 +20:03 02:34 719 111 830
100 Ingus Mednis 3180 Saldus Boksa Klubs 1:11:28 VZ3 68 V86 +20:13 +20:13 02:24 717 119 836
101 Edgars Aleksejevs 13318 1:11:38 VZ2 16 V87 +20:23 +19:50 02:15 715 127 842
102 Krišjānis Kucins 13057 1:11:51 VZ2 17 V88 +20:36 +20:03 01:28 713 194 907
103 Artur Vetkas 3689 1:11:51 VZ3 69 V89 +20:36 +20:36 01:40 713 171 884
104 Monta Ločmele 3184 Moller Auto Ventspils / MRC 1:11:55 SZ3 12 S15 +12:14 +10:50 01:31 830 260 1090
105 Kristaps Deksnis 3625 Alūksnes BJSS 1:11:57 VZ2 18 V90 +20:42 +20:09 02:05 712 137 849
106 Jānis Dauģis 3698 1:12:10 VZ3 70 V91 +20:55 +20:55 02:04 710 138 848
107 Ieva Freidenfelde 3449 1:12:13 SZ3 13 S16 +12:32 +11:08 02:11 826 181 1007
108 Ilze Meijere 3287 Patria Sportland 1:12:22 SZ3 14 S17 +12:41 +11:17 01:59 825 199 1024
109 Laura Pētersone 3675 VSK Noskrien / Kocēnu novads 1:12:22 SZ3 15 S18 +12:41 +11:17 01:37 825 244 1069
110 Edgars Kviatkovskis 3090 Eco Teh Baltia 1:12:23 VZ2 19 V92 +21:08 +20:35 02:16 708 126 834
111 Jānis Šteinbergs 3233 Sportland 1:12:23 VZ3 71 V93 +21:08 +21:08 01:56 708 147 855
112 Lelde Broka 3014 VSK Noskrien Vāveres 1:12:30 SZ3 16 S19 +12:49 +11:25 01:57 823 203 1026
113 Kristaps Pugačs 3643 SPORTLAND 1:12:31 VZ3 72 V94 +21:16 +21:16 02:13 707 129 836
114 Armands Agis 13326 1:12:42 VZ3 73 V95 +21:27 +21:27 02:13 705 129 834
115 Mārtiņš Podnieks 3355 1:12:43 VZ3 74 V96 +21:28 +21:28 01:57 705 146 851
116 Ivo Pušņins 3044 1:12:46 VZ3 75 V97 +21:31 +21:31 02:26 704 117 821
117 Elvis Švecs 3436 ASK PATRIA 1:12:46 VZ2 20 V98 +21:31 +20:58 01:47 704 160 864
118 Roberts Šveicers 3160 DzSK Lokomotīve 1:12:53 VZ3 76 V99 +21:38 +21:38 01:54 703 150 853
119 Jurģis Kļavpurs 3501 VSK Noskrien 1:13:06 VZ2 21 V100 +21:51 +21:18 02:27 701 116 817
120 Emīls Pometuns 3631 Alūksnes BJSS 1:13:15 VZ2 22 V101 +22:00 +21:27 02:06 700 136 836
121 Klāvs Vasilis 3365 1:13:19 VZ3 77 V102 +22:04 +22:04 02:14 699 128 827
122 Viesturs Ozoliņš 13009 1:13:21 VZ3 78 V103 +22:06 +22:06 01:47 699 160 859
123 Anna Konovalova 3695 1:13:41 SZ2 4 S20 +14:00 +14:00 02:25 810 163 973
124 Rihards Gross 3451 Divratis 1:13:42 VZ2 23 V104 +22:27 +21:54 02:45 695 104 799
125 Toms Vītoliņš 3346 SK Pitoni 1:13:43 VZ3 79 V105 +22:28 +22:28 02:10 695 132 827
126 Kristaps Eglīte 13113 BKP 1:13:50 VZ3 80 V106 +22:35 +22:35 01:44 694 164 858
127 Ainars Rencis 3353 PaBaso.lv 1:13:55 VZ3 81 V107 +22:40 +22:40 02:35 693 110 803
128 Dairis Rāts 13382 Veclaicene 1:13:57 VZ3 82 V108 +22:42 +22:42 02:27 693 116 809
129 Raitis Plukšs 13390 Veclaicene 1:13:59 VZ2 24 V109 +22:44 +22:11 02:24 693 119 812
130 Matīss Saulītis 3279 1:14:04 VZ3 83 V110 +22:49 +22:49 01:35 692 180 872
131 Edgars Blūms 3020 Rush B 1:14:12 VZ3 84 V111 +22:57 +22:57 02:36 691 110 801
132 Edgars Krastiņš 3145 1:14:22 VZ3 85 V112 +23:07 +23:07 02:16 689 126 815
133 Dainis Muško 3033 Kartavkalnu buki 1:14:22 VZ3 86 V113 +23:07 +23:07 01:48 689 158 847
134 Jānis Rāzna 3102 SSK Bebra 1:14:27 VZ3 87 V114 +23:12 +23:12 02:14 688 128 816
135 Guntis Kanaviņš 3136 SSK Bebra 1:14:34 VZ3 88 V115 +23:19 +23:19 01:53 687 151 838
136 Jānis Bulāns 3238 Sportland 1:14:35 VZ3 89 V116 +23:20 +23:20 01:50 687 155 842
137 Andris Bušs 3538 BALTAIS 1:14:36 VZ3 90 V117 +23:21 +23:21 02:38 687 108 795
138 Māris Reiniks 3327 1:14:38 VZ3 91 V118 +23:23 +23:23 02:26 687 117 804
139 Mārtiņš Braslavs 3463 1:14:41 VZ3 92 V119 +23:26 +23:26 01:54 686 150 836
140 Andris Dalbiņš 3601 1:14:44 VZ1 4 V120 +23:29 +15:43 02:07 686 135 821
141 Artis Putāns 3692 1:14:48 VZ3 93 V121 +23:33 +23:33 01:59 685 144 829
142 Arnis Vanters 3697 SK Spēks 1:14:49 VZ3 94 V122 +23:34 +23:34 02:02 685 140 825
143 Ivars Tolmanis 3589 Apes draugu grupa 1:14:50 VZ3 95 V123 +23:35 +23:35 02:11 685 131 816
144 Juris Semjonovs 3400 Zemgales ziņas 1:14:53 VZ3 96 V124 +23:38 +23:38 02:28 684 116 800
145 Markus Urtāns 3387 VANAGI 1:15:05 VZ1 5 V125 +23:50 +16:04 02:15 683 127 810
146 Sandra Vesere 3707 Skriešanas Akadēmija 1:15:09 SZ2 5 S21 +15:28 +15:28 02:16 794 174 968
147 Miks Mežvēvers 3316 1:15:13 VZ2 25 V126 +23:58 +23:25 02:17 681 125 806
148 Kaspars Briedis 3178 Saldus Boksa Klubs 1:15:29 VZ3 97 V127 +24:14 +24:14 01:23 679 206 885
149 Jānis Leinbergs 3000 Eco Teh Baltia 1:15:38 VZ3 98 V128 +24:23 +24:23 01:37 678 176 854
150 Sintija Langenfelde 3356 1:15:42 SZ3 17 S22 +16:01 +14:37 01:56 788 204 992
151 Diāna Ķirsone 3645 SPORTLAND 1:15:43 SZ3 18 S23 +16:02 +14:38 01:50 788 215 1003
152 Uldis Doniņš 3188 Moller Auto Ventspils / MRC 1:15:51 VZ3 99 V129 +24:36 +24:36 02:25 676 118 794
153 Igors Zinkevičs 3169 1:15:52 VZ3 100 V130 +24:37 +24:37 02:13 676 129 805
154 Intars Červinskis 3369 Smaids A zobārstniecība 1:15:54 VZ3 101 V131 +24:39 +24:39 02:36 675 110 785
155 Ivars Timko 3530 1:15:59 VZ3 102 V132 +24:44 +24:44 02:29 674 115 789
156 Rita Kļaviņa 3246 1:16:09 SZ3 19 S24 +16:28 +15:04 02:25 784 163 947
157 Guntis Šmaukstelis 3032 Čop čop čop 1:16:18 VZ3 103 V133 +25:03 +25:03 02:28 672 116 788
158 Marika Zālīte 3068 VSK Noskrien 1:16:19 SZ3 20 S25 +16:38 +15:14 02:09 782 184 966
159 Kārlis Vancovičs 3268 HK Patrioti 1:16:26 VZ2 26 V134 +25:11 +24:38 02:32 671 113 784
160 Ernests Grietens 3101 1:16:28 VZ2 27 V135 +25:13 +24:40 02:00 670 143 813
161 Igors Kozlovs 3036 Franči 1:16:33 VZ3 104 V136 +25:18 +25:18 02:05 669 137 806
162 Raimonds Brīdaks 3158 1:16:35 VZ3 105 V137 +25:20 +25:20 02:18 669 124 793
163 Agita Kaļva 3338 Ķegumā spēks 1:16:37 SZ3 21 S26 +16:56 +15:32 02:02 779 194 973
164 Guntars Cauna 3474 1:16:39 VZ3 106 V138 +25:24 +25:24 02:21 669 121 790
165 Raivis Ruskulis 3401 Aizdevums.lv 1:16:40 VZ3 107 V139 +25:25 +25:25 02:27 668 116 784
166 Lauris Bajāruns 3682 1:17:00 VZ2 28 V140 +25:45 +25:12 02:07 666 135 801
167 Marija Vasiļjeva 3591 1:17:01 SZ3 22 S27 +17:20 +15:56 02:25 775 163 938
168 Mārtiņš Rāzna 3103 SSK Bebra 1:17:02 VZ3 108 V141 +25:47 +25:47 02:27 665 116 781
169 Gita Vilensone 3308 VSK Noskrien Vāveres 1:17:13 SZ3 23 S28 +17:32 +16:08 02:01 773 196 969
170 Linda Bērziņa 3179 Saldus Boksa Klubs 1:17:24 SZ3 24 S29 +17:43 +16:19 02:17 771 173 944
171 Monika Sarva 3522 1:17:34 SZ3 25 S30 +17:53 +16:29 02:34 769 154 923
172 Dainis Kārkliņš 3671 3Culture 1:17:35 VZ2 29 V142 +26:20 +25:47 02:10 661 132 793
173 Ivars Eglītis 3475 1:17:36 VZ3 109 V143 +26:21 +26:21 02:30 660 114 774
174 Gatis Rāzna 13073 1:17:38 VZ3 111 V144 +26:23 +26:23 02:31 660 113 773
175 Austris Uljāns 3111 1:17:38 VZ3 110 V145 +26:23 +26:23 01:51 660 154 814
176 Uldis Švēde 3696 1:17:39 VZ3 112 V146 +26:24 +26:24 02:01 660 141 801
177 Jurģis Baumeisters 3624 1:17:44 VZ3 113 V147 +26:29 +26:29 02:25 659 118 777
178 Dace Jukuma 3207 SK Sigulda 1:17:52 SZ3 26 S31 +18:11 +16:47 02:08 766 185 951
179 Raivis Ragainis 3077 KROKUS 1:17:56 VZ3 114 V148 +26:41 +26:41 02:23 658 120 778
180 Deniss Arseņins 3219 DNB banka 1:18:08 VZ3 115 V149 +26:53 +26:53 02:16 656 126 782
181 Aleksandrs Sokolovs 3240 Patria Sportland 1:18:15 VZ3 116 V150 +27:00 +27:00 02:26 655 117 772
182 Artis Sproģis 3261 Mēs nebūsim pirmie! 1:18:16 VZ2 30 V151 +27:01 +26:28 01:51 655 154 809
183 Klinta Gritāne 3397 VSK Noskrien 1:18:16 SZ2 6 S32 +18:35 +18:35 02:32 763 156 919
184 Sandra Gaile 13005 Izturība 1:18:22 SZ3 27 S33 +18:41 +17:17 02:00 762 198 960
185 Renārs Reiniks 3556 1:18:25 VZ3 117 V152 +27:10 +27:10 02:24 654 119 773
186 Reinis Volbergs 3633 Alūksne 1:18:28 VZ1 6 V153 +27:13 +19:27 02:19 653 123 776
187 Aleksandrs Kuzņecovs 3628 Alūksnes BJSS 1:18:28 VZ2 31 V154 +27:13 +26:40 02:18 653 124 777
188 Dāvis Pankoks 3186 FK KURŠI 1:18:48 VZ1 7 V155 +27:33 +19:47 02:13 650 129 779
189 Maksims Blokins 3466 ABC Software 1:18:51 VZ2 32 V156 +27:36 +27:03 02:10 650 132 782
190 Egnārs Gudriķis 3009 ASICS 1:18:51 VZ3 118 V157 +27:36 +27:36 02:11 650 131 781
191 Oskars Burmeisters 3413 1:18:53 VZ3 119 V158 +27:38 +27:38 02:27 650 116 766
192 Arnolds Princis 3326 1:19:01 VZ3 120 V159 +27:46 +27:46 02:21 649 121 770
193 Māris Damroze 3375 Damroze Family 1:19:12 VZ3 121 V160 +27:57 +27:57 02:28 647 116 763
194 Artūrs Aire 13077 1:19:15 VZ3 122 V161 +28:00 +28:00 02:03 647 139 786
195 Māris Graudiņš 3253 1:19:17 VZ3 123 V162 +28:02 +28:02 01:58 646 145 791
196 Zane Cera 3472 1:19:18 SZ2 7 S34 +19:37 +19:37 02:10 753 182 935
197 Nadīna Dudare 3632 Alūksnes novads 1:19:18 SZ3 28 S35 +19:37 +18:13 02:20 753 169 922
198 Jānis Zemītis 3708 - 1:19:18 VZ3 124 V163 +28:03 +28:03 01:57 646 146 792
199 Sandis Radziņš 3183 1:19:19 VZ2 33 V164 +28:04 +27:31 01:54 646 150 796
200 Kristaps Mediss 3459 1:19:19 VZ3 125 V165 +28:04 +28:04 02:21 646 121 767
201 Džanita Freija 3167 Moller Auto Ventspils 1:19:21 SZ3 29 S36 +19:40 +18:16 02:09 752 184 936
202 Toms Ķikusts 3049 1:19:25 VZ3 126 V166 +28:10 +28:10 01:51 645 154 799
203 Agnis Dadzis 3416 1:19:26 VZ3 127 V167 +28:11 +28:11 01:35 645 180 825
204 Gustavs Tolmanis 3588 Apes draugu grupa 1:19:52 VZ1 8 V168 +28:37 +20:51 02:55 642 98 740
205 Kristaps Salens 3669 Salomon | Taku Skrējējs 1:20:03 VZ3 128 V169 +28:48 +28:48 01:30 640 190 830
206 Baiba Indrāne - Ābola 3507 1:20:07 SZ3 30 S37 +20:26 +19:02 02:08 745 185 930
207 Bruno Ābolkans 13466 Ape 1:20:19 VZ1 9 V170 +29:04 +21:18 01:50 638 155 793
208 Juris Gailis 3536 Rūsiņa komanda 1:20:19 VZ2 34 V171 +29:04 +28:31 01:18 638 219 857
209 Normunds Trubens 3670 R$O 1:20:20 VZ3 129 V172 +29:05 +29:05 01:54 638 150 788
210 Ilze Zavicka 3554 Siguldas Maratona klubs 1:20:21 SZ3 31 S38 +20:40 +19:16 02:55 743 135 878
211 Aleksis Katarins 13081 1:20:21 VZ1 10 V173 +29:06 +21:20 02:05 638 137 775
212 Andris Mežgailis 3547 1:20:26 VZ3 130 V174 +29:11 +29:11 02:00 637 143 780
213 Craig Rose 3370 Food Union 1:20:30 VZ3 131 V175 +29:15 +29:15 02:06 637 136 773
214 Madara Grava 13109 1:20:31 SZ3 32 S39 +20:50 +19:26 02:11 741 181 922
215 Haralds Iesalnieks 3533 1:20:31 VZ2 35 V176 +29:16 +28:43 02:29 637 115 752
216 Natālija Joničenko 3531 Talsu novads 1:20:33 SZ3 33 S40 +20:52 +19:28 02:14 741 177 918
217 Jānis Pinka 13089 1:20:59 VZ3 132 V177 +29:44 +29:44 02:25 633 118 751
218 Dāvids Gulbis 13041 1:21:08 VZ1 11 V178 +29:53 +22:07 02:21 632 121 753
219 Dzintra Kārkliņa 3274 1:21:09 SZ3 34 S41 +21:28 +20:04 02:14 735 177 912
220 Inese Franzke 3494 1:21:25 SZ3 35 S42 +21:44 +20:20 02:01 733 196 929
221 Elizabete Ločmele 3603 OK Burkānciems 1:21:28 SZ2 8 S43 +21:47 +21:47 02:23 733 166 899
222 Zane Ivanāne 3059 VSK Noskrien Blonde 1:21:33 SZ3 36 S44 +21:52 +20:28 02:46 732 143 875
223 Aigars Olavs 3525 1:21:34 VZ3 133 V179 +30:19 +30:19 01:42 628 168 796
224 Jevgeņijs Matvejevs 3619 1:21:37 VZ3 134 V180 +30:22 +30:22 02:28 628 116 744
225 Romāns Giruckis 13350 1:21:41 VZ3 135 V181 +30:26 +30:26 02:19 627 123 750
226 Marta Heringa 3239 Sportland 1:21:41 SZ2 9 S45 +22:00 +22:00 02:26 731 162 893
227 Endijs Zariņš 3263 Zemgales Ziņas 1:21:42 VZ3 136 V182 +30:27 +30:27 02:06 627 136 763
228 Edgars Maļinovskis 3421 1:21:43 VZ3 137 V183 +30:28 +30:28 01:41 627 169 796
229 Krišjānis Morkāns 3411 1:21:45 VZ3 138 V184 +30:30 +30:30 02:28 627 116 743
230 Edžus Cābulis 3659 BKP 1:21:47 VZ3 139 V185 +30:32 +30:32 02:10 627 132 759
231 Lolita Linde 3390 1:21:50 SZ3 37 S46 +22:09 +20:45 02:29 729 159 888
232 Miķelis Vindavs 13117 Kāds sakars? 1:21:58 VZ3 140 V186 +30:43 +30:43 02:28 625 116 741
233 Zane Kupče 3444 Saldus Boksa klubs 1:21:59 SZ3 38 S47 +22:18 +20:54 02:26 728 162 890
234 Egita Neško 3335 Skriešanas Akadēmija 1:22:03 SZ3 39 S48 +22:22 +20:58 02:22 727 167 894
235 Kristaps Vēzis 3700 ATEA Global Services 1:22:04 VZ2 36 V187 +30:49 +30:16 02:17 624 125 749
236 Kristīne Uzula 3646 SPORTLAND 1:22:08 SZ3 40 S49 +22:27 +21:03 03:06 727 127 854
237 Gints Kuzņecovs 3131 1:22:08 VZ3 142 V188 +30:53 +30:53 02:13 624 129 753
238 Artūrs Dedzis 3639 PULSAR 1:22:08 VZ3 141 V189 +30:53 +30:53 02:30 624 114 738
239 Uldis Glāzers 3222 DNB banka 1:22:11 VZ3 143 V190 +30:56 +30:56 02:43 624 105 729
240 Ina Graudiņa 3015 VSK Noskrien Vāveres 1:22:11 SZ3 41 S50 +22:30 +21:06 02:31 726 157 883
241 Arturs Stālmanis 3681 Apes draugu grupa 1:22:11 VZ3 144 V191 +30:56 +30:56 01:56 624 147 771
242 Sabīne Prikule 3224 Pingvīni 1:22:25 SZ3 42 S51 +22:44 +21:20 02:42 724 146 870
243 Anete Danelsone 3573 VSK Noskrien Blonde 1:22:25 SZ3 43 S52 +22:44 +21:20 02:16 724 174 898
244 Agnese Sperga 3490 1:22:28 SZ3 44 S53 +22:47 +21:23 02:19 724 171 895
245 Ieva Spruženiece 3562 1:22:30 SZ3 45 S54 +22:49 +21:25 03:01 723 131 854
246 Gundars Bēms 3379 1:22:35 VZ3 145 V192 +31:20 +31:20 02:26 621 117 738
247 Andris Ķirsons 3644 SPORTLAND 1:22:37 VZ3 146 V193 +31:22 +31:22 02:34 620 111 731
248 Edgars Ezers 3661 Dabas Dots 1:22:38 VZ3 148 V194 +31:23 +31:23 02:14 620 128 748
249 Raimonds Briņķis 3555 DabasDots 1:22:38 VZ3 147 V195 +31:23 +31:23 02:27 620 116 736
250 Emīls Stūrītis 3352 1:22:39 VZ2 37 V196 +31:24 +30:51 02:08 620 134 754
251 Saulis Skabeiķis 3620 Mārupe 1:22:49 VZ3 149 V197 +31:34 +31:34 03:29 619 82 701
252 Kristīne Mergina 3051 1:22:49 SZ3 46 S55 +23:08 +21:44 02:22 721 167 888
253 Armands Andersons 3468 1:22:50 VZ3 150 V198 +31:35 +31:35 02:35 619 110 729
254 Zane Apse 3527 1:22:51 SZ3 47 S56 +23:10 +21:46 02:11 720 181 901
255 Guntis Strautiņš 3523 Liepājas Vieglatlētikas klubs 1:22:56 VZ3 151 V199 +31:41 +31:41 02:22 618 120 738
256 Raimonds Zutis 3442 Z-House 1:22:57 VZ3 152 V200 +31:42 +31:42 02:57 618 97 715
257 Karlīna Skrastiņa 13418 Tallink 1:23:00 SZ3 48 S57 +23:19 +21:55 02:53 719 137 856
258 Ainārs Jermacāns 3073 AkmensDizains.lv 1:23:01 VZ3 153 V201 +31:46 +31:46 02:12 617 130 747
259 Mārtiņš Semēvics 3642 Mežciems 1:23:06 VZ2 38 V202 +31:51 +31:18 02:29 617 115 732
260 Klāvs Klapars 3100 VSK Noskrien 1:23:06 VZ1 12 V203 +31:51 +24:05 02:01 617 141 758
261 Toms Užāns 3142 Tasmānijas Velli 1:23:10 VZ3 154 V204 +31:55 +31:55 02:32 616 113 729
262 Ieva Užāne 3143 Tasmānijas Velli 1:23:10 SZ3 49 S58 +23:29 +22:05 02:32 718 156 874
263 Dace Hartmane 3542 1:23:15 SZ3 50 S59 +23:34 +22:10 02:20 717 169 886
264 Aigars Bergs 3428 1:23:16 VZ3 155 V205 +32:01 +32:01 02:39 615 108 723
265 Daina Stonka 3248 1:23:25 SZ2 10 S60 +23:44 +23:44 02:50 715 139 854
266 Liene Štalte 3165 Moller Auto Ventspils 1:23:34 SZ3 51 S61 +23:53 +22:29 02:30 714 158 872
267 Baiba Barone 3537 BALTAIS 1:23:36 SZ3 52 S62 +23:55 +22:31 02:27 714 161 875
268 Aleksis Orlovs 3656 1:23:43 VZ3 156 V206 +32:28 +32:28 02:36 612 110 722
269 Krista Opmane 3151 Olainfarm 1:23:47 SZ3 54 S63 +24:06 +22:42 02:40 712 148 860
270 Zane Lukstiņa 3123 1:23:47 SZ3 53 S64 +24:06 +22:42 02:40 712 148 860
271 Kristīne Slikšāne 3491 VSK Noskrien 1:23:48 SZ3 55 S65 +24:07 +22:43 02:39 712 149 861
272 Viktors Sičevs 13001 1:23:53 VZ3 157 V207 +32:38 +32:38 02:52 611 99 710
273 Didzis Galauliņš 3545 Es un es pats 1:23:55 VZ3 158 V208 +32:40 +32:40 02:16 611 126 737
274 Sintija Bite 3019 1:24:05 SZ3 56 S66 +24:24 +23:00 02:26 710 162 872
275 Elīna Dzalbe 3455 Saldus Boksa klubs 1:24:05 SZ3 57 S67 +24:24 +23:00 02:54 710 136 846
276 Elvijs Akmentiņš 3303 SPORTLAND 1:24:10 VZ3 159 V209 +32:55 +32:55 01:48 609 158 767
277 Zane Galdiņa 3257 1:24:14 SZ3 58 S68 +24:33 +23:09 02:32 709 156 865
278 Reinis Kurpnieks 3577 BANDANALV 1:24:18 VZ3 161 V210 +33:03 +33:03 02:28 608 116 724
279 Peep Ristmägi 3159 JK Hermes 1:24:18 VZ3 160 V211 +33:03 +33:03 02:19 608 123 731
280 Evita Ruskova 3026 VSK Noskrien 1:24:19 SZ3 59 S69 +24:38 +23:14 02:13 708 178 886
281 Krista Hartmane 3611 1:24:21 SZ3 60 S70 +24:40 +23:16 01:51 708 214 922
282 Laura Valaine 13450 1:24:22 SZ3 61 S71 +24:41 +23:17 02:14 707 177 884
283 Ilze Olte 3368 1:24:23 SZ3 62 S72 +24:42 +23:18 02:29 707 159 866
284 Juris Šimanskis 3134 Draņķa Pāķi! 1:24:33 VZ3 162 V212 +33:18 +33:18 01:47 606 160 766
285 Arturs Robalds 3152 MEXXIN 1:24:37 VZ3 163 V213 +33:22 +33:22 02:54 606 98 704
286 Artūrs Kadiķis 3561 1:24:39 VZ3 164 V214 +33:24 +33:24 02:05 605 137 742
287 Marta Golubova 3563 Indiv. 1:24:46 SZ3 63 S73 +25:05 +23:41 02:30 704 158 862
288 Agnese Kalēja 3672 Rūsiņa komanda 1:24:47 SZ2 11 S74 +25:06 +25:06 02:40 704 148 852
289 Vlada Buharova 3568 1:24:51 SZ3 64 S75 +25:10 +23:46 02:19 703 171 874
290 Dainis Viļums 3503 HZT 1:24:53 VZ3 165 V215 +33:38 +33:38 02:46 604 103 707
291 Deivids Dzenuška 3372 Modernā ģimene 1:24:53 VZ1 13 V216 +33:38 +25:52 02:03 604 139 743
292 Zane Svetiņina 3699 1:24:53 SZ3 65 S76 +25:12 +23:48 02:28 703 160 863
293 Arta Celma 3409 1:24:54 SZ3 66 S77 +25:13 +23:49 02:34 703 154 857
294 Normunds Ermičs 3161 DzSK Lokomotīve 1:24:55 VZ3 166 V217 +33:40 +33:40 02:30 604 114 718
295 Kārlis Meiers 3593 RIGAPLAZA 1:24:55 VZ3 167 V218 +33:40 +33:40 02:13 604 129 733
296 Juris Gaidelis 3615 Maratona klubs 1:24:56 VZ3 168 V219 +33:41 +33:41 02:14 603 128 731
297 Mairis Kopeika 3704 1:24:57 VZ2 39 V220 +33:42 +33:09 01:59 603 144 747
298 Andris Riekstiņš 3425 1:24:58 VZ3 169 V221 +33:43 +33:43 02:30 603 114 717
299 Arvis Birkmanis 3679 1:24:59 VZ3 169 V222 +00:00 +00:00 02:54 603 98 701
300 Ieva Zemarāja 3333 1:25:04 SZ3 67 S78 +25:23 +23:59 02:50 702 139 841
301 Maksims Tretjakovs 3412 Binitex 1:25:08 VZ3 170 V223 +33:53 +33:53 01:55 602 149 751
302 Valdis Kļaviņš 3245 1:25:10 VZ3 171 V224 +33:55 +33:55 02:43 602 105 707
303 Kristīne Krista Lejniece 3636 Zemgales Ziņas 1:25:11 SZ2 12 S79 +25:30 +25:30 02:04 701 191 892
304 Ernests Fuksis 3678 1:25:12 VZ3 172 V225 +33:57 +33:57 02:50 602 101 703
305 Mārtiņš Pakulis 3087 VSK Noskrien 1:25:17 VZ3 173 V226 +34:02 +34:02 02:27 601 116 717
306 Guntis Zvilna 3182 Biznesa parks ABAVA 1:25:19 VZ3 174 V227 +34:04 +34:04 02:54 601 98 699
307 Ilona Bēmere 13306 Baldones sieviešu skriešanas komanda 1:25:31 SZ3 68 S80 +25:50 +24:26 02:51 698 139 837
308 Dzintars Zonenbergs 3344 1:25:32 VZ3 176 V228 +34:17 +34:17 03:07 599 91 690
309 Atis Šēnbergs 3498 1:25:32 VZ3 175 V229 +34:17 +34:17 02:50 599 101 700
310 Āris Sūniņš 3622 Gemoss 1:25:32 VZ2 40 V230 +34:17 +33:44 02:57 599 97 696
311 Edgars Dejus 3596 1:25:32 VZ3 177 V231 +34:17 +34:17 02:33 599 112 711
312 Laima Ziediņa 13446 VSK Noskrien 1:25:33 SZ3 69 S81 +25:52 +24:28 01:57 698 203 901
313 Santa Kazaine 3477 Ilzene 1:25:35 SZ3 70 S82 +25:54 +24:30 02:41 697 147 844
314 Iveta Čopa 3430 1:25:36 SZ3 71 S83 +25:55 +24:31 03:00 697 132 829
315 Gints Kudiņš 3552 VSK Noskrien 1:25:37 VZ3 178 V232 +34:22 +34:22 02:35 599 110 709
316 Viktors Griņevičs 3465 ABC Software 1:25:49 VZ3 181 V233 +34:34 +34:34 02:57 597 97 694
317 Jānis Lehtla 3210 CosmoProb 1:25:49 VZ3 180 V234 +34:34 +34:34 01:19 597 216 813
318 Janis Kaupers 3517 1:25:49 VZ3 179 V235 +34:34 +34:34 02:34 597 111 708
319 Anita Fišere 3524 1:25:58 SZ3 72 S84 +26:17 +24:53 02:16 694 174 868
320 Margita Lagzdiņa 3582 1:26:14 SZ3 73 S85 +26:33 +25:09 03:02 692 130 822
321 Dace Mačevska 3576 VSK Noskrien 1:26:16 SZ3 74 S86 +26:35 +25:11 03:08 692 126 818
322 Jānis Sēkliņš 3667 1:26:24 VZ3 182 V236 +35:09 +35:09 02:55 593 98 691
323 Edgars Bariss 3389 1:26:26 VZ3 184 V237 +35:11 +35:11 02:16 593 126 719
324 Evija Abiļeva 3381 Swedbank 1:26:26 SZ3 75 S87 +26:45 +25:21 01:55 691 206 897
325 Edgars Mucenieks 3336 1:26:26 VZ3 183 V238 +35:11 +35:11 02:30 593 114 707
326 Raitis Lapsiņš 3408 SK Pitoni 1:26:33 VZ3 185 V239 +35:18 +35:18 02:26 592 117 709
327 Valdis Sirsniņš 3097 Jaunmārupe 1:26:42 VZ3 186 V240 +35:27 +35:27 02:38 591 108 699
328 Reinis Sparāns 3313 Sparānu klans 1:26:45 VZ3 187 V241 +35:30 +35:30 02:37 591 109 700
329 Kaspars Kumpiņš 3083 Galeo Consulting 1:26:48 VZ3 188 V242 +35:33 +35:33 02:27 590 116 706
330 Ivars Lapše 3062 DzSK Lokomotīve 1:26:51 VZ3 189 V243 +35:36 +35:36 02:28 590 116 706
331 Aleksandrs Pometuns 3635 Alūksne 1:26:53 VZ1 14 V244 +35:38 +27:52 01:37 590 176 766
332 Ilze Goša 3039 Maratona klubs 1:26:53 SZ3 76 S88 +27:12 +25:48 02:48 687 141 828
333 Dāvis Zelmenis 3605 Maratona klubs / Zemgales Ziņas 1:26:57 VZ2 41 V245 +35:42 +35:09 02:03 589 139 728
334 Aleksandrs Grašs 13045 1:26:59 VZ1 15 V246 +35:44 +27:58 02:20 589 122 711
335 Edgars Grigorjevs 3559 1:27:22 VZ2 42 V247 +36:07 +35:34 01:14 587 231 818
336 Oskars Stirna 13462 1:27:31 VZ3 190 V248 +36:16 +36:16 02:18 586 124 710
337 Rolands Šusts 3005 1:27:32 VZ3 191 V249 +36:17 +36:17 02:43 585 105 690
338 Mairita Bērziņa 13298 1:27:37 SZ3 78 S89 +27:56 +26:32 02:20 681 169 850
339 Iveta Lazdiņa 3685 Peintbola parks 2xL 1:27:37 SZ3 77 S90 +27:56 +26:32 02:55 681 135 816
340 Juris Līpacis 3028 1:27:42 VZ3 192 V250 +36:27 +36:27 03:01 584 94 678
341 Edgars Karklis 3534 1:27:43 VZ3 193 V251 +36:28 +36:28 02:16 584 126 710
342 Rihards Saksons 3683 R$O 1:28:06 VZ3 194 V252 +36:51 +36:51 01:07 582 255 837
343 Ieva Sproģe 3262 Mēs nebūsim pirmie! 1:28:12 SZ2 13 S91 +28:31 +28:31 02:43 677 145 822
344 Aigars Eglājs 3029 Pa Vienam 1:28:13 VZ3 195 V253 +36:58 +36:58 03:05 581 92 673
345 Elīna Zvilna 3566 Virsotne/Marmot 1:28:14 SZ2 14 S92 +28:33 +28:33 02:40 676 148 824
346 Tore Thun 3600 Latnorwaly 1:28:14 VZ3 197 V254 +36:59 +36:59 02:36 581 110 691
347 Jānis Krastiņš 3249 Traktoristi var... 1:28:14 VZ3 196 V255 +36:59 +36:59 03:09 581 90 671
348 Rinalds Puķe 3196 SPORTLAND 1:28:24 VZ3 198 V256 +37:09 +37:09 03:07 580 91 671
349 Lana Lindermane 3342 1:28:25 SZ3 79 S93 +28:44 +27:20 02:34 675 154 829
350 Aiga Turčina 3711 Sportland 1:28:28 SZ2 15 S94 +28:47 +28:47 02:51 675 139 814
351 Sniga Promberga 3086 CrossFit Rīdzene 1 1:28:42 SZ3 80 S95 +29:01 +27:37 02:52 673 138 811
352 Viesturs Zaķis 3549 1:28:42 VZ3 199 V257 +37:27 +37:27 02:53 578 99 677
353 Mārtiņš Korulis 3583 1:28:46 VZ3 200 V258 +37:31 +37:31 02:16 577 126 703
354 Inese Dzērve 3093 SK Tērauds 1:28:59 SZ3 81 S96 +29:18 +27:54 02:28 671 160 831
355 Oskars Damroze 3384 Damroze Family 1:29:04 VZ2 43 V259 +37:49 +37:16 02:12 575 130 705
356 Ansis Emīls Zīvers 3429 1:29:13 VZ2 44 V260 +37:58 +37:25 02:35 574 110 684
357 Aiga Tora 3440 1:29:14 SZ3 82 S97 +29:33 +28:09 03:02 669 130 799
358 Lelde Pāķe 3606 Saulkrasti SRT 1:29:18 SZ1 1 S98 +29:37 +00:00 02:49 668 140 808
359 Laima Vosa 3047 Čop čop čop 1:29:23 SZ3 83 S99 +29:42 +28:18 02:05 668 190 858
360 Māris Melderis 3688 1:29:27 VZ3 201 V261 +38:12 +38:12 02:57 573 97 670
361 Kristīne Rūja 3201 SK Sigulda 1:29:29 SZ3 84 S100 +29:48 +28:24 02:42 667 146 813
362 Evija Daņilova 3613 1:29:29 SZ3 85 S101 +29:48 +28:24 02:54 667 136 803
363 Ansis Gornavs 3119 SK Sigulda 1:29:29 VZ3 202 V262 +38:14 +38:14 02:42 573 106 679
364 Dana Pudāne 3609 1:29:31 SZ3 86 S102 +29:50 +28:26 02:25 667 163 830
365 Anastasija Ņedaivodina 3630 Alūksnes BJSS 1:29:36 SZ2 16 S103 +29:55 +29:55 01:42 666 232 898
366 Vladimirs Isajevs 13338 1:29:38 VZ3 203 V263 +38:23 +38:23 02:03 572 139 711
367 Santija Treija 3282 1:29:42 SZ3 87 S104 +30:01 +28:37 03:11 665 124 789
368 Gatis Bērziņš 3320 1:29:43 VZ3 204 V264 +38:28 +38:28 02:40 571 107 678
369 Toms Grīslis 13342 1:29:56 VZ3 205 V265 +38:41 +38:41 02:49 570 101 671
370 Janeks Briedis 3539 1:30:01 VZ3 206 V266 +38:46 +38:46 02:11 569 131 700
371 Dita Freija 3690 CrossFit Rīdzene 2 1:30:01 SZ3 88 S105 +30:20 +28:56 02:27 663 161 824
372 Dace Kļava 3232 Sportland 1:30:08 SZ3 89 S106 +30:27 +29:03 02:53 662 137 799
373 Normunds Greiškāns 3264 1:30:10 VZ3 207 V267 +38:55 +38:55 02:57 568 97 665
374 Baiba Bolgzda 3581 Nūjo vesels 1:30:13 SZ3 90 S107 +30:32 +29:08 02:32 662 156 818
375 Laura Riekstiņa - Zauska 3414 Mangusti 1:30:34 SZ3 91 S108 +30:53 +29:29 02:57 659 134 793
376 Elīna Reire 3299 SPORTLAND 1:30:49 SZ2 17 S109 +31:08 +31:08 03:34 657 111 768
377 Aleksandra Khokhlova 3415 1:30:50 SZ3 92 S110 +31:09 +29:45 02:45 657 144 801
378 Andris Mačevskis 3089 1:30:52 VZ3 208 V268 +39:37 +39:37 03:21 564 85 649
379 Guna Ķirse 3651 1:31:01 SZ3 93 S111 +31:20 +29:56 02:39 656 149 805
380 Līva Šteinberga 3084 Galeo Consulting 1:31:07 SZ3 95 S112 +31:26 +30:02 02:36 655 152 807
381 Eleonora Pērkone 3247 KNAUF 1:31:07 SZ3 94 S113 +31:26 +30:02 03:09 655 125 780
382 Jana Kaļagina 3362 1:31:08 SZ3 96 S114 +31:27 +30:03 03:17 655 120 775
383 Andis Ābele 13069 Ābeles 1:31:09 VZ3 209 V269 +39:54 +39:54 02:33 562 112 674
384 Mārtiņš Lucaus 3140 Royal Canin 1:31:11 VZ3 210 V270 +39:56 +39:56 03:23 562 84 646
385 Svetlana Maskaļa 3191 Maratona klubs 1:31:12 SZ3 97 S115 +31:31 +30:07 02:33 654 155 809
386 Rūdolfs Abiļevs 3382 New Village Workout 1:31:13 VZ3 211 V271 +39:58 +39:58 02:49 562 101 663
387 Māris Tjarve 3482 Clean R 1:31:18 VZ3 212 V272 +40:03 +40:03 02:38 561 108 669
388 Lauma Muceniece 3275 1:31:19 SZ3 98 S116 +31:38 +30:14 02:46 654 143 797
389 Ivars Spalis 3461 1:31:19 VZ3 213 V273 +40:04 +40:04 02:44 561 104 665
390 Ieva Meijere 3385 1:31:20 SZ3 99 S117 +31:39 +30:15 02:49 653 140 793
391 Mārtiņš Freibergs 3132 VSK Noskrien 1:31:22 VZ3 214 V274 +40:07 +40:07 02:14 561 128 689
392 Ringolds Jaunzems 3497 Gemoss 1:31:22 VZ3 215 V275 +40:07 +40:07 02:50 561 101 662
393 Ivo Levāns 3427 Engures Sportam 1:31:26 VZ3 216 V276 +40:11 +40:11 02:54 561 98 659
394 Katrīna Levāne 3426 Engures Sportam 1:31:26 SZ2 18 S118 +31:45 +31:45 02:53 653 137 790
395 Oskars Gailītis 3487 VENDEN 1:31:30 VZ3 217 V277 +40:15 +40:15 03:00 560 95 655
396 Lelde Sarma 3297 1:31:36 SZ3 100 S119 +31:55 +30:31 04:04 652 97 749
397 Uldis Reinicāns 3492 1:31:42 VZ3 218 V278 +40:27 +40:27 02:23 559 120 679
398 Mareks Brokāns 3321 1:31:45 VZ3 219 V279 +40:30 +40:30 03:29 559 82 641
399 Valdis Pūķis 3294 PŪĶI 1:31:50 VZ3 220 V280 +40:35 +40:35 02:57 558 97 655
400 Ilona Viļumsone 3071 AkmensDizains.lv 1:32:25 SZ3 101 S120 +32:44 +31:20 02:20 646 169 815
401 Helēna Stavro 3410 1:32:36 SZ2 19 S121 +32:55 +32:55 03:31 645 112 757
402 Madara Strēle 3252 1:32:48 SZ3 102 S122 +33:07 +31:43 03:40 643 108 751
403 Imants Tiesnieks 3506 1:32:50 VZ3 221 V281 +41:35 +41:35 02:43 552 105 657
404 Gints Fjodorovs 3513 AMSERV 1:32:51 VZ3 222 V282 +41:36 +41:36 02:50 552 101 653
405 Ēriks Liflands 3250 HK PATRIOTI 1:32:52 VZ3 223 V283 +41:37 +41:37 03:23 552 84 636
406 Rainers Grigors 3194 1:32:53 VZ3 224 V284 +41:38 +41:38 02:47 552 102 654
407 Edgars Mežvēvers 3110 1:32:55 VZ3 225 V285 +41:40 +41:40 02:48 552 102 654
408 Ieva Lorence 13494 1:32:59 SZ3 103 S123 +33:18 +31:54 02:53 642 137 779
409 Arvis Krūmiņš 3629 1:32:59 VZ3 227 V286 +41:44 +41:44 01:58 551 145 696
410 Mārcis Kārkliņš 3578 Liepkalni 1:32:59 VZ3 226 V287 +41:44 +41:44 02:03 551 139 690
411 Evita Zemlīte 3350 SK Sigulda 1:33:00 SZ3 104 S124 +33:19 +31:55 02:48 642 141 783
412 Raimonds Švanks 13426 1:33:02 VZ3 228 V288 +41:47 +41:47 02:43 551 105 656
413 Helmuts Vilgerts 3516 1:33:06 VZ2 45 V289 +41:51 +41:18 02:04 550 138 688
414 Zanda Kokarēviča 13410 Swedbank 1:33:13 SZ3 105 S125 +33:32 +32:08 02:35 640 153 793
415 Inese Pētersone 3314 1:33:15 SZ3 106 S126 +33:34 +32:10 02:51 640 139 779
416 Laila Rozīte 3585 Vsk Noskrien 1:33:39 SZ3 107 S127 +33:58 +32:34 03:12 637 123 760
417 Māris Krūze 3339 1:33:41 VZ3 229 V290 +42:26 +42:26 02:41 547 106 653
418 Renāte Krūze 3340 1:33:41 SZ3 108 S128 +34:00 +32:36 02:47 637 142 779
419 Artūrs Miksons 3499 1:33:52 VZ3 230 V291 +42:37 +42:37 02:22 546 120 666
420 Viesturs Misiņš 3107 1:33:56 VZ3 231 V292 +42:41 +42:41 02:17 546 125 671
421 Laura Zandere 3418 1:33:59 SZ3 109 S129 +34:18 +32:54 02:16 635 174 809
422 Zane Bernāte 3560 TRXCĒSIS 1:34:09 SZ3 110 S130 +34:28 +33:04 02:27 634 161 795
423 Dace Skrastiņa 3546 1:34:24 SZ3 111 S131 +34:43 +33:19 02:58 632 133 765
424 Ritvars Bušs 3347 1:34:31 VZ2 47 V293 +43:16 +42:43 02:48 542 102 644
425 Henrijs Avotiņš 3280 1:34:31 VZ2 46 V294 +43:16 +42:43 02:37 542 109 651
426 Māris Krūmiņš 3665 ATEA Global Services 1:34:32 VZ3 232 V295 +43:17 +43:17 02:54 542 98 640
427 Pavels Kirilovskis 3488 Zoorbagan 1:34:33 VZ3 233 V296 +43:18 +43:18 03:08 542 91 633
428 Ginta Bogdanova 3221 BKP 1:34:37 SZ2 20 S132 +34:56 +34:56 02:55 631 135 766
429 Vita Helmane 3511 AMSERV 1:34:40 SZ3 112 S133 +34:59 +33:35 02:44 630 145 775
430 Lauma Zilgalve 3050 1:34:41 SZ3 113 S134 +35:00 +33:36 02:29 630 159 789
431 Paula Lakstiņa - Lakstīgala 3380 1:34:43 SZ3 114 S135 +35:02 +33:38 02:36 630 152 782
432 Ilze Kumpiņa 3099 VSK Noskrien 1:34:51 SZ3 115 S136 +35:10 +33:46 02:28 629 160 789
433 Edgars Timofejevs 3057 1:34:55 VZ3 234 V297 +43:40 +43:40 02:29 540 115 655
434 Ģirts Vaitužis 3452 Swedbank 1:35:04 VZ3 235 V298 +43:49 +43:49 03:13 539 89 628
435 Anita Galašina 3305 SPORTLAND 1:35:23 SZ2 21 S137 +35:42 +35:42 03:01 626 131 757
436 Ruta Malacanova 3439 Swedbank 1:35:28 SZ3 116 S138 +35:47 +34:23 02:49 625 140 765
437 Baiba Mežgaile 3548 1:35:31 SZ3 117 S139 +35:50 +34:26 02:21 625 168 793
438 Inga Vītuma-Jaunzeme 3393 ALLE HOP 1:35:31 SZ3 118 S140 +35:50 +34:26 02:49 625 140 765
439 Roberts Viļums 3034 1:35:33 VZ3 236 V299 +44:18 +44:18 01:36 536 178 714
440 Veronika Buhalova 3277 1:35:35 SZ3 119 S141 +35:54 +34:30 02:46 624 143 767
441 Igors Vasiljevs 3004 1:35:38 VZ3 237 V300 +44:23 +44:23 01:16 536 225 761
442 Signe Krastiņa 3168 z/s Eži 1:35:40 SZ2 22 S142 +35:59 +35:59 02:46 624 143 767
443 Juta Guļkeviča 3037 VSK Noskrien Blonde 1:35:45 SZ3 120 S143 +36:04 +34:40 02:16 623 174 797
444 Anete Bruževica 3462 1:35:46 SZ3 121 S144 +36:05 +34:41 02:51 623 139 762
445 Laine Līsmane 13402 1:35:47 SZ3 122 S145 +36:06 +34:42 02:53 623 137 760
446 Gints Buravs 13121 1:35:48 VZ3 238 V301 +44:33 +44:33 02:13 535 129 664
447 Sandra Šimkus 3480 Stradiņi - skrienam veseli 1:35:50 SZ3 123 S146 +36:09 +34:45 03:01 623 131 754
448 Elīna Sidauga 3386 1:35:51 SZ3 124 S147 +36:10 +34:46 02:43 623 145 768
449 Dace Vilgerte 3515 1:35:54 SZ3 125 S148 +36:13 +34:49 02:45 622 144 766
450 Kristīne Krūmiņa 3663 Miķeļa alus 1:35:56 SZ3 126 S149 +36:15 +34:51 02:23 622 166 788
451 Mairis Levans 3181 MTB Maratons 1:36:05 VZ3 239 V302 +44:50 +44:50 02:54 533 98 631
452 Viesturs Kazainis 13470 Ape 1:36:05 VZ3 240 V303 +44:50 +44:50 02:53 533 99 632
453 Edgars Mucenieks 13037 Ape 1:36:06 VZ1 16 V304 +44:51 +37:05 02:36 533 110 643
454 Kaspars Salenieks 13374 Autolevi 1:36:07 VZ3 241 V305 +44:52 +44:52 02:22 533 120 653
455 Zanda Taupmana 3105 Maratona klubs / VSK Noskrien 1:36:09 SZ3 127 S150 +36:28 +35:04 03:01 621 131 752
456 Gundega Groma 3431 1:36:11 SZ3 128 S151 +36:30 +35:06 02:54 621 136 757
457 Sandra Voldiņa 3348 HUGO / BALTAIS 1:36:15 SZ3 129 S152 +36:34 +35:10 02:47 620 142 762
458 Iveta Kalēja 3354 1:36:25 SZ3 130 S153 +36:44 +35:20 02:55 619 135 754
459 Uldis Galdiņš 3361 1:36:26 VZ3 242 V306 +45:11 +45:11 02:30 531 114 645
460 Zanda Stūra 3599 Latnorwaly 1:36:29 SZ3 131 S154 +36:48 +35:24 02:40 619 148 767
461 Agnese Briede 3540 1:36:34 SZ2 23 S155 +36:53 +36:53 03:12 618 123 741
462 Laura Upeniece 3572 1:36:38 SZ3 132 S156 +36:57 +35:33 02:51 618 139 757
463 Laura Cepurite 3586 1:36:39 SZ3 133 S157 +36:58 +35:34 03:11 618 124 742
464 Kristīne Kampare 3156 1:36:40 SZ3 134 S158 +36:59 +35:35 02:53 617 137 754
465 Aivars Ābols 3433 Engures sportam 1:36:42 VZ3 243 V307 +45:27 +45:27 02:30 530 114 644
466 Paula Pūķe 3295 PŪĶI 1:36:45 SZ2 24 S159 +37:04 +37:04 03:21 617 118 735
467 Oļesja Ciša 3006 1:36:47 SZ3 135 S160 +37:06 +35:42 02:18 617 172 789
468 Inga Ciukore 3543 1:36:53 SZ3 136 S161 +37:12 +35:48 03:17 616 120 736
469 Maija Pauniņa 3130 1:36:57 SZ3 137 S162 +37:16 +35:52 02:46 616 143 759
470 Kristīna Rutkauska 3608 1:36:59 SZ3 138 S163 +37:18 +35:54 02:29 615 159 774
471 Edvīns Helmanis 3510 Amserv 1:37:01 VZ3 244 V308 +45:46 +45:46 02:58 528 96 624
472 Maruta Eriņa 13053 Individ 1:37:05 SZ3 139 S164 +37:24 +36:00 03:16 615 121 736
473 Aigars Kājiņš 3030 AK 1:37:07 VZ3 245 V309 +45:52 +45:52 02:40 528 107 635
474 Nauris Kalniņš 3042 1:37:15 VZ3 246 V310 +46:00 +46:00 03:04 527 93 620
475 Andris Plūme 3450 1:37:17 VZ3 247 V311 +46:02 +46:02 02:15 527 127 654
476 Alise Lapiņa 3664 ATEA Global Services 1:37:18 SZ3 140 S165 +37:37 +36:13 02:53 613 137 750
477 Agnese Klints 3652 Rush B 1:37:25 SZ3 141 S166 +37:44 +36:20 02:35 613 153 766
478 Inese Kramzaka 3616 SK Sigulda 1:37:27 SZ3 142 S167 +37:46 +36:22 03:02 612 130 742
479 Ivars Krūmiņš 3662 Miķeļa alus 1:37:28 VZ3 248 V312 +46:13 +46:13 02:57 526 97 623
480 Liene Bērziņa 3175 1:37:43 SZ3 143 S168 +38:02 +36:38 02:23 611 166 777
481 Patrīcija Keita Krumberga 3254 Līkā kalna rambātāji 1:37:45 SZ2 25 S169 +38:04 +38:04 02:21 611 168 779
482 Zane Alksne 13314 Salaspils Zīriņi 1:37:45 SZ3 144 S170 +38:04 +36:40 02:57 611 134 745
483 Sanita Ciukore 3565 1:37:49 SZ3 145 S171 +38:08 +36:44 03:18 610 120 730
484 Inese Bāriņa 3441 1:37:53 SZ3 146 S172 +38:12 +36:48 03:01 610 131 741
485 Lelde Vancoviča 3267 Nūjo vesels 1:37:55 SZ3 147 S173 +38:14 +36:50 03:09 610 125 735
486 Līva Lapiņa 3703 1:37:57 SZ3 148 S174 +38:16 +36:52 03:11 609 124 733
487 Liena Gūtmane 3215 1:37:58 SZ2 26 S175 +38:17 +38:17 03:00 609 132 741
488 Ina Eigenfelde 3512 AMSERV 1:38:01 SZ3 149 S176 +38:20 +36:56 02:54 609 136 745
489 Inese Zepa 3139 Ašās kājas ZID 1:38:03 SZ3 150 S177 +38:22 +36:58 02:30 609 158 767
490 Dāniels Ziemelis 3138 Ašās kājas ZID 1:38:03 VZ1 17 V313 +46:48 +39:02 02:30 523 114 637
491 Evija Sparāne 3225 RARE team 1:38:06 SZ3 151 S178 +38:25 +37:01 03:14 608 122 730
492 Žanna Kuzmina 3666 1:38:08 SZ3 152 S179 +38:27 +37:03 02:56 608 135 743
493 Donats Urtāns 3388 VANAGI 1:38:12 VZ1 18 V314 +46:57 +39:11 02:52 522 99 621
494 Ieva Tabore 3256 1:38:14 SZ3 153 S180 +38:33 +37:09 02:47 608 142 750
495 Liana Sledzevska 13125 1:38:22 SZ3 154 S181 +38:41 +37:17 02:50 607 139 746
496 Raimonds Sergejevs 3378 1:38:25 VZ3 249 V315 +47:10 +47:10 03:03 521 93 614
497 Solvita Gaile 3243 1:38:27 SZ3 155 S182 +38:46 +37:22 02:54 606 136 742
498 Sandis Klotiņš 3570 1:38:30 VZ2 48 V316 +47:15 +46:42 02:23 520 120 640
499 Ilja Semenenko 13438 1:38:31 VZ3 250 V317 +47:16 +47:16 02:53 520 99 619
500 Gita Gintere-Kikuste 3187 1:38:36 SZ3 158 S183 +38:55 +37:31 02:49 605 140 745
501 Agita Kalniņa 3205 SK Sigulda 1:38:36 SZ3 156 S184 +38:55 +37:31 02:48 605 141 746
502 Lauma Vilumsone 3226 1:38:36 SZ3 157 S185 +38:55 +37:31 02:48 605 141 746
503 Normunds Kalniņs 3206 SK Sigulda 1:38:36 VZ3 251 V318 +47:21 +47:21 02:49 520 101 621
504 Atis Barausks 13061 3culture 1:38:50 VZ2 49 V319 +47:35 +47:02 02:57 519 97 616
505 Ieva Ozoliņa 3075 1:38:51 SZ3 159 S186 +39:10 +37:46 03:08 604 126 730
506 Kristaps Aksenoks 3081 1:38:56 VZ2 50 V320 +47:41 +47:08 03:34 518 80 598
507 Kārlis Krīgalis 3309 1:38:59 VZ3 252 V321 +47:44 +47:44 04:09 518 69 587
508 Inga Nartiša 3483 MAILIGEN 1:39:16 SZ3 160 S187 +39:35 +38:11 03:06 601 127 728
509 Zane Dālberga 3520 1:39:26 SZ3 161 S188 +39:45 +38:21 02:47 600 142 742
510 Kristīne Leja 3602 1:39:29 SZ3 162 S189 +39:48 +38:24 03:28 600 114 714
511 Mārtiņš Leja 3612 1:39:29 VZ3 253 V322 +48:14 +48:14 03:30 515 81 596
512 Mārtiņš Ozollapiņš 3484 MAILIGEN 1:39:31 VZ3 254 V323 +48:16 +48:16 03:05 515 92 607
513 Ivans Goida 3272 Olainfarm 1:39:34 VZ3 255 V324 +48:19 +48:19 02:55 515 98 613
514 Dina Zūdiņa 13442 1:39:38 SZ3 163 S190 +39:57 +38:33 03:06 599 127 726
515 Lauris Bērziņš 3654 ZTF LĀSMA 1:39:39 VZ3 256 V325 +48:24 +48:24 02:25 514 118 632
516 Dace Mačuļska 3345 1:40:00 SZ3 164 S191 +40:19 +38:55 03:22 597 117 714
517 Inga Logina 13398 1:40:19 SZ3 165 S192 +40:38 +39:14 03:15 595 122 717
518 Ingars Šakalis 3094 VSK Noskrien 1:40:21 VZ3 257 V326 +49:06 +49:06 01:43 511 166 677
519 Andris Lanka 3604 TRX Cēsis 1:40:41 VZ3 258 V327 +49:26 +49:26 02:01 509 141 650
520 Leva Rassa 13386 1:40:53 SZ3 166 S193 +41:12 +39:48 02:48 592 141 733
521 Dace Hildebrante 13486 1:41:04 SZ3 167 S194 +41:23 +39:59 03:02 591 130 721
522 Reinis Konošonoks 13097 Engures sportam 1:41:20 VZ1 19 V328 +50:05 +42:19 02:19 506 123 629
523 Inga Vīksna 3307 Vaidava 1:41:20 SZ3 169 S195 +41:39 +40:15 03:21 589 118 707
524 Jana Pūķe 3296 PŪĶI 1:41:20 SZ3 168 S196 +41:39 +40:15 03:17 589 120 709
525 Simona Skalberga 13434 1:41:22 SZ3 170 S197 +41:41 +40:17 02:38 589 150 739
526 Baiba Druseika 3104 1:41:22 SZ3 171 S198 +41:41 +40:17 03:13 589 123 712
527 Zane Mirdza Paikena 3396 1:41:23 SZ3 172 S199 +41:42 +40:18 03:23 589 117 706
528 Māris Dambis 3157 INSALVO 1:41:25 VZ3 259 V329 +50:10 +50:10 02:39 505 108 613
529 Sanita Salmiņa 3509 1:41:33 SZ3 173 S200 +41:52 +40:28 03:05 588 128 716
530 Līga Brikmane 3403 1:41:45 SZ3 174 S201 +42:04 +40:40 02:37 587 151 738
531 Gatis Heniņš 3289 BBTC GROUP 1:41:53 VZ3 260 V330 +50:38 +50:38 02:21 503 121 624
532 Guna Berlande 3285 1:41:55 SZ3 175 S202 +42:14 +40:50 02:39 586 149 735
533 Santa Gaile 3124 Exigen Services Latvia #optimized4running 1:41:59 SZ2 27 S203 +42:18 +42:18 02:54 585 136 721
534 Niklāvs Kadiķis 3266 1:42:02 VZ2 51 V331 +50:47 +50:14 03:03 502 93 595
535 Agnese Studāne 3594 RIGAPLAZA 1:42:03 SZ3 176 S204 +42:22 +40:58 03:07 585 127 712
536 Inga Putraima 3332 1:42:08 SZ3 177 S205 +42:27 +41:03 03:02 584 130 714
537 Natālija Jesehina 3324 1:42:12 SZ3 178 S206 +42:31 +41:07 03:23 584 117 701
538 Jānis Bisenieks 3454 1:42:14 VZ3 261 V332 +50:59 +50:59 03:06 501 92 593
539 Ieva Leone 3481 DNB Service centre Riga 1:42:14 SZ3 179 S207 +42:33 +41:09 02:28 584 160 744
540 Kristīne Reinholde 3055 Siguldas maratona klubs 1:42:15 SZ3 181 S208 +42:34 +41:10 02:29 584 159 743
541 Sandra Grišina 3054 Siguldas Maratona klubs 1:42:15 SZ3 180 S209 +42:34 +41:10 02:29 584 159 743
542 Liene Zute 13454 1:42:16 SZ2 28 S210 +42:35 +42:35 03:14 584 122 706
543 Ilze Irbe 3479 1:42:17 SZ3 182 S211 +42:36 +41:12 02:54 584 136 720
544 Kristīne Suta 3407 1:42:18 SZ2 29 S212 +42:37 +42:37 02:31 583 157 740
545 Linda Līce 3202 SK Sigulda 1:42:26 SZ3 183 S213 +42:45 +41:21 03:30 583 113 696
546 Sindija Biseniece 3284 1:42:27 SZ3 184 S214 +42:46 +41:22 03:02 583 130 713
547 Sintija Gulbinska 3422 1:42:29 SZ3 185 S215 +42:48 +41:24 03:00 582 132 714
548 Jānis Birģelis 3278 1:42:29 VZ3 263 V333 +51:14 +51:14 02:30 500 114 614
549 Dmitrijs Kižla 3417 Binitex 1:42:29 VZ3 262 V334 +51:14 +51:14 02:32 500 113 613
550 Guna Paidere 3273 1:42:44 SZ3 187 S216 +43:03 +41:39 02:54 581 136 717
551 Ilona Ķikute 3293 1:42:44 SZ3 186 S217 +43:03 +41:39 03:29 581 113 694
552 Ilze Zēberga 3153 Maratona klubs 1:42:47 SZ3 188 S218 +43:06 +41:42 02:55 581 135 716
553 Elīna Zelča 3395 1:42:48 SZ3 189 S219 +43:07 +41:43 02:33 581 155 736
554 Artūrs Ancāns 3394 1:42:48 VZ3 264 V335 +51:33 +51:33 02:35 499 110 609
555 Anna Greitāne 3216 Lynxdojo 1:43:24 SZ2 30 S220 +43:43 +43:43 03:13 577 123 700
556 Sendija Galdiņa 3258 1:43:24 SZ3 190 S221 +43:43 +42:19 02:57 577 134 711
557 Ingūna Semjonova 3399 Zemgales ziņas 1:43:33 SZ3 191 S222 +43:52 +42:28 03:00 576 132 708
558 Leons Pelņa 3016 30draugi.lv 1:43:40 VZ3 266 V336 +52:25 +52:25 03:27 494 83 577
559 Raimonds Peļņa 13049 30draugi.lv 1:43:40 VZ3 265 V337 +52:25 +52:25 02:03 494 139 633
560 Aija Nikolajenko 3419 1:43:41 SZ3 192 S223 +44:00 +42:36 03:10 576 125 701
561 Sandra Krumberga 3255 Līkā kalna rambātāji 1:43:43 SZ3 193 S224 +44:02 +42:38 03:18 575 120 695
562 Santa Japeniņa 3010 1:43:52 SZ3 194 S225 +44:11 +42:47 03:03 575 130 705
563 Kristīne Groma 3432 1:43:56 SZ2 31 S226 +44:15 +44:15 03:07 574 127 701
564 Armands Šaraks 13370 1:44:07 VZ3 267 V338 +52:52 +52:52 03:10 492 90 582
565 Līga Pakalna 3074 KROKUS 1:44:13 SZ3 195 S227 +44:32 +43:08 03:15 573 122 695
566 Diāna Elizabete Daukšte 3040 1:44:21 SZ1 2 S228 +44:40 +15:03 02:22 572 167 739
567 Rūdolfs Heinrihs Daukšte 13294 1:44:21 VZ1 20 V339 +53:06 +45:20 02:14 491 128 619
568 Kristiāna Beržanska 13302 1:44:50 SZ2 32 S229 +45:09 +45:09 03:39 569 108 677
569 Svetlana Semeshchenko 3331 Binitex 1:45:06 SZ3 196 S230 +45:25 +44:01 02:46 568 143 711
570 Sanita Ločmele 3447 1:45:12 SZ3 197 S231 +45:31 +44:07 03:00 567 132 699
571 Agnese Leiburga 3693 Zemgales Ziņas 1:45:20 SZ3 198 S232 +45:39 +44:15 03:13 567 123 690
572 Katrīna Liepiņa 3116 Kača liek skriet / Sanderu klans 1:45:21 SZ3 199 S233 +45:40 +44:16 03:12 567 123 690
573 Gints Ronis 3657 Salacgrīvas Buki 1:45:21 VZ3 268 V340 +54:06 +54:06 03:17 486 87 573
574 Krišs Borītis 3641 Mailigen 1:45:27 VZ3 269 V341 +54:12 +54:12 03:03 486 93 579
575 Kristiana Kuznecova 13478 1:45:27 SZ1 3 S234 +45:46 +16:09 03:44 566 106 672
576 Signija Elva Lapa 3584 Autostarts.lv 1:45:45 SZ2 33 S235 +46:04 +46:04 03:44 564 106 670
577 Mārtiņš Zālītis 13085 1:45:46 VZ3 270 V342 +54:31 +54:31 03:28 485 82 567
578 Marta Rikša 3423 1:46:03 SZ3 200 S236 +46:22 +44:58 02:35 563 153 716
579 Kristīne Gromova 13498 Veikals 42km 1:46:06 SZ3 201 S237 +46:25 +45:01 03:04 563 129 692
580 Svetlana Dūdele 3357 Swedbank 1:46:11 SZ3 202 S238 +46:30 +45:06 02:48 562 141 703
581 Kristīne Ķēniņa 3470 VSK Noskrien 1:46:23 SZ3 203 S239 +46:42 +45:18 02:53 561 137 698
582 Kristīne Ķibilde 13414 1:46:40 SZ2 34 S240 +46:59 +46:59 03:06 560 127 687
583 Agnese Irbīte 3017 VSK Noskrien 1:46:51 SZ3 204 S241 +47:10 +45:46 03:03 559 130 689
584 Ilze Talmane 3312 Maratona Klubs 1:46:52 SZ3 205 S242 +47:11 +45:47 02:55 558 135 693
585 Liene Katarina 13334 1:46:54 SZ3 206 S243 +47:13 +45:49 03:24 558 116 674
586 Dzintars Boldāns 3061 DzSK Lokomotīve 1:47:01 VZ3 271 V343 +55:46 +55:46 03:23 479 84 563
587 Maruta Krūmiņa 3276 1:47:03 SZ3 207 S244 +47:22 +45:58 03:00 558 132 690
588 Ieva Šakena 3269 1:47:07 SZ3 208 S245 +47:26 +46:02 03:11 557 124 681
589 Mārtiņš Ruttulis 3174 1:47:07 VZ3 272 V344 +55:52 +55:52 03:37 478 79 557
590 Katrīna Boļše 3007 Sportiņš 88 1:47:14 SZ2 35 S246 +47:33 +47:33 03:15 557 122 679
591 Kristers Lukševics 3680 Rīgas valsts 3. ģimnāzija. 1:47:15 VZ2 52 V345 +56:00 +55:27 03:06 478 92 570
592 Austra Dobrovoļska 3212 Olainfarm 1:47:28 SZ3 209 S247 +47:47 +46:23 03:32 555 112 667
593 Aivita Lasmane 3574 1:47:30 SZ2 36 S248 +47:49 +47:49 03:11 555 124 679
594 Valērija Fedotova 3038 1:47:49 SZ3 210 S249 +48:08 +46:44 03:20 554 119 673
595 Ronalds Rodiks 3592 RIGAPLAZA 1:47:53 VZ3 273 V346 +56:38 +56:38 02:30 475 114 589
596 Vladimirs Tiščenko 3069 VSK Noskrien 1:48:10 VZ3 274 V347 +56:55 +56:55 03:14 474 88 562
597 Ilze Stranga 3137 1:48:37 SZ3 211 S250 +48:56 +47:32 03:04 549 129 678
598 Kristīne Kuka 3013 AD FITNESS 1:48:39 SZ3 212 S251 +48:58 +47:34 02:38 549 150 699
599 Līga Prancāne 3203 SK Sigulda 1:48:53 SZ3 213 S252 +49:12 +47:48 03:55 548 101 649
600 Anita Langmane 3618 GJENSIDIGE 1:49:03 SZ3 214 S253 +49:22 +47:58 03:30 547 113 660
601 Didzis Lūsis 3637 Garmin 1:49:17 VZ3 275 V348 +58:02 +58:02 02:47 469 102 571
602 Gita Biezuma 3349 1:49:17 SZ3 215 S254 +49:36 +48:12 04:16 546 93 639
603 Sanita Mazure 3260 1:49:19 SZ3 217 S255 +49:38 +48:14 03:51 546 103 649
604 Elza Žumbure 3259 Legs miserables 1:49:19 SZ3 216 S256 +49:38 +48:14 03:22 546 117 663
605 Sandra Ūdre 3046 1:49:22 SZ3 218 S257 +49:41 +48:17 02:54 546 136 682
606 Elīna Gloda 13346 1:49:23 SZ3 219 S258 +49:42 +48:18 02:20 546 169 715
607 Ulvis Siliņš 3117 Kača liek skriet! 1:49:33 VZ3 276 V349 +58:18 +58:18 02:50 468 101 569
608 Rūta Šneidere 3024 1:49:36 SZ3 221 S259 +49:55 +48:31 03:56 545 100 645
609 Gunta Kalniņa 3471 1:49:36 SZ3 220 S260 +49:55 +48:31 02:35 545 153 698
610 Dace Dūklava-Kokina 3529 4H Pastaiga 1:49:37 SZ3 222 S261 +49:56 +48:32 03:25 544 116 660
611 Dainis Matjušins 3495 Izdzīvotāji A&D 1:49:49 VZ3 277 V350 +58:34 +58:34 03:11 467 90 557
612 Aiga Lapsiņa 3496 Izdzīvotāji A&D 1:49:49 SZ3 223 S262 +50:08 +48:44 01:49 543 217 760
613 Ilze Saukāne 3341 1:50:01 SZ3 224 S263 +50:20 +48:56 03:34 542 111 653
614 Nadīna Pole 3668 ATEA Global Services 1:50:33 SZ3 225 S264 +50:52 +49:28 03:43 540 106 646
615 Ruta Mālniece 3072 AkmensDizains.lv 1:50:41 SZ3 226 S265 +51:00 +49:36 03:36 539 110 649
616 Ainārs Aizpurietis 3098 ABLV Bank, AS 1:51:10 VZ3 278 V351 +59:55 +59:55 03:14 461 88 549
617 Kirils Makarevičs 3687 Binitex 1:51:20 VZ3 279 V352 +1:00:05 +1:00:05 03:35 460 80 540
618 Ilze Grigore 3195 1:51:25 SZ3 227 S266 +51:44 +50:20 03:44 536 106 642
619 Marta Dedze 3640 PULSAR 1:51:25 SZ3 228 S267 +51:44 +50:20 03:30 536 113 649
620 Kristīne Kadaša 3091 1:51:26 SZ3 229 S268 +51:45 +50:21 03:37 536 109 645
621 Anastasija Ogņeva 3217 Lynxdojo 1:51:27 SZ2 37 S269 +51:46 +51:46 02:55 536 135 671
622 Ričards Kauliņš 3458 1:51:30 VZ2 53 V353 +1:00:15 +59:42 02:26 460 117 577
623 Alise Pokšāne 3404 Abas kreisās kājas 1:51:30 SZ2 38 S270 +51:49 +51:49 02:57 535 134 669
624 Raimonda Kalniņa 3500 Vientuļais Vilks 1:52:44 SZ3 230 S271 +53:03 +51:39 02:46 529 143 672
625 Lauris Balgalvis 3438 1:53:30 VZ3 280 V354 +1:02:15 +1:02:15 03:22 452 85 537
626 Ieva Oša-Večena 3360 1:53:36 SZ3 231 S272 +53:55 +52:31 03:26 525 115 640
627 Kristiāna Viļuma 13105 1:53:39 SZ3 232 S273 +53:58 +52:34 03:56 525 100 625
628 Laura Kristlība 3053 1:53:40 SZ3 233 S274 +53:59 +52:35 02:55 525 135 660
629 Iveta Krieva 3095 :) 1:54:03 SZ3 234 S275 +54:22 +52:58 04:05 523 97 620
630 Jānis Nolle 13017 1:54:05 VZ3 281 V355 +1:02:50 +1:02:50 03:31 449 81 530
631 Inga Heidemane 3112 SK Katrīna 1:54:06 SZ3 235 S276 +54:25 +53:01 03:43 523 106 629
632 Saila Jansone 13474 1:54:06 SZ3 236 S277 +54:25 +53:01 03:58 523 100 623
633 Ruta Dīce 3018 Gausā Jūdze 1:54:09 SZ3 237 S278 +54:28 +53:04 03:31 523 112 635
634 Ļuba Tihomirova 3653 VSK Noskrien 1:54:18 SZ3 238 S279 +54:37 +53:13 03:25 522 116 638
635 Jana Smiltiņa 3519 1:54:27 SZ3 239 S280 +54:46 +53:22 02:57 521 134 655
636 Vents Strautmanis 13430 Tente Latvija 1:54:28 VZ3 282 V356 +1:03:13 +1:03:13 02:58 448 96 544
637 Sintija Ozoliņa 3025 1:55:10 SZ3 240 S281 +55:29 +54:05 03:19 518 119 637
638 Līva Asere 3127 1:55:11 SZ3 241 S282 +55:30 +54:06 02:38 518 150 668
639 Dmitrijs Smagars 3283 SPORTLAND 1:55:11 VZ3 283 V357 +1:03:56 +1:03:56 03:39 445 78 523
640 Ansis Šenne 3383 KoBalts 1:55:34 VZ3 284 V358 +1:04:19 +1:04:19 03:45 443 76 519
641 Viktors Safutins 3337 LSC 1:55:37 VZ3 285 V359 +1:04:22 +1:04:22 03:31 443 81 524
642 Paula Fjodorova 3514 AMSERV 1:55:41 SZ2 39 S283 +56:00 +56:00 03:20 516 119 635
643 Olga Binklere-Blate 13021 1:55:44 SZ3 242 S284 +56:03 +54:39 03:30 516 113 629
644 Aija Fedorova 13490 1:55:49 SZ3 243 S285 +56:08 +54:44 03:11 515 124 639
645 Sanita Birzniece 3021 1:56:14 SZ3 244 S286 +56:33 +55:09 03:51 513 103 616
646 Līvija Muša 3063 Jūrmala 1:56:57 SZ3 245 S287 +57:16 +55:52 03:35 510 110 620
647 Guntars Strautkalns 3290 BBTC GROUP 1:57:01 VZ3 286 V360 +1:05:46 +1:05:46 03:34 438 80 518
648 Solvita Bērziša 3125 Exigen Services Latvia #optimized4running 1:57:40 SZ3 246 S288 +57:59 +56:35 03:43 507 106 613
649 Sanita Šaitere 3567 1:57:54 SZ3 247 S289 +58:13 +56:49 02:37 506 151 657
650 Gvido Leiburgs 3311 Zemgales Ziņas 1:58:23 VZ3 287 V361 +1:07:08 +1:07:08 02:46 433 103 536
651 Iveta Zizlāne 3080 1:58:36 SZ3 248 S290 +58:55 +57:31 03:24 503 116 619
652 Elīza Ozoliņa 3673 1:58:46 SZ3 249 S291 +59:05 +57:41 03:41 503 107 610
653 Iveta Dobele 13290 1:59:07 SZ3 250 S292 +59:26 +58:02 03:31 501 112 613
654 Rudīte Bērziņa 3271 Olainfarm 1:59:57 SZ3 251 S293 +1:00:16 +58:52 03:39 498 108 606
655 Edgars Čerkovskis 3684 EKA 2:01:13 VZ3 288 V362 +1:09:58 +1:09:58 03:18 423 86 509
656 Elīna Lunte 3058 2:01:44 SZ2 40 S294 +1:02:03 +1:02:03 02:56 490 135 625
657 Aija Zaharova 3557 2:01:59 SZ3 252 S295 +1:02:18 +1:00:54 03:13 489 123 612
658 Vita Libkena 3154 Maratona klubs 2:02:14 SZ3 253 S296 +1:02:33 +1:01:09 03:14 488 122 610
659 Jolanta Pugača 3392 2:02:45 SZ3 254 S297 +1:03:04 +1:01:40 02:55 486 135 621
660 Anita Bāriņa 3551 2:02:55 SZ3 255 S298 +1:03:14 +1:01:50 03:08 486 126 612
661 Aivis Žukovs 3406 2:03:14 VZ3 289 V363 +1:11:59 +1:11:59 02:47 416 102 518
662 Santa Dzenīte 3650 2:03:15 SZ3 256 S299 +1:03:34 +1:02:10 03:42 484 107 591
663 Ilze Lukstiņa 3065 Segliņa Sporta Skola 2:03:53 SZ3 257 S300 +1:04:12 +1:02:48 03:16 482 121 603
664 Danute Ābelīte 3453 2:04:01 SZ3 258 S301 +1:04:20 +1:02:56 02:59 481 132 613
665 Kristians Grinbergs 3035 Lynxdojo 2:04:04 VZ2 54 V364 +1:12:49 +1:12:16 01:52 413 153 566
666 Līga Laganovska 3079 2:04:08 SZ3 259 S302 +1:04:27 +1:03:03 02:47 481 142 623
667 Lija Ruperte 3270 Olainfarm 2:04:18 SZ3 260 S303 +1:04:37 +1:03:13 03:51 480 103 583
668 Dina Ķuze 3623 Gemoss I SK Dzērvene 2:04:31 SZ3 261 S304 +1:04:50 +1:03:26 03:54 479 101 580
669 Inese Grīnberga 3535 Nujo vesels 2:05:13 SZ3 262 S305 +1:05:32 +1:04:08 03:47 477 104 581
670 Laila Malzubre 3052 Zubru trieciens 2:05:22 SZ3 263 S306 +1:05:41 +1:04:17 03:41 476 107 583
671 Inga Ābola 3434 Engures sportam 2:05:31 SZ3 264 S307 +1:05:50 +1:04:26 03:52 476 102 578
672 Sarmīte Loce 3218 Lynxdojo 2:06:18 SZ3 265 S308 +1:06:37 +1:05:13 02:50 473 139 612
673 Inese Putniņa 3558 2:06:33 SZ3 266 S309 +1:06:52 +1:05:28 03:35 472 110 582
674 Gunta Ozoliņa 3398 2:07:12 SZ3 267 S310 +1:07:31 +1:06:07 02:19 469 171 640
675 Maija Naumenko 3473 2:07:27 SZ3 268 S311 +1:07:46 +1:06:22 03:32 468 112 580
676 Laura Brīvība 3371 Modernā ģimene 2:07:47 SZ3 269 S312 +1:08:06 +1:06:42 02:53 467 137 604
677 Liene Stabulniece 3508 Clean R 2:08:08 SZ3 270 S313 +1:08:27 +1:07:03 03:58 466 100 566
678 Gerds Sīmanis 13025 2:09:05 VZ3 290 V365 +1:17:50 +1:17:50 03:22 397 85 482
679 Aleksandrs Voino 13013 2:09:30 VZ3 291 V366 +1:18:15 +1:18:15 03:47 396 75 471
680 Brigita Pētersone 3587 2:09:41 SZ3 271 S314 +1:10:00 +1:08:36 02:56 460 135 595
681 Diāna Balode 3265 Rūsiņa komanda 2:09:55 SZ2 41 S315 +1:10:14 +1:10:14 04:17 459 92 551
682 Laila Brikaine 3330 Nūjo vesels 2:10:00 SZ3 272 S316 +1:10:19 +1:08:55 04:05 459 97 556
683 Juris Ceika 13458 2:10:35 VZ3 292 V367 +1:19:20 +1:19:20 03:56 392 72 464
684 Maija Lontona 3118 Sanderu klans 2:13:09 SZ3 273 S317 +1:13:28 +1:12:04 04:20 448 91 539
685 Inese Rūsa 3126 VSK Noskrien 2:13:22 SZ3 274 S318 +1:13:41 +1:12:17 04:05 448 97 545
686 Santa Logina 3597 Zemgales Ziņas 2:13:24 SZ3 275 S319 +1:13:43 +1:12:19 03:24 447 116 563
687 Ilva Rudusa 3334 2:13:38 SZ3 276 S320 +1:13:57 +1:12:33 03:00 447 132 579
688 Mārtiņš Veseris 3244 2:14:13 VZ3 293 V368 +1:22:58 +1:22:58 01:57 382 146 528
689 Ilze Padoma 3467 2:14:20 SZ3 277 S321 +1:14:39 +1:13:15 03:18 444 120 564
690 Ināra Dāboliņa 3550 Nujo vesels 2:14:58 SZ3 278 S322 +1:15:17 +1:13:53 04:14 442 93 535
691 Liene Zālmane 3505 2:15:18 SZ3 279 S323 +1:15:37 +1:14:13 02:54 441 136 577
692 Andra Rosicka 3590 Cukuri 2:15:55 SZ3 280 S324 +1:16:14 +1:14:50 03:24 439 116 555
693 Ligija Rāzna 13378 SSK Bebra 2:19:27 SZ3 281 S325 +1:19:46 +1:18:22 03:07 428 127 555
694 Guntis Buldinskis 3329 2:20:03 VZ3 294 V369 +1:28:48 +1:28:48 03:16 366 87 453
695 Aija Kalēja 3595 2:23:27 SZ3 282 S326 +1:23:46 +1:22:22 04:23 416 90 506
696 Gustavs Daniels Ozols 3310 Lynxdojo 2:23:49 VZ1 21 V370 +1:32:34 +1:24:48 03:39 356 78 434
697 Irēna Šibeika 3364 Nūjo priekam 2:27:24 SZ3 283 S327 +1:27:43 +1:26:19 03:22 405 117 522
698 Anita Barbane 3085 Nūjo priekam 2:27:37 SZ3 284 S328 +1:27:56 +1:26:32 03:19 404 119 523
699 Lolita Palaima 3141 2:33:49 SZ3 285 S329 +1:34:08 +1:32:44 04:02 388 98 486
700 Inga Ezeriņa 3281 2:33:51 SZ3 286 S330 +1:34:10 +1:32:46 04:03 388 98 486
701 Kate Katrīna Vildiņa 3319 Nūjo ar smaidu 2:34:08 SZ2 42 S331 +1:34:27 +1:34:27 03:35 387 110 497
702 Dace Bērziņa 3318 Nūjo ar smaidu 2:34:09 SZ3 287 S332 +1:34:28 +1:33:04 03:35 387 110 497
703 Liene Bērze 3149 2:34:34 SZ3 288 S333 +1:34:53 +1:33:29 03:08 386 126 512
704 Marta Dieviņa 3150 2:34:35 SZ3 289 S334 +1:34:54 +1:33:30 02:55 386 135 521
705 Agris Skulte 3031 2:39:58 VZ3 295 V371 +1:48:43 +1:48:43 04:15 320 67 387
706 Ieva Garanča 3041 Nujo priekam 2:53:06 SZ3 290 S335 +1:53:25 +1:52:01 05:42 345 69 414
707 Eleonora Martina Floresa 3691 3:06:40 SZ3 291 S336 +2:06:59 +2:05:35 03:20 320 119 439
708 Māra Vārpa 3504 3:24:50 SZ3 292 S337 +2:25:09 +2:23:45 04:06 291 96 387
709 Iveta Kaverska 3298 SPORTLAND DNF
710 Guntars Siliņš 3070 KROKUS DNF
711 Renāte Ieviņa 3677 DNF
712 Sindija Zaula 3541 Limbaži DSQ