SUSURS distanci godam veica
Nr. Dalībnieks Klubs Grupa
3 Roberts Paulovskis Brocēni
4 Intars Grigors
5 Pauls Nākums Sausās Straumes Kauss
6 Vladislavs Stepanovs
7 Millija Benta
8 Jegors Seļuto
9 Marija Seļuto
14 Martins Mežvēvers SPORTLAND
15 Tomass Mežvēvers SPORTLAND
16 Roberts Rozītis ROMAT FOREST
17 Amanda Kājiņa AK
18 Ralfs Bērziņš
19 Elīza Bērziņa
20 Kristofers Neilands Dzērbenes Stacija
21 Rainers Vate Engures Sportam
22 Teodors Mednis wAlts
23 Rebeka Reiniks
24 Gustavs Millers
25 Annika Millere
26 Linards Prombergs
27 Ernests Baltiņš
28 Madara Skulte
29 Keidija Balode
30 Kerlīna Balode
31 Emīls Vanags
32 Marta Priecuma
33 Kristofers Aksenoks
35 Rūdolfs Smilga DOMDARIS
36 Gabriels Romanjuks Smaids A
37 Emīlija Abiļeva New Village Workout
38 Elīna Vahere-Abražune
39 Gustavs Bērziņš Juglas Baseins
40 Adrians Robežnieks Juglas Baseins
41 Andis Pārums Juglas Baseins
42 Amanda Pāruma Juglas Baseins
43 Kārlis Paikens
44 Līna Paikena
45 Ance Kangare
46 Markuss Zālītis Baldones vieglatlētikas nodaļa
48 Teodors Ernests Zīvers
49 Justs Miķelis Zīvers
50 Maksis Krūmiņš
51 Linda Krūmiņa
52 Horens Liekniņš
53 Bruno Ivanovs
54 Roberts Patriks Ruskulis
55 Sofija Skrapce
56 Madara Bāriņa
57 Ance Poļaka
58 Klāvs Bērziņš
59 Pauls Bērziņš
60 Aleksis Skaistkalns
61 Marta Andersone
62 Hanna Andersone
63 Karlīna Elfa Skaistkalna
64 Karolīna Ruskula
65 Laurita Meiere VENDEN
66 Māra Lazda
68 Atis Galvanovskis Lucky Me
69 Ernests Kančs SSK Bebra
70 Kristofers Kančs SSK Bebra
71 Elīza Fokerote Vientuļais Vilks
72 Gustavs Pastars
73 Tornike Gulua LMD.LV
74 Sofiko Gulua LMD.LV
75 Līvija Maiga Grimza
76 Lizete Bērziņa Bauerfeind Latvia
77 Didzis Pankoks
78 Ernests Dambis Alūksne
79 Ance Rozīte
80 Estere Rozīte
81 Egija Rozīte Žagariņa
82 Monta Starce BALTAIS
83 Emīlija Olte
84 Edvards Olte
86 Sabīne Klotiņa
87 Adrians Reiniks
88 Roberts Golubovs Indiv.
89 Nora Golubova Indiv.
90 Ansis Fogelis
91 Selga Straupe
92 Artūrs Pormanis
93 Anna Rozenberga SK Sigulda
94 Sandis Vīburs
95 Ance Paula Gaidišķe
96 Adrians Zīle Maratona klubs
97 Krišjānis Lanka TRX Cēsis
98 Gustavs Ločmelis OK Burkānciems
99 Jurģis Cakuls Cakuli
101 Marta Pētersone Alūksnes BJSS
102 Nellija Siliņa
103 Merisa Akmentiņa Alūksnes BJSS
104 Šarlotte Simeonova
105 Renāte Zīle Maratona klubs
106 Ričards Kleins Engures vidusskola
107 Mārtiņš Cišs SIA LATTELECOM
108 Kadrija Anna Prangele
109 Luīze Gudēvica - Liepiņa Jasmīni
110 Linards Aldiņš SPORTLAND
111 Līvija Purmale
112 Toms Bartušauskis Doles sala
113 Luiza Marija Kubraka Engures sportam I Smilšu iela
114 Evelīna Ozoliņa Bandana.lv
115 Dāvis Bērzkalns
116 Dominiks Pētersons Kocēnu novads
117 Dārta Tribocka
118 Toms Zinkevičs
119 Elīna Redisone Tērvetes dabas parks
120 Gustavs Lozda
121 Renārs Ābols
122 Samanta Ābola
123 Zane Krastiņa
124 Simona Aļehnoviča
125 Estere Šēnberga
126 Dārta Gintere
127 Gabriela Jovarauskaite
128 Kārlis Ābele
129 Markuss Celmiņš
130 Teo Reimarts SMILE&Run
131 Kārlis Gedrovičs
132 Valters Rubenis
133 Luka Zalsters
10130 Anna Annija Cercina
10134 Patriks Buliņš Zemgales Ziņas
10138 Marats Bogdanovs
10142 Edijs Dobelis
10146 Sofija Anna Gasiņa Salaspils Zīriņi
10150 Gabriela Tīna Gasiņa Salaspils Zīriņi
10158 Jēkabs Rinkevics
10162 Dāvis Pētersons VVV
10166 Emīls Glods
10170 Kārlis Viljams Mikaljūns VSK Noskrien
10174 Sofija Mikaljūna VSK Noskrien
10178 Ieva Marta Mačevska
10182 Niks Nauris Gulajevskis
10186 Martins Gulajevskis
10190 Gusts Gudēvics VSK Noskrien
10194 Mārcis Gudēvics VSK Noskrien
10198 Paula Marija Mačevska
10202 Dāvis Zauers
10206 Leo Zauers
10210 Miķelis Baltaisbrencis Apes susurs
10214 Madleina Freimane Magnēts
10218 Marta Frēliha
10222 Annika Āboltiņa
10226 Dagmāra Āboltiņa
10230 Gusts Limbergs Bauskas PII Zīlīte
10234 Māris Tučs
10238 Madara Bērziņa
10242 Dzintars Bērziņš
10246 Adams švanks
Kopā: 151 dalībnieki.