LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
SKOLU ČEMPIONĀTA kopvērtējums
U10V
Vieta Skola Vārds Ogre Mad. Korn. Pokai. Āžuk. Gauja Liep. Kopā
1 Arno Pušņins / Laurenču sākumskola 938 993 1000 1000 981 973 2993
2 Kārlis Bartuševics / Jelgavas 4.vidusskola 939 1000 979 961 958 1000 960 2979
3 Valters Jonass / Aizputes vidusskola 966 1000 972 1000 2972
4 Daniels Lagzdiņš / Aizputes vidusskola 932 999 917 935 2866
5 Kristiāns Ziediņš / Jelgavas 4.vidusskola 947 873 972 912 909 2831
6 Daniels Gribs / Salaspils sporta skola 1000 761 911 906 856 866 2817
7 Rūdolfs Raudziņš / Cēsu pilsētas sporta skola 946 912 891 924 893 2782
8 Dāvis Bautris / Rīga Juglas vidusskola 903 887 896 873 831 891 2690
9 Klāvs Kalniņš / Jelgavas 4.vidusskola 941 715 819 840 778 2600
10 Dāvis Bartuševics / Jelgavas 4.vidusskola 826 825 863 856 870 796 805 2589
11 Valters Pūcītis / Ādažu vidusskola 761 822 910 851 2583
12 Artis Upītis / Jelgavas 4.vidusskola 848 882 838 791 842 2572
13 Toms Vītols / Siguldas pilsētas vidusskola 695 787 800 834 2421
14 Ernests Krūmiņš / Jelgavas 4.vidusskola 781 761 721 817 812 2410
15 Lūkass Ķikusts / Salaspils sporta skola 725 863 788 689 663 724 2376
16 Kristaps Osītis / Mežciema pamatskola 705 788 788 762 734 787 774 2363
17 Kristians Bērziņš / Salacgrīvas vidusskola 794 770 769 2333
18 Valters Lūsis / Jelgavas 4.vidusskola 768 890 664 2322
19 Rūdolfs Leščinskis / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 774 788 735 2297
20 Kristers Bitīts / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 727 648 722 765 777 2269
21 Daniels Salenieks / Jelgavas 4.vidusskola 581 597 780 709 778 2267
22 Renārs Bents / Rīgas 64.vidusskola 671 717 647 722 795 629 2234
23 Egons Krišjānis Nastevičs / Jelgavas 4.vidusskola 658 475 825 612 747 2230
24 Toms Kristiāns Vīksna / Jelgavas 4.vidusskola 791 699 709 727 2227
25 Valters Emīls Triščenko / Liepājas Centra sākumskola 783 718 721 2222
26 Eduards Gauris / Lynxdojo 710 726 751 2187
27 Matīss Malzubris / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 787 694 672 2153
28 Jēkabs Zvagulis / Jaunpils vidusskola 694 654 696 732 2122
29 Kristers Voldemārs Lazda / Dzimtmisas pamatskola 711 699 541 661 2071
30 Klāvs Liepiņš / Engures vidusskola 721 664 589 663 649 2048
31 Ēriks Muško / Jaunpils vidusskola 657 699 589 654 604 652 680 2036
32 Renārs Nils Cintiņš / Engures vidusskola 743 685 600 2028
33 Adrians Pietkūns / Jelgavas 4.vidusskola 750 692 477 570 2012
34 Markuss Zeltagrauds / Aizputes vidusskola 735 621 570 644 630 2009
35 Rihards Zebuliņš / Rīgas 6.vidusskola 718 639 597 608 1965
36 Edijs Mutors / Lazdonas pamatskola 699 542 641 586 607 1947
37 Leo Ivanovs / Rīgas Hanzas vidusskola 610 708 597 572 629 600 1947
38 Erlends Strautmanis / Dzimtmisas pamatskola 949 962 1911
39 Rihards Misjuro / Engures vidusskola 634 643 604 614 622 1899
40 Ginters Bērziņš / Madonas pilsētas 1. vidusskola 977 913 1890
41 Juris Kaldovskis / Ikšķiles vidusskola 602 669 615 1886
42 Kristians Misjuro / Engures vidusskola 658 704 520 1882
43 Klāvs Zemturs / Jelgavas 4.vidusskola 658 671 548 534 544 1877
44 Mārtiņš Voino / Rīgas Valda Zālīša sākumskola 654 597 609 1860
45 Gustavs Stirna / Ikšķiles vidusskola 603 623 629 547 1855
46 Bruno Kumpiņš / Rīgas 25. vidusskola 642 642 554 1838
47 Emīls Rozītis / Jelgavas 4.vidusskola 570 632 572 569 1774
48 Artuss Gasners / Jelgavas 4.vidusskola 615 503 579 422 574 1768
49 Kārlis Spuriņš / DOMDARIS 529 525 578 634 1741
50 Francis Kozlovs / Olaines 1.vidusskola 515 606 609 1730
51 Kārlis Junaks / A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola 517 585 497 459 601 539 1725
52 Rūdolfs Smilga / DOMDARIS 604 514 518 1636
53 Emīls Solovjevs / Kalsnavas pamatskola 843 789 1632
54 Pēteris Arājs / Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 560 527 510 431 1597
55 Markuss Ansons / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 778 805 1583
56 Daniels Lūsis / Rīgas 49.vidusskola 767 796 1563
57 Ralfs Lucaus / Babītes vidusskola 549 494 481 1524
58 Roberts Kanģīzeris / Jaunmārupes pamatskola 710 743 1453
59 Kārlis Daniels Lazda / Dzimtmisas pamatskola 743 691 1434
60 Gustavs Voitenko / Siguldas pilsētas vidusskola 674 685 1359
61 Jurģis Freināts / Engures vidusskola 559 744 1303
62 Krišjānis Ozoliņš / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 479 744 1223
63 Edvards Oškalns / DOMDARIS 675 519 1194
64 Martins Kronbergs / Engures vidusskola 619 546 1165
65 Toms Vizbulis / Engures vidusskola 539 619 1158
66 Mareks Mūrnieks / Engures vidusskola 598 542 1140
67 Kaspars Semjonovs / Engures vidusskola 596 543 1139
68 Endijs Peksis / Jelgavas 4.vidusskola 402 728 1130
69 Ritvars Gailis / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 548 534 1082
70 Raivis Krūmiņš / bmmp 502 489 991
71 Artūrs Roberts Riekstiņš / Jelgavas 4.vidusskola 477 500 977
72 Emils Rāzna / Bergu muzikas un makslas pamatskola 467 434 901
73 Jaroslavs Orbidāns / Salgales pamatskola 858 858
74 Klāvs Kirfs / Aizputes vidusskola 845 845
75 Valters Šakars / Engures vidusskola 838 838
76 Rolands Bajārs / LīgatneVar! 827 827
77 Krists Grava / LīgatneVar! 816 816
78 Eduards Mahts / Lībagu sākumskola 811 811
79 Gustavs Vilnītis / Jelgavas 4.vidusskola 807 807
80 Martins Klaucāns / Mežciema pamatskola 806 806
81 Dāgs Gustavs Garančs / Rīgas Valda Zālīša sākumskola 804 804
82 Roberts Straubergs / Jaunmārupes pamatskola 736 736
83 Kristofers Zelčāns / Ogres 1.vidusskola 736 736
84 Ričards Kokins / Salaspils sporta skola 730 730
85 Miķelis Jānis Šteins / LīgatneVar! 728 728
86 Gustavs Ločmelis / Valmieras Viestura vidusskola 724 724
87 Uvis Čilipāns / Smārdes pamatskola 719 719
88 Markuss Tiesnesis / Stirnubuks / Run 4 Sun 698 698
89 Sanijs Bužoks / Nīkrāces pamatskola 686 686
90 Namejs Dambergs / tukuma ernesta birznieka 1. pamatskola 677 677
91 Jēkabs Pelšs / Jelgavas 4.vidusskola 672 672
92 Deivids Grāvis / Jelgavas 4.vidusskola 668 668
93 Patriks Lode / Smārdes pamatskola 662 662
94 Toms Baškevics / Jelgavas 4.vidusskola 661 661
95 Ričards Ansons / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 655 655
96 Jānis Salcevičs / Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 652 652
97 Kārlis Tamenieks / smārdes pamatskola 639 639
98 Andris Daniels Klagišs / Rīgas 49.vidusskola 636 636
99 Ēriks Eduards Lazda / Dzimtmisas pamatskola 635 635
100 Linards Lūsis / Siguldas pilsētas vidusskola 624 624
101 Patriks Kiršteins / Rīgas 41. vidusskola 622 622
102 Markuss Kāpiņš / Aizputes vidusskola 620 620
103 Ralfs Emīls Enītis / D.Ozoliņa Apes vidusskola 609 609
104 Reinis Vilmanis / Rīgas Franču licejs 599 599
105 Kārlis Jurkāns / Garkalnes Mūzikas un Mākslas vidusskola 593 593
106 Patriks Buliņš / Rīgas 49.PII 592 592
107 Patriks Matīss / Rīgas humanitara gimnazija 591 591
108 Ričards Kleins / Engures vidusskola 590 590
109 Leons Cimmermanis / Berģu muzikas un makslas pamatskola 589 589
110 Kristers Voldem?rs Lazda / dzimtmisas pamatskola 588 588
111 Toms Saulīte / Jelgavas 4.vidusskola 587 587
112 Renārs Buivids / RCHV 581 581
113 Oskars Skarbovskis / Milzkalnes sākumskola 580 580
114 Normunds Isakovs / Lynxdojo 566 566
115 Gustavs Barovskis / Jelgavas 4.vidusskola 556 556
116 Rūdolfs Ose / Smārdes pamatskola 555 555
117 Konstantin Shabalin / rīgas 40.vsk. 551 551
118 Tomass Ļevanovs / Engures vidusskola 542 542
119 Artis Sams / Jelgavas 4.vidusskola 538 538
120 Henrijs Baugers / Jelgavas 4.vidusskola 537 537
121 Liliāna Simsone / Tukuma 2. vidusskola 532 532
122 Leonardo Šteins 508 508
123 Renārs Beirrs-suitums / Tukuma 2. vidusskola 506 506
124 Roberts Cēsnieks / Ezerkrastu pamatskola 502 502
125 Deniss Gasperts / LīgatneVar! 491 491
126 Roberts Toms Lērme / LīgatneVar! 491 491
127 Reinis Meļņiks / LīgatneVar! 476 476
128 Kevins Kvasņins / Maratona klubs 470 470
129 Patriks Kovaļovs / Pokaiņu mežs 470 470
130 Rihards Bramanis / LīgatneVar! 0
U10S
Vieta Skola Vārds Ogre Mad. Korn. Pokai. Āžuk. Gauja Liep. Kopā
1 Marta Kuzņecova / Ādažu sporta skola 1000 1000 1000 1000 1000 1000 3000
2 Annika Zālīte / Ulbrokas vidusskola 981 966 974 997 979 2957
3 Keita Marcinkeviča / Laurenču sākumskola 958 990 976 932 975 2941
4 Melānija Zālīte / Ķekavas visusskola 967 959 922 908 943 935 2869
5 Franciska Liniņa / Preiļu 1.pamatskola 916 889 835 839 2644
6 Anna Goša / Ventspils 4.vidusskola 720 746 864 774 833 742 772 2471
7 Marta Ļaudama / Aizputes vidusskola 752 714 710 739 791 839 2382
8 Keita Zelle / Jelgavas 4.vidusskola 791 679 600 869 540 2339
9 Alise Gabriela Miteniece / Jēkabpils pamatskola 778 716 801 2295
10 Laura Vētra / Jelgavas 4.vidusskola 720 672 549 869 536 2261
11 Elīna Biseniece / Mežciema pamatskola 715 727 724 2166
12 Nikola Bogača / Rīgas 93.vidusskola 683 699 757 2139
13 Amanda Degaine / Jelgavas 4.vidusskola 652 942 512 2106
14 Katrīna Gedroviča / Jaunmārupes pamatskola 859 654 563 503 2076
15 Kate Krūmiņa / Jelgavas 4.vidusskola 655 742 536 632 2029
16 Liene Rozenberga / Siguldas pilsētas vidusskola 665 744 615 538 560 507 500 2024
17 Alise Stacēviča / Rīgas Juglas vidusskola 632 618 621 626 1879
18 Eleonora Kristiana Labsvīra / Siguldas Pilsētas vidusskola 549 629 624 489 518 1802
19 Elīna Šeimane / Jelgavas 4.vidusskola 608 638 529 546 1792
20 Elizabete Patrīcija Stirna / Ikšķiles vidusskola 591 572 605 570 1768
21 Elīna Redisone / A.Brigaderes pamatskola-TDP 588 572 585 590 1763
22 Eva Celitāne / Engures vidusskola 595 531 573 573 1741
23 Emīlija Lucaua / Babītes vidusskola 574 590 572 1736
24 Estere Jungfermane / Jelgavas 4.vidusskola 607 546 576 541 1729
25 Samanta Valdmane / Engures vidusskola 597 531 574 554 1725
26 Veronika Šeimane / Jelgavas 4.vidusskola 607 480 576 541 1724
27 Anna Pētersone / Jelgavas 4.vidusskola 609 547 444 463 536 1692
28 Marija Anete Silava / Jelgavas 4.vidusskola 587 566 444 463 537 1690
29 Renāte Budze / Jelgavas 4.vidusskola 596 546 476 540 1682
30 Kate Jukuma / Siguldas pilsētas vidusskola 538 560 507 500 1605
31 Katrīna Levkāne / Ikšķiles vidusskola 504 481 542 1527
32 Marta Klaucāne / Engures vidusskola 453 508 553 1514
33 Annija Horste / Engures vidusskola 442 509 502 454 1465
34 Gunita Ilgaža / Jelgavas 4.vidusskola 462 445 473 1380
35 Liepa Ludrika / Āgenskalna sākumskola 692 650 1342
36 Katrīna Pļaviņa / Rīgas 64.vidusskola 419 411 256 497 1327
37 Evita Iesalniece / Jēkabpils pamatskola 703 600 1303
38 Elma Bremze / Ikšķiles vidusskola 645 636 1281
39 Kitija Bērziņa / Engures vidusskola 584 590 1174
40 Līva Viola Trifānova / Engures vidusskola 525 590 1115
41 Marta Kurņecova 1000 1000
42 Anete Ozoliņa / Jaunmārupes pamatskola 808 808
43 Sintija Gaile / Jelgavas 4.vidusskola 791 791
44 Līna Mateiko / Jelgavas 4.vidusskola 789 789
45 Elīna Dmitrijeva / Jelgavas 4.vidusskola 767 767
46 Keita Majore / Jelgavas 4.vidusskola 758 758
47 Elizabete Zelučāne / Ogres 1.vidusskola 757 757
48 Lūcija Epnere / domdaris 731 731
49 Elza Černuho / Jelgavas 4.vidusskola 724 724
50 Kellija Liepa / Nīkrāces pamatskola 710 710
51 Laura Kranāte / D.Ozoliņa Apes vidusskola 703 703
52 Solvita Taratutina / LīgatneVar! 665 665
53 Katrīna Grīnfīlde / J. Čakstes Liepājas 10. vidusskola 653 653
54 Estere Grandava / D.Ozoliņa Apes vidusskola 649 649
55 Laura Kallase / SPORTLAND 644 644
56 Keita Lapiņa / Engures vidusskola 643 643
57 Amēlija Zaķe / Cēsu pilsētas sporta skola 635 635
58 Evelīna Romanova / Jelgavas 4.vidusskola 627 627
59 Nikola Račkauska / Nīkrāces pamatskola 625 625
60 Edijs Veismanis / Engures vidusskola 616 616
61 Evelīna Rumba / Jura Neikena Dikļ pamatskola 598 598
62 Katrīna Ose / Smārdes pamatskola 559 559
63 Elīna Pilmane / Smārdes pamatskola 559 559
64 Nikola Levica / Nīkrāces pamatskola 555 555
65 Ance Daibe / Jelgavas 4.vidusskola 554 554
66 Tīna Slavika / Jelgavas 4.vidusskola 551 551
67 Lelde Skudra / Jelgavas 4.vidusskola 550 550
68 Undīne Lūse / Madonas BJSS 549 549
69 Ērika Aleksandra Balceraite / Jelgavas 4.vidusskola 549 549
70 Anna Brakovska / Jelgavas 4.vidusskola 549 549
71 Rūta Ziemane / Rīgas 49. vidusskola 548 548
72 Reičela Taube / Jelgavas 4.vidusskola 539 539
73 Zane Apsīte / Aizputes vidusskola 539 539
74 Helēna Orlova / Jelgavas 4.vidusskola 538 538
75 Laine Viatere / Jelgavas 4.vidusskola 538 538
76 Nikola Ķezbere / Engures vidusskola 537 537
77 Beatrise Fokrota / Rīgas Juglas vidusskola 532 532
78 Stefānija Ločmele / Pamatskola Rīdze 512 512
79 Monta Liparte / Aizputes vidusskola 508 508
80 Amanda Šulce / Engures vidusskola 502 502
81 Elīna Golubeva / Jelgavas 4.vidusskola 499 499
82 Katīna Pļaviņa / Rīgas 64.vidusskola 498 498
83 Nika Nikola Kobolinska / LīgatneVar! 494 494
84 Marta Luīze Erkena / Ķekavas sākumskola 493 493
85 Millija Benta / Rigas 64.vidusskola 477 477
86 Laura Ūdre / Ulbrokas vidusskola 448 448
87 Katrīna Segliņa / Rīgas 6. pamatskola 437 437
88 Elīza Anna Gedrovica / Jelgavas 4.vidusskola 436 436
89 Laura Robežniece / LīgatneVar! 0
U12V
Vieta Skola Vārds Ogre Mad. Korn. Pokai. Āžuk. Gauja Liep. Kopā
1 Artūrs Filips Igaviņš / Lejasciema vidusskola 1000 1000 1000 1000 1000 1000 965 3000
2 Emīls Matiass Reinfelds / Rīgas 69.vidusskola 987 972 986 935 912 2945
3 Lukass Pušņins / Laurenču sākumskola 955 959 986 940 918 981 2926
4 Rauls Sakne / Mazzalves pamatskola 980 896 964 922 897 873 2866
5 Ralfs Dzosens / Ikšķiles vidusskola 855 904 883 922 913 926 1000 2848
6 Ričards Čudnovs / Liepājas Oskara Kalpaka 15. Vidusskola 927 904 845 892 989 2820
7 Markuss Kaļva / Ķeguma komercnovirziena vidusskola 917 905 868 794 839 814 803 2690
8 Bruno Bilans / Laurenču sākumskola 742 890 881 882 2653
9 Pēteris Lukstiņš / Rīgas Angļu ģimnāzija 923 888 822 2633
10 Marats Nadjaks / Aizputes vidusskola 831 849 830 2510
11 Dāvis Kalniņš / Siguldas sporta skola 872 837 777 2486
12 Roberts Pētersons / Zemgales vidusskola 796 839 839 799 2477
13 Adrians Stepe / Lejasciema vidusskola 810 834 809 732 2453
14 Emīls Bērziņš / Engures vidusskola 686 827 797 818 703 2442
15 Ernests Pauls Mednis / Lejasciema vidusskola 751 782 820 796 813 783 781 2429
16 Martins Kristers Celms / Lejasciema vidusskola 839 798 771 659 2408
17 Olivers Bresme / Talsu 2. vidusskola 759 793 803 2355
18 Valters Bresme / Talsu 2. vidusskola 759 793 803 2355
19 Roberts Cercins / Rāmuļu pamatskola 788 772 786 780 764 2354
20 Svens Strihors / Tukuma 2.pamatskola 820 799 718 2337
21 Emīls Freivalds / Cēsu pilsētas sporta skola 777 773 755 2305
22 Pēteris Rāzna / Berģu Mūzikas un Mākslas skola 744 828 732 2304
23 Raens Marko Rozenbergs / Jelgavas 4.vidusskola 832 769 684 2285
24 Rainers Kims / Jelgavas 4.vidusskola 787 774 720 616 690 2281
25 Roberts Kārlis Karss / Rīgas Hanzas vidusskola 803 687 776 2266
26 Ņikita Kotovs / Jelgavas 4.vidusskola 669 820 756 684 676 2260
27 Rihards Pirogs / Jelgavas 4.vidusskola 832 720 684 594 2236
28 Mārtiņš Griķis / Gulbenes vsk. 781 691 721 649 647 2193
29 Kaspars Caune / Jelgavas 4.vidusskola 738 731 577 714 2183
30 Pēteris Mūrnieks / Lielvārdes pamatskola 686 754 742 2182
31 Raivis Ābele / Engures vidusskola 735 693 725 720 629 583 2180
32 Linards Reinis Laizāns / Jelgavas 4.vidusskola 669 732 754 670 685 2171
33 Dāvids Dīvs Vītols / Engures vidusskola 815 877 475 2167
34 Kristiāns Bernāns / Jelgavas 4.vidusskola 633 778 620 744 2155
35 Rūdis Bundzēns / Jelgavas tehnoloģiju vidusskola 700 696 743 681 2139
36 Ralfs Fišers / Dobeles sākumskola 616 552 729 721 687 592 2137
37 Roberts Kudums / Jelgavas 4. sākumskola 701 721 693 2115
38 Emīls Niks Donovs / Jelgavas 4.vidusskola 736 710 659 593 660 2106
39 Anrijs Muravskis / Iļ?uciema vidusskola 700 707 677 2084
40 Kārlis Liepiņš / Engures vidusskola 727 710 616 636 554 573 612 2073
41 Ārons Tiltiņš / Mežinieku pamatskola 741 661 668 2070
42 Mārcis Millers / Engures vidusskola 693 731 598 645 2069
43 Ralfs Bite / Engures vidusskola 632 730 604 631 689 2051
44 Reinis Rieksts / Lazdonas pamatskola 696 627 660 681 2037
45 Reinis Salcevičs / Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 738 684 606 2028
46 Gunārs Stankus / Jelgavas 4.vidusskola 749 638 609 640 2027
47 Gustavs Eduards Puriņš / Valmieras Bērnu sporta skola 675 673 675 628 2023
48 Gustavs Gronskis / Engures vidusskola 632 671 656 658 573 543 1985
49 Ernests Levkāns / Ikšķiles vidusskola 598 680 702 602 487 571 528 1984
50 Kristers Zekunde / Tukuma 2. vidusskola 705 635 562 608 1948
51 Teo Švanks / Ozolnieku vidusskola 688 616 610 1914
52 Artūrs Sams / Jelgavas 4.vidusskola 712 628 530 499 542 1882
53 Deivids Kubraks / Tukuma 2. vidusskola 714 546 622 1882
54 Reinis Gailis / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 606 585 642 484 619 1867
55 Markuss Trankalis / Jelgavas 4.vidusskola 674 548 602 568 1844
56 Rūdolfs Rocēns / Rīgas Valda Zālīša sākumskola 595 587 656 504 523 553 1838
57 Raiens Rūja / Siguldas 1.pamatskola / SK Sigulda 620 580 576 594 509 559 505 1794
58 Pauls Olafs Straume / Salas sākumskola 618 595 566 1779
59 Mareks Šīmanis / Tukuma 2. vidusskola 580 591 583 1754
60 Artis Bērznieks / Engures vidusskola 529 595 582 559 537 543 505 1736
61 Roberts Muižnieks / Jelgavas 4.vidusskola 667 573 407 480 400 1720
62 Kristofers Jurevics / Tukuma2. vidusskola 596 591 520 1707
63 Nikolass Deičmans / Jelgavas 4.vidusskola 693 392 446 567 1706
64 Kurts Filips Kalniņš / Tukuma 2. vidusskola 566 559 514 564 517 1689
65 Kristers Strautmanis / Dzimtmisas pamatskola 890 795 1685
66 Oskars Isakovs / Lynxdojo 560 602 517 493 1679
67 Alens Vaselis / Jelgavas 4.vidusskola 860 812 1672
68 Mārtiņš Markuss Ozoliņš / Cesvaines vidusskola 622 526 522 1670
69 Ralfs Bartušauskis / Rīgas lietuviešu vidusskola 432 587 540 500 513 1640
70 Raiens Bullītis / Jelgavas 4.vidusskola 610 481 548 1639
71 Artūrs Rūdulis / Tukuma 2. vidusskola 532 506 558 536 528 1626
72 Tomass Visockis / Engures vidusskola 529 544 549 509 1622
73 Kristers Zemmers / Ikšķiles vidusskola 850 763 1613
74 Igors Šitvjenkins / Jelgavas 4.vidusskola 539 574 405 447 470 1583
75 Artis Regnārs Labsvīrs / Siguldas Pilsētas vidusskola 482 521 573 408 453 452 1576
76 Gabriels Mednis / Jelgavas 4.vidusskola 515 561 409 491 1567
77 Renārs Gaidukevičs / Tukuma 2. vidusskola 537 504 477 497 514 1555
78 Marks Sergijevičs / Jelgavas 4.vidusskola 623 443 405 371 470 1536
79 Matīss Grava / Jelgavas 4.vidusskola 539 524 450 441 413 1513
80 Artūrs Regnārs Trusovs / Tukuma 2. vidusskola 520 455 517 1492
81 Roberts Orbidāns / Jelgavas 4. vidusskola 704 736 1440
82 Toms Kārlis Auziņš / Rīgas Katoļu ģimnāzija 709 729 1438
83 Rafaels Lūsis / Rīgas 49.vidusskola 769 652 1421
84 Dzintars Bērziņš / Ogres sākumskola 551 407 453 1411
85 Artjoms Orlovs / Tukuma 2. vidusskola 598 763 1361
86 Ralfs Kanģīzeris / Jaunmārupes pamatskola 672 683 1355
87 Pēteris Benhens / Babītes vidusskola 604 712 1316
88 Emīls Arnis Vjakse / Tukuma 2. vidusskola 696 614 1310
89 Lauris Aleckis / Aizputes vidusskola 651 654 1305
90 Reinis Roberts Vāravs / Jelgavas 4.vidusskola 667 604 1271
91 Samuēls Rozenštrauhs / Jelgavas 4.vidusskola 510 753 1263
92 Mareks Vizbulis / Engures vidusskola 711 543 1254
93 Dāvis Kārkliņš / Jaunmārupes pamatskola 598 624 1222
94 Pauls Pēteris Prancāns / Laurenču sākumskola 572 611 1183
95 Olivers Āboltiņš / Lynxdojo 579 603 1182
96 Ilvars Ozoliņš / Jelgavas 4.vidusskola 554 510 1064
97 Markuss Kristians Krievs / Ādažu vidusskola 551 486 1037
98 Jānis Repša / Britis school of Brussels 586 444 1030
99 Leo Hofmanis / Valda Zālīša sākumskola 466 479 945
100 Kristiāns Mežsargs / Ikšķiles vidusskola 922 922
101 Rūdolfs Čivčišs / Irlavas VSK 463 458 921
102 Emīls Salzemnieks / Tukuma 2. vidusskola 521 396 917
103 Toms Ulass / Ikšķiles Brīvā skola 886 886
104 Justs Liepiņš / Madlienas vidusskola 860 860
105 Kristers Greidiņš / Madonas pilsētas 1.vidusskola 826 826
106 Martins Līvs / D.Ozoliņa Apes vidusskola 809 809
107 Andris Briģis / Tukuma 2.vidusskola 802 802
108 Rinaldo Raitis Čavars / D.Ozoliņa Apes vidusskola 800 800
109 Gustavs Vācietis / Jaunmārupes pamatskola 781 781
110 Kristers Zeltiņš / Jelgavas 4.vidusskola 780 780
111 Kristers Doniņš / Rojas vidusskola 777 777
112 Deniss Aleksejevs / Daugavpils jaunsargu vienība 776 776
113 Ernests Plotka / Dzelzavas pamatskola 774 774
114 Rikardo Janelsiņš / D.Ozoliņa Apes vidusskola 767 767
115 Patriks Subris / Zemgales vidusskola 763 763
116 Ringolds Dimants / Aizputes vidusskola 760 760
117 Endijs Paipala / Aizputes vidusskola 758 758
118 Elvis Dišereits / Madlienas vidusskola 754 754
119 Aleksis Linkevičs / Babītes Vidusskola 754 754
120 Henrijs Helmanis 749 749
121 Ričards Baumanis / Smārdes pamatskola 742 742
122 Rihards Plaviņš / Engures vidusskola 737 737
123 Rodrigo Liniņs / Iļģuciema vidusskola 731 731
124 Kristians Ekerts Nils / LīgatneVar! 719 719
125 Jānis Stūrītis / Siguldas 1.pamatskola / SSS 716 716
126 Kārlis Šķiliņš / Talsu kristīgā vidukola 711 711
127 Roberts Pēks / Tukuma 2. vidusskola 703 703
128 Regnārs Gasners / Jelgavas 4.vidusskola 698 698
129 Knuts Sidorovičs / Ikšķiles Brīvā skola 690 690
130 Artūrs Roms / LīgatneVar! 689 689
131 Krišjānis Bērziņš / DOMDARIS 688 688
132 Rolands Mežals / Liepājas Raiņa 6.vidusskola 686 686
133 Leons Zīders / Rīgas V. Zālīša sākumskola 683 683
134 Renalds Gulbis Švans / FK BANDAVA / Priekules vidusskola 680 680
135 Roberts Volkevičs / FK BANDAVA / Priekules vidusskola 680 680
136 Rūdolfs Heinrihs Daukšte 677 677
137 Dāvis Ņikitins / Jelgavas 4.vidusskola 672 672
138 Emīls Gustavs Jazņevičš / Sportland 669 669
139 Aleksandrs Vosels / Madonas BJSS 666 666
140 Zigurds Ulass / Ikšķiles Brīvā skola 665 665
141 Rainers Plinte / Ogres 1.vidusskola 660 660
142 Artis Naglis / Ogresgala pamatskola 660 660
143 Erdžans Deniss Broks / Rīgas Valda Zālīša sākumskola 648 648
144 Markuss Zunde / Rīgas 49. vidusskola 647 647
145 Adrians Zimins / Tukuma 2. vidusskola 635 635
146 Ričards Kokins / Salaspils 1. vidusskola 631 631
147 Artūrs Ralfs Stieģelis / Jura Neikena Dikļu pamatskola 627 627
148 Āris Tims / Nīkrāces pamatskola 626 626
149 Gariels Pikau Kaldera Rodeja Liepa 622 622
150 Gabriels Picao Caldeira Rodeia Liepa / Tukums 2. vidusskola 615 615
151 Dāvids Kemeris / Aizputes vidusskola 613 613
152 Martins Ūdris / Galgavskas pamatskola 603 603
153 Artis Puškarevs / Nīkrāces pamatskola 596 596
154 Ralfs Delle / Lazdonas pamatskola 581 581
155 Rihards Brūveris / Nīkrāces pamatskola 573 573
156 Everts Štrodahs / Semes s?kumskola 566 566
157 Mikus Čilipāns / Smārdes pamatskola 557 557
158 Jānis Osiņš 555 555
159 Eduards Brasliņš / Rīgas 49. vidusskola 550 550
160 Gustavs Daniels Ozols / Lynxdojo 545 545
161 Endijs Ramāns / LīgatneVar! 542 542
162 Kristers Jurčs / Tukuma 2. vidusskola 527 527
163 Marsels Zemturis / Mārupes vidusskola 521 521
164 Niks Aboltinš / Galgavskas pamatskola 499 499
165 Lennijs Galdiņš / Valmieras Pārgaujas sākumskola 497 497
166 Artūrs Gulbis / Milzkalnes sākumskola 486 486
167 Valdis Ašenieks / Līgatnes vidusskola 482 482
168 Ivo Ezeriņš / Engures vidusskola 473 473
169 Daniels Markovs / Engures vidusskola 463 463
170 Markuss Ēķis / Aizputes Vidusskola 445 445
171 Gabriēls Bandēns / Lynxdojo 430 430
172 Kaspars Viriņš / Raiskuma internāts 0
U12S
Vieta Skola Vārds Ogre Mad. Korn. Pokai. Āžuk. Gauja Liep. Kopā
1 Zanda Zariņa / Mazzalves pamatskola 1000 1000 1000 948 1000 996 3000
2 Keita Upeniece / Aizputes vidusskola 953 988 1000 1000 2988
3 Loreta Zālīte / Ulbrokas vidusskola 941 939 1000 973 971 984 2957
4 Marta Luize Pētersone / Valmieras Pārgaujas sākumskola 850 900 925 906 854 948 2779
5 Gerda Asnāte Berkolde / Lejasciema vidusskola 824 823 826 899 906 931 2736
6 Inguna Sakne / Kurzeme 889 876 916 881 2686
7 Arta Reinholde / Tukuma 2. vidusskola 888 890 903 2681
8 Zaiga Paegle / Jelgavas 4.vidusskola 860 921 482 838 863 2644
9 Paula Gelvere / Jelgavas 4.vidusskola 759 832 736 812 797 2441
10 Anna Nikola Berkolde / Lejasciema vidusskola 772 778 813 819 769 712 2410
11 Daniela Miļūna / Jelgavas 4.vidusskola 814 784 482 765 803 2401
12 Līna Osīte / Mežciema pamatskola 727 780 772 778 747 736 721 2330
13 Enija Stangute / Baldones mūzikas pamatskola 729 754 742 832 2328
14 Katrīna Domkova / Tukuma 2. vidusskola 746 767 814 2327
15 Marta Upeniece / Jelgavas 4.vidusskola 708 729 681 798 2235
16 Karīna Iesalniece / Jēkabpils pamatskola 758 661 709 687 2154
17 Emīlija Vahere-Abražune / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 727 661 723 616 634 691 2141
18 Linda Kaparkalēja / Madonas pilsētas 1.vidusskola 770 687 630 2087
19 Grieta Roze / Āgenskalna sākumskola 764 665 621 653 2082
20 Elīza Evardsone / Engures vidusskola 683 683 701 639 686 651 2070
21 Alise Zemture / Aizputes vidusskola 705 602 760 2067
22 Marta Pelša / Jelgavas 4.vidusskola 412 836 807 2055
23 Annija Purcena / Tukuma 2. vidusskola 678 613 661 712 2051
24 Dana Ādmine / Tukuma 2. vidusskola 719 700 631 2050
25 Nikola Koridze / Jelgavas 4.vidusskola 704 734 600 2038
26 Sofija Vilcāne / Jelgavas 4.vidusskola 723 600 681 561 2004
27 Amanda Budze / Jelgavas 4.vidusskola 718 536 462 516 741 1995
28 Marta Ozola / Jelgavas 4.vidusskola 705 542 626 661 1992
29 Samanta Gukļivska / Pūres pamatskola 660 637 688 1985
30 Elizabete Paula Erkena / Ķekavas sākumskola 724 727 507 1958
31 Beatrise Broka / Mežciema pamatskola 738 585 623 582 1946
32 Marta Ķikare / Engures vidusskola 601 554 548 656 532 637 651 1944
33 Elizabete Sofija Kleinhofa / Tukuma 2. vidusskola 672 640 584 599 616 1928
34 Emīlija Paula Ozola / Engures vidusskola 626 620 599 627 603 575 670 1923
35 Paula Brauna - Rozenštama / Tukuma 2. vidusskola 707 640 572 571 1919
36 Laura Ozoliņa / Tukuma 2. vidusskola 728 600 562 558 584 1912
37 Alise Janvāre / Annas Brigaderes pamatskola 651 675 583 1909
38 Liene Širmele / Baldones mūzikas pamatskola 611 682 580 609 1902
39 Madara Matisone / Tukuma 2. vidusskola 702 611 562 571 1884
40 Kristiāna Fogele / Tukuma 2. vidusskola 725 611 527 1863
41 Marta Švāģere / Engures vidusskola 602 551 548 641 532 562 612 1855
42 Evelīna Vahere-Abražune / Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola 643 609 545 594 1846
43 Zane Prauliņa / Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 638 581 587 580 1806
44 Elizabete Jukna / Tukuma 2. vidusskola 639 558 584 1781
45 Beāte Bukaldere / Jelgavas 4.vidusskola 553 654 561 524 1768
46 Annika Barkāne / Jelgavas 4.vidusskola 686 565 479 510 1761
47 Liene Didrihsone / Jelgavas 4.vidusskola 559 621 568 493 561 1750
48 Laine Bartuševica / Jelgavas 4.vidusskola 536 644 459 419 569 1749
49 Veronika Kotova / Jelgavas 4.vidusskola 605 566 482 560 569 1740
50 Nora Veismane / Rīgas 49. vidusskola 883 811 1694
51 Tīna Annija Gedrovica / Jelgavas 4.vidusskola 559 579 493 555 1693
52 Eleonora Kleina / Engures vidusskola 585 545 556 534 1686
53 Ketija Stankus / Engures vidusskola 521 463 517 594 570 1685
54 Agrita Paula Rafaele / Jelgavas 4.vidusskola 605 566 462 479 511 1682
55 Danija Tiliba / Tukuma 2. vidusskola 558 529 594 1681
56 PatrĪcija Paula Ķikule / Jelgavas 4. sākumskola 640 523 488 1651
57 Emīlija Dūda-Čača / Limbažu 3. vidusskola 840 798 1638
58 Annija Blūma / Engures vidusskola 565 514 545 447 490 418 430 1624
59 Elizabete Beāte Ruža / A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola 570 486 484 1540
60 Adriana Ūvena / Jelgavas 4.vidusskola 559 528 452 427 370 1539
61 Santa Kaņepe / Tukuma 2. vidusskola 557 497 464 1518
62 Alise Gedjuna / Tukuma 2. vidusskola 546 507 464 1517
63 Sofija Osipova / Jelgavas 4.vidusskola 554 427 510 1491
64 Lauma Vīgante / Madonas pilsētas 1.vidusskola 773 689 1462
65 Julija Siliņa / Rīgas 71. vidusskola 732 667 1399
66 Laura Dīce / Olaines 1.vidusska 679 692 1371
67 Anna Lizbovska / Rīgas 41.vidusskola 660 682 1342
68 Ilze Jumiķe / Jelgavas 4.vidusskola 734 601 1335
69 Loreta Martinsone / Tukuma 2. vidusskola 599 715 1314
70 Neonella Māra Meiberga / Rīgas Valda Zālīša sākumskola 649 638 1287
71 Sannija Greiškāne 707 505 1212
72 Sandija Rumba / Jura Neikena Dikļu pamatskola 589 618 1207
73 Nikija Jaunbrāle / Tukuma 2. vidusskola 629 501 1130
74 Ieva Kalniņa-Vīndedzkalna / Āgenskalna sākumskola 566 563 1129
75 Liene Jonaite / Lazdonas pamatskola 511 600 1111
76 Paula Ķempele / Engures vidusskola 519 577 1096
77 Sanija Auniņa / Tukuma 2. vidusskola 550 530 1080
78 Lindsija Galdiņa / Valmieras Pārgaujas sākumskola 548 526 1074
79 Elīna Sprigule / Tukuma 2. vidusskola 550 500 1050
80 Kristija Majauska / Engures vidusskola 418 430 848
81 Kristiāna Kuzņecova / Ādažu sporta skola 845 845
82 Nikola Gudele / Tukuma 2. vidusskola 841 841
83 Linda Kaparkakēja / Madonas pilsētas 1. vidusskola 832 832
84 Madara Veckalniņa / Madonas pilsētas 1.vidusskola 812 812
85 Maija Terēze Strazdiņa / Ikšķiles Brīvā skola 796 796
86 Agnese Vabele / Ogresgala pamatskola 795 795
87 Loreta Neusa-Luca / Jelgavas 3.sākumskola 764 764
88 Adelīna Alise Bergmane / Rīgas Teikas vidusskola 756 756
89 Justīne Mūrniece / Madlienas vidusskola 737 737
90 Emīlija Grīnberga / Sigulda 732 732
91 Enija Muceniece / D.Ozoliņa Apes vidusskola 730 730
92 Lote Lea Gaile / Siguldas Pilsētas vidusskola 730 730
93 Iveta Ivanova / Ogresgala pamatskola 727 727
94 Mareks Vizbulis / Engures vidusskola 711 711
95 Madara Bāriņa / Ikšķiles vidusskola 684 684
96 Marija Marta Čavare / D.Ozoliņa Apes vidusskola 680 680
97 Sintija Strautmane / Smārdes pamatskola 662 662
98 Roberts Pētersons / Zemgales vidusskola 660 660
99 Ksenija Līcīte / Engures vidusskola 646 646
100 Evelīna Rēdere / Mārupes pamatskola 637 637
101 Natālija Kranāte / D.Ozoliņa Apes vidusskola 628 628
102 Rēzija Ozoliņa / Rīgas 25.vidusskola 626 626
103 Karlīna Rābe / Ogres sākumskola 625 625
104 Līna Grasmane / Mežciema pamatskola 623 623
105 Megija Kronberga / D.Ozoliņa Apes vidusskola 618 618
106 Estere Voitjule / Ogres sākumskola 616 616
107 Amanda Pīlēna / Nīkrāces pamatskola 614 614
108 Marta Vēze / Rīgas 64.vidusskola 612 612
109 Karīna Kristiāna Paspārne / Aizputes vidusskola 612 612
110 Ance Vēze / Rīgas 64.vidusskola 607 607
111 Amanda Griķe 605 605
112 Enija Buta / Nīkrāces pamatskola 603 603
113 Linda Freimane / Nīkrāces pamatskola 603 603
114 Kate Gornava / Siguldas vidusskola / SK Sigulda 598 598
115 Anemarija Plotniece / Ādažu vidusskola 596 596
116 Veronika Taratutina / LīgatneVar! 583 583
117 Agnese Eniņa / Engures vidusskola 572 572
118 Loreta Krūmiņa / bmmp 566 566
119 Ance Brūvere / Nīkrāces pamatskola 566 566
120 Diāna Račkauska / Nīkrāces pamatskola 564 564
121 Ulla Januša / Kuldīgas Centra vidusskola 557 557
122 Sanija Šulce / Aizputes vidusskola 557 557
123 Kristīne Ābele / Engures vidusskola 552 552
124 Beāte Mugina / Āgenskalna sākumskola 544 544
125 Lauma Vīgatne / Madonas pilsētas vidusskola 536 536
126 Kristiāna Vasiļjeva / Līgatnes vidusskola 515 515
127 Evita Bullīte / Līgatnes vidusskola 495 495
128 Sabīne Ivanova / Ezerkrasta sākumskola 483 483
129 Kotryna Zasimauskaite / Krekenavos 480 480
130 Elīza Ūdre / Ulbrokas vidusskola 468 468
131 Petra Krumulda / N.Draudziņas vidusskola 459 459
132 Alise Bistrenkova / Engures vidusskola 411 411
U14V
Vieta Skola Vārds Ogre Mad. Korn. Pokai. Āžuk. Gauja Liep. Kopā
1 Roberts Aleksis Glazers / Sporta klubs AŠAIS 1000 1000 1000 1000 1000 1000 3000
2 Gustavs Māliņš / Mežinieku pamatskola 707 853 912 962 2727
3 Ernests Gūtmanis / Engures vidusskola 782 845 871 873 852 908 2652
4 Toms Kroičs / Kokneses vidusskola 707 724 798 736 841 805 978 2624
5 Markuss Kurašovs / Preiļu 1.pamatskola 809 904 865 2578
6 Artūrs Brants / Lazdonas pamatskola 871 823 840 773 790 853 2564
7 Valters Pūdžs / Preiļu 1.pamatskola 804 909 846 2559
8 Krišs Liepiņš / Engures vidusskola 794 820 788 797 802 799 851 2473
9 Kaspars Kronbergs / Engures vidusskola 846 719 862 693 674 677 2427
10 Elvis Laškovs / Naukšēnu novada vidusskola 785 801 815 754 764 2401
11 Jānis Puriņš / Engures vidusskola 705 739 752 716 763 781 787 2331
12 Ivars Svārpstons / Rīgas 49. vidusskola 763 730 743 652 665 682 772 2278
13 Otto Kubliņš / Jelgavas 4.vidusskola 808 684 709 567 2201
14 Ričards Birznieks / Engures vidusskola 663 702 676 771 2149
15 Aleksis Rieksts / Lazdonas pamatskola 684 720 682 721 501 2125
16 Roberts Bukalders / Jelgavas 4.vidusskola 710 719 658 2087
17 Jānis Saukitens / Jelgavas 4.vidusskola 630 652 610 634 739 2025
18 Alekss Lastovskis / Jelgavas 4.vidusskola 656 683 685 570 564 2024
19 Ilvars Matvejevs / Engures vidusskola 649 625 552 668 700 645 643 2017
20 Henrijs Helmanis / Tukuma 2. vidusskola 492 656 606 675 684 2015
21 Artūrs Brasavs / Jelgavas 3.sākumskola 667 656 686 2009
22 Markuss Ķīsis / Engures vidusskola 554 616 536 452 761 1931
23 Artjoms Kisļakovs / J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola 614 682 556 589 538 578 547 1885
24 Daniels Lucs / Jelgavas 4.vidusskola 627 651 588 560 1866
25 Ādams Stepanovs–Gavrilovs / Jelgavas 4.vidusskola 571 548 443 557 673 1801
26 Edvards Paegle / Milzkalnes sākumskola 597 553 592 1742
27 Mareks Reins / Jelgavas 4.vidusskola 572 553 593 564 1729
28 Kristaps Ķīsis / Engures vidusskola 481 531 599 440 586 1716
29 Ernests Giniborgs / Rīgas Igauņu pamatskola 497 554 509 607 1670
30 Oskars Lorencs / Āgenskalna sākumskola 604 517 548 501 1669
31 Gustavs Sināts / Madonas pilsētas 1.vidusskola 778 880 1658
32 Aleksis Lielnors / Rīgas 18.vakara vidusskola 485 537 550 452 564 1651
33 Kristaps Lellis / Jelgavas 4.vidusskola 552 532 553 495 514 1637
34 Arvis Daniēls Štalts / Slokas pamatskola 473 512 454 444 448 458 586 1571
35 Kristers Kalējs / Tukuma 2. pamatskola 744 797 1541
36 Edvards Jermacāns / Bērzaunes pamatskola 510 548 466 1524
37 Rolands Kozlovs / Jelgavas 4.vidusskola 572 436 514 1522
38 Dāvis Ende / Gulbenes vsk. 718 800 1518
39 Silvestrs Švauksts / Madonas pilsētas 1.vidusskola 750 767 1517
40 Daniels Strautmanis / Dzimtmisas pamatskola 804 710 1514
41 Marks Cimermanis / Jelgavas 4.vidusskola 526 538 442 1506
42 Deivids Lucs / Jelgavas 4.vidusskola 571 443 438 373 323 1452
43 Martins Jermacāns / Āgenskalna sākumskola 464 459 501 1424
44 Ernests Limbergs / Bauskas sākumskola 692 717 1409
45 Markuss Liepiņš / Mārupes vidusskola 688 685 1373
46 Dainis Jansons / Engures vidusskola 593 770 1363
47 Mārtiņš Vecels / Jelgavas 4.vidusskola 517 443 373 372 322 1333
48 Ģirts Laudāns / Jelgavas 4.vidusskola 399 456 356 415 1270
49 Krišs Ludriks / Āgenskalna sākumskola 550 635 1185
50 Kristiāns Ronis / Rīgas Juglas vidusskola 507 515 1022
51 Edvards Kristaps Vilaus / Jelgavas 4.vidusskola 581 439 1020
52 Nils Jurkovskis / FK BANDAVA / Priekules vidusskola 1000 1000
53 Markuss Tramdaks / Jelgavas 4.vidusskola 491 482 973
54 Jānis Kravalis / Siguldas pilsētas vidusskola 944 944
55 Helvijs Jānis Kārkliņš / Siguldas valsts ģimnāzija 523 385 908
56 Raivo Liekmanis / Nīkrāces pamatskola 908 908
57 Alekss Retigs / Ādažu vidusskola 880 880
58 Jēkabs Prančs 866 866
59 Ričards Lošins / Cēsu pilsētas sporta skola 819 819
60 Roberts Raubens / Jelgavas 4.vidusskola 398 417 815
61 Ralfs Jansons / FK BANDAVA / Priekules vidusskola 809 809
62 Ulvis Grenovskis / FK BANDAVA / Priekules vidusskola 809 809
63 Artūrs Helmanis / Tukuma 2. vidusskola 807 807
64 Arvils Vanags / Tukuma 2. vidusskola 791 791
65 Kārlis Ernests Janovskis / Madonas pilsētas 1.vidusskola 789 789
66 Bruno Spūllis / Ogres sākumskola 783 783
67 Regnārs Valdmanis / Tukuma 2. vidusskola 781 781
68 Gustavs Taranda / Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 771 771
69 Rainers Balodis / Talsu 2.vidusskola 763 763
70 Stefans Grašs 744 744
71 Bruno Spūlis / Ogres valsts ģimnāzija 739 739
72 Toms Vizuliņš / D.Ozoliņa Apes vidusskola 726 726
73 Daniels Dāvis Začests / Madonas 1. vidusskola 725 725
74 Dāvis Akmans / Madonas pilsētas 1.vidusskola 723 723
75 Henrijs Reinis Vāravs / Jelgavas 4.vidusskola 720 720
76 Matīss Dambergs / Tukuma 2. vidusskola 713 713
77 Edgars Frīdvalds / Madonas pilsētas 1.vidusskola 710 710
78 Mārtiņš Antons / Tukuma 2 vidusskola 702 702
79 Endijs Lācis / Valmieras sākumskola 701 701
80 Mikus Vabels / Ogresgala pamatskola 698 698
81 Artis Briģis / Tukuma 2. vidusskola 697 697
82 Bruno Bīrīts / Madonas pilsētas 1.vidusskola 692 692
83 Daniels Butovs / Engures vidusskola 677 677
84 Dāvis Mazais / ĀBVS 674 674
85 Ernests Ločmelis / Pamatskola Rīdze 673 673
86 Markuss Mernics / Ogresgala pamatskola 667 667
87 Kārlis Jirgensons / liepājas centra pamarskola 657 657
88 Nauris Lanka / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 648 648
89 Jānis Dāvids Ūdris / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 647 647
90 Jānis Marcinkevičs / Laurenču sākumskola 646 646
91 Klāvs Kristians Lākutis / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 646 646
92 Dāvis Kristers Slišāns / Rāmuļu pamatskola 645 645
93 Ralfs Vinbergs / Tukuma 2. pamatskola 643 643
94 Ričards Tarvids / Tukuma 2. vidusskola 640 640
95 Rainers Upenieks / Madonas pilsētas 1.vidusskola 631 631
96 Emīls Pīlēģis / LīgatneVar! 631 631
97 Reinis Ose / Smārdes pamatskola 630 630
98 Marsels Šteinbergs / Preiļu 1.pamatskola 629 629
99 Edvards Ozols / Krimuldas vidusskola 625 625
100 Markuss niks Suščenko / Lazdonas pamatskola 618 618
101 Markuss Auniņš / Zemgales vidusskola 614 614
102 Roberts Sprūde / Āgenskalna sākumskola 605 605
103 Gustavs Dobelis / Āgenskalna sākumskola 603 603
104 Markuss Kerims Kristbergs / Tukuma 2. vidusskola 602 602
105 Markuss Uzuls / Engures vidusskola 594 594
106 Valters Alksnis / Ogresgala pamatskola 586 586
107 Maksims Timohins / Ogresgala pamatskola 586 586
108 Rafaels Rodeia Liepa / Tukuma 2. vidusskola 579 579
109 Jānis Ziobrovskis / Aizputes vidusskola 571 571
110 Hardijs Sauliņš / Aizputes vidusskola 565 565
111 Emīls Haralds Amsils / Engures vidusskola 563 563
112 Jēkabs Gritāns / Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 557 557
113 Jēkabs Vite / Tukuma 2. pamatskola 552 552
114 Helvijs Kārkliņš / Siguldas pilsētas vidusskola 537 537
115 Mareks Aumalis / Engures vidusskola 533 533
116 Francis Neilands / Rīgas Teikas vidusskola 532 532
117 Adrians Zariņš / Apes Vidusskola 524 524
118 Reinis Liepiņš / Tukuma 2. vidusskola 523 523
119 Ģirts Binavs-Binaus / Irlavas VSK 515 515
120 Rafaels Rodeija Liepa 510 510
121 Matīss Mieriņš / LīgatneVar! 509 509
122 Artūrs Adamovičs / Ogresgala pamatskola 506 506
123 Eduards Smilga / Milzkalnes sākumskola 499 499
124 Daniels Arnolds Kokins / Augstkalnes vidusskola 498 498
125 Dāvids Lūsis / Rīgas 5.internātpamatskolas attīstības centrs 495 495
126 Jānis Lizbovskis / Rīgas 41.vidusskola 492 492
127 Aigars Rutks / Ogresgala pamatskola 490 490
128 Leo Kozlovs / Rīgas Jāņa Poruka vidusskola 489 489
129 Toms Krastiņš / Ogres 1.vidusskola 473 473
130 Roberts Nils Dzirlanks / Engures vidusskola 464 464
131 Miks Jānis Šterns / Aizputes vidusskola 461 461
132 Miks Rieksts Hofmanis / Engures vidusskola 460 460
133 Rendijs Ludvigsons / Valmieras Pārgaujas sākumskola 450 450
134 Dāvis Oliņš / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 445 445
135 Roberts Ziemanis / Rīgas 49. vidusskola 438 438
136 Ralfs Zeile / Babītes vidusskola 422 422
137 Silvis Grockis / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 422 422
138 Patriks Niks Norenbergs / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 414 414
139 Klāvs Stepiņš / Aizputes vidusskola 410 410
U14S
Vieta Skola Vārds Ogre Mad. Korn. Pokai. Āžuk. Gauja Liep. Kopā
1 Jolanta Pence / Lejasciema vidusskola 924 1000 976 978 1000 1000 3000
2 Renāte Beļājeva / Sporta klubs AŠAIS 997 1000 967 1000 801 899 2997
3 Ieva Pūpola / Aizputes vidusskola 939 997 987 1000 977 899 2984
4 Estere Volfa / Cēsu 1. pamatskola 994 983 959 1000 930 2977
5 Karīna Mellace / Mežciema pamatskola 1000 980 934 940 2920
6 Elizabete Galvane / Lejasciema vidusskola 893 931 923 860 897 843 2751
7 Reičela Rone / Aizputes vidusskola 840 943 861 879 829 2683
8 Madara Pūpola / Aizputes vidusskola 874 907 848 874 873 756 2655
9 Monta Zauriņa / Lejasciema vidusskola 888 874 865 767 790 785 695 2627
10 Vanesa Akšanova / Jelgavas 4.vidusskola 788 820 765 725 700 2373
11 Viktorija Ziediņa / Ulbrokas vidusskola 786 800 742 2328
12 Signe Svārpstone / Rīgas 49. vidusskola 704 785 823 610 545 560 2312
13 Katrīna Skrodele / Jelgavas 4.vidusskola 839 767 618 697 562 2303
14 Anna Bāriņa / Ikšķiles vidusskola 663 791 741 741 693 703 660 2273
15 Luīze Barkāne / Lazdonas pamatskola 697 832 725 2254
16 Elza Krastiņa / Ķekavas vidusskola/Sportiņš 88 768 672 717 2157
17 Elizabete Elīze Kaže / Jelgavas 4.vidusskola 808 676 660 582 2144
18 Alise Šalājeva / Jelgavas 4.vidusskola 683 767 684 636 603 2134
19 Lenija Slivjuka / Jelgavas 4.vidusskola 677 695 708 602 2080
20 Elīna Bērziņa / Engures vidusskola 709 703 644 2056
21 Anna Marija Trankale / Jelgavas 4.vidusskola 696 690 643 600 2029
22 Ella Aleksandra Gurejeva / Jelgavas 4.vidusskola 649 715 659 617 2023
23 Gabriela Lūse / Rīgas 49. vidusskola 684 631 703 2018
24 Sigita Skrodele / Jelgavas 4.vidusskola 689 691 617 592 561 1997
25 Viktorija Laura Vītola / Jelgavas 4.vidusskola 691 721 572 1984
26 Elīna Krista Vīksna / Jelgavas 4.vidusskola 629 692 657 1978
27 Eimija Misjuro / Engures vidusskola 632 704 622 520 552 1958
28 Mairita Čerpinska / Lazdonas pamatskola 680 656 558 622 1958
29 Estere Karolīna Šmite / Aizputes vidusskola 701 621 609 461 1931
30 Signe Bērziņa / Smārdes pamatskola 629 647 649 1925
31 Anastasija Kuzmina / Ulbrokas vidusskola 668 625 630 545 555 1923
32 Marta Elīza Šakare / Engures vidusskola 625 628 664 1917
33 Elizabete Matule / Pamatskola Rīdze 661 531 626 597 1884
34 Paula Ekerte / Jelgavas 4.vidusskola 651 669 524 485 549 1869
35 Evelīna Gulbe / Jelgavas 4.vidusskola 651 667 524 486 549 1867
36 Katrīna Bērziņa / Madonas pilsētas 1.vidusskola 906 923 1829
37 Justīne Semjonova / Umurgas pamatskola 631 635 550 1816
38 Alise Ozola / Cēsu 1. pamatskola 637 592 579 537 1808
39 Jana Vasile / Aizputes vidusskola 610 636 539 461 1785
40 Betija Bigača / Aizputes vidusskola 592 621 539 528 511 541 1754
41 Annija Bramane / Baldones mūzikas pamatskola 577 625 521 529 1731
42 Kima Ķezbere / Engures vidusskola 630 494 585 1709
43 Nikola Daniela Damkova / Jelgavas 4.vidusskola 477 567 617 1661
44 Marta Līga Cinovska / Aizputes vidusskola 529 511 579 1619
45 Dana Jauga / Jura Neikena Dikļu pamatskola 751 809 1560
46 Ieva Lūse / Smārdes pamatskola 539 454 464 534 1537
47 Elīze Bremze / Ikšķiles vidusskola 691 729 1420
48 Anete Arāja / Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 496 472 436 418 1404
49 Linda Auziņa / Rīgas doma kora skola 723 676 1399
50 Līva Poļaka / Alūksnes pilsētas sākumskola 696 687 1383
51 Rebeka Gorbunova / Jelgavas 4.vidusskola 477 566 325 1368
52 Sofija Miķilpa / Jelgavas 4.vidusskola 587 740 1327
53 Anna Rēzija Āboltiņa / SPORTLAND 633 692 1325
54 Ērika Žanna Kalniņa / Valmieras Pārgaujas sākumskola / SKRIENAM KOPĀ 494 402 399 402 1298
55 Līva Dzepuka / JELGAVAS 4.SĀKUMSKOLA 641 646 1287
56 Laima Kuduma / Jelgavas 4. sākumskola 676 554 1230
57 Gunta Kopmane / Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 559 548 1107
58 Nikola Korņejeva / Rīgas 85. vidusskola 551 541 1092
59 Kate Freināte / Engures vidusskola 524 480 1004
60 Ērika Kalniņa / Valmieras Pārgaujas sākumskola 501 471 972
61 Robina Klasmane / Alūksnes BJSS 917 917
62 Kitija Zaula / Limbažu Salacgrīvas sporta skola 913 913
63 Markuss Krāvs / Zemgales vidusskola 898 898
64 Mara Rāzna / Rigas Juglas vidusskola 446 438 884
65 Agnese Jaunmuktāne / Smiltenes vidusskola. 830 830
66 Indra Mackeviča / Ikšķiles vidusskola 808 808
67 Gita Vītola / Ķeguma komercnovirziena vidusskola 790 790
68 Laura Sproģe / Rāmuļu pamatskola 772 772
69 Sofija Dolgā / Preiļu 1.pamatskola 772 772
70 Nadīna Keita Ķemere / Aizputes vidusskola 767 767
71 Marta Upmale / Cēsu pilsētas sporta skola 744 744
72 Veronika Prusokova / Valmieras Pārgaujas sākumskola 726 726
73 Melānija Alne / Valmieras Pārgaujas sākumskola 725 725
74 Baiba Zudraga / Ziepniekkalna sākumsskola 721 721
75 Viktorija Anna Morozova / Engures vidusskola 709 709
76 Elīza Muzika / Jumpravas vidusskola 701 701
77 Agate Barone / Ādažu vidusskola 697 697
78 Alise Otaņķe / Aizputes vidusskola 695 695
79 Aleksa Ārmane / Ogresgala pamatskola 691 691
80 Emīlija Rozenberga / Aizputes vidusskola 688 688
81 Laura Vasele / Patria Sportland 684 684
82 Beatrise Guda / Mārupes pamatskola 674 674
83 Paula Matvējeva / Ogresgala pamatskola 656 656
84 Amanda Āboliņa / Tukuma 2. vidusskola 639 639
85 Rendija Straupeniece / Aizputes vidusskola 628 628
86 Beāte Bogustova / Rīgas 49. vidusskola 622 622
87 Melita Freiberga / Rīgas 49. vidusskola 622 622
88 Terēze Laukšteine / Liepājas Centra ģimnāzija 621 621
89 Sofija Miķilapa / Jelgavas 4.vidusskola 619 619
90 Adriana Zeltiņa / Pumpuru vidusskola. 617 617
91 Rebeka Tohva / Rīgas centra humanitārā 607 607
92 Undīne Baltruņķe / Ikšķiles vidusskola 592 592
93 Viktorija Vika Kurinoja / Engures vidusskola 590 590
94 Enia Stūre / Engures vidusskola 590 590
95 Marika Klaucāne / Mežciema pamatskola 581 581
96 Samanta Šulce / Aizputes vidusskola 579 579
97 Elza Vēja / Rīgas 49. vidusskola 574 574
98 Andīna Zandere / Engures vidusskola 572 572
99 Aiva Prišlova / Jura Neikena Dikļ pamatskola 572 572
100 Vanesa Šermuksīte / Engures vidusskola 571 571
101 Laima Brasliņa / Rīgas 49. vidusskola 567 567
102 Arlita Kalniņa / LīgatneVar! 565 565
103 Rovena Zīverte / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 565 565
104 Kitija Krista Paspārne / Aizputes vidusskola 565 565
105 Alise Pauzere / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 565 565
106 Samanta Šteina / Smārdes pamatskola 564 564
107 Evelīna Orinska / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 555 555
108 Līva Ance Actiņa / NMV Rīgas Doma kora skola 553 553
109 Megija Vilka / Aizputes vidusskola 544 544
110 Sofija Jermakoviča / Ogresgala pamatskola 538 538
111 Laura Gaigalniece / Ogresgala pamatskola 535 535
112 Laura Ozoliņa / Baldones mūzokas pamatskola 529 529
113 Marta Jakobsone / Lynxdojo 527 527
114 Nikola Gente / Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidussko 522 522
115 Samanta Girucka / Ogresgala pamatskola 519 519
116 Keita Avena / Ogresgala pamatskola 519 519
117 Rūta Līdaka / Ogresgala pamatskola 519 519
118 Džūlija Falka / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 517 517
119 Kitija Dirēna / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 516 516
120 Daniela Denbicka / Tukuma 2. vidusskola 515 515
121 Elīna Amanda Sidorova / Jura Neikena Dikļ pamatskola 514 514
122 Justīne Ungere / Aizputes Vidusskola 512 512
123 Alise Grīnberga / Aizputes vidusskola 512 512
124 Laura Tenberga / Engures sportam 511 511
125 Alise Driviniece / Ķeguma komercnovirziena vidusskola 510 510
126 Līva Rebeka Ivanovska / Ķeguma komercnovirziena vidusskola 510 510
127 Evelīna Kļava / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 505 505
128 Veronika Prusakova / Valmieras Pārgaujas sākumskola 503 503
129 Elīna Dadeika / Mežciema pamatskola 497 497
130 Egija Pētersone / Jelgavas 4.vidusskola 494 494
131 Marta Banga / Tukuma 2. vidusskola 490 490
132 Anna Heimdal / Stoholmas skola 483 483
133 Kristiāna Keita Zariņa / Engures vidusskola 482 482
134 Agnese Ikauniece / LīgatneVar! 466 466
135 Amanda Šneidere / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 446 446
136 Laura Kuplā / Liepājas Valsts 1. ģimnāzija 438 438
137 Paula Upīte / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 436 436
138 Karlīna Vītoliņa / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 436 436
139 Paula Jostmane / 28778794 422 422
140 Undīne Melbārde / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 422 422
141 Endija Feldmane / Liepājas Raiņa 6. vidusskola 422 422
142 Monta Brūvere / Nīkrāces pamatskola 402 402
143 Saiva Straupe / Rīgas 45.vidusskola 387 387
U16V
Vieta Skola Vārds Ogre Mad. Korn. Pokai. Āžuk. Gauja Liep. Kopā
1 Raivo Liniņš / Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 1000 1000 1000 1000 1000 3000
2 Artūrs Jānis Karss / Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 999 1000 983 2982
3 Kārlis Dieviņš / Sporta klubs AŠAIS 915 1000 996 963 899 2959
4 Lauris Kaparkalējs / Madonas pilsētas 1.vidusskola 915 994 930 2839
5 Gustavs Galvans / Lejasciema vidusskola 845 861 821 937 935 814 916 2788
6 Tomass Aizstrauts / Bērzaunes pamatskola 870 920 890 2680
7 Dāvis Ziemelis / Engures vidusskola 754 820 815 910 814 551 2545
8 Rūdolfs Fišers / Spīdolas ģimnāzija 796 735 826 840 875 555 2541
9 Rūdis Liepiņš / Aizupes pamaskola 753 831 870 826 804 759 720 2527
10 Emīls Tērauds / Pūres pamatskola 795 814 834 827 812 2475
11 Ernests Davidčuks / Limbažu 3. vidusskola 715 799 819 811 763 2429
12 Niks Kristaps Šmits / Engures vidusskola 745 733 710 823 693 2301
13 Ričards Didriksons / Lejasciema vidusskola 756 754 780 749 731 2290
14 Ginters Ķelps / Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskola 728 798 744 590 2270
15 Mareks Lukjanskis / Engures vidusskola 700 721 710 676 674 654 758 2189
16 Elvis Kmetjuks / Mežinieku pamatskola 735 701 637 732 2168
17 Mikus Semeneņa / Engures vidusskola 657 721 759 677 447 684 2164
18 Dāgs Bačuks / Lejasciema vidusskola 692 743 724 2159
19 Gustavs Riekstiņš / Iecavas vidusskola 638 662 746 698 684 2128
20 Sandris Kalējs / Engures vidusskola 698 684 603 577 501 711 2093
21 Renārs Krūmiņš / Madonas Valsts Ģimnāzija 665 704 661 637 2030
22 Deniss Krievāns / Rīgas Angļu ģimnāzija 618 637 617 676 624 565 710 2023
23 Kaspars Latvers / Mežinieku pamatskola 660 655 594 1909
24 Daniels Blumbahs / Aizputes vidusskola 633 613 618 654 1905
25 Daniels Meržvinskis / Bērzaunes pamatskola 631 670 601 1902
26 Raimonds Levickis 972 927 1899
27 Rainers Kristians Silkalns / Doveles valsts ģimnāzija 538 523 570 728 570 575 1873
28 Elvijs Semjonovs / Ozolnieku vidusskola 582 644 643 1869
29 Roberts Upenieks / Jelgavas 4.vidusskola 619 559 655 1833
30 Rolands Širmelis / Baldones mūzikas pamatskola 520 621 592 608 596 1825
31 Roberts Muško / Jaunpils vidusskola 533 564 523 634 597 564 575 1806
32 Kristaps Pinka / Kalsnavas pamatskola 562 608 600 1770
33 Sandis Ignāts / Engures vidusskola 626 552 565 495 1743
34 Viljams Leo Lastovskis / Engures vidusskola 456 456 587 653 491 1731
35 Dāvis Noviks / Engures vidusskola 560 486 420 623 1669
36 Toms Orlovs / Kalsnavas pamatskola 619 541 499 1659
37 Toms Jansons / Lazdonas pamatskola 560 504 488 1552
38 Silvestrs Kumpiņš / Rīgas 1. speciālā internāta pamatskola 485 508 516 509 491 503 1533
39 Matīss Gulbis / Engures vidusskola 734 764 1498
40 Kristers Artejevs / Rubenes pamatskola 457 450 451 427 485 555 1497
41 Arnolds Kumpiņš / Rīgas 25. vidusskola 432 489 531 470 1490
42 Ričards Pūpols / Ogresgala pamatskola 709 720 1429
43 Staņislavs Tihomirovs / Lazdonas pamatskola 629 696 1325
44 Kristofers Vasilevskis / Ādažu vidusskola 768 447 1215
45 Kristiāns Kamšs / Ikšķiles vidusskola 526 532 1058
46 Ralfs Andersons / Tukuma 2. vidusskola 538 507 1045
47 Uvis Akmentiņš / Madonas Valsts Ģimnāzija 995 995
48 Markuss Balodis / Mežciema pamatskola 601 372 973
49 Gatis Jefimovs / Madoas pilsētas vidusskola 970 970
50 Emīls Kravalis / Siguldas pilsētas vidusskola 958 958
51 Rihards Bendrāts / Salacgrīvas vidusskola 944 944
52 Ivo Bambāns / Madlienas vidusskola 939 939
53 Salvis Mežāns / Kalsnavas pamatskola 933 933
54 Raivis Žihars / Preiļu 1.pamatskola 895 895
55 Kārlis Grīslis 886 886
56 Artūrs Tinuss / Cēsu pilsētas sporta skola 858 858
57 Ralfs Roga / Ventspils Valsts 1.ģimnāzija 842 842
58 Raivis Vosels / Madonas BJSS 834 834
59 Niklāvs Korkunovs / D.Ozoliņa Apes vidusskola 833 833
60 Brendons Blūms Saimnieks / Aizputes vidusskola 827 827
61 Aleksejs Pekarskis / Rīgas 49. vidusskola 814 814
62 Jēkabs Hohfelds / Ogresgala pamatskola 810 810
63 Ivars Mackevičs / Ikšķiles vidusskola 807 807
64 Mārtiņš Semēvics / Mežciema pamatskola 806 806
65 Kevins Sūna / Aizputes vidusskola 801 801
66 Klāvs Laķis / Tukuma 2. vidusskola 797 797
67 Niks Balgalvis / Rubenes pamatskola 789 789
68 Renārs Jakovļevs / D.Ozoliņa Apes vidusskola 781 781
69 Rojs Suveizda / Zemgales vidusskola 757 757
70 Roberts Mežals / Liepājas Raiņa 6.vidusskola 740 740
71 Mikus Niejgoda / Līgatne var! 739 739
72 Andris Gargurnis / Gulbenes Valsts ģimnāzija 710 710
73 Gusts Roģis / Aizputes vidusskola 709 709
74 Kārlis Rode / Rīgas valsts 3. ģimnāzija 683 683
75 Martins Smirnovs / Daugavpils jaunsargu vienība 681 681
76 Rūdolfs Sirmais / Siguldas Valsts ģimnāzija 678 678
77 Nikolajs Platacis / Ogresgala pamatskola 668 668
78 Ričards Helmanis / Tukuma 2. vidusskola 657 657
79 Viljams Lastovskis / Engures vidusskola 654 654
80 Kima Krūmiņa / Madonas pilsētas 1.vidusskola 650 650
81 Iļja Mikulovs / Daugavpils jaunsargu vienība 643 643
82 Kristers Kristaps Celmiņš / Līgatne var! 636 636
83 Jānis Šalats / Ādažu vidusskola 607 607
84 Andis Preiss / LīgatneVar! 602 602
85 Kristaps Aksenoks / Rīgas Hanzas vidusskola 601 601
86 Gatis Majauskis / Engures vidusskola 600 600
87 Rihards Trofimovs / Tukuma 2. vidusskola 600 600
88 Kristofers Vāvere / Rīgas Angļu ģimnāzija 593 593
89 Kristaps Blūmanis / Jelgavas Valsts ģimnāzija 593 593
90 Lauris Kovaļevskis / Tukuma 2. vidusskola 589 589
91 Ruslans Božko / Daugavpils jaunsargu vienība 588 588
92 Hardijs Kristians Veisbergs / Tukuma 2. vidusskola 587 587
93 Renārs Larsens / Tukuma 2. vidusskola 582 582
94 Valters Neļķe / Rīgas Juglas vidusskola 576 576
95 Visvaldis Lācis / Engures vidusskola 570 570
96 Kārlis Aleksandrs Studāns / Rīgas Juglas vidusskola 569 569
97 Līvijs Kalinka / Daugavpils jaunsargu vienība 569 569
98 Rihards Fogelis / Tukuma 2. vidusskola 568 568
99 Māris Vavilovs / Daugavpils jaunsargu vienība 565 565
100 Arnolds Prokopovičs / Daugavpils jaunsargu vienība 565 565
101 Nils Regnārs Blumfelds / Dobeles 1.vidusskola 563 563
102 Ralfs Knēža / Sportland 563 563
103 Aigars Simtnieks / Lazdonas pamatskola 562 562
104 Markuss Zemturis / Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 560 560
105 Daniels Kundziņš / Engures vidusskola 540 540
106 Emīls Bents / Nīkrāces pamatskola 531 531
107 Dita Feldmane / Engures vidusskola 530 530
108 Daniela Fogele / Engures vidusskola 526 526
109 Artūrs Ādams Bebrišs / Daugavpils jaunsargu vienība 516 516
110 Rihards Helmanis / Tukuma 2. vidusskola 501 501
111 Aigars Busargins / Engures vidusskola 491 491
112 Eduards Pļaviņš / Engures vidusskola 470 470
113 Kristers Lukševics / Rīgas valsts 3. ģimnāzija 466 466
114 Kristiāns Gustavs Šneps / Hanzas vidusskola 434 434
115 Erik Heimdal / Stokholmas skola 418 418
116 Klinta Almane / Engures vidusskola 384 384
117 Andris Edgars Artejevs / Rubenes pamatskola 379 379
U16S
Vieta Skola Vārds Ogre Mad. Korn. Pokai. Āžuk. Gauja Liep. Kopā
1 Līva Skoreja / Aizputes vidusskola 927 929 927 1000 1000 1000 3000
2 Linda Kurpniece / Sporta klubs AŠAIS 1000 1000 1000 3000
3 Ruta Samsonova / Sporta klubs AŠAIS 1000 900 996 965 995 921 2991
4 Daido Dagne Brūvere / Priekuļu vidusskola 907 928 906 969 2804
5 Loreta Matvejeva / Engures vidusskola 643 589 758 836 808 823 795 2467
6 Kaiva Sileniece / Smiltenes vidusskola 813 728 744 819 798 2430
7 Ērika Jermacāne / Lejasciema vidusskola 810 743 789 735 802 747 782 2401
8 Renāte Ausmane / Aizputes vidusskola 793 687 682 661 787 737 2317
9 Loreta Ķikuste / Salaspils sporta skola 785 774 741 641 672 737 2300
10 Kristīne Pence / Lejasciema vidusskola 745 649 641 747 787 2279
11 Paula Luīze Vilka / Engures vidusskola 643 754 689 728 727 2209
12 Renāte Medvedeva / Mežinieku pamatskola 704 692 726 2122
13 Diāna Logina / Lazdonas pamatskola 635 647 671 1953
14 Laura Giniborga / Āgenskalna Valsts ģimnāzija 592 659 595 688 1942
15 Lote Freināte / Engures vidusskola 670 593 532 678 1941
16 Kristiāna Biezuma / Āgenskalna Valsts ģimnāzija 583 605 595 688 1888
17 Ance Emīlija Krūmiņa / Jelgavas 4.vidusskola 585 650 618 1853
18 Marta Prauliņa / Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 674 491 679 1844
19 Liene Franciska Danele / Engures vidusskola 587 589 590 549 612 619 1821
20 Meldra Meiere / Bērzaunes pamatskola 641 579 555 1775
21 Sandija Sergejeva / Bērzaunes pamatskola 641 579 555 1775
22 Nikola Biezuma / Rīgas valsts 3. ģimnāzija 569 600 586 1755
23 Sofija Marija Volkova / Engures vidusskola 549 592 524 476 611 1752
24 Patrīcija Rocēna / Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 637 573 523 531 498 469 1741
25 Luīze Slicāne / Rīgas valsts 3. ģimnāzija 526 595 613 1734
26 Līva Šahno / Madonas pilsētas 1.vidusskola 846 880 1726
27 Luīze Beķere / Mežinieku pamatskola 569 549 604 1722
28 Paula Luīze Rocēna / Rīgas valsts 3. ģimnāzija 581 566 522 498 1669
29 Emīlija Upmale / Jelgavas Valsts ģimnāzija 787 873 1660
30 Katrīna Ducena / Rīgas 49. vidusskola 564 566 498 1628
31 Renāte Smilga / DOMDARIS 585 496 499 1580
32 Tīna Voldiņa / Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 573 523 469 1565
33 Loreta Knospiņa / Valmieras Pārgaujas sākumskola 542 439 473 419 426 455 1470
34 Ivanda Lūsēna / Tukuma 2. vidusskola 659 775 1434
35 Elizabete Kirilova / Engures vidusskola 477 749 1226
36 Endžija Niedra / Valmieras pārgaujas sākumskola 574 592 1166
37 Estere Dzērve / 202.lv 580 563 1143
38 Katrīna Sedliņa / Aizputes vidusskola 519 616 1135
39 Rūta Silava / Engures vidusskola 506 488 994
40 Annija Melece / Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 515 476 991
41 Līna Gaile / Siguldas Valsts ģimnāzija 954 954
42 Monta Antanoviča / Madlienas vidusskola 863 863
43 Kristiāna Liene Penka / Tukuma 2. vidusskola 861 861
44 Viktorija Popovičeva / Daugavpils jaunsargu vienība 848 848
45 Anete Barovska / Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 803 803
46 Estere Gaile / Ogres 1.vidusskola 789 789
47 Paula Amanda Noejgoda / LīgatneVar! 783 783
48 Elvita Horelika / Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 766 766
49 Viktorija Jarullona / LīgatneVar! 762 762
50 Valerija Linkeviča / Babītes Vidusskola 746 746
51 Linda Šica / Rīgas 49. vidusskola 742 742
52 Alise Mankus / Rīgas 49. vidusskola 731 731
53 Daniela Fogele / Engures vidusskola 727 727
54 Kristiāna Elizabete Millere / Rīgas valsts 2.ģimnāzija 721 721
55 Ieva Guļajevska / Rīgas 84.vidusskola 717 717
56 Liene Bēriņa 707 707
57 Linda Gabranova / D.Ozoliņa Apes vidusskola 692 692
58 Elēna Viļuma / mārupes vsk 676 676
59 Katrīna Ance Gasiņa / Rīgas valsts 3. ģimnāzija 673 673
60 Dārta Momotkova / Engures vidusskola 668 668
61 Krista Kuba / Rīgas 49. vidusskola 658 658
62 Valērija Stupņika / Daugavpils jaunsargu vienība 631 631
63 Laura Pavlovska / Engures vidusskola 630 630
64 Elīza Grīnvalde / Engures vidusskola 613 613
65 Simona Helmane 606 606
66 Marta Čibala / Alūksnes BJSS 604 604
67 Paula Pīlēģe / LīgatneVar! 602 602
68 Karina Kavecka / Daugavpils jaunsargu vienība 591 591
69 Nikola Kravčenko-Šaule / Jelgavas Valsts ģimnāzija 590 590
70 Annija Gulbe / Rīgas 49.vidusskola 586 586
71 Annija Meļakova / Ogresgala pamatskola 584 584
72 Solveiga Kristiāna Smirnova / Rīgas 45. vidusskola 571 571
73 Alīna Semjonova / SPORTLAND 568 568
74 Laura Elīza Pauliņa / Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 566 566
75 Anete Paukšte / Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 566 566
76 Marta Āboliņa / Jelgavas Valsts ģimnāzija 554 554
77 Monta Vancāne / Lynxdojo 537 537
78 Anastasija Ličakova / Ogresgala pamatskola 506 506
79 Patrīcija Leiburga / Dobeles valsts ģimnāzija 493 493
80 Luka Malinauskaite / Krekenavos 473 473
81 Laura Znajemska / Engures vidusskola 465 465
82 Madara Repša / Briseles skola 461 461
83 Māra Mendrika / Tukuma 2. vidusskola 0
U18V
Vieta Skola Vārds Ogre Mad. Korn. Pokai. Āžuk. Gauja Liep. Kopā
1 Artis Rožkalns / Sporta klubs AŠAIS 1000 1000 1000 994 975 3000
2 Niks Zauls / Limbažu un Salacgrīvas sporta skola 1000 935 1000 2935
3 Mareks Ņikiforovs / Aizputes vidusskola 969 927 951 957 980 2906
4 Kalvis Kristers Krīgers / Madonas pilsētas 1.vidusskola 947 949 934 2830
5 Arnis Kurps / Cēsu profesionālā vidusskola 897 869 920 878 2695
6 Andrejs Dāvis Kmetjuks / Mežinieku pamatskola 862 893 917 2672
7 Edijs Valainis / Preiļu 1.pamatskola 742 865 828 825 769 2518
8 Emīls Gūtmanis / Tukuma Raiņa ģimnāzija 794 755 746 743 2295
9 Oskars evalds Gailītis / Bērzaunes pamatskola 758 688 801 2247
10 Rainers Neuss-Lucs / Kalnciema vidusskola 685 724 763 2172
11 Silvestrs Pētersons / Vecpiebalgas vidusskola 666 659 694 684 2044
12 Linards Lazdiņš / Tumes vidusskola 638 718 605 670 645 2033
13 Mārcis Adamovičs / Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 989 925 1914
14 Ilvars Bisenieks / Madonas pilsētas 1.vidusskola 897 976 1873
15 Deivis Deivids Ozoliņš / Engures vidusskola 695 748 396 1839
16 Niks Saulītis / Madonas Valsts ģimnāzija 831 1000 1831
17 Dmitrijs Kisļakovs / J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola 555 586 584 562 1732
18 Rihards Grīviņš / Engures vidusskola 580 540 537 575 1695
19 Adrians Gūtšmits / Tukuma 2. vidusskola 800 856 1656
20 Brendons Graumanis / Engures vidusskola 592 440 417 565 422 477 1634
21 Roberts Rozenbergs / Engures vidusskola 582 538 424 439 453 1573
22 Verners Sproģis / Tukuma 2. vidusskola 655 855 1510
23 Matīss Fogelis / Engures vidusskola 695 747 1442
24 Mareks Pencis / Lejasciema vidusskola 827 587 1414
25 Dāvis Janitēns / LīgatneVar! 658 738 1396
26 Reinis Konošonoks / Tukuma Raiņa ģimnāzija 637 627 1264
27 Rainers Trubačs / Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 1000 1000
28 Emīls Smilškalns / Madlienas vidusskola 990 990
29 Ingus Bogdanovs / Aizputes vidusskola 975 975
30 Ivars Dehtevičs / Madlienas vidusskola 906 906
31 Kristaps Jaunzems / Zemgales vidusskola 887 887
32 Kārlis Pormanis / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 404 466 870
33 Reinis Burtnieks / Siguldas Valsts ģimnāzija 865 865
34 Oto Laiva / Siguldas Valsts ģimnāzija 852 852
35 Ričards Briedis / Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 814 814
36 Mikus Matīss Gredzens / Rubenes pamatskola 807 807
37 Edijs Valains / Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 807 807
38 Jēkabs Putniņš / Madonas BJSS 795 795
39 Miķelis Taranda / Rīgas Angļu ģimnāzija 789 789
40 Andris Fomins / Daugavpils jaunsargu vienība 776 776
41 Ričards Robins Skuja / Siguldas Valsts ģimnāzija 759 759
42 Edvards Pirogs / Jelgavas 4. vidusskola 753 753
43 Artis Vasiļevs / Zemgales vidusskola 711 711
44 Dāvis Bramanis / Kalsnavas pamatskola 679 679
45 Niks Elksnītis / Rīgas 49. vidusskola 678 678
46 Niks Kreicbergs / Tukuma 2. vidusskola 677 677
47 Rasa Saulīte / Preiļu 1.pamatskola 662 662
48 Niks Meščerskis / Lazdonas pamatskola 646 646
49 Maikls Zaļkalns / Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 637 637
50 Rudolfs Lukaševičs / Daugavpils jaunsargu vienība 629 629
51 Raivis Kaļiņins / Jelgavas tehnikums 614 614
52 Renārs Knēža / Sportland 567 567
53 Renārs Ščeglovs / Mailigen 553 553
54 Imants Ambrosovs / Daugavpils jaunsargu vienība 540 540
55 Gints Golubs / Rigas Natālijas Draudziņas vidusskola 501 501
56 Aleksandrs Vilmanis / Daugavpils jaunsargu vienība 430 430
U18S
Vieta Skola Vārds Ogre Mad. Korn. Pokai. Āžuk. Gauja Liep. Kopā
1 Ilze Borbale / Preiļu 1.pamatskola 1000 1000 1000 3000
2 Eva Bērziņa / Lejasciema vidusskola 956 944 1000 1000 992 998 967 2998
3 Ginta Krūzēna / Aizputes vidusskola 989 982 926 1000 968 1000 2989
4 Ingrīda Veisbuka / Aizputes vidusskola 991 961 775 870 2822
5 Līga Klibā / Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 968 855 780 2603
6 Marta Bādere / Aizputes vidusskola 751 614 725 598 802 990 2543
7 Madara Alecka / Aizputes vidusskola 948 774 714 2436
8 Megija Puriņa / Ziemeļvalstu ģimnāzija 694 756 788 2238
9 Alise Evardsone / Engures vidusskola 676 693 665 707 668 688 725 2125
10 Laura Dzepuka / Spīdolas ģimnāzija 664 749 694 2107
11 Laura Birzniece / Engures vidusskola 713 687 668 2068
12 Samanta Velta Ratniece / Engures vidusskola 623 621 697 1941
13 Simona Helmane / Tukuma 2. vidusskola 628 666 631 599 1925
14 Nadīna Berga / Kocēnu pamatskola / SKRIENAM KOPĀ 380 527 633 585 630 1848
15 Reina Jansone / Tukuma 2. vidusskola 851 904 1755
16 Laura Kārkle / Jelgavas 4.vidusskola 899 811 1710
17 Annija Tamane / Vecumnieku vidusskola 841 761 1602
18 Rūta Reinsone / Jelgavas 4.vidusskola 819 687 1506
19 Daniela Gelvere / Jelgavas 4.vidusskola 716 758 1474
20 Anna Elena Ludvika / Aizputes vidusskola 730 714 1444
21 Krista Lukjanska / Engures vidusskola 692 691 1383
22 Agnese Tohva / Engures vidusskola 630 681 1311
23 Daniela Lotocka / Engures vidusskola 330 726 1056
24 Elīna Skopāne / Smiltenes vidusskola. 896 896
25 Sandra Kārkliņa / Madlienas vidusskola 840 840
26 Diāna Beņķe / Siguldas Valsts ģimnāzija 835 835
27 Marta Paula Rāzna / Rīgas 49. vidusskola 835 835
28 Katrīna Cipruse / Rīgas 3.ģimnāzija 813 813
29 Elīna Vosveniece / Madlienas vidusskola 799 799
30 Amanda Ošiņa / SPORTLAND 790 790
31 Una Undīne Ungere / Aizputes vidusskola 770 770
32 Sanita Broka / Siguldas Valsts ģimnāzija 764 764
33 Elizabete Muzikante / Zemgales vidusskola 760 760
34 Marija Ance Reča / Rīgas 49. vidusskola 754 754
35 Dana Nagle / Madonas BJSS 750 750
36 Sabīne Olšteina / Zemgales vidusskola 742 742
37 Elizabete Paura / Madonas BJSS 739 739
38 Emīlija Zakovica / LTV 729 729
39 Ance Frīdenberga / Rīgas 49. vidusskola 720 720
40 Tīna Renāte Šalma / Aizputes vidusskola 714 714
41 Arnita Muciniece / Zemgales vidusskola 712 712
42 Paulīne Amanda Aniņa / Zemgales vidusskola 701 701
43 Samanta Spunde / Zemgales vidusskola 695 695
44 Kaija Zariņa / Rīgas 49. vidusskola 692 692
45 Signe Svārpstone / Rīgas 49.vidusskola 692 692
46 Aiva Zariņa / D.Ozoliņa Apes vidusskola 679 679
47 Alise Kitija Rūtiņa / Āgenskalna Valsts ģimnāzija 671 671
48 Erlanda Atvare / Rīgas 49. vidusskola 670 670
49 Keitija Bite / Tukuma 2. vidusskola 650 650
50 Dagmāra Grīnberga / Rīgas 49. vidusskola 646 646
51 Elza Eglīte / Rīgas 49. vidusskola 646 646
52 Ramona Ciša / Tukuma vakara un neklātienes vidusskola 639 639
53 Ance Eva Ragaine / Valmieras Viestura vidusskola 639 639
54 Rebeka Ašmane / Ogresgala pamatskola 638 638
55 Egija Žindule / Ogresgala pamatskola 631 631
56 Paula Fjodorova / Tukuma Raiņa ģimnāzija 630 630
57 Anete Brēdiķe / Rīgas Lietuviešu vidusskola 625 625
58 Jūlija Rusecka / Daugavpils jaunsargu vienība 610 610
59 Laura Dumbre / Engures vidusskola 606 606
60 Katrīna Šakina / Engures vidusskola 606 606
61 Marta Linda Tilnere / Siguldas Valsts ģimnāzija 602 602
62 Beāte Marta Circene / Siguldas Valsts ģimnāzija 602 602
63 Roberta Albertuzzi / Aizputes Vidusskola 594 594
64 Gundega Kalpiņa / Rīgas 49. vidusskola 583 583
65 Lelde Buķele / Rīgas 49. vidusskola 583 583
66 Elena Kazuša / Rīgas 49. vidusskola 583 583
67 Alise Žodziņa / Liepājas Valsts Tehnikums 583 583
68 Paula Viktorija Vilciņa / Rīgas Teikas vidusskola 577 577
69 Elvīra Antāne / Engures vidusskola 554 554
70 Kitija Elēna Balode / Engures vidusskola 551 551
71 Ieva Cimiņa / Engures vidusskola 551 551
72 Anda Pāže / Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts Ģimnāzija 502 502
73 Ivita Puzānova / Engures vidusskola 460 460
74 Adele Lujāne / Engures vidusskola 460 460
U20V
Vieta Skola Vārds Ogre Mad. Korn. Pokai. Āžuk. Gauja Liep. Kopā
1 Artūrs Niklāvs Medveds / Aizputes vidusskola 1000 1000 1000 1000 1000 1000 3000
2 Rihards Serģis / Sporta klubs AŠAIS 907 983 917 906 2807
3 Jānis Gailītis / Smiltenes vidusskola 905 979 923 858 874 882 2807
4 Aivis Siliņš / Rīgas Tehniskā koledža 928 909 882 2719
5 Artūrs Āboltiņš / Rīgas Tehniskā koledža 771 789 916 896 816 779 659 2628
6 Linards Nikolass Ņikiforovs / Aizputes vidusskola 874 853 857 818 785 830 2584
7 Andrejs Bānis / Salaspils sporta skola 813 835 875 2523
8 Valters Klaucāns / Rīgas Tehniskā koledža 811 735 831 718 866 2508
9 Mārcis Bogdanovs / Rīgas Jāņa Poruka vidusskola 802 693 733 2228
10 Tomass Neuss-Lucs / Jelgavas Valsts ģimnāzija 673 766 709 733 2208
11 Nils Mednis / Cēsu profesionālā vidusskola 785 748 616 2149
12 Gvido Bambulis / Lejasciema vidusskola 792 763 530 2085
13 Toms Straume / Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 685 507 681 682 2048
14 Sandis Ozoliņš / Engures vidusskola 597 692 699 1988
15 Raitis Mednis / Cēsu profesionālā vidusskola 433 712 605 588 615 1932
16 Kristiāns Potašovs / Sporta klubs AŠAIS 966 908 1874
17 Reinis Cīrulis / Madonas Valsts ģimnāzija 858 1000 1858
18 Kristers Grava / Jelgavas 4.vidusskola 605 575 632 595 606 545 586 1843
19 Madars Pūpols / Aizputes vidusskola 524 478 605 463 647 1776
20 Raimo Vīgants / Madonas Valsts ģimnāzija 912 536 1448
21 Artūrs Ozols 660 626 1286
22 Raitis Davidčuks / Saldus Tehnikums 629 635 1264
23 Emīls Pētersons / Madonas pilsētas 1. vidusskola 688 466 1154
24 Tomass Matīss Eplers / Engures vidusskola 581 480 1061
25 Alfrēds Apinis / veikals MARATONS 921 921
26 Pjotrs Golubevs / Daugavpils jaunsargu vienība 863 863
27 Mareks Korns / Tukuma 2. vidusskola 812 812
28 Raivis Pudulis / Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 761 761
29 Rainers Subris / Zemgales vidusskola 736 736
30 Timurs Friclers / Maratona klubs 685 685
31 Niks Balgalvis 660 660
32 Reiners Birners / Zemgales vidusskola 655 655
33 Kristaps Aizups / Engures vidusskola 617 617
34 Emīls Mārcis Iesals / Tukuma 2. vidusskola 586 586
35 Dairis Apinis / Madonas pilsētas 1.vidusskola 521 521
36 Augusts Šembels / Daugavpils jaunsargu vienība 512 512
37 Kevins Karzubovs / Rīgas Tehniskā koledža 482 482
38 Reinis Štromanis / Tukuma 2. vidusskola 480 480
U20S
Vieta Skola Vārds Ogre Mad. Korn. Pokai. Āžuk. Gauja Liep. Kopā
1 Santa Zemture / Aizputes vidusskola 1000 982 1000 1000 1000 3000
2 Sindija Zaula / Limbažu Salacgrīvas sporta skola 930 883 887 2700
3 Krista Ķelpa / Smiltenes vidusskola 821 1000 835 2656
4 Linda Lazdiņa / RPIVA 636 907 718 617 640 2265
5 Betija Līcīte / Engures vidusskola 660 749 294 615 2024
6 Monta Sileniece / Smiltenes Vidusskola 723 593 558 629 599 1951
7 Katrīna Kārkle / Jelgavas 4.vidusskola 1000 911 1911
8 Santa Prikule / Preiļu 2. vidusskola 918 728 1646
9 Dana Veismane / Rīgas 49. vidusskola 761 741 1502
10 Mērija Agnese Meiberga / Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 663 810 1473
11 Diāna Dude / Jelgavas valsts ģimnāzija 1000 1000
12 Zane Kļaviņa / Madonas Valsts Ģimnāzija 876 876
13 Samanta Muča / Engures vidusskola 830 830
14 Anna Zara / Engures vidusskola 780 780
15 Marta Liepiņa / D.Ozoliņa Apes vidusskola 765 765
16 Gita Suškova / Zemgales vidusskola 763 763
17 Annija Zāģere / Aizputes vidusskola 762 762
18 Anete Balode / Engures vidusskola 711 711
19 Rita Ozoliņa / D.Ozoliņa Apes vidusskola 709 709
20 Anete Voronova / Tukuma 2. vidusskola 704 704
21 Katrīna Ševica / Rīgas 45. vidusskola 670 670
22 Paula Eihe 642 642
23 Katrīna Silva Mierkalne / Engures vidusskola 639 639
24 Zanda Didriksone / Tukuma 2. vidusskola 612 612
25 Ketija Birzule / Rīgas 49. vidusskola 611 611
26 Līva Apšeniece / Rīgas 49. vidusskola 611 611
27 Beāte Konrade / Rīgas 49. vidusskola 611 611
28 Nikola Bunde / veikals MARATONS 607 607
29 Daniela Vāvere / Rīgas Angļu ģimnāzija 577 577