SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
Visvairāk pārstāvētās
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1. Engures vidusskola 37
2. D.Ozoliņa Apes vidusskola 17
3. Lejasciema vidusskola 14
4. Madonas pilsetas 1.vidusskola 9
5. 8
6. Lazdonas pamatskola 8
7. Jelgavas 4.vidusskola 7
8. Ikšķiles vidusskola 7
9. Sporta klubs AŠAIS 5
10. Laurenču sākumskola 5
Ātrākie skolēni
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Reinis Cīrulis 1173 U20V Madonas Valsts ģimnāzija 0:20:50
2 Niks Saulītis 1174 U18V Madonas Valsts ģimnāzija 0:21:06
3 Roberts Aleksis Glazers 1037 U14V Sporta klubs AŠAIS 0:21:06
4 Jānis Gailītis 11069 U20V Smiltenes vidusskola 0:21:17
5 Ilvars Bisenieks 1170 U18V Madonas pilsētas 1.vidusskola 0:21:37
6 Kalvis Kristers Krīgers 1167 U18V Madonas pilsētas 1.vidusskola 0:22:14
7 Kārlis Dieviņš 1036 U16V Sporta klubs AŠAIS 0:22:21
8 Artūrs Jānis Karss 1148 U16V Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 0:22:23
9 Uvis Akmentiņš 1171 U16V Madonas Valsts ģimnāzija 0:22:28
10 Lauris Kaparkalējs 1166 U16V Madonas pilsētas 1.vidusskola 0:22:29
Ātrākie skolnieces
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Linda Kurpniece 1038 U16S Sporta klubs AŠAIS 0:24:41
2 Ruta Samsonova 1160 U16S Sporta klubs AŠAIS 0:24:47
3 Zanda Zariņa 11129 U12S 0:25:27
4 Jolanta Pence 1004 U14S Lejasciema vidusskola 0:25:55
5 Eva Bērziņa 1027 U18S Lejasciema vidusskola 0:26:09
6 Marta Kuzņecova 1157 U10S Ādažu sporta skola 0:26:18
7 Karīna Mellace 11085 U14S Mežciema pamatskola 0:26:26
8 Keita Marcinkeviča 1152 U10S Laurenču sākumskola 0:26:34
9 Renāte Beļājeva 1039 U14S Sporta klubs AŠAIS 0:26:48
10 Estere Volfa 1205 U14S Cēsu 1.pamatskola 0:27:01
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Arno Pušņins 1003 Laurenču sākumskola 0:25:33 +00:00 1000
2 Kārlis Bartuševics 1176 Jelgavas 4.vidusskola 0:26:06 +00:33 979
3 Ginters Bērziņš 1222 Madonas pilsetas 1.vidusskola 0:27:59 +02:26 913
4 Daniels Gribs 11065 Salaspils sporta skola 0:28:02 +02:29 911
5 Dāvis Bautris 11177 0:28:31 +02:58 896
6 Rūdolfs Raudziņš 1139 Cēsu pilsētas sporta skola 0:28:40 +03:07 891
7 Dāvis Bartuševics 1177 Jelgavas 4.vidusskola 0:29:37 +04:04 863
8 Lūkass Ķikusts 1111 SALASPILS SPORTA SKOLA 0:32:25 +06:52 788
9 Kristaps Osītis 1137 Mežciema pamatskola 0:32:26 +06:53 788
10 Valters Emīls Triščenko 1220 Liepājas Centra sākumskola 0:32:38 +07:05 783
11 Kristians Bērziņš 1119 Salacgrīvas vidusskola 0:33:11 +07:38 770
12 Kristers Bitīts 1161 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 0:35:08 +09:35 727
13 Ernests Krūmiņš 1201 Jelgavas 4.vidusskola 0:35:26 +09:53 721
14 Klāvs Liepiņš 1117 Engures vidusskola 0:35:27 +09:54 721
15 Rihards Zebuliņš 1060 Rīgas 6.vidusskola 0:35:34 +10:01 718
16 Renārs Bents 1055 Rīgas 64.vidusskola 0:35:39 +10:06 717
17 Mārtiņš Voino 11117 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 0:39:05 +13:32 654
18 Edijs Mutors 1022 Lazdonas pamatskola 0:39:52 +14:19 641
19 Ralfs Emīls Enītis 1228 D.Ozoliņa Apes vidusskola 0:41:56 +16:23 609
20 Gustavs Stirna 1208 Ikšķiles vidusskola 0:42:24 +16:51 603
21 Juris Kaldovskis 11169 Ikšķiles Vidusskola 0:42:26 +16:53 602
22 Leo Ivanovs 1143 Rīgas Hanzas vidusskola 0:42:48 +17:15 597
23 Ēriks Muško 1082 Jaunpils vidusskola 0:43:24 +17:51 589
24 Kārlis Junaks 1142 A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola 0:43:41 +18:08 585
25 Pēteris Arājs 1063 Rīgas N.Draudziņas vidusskola 0:45:36 +20:03 560
26 Rūdolfs Smilga 1133 DOMDARIS 0:49:42 +24:09 514
27 Ralfs Lucaus 1151 Babītes vidusskola 0:51:45 +26:12 494
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Marta Kuzņecova 1157 Ādažu sporta skola 0:26:18 +00:00 1000
2 Keita Marcinkeviča 1152 Laurenču sākumskola 0:26:34 +00:16 990
3 Annika Zālīte 1072 Ulbrokas vidusskola 0:27:14 +00:56 966
4 Melānija Zālīte 1006 Ķekavas vidusskola 0:27:25 +01:07 959
5 Franciska Liniņa 1159 Preiļu 1. pamatskola 0:29:35 +03:17 889
6 Anna Goša 1054 Maratona klubs / Ventspils 4.vidusskola 0:30:26 +04:08 864
7 Katrīna Gedroviča 1204 Jaunmārupes pamatskola 0:30:37 +04:19 859
8 Alise Gabriela Miteniece 1124 Jēkabpils pamatskola 0:33:47 +07:29 778
9 Kate Krūmiņa 1202 Jelgavas 4.vidusskola 0:35:26 +09:08 742
10 Laura Kranāte 1227 D.Ozoliņa Apes vidusskola 0:37:26 +11:08 703
11 Nikola Bogača 11073 Rīgas 93.vidusskola 0:38:29 +12:11 683
12 Estere Grandava 1237 D.Ozoliņa Apes vidusskola 0:40:30 +14:12 649
13 Eleonora Kristiana Labsvīra 11161 0:41:48 +15:30 629
14 Alise Stacēviča 1043 Rīgas Juglas vidusskola 0:42:20 +16:02 621
15 Liene Rozenberga 1050 Siguldas pilsētas vidusskola 0:42:45 +16:27 615
16 Elizabete Patrīcija Stirna 1207 Ikšķiles vidusskola 0:44:32 +18:14 591
17 Emīlija Lucaua 1150 Babītes vidusskola 0:44:33 +18:15 590
18 Katrīna Levkāne 1155 Ikšķiles vidusskola 0:52:13 +25:55 504
19 Katrīna Pļaviņa 1149 Rīgas 64.vidusskola 1:03:56 +37:38 411
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artūrs Filips Igaviņš 1017 Lejasciema vidusskola 0:23:32 +00:00 1000
2 Lukass Pušņins 1002 Laurenču sākumskola 0:23:52 +00:20 986
3 Emīls Matiass Reinfelds 11077 Rīgas 69. vidusskola 0:23:52 +00:20 986
4 Rauls Sakne 12434 Mazzalves pamatskola 0:24:25 +00:53 964
5 Ričards Čudnovs 1128 Liepājas Oskara Kalpaka 15. Vidusskola 0:25:23 +01:51 927
6 Ralfs Dzosens 1053 Ikšķiles vidusskola 0:26:39 +03:07 883
7 Dāvids Dīvs Vītols 1045 Engures vidusskola 0:26:50 +03:18 877
8 Markuss Kaļva 1122 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 0:27:07 +03:35 868
9 Roberts Pētersons 11121 Zemgales vidusskola 0:28:02 +04:30 839
10 Adrians Stepe 1021 Lejasciema vidusskola 0:28:14 +04:42 834
11 Pēteris Rāzna 1182 Berģu Mūzikas un Mākslas skola 0:28:26 +04:54 828
12 Ernests Pauls Mednis 1019 Lejasciema vidusskola 0:28:43 +05:11 820
13 Martins Līvs 1230 D.Ozoliņa Apes vidusskola 0:29:06 +05:34 809
14 Roberts Kārlis Karss 1058 Rīgas Hanzas vidusskola 0:29:19 +05:47 803
15 Rinaldo Raitis Čavars 1239 D.Ozoliņa Apes vidusskola 0:29:24 +05:52 800
16 Emīls Bērziņš 1057 Engures vidusskola 0:29:31 +05:59 797
17 Roberts Cercins 1123 Rāmuļu pamatskola 0:29:56 +06:24 786
18 Ernests Plotka 1181 Dzelzavas pamatskola 0:30:24 +06:52 774
19 Rikardo Janelsiņš 1234 D.Ozoliņa Apes vidusskola 0:30:40 +07:08 767
20 Aleksis Linkevičs 1195 Babītes Vidusskola 0:31:12 +07:40 754
21 Bruno Bilans 1213 Laurenču sākumskola 0:31:42 +08:10 742
22 Mārcis Millers 1085 Engures vidusskola 0:32:12 +08:40 731
23 Raivis Ābele 1087 Engures vidusskola 0:32:28 +08:56 725
24 Mārtiņš Griķis 1109 Gulbenes vidusskola 0:32:38 +09:06 721
25 Roberts Kudums 1193 Jelgavas 4. sākumskola 0:32:39 +09:07 721
26 Deivids Kubraks 1218 Tukuma 2.vidusskola 0:32:58 +09:26 714
27 Ernests Levkāns 1120 Ikšķiles vidusskola 0:33:30 +09:58 702
28 Gustavs Eduards Puriņš 1184 Valmieras Bērnu sporta skola 0:34:51 +11:19 675
29 Gustavs Gronskis 1079 Engures vidusskola 0:35:51 +12:19 656
30 Rūdolfs Rocēns 1042 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 0:35:52 +12:20 656
31 Reinis Gailis 1011 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 0:36:38 +13:06 642
32 Reinis Rieksts 1073 Lazdonas pamatskola 0:37:32 +14:00 627
33 Kārlis Liepiņš 1009 Engures vidusskola 0:38:13 +14:41 616
34 Ralfs Bite 1081 Engures vidusskola 0:38:58 +15:26 604
35 Ralfs Bartušauskis 1203 Rīgas lietuviešu vidusskola 0:40:05 +16:33 587
36 Jānis Repša 11173 Britis school of Brussels 0:40:10 +16:38 586
37 Artis Bērznieks 1078 Engures vidusskola 0:40:28 +16:56 582
38 Raiens Rūja 1034 Siguldas 1.pamatskola / SK Sigulda 0:40:53 +17:21 576
39 Pauls Pēteris Prancāns 1196 Laurenču sākumskola 0:41:09 +17:37 572
40 Ralfs Fišers 1135 Dobeles sākumskola 0:42:37 +19:05 552
41 Tomass Visockis 1065 Engures vidusskola 0:42:51 +19:19 549
42 Artis Regnārs Labsvīrs 11165 Siguldas Pilsētas vidusskola 0:45:11 +21:39 521
43 Matīss Grava 1062 Jelgavas 4.vidusskola 0:52:21 +28:49 450
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Zanda Zariņa 11129 0:25:27 +00:00 1000
2 Loreta Zālīte 1071 Ulbrokas vidusskola 0:27:06 +01:39 939
3 Marta Luize Pētersone 1206 VSK Noskrien / Valmieras Pārgaujas sākumskola 0:28:17 +02:50 900
4 Inguna Sakne 11133 Mazzalves pamatskola 0:29:03 +03:36 876
5 Gerda Asnāte Berkolde 1018 Lejasciema vidusskola 0:30:48 +05:21 826
6 Anna Nikola Berkolde 1020 Lejasciema vidusskola 0:31:19 +05:52 813
7 Nora Veismane 11125 0:31:24 +05:57 811
8 Līna Osīte 1138 Mežciema pamatskola 0:32:58 +07:31 772
9 Enija Muceniece 1233 D.Ozoliņa Apes vidusskola 0:34:53 +09:26 730
10 Enija Stangute 1113 Baldones Mūzikas pamatskola 0:34:55 +09:28 729
11 Emīlija Vahere-Abražune 1001 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 0:35:12 +09:45 723
12 Sannija Greiškāne 1056 0:35:59 +10:32 707
13 Lauma Vīgante 1163 Madonas pilsētas 1.vidusskola 0:36:56 +11:29 689
14 Linda Kaparkalēja 1162 Madonas pilsētas 1.vidusskola 0:37:03 +11:36 687
15 Liene Širmele 1188 Baldones mūzikas pamatskola 0:37:20 +11:53 682
16 Marija Marta Čavare 1232 D.Ozoliņa Apes vidusskola 0:37:27 +12:00 680
17 Grieta Roze 1121 Āgenskalna sākumskola 0:38:15 +12:48 665
18 Karīna Iesalniece 1185 Jēkabpils pamatskola 0:38:29 +13:02 661
19 Natālija Kranāte 1229 D.Ozoliņa Apes vidusskola 0:40:30 +15:03 628
20 Megija Kronberga 1225 D.Ozoliņa Apes vidusskola 0:41:09 +15:42 618
21 Emīlija Paula Ozola 1086 Engures vidusskola 0:42:28 +17:01 599
22 Zane Prauliņa 1217 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 0:43:48 +18:21 581
23 Marta Švāģere 1067 Engures vidusskola 0:46:24 +20:57 548
24 Marta Ķikare 1066 Engures vidusskola 0:46:25 +20:58 548
25 Evelīna Vahere-Abražune 1000 Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola 0:46:40 +21:13 545
26 Annija Blūma 1080 Engures vidusskola 0:46:44 +21:17 545
27 Eleonora Kleina 1198 Engures vidusskola 0:46:44 +21:17 545
28 Ketija Stankus 1104 Engures vidusskola 0:54:59 +29:32 463
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Roberts Aleksis Glazers 1037 Sporta klubs AŠAIS 0:21:06 +00:00 1000
2 Ernests Gūtmanis 1088 Engures vidusskola 0:24:13 +03:07 871
3 Kaspars Kronbergs 1089 Engures vidusskola 0:24:29 +03:23 862
4 Artūrs Brants 1024 Lazdonas pamatskola 0:25:08 +04:02 840
5 Elvis Laškovs 1059 Naukšēnu novada vidusskola 0:25:53 +04:47 815
6 Toms Kroičs 11157 Kokneses vidusskola 0:26:27 +05:21 798
7 Krišs Liepiņš 1008 Engures vidusskola 0:26:46 +05:40 788
8 Silvestrs Švauksts 1164 Madonas pilsētas 1.vidusskola 0:27:30 +06:24 767
9 Jānis Puriņš 1084 Engures vidusskola 0:28:03 +06:57 752
10 Stefans Grašs 11149 0:28:21 +07:15 744
11 Ivars Svārpstons 11101 Rīgas 49.vidusskola 0:28:23 +07:17 743
12 Toms Vizuliņš 1231 D.Ozoliņa Apes vidusskola 0:29:04 +07:58 726
13 Ernests Limbergs 11081 0:29:19 +08:13 720
14 Edgars Frīdvalds 1168 Madonas pilsētas 1.vidusskola 0:29:44 +08:38 710
15 Endijs Lācis 11137 Valmieras sākumskola 0:30:06 +09:00 701
16 Aleksis Rieksts 1023 Lazdonas pamatskola 0:30:57 +09:51 682
17 Henrijs Helmanis 1115 Tukuma 2.vidusskola 0:32:09 +11:03 656
18 Artūrs Brasavs 1154 Jelgavas 3.sākumskola 0:32:09 +11:03 656
19 Edvards Paegle 1130 Milzkalnes sākumskola 0:35:22 +14:16 597
20 Francis Neilands 2248 Teikas vidusskola 0:37:56 +16:50 556
21 Artjoms Kisļakovs 1156 J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola 0:37:59 +16:53 556
22 Ilvars Matvejevs 1103 Engures vidusskola 0:38:14 +17:08 552
23 Aleksis Lielnors 1147 Rīgas 18. vakara(maiņu) vidusskola 0:39:19 +18:13 537
24 Adrians Zariņš 11153 Apes Vidusskola 0:40:14 +19:08 524
25 Helvijs Jānis Kārkliņš 11053 Siguldas valsts ģimnāzija 0:40:21 +19:15 523
26 Arvis Daniēls Štalts 1199 Slokas pamatskola 0:46:31 +25:25 454
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Jolanta Pence 1004 Lejasciema vidusskola 0:25:55 +00:00 1000
2 Karīna Mellace 11085 Mežciema pamatskola 0:26:26 +00:31 980
3 Renāte Beļājeva 1039 Sporta klubs AŠAIS 0:26:48 +00:53 967
4 Estere Volfa 1205 Cēsu 1.pamatskola 0:27:01 +01:06 959
5 Elizabete Galvane 1015 Lejasciema vidusskola 0:27:51 +01:56 931
6 Katrīna Bērziņa 1221 Madonas pilsētas 1.vidusskola 0:28:04 +02:09 923
7 Robina Klasmane 1190 Alūksnes BJSS 0:28:15 +02:20 917
8 Monta Zauriņa 1016 Lejasciema vidusskola 0:29:58 +04:03 865
9 Signe Svārpstone 11105 Rīgas 49.vidusskola 0:31:29 +05:34 823
10 Elza Krastiņa 1136 Ķekavas vidusskola/Sportiņš 88 0:33:44 +07:49 768
11 Viktorija Ziediņa 1131 Ulbrokas vidusskola 0:34:56 +09:01 742
12 Anna Bāriņa 1144 Ikšķiles vidusskola 0:34:59 +09:04 741
13 Veronika Prusokova 1178 Valmieras Pārgaujas sākumskola / SKRIENAM KOPĀ 0:35:43 +09:48 726
14 Melānija Alne 1179 Valmieras Pārgaujas sākumskola / SKRIENAM KOPĀ 0:35:45 +09:50 725
15 Luīze Barkāne 1025 Lazdonas pamatskola 0:35:46 +09:51 725
16 Līva Poļaka 1146 Alūksnes pilsētas sākumskola 0:37:14 +11:19 696
17 Mairita Čerpinska 1075 Lazdonas pamatskola 0:39:32 +13:37 656
18 Justīne Semjonova 1187 Umurgas pamatskola 0:40:48 +14:53 635
19 Alise Ozola 1211 Cēsu 1. pamatskola 0:43:48 +17:53 592
20 Gunta Kopmane 12410 0:46:46 +20:51 554
21 Laima Kuduma 1192 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 0:46:47 +20:52 554
22 Anete Arāja 1064 Rīgas N.Draudziņas vidusskola 0:52:17 +26:22 496
23 Ieva Pūpola 1140 Aizputes vidusskola DSQ
24 Madara Pūpola 1141 Aizputes vidusskola DSQ
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Kārlis Dieviņš 1036 Sporta klubs AŠAIS 0:22:21 +00:00 1000
2 Artūrs Jānis Karss 1148 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 0:22:23 +00:02 999
3 Uvis Akmentiņš 1171 Madonas Valsts ģimnāzija 0:22:28 +00:07 995
4 Lauris Kaparkalējs 1166 Madonas pilsētas 1.vidusskola 0:22:29 +00:08 994
5 Rihards Bendrāts 1186 Salacgrīvas vidusskola 0:23:40 +01:19 944
6 Rūdis Liepiņš 11093 Aizupes pamatskola 0:25:42 +03:21 870
7 Niklāvs Korkunovs 1235 D.Ozoliņa Apes vidusskola 0:26:49 +04:28 833
8 Rūdolfs Fišers 1134 Spīdolas ģimnāzija 0:27:03 +04:42 826
9 Gustavs Galvans 1012 Lejasciema vidusskola 0:27:14 +04:53 821
10 Renārs Jakovļevs 1226 D.Ozoliņa Apes vidusskola 0:28:38 +06:17 781
11 Ričards Didriksons 1014 Lejasciema vidusskola 0:28:40 +06:19 780
12 Mikus Semeneņa 1095 Engures vidusskola 0:29:27 +07:06 759
13 Dāgs Bačuks 1107 Lejasciema vidusskola 0:30:06 +07:45 743
14 Mareks Lukjanskis 1093 Engures vidusskola 0:31:29 +09:08 710
15 Niks Kristaps Šmits 1090 Engures vidusskola 0:31:29 +09:08 710
16 Renārs Krūmiņš 1169 Madonas Valsts Ģimnāzija 0:31:44 +09:23 704
17 Gustavs Riekstiņš 1127 Iecavas vidusskola 0:35:03 +12:42 638
18 Rolands Širmelis 1189 Baldones mūzikas pamatskola 0:35:59 +13:38 621
19 Deniss Krievāns 1145 Rīgas Angļu ģimnāzija 0:36:13 +13:52 617
20 Toms Jansons 1153 Lazdonas pamatskola 0:39:53 +17:32 560
21 Roberts Muško 1083 Jaunpils vidusskola 0:42:45 +20:24 523
22 Rainers Kristians Silkalns 1129 Dobeles valsts ģimnāzija 0:42:46 +20:25 523
23 Silvestrs Kumpiņš 1051 Rīgas 1. speciālā internāta pamatskola 0:43:59 +21:38 508
24 Viljams Leo Lastovskis 1096 Engures vidusskola 0:49:03 +26:42 456
25 Kristers Artejevs 1052 Rubenes pamatskola / SKRIENAM KOPĀ 0:49:34 +27:13 451
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Linda Kurpniece 1038 Sporta klubs AŠAIS 0:24:41 +00:00 1000
2 Ruta Samsonova 1160 Sporta klubs AŠAIS 0:24:47 +00:06 996
3 Daido Dagne Brūvere 1116 Priekuļu vidusskola 0:27:12 +02:31 907
4 Līva Šahno 11113 Madonas pilsētas 1. vidusskola 0:28:03 +03:22 880
5 Ērika Jermacāne 1013 Lejasciema vidusskola 0:31:16 +06:35 789
6 Loreta Matvejeva 1102 Engures vidusskola 0:32:33 +07:52 758
7 Valerija Linkeviča 1194 Babītes Vidusskola 0:33:05 +08:24 746
8 Loreta Ķikuste 1112 SALASPILS SPORTA SKOLA 0:33:20 +08:39 741
9 Ieva Guļajevska 11061 Rīgas 84.vidusskola 0:34:25 +09:44 717
10 Linda Gabranova 1241 D.Ozoliņa Apes vidusskola 0:35:39 +10:58 692
11 Paula Luīze Vilka 1092 Engures vidusskola 0:35:48 +11:07 689
12 Marta Prauliņa 1216 Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 0:36:38 +11:57 674
13 Katrīna Ance Gasiņa 1175 Rīgas valsts 3. ģimnāzija 0:36:41 +12:00 673
14 Kristīne Pence 1105 Lejasciema vidusskola 0:38:03 +13:22 649
15 Diāna Logina 1076 Lazdonas pamatskola 0:38:10 +13:29 647
16 Marta Čibala 1224 Alūksnes BJSS 0:40:50 +16:09 604
17 Nikola Biezuma 1125 Rīgas Valsts 3.ģimnāzija 0:41:07 +16:26 600
18 Liene Franciska Danele 1094 Engures vidusskola 0:41:50 +17:09 590
19 Ance Emīlija Krūmiņa 1219 Jelgavas 4.vidusskola 0:42:10 +17:29 585
20 Kristiāna Biezuma 1126 Āgenskalna Valsts ģimnāzija 0:42:22 +17:41 583
21 Tīna Voldiņa 1049 Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 0:47:14 +22:33 523
22 Patrīcija Rocēna 1005 Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 0:47:14 +22:33 523
23 Paula Luīze Rocēna 1041 Rīgas Valsts 3.ģimnāzija 0:47:17 +22:36 522
24 Renāte Smilga 1132 DOMDARIS 0:49:43 +25:02 496
25 Rūta Silava 1091 Engures vidusskola 0:50:35 +25:54 488
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Niks Saulītis 1174 Madonas Valsts ģimnāzija 0:21:06 +00:00 1000
2 Ilvars Bisenieks 1170 Madonas pilsētas 1.vidusskola 0:21:37 +00:31 976
3 Kalvis Kristers Krīgers 1167 Madonas pilsētas 1.vidusskola 0:22:14 +01:08 949
4 Arnis Kurps 1180 Cēsu profesionālā vidusskola / SKRIENAM KOPĀ 0:23:31 +02:25 897
5 Edijs Valainis 1200 Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 0:24:24 +03:18 865
6 Emīls Gūtmanis 1007 Tukuma Raiņa ģimnāzija 0:27:57 +06:51 755
7 Deivis Deivids Ozoliņš 1047 Engures vidusskola 0:28:13 +07:07 748
8 Matīss Fogelis 1046 Engures vidusskola 0:28:14 +07:08 747
9 Linards Lazdiņš 1223 Tumes vidusskola 0:29:24 +08:18 718
10 Silvestrs Pētersons 1209 Vecpiebalgas vidusskola 0:32:01 +10:55 659
11 Dmitrijs Kisļakovs 1158 J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola 0:38:00 +16:54 555
12 Roberts Rozenbergs 1099 Engures vidusskola 0:49:43 +28:37 424
13 Brendons Graumanis 1097 Engures vidusskola 0:50:34 +29:28 417
14 Rihards Grīviņš 1098 Engures vidusskola DNF
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Eva Bērziņa 1027 Lejasciema vidusskola 0:26:09 +00:00 1000
2 Marta Paula Rāzna 1183 Rīgas 49.vidusskola 0:31:19 +05:10 835
3 Megija Puriņa 1214 Ziemeļvalstu ģimnāzija 0:34:36 +08:27 756
4 Aiva Zariņa 1236 D.Ozoliņa Apes vidusskola 0:38:30 +12:21 679
5 Alise Evardsone 1100 Engures vidusskola 0:39:20 +13:11 665
6 Simona Helmane 1044 Tukuma 2.vidusskola 0:41:38 +15:29 628
7 Samanta Velta Ratniece 1101 Engures vidusskola 0:42:05 +15:56 621
8 Nadīna Berga 1114 Kocēnu pamatskola / SKRIENAM KOPĀ 0:49:35 +23:26 527
9 Anda Pāže 1212 Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts Ģimnāzija 0:52:07 +25:58 502
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Reinis Cīrulis 1173 Madonas Valsts ģimnāzija 0:20:50 +00:00 1000
2 Jānis Gailītis 11069 Smiltenes vidusskola 0:21:17 +00:27 979
3 Artūrs Āboltiņš 1069 Rīgas Tehniskā koledža 0:22:44 +01:54 916
4 Mārcis Bogdanovs 1118 Rīgas Jāņa Poruka vidusskola 0:25:59 +05:09 802
5 Nils Mednis 11089 Cēsu prefesionālā vidusskola 0:26:32 +05:42 785
6 Raitis Mednis 11097 Cēsu profesionālā vidusskola 0:29:16 +08:26 712
7 Sandis Ozoliņš 1197 Engures vidusskola 0:30:07 +09:17 692
8 Kristers Grava 1061 Jelgavas 4.vidusskola 0:32:58 +12:08 632
9 Artūrs Ozols 1210 Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts Ģimnāzija 0:33:18 +12:28 626
10 Raimo Vīgants 1172 Madonas Valsts ģimnāzija 0:38:50 +18:00 536
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Krista Ķelpa 1040 Smiltenes vidusskola 0:29:45 +00:00 1000
2 Linda Lazdiņa 1215 RPIVA 0:32:48 +03:03 907
3 Marta Liepiņa 1240 D.Ozoliņa Apes vidusskola 0:38:53 +09:08 765
4 Monta Sileniece 11109 Smiltenes Vidusskola 0:41:08 +11:23 723
5 Rita Ozoliņa 1242 D.Ozoliņa Apes vidusskola 0:41:57 +12:12 709