STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Dmitrijs Serjogins 5345 Baltais 1:41:34 VBJ 1 V1 +00:00 +00:00 00:57 1000 300 1300
2 Kristaps Kaimiņš 5276 1:47:56 VB2 1 V2 +06:22 +00:00 01:49 941 157 1098
3 Dainis Limanāns 5023 VSK Noskrien Rieksti 1:48:35 VB2 2 V3 +07:01 +00:39 01:11 935 241 1176
4 Didzis Glušņevs 5184 VSK Noskrien Rieksti 1:52:05 VB2 3 V4 +10:31 +04:09 01:18 906 219 1125
5 Kaspars Kārkliņš 5028 Siguldas Maratona klubs 1:55:07 VB3 1 V5 +13:33 +00:00 01:36 882 178 1060
6 Ilona Marhele 5365 Alūksne 1:56:26 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 01:19 1000 300 1300
7 Mārtiņš Alksnis 15236 Salaspils Zīriņi 1:58:53 VB3 2 V6 +17:19 +03:46 02:15 854 127 981
8 Antis Zunda 5424 1:59:52 VB4 1 V7 +18:18 +00:00 01:51 847 154 1001
9 Artis Upmalis 5138 Rezidenti 2:01:21 VB2 4 V8 +19:47 +13:25 01:20 837 214 1051
10 Normunds Bremze 5081 Rīga 2:02:13 VB3 3 V9 +20:39 +07:06 02:00 831 143 974
11 Voldemārs Lejnieks 5026 Voldžiks 2:02:17 VB2 5 V10 +20:43 +14:21 01:06 831 259 1090
12 Anita Kažemāka 5428 Adidas Latvija I Preiļu siers 2:02:39 SB2 2 S2 +06:13 +06:13 02:00 949 198 1147
13 Kārlis Vanags 5146 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 2:02:50 VB2 6 V11 +21:16 +14:54 01:41 827 169 996
14 Artūrs Ločmelis 5239 Patria Sportland 2:02:54 VB2 7 V12 +21:20 +14:58 01:34 826 182 1008
15 Zanda Ulanova 5194 Moller Auto Ventspils 2:03:15 SB2 3 S3 +06:49 +06:49 01:47 945 221 1166
16 Sandis Ziediņš 5269 Maratona klubs 2:03:58 VBJ 2 V13 +22:24 +22:24 01:33 819 184 1003
17 Aigars Silkalns 5029 colorlib.com 2:04:26 VB2 8 V14 +22:52 +16:30 01:36 816 178 994
18 Pēteris Stepiņš 5308 Swedbank 2:05:14 VB2 9 V15 +23:40 +17:18 01:47 811 160 971
19 Einārs Šillers 5261 Maratona klubs / Ziemeļkurzeme OK 2:06:07 VB3 4 V16 +24:33 +11:00 02:05 805 137 942
20 Pēteris Trubačs 5376 Preiļi 2:08:16 VB3 5 V17 +26:42 +13:09 02:34 792 111 903
21 Zigmunds Zauls 5176 2:08:44 VB3 6 V18 +27:10 +13:37 02:06 789 136 925
22 Jānis Egle 15244 2:09:51 VB2 10 V19 +28:17 +21:55 01:26 782 199 981
23 Markuss Gedmins 5403 Maratona klubs / PaBaso.lv 2:10:42 VBJ 3 V20 +29:08 +29:08 02:20 777 122 899
24 Sergejs Ļeta 5295 RC 2:10:54 VB2 11 V21 +29:20 +22:58 02:14 776 128 904
25 Viktors Saveļjevs 5198 VSK Noskrien Rieksti 2:11:00 VB2 12 V22 +29:26 +23:04 01:01 775 280 1055
26 Ingus Deksnis 5386 2:11:03 VBJ 4 V23 +29:29 +29:29 01:29 775 192 967
27 Mārtiņš Fārenhorsts 5216 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 2:12:02 VB2 13 V24 +30:28 +24:06 01:28 769 194 963
28 Gundars Pētersons 5086 2:13:25 VB3 7 V25 +31:51 +18:18 02:02 761 140 901
29 Iveta Pūpola 5210 Maratona Klubs 2:13:34 SB3 1 S4 +17:08 +00:00 01:49 872 217 1089
30 Jolanta Krastiņa 5273 VSK Noskrien 2:13:56 SBJ 1 S5 +17:30 +00:00 02:00 869 198 1067
31 Dace Banga-Hodžajeva 5166 corefitness.lv 2:14:15 SB2 4 S6 +17:49 +17:49 01:55 867 206 1073
32 Toms Pastars 5364 30draugi.lv / VSK Noskrien 2:14:27 VB2 14 V26 +32:53 +26:31 02:01 755 141 896
33 Mārtiņš Miķelsons 5015 www.lmp.lv / VSK Noskrien 2:14:49 VB3 8 V27 +33:15 +19:42 02:19 753 123 876
34 Māris Sardiko 15344 Vichy 2:15:01 VBJ 5 V28 +33:27 +33:27 01:31 752 188 940
35 Raimonds Ozoliņš 5083 VSK Noskrien Rieksti 2:15:27 VB2 15 V29 +33:53 +27:31 01:15 750 228 978
36 Baiba Ažušele 5215 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 2:16:14 SBJ 2 S7 +19:48 +02:18 01:54 855 208 1063
37 Aivis Reinholds 5100 Siguldas Maratona klubs 2:16:40 VB3 9 V30 +35:06 +21:33 01:45 743 163 906
38 Mārtiņš Liberts 5062 2:16:48 VB2 16 V31 +35:14 +28:52 01:42 742 168 910
39 Gints Krastiņš 5159 Exigen Services Latvia #optimized4running 2:17:25 VB2 17 V32 +35:51 +29:29 02:04 739 138 877
40 Jānis Liepiņš 5399 2:17:30 VB2 18 V33 +35:56 +29:34 02:21 739 121 860
41 Valdis Prauliņš 5167 Čiekurkalna Road Runners 2:18:04 VB3 10 V34 +36:30 +22:57 02:09 736 133 869
42 Māris Pilmanis 5173 www.SIMOSIS.lv 2:18:16 VB3 11 V35 +36:42 +23:09 01:56 735 147 882
43 Mārtiņš Pujāts 5017 Pūpols 2:18:43 VB2 19 V36 +37:09 +30:47 01:39 732 173 905
44 Juris Černadjevs 5093 2:18:43 VB3 12 V37 +37:09 +23:36 02:02 732 140 872
45 Lauris Liberts 15316 2:18:56 VB3 13 V38 +37:22 +23:49 02:00 731 143 874
46 Ivars Frickauss 5369 2:18:59 VB2 20 V39 +37:25 +31:03 02:04 731 138 869
47 Uldis Raipalis 5196 Gentlemen's Cub 2:19:32 VB2 21 V40 +37:58 +31:36 02:10 728 132 860
48 Jēkabs Krastiņš 5016 Sportiņš 88 2:20:01 VBJ 6 V41 +38:27 +38:27 01:47 725 160 885
49 Valdis Tilts 5095 Kocēnu novads 2:20:04 VB4 2 V42 +38:30 +20:12 01:25 725 201 926
50 Jakub Spryngl 5115 2:20:09 VB2 22 V43 +38:35 +32:13 01:59 725 144 869
51 Rolands Trencis 5358 Crossfit Rīdzene / Ezerkauliņi / VSK Noskrien 2:20:44 VB2 23 V44 +39:10 +32:48 02:14 722 128 850
52 Renarts Andersons 5404 GJENSIDIGE 2:21:12 VB3 14 V45 +39:38 +26:05 02:15 719 127 846
53 Kaspars Vingris 5213 Virsotne/Marmot 2:22:00 VB2 24 V46 +40:26 +34:04 01:39 715 173 888
54 Aivars Žugris 5255 2:23:16 VB4 3 V47 +41:42 +23:24 02:07 709 135 844
55 Ingars Kasparāns 15352 2:23:26 VB3 15 V48 +41:52 +28:19 02:11 708 131 839
56 Didzis Videmanis 5251 Mežsusuri 2:23:26 VB2 25 V49 +41:52 +35:30 01:28 708 194 902
57 Raivis Indrāns 5190 2:23:53 VB2 26 V50 +42:19 +35:57 01:58 706 145 851
58 Anrijs Hodžajevs 5165 corefitness.lv 2:24:54 VB2 27 V51 +43:20 +36:58 01:35 701 180 881
59 Kristaps Poddubnijs 5430 2:25:00 VB2 28 V52 +43:26 +37:04 02:05 700 137 837
60 Renārs Teters-Teterovskis 5200 2:25:02 VB2 29 V53 +43:28 +37:06 01:57 700 146 846
61 Dana Mačtama 5438 Moller Auto Ventspils 2:25:09 SB2 5 S8 +28:43 +28:43 01:44 802 228 1030
62 Artis Ločmelis 5149 OK Burkānciems 2:25:14 VB3 16 V54 +43:40 +30:07 02:01 699 141 840
63 Ivars Broničs 5337 2:25:16 VB2 30 V55 +43:42 +37:20 01:54 699 150 849
64 Ivo Deičmanis 5310 2:25:21 VB2 31 V56 +43:47 +37:25 02:14 699 128 827
65 Kitija Valtere 5380 Baltais 2:25:49 SB2 6 S9 +29:23 +29:23 01:27 798 272 1070
66 Sandis Pētersons 5401 Swedbank 2:26:02 VB2 32 V57 +44:28 +38:06 02:17 696 125 821
67 Rihards Siņicins 5329 2:26:10 VB2 33 V58 +44:36 +38:14 02:16 695 126 821
68 Kristiāns Košinskis 5233 SIA LATTELECOM 2:27:18 VBJ 7 V59 +45:44 +45:44 01:44 690 164 854
69 Kaspars Golmeisters 5324 - 2:27:19 VBJ 8 V60 +45:45 +45:45 02:10 689 132 821
70 Renārs Seiksts 5182 Rīgas satiksme / Arodbiedrība 2:27:34 VB2 34 V61 +46:00 +39:38 01:51 688 154 842
71 Jānis Mūrnieks 15268 2:27:51 VB2 35 V62 +46:17 +39:55 01:52 687 153 840
72 Artis Dūriņš 5202 Saldus Boksa Klubs 2:27:58 VB2 36 V63 +46:24 +40:02 01:55 686 149 835
73 Armands Zvejnieks 5195 Moller Auto Ventspils 2:28:08 VB2 37 V64 +46:34 +40:12 01:51 686 154 840
74 Mārtiņš Zemturis 5283 KSMR Fitness 2:28:10 VB2 38 V65 +46:36 +40:14 01:59 685 144 829
75 Jānis Bleiers 5405 GJENSIDIGE 2:28:27 VB3 17 V66 +46:53 +33:20 02:25 684 118 802
76 Vairis Krauklis 15296 Privātbūve 2:28:33 VB4 4 V67 +46:59 +28:41 02:13 684 129 813
77 Uģis Holsts 5141 SSK Bebra 2:28:50 VB3 18 V68 +47:16 +33:43 02:22 682 120 802
78 Renārs Karro 5427 2:29:43 VBJ 9 V69 +48:09 +48:09 02:17 678 125 803
79 Agris Veipāns 5423 2:29:52 VB3 19 V70 +48:18 +34:45 02:29 678 115 793
80 Jānis Seglickis 5227 Pingvīni 2:30:04 VB2 39 V71 +48:30 +42:08 01:41 677 169 846
81 Mārcis Smalkais 5054 2:30:21 VB2 40 V72 +48:47 +42:25 02:08 676 134 810
82 Māris Vizulis 5221 DNB banka 2:30:38 VB2 41 V73 +49:04 +42:42 02:22 674 120 794
83 Artūrs Ipatenko 5313 2:31:36 VB2 42 V74 +50:02 +43:40 02:25 670 118 788
84 Jānis Sondors 5237 Sportland 2:31:52 VB2 43 V75 +50:18 +43:56 02:18 669 124 793
85 Oskars Apsītis 5201 2:32:00 VB3 20 V76 +50:26 +36:53 01:46 668 161 829
86 Rūdolfs Leimanis 5092 Maratona klubs 2:32:23 VB2 44 V77 +50:49 +44:27 02:00 667 143 810
87 Ilze Urbāne 15312 VSK Noskrien 2:32:40 SB3 2 S10 +36:14 +19:06 02:07 763 187 950
88 Atis Vancovičs 5254 VSK Noskrien 2:32:43 VB3 21 V78 +51:09 +37:36 02:08 665 134 799
89 Jānis Lezdiņš 5293 2:32:43 VB2 45 V79 +51:09 +44:47 02:40 665 107 772
90 Mārtiņš Rozenbergs 5298 KSMR Fitness 2:33:09 VB2 46 V80 +51:35 +45:13 02:15 663 127 790
91 Kristaps Heinsbergs 5236 Sportland 2:33:09 VBJ 10 V81 +51:35 +51:35 01:52 663 153 816
92 Jānis Circens 5098 SSK Bebra 2:33:20 VBJ 11 V82 +51:46 +51:46 02:10 662 132 794
93 Ilmars Knipšis 5180 Lejasurgas 2:33:25 VB4 5 V83 +51:51 +33:33 02:17 662 125 787
94 Ģirts Žagars 5199 2:33:27 VB2 47 V84 +51:53 +45:31 02:29 662 115 777
95 Ance Rieksta 5238 2:33:28 SB2 7 S11 +37:02 +37:02 02:17 759 173 932
96 Laura Lapiņa 5408 Siguldas maratona klubs / Isostar 2:33:30 SB3 3 S12 +37:04 +19:56 02:03 759 193 952
97 Aigars Cibuļskis 5284 Legs Misérables 2:33:31 VB2 48 V85 +51:57 +45:35 02:03 662 139 801
98 Ernests Pilsums 5383 2:33:32 VBJ 12 V86 +51:58 +51:58 02:00 662 143 805
99 Dace Spalva 5297 Kocēnu novads 2:33:50 SB2 8 S13 +37:24 +37:24 02:19 757 171 928
100 Artūrs Bernovskis 5153 Mailigen 2:34:03 VB2 49 V87 +52:29 +46:07 02:46 659 103 762
101 Agnis Murnieks 5079 OVI 2:34:07 VB2 50 V88 +52:33 +46:11 01:34 659 182 841
102 Egita Uzule 5203 Saldus Boksa Klubs 2:34:08 SB3 4 S14 +37:42 +20:34 01:41 755 235 990
103 Aivars Fogelis 5303 2:34:12 VB2 51 V89 +52:38 +46:16 02:43 659 105 764
104 Jānis Duberis 5172 SSK Bebra 2:34:12 VB3 22 V90 +52:38 +39:05 01:35 659 180 839
105 Agate Kristapsone 5240 Patria Sportland 2:34:19 SB2 9 S15 +37:53 +37:53 02:12 755 180 935
106 Ģirts Vēsma 5046 2:34:33 VB4 6 V91 +52:59 +34:41 02:06 657 136 793
107 Aivars Spūlis 5242 Izturība 2:35:03 VB2 52 V92 +53:29 +47:07 01:50 655 155 810
108 Uldis Kondratovičs 5118 2:35:47 VB3 23 V93 +54:13 +40:40 01:58 652 145 797
109 Mārtiņš Krauklis 5416 2:35:47 VB2 53 V94 +54:13 +47:51 01:48 652 158 810
110 Andis Miķelsons 5381 2:36:03 VB3 24 V95 +54:29 +40:56 02:30 651 114 765
111 Juris Poļakovs 5411 SPORTLAND 2:36:15 VB3 25 V96 +54:41 +41:08 02:04 650 138 788
112 Normunds Zauls 5022 Limbaži 2:36:25 VB3 26 V97 +54:51 +41:18 02:31 649 113 762
113 Agris Dreimanis 5432 2:36:25 VB2 54 V98 +54:51 +48:29 02:09 649 133 782
114 Edgars Dobelis 5181 2:36:26 VB2 55 V99 +54:52 +48:30 02:33 649 112 761
115 Matthew Ettl 5334 www.linguafranca.lv 2:36:53 VB3 27 V100 +55:19 +41:46 02:02 647 140 787
116 Agris Krumbergs 5247 Līkā kalna rambātāji. 2:36:56 VB3 28 V101 +55:22 +41:49 02:23 647 120 767
117 Ginta Rassa 5192 Moller Auto Ventspils 2:37:31 SB3 5 S16 +41:05 +23:57 01:57 739 203 942
118 Roberts Sukonovs 15208 Gentlemen's Club 2:37:36 VB2 56 V102 +56:02 +49:40 02:04 644 138 782
119 Agris Spalviņs 5375 Mailigen 2:37:44 VB4 7 V103 +56:10 +37:52 02:26 644 117 761
120 Elita Zālīte 15204 TRXCēsis 2:37:58 SB3 6 S17 +41:32 +24:24 02:12 737 180 917
121 Juris Grodnis 5089 KROKUS 2:38:08 VB4 8 V104 +56:34 +38:16 02:20 642 122 764
122 Beāte Vecvagare 15320 Baldone 2:38:22 SB2 10 S18 +41:56 +41:56 02:06 735 188 923
123 Jekaterina Sokunova 5280 Līvanu VK 2:38:32 SB2 11 S19 +42:06 +42:06 02:51 734 139 873
124 Jānis Pauliņš 5139 Eco Teh Baltia 2:38:35 VB2 57 V105 +57:01 +50:39 01:43 640 166 806
125 Arnis Mūrnieks 5120 2:38:47 VB3 29 V106 +57:13 +43:40 02:28 640 116 756
126 Evija Melberga 5003 VSK Noskrien / SK Dzērvene 2:38:48 SB2 12 S20 +42:22 +42:22 01:21 733 293 1026
127 Aino Gošs 5042 Maratona klubs 2:39:23 VB3 30 V107 +57:49 +44:16 01:24 637 204 841
128 Leons Seškens 5379 SSK Bebra 2:39:27 VB4 9 V108 +57:53 +39:35 02:28 637 116 753
129 Rinalds Zeltiņš 5036 KMKVP 2:39:44 VB3 31 V109 +58:10 +44:37 02:33 636 112 748
130 Normunds Grava 5133 2:39:45 VB3 32 V110 +58:11 +44:38 02:29 636 115 751
131 Gunārs Ruciņš 5262 Fizklutūras nora 2:40:04 VB2 58 V111 +58:30 +52:08 01:56 635 147 782
132 Raivis Kirhners 5058 2:40:12 VB2 59 V112 +58:38 +52:16 02:31 634 113 747
133 Kaspars Vaivods 15348 Dote 2:40:24 VB2 60 V113 +58:50 +52:28 03:05 633 92 725
134 Valdis Lepiksons 5374 Auseklis 2:40:29 VB3 33 V114 +58:55 +45:22 02:22 633 120 753
135 Maurice Breen 15340 2:40:29 SB2 13 S21 +44:03 +44:03 01:48 726 219 945
136 Dainars Albužis 5282 Baltais Protein 2:40:44 VB2 61 V115 +59:10 +52:48 02:42 632 106 738
137 Juris Rāts Jun. 5368 Scope Sports 2:40:49 VB3 34 V116 +59:15 +45:42 02:26 632 117 749
138 Deniss Priščepovs 5037 Zoorbagan 2:41:14 VB2 62 V117 +59:40 +53:18 02:31 630 113 743
139 Ainis Kanaviņš 5143 SSK Bebra 2:41:15 VB3 35 V118 +59:41 +46:08 01:48 630 158 788
140 Erlens Grunckis 5325 2:42:01 VB3 36 V119 +1:00:27 +46:54 02:07 627 135 762
141 Dainis Cišs 5010 2:42:10 VB2 63 V120 +1:00:36 +54:14 01:46 626 161 787
142 Laura Vancāne 5174 SK Tērauds 2:42:25 SB2 14 S22 +45:59 +45:59 01:56 717 204 921
143 Ieva Pūce 5407 VSK Noskrien Blonde 2:42:52 SB3 7 S23 +46:26 +29:18 02:15 715 176 891
144 Alise Putraima 5419 Salomon | Taku Skrējējs 2:43:30 SB2 15 S24 +47:04 +47:04 02:37 712 151 863
145 Imants Bambis 15232 2:43:34 VB2 64 V121 +1:02:00 +55:38 02:42 621 106 727
146 Andžejs Stepančuks 5287 Noskrien Cēsis 2:43:57 VB2 65 V122 +1:02:23 +56:01 02:07 619 135 754
147 Rūdolfs Karss 5402 DNB banka 2:44:29 VB2 66 V123 +1:02:55 +56:33 02:57 617 97 714
148 Atis Bērziņš 5304 VSK Noskrien 2:44:59 VB3 37 V124 +1:03:25 +49:52 02:30 616 114 730
149 Andris Orniņš 5009 2:45:02 VB2 67 V125 +1:03:28 +57:06 02:19 615 123 738
150 Rūdolfs Krūklis 5275 K41F 2:45:12 VB2 68 V126 +1:03:38 +57:16 01:48 615 158 773
151 Stanislav Biktimirov 5260 VSK Noskrien 2:45:13 VB3 38 V127 +1:03:39 +50:06 02:38 615 108 723
152 Liene Gulbe 5150 Es, Džastins un Zane 2:45:15 SB2 16 S25 +48:49 +48:49 02:43 705 145 850
153 Aldis Rocēns 5018 Stirnubuks.lv 2:45:19 VB3 39 V128 +1:03:45 +50:12 01:52 614 153 767
154 Normunds Kronbergs 5309 2:45:24 VB2 69 V129 +1:03:50 +57:28 02:22 614 120 734
155 Didzis Sprūds 5370 2:45:28 VB2 70 V130 +1:03:54 +57:32 02:34 614 111 725
156 Anita Čuhnova 5223 DNB banka 2:45:39 SB2 17 S26 +49:13 +49:13 03:01 703 131 834
157 Aiva Liepiņa 5393 2:45:42 SB2 18 S27 +49:16 +49:16 02:33 703 155 858
158 Ģirts Bisenieks 15252 2:45:43 VB2 71 V131 +1:04:09 +57:47 02:53 613 99 712
159 Eduards Mozulis 5220 Engures Sportam 2:45:58 VBJ 13 V132 +1:04:24 +1:04:24 01:50 612 155 767
160 Niks Siliņš 5336 Kača liek skriet! 2:45:58 VBJ 14 V133 +1:04:24 +1:04:24 01:48 612 158 770
161 Kristīne Gržibovska 5001 VSK Noskrien / SK Dzērvene 2:45:59 SB2 19 S28 +49:33 +49:33 02:10 701 182 883
162 Inga Kāpiņa 5129 VSK Noskrien Vāveres 2:46:08 SB3 8 S29 +49:42 +32:34 01:44 701 228 929
163 Ieva Rogāle 5110 KROKUS 2:46:15 SB2 20 S30 +49:49 +49:49 02:11 700 181 881
164 Krišjānis Hartmanis 5333 kiče 2:46:41 VB2 72 V134 +1:05:07 +58:45 02:43 609 105 714
165 Matīss Rozītis 5274 ROMAT FOREST 2:46:44 VB2 73 V135 +1:05:10 +58:48 02:13 609 129 738
166 Davis Barons 15256 2:46:47 VB2 74 V136 +1:05:13 +58:51 02:14 609 128 737
167 Raimonds Biedrītis 5131 Grauda Spēks 2:46:48 VB2 75 V137 +1:05:14 +58:52 02:07 609 135 744
168 Kārlis Ertmanis 5253 Baltais 2:47:14 VB3 40 V138 +1:05:40 +52:07 02:09 607 133 740
169 Konstantīns Vasiļjevs 5356 Dion Sportlab 2:47:17 VB2 76 V139 +1:05:43 +59:21 01:47 607 160 767
170 Arnis Pokšāns 5119 Abas Kreisās Kājas 2:47:25 VB3 41 V140 +1:05:51 +52:18 02:03 607 139 746
171 Mairis Apsītis 5230 SPĒKA PASAULE 2:47:28 VB2 77 V141 +1:05:54 +59:32 02:47 606 102 708
172 Andris Rosickis 5391 Cukuri 2:47:52 VB3 42 V142 +1:06:18 +52:45 02:27 605 116 721
173 Līga Vībure 5053 2:48:24 SB2 21 S31 +51:58 +51:58 02:15 691 176 867
174 Vadims Stepanovs 5270 2:48:39 VB2 78 V143 +1:07:05 +1:00:43 02:41 602 106 708
175 Jānis Gora 5065 2:48:59 VB2 79 V144 +1:07:25 +1:01:03 02:28 601 116 717
176 Rodrigo Treijers 5109 Virsotne/Marmot 2:49:04 VB3 43 V145 +1:07:30 +53:57 02:16 601 126 727
177 Andris Šumskihs 5012 2:49:05 VB2 80 V146 +1:07:31 +1:01:09 02:21 601 121 722
178 Māris Mihaļskis 15264 2:49:12 VB2 81 V147 +1:07:38 +1:01:16 01:44 600 164 764
179 Reinis Ozoliņš 5372 Patria Sportland 2:50:02 VB2 82 V148 +1:08:28 +1:02:06 01:53 597 151 748
180 Jānis Ozols 5377 2:50:03 VB2 83 V149 +1:08:29 +1:02:07 02:54 597 98 695
181 Dāvis Rozītis 15300 Veikals 42km 2:50:07 VB2 84 V150 +1:08:33 +1:02:11 01:29 597 192 789
182 Dainis Kronbergs 5321 2:50:14 VB3 44 V151 +1:08:40 +55:07 01:45 597 163 760
183 Ivo Zemturis 5316 Tontoni 2:50:14 VB2 85 V152 +1:08:40 +1:02:18 02:35 597 110 707
184 KarĪna Svikle 5339 PANATTA 2:50:31 SB2 22 S32 +54:05 +54:05 02:45 683 144 827
185 Vita Vecvanaga 5346 PANATTA 2:50:34 SB2 23 S33 +54:08 +54:08 02:33 683 155 838
186 Jānis Kopmanis 5055 2:50:41 VB3 45 V153 +1:09:07 +55:34 01:42 595 168 763
187 Ritvars Bikšis 5246 socktoys.lv 2:51:20 VB2 86 V154 +1:09:46 +1:03:24 01:33 593 184 777
188 Nauris Auzenbahs 5104 DzSK Lokomotīve 2:51:33 VB3 46 V155 +1:09:59 +56:26 02:09 592 133 725
189 Viesturs Puriņš 5385 2:51:37 VB3 47 V156 +1:10:03 +56:30 02:48 592 102 694
190 Oskars Martuzāns 5006 AkmensDizains.lv 2:52:08 VB2 87 V157 +1:10:34 +1:04:12 02:27 590 116 706
191 Gvido Dzenis 5265 Tava māte 2:52:15 VB2 88 V158 +1:10:41 +1:04:19 01:30 590 190 780
192 Kaspars Aksenoks 5125 2:52:15 VB3 48 V159 +1:10:41 +57:08 02:30 590 114 704
193 Maija Pūpola 5209 Maratona klubs 2:52:18 SB3 9 S34 +55:52 +38:44 03:14 676 122 798
194 Natale Carlone 5373 Latnorwaly 2:52:18 VB3 49 V160 +1:10:44 +57:11 03:13 589 89 678
195 Haralds Puriņš 5421 VENDEN 2:52:24 VBJ 15 V161 +1:10:50 +1:10:50 02:29 589 115 704
196 Rigonda Germova 5094 2:52:30 SB3 10 S35 +56:04 +38:56 02:12 675 180 855
197 Aivis Štemmers 5170 SK Pūre 2:52:36 VB2 89 V162 +1:11:02 +1:04:40 01:20 588 214 802
198 Jānis Kopmanis 5047 LSC 2:52:44 VB4 10 V163 +1:11:10 +52:52 02:05 588 137 725
199 Jānis Pārums 5392 Projekts Etiopietis 2:52:50 VB2 90 V164 +1:11:16 +1:04:54 02:46 588 103 691
200 Ilgvars Dzedulis 5371 Patria Sportland 2:53:04 VBJ 16 V165 +1:11:30 +1:11:30 01:16 587 225 812
201 Kalvis Ābeļkalns 5292 Cipļa 2:53:34 VBJ 17 V166 +1:12:00 +1:12:00 02:34 585 111 696
202 Andris Junkurs 5291 Cipļa 2:53:34 VB2 91 V167 +1:12:00 +1:05:38 02:53 585 99 684
203 Margarita Peteļina 15228 2:53:45 SB3 11 S36 +57:19 +40:11 02:50 670 139 809
204 Dina Alksne 5306 Kocēnu sporta klubs 2:53:55 SB3 12 S37 +57:29 +40:21 02:09 669 184 853
205 Artūrs Rozenfelds 5312 Jaunmārupe skrien 2:53:59 VB3 50 V168 +1:12:25 +58:52 02:46 584 103 687
206 Andis Bērziņš 5314 Swedbank 2:54:02 VB3 51 V169 +1:12:28 +58:55 02:15 584 127 711
207 Sergejs Smirnovs 5000 2:54:55 VB2 92 V170 +1:13:21 +1:06:59 01:51 581 154 735
208 Dainis Driņķis 5103 DzSK Lokomotīve 2:55:22 VB3 52 V171 +1:13:48 +1:00:15 03:21 579 85 664
209 Indars Melzobs 15272 VSK Noskrien 2:55:23 VB2 93 V172 +1:13:49 +1:07:27 02:12 579 130 709
210 Iveta Belousova 5382 2:55:23 SB3 13 S38 +58:57 +41:49 02:26 664 162 826
211 Reinis Liepiņš 5069 2:55:35 VB2 94 V173 +1:14:01 +1:07:39 01:34 578 182 760
212 Jānis Deksnis 5406 Swedbank 2:55:48 VB2 95 V174 +1:14:14 +1:07:52 02:41 578 106 684
213 Nauris Pļaviņš 5111 AkmensDizains.lv 2:56:56 VB2 96 V175 +1:15:22 +1:09:00 02:27 574 116 690
214 Mihails Kisļakovs 5124 Mindpv 2:57:14 VB2 97 V176 +1:15:40 +1:09:18 02:31 573 113 686
215 Guntis Pucens 5032 2:57:23 VB3 53 V177 +1:15:49 +1:02:16 02:30 573 114 687
216 Kristīne Jansone 5394 Swedbank 2:57:59 SB3 14 S39 +1:01:33 +44:25 02:57 654 134 788
217 Laila Ceika 5067 2:58:07 SB4 1 S40 +1:01:41 +00:00 02:41 654 147 801
218 Elīna Brigmane 5228 Baldones sieviešu skriešanas komanda 2:58:11 SB2 24 S41 +1:01:45 +1:01:45 02:45 653 144 797
219 Regnārs Valciņš 5057 RL Grupa 2:58:22 VB3 54 V178 +1:16:48 +1:03:15 02:45 569 104 673
220 Jānis Vērdiņš 5395 Workland/BPT 2:58:26 VB2 98 V179 +1:16:52 +1:10:30 02:19 569 123 692
221 Aigars Tohters 5021 2:58:40 VB2 99 V180 +1:17:06 +1:10:44 02:20 568 122 690
222 Dzintra Skārda 5257 Olainfarm 2:58:55 SB2 25 S42 +1:02:29 +1:02:29 02:15 651 176 827
223 Jana Puze 5338 VSK Noskrien 2:59:47 SB2 26 S43 +1:03:21 +1:03:21 02:35 648 153 801
224 Roberts Neilands 5004 Dzērbenes Stacija 3:00:08 VB3 55 V181 +1:18:34 +1:05:01 02:47 564 102 666
225 Ivars Seiksts 5013 3:00:14 VB3 56 V182 +1:18:40 +1:05:07 02:30 564 114 678
226 Madara Muižniece 5278 adidas Runners | Riga 3:00:15 SB2 27 S44 +1:03:49 +1:03:49 01:56 646 204 850
227 Zane Dziļuma 5060 3:00:16 SB2 28 S45 +1:03:50 +1:03:50 02:47 646 142 788
228 Ligita Leitlande 5318 3:00:41 SB3 15 S46 +1:04:15 +47:07 02:32 644 156 800
229 Kārlis Kravis 5353 Crossfit Rīdzene 2 3:00:50 VB2 100 V183 +1:19:16 +1:12:54 02:11 562 131 693
230 Karīna Agafonova 5311 TRXCēsis 3:00:52 SB2 29 S47 +1:04:26 +1:04:26 02:26 644 162 806
231 Kaspars Noviks 5434 3:01:11 VBJ 18 V184 +1:19:37 +1:19:37 01:31 561 188 749
232 Aivars Lapa 5179 Autostarts.lv 3:01:29 VB3 57 V185 +1:19:55 +1:06:22 02:05 560 137 697
233 Zane Bulāne 5099 VSK Noskrien 3:01:56 SB2 31 S48 +1:05:30 +1:05:30 01:53 640 210 850
234 Danute Fībiga-Daukšte 5075 3:01:56 SB2 30 S49 +1:05:30 +1:05:30 02:16 640 174 814
235 Mareks Skujiņš 15304 3:02:00 VB3 58 V186 +1:20:26 +1:06:53 01:40 558 171 729
236 Lāsma Zebuliņa 5076 3:02:00 SB3 16 S50 +1:05:34 +48:26 01:33 640 255 895
237 Marta Lapiņa 5168 3:02:13 SB2 32 S51 +1:05:47 +1:05:47 02:42 639 146 785
238 Aija Freiberga 5163 3:02:30 SB2 33 S52 +1:06:04 +1:06:04 02:18 638 172 810
239 Ina Balgalve 5041 3:03:31 SB3 17 S53 +1:07:05 +49:57 02:19 634 171 805
240 Nelda Neilande 5183 Vichy / FamilyFun 3:03:33 SBJ 3 S54 +1:07:07 +49:37 02:33 634 155 789
241 Maksims Birjuļins 5224 DNB banka 3:03:52 VB3 59 V187 +1:22:18 +1:08:45 02:16 552 126 678
242 Armands Auziņš 5059 3:03:53 VB3 60 V188 +1:22:19 +1:08:46 02:52 552 99 651
243 Didzis Šapkus 5387 3:04:08 VB2 101 V189 +1:22:34 +1:16:12 02:52 552 99 651
244 Daina Drozdova 15248 SK DZĒRVENE I 3:04:08 SB2 34 S55 +1:07:42 +1:07:42 01:52 632 212 844
245 Miks Vilsons 5045 VSK Noskrien 3:04:13 VB3 61 V190 +1:22:39 +1:09:06 01:55 551 149 700
246 Uldis Livdāns 5096 SSK Bebra 3:04:14 VB3 62 V191 +1:22:40 +1:09:07 04:09 551 69 620
247 Inese Neilande 5437 Kača liek skriet! 3:04:15 SB3 18 S56 +1:07:49 +50:41 03:27 632 114 746
248 Māra Pucena 5031 3:04:19 SB2 35 S57 +1:07:53 +1:07:53 02:23 632 166 798
249 Edgars Elbergs 5052 Bardepartment 3:04:37 VB2 102 V192 +1:23:03 +1:16:41 02:11 550 131 681
250 Renāte Šmite 5158 Lielvārdes zaķenes 3:04:50 SBJ 4 S58 +1:08:24 +50:54 03:15 630 122 752
251 Zigmunds Vītiņš 5030 3:04:50 VB3 63 V193 +1:23:16 +1:09:43 01:59 550 144 694
252 Kristīne Karsa 5248 3:05:10 SB2 36 S59 +1:08:44 +1:08:44 03:22 629 117 746
253 Laura Veličko 5035 KMKVP 3:05:23 SB2 37 S60 +1:08:57 +1:08:57 02:34 628 154 782
254 Andrejs Pētersons 5389 3:05:32 VB2 103 V194 +1:23:58 +1:17:36 02:22 547 120 667
255 Māris Strautnieks 15212 ROMAT FOREST 3:05:51 VB2 104 V195 +1:24:17 +1:17:55 02:27 546 116 662
256 Marita Lapa 5178 Autostarts.lv 3:06:19 SB3 19 S61 +1:09:53 +52:45 02:46 625 143 768
257 Kaspars Vārpiņš 5137 3:06:20 VB2 105 V196 +1:24:46 +1:18:24 03:01 545 94 639
258 Kristīne Sekace 5300 Kustību telpa 3:06:22 SB2 38 S62 +1:09:56 +1:09:56 02:49 625 140 765
259 Laine Kuzmane 5328 3:06:35 SB2 39 S63 +1:10:09 +1:10:09 02:38 624 150 774
260 Signe Seškena 5074 SSK Bebra 3:06:47 SB2 40 S64 +1:10:21 +1:10:21 02:39 623 149 772
261 Anna Proskurina 5084 3:06:50 SB2 41 S65 +1:10:24 +1:10:24 02:06 623 188 811
262 Guna Sprūde 5226 VSK Noskrien 3:06:51 SB2 42 S66 +1:10:25 +1:10:25 02:17 623 173 796
263 Mārtiņš Liekniņš 5332 3:07:18 VB3 64 V197 +1:25:44 +1:12:11 01:45 542 163 705
264 Reinis Zauers 5433 3:07:33 VB2 106 V198 +1:25:59 +1:19:37 03:02 542 94 636
265 Mikus Salcēvičs 5105 3:07:48 VB2 107 V199 +1:26:14 +1:19:52 02:50 541 101 642
266 Ieviņa Gaiziņa 5267 VSK Noskrien 3:07:48 SB3 20 S67 +1:11:22 +54:14 02:39 620 149 769
267 Natālija Treulande 5177 VSK Noskrien 3:08:05 SB2 43 S68 +1:11:39 +1:11:39 02:40 619 148 767
268 Māris Lūsis 5171 VSK Noskrien 3:08:14 VB2 108 V200 +1:26:40 +1:20:18 02:41 540 106 646
269 Valdis Vikmanis 5264 3:08:31 VB2 109 V201 +1:26:57 +1:20:35 02:51 539 100 639
270 Natālija Zeņina 5344 3:08:39 SB3 21 S69 +1:12:13 +55:05 02:19 617 171 788
271 Didzis Krīgers 5072 3:08:40 VB4 11 V202 +1:27:06 +1:08:48 03:09 538 90 628
272 Vija Olte 5162 3:08:42 SB2 44 S70 +1:12:16 +1:12:16 02:55 617 135 752
273 Ilona Balode 5151 Salacgrīvas Buki 3:08:53 SB3 22 S71 +1:12:27 +55:19 03:00 616 132 748
274 Andis Rinkevics 5068 Mārdža 3:09:00 VB2 110 V203 +1:27:26 +1:21:04 03:12 537 89 626
275 Marta Lapekina 5136 3:09:06 SBJ 5 S72 +1:12:40 +55:10 02:28 616 160 776
276 Ilze Boldāne 5317 3:09:07 SB3 23 S73 +1:12:41 +55:33 03:09 616 125 741
277 Gunta Reinicāne 5082 3:09:28 SB2 45 S74 +1:13:02 +1:13:02 02:37 615 151 766
278 Ieva Ozoliņa 5033 AkmensDizains.lv 3:10:12 SB2 46 S75 +1:13:46 +1:13:46 02:26 612 162 774
279 Sigita Upeniece 5409 vientuļš skrējējs 3:10:17 SB3 24 S76 +1:13:51 +56:43 02:31 612 157 769
280 Daniels Blats 15324 3:10:19 VB4 12 V204 +1:28:45 +1:10:27 03:03 534 93 627
281 Santa Birģele 5027 3:10:44 SB2 47 S77 +1:14:18 +1:14:18 03:09 610 125 735
282 Ilze Bertāne 5056 Kāds sakars? 3:11:13 SB2 48 S78 +1:14:47 +1:14:47 02:49 609 140 749
283 Jānis Koklačs 5231 SIA LATTELECOM 3:11:24 VB2 112 V205 +1:29:50 +1:23:28 02:22 531 120 651
284 Artūrs Levins 5343 alle hop 3:11:24 VB2 111 V206 +1:29:50 +1:23:28 02:04 531 138 669
285 Evija Šveca 5361 EKO O 3:11:30 SB3 25 S79 +1:15:04 +57:56 03:26 608 115 723
286 Uldis Klemperis 5418 ELA 3:11:48 VB4 13 V207 +1:30:14 +1:11:56 03:25 530 83 613
287 Daiga Greiškāne 5169 VSK Noskrien 3:12:39 SB3 26 S80 +1:16:13 +59:05 02:23 604 166 770
288 Sergejs Bogdanovs 5426 Binitex 3:12:42 VB2 113 V208 +1:31:08 +1:24:46 02:28 527 116 643
289 Ruslans Mamedovs 5002 Binitex 3:12:57 VB2 114 V209 +1:31:23 +1:25:01 01:55 526 149 675
290 Žanna Vanaga 5286 VSK Noskrien 3:13:08 SB3 27 S81 +1:16:42 +59:34 02:40 603 148 751
291 Arvīds Martinsons 5335 Straupe 3:13:41 VB2 115 V210 +1:32:07 +1:25:45 01:52 524 153 677
292 Līga Briža 5222 DNB banka 3:13:59 SB2 49 S82 +1:17:33 +1:17:33 04:04 600 97 697
293 Ilze Krieviņa 5357 3:14:19 SB2 50 S83 +1:17:53 +1:17:53 03:12 599 123 722
294 Kristaps Zaļkalns 5147 KoBalts 3:14:28 VB2 116 V211 +1:32:54 +1:26:32 02:15 522 127 649
295 Agnese Kundziņa 5268 3:15:09 SB2 51 S84 +1:18:43 +1:18:43 02:51 597 139 736
296 Sanita Ravina 5425 #art #smart #love 3:15:15 SB2 52 S85 +1:18:49 +1:18:49 03:50 596 103 699
297 Terēze Rocēna 5011 3:15:19 SB2 53 S86 +1:18:53 +1:18:53 02:24 596 165 761
298 Ineta Aulika 5363 3:15:53 SB4 2 S87 +1:19:27 +17:46 03:12 594 123 717
299 Linda Rone 5388 3:16:21 SB2 54 S88 +1:19:55 +1:19:55 03:08 593 126 719
300 Kristaps Zvirgzds 5122 3:16:22 VBJ 19 V212 +1:34:48 +1:34:48 01:33 517 184 701
301 Jurģis Stukuls 5127 SK Katrīna 3:16:54 VB2 117 V213 +1:35:20 +1:28:58 01:01 516 280 796
302 Zane Timma 5128 SK Katrīna 3:16:54 SB2 55 S89 +1:20:28 +1:20:28 02:49 591 140 731
303 Viktorija Niklase 5272 TRX Cēsis 3:16:56 SB3 28 S90 +1:20:30 +1:03:22 02:22 591 167 758
304 Zane Dille 5187 3:17:14 SB3 29 S91 +1:20:48 +1:03:40 03:09 590 125 715
305 Mārtiņš Gūtmanis 5091 Engures sportam / LVM 3:17:42 VB2 118 V214 +1:36:08 +1:29:46 02:13 514 129 643
306 Sergejs Kubraks 5422 Engures sportam 3:17:43 VB3 65 V215 +1:36:09 +1:22:36 03:00 514 95 609
307 Santa Puriņa 5307 3:17:49 SB3 30 S92 +1:21:23 +1:04:15 02:13 589 178 767
308 Anna Brokāne 5116 Solis Dabā 3:18:01 SB2 56 S93 +1:21:35 +1:21:35 02:29 588 159 747
309 Uģis Bents 5108 3:18:03 VB2 119 V216 +1:36:29 +1:30:07 02:07 513 135 648
310 Andis Tiļčiks 5175 Smiltene 3:18:12 VB2 120 V217 +1:36:38 +1:30:16 02:57 512 97 609
311 Anastasija Vasko 5020 3:18:27 SB2 57 S94 +1:22:01 +1:22:01 02:35 587 153 740
312 Mārcis Fogels 5217 SK Sigulda 3:18:41 VB2 121 V218 +1:37:07 +1:30:45 02:00 511 143 654
313 Anita Dīce 5390 3:18:42 SB2 58 S95 +1:22:16 +1:22:16 03:03 586 130 716
314 Evita Baltiņa 5005 VSK Noskrien 3:18:57 SB2 59 S96 +1:22:31 +1:22:31 02:30 585 158 743
315 Ilze Šarna 5351 DNB Service centre Riga 3:20:00 SB2 60 S97 +1:23:34 +1:23:34 03:26 582 115 697
316 Nikita Sergejevs 5263 3:20:02 VBJ 20 V219 +1:38:28 +1:38:28 02:17 508 125 633
317 Ivars Dzērve 5188 VSK Noskrien 3:20:09 VB3 66 V220 +1:38:35 +1:25:02 02:28 507 116 623
318 Rinalds Puriņš 5420 VENDEN 3:20:23 VBJ 21 V221 +1:38:49 +1:38:49 02:36 507 110 617
319 Agnese Bahmane 5113 AkmensDizains.lv 3:20:43 SB2 61 S98 +1:24:17 +1:24:17 02:55 580 135 715
320 Jurģis Jurkāns 5114 AkmensDizains.lv 3:20:43 VB2 122 V222 +1:39:09 +1:32:47 02:55 506 98 604
321 Irbe Tene 5410 SPORTLAND 3:21:04 SBJ 6 S99 +1:24:38 +1:07:08 01:55 579 206 785
322 Agnese Meikšāne 5051 Mana mīļākā komanda 3:21:31 SB2 63 S100 +1:25:05 +1:25:05 02:46 578 143 721
323 Gunta Brazauska 5414 3:21:31 SB2 62 S101 +1:25:05 +1:25:05 02:51 578 139 717
324 Ilona Sedleniece 5384 3:21:33 SB3 31 S102 +1:25:07 +1:07:59 03:11 578 124 702
325 Daina Jurķe 5347 3:21:35 SB2 64 S103 +1:25:09 +1:25:09 02:20 578 169 747
326 Aivars Veiss 5034 VSK Noskrien 3:22:11 VB4 14 V223 +1:40:37 +1:22:19 02:17 502 125 627
327 Sandra Rocēna 5185 VSK Noskrien / Skrienu priekam! 3:22:18 SB3 32 S104 +1:25:52 +1:08:44 03:07 576 127 703
328 Juris Rocēns 5186 VSK Noskrien 3:22:19 VB3 67 V224 +1:40:45 +1:27:12 02:34 502 111 613
329 Anete Kampare 5164 3:22:23 SB2 65 S105 +1:25:57 +1:25:57 02:52 575 138 713
330 Līga Ganiņa 5191 3:22:24 SB2 66 S106 +1:25:58 +1:25:58 02:43 575 145 720
331 Edgars Baltiņš 5301 3:22:27 VB3 68 V225 +1:40:53 +1:27:20 03:17 502 87 589
332 Aiga Vīdmane 5066 3:22:39 SB3 33 S107 +1:26:13 +1:09:05 03:02 575 130 705
333 Ērika Urtāne 5144 VANAGI 3:23:52 SB2 67 S108 +1:27:26 +1:27:26 02:53 571 137 708
334 Gunda Kleinberga-Karsa 15260 Mammadaba 3:24:07 SB3 34 S109 +1:27:41 +1:10:33 03:06 570 127 697
335 Ieva Kušnere 5319 3:24:12 SB2 68 S110 +1:27:46 +1:27:46 02:38 570 150 720
336 Artūrs Sņegovičs 5130 3:24:15 VB2 123 V226 +1:42:41 +1:36:19 03:10 497 90 587
337 Raivis Rāviņš 5080 3:24:20 VB2 124 V227 +1:42:46 +1:36:24 02:54 497 98 595
338 Inga Blese 5341 3:24:42 SB3 35 S111 +1:28:16 +1:11:08 03:16 569 121 690
339 Līga Alksne 5235 Sportland 3:24:53 SB2 69 S112 +1:28:27 +1:28:27 02:31 568 157 725
340 Antra Spundiņa 5156 VSK Noskrien 3:25:34 SB2 70 S113 +1:29:08 +1:29:08 02:34 566 154 720
341 Normunds Rozītis 5331 3:25:59 VB2 125 V228 +1:44:25 +1:38:03 03:00 493 95 588
342 Santa Roze 5290 VSK Noskrien 3:26:16 SB3 36 S114 +1:29:50 +1:12:42 02:52 564 138 702
343 Jurijs Andrejevs 5348 3:26:17 VB2 126 V229 +1:44:43 +1:38:21 02:40 492 107 599
344 Kristīne Zeļenkva 15240 3:26:45 SBJ 7 S115 +1:30:19 +1:12:49 03:04 563 129 692
345 Dāvis Pērkons 5302 Swedbank 3:26:58 VB2 127 V230 +1:45:24 +1:39:02 02:36 491 110 601
346 Romāns Hačatrjans 5271 Madona 3:27:34 VB2 128 V231 +1:46:00 +1:39:38 03:05 489 92 581
347 Jānis Pērkons 5160 Exigen Services Latvia #optimized4running 3:27:39 VB3 69 V232 +1:46:05 +1:32:32 02:36 489 110 599
348 Elīna Zālīte 5121 3:27:53 SB2 71 S116 +1:31:27 +1:31:27 02:33 560 155 715
349 Kristīne Antiņa 5063 3:27:58 SB2 72 S117 +1:31:32 +1:31:32 02:46 560 143 703
350 Gints Antiņš 5044 3:27:58 VB2 129 V233 +1:46:24 +1:40:02 02:25 488 118 606
351 Linda Duge 5102 3:28:30 SB2 73 S118 +1:32:04 +1:32:04 02:36 558 152 710
352 Urzula Spickus 5152 RigaPlaza 3:28:45 SB3 37 S119 +1:32:19 +1:15:11 02:38 558 150 708
353 Miķelis Zondaks 5134 3:28:55 VB2 130 V234 +1:47:21 +1:40:59 02:29 486 115 601
354 Indra Kļaviņa 5250 3:29:00 SB2 74 S120 +1:32:34 +1:32:34 02:38 557 150 707
355 Laura Freimane 5362 3:29:12 SB2 75 S121 +1:32:46 +1:32:46 03:22 557 117 674
356 Anita Zagorska 5097 3:29:33 SB2 76 S122 +1:33:07 +1:33:07 02:41 556 147 703
357 Kamilla Krilova 5279 Swedbank 3:30:41 SB2 77 S123 +1:34:15 +1:34:15 03:09 553 125 678
358 Mārtiņš Dimiters 5197 SK ASI 3:30:45 VB4 15 V235 +1:49:11 +1:30:53 02:45 482 104 586
359 Evija Taurene 5340 Noskrien Cēsis 3:31:34 SB2 78 S124 +1:35:08 +1:35:08 02:47 550 142 692
360 Jānis Zemturis 5070 3:31:58 VB4 16 V236 +1:50:24 +1:32:06 03:51 479 74 553
361 Agnija Zizlāne 5117 - 3:32:02 SB2 79 S125 +1:35:36 +1:35:36 02:35 549 153 702
362 Elīna Tolokonceva 5244 VSK Noskrien 3:32:14 SB2 80 S126 +1:35:48 +1:35:48 02:31 549 157 706
363 Evita Biezmane 5417 Olainfarm 3:32:41 SB2 81 S127 +1:36:15 +1:36:15 03:53 547 102 649
364 Andris Segliņš 5107 Segliņa Sporta Skola 3:33:04 VB2 131 V237 +1:51:30 +1:45:08 02:54 477 98 575
365 Sintija Berga-Grinfelde 5256 Nūjo vesels 3:33:31 SB2 82 S128 +1:37:05 +1:37:05 02:25 545 163 708
366 Romans Cvetkovs 5078 3:34:17 VB2 132 V238 +1:52:43 +1:46:21 03:01 474 94 568
367 Daiga Barone 5350 Clean R 3:34:26 SB2 83 S129 +1:38:00 +1:38:00 02:50 543 139 682
368 Ingūna Sevostjanova 5352 NŪJO VESELS 3:34:55 SB3 38 S130 +1:38:29 +1:21:21 02:19 542 171 713
369 Inga Vate 5106 3:35:00 SB3 39 S131 +1:38:34 +1:21:26 03:34 542 111 653
370 Aija Svikle 5007 SK Tērauds 3:35:01 SB2 84 S132 +1:38:35 +1:38:35 03:15 542 122 664
371 Linda Loce 5040 Lynxdojo 3:35:36 SB2 85 S133 +1:39:10 +1:39:10 03:22 540 117 657
372 Aivars Dūka 5400 Nūjo vesels 3:36:28 VB4 17 V239 +1:54:54 +1:36:36 02:47 469 102 571
373 Baiba Sīmane 15328 3:36:35 SB3 40 S134 +1:40:09 +1:23:01 02:27 538 161 699
374 Krišjānis Stepiņš 5288 Purva Kurmji 3:36:36 VB2 133 V240 +1:55:02 +1:48:40 02:48 469 102 571
375 Armands Beitiks 5154 3:36:49 VB2 134 V241 +1:55:15 +1:48:53 03:16 468 87 555
376 Dace Tītmane 5024 3:37:28 SB3 41 S135 +1:41:02 +1:23:54 03:22 535 117 652
377 Iveta Gasiņa 5366 Salaspils Zīriņi 3:38:01 SB3 42 S136 +1:41:35 +1:24:27 02:50 534 139 673
378 Lauris Meiers 5349 VENDEN 3:38:07 VB3 70 V242 +1:56:33 +1:43:00 03:08 466 91 557
379 Dace Vegnere 5189 3:38:29 SB3 43 S137 +1:42:03 +1:24:55 03:36 533 110 643
380 Frančeska Pranča 5073 VSK Noskrien 3:40:20 SBJ 8 S138 +1:43:54 +1:26:24 02:51 528 139 667
381 Dace Šmite 5157 Lielvārdes Zaķenes 3:41:14 SB3 44 S139 +1:44:48 +1:27:40 03:27 526 114 640
382 Sandis Krutovs 5132 cedric.lv 3:43:14 VB2 135 V243 +2:01:40 +1:55:18 02:32 455 113 568
383 Benita Ločmele 5142 Nūjo ar vēju 3:43:45 SB4 3 S140 +1:47:19 +45:38 02:41 520 147 667
384 Dana Zandersone 5266 Swedbank 3:45:19 SB2 86 S141 +1:48:53 +1:48:53 02:05 517 190 707
385 Ivo Vaicis 5435 3:46:28 VB2 136 V244 +2:04:54 +1:58:32 02:53 448 99 547
386 Gunita Butāne 5285 Zemgales Ziņas 3:47:31 SB3 45 S142 +1:51:05 +1:33:57 04:33 512 87 599
387 Romans Šroms 5397 VSK Noskrien 3:47:38 VB2 137 V245 +2:06:04 +1:59:42 03:14 446 88 534
388 Līga Avena 5085 3:50:29 SB2 88 S143 +1:54:03 +1:54:03 03:06 505 127 632
389 Aiga Dombrovska 5415 3:50:29 SB2 87 S144 +1:54:03 +1:54:03 01:33 505 255 760
390 Daiga Piebalga 15224 VSK Noskrien 3:51:35 SB3 46 S145 +1:55:09 +1:38:01 03:19 503 119 622
391 Ilze Fogele 5218 SK Sigulda 3:52:00 SB2 89 S146 +1:55:34 +1:55:34 03:00 502 132 634
392 Ainārs Zizlāns 5123 3:52:30 VB3 71 V246 +2:10:56 +1:57:23 03:25 437 83 520
393 Sabīne Bunere 5101 3:55:38 SB2 90 S147 +1:59:12 +1:59:12 02:25 494 163 657
394 Dzintars Laganovskis 5071 AD Fitness 3:55:45 VB3 72 V247 +2:14:11 +2:00:38 03:21 431 85 516
395 Inga Pļaviņa 5112 AkmensDizains.lv 3:57:01 SB2 91 S148 +2:00:35 +2:00:35 03:46 491 105 596
396 Aleksandrs Naumenko 5294 3:59:41 VB4 18 V248 +2:18:07 +1:59:49 02:38 424 108 532
397 Mārtiņš Puriņš 5014 4:00:28 VB2 138 V249 +2:18:54 +2:12:32 03:16 422 87 509
398 Olga Mikulova 5243 VSK Noskrien 4:00:45 SB2 92 S149 +2:04:19 +2:04:19 03:52 484 102 586
399 Luize Raga 5090 Strutainā Pēda 4:02:23 SB2 93 S150 +2:05:57 +2:05:57 03:34 480 111 591
400 Sandra Melgalve 5296 Nūjo vesels 4:06:59 SB3 47 S151 +2:10:33 +1:53:25 04:08 471 96 567
401 Jaan Vehlmann 5019 JK Hermes 4:07:55 VB4 19 V250 +2:26:21 +2:08:03 03:05 410 92 502
402 Lāsma Āboliņa 5289 VSK Noskrien 4:15:07 SB3 48 S152 +2:18:41 +2:01:33 03:57 456 100 556
403 Iveta Radiņa-Liepkaula 5038 4:21:59 SB3 49 S153 +2:25:33 +2:08:25 03:36 444 110 554
404 Inguna Skujiņa 5088 Nūjo vesels 4:22:13 SB4 4 S154 +2:25:47 +1:24:06 03:25 444 116 560
405 Kristīne Kronberga 5277 gardumi.lv 4:24:28 SB3 50 S155 +2:28:02 +2:10:54 03:20 440 119 559
406 Marita Ozoliņa 5061 Nūjo priekam 4:37:49 SB2 94 S156 +2:41:23 +2:41:23 03:37 419 109 528
407 Normunds Šibeiks 5077 Nūjo priekam 4:37:50 VB3 73 V251 +2:56:16 +2:42:43 03:39 366 78 444
408 Baiba Dombrovska 5367 Nūjo priekam 4:38:30 SB4 5 S157 +2:42:04 +1:40:23 03:39 418 108 526
409 Ivo Salmiņš 15220 4:41:56 VB3 74 V252 +3:00:22 +2:46:49 03:53 360 73 433
410 Daiga Holma 5360 Saulainais ekspresis 4:48:57 SB4 6 S158 +2:52:31 +1:50:50 04:38 403 85 488
411 Marita Šalta 5050 4:53:49 SB3 51 S159 +2:57:23 +2:40:15 03:39 396 108 504
412 Aija Orniņa 5008 4:53:49 SB3 52 S160 +2:57:23 +2:40:15 03:33 396 111 507
413 Rolf Versteeg 5355 5:07:14 VB2 139 V253 +3:25:40 +3:19:18 04:00 331 71 402
414 Laura Šteinberga 5354 5:07:14 SB2 95 S161 +3:10:48 +3:10:48 04:04 379 97 476
415 Aivis Mitenieks 5320 Swedbank DNF
416 Normunds Runčs 5207 DNF
417 Artūrs Pauliņš 5211 Veikals 42km / adidas DSQ