ZAĶIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Punkti distancē
1 Artūrs Pauliņš 2358 SiS Latvija 0:56:55 VZ3 1 V1 +00:00 +00:00 400
2 Matīss Slikšjānis 2422 SiS Latvija 0:59:32 VZ2 1 V2 +02:37 +00:00 382
3 Jānis Gailis 2210 Maratons Asics 1:00:24 VZ3 2 V3 +03:29 +03:29 377
4 Edgars Cimermanis 7082 Riga Ironman Team 1:00:57 VZ3 3 V4 +04:02 +04:02 374
5 Kalvis Alseika 2108 PaBaso.lv 1:01:10 VZ2 2 V5 +04:15 +01:38 372
6 Gatis Štulbergs 2336 MARATONA KLUBS / VSK Noskrien Rieksti 1:03:15 VZ2 3 V6 +06:20 +03:43 360
7 Alvis Mats 7039 OSVeikals.lv 1:03:35 VZ3 4 V7 +06:40 +06:40 358
8 Valdis Aņikejevs 2459 SK Tērauds 1:06:00 VZ3 5 V8 +09:05 +09:05 345
9 Kārlis Vanags 2499 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 1:06:06 VZ3 6 V9 +09:11 +09:11 344
10 Dāvis Uļģis 7101 Izturība 1:06:41 VZ3 7 V10 +09:46 +09:46 341
11 Artūrs Ločmelis 7120 Policistu velobiedrība 1:07:37 VZ3 8 V11 +10:42 +10:42 337
12 Andris Bergmanis 2093 SK Sigulda 1:08:05 VZ3 9 V12 +11:10 +11:10 334
13 Markuss Gedmins 2392 PaBaso.lv 1:08:28 VZ2 4 V13 +11:33 +08:56 333
14 Raitis Grablovskis 7097 pedaspiezemes.com 1:08:42 VZ3 10 V14 +11:47 +11:47 331
15 Ināra Lūse 7002 Moller Auto Ventspils/SIS 1:08:48 SZ3 1 S1 +00:00 +00:00 400
16 Voldemārs Lejnieks 2033 1:09:27 VZ3 11 V15 +12:32 +12:32 328
17 Edgars Porciks 2464 VSK Noskrien 1:09:31 VZ3 12 V16 +12:36 +12:36 327
18 Andis Pušņakovs 7091 Active AP 1:09:41 VZ3 13 V17 +12:46 +12:46 327
19 Petr Halama 2457 KVS Šumperk 1:09:59 VZ3 14 V18 +13:04 +13:04 325
20 Ivars Valtass 7104 Metrons SK 1:11:19 VZ3 15 V19 +14:24 +14:24 319
21 Daniels Kārkliņš 2132 Siguldas izlase 1:11:33 VZ2 5 V20 +14:38 +12:01 318
22 Gunārs Ozoliņš 7049 NRC 1:11:46 VZ3 16 V21 +14:51 +14:51 317
23 Oļegs Solovjovs 2502 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 1:12:00 VZ3 17 V22 +15:05 +15:05 316
24 Valters Freidenfelds 7006 ISOSTAR Latvija 1:12:53 VZ3 18 V23 +15:58 +15:58 312
25 Madara Frēliha 2064 Moller Auto Ventspils/SIS 1:13:26 SZ3 2 S2 +04:38 +04:38 375
26 Ivars Lapiņš 7066 Sportlat 1:13:33 VZ3 19 V24 +16:38 +16:38 310
27 Jānis Fjodorovs 2187 1:13:41 VZ3 20 V25 +16:46 +16:46 309
28 Niks Zauls 2337 Limbaži 1:13:59 VZ2 6 V26 +17:04 +14:27 308
29 Viesturs Veits 7041 OSVeikals.lv 1:14:13 VZ2 7 V27 +17:18 +14:41 307
30 Artis Ķemeris 2364 1:14:20 VZ3 21 V28 +17:25 +17:25 306
31 Jorens Kvēle-Kvāls 2509 Saldus Boksa klubs 1:14:55 VZ2 8 V29 +18:00 +15:23 304
32 Andrejs Jemeļjanovs 7121 1:15:29 VZ3 22 V30 +18:34 +18:34 302
33 Zane Ermansone 2338 Ermansoni 1:15:34 SZ3 3 S3 +06:46 +06:46 364
34 Mārtiņš Kristovskis 7073 MTB Talsi 1:15:49 VZ3 23 V31 +18:54 +18:54 300
35 Daumants Putnis 2448 SSK Bebra 1:15:53 VZ3 24 V32 +18:58 +18:58 300
36 Kaspars Sausais 7105 Swedbank 1:16:07 VZ3 25 V33 +19:12 +19:12 299
37 Māris Tašmans 7023 Smartlynx 1:16:23 VZ3 26 V34 +19:28 +19:28 298
38 Jānis Liepiņš 2271 DJ 1:16:30 VZ3 27 V35 +19:35 +19:35 298
39 Guntis Sedliņš 2264 1:16:36 VZ3 28 V36 +19:41 +19:41 297
40 Normunds Ermansons 2139 Ermansoni 1:16:49 VZ3 29 V37 +19:54 +19:54 296
41 Andris Sabuckis 2439 DNB banka 1:16:59 VZ3 30 V38 +20:04 +20:04 296
42 Kaspars Pētersons 2405 VSK Noskrien 1:17:01 VZ3 31 V39 +20:06 +20:06 296
43 Diāna Jakubjaņeca 2387 DJ 1:17:06 SZ2 1 S4 +08:18 +00:00 357
44 Atis Gūtmanis 2523 1:17:16 VZ3 32 V40 +20:21 +20:21 295
45 Edgars Legzdiņš 2357 1:17:35 VZ3 33 V41 +20:40 +20:40 293
46 Jānis Ausmanis 2298 SK Katrīna 1:17:43 VZ3 34 V42 +20:48 +20:48 293
47 Raimonds Ozoliņš 7056 VSK Noskrien Rieksti 1:17:46 VZ3 35 V43 +20:51 +20:51 293
48 Lauris Bērziņš 2538 ZTF LĀSMA 1:18:38 VZ3 36 V44 +21:43 +21:43 290
49 Rūdolfs Leimanis 2153 Ventspils reiss 1:18:43 VZ3 37 V45 +21:48 +21:48 289
50 Valdis Devjatņikovs 2366 One4Event 1:18:57 VZ3 38 V46 +22:02 +22:02 288
51 Kaspars Briedis 2171 Saldus Boksa klubs 1:19:12 VZ3 39 V47 +22:17 +22:17 287
52 Aksels Bresme 2501 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 1:19:31 VZ2 9 V48 +22:36 +19:59 286
53 Annija Pušņakova 7092 Active AP 1:19:33 SZ3 4 S5 +10:45 +10:45 346
54 Raivis Kirhners 2311 1:19:44 VZ3 40 V49 +22:49 +22:49 286
55 Kristers Ginters 2219 Cīņas sporta klubs "Profesionālis" 1:20:20 VZ3 41 V50 +23:25 +23:25 283
56 Kaspars Olte 2100 1:20:39 VZ3 42 V51 +23:44 +23:44 282
57 Ilvars Bergmanis 2017 1:20:55 VZ3 43 V52 +24:00 +24:00 281
58 Ervīns Veics 2233 individuāli 1:21:07 VZ3 44 V53 +24:12 +24:12 281
59 Kārlis Lapiņš 2414 1:21:20 VZ3 45 V54 +24:25 +24:25 280
60 Edmunds Dremakovs 2548 1:21:41 VZ3 46 V55 +24:46 +24:46 279
61 Olafs Rozenvalds 2268 Saldus Boksa klubs 1:21:41 VZ2 10 V56 +24:46 +22:09 279
62 Arturs Šimkjavičs 2170 Saldus Boksa klubs 1:22:05 VZ3 47 V57 +25:10 +25:10 277
63 Alīna Sokaļska 2030 Exigen Services Latvia #optimized4running 1:22:07 SZ3 5 S6 +13:19 +13:19 335
64 Ilmārs Zirnis 2235 SK Tērauds 1:22:36 VZ3 48 V58 +25:41 +25:41 276
65 Markus Urtāns 2060 VANAGI 1:23:13 VZ1 1 V59 +26:18 +00:00 274
66 Alvaro Lucini de Torres 7096 1:23:15 VZ3 49 V60 +26:20 +26:20 273
67 Gita Karlsone 7069 1:23:31 SZ3 6 S7 +14:43 +14:43 330
68 Edgars Šneps 7074 Miķeļa alus 1:23:47 VZ3 50 V61 +26:52 +26:52 272
69 Kristofers Kanenbergs 2433 1:24:14 VZ1 2 V62 +27:19 +01:01 270
70 Nauris Šīmans 2421 1:24:19 VZ3 51 V63 +27:24 +27:24 270
71 Jānis Neimanis 2500 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 1:24:26 VZ3 52 V64 +27:31 +27:31 270
72 Artūrs Kančs 2361 SSK Bebra 1:24:28 VZ3 53 V65 +27:33 +27:33 270
73 Jānis Putniņš 2442 DNB banka 1:24:36 VZ3 54 V66 +27:41 +27:41 269
74 Guntis Kanenbergs 2432 1:24:44 VZ3 55 V67 +27:49 +27:49 269
75 Dmitrijs Ruskovs 2023 VSK Noskrien 1:24:51 VZ3 56 V68 +27:56 +27:56 268
76 Dace Kovaļevska 2221 Skrējēju klubs "Ozolnieki" 1:24:52 SZ3 7 S8 +16:04 +16:04 324
77 Jānis Zariņš 7124 1:25:14 VZ3 57 V69 +28:19 +28:19 267
78 Normunds Grava 2014 1:25:29 VZ3 58 V70 +28:34 +28:34 266
79 Jānis Rūte 2141 Carnikava 1:25:35 VZ3 59 V71 +28:40 +28:40 266
80 Dainis Kreicbergs 2319 Uz priekšu! 1:25:39 VZ3 60 V72 +28:44 +28:44 266
81 Artūrs Jansons 2379 Maratona Klubs 1:25:53 VZ3 61 V73 +28:58 +28:58 265
82 Mārtiņš Namnieks 7032 1:26:00 VZ2 11 V74 +29:05 +26:28 265
83 Uldis Kuplais 2167 VSK Noskrien 1:26:05 VZ3 62 V75 +29:10 +29:10 264
84 Roberts Viļums 7075 1:26:11 VZ3 63 V76 +29:16 +29:16 264
85 Vladeks Alševskis 2408 VSK Noskrien 1:26:12 VZ3 64 V77 +29:17 +29:17 264
86 Liene Gulbe 2573 1:26:13 SZ3 8 S9 +17:25 +17:25 319
87 Mārtiņš Grundmanis 2004 Bez Desmit Desmit 1:26:26 VZ3 65 V78 +29:31 +29:31 263
88 Guntis Kanaviņš 2360 SSK Bebra 1:26:28 VZ3 66 V79 +29:33 +29:33 263
89 Uldis Doniņš 2306 Maratona klubs / Cramo 1:26:33 VZ3 67 V80 +29:38 +29:38 263
90 Jolanta Kūla 2266 1:26:34 SZ3 9 S10 +17:46 +17:46 318
91 Sindijs Logins 2544 1:26:51 VZ3 68 V81 +29:56 +29:56 262
92 Viesturs Tomels 2453 1:27:03 VZ3 69 V82 +30:08 +30:08 262
93 Jānis Banders 2374 1:27:04 VZ3 70 V83 +30:09 +30:09 261
94 Elīna Brigmane 2308 BALDONE 1:27:04 SZ3 10 S11 +18:16 +18:16 316
95 Daina Vēzīte 7050 1:27:14 SZ3 11 S12 +18:26 +18:26 315
96 Rihards Saksons 2418 RPO 1:28:20 VZ3 71 V84 +31:25 +31:25 258
97 Kārlis Luters 2419 RPO 1:28:23 VZ2 12 V85 +31:28 +28:51 258
98 Ieva Brice 2484 Lattelecom 1:28:23 SZ3 12 S13 +19:35 +19:35 311
99 Jānis Vīns 2569 Ēvele 1:28:28 VZ3 72 V86 +31:33 +31:33 257
100 Intars Prindulis 7063 MCK 1:28:36 VZ3 73 V87 +31:41 +31:41 257
101 Kristaps Holštroms 2195 VSK Noskrien 1:28:37 VZ2 13 V88 +31:42 +29:05 257
102 Anrijs Pušņakovs 7094 Active AP 1:28:44 VZ2 14 V89 +31:49 +29:12 257
103 Gatis Matuko 2517 1:28:49 VZ3 74 V90 +31:54 +31:54 256
104 Mārtiņš Priediens 2299 1:28:50 VZ2 15 V91 +31:55 +29:18 256
105 Rolans Povšaks 2567 SPORTA PUNKTS 1:28:52 VZ3 75 V92 +31:57 +31:57 256
106 Fiodor Grimaldi 2437 1:28:53 VZ1 3 V93 +31:58 +05:40 256
107 Edgars Valdrājs 2353 1:29:03 VZ3 76 V94 +32:08 +32:08 256
108 Gundars Alksnis 2149 1:29:15 VZ3 77 V95 +32:20 +32:20 255
109 Māris Bernšteins 2242 1:29:17 VZ3 78 V96 +32:22 +32:22 255
110 Sandra Gaile 2212 Maratons Asics 1:29:22 SZ3 13 S14 +20:34 +20:34 308
111 Edmunds Krastiņš 2423 1:29:46 VZ3 79 V97 +32:51 +32:51 254
112 Raivis Bružis 7037 1:29:48 VZ3 80 V98 +32:53 +32:53 254
113 Laura Vancāne 2179 SK Tērauds 1:30:14 SZ3 14 S15 +21:26 +21:26 305
114 Mārtiņš Tarando 7118 1:30:14 VZ3 81 V99 +33:19 +33:19 252
115 Arguts Keirāns 2352 1:30:17 VZ3 82 V100 +33:22 +33:22 252
116 Raimonds Rozītis 2348 Mailigen 1:30:17 VZ2 16 V101 +33:22 +30:45 252
117 Rolands Rozītis 7099 Mailigen 1:30:19 VZ3 83 V102 +33:24 +33:24 252
118 Sandra Hāna-Valtasa 7103 Metrons SK 1:30:45 SZ3 15 S16 +21:57 +21:57 303
119 Monika Sarva 2253 1:30:45 SZ2 2 S17 +21:57 +13:39 303
120 Armands Bisenieks 2481 1:30:59 VZ3 84 V103 +34:04 +34:04 250
121 Agnese Vlakova 7110 1:31:09 SZ3 16 S18 +22:21 +22:21 302
122 Aleksandrs Maklagins 2255 LDz RSSLI 1:31:11 VZ3 86 V104 +34:16 +34:16 250
123 Jurijs Sarikins 2252 LDz RSSI 1:31:11 VZ3 85 V105 +34:16 +34:16 250
124 Uvis Braunfelds 7083 Moller Auto Ventspils / SIS 1:31:13 VZ3 87 V106 +34:18 +34:18 250
125 Kristiāns Potašovs 7072 Sporta klubs Ašais 1:31:13 VZ2 17 V107 +34:18 +31:41 250
126 Māris Vizulis 2183 DNB banka 1:31:39 VZ3 88 V108 +34:44 +34:44 248
127 Iveta Liepiņa 2545 s/k Metroons 1:31:41 SZ3 17 S19 +22:53 +22:53 300
128 Agnese Jēkabsone 2572 MARATONA KLUBS 1:31:48 SZ2 3 S20 +23:00 +14:42 300
129 Romāns Giruckis 7048 1:31:56 VZ3 89 V109 +35:01 +35:01 248
130 Anita Āboltiņa 2184 DNB banka 1:32:22 SZ3 18 S21 +23:34 +23:34 298
131 Linda Lauberga 2107 1:32:25 SZ3 19 S22 +23:37 +23:37 298
132 Laura Kalniņa 2471 Maratona klubs 1:32:49 SZ3 20 S23 +24:01 +24:01 296
133 Dana Mačtama 2063 Moller Auto Ventspils/SIS 1:32:50 SZ3 21 S24 +24:02 +24:02 296
134 Artūrs Veispāls 7043 SK Tērauds 1:33:10 VZ3 90 V110 +36:15 +36:15 244
135 Baiba Frišenbrūdere 2135 Engures sportam / Tukums 1:33:13 SZ3 22 S25 +24:25 +24:25 295
136 Madara Šinke 7044 1:33:21 SZ3 23 S26 +24:33 +24:33 295
137 Laura Stolere 2456 1:33:26 SZ3 24 S27 +24:38 +24:38 295
138 Aleksandrs Sokolovs 7130 Patria team 1:33:30 VZ3 91 V111 +36:35 +36:35 243
139 Ronalds Liepiņš 2557 s/k Metroons 1:33:32 VZ3 92 V112 +36:37 +36:37 243
140 Lelde Blaua-Kriškovska 7062 1:33:34 SZ3 25 S28 +24:46 +24:46 294
141 Agnese Matisone 2510 No laukiem / Moller Auto Ventspils / SIS 1:33:53 SZ3 26 S29 +25:05 +25:05 293
142 Dāvis Ģērmanis 7067 1:33:57 VZ3 93 V113 +37:02 +37:02 242
143 Gatis Zvirbulis 2528 1:34:00 VZ3 94 V114 +37:05 +37:05 242
144 Ģirts Vecvanags 2570 Ēvele 1:34:22 VZ3 95 V115 +37:27 +37:27 241
145 Elena Suveizda 7116 1:34:33 SZ3 27 S30 +25:45 +25:45 291
146 Mārcis Megnis 2397 1:34:42 VZ3 96 V116 +37:47 +37:47 240
147 Rihards Bendrāts 2258 1:34:47 VZ1 4 V117 +37:52 +11:34 240
148 Ansis Kuplis 2016 Running.lv 1:35:01 VZ3 97 V118 +38:06 +38:06 240
149 Mārīte Turka 2157 Taka 1:35:05 SZ3 28 S31 +26:17 +26:17 289
150 Ieva Heinrihsone 2301 1:35:07 SZ3 29 S32 +26:19 +26:19 289
151 Sandris Krumiņš 7129 Maratona klubs Ventspils 1:35:19 VZ3 98 V119 +38:24 +38:24 239
152 Andrejs Meiers 2203 Engures sportam 1:35:28 VZ1 5 V120 +38:33 +12:15 238
153 Juris Gailis 7134 1:35:32 VZ2 18 V121 +38:37 +36:00 238
154 Jānis Zaļais 2341 1:35:32 VZ3 99 V122 +38:37 +38:37 238
155 Agnese Kalēja 2166 1:35:32 SZ2 4 S33 +26:44 +18:26 288
156 Andis Zvirbulis 2243 ZVIRBUĻI 1:35:44 VZ3 100 V123 +38:49 +38:49 238
157 Artūrs Rozenfelds 2515 Jaunmārupe skrien 1:35:46 VZ3 101 V124 +38:51 +38:51 238
158 Dāvis Ziemelis 7087 Engures sportam / EVS 1:35:47 VZ1 6 V125 +38:52 +12:34 238
159 Reinis Zarāns 7052 Swedbank 1:35:48 VZ3 102 V126 +38:53 +38:53 238
160 Raivo-Žanis Behmanis 7123 DCA studija 1:35:50 VZ3 103 V127 +38:55 +38:55 238
161 Reinis Rešetins 2382 1:35:53 VZ3 104 V128 +38:58 +38:58 237
162 Maija Pūpola 2256 Maratona klubs 1:35:57 SZ3 30 S34 +27:09 +27:09 287
163 Jānis Elmeris 2085 1:36:04 VZ3 105 V129 +39:09 +39:09 237
164 Krista Lesiņa 7036 1:36:18 SZ3 31 S35 +27:30 +27:30 286
165 Lauma Čerņevska 2368 VSK Noskrien Vāveres 1:36:24 SZ3 32 S36 +27:36 +27:36 285
166 Emīls Kondratovičs 7054 Virsotne/Marmot 1:36:26 VZ3 106 V130 +39:31 +39:31 236
167 Guntis Strautiņš 2400 Liepājas Vieglatlētikas klubs 1:36:29 VZ3 107 V131 +39:34 +39:34 236
168 Matīss Ģērmanis 2390 1:36:30 VZ3 108 V132 +39:35 +39:35 236
169 Aigars Olavs 2373 1:36:35 VZ3 109 V133 +39:40 +39:40 236
170 Elmārs Gailis 7080 1:36:46 VZ3 110 V134 +39:51 +39:51 235
171 Madara Brice 2541 Ozons 1:36:54 SZ2 5 S37 +28:06 +19:48 284
172 Maija Pētersone 2401 Maratona klubs 1:37:01 SZ3 33 S38 +28:13 +28:13 284
173 Edgars Mucenieks 2236 1:37:07 VZ3 111 V135 +40:12 +40:12 234
174 Evija Putniņa 2057 1:37:10 SZ2 6 S39 +28:22 +20:04 283
175 Mārtiņs Karols 2260 1:37:15 VZ3 112 V136 +40:20 +40:20 234
176 Evgenijs Sakels 2254 LDz RSSLI 1:37:18 VZ3 114 V137 +40:23 +40:23 234
177 Armands Ločmelis 2441 DNB banka 1:37:18 VZ3 113 V138 +40:23 +40:23 234
178 Ivars Krūmiņš 2180 1:37:23 VZ3 115 V139 +40:28 +40:28 234
179 Juris Iļčenko 2452 Saldus 1:37:34 VZ3 116 V140 +40:39 +40:39 233
180 Nerijus Nekrašas 2283 1:37:40 VZ3 118 V141 +40:45 +40:45 233
181 Egnārs Gudriķis 2018 Asics 1:37:40 VZ3 117 V142 +40:45 +40:45 233
182 Marika Pazare 2560 Swedbank 1:37:42 SZ3 34 S40 +28:54 +28:54 282
183 Niks Alpēns 2275 1:37:43 VZ2 19 V143 +40:48 +38:11 233
184 Guna Grosa 2269 1:37:47 SZ3 35 S41 +28:59 +28:59 281
185 Intars Červinskis 2343 1:37:55 VZ3 119 V144 +41:00 +41:00 233
186 Jānis Strautiņš 2312 highfive.lv 1:37:57 VZ3 120 V145 +41:02 +41:02 232
187 Olga Radžabova 2048 Individuāli 1:38:11 SZ3 36 S42 +29:23 +29:23 280
188 Boriss Šadrins 2474 Ninzjaaa 1:38:15 VZ3 121 V146 +41:20 +41:20 232
189 Niklāvs Marauskis 2251 SK Katrīna 1:38:18 VZ2 20 V147 +41:23 +38:46 232
190 Raivis Cakuls 7057 Cakuli 1:38:18 VZ3 122 V148 +41:23 +41:23 232
191 Lita Marauska 2250 SK Katrīna 1:38:18 SZ3 37 S43 +29:30 +29:30 280
192 Jurijs Andrejevs 2409 1:38:34 VZ3 123 V149 +41:39 +41:39 231
193 Anželika Miezīte 2508 1:38:47 SZ3 38 S44 +29:59 +29:59 279
194 Līga Pastore-Kviese 7090 1:38:49 SZ3 40 S45 +30:01 +30:01 278
195 Laura Telle-Freimane 2479 1:38:49 SZ3 39 S46 +30:01 +30:01 278
196 Ieviņa Gaiziņa 2346 VSK Noskrien 1:38:51 SZ3 41 S47 +30:03 +30:03 278
197 Krista Kuzņecova 2410 Maratona klubs 1:38:52 SZ2 7 S48 +30:04 +21:46 278
198 Monta Ločmele 2142 VSK Noskrien 1:38:55 SZ3 42 S49 +30:07 +30:07 278
199 Raimonds Briņķis 2476 1:38:59 VZ3 124 V150 +42:04 +42:04 230
200 Dace Hartmane 7117 1:39:10 SZ3 43 S50 +30:22 +30:22 278
201 Signija Vītola 2427 Vichy 1:39:14 SZ3 44 S51 +30:26 +30:26 277
202 Maksims Soboļevs 7025 Smartlynx 1:39:18 VZ3 125 V151 +42:23 +42:23 229
203 Lauris Laumanis 2220 1:39:26 VZ3 126 V152 +42:31 +42:31 229
204 Raitis Liepa 2440 DNB banka 1:39:41 VZ3 127 V153 +42:46 +42:46 228
205 Ainārs Aizpurietis 2022 ABLV Bank 1:39:52 VZ3 128 V154 +42:57 +42:57 228
206 Tomass Reinis Tīss 2277 1:39:53 VZ2 21 V155 +42:58 +40:21 228
207 Elīza Veipāne 7035 1:40:03 SZ3 45 S52 +31:15 +31:15 275
208 Rolands Millers 2303 1:40:17 VZ3 129 V156 +43:22 +43:22 227
209 Ilze Ozola 2455 Ventspils 1:40:37 SZ3 46 S53 +31:49 +31:49 274
210 Jānis Guļevskis 7077 1:40:37 VZ3 130 V157 +43:42 +43:42 226
211 Linda Fedotova 2473 CHUBCHIK 1:40:48 SZ3 47 S54 +32:00 +32:00 273
212 Aigars Zumbergs 2430 Mailigen 1:40:57 VZ3 131 V158 +44:02 +44:02 226
213 Edīte Jansone 2223 1:41:00 SZ3 48 S55 +32:12 +32:12 272
214 Renārs Gailis 2335 1:41:03 VZ3 132 V159 +44:08 +44:08 225
215 Sandis Dorbe 2096 SK Ozolnieki 1:41:08 VZ3 133 V160 +44:13 +44:13 225
216 Edīte Komasa - Dorbe 2097 SK Ozolnieki 1:41:08 SZ3 49 S56 +32:20 +32:20 272
217 Daina Ruka 7089 1:41:13 SZ3 50 S57 +32:25 +32:25 272
218 Māris Dadzis 2263 SK Katrīna 1:41:25 VZ3 134 V161 +44:30 +44:30 224
219 Dita Freija 2331 1:41:28 SZ3 51 S58 +32:40 +32:40 271
220 Edijs Ramiņš 2325 1:41:43 VZ3 135 V162 +44:48 +44:48 224
221 Ilze Smilga 2326 1:41:43 SZ3 52 S59 +32:55 +32:55 271
222 Evija Kropa 2375 Swedbank 1:41:48 SZ3 53 S60 +33:00 +33:00 270
223 Edgars Priede 2188 1:41:53 VZ3 136 V163 +44:58 +44:58 223
224 Vilnis Vitkovskis 7079 1:41:53 VZ3 137 V164 +44:58 +44:58 223
225 Jānis Koklačs 7059 1:41:55 VZ3 138 V165 +45:00 +45:00 223
226 Normunds Aišpurs 2426 Aišpuri 1:42:09 VZ3 139 V166 +45:14 +45:14 223
227 Aivika Ulanova 7047 1:42:22 SZ3 54 S61 +33:34 +33:34 269
228 Ieva Raboviča 2287 1:42:27 SZ3 55 S62 +33:39 +33:39 269
229 Rihards Fuksis 2003 1:42:32 VZ3 140 V167 +45:37 +45:37 222
230 Liena Puise-Puiše 2218 1:42:37 SZ3 56 S63 +33:49 +33:49 268
231 Marta Grūbe 2413 1:42:48 SZ3 57 S64 +34:00 +34:00 268
232 Māris Sauka 2383 1:42:48 VZ3 141 V168 +45:53 +45:53 221
233 Dagmāra Matīsa 2546 1:42:52 SZ3 58 S65 +34:04 +34:04 268
234 Edgars Škutāns 2365 Uzdevumi.lv 1:42:58 VZ3 142 V169 +46:03 +46:03 221
235 Līga Kronberga 2467 Amserv Motors 1:43:01 SZ3 59 S66 +34:13 +34:13 267
236 Madara Ontužāne 2196 1:43:08 SZ3 60 S67 +34:20 +34:20 267
237 Gita Pavlova 2155 Ventspils reiss 1:43:16 SZ3 61 S68 +34:28 +34:28 266
238 Edmunds Garančs 2425 1:43:16 VZ3 143 V170 +46:21 +46:21 220
239 Lelde Strautiņa 2307 1:43:18 SZ2 8 S69 +34:30 +26:12 266
240 Jūlija Kubraka 2013 Engures sportam 1:43:20 SZ3 62 S70 +34:32 +34:32 266
241 Kristīne Zvejniece 7053 Saldus Boksa klubs 1:43:23 SZ2 9 S71 +34:35 +26:17 266
242 Roberts Sveicers 2291 LDz RSSLI 1:43:33 VZ3 144 V171 +46:38 +46:38 220
243 Mairita Bērziņa 2276 One4Event 1:43:33 SZ3 63 S72 +34:45 +34:45 266
244 Normunds Ermics 2290 LDz RSSLI 1:43:35 VZ3 145 V172 +46:40 +46:40 220
245 Denisa Preimane 2068 Swedbank 1:43:36 SZ3 64 S73 +34:48 +34:48 266
246 Liene Palkavniece 2305 Swedbank 1:43:44 SZ3 65 S74 +34:56 +34:56 265
247 Armands Šaraks 7114 1:43:44 VZ3 146 V173 +46:49 +46:49 219
248 Edgars Ārgals 2261 1:43:49 VZ2 22 V174 +46:54 +44:17 219
249 Agnese Ozoliņa 2540 1:43:51 SZ3 66 S75 +35:03 +35:03 265
250 Artūrs Sviridovs 2181 1:43:58 VZ3 147 V175 +47:03 +47:03 219
251 Ilze Goša 2137 Maratona klubs 1:44:00 SZ3 67 S76 +35:12 +35:12 265
252 Roberts Neilands 2006 BOLE mēbeles 1:44:01 VZ3 148 V176 +47:06 +47:06 219
253 Laura Veličko 2367 1:44:02 SZ3 68 S77 +35:14 +35:14 265
254 Valdis Sirsniņš 2106 1:44:04 VZ3 149 V177 +47:09 +47:09 219
255 Marija Vasiļjeva 2446 GC 1:44:07 SZ3 69 S78 +35:19 +35:19 264
256 Mikus Voss 2036 Līgas draugi, kas neskrien burkā 1:44:09 VZ3 150 V178 +47:14 +47:14 219
257 Agnese Kundziņa 2472 1:44:11 SZ3 70 S79 +35:23 +35:23 264
258 Staņislavs Šabaļins 2031 Exigen Services Latvia #optimized4running 1:44:31 VZ3 151 V179 +47:36 +47:36 218
259 Armands Marčinkus 2304 Gjensidige Baltic 1:44:33 VZ3 152 V180 +47:38 +47:38 218
260 Gatis Kronbergs 2466 Amserv Motors 1:44:37 VZ3 153 V181 +47:42 +47:42 218
261 Aleksis Orlovs 7107 1:44:40 VZ3 154 V182 +47:45 +47:45 218
262 Gatis Plots 2524 1:44:52 VZ3 155 V183 +47:57 +47:57 217
263 Inga Heidemane 2177 SK Katrīna 1:44:56 SZ3 71 S80 +36:08 +36:08 262
264 Mikus Salcēvičs 2010 1:44:59 VZ3 156 V184 +48:04 +48:04 217
265 Inga Nartiša 7119 1:45:00 SZ3 72 S81 +36:12 +36:12 262
266 Anete Kampare 2147 1:45:01 SZ3 73 S82 +36:13 +36:13 262
267 Linda Kurpniece 7010 Sporta klubs Ašais 1:45:06 SZ1 1 S83 +36:18 +00:00 262
268 Rihards Akimovs 2062 COK Silva 1:45:24 VZ3 157 V185 +48:29 +48:29 216
269 Ieva Rassa 7005 1:45:27 SZ3 74 S84 +36:39 +36:39 261
270 Juris Misters 2225 1:45:28 VZ3 158 V186 +48:33 +48:33 216
271 Adrians Švalkovskis 7113 1:46:03 VZ2 23 V187 +49:08 +46:31 215
272 Aigars Kājiņš 2025 AK 1:46:10 VZ3 159 V188 +49:15 +49:15 214
273 Kristiāna Lauberte 2332 1:46:13 SZ2 10 S85 +37:25 +29:07 259
274 Dairis Bodnieks 2519 1:46:15 VZ3 160 V189 +49:20 +49:20 214
275 Inese Midrijāne 2162 TOK TAKA 1:46:23 SZ3 75 S86 +37:35 +37:35 259
276 Egita Benefelde 2197 1:46:34 SZ3 76 S87 +37:46 +37:46 258
277 Andris Grafs 2302 1:46:38 VZ3 161 V190 +49:43 +49:43 214
278 Ansis EmĪls Zīvers 7034 1:46:50 VZ1 7 V191 +49:55 +23:37 213
279 Dace Tenberga 2345 Engures sportam 1:46:55 SZ3 77 S88 +38:07 +38:07 257
280 Kristīne Zara 2237 1:46:58 SZ3 78 S89 +38:10 +38:10 257
281 Kristīne Mergina 2209 1:47:11 SZ3 79 S90 +38:23 +38:23 257
282 Juris Kārkliņš 2174 1:47:12 VZ3 162 V192 +50:17 +50:17 212
283 Ilze Kārkliņa 2173 1:47:13 SZ3 80 S91 +38:25 +38:25 257
284 Laura Kazāka 2516 Ogres Sporta Centrs 1:47:13 SZ2 11 S92 +38:25 +30:07 257
285 Sandis Dzērve 2027 1:47:16 VZ3 163 V193 +50:21 +50:21 212
286 Jānis Spirģis 2232 Engures sportam 1:47:22 VZ3 164 V194 +50:27 +50:27 212
287 Laura Manuša 2424 1:47:24 SZ3 81 S93 +38:36 +38:36 256
288 Sandis Avans 2056 1:47:32 VZ3 166 V195 +50:37 +50:37 212
289 Kristaps Bērziņš 2534 Merida-Latvija 1:47:32 VZ3 165 V196 +50:37 +50:37 212
290 Oskars Vientiess 7112 1:47:44 VZ1 8 V197 +50:49 +24:31 211
291 Normunds Kronbergs 7100 1:47:55 VZ3 167 V198 +51:00 +51:00 211
292 Lāsma Rube 2190 1:48:06 SZ3 82 S94 +39:18 +39:18 255
293 Liene Mudrova 2200 PROGATE 1:48:10 SZ3 83 S95 +39:22 +39:22 254
294 Zane Lukstiņa 7127 1:48:11 SZ3 84 S96 +39:23 +39:23 254
295 Ina Graudiņa 2049 VSK Noskrien Vāveres 1:48:24 SZ3 85 S97 +39:36 +39:36 254
296 Laura Hofmane 2131 Siguldas izlase / VSK Noskrien 1:48:24 SZ3 86 S98 +39:36 +39:36 254
297 Kristīne Kampare 2148 1:48:29 SZ3 87 S99 +39:41 +39:41 254
298 Ilze Berga 2372 1:48:30 SZ3 88 S100 +39:42 +39:42 254
299 Mārtiņš Liekniņš 2354 1:48:31 VZ3 168 V199 +51:36 +51:36 210
300 Mārtiņš Bankovskis 2362 1:48:35 VZ3 169 V200 +51:40 +51:40 210
301 Nauris Kozjura 2270 1:48:50 VZ3 170 V201 +51:55 +51:55 209
302 Inga Lāce 2037 1:48:50 SZ3 89 S101 +40:02 +40:02 253
303 Normunds Davidčuks 2279 Stāmučnieki 1:49:04 VZ3 171 V202 +52:09 +52:09 209
304 Romans Cvetkovs 2192 1:49:06 VZ3 172 V203 +52:11 +52:11 209
305 Līva Poriete 2461 1:49:10 SZ2 12 S102 +40:22 +32:04 252
306 Guna Bierande-Bierena 2529 1:49:14 SZ3 90 S103 +40:26 +40:26 252
307 Edgars Blūms 2176 1:49:15 VZ3 173 V204 +52:20 +52:20 208
308 Jānis Pauliņš 2175 Vienotība 1:49:15 VZ3 174 V205 +52:20 +52:20 208
309 Una Vilgerte 2532 1:49:20 SZ3 91 S104 +40:32 +40:32 252
310 Oskars Žerbis 2531 1:49:20 VZ3 175 V206 +52:25 +52:25 208
311 Arlita Laine Dombrovska 7009 Sporta klubs Ašais 1:49:25 SZ2 13 S105 +40:37 +32:19 252
312 Kaspars Rancāns 2488 1:49:25 VZ3 176 V207 +52:30 +52:30 208
313 Lelde Vēbere 2152 1:49:27 SZ3 92 S106 +40:39 +40:39 251
314 Mārtiņš Švānbergs 7042 1:49:33 VZ3 177 V208 +52:38 +52:38 208
315 Aivars Puķītis 2568 Ēvele 1:49:36 VZ3 178 V209 +52:41 +52:41 208
316 Madara Zemarāja 7132 1:49:37 SZ3 93 S107 +40:49 +40:49 251
317 Dāvis Pankoks 2099 FK Kurši 1:49:47 VZ1 9 V210 +52:52 +26:34 207
318 Uldis Menģelis 2468 1:49:49 VZ3 179 V211 +52:54 +52:54 207
319 Saiva Rodiņa 2537 Talsu airētāji 1:50:07 SZ3 95 S108 +41:19 +41:19 250
320 Baiba Lorence 2444 Talsu airētāji 1:50:07 SZ3 94 S109 +41:19 +41:19 250
321 Madara Ozola 2194 Saldus Boksa Klubs 1:50:18 SZ3 96 S110 +41:30 +41:30 250
322 Ieva Taranda 2244 1:50:21 SZ3 97 S111 +41:33 +41:33 249
323 Mikus Semeneņa 2120 Engures vidusskola / Engures sportam 1:50:27 VZ1 10 V212 +53:32 +27:14 206
324 Ināra Rube 2164 1:50:49 SZ3 98 S112 +42:01 +42:01 248
325 Anita Dīce 2438 1:51:07 SZ3 99 S113 +42:19 +42:19 248
326 Agnese Kalniņa 7055 Siguldas izlase / VSK Noskrien 1:51:16 SZ3 102 S114 +42:28 +42:28 247
327 Guntis Doļģis 2377 Pūči 1:51:16 VZ3 180 V213 +54:21 +54:21 205
328 Aija Bartuševica 2042 Āpsis 1:51:16 SZ3 100 S115 +42:28 +42:28 247
329 Daiga Oļševska 2002 1:51:16 SZ3 101 S116 +42:28 +42:28 247
330 Ivars Liepiņš 7028 Lustes 1:51:20 VZ3 181 V214 +54:25 +54:25 204
331 Antra Spundiņa 2447 VSK Noskrien 1:51:25 SZ3 103 S117 +42:37 +42:37 247
332 Lauma Muceniece 2224 1:51:45 SZ3 104 S118 +42:57 +42:57 246
333 Linda Loce 2069 Lynxdojo 1:51:46 SZ3 105 S119 +42:58 +42:58 246
334 Gerds Sīmanis 2294 RedFrog 1:51:47 VZ3 182 V215 +54:52 +54:52 204
335 Ilze Rēdere 2316 SK TĒRAUDS 1:51:49 SZ3 106 S120 +43:01 +43:01 246
336 Elīna Dūče 2239 1:51:58 SZ3 108 S121 +43:10 +43:10 246
337 Kristīne Krūmiņa 7046 Miķeļa alus 1:51:58 SZ3 107 S122 +43:10 +43:10 246
338 Toms Ķikusts 2371 Kas ir, Tas skrien 1:52:05 VZ3 183 V216 +55:10 +55:10 203
339 Kārlis Gustavs Šnepste 2514 Šnepstes 1:52:07 VZ2 24 V217 +55:12 +52:35 203
340 Marcis Drulle 2347 1:52:09 VZ3 184 V218 +55:14 +55:14 203
341 Sabīne Prikule 2411 Pingvīni 1:52:10 SZ3 109 S123 +43:22 +43:22 245
342 Līva Trektere 7133 1:52:10 SZ2 14 S124 +43:22 +35:04 245
343 Demija Tijāre 7027 1:52:11 SZ2 15 S125 +43:23 +35:05 245
344 Valērija Fedotova 2072 1:52:13 SZ3 110 S126 +43:25 +43:25 245
345 Marta Tamane 7060 1:52:19 SZ2 16 S127 +43:31 +35:13 245
346 Jānis Seglickis 2412 Pingvīni 1:52:19 VZ3 185 V219 +55:24 +55:24 203
347 Toms Straume 2168 Dzilnuciems 1:52:21 VZ2 25 V220 +55:26 +52:49 203
348 Ernests Davidčuks 2280 Stāmučnieki 1:52:22 VZ1 11 V221 +55:27 +29:09 203
349 Rinalds Rūsis 2185 DNB banka 1:52:22 VZ3 186 V222 +55:27 +55:27 203
350 Liene Freiberga 2231 1:52:24 SZ3 111 S128 +43:36 +43:36 245
351 Jānis Bisenieks 2530 1:52:24 VZ3 187 V223 +55:29 +55:29 203
352 Ilze Zēberga 2554 MARATONA KLUBS 1:52:25 SZ3 112 S129 +43:37 +43:37 245
353 Dace Strazdiņa 2285 SK Katrīna 1:52:33 SZ3 113 S130 +43:45 +43:45 245
354 Lauma Uzija 2098 Agnese un Lauma 1:52:52 SZ3 114 S131 +44:04 +44:04 244
355 Laila Rozīte 2420 1:53:00 SZ3 115 S132 +44:12 +44:12 244
356 Valters Hartpengs 2204 Engures Sportam 1:53:02 VZ1 12 V224 +56:07 +29:49 201
357 Dzintars Breške 2227 1:53:09 VZ3 188 V225 +56:14 +56:14 201
358 Kristaps Kalvāns 2369 1:53:11 VZ3 189 V226 +56:16 +56:16 201
359 Ilgvars Bebrišs 7033 SK Katrīna 1:53:18 VZ3 190 V227 +56:23 +56:23 201
360 Zigmārs Ezerietis 7038 1:53:28 VZ3 191 V228 +56:33 +56:33 201
361 Jana Bērziņa 2215 1:53:36 SZ3 116 S133 +44:48 +44:48 242
362 Kristiāna Aksenoka 2451 1:53:39 SZ2 17 S134 +44:51 +36:33 242
363 Linda Līce 2091 SK Sigulda 1:53:42 SZ3 117 S135 +44:54 +44:54 242
364 Normunds Kalniņš 2095 SK Sigulda 1:53:43 VZ3 192 V229 +56:48 +56:48 200
365 Santa Galviņa 2483 Lattelecom 1:53:47 SZ3 118 S136 +44:59 +44:59 242
366 Ieva Leone 2130 DNB banka 1:53:49 SZ3 119 S137 +45:01 +45:01 242
367 Armands Lucijanovs 7021 1:53:49 VZ3 193 V230 +56:54 +56:54 200
368 Tim Nielsen 2228 1:53:53 VZ3 194 V231 +56:58 +56:58 200
369 Ilze Tālmane 7088 Maratona klubs 1:53:58 SZ3 120 S138 +45:10 +45:10 241
370 Laura Skrastiņa 2186 1:53:59 SZ3 121 S139 +45:11 +45:11 241
371 Janeta Turka 2158 Taka 1:54:00 SZ3 122 S140 +45:12 +45:12 241
372 Sandra Lūse 2193 1:54:06 SZ3 123 S141 +45:18 +45:18 241
373 Annija Anna Zaļaiskalna 2066 SSE RIGA 1:54:08 SZ2 18 S142 +45:20 +37:02 241
374 Martins Lucaus 2078 Royal Canin 1:54:11 VZ3 195 V232 +57:16 +57:16 199
375 Johanna Wimmer 7061 LidoLeti.lv 1:54:19 SZ2 19 S143 +45:31 +37:13 241
376 Artūrs Zaķis 2525 1:54:19 VZ3 196 V233 +57:24 +57:24 199
377 Ilze Zīle 7078 1:54:19 SZ3 124 S144 +45:31 +45:31 241
378 Sanita Bērziņa 2449 Swedbank 1:54:29 SZ3 125 S145 +45:41 +45:41 240
379 Maira Zērne 2504 Saldus OK 1:54:34 SZ3 126 S146 +45:46 +45:46 240
380 Dāvis Sosārs 2245 Neiro-radiologi/VSK noskrien 1:54:37 VZ3 197 V234 +57:42 +57:42 199
381 Gunita Butāne 2310 1:54:41 SZ3 127 S147 +45:53 +45:53 240
382 Agris Meilerts 2028 Latvijas Finieris Mežs 1:54:46 VZ3 198 V235 +57:51 +57:51 198
383 Dāvis Bakanausks 7068 AM FOREST 1:55:01 VZ2 26 V236 +58:06 +55:29 198
384 Didzis Dobelis 2462 1:55:01 VZ3 199 V237 +58:06 +58:06 198
385 Līva Kleinberga 2314 Sporta klubs Katrīna 1:55:05 SZ3 128 S148 +46:17 +46:17 239
386 Jurijs Šagunovs 2315 Sporta klubs Katrīna 1:55:06 VZ3 200 V238 +58:11 +58:11 198
387 Rēzija Vēvere 2150 SK Katrīna 1:55:10 SZ2 20 S149 +46:22 +38:04 239
388 Dainis Mēters 2539 1:55:14 VZ3 201 V239 +58:19 +58:19 198
389 Ērika Urtāne 2512 VANAGI 1:55:30 SZ3 129 S150 +46:42 +46:42 238
390 Guna Martinsone 2542 Vikingi 1:55:31 SZ3 130 S151 +46:43 +46:43 238
391 Jānis Uzulēns 2543 Vikingi 1:55:31 VZ3 202 V240 +58:36 +58:36 197
392 Dace Ancāne 2403 1:55:32 SZ3 131 S152 +46:44 +46:44 238
393 Ritvars Klapars 2043 1:55:50 VZ3 203 V241 +58:55 +58:55 197
394 Elizabete Lukašova 7126 1:55:52 SZ1 2 S153 +47:04 +10:46 238
395 Māris Zudrags 7071 1:55:57 VZ3 204 V242 +59:02 +59:02 196
396 Jānis Večens 2288 1:55:58 VZ3 205 V243 +59:03 +59:03 196
397 Krists Legzdiņš 7015 1:56:02 VZ3 206 V244 +59:07 +59:07 196
398 Lelde Spriņģe 2034 1:56:03 SZ3 132 S154 +47:15 +47:15 237
399 Reinis Rocēns 2460 1:56:04 VZ2 27 V245 +59:09 +56:32 196
400 Zuzanna Tīrmane 7040 1:56:08 SZ3 133 S155 +47:20 +47:20 237
401 Terēze Šumskiha 2247 1:56:08 SZ3 134 S156 +47:20 +47:20 237
402 Olga Medjuto 7065 1:56:11 SZ3 135 S157 +47:23 +47:23 237
403 Rihards Murāns 2480 1:56:12 VZ2 28 V246 +59:17 +56:40 196
404 Dace Verpakovska 2292 SK Katrīna 1:56:12 SZ1 3 S158 +47:24 +11:06 237
405 Aļona Arnicāne 2486 PaBaso.lv - VSK Noskrien 1:56:15 SZ3 136 S159 +47:27 +47:27 237
406 Aļona Dobele 2246 1:56:26 SZ3 137 S160 +47:38 +47:38 236
407 Sintija Linde 2214 SK Katrīna 1:56:33 SZ3 138 S161 +47:45 +47:45 236
408 Kristina if Hansen 2230 Maersk Running 1:57:13 SZ3 139 S162 +48:25 +48:25 235
409 Gints Buraks 2103 1:57:14 VZ3 207 V247 +1:00:19 +1:00:19 194
410 Līva Šteinberga 2050 Galeo Consulting 1:57:21 SZ3 140 S163 +48:33 +48:33 235
411 Arvīds Barānovs 2386 Aunēni 1:57:40 VZ3 208 V248 +1:00:45 +1:00:45 193
412 Kristine Kinda 7064 VSK Noskrien 1:57:50 SZ3 141 S164 +49:02 +49:02 234
413 Jolanta Olte 2257 1:57:57 SZ3 142 S165 +49:09 +49:09 233
414 Santa Žukovska 7022 1:58:00 SZ3 143 S166 +49:12 +49:12 233
415 Sintija Melne 2380 Mailigen 1:58:00 SZ3 144 S167 +49:12 +49:12 233
416 Liene Barone 2216 1:58:24 SZ3 145 S168 +49:36 +49:36 232
417 Konstantins Kvasovs 7076 1:58:33 VZ3 209 V249 +1:01:38 +1:01:38 192
418 Dita Reihenova 2443 DNB banka 1:58:44 SZ3 146 S169 +49:56 +49:56 232
419 Liene Katarina 7106 1:58:45 SZ3 147 S170 +49:57 +49:57 232
420 Voldemārs Kalve 7084 1:58:48 VZ3 210 V250 +1:01:53 +1:01:53 192
421 Līga Hartpenga 2009 1:59:02 SZ3 148 S171 +50:14 +50:14 231
422 Jelena Prants 2101 Võru Suusaklubi 1:59:15 SZ3 149 S172 +50:27 +50:27 231
423 Sniga Promberga 2259 Crossfit Rīdzene 1:59:16 SZ3 150 S173 +50:28 +50:28 231
424 Vineta Lorenca 7007 1:59:17 SZ3 151 S174 +50:29 +50:29 231
425 Līga Rube 2191 1:59:38 SZ3 152 S175 +50:50 +50:50 230
426 Signe Millere 2128 Dabas aizsardzības pārvalde 1:59:57 SZ3 153 S176 +51:09 +51:09 229
427 Dana Behmane 2450 2:00:11 SZ3 154 S177 +51:23 +51:23 229
428 Inese Nudiena 2289 2:00:12 SZ3 155 S178 +51:24 +51:24 229
429 Aija Višņevska 2038 2:00:17 SZ2 21 S179 +51:29 +43:11 229
430 Katrīna Baško 2477 2:00:21 SZ1 4 S180 +51:33 +15:15 229
431 Inese Bērziņa 2407 2:00:23 SZ3 156 S181 +51:35 +51:35 229
432 Anna Abersone 2415 2:00:34 SZ2 22 S182 +51:46 +43:28 228
433 Inta Abersone 2416 2:00:35 SZ3 157 S183 +51:47 +51:47 228
434 Līga Krūziņa 2047 2:00:42 SZ3 158 S184 +51:54 +51:54 228
435 Kristīne Gornava 2090 SK Sigulda 2:00:44 SZ3 159 S185 +51:56 +51:56 228
436 Edgars Vanters 2055 VSK Noskrien Rieksti 2:00:51 VZ3 211 V251 +1:03:56 +1:03:56 188
437 Kristīne Skudra 2571 2:00:52 SZ3 160 S186 +52:04 +52:04 228
438 Krišjānis Stepiņš 2556 Purva Kurmji 2:01:20 VZ3 212 V252 +1:04:25 +1:04:25 188
439 Alvis Tribockis 7128 2:01:22 VZ3 213 V253 +1:04:27 +1:04:27 188
440 Niks Kristaps Šmits 2119 Engures vidusskola / Engures sportam 2:01:23 VZ1 13 V254 +1:04:28 +38:10 188
441 Emīls Tērauds 2434 lidolēti.lv/Engures sportam 2:01:28 VZ1 14 V255 +1:04:33 +38:15 187
442 Emīls Gūtmanis 2134 Engures sportam 2:01:28 VZ2 29 V256 +1:04:33 +1:01:56 187
443 Krišs Liepiņš 2109 Engures sportam 2:01:36 VZ1 15 V257 +1:04:41 +38:23 187
444 Rūta Šneidere 2238 2:01:37 SZ3 161 S187 +52:49 +52:49 226
445 Andis Tiļčiks 2351 2:02:00 VZ3 214 V258 +1:05:05 +1:05:05 187
446 Reinis Baško 2478 2:02:01 VZ3 215 V259 +1:05:06 +1:05:06 187
447 Raitis Davidčuks 2278 Stāmučnieki 2:02:13 VZ2 30 V260 +1:05:18 +1:02:41 186
448 Austra Dobrovoļska 2133 2:02:18 SZ3 162 S188 +53:30 +53:30 225
449 Nataļja Gavrilova 2281 2:02:19 SZ3 163 S189 +53:31 +53:31 225
450 Juris Lipsnis 2558 Kurzemnieks 2:02:20 VZ3 216 V261 +1:05:25 +1:05:25 186
451 Leons Peļņa 7020 2:02:25 VZ3 217 V262 +1:05:30 +1:05:30 186
452 Inese Narica 2198 2:02:25 SZ3 164 S190 +53:37 +53:37 225
453 Mārtiņš Šteinerts 7013 Lynxdojo 2:02:27 VZ2 31 V263 +1:05:32 +1:02:55 186
454 Anda Lūciņa 2497 Profesionālis 2:02:35 SZ3 165 S191 +53:47 +53:47 225
455 Aivars Ābols 2340 Engures sportam/Tukums 2:02:39 VZ3 218 V264 +1:05:44 +1:05:44 186
456 Gints Fjodorovs 2507 Engures sportam / Tukums 2:02:48 VZ3 219 V265 +1:05:53 +1:05:53 185
457 Natālija Joničenko 2493 Stendenieki 2:02:58 SZ3 166 S192 +54:10 +54:10 224
458 Sandra Segliņa 2026 2:03:06 SZ3 167 S193 +54:18 +54:18 224
459 Aija Spridzāne 7095 VSK Noskrien 2:03:06 SZ3 168 S194 +54:18 +54:18 224
460 Inga Novika 2024 VSK Noskrien 2:03:11 SZ3 169 S195 +54:23 +54:23 223
461 Sandra Abersone 2267 2:03:33 SZ3 170 S196 +54:45 +54:45 223
462 Raimonds Sīmanis 7051 Raysimx 2:03:36 VZ3 220 V266 +1:06:41 +1:06:41 184
463 Linda Grīnberga 2282 2:03:37 SZ3 171 S197 +54:49 +54:49 223
464 Antra Kanušniece 2465 2:03:53 SZ2 23 S198 +55:05 +46:47 222
465 Inga Vaļska 2159 TRXCēsis 2:04:00 SZ3 172 S199 +55:12 +55:12 222
466 Ieva Vaļska 2160 TRXCēsis 2:04:04 SZ1 5 S200 +55:16 +18:58 222
467 Viktorija Silicka 7024 Smartlynx 2:04:22 SZ3 173 S201 +55:34 +55:34 221
468 Linda Lapa 7111 2:04:24 SZ3 175 S202 +55:36 +55:36 221
469 Inese Rūsa 2080 Honda Training Crew 2:04:24 SZ3 174 S203 +55:36 +55:36 221
470 Dace Skrastiņa 2349 2:04:37 SZ3 176 S204 +55:49 +55:49 221
471 Klāvs Klapars 2169 2:04:54 VZ1 16 V267 +1:07:59 +41:41 182
472 Sanita Puriņa 2562 2:04:55 SZ3 177 S205 +56:07 +56:07 220
473 Kristaps Aksenoks 7000 2:04:55 VZ1 17 V268 +1:08:00 +41:42 182
474 Andis Puriņš 2491 2:04:56 VZ3 221 V269 +1:08:01 +1:08:01 182
475 Katrīna Kūkuma 2054 Lidoleti.lv 2:04:57 SZ3 178 S206 +56:09 +56:09 220
476 Mārtiņš Lorencs 2121 Engures vidusskola / Engures sportam 2:05:16 VZ2 32 V270 +1:08:21 +1:05:44 182
477 Maija Tērmane 7125 Virsotne 2:05:22 SZ3 179 S207 +56:34 +56:34 220
478 Olga Kvasņina 2321 Maratona klubs Ventspils 2:05:34 SZ3 180 S208 +56:46 +56:46 219
479 Iveta Siņicina 7003 2:05:53 SZ3 182 S209 +57:05 +57:05 219
480 Sanita Sināte 7014 2:05:53 SZ3 181 S210 +57:05 +57:05 219
481 Zane Karpenko 2041 VSK Noskrien 2:06:19 SZ3 183 S211 +57:31 +57:31 218
482 Ieva Ozoliņa 2145 2:06:25 SZ2 24 S212 +57:37 +49:19 218
483 Jānis Puriņš 2126 Engures vidusskola / Engures sportam 2:06:33 VZ1 18 V271 +1:09:38 +43:20 180
484 Anna Zara 2125 Engures vidusskola / Engures sportam 2:06:34 SZ2 25 S213 +57:46 +49:28 217
485 Silvestrs Kluburs 2320 2:06:34 VZ3 222 V272 +1:09:39 +1:09:39 180
486 Evelīna Pudzēna 2359 2:06:35 SZ2 26 S214 +57:47 +49:29 217
487 Sandra Lūse 7001 2:06:38 SZ3 184 S215 +57:50 +57:50 217
488 Olga Mikulova 2039 VSK Noskrien 2:06:47 SZ3 185 S216 +57:59 +57:59 217
489 Agate Zīverte 7108 Paula Stradiņa KUS 2:06:50 SZ3 186 S217 +58:02 +58:02 217
490 Laila Ceika 2045 2:06:59 SZ3 187 S218 +58:11 +58:11 217
491 Reinis Konošonoks 2356 Engures sportam / Tukums 2:07:33 VZ2 33 V273 +1:10:38 +1:08:01 178
492 Eva Matīsa 2061 Ātrās ļipas/VSK 2:07:56 SZ3 188 S219 +59:08 +59:08 215
493 Ivonna Balode 2284 2:07:57 SZ3 189 S220 +59:09 +59:09 215
494 Jānis Sīlis 2535 VSK Noskrien / Energo optimus 2:08:46 VZ3 223 V274 +1:11:51 +1:11:51 177
495 Mārīte Kokoreviča 2008 2:08:49 SZ3 190 S221 +1:00:01 +1:00:01 214
496 Diāna Ceika 2151 2:08:51 SZ3 191 S222 +1:00:03 +1:00:03 214
497 Liene Beihmane-Veitmane 2417 Nūjo ar vēju 2:09:28 SZ3 192 S223 +1:00:40 +1:00:40 213
498 Agris Puriņš 7115 2:09:29 VZ2 34 V275 +1:12:34 +1:09:57 176
499 Kristīne Kuka 2007 AD FITNESS Lēdmane 2:09:29 SZ3 193 S224 +1:00:41 +1:00:41 213
500 Ieva Ābele 2165 2:09:39 SZ3 194 S225 +1:00:51 +1:00:51 212
501 Raiva Māla 2226 2:09:39 SZ3 195 S226 +1:00:51 +1:00:51 212
502 Zita Bindare - Barānova 2296 Aunēni 2:10:15 SZ3 196 S227 +1:01:27 +1:01:27 211
503 Ivars Vācers 2520 2:10:17 VZ3 224 V276 +1:13:22 +1:13:22 175
504 Ilze Vācere 2521 2:10:17 SZ3 197 S228 +1:01:29 +1:01:29 211
505 Agate Kalcenaua 2470 mazliet paskries 2:10:27 SZ2 27 S229 +1:01:39 +53:21 211
506 Marta Dubiniauska 2522 Engures sportam / Tukums 2:10:27 SZ2 28 S230 +1:01:39 +53:21 211
507 Katrīna Levāne 2363 Engures Sportam 2:10:28 SZ2 29 S231 +1:01:40 +53:22 211
508 Ilze Komasa 2044 Freelanceri 2:11:01 SZ3 198 S232 +1:02:13 +1:02:13 210
509 Fanija Šitca 2089 SK Sigulda 2:11:17 SZ3 199 S233 +1:02:29 +1:02:29 210
510 Anastasija Ogņeva 2113 Lynxdojo 2:11:27 SZ1 6 S234 +1:02:39 +26:21 209
511 Kārlis Jēkabs Īvāns 2482 Lattelecom 2:11:32 VZ2 35 V277 +1:14:37 +1:12:00 173
512 Ernests Šteinerts 7012 Lynxdojo 2:11:38 VZ1 19 V278 +1:14:43 +48:25 173
513 Mārtiņš Aļeksejevs 2526 2:11:52 VZ3 225 V279 +1:14:57 +1:14:57 173
514 Gunta Šlosberga 2286 2:12:05 SZ3 200 S235 +1:03:17 +1:03:17 208
515 Kārlis Ābols 2143 2:12:09 VZ2 36 V280 +1:15:14 +1:12:37 172
516 Ieva Poga 2436 Ražots Latvijā 2:12:09 SZ3 201 S236 +1:03:21 +1:03:21 208
517 Anita Liepiņa 2046 2:12:15 SZ3 202 S237 +1:03:27 +1:03:27 208
518 Anete Zariņa 2265 Blāzma 2:12:18 SZ3 203 S238 +1:03:30 +1:03:30 208
519 Santa Blūma 2172 2:12:22 SZ3 204 S239 +1:03:34 +1:03:34 208
520 Marite Elbere 2229 Maersk Running 2:12:32 SZ3 205 S240 +1:03:44 +1:03:44 208
521 Paula Fjodorova 2506 Engures sportam / Tukums 2:12:44 SZ2 30 S241 +1:03:56 +55:38 207
522 Līvija Muša 2051 Jūrmala 2:12:46 SZ3 206 S242 +1:03:58 +1:03:58 207
523 Anda Konošonoka 2355 Engures sportam / Sanderu klans 2:12:50 SZ3 207 S243 +1:04:02 +1:04:02 207
524 Tomas Zalandauskas 2211 Puikis 2:13:25 VZ3 226 V281 +1:16:30 +1:16:30 171
525 Kalvis Kulbars 2395 SK Katrīna 2:13:50 VZ3 227 V282 +1:16:55 +1:16:55 170
526 Linda Daukste 2394 SK Katrīna 2:13:51 SZ3 208 S244 +1:05:03 +1:05:03 206
527 Kristaps Stepiņš 2248 Elkor Sport 2:14:12 VZ3 228 V283 +1:17:17 +1:17:17 170
528 Dina Ķuze 7098 sk Dzērvenīte 2:14:19 SZ3 209 S245 +1:05:31 +1:05:31 205
529 Evija Grāvīte 2342 2:15:25 SZ2 31 S246 +1:06:37 +58:19 203
530 Ilvars Ruņģis 7019 2:15:36 VZ3 229 V284 +1:18:41 +1:18:41 168
531 Zane Šadrina 2475 Ninzjaaa 2:15:41 SZ3 210 S247 +1:06:53 +1:06:53 203
532 Krišjānis Eikens 2330 2:15:41 VZ2 37 V285 +1:18:46 +1:16:09 168
533 Uldis Dīcis 2317 Gausā Jūdze 2:15:46 VZ3 230 V286 +1:18:51 +1:18:51 168
534 Ruta Dīce 2318 Gausā Jūdze 2:15:46 SZ3 211 S248 +1:06:58 +1:06:58 203
535 Laima Blankenberga 2297 Saulkrasti 2:15:48 SZ3 212 S249 +1:07:00 +1:07:00 203
536 Evita Zondaka 2563 2:15:48 SZ2 32 S250 +1:07:00 +58:42 203
537 Lolita Cīrule 2550 Daiļrade koks 2:15:56 SZ3 213 S251 +1:07:08 +1:07:08 202
538 Solvita Zeipiņa 7122 2:16:51 SZ3 214 S252 +1:08:03 +1:08:03 201
539 Gunta Reinicāne 2213 2:17:16 SZ3 215 S253 +1:08:28 +1:08:28 200
540 Agnese Irbīte 2138 VSK Noskrien 2:17:46 SZ3 216 S254 +1:08:58 +1:08:58 200
541 Estere Justīne Vilka 2445 2:17:54 SZ2 33 S255 +1:09:06 +1:00:48 200
542 Sanita Birzniece 2518 2:18:01 SZ3 217 S256 +1:09:13 +1:09:13 199
543 Inese Bāriņa 2552 2:18:39 SZ3 218 S257 +1:09:51 +1:09:51 198
544 Alejandro Melgar Sandoval 7093 2:18:42 VZ3 231 V287 +1:21:47 +1:21:47 164
545 Elīna Lunte 2035 2:19:05 SZ2 34 S258 +1:10:17 +1:01:59 198
546 Māris Tjarve 2551 Clean R 2:19:20 VZ3 232 V288 +1:22:25 +1:22:25 163
547 Daiga Visocka 2547 Clean R 2:19:36 SZ3 219 S259 +1:10:48 +1:10:48 197
548 Lauris Nikāzis 2208 SK. Katrīna 2:20:06 VZ3 233 V289 +1:23:11 +1:23:11 163
549 Sarmīte Opmane 2207 SK. Katrīna 2:20:06 SZ3 220 S260 +1:11:18 +1:11:18 196
550 Linda Liepiņa 2087 Swedbank 2:20:09 SZ3 221 S261 +1:11:21 +1:11:21 196
551 Gatis Ozoliņš 2463 2:20:23 VZ3 234 V290 +1:23:28 +1:23:28 162
552 Ronalds Lūkins 2389 Meža sports 2:20:41 VZ1 20 V291 +1:23:46 +57:28 162
553 Vita Rudzīte 2201 Meža sports 2:20:54 SZ3 223 S262 +1:12:06 +1:12:06 195
554 Ilze Lūkina 2388 Meža sports 2:20:54 SZ3 222 S263 +1:12:06 +1:12:06 195
555 Anita Bāriņa 2553 2:21:02 SZ3 224 S264 +1:12:14 +1:12:14 195
556 Elīza Muzika 2329 2:21:38 SZ1 7 S265 +1:12:50 +36:32 194
557 Guna Kaļķe 2496 2:21:39 SZ3 225 S266 +1:12:51 +1:12:51 194
558 Līga Aistere 2404 Sporta klubs "Katrīna" 2:26:04 SZ3 226 S267 +1:17:16 +1:17:16 188
559 Iveta Krieva 2052 :) 2:26:41 SZ3 227 S268 +1:17:53 +1:17:53 188
560 Lauma Beikmane 2435 2:27:30 SZ2 35 S269 +1:18:42 +1:10:24 187
561 Normunds Šibeiks 2327 Nūjo priekam 2:28:12 VZ3 235 V292 +1:31:17 +1:31:17 154
562 Maija Stirna 2385 2:28:29 SZ3 229 S270 +1:19:41 +1:19:41 185
563 Laura Lucaua 2431 2:28:29 SZ3 228 S271 +1:19:41 +1:19:41 185
564 Agita Kalniņa 2094 SK Sigulda 2:29:17 SZ3 230 S272 +1:20:29 +1:20:29 184
565 Mudra Tormi 7102 Nūjo ar nūju 2:29:17 SZ3 231 S273 +1:20:29 +1:20:29 184
566 Alvaro Rivera 7131 2:29:28 VZ3 236 V293 +1:32:33 +1:32:33 152
567 Inga Ābola 2339 Engures sportam/Tukums 2:29:57 SZ3 232 S274 +1:21:09 +1:21:09 184
568 Iveta Rozenfelde 2469 Pīlēm grūti 2:30:24 SZ3 233 S275 +1:21:36 +1:21:36 183
569 Kristaps Zaļkalns 2490 Engures sportam / Milzkalne 2:32:03 VZ3 237 V294 +1:35:08 +1:35:08 150
570 Elīna Borovkova 2489 Engures sportam / Milzkalne 2:32:03 SZ3 234 S276 +1:23:15 +1:23:15 181
571 Dace Kārkliņa 2511 GrST Team 2:33:17 SZ3 235 S277 +1:24:29 +1:24:29 180
572 Inese Slūka 2566 Kuldīgas dome 2:34:10 SZ3 236 S278 +1:25:22 +1:25:22 179
573 Marta Dieviņa 2458 2:35:05 SZ2 36 S279 +1:26:17 +1:17:59 177
574 Ilze Lukstiņa 2065 Segliņa Sporta Skola 2:35:42 SZ3 237 S280 +1:26:54 +1:26:54 177
575 Inese Zepa 2081 Ašās kājas ZID 2:35:48 SZ3 238 S281 +1:27:00 +1:27:00 177
576 Dāniels Ziemelis 2083 Ašās kājas ZID 2:35:48 VZ1 21 V295 +1:38:53 +1:12:35 146
577 Laila Malzubre 7085 Zubru Trieciens 2:35:49 SZ3 239 S282 +1:27:01 +1:27:01 177
578 Diāna Bērziņa 7086 2:37:09 SZ3 240 S283 +1:28:21 +1:28:21 175
579 Dana Timma 2527 2:37:09 SZ3 241 S284 +1:28:21 +1:28:21 175
580 Inga Bērziņa 2565 Kuldīgas dome 2:37:18 SZ3 242 S285 +1:28:30 +1:28:30 175
581 Terēza Strauta 2564 Kuldīgas dome 2:37:18 SZ3 243 S286 +1:28:30 +1:28:30 175
582 Maira Deķere 2513 Nūjo ar vēju 2:38:13 SZ3 245 S287 +1:29:25 +1:29:25 174
583 Edīte Jirgensone 7026 2:38:13 SZ3 244 S288 +1:29:25 +1:29:25 174
584 Māra Dīriņa 2384 Nūjo priekam 2:39:08 SZ3 246 S289 +1:30:20 +1:30:20 173
585 Irēna Šibeika 2328 Nūjo priekam 2:40:10 SZ3 247 S290 +1:31:22 +1:31:22 172
586 Silvija Sīle 2536 Energo optimus 2:41:52 SZ3 248 S291 +1:33:04 +1:33:04 170
587 Iveta Verdens 2295 Saldus gaļas kombināts 2:42:05 SZ3 249 S292 +1:33:17 +1:33:17 170
588 Sindija Skangale 2376 Swedbank 2:44:13 SZ3 250 S293 +1:35:25 +1:35:25 168
589 Inese Zariņa 7081 2:49:22 SZ3 251 S294 +1:40:34 +1:40:34 162
590 Ilva Māgure-Levāne 2454 Engures Sportam / Tukums 3:02:32 SZ3 252 S295 +1:53:44 +1:53:44 151
591 Andris Kalve 7109 3:05:11 VZ3 238 V296 +2:08:16 +2:08:16 123
592 Sandra Legzdiņa 2021 VSK Noskrien 3:38:25 SZ3 253 S296 +2:29:37 +2:29:37 126
593 Sabīne Goldberga 2144 3:43:14 SZ2 37 S297 +2:34:26 +2:26:08 123
594 Gints Grēviņš 2370 DNF
595 Reinis Melbergs 7058 Cēsis ECO trail DNF
596 Gints Krastiņš 2029 Exigen Services Latvia #optimized4running DNF
597 Markuss Gaļinovskis 2498 RUN 4 SUN DNF
598 Jēkabs Zudrags 7070 DNF
599 Francis Neilands 7029 DNF
600 Ines Prants 2102 Võru Suusaklubi DNF
601 Līga Briža 2182 DNB banka DNF
602 Zane Dille 2067 DNF
603 Emīls Zērnis 2503 Saldus OK DNF
604 Toms Zumbergs 2429 Mailigen DNF
605 Matīss Zumbergs 2428 Mailigen DNF
606 Ernests Fuksis 2217 DNF