VĀVERE distanci godam veica
Nr. Dalībnieks Klubs Grupa
3001 Signis Vāvere VSK Noskrien V1
3002 Aldis Rocēns Stirnubuks.lv / Skābekļa fabrika V1
3003 Laila Roģe S1
3005 Laura Paulovska S1
3006 Ilze Metere Exigen Services Latvia #optimized4running S1
3007 Vita Razgale Exigen Services Latvia #optimized4running S1
3008 Anita Januša SELLA AM S1
3010 Arturs Cēsnieks Exigen Services Latvia #optimized4running V1
3012 Spodris Maļinausks V1
3014 Saila Jansone SK Katrīna S1
3017 Rūdolfs Rocēns Tikai skrienu V1
3018 Paula Luīze Rocēna Tikai skrienu S1
3019 Ieva Lācenberga Rocēna Tikai skrienu S1
3020 Donats Urtāns VANAGI V1
3021 Guna Aire S1
3022 Olivers Āboltiņš Lynxdojo V1
3023 Eduards Gauris Lynxdojo V1
3024 Gustavs Daniels Ozols Lynxdojo V1
3025 Alberts Druska Lynxdojo V1
3026 Gustavs Druska Lynxdojo V1
3027 Gabriēls Bandēns Lynxdojo V1
3028 Oskars Isakovs Lynxdojo V1
3029 Ivars Āboltiņš Lynxdojo V1
3030 Jolanta Āboltiņa Lynxdojo S1
3031 Jānis Druska Lynxdojo V1
3032 Inese Fišere Lynxdojo S1
3033 Mareks Lukjanskis Engures vidusskola / Engures sportam V1
3034 Krista Zeltzaķe Engures vidusskola / Engures sportam S1
3035 Katrīna Evelīna Šakina Engures vidusskola / Engures sportam S1
3036 Ieva Cimiņa Engures vidusskola / Engures sportam S1
3037 Ralfs Skuja Engures vidusskola / Engures sportam V1
3038 Eimija Misjūro Engures vidusskola / Engures sportam S1
3039 Andīna Zandere Engures vidusskola / Engures sportam S1
3040 Sindija Ramona Mačule Engures vidusskola / Engures sportam S1
3041 Krista Esmeralda Lukjanska Engures vidusskola / Engures sportam S1
3042 Raivis Ābele Engures vidusskola / Engures sportam V1
3043 Indra Krēgere Engures vidusskola / Engures sportam S1
3044 Ilvars Matvejevs Engures vidusskola / Engures sportam V1
3046 Artūrs Regnārs Trusovs V1
3048 Paula Luīze Vilka Engures vidusskola / Engures sportam S1
3049 Ingrīda Klapare S1
3050 Egija Sproģe S1
3051 Valdis Sproģis V1
3052 Lana Radčenko Saldus Boksa klubs S1
3053 Diāna Balode S1
3054 Elza Šlosberga S1
3055 Santa Gūtmane Engures sportam S1
3057 Helēna Kodoliņa S1
3058 Loreta Marta Skujiņa S1
3059 Ērika Kalniņa KRONUS S1
3060 Loreta Skrastiņa KRONUS S1
3061 Kristers Artejevs KRONUS V1
3062 Leo Hofmanis VSK Noskrien V1
3064 Loreta Matvejeva Engures vidusskola / Engures sportam S1
3065 Markuss Ķīsis Engures vidusskola / Engures sportam V1
3066 Pēteris Benhens BenhenTeam V1
3067 Daniels Kogans Lynxdojo V1
3068 Uģis Savickis V1
3070 Anna Brokāne Solis Dabā S1
3071 Ilze Ābele Ābeles S1
3072 Madara Lukaševiča Ābeles S1
3073 Elīna Smirnova S1
3076 Liene Hartpenga Engures Sportam S1
3077 Agris Prelgauskis V1
3078 Sandra Kanopkaite Puikis S1
3079 Donāta Šmite Saldus Boksa klubs S1
3080 Santa Māgure S1
3081 Nora Dravante Swedbank S1
3082 Santa Šakarne Swedbank S1
3083 Kristīna Novikova Swedbank S1
3084 Ilga Melne VSK Noskrien S1
3085 Anta Bojane S1
3088 Maija Zara S1
3089 Elizabete Paula Erkena Radio SWH S1
3090 Baiba Mieze Radio SWH S1
3091 Normunds Erkens Radio SWH V1
3092 Rainers Grigors V1
3093 Elīna Fārenhorste Umlej marathon team S1
3094 Edvards Paegle Engures sportam V1
3095 Aiga Paegle Engures sportam S1
3097 Kristers Grava V1
3098 Ričards Tomass Blumbergs V1
3099 Kristiāns Blumbergs V1
3100 Juris Gailis V1
3101 Solvita Gaile S1
3102 Monta Promberga Crossfit Rīdzene S1
3103 Gita Līna Loca S1
3104 Kaspars Rutkis V1
3105 Liena Gūtmane S1
3106 Sabīne Liene Rostoka S1
3109 Anna Āboliņa S1
3111 Guna Berlande S1
3112 Raimonds Kairovs V1
3113 Vija Berlande S1
3114 Viesturs Driķis VUGD V1
3115 Laura Rusule S1
3116 Edijs Vīķis V1
3117 Oskars Olavs V1
3118 Evita Frančenko S1
3119 Baiba Mazrima Saldus Boksa klubs S1
3121 Solvita Žabaļuna S1
3122 Lauma Marta Līberga S1
3124 Lāsma Zariņa S1
3125 Linda Kirhnere S1
3126 Ilva Radziņa S1
3127 Santa Samanta Kučere S1
3128 Arvils Melngailis V1
3129 Aiga Daukste S1
3130 Iveta Gūtmane S1
3131 Jana Strogonova S1
3132 Laura Tenberga Engures sportam S1
3133 Zane Prauliņa Ciekurkalna Road Runners S1
3134 Marta Prauliņa Ciekurkalna Road Runners S1
3135 Inta Prauliņa Ciekurkalna Road Runners S1
3136 Arta Martinsone Mailigen S1
3137 Laura Sviridova S1
3138 Artūrs Helmanis Jenoti vafelē V1
3139 Ieva Oša-Večena S1
3140 Inese Brokāne Zarāne S1
3141 Elīna Žagare Dzērbene "Celmiņi" S1
3142 Agris Kimbors Kuldīgas ekspresis V1
3143 Baiba Kanča Omega Pharma S1
3144 Kate Rūtiņa Engures vidusskola / Engures sportam V1
3145 Gita Gausmane - S1
3146 Ingija Cēbere Saldus boksa klubs S1
3147 Egils Cēberis V1
3148 Marta Mistere S1
3149 Tomass Visockis Engures vidusskola / Engures sportam V1
3150 Katrīna Alute S1
3151 Loreta Ķikuste Kas ir, Tas skrien S1
3152 Rūdolfs Abiļevs New Village Workout V1
3153 Evija Abiļeva Swedbank S1
3154 Līga Dāboliņa S1
3157 Vineta Vigupe CBRE S1
3158 Patriks Elksnis CBRE V1
3159 Daniels Elksnis CBRE V1
3160 Viljams Elksnis CBRE V1
3161 Santa Rozenkopfa CBRE S1
3162 Dace Kalve S1
3163 Dāvids Dīvs Vītols Engures vidusskola / Engures sportam V1
3167 Oskars Stirna V1
3168 Elizabete Patrīcija Stirna S1
3169 Karīna Liniņa S1
3170 Ieva Lorence S1
3171 Amanda Kundziņa EsiAktivs.lv / Kundziņi S1
3172 Ginta Ivanovska SK Katrīna S1
3173 Inese Astaševska SK Katrīna S1
3175 Henrijs Lācis V1
3176 Edgars Dejus V1
3177 Tina Estere Pokšāne ABAS KREISĀS KĀJAS S1
3178 Inga Bēniņa S1
3179 Egija Kretaine S1
3183 Simona Puķīte S1
3185 Sigita Spale S1
3186 Patriks Ezeriņš V1
3187 Hugo Ezeriņš V1
3188 Anna Urtāne Mailigen S1
3189 Elza Ratniece Cukurčiki S1
3190 Ervīns Ratnieks Cukurčiki V1
3191 Beatrise Broka VSK Noskrien S1
3192 Annija Bramane lidolēti.lv/Engures sportam S1
3193 Ina Tērauda lidolēti.lv/Engures sportam S1
3194 Andris Krūmiņš V1
3195 Edīte Krūmiņa S1
3196 Keina Kodola S1
3197 Kristofers Vāvere VSK Noskrien V1
3198 Matilde Broka VSK Noskrien S1
3200 Aigars Mačiņš V1
3201 Māris Salcevičs V1
3202 Reinis Salcevičs V1
3203 Kristiāns Kamšs V1
3204 Līva Luīze Bleive SK Katrīna S1
3205 Ieva Kristiāna Bleive SK Katrīna S1
3208 Raitis Zigners Talsu airētāji V1
3209 Mārtiņš Lorencs Talsu airētāji V1
3210 Liene Briede S1
3211 Līva Helmane S1
3213 Patrīcija Nikola Kronberga Amserv Motors S1
3214 Patrīcija Rocēna Skrienu priekam! S1
3215 Nils Lucāns Pīlēm grūti V1
3216 Elīna Budava Swedbank S1
3217 Krišjānis Rozenkopfs V1
3218 Anete Brēdiķe Godžju – Rju Karatē S1
3219 Vita Zemīte S1
3220 Zane Roskoša S1
3221 Vika Kacēviča S1
3222 Marta Kacēviča S1
3223 Elīza Marta Budava S1
3224 Monta Grudula S1
3225 Lelde Grigaļūne S1
3226 Mārtiņš Cīrulis V1
3227 Māris Cīrulis V1
3228 Vineta Baško S1
3229 Anda Birģele S1
3230 Elvis Laškovs V1
3231 Sintija Birģele S1
3232 Paula Vīka S1
3233 Roberts Murāns V1
3235 Annija Gaļinovska RUN 4 SUN S1
3236 Dainis Cišs Lattelecom V1
3237 Oļesja Ciša Lattelecom S1
3238 Martinez Serrano Taupigi Team V1
3239 Guna Eze Taupigi Team S1
3240 Madara Stāde Mailigen S1
3241 Iveta Paņina S1
3242 Jana Gudakovska S1
3243 Baiba Bernāte S1
3244 Eva Ļevkovska S1
3245 Artūrs Garjuškins V1
3246 Jānis Krumulds V1
3247 Māra Pokšāne ABAS KREISĀS KĀJAS S1
3248 Dace Svabadniece S1
3250 Anete Zīlīte S1
3251 Alberts Emīls Šnepste Šnepstes V1
3252 Baiba Šnepste Šnepstes S1
3253 Ieva Zīlīte S1
3254 Aija Rozenfelde Jaunmārupe skrien S1
3255 Ligita Stonka Brīnumi meža biezokņos S1
3256 Agnese Stūrmane TeaMCG S1
3257 Vija Bathena TeaMCG S1
3258 Paula Langina S1
3259 Inga Akmeņkalna Avana S1
3260 Krista Ivanovska S1
3261 Justīne Semjonova S1
3262 Valters Semjonovs V1
3263 Aira Semjonova S1
3264 Sandra Šimkus Stradiņi - Skrienam veseli S1
3265 Raimonds Ziemanis Kača liek skriet V1
3266 Jānis Zālītis V1
3267 Danute Liepa Clean R S1
3268 Anete Ķēniņa Clean R S1
3269 Anna Bāriņa S1
3270 Dāvis Bērziņš Tukums V1
3271 Kristīna Jansone Jansoni S1
3272 Elīna Ikvilde Elkor Sport S1
3273 Vēsma Bojere S1
3274 Everita Albiņa S1
3275 Anda Heidemane RUN 4 SUN S1
3276 Zane Vorma Add Point S1
3277 Anna Mūrniece S1
3278 Krišs Borītis Mailigen V1
3279 Juris Ozoliņš Bandana.lv V1
8000 Alvis Cimža V1
8001 Sintija Borbale S1
8002 Ilona Kudrjavceva Elkor S1
8003 Ernests Augusts Lynxdojo V1
8004 Marks Oborskis Lynxdojo V1
8005 Inga Leone S1
8006 Kaspars Leons V1
8007 Diana Spila Smartlynx S1
8008 Gerda Bebriša S1
8009 Justs Miķelis Zīvers V1
8010 Baiba Lūse Elkor S1
8011 Rodzers Lūsis Elkor V1
8012 Aleksandra Timbere SK Katrīna S1
8013 Laura Sebre S1
8014 Aivita Osīte S1
8015 Oskars Veits OSVeikals.lv V1
8016 Agnese Klints S1
8017 Pārsla Baško Lynxdojo S1
8018 Ivars Krūmiņš Miķeļa alus V1
8019 Ance Emīlija Krūmiņa Miķeļa alus S1
8020 Kate Krūmiņa Miķeļa alus S1
8021 Ernests Krūmiņš Miķeļa alus V1
8022 Liene Kaldovska S1
8023 Dace Kraševska S1
8024 Jurģis Cakuls Cakuli V1
8025 Kārlis Cakuls Cakuli V1
8026 Inga Pūcīte S1
8027 Valters Pūcītis V1
8028 Dainis Podkalns VSK Noskrien V1
8029 Kristaps Ozols Talsi V1
8030 Andis Kārkliņš V1
8031 Kārlis Bartuševics Jelgava V1
8032 Inta Vingre S1
8033 Baiba Zudraga S1
8076 Ilze Eglīte
8077 Matīss Beikmanis
8078 Rendijs Ludvigsons Kronus
8079 Jānis Vaivods Dzirnavu ielas rūķīši
8080 Inese Vaivode Dzirnavu ielas rūķīši
8082 Iveta Dobele
8083 Gunta Kopmane
8084 Anna Bērziņa
8085 Matīss Malzubris Zubru trieciens
8086 Rainers Balodis Talsu novada Sporta skola
8087 Eva Zīvarte Engures sportam
8088 Astra Breikša Nūjo priekam
8089 Viljams Lastovskis Engures sportam
8090 Kaspars Kronbergs Engures sportam
8092 Zane Verpakovska SK Katrīna
8093 Sanda Priediņa
8094 Amanda Valtasa
8095 Verners Krūmiņš
8096 Anete Alksne
8097 Jānis Lizbovskis
8098 Laura Svētiņa MySport Veikals
8099 Katrīna Meiere
8100 Ieva Pastare
8101 Daiga Eimusa
8102 Evita Anča Velorīts
8103 Mārtiņš Maizītis Trakais suns
8104 Duber Ospina
8105 Boriss Soboļevs
8106 Oļegs Garjuškins
8115 Līga Saleniece
8116 Artuss Salenieks
8117 Elīza Egle Saleniece
8118 Rasma Zavicka
8119 Aleksis Brekše
8120 Ance Breške
Kopā: 311 dalībnieki.