LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Bērziņš 170 SiS Latvija 1:58:43 VLJ 1 V1 +00:00 +00:00 02:06 1000 267 1267
2 Andrejs Jesko 5000 Veikals 42km 2:09:07 VL2 1 V2 +10:24 +00:00 02:19 919 242 1161
3 Gints Lūsis 209 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 2:14:12 VL2 2 V3 +15:29 +05:05 01:57 885 287 1172
4 Uldis Kļaviņš 197 PaBaso.lv / VSK Noskrien 2:16:38 VL2 3 V4 +17:55 +07:31 01:58 869 285 1154
5 Jānis Krūmiņš 180 ISOSTAR LATVIJA 2:18:37 VL2 4 V5 +19:54 +09:30 02:59 856 188 1044
6 Didzis Glušņevs 49 Sk.Biksti 2:22:44 VL2 5 V6 +24:01 +13:37 02:34 832 218 1050
7 Oskars Cimermanis 191 Riga Ironman Team 2:26:55 VL2 6 V7 +28:12 +17:48 03:02 808 185 993
8 Ruslans Šuļga 172 Maratona klubs / Liepāja 2:27:37 VL2 7 V8 +28:54 +18:30 02:51 804 196 1000
9 Mārtiņš Auziņš 121 Brīvsolis 2:28:09 VL2 8 V9 +29:26 +19:02 03:03 801 184 985
10 Ģirts Dakša 5001 2:31:53 VL2 9 V10 +33:10 +22:46 02:54 782 193 975
11 Jānis Vītiņš 194 VSK Noskrien 2:32:30 VL2 10 V11 +33:47 +23:23 02:57 778 190 968
12 Nikolajs Saulītis 4 Limbaži 2:33:14 VL3 1 V12 +34:31 +00:00 02:19 775 242 1017
13 Kait Vahter 215 Treeningpartner 2:33:23 VL3 2 V13 +34:40 +00:09 02:52 774 195 969
14 Kristīne Kuzņecova 143 2:36:33 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 03:24 1000 219 1219
15 Juris Šehtels 203 2:41:04 VL3 3 V14 +42:21 +07:50 03:21 737 167 904
16 Normunds Bremze 52 izturība 2:42:22 VL3 4 V15 +43:39 +09:08 02:39 731 211 942
17 Aigars Bundzinieks 111 2:43:19 VL3 5 V16 +44:36 +10:05 02:44 727 205 932
18 Raivis Reinfelds 133 VUGD 2:43:25 VL2 11 V17 +44:42 +34:18 03:10 726 177 903
19 Laura Čakle 25 Moller Auto Ventspils/SIS 2:44:39 SL2 2 S2 +08:06 +08:06 02:29 951 300 1251
20 Nauris Spalviņš 187 Mailigen 2:44:39 VL2 12 V18 +45:56 +35:32 02:18 721 243 964
21 Kristaps Epners 55 Elita 2:45:37 VL3 6 V19 +46:54 +12:23 02:29 717 226 943
22 Jānis Actiņš 48 VSK Noskrien/LSC 2:46:58 VL3 7 V20 +48:15 +13:44 03:38 711 154 865
23 Matīss Haritonovs 5014 2:47:18 VL2 13 V21 +48:35 +38:11 02:26 710 230 940
24 Valters Kaminskis 165 Lapsu rogainings 2:49:48 VL3 8 V22 +51:05 +16:34 03:36 699 156 855
25 Reinis Skorovs 68 VSK Noskrien 2:51:17 VLJ 2 V23 +52:34 +52:34 03:26 693 163 856
26 Māris Pankoks 182 Liepājas Vieglatlētikas klubs 2:51:20 VL3 9 V24 +52:37 +18:06 03:17 693 171 864
27 Alma Vītola 103 Virsotne/ Marmot 2:52:13 SLJ 1 S3 +15:40 +00:00 03:50 909 194 1103
28 Viktors Saveļjevs 112 Gentlemen`s Club 2:52:57 VL2 14 V25 +54:14 +43:50 02:10 686 258 944
29 Andis Geste 171 VSK Noskrien 2:54:09 VL2 15 V26 +55:26 +45:02 03:47 682 148 830
30 Ainārs Kumpiņš 193 PaBaso.lv 2:54:36 VL2 16 V27 +55:53 +45:29 03:16 680 171 851
31 Rihards Volfs 60 RajA 2:54:42 VL2 17 V28 +55:59 +45:35 03:55 680 143 823
32 Māris Lapsiņš 146 2:55:23 VL2 18 V29 +56:40 +46:16 03:26 677 163 840
33 Irīna Štūla-Pankoka 118 Liepājas Vieglatlētikas klubs 2:55:54 SL2 3 S4 +19:21 +19:21 02:45 890 271 1161
34 Sergejs Maslobojevs 148 2:57:12 VL2 19 V30 +58:29 +48:05 04:05 670 137 807
35 Kaidi Keir Kukk 82 SK Jõulu 2:57:12 SLJ 2 S5 +20:39 +04:59 03:24 883 219 1102
36 Vents Lupkins 128 2:57:14 VLJ 3 V31 +58:31 +58:31 02:51 670 196 866
37 Alvita Mirecka 207 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 2:57:38 SL3 1 S6 +21:05 +00:00 03:50 881 194 1075
38 Sergejs Kolosovs 74 2:57:46 VL2 20 V32 +59:03 +48:39 03:06 668 181 849
39 Hugo Jakobi 166 2:57:52 VL2 21 V33 +59:09 +48:45 02:51 667 196 863
40 Arūnas Dubinskas 163 Šviesos Kariai 2:58:10 VL3 10 V34 +59:27 +24:56 03:47 666 148 814
41 Aleksandrs Judkins 164 2:58:36 VL2 22 V35 +59:53 +49:29 03:26 665 163 828
42 Andris Limanans 5015 SK Biksti 2:59:18 VL2 23 V36 +1:00:35 +50:11 03:22 662 166 828
43 Nikolajs Lucāns 186 Ņergas 2:59:25 VL3 11 V37 +1:00:42 +26:11 03:26 662 163 825
44 Artis Pūcītis 206 2:59:58 VL2 24 V38 +1:01:15 +50:51 02:48 660 200 860
45 Uldis Žimants 185 adidas adventure team 3:00:07 VL2 25 V39 +1:01:24 +51:00 03:54 659 144 803
46 Jānis Šnepste 211 Šnepstes 3:00:14 VL3 12 V40 +1:01:31 +27:00 04:07 659 136 795
47 Guna Kudrjavceva 134 DNB banka 3:00:36 SL2 4 S7 +24:03 +24:03 02:53 867 258 1125
48 Valentīns Ščedrovs 38 Supercompensation 3:02:11 VL2 26 V41 +1:03:28 +53:04 02:45 652 204 856
49 Andris Mireckis 208 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 3:03:15 VL3 13 V42 +1:04:32 +30:01 02:49 648 199 847
50 Līga Līce 99 DzSK "Lokomotīve" 3:03:54 SL3 2 S8 +27:21 +06:16 03:16 851 228 1079
51 Valdis Kulpe 156 Izturība / DION 3:04:03 VL3 14 V43 +1:05:20 +30:49 03:52 645 145 790
52 Guna Meistere 13 VSK Noskrien 3:04:56 SL2 5 S9 +28:23 +28:23 03:02 847 246 1093
53 Miķelis Zumbergs 56 VSK Noskrien 3:04:56 VL2 27 V44 +1:06:13 +55:49 03:30 642 160 802
54 Ainārs Gudēvics 107 1188.lv / Lattelecom 3:05:56 VL2 28 V45 +1:07:13 +56:49 02:47 638 201 839
55 Pēteris Kaļiņins 86 Moller Auto Ventspils/SIS 3:06:27 VL2 29 V46 +1:07:44 +57:20 02:58 637 189 826
56 Juris Jansons 188 Swedbank 3:07:01 VL3 15 V47 +1:08:18 +33:47 03:22 635 166 801
57 Kristaps Ceriņš 140 3:07:35 VL2 30 V48 +1:08:52 +58:28 02:16 633 247 880
58 Agris Rusmanis 177 JFX Sports 3:08:06 VL2 31 V49 +1:09:23 +58:59 03:57 631 142 773
59 Uldis Kirtovskis 154 Izturība / DION 3:08:26 VL3 16 V50 +1:09:43 +35:12 03:59 630 141 771
60 Kaspars Stukuls 201 3:09:15 VL2 32 V51 +1:10:32 +1:00:08 03:28 627 162 789
61 Jānis Puida 184 SSK Bebra 3:09:49 VL2 33 V52 +1:11:06 +1:00:42 02:07 625 265 890
62 Mārtiņš Krauklis 124 3:11:02 VL2 34 V53 +1:12:19 +1:01:55 02:17 621 245 866
63 Ivo Ielītis 3 Kurpnīca 3:11:28 VL2 35 V54 +1:12:45 +1:02:21 03:04 620 183 803
64 Ainārs Brahmanis 175 3:11:41 VL3 17 V55 +1:12:58 +38:27 03:05 619 182 801
65 Vilnis Frišfelds 127 PAIC 3:12:08 VL3 18 V56 +1:13:25 +38:54 03:54 618 144 762
66 Andris Jansons 89 VSK Noskrien 3:12:21 VL4 1 V57 +1:13:38 +00:00 03:13 617 174 791
67 Viviana Kirilova 12 SiS Latvija 3:13:53 SL3 3 S10 +37:20 +16:15 03:14 807 230 1037
68 Andris Ludriks 2 VSK Noskrien 3:14:23 VL3 19 V58 +1:15:40 +41:09 02:41 611 209 820
69 Ludmila Joce 91 Moller Auto Ventspils/SIS 3:14:54 SL3 4 S11 +38:21 +17:16 03:06 803 240 1043
70 Normunds Kuzāks 114 SK Sigulda 3:15:02 VL2 36 V59 +1:16:19 +1:05:55 02:57 609 190 799
71 Danila Seluto 35 Exigen Services Latvia #optimized4running 3:15:46 VL2 37 V60 +1:17:03 +1:06:39 04:56 606 114 720
72 Jānis Cīmurs 76 Cīmurēni 3:18:22 VL2 38 V61 +1:19:39 +1:09:15 02:34 598 218 816
73 Mārcis Bratka 213 Dunte 96 Pro Racing 3:19:26 VL2 39 V62 +1:20:43 +1:10:19 03:32 595 158 753
74 Oliver Kask 181 3:20:19 VLJ 4 V63 +1:21:36 +1:21:36 04:16 593 131 724
75 Andrejs Semjonovs 153 3:20:26 VL2 40 V64 +1:21:43 +1:11:19 03:29 592 161 753
76 Baiba Zāle 152 Koksinels 3:21:14 SL2 6 S12 +44:41 +44:41 05:00 778 149 927
77 Magnus Zalsters 202 3:21:16 VL2 41 V65 +1:22:33 +1:12:09 03:57 590 142 732
78 Vladislavs Aļehnovičs 101 DzSK "Lokomotīve" 3:21:57 VL2 42 V66 +1:23:14 +1:12:50 03:12 588 175 763
79 Mārtiņš Bērziņš 116 OK Kurmis 3:22:22 VL2 43 V67 +1:23:39 +1:13:15 03:31 587 159 746
80 Ernests Važa 179 Engures Sportam 3:23:36 VL2 44 V68 +1:24:53 +1:14:29 02:15 583 249 832
81 Ainis Kanaviņš 162 SSK BEBRA 3:23:47 VL3 20 V69 +1:25:04 +50:33 03:05 583 182 765
82 Gintars Bremšmits 70 Fizkultūras nora 3:24:21 VL2 46 V70 +1:25:38 +1:15:14 03:14 581 173 754
83 Jānis Laursons 66 Fizkultūras nora 3:24:21 VL2 45 V71 +1:25:38 +1:15:14 03:17 581 171 752
84 Dzintars Dūdiņš 75 Siguldas izlase 3:24:22 VL3 21 V72 +1:25:39 +51:08 02:43 581 206 787
85 Armands Rabovičs 51 Liepāja 3:24:36 VL2 47 V73 +1:25:53 +1:15:29 03:02 580 185 765
86 Toms Komass 63 Freelanceri 3:24:43 VL2 48 V74 +1:26:00 +1:15:36 03:38 580 154 734
87 Gusts Fokerots 157 Vientuļais vilks 3:24:44 VL2 49 V75 +1:26:01 +1:15:37 03:40 580 153 733
88 Edgars Lujāns 5013 Labi būs! 3:25:47 VL2 50 V76 +1:27:04 +1:16:40 02:38 577 213 790
89 Lauma Briška 139 3:25:52 SL2 7 S13 +49:19 +49:19 03:21 760 222 982
90 Ruben Martinez 158 3:26:06 VL2 51 V77 +1:27:23 +1:16:59 03:37 576 155 731
91 Gints Bērziņš 5004 Elkor 3:26:21 VL2 52 V78 +1:27:38 +1:17:14 03:47 575 148 723
92 Karl Jõumees 77 3:26:33 VLJ 5 V79 +1:27:50 +1:27:50 04:45 575 118 693
93 Mārtiņš Dīcis 129 VSK Noskrien 3:26:46 VL2 53 V80 +1:28:03 +1:17:39 03:25 574 164 738
94 Linda Beldava 23 VSK Noskrien Vāveres 3:28:00 SL2 8 S14 +51:27 +51:27 03:57 753 189 942
95 Anete Švilpe 137 VSK Noskrien 3:28:33 SLJ 3 S15 +52:00 +36:20 03:53 751 192 943
96 Aigars Beks 85 Mammut Latvija 3:29:33 VL3 22 V81 +1:30:50 +56:19 04:04 567 138 705
97 Dzintars Petrovs 123 Rīgas satiksme 3:30:19 VL3 23 V82 +1:31:36 +57:05 04:19 564 130 694
98 Andris Jonelis 161 Maratona klubs / Cramo 3:30:35 VL3 24 V83 +1:31:52 +57:21 02:44 564 205 769
99 Ritvars Kalniņš 144 KRONUS 3:30:54 VL3 25 V84 +1:32:11 +57:40 03:18 563 170 733
100 Anastasija Vasko 28 3:30:56 SL2 9 S16 +54:23 +54:23 03:58 742 188 930
101 Inga Kāpiņa 9 VSK Noskrien 3:31:21 SL3 5 S17 +54:48 +33:43 04:23 741 170 911
102 Raitis Puriņš 205 VSK Noskrien 3:31:41 VL4 2 V85 +1:32:58 +19:20 03:17 561 171 732
103 Andris Drešmanis 100 DzSK "Lokomotīve" 3:32:00 VL3 26 V86 +1:33:17 +58:46 04:10 560 134 694
104 Artūrs Bernovskis 22 Mailigen 3:32:04 VL2 54 V87 +1:33:21 +1:22:57 03:53 560 144 704
105 Natālija Treulande 59 3:32:48 SL2 10 S18 +56:15 +56:15 03:44 736 200 936
106 Meelis Kukk 83 SK Jõulu 3:34:11 VL4 3 V88 +1:35:28 +21:50 04:37 554 121 675
107 Armands Lunts 10 VSK Noskrien 3:34:46 VL3 27 V89 +1:36:03 +1:01:32 04:32 553 124 677
108 Sintija Arbidāne 141 3:35:57 SL2 11 S19 +59:24 +59:24 04:34 725 163 888
109 Edgars Bremze 155 Izturība / DION 3:36:02 VL3 28 V90 +1:37:19 +1:02:48 03:09 550 178 728
110 Māris Videmanis 109 1188.lv / Mežsusuri 3:36:13 VL2 55 V91 +1:37:30 +1:27:06 04:18 549 130 679
111 Didzis Videmanis 108 1188.lv / Mežsusuri 3:36:13 VL2 56 V92 +1:37:30 +1:27:06 03:50 549 146 695
112 Edmunds Gržibovskis 20 VSK Noskrien 3:36:42 VL3 29 V93 +1:37:59 +1:03:28 04:12 548 133 681
113 Mārtiņš Priede 150 3:36:58 VL2 57 V94 +1:38:15 +1:27:51 03:59 547 141 688
114 Mārtiņš Vilemsons 174 VSK Noskrien 3:40:17 VL2 58 V95 +1:41:34 +1:31:10 05:10 539 108 647
115 Jānis Jurševskis 176 3:40:19 VL2 59 V96 +1:41:36 +1:31:12 03:55 539 143 682
116 Jānis Vītols 16 VSK Noskrien 3:40:24 VL4 4 V97 +1:41:41 +28:03 04:05 539 137 676
117 Denis Aļeksejevs 136 "Vellapēda" 3:40:26 VL2 60 V98 +1:41:43 +1:31:19 04:13 539 133 672
118 Jānis Kalniņš 1 VSK Noskrien 3:40:36 VL2 61 V99 +1:41:53 +1:31:29 04:15 538 132 670
119 Mārtiņš Mālzubris 5009 Zubru Trieciens 3:41:04 VL2 62 V100 +1:42:21 +1:31:57 04:19 537 130 667
120 Vitālijs Muzika 34 VSK Noskrien 3:41:27 VL3 30 V101 +1:42:44 +1:08:13 04:53 536 115 651
121 Jānis Butkēvičus 104 3:42:09 VL2 63 V102 +1:43:26 +1:33:02 03:48 534 147 681
122 Ēriks Dovnarovičs 93 VSK Noskrien / Divplākšņi 3:42:10 VL2 64 V103 +1:43:27 +1:33:03 03:24 534 165 699
123 Alberts Dambis 21 VSK Noskrien 3:42:54 VL2 65 V104 +1:44:11 +1:33:47 03:37 533 155 688
124 Haralds Krievs 72 :) 3:43:11 VL3 31 V105 +1:44:28 +1:09:57 03:37 532 155 687
125 Inta Cīmure 57 cīmurēni 3:45:14 SL2 12 S20 +1:08:41 +1:08:41 03:46 695 198 893
126 Sandis Kanbergs 125 Brīvsolis 3:45:55 VL2 66 V106 +1:47:12 +1:36:48 03:34 525 157 682
127 Agris Liepa 132 3:46:13 VL2 67 V107 +1:47:30 +1:37:06 04:22 525 128 653
128 Evija Vate 90 Engures Sportam 3:46:59 SL2 13 S21 +1:10:26 +1:10:26 02:59 690 250 940
129 Oskars Andersons 167 3:47:43 VL3 32 V108 +1:49:00 +1:14:29 04:48 521 117 638
130 Viesturs Šlosbergs 142 3:47:43 VL2 68 V109 +1:49:00 +1:38:36 04:32 521 124 645
131 Andris Bāliņš 73 VSK Noskrien 3:48:04 VL2 69 V110 +1:49:21 +1:38:57 03:09 521 178 699
132 Mareks Tumašs 65 Spararats/Galeo Consulting 3:48:27 VL3 33 V111 +1:49:44 +1:15:13 03:29 520 161 681
133 Miks Pētersons 80 Nordi Furniture 3:49:15 VL2 70 V112 +1:50:32 +1:40:08 03:42 518 151 669
134 Aivis Vaļulis 178 VSK Noskrien 3:49:17 VL2 71 V113 +1:50:34 +1:40:10 03:32 518 158 676
135 Gunta Neija 39 VSK Noskrien 3:50:13 SL2 14 S22 +1:13:40 +1:13:40 03:51 680 194 874
136 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds 71 Siguldas izlase 3:50:45 VL2 73 V114 +1:52:02 +1:41:38 03:38 514 154 668
137 Ainārs Brālītis 151 Saulrieta vājums 3:50:45 VL2 72 V115 +1:52:02 +1:41:38 03:02 514 185 699
138 Jānis Marčinkus 95 S/K Ozolnieki 3:52:02 VL4 5 V116 +1:53:19 +39:41 06:25 512 87 599
139 Henrihs Dobelis 145 3:52:22 VL2 74 V117 +1:53:39 +1:43:15 04:40 511 120 631
140 Viktors Suborins 50 Carnikavas sporta centrs 3:52:57 VL4 6 V118 +1:54:14 +40:36 04:59 510 112 622
141 Rolands Briņķis 138 3:54:40 VL2 77 V119 +1:55:57 +1:45:33 03:55 506 143 649
142 Ivans Mihailovs 200 3:54:40 VL2 75 V120 +1:55:57 +1:45:33 03:55 506 143 649
143 Edgars Ezers 98 3:54:40 VL2 76 V121 +1:55:57 +1:45:33 02:54 506 193 699
144 Ainārs Grīnvalds 87 Mammadaba 3:55:16 VL3 34 V122 +1:56:33 +1:22:02 02:55 505 192 697
145 Ritvars Gedrovičs 58 Socktoys.lv 3:56:37 VL2 78 V123 +1:57:54 +1:47:30 03:06 502 181 683
146 Jurģis Urtāns 79 VANAGI 3:56:52 VL2 79 V124 +1:58:09 +1:47:45 04:13 501 133 634
147 Raitis Maurāns 131 Ieķērušies 3:57:40 VL2 80 V125 +1:58:57 +1:48:33 03:34 500 157 657
148 Māra Eižvērtiņa 130 Ieķērušies 3:57:40 SL2 15 S23 +1:21:07 +1:21:07 04:27 659 167 826
149 Ainārs Arnicāns 190 PaBaso.lv - VSK Noskrien 3:57:55 VL3 35 V126 +1:59:12 +1:24:41 03:27 499 162 661
150 Klāvs Svilpe 159 3:58:09 VL2 81 V127 +1:59:26 +1:49:02 04:19 498 130 628
151 Laura Stūrīte 126 Brīvsolis 4:00:28 SL2 16 S24 +1:23:55 +1:23:55 05:10 651 144 795
152 Aivars Veiss 192 VSK Noskrien 4:00:46 VL4 7 V128 +2:02:03 +48:25 05:37 493 100 593
153 Alīna Jakovicka 5003 4:00:51 SL2 17 S25 +1:24:18 +1:24:18 07:22 650 101 751
154 Maija Sulojeva 5002 4:00:52 SL3 6 S26 +1:24:19 +1:03:14 07:26 650 100 750
155 Vitālijs Jakovļevs 18 www.endo.lv 4:02:55 VL2 82 V129 +2:04:12 +1:53:48 04:58 489 113 602
156 Artūrs Ketlers 6 VSK Noskrien / SK Dzērvene 4:03:11 VLJ 6 V130 +2:04:28 +2:04:28 02:29 488 226 714
157 Uldis Pormeisters 81 Ātrās ļipas/VSK 4:04:08 VL2 83 V131 +2:05:25 +1:55:01 02:52 486 195 681
158 Vineta Pētersone 8 VSK Noskrien 4:04:56 SL2 18 S27 +1:28:23 +1:28:23 04:55 639 152 791
159 Evita Baltiņa 19 4:05:03 SL2 19 S28 +1:28:30 +1:28:30 04:52 639 153 792
160 Krišjānis Neijs 40 VSK Noskrien 4:05:41 VL2 85 V132 +2:06:58 +1:56:34 03:03 483 184 667
161 Edgars Balunovs 147 VSK Noskrien 4:05:41 VL2 84 V133 +2:06:58 +1:56:34 05:26 483 103 586
162 Arnis Pokšāns 46 Abas Kreisās Kājas 4:05:52 VL3 36 V134 +2:07:09 +1:32:38 03:47 483 148 631
163 Aiga Rozenberga 113 SK Sigulda 4:06:44 SL2 20 S29 +1:30:11 +1:30:11 05:20 634 140 774
164 Gunda Plūmane 62 Pēdu nav 4:06:54 SL3 7 S30 +1:30:21 +1:09:16 05:15 634 142 776
165 Jānis Straukmanis 47 VSK Noskrien 4:08:05 VL2 86 V135 +2:09:22 +1:58:58 05:22 479 104 583
166 Evita Ozola 30 VSK Noskrien 4:10:20 SL2 21 S31 +1:33:47 +1:33:47 04:40 625 160 785
167 Andris Melnis 42 VSK Noskrien 4:10:26 VL2 87 V136 +2:11:43 +2:01:19 04:33 474 123 597
168 Aija Kļaviņa 14 VSK Noskrien 4:11:11 SL2 22 S32 +1:34:38 +1:34:38 05:39 623 132 755
169 Antra Lukševica 54 VSK Noskrien 4:16:02 SL2 23 S33 +1:39:29 +1:39:29 05:21 611 139 750
170 Lauma Bite 135 VSK Noskrien 4:17:32 SL2 24 S34 +1:40:59 +1:40:59 05:53 608 127 735
171 Vivita Ruņģe 120 Nūjo ar vēju 4:18:21 SL3 8 S35 +1:41:48 +1:20:43 05:10 606 144 750
172 Raimonds Auziņš 160 Nūjo ar vēju Liepājā 4:20:18 VL3 37 V137 +2:21:35 +1:47:04 04:31 456 124 580
173 Imants Ločmelis 43 Nūjo ar vēju 4:23:45 VL4 8 V138 +2:25:02 +1:11:24 04:23 450 128 578
174 Līga Vībure 29 4:24:14 SL2 25 S36 +1:47:41 +1:47:41 06:11 592 120 712
175 Gatis Bērziņš 96 VSK Noskrien 4:25:25 VL2 88 V139 +2:26:42 +2:16:18 05:12 447 108 555
176 Santa Roze 53 VSK Noskrien / Divplākšņi 4:25:28 SL3 9 S37 +1:48:55 +1:27:50 06:04 590 123 713
177 Guntars Kosts 84 4:25:30 VL2 89 V140 +2:26:47 +2:16:23 06:10 447 91 538
178 Zane Vanaga 27 VSK Noskrien 4:25:50 SL2 26 S38 +1:49:17 +1:49:17 05:04 589 147 736
179 Didzis Raits 5 Mana mīļākā komanda 4:31:11 VL2 90 V141 +2:32:28 +2:22:04 06:52 438 82 520
180 Līga Rukšāne 117 Mana mīļākā komanda 4:31:13 SL2 28 S39 +1:54:40 +1:54:40 06:41 577 111 688
181 Monta Kiršteina 33 4:31:13 SL2 27 S40 +1:54:40 +1:54:40 05:26 577 137 714
182 Randa Misāne 5007 4:34:49 SL2 29 S41 +1:58:16 +1:58:16 05:59 570 125 695
183 Aigars Žodziņš 5006 4:34:52 VL3 38 V142 +2:36:09 +2:01:38 05:51 432 96 528
184 Kristīne Gržibovska 7 VSK Noskrien / SK Dzērvene 4:37:47 SL2 30 S42 +2:01:14 +2:01:14 05:26 564 137 701
185 Aija Melezere 69 4:37:50 SL2 31 S43 +2:01:17 +2:01:17 05:09 563 145 708
186 Juris Batars 41 VSK Noskrien 4:39:56 VL4 9 V143 +2:41:13 +1:27:35 05:18 424 106 530
187 Agnese Bahmane 110 VSK Noskrien 4:39:56 SL2 32 S44 +2:03:23 +2:03:23 05:35 559 133 692
188 Māris Avotiņš 5011 4:42:05 VL3 39 V144 +2:43:22 +2:08:51 05:05 421 110 531
189 Lāsma Āboliņa 32 VSK Noskrien 4:43:10 SL3 10 S45 +2:06:37 +1:45:32 06:19 553 118 671
190 Artūrs Jermolovs 210 VSK Noskrien 4:43:52 VL2 91 V145 +2:45:09 +2:34:45 05:42 418 98 516
191 Līga Linuža 105 4:43:52 SLJ 4 S46 +2:07:19 +1:51:39 06:05 551 122 673
192 Gatis Šķietnieks 168 4:44:37 VL2 92 V146 +2:45:54 +2:35:30 06:05 417 92 509
193 Gaida Ķerve 64 Nūjo ar vēju 4:50:48 SL4 1 S47 +2:14:15 +00:00 05:44 538 130 668
194 Dzintars Laganovskis 31 AD Fitness 4:51:52 VL3 40 V147 +2:53:09 +2:18:38 06:47 407 83 490
195 Inese Sirmā 212 4:54:40 SL3 11 S48 +2:18:07 +1:57:02 04:56 531 151 682
196 Benita Ločmele 44 Nūjo ar vēju 4:54:40 SL4 2 S49 +2:18:07 +03:52 05:05 531 147 678
197 Mintauts Krastiņš 5010 SK Katrīna 5:01:48 VL3 41 V148 +3:03:05 +2:28:34 02:28 393 227 620
198 Linda Freidenfelde 149 VSK Noskrien 5:01:48 SL2 33 S50 +2:25:15 +2:25:15 05:16 519 141 660
199 Vizbulīte Celmiņa 169 VSK Noskrien 5:07:59 SL3 12 S51 +2:31:26 +2:10:21 06:29 508 115 623
200 Kristīna Ceika 199 Nūjo ar vēju 5:16:02 SL2 34 S52 +2:39:29 +2:39:29 04:48 495 155 650
201 Edmons Gruduls 189 5:19:57 VL2 93 V149 +3:21:14 +3:10:50 05:50 371 96 467
202 Aldis Bērziņš 195 Tukums 5:23:47 VL4 10 V150 +3:25:04 +2:11:26 06:31 367 86 453
203 Iveta Radiņa-Liepkaula 5017 5:24:19 SL3 13 S53 +2:47:46 +2:26:41 05:55 483 126 609
204 Jaan Vehlmann 11 JK Hermes 5:35:47 VL4 11 V151 +3:37:04 +2:23:26 07:09 354 78 432
205 Liene Bērze 5005 5:39:40 SL2 35 S54 +3:03:07 +3:03:07 06:09 461 121 582
206 Ewart Ten Brink 5008 5:39:40 VL2 94 V152 +3:40:57 +3:30:33 06:10 350 91 441
207 Uldis Klepers 15 Ziemeļkurzeme OK / 30draugi.lv DNF
208 Sandis Krutovs 26 PaBaso.lv DNF
209 Ildze Straume 78 VSK Noskrien DNF
210 Viivi-Anne Soots 214 Treeningpartner DNF
211 Mārcis Bokmanis 122 DNB banka DNF
212 Edgars Lapiņš 97 DNF
213 Intars Opolais 5012 Izturība DNF