ZAĶIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Punkti distancē
1 Edgars Bertuks 2634 00:35:05 VZ3 1 V1 +00:00 +00:00 400
2 Dmitrijs Serjogins 2469 SiS Latvija 00:36:46 VZ2 1 V2 +00:00 +00:00 382
3 Kārlis Vīksne 2430 Veikals 42km 00:38:10 VZ3 2 V3 +00:00 +00:00 368
4 Edgars Cimermanis 2523 Riga Ironman Team 00:38:34 VZ3 3 V4 +00:00 +00:00 364
5 Uģis Karasevs 2025 Kocenu novads 00:38:49 VZ3 4 V5 +00:00 +00:00 362
6 Sandris Bačkins 2265 00:38:49 VZ3 4 V6 +00:00 +00:00 362
7 Aigars Feteris 2408 SiS Latvija 00:39:14 VZ3 6 V7 +00:00 +00:00 358
8 Kristaps Broks 2060 VSK Noskrien Rieksti 00:39:23 VZ3 7 V8 +00:00 +00:00 356
9 Arvis Stivriņš 2255 Sporta Patriots 00:40:00 VZ3 8 V9 +00:00 +00:00 351
10 Gatis Štulbergs 2158 VSK Noskrien Rieksti/Ogres Tehnikums 00:40:16 VZ2 2 V10 +00:00 +00:00 349
11 Alvis Mats 9067 OS Veikals 00:40:39 VZ3 9 V11 +00:00 +00:00 345
12 Vjačeslavs Žunda 9127 00:40:56 VZ3 10 V12 +00:00 +00:00 343
13 Gunārs Bidiņš 2337 CrossFit Ridzene 00:41:07 VZ3 11 V13 +00:00 +00:00 341
14 Gints Skroderis 9092 Baldone 00:41:28 VZ3 12 V14 +00:00 +00:00 338
15 Daniels Kārkliņš 2526 Siguldas izlase 00:41:43 VZ2 3 V15 +00:00 +00:00 336
16 Voldemārs Lejnieks 2046 00:41:57 VZ3 13 V16 +00:00 +00:00 335
17 Kalvis Alseika 2358 PaBaso.lv 00:42:03 VZ2 4 V17 +00:00 +00:00 334
18 Markuss Gedmins 2474 PaBaso.lv 00:42:23 VZ2 5 V18 +00:00 +00:00 331
19 Niks Zauls 2328 00:42:46 VZ2 6 V19 +00:00 +00:00 328
20 Mārtiņš Gailis 2562 Kocenu sporta klubs 00:43:12 VZ3 14 V20 +00:00 +00:00 325
21 Andris Bergmanis 2281 SK Sigulda 00:43:18 VZ3 15 V21 +00:00 +00:00 324
22 Māris Bisenieks 2071 "OK ""Purva Bridejs""" 00:43:22 VZ3 16 V22 +00:00 +00:00 324
23 Ivars Šleiners 2089 Ziemelkurzemes OK 00:43:39 VZ3 17 V23 +00:00 +00:00 321
24 Kaspars Vīksne 2431 Veikals 42km 00:43:48 VZ3 18 V24 +00:00 +00:00 320
25 Edijs Kizenbahs 2616 Dusis meža 00:44:01 VZ3 19 V25 +00:00 +00:00 319
26 Kārlis Vilerts 2257 00:44:07 VZ3 20 V26 +00:00 +00:00 318
27 Andris Caune 2269 Infinitum 8 00:44:26 VZ3 21 V27 +00:00 +00:00 316
28 Gatis Kveders 2014 VSK Noskrien 00:44:43 VZ3 22 V28 +00:00 +00:00 314
29 Ināra Lūse 2567 Carnikava 00:44:45 SZ3 1 S1 +00:00 +00:00 400
30 Jānis Mūrnieks 2694 00:44:52 VZ3 23 V29 +00:00 +00:00 313
31 Māris Ostelis 9099 VSK Noskrien 00:44:54 VZ3 24 V30 +00:00 +00:00 313
32 Guntars Avdejevs 2623 SG Sport 00:45:10 VZ3 25 V31 +00:00 +00:00 311
33 Gatis Matuko 2155 00:45:33 VZ3 26 V32 +00:00 +00:00 308
34 Arvis Robalds 2618 Talsu biatlona klubs 00:45:45 VZ3 27 V33 +00:00 +00:00 307
35 Artūrs Bidiņš 2333 Crossfit Ridzene 00:45:47 VZ3 28 V34 +00:00 +00:00 307
36 Dace Almane 2020 00:45:54 SZ3 2 S2 +00:00 +00:00 390
37 Kristaps Straumēns 2498 Crossfit Ridzene 00:46:08 VZ3 29 V35 +00:00 +00:00 304
38 Kitija Zaula 2327 00:46:16 SZ1 1 S3 +00:00 +00:00 387
39 Laura Leiboma 2203 Kapa OK 00:46:22 SZ2 1 S4 +00:00 +00:00 386
40 Viesturs Veits 9035 00:46:23 VZ2 7 V36 +00:00 +00:00 303
41 Igors Seņko 9021 00:46:34 VZ3 30 V37 +00:00 +00:00 301
42 Linda Grīnberga 2193 00:46:34 SZ3 3 S5 +00:00 +00:00 384
43 Ansis Šulmanis 2571 Crossfit Ridzene 00:46:44 VZ3 31 V38 +00:00 +00:00 300
44 Ainārs Mankus 2226 Saldus OK 00:46:50 VZ3 32 V39 +00:00 +00:00 300
45 Ilvars Bergmanis 2019 00:46:53 VZ3 33 V40 +00:00 +00:00 299
46 Nauris Bertmanis 9106 Eco Baltia 00:46:55 VZ3 34 V41 +00:00 +00:00 299
47 Jānis Neimanis 2518 Talsu Pakalnu Sporta Klubs 00:46:57 VZ3 35 V42 +00:00 +00:00 299
48 Deniss Gorba 2415 LSC 00:47:04 VZ3 36 V43 +00:00 +00:00 298
49 Iveta Caune 2171 00:47:08 SZ3 4 S6 +00:00 +00:00 380
50 Māris Tašmans 2700 Smartlynx 00:47:11 VZ3 37 V44 +00:00 +00:00 297
51 Oļegs Solovjovs 2521 Talsu Pakalnu Sporta Klubs 00:47:14 VZ3 38 V45 +00:00 +00:00 297
52 Matīss Šulmanis 2230 CrossFit Ridzene 00:47:16 VZ2 8 V46 +00:00 +00:00 297
53 Aksels Bresme 2519 Talsu Pakalnu Sporta Klubs 00:47:17 VZ2 9 V47 +00:00 +00:00 297
54 Liene Blumbeka 9084 Virsotne Makoni 00:47:20 SZ3 5 S7 +00:00 +00:00 378
55 Valdis Devjatņikovs 2308 Capoeira Kuldiga 00:47:41 VZ3 39 V48 +00:00 +00:00 294
56 Roberts Donis 2389 00:47:47 VZ2 10 V49 +00:00 +00:00 294
57 Askolds Bušmanis 2646 00:47:54 VZ3 40 V50 +00:00 +00:00 293
58 Jēkabs Janovs 2605 Siguldas Skrejeji 00:48:05 VZ2 11 V51 +00:00 +00:00 292
59 Kārlis Lapiņš 2445 00:48:13 VZ3 41 V52 +00:00 +00:00 291
60 Mārtiņš Liberts 2229 00:48:14 VZ3 42 V53 +00:00 +00:00 291
61 Fomass Vanags 9075 00:48:38 VZ1 1 V54 +00:00 +00:00 289
62 Māris Ivanāns 2241 00:48:47 VZ2 12 V55 +00:00 +00:00 288
63 Raitis Čaklis 2544 00:48:56 VZ3 43 V56 +00:00 +00:00 287
64 Armands Vimba 2425 AMSERV OPEL TEAM 00:48:57 VZ3 44 V57 +00:00 +00:00 287
65 Ritvars Klapars 2064 00:49:03 VZ3 45 V58 +00:00 +00:00 286
66 Valters Meijers 2330 00:49:23 VZ2 13 V59 +00:00 +00:00 284
67 Dainis Briedis 9005 00:49:28 VZ3 46 V60 +00:00 +00:00 284
68 Juris Šimanskis 2215 Ieput Žani 00:49:29 VZ3 47 V61 +00:00 +00:00 284
69 Arvils Melngailis 2264 00:49:32 VZ2 14 V62 +00:00 +00:00 283
70 Austris Armans 2213 VSK Noskrien / Ieput Žani! 00:49:32 VZ3 48 V63 +00:00 +00:00 283
71 Didzis Pētersons 2346 SK Terauds 00:49:37 VZ3 49 V64 +00:00 +00:00 283
72 Mārtiņš Karols 2293 00:49:38 VZ3 50 V65 +00:00 +00:00 283
73 Sandis Dorbe 2286 SK Ozolnieki 00:49:38 VZ3 50 V66 +00:00 +00:00 283
74 Kristaps Ozols 9051 Vaidava 00:49:46 VZ3 52 V67 +00:00 +00:00 282
75 Krišjānis Grigalinovičs 2272 Mailigen 00:49:50 VZ3 53 V68 +00:00 +00:00 282
76 Lauris Zilveris 2560 00:49:52 VZ3 54 V69 +00:00 +00:00 281
77 Jegors Kirilovskis 2394 00:49:58 VZ2 15 V70 +00:00 +00:00 281
78 Dana Mačtama 2098 Moller Auto Ventspils 00:49:59 SZ3 6 S8 +00:00 +00:00 358
79 Markus Urtāns 2091 VANAGI 00:50:01 VZ1 2 V71 +00:00 +00:00 281
80 Didzis Rupainis 2403 00:50:01 VZ3 55 V72 +00:00 +00:00 281
81 Uvis Braunfelds 2096 Moller Auto Ventspils 00:50:04 VZ3 56 V73 +00:00 +00:00 280
82 Kristaps Turisčevs 2589 00:50:08 VZ2 16 V74 +00:00 +00:00 280
83 Atis Gūtmanis 2575 00:50:11 VZ3 57 V75 +00:00 +00:00 280
84 Ervīns Veics 2304 00:50:17 VZ3 58 V76 +00:00 +00:00 279
85 Edgars Bērze 2107 00:50:34 VZ3 59 V77 +00:00 +00:00 278
86 Valdis Urtāns 2373 Mailigen 00:50:35 VZ2 17 V78 +00:00 +00:00 277
87 Guntis Strautiņš 2574 Liepajas Vieglatletikas klubs 00:50:38 VZ3 60 V79 +00:00 +00:00 277
88 Raimonds Jaudzems 2353 00:50:39 VZ3 61 V80 +00:00 +00:00 277
89 Aleksandrs Artūrs Ļūļe 2516 "SS ""Arkadija""" 00:50:41 VZ1 3 V81 +00:00 +00:00 277
90 Konstantīns Koļeda 2677 Moller Auto Lidosta 00:50:49 VZ3 62 V82 +00:00 +00:00 276
91 Eduards Pāķis 2587 Saulkrasti SRT 00:51:06 VZ3 63 V83 +00:00 +00:00 275
92 Jevgeņijs Markins 2062 00:51:17 VZ3 64 V84 +00:00 +00:00 274
93 Lauris Bērziņš 2568 ZTF Lasma 00:51:18 VZ3 65 V85 +00:00 +00:00 274
94 Ģirts Segliņš 2136 TOK TAKA 00:51:21 VZ3 66 V86 +00:00 +00:00 273
95 Mārtiņš Grundmanis 2005 Bez Desmit Desmit 00:51:22 VZ3 67 V87 +00:00 +00:00 273
96 Laura Ferrera 2133 Crossfit Ridzene 00:51:32 SZ3 7 S9 +00:00 +00:00 347
97 Gita Vilensone 2543 Gentlemen`s Club 00:51:32 SZ3 7 S10 +00:00 +00:00 347
98 Rolands Rozitis 2297 Mailigen 00:51:34 VZ3 68 V88 +00:00 +00:00 272
99 Gustavs Lukstiņš 2569 SS Arkadija 00:51:56 VZ1 4 V89 +00:00 +00:00 270
100 Bruno Strupulis 2648 SS Arkadija 00:51:57 VZ1 5 V90 +00:00 +00:00 270
101 Inārs Utkins 9128 Gentlemens Club 00:52:01 VZ3 69 V91 +00:00 +00:00 270
102 Uldis Doniņš 2290 Cramo 00:52:01 VZ3 69 V92 +00:00 +00:00 270
103 Linda Beldava 2022 VSK Noskrien Vaveres 00:52:01 SZ3 9 S11 +00:00 +00:00 344
104 Juris Gailis 2178 00:52:03 VZ2 18 V93 +00:00 +00:00 270
105 Normunds Langins 2512 VSK Noskrien 00:52:04 VZ3 71 V94 +00:00 +00:00 270
106 Juris Jankovskis 2698 00:52:11 VZ3 72 V95 +00:00 +00:00 269
107 Mārtiņš Galvanovskis 140 Lucky Me 00:52:13 VZ3 73 V96 +00:00 +00:00 269
108 Mārtiņš Upens 2044 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:52:18 VZ3 74 V97 +00:00 +00:00 268
109 Andis Jonāns 2196 00:52:24 VZ3 75 V98 +00:00 +00:00 268
110 Roberts Nazarovs 2416 00:52:28 VZ2 19 V99 +00:00 +00:00 267
111 Aleksandrs Blagonadeždins 2501 00:52:29 VZ3 76 V100 +00:00 +00:00 267
112 Vladimirs Onufrijčuks 2703 AVIA Team 00:52:29 VZ3 76 V101 +00:00 +00:00 267
113 Laura Kazāka 2194 Ogres Sporta Centrs 00:52:36 SZ2 2 S12 +00:00 +00:00 340
114 Kaspars Kursišs 2185 Podnieki 00:52:36 VZ3 78 V102 +00:00 +00:00 267
115 Anna Konovalova 2494 Ind 00:52:37 SZ2 3 S13 +00:00 +00:00 340
116 Evija Gūtmane 9080 Neiroradiologi 00:52:39 SZ3 10 S14 +00:00 +00:00 340
117 Juris Iļčenko 9066 00:52:40 VZ3 79 V103 +00:00 +00:00 266
118 Silje-Emilie Soltvedt Rygg 2674 00:52:42 SZ2 4 S15 +00:00 +00:00 340
119 Mikus Ratelis 9095 Elkor 00:52:43 VZ3 80 V104 +00:00 +00:00 266
120 Oskars Kubulis 2030 Supermoto Latvia 00:52:44 VZ3 81 V105 +00:00 +00:00 266
121 Kārlis Eiduks 9105 00:52:48 VZ2 20 V106 +00:00 +00:00 266
122 Kaspars Olte 2314 00:52:51 VZ3 82 V107 +00:00 +00:00 266
123 Kristaps Ķemme 2578 Metam mieru? 00:52:54 VZ2 21 V108 +00:00 +00:00 265
124 Sandis Sproģis 2183 Lattelecom 00:53:02 VZ3 83 V109 +00:00 +00:00 265
125 Niks Kristaps Šmits 2439 Engures vidusskola / Engures sportam 00:53:08 VZ1 6 V110 +00:00 +00:00 264
126 Raivis Ragainis 9031 Krokus 00:53:14 VZ3 84 V111 +00:00 +00:00 264
127 Ina Kalugina 2679 LSC 00:53:15 SZ2 5 S16 +00:00 +00:00 336
128 Uģis Brencis 2175 Sardze 00:53:22 VZ3 85 V112 +00:00 +00:00 263
129 Ilmārs Lācis 2354 00:53:22 VZ3 85 V113 +00:00 +00:00 263
130 Jānis Elmeris 2248 00:53:26 VZ3 87 V114 +00:00 +00:00 263
131 Gustavs Gudzuks 2359 00:53:26 VZ3 87 V115 +00:00 +00:00 263
132 Kaspars Kronbergs 2444 Engures vidusskola / Engures sportam 00:53:31 VZ1 7 V116 +00:00 +00:00 262
133 Elīna Brigmane 2395 BALDONE 00:53:34 SZ3 11 S17 +00:00 +00:00 334
134 Arturs Šimkjavičs 2180 Saldus Boksa klubs 00:53:43 VZ3 89 V117 +00:00 +00:00 261
135 Anete Grosberga 2094 Lynxdojo 00:53:45 SZ3 12 S18 +00:00 +00:00 333
136 Juris Rāts 2398 Scope 00:53:49 VZ3 90 V118 +00:00 +00:00 261
137 Matīss Rožlapa 2546 RPO 00:53:49 VZ2 22 V119 +00:00 +00:00 261
138 Uldis Ozoliņš 2109 00:53:59 VZ3 91 V120 +00:00 +00:00 260
139 Jānis Brokāns 2227 Swedbank 00:54:39 VZ3 92 V121 +00:00 +00:00 257
140 Inga Zālīte 2693 ELKOR 00:54:40 SZ3 13 S19 +00:00 +00:00 327
141 Artis Tauriņš 2655 00:54:45 VZ3 93 V122 +00:00 +00:00 256
142 Edgars Pukinsks 2015 00:54:46 VZ3 94 V123 +00:00 +00:00 256
143 Ingus Bāliņš 2204 00:54:46 VZ3 94 V124 +00:00 +00:00 256
144 Ilvija Pukste 2104 00:54:49 SZ3 14 S20 +00:00 +00:00 327
145 Varis Vekters 2522 Pedu nav 00:54:57 VZ3 96 V125 +00:00 +00:00 255
146 Dzintars Avots 9071 Greens 00:55:00 VZ3 97 V126 +00:00 +00:00 255
147 Rihards Akimovs 2097 COK Silva 00:55:09 VZ3 98 V127 +00:00 +00:00 254
148 Mārtiņš Eglijs 2633 labaka komanda 00:55:10 VZ3 99 V128 +00:00 +00:00 254
149 Reinis Lulle 2375 00:55:11 VZ2 23 V129 +00:00 +00:00 254
150 Sindijs Logins 9034 00:55:15 VZ3 100 V130 +00:00 +00:00 254
151 Deniss Aksjonovs 2531 00:55:16 VZ3 101 V131 +00:00 +00:00 254
152 Edgars Cers 9100 RO111 00:55:17 VZ3 102 V132 +00:00 +00:00 254
153 Mārtiņš Spalva 2475 Swedbank 00:55:18 VZ3 103 V133 +00:00 +00:00 254
154 Dāvis Ziemelis 2453 Engures vidusskola/Engures sportam 00:55:20 VZ1 8 V134 +00:00 +00:00 254
155 Guntis Pucens 2068 00:55:22 VZ3 104 V135 +00:00 +00:00 253
156 Mārcis Fogels 2664 ELKOR 00:55:25 VZ3 105 V136 +00:00 +00:00 253
157 Deivis Deivids Ozoliņš 2435 Engures vidusskola / Engures sportam 00:55:28 VZ2 24 V137 +00:00 +00:00 253
158 Uldis Pūpolbergs 2685 00:55:35 VZ3 106 V138 +00:00 +00:00 252
159 Emīls Žubulis 2665 00:55:38 VZ2 25 V139 +00:00 +00:00 252
160 Roberts Neilands 2008 BOLE mebeles 00:55:38 VZ3 107 V140 +00:00 +00:00 252
161 Kaspars Tormanis 9085 00:55:49 VZ3 108 V141 +00:00 +00:00 251
162 Mārtiņš Plivna 2624 00:55:55 VZ3 109 V142 +00:00 +00:00 251
163 Reinis Baltaisvilks 9043 CORE Fitness 00:55:59 VZ2 26 V143 +00:00 +00:00 251
164 Dace Kovaļevska 2427 "Skrejeju klubs ""Ozolnieki""" 00:56:02 SZ3 15 S21 +00:00 +00:00 319
165 Rihards Bērziņš 2392 AAAbDole 00:56:06 VZ3 110 V144 +00:00 +00:00 250
166 Romāns Giruckis 2612 00:56:06 VZ3 110 V145 +00:00 +00:00 250
167 Lāsma Zebuliņa 2032 00:56:08 SZ3 16 S22 +00:00 +00:00 319
168 Aivars Spūlis 2511 00:56:08 VZ3 112 V146 +00:00 +00:00 250
169 Liene Gulbe 9096 00:56:11 SZ3 17 S23 +00:00 +00:00 319
170 Māris Lūsis 2066 00:56:12 VZ3 113 V147 +00:00 +00:00 250
171 Armands Marčinkus 2166 00:56:13 VZ3 114 V148 +00:00 +00:00 250
172 Monta Ločmele 2554 VSK Noskrien 00:56:13 SZ3 18 S24 +00:00 +00:00 318
173 Konstantīns Holmanskis 2619 00:56:16 VZ3 115 V149 +00:00 +00:00 249
174 Guntars Namsons 2593 "SS ""Arkadija""" 00:56:16 VZ3 115 V150 +00:00 +00:00 249
175 Lauris Požarnovs 9065 00:56:19 VZ3 117 V151 +00:00 +00:00 249
176 Monika Lemese 2417 LSC 00:56:23 SZ3 19 S25 +00:00 +00:00 317
177 Artūrs Kristlībs 2635 viens pats meža 00:56:25 VZ3 118 V152 +00:00 +00:00 249
178 Agnese Ulanova 2093 00:56:26 SZ3 20 S26 +00:00 +00:00 317
179 Guntis Zālītis 2638 LVS 00:56:39 VZ3 119 V153 +00:00 +00:00 248
180 Odeta Turka 2582 Taka 00:56:49 SZ3 21 S27 +00:00 +00:00 315
181 Andris Edgars Fecers 2549 00:56:59 VZ2 27 V154 +00:00 +00:00 246
182 Arnis Jurgels 2497 00:56:59 VZ3 120 V155 +00:00 +00:00 246
183 Andris Lanka 2362 TRXCesis 00:56:59 VZ3 120 V156 +00:00 +00:00 246
184 Aija Rogāle 9028 Krokus 00:57:05 SZ3 22 S28 +00:00 +00:00 314
185 Ivars Timko 2261 00:57:06 VZ3 122 V157 +00:00 +00:00 246
186 Sindija Guntra Zaula 2329 00:57:08 SZ2 6 S29 +00:00 +00:00 313
187 Līna Paimiņa 2356 Run4Fun 00:57:09 SZ3 23 S30 +00:00 +00:00 313
188 Marija Vasiļjeva 2491 GC / VSK Noskrien 00:57:10 SZ3 24 S31 +00:00 +00:00 313
189 Vladimirs Isajevs 2199 00:57:10 VZ3 123 V158 +00:00 +00:00 245
190 Emīls Gūtmanis 2536 Engures sportam 00:57:12 VZ2 28 V159 +00:00 +00:00 245
191 Edīte Komasa - Dorbe 2287 SK Ozolnieki 00:57:15 SZ3 25 S32 +00:00 +00:00 313
192 Gundars Madelis 2658 Aqualar 00:57:16 VZ3 124 V160 +00:00 +00:00 245
193 Jānis Rūte 2245 Carnikava 00:57:17 VZ3 125 V161 +00:00 +00:00 245
194 Maksims Soboļevs 2705 Smartlynx 00:57:28 VZ3 126 V162 +00:00 +00:00 244
195 Mārtiņš Tarando 2558 00:57:31 VZ3 127 V163 +00:00 +00:00 244
196 Juris Kārkliņš 2400 00:57:34 VZ3 128 V164 +00:00 +00:00 244
197 Līva Bērziņa 9089 AAAb Dole 00:57:39 SZ3 26 S33 +00:00 +00:00 310
198 Agris Kamenders 2670 Ofšors 00:57:48 VZ3 129 V165 +00:00 +00:00 243
199 Ingus Šenhofs 2482 00:58:05 VZ3 130 V166 +00:00 +00:00 242
200 Zane Pakalniece 2067 Engures sportam 00:58:11 SZ3 27 S34 +00:00 +00:00 308
201 Rihards Saksons 2404 RPO 00:58:12 VZ3 131 V167 +00:00 +00:00 241
202 Uldis Glāzers 2691 00:58:16 VZ3 132 V168 +00:00 +00:00 241
203 Kalvis Fjodorovs 2537 00:58:21 VZ3 133 V169 +00:00 +00:00 241
204 Normunds Kronbergs 2326 00:58:26 VZ3 134 V170 +00:00 +00:00 240
205 Jānis Vīns 2479 00:58:30 VZ3 135 V171 +00:00 +00:00 240
206 Roberts Aispurs 2600 00:58:31 VZ2 29 V172 +00:00 +00:00 240
207 Kirils Simakovs 2332 Crossfit Ridzene 00:58:37 VZ3 136 V173 +00:00 +00:00 239
208 Marina Vancāne-Grāvīte 2001 00:58:38 SZ3 28 S35 +00:00 +00:00 305
209 Arilds Šulmanis 2285 CrossFit Ridzene 00:58:41 VZ3 137 V174 +00:00 +00:00 239
210 Viesturs Tomels 2622 00:58:41 VZ3 137 V175 +00:00 +00:00 239
211 Gundars Alksnis 2161 00:58:45 VZ3 139 V176 +00:00 +00:00 239
212 Agnese Kalēja 2331 00:58:54 SZ2 7 S36 +00:00 +00:00 304
213 Rigonda Germova 2047 00:58:55 SZ3 29 S37 +00:00 +00:00 304
214 Aigars Zumbergs 2271 Mailigen 00:58:56 VZ3 140 V177 +00:00 +00:00 238
215 Viktors Sičevs 9072 00:58:57 VZ3 141 V178 +00:00 +00:00 238
216 Juris Laveiķis 2296 PROGATE 00:58:58 VZ3 142 V179 +00:00 +00:00 238
217 Mārcis Megnis 2256 00:59:05 VZ3 143 V180 +00:00 +00:00 238
218 Ainārs Aizpurietis 2034 ABLV Bank 00:59:12 VZ3 144 V181 +00:00 +00:00 237
219 Māra Pucena 2070 00:59:13 SZ3 30 S38 +00:00 +00:00 302
220 Olga Radžabova 2073 Individuali 00:59:13 SZ3 30 S39 +00:00 +00:00 302
221 Andis Kovaļevskis 2477 Swedbank 00:59:15 VZ3 145 V182 +00:00 +00:00 237
222 Baiba Frišenbrūdere 2584 Engures sportam / Tukums 00:59:17 SZ3 32 S40 +00:00 +00:00 302
223 Kristīne Veita 9036 00:59:19 SZ3 33 S41 +00:00 +00:00 302
224 Valters Semjonovs 2168 00:59:22 VZ2 30 V183 +00:00 +00:00 236
225 Ivars Auziņš 2402 Scope 00:59:22 VZ3 146 V184 +00:00 +00:00 236
226 Arnis Mūrnieks 2555 00:59:24 VZ3 147 V185 +00:00 +00:00 236
227 Dace Tenberga 2540 Engures sportam 00:59:25 SZ3 34 S42 +00:00 +00:00 301
228 Raitis Alsbergs 2200 ISAK 00:59:32 VZ3 148 V186 +00:00 +00:00 236
229 Aleksandra Ščedrova 2666 Supercompensation 00:59:36 SZ3 35 S43 +00:00 +00:00 300
230 Toms Užāns 2298 Tasmanijas velli 00:59:37 VZ3 149 V187 +00:00 +00:00 235
231 Gerds Grīnbergs 2321 CoreFitness 00:59:40 VZ2 31 V188 +00:00 +00:00 235
232 Renārs Gailis 2699 00:59:41 VZ3 150 V189 +00:00 +00:00 235
233 Ineta Kravale 2492 Arkadija 00:59:42 SZ3 36 S44 +00:00 +00:00 300
234 Elizabete Lukašova 2367 00:59:43 SZ1 2 S45 +00:00 +00:00 300
235 Roberts Gailītis 2538 00:59:44 VZ3 151 V190 +00:00 +00:00 235
236 Līga Liepa 2090 SK Ozolnieki 00:59:45 SZ3 37 S46 +00:00 +00:00 300
237 Aleksandrs Moskaļiks 2547 00:59:50 VZ3 152 V191 +00:00 +00:00 235
238 Guntis Doļģis 2632 Puci 00:59:50 VZ3 152 V192 +00:00 +00:00 235
239 Marta Grūbe 2441 00:59:55 SZ3 38 S47 +00:00 +00:00 299
240 Mārtiņš Sebris 9104 00:59:55 VZ3 154 V193 +00:00 +00:00 234
241 Jānis Rundāls 2258 00:59:59 VZ3 155 V194 +00:00 +00:00 234
242 Marcis Drulle 2509 01:00:00 VZ3 156 V195 +00:00 +00:00 234
243 Krišs Liepiņš 2422 Engures sportam 01:00:07 VZ1 9 V196 +00:00 +00:00 233
244 Mārcis Kārkliņš 2350 Liepkalni 01:00:09 VZ3 157 V197 +00:00 +00:00 233
245 Raimonds Linde 2348 01:00:09 VZ3 157 V198 +00:00 +00:00 233
246 Agnese Volfa 2601 01:00:11 SZ3 39 S48 +00:00 +00:00 297
247 Mareks Strihors 9058 01:00:12 VZ3 159 V199 +00:00 +00:00 233
248 Andris Nazarovs 2300 01:00:12 VZ3 159 V200 +00:00 +00:00 233
249 Iveta Lazdiņa 2058 PEINTBOLA PARKS 2xL 01:00:12 SZ3 40 S49 +00:00 +00:00 297
250 Alise Podniece 9109 01:00:14 SZ2 8 S50 +00:00 +00:00 297
251 Anete Švilpe 2187 VSK Noskrien 01:00:17 SZ2 9 S51 +00:00 +00:00 297
252 Alvis Cimža 2055 01:00:19 VZ2 32 V201 +00:00 +00:00 233
253 Ilgvars Ļubka 2678 Moller Auto Lidosta 01:00:21 VZ3 161 V202 +00:00 +00:00 233
254 Aivars Lapa 2525 Autostarts.lv 01:00:30 VZ3 162 V203 +00:00 +00:00 232
255 Raitis Urbēns 9094 01:00:31 VZ3 163 V204 +00:00 +00:00 232
256 Raivis Freidensons 2291 01:00:34 VZ3 164 V205 +00:00 +00:00 232
257 Martins Lucaus 2165 Royal Canin 01:00:38 VZ3 165 V206 +00:00 +00:00 231
258 Dāvis Pērkons 2101 Swedbank 01:00:46 VZ3 166 V207 +00:00 +00:00 231
259 Mārtiņš Kadiķis 2539 01:00:49 VZ3 167 V208 +00:00 +00:00 231
260 Jānis Elcers 2069 01:00:54 VZ3 168 V209 +00:00 +00:00 230
261 Sandis Kalniņš 2676 Moller Auto Lidosta 01:00:55 VZ3 169 V210 +00:00 +00:00 230
262 Sindija Skangale 2489 Swedbank 01:00:56 SZ3 41 S52 +00:00 +00:00 294
263 Artūrs Levins 2564 VSK Noskrien 01:00:56 VZ3 170 V211 +00:00 +00:00 230
264 Dace Didrihsone 2596 01:01:02 SZ3 42 S53 +00:00 +00:00 293
265 Jūlija Sorokina 2570 Crossfit Ridzene 01:01:03 SZ3 43 S54 +00:00 +00:00 293
266 Agris Meilerts 2116 Latvijas Finieris Mežs 01:01:03 VZ3 171 V212 +00:00 +00:00 230
267 Elīza Veipāne 2324 01:01:07 SZ3 44 S55 +00:00 +00:00 293
268 Dāvis Lāriņš 9088 01:01:12 VZ3 172 V213 +00:00 +00:00 229
269 Kaspars Kalējs 9087 01:01:12 VZ3 172 V214 +00:00 +00:00 229
270 Laura Hofmane 2507 Siguldas izlase / VSK Noskrien 01:01:16 SZ3 45 S56 +00:00 +00:00 292
271 Kristians Riekstiņš 2438 Engures vidusskola / Engures sportam 01:01:23 VZ1 10 V215 +00:00 +00:00 229
272 Toms Ķikusts 2657 01:01:25 VZ3 174 V216 +00:00 +00:00 228
273 Jānis Fabriciuss 2288 Fitline Crew / Jelgava 01:01:27 VZ2 33 V217 +00:00 +00:00 228
274 Madara Migale 2157 01:01:28 SZ3 46 S57 +00:00 +00:00 291
275 Guna Grosa 2250 01:01:29 SZ3 47 S58 +00:00 +00:00 291
276 Edgars Mucenieks 2490 01:01:31 VZ3 175 V218 +00:00 +00:00 228
277 Mārīte Turka 2581 Taka 01:01:33 SZ3 48 S59 +00:00 +00:00 291
278 Ingars Pinka 2084 01:01:34 VZ3 176 V219 +00:00 +00:00 228
279 Emīls Gabrāns 2704 Smartlynx 01:01:37 VZ2 34 V220 +00:00 +00:00 228
280 Zane Lulle Ertmane 2335 Swedbank 01:01:38 SZ3 49 S60 +00:00 +00:00 290
281 Joep van der Lann 9101 Amsterdam 01:01:47 VZ3 177 V221 +00:00 +00:00 227
282 Emīls Tērauds 9001 lidoleti.lv/enguresportam 01:01:50 VZ1 11 V222 +00:00 +00:00 227
283 Anders Munthe-Kaas 2675 01:01:50 VZ2 35 V223 +00:00 +00:00 227
284 Gatis Pūcītis 2082 01:01:50 VZ3 178 V224 +00:00 +00:00 227
285 Romāns Tkačuks 9048 Pārventa 01:01:53 VZ3 179 V225 +00:00 +00:00 227
286 Indra Urtāne 2372 Mailigen 01:01:58 SZ3 50 S61 +00:00 +00:00 289
287 Oļegs Kungurcevs 2551 SK Terauds 01:02:01 VZ3 180 V226 +00:00 +00:00 226
288 Linda Rone 2320 VSK Noskrien 01:02:05 SZ3 51 S62 +00:00 +00:00 288
289 Uldis Sīmanis 9063 01:02:07 VZ2 36 V227 +00:00 +00:00 226
290 Elviss Pētersons 2376 Ozons 01:02:09 VZ3 181 V228 +00:00 +00:00 226
291 Matīss Fogelis 2433 Engures vidusskola / Engures sportam 01:02:09 VZ2 37 V229 +00:00 +00:00 226
292 Uldis Pogels 2628 01:02:11 VZ3 182 V230 +00:00 +00:00 226
293 Marita Lapa 2524 Autostarts.lv 01:02:11 SZ3 52 S63 +00:00 +00:00 288
294 Inese Tīģere 2692 01:02:15 SZ3 53 S64 +00:00 +00:00 288
295 Alise Putraima 2360 01:02:15 SZ2 10 S65 +00:00 +00:00 288
296 Iveta Belousova 2317 01:02:16 SZ3 54 S66 +00:00 +00:00 287
297 Nikola Bunde 2672 veikals MARATONS 01:02:17 SZ1 3 S67 +00:00 +00:00 287
298 Jānis Spirģis 2262 Engures sportam 01:02:18 VZ3 183 V231 +00:00 +00:00 225
299 Pavels Kirilovskis 2393 01:02:19 VZ3 184 V232 +00:00 +00:00 225
300 Aleksandrs Tolpigins 2503 DNB banka 01:02:21 VZ3 185 V233 +00:00 +00:00 225
301 Mikus Semeneņa 2443 Engures vidusskola / Engures sportam 01:02:24 VZ1 12 V234 +00:00 +00:00 225
302 Monta Rācenāja 2639 SS Arkadija 01:02:25 SZ2 11 S68 +00:00 +00:00 287
303 Jūlija Kubraka 2017 Engures sportam 01:02:27 SZ3 55 S69 +00:00 +00:00 287
304 Guntis Šīmanis 2050 Z/s 'Modras' 01:02:29 VZ3 186 V235 +00:00 +00:00 225
305 Kristaps Aksenoks 2016 01:02:37 VZ1 13 V236 +00:00 +00:00 224
306 Aigars Olavs 2602 01:02:40 VZ3 187 V237 +00:00 +00:00 224
307 Silvija Penkule 2224 Saldus OK 01:02:43 SZ3 56 S70 +00:00 +00:00 285
308 Simona Ozola-Ozoliņa 2088 01:02:47 SZ3 57 S71 +00:00 +00:00 285
309 Māris Čivčišs 2021 Engures sportam 01:02:49 VZ3 188 V238 +00:00 +00:00 223
310 Edvīns Znotiņš 2170 Royal Canin 01:02:50 VZ3 189 V239 +00:00 +00:00 223
311 Egija Logina 2603 01:02:51 SZ3 58 S72 +00:00 +00:00 285
312 Haralds Iesalnieks 2513 01:02:53 VZ2 38 V240 +00:00 +00:00 223
313 Kristiāna Aksenoka 9025 01:02:54 SZ2 12 S73 +00:00 +00:00 285
314 Liene Mudrova 2295 PROGATE 01:02:55 SZ3 59 S74 +00:00 +00:00 285
315 Elīna Zaķe 2649 Garfield Lazanja Team 01:02:56 SZ2 13 S75 +00:00 +00:00 284
316 Madara Ontužāne 2627 01:02:56 SZ3 60 S76 +00:00 +00:00 284
317 Ilze Eglīte 9003 01:02:56 SZ3 60 S77 +00:00 +00:00 284
318 Frank van Velzen 9102 01:02:57 VZ3 190 V241 +00:00 +00:00 223
319 Katrīna Kūkuma 2081 Lidoleti.lv 01:03:00 SZ3 62 S78 +00:00 +00:00 284
320 Jānis Kiļups 2349 Liepkalni 01:03:03 VZ3 191 V242 +00:00 +00:00 223
321 Līva Poriete 2363 01:03:03 SZ2 14 S79 +00:00 +00:00 284
322 Mairita Bērziņa 2212 One4Event 01:03:04 SZ3 63 S80 +00:00 +00:00 284
323 Linda Līce 2278 SK Sigulda 01:03:04 SZ3 63 S81 +00:00 +00:00 284
324 Zane Timma 2197 01:03:05 SZ3 65 S82 +00:00 +00:00 284
325 Jurģis Stukuls 2198 01:03:06 VZ3 192 V243 +00:00 +00:00 222
326 Indra Liepiņa 2309 01:03:11 SZ3 66 S83 +00:00 +00:00 283
327 Evija Miezīte 2366 01:03:14 SZ3 67 S84 +00:00 +00:00 283
328 Signija Vītola 2529 01:03:15 SZ3 68 S85 +00:00 +00:00 283
329 Vilnis Brakovskis 2597 01:03:15 VZ3 193 V244 +00:00 +00:00 222
330 Dana Valuškina 2645 01:03:20 SZ3 69 S86 +00:00 +00:00 283
331 Rihards Šneiders 2052 Kemeri 01:03:24 VZ2 39 V245 +00:00 +00:00 221
332 Dzintra Kārkliņa 2159 01:03:24 SZ3 70 S87 +00:00 +00:00 282
333 Helmuts Eriņš 2252 Swedbank 01:03:27 VZ3 194 V246 +00:00 +00:00 221
334 Viola Ābelīte 2132 Swedbank 01:03:30 SZ2 15 S88 +00:00 +00:00 282
335 Svetlana Lazareva 2195 01:03:33 SZ3 71 S89 +00:00 +00:00 282
336 Sandis Dzērve 2042 01:03:37 VZ3 195 V247 +00:00 +00:00 221
337 Jānis Nīlenders 2079 Turbo gliemji 01:03:38 VZ3 196 V248 +00:00 +00:00 221
338 Daiga Oļševska 2002 01:03:41 SZ3 72 S90 +00:00 +00:00 281
339 Edgars Francis 2401 Scope 01:03:45 VZ3 197 V249 +00:00 +00:00 220
340 Uldis Mauriņš 2075 01:03:47 VZ3 198 V250 +00:00 +00:00 220
341 Jānis Bokmanis 2535 Dance Dance Dance 01:03:47 VZ3 198 V251 +00:00 +00:00 220
342 Kaspars Biezais 9093 01:03:47 VZ3 198 V252 +00:00 +00:00 220
343 Linda Loce 2113 Lynxdojo 01:03:49 SZ3 73 S91 +00:00 +00:00 280
344 Krists Legzdiņš 2219 01:03:50 VZ3 201 V253 +00:00 +00:00 220
345 Zane Mudrova 2294 PROGATE 01:03:53 SZ3 74 S92 +00:00 +00:00 280
346 Staņislavs Šabaļins 2043 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:03:56 VZ3 202 V254 +00:00 +00:00 219
347 Vitālijs Fisenkovs 2163 AVIA 01:03:58 VZ3 203 V255 +00:00 +00:00 219
348 Kaspars Baikovskis 9033 01:04:07 VZ3 204 V256 +00:00 +00:00 219
349 Diāna Balode 2243 01:04:08 SZ2 16 S93 +00:00 +00:00 279
350 Gints Kuzņecovs 9020 01:04:15 VZ3 205 V257 +00:00 +00:00 218
351 Andris Tauriņš 9103 01:04:16 VZ3 206 V258 +00:00 +00:00 218
352 Denisa Preimane 2111 Swedbank 01:04:19 SZ3 75 S94 +00:00 +00:00 278
353 Brendons Graumanis 2447 Engures vidusskola / Engures sportam 01:04:22 VZ2 40 V259 +00:00 +00:00 218
354 Dāvis Pankoks 2310 FK Kurši 01:04:22 VZ1 14 V260 +00:00 +00:00 218
355 Laura Caune 2268 Infinitum 8 01:04:23 SZ3 76 S95 +00:00 +00:00 278
356 Elīna Šenhofa 2481 01:04:24 SZ3 77 S96 +00:00 +00:00 278
357 Gints Zvirbulis 2553 01:04:24 VZ2 41 V261 +00:00 +00:00 218
358 Liene Roopa 2566 01:04:24 SZ2 17 S97 +00:00 +00:00 278
359 Agate Kalcenaua 2351 01:04:26 SZ2 18 S98 +00:00 +00:00 278
360 Dāvis Arbidāns 2434 Engures vidusskola / Engures sportam 01:04:26 VZ2 42 V262 +00:00 +00:00 218
361 Laura Veličko 2465 01:04:29 SZ3 78 S99 +00:00 +00:00 278
362 Valērija Fedotova 2119 01:04:31 SZ3 79 S100 +00:00 +00:00 277
363 Jānis Jekševics 9082 Noskrien 01:04:33 VZ3 207 V263 +00:00 +00:00 217
364 Katrīna Karsa 2642 Mammadaba 01:04:33 SZ2 19 S101 +00:00 +00:00 277
365 Jānis Puriņš 2458 Engures vidusskola / Engures sportam 01:04:34 VZ1 15 V264 +00:00 +00:00 217
366 Zane Dālberga 2557 01:04:35 SZ3 80 S102 +00:00 +00:00 277
367 Līga Ganiņa 2499 01:04:35 SZ3 80 S103 +00:00 +00:00 277
368 Gatis Kivrins 2696 01:04:41 VZ3 208 V265 +00:00 +00:00 217
369 Aija Zilberte 2145 01:04:42 SZ2 20 S104 +00:00 +00:00 277
370 Andris Kantinieks 2146 01:04:43 VZ3 209 V266 +00:00 +00:00 217
371 Edīte Jansone 2140 01:04:50 SZ3 82 S105 +00:00 +00:00 276
372 Anna Zara 2456 Engures vidusskola / Engures sportam 01:04:52 SZ2 21 S106 +00:00 +00:00 276
373 Ernests Fuksis 2410 01:04:56 VZ3 210 V267 +00:00 +00:00 216
374 Sergejs Spivaks 2419 01:04:58 VZ3 211 V268 +00:00 +00:00 216
375 Lauris Laumanis 2387 01:05:01 VZ3 212 V269 +00:00 +00:00 216
376 Dagmāra Matīsa 9110 01:05:06 SZ3 83 S107 +00:00 +00:00 275
377 Igors Kozlovs 9074 Olaine 01:05:09 VZ3 213 V270 +00:00 +00:00 215
378 Andrejs Ivanovs 2637 ELKOR 01:05:10 VZ3 214 V271 +00:00 +00:00 215
379 Andis Brigmanis-Briģis 2702 Sanderu klans 01:05:11 VZ3 215 V272 +00:00 +00:00 215
380 Andris Rancāns 2662 ELKOR 01:05:11 VZ3 215 V273 +00:00 +00:00 215
381 Juris Misters 2528 01:05:16 VZ3 217 V274 +00:00 +00:00 215
382 Siegfried Kox 2374 Ini&Zigi 01:05:16 VZ3 217 V275 +00:00 +00:00 215
383 Inese Vasiļjeva 2371 Ini&Zigi 01:05:16 SZ3 84 S108 +00:00 +00:00 274
384 Viktorija Niklase 2289 TRXCesis 01:05:18 SZ3 85 S109 +00:00 +00:00 274
385 Andis Ābele 2620 Abeles 01:05:19 VZ3 219 V276 +00:00 +00:00 215
386 Olga Korabo 2552 Korabo team 01:05:23 SZ3 86 S110 +00:00 +00:00 274
387 Didzis Dobelis 2179 01:05:24 VZ3 220 V277 +00:00 +00:00 215
388 Iveta Saimena 2325 01:05:26 SZ3 87 S111 +00:00 +00:00 274
389 Inga Vaļska 2206 TRXCesis 01:05:27 SZ3 88 S112 +00:00 +00:00 273
390 Agnese Lasmane 2680 01:05:28 SZ2 22 S113 +00:00 +00:00 273
391 Eva Ābeltiņa 2432 01:05:31 SZ2 23 S114 +00:00 +00:00 273
392 Kristīne Švekere 2668 Swedbank 01:05:32 SZ3 89 S115 +00:00 +00:00 273
393 Laura Golta - Grospiņa 2510 01:05:32 SZ3 89 S116 +00:00 +00:00 273
394 Evija Abiļeva 2301 Swedbank 01:05:33 SZ3 91 S117 +00:00 +00:00 273
395 Dins Jakuška 2631 01:05:35 VZ3 221 V278 +00:00 +00:00 214
396 Kristīne Gornava 2276 SK Sigulda 01:05:36 SZ3 92 S118 +00:00 +00:00 273
397 Kristīne Zvejniece 2181 Saldus Boksa klubs 01:05:37 SZ2 24 S119 +00:00 +00:00 273
398 Roberts Rozenbergs 2442 Engures vidusskola / Engures sportam 01:05:38 VZ2 43 V279 +00:00 +00:00 214
399 Inese Midrijāne 2150 TOK Taka 01:05:41 SZ3 93 S120 +00:00 +00:00 273
400 Anastasiya Panasyuk 2673 01:05:42 SZ2 25 S121 +00:00 +00:00 272
401 Ričards Skuja 2436 Engures vidusskola / Engures sportam 01:05:45 VZ2 44 V280 +00:00 +00:00 213
402 Liene Palkavniece 2697 Swedbank 01:05:46 SZ3 94 S122 +00:00 +00:00 272
403 Marika Zālīte 2137 VSK Noskrien 01:05:52 SZ3 95 S123 +00:00 +00:00 272
404 Inga Gutāne 2361 01:05:53 SZ3 96 S124 +00:00 +00:00 272
405 Aigars Kājiņš 2040 AK 01:05:55 VZ3 222 V281 +00:00 +00:00 213
406 Ivars Liepiņš 2650 Lustes 01:05:55 VZ3 222 V282 +00:00 +00:00 213
407 Ilmārs Gaidelis 2223 Ofiss 01:05:56 VZ3 224 V283 +00:00 +00:00 213
408 Viktorija Silicka 2701 Smartlynx 01:05:58 SZ3 97 S125 +00:00 +00:00 271
409 Kristaps Pehovs 9070 01:06:01 VZ3 225 V284 +00:00 +00:00 213
410 Rūdolfs Abiļevs 2302 Swedbank 01:06:08 VZ3 226 V285 +00:00 +00:00 212
411 Andris Segliņš 2127 Seglina Sporta Skola 01:06:11 VZ3 227 V286 +00:00 +00:00 212
412 Raimonda Meldrāja 2548 01:06:14 SZ3 98 S126 +00:00 +00:00 270
413 Elīna Rumba 2502 01:06:14 SZ3 98 S127 +00:00 +00:00 270
414 Kristaps Aizups 2437 Engures vidusskola / Engures sportam 01:06:15 VZ2 45 V287 +00:00 +00:00 212
415 Jurijs Kirijenko 2686 ECOPRO 01:06:22 VZ3 228 V288 +00:00 +00:00 211
416 Anete Glušņeva 9060 01:06:23 SZ3 100 S128 +00:00 +00:00 270
417 Gunita Kodoliņa 2112 01:06:23 SZ3 100 S129 +00:00 +00:00 270
418 Oskars Kunrads 2209 01:06:29 VZ3 229 V289 +00:00 +00:00 211
419 Klāvs Eimuss 2153 Pekauši 01:06:34 VZ2 46 V290 +00:00 +00:00 211
420 Ivo Zauls 9018 01:06:35 VZ2 47 V291 +00:00 +00:00 211
421 Ilze Berga 2687 OK Saldus 01:06:44 SZ3 102 S130 +00:00 +00:00 268
422 Māra Vītola 2208 01:06:47 SZ3 103 S131 +00:00 +00:00 268
423 Laura Rāte 2222 Ofiss 01:06:49 SZ3 104 S132 +00:00 +00:00 268
424 Evija Putniņa 2087 01:06:49 SZ2 26 S133 +00:00 +00:00 268
425 Krišjānis Stepiņš 2423 Purva Kurmji 01:06:51 VZ3 230 V292 +00:00 +00:00 210
426 Ronalds Lūkins 2189 Meža sports 01:06:53 VZ1 16 V293 +00:00 +00:00 210
427 Svetlana Cibuļa 2339 Swedbank 01:07:09 SZ3 105 S134 +00:00 +00:00 267
428 Artjoms Gerasimčiks 2340 Swedbank 01:07:11 VZ3 231 V294 +00:00 +00:00 209
429 Ansis Gornavs 2273 SK Sigulda 01:07:11 VZ3 231 V295 +00:00 +00:00 209
430 Ilze Fogele 9078 Elkor 01:07:12 SZ3 106 S135 +00:00 +00:00 266
431 Andris Trumars 9107 Eco Baltia 01:07:13 VZ3 233 V296 +00:00 +00:00 209
432 Maris Tjarve 9300 01:07:16 VB2 V297 +00:00 +00:00 0
433 Ilze Vāvere 2238 01:07:17 SZ3 107 S136 +00:00 +00:00 266
434 Ilze Kārkliņa 2399 01:07:18 SZ3 108 S137 +00:00 +00:00 266
435 Jeļena Auzāne-Arnicāne 2004 PaBaso.lv - VSK Noskrien 01:07:21 SZ3 109 S138 +00:00 +00:00 266
436 Inese Baltiņa 2563 01:07:30 SZ3 110 S139 +00:00 +00:00 265
437 Artūrs Kamenders 2682 Ofšors 01:07:39 VZ3 234 V298 +00:00 +00:00 207
438 Laima Baltiņa 2120 VSK Noskrien 01:07:44 SZ2 27 S140 +00:00 +00:00 264
439 Artis Stieciņš 2656 01:07:48 VZ3 235 V299 +00:00 +00:00 207
440 Dāvis Sosārs 9077 Neiroradiologi 01:07:48 VZ3 235 V300 +00:00 +00:00 207
441 Daniela Lotocka 2462 Engures vidusskola / Engures sportam 01:07:52 SZ2 28 S141 +00:00 +00:00 264
442 Dace Priede 2352 Swedbank 01:07:53 SZ3 111 S142 +00:00 +00:00 264
443 Kristīne Graudiņa 2460 Engures vidusskola / Engures sportam 01:07:53 SZ2 29 S143 +00:00 +00:00 264
444 Miķelis Zaļais 2039 Wunderkraut 01:07:57 VZ3 237 V301 +00:00 +00:00 207
445 Inga Lāce 2051 01:07:59 SZ3 112 S144 +00:00 +00:00 263
446 Valdis Sirsniņš 2343 01:08:00 VZ3 238 V302 +00:00 +00:00 206
447 Gints Buraks 2323 01:08:03 VZ3 239 V303 +00:00 +00:00 206
448 Kristīne Grava 2388 01:08:03 SZ3 113 S145 +00:00 +00:00 263
449 Elīna Līce 2641 01:08:03 SZ3 113 S146 +00:00 +00:00 263
450 Edijs Šaicāns 2667 01:08:05 SZ3 115 S147 +00:00 +00:00 263
451 Toms Janušs 2413 SELLA AM 01:08:07 VZ1 17 V304 +00:00 +00:00 206
452 Kristaps Tuntulis 2130 01:08:10 VZ3 240 V305 +00:00 +00:00 206
453 Viljams Leo Lastovskis 2450 Engures vidusskola / Engures sportam 01:08:12 VZ1 18 V306 +00:00 +00:00 206
454 Dace Dūklava-Kokina 2123 01:08:16 SZ3 116 S148 +00:00 +00:00 262
455 Anita Jēkabsone 2580 Atrie eži 01:08:16 SZ3 116 S149 +00:00 +00:00 262
456 Daniela Fogele 2452 Engures vidusskola / Engures sportam 01:08:23 SZ1 4 S150 +00:00 +00:00 262
457 Katrīna Paikena 2235 01:08:25 SZ3 118 S151 +00:00 +00:00 262
458 Ina Graudiņa 2074 VSK Noskrien Vaveres 01:08:27 SZ3 119 S152 +00:00 +00:00 262
459 Ieva Ozoliņa 2583 01:08:30 SZ2 30 S153 +00:00 +00:00 261
460 Līga Prancāne 2280 SK Sigulda 01:08:35 SZ3 120 S154 +00:00 +00:00 261
461 Vladimirs Tiščenko 2266 VSK Noskrien 01:08:38 VZ3 241 V307 +00:00 +00:00 204
462 Edgars Putniņš 2599 01:08:40 VZ3 242 V308 +00:00 +00:00 204
463 Normunds Kalniņš 2284 SK Sigulda 01:08:44 VZ3 243 V309 +00:00 +00:00 204
464 Zane Lukstiņa 2550 01:08:50 SZ3 121 S155 +00:00 +00:00 260
465 Santa Japeniņa 2035 01:08:52 SZ2 31 S156 +00:00 +00:00 260
466 Austra Dobrovoļska 2595 01:08:55 SZ3 122 S157 +00:00 +00:00 260
467 Gunta Reinicāne 2421 01:08:58 SZ3 123 S158 +00:00 +00:00 260
468 Inga Nartiša 2514 Mailigen 01:08:58 SZ3 123 S159 +00:00 +00:00 260
469 Santa Margeviča 9108 01:08:58 SZ3 123 S160 +00:00 +00:00 260
470 Anita Januša 2059 SELLA AM 01:08:59 SZ3 126 S161 +00:00 +00:00 259
471 Betija Līcīte 2451 Engures vidusskola / Engures sportam 01:09:01 SZ2 32 S162 +00:00 +00:00 259
472 Inga Bērziņa 2378 01:09:04 SZ3 127 S163 +00:00 +00:00 259
473 Kristīne Meija 2102 Resnie/VSK Noskrien 01:09:06 SZ3 128 S164 +00:00 +00:00 259
474 Anda Konošonoka 2556 Engures sportam / Tukums 01:09:08 SZ3 129 S165 +00:00 +00:00 259
475 Ilja Semeņenko 9126 01:09:10 SZ3 130 S166 +00:00 +00:00 259
476 Daina Arāja 9112 01:09:10 SZ3 130 S167 +00:00 +00:00 259
477 Elīna Apsīte 2604 Patria team 01:09:13 SZ3 132 S168 +00:00 +00:00 259
478 Aija Višņevska 2054 01:09:15 SZ2 33 S169 +00:00 +00:00 258
479 Agate Zīverte 2609 Stradina slimnica 01:09:23 SZ3 133 S170 +00:00 +00:00 258
480 Karīna Voitkeviča 2357 01:09:31 SZ3 134 S171 +00:00 +00:00 257
481 Mārcis Sparāns 2205 Sparanu klans / RaRe Darbnica 01:09:35 VZ3 244 V310 +00:00 +00:00 202
482 Kārlis Kalniņš 2613 01:09:37 VZ2 48 V311 +00:00 +00:00 202
483 Zane Bernāte 2306 TRX CESIS 01:09:38 SZ3 135 S172 +00:00 +00:00 257
484 Inga Novika 2036 VSK Noskrien 01:09:40 SZ3 136 S173 +00:00 +00:00 257
485 Elīza Grīnvalde 2455 Engures vidusskola / Engures sportam 01:09:42 SZ1 5 S174 +00:00 +00:00 257
486 Dārta Karīna Momotkova 2454 Engures vidusskola / Engures sportam 01:09:42 SZ1 5 S175 +00:00 +00:00 257
487 Krista Esmeralda Lukjanska 2459 Engures vidusskola / Engures sportam 01:09:47 SZ2 34 S176 +00:00 +00:00 257
488 Kristīne Ketova 2407 01:09:49 SZ3 137 S177 +00:00 +00:00 256
489 Edgars Cirvelis 9097 01:09:52 VZ3 245 V312 +00:00 +00:00 201
490 Laima Magure 2207 "DzSK ""Lokomotive""" 01:09:59 SZ3 138 S178 +00:00 +00:00 256
491 Jan Fikrle 2126 BKV Holysov 01:09:59 VZ1 19 V313 +00:00 +00:00 201
492 Līga Hartpenga 2012 01:10:04 SZ3 139 S179 +00:00 +00:00 255
493 Kristīne Lejiņa-Kancīte 2263 SK Terauds 01:10:12 SZ3 140 S180 +00:00 +00:00 255
494 Arnis Dzalbs 2585 01:10:17 VZ3 246 V314 +00:00 +00:00 200
495 Joanna Osmane 2626 01:10:17 SZ3 141 S181 +00:00 +00:00 255
496 Irina Kizenbaha 2615 Dusis meža 01:10:18 SZ3 142 S182 +00:00 +00:00 255
497 Rihards Murāns 2695 01:10:20 VZ2 49 V315 +00:00 +00:00 200
498 Rihards Fuksis 2003 01:10:24 VZ3 247 V316 +00:00 +00:00 199
499 Jana Ivanova 2311 01:10:26 SZ1 7 S183 +00:00 +00:00 254
500 Aija Balode 9086 01:10:27 SZ3 143 S184 +00:00 +00:00 254
501 Elīza Muzika 2260 01:10:27 SZ1 8 S185 +00:00 +00:00 254
502 Zane Kaļva 2598 VICHY 01:10:33 SZ3 144 S186 +00:00 +00:00 254
503 Elīna Lazdiņa 2629 Riga Griffins 01:10:40 SZ2 35 S187 +00:00 +00:00 253
504 Elīna Mihailova 2138 Crossfit Ridzene 01:10:45 SZ2 36 S188 +00:00 +00:00 253
505 Inga Vītuma-jaunzeme 2565 VSK Noskrien 01:10:45 SZ3 145 S189 +00:00 +00:00 253
506 Aivars Puķītis 2478 01:10:52 VZ3 248 V317 +00:00 +00:00 198
507 Līga Rēdere 2457 Rederu banda 01:10:53 SZ3 146 S190 +00:00 +00:00 253
508 Daiga Piebalga 2010 VSK Noskrien 01:11:02 SZ3 147 S191 +00:00 +00:00 252
509 Renārs Vate 2610 Engures Sportam 01:11:03 VZ3 249 V318 +00:00 +00:00 198
510 Agnese Caune 2045 01:11:05 SZ3 148 S192 +00:00 +00:00 252
511 Maira Kreile 9068 01:11:09 SZ3 149 S193 +00:00 +00:00 252
512 Kaspars Kreilis 9069 01:11:30 VZ3 250 V319 +00:00 +00:00 196
513 Egija Veisa 9061 01:11:33 SZ3 150 S194 +00:00 +00:00 250
514 Marn Vitola 9090 01:11:35 SZ3 151 S195 +00:00 +00:00 250
515 Laura Svētiņa 2532 MySport veikals 01:11:37 SZ3 152 S196 +00:00 +00:00 250
516 Gatis Svētiņš 2533 MySport veikals 01:11:37 VZ3 251 V320 +00:00 +00:00 196
517 Adriāna Kauliņa 2148 Swedbank 01:11:39 SZ3 153 S197 +00:00 +00:00 250
518 Evija Kropa 2147 Swedbank 01:11:40 SZ3 154 S198 +00:00 +00:00 250
519 Ina Eigenfelde 2424 AMSERV OPEL TEAM 01:11:45 SZ3 155 S199 +00:00 +00:00 249
520 Krista Bāliņa 2292 01:11:47 SZ2 37 S200 +00:00 +00:00 249
521 Renāte Šmite 2105 01:11:48 SZ2 38 S201 +00:00 +00:00 249
522 Sandra Lūse 2663 01:11:50 SZ3 156 S202 +00:00 +00:00 249
523 Mareks Lukjanskis 2446 Engures vidusskola / Engures sportam 01:11:51 VZ1 20 V321 +00:00 +00:00 195
524 Baiba Cīrule 2307 TRXCesis 01:11:52 SZ3 157 S203 +00:00 +00:00 249
525 Leila Bībere 2184 Biberi 01:12:00 SZ3 158 S204 +00:00 +00:00 249
526 Lāsma Midrijāne 2135 01:12:01 SZ3 159 S205 +00:00 +00:00 249
527 Dainis Griestiņš 2405 01:12:04 VZ3 252 V322 +00:00 +00:00 195
528 Ines Prants 2316 Võru Suusaklubi 01:12:05 SZ2 39 S206 +00:00 +00:00 248
529 Lauma Muceniece 2134 01:12:05 SZ3 160 S207 +00:00 +00:00 248
530 Marija Siliņa 2476 01:12:09 SZ2 40 S208 +00:00 +00:00 248
531 Katrīna Silva Mierkalne 2463 Engures vidusskola / Engures sportam 01:12:10 SZ2 41 S209 +00:00 +00:00 248
532 Jānis Antiņš 2440 Engures vidusskola / Engures sportam 01:12:10 VZ2 50 V323 +00:00 +00:00 194
533 Zuzanna Tīrmane 2305 01:12:17 SZ3 161 S210 +00:00 +00:00 248
534 Madara Kraukle 2377 01:12:18 SZ3 162 S211 +00:00 +00:00 248
535 Lelde Spriņģe 2048 01:12:20 SZ3 163 S212 +00:00 +00:00 247
536 Signe Krastiņa 2240 "z/s ""Eži""" 01:12:23 SZ2 42 S213 +00:00 +00:00 247
537 Aira Semjonova 2169 01:12:24 SZ3 164 S214 +00:00 +00:00 247
538 Inese Laure 2527 Swedbank 01:12:26 SZ3 165 S215 +00:00 +00:00 247
539 Dita Cīrule 2085 01:12:27 SZ3 166 S216 +00:00 +00:00 247
540 Zita Bindare - Barānova 2234 Auneni 01:12:28 SZ3 167 S217 +00:00 +00:00 247
541 Arvīds Barānovs 2233 Auneni 01:12:28 VZ3 253 V324 +00:00 +00:00 194
542 Sintija Ozoliņa 2630 01:12:28 SZ3 167 S218 +00:00 +00:00 247
543 Agita Pusvilka 2559 01:12:29 SZ3 169 S219 +00:00 +00:00 247
544 Valdis Pūķis 2365 PUKI 01:12:35 VZ3 254 V325 +00:00 +00:00 193
545 Jana Pūķe 2364 PUKI 01:12:35 SZ3 170 S220 +00:00 +00:00 247
546 Kārlis Visockis 2254 01:12:42 VZ3 255 V326 +00:00 +00:00 193
547 Daiga Visocka 2253 01:12:42 SZ3 171 S221 +00:00 +00:00 246
548 Ineta Sukackiene 2617 01:12:44 SZ3 172 S222 +00:00 +00:00 246
549 Līga Pildiņa 2092 Valteri Skrien 01:12:59 SZ3 173 S223 +00:00 +00:00 245
550 Lelde Katlāpe 2347 01:13:03 SZ3 174 S224 +00:00 +00:00 245
551 Arta Kudlāne 2651 01:13:05 SZ3 175 S225 +00:00 +00:00 245
552 Alise Evardsone 2461 Engures vidusskola / Engures sportam 01:13:07 SZ2 43 S226 +00:00 +00:00 245
553 Linda Liepiņa 2251 Swedbank 01:13:10 SZ3 176 S227 +00:00 +00:00 245
554 Liene Piķe 2114 01:13:14 SZ3 177 S228 +00:00 +00:00 244
555 Madara Petrova 2115 VSK Noskrien 01:13:14 SZ2 44 S229 +00:00 +00:00 244
556 Raimonds Briņķis 2541 01:13:17 VZ3 256 V327 +00:00 +00:00 191
557 Sigita Briņķe 2542 01:13:18 SZ3 178 S230 +00:00 +00:00 244
558 Eva Matīsa 2095 Atras lipas/VSK 01:13:20 SZ3 179 S231 +00:00 +00:00 244
559 Jelena Prants 2315 Võru Suusaklubi 01:13:20 SZ3 179 S232 +00:00 +00:00 244
560 Miks Mežvēvers 2173 01:13:24 VZ2 51 V328 +00:00 +00:00 191
561 Māra Mežvēvere 2172 01:13:24 SZ2 45 S233 +00:00 +00:00 244
562 Katrīna Auziņa 2473 01:13:32 SZ3 181 S234 +00:00 +00:00 243
563 Brigita Bērziņa 2654 01:13:35 SZ3 182 S235 +00:00 +00:00 243
564 Ieva Lazdāne 2231 01:13:38 SZ3 183 S236 +00:00 +00:00 243
565 Olga Mikulova 2056 VSK Noskrien 01:13:39 SZ3 184 S237 +00:00 +00:00 243
566 Laura Vēze 2029 01:13:43 SZ3 185 S238 +00:00 +00:00 243
567 Toms Pastars 2590 30draugi.lv 01:13:46 VZ3 257 V329 +00:00 +00:00 190
568 Vija Seiksta 2318 01:13:48 SZ3 186 S239 +00:00 +00:00 243
569 Jekaterina Dorofejeva 2382 01:13:48 SZ3 186 S240 +00:00 +00:00 243
570 Gunta Šlosberga 2464 01:13:55 SZ3 188 S241 +00:00 +00:00 242
571 Ilze Goša 2186 Maratona klubs 01:13:55 SZ3 188 S242 +00:00 +00:00 242
572 Anda Lūciņa 2640 Profesionalis 01:13:59 SZ3 190 S243 +00:00 +00:00 242
573 Linda Lapa 2652 01:14:01 SZ3 191 S244 +00:00 +00:00 242
574 Anete Zariņa 2322 01:14:09 SZ3 192 S245 +00:00 +00:00 241
575 Katrīna Liepiņa 2027 3 pavari 01:14:10 SZ3 193 S246 +00:00 +00:00 241
576 Reinis Konošonoks 2493 Engures sportam / Tukums 01:14:10 VZ2 52 V330 +00:00 +00:00 189
577 Blanka Fikrlova 2125 BKV Holysov 01:14:11 SZ3 194 S247 +00:00 +00:00 241
578 Lauma Ose 2659 Vingliemezis 01:14:12 SZ3 195 S248 +00:00 +00:00 241
579 Monta Vītola 2319 01:14:14 SZ3 196 S249 +00:00 +00:00 241
580 Jānis Lazda 2467 01:14:18 VZ3 258 V331 +00:00 +00:00 189
581 Inna Igumnova 2466 01:14:18 SZ3 197 S250 +00:00 +00:00 241
582 Līva Liepkalne 2249 01:14:19 SZ2 46 S251 +00:00 +00:00 241
583 Kārlis Dugness 2411 01:14:20 VZ3 259 V332 +00:00 +00:00 189
584 Luize Raga 2216 01:14:32 SZ3 198 S252 +00:00 +00:00 240
585 Aivita Osīte 2236 01:14:39 SZ2 47 S253 +00:00 +00:00 240
586 Dārta Repse 2100 Swedbank 01:14:40 SZ2 48 S254 +00:00 +00:00 240
587 Evija Daņilova 2644 01:14:43 SZ3 199 S255 +00:00 +00:00 240
588 Līva Vikmane 2504 DNB banka 01:14:46 SZ3 200 S256 +00:00 +00:00 239
589 Liene Barone 2154 01:14:50 SZ3 201 S257 +00:00 +00:00 239
590 Kārlis Liepiņš 3159 Engures sportam 01:14:51 VZ1 21 V333 +00:00 +00:00 187
591 Ieva Līkā 2344 01:14:55 SZ3 202 S258 +00:00 +00:00 239
592 Evita Kalniņa 2237 01:15:07 SZ3 203 S259 +00:00 +00:00 238
593 Ilze Zvīdriņa 2690 01:15:10 SZ3 204 S260 +00:00 +00:00 238
594 Mareks Šimanskis 2214 Ieput Žani 01:15:18 VZ3 260 V334 +00:00 +00:00 186
595 Inese Rūsa 2220 Honda Training Crew 01:15:25 SZ3 205 S261 +00:00 +00:00 237
596 Līga Cikanoviča 9032 01:15:33 SZ3 206 S262 +00:00 +00:00 237
597 Ināra Zariņa 2244 01:15:36 SZ3 207 S263 +00:00 +00:00 237
598 Kristīne Rudzīte 9076 01:15:40 SZ3 208 S264 +00:00 +00:00 237
599 Fanija Šitca 2275 SK Sigulda 01:15:41 SZ3 209 S265 +00:00 +00:00 237
600 Artūrs Jakovļevs 2041 Tukums 01:15:48 VZ3 261 V335 +00:00 +00:00 185
601 Aneka Kļaviņa 2517 01:15:55 SZ3 210 S266 +00:00 +00:00 236
602 Zane Dille 2099 01:16:06 SZ3 211 S267 +00:00 +00:00 235
603 Ilze Lukstiņa 2128 Seglina Sporta Skola 01:16:25 SZ3 212 S268 +00:00 +00:00 234
604 Inga Pavloviča 2083 VSK Noskrien / Divplakšni 01:16:26 SZ3 213 S269 +00:00 +00:00 234
605 Mārīte Kokoreviča 2011 01:16:27 SZ3 214 S270 +00:00 +00:00 234
606 Greisa Elizabete Spila 2383 01:16:31 SZ1 9 S271 +00:00 +00:00 234
607 Juris Tērauds 9002 lidoleti.lv/enguresportam 01:16:36 VZ3 262 V336 +00:00 +00:00 183
608 Līva Arāja 9113 01:16:47 SZ3 215 S272 +00:00 +00:00 233
609 Sabīne Rostoka 2592 01:16:51 SZ2 49 S273 +00:00 +00:00 233
610 Katrīna Alute 2591 01:16:51 SZ2 49 S274 +00:00 +00:00 233
611 Aija Reča 9059 01:16:57 SZ3 216 S275 +00:00 +00:00 233
612 Ulvis Siliņš 2028 Engures sportam 01:16:57 VZ3 263 V337 +00:00 +00:00 182
613 Māra Viška 2162 Lucky Me 01:17:05 SZ3 217 S276 +00:00 +00:00 232
614 Juris Stanka 2426 01:17:12 VZ3 264 V338 +00:00 +00:00 182
615 Laima Blankenberga 2299 01:17:16 SZ3 218 S277 +00:00 +00:00 232
616 Rita Ragozina 2381 01:17:20 SZ2 51 S278 +00:00 +00:00 231
617 Elīna Borovkova 2023 Engures sportam / Milzkalne 01:17:27 SZ3 219 S279 +00:00 +00:00 231
618 Gints Ronis 2144 Salacgrivas Buki 01:17:42 VZ3 265 V339 +00:00 +00:00 181
619 Ieva Zlaugotne 2586 01:17:43 SZ3 220 S280 +00:00 +00:00 230
620 Laila Malzubre 2038 Zubru Trieciens 01:17:52 SZ3 221 S281 +00:00 +00:00 230
621 Evita Sprukta 9079 01:17:55 SZ3 222 S282 +00:00 +00:00 230
622 Kristaps Zaļkalns 2024 Engures sportam / Milzkalne 01:18:02 VZ3 266 V340 +00:00 +00:00 180
623 Laura Videjusa 2201 2 susurini 01:18:02 SZ3 223 S283 +00:00 +00:00 229
624 Mārtiņš Kaķītis 2202 2 susurini 01:18:03 VZ3 267 V341 +00:00 +00:00 180
625 Kristīne Kuka 2009 AD FITNESS Ledmane 01:18:13 SZ3 224 S284 +00:00 +00:00 229
626 Linda Grīnfelde 2156 01:18:19 SZ3 225 S285 +00:00 +00:00 229
627 Dāniels Ziemelis 2121 Ašas kajas ZID 01:18:37 VZ1 22 V342 +00:00 +00:00 179
628 Ilze Komasa 2063 Freelanceri 01:18:51 SZ3 226 S286 +00:00 +00:00 227
629 Liene Freiberga 2239 01:18:54 SZ3 227 S287 +00:00 +00:00 227
630 Inese Zepa 2122 Ašas kajas ZID 01:18:55 SZ3 228 S288 +00:00 +00:00 227
631 Marta Matīsa 2683 01:18:58 SZ1 10 S289 +00:00 +00:00 227
632 Kristine Utane 2661 ELKOR 01:19:01 SZ3 229 S290 +00:00 +00:00 227
633 Dina Ķuze 2391 01:19:03 SZ3 230 S291 +00:00 +00:00 226
634 Kristīne Frolova 2192 01:19:22 SZ3 231 S292 +00:00 +00:00 226
635 Ilva Lase 2660 ELKOR 01:19:31 SZ3 232 S293 +00:00 +00:00 225
636 Alīna Semka 2164 AVIA 01:19:41 SZ3 233 S294 +00:00 +00:00 225
637 Linda Andronova 2232 01:20:13 SZ3 234 S295 +00:00 +00:00 223
638 Zane Rozentāle 2508 01:20:13 SZ3 234 S296 +00:00 +00:00 223
639 Linda Pavļuta 2334 01:20:23 SZ3 236 S297 +00:00 +00:00 223
640 Solvita Zeipiņa 2534 01:20:30 SZ3 237 S298 +00:00 +00:00 222
641 Ainārs Auziņs 2545 Nujo vesels 01:20:33 VZ3 268 V343 +00:00 +00:00 174
642 Madara Zemarāja 2313 KAP ZEKES 01:20:51 SZ3 238 S299 +00:00 +00:00 221
643 Mārtiņš Lorencs 2448 Engures vidusskola / Engures sportam 01:20:56 VZ2 53 V344 +00:00 +00:00 173
644 Andis Ozoliņš 2577 01:21:03 VZ3 269 V345 +00:00 +00:00 173
645 Signe Millere 2484 Dabas aizsardzibas parvalde 01:21:11 SZ3 239 S300 +00:00 +00:00 220
646 Santa Dzenīte 9062 01:21:36 SZ3 240 S301 +00:00 +00:00 219
647 Inese Kļimoviča 2345 01:21:51 SZ3 241 S302 +00:00 +00:00 219
648 Elīna Zariņa 2636 01:22:03 SZ3 242 S303 +00:00 +00:00 218
649 Natālija Joničenko 2080 Stendenieki 01:22:55 SZ3 243 S304 +00:00 +00:00 216
650 Kitija Demidova 2594 JAUNS KLUBS TUKUMA 01:23:05 SZ2 52 S305 +00:00 +00:00 215
651 Līvija Muša 2076 Jurmala 01:23:28 SZ3 244 S306 +00:00 +00:00 214
652 Dace Tītmane 2013 01:24:03 SZ3 245 S307 +00:00 +00:00 213
653 Jana Oļehnoviča 2471 01:24:14 SZ3 246 S308 +00:00 +00:00 213
654 Ilze Kaimiņa 2182 01:24:38 SZ3 247 S309 +00:00 +00:00 212
655 Zane Armane 2259 Ražots Latvija 01:24:58 SZ3 248 S310 +00:00 +00:00 211
656 Ieva Poga 2149 Ražots Latvija 01:24:59 SZ3 249 S311 +00:00 +00:00 211
657 Līga Barovska 2139 Ražots Latvija 01:24:59 SZ3 249 S312 +00:00 +00:00 211
658 Lauma Poga 2485 01:24:59 SZ2 53 S313 +00:00 +00:00 211
659 Oksana Martiņuka 9111 01:25:01 SZ3 251 S314 +00:00 +00:00 211
660 Sandra Grišina 9038 01:25:30 SZ3 252 S315 +00:00 +00:00 209
661 Kristīne Reinholde 2355 01:25:30 SZ3 252 S316 +00:00 +00:00 209
662 Dita Puriņa 2572 01:25:46 SZ2 54 S317 +00:00 +00:00 209
663 Sabīne Puķe 2611 01:25:52 SZ3 254 S318 +00:00 +00:00 208
664 Leonīds Legzdiņš 2573 01:26:28 VZ3 270 V346 +00:00 +00:00 162
665 Līga Laganovska 2037 AD Fitness 01:26:33 SZ3 255 S319 +00:00 +00:00 207
666 Daiga Eimusa 2152 Pekauši 01:26:44 SZ3 256 S320 +00:00 +00:00 206
667 Aleksandrs Voino 2006 01:27:03 VZ3 271 V347 +00:00 +00:00 161
668 Ligita Stonka 2110 01:28:03 SZ3 257 S321 +00:00 +00:00 203
669 Elīna Lunte 2049 01:28:30 SZ2 55 S322 +00:00 +00:00 202
670 Kristers Jurčs 2472 01:28:36 VZ1 23 V348 +00:00 +00:00 158
671 Gunta Jirgensone 2108 Swedbank 01:28:42 SZ3 258 S323 +00:00 +00:00 202
672 Ingrīda Svoka 2151 01:28:54 SZ3 259 S324 +00:00 +00:00 201
673 Sandra Pereca 2177 01:30:07 SZ3 260 S325 +00:00 +00:00 199
674 Alise Reiskarte 2129 01:30:11 SZ3 261 S326 +00:00 +00:00 198
675 Iveta Krieva 2077 :) 01:30:59 SZ3 262 S327 +00:00 +00:00 197
676 Ilze Lūkina 2188 Meža sports 01:31:28 SZ3 263 S328 +00:00 +00:00 196
677 Vita Rudzīte 2191 Meža sports 01:31:28 SZ3 263 S329 +00:00 +00:00 196
678 Zinta Zīverte 2487 Nujo vesels 01:31:32 SZ3 265 S330 +00:00 +00:00 196
679 Laila Brikaine 2468 Nujo vesels 01:31:34 SZ3 266 S331 +00:00 +00:00 195
680 Irēna Šterna 2412 Nujo vesels 01:31:56 SZ3 267 S332 +00:00 +00:00 195
681 Kristīne Meilerte 2117 Latvijas Finieris Mežs 01:32:52 SZ3 268 S333 +00:00 +00:00 193
682 Maija Lontona 2141 Sanderu klans 01:33:21 SZ3 269 S334 +00:00 +00:00 192
683 Inese Grīnberga 2530 Nujo vesels 01:34:13 SZ3 270 S335 +00:00 +00:00 190
684 Inguna Skujiņa 2488 Nujo vesels 01:35:42 SZ3 271 S336 +00:00 +00:00 187
685 Tīna Sparāne 2210 01:36:49 SZ2 56 S337 +00:00 +00:00 185
686 Dace Kārkliņa 2515 GrST Team 01:38:00 SZ3 272 S338 +00:00 +00:00 183
687 Kristīne Bērtiņa 2370 Nujo priekam 01:38:48 SZ3 273 S339 +00:00 +00:00 181
688 Irēna Šibeika 2483 Nujo priekam 01:38:54 SZ3 274 S340 +00:00 +00:00 181
689 Astra Breikša 2385 Nujo priekam 01:38:56 SZ3 275 S341 +00:00 +00:00 181
690 Arnis Sparāns 2143 Sparanu klans 01:39:51 VZ3 272 V349 +00:00 +00:00 141
691 Mārīte Klibinska 2336 SK Sigulda 01:39:54 SZ3 276 S342 +00:00 +00:00 179
692 Iveta Verdena 2368 Saldus Galas Kombinats 01:39:58 SZ3 277 S343 +00:00 +00:00 179
693 Līga Džeriņa 2369 Saldus Galas Kombinats 01:39:58 SZ3 277 S344 +00:00 +00:00 179
694 Anda Sparāne 2142 Sparanu klans 01:40:00 SZ3 279 S345 +00:00 +00:00 179
695 Ieva Garanča 2031 01:40:55 SZ3 280 S346 +00:00 +00:00 177
696 Uldis Dīcis 9011 01:42:16 VZ3 273 V350 +00:00 +00:00 137
697 Ruta Dīce 9010 01:42:16 SZ3 281 S347 +00:00 +00:00 175
698 Dāvis Daniēls Vildiņš 2397 01:52:17 VZ2 54 V351 +00:00 +00:00 125
699 Dace Bērziņa 2396 01:52:19 SZ3 282 S348 +00:00 +00:00 159
700 Kaylana Miller 2681 01:57:55 SZ3 283 S349 +00:00 +00:00 152
701 Sandra Legzdiņa 2033 VSK Noskrien 01:58:24 SZ3 284 S350 +00:00 +00:00 151
702 Matīss Zilgalvis 9400 01:59:27 VB2 V352 +00:00 +00:00 0
703 Alisher Yakupov 9081 02:15:02 VZ3 285 V353 +00:00 +00:00 104
704 Kristaps Šteinbergs 9500 02:26:56 VB2 V354 +00:00 +00:00 0