ZAĶIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Punkti distancē
1 Gints Lūsis 2105 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 00:48:38 VZ3 1 V1 +00:00 +00:00 400
2 Jānis Gailis 2304 Maratons Asics 00:51:39 VZ3 2 V2 +03:01 +03:01 377
3 Kārlis Vanags 2106 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 00:53:30 VZ3 3 V3 +04:52 +04:52 364
4 Jānis Ļubka 2354 Kārsavas novads 00:53:47 VZ3 4 V4 +05:09 +05:09 362
5 Mārcis Adamovičs 2370 00:54:58 VZ2 1 V5 +06:20 +00:00 354
6 Niks Zauls 2308 Limbaži 00:55:54 VZ2 2 V6 +07:16 +00:56 348
7 Konstantīns Krjačko 2121 RONAKO-35! 00:56:30 VZ3 5 V7 +07:52 +07:52 344
8 Gatis Štulbergs 2344 MARATONA KLUBS/VSK Noskrien Rieksti 00:56:54 VZ2 3 V8 +08:16 +01:56 342
9 Aleksandrs Serovs 7389 Āni 00:57:20 VZ3 6 V9 +08:42 +08:42 339
10 Edgars Rencis 2052 PaBaso.lv / VSK Noskrien 00:57:31 VZ3 7 V10 +08:53 +08:53 338
11 Andris Bergmanis 2082 SK Sigulda 00:57:46 VZ3 8 V11 +09:08 +09:08 337
12 Edgars Vanters 2055 VSK Noskrien Rieksti 00:59:10 VZ3 9 V12 +10:32 +10:32 329
13 Renārs Valdonis 2151 Preiļu kraukļi 00:59:18 VZ3 10 V13 +10:40 +10:40 328
14 Zane Ermansone 7435 Ermansoni 00:59:34 SZ3 1 S1 +00:00 +00:00 400
15 Māris Bisenieks 2047 OK "Purva Bridējs" 00:59:51 VZ3 11 V14 +11:13 +11:13 325
16 Normunds Ermansons 7434 Ermansoni 01:00:01 VZ3 12 V15 +11:23 +11:23 324
17 Mārtiņš Gailis 2200 Kocēnu sporta klubs 01:00:07 VZ3 13 V16 +11:29 +11:29 324
18 Raivis Pudulis 2140 01:00:34 VZ2 4 V17 +11:56 +05:36 321
19 Agris Ozols 7398 OK Saldus 01:01:09 VZ3 14 V18 +12:31 +12:31 318
20 Olafs Rozenvalds 2150 Saldus Boksa klubs 01:01:18 VZ2 5 V19 +12:40 +06:20 317
21 Lauris Kindzulis 2141 DNB banka 01:01:28 VZ3 15 V20 +12:50 +12:50 316
22 Ilvars Bergmanis 2013 01:01:45 VZ3 16 V21 +13:07 +13:07 315
23 Jānis Bogdans 2411 Iļžukolna Jaunatne 01:01:51 VZ2 6 V22 +13:13 +06:53 315
24 Dmitrijs Ruskovs 2025 VSK Noskrien 01:01:55 VZ3 17 V23 +13:17 +13:17 314
25 Markus Urtāns 2057 VANAGI 01:01:56 VZ1 1 V24 +13:18 +00:00 314
26 Ināra Lūse 2114 Moller Auto Ventspils/SIS 01:02:14 SZ3 2 S2 +02:40 +02:40 383
27 Kaspars Pētersons 2254 VSK Noskrien 01:02:46 VZ3 18 V25 +14:08 +14:08 310
28 Roberts Viļums 2235 01:02:57 VZ3 19 V26 +14:19 +14:19 309
29 Kaspars Vīksne 2291 Mailigen 01:03:11 VZ3 20 V27 +14:33 +14:33 308
30 Ģirts Gornostajs 2345 DĀRZA GLIEMEŽI 01:03:24 VZ3 21 V28 +14:46 +14:46 307
31 Rihards Bendrāts 2263 Salacgrīva 01:03:25 VZ1 2 V29 +14:47 +01:29 307
32 Ritvars Klapars 2042 01:03:40 VZ3 22 V30 +15:02 +15:02 306
33 Ervīns Veics 2148 individuāli 01:04:32 VZ3 23 V31 +15:54 +15:54 301
34 Andris Brīvers 7407 Nautrēnu v-sk. 01:04:34 VZ3 24 V32 +15:56 +15:56 301
35 Kaspars Kudiņš 7414 01:04:52 VZ2 7 V33 +16:14 +09:54 300
36 Jānis Ābols 2195 VSK Noskrien 01:04:55 VZ3 25 V34 +16:17 +16:17 300
37 Kitija Zaula 2309 Limbaži 01:04:58 SZ1 1 S3 +05:24 +00:00 367
38 Edgars Kuģenieks 2048 VSK Noskrien Rieksti 01:05:12 VZ3 26 V35 +16:34 +16:34 298
39 Kārlis Luters 2330 RPO 01:05:21 VZ2 8 V36 +16:43 +10:23 298
40 Jānis Neimanis 2107 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 01:05:28 VZ3 27 V37 +16:50 +16:50 297
41 Artis Ozoliņš 2399 01:05:41 VZ3 28 V38 +17:03 +17:03 296
42 Rihards Saksons 2329 RPO 01:06:06 VZ3 29 V39 +17:28 +17:28 294
43 Edgars Ezers 2072 01:06:10 VZ3 30 V40 +17:32 +17:32 294
44 Inārs Utkins 2388 Gentlemen`s Club 01:06:13 VZ3 31 V41 +17:35 +17:35 294
45 Annija Pušņakova 2456 Active AP 01:06:18 SZ3 3 S4 +06:44 +06:44 359
46 Martiņš Tarando 2172 01:06:19 VZ3 32 V42 +17:41 +17:41 293
47 Artūrs Kančs 2226 SSK Bebra 01:06:21 VZ3 33 V43 +17:43 +17:43 293
48 Uldis Doniņš 2240 MARATONA KLUBS/CRAMO 01:06:23 VZ3 34 V44 +17:45 +17:45 293
49 Artūrs Topecs 2334 01:06:24 VZ3 35 V45 +17:46 +17:46 293
50 Dana Mačtama 2468 Moller Auto Ventspils/SIS 01:06:27 SZ3 4 S5 +06:53 +06:53 359
51 Baiba Vekša 2331 Saldus Boksa klubs 01:06:36 SZ2 1 S6 +07:02 +00:00 358
52 Haralds Prombergs 2232 CroffFit Rīdzene 01:06:39 VZ3 36 V46 +18:01 +18:01 292
53 Ģirts Bodžs 2300 DĀRZA GLIEMEŽI 01:06:55 VZ3 37 V47 +18:17 +18:17 291
54 Ēriks Džuls 2410 Iļžukolna Jaunatne/ Nautrēnu vsk. 01:07:09 VZ2 9 V48 +18:31 +12:11 290
55 Normunds Grava 2011 01:07:14 VZ3 38 V49 +18:36 +18:36 289
56 Kaspars Olte 2090 01:07:19 VZ3 39 V50 +18:41 +18:41 289
57 Dainis Bautris 2332 SiS Latvija 01:07:22 VZ3 40 V51 +18:44 +18:44 289
58 Dace Spalva 2249 Kocenu novads 01:07:39 SZ3 5 S7 +08:05 +08:05 352
59 Vjačeslavs Pavlovs 2252 01:07:39 VZ3 41 V52 +19:01 +19:01 288
60 Alise Putraima 2189 Limbaži ACTIVE 01:07:41 SZ2 2 S8 +08:07 +01:05 352
61 Liene Gulbe 2433 Es un Zane. 01:07:50 SZ3 6 S9 +08:16 +08:16 351
62 Armands Marčinkus 2416 Gjensidige 01:07:54 VZ3 42 V53 +19:16 +19:16 286
63 Jānis Ausmanis 2436 SK Katrīna 01:07:56 VZ3 43 V54 +19:18 +19:18 286
64 Ilmars Knipšis 2059 Lejasurgas 01:08:01 VZ3 44 V55 +19:23 +19:23 286
65 Sergejs Kuzmins 7376 SK Magnen 01:08:12 VZ3 45 V56 +19:34 +19:34 285
66 Gita Vilensone 2386 Gentlemen`s Club 01:08:14 SZ3 7 S10 +08:40 +08:40 349
67 Mareks Skujiņš 2419 Veikals 42km 01:08:32 VZ3 46 V57 +19:54 +19:54 284
68 Rolans Povšaks 2156 SPORTA PUNKTS 01:08:40 VZ3 47 V58 +20:02 +20:02 283
69 Normunds Kronbergs 2453 01:08:47 VZ3 48 V59 +20:09 +20:09 283
70 Jānis Sondors 2260 Upeņu iela 01:08:54 VZ3 49 V60 +20:16 +20:16 282
71 Rita Kļaviņa 2146 Sk Magnen 01:08:58 SZ3 8 S11 +09:24 +09:24 345
72 Krists Iesalnieks 2447 Sporta iela 01:09:08 VZ1 3 V61 +20:30 +07:12 281
73 Edgars Blūms 2157 ziķeri 01:09:19 VZ3 50 V62 +20:41 +20:41 281
74 Uldis Ozoliņš 2065 01:09:31 VZ3 51 V63 +20:53 +20:53 280
75 Gatis Urbanovičs 2198 01:09:31 VZ3 52 V64 +20:53 +20:53 280
76 Edmunds Garančs 2201 GO Team 01:09:33 VZ3 53 V65 +20:55 +20:55 280
77 Ronalds Liepiņš 7374 s/k Metroons 01:09:43 VZ3 55 V66 +21:05 +21:05 279
78 Kaspars Kursišs 2461 SQUEEZY 01:09:43 VZ3 54 V67 +21:05 +21:05 279
79 Andris Mikijanskis 2351 01:09:49 VZ3 56 V68 +21:11 +21:11 279
80 Beata Grickeviča 7367 Riga Freediving 01:09:53 SZ3 9 S12 +10:19 +10:19 341
81 Juris Gailis 7432 01:09:55 VZ2 10 V69 +21:17 +14:57 278
82 Kārlis Vīksne 2420 Veikals 42km 01:10:00 VZ3 57 V70 +21:22 +21:22 278
83 Laura Pētersone 2253 VSK Noskrien 01:10:00 SZ3 10 S13 +10:26 +10:26 340
84 Daina Drozdova 7400 SK Dzērvene 01:10:07 SZ3 11 S14 +10:33 +10:33 340
85 Kārlis Krauja 7386 RPO 01:10:11 VZ2 11 V71 +21:33 +15:13 277
86 Uvis Braunfelds 7362 Moller Auto Ventspils/SIS 01:10:14 VZ3 58 V72 +21:36 +21:36 277
87 Intars Prindulis 2418 MCK 01:10:18 VZ3 59 V73 +21:40 +21:40 277
88 Jānis Pauliņš 2221 Es i No Tals 01:10:23 VZ3 60 V74 +21:45 +21:45 276
89 Gints Andžāns 2122 #MG_RUNNING 01:10:28 VZ3 61 V75 +21:50 +21:50 276
90 Dainis Cišs 2430 Lattelecom 01:10:38 VZ3 62 V76 +22:00 +22:00 275
91 Andis Ozoliņš 2312 BN KURŠI 01:10:45 VZ3 63 V77 +22:07 +22:07 275
92 Aigars Tatarčuks 2275 01:10:58 VZ3 65 V78 +22:20 +22:20 274
93 Kristīne Gailuma 2406 Iļžukolna Jaunatne/ Nautrēnu vsk. 01:10:58 SZ2 3 S15 +11:24 +04:22 336
94 Sindijs Logins 2215 01:10:58 VZ3 64 V79 +22:20 +22:20 274
95 Kaspars Briedis 2149 Saldus Boksa klubs 01:11:01 VZ3 66 V80 +22:23 +22:23 274
96 Edgars Kviatkovskis 7396 01:11:18 VZ2 12 V81 +22:40 +16:20 273
97 Edgars Zagorskis 7412 SK Tērauds 01:11:29 VZ3 67 V82 +22:51 +22:51 272
98 Kārlis Kučinskis 2336 ūdenszāles 01:11:33 VZ3 68 V83 +22:55 +22:55 272
99 Oskars Pugačs 2393 01:11:42 VZ3 69 V84 +23:04 +23:04 271
100 Žanis Bodžs 2251 DĀRZA GLIEMEŽI 01:11:49 VZ3 70 V85 +23:11 +23:11 271
101 Laura Veličko 2154 01:11:54 SZ3 12 S16 +12:20 +12:20 331
102 Edgars Kļaviņš 7378 SK Magnen 01:11:56 VZ3 71 V86 +23:18 +23:18 270
103 Guntis Pucens 2045 01:11:58 VZ3 72 V87 +23:20 +23:20 270
104 Sindija Zaula 2310 Limbaži 01:11:58 SZ2 4 S17 +12:24 +05:22 331
105 Mārtiņš Balčūns 2247 01:12:00 VZ2 13 V88 +23:22 +17:02 270
106 Jurģis Plankājs 7371 01:12:01 VZ3 73 V89 +23:23 +23:23 270
107 Andris Neibergs 2356 01:12:10 VZ3 75 V90 +23:32 +23:32 270
108 Silvestrs Kluburs 2188 01:12:10 VZ3 74 V91 +23:32 +23:32 270
109 Ivars Upenieks 2412 Feimaņu pamatskola 01:12:12 VZ3 76 V92 +23:34 +23:34 269
110 Sindija Skangale 2376 Swedbank 01:12:15 SZ3 13 S18 +12:41 +12:41 330
111 Zane Pakalniece 2421 Es un Liene. 01:12:19 SZ3 14 S19 +12:45 +12:45 329
112 Raivis Cakuls 2352 Cakuli 01:12:35 VZ3 77 V93 +23:57 +23:57 268
113 Ieva Freidenfelde 2338 01:12:36 SZ2 5 S20 +13:02 +06:00 328
114 Raivis Ragainis 2170 Krokus 01:12:44 VZ3 78 V94 +24:06 +24:06 267
115 Vadims Stepiņš 7385 Kaunatas vidusskola 01:13:01 VZ2 14 V95 +24:23 +18:03 266
116 Aldis Ciukmacis 2464 Rēzeknes novads 01:13:05 VZ3 79 V96 +24:27 +24:27 266
117 Guntis Kanaviņš 2227 SSK Bebra 01:13:11 VZ3 80 V97 +24:33 +24:33 266
118 Jānis Elmeris 2075 01:13:16 VZ3 81 V98 +24:38 +24:38 266
119 Lauma Čerņevska 2402 VSK Noskrien Vāveres 01:13:27 SZ3 15 S21 +13:53 +13:53 324
120 Edgars Miķelsons 2424 Lynxdojo 01:13:35 VZ1 4 V99 +24:57 +11:39 264
121 Jānis Ozols 2274 01:13:40 VZ3 82 V100 +25:02 +25:02 264
122 Ansis Kuplis 2012 Running.lv 01:13:56 VZ3 83 V101 +25:18 +25:18 263
123 Evgenijs Šakels 2178 DzSK Lokomotīve 01:13:58 VZ3 84 V102 +25:20 +25:20 263
124 Aiga Paegle 2193 Engures sportam 01:14:04 SZ3 16 S22 +14:30 +14:30 322
125 Ilva Valdone 2125 01:14:13 SZ2 6 S23 +14:39 +07:37 321
126 Diāna Ķirsone 2396 01:14:23 SZ3 17 S24 +14:49 +14:49 320
127 Jānis Šaudiņš 2414 Rēzeknes novads 01:14:27 VZ3 85 V103 +25:49 +25:49 261
128 Elīna Ikvilde 2230 Elkor Team 01:14:33 SZ2 7 S25 +14:59 +07:57 320
129 Uldis Rutkaste 2314 01:14:34 VZ3 86 V104 +25:56 +25:56 261
130 Aldis Glāzers 2398 Vecpiebalga 01:14:42 VZ3 87 V105 +26:04 +26:04 260
131 Agnese Ulanova 7405 01:14:47 SZ3 18 S26 +15:13 +15:13 319
132 Sandra Kundiņa 7394 01:15:11 SZ2 8 S27 +15:37 +08:35 317
133 Ingus Šenhofs 2276 01:15:27 VZ3 88 V106 +26:49 +26:49 258
134 Maija Pūpola 2159 Maratona klubs 01:15:32 SZ3 19 S28 +15:58 +15:58 315
135 Daina Vēzīte 2278 01:15:32 SZ3 20 S29 +15:58 +15:58 315
136 Monika Sarva 2265 01:15:34 SZ2 9 S30 +16:00 +08:58 315
137 Andris Ķirsons 2397 01:15:45 VZ3 89 V107 +27:07 +27:07 257
138 Aleksandrs Sokolovs 7419 PATRIA 01:15:56 VZ3 90 V108 +27:18 +27:18 256
139 Agate Kristapsone 2364 VSK Noskrien 01:15:56 SZ3 21 S31 +16:22 +16:22 314
140 Ina Graudiņa 2049 VSK Noskrien Vāveres 01:16:13 SZ3 22 S32 +16:39 +16:39 313
141 Raimonds Briņķis 2347 01:16:16 VZ3 91 V109 +27:38 +27:38 255
142 Tõnu Säär 2239 01:16:20 VZ3 92 V110 +27:42 +27:42 255
143 Jurijs Sarikins 2180 DzSK Lokomotīve 01:16:25 VZ3 93 V111 +27:47 +27:47 255
144 Edgars Kirhners 2358 01:16:39 VZ3 94 V112 +28:01 +28:01 254
145 Jānis Leinbergs 7368 Es I No Tals 01:16:48 VZ3 95 V113 +28:10 +28:10 253
146 Andis Veidmanis 2301 01:16:49 VZ3 96 V114 +28:11 +28:11 253
147 Egils Betmanis 2220 Es i No Tals! 01:16:49 VZ3 97 V115 +28:11 +28:11 253
148 Mārtiņš Liekniņš 2206 01:16:55 VZ3 98 V116 +28:17 +28:17 253
149 Juta Guļkeviča 2210 VSK Noskrien 01:17:02 SZ3 23 S33 +17:28 +17:28 309
150 Ilvija Pukste 2139 01:17:03 SZ3 24 S34 +17:29 +17:29 309
151 Dainis Muško 2349 Kartavkalnu buki 01:17:07 VZ3 99 V117 +28:29 +28:29 252
152 Atis Vītols 2326 01:17:11 VZ3 100 V118 +28:33 +28:33 252
153 Juris Iļčenko 2439 VSK Noskrien 01:17:29 VZ3 101 V119 +28:51 +28:51 251
154 Konstantīns Burcevs 7369 01:17:41 VZ3 102 V120 +29:03 +29:03 250
155 Andris Ivanāns 2211 Mammadaba 01:17:42 VZ3 103 V121 +29:04 +29:04 250
156 Rolands Šusts 2299 01:17:43 VZ3 104 V122 +29:05 +29:05 250
157 Kārlis Liepa 2340 SIEMENS 01:17:48 VZ3 105 V123 +29:10 +29:10 250
158 Inga Jansone 2118 VSK Noskrien 01:17:49 SZ3 25 S35 +18:15 +18:15 306
159 Reinis Lulle 2346 01:17:53 VZ2 15 V124 +29:15 +22:55 250
160 Baiba Frišenbrūdere 7411 Engures sportam 01:17:55 SZ3 26 S36 +18:21 +18:21 306
161 Mārtiņš Lūsis 2466 01:18:04 VZ3 106 V125 +29:26 +29:26 249
162 Ivars Noviks 2417 Lattelecom 01:18:30 VZ3 107 V126 +29:52 +29:52 248
163 Velga Lāce 2405 Iļžukolna Jaunatne 01:18:31 SZ3 27 S37 +18:57 +18:57 303
164 Sintija Zepa 2212 01:18:34 SZ2 10 S38 +19:00 +11:58 303
165 Tomass Reinis Tīss 2248 01:18:35 VZ2 16 V127 +29:57 +23:37 248
166 Alvis Tribockis 2449 01:18:40 VZ3 108 V128 +30:02 +30:02 247
167 Dzintra Kārkliņa 2244 01:18:42 SZ3 28 S39 +19:08 +19:08 303
168 Knuts Rautseps 2369 Kartavkalnu buki 01:18:44 VZ3 109 V129 +30:06 +30:06 247
169 Aigars Pleika-Ižiks 2377 01:18:45 VZ3 110 V130 +30:07 +30:07 247
170 Guna Grosa 2400 01:18:47 SZ3 29 S40 +19:13 +19:13 302
171 Sintija Bite 2307 01:18:50 SZ3 30 S41 +19:16 +19:16 302
172 Kārlis Janisels 2394 Čipsis 01:18:56 VZ3 111 V131 +30:18 +30:18 246
173 Haralds Iesalnieks 2213 01:18:59 VZ2 17 V132 +30:21 +24:01 246
174 Kārlis Proboks 2380 01:19:02 VZ3 112 V133 +30:24 +30:24 246
175 Denisa Preimane 2066 Swedbank 01:19:05 SZ3 31 S42 +19:31 +19:31 301
176 Līga Korņenkova 2008 01:19:06 SZ3 32 S43 +19:32 +19:32 301
177 Ieva Muižniece 2353 RPO 01:19:09 SZ2 11 S44 +19:35 +12:33 301
178 Juris Misters 2225 01:19:10 VZ3 113 V134 +30:32 +30:32 246
179 Liene Lelde Rieba 7375 01:19:11 SZ2 12 S45 +19:37 +12:35 301
180 Valdis Kļaviņš 2147 Sk Magnen 01:19:17 VZ3 114 V135 +30:39 +30:39 245
181 Kristīne Sekace 7363 Kustību telpa 01:19:18 SZ3 33 S46 +19:44 +19:44 300
182 Peep Ristmägi 2454 JK Hermes 01:19:28 VZ3 115 V136 +30:50 +30:50 245
183 Jānis Tērauds 2127 lidolēti.lv/Engures sportam 01:19:30 VZ3 116 V137 +30:52 +30:52 245
184 Ieva Meiere 2371 OK Ziemeļkurzeme 01:19:31 SZ3 34 S47 +19:57 +19:57 300
185 Sandis Avans 2056 01:19:33 VZ3 117 V138 +30:55 +30:55 245
186 Vitālijs Guzenko 2160 01:19:38 VZ3 118 V139 +31:00 +31:00 244
187 Roberts Šveicers 2176 DzSK Lokomotīve 01:19:43 VZ3 119 V140 +31:05 +31:05 244
188 Marta Grūbe 2395 01:19:50 SZ3 35 S48 +20:16 +20:16 298
189 Ieva Spruženiece 2257 01:19:52 SZ3 36 S49 +20:18 +20:18 298
190 Linda Lūse 2359 01:20:00 SZ3 37 S50 +20:26 +20:26 298
191 Liene Labsvīra 2184 01:20:06 SZ3 38 S51 +20:32 +20:32 297
192 Māra Pucena 2046 01:20:07 SZ3 39 S52 +20:33 +20:33 297
193 Ilze Stukule 2289 SK Katrīna / mammadaba 01:20:07 SZ3 40 S53 +20:33 +20:33 297
194 Agnese Zīmele 2284 01:20:09 SZ2 13 S54 +20:35 +13:33 297
195 Signija Vītola 2255 Vichy 01:20:13 SZ3 41 S55 +20:39 +20:39 297
196 Raivis Elksnis 2407 Iļžukolna Jaunatne/ Nautrēnu vsk. 01:20:17 VZ2 18 V141 +31:39 +25:19 242
197 Andris Macevskis 2223 01:20:20 VZ3 120 V142 +31:42 +31:42 242
198 Elvita Kotāne 2408 Iļžukolna Jaunatne/ Nautrēnu vsk. 01:20:23 SZ2 14 S56 +20:49 +13:47 296
199 Santa Ostrovska 2448 Gjensidige 01:20:26 SZ3 42 S57 +20:52 +20:52 296
200 Normunds Emičs 2177 DzSK Lokomotīve 01:20:28 VZ3 121 V143 +31:50 +31:50 242
201 Ieva Užāne 2035 01:20:30 SZ3 43 S58 +20:56 +20:56 296
202 Normunds Davidčuks 2124 Stāmučnieki 01:20:39 VZ3 122 V144 +32:01 +32:01 241
203 Mārtiņš Plivna 7427 Vanagi 01:20:40 VZ3 123 V145 +32:02 +32:02 241
204 Līva Poriete 2243 01:20:48 SZ2 15 S59 +21:14 +14:12 295
205 Austris Uljāns 2166 01:20:53 VZ3 124 V146 +32:15 +32:15 241
206 Līga Klība 2153 01:21:01 SZ2 16 S60 +21:27 +14:25 294
207 Jānis Tolpežņikovs 7390 01:21:01 VZ3 125 V147 +32:23 +32:23 240
208 Kristiāna Aksenoka 2222 01:21:04 SZ2 17 S61 +21:30 +14:28 294
209 Kristaps Aksenoks 2010 01:21:04 VZ1 5 V148 +32:26 +19:08 240
210 Ēriks Apšenieks 7402 01:21:07 VZ3 126 V149 +32:29 +32:29 240
211 Ilze Komasa 2043 Freelanceri 01:21:10 SZ3 44 S62 +21:36 +21:36 294
212 Santija Treija 2204 01:21:11 SZ3 45 S63 +21:37 +21:37 293
213 Toms Ķikusts 2368 Ziemeļu Ļaudis 01:21:27 VZ3 127 V150 +32:49 +32:49 239
214 Iveta Lazdiņa 2041 PEINTBOLA PARKS 2xL 01:21:27 SZ3 46 S64 +21:53 +21:53 293
215 Liene Mudrova 2182 PROGATE 01:21:31 SZ3 47 S65 +21:57 +21:57 292
216 Valdis Čerpakovskis 2245 01:21:43 VZ3 128 V151 +33:05 +33:05 238
217 Eviss Bertrands 7416 First Data Latvia 01:21:45 VZ3 129 V152 +33:07 +33:07 238
218 Zane Timma 2343 SK Katrīna/ MammaDaba 01:21:52 SZ3 48 S66 +22:18 +22:18 291
219 Jurģis Stukuls 2342 SK Katrīna/ MammaDaba 01:21:52 VZ3 130 V153 +33:14 +33:14 238
220 Māris Sauka 2455 01:21:59 VZ3 131 V154 +33:21 +33:21 237
221 Maruta Guitāne 7413 01:22:10 SZ3 49 S67 +22:36 +22:36 290
222 Ansis Emīls Zīvers 2236 01:22:13 VZ1 6 V155 +33:35 +20:17 237
223 Edgars Škutāns 2229 Uzdevumi.lv 01:22:16 VZ3 132 V156 +33:38 +33:38 236
224 Dagnija Kotāne 7373 SK Magnen 01:22:20 SZ2 18 S68 +22:46 +15:44 289
225 Ieva Leone 2103 DNB banka 01:22:39 SZ3 51 S69 +23:05 +23:05 288
226 Ineta Jasmane 7401 01:22:39 SZ3 50 S70 +23:05 +23:05 288
227 Sigita Lapiņa 2323 Siguldas izlase 01:22:41 SZ2 19 S71 +23:07 +16:05 288
228 Edgars Maļinovskis 2296 01:22:53 VZ3 133 V157 +34:15 +34:15 235
229 Ģirts Radčenko 7388 Āni 01:22:59 VZ3 134 V158 +34:21 +34:21 234
230 Zane Lukstiņa 7399 01:23:02 SZ3 52 S72 +23:28 +23:28 287
231 Inese Tīģere 2250 01:23:09 SZ3 53 S73 +23:35 +23:35 287
232 Gints Krastiņš 2293 Saldus Boksa klubs 01:23:17 VZ3 135 V159 +34:39 +34:39 234
233 Stanislav Biktimirov 2339 01:23:26 VZ3 136 V160 +34:48 +34:48 233
234 Aleksandra Fjodorova 2171 01:23:27 SZ3 54 S74 +23:53 +23:53 286
235 Rihards Akimovs 2060 COK Silva 01:23:42 VZ3 137 V161 +35:04 +35:04 232
236 Armands Beitiks 2186 01:23:43 VZ3 138 V162 +35:05 +35:05 232
237 Dace Hartmane 2315 individuāli 01:23:44 SZ3 55 S75 +24:10 +24:10 285
238 Madara Ozola 2133 Saldus Boksa klubs 01:24:02 SZ3 56 S76 +24:28 +24:28 284
239 Marta Lapekina 7404 Lynxdofo 01:24:02 SZ2 20 S77 +24:28 +17:26 284
240 Ieva Zemarāja 2302 01:24:10 SZ3 57 S78 +24:36 +24:36 283
241 Līva Šteinberga 2050 Galeo Consulting 01:24:13 SZ3 58 S79 +24:39 +24:39 283
242 Juris Ozoliņš 2287 Bandana.lv 01:24:19 VZ3 139 V163 +35:41 +35:41 231
243 Inese Gātere 2313 01:24:21 SZ3 59 S80 +24:47 +24:47 282
244 Indra Liepiņa 2217 Ripsija team 01:24:21 SZ3 60 S81 +24:47 +24:47 282
245 Natālija Joničenko 2054 Stendenieki 01:24:30 SZ3 61 S82 +24:56 +24:56 282
246 Laila Roģe 2015 01:24:46 SZ3 62 S83 +25:12 +25:12 281
247 Mikus Salcēvičs 2007 01:24:50 VZ3 140 V164 +36:12 +36:12 229
248 Kristiāna Lauberte 2438 01:24:50 SZ2 21 S84 +25:16 +18:14 281
249 Inga Sondore 2261 Upeņu iela 01:24:52 SZ3 63 S85 +25:18 +25:18 281
250 Monta Kiršteina 2032 01:24:53 SZ3 64 S86 +25:19 +25:19 281
251 Agnese Bahmane 2076 VSK Noskrien 01:25:05 SZ3 65 S87 +25:31 +25:31 280
252 Mikus Semeneņa 2428 Engures vidusskola / Engures sportam 01:25:09 VZ1 7 V165 +36:31 +23:13 228
253 Ērika Urtāne 2233 VANAGI 01:25:10 SZ3 66 S88 +25:36 +25:36 280
254 Elīna Aģe 2272 STK 01:25:15 SZ3 67 S89 +25:41 +25:41 279
255 Egnārs Gudriķis 2016 Asics 01:25:15 VZ3 141 V166 +36:37 +36:37 228
256 Jānis Priedītis 2271 STK 01:25:15 VZ3 142 V167 +36:37 +36:37 228
257 Daiga Oļševska 2002 01:25:17 SZ3 68 S90 +25:43 +25:43 279
258 Ilze Goša 2134 Maratona klubs 01:25:20 SZ3 69 S91 +25:46 +25:46 279
259 Agnese Ozoliņa 2459 01:25:22 SZ3 70 S92 +25:48 +25:48 279
260 Jevģēnijs Kušakovs 2413 Rēzeknes novads 01:25:29 VZ3 143 V168 +36:51 +36:51 228
261 Didzis Dobelis 2390 01:25:30 VZ3 144 V169 +36:52 +36:52 228
262 Ilze Egīte 7391 K-Rauta 01:25:33 SZ3 71 S93 +25:59 +25:59 279
263 Gita Līna Loca 2123 01:25:33 SZ3 72 S94 +25:59 +25:59 279
264 Austra Dobrovoļska 2169 01:25:41 SZ3 73 S95 +26:07 +26:07 278
265 Inga Heidemane 2111 SK Katrīna 01:25:52 SZ3 74 S96 +26:18 +26:18 277
266 Andis Brigmanis-Briģis 2429 Sanderu klans 01:25:53 VZ3 145 V170 +37:15 +37:15 227
267 Ainars Jermacans 2199 Dzeniic run 01:26:09 VZ3 146 V171 +37:31 +37:31 226
268 Edvīns Znotiņš 2071 Royal Canin 01:26:15 VZ3 147 V172 +37:37 +37:37 226
269 Kārlis Krīgalis 2442 01:26:26 VZ3 148 V173 +37:48 +37:48 225
270 Sandis Krutovs 2019 PaBaso.lv 01:26:32 VZ3 149 V174 +37:54 +37:54 225
271 Inga Nartiša 2136 Mailigen 01:26:35 SZ3 75 S97 +27:01 +27:01 275
272 Vladimirs Isajevs 2462 01:26:40 VZ3 150 V175 +38:02 +38:02 224
273 Juris Rocēns 2096 VSK Noskrien 01:26:50 VZ3 151 V176 +38:12 +38:12 224
274 Terēze Šumskiha 2268 01:26:53 SZ3 76 S98 +27:19 +27:19 274
275 Ieva Rassa 2130 01:26:59 SZ3 77 S99 +27:25 +27:25 274
276 Kristīne Pridīte 2264 Bebri 01:27:00 SZ3 78 S100 +27:26 +27:26 274
277 Elīna Šenhofa 2277 01:27:03 SZ3 79 S101 +27:29 +27:29 274
278 Laura Freimane 2256 01:27:07 SZ3 80 S102 +27:33 +27:33 274
279 Sniga Promberga 2231 CrossFit Ridzene 01:27:14 SZ3 81 S103 +27:40 +27:40 273
280 Juris Viļums 2320 01:27:14 VZ3 152 V177 +38:36 +38:36 223
281 Edīte Jansone 2216 01:27:17 SZ3 82 S104 +27:43 +27:43 273
282 Ekaterina Botanogova 7403 Runningdojo 01:27:17 SZ2 22 S105 +27:43 +20:41 273
283 Ilze Bertāne 7384 Nē nu jā 01:27:18 SZ3 83 S106 +27:44 +27:44 273
284 Artūrs Kamenders 2382 01:27:18 VZ3 154 V178 +38:40 +38:40 223
285 Miķelis Vindavs 7383 Nē nu jā 01:27:18 VZ3 153 V179 +38:40 +38:40 223
286 Sandra Rocēna 2095 Skrienu priekam! 01:27:23 SZ3 84 S107 +27:49 +27:49 273
287 Linda Loce 2067 Lynxdojo 01:27:30 SZ3 85 S108 +27:56 +27:56 272
288 Ivars Lenšs 2366 01:27:33 VZ3 155 V180 +38:55 +38:55 222
289 Laura Hofmane 2104 Siguldas izlase / VSK Noskrien 01:27:34 SZ3 86 S109 +28:00 +28:00 272
290 Sandis Dzērve 2033 01:27:37 VZ3 156 V181 +38:59 +38:59 222
291 Valdis Sirsniņš 2094 01:27:41 VZ3 157 V182 +39:03 +39:03 222
292 Linda Līce 2080 SK Sigulda 01:27:46 SZ3 87 S110 +28:12 +28:12 271
293 Lauma Muceniece 2162 01:27:47 SZ3 88 S111 +28:13 +28:13 271
294 Ivars Liepiņš 2446 Lustes 01:27:47 VZ3 158 V183 +39:09 +39:09 222
295 Inga Putraima 2317 Limbaži Active 01:28:04 SZ3 89 S112 +28:30 +28:30 271
296 Aija Višņevska 2039 01:28:13 SZ2 23 S113 +28:39 +21:37 270
297 Selina Denise Trapp 7372 01:28:15 SZ2 24 S114 +28:41 +21:39 270
298 Evelīna Pudzēna 2437 01:28:30 SZ2 25 S115 +28:56 +21:54 269
299 Agnese Fogele 2087 Agnese un Lauma 01:28:41 SZ3 90 S116 +29:07 +29:07 269
300 Kristīne Krūmiņa 2432 Miķeļa alus 01:28:46 SZ3 91 S117 +29:12 +29:12 268
301 Žanna Kondratjuka 7417 01:28:48 SZ3 92 S118 +29:14 +29:14 268
302 Inga Pļaviņa 2337 01:28:50 SZ3 93 S119 +29:16 +29:16 268
303 Nikola Djubina 2164 01:28:51 SZ1 2 S120 +29:17 +23:53 268
304 Ilze Zēberga 2281 Maratona Klubs 01:28:57 SZ3 94 S121 +29:23 +29:23 268
305 Niks Kristaps Šmits 2101 Engures vidusskola / Engures sportam 01:29:07 VZ1 8 V184 +40:29 +27:11 218
306 Zane Dille 2132 01:29:08 SZ3 95 S122 +29:34 +29:34 267
307 Aldis Bērziņš 2031 Tukums 01:29:13 VZ3 159 V185 +40:35 +40:35 218
308 Valērija Fedotova 2068 01:29:21 SZ3 96 S123 +29:47 +29:47 267
309 Laura Lapiņa 2387 01:29:29 SZ3 97 S124 +29:55 +29:55 266
310 Andris Vanadziņš 2318 01:29:33 VZ3 160 V186 +40:55 +40:55 217
311 Inga Novika 2027 VSK Noskrien 01:29:36 SZ3 98 S125 +30:02 +30:02 266
312 Monta Vītola 2279 01:29:40 SZ3 99 S126 +30:06 +30:06 266
313 Juta Muravska 2363 01:29:43 SZ2 26 S127 +30:09 +23:07 266
314 Vitālijs Žuselis 2173 BINITEX 01:30:00 VZ3 161 V187 +41:22 +41:22 216
315 Martins Lucaus 2070 Royal Canin 01:30:16 VZ3 162 V188 +41:38 +41:38 216
316 Linda Rancāne 7395 01:30:23 SZ2 27 S128 +30:49 +23:47 264
317 Jurģis Jurkāns 2441 01:30:33 VZ3 163 V189 +41:55 +41:55 215
318 Kristiāna Viļuma 7409 01:30:41 SZ2 28 S129 +31:07 +24:05 263
319 Aivika Ulanova 7370 01:30:56 SZ3 100 S130 +31:22 +31:22 262
320 Linda Grīnberga 2205 01:31:04 SZ3 101 S131 +31:30 +31:30 262
321 Dace Skrastiņa 2192 01:31:05 SZ3 102 S132 +31:31 +31:31 262
322 Edgars Francis 2335 Scope Technologies 01:31:16 VZ3 164 V190 +42:38 +42:38 213
323 Ivars Krūmiņš 2431 Miķeļa alus 01:31:34 VZ3 165 V191 +42:56 +42:56 212
324 Gunta Reinicāne 2174 01:31:41 SZ3 103 S133 +32:07 +32:07 260
325 Kaspars Vilcāns 2361 01:31:50 VZ3 166 V192 +43:12 +43:12 212
326 Gunta Čingule 2383 01:31:51 SZ3 104 S134 +32:17 +32:17 259
327 Inga Vaļska 2144 TRXCēsis 01:31:52 SZ3 105 S135 +32:18 +32:18 259
328 Viktorija Niklase 7382 TRX Cēsis 01:31:52 SZ3 106 S136 +32:18 +32:18 259
329 Ieva Ozoliņa 2391 01:31:55 SZ2 29 S137 +32:21 +25:19 259
330 Snata Rutkovska 7406 01:32:01 SZ3 107 S138 +32:27 +32:27 259
331 Inese Rūsa 2073 Honda Training Crew 01:32:41 SZ3 108 S139 +33:07 +33:07 257
332 Jelena Prants 2091 Võru Suusaklubi 01:32:48 SZ3 109 S140 +33:14 +33:14 257
333 Inga Lāce 2038 01:33:06 SZ3 110 S141 +33:32 +33:32 256
334 Sintija Birģele 2375 01:33:19 SZ2 30 S142 +33:45 +26:43 255
335 Sandra Spudiņa 2131 01:33:23 SZ3 111 S143 +33:49 +33:49 255
336 Uldis Glāzers 2110 DNB Banka 01:33:27 VZ3 167 V193 +44:49 +44:49 208
337 Oskars Stirna 7366 01:33:44 VZ3 168 V194 +45:06 +45:06 208
338 Gita Gintere-Kikuste 2044 01:33:51 SZ3 112 S144 +34:17 +34:17 254
339 Agita Kalniņa 2083 SK Sigulda 01:33:51 SZ3 113 S145 +34:17 +34:17 254
340 Normunds Kalniņš 2084 SK Sigulda 01:33:51 VZ3 169 V195 +45:13 +45:13 207
341 Dmitrijs Kisļakovs 2467 01:33:53 VZ2 19 V196 +45:15 +38:55 207
342 Rūta Šneidere 2181 01:33:58 SZ3 114 S146 +34:24 +34:24 254
343 Agate Kalcenaua 2262 01:34:00 SZ2 31 S147 +34:26 +27:24 253
344 Iveta Linuža 2152 01:34:03 SZ3 116 S148 +34:29 +34:29 253
345 Lelde Spriņģe 2036 01:34:03 SZ3 115 S149 +34:29 +34:29 253
346 Guntis Skride 2145 01:34:04 VZ3 170 V197 +45:26 +45:26 207
347 Liene Katarina 7415 01:34:11 SZ3 117 S150 +34:37 +34:37 253
348 Agate Zīverte 2460 Paula Stradiņa slimnīca 01:34:29 SZ3 118 S151 +34:55 +34:55 252
349 Dainis Viļums 2209 01:34:31 VZ3 171 V198 +45:53 +45:53 206
350 Renāte Šmite 2167 01:34:38 SZ2 32 S152 +35:04 +28:02 252
351 Ritma Kamendere 2381 01:34:42 SZ3 119 S153 +35:08 +35:08 252
352 Kaspars Ančs 7393 Rēznas pamatskola 01:34:54 VZ1 9 V199 +46:16 +32:58 205
353 Aivita Lasmane 2237 01:35:03 SZ2 33 S154 +35:29 +28:27 251
354 Olga Kvasņina 2357 Maratona klubs 01:35:09 SZ3 120 S155 +35:35 +35:35 250
355 Kristīne Reinholde 2258 01:35:25 SZ3 121 S156 +35:51 +35:51 250
356 Inga Vīksniņa 2074 1188.lv / Lattelecom 01:35:27 SZ3 122 S157 +35:53 +35:53 250
357 Anna Brokāne 2155 Solis Dabā 01:35:33 SZ3 123 S158 +35:59 +35:59 249
358 Igors Vasiļjevs 7408 01:35:48 VZ3 172 V200 +47:10 +47:10 203
359 Viesturs Misiņš 2319 01:36:15 VZ3 173 V201 +47:37 +47:37 202
360 Santa Japeniņa 2026 01:36:15 SZ2 34 S159 +36:41 +29:39 248
361 Nora Dravante 2185 Swedbank 01:36:35 SZ3 124 S160 +37:01 +37:01 247
362 Edgars Cirvelis 2238 01:36:49 VZ3 174 V202 +48:11 +48:11 201
363 Inese Bāriņa 2328 01:36:50 SZ3 125 S161 +37:16 +37:16 246
364 Olga Mikulova 2040 VSK Noskrien 01:36:53 SZ3 126 S162 +37:19 +37:19 246
365 Ilona Viļumsone 2458 01:36:57 SZ3 127 S163 +37:23 +37:23 246
366 Reinis Konošonoks 2137 Engures sportam / Tukums 01:37:15 VZ2 20 V203 +48:37 +42:17 200
367 Emīls Tērauds 2128 lidolēti.lv/Engures sportam 01:37:15 VZ1 10 V204 +48:37 +35:19 200
368 Santa Žukovska 2290 Mailigen 01:37:19 SZ3 128 S164 +37:45 +37:45 245
369 Aija Rancāne 7377 SK Magnen 01:37:22 SZ3 129 S165 +37:48 +37:48 245
370 Krišs Liepiņš 2098 Engures vidusskola / Engures sportam 01:37:26 VZ1 11 V205 +48:48 +35:30 200
371 Anna Greitāne 2426 Lynxdojo 01:37:31 SZ1 3 S166 +37:57 +32:33 244
372 Elizabete Brauna 2425 Lynxdojo 01:38:13 SZ1 4 S167 +38:39 +33:15 243
373 Edgars Ārgals 7381 01:38:21 VZ2 21 V206 +49:43 +43:23 198
374 Liena Gūtmane 2207 01:38:21 SZ2 35 S168 +38:47 +31:45 242
375 Liene Zvirbule 2362 01:38:23 SZ3 130 S169 +38:49 +38:49 242
376 Aleksandrs Orlovs 2005 01:38:51 VZ3 175 V207 +50:13 +50:13 197
377 Anete Grosberga 2422 Lynxdojo 01:39:01 SZ3 131 S170 +39:27 +39:27 241
378 Dainis Podkalns 7433 VSK Noskrien 01:39:02 VZ3 176 V208 +50:24 +50:24 196
379 Mārtiņš Pikšens 7418 01:39:09 VZ3 177 V209 +50:31 +50:31 196
380 Lauma Uzija 2088 Agnese un Lauma 01:39:26 SZ3 132 S171 +39:52 +39:52 240
381 Laura Vēze 2022 01:39:27 SZ3 133 S172 +39:53 +39:53 240
382 Dace Šmite 2168 01:39:35 SZ2 36 S173 +40:01 +32:59 239
383 Eva Matīsa 2058 Ātrās ļipas/VSK 01:39:39 SZ3 134 S174 +40:05 +40:05 239
384 Vita Zīle 2280 Maratona klubs 01:39:47 SZ3 135 S175 +40:13 +40:13 239
385 Dace Mežsarga 2297 01:40:12 SZ3 136 S176 +40:38 +40:38 238
386 Madara Petrovska 7379 01:40:14 SZ3 137 S177 +40:40 +40:40 238
387 Mārcis Megnis 2190 01:40:16 VZ3 178 V210 +51:38 +51:38 194
388 Līga Bērziņa 2191 01:40:16 SZ2 37 S178 +40:42 +33:40 238
389 Ļubova Priedniece 2286 Velo-jenoti 01:40:22 SZ3 138 S179 +40:48 +40:48 237
390 Lauma Ose 2273 Vīngliemezis 01:41:01 SZ3 139 S180 +41:27 +41:27 236
391 Irina Veidmane 2214 01:41:17 SZ3 140 S181 +41:43 +41:43 235
392 Kristīne Gornava 2079 SK Sigulda 01:41:18 SZ3 141 S182 +41:44 +41:44 235
393 Fanija Šitca 2078 SK Sigulda 01:41:29 SZ3 142 S183 +41:55 +41:55 235
394 Rasa Saulīte 2267 Preiļi 01:41:34 SZ2 39 S184 +42:00 +34:58 235
395 Santa Prikule 2158 01:41:34 SZ2 38 S185 +42:00 +34:58 235
396 Loreta Ķikuste 2367 Ašās Čības 01:41:38 SZ1 5 S186 +42:04 +36:40 234
397 Baiba Druseika 2384 01:42:00 SZ3 143 S187 +42:26 +42:26 234
398 Sarmīte Dārziņa 2378 01:42:13 SZ3 144 S188 +42:39 +42:39 233
399 Aira Urtāne 2401 01:42:22 SZ3 145 S189 +42:48 +42:48 233
400 Baiba Mieze 2452 Radio SWH 01:42:29 SZ3 146 S190 +42:55 +42:55 232
401 Elizabete paula Erkena 2451 Radio SWH 01:42:29 SZ1 6 S191 +42:55 +37:31 232
402 Anda Birģele 2374 01:42:49 SZ2 40 S192 +43:15 +36:13 232
403 Sandra Kapče 2259 01:43:00 SZ2 41 S193 +43:26 +36:24 231
404 Anna Glāzere 7436 01:43:03 SZ3 147 S194 +43:29 +43:29 231
405 Lauma Beikmane 7392 01:43:13 SZ2 42 S195 +43:39 +36:37 231
406 Kārlis Liepiņš 2099 Engures vidusskola / Engures sportam 01:43:15 VZ1 12 V211 +54:37 +41:19 188
407 Katrīna Liepiņa 2020 Sanderu klans 01:43:16 SZ3 148 S196 +43:42 +43:42 231
408 Ulvis Siliņš 2021 Kača liek skriet! 01:43:17 VZ3 179 V212 +54:39 +54:39 188
409 Gints Ronis 2069 Salacgrīvas Buki 01:43:30 VZ3 180 V213 +54:52 +54:52 188
410 Līga Prancāne 2081 SK Sigulda 01:43:31 SZ3 149 S197 +43:57 +43:57 230
411 Ansis Gornavs 2077 SK Sigulda 01:43:31 VZ3 181 V214 +54:53 +54:53 188
412 Diāna Ceika 2350 01:44:02 SZ3 150 S198 +44:28 +44:28 229
413 Karol Säär 2294 Hermes 01:44:11 SZ2 43 S199 +44:37 +37:35 229
414 Dainis Griestiņš 2298 01:44:12 VZ3 182 V215 +55:34 +55:34 187
415 Oskars Olavs 2138 01:44:20 VZ3 183 V216 +55:42 +55:42 186
416 Mārtiņs Aļeksejevs 2385 01:44:39 VZ3 184 V217 +56:01 +56:01 186
417 Kristīne Pudule 2187 1188.lv / Lattelecom 01:44:41 SZ3 151 S200 +45:07 +45:07 228
418 Gundars Zariņš 2321 01:45:07 VZ3 185 V218 +56:29 +56:29 185
419 Dace Tītmane 2009 01:45:12 SZ3 152 S201 +45:38 +45:38 226
420 Santa Šakarne 2322 Swedbank 01:45:26 SZ3 153 S202 +45:52 +45:52 226
421 Kristaps ViĻums 2208 01:45:50 VZ1 13 V219 +57:12 +43:54 184
422 Elīna Borovkova 2017 KoBalts 01:45:52 SZ3 154 S203 +46:18 +46:18 225
423 Ansis Šenne 2360 KoBalts 01:45:52 VZ3 187 V220 +57:14 +57:14 184
424 Kristaps Zaļkalns 2018 KoBalts 01:45:52 VZ3 186 V221 +57:14 +57:14 184
425 Madara Grandāne 7364 KoBalts 01:45:52 SZ3 155 S204 +46:18 +46:18 225
426 Anta Bojane 2292 Limbaži ACTIVE 01:46:03 SZ3 156 S205 +46:29 +46:29 225
427 Santa Dzenīte 7410 01:46:14 SZ3 157 S206 +46:40 +46:40 224
428 Gints Fjodorovs 2143 Engures sportam / Tukums 01:46:51 VZ3 188 V222 +58:13 +58:13 182
429 Guntis Buks 2403 Buks 01:46:55 VZ3 189 V223 +58:17 +58:17 182
430 Jānis Sīlis 2373 VSK Noskrien / Energo optimus 01:47:02 VZ3 190 V224 +58:24 +58:24 182
431 Sanita Sināte 2434 01:47:12 SZ3 159 S207 +47:38 +47:38 222
432 Iveta Siņicina 2117 01:47:12 SZ3 158 S208 +47:38 +47:38 222
433 Dāniels Ziemelis 2120 Ašās kājas ZID 01:47:24 VZ1 14 V225 +58:46 +45:28 181
434 Inese Zepa 2119 Ašās kājas ZID 01:47:24 SZ3 160 S209 +47:50 +47:50 222
435 Elza Ratniece 2444 Cukurčiki 01:47:27 SZ1 7 S210 +47:53 +42:29 222
436 Dina Ķuze 2224 GEMOSS 01:48:08 SZ3 161 S211 +48:34 +48:34 220
437 Paula Fjodorova 2112 Engures sportam / Tukums 01:48:11 SZ2 44 S212 +48:37 +41:35 220
438 Andželika Gladkova 2183 01:49:16 SZ2 45 S213 +49:42 +42:40 218
439 Kristians Grīnbergs 2423 Lynxdojo 01:50:04 VZ2 22 V226 +1:01:26 +55:06 177
440 Līvija Muša 2051 Jūrmala 01:50:18 SZ3 162 S214 +50:44 +50:44 216
441 Eva Puriņa 2194 01:50:38 SZ3 163 S215 +51:04 +51:04 215
442 Mārīte Kokoreviča 2006 01:50:52 SZ3 164 S216 +51:18 +51:18 215
443 Madara Zemarāja 2089 KAP ZEĶES 01:53:07 SZ3 165 S217 +53:33 +53:33 211
444 Kristers Artejevs 2288 KRONUS 01:53:31 VZ1 15 V227 +1:04:53 +51:35 171
445 Ilze Lukstiņa 2062 Segliņa Sporta Skola 01:53:52 SZ3 166 S218 +54:18 +54:18 209
446 Laura Lucaua 2242 01:53:58 SZ3 168 S219 +54:24 +54:24 209
447 Maija Stirna 7365 01:53:58 SZ3 167 S220 +54:24 +54:24 209
448 Elīna Lunte 2037 01:56:19 SZ2 46 S221 +56:45 +49:43 205
449 Iveta Zizlāne 7397 01:56:21 SZ3 169 S222 +56:47 +56:47 205
450 Evita Zondaka 2270 01:56:25 SZ2 47 S223 +56:51 +49:49 205
451 Aleksandrs Voino 2004 01:57:20 VZ3 191 V228 +1:08:42 +1:08:42 166
452 Normunds Šibeiks 2305 Nūjo priekam 01:58:01 VZ3 192 V229 +1:09:23 +1:09:23 165
453 Jolanta Pugača 2203 01:58:31 SZ3 170 S224 +58:57 +58:57 201
454 Anastasija Paukšte 7387 Velo-jenoti 01:58:45 SZ3 171 S225 +59:11 +59:11 201
455 Aivis Žukovs 2355 01:58:48 VZ3 193 V230 +1:10:10 +1:10:10 164
456 Sanda Dejus 2379 nūjo ar vēju 02:01:07 SZ3 172 S226 +1:01:33 +1:01:33 197
457 Laura Paulovska 2030 02:01:08 SZ3 173 S227 +1:01:34 +1:01:34 197
458 Agris Vītols 2392 02:01:37 VZ3 194 V231 +1:12:59 +1:12:59 160
459 Zane Grīnberga 2269 Cukurčiki 02:04:20 SZ3 174 S228 +1:04:46 +1:04:46 192
460 Velga Ratniece 2443 Cukurčiki 02:04:20 SZ3 175 S229 +1:04:46 +1:04:46 192
461 Silvija Sīle 2372 Energo optimus 02:05:00 SZ3 176 S230 +1:05:26 +1:05:26 191
462 Olga Dadeika 2197 Swedbank 02:06:02 SZ3 177 S231 +1:06:28 +1:06:28 189
463 Māra Dīriņa 2327 Nūjo priekam 02:10:03 SZ3 178 S232 +1:10:29 +1:10:29 183
464 Irēna Šibeika 2306 Nūjo priekam 02:12:30 SZ3 179 S233 +1:12:56 +1:12:56 180
465 Normunds Kārkliņš 2001 GrST Team 02:13:59 VZ3 195 V232 +1:25:21 +1:25:21 145
466 Dace Kārkliņa 2389 GrST Team 02:14:01 SZ3 180 S234 +1:14:27 +1:14:27 178
467 Astra Breikša 2241 Prieks nūjot 02:15:03 SZ3 181 S235 +1:15:29 +1:15:29 176
468 Iveta Zvīdriņa 2341 02:16:44 SZ3 182 S236 +1:17:10 +1:17:10 174
469 Irina Salova 2450 velo-jenoti 02:23:30 SZ3 183 S237 +1:23:56 +1:23:56 166
470 Ieva Garanča 2023 02:23:44 SZ3 184 S238 +1:24:10 +1:24:10 166
471 Marta Bērze 2064 02:30:26 SZ3 185 S239 +1:30:52 +1:30:52 158
472 Liene Bērze 2440 02:30:27 SZ3 186 S240 +1:30:53 +1:30:53 158
473 Liene Barone 2161 02:33:58 SZ3 187 S241 +1:34:24 +1:34:24 155
474 Gints Buraks 2093 02:33:59 VZ3 196 V233 +1:45:21 +1:45:21 126
475 Eldars Bereza 2285 03:11:13 VZ3 197 V234 +2:22:35 +2:22:35 102
476 Monta Vancāne 2427 Lynxdojo DNF
477 Andres Fajardo Pinon 2457 Active AP DNF
478 Ines Prants 2092 Võru Suusaklubi DNF
479 Alīna Rence 2053 PaBaso.lv / VSK Noskrien DNF