STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Kaimiņš 1147 Sport.Event.Print 01:33:32 VB2 1 V1 +00:00 +00:00 02:26 750 242 992
2 Guntis Grīnvalds 1111 Moller Auto Ventspils/SIS 01:34:54 VB2 2 V2 +01:22 +01:22 02:45 739 215 954
3 Dainis Limanāns 1161 Swedbank 01:37:07 VB2 3 V3 +03:35 +03:35 02:18 722 257 979
4 Jānis Šņoriņš 1146 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 01:41:25 VBJ 1 V4 +07:53 +00:00 01:58 692 300 992
5 Andris Seipulis 1255 Clean R 01:45:51 VB2 4 V5 +12:19 +12:19 02:46 663 213 876
6 Antis Zunda 1305 01:47:03 VB4 1 V6 +13:31 +00:00 02:35 655 228 883
7 Juris Damškalns 1145 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 01:48:03 VB2 5 V7 +14:31 +14:31 02:17 649 258 907
8 Alvis Mats 1262 OSVeikals.lv 01:48:10 VB3 1 V8 +14:38 +00:00 03:18 649 179 828
9 Voldemārs Lejnieks 1062 01:49:02 VB2 6 V9 +15:30 +15:30 02:36 643 227 870
10 Arnis Pašķevičs 1270 01:49:54 VB2 8 V10 +16:22 +16:22 02:19 638 255 893
11 Aigars Feteris 1264 SIS Latvija 01:49:54 VB2 7 V11 +16:22 +16:22 02:58 638 199 837
12 Ondrej Fikrle 1018 BKV Holysov 01:49:56 VB3 2 V12 +16:24 +01:46 02:40 638 221 859
13 Zanda Ulanova 1091 01:50:18 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 02:45 750 265 1015
14 Aigars Silkalns 1156 colorlib.com 01:52:23 VB2 9 V13 +18:51 +18:51 02:23 624 248 872
15 Ivo Rudinskis 1176 Saldus Boksa klubs 01:53:19 VB2 10 V14 +19:47 +19:47 02:41 619 220 839
16 Ansis Pūce 1178 Saldus Boksa klubs 01:53:56 VB2 11 V15 +20:24 +20:24 02:46 616 213 829
17 Edgars Dzenuška 1213 01:53:58 VB2 12 V16 +20:26 +20:26 02:39 616 223 839
18 Artis Upmalis 1239 Rezidenti 01:54:32 VB2 13 V17 +21:00 +21:00 02:26 612 242 854
19 Imants Kaldre 1002 VSK Noskrien 01:55:49 VB2 14 V18 +22:17 +22:17 02:40 606 221 827
20 Rolands Trencis 1065 VSK Noskrien 01:55:52 VB2 15 V19 +22:20 +22:20 02:47 605 212 817
21 Jakub Spryngl 1215 01:56:45 VB2 16 V20 +23:13 +23:13 02:48 601 211 812
22 Kristaps Ziemelis 1277 GEMOSS 01:56:46 VB2 17 V21 +23:14 +23:14 02:43 601 217 818
23 Juris Redisons 1010 Latvijas valsts meži 01:57:03 VB2 18 V22 +23:31 +23:31 03:26 599 172 771
24 Artis Dūriņš 1175 Saldus Boksa klubs 01:57:10 VB2 19 V23 +23:38 +23:38 02:41 599 220 819
25 Jānis Circens 1174 Viļakas novads 01:57:23 VBJ 2 V24 +23:51 +15:58 03:03 598 193 791
26 Māris Sardiko 1076 01:57:25 VB2 20 V25 +23:53 +23:53 02:45 597 215 812
27 Andris Ludriks 1001 VSK Noskrien 01:58:20 VB3 3 V26 +24:48 +10:10 02:53 593 205 798
28 Dace Banga 1084 bangasprivatprakse.lv 01:58:36 SB2 2 S2 +08:18 +08:18 03:15 698 225 923
29 Aldis Bušs 1116 Tērauds 01:59:00 VB2 21 V27 +25:28 +25:28 03:00 589 197 786
30 Valdis Prauliņš 1232 Čiekurkalna Road Runners 01:59:59 VB3 4 V28 +26:27 +11:49 02:47 585 212 797
31 Sandis Pētersons 1286 Swedbank 02:00:57 VB2 22 V29 +27:25 +27:25 03:11 580 185 765
32 Klinta Lauska 1294 Isostar 02:01:44 SB2 3 S3 +11:26 +11:26 03:10 680 231 911
33 Agris Noviks 1210 Vichy 02:02:37 VBJ 3 V30 +29:05 +21:12 03:36 572 164 736
34 Līva Medne 1268 PaBaso.lv 02:03:39 SB2 4 S4 +13:21 +13:21 03:39 669 200 869
35 Mārtiņš Lukstaraups 1164 Līgas draugi, kas neskrien burkā 02:04:37 VB2 23 V31 +31:05 +31:05 03:35 563 165 728
36 Zigmunds Zauls 1300 02:05:03 VB3 5 V32 +31:31 +16:53 04:30 561 131 692
37 Uldis Raipalis 1208 Gentlemen's Club 02:05:07 VB2 24 V33 +31:35 +31:35 03:27 561 171 732
38 Natale Carlone 1166 Nokia 02:05:37 VB3 6 V34 +32:05 +17:27 04:12 558 140 698
39 Raivis Indrāns 1307 02:05:43 VB2 25 V35 +32:11 +32:11 03:25 558 173 731
40 Toms Bricis 1168 02:05:44 VB2 26 V36 +32:12 +32:12 03:15 558 182 740
41 Andrejs Bondarevs 1251 Līvānu VK / ASICS 02:05:48 VB2 27 V37 +32:16 +32:16 03:46 558 157 715
42 Anrijs Hodžajevs 1083 STARCO 02:06:13 VB2 28 V38 +32:41 +32:41 03:01 556 196 752
43 Viviana Kirilova 1016 SiS Latvija 02:06:35 SB3 1 S5 +16:17 +00:00 02:54 654 252 906
44 Armands Zvejnieks 1068 Moller Auto Ventspils/SIS 02:06:35 VB2 29 V39 +33:03 +33:03 03:15 554 182 736
45 Kristaps Heinsbergs 1027 MMA Jūrmala 02:06:39 VBJ 4 V40 +33:07 +25:14 03:29 554 169 723
46 Aino Gošs 1028 Maratona klubs 02:06:48 VB3 8 V41 +33:16 +18:38 03:21 553 176 729
47 Andis Puriņš 1295 02:06:48 VB3 7 V42 +33:16 +18:38 02:48 553 211 764
48 Roberts Sukonovs 1130 Gentlemens Club 02:07:04 VB2 30 V43 +33:32 +33:32 03:42 552 159 711
49 Aivis Reinholds 1033 02:07:18 VB3 9 V44 +33:46 +19:08 03:18 551 179 730
50 Ģirts Žagars 1306 02:07:31 VB2 31 V45 +33:59 +33:59 03:23 550 174 724
51 Erlens Grunckis 1053 Valmiera 02:07:33 VB3 10 V46 +34:01 +19:23 03:19 550 178 728
52 Ronalds Zarīts 1236 Scope 02:07:34 VB2 32 V47 +34:02 +34:02 03:54 550 151 701
53 Mārtiņš Deičmanis 1163 ūdenszāles 02:08:30 VB2 33 V48 +34:58 +34:58 04:01 546 147 693
54 Juris Rāts jr. 1265 Scope 02:08:32 VB3 11 V49 +35:00 +20:22 03:05 546 191 737
55 Oskars Martuzāns 1107 02:09:04 VB2 34 V50 +35:32 +35:32 03:24 544 174 718
56 Edgars Bērze 1114 02:09:34 VB2 35 V51 +36:02 +36:02 03:31 541 168 709
57 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds 1298 Siguldas izlase 02:09:52 VB2 37 V52 +36:20 +36:20 03:19 540 178 718
58 Kristaps Poddubnijs 1226 02:09:52 VB2 36 V53 +36:20 +36:20 04:20 540 136 676
59 Andris Vējiņš 1212 Swedbank 02:10:51 VB2 38 V54 +37:19 +37:19 03:31 536 168 704
60 Ģirts Kaļķis 6114 02:11:06 VB3 12 V55 +37:34 +22:56 03:58 535 149 684
61 Gints Krieviņš 1123 02:11:10 VB2 39 V56 +37:38 +37:38 03:32 535 167 702
62 Aivars Žugris 1171 02:11:21 VB4 2 V57 +37:49 +24:18 04:59 534 118 652
63 Raimonds Ronis 1038 02:11:48 VB2 40 V58 +38:16 +38:16 03:36 532 164 696
64 Andris Orniņš 1006 02:11:50 VB2 41 V59 +38:18 +38:18 03:27 532 171 703
65 Guntis Rasims 1121 Rēzeknes novads 02:11:53 VB2 42 V60 +38:21 +38:21 02:38 532 224 756
66 Mārcis Smalkais 1058 Mazsalaca 02:12:16 VB2 43 V61 +38:44 +38:44 02:44 530 216 746
67 Dace Kovaļevska 1206 SK Ozolnieki 02:12:28 SB2 5 S6 +22:10 +22:10 03:43 624 196 820
68 Māris Modriņš 1120 02:13:05 VB2 44 V62 +39:33 +39:33 03:18 527 179 706
69 Guntars Kosts 1266 02:13:32 VB2 45 V63 +40:00 +40:00 03:36 525 164 689
70 Ivars Zviedris 1167 02:13:32 VB2 46 V64 +40:00 +40:00 03:51 525 153 678
71 Aiva Liepiņa 1070 02:13:35 SB2 6 S7 +23:17 +23:17 03:51 619 190 809
72 Ilgvars Šmits 1229 VSK 02:14:50 VB2 47 V65 +41:18 +41:18 05:22 520 110 630
73 Mareks Meņšikovs 1272 SUSLIKI 02:15:17 VB2 48 V66 +41:45 +41:45 04:27 519 133 652
74 Imants Bambis 1282 02:15:23 VB2 49 V67 +41:51 +41:51 04:29 518 132 650
75 Vairis Krauklis 6104 Privātbūve 02:15:23 VB4 3 V68 +41:51 +28:20 03:49 518 155 673
76 Lita Dzelme 1095 02:15:23 SB3 2 S8 +25:05 +08:48 04:12 611 174 785
77 Sigita Upeniece 1225 02:15:30 SB3 3 S9 +25:12 +08:55 03:32 611 207 818
78 Normunds Zauls 1022 Limbaži 02:15:41 VB3 13 V69 +42:09 +27:31 04:25 517 134 651
79 Ilmārs Pūce 6111 IeM VUGD Sigulda 02:15:56 VB2 50 V70 +42:24 +42:24 04:32 516 130 646
80 Gints Peleckis 1180 VC "Baltezers" 02:16:05 VB2 51 V71 +42:33 +42:33 02:34 515 230 745
81 Uldis 6115 02:17:02 VB3 14 V72 +43:30 +28:52 04:26 512 133 645
82 Egita Uzule 1177 Saldus Boksa klubs 02:17:30 SB3 4 S10 +27:12 +10:55 04:17 602 170 772
83 Agris Krumbergs 1179 TSK Sprīdītis 02:18:01 VB3 15 V73 +44:29 +29:51 04:16 508 138 646
84 Rasa Grāvīte 1040 02:18:04 SBJ 1 S11 +27:46 +00:00 03:46 599 194 793
85 Juris Grodnis 1193 Krokus 02:18:10 VB3 16 V74 +44:38 +30:00 04:23 508 135 643
86 Valdis Lepiksons 1258 Auseklis IK 02:18:11 VB3 17 V75 +44:39 +30:01 03:33 508 166 674
87 Guna Kudrjavceva 1143 DNB banka 02:18:33 SB2 7 S12 +28:15 +28:15 03:42 597 197 794
88 Džanita Freija 1311 Moller Auto Ventspils/SIS 02:18:59 SB3 5 S13 +28:41 +12:24 03:40 595 199 794
89 Edijs Leveika 1259 02:19:09 VB2 52 V76 +45:37 +45:37 02:45 504 215 719
90 Aija Bremšmite 1254 Fizkultūras nora 02:19:41 SB2 8 S14 +29:23 +29:23 04:04 592 180 772
91 Žanete Leimane 1288 TRXCēsis 02:19:51 SB3 6 S15 +29:33 +13:16 03:42 592 197 789
92 Olga Maloļetņikova 1242 02:19:56 SB2 9 S16 +29:38 +29:38 04:21 591 168 759
93 Igors Šutovs 6116 Runningdojo 02:20:26 VB2 53 V77 +46:54 +46:54 03:51 500 153 653
94 Eduards Ginters 1122 02:20:29 VB2 54 V78 +46:57 +46:57 03:45 499 157 656
95 Jānis Vērdiņš 1075 Sējas novads/MSĢ 02:20:48 VB2 55 V79 +47:16 +47:16 03:18 498 179 677
96 Līga Irbe 1279 02:21:08 SB2 10 S17 +30:50 +30:50 03:18 586 221 807
97 Līga Vībure 1041 02:21:29 SB2 11 S18 +31:11 +31:11 03:55 585 186 771
98 Matthew Ettl 1292 www.linguafranca.lv 02:21:36 VB2 56 V80 +48:04 +48:04 04:21 495 136 631
99 Edgars Šneps 1303 Miķeļa alus 02:21:36 VB3 18 V81 +48:04 +33:26 04:27 495 133 628
100 Dainis Driņķis 1162 02:21:58 VB3 19 V82 +48:26 +33:48 04:32 494 130 624
101 Ivars Seiksts 1020 02:22:03 VB2 57 V83 +48:31 +48:31 04:09 494 142 636
102 Leonīds Valdonis 1157 Preiļu kraukļi 02:22:06 VB4 4 V84 +48:34 +35:03 04:18 494 137 631
103 Aija Svikle 1190 SK Tērauds 02:22:23 SB2 12 S19 +32:05 +32:05 04:10 581 175 756
104 Jānis Butkēvičus 1299 02:22:26 VB2 58 V85 +48:54 +48:54 04:02 493 146 639
105 Andris Rosickis 1271 02:22:37 VB3 20 V86 +49:05 +34:27 03:57 492 149 641
106 Lelde Broka 1092 VSK Noskrien Vāveres 02:22:37 SB2 13 S20 +32:19 +32:19 03:21 580 218 798
107 Regnārs Valciņš 1155 02:22:42 VB3 21 V87 +49:10 +34:32 04:14 492 139 631
108 Mārtiņš Galvanovskis 1267 Lucky Me 02:23:01 VB2 59 V88 +49:29 +49:29 05:18 491 111 602
109 Elita Zālīte 1285 TRXCēsis 02:23:03 SB3 7 S21 +32:45 +16:28 03:55 578 186 764
110 Jurijs Skorodihins 1283 02:23:38 VB2 60 V89 +50:06 +50:06 04:12 488 140 628
111 Alvis Lepiksons 1257 Auseklis IK 02:23:42 VB3 22 V90 +50:10 +35:32 04:01 488 147 635
112 Ance Ziediņa 1234 Mammadaba 02:23:42 SB2 14 S22 +33:24 +33:24 04:28 576 163 739
113 Māris Vizulis 1152 DNB banka 02:23:43 VB2 61 V91 +50:11 +50:11 04:11 488 141 629
114 Arvīds Pelēcis 1023 02:23:53 VBJ 5 V92 +50:21 +42:28 04:12 488 140 628
115 Lauris Labanovskis 1237 02:24:01 VB2 62 V93 +50:29 +50:29 03:50 487 154 641
116 Dainis Spaliņš 1249 02:24:13 VB4 5 V94 +50:41 +37:10 03:31 486 168 654
117 Didzis Sprūds 1153 DNB banka 02:24:18 VB2 63 V95 +50:46 +50:46 04:13 486 140 626
118 Nelda Neilande 1275 Vichy 02:24:20 SBJ 2 S23 +34:02 +06:16 04:14 573 172 745
119 Ilze Smilga 1199 02:24:22 SB3 8 S24 +34:04 +17:47 04:29 573 163 736
120 Aleksandrs Moskaļiks 1187 02:24:35 VB2 64 V96 +51:03 +51:03 03:25 485 173 658
121 Uģis Inka 1100 VSK Noskrien 02:24:53 VB3 23 V97 +51:21 +36:43 03:03 484 193 677
122 Jurģis Urtāns 1104 VANAGI 02:25:05 VB2 65 V98 +51:33 +51:33 03:43 484 159 643
123 Kristīne Jansone 1221 SSK Bebra 02:25:16 SBJ 3 S25 +34:58 +07:12 03:09 569 232 801
124 Rinalds Zeltiņš 1026 KMKVP 02:25:21 VB3 24 V99 +51:49 +37:11 03:48 483 155 638
125 Dainis Saukāns 6108 02:25:44 VB3 25 V100 +52:12 +37:34 05:35 481 106 587
126 Ilze Boldāne 1063 02:25:56 SB3 9 S26 +35:38 +19:21 04:35 567 159 726
127 Vadims Stepanovs 1228 MARATONA KLUBS/CRAMO 02:26:00 VB2 66 V101 +52:28 +52:28 04:00 480 148 628
128 Ieva Pūce 1096 VSK Noskrien 02:26:18 SB3 10 S27 +36:00 +19:43 04:06 565 178 743
129 Lāsma Zebuliņa 1042 02:26:37 SB3 11 S28 +36:19 +20:02 04:20 564 168 732
130 Kārlis Cinis 1099 02:26:44 VB2 67 V102 +53:12 +53:12 04:59 478 118 596
131 Arnis Lukašenoks 1222 Elkor 02:26:46 VB2 68 V103 +53:14 +53:14 04:46 478 124 602
132 Zelma Preciniece 1291 02:26:50 SB2 15 S29 +36:32 +36:32 04:17 563 170 733
133 Fadejs Precinieks 1290 02:26:51 VB2 69 V104 +53:19 +53:19 02:55 478 202 680
134 Sandis Radziņš 1061 02:26:53 VBJ 6 V105 +53:21 +45:28 04:25 478 134 612
135 Dainis Pīlācis 1230 02:26:55 VB2 70 V106 +53:23 +53:23 03:51 477 153 630
136 Vita Grahovska 1043 02:27:11 SB2 16 S30 +36:53 +36:53 03:25 562 214 776
137 Raivis Kirhners 1281 02:27:28 VB2 71 V107 +53:56 +53:56 04:40 476 126 602
138 Ģirts Goško 1069 Piedzīvojumu meklētāji 02:27:35 VB2 72 V108 +54:03 +54:03 04:41 475 126 601
139 Ieva Rogāle 1194 Krokus 02:27:47 SB2 17 S31 +37:29 +37:29 04:48 560 152 712
140 Konstantīns Vasiļjevs 1269 Dion SportLab 02:28:09 VB2 73 V109 +54:37 +54:37 03:25 474 173 647
141 Marina Jarve 1241 HERMES JK 02:28:25 SB3 12 S32 +38:07 +21:50 04:46 557 153 710
142 Einar Järve 1235 HERMES IK 02:28:25 VB3 26 V110 +54:53 +40:15 04:39 473 127 600
143 Uģis Zanders 1304 Riga Freediving 02:28:35 VB3 27 V111 +55:03 +40:25 03:45 472 157 629
144 Jūlija Kuzņecova 1201 Dr. Klauns 02:28:36 SB3 13 S33 +38:18 +22:01 04:54 557 149 706
145 Gints Ošiņš 1036 SK "Kenijas brieži" 02:28:49 VB3 28 V112 +55:17 +40:39 04:59 471 118 589
146 Nauris Pļaviņš 1128 02:28:59 VB2 74 V113 +55:27 +55:27 04:39 471 127 598
147 Oskars Andersons 1260 02:29:05 VB3 29 V114 +55:33 +40:55 04:35 471 129 600
148 Simona Ozola-Ozoliņa 1103 02:29:06 SB2 18 S34 +38:48 +38:48 04:23 555 167 722
149 Kaspars Aksenoks 1029 02:29:20 VB3 30 V115 +55:48 +41:10 04:22 470 135 605
150 Juris Līpacis 1019 02:29:52 VB3 31 V116 +56:20 +41:42 04:39 468 127 595
151 Antra Lukševica 1078 VSK Noskrien 02:29:54 SB2 19 S35 +39:36 +39:36 04:35 552 159 711
152 Zane Karpenko 1080 VSK Noskrien 02:30:03 SB2 20 S36 +39:45 +39:45 04:45 551 154 705
153 Inta Cīmure 1079 cīmurēni 02:30:31 SB2 21 S37 +40:13 +40:13 03:16 550 223 773
154 Aigars Kājiņš 1048 AK 02:30:41 VB3 32 V117 +57:09 +42:31 04:35 466 129 595
155 Māris Lūsis 1191 VSK Noskrien 02:30:50 VB2 75 V118 +57:18 +57:18 04:19 465 137 602
156 Laura Stūrīte 1301 Brīvsolis 02:30:54 SB2 22 S38 +40:36 +40:36 03:22 548 217 765
157 Aivars Lapa 1185 Autostarts.lv 02:31:05 VB3 33 V119 +57:33 +42:55 04:57 464 119 583
158 Iveta Belousova 1220 02:31:25 SB3 14 S39 +41:07 +24:50 03:59 546 183 729
159 Nauris Auzenbahs 1195 DzSK Lokomotīve 02:31:35 VB3 34 V120 +58:03 +43:25 04:04 463 145 608
160 Renārs Osipovs 1309 02:31:44 VB2 76 V121 +58:12 +58:12 04:48 462 123 585
161 Jānis Kopmanis 1209 02:31:48 VB3 35 V122 +58:16 +43:38 04:06 462 144 606
162 Marta Lapiņa 1124 02:31:58 SB2 23 S40 +41:40 +41:40 04:37 544 158 702
163 Santa Birģele 1192 02:32:00 SBJ 4 S41 +41:42 +13:56 04:37 544 158 702
164 Dace Veipa 1071 VSK Noskrien Vāveres 02:32:08 SB2 24 S42 +41:50 +41:50 04:03 544 180 724
165 Rasa Liepiņa 1273 SUSLIKI 02:32:26 SB3 15 S43 +42:08 +25:51 03:56 543 186 729
166 Agnese Paulsone 1233 02:32:35 SB2 25 S44 +42:17 +42:17 04:11 542 175 717
167 Voldemārs Surgunts 6113 02:32:46 VB4 6 V123 +59:14 +45:43 04:02 459 146 605
168 Anete Casno 1136 02:32:54 SB2 26 S45 +42:36 +42:36 04:12 541 174 715
169 Sanita Ivanova 1118 02:32:56 SB2 27 S46 +42:38 +42:38 04:01 541 182 723
170 Didzis Šapkus 1224 02:33:00 VB2 77 V124 +59:28 +59:28 04:19 458 137 595
171 Evija Melberga 1003 VSK Noskrien 02:33:07 SB2 28 S47 +42:49 +42:49 02:26 540 300 840
172 Arūnas Beržinskas 1183 02:33:08 VB3 36 V125 +59:36 +44:58 03:38 458 162 620
173 Agnese Sperga 1202 02:33:19 SB2 29 S48 +43:01 +43:01 04:04 540 180 720
174 Didzis Gasiņš 1031 Salaspils Zīriņi 02:33:35 VB3 37 V126 +1:00:03 +45:25 03:04 457 192 649
175 Ieva Zilberte 1207 02:33:41 SB2 31 S49 +43:23 +43:23 04:43 538 155 693
176 Zane Bulāne 1032 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien 02:33:41 SB2 30 S50 +43:23 +43:23 03:55 538 186 724
177 Ingars Šakalis 1135 02:33:42 VB2 78 V127 +1:00:10 +1:00:10 03:56 456 150 606
178 Jānis Kolužs 1182 VSK Noskrien 02:34:12 VB2 79 V128 +1:00:40 +1:00:40 02:57 455 200 655
179 Dāvis Odziņš 1169 Ogu Karalis 02:34:28 VBJ 7 V129 +1:00:56 +53:03 03:26 454 172 626
180 Jānis Straukmanis 1067 VSK Noskrien 02:34:49 VB2 80 V130 +1:01:17 +1:01:17 04:49 453 122 575
181 Vija Olte 1085 02:34:53 SB2 32 S51 +44:35 +44:35 04:55 534 148 682
182 Signis Vāvere 6119 02:35:26 VB2 81 V131 +1:01:54 +1:01:54 04:50 451 122 573
183 Arnis Pokšāns 1066 Abas Kreisās Kājas 02:35:39 VB3 38 V132 +1:02:07 +47:29 04:32 451 130 581
184 Līva Bogdanova 1142 02:35:41 SB2 33 S52 +45:23 +45:23 04:34 531 160 691
185 Andis Rinkevics 1296 Mārdža 02:35:56 VB2 82 V133 +1:02:24 +1:02:24 04:55 450 120 570
186 Agris Meilerts 1297 Latvijas Finieris Mežs 02:36:06 VB3 39 V134 +1:02:34 +47:56 04:36 449 128 577
187 Sabīne Bunere 1013 02:36:22 SBJ 5 S53 +46:04 +18:18 04:48 529 152 681
188 Eduards Mozulis 1150 Engures sportam 02:36:44 VBJ 8 V135 +1:03:12 +55:19 03:44 448 158 606
189 Laila Ceika 1082 02:36:45 SB4 1 S54 +46:27 +00:00 04:35 528 159 687
190 Toms Komass 1093 Freelanceri 02:36:47 VB2 83 V136 +1:03:15 +1:03:15 05:38 447 105 552
191 Ēvalds Žogla 1310 Lattelecom 02:36:58 VB3 40 V137 +1:03:26 +48:48 04:10 447 142 589
192 Aija Freiberga 1289 02:37:05 SB2 34 S55 +46:47 +46:47 04:18 527 170 697
193 Aija Kļaviņa 1017 VSK Noskrien 02:37:07 SB2 35 S56 +46:49 +46:49 04:53 527 149 676
194 Oskars Zonne 1287 Acsaabols 02:37:28 VB2 84 V138 +1:03:56 +1:03:56 03:24 445 174 619
195 Ieva Rukšāne 1056 VSK Noskrien 02:37:39 SB2 36 S57 +47:21 +47:21 04:00 525 183 708
196 Zane Dziļuma 1181 02:37:41 SB2 37 S58 +47:23 +47:23 04:30 525 162 687
197 Ainārs Kļaviņš 1072 Overly 02:37:50 VB2 85 V139 +1:04:18 +1:04:18 04:22 444 135 579
198 Sandra Dervinika 6109 SK Magnen 02:37:51 SB2 38 S59 +47:33 +47:33 03:48 524 192 716
199 Natālija Bernāne 6110 SK Magnen 02:37:52 SB2 39 S60 +47:34 +47:34 04:06 524 178 702
200 Zanda Taupmana 1106 VSK Noskrien 02:38:28 SB3 16 S61 +48:10 +31:53 05:09 522 142 664
201 Santa Matisāne 1256 02:38:31 SBJ 6 S62 +48:13 +20:27 04:54 522 149 671
202 Ieva Kalka 6112 02:39:05 SB2 40 S63 +48:47 +48:47 03:17 520 222 742
203 Dmitrijs Semendjajevs 1246 Zoorbagan 02:39:08 VB3 41 V140 +1:05:36 +50:58 05:14 441 113 554
204 Ieva Biedrīte 6106 Grauda Spēks/BBFactory 02:39:16 SB2 41 S64 +48:58 +48:58 04:33 519 160 679
205 Uģis Bents 1101 02:39:27 VB2 86 V141 +1:05:55 +1:05:55 04:43 440 125 565
206 Eduards Brokāns 1172 02:39:47 VB2 87 V142 +1:06:15 +1:06:15 02:54 439 203 642
207 Mikus Voss 1073 Līgas draugi, kas neskrien burkā 02:41:01 VB2 88 V143 +1:07:29 +1:07:29 04:01 436 147 583
208 Jānis Samsonovs 1245 02:42:12 VBJ 9 V144 +1:08:40 +1:00:47 04:28 432 132 564
209 Jurijs Andrejevs 1231 02:43:08 VB2 89 V145 +1:09:36 +1:09:36 05:05 430 116 546
210 Ilona Balode 1119 Salacgrīvas Buki 02:43:25 SB3 17 S65 +53:07 +36:50 04:40 506 156 662
211 Daiga Piebalga 1008 VSK Noskrien 02:43:46 SB3 18 S66 +53:28 +37:11 04:27 505 164 669
212 Māra Eižvērtiņa 1138 Ieķērušies 02:44:05 SB2 42 S67 +53:47 +53:47 03:58 504 184 688
213 Raitis Maurāns 1139 Ieķērušies 02:44:05 VB2 90 V146 +1:10:33 +1:10:33 02:48 428 211 639
214 Uldis Benhens 1034 Engures sportam / Lyngson 02:44:11 VB3 42 V147 +1:10:39 +56:01 04:53 427 121 548
215 Justīne Savitska 1214 02:44:40 SB2 43 S68 +54:22 +54:22 04:52 502 150 652
216 Agnija Zizlāne 1117 02:44:57 SB2 44 S69 +54:39 +54:39 05:30 502 133 635
217 Edgars Timofejevs 1173 02:46:38 VB2 91 V148 +1:13:06 +1:13:06 04:04 421 145 566
218 Ieva Ozoliņa 1108 02:46:44 SB2 45 S70 +56:26 +56:26 05:32 496 132 628
219 Linda Rone 1227 02:46:54 SB2 46 S71 +56:36 +56:36 05:43 496 128 624
220 Danute Fībiga-Daukšte 6105 02:47:27 SB2 47 S72 +57:09 +57:09 05:00 494 146 640
221 Edgars Dobelis 1284 02:47:43 VB2 92 V149 +1:14:11 +1:14:11 05:21 418 110 528
222 Evija Šveca 1238 02:47:46 SB3 19 S73 +57:28 +41:11 05:20 493 137 630
223 Elita Ozoliņa 1211 02:47:47 SB3 20 S74 +57:29 +41:12 04:50 493 151 644
224 Iveta Kudrjavceva 1044 02:48:05 SB4 2 S75 +57:47 +11:20 04:44 492 154 646
225 Indars Melzobs 1059 VSK Noskrien 02:48:35 VB2 93 V150 +1:15:03 +1:15:03 06:29 416 91 507
226 Raimonds Osikovskis 1216 Zalves velns 02:48:35 VB2 94 V151 +1:15:03 +1:15:03 04:36 416 128 544
227 Inga Vate 1014 Individuāli 02:48:55 SB3 21 S76 +58:37 +42:20 05:25 490 135 625
228 Gunda Plūmane 1089 Pēdu nav 02:50:35 SB3 22 S77 +1:00:17 +44:00 04:11 485 175 660
229 Miks Vilsons 1196 VSK Noskrien 02:50:50 VB3 43 V152 +1:17:18 +1:02:40 04:58 411 119 530
230 Zane Vanaga 1037 VSK Noskrien 02:50:59 SB2 48 S78 +1:00:41 +1:00:41 04:31 484 162 646
231 Līga Pakalna 1049 Krokus / VSK Noskrien 02:51:05 SBJ 7 S79 +1:00:47 +33:01 04:47 484 153 637
232 Līva Asere 1205 02:53:25 SB2 49 S80 +1:03:07 +1:03:07 05:21 477 136 613
233 Anrijs Požarskis 6118 02:53:34 VB3 44 V153 +1:20:02 +1:05:24 04:28 404 132 536
234 Mārtiņš Puriņš 1012 02:53:35 VB2 95 V154 +1:20:03 +1:20:03 05:01 404 118 522
235 Artūrs Miksons 1200 Horšekučens 02:54:38 VB2 96 V155 +1:21:06 +1:21:06 04:27 402 133 535
236 Daiga Greiškāne 1077 VSK Noskrien 02:55:00 SB3 23 S81 +1:04:42 +48:25 04:46 473 153 626
237 Alla Radžabova-Cinovska 1090 Maratona klubs 02:55:22 SB3 24 S82 +1:05:04 +48:47 06:07 472 119 591
238 Jānis Laganovskis 1030 VSK Noskrien 02:57:47 VB2 97 V156 +1:24:15 +1:24:15 03:26 395 172 567
239 Kristīne Liepiņa 1086 02:57:59 SB2 50 S83 +1:07:41 +1:07:41 04:32 465 161 626
240 Lāsma Āboliņa 1050 VSK Noskrien 02:59:06 SB3 25 S84 +1:08:48 +52:31 06:08 462 119 581
241 Andris Segliņš 1113 Segliņa Sporta Skola 02:59:09 VB2 98 V157 +1:25:37 +1:25:37 05:22 392 110 502
242 Jānis Dille 1165 02:59:54 VB2 99 V158 +1:26:22 +1:26:22 04:53 390 121 511
243 Dace Vegnere 1261 03:00:27 SB3 26 S85 +1:10:09 +53:52 05:08 458 142 600
244 Ivo Vaicis 1274 03:00:45 VB2 100 V159 +1:27:13 +1:27:13 04:23 388 135 523
245 Artūrs Jakovļevs 1052 Tukums 03:00:54 VB2 101 V160 +1:27:22 +1:27:22 04:13 388 140 528
246 Raitis Davidčuks 1158 Stāmučnieki 03:06:29 VBJ 10 V161 +1:32:57 +1:25:04 04:14 376 139 515
247 Agnese Meikšāne 6117 Mana mīļākā komanda 03:06:43 SB2 51 S86 +1:16:25 +1:16:25 03:50 443 190 633
248 Santa Cine 1105 Swedbank 03:07:14 SB2 52 S87 +1:16:56 +1:16:56 05:42 442 128 570
249 Gunārs Slaide 1064 Baldones Lauvas 03:08:15 VB3 45 V162 +1:34:43 +1:20:05 05:08 373 115 488
250 Guna Ķirse 1035 03:08:35 SB2 53 S88 +1:18:17 +1:18:17 05:25 439 135 574
251 Jolanta Romanova 1102 VSK Noskrien 03:08:45 SB3 27 S89 +1:18:27 +1:02:10 05:14 438 139 577
252 Agnis Bērziņš 1144 DNB banka 03:10:02 VB2 102 V163 +1:36:30 +1:36:30 05:07 369 115 484
253 Sandra Segliņa 1051 03:12:42 SB2 54 S90 +1:22:24 +1:22:24 05:37 429 130 559
254 Marts Kalniņš 1204 Vidzemes Būvserviss 03:13:19 VB3 46 V164 +1:39:47 +1:25:09 05:19 363 111 474
255 Līga Linuža 1125 03:15:04 SBJ 8 S91 +1:24:46 +57:00 04:42 424 155 579
256 Lāsma Gaile 1188 03:15:05 SBJ 9 S92 +1:24:47 +57:01 04:41 424 156 580
257 Mārtiņš Zeipe 6120 03:15:28 VB2 103 V165 +1:41:56 +1:41:56 06:28 359 91 450
258 Ritvars Mūrnieks 1250 03:15:28 VB2 104 V166 +1:41:56 +1:41:56 02:57 359 200 559
259 Vladimirs Tiščenko 1189 VSK Noskrien 03:16:52 VB2 105 V167 +1:43:20 +1:43:20 05:06 356 116 472
260 Aija Dzeņkovska 1011 03:18:57 SB3 28 S93 +1:28:39 +1:12:22 04:24 416 166 582
261 Kaspars Klētnieks 1247 03:18:57 VB3 47 V168 +1:45:25 +1:30:47 04:16 353 138 491
262 Vivita Ruņģe 1133 Nūjo ar vēju 03:19:57 SB3 29 S94 +1:29:39 +1:13:22 04:37 414 158 572
263 Kristīne Kuka 1005 AD FITNESS Lēdmane 03:19:57 SB3 30 S95 +1:29:39 +1:13:22 04:38 414 158 572
264 Ilze Pelēce 1087 VSK Noskrien 03:20:23 SB3 31 S96 +1:30:05 +1:13:48 04:57 413 147 560
265 Māra Lākute 1024 Nūjo ar vēju 03:22:30 SB2 55 S97 +1:32:12 +1:32:12 03:57 409 185 594
266 Liene Beihmane-Veitmane 1240 Nūjo ar vēju 03:22:31 SB2 56 S98 +1:32:13 +1:32:13 04:20 408 168 576
267 Dace Janeka 1248 Nūjo ar vēju 03:24:43 SB3 32 S99 +1:34:25 +1:18:08 04:20 404 168 572
268 Gaida Ķerve 1094 Nūjo ar vēju 03:24:43 SB4 3 S100 +1:34:25 +47:58 04:40 404 156 560
269 Benita Ločmele 1060 Nūjo ar vēju 03:24:46 SB4 4 S101 +1:34:28 +48:01 04:43 404 155 559
270 Māris Vīlips 1009 Vīle 03:26:31 VB3 48 V169 +1:52:59 +1:38:21 02:53 340 205 545
271 Dzintars Laganovskis 1045 AD Fitness 03:27:58 VB3 49 V170 +1:54:26 +1:39:48 05:23 337 110 447
272 Ruta Dīce 1218 Gausā Jūdze 03:28:21 SB4 5 S102 +1:38:03 +51:36 04:46 397 153 550
273 Uldis Dīcis 1217 Gausā Jūdze 03:28:21 VB4 7 V171 +1:54:49 +1:41:18 04:47 337 123 460
274 Marta Ķīvīte 1293 03:28:39 SBJ 10 S103 +1:38:21 +1:10:35 05:20 396 137 533
275 Jaan Vehlmann 1015 JK Hermes 03:39:57 VB4 8 V172 +2:06:25 +1:52:54 05:45 319 103 422
276 Ainārs Zizlāns 1131 03:40:04 VB3 50 V173 +2:06:32 +1:51:54 05:49 319 101 420
277 Daiga Holma 1137 03:45:46 SB4 6 S104 +1:55:28 +1:09:01 05:41 366 128 494
278 Baiba Dombrovska 1243 Nūjo priekam 03:49:12 SB4 7 S105 +1:58:54 +1:12:27 05:20 361 137 498
279 Guntars Ozols 1244 Nūjo priekam 03:49:12 VB4 9 V174 +2:15:40 +2:02:09 05:23 306 110 416
280 Līga Laganovska 1046 AD Fitness 03:50:56 SB3 33 S106 +2:00:38 +1:44:21 04:56 358 148 506
281 Iveta Radiņa-liepkaula 1276 03:54:56 SB3 34 S107 +2:04:38 +1:48:21 05:17 352 138 490
282 Marita Ozoliņa 1223 Nūjo priekam 03:57:34 SB2 57 S108 +2:07:16 +2:07:16 05:25 348 135 483
283 Albīna Kalenda 1263 Nūjo vesels 03:57:54 SB4 8 S109 +2:07:36 +1:21:09 05:34 348 131 479
284 Inguna Skujiņa 1184 Nujo vesels 04:03:27 SB4 9 S110 +2:13:09 +1:26:42 05:15 340 139 479
285 Aija Orniņa 1007 04:06:30 SB3 35 S111 +2:16:12 +1:59:55 05:27 336 134 470
286 Marita Šalta 1308 04:08:59 SB3 36 S112 +2:18:41 +2:02:24 05:48 332 126 458
287 Aira Loite 1280 04:13:40 SB3 37 S113 +2:23:22 +2:07:05 06:58 326 105 431
288 Kristīne Kronberga 6107 gardumi.lv 04:18:56 SB3 38 S114 +2:28:38 +2:12:21 05:48 319 126 445
289 Nora Zariņa 1203 04:33:34 SB2 58 S115 +2:43:16 +2:43:16 06:31 302 112 414
290 Līva Liepkalne 1198 05:22:22 SBJ 11 S116 +3:32:04 +3:04:18 05:36 257 130 387
291 Natālija Treulande 1088 DNF
292 Ulvis Rudzišs 1004 DNF