ZAĶIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Punkti distancē
1 Jānis Gailis 9371 Maratons Asics 00:54:11 VZ3 1 V1 +00:00 +00:00 400
2 Kristaps Broks 2065 VSK Noskrien Rieksti 00:55:11 VZ3 2 V2 +01:00 +01:00 393
3 Matīss Slikšjānis 2484 SiS Latvija 00:55:30 VZ2 1 V3 +01:19 +00:00 391
4 Aigars Feteris 2486 SiS Latvija 00:55:57 VZ3 3 V4 +01:46 +01:46 387
5 Gatis Štulbergs 2400 MARATONA KLUBS/VSK Noskrien Rieksti 00:56:54 VZ2 2 V5 +02:43 +01:24 381
6 Edgars Cimermanis 2593 Riga Ironman Team 00:57:46 VZ3 4 V6 +03:35 +03:35 375
7 Kalvis Alseika 2377 PaBaso.lv 00:58:48 VZ2 3 V7 +04:37 +03:18 369
8 Markuss Gedmins 2561 PaBaso.lv 00:59:51 VZ2 4 V8 +05:40 +04:21 362
9 Aija Skrastiņa 2465 Gjensidige 01:00:10 SZ3 1 S1 +00:00 +00:00 400
10 Niks Zauls 2423 Limbaži 01:00:41 VZ2 5 V9 +06:30 +05:11 357
11 Ivo Līdaks 9304 Talsu Pakalnu Sporta klubs 01:02:06 VZ2 6 V10 +07:55 +06:36 349
12 Daniels Kārkliņš 2240 Siguldas izlase 01:02:25 VZ2 7 V11 +08:14 +06:55 347
13 Gatis Matuko 2375 01:02:51 VZ3 5 V12 +08:40 +08:40 345
14 Arvis Robalds 9305 Talsu Pakalnu Sporta klubs 01:02:55 VZ3 6 V13 +08:44 +08:44 344
15 Imants Kaldre 2003 VSK Noskrien 01:03:07 VZ3 7 V14 +08:56 +08:56 343
16 Edgars Porciks 2336 VSK Noskrien 01:03:28 VZ3 8 V15 +09:17 +09:17 341
17 Mārtiņš Gailis 2355 Kocēnu sporta klubs 01:03:41 VZ3 9 V16 +09:30 +09:30 340
18 Kristaps Straumēns 2566 CrossFit Rīdzene 01:03:52 VZ3 10 V17 +09:41 +09:41 339
19 Aleksandrs Serovs 9273 01:04:07 VZ3 11 V18 +09:56 +09:56 338
20 Jānis Malcāns 2468 01:04:14 VZ3 12 V19 +10:03 +10:03 337
21 Māris Bisenieks 2075 OK "Purva Bridējs" 01:04:28 VZ3 13 V20 +10:17 +10:17 336
22 Edijs Kizenbahs 2264 Dusis mežā 01:04:56 VZ3 14 V21 +10:45 +10:45 334
23 Voldemārs Lejnieks 2056 01:05:25 VZ3 15 V22 +11:14 +11:14 331
24 Ināra Lūse 2556 Moller Auto Ventspils 01:05:37 SZ3 2 S2 +05:27 +05:27 367
25 Ivars Kassalis 2393 Riga Ironman Team 01:05:42 VZ3 16 V23 +11:31 +11:31 330
26 Valters Mejers 2426 Limbaži 01:06:28 VZ2 8 V24 +12:17 +10:58 326
27 Igors Seņko 2709 Liepājas Vieglatlētikas klubs 01:06:34 VZ3 17 V25 +12:23 +12:23 326
28 Kārlis Gabrilovičs 2663 Ba-Dum-Cssssss! 01:06:37 VZ3 18 V26 +12:26 +12:26 325
29 Zane Ermansone 2698 Ermansoni 01:06:38 SZ3 3 S3 +06:28 +06:28 361
30 Mārtiņš Kristovskis 2614 MTB Talsi 01:06:46 VZ3 19 V27 +12:35 +12:35 325
31 Jānis Neimanis 2236 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV 01:06:57 VZ3 20 V28 +12:46 +12:46 324
32 Kitija Zaula 2424 Limbaži 01:07:07 SZ1 1 S4 +06:57 +00:00 359
33 Deniss Gorba 2605 LSC 01:07:07 VZ3 21 V29 +12:56 +12:56 323
34 Kārlis Lapiņš 2495 01:07:19 VZ3 22 V30 +13:08 +13:08 322
35 Normunds Ermansons 2697 Ermansoni 01:07:22 VZ3 23 V31 +13:11 +13:11 322
36 Raivis Indrāns 2695 01:07:25 VZ3 24 V32 +13:14 +13:14 321
37 Kaspars Sausais 2164 Swedbank 01:07:31 VZ3 25 V33 +13:20 +13:20 321
38 Reinis Šteinbergs 2662 01:07:45 VZ2 9 V34 +13:34 +12:15 320
39 Māris Ostelis 2300 VSK Noskrien 01:08:09 VZ3 26 V35 +13:58 +13:58 318
40 Mārtiņš Liberts 2293 01:08:11 VZ3 27 V36 +14:00 +14:00 318
41 Andris Bergmanis 2157 SK Sigulda 01:08:13 VZ3 28 V37 +14:02 +14:02 318
42 Eduards Ševics-Mikeļševics 9317 01:08:21 VZ2 10 V38 +14:10 +12:51 317
43 Hanno Parksepp 2501 01:08:29 VZ3 29 V39 +14:18 +14:18 316
44 Artūrs Bidiņš 2680 CrossFit Rīdzene 01:08:48 VZ3 30 V40 +14:37 +14:37 315
45 Endijs Blūms 2476 01:08:51 VZ2 11 V41 +14:40 +13:21 315
46 Jānis Kozlovskis 2434 01:08:54 VZ3 31 V42 +14:43 +14:43 315
47 Markus Urtāns 2097 VANAGI 01:09:12 VZ1 1 V43 +15:01 +00:00 313
48 Māris Pilmanis 2004 www.simosis.lv 01:09:27 VZ3 32 V44 +15:16 +15:16 312
49 Dmitrijs Vladimirovs 2357 01:09:34 VZ3 33 V45 +15:23 +15:23 312
50 Lauris Bērziņš 2555 ZTF Lāsma 01:09:35 VZ3 34 V46 +15:24 +15:24 311
51 Viesturs Veits 2499 01:09:42 VZ2 12 V47 +15:31 +14:12 311
52 Oļegs Solovjovs 2239 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV 01:09:47 VZ3 35 V48 +15:36 +15:36 311
53 Sigita Lapiņa 2247 Siguldas izlase 01:09:51 SZ2 1 S5 +09:41 +00:00 345
54 Daumants Putnis 2548 SSK Bebra 01:10:28 VZ3 36 V49 +16:17 +16:17 308
55 Valdis Devjatņikovs 2328 Kuldīgas Fizioterapeiti 01:10:30 VZ3 37 V50 +16:19 +16:19 307
56 Aksels Bresme 2238 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV 01:10:31 VZ2 13 V51 +16:20 +15:01 307
57 Viesturs Zimackis 2066 01:10:39 VZ3 38 V52 +16:28 +16:28 307
58 Ilvars Bergmanis 2024 01:10:41 VZ3 39 V53 +16:30 +16:30 307
59 Ansis Šulmanis 2390 CrossFit Rīdzene 01:10:48 VZ3 40 V54 +16:37 +16:37 306
60 Nauris Šīmans 9291 SIK Katrīna 01:10:50 VZ3 41 V55 +16:39 +16:39 306
61 Johannes Arvela 2655 01:11:01 VZ3 42 V56 +16:50 +16:50 305
62 Jānis Gailītis 2594 01:11:10 VZ3 43 V57 +16:59 +16:59 305
63 Diāna Jakubjaņeca 2514 01:11:12 SZ2 2 S6 +11:02 +01:21 338
64 Baiba Vekša 2528 01:11:18 SZ2 3 S7 +11:08 +01:27 338
65 Mārcis Sproģis 2540 FIT NATION LATVIA 01:11:39 VZ2 14 V58 +17:28 +16:09 302
66 Dana Mačtama 2104 Moller Auto Ventspils 01:11:41 SZ3 4 S8 +11:31 +11:31 336
67 Austris Armans 2205 Iepūt Žanī 01:12:01 VZ3 44 V59 +17:50 +17:50 301
68 Mārtiņš Grundmanis 2008 Bez Desmit Desmit 01:12:03 VZ3 45 V60 +17:52 +17:52 301
69 Ritvars Klapars 2069 01:12:10 VZ3 46 V61 +17:59 +17:59 300
70 Nauris Bertmanis 9325 Eco Baltia 01:12:11 VZ3 47 V62 +18:00 +18:00 300
71 Mārtiņš Galvanovskis 2625 Lucky Me 01:12:20 VZ3 48 V63 +18:09 +18:09 300
72 Atis Gūtmanis 9284 01:12:31 VZ3 49 V64 +18:20 +18:20 299
73 Ginta Šalma 2602 01:12:41 SZ3 5 S9 +12:31 +12:31 331
74 Mārtiņš Spalva 2242 Swedbank 01:12:43 VZ3 50 V65 +18:32 +18:32 298
75 Jānis Liepiņš 2513 01:12:58 VZ3 51 V66 +18:47 +18:47 297
76 Deniss Aksjonovs 2509 Crossfit Ridzene 01:12:59 VZ3 52 V67 +18:48 +18:48 297
77 Kaspars Briedis 2352 Saldus Boksa klubs 01:13:01 VZ3 53 V68 +18:50 +18:50 297
78 Juris Rāts 2504 Scope 01:13:06 VZ3 54 V69 +18:55 +18:55 296
79 Olli Kantanen 2654 01:13:08 VZ3 55 V70 +18:57 +18:57 296
80 Olafs Rozenvalds 2317 Saldus Boksa klubs 01:13:12 VZ2 15 V71 +19:01 +17:42 296
81 Dace Almane 2025 01:13:13 SZ3 6 S10 +13:03 +13:03 329
82 Kristaps Belinskis 2516 Njauvas 01:13:13 VZ3 56 V72 +19:02 +19:02 296
83 Andis Puriņš 2031 01:13:13 VZ3 57 V73 +19:02 +19:02 296
84 Arturs Šimkjavičs 2351 Saldus Boksa klubs 01:13:15 VZ3 58 V74 +19:04 +19:04 296
85 Ervīns Veics 2163 01:13:37 VZ3 59 V75 +19:26 +19:26 294
86 Jegors Kirilovskis 2564 Zoorbarun 01:14:08 VZ2 16 V76 +19:57 +18:38 292
87 Vladimirs Onufrijčuks 2407 01:14:09 VZ3 60 V77 +19:58 +19:58 292
88 Haralds Prombergs 2349 01:14:09 VZ3 61 V78 +19:58 +19:58 292
89 Dāvis Blankenbergs 2334 Kapa OK 01:14:34 VZ2 17 V79 +20:23 +19:04 291
90 Kaspars Olte 2170 01:14:35 VZ3 62 V80 +20:24 +20:24 291
91 Rihards Deičmanis 2410 Swedbank 01:14:49 VZ2 18 V81 +20:38 +19:19 290
92 Demko Aleksejs 2636 LSC 01:14:56 VZ3 63 V82 +20:45 +20:45 289
93 Jānis Purniņš 2631 Loppet Team 01:14:57 VZ3 64 V83 +20:46 +20:46 289
94 Didzis Rupainis 2255 01:15:05 VZ3 65 V84 +20:54 +20:54 289
95 Māris Rudens 2469 Riga Ironman Team 01:15:07 VZ3 66 V85 +20:56 +20:56 289
96 Edgars Bērze 9281 01:15:16 VZ3 67 V86 +21:05 +21:05 288
97 Guntis Strautiņš 2557 Liepājas Vieglatlētikas klubs 01:15:22 VZ3 68 V87 +21:11 +21:11 288
98 Sandis Sproģis 2372 Lattelecom 01:15:31 VZ3 69 V88 +21:20 +21:20 287
99 Edgars Kuģenieks 2078 VSK Noskrien Rieksti 01:15:46 VZ3 70 V89 +21:35 +21:35 286
100 Roberts Nazarovs 2405 01:16:09 VZ2 19 V90 +21:58 +20:39 285
101 Artūrs Kančs 2466 SSK Bebra 01:16:11 VZ3 71 V91 +22:00 +22:00 284
102 Beata Grickeviča 2685 Riga Freediving 01:16:17 SZ3 7 S11 +16:07 +16:07 315
103 Viesturs Tomels 2475 01:16:22 VZ3 72 V92 +22:11 +22:11 284
104 Dainis Kreicbergs 2318 01:16:25 VZ3 73 V93 +22:14 +22:14 284
105 Sindijs Logins 2520 01:16:28 VZ3 74 V94 +22:17 +22:17 283
106 Liene Gulbe 2127 Bībers un draugi 01:16:47 SZ3 8 S12 +16:37 +16:37 313
107 Raimonds Jaudzems 2198 01:16:47 VZ3 75 V95 +22:36 +22:36 282
108 Rolands Rozitis 2160 Mailigen 01:16:48 VZ3 76 V96 +22:37 +22:37 282
109 Mārtiņš Bodnieks 2327 01:17:06 VZ3 77 V97 +22:55 +22:55 281
110 Juris Iļčenko 2373 OK Saldus 01:17:09 VZ3 78 V98 +22:58 +22:58 281
111 Inārs Utkins 2533 Gentlemen`s Club 01:17:10 VZ3 79 V99 +22:59 +22:59 281
112 Miks Lukstiņš 2701 01:17:19 VZ3 80 V100 +23:08 +23:08 280
113 Ilmārs Lācis 2199 01:17:21 VZ3 81 V101 +23:10 +23:10 280
114 Gustavs Lukstiņš 2583 SS Arkādija 01:17:23 VZ1 2 V102 +23:12 +08:11 280
115 Dāvis Pankoks 2165 FK Kurši 01:17:24 VZ1 3 V103 +23:13 +08:12 280
116 Anvars Betkers 2282 01:17:34 VZ3 82 V104 +23:23 +23:23 279
117 Kristians Riekstiņš 2213 Engures vidusskola / Engures sportam 01:17:36 VZ1 4 V105 +23:25 +08:24 279
118 Gita Vilensone 2532 Gentlemen`s Club 01:17:41 SZ3 9 S13 +17:31 +17:31 310
119 Kristers Ginters 2361 01:17:42 VZ3 83 V106 +23:31 +23:31 279
120 Uldis Doniņš 2661 MARATONA KLUBS/ CRAMO 01:17:42 VZ3 84 V107 +23:31 +23:31 279
121 Edgars Miķelsons 2644 Lynxdojo 01:17:57 VZ1 5 V108 +23:46 +08:45 278
122 Mārcis Megnis 2281 01:17:57 VZ3 85 V109 +23:46 +23:46 278
123 Māris Strautnieks 2477 01:18:00 VZ3 86 V110 +23:49 +23:49 278
124 Aleksandrs Moskaļiks 2339 01:18:00 VZ3 87 V111 +23:49 +23:49 278
125 Rihards Spilva 2551 01:18:06 VZ3 88 V112 +23:55 +23:55 278
126 Māris Vizulis 2621 DNB banka 01:18:13 VZ3 89 V113 +24:02 +24:02 277
127 Romāns Giruckis 2485 01:18:13 VZ3 90 V114 +24:02 +24:02 277
128 Alīna Rence 2083 PaBaso.lv / VSK Noskrien 01:18:14 SZ3 10 S14 +18:04 +18:04 308
129 Edgars Pukinsks 2020 01:18:16 VZ3 91 V115 +24:05 +24:05 277
130 Gundars Madelis 2444 Aqualar PH9+ 01:18:25 VZ3 92 V116 +24:14 +24:14 276
131 Jorens Kvēle-Kvāls 2635 Saldus Boksa klubs 01:18:33 VZ2 20 V117 +24:22 +23:03 276
132 Mikus Ratelis 2522 Elkor 01:18:40 VZ3 93 V118 +24:29 +24:29 276
133 Eduards Pāķis 9379 Saulkrast SRT 01:18:42 VZ3 94 V119 +24:31 +24:31 275
134 Iļja Buļičevs 2666 01:18:42 VZ3 95 V120 +24:31 +24:31 275
135 Kaspars Zavitskis 9380 Saldus Boksa Klubs 01:18:43 VZ2 21 V121 +24:32 +23:13 275
136 Kristaps Salens 2545 Salomon Latvia 01:18:43 VZ3 96 V122 +24:32 +24:32 275
137 Janis Elcers 2311 01:18:52 VZ3 97 V123 +24:41 +24:41 275
138 Silvestrs Kluburs 2286 01:18:53 VZ3 98 V124 +24:42 +24:42 275
139 Ziedonis Tabūns 2711 01:18:55 VZ3 99 V125 +24:44 +24:44 275
140 Regnārs Valciņš 2619 01:18:59 VZ3 100 V126 +24:48 +24:48 274
141 Juris Šimanskis 9381 Iepūt Žanī 01:19:02 VZ3 101 V127 +24:51 +24:51 274
142 Raivis Ragainis 2314 Krokus 01:19:08 VZ3 102 V128 +24:57 +24:57 274
143 Jānis Sondors 2536 01:19:14 VZ3 103 V129 +25:03 +25:03 274
144 Elīna Brigmane 2414 BALDONE 01:19:19 SZ3 11 S15 +19:09 +19:09 303
145 Renārs Reiniks 2272 01:19:20 VZ3 104 V130 +25:09 +25:09 273
146 Guntis Kanaviņš 2467 SSK Bebra 01:19:21 VZ3 105 V131 +25:10 +25:10 273
147 Kaspars Kursišs 2204 Podnieki 01:19:26 VZ3 106 V132 +25:15 +25:15 273
148 Rihards Akimovs 2103 COK Silva 01:19:29 VZ3 107 V133 +25:18 +25:18 273
149 Gints Krastiņš 2052 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:19:29 VZ3 108 V134 +25:18 +25:18 273
150 Reinis Lulle 2525 01:19:35 VZ2 22 V135 +25:24 +24:05 272
151 Guntis Pucens 2073 01:19:43 VZ3 109 V136 +25:32 +25:32 272
152 Arvils Melngailis 2144 01:19:48 VZ2 23 V137 +25:37 +24:18 272
153 Gints Andžāns 2249 01:19:50 VZ3 110 V138 +25:39 +25:39 271
154 Jake Lindholm 2510 01:19:52 VZ3 111 V139 +25:41 +25:41 271
155 Dāvis Ziemelis 2220 Engures vidusskola/Engures sportam 01:19:53 VZ1 6 V140 +25:42 +10:41 271
156 Dace Kovaļevska 2329 SK Ozolnieki 01:19:56 SZ3 12 S16 +19:46 +19:46 301
157 Andrejs Meiers 9301 01:19:57 VZ1 7 V141 +25:46 +10:45 271
158 Ilvija Pukste 2146 01:20:22 SZ3 13 S17 +20:12 +20:12 299
159 Ingus Bāliņš 2610 01:20:38 VZ3 112 V142 +26:27 +26:27 269
160 Gundars Alksnis 2186 01:20:41 VZ3 113 V143 +26:30 +26:30 269
161 Guntis Zālītis 2021 LVS 01:20:54 VZ3 114 V144 +26:43 +26:43 268
162 Jānis Rūte 2263 Carnikava 01:21:00 VZ3 115 V145 +26:49 +26:49 268
163 Uģis Seņkāns 2422 FIT NATION LATVIA 01:21:08 VZ2 24 V146 +26:57 +25:38 267
164 Guntis Skunstiņš 2347 VSK Noskrien 01:21:10 VZ3 116 V147 +26:59 +26:59 267
165 Edgars Saulītis 9329 Sūneklis 01:21:12 VZ3 117 V148 +27:01 +27:01 267
166 Toms Kalniņš 2503 01:21:13 VZ3 118 V149 +27:02 +27:02 267
167 Emīls Pureniņš 2406 VIENMĒR 01:21:15 VZ2 25 V150 +27:04 +25:45 267
168 Ilze Okmane 2462 01:21:16 SZ2 4 S18 +21:06 +11:25 296
169 Alise Putraima 2683 01:21:17 SZ2 5 S19 +21:07 +11:26 296
170 Roberts Nils Dzirlanks 2526 Engures vidusskola / Engures sportam 01:21:22 VZ1 8 V151 +27:11 +12:10 266
171 Krista Lesiņa 2569 01:21:23 SZ3 14 S20 +21:13 +21:13 296
172 Uldis Pūpolbergs 2284 01:21:29 VZ3 119 V152 +27:18 +27:18 266
173 Jānis Sveikats 2700 01:21:31 VZ3 120 V153 +27:20 +27:20 266
174 Kristaps Muzikants 2704 Exigen Services Latvia 01:21:32 VZ3 121 V154 +27:21 +27:21 266
175 Ingus Šenhofs 2517 01:21:35 VZ3 122 V155 +27:24 +27:24 266
176 Kaspars Kadiķis 2316 01:21:37 VZ3 123 V156 +27:26 +27:26 266
177 Monta Ločmele 9280 VSK Noskrien 01:21:38 SZ3 15 S21 +21:28 +21:28 295
178 Emīls Kondratovičs 2342 Virsotne/Marmot 01:21:53 VZ3 124 V157 +27:42 +27:42 265
179 Valdis Ālmanis 2149 01:21:58 VZ3 125 V158 +27:47 +27:47 264
180 Lita Dzelme 2080 01:22:04 SZ3 16 S22 +21:54 +21:54 293
181 Edgars Mucenieks 2279 01:22:04 VZ3 126 V159 +27:53 +27:53 264
182 Agris Kamenders 2553 Ofšors 01:22:09 VZ3 127 V160 +27:58 +27:58 264
183 Sanita Tripāne 2126 01:22:10 SZ3 17 S23 +22:00 +22:00 293
184 Jānis Vilmanis 2657 01:22:11 VZ3 128 V161 +28:00 +28:00 264
185 Līga Liepa 2096 SK Ozolnieki 01:22:12 SZ3 18 S24 +22:02 +22:02 293
186 Lāsma Zebuliņa 2036 01:22:24 SZ3 19 S25 +22:14 +22:14 292
187 Matīss Šulmanis 2432 CrossFit Rīdzene 01:22:28 VZ2 26 V162 +28:17 +26:58 263
188 Henrijs Gabrilovičs 2664 Henrija Superklubs 01:22:29 VZ1 9 V163 +28:18 +13:17 263
189 Ilze Zavicka 2650 01:22:30 SZ3 20 S26 +22:20 +22:20 292
190 Roberts Neilands 2012 BOLE mēbeles 01:22:36 VZ3 129 V164 +28:25 +28:25 262
191 Jānis Ģirnis 2591 01:22:36 VZ3 130 V165 +28:25 +28:25 262
192 Jānis Elmeris 2136 01:22:39 VZ3 131 V166 +28:28 +28:28 262
193 Arnis Mūrnieks 2581 01:22:49 VZ3 132 V167 +28:38 +28:38 262
194 Laura Vancāne 2534 SK Tērauds 01:23:07 SZ3 21 S27 +22:57 +22:57 290
195 Māris Cīrulis 9302 01:23:13 VZ3 133 V168 +29:02 +29:02 260
196 Aleksis Orlovs 2674 01:23:16 VZ3 134 V169 +29:05 +29:05 260
197 Miks Mežvēvers 2258 01:23:23 VZ2 27 V170 +29:12 +27:53 260
198 Edgars Cers 9308 RO111 01:23:37 VZ3 135 V171 +29:26 +29:26 259
199 Baiba Orga 2294 01:23:44 SZ3 22 S28 +23:34 +23:34 287
200 Mārtiņš Sebris 2699 01:23:44 VZ3 136 V172 +29:33 +29:33 259
201 Ieva Purniņa 2630 Loppet Team 01:23:47 SZ2 6 S29 +23:37 +13:56 287
202 Krišjānis Albergs 2632 Loppet Team 01:23:47 VZ3 137 V173 +29:36 +29:36 259
203 Monika Lemese 2606 LSC 01:23:50 SZ3 23 S30 +23:40 +23:40 287
204 Artūrs Veispāls 2608 SK Tērauds 01:23:53 VZ3 138 V174 +29:42 +29:42 258
205 Kārlis Ivans 2374 SK ASI 01:23:54 VZ3 139 V175 +29:43 +29:43 258
206 Klaids Purniņš 9382 01:23:56 VZ3 140 V176 +29:45 +29:45 258
207 Marta Lapekina 2529 01:23:59 SZ2 7 S31 +23:49 +14:08 287
208 Ieva Rogāle 2381 Krokus 01:24:01 SZ3 24 S32 +23:51 +23:51 286
209 Jānis Kopmanis 2366 01:24:01 VZ3 141 V177 +29:50 +29:50 258
210 Rigonda Germova 2057 01:24:10 SZ3 25 S33 +24:00 +24:00 286
211 Zane Pakalniece 2072 Engures sportam 01:24:13 SZ3 26 S34 +24:03 +24:03 286
212 Ingmārs Pūķis 9279 Pūķi 01:24:16 VZ3 142 V178 +30:05 +30:05 257
213 Dāvis Pērkons 2626 Swedbank 01:24:21 VZ3 143 V179 +30:10 +30:10 257
214 Zanda Siliniece 2565 01:24:27 SZ3 27 S35 +24:17 +24:17 285
215 Uģis Karasevs 2639 Kocēnu novads 01:24:29 VZ3 144 V180 +30:18 +30:18 257
216 Raivis Cakuls 2703 Cakuli 01:24:30 VZ3 145 V181 +30:19 +30:19 256
217 Ainārs Aizpurietis 2037 ABLV Bank 01:24:30 VZ3 146 V182 +30:19 +30:19 256
218 Mārtiņš Tarando 9272 01:24:48 VZ3 147 V183 +30:37 +30:37 256
219 Laura Veličko 2651 01:24:49 SZ3 28 S36 +24:39 +24:39 284
220 Marta Grūbe 2496 01:24:50 SZ3 29 S37 +24:40 +24:40 284
221 Kārlis Jakubovskis 2344 01:24:50 VZ2 28 V184 +30:39 +29:20 255
222 Gatis Pūcītis 2088 01:25:05 VZ3 148 V185 +30:54 +30:54 255
223 Arilds Šulmanis 2498 CrossFit Rīdzene 01:25:09 VZ3 149 V186 +30:58 +30:58 255
224 Evija Miezīte 2539 01:25:21 SZ3 30 S38 +25:11 +25:11 282
225 Liene Ruttule 2507 01:25:26 SZ3 31 S39 +25:16 +25:16 282
226 Arnis Bērziņš 2508 01:25:27 VZ3 150 V187 +31:16 +31:16 254
227 Jānis Zariņš 2669 01:25:30 VZ3 151 V188 +31:19 +31:19 253
228 Renārs Gailis 2707 01:25:32 VZ3 152 V189 +31:21 +31:21 253
229 Edgars Dobelis 9388 01:25:33 VZ3 153 V190 +31:22 +31:22 253
230 Rihards Jāgers 9276 01:25:37 VZ3 154 V191 +31:26 +31:26 253
231 Egnārs Gudriķis 2028 Asics 01:25:41 VZ3 155 V192 +31:30 +31:30 253
232 Linda Rone 2448 01:25:45 SZ3 32 S40 +25:35 +25:35 281
233 Reid Pierce 2135 01:25:51 VZ3 156 V193 +31:40 +31:40 252
234 Anna Freimane 2637 Auseklis 01:26:09 SZ2 8 S41 +25:59 +16:18 279
235 Normunds Kronbergs 2483 01:26:09 VZ3 157 V194 +31:58 +31:58 252
236 Marcis Drulle 2261 01:26:11 VZ3 158 V195 +32:00 +32:00 251
237 Jānis Kļimenkovs 2324 Swedbank 01:26:16 VZ3 159 V196 +32:05 +32:05 251
238 Ieva Heinrihsone 2143 01:26:27 SZ3 33 S42 +26:17 +26:17 278
239 Uldis Glāzers 2251 DNB Banka 01:26:33 VZ3 160 V197 +32:22 +32:22 250
240 Dzintra Kārkliņa 2297 01:26:34 SZ3 34 S43 +26:24 +26:24 278
241 Raimonds Briņķis 2408 01:26:36 VZ3 161 V198 +32:25 +32:25 250
242 Liene Mudrova 2430 PROGATE 01:26:37 SZ3 35 S44 +26:27 +26:27 278
243 Jānis Brokāns 2411 Swedbank 01:26:41 VZ3 162 V199 +32:30 +32:30 250
244 Ivars Jansons 2505 01:26:44 VZ3 163 V200 +32:33 +32:33 250
245 Dāvids Suharevskis 2309 01:26:44 VZ3 164 V201 +32:33 +32:33 250
246 Kārlis Vīdners 2521 01:26:45 VZ3 165 V202 +32:34 +32:34 250
247 Ivars Auziņš 2502 Scope 01:26:47 VZ3 166 V203 +32:36 +32:36 250
248 Raitis Urbēns 2367 Powerwash.lv 01:26:49 VZ3 167 V204 +32:38 +32:38 250
249 Sandis Avans 2092 01:26:52 VZ3 168 V205 +32:41 +32:41 250
250 Jurģis Ugors 9298 01:26:53 VZ3 169 V206 +32:42 +32:42 249
251 Mareks Strihors 2181 Sm?rdes Buks 01:26:59 VZ3 170 V207 +32:48 +32:48 249
252 Agnese Kalēja 2201 01:27:02 SZ2 9 S45 +26:52 +17:11 277
253 Ilze Vāvere 2688 01:27:05 SZ3 36 S46 +26:55 +26:55 276
254 Lelde Blaua-kriškovska 2488 01:27:05 SZ3 37 S47 +26:55 +26:55 276
255 Edgars Blūms 2417 01:27:18 VZ3 171 V208 +33:07 +33:07 248
256 Zane Lulle-Ertmane 2371 Swedbank 01:27:19 SZ3 38 S48 +27:09 +27:09 276
257 Linda Līce 2155 SK Sigulda 01:27:20 SZ3 39 S49 +27:10 +27:10 276
258 Tomass Prikulis 2331 01:27:20 VZ1 10 V209 +33:09 +18:08 248
259 Zane Timma 2182 01:27:26 SZ3 40 S50 +27:16 +27:16 275
260 Jurģis Stukuls 2183 01:27:26 VZ3 172 V210 +33:15 +33:15 248
261 Aija Turka 2442 01:27:31 SZ3 41 S51 +27:21 +27:21 275
262 Sindija Skangale 2607 Swedbank 01:27:35 SZ3 42 S52 +27:25 +27:25 275
263 Guntis Doļģis 2325 Pūči 01:27:47 VZ3 173 V211 +33:36 +33:36 247
264 Madara Lāce 2268 01:27:48 SZ3 43 S53 +27:38 +27:38 274
265 Anželika Miezīte 2299 01:27:48 SZ3 44 S54 +27:38 +27:38 274
266 Mikus Voss 2060 Līgas draugi, kas neskrien burkā 01:27:48 VZ3 174 V212 +33:37 +33:37 247
267 Dace Tenberga 2427 Engures sportam 01:27:50 SZ3 45 S55 +27:40 +27:40 274
268 Līga Pildiņa 2098 Valteri Skrien 01:27:56 SZ3 46 S56 +27:46 +27:46 274
269 Sindija Zaula 2425 Limbaži 01:27:57 SZ2 10 S57 +27:47 +18:06 274
270 Mikus Salcēvičs 2018 01:27:58 VZ3 175 V213 +33:47 +33:47 246
271 Guna Grosa 2392 01:28:15 SZ3 47 S58 +28:05 +28:05 273
272 Baiba Frišenbrūdere 2246 Engures sportam / Tukums 01:28:34 SZ3 48 S59 +28:24 +28:24 272
273 Emīls Žubulis 2686 01:28:34 VZ2 29 V214 +34:23 +33:04 245
274 Elīza Veipāne 2418 01:28:37 SZ3 49 S60 +28:27 +28:27 272
275 Māra Pucena 2074 01:28:44 SZ3 50 S61 +28:34 +28:34 271
276 Taylor Duke 2511 01:28:45 VZ3 176 V215 +34:34 +34:34 244
277 Aigars Kājiņš 2044 AK 01:28:48 VZ3 177 V216 +34:37 +34:37 244
278 Antra Spundiņa 2250 VSK Noskrien 01:28:56 SZ3 51 S62 +28:46 +28:46 271
279 Kristīne Gornava 2154 SK Sigulda 01:28:56 SZ3 52 S63 +28:46 +28:46 271
280 Oskars Jepsis 2209 Swedbank 01:29:06 VZ2 30 V217 +34:55 +33:36 243
281 Kristīne Mergina 2150 01:29:12 SZ3 53 S64 +29:02 +29:02 270
282 Mikus Semeneņa 2215 Engures vidusskola / Engures sportam 01:29:15 VZ1 11 V218 +35:04 +20:03 243
283 Artūrs Miksons 2597 01:29:20 VZ3 178 V219 +35:09 +35:09 243
284 Signija Vītola 2530 Vichy 01:29:22 SZ3 54 S65 +29:12 +29:12 269
285 Uldis Matīss 2574 Matīsi 01:29:25 VZ3 179 V220 +35:14 +35:14 242
286 Dairis Bodnieks 2579 01:29:27 VZ3 180 V221 +35:16 +35:16 242
287 Lauma Mamaja 2345 Sigulda RRR 01:29:28 SZ3 55 S66 +29:18 +29:18 269
288 Mairita Bērziņa 2306 One4Event 01:29:36 SZ3 56 S67 +29:26 +29:26 269
289 Mārtiņš Plivna 9303 Vanagi 01:29:38 VZ3 181 V222 +35:27 +35:27 242
290 Evita Rudzīte 2490 Sporta Patriots 01:29:45 SZ2 11 S68 +29:35 +19:54 268
291 Aigars Nords 9324 Lattelecom Rīgas Maratons 01:29:47 VZ3 182 V223 +35:36 +35:36 241
292 Dainis Viļums 2440 01:30:02 VZ3 183 V224 +35:51 +35:51 241
293 Evija Kropa 2280 Swedbank 01:30:08 SZ3 57 S69 +29:58 +29:58 267
294 Uldis Pogels 2291 01:30:11 VZ3 184 V225 +36:00 +36:00 240
295 Krišs Liepiņš 2206 Engures sportam 01:30:14 VZ1 12 V226 +36:03 +21:02 240
296 Aigars Olavs 2560 01:30:19 VZ3 185 V227 +36:08 +36:08 240
297 Rihards Fuksis 2005 01:30:28 VZ3 186 V228 +36:17 +36:17 240
298 Kaspars Kronbergs 2216 Engures vidusskola / Engures sportam 01:30:31 VZ1 13 V229 +36:20 +21:19 239
299 Gustavs Lukevics 2203 01:30:31 VZ2 31 V230 +36:20 +35:01 239
300 Ilze Putniņa 2376 Swedbank 01:30:32 SZ3 58 S70 +30:22 +30:22 266
301 Ieva Leone 2234 DNB banka 01:30:33 SZ3 59 S71 +30:23 +30:23 266
302 Aivars Lapa 2573 Autostarts.lv 01:30:45 VZ3 187 V231 +36:34 +36:34 239
303 Inga Sondore 2537 01:30:49 SZ3 60 S72 +30:39 +30:39 265
304 Tomass Reinis Tīss 2370 01:30:50 VZ2 32 V232 +36:39 +35:20 239
305 Roberts Aispurs 2588 01:30:53 VZ2 33 V233 +36:42 +35:23 238
306 Viktorija Ļisicina 2413 Swedbank 01:30:54 SZ3 61 S73 +30:44 +30:44 265
307 Aleksandrs Tolpigins 2232 DNB banka 01:30:56 VZ3 188 V234 +36:45 +36:45 238
308 Karīna Voitkeviča 9290 01:30:57 SZ3 62 S74 +30:47 +30:47 265
309 Jūlija Sorokina 2389 CrossFit Rīdzene 01:30:59 SZ3 63 S75 +30:49 +30:49 265
310 Ieva Muižniece 2691 Radio SWH 01:31:02 SZ2 12 S76 +30:52 +21:11 264
311 Deniss Kaibagarovs 2171 01:31:04 VZ2 34 V235 +36:53 +35:34 238
312 Mārtiņš Braslavs 2538 01:31:08 VZ3 189 V236 +36:57 +36:57 238
313 Agnese Volfa 2577 01:31:12 SZ3 64 S77 +31:02 +31:02 264
314 Santa Žukovska 2713 01:31:13 SZ3 65 S78 +31:03 +31:03 264
315 Vita Vecvanaga 9299 Panatta 01:31:15 SZ3 66 S79 +31:05 +31:05 264
316 Karīna Svīkle 9318 Panatta 01:31:15 SZ3 67 S80 +31:05 +31:05 264
317 Indra Liepiņa 2382 Ripsija team 01:31:21 SZ3 68 S81 +31:11 +31:11 263
318 Terēze Šumskiha 2387 01:31:41 SZ3 69 S82 +31:31 +31:31 262
319 Mārcis Kārkliņš 2196 Liepkalni 01:31:43 VZ3 190 V237 +37:32 +37:32 236
320 Elīna Gailīte 2415 01:31:44 SZ3 70 S83 +31:34 +31:34 262
321 Svetlana Lazareva 9278 01:31:45 SZ3 71 S84 +31:35 +31:35 262
322 Edgars Allers 9385 01:31:50 VZ3 191 V238 +37:39 +37:39 236
323 Vilis Trautmanis 2667 01:31:51 VZ3 192 V239 +37:40 +37:40 236
324 Laura Hofmane 2235 Siguldas izlase / VSK Noskrien 01:31:56 SZ3 72 S85 +31:46 +31:46 262
325 Diāna Kaziņa 2474 Bitītes 01:31:58 SZ3 73 S86 +31:48 +31:48 262
326 Emīls Tērauds 2693 lidolēti.lv / Engures sportam 01:31:59 VZ1 14 V240 +37:48 +22:47 236
327 Haralds Iesalnieks 2542 01:32:01 VZ2 35 V241 +37:50 +36:31 236
328 Linda Pūga 2292 01:32:02 SZ2 13 S87 +31:52 +22:11 261
329 Rinalds Rūsis 2623 DNB banka 01:32:02 VZ3 193 V242 +37:51 +37:51 235
330 Evija Putniņa 2671 01:32:03 SZ2 14 S88 +31:53 +22:12 261
331 Agnese Ozoliņa 2439 01:32:15 SZ3 74 S89 +32:05 +32:05 261
332 Ilze Lesiņa 2571 01:32:17 SZ3 75 S90 +32:07 +32:07 261
333 Gatis Plots 2162 01:32:17 VZ3 194 V243 +38:06 +38:06 235
334 Zane Lukstiņa 2544 01:32:18 SZ3 76 S91 +32:08 +32:08 261
335 Ainārs Jermacāns 2333 Dzeniic run 01:32:19 VZ3 195 V244 +38:08 +38:08 235
336 Edgars Škutāns 2332 Uzdevumi.lv 01:32:19 VZ3 196 V245 +38:08 +38:08 235
337 Viesturs Spalis 2305 01:32:24 VZ3 197 V246 +38:13 +38:13 235
338 Mārtiņš Bankovskis 2649 01:32:25 VZ3 198 V247 +38:14 +38:14 235
339 Kārlis Krīgalis 2443 01:32:27 VZ3 199 V248 +38:16 +38:16 234
340 Liene Palkavniece 2416 Swedbank 01:32:28 SZ3 77 S92 +32:18 +32:18 260
341 Daiga Oļševska 2002 01:32:34 SZ3 78 S93 +32:24 +32:24 260
342 Aija Bartuševica 2067 Āpsis 01:32:41 SZ3 79 S94 +32:31 +32:31 260
343 Kaspars Zvaigzne 9386 01:32:41 VZ3 200 V249 +38:30 +38:30 234
344 Marita Lapa 2572 Autostarts.lv 01:32:43 SZ3 80 S95 +32:33 +32:33 260
345 Laura Cepurīte 9331 01:32:44 SZ3 81 S96 +32:34 +32:34 260
346 Toms Gruziņš 2692 lidolēti.lv / Engures sportam 01:32:49 VZ3 201 V250 +38:38 +38:38 234
347 Ieva Kalniņa 2460 Clean R 01:32:50 SZ3 82 S97 +32:40 +32:40 259
348 Simona Ozola-Ozoliņa 2094 01:32:57 SZ3 83 S98 +32:47 +32:47 259
349 Toms Janušs 2428 Sella AM 01:33:00 VZ1 15 V251 +38:49 +23:48 233
350 Agnese Kundziņa 2298 01:33:01 SZ3 84 S99 +32:51 +32:51 259
351 Sabīne Vuškāne 2705 Ķepīša vegāni 01:33:04 SZ3 85 S100 +32:54 +32:54 259
352 Ivars Brauns 2648 Lynxdojo 01:33:05 VZ3 202 V252 +38:54 +38:54 233
353 Viola Ābelīte 2117 Swedbank 01:33:08 SZ2 15 S101 +32:58 +23:17 258
354 Miķelis Studers 2431 01:33:17 VZ3 203 V253 +39:06 +39:06 232
355 Mārcis Jankaitis 2436 01:33:17 VZ3 204 V254 +39:06 +39:06 232
356 Dzintars Laganovskis 2040 AD Fitness 01:33:19 VZ3 205 V255 +39:08 +39:08 232
357 Sandijs Madrēvičs 2365 JamJam Teams 01:33:24 VZ3 206 V256 +39:13 +39:13 232
358 Mārtiņš Jaunzems 2178 01:33:25 VZ3 207 V257 +39:14 +39:14 232
359 Matīss Timofejevs 2624 LTV Sporta studija 01:33:25 VZ3 208 V258 +39:14 +39:14 232
360 Igors Kozlovs 2682 franči 01:33:25 VZ3 209 V259 +39:14 +39:14 232
361 Artūrs Levins 2562 VSK Noskrien 01:33:33 VZ3 210 V260 +39:22 +39:22 232
362 Ilgvars Ļubka 9326 MOLLERAUTO Lidosta VW 01:33:36 VZ3 211 V261 +39:25 +39:25 232
363 Jūlija Jačmeņeva 2337 Supercompensation 01:33:38 SZ3 86 S102 +33:28 +33:28 257
364 Rūdolfs Kauss 9270 01:33:38 VZ3 212 V262 +39:27 +39:27 231
365 Kristaps Pehovs 9307 Lenak ir ilgak 01:33:41 VZ3 213 V263 +39:30 +39:30 231
366 Maruta Eriņa 2489 01:33:48 SZ2 16 S103 +33:38 +23:57 257
367 Lauma Muceniece 2348 01:33:48 SZ3 87 S104 +33:38 +33:38 257
368 Ina Eigenfelde 2454 AMSERV OPEL TEAM 01:33:56 SZ3 88 S105 +33:46 +33:46 256
369 Daiga Ļubka 9322 Moller Auto 01:34:00 VZ3 214 V264 +39:49 +39:49 231
370 Vlada Buhanova 2549 01:34:02 SZ3 89 S106 +33:52 +33:52 256
371 Juris Misters 2402 01:34:03 VZ3 215 V265 +39:52 +39:52 230
372 Ģirts Pavliņš 9364 Nav šodien 01:34:08 VZ3 216 V266 +39:57 +39:57 230
373 Kristiāna Lauberte 2254 01:34:09 SZ2 17 S107 +33:59 +24:18 256
374 Vitalijs Fisenkovs 2380 AVIA 01:34:11 VZ3 217 V267 +40:00 +40:00 230
375 Krists Legzdiņš 9360 01:34:14 VZ3 218 V268 +40:03 +40:03 230
376 Inese Tīģere 2412 01:34:20 SZ3 90 S108 +34:10 +34:10 255
377 Edijs Šaicāns 2601 GO! 01:34:41 VZ3 219 V269 +40:30 +40:30 229
378 Denisa Preimane 2107 Swedbank 01:34:42 SZ3 91 S109 +34:32 +34:32 254
379 Elizabete Lukašova 9390 01:34:45 SZ1 2 S110 +34:35 +27:38 254
380 Laima Magure 2128 DzSK "Lokomotīve" 01:34:54 SZ3 92 S111 +34:44 +34:44 254
381 Ernests Fuksis 9334 01:34:55 VZ3 220 V270 +40:44 +40:44 228
382 Iveta Saimena 2335 01:35:01 SZ3 93 S112 +34:51 +34:51 253
383 Edgars Lazda 2451 01:35:06 VZ3 221 V271 +40:55 +40:55 228
384 Sandis Dzērve 2050 01:35:07 VZ3 222 V272 +40:56 +40:56 228
385 Arkādijs Reimanis 2677 01:35:08 VZ3 223 V273 +40:57 +40:57 228
386 Elīna Šenhofa 2518 01:35:09 SZ3 94 S113 +34:59 +34:59 253
387 Māris Čivčišs 2027 Engures sportam 01:35:14 VZ3 224 V274 +41:03 +41:03 228
388 Aija Višņevska 2063 01:35:17 SZ2 18 S114 +35:07 +25:26 253
389 Baiba Beitika 2652 01:35:25 SZ3 95 S115 +35:15 +35:15 252
390 Andrejs Platacis 2659 Kvikworks- Vizuālās reklāmas ultradarbnīca 01:35:28 VZ3 225 V275 +41:17 +41:17 227
391 Mikus Dīriks 2527 Skola 01:35:30 VZ3 226 V276 +41:19 +41:19 227
392 Maruta Krūmiņa 2550 01:35:33 SZ3 96 S116 +35:23 +35:23 252
393 Miķelis Zaļais 2043 Wunderkraut 01:35:34 VZ3 227 V277 +41:23 +41:23 227
394 Pavels Kirilovskis 2563 Zoorbarun 01:35:40 VZ3 228 V278 +41:29 +41:29 227
395 Dzintars Breške 2401 01:35:41 VZ3 229 V279 +41:30 +41:30 227
396 Anda Ozoliņa 2114 01:35:42 SZ3 97 S117 +35:32 +35:32 251
397 Kaspars Zaķis 9271 01:35:47 VZ3 230 V280 +41:36 +41:36 226
398 Inga Lāce 2061 01:35:48 SZ3 98 S118 +35:38 +35:38 251
399 Dagmāra Matīsa 2575 Matīsi 01:35:49 SZ3 99 S119 +35:39 +35:39 251
400 Lauma Putniņa 2384 01:35:55 SZ2 19 S120 +35:45 +26:04 251
401 Santa Japeniņa 2038 01:36:01 SZ2 20 S121 +35:51 +26:10 251
402 Atis Ščeglovs 2461 AQUALAR pH9+ 01:36:02 VZ3 231 V281 +41:51 +41:51 226
403 Jānis Večens 2433 01:36:05 VZ3 232 V282 +41:54 +41:54 226
404 Jānis Bokmanis 2256 Dance Dance Dance 01:36:06 VZ3 233 V283 +41:55 +41:55 226
405 Edīte Jansone 2271 01:36:07 SZ3 100 S122 +35:57 +35:57 250
406 Mārtiņš Brūveris 2708 01:36:07 VZ3 234 V284 +41:56 +41:56 225
407 Jānis Puriņš 2222 Engures vidusskola / Engures sportam 01:36:09 VZ1 16 V285 +41:58 +26:57 225
408 Toms Ķikusts 2506 01:36:10 VZ3 235 V286 +41:59 +41:59 225
409 Sana Rūnika 2543 01:36:12 SZ3 101 S123 +36:02 +36:02 250
410 Inga Heidemane 2420 SK Katrīna 01:36:20 SZ3 102 S124 +36:10 +36:10 250
411 Monta Treinovska 2628 Radio SWH 01:36:34 SZ2 21 S125 +36:24 +26:43 249
412 Laura Rāte 2267 Ofiss 01:36:37 SZ3 103 S126 +36:27 +36:27 249
413 Līga Hartpenga 2016 01:36:40 SZ3 104 S127 +36:30 +36:30 249
414 Edgars Cirvelis 2494 01:36:45 VZ3 236 V287 +42:34 +42:34 224
415 Lelde Spriņģe 2058 01:36:47 SZ3 105 S128 +36:37 +36:37 249
416 Dženeta Putrinska 2253 Kom An Do 01:36:51 SZ2 22 S129 +36:41 +27:00 248
417 Ričards Putrinskas 2227 Kom An Do 01:36:51 VZ2 36 V288 +42:40 +41:21 224
418 Eividas Putrinskas 2167 Kom An Do 01:36:51 VZ3 237 V289 +42:40 +42:40 224
419 Rolands Auziņš 2541 01:37:06 VZ3 238 V290 +42:55 +42:55 223
420 Inga Nartiša 2634 Mailigen 01:37:10 SZ3 106 S130 +37:00 +37:00 248
421 Līva Šteinberga 2081 Galeo Consulting 01:37:13 SZ3 107 S131 +37:03 +37:03 248
422 Anete Grosberga 2100 Lynxdojo 01:37:15 SZ3 108 S132 +37:05 +37:05 247
423 Kristiāna Aksenoka 2368 01:37:17 SZ2 23 S133 +37:07 +27:26 247
424 Juris Rocēns 2192 VSK Noskrien 01:37:20 VZ3 239 V291 +43:09 +43:09 223
425 Edgars Putniņš 2586 01:37:20 VZ3 240 V292 +43:09 +43:09 223
426 Sandra Rocēna 2190 Skrienu priekam! 01:37:21 SZ3 109 S134 +37:11 +37:11 247
427 Viktorija Silicka 2712 Smartlynx 01:37:23 SZ3 110 S135 +37:13 +37:13 247
428 Aigars Eglājs 2011 Pa Vienam 01:37:27 VZ3 241 V293 +43:16 +43:16 222
429 Ērika Guseva 2283 01:37:34 SZ3 111 S136 +37:24 +37:24 247
430 Valdis Sirsniņš 2189 01:37:34 VZ3 242 V294 +43:23 +43:23 222
431 Anna Zara 2221 Engures vidusskola / Engures sportam 01:37:37 SZ2 24 S137 +37:27 +27:46 247
432 Ints Pērkons 2455 AMSERV OPEL TEAM 01:37:37 VZ3 243 V295 +43:26 +43:26 222
433 Simona Brence 2285 01:37:38 SZ3 112 S138 +37:28 +37:28 247
434 Valentīna Gatiņa 2313 01:37:41 SZ3 113 S139 +37:31 +37:31 246
435 Zane Dille 2105 01:37:43 SZ3 114 S140 +37:33 +37:33 246
436 Helmuts Eriņš 2140 Swedbank 01:37:46 VZ3 244 V296 +43:35 +43:35 222
437 Ilmārs Gaidelis 2269 Ofiss 01:37:50 VZ3 245 V297 +43:39 +43:39 222
438 Austra Dobrovoļska 2241 01:37:55 SZ3 115 S141 +37:45 +37:45 246
439 Valērija Fedotova 2113 01:37:56 SZ3 116 S142 +37:46 +37:46 246
440 Maira Kreile 9285 01:37:59 SZ3 117 S143 +37:49 +37:49 246
441 Oksana Juvčenko 2710 01:38:24 SZ3 118 S144 +38:14 +38:14 245
442 Edvīns Znotiņš 2125 Royal Canin 01:38:26 VZ3 246 V298 +44:15 +44:15 220
443 Martins Lucaus 2123 Royal Canin 01:38:29 VZ3 247 V299 +44:18 +44:18 220
444 Ivars Liepiņš 2689 Lustes 01:38:32 VZ3 248 V300 +44:21 +44:21 220
445 Paula Pūķe 2364 PŪĶI 01:38:33 SZ2 25 S145 +38:23 +28:42 244
446 Renāte Šmite 2130 01:39:02 SZ2 26 S146 +38:52 +29:11 243
447 Klāvs Eimuss 2320 Pekauši 01:39:03 VZ2 37 V301 +44:52 +43:33 219
448 Edijs Dūklavs 2359 01:39:09 VZ2 38 V302 +44:58 +43:39 219
449 Austra Kroģere 2446 01:39:10 SZ2 27 S147 +39:00 +29:19 243
450 Inga Mamedova 2360 01:39:10 SZ2 28 S148 +39:00 +29:19 243
451 Rihards Šneiders 2062 Ķemeri 01:39:11 VZ2 39 V303 +45:00 +43:41 219
452 Ina Graudiņa 2079 VSK Noskrien Vāveres 01:39:14 SZ3 119 S149 +39:04 +39:04 243
453 Kaspars Baikovskis 2684 01:39:24 VZ3 249 V304 +45:13 +45:13 218
454 Anastasija Ogņeva 2646 Lynxdojo 01:39:25 SZ1 3 S150 +39:15 +32:18 242
455 Inga Miezīte 2307 TRXCēsis 01:39:43 SZ3 120 S151 +39:33 +39:33 241
456 Zane Bernāte 2262 TRXCēsis 01:39:46 SZ3 121 S152 +39:36 +39:36 241
457 Katrīna Auziņa 2596 01:39:50 SZ3 122 S153 +39:40 +39:40 241
458 Ligita Mieze 2519 Radio SWH 01:39:52 SZ3 123 S154 +39:42 +39:42 241
459 Kristaps Kalvāns 2568 01:40:17 VZ3 250 V305 +46:06 +46:06 216
460 Madara Ontužāne 9367 01:40:18 SZ3 124 S155 +40:08 +40:08 240
461 Gunta Reinicāne 2288 01:40:26 SZ3 125 S156 +40:16 +40:16 240
462 Johanna Wimmer 9319 lidoleti.lv 01:40:28 SZ2 29 S157 +40:18 +30:37 240
463 Māra Mežvēvere 2257 01:40:34 SZ2 30 S158 +40:24 +30:43 239
464 Roberts Raubisko 9328 01:40:39 VZ3 251 V306 +46:28 +46:28 215
465 Līga Briža 2620 DNB banka 01:40:49 SZ3 126 S159 +40:39 +40:39 239
466 Lauma Vosa 2180 01:40:50 SZ2 31 S160 +40:40 +30:59 239
467 Līga Laugale 2450 Clean R 01:40:56 SZ3 127 S161 +40:46 +40:46 238
468 Gunta Jirgensone 2276 Swedbank 01:40:58 SZ3 128 S162 +40:48 +40:48 238
469 Artūrs Kadiķis 2010 01:41:06 VZ3 252 V307 +46:55 +46:55 214
470 Ilze Goša 2301 Maratona klubs 01:41:16 SZ3 129 S163 +41:06 +41:06 238
471 Anna Greitāne 2645 Lynxdojo 01:41:19 SZ1 4 S164 +41:09 +34:12 238
472 Inga Vaļska 2193 TRXCēsis 01:41:27 SZ3 130 S165 +41:17 +41:17 237
473 Evija Priedīte 2312 01:41:27 SZ3 131 S166 +41:17 +41:17 237
474 Agita Pusvilka 2290 homo ecos: 01:41:29 SZ3 132 S167 +41:19 +41:19 237
475 Guna Kaļķe 2641 01:41:30 SZ3 133 S168 +41:20 +41:20 237
476 Linda Brumele 2185 Metam mieru? 01:41:32 SZ2 32 S169 +41:22 +31:41 237
477 Zane Kaļva 9287 Vishy 01:41:36 SZ3 134 S170 +41:26 +41:26 237
478 Jānis Spirģis 2385 Engures Sportam 01:41:36 VZ3 253 V308 +47:25 +47:25 213
479 Zita Bindare - Barānova 2633 Aunēni 01:41:43 SZ3 135 S171 +41:33 +41:33 237
480 Arvīds Barānovs 2399 Aunēni 01:41:43 VZ3 254 V309 +47:32 +47:32 213
481 Agate Kalcenaua 2599 01:41:44 SZ2 33 S172 +41:34 +31:53 237
482 Einārs Mednis 2315 01:41:50 VZ3 255 V310 +47:39 +47:39 213
483 Edgars Petrovs 2627 Radio SWH 01:42:04 VZ3 256 V311 +47:53 +47:53 212
484 Aira Semjonova 2603 01:42:05 SZ3 136 S173 +41:55 +41:55 236
485 Krišjanis Stepiņš 2278 Purva Kurmji 01:42:06 VZ3 257 V312 +47:55 +47:55 212
486 Ieva Ozoliņa 2310 01:42:07 SZ2 34 S174 +41:57 +32:16 236
487 Arta Kudlāne 2277 01:42:14 SZ3 137 S175 +42:04 +42:04 235
488 Maruta Rancāne 2679 01:42:21 SZ3 138 S176 +42:11 +42:11 235
489 Lote Freināte 2524 Engures vidusskola / Engures sportam 01:42:22 SZ1 5 S177 +42:12 +35:15 235
490 Daniela Fogele 2219 Engures vidusskola / Engures sportam 01:42:22 SZ1 6 S178 +42:12 +35:15 235
491 Inga Novika 2039 VSK Noskrien 01:42:28 SZ3 139 S179 +42:18 +42:18 235
492 Ilze Saukāne 2323 Kinetics Skrien 01:42:28 SZ3 140 S180 +42:18 +42:18 235
493 Dāvis Graustiņš 2245 01:42:29 VZ2 40 V313 +48:18 +46:59 211
494 Liene Katarina 2673 01:42:30 SZ3 141 S181 +42:20 +42:20 235
495 Iveta Kūsiņa 2322 Kinetics Skrien 01:42:33 SZ3 142 S182 +42:23 +42:23 235
496 Jolanta Romanova 2093 VSK Noskrien 01:42:44 SZ3 143 S183 +42:34 +42:34 234
497 Mārtiņš Aleksejevs 2383 Engures sportam 01:42:45 VZ3 258 V314 +48:34 +48:34 211
498 Svetlana Cibuļa 2584 Swedbank 01:42:52 SZ3 144 S184 +42:42 +42:42 234
499 Ance Vilnīte 2350 01:42:54 SZ2 35 S185 +42:44 +33:03 234
500 Normunds Kalniņš 2159 SK Sigulda 01:42:56 VZ3 259 V315 +48:45 +48:45 211
501 Kristīne Meija 2085 Resnie/VSK Noskrien 01:42:57 SZ3 145 S186 +42:47 +42:47 234
502 Didzis Dobelis 2480 01:43:18 VZ3 260 V316 +49:07 +49:07 210
503 Kintija Priedniece 9327 01:43:19 SZ3 146 S187 +43:09 +43:09 233
504 Jurijs Kirijenko 2696 01:43:30 VZ3 261 V317 +49:19 +49:19 209
505 Linda Krūmiņa 2702 01:43:34 SZ3 147 S188 +43:24 +43:24 232
506 Leons Peļņa 2678 30draugi.lv 01:43:35 VZ3 262 V318 +49:24 +49:24 209
507 Margarita Gerojeva 2585 Swedbank 01:43:43 SZ3 148 S189 +43:33 +43:33 232
508 Ieva Veide 2582 Swedbank 01:43:43 SZ3 149 S190 +43:33 +43:33 232
509 Diāna Kreicuma 2174 01:43:49 SZ2 36 S191 +43:39 +33:58 232
510 Madara Zaharčonoka 2168 01:43:49 SZ3 150 S192 +43:39 +43:39 232
511 Laima Baltiņa 1119 VSK Noskrien 01:44:02 SZ2 37 S193 +43:52 +34:11 231
512 Gabriela Rodriguez Morera 2612 COSMOPOLITA 01:44:02 SZ3 151 S194 +43:52 +43:52 231
513 Gita Gintere-Kikuste 2071 01:44:04 SZ3 152 S195 +43:54 +43:54 231
514 Artjoms Gerasimčiks 2184 Swedbank 01:44:05 VZ3 263 V319 +49:54 +49:54 208
515 Sintija Grišule 2595 01:44:07 SZ2 38 S196 +43:57 +34:16 231
516 Gatis Grišulis 2598 01:44:07 VZ2 41 V320 +49:56 +48:37 208
517 Ieva Ozoliņa 2592 01:44:08 SZ3 153 S197 +43:58 +43:58 231
518 Dāvis Krastiņš 2138 01:44:08 VZ3 264 V321 +49:57 +49:57 208
519 Sergejs Spivaks 2208 01:44:15 VZ3 265 V322 +50:04 +50:04 208
520 Gints Zēla 2343 01:44:20 VZ3 266 V323 +50:09 +50:09 208
521 Gunita Melbārde 9332 Eži 01:44:28 SZ3 154 S198 +44:18 +44:18 230
522 Kristīne Krūmiņa 2687 Miķeļa alus 01:44:29 SZ3 155 S199 +44:19 +44:19 230
523 Gunita Butāne 2398 01:44:35 SZ3 156 S200 +44:25 +44:25 230
524 Laila Ceika 2070 01:44:41 SZ3 157 S201 +44:31 +44:31 230
525 Viljams Leo Lastovskis 2217 Engures vidusskola / Engures sportam 01:44:48 VZ1 17 V324 +50:37 +35:36 207
526 Linda Loce 2109 Lynxdojo 01:44:53 SZ3 158 S202 +44:43 +44:43 229
527 Jana Ivanova 2570 01:45:01 SZ1 7 S203 +44:51 +37:54 229
528 Iveta Rutkovska 2629 01:45:02 SZ3 159 S204 +44:52 +44:52 229
529 Valdis Pūķis 2362 PŪĶI 01:45:02 VZ3 267 V325 +50:51 +50:51 206
530 Agnese Osīte 2675 normofāgs 01:45:03 SZ2 39 S205 +44:53 +35:12 229
531 Jana Pūķe 2363 PŪĶI 01:45:07 SZ3 160 S206 +44:57 +44:57 229
532 Gunta Šlosberga 2166 01:45:09 SZ3 161 S207 +44:59 +44:59 229
533 Rob Pustis 2134 01:45:15 VZ3 268 V326 +51:04 +51:04 206
534 Kristīne Zara 2340 01:45:37 SZ3 162 S208 +45:27 +45:27 228
535 Šeilija Maškova 2470 Stirna skrien 01:45:38 SZ3 163 S209 +45:28 +45:28 228
536 Baiba Druseika 2580 01:45:39 SZ3 164 S210 +45:29 +45:29 228
537 Ināra Zariņa 2512 01:45:40 SZ3 165 S211 +45:30 +45:30 228
538 Evija Šveca 2559 01:45:43 SZ3 166 S212 +45:33 +45:33 228
539 Gints Buraks 2175 01:45:44 VZ3 269 V327 +51:33 +51:33 205
540 Natālija Joničenko 2086 Stendenieki 01:45:55 SZ3 167 S213 +45:45 +45:45 227
541 Dace Zviedre 2212 AMSERV OPEL TEAM 01:46:01 SZ3 168 S214 +45:51 +45:51 227
542 Lāsma Āboliņa 2045 VSK Noskrien 01:46:03 SZ3 169 S215 +45:53 +45:53 227
543 Liene Barone 2326 01:46:13 SZ3 170 S216 +46:03 +46:03 227
544 Sanita Netlaus 2354 01:46:13 SZ3 171 S217 +46:03 +46:03 227
545 Diāna Ivaškeviča 2244 01:46:19 SZ2 40 S218 +46:09 +36:28 226
546 Gints Fjodorovs 2479 Engures sportam / Tukums 01:46:42 VZ3 270 V328 +52:31 +52:31 203
547 Undīne Bērziņa 2302 01:46:45 SZ3 172 S219 +46:35 +46:35 225
548 Niks Kristaps Šmits 2214 Engures vidusskola / Engures sportam 01:47:02 VZ1 18 V329 +52:51 +37:50 202
549 Inese Vanaga 2658 01:47:05 SZ3 173 S220 +46:55 +46:55 225
550 Leila Bībere 2275 Bīberi 01:47:05 SZ3 174 S221 +46:55 +46:55 225
551 Olga Mikulova 2064 VSK Noskrien 01:47:16 SZ3 175 S222 +47:06 +47:06 224
552 Līga Prancāne 2156 SK Sigulda 01:47:28 SZ3 176 S223 +47:18 +47:18 224
553 Signe Millere 2229 Dabas aizsardzības pārvalde 01:47:32 SZ3 177 S224 +47:22 +47:22 224
554 Ansis Gornavs 2152 SK Sigulda 01:47:32 VZ3 271 V330 +53:21 +53:21 202
555 Helena Stavro 2715 01:47:34 SZ2 41 S225 +47:24 +37:43 224
556 Sandra Lūse 2578 01:47:35 SZ3 178 S226 +47:25 +47:25 224
557 Mārīte Kokoreviča 2014 01:47:38 SZ3 179 S227 +47:28 +47:28 224
558 Sintija Ozoliņa 2558 01:47:58 SZ3 180 S228 +47:48 +47:48 223
559 Laima Blankenberga 2161 01:48:01 SZ3 181 S229 +47:51 +47:51 223
560 Lauma Ose 9312 Vīngliemezis 01:48:15 SZ3 182 S230 +48:05 +48:05 222
561 Gatis Kalniņš 2001 01:48:30 VZ3 272 V331 +54:19 +54:19 200
562 Laura Vēze 2034 01:48:32 SZ3 183 S231 +48:22 +48:22 222
563 Ieva Rukšāne 2051 VSK Noskrien 01:48:36 SZ3 184 S232 +48:26 +48:26 222
564 Ulvis Siliņš 2033 Kača liek skriet! 01:48:38 VZ3 273 V332 +54:27 +54:27 200
565 Ines Prants 2173 Võru Suusaklubi 01:48:47 SZ2 42 S233 +48:37 +38:56 221
566 Paula Fjodorova 2478 Engures sportam / Tukums 01:48:48 SZ2 43 S234 +48:38 +38:57 221
567 Aija Bauere 9292 01:48:51 SZ3 185 S235 +48:41 +48:41 221
568 Līva Pavasare 9293 01:48:51 SZ3 186 S236 +48:41 +48:41 221
569 Linda Grīnberga 2369 01:48:59 SZ3 187 S237 +48:49 +48:49 221
570 Laila Roģe 1043 01:49:02 SZ3 188 S238 +48:52 +48:52 221
571 Madara Kārkliņa 2353 VSK Noskrien 01:49:07 SZ3 189 S239 +48:57 +48:57 221
572 Kaspars Kreilis 9283 01:49:46 VZ3 274 V333 +55:35 +55:35 197
573 Jelena Prants 2172 Võru Suusaklubi 01:50:00 SZ3 190 S240 +49:50 +49:50 219
574 Inese Rūsa 2131 Honda Training Crew 01:50:13 SZ3 191 S241 +50:03 +50:03 218
575 Laine Aistere 2590 01:50:14 SZ2 44 S242 +50:04 +40:23 218
576 Laura Videjusa 2452 2 susuriņi 01:50:16 SZ3 192 S243 +50:06 +50:06 218
577 Mārtiņš Kaķītis 2453 2 susuriņi 01:50:16 VZ3 275 V334 +56:05 +56:05 197
578 Aneka Kļaviņa 2330 01:50:19 SZ3 193 S244 +50:09 +50:09 218
579 Eva Matīsa 2672 Ātrās ļipas/VSK 01:50:20 SZ3 194 S245 +50:10 +50:10 218
580 Bruno Balodis 2248 01:50:45 VZ2 42 V335 +56:34 +55:15 196
581 Kristīne Kuka 2013 AD FITNESS Lēdmane 01:50:56 SZ3 195 S246 +50:46 +50:46 217
582 Kendall Brennan 2611 Cosmopolita 01:50:57 SZ2 45 S247 +50:47 +41:06 217
583 Kristīne Reinholde 2200 01:51:01 SZ3 196 S248 +50:51 +50:51 217
584 Egita Benefelde 2404 01:51:04 SZ3 197 S249 +50:54 +50:54 217
585 Eva Puriņa 2500 01:51:20 SZ3 198 S250 +51:10 +51:10 216
586 Fanija Šitca 2153 SK Sigulda 01:51:51 SZ3 199 S251 +51:41 +51:41 215
587 Līva Kauķe 2437 01:52:02 SZ3 200 S252 +51:52 +51:52 215
588 Anete Zariņa 2274 01:52:02 SZ3 201 S253 +51:52 +51:52 215
589 Katrīna Kūkuma 2087 Lidoleti.lv 01:52:11 SZ3 202 S254 +52:01 +52:01 215
590 Ingus Ulmanis 2403 Dabas koncertzāle 01:52:20 VZ3 276 V336 +58:09 +58:09 193
591 Elīna Lanka 2681 TRXCēsis 01:52:26 SZ2 46 S255 +52:16 +42:35 214
592 Katrīna Levāne 2429 Engures Sportam 01:52:28 SZ2 47 S256 +52:18 +42:37 214
593 Ivo Levāns 2026 Engures sportam 01:52:28 VZ3 277 V337 +58:17 +58:17 193
594 Anda Lūciņa 2642 Profesionālis 01:52:48 SZ3 203 S257 +52:38 +52:38 213
595 Elīza Muzika 2419 01:52:52 SZ1 8 S258 +52:42 +45:45 213
596 Dāniels Ziemelis 2048 Ašās kājas ZID 01:52:52 VZ1 19 V338 +58:41 +43:40 192
597 Gints Ronis 2122 Salacgrīvas Buki 01:52:59 VZ3 278 V339 +58:48 +58:48 192
598 Andis Brigmanis-Briģis 2252 Sanderu klans 01:53:00 VZ3 279 V340 +58:49 +58:49 192
599 Elīna Borovkova 2029 Engures sportam / Milzkalne 01:53:03 SZ3 204 S259 +52:53 +52:53 213
600 Inese Zepa 2049 Ašās kājas ZID 01:53:05 SZ3 205 S260 +52:55 +52:55 213
601 Lauma Beikmane 2445 01:53:09 SZ2 48 S261 +52:59 +43:18 213
602 Anda Konošonoka 9333 Engures Sportam 01:53:10 SZ3 206 S262 +53:00 +53:00 213
603 Linda Lapa 2694 01:53:13 SZ3 207 S263 +53:03 +53:03 213
604 Jānis Lazda 2148 01:53:15 VZ3 280 V341 +59:04 +59:04 191
605 Inna Igumnova 2243 01:53:16 SZ3 208 S264 +53:06 +53:06 212
606 Monta Vītola 2356 01:53:25 SZ3 209 S265 +53:15 +53:15 212
607 Dārta Repse 2287 Swedbank 01:53:37 SZ2 49 S266 +53:27 +43:46 212
608 Agate Eglīte-Drēziņa 2622 DNB banka 01:53:48 SZ3 210 S267 +53:38 +53:38 211
609 Gabriela Saulīte 2600 Limbaži 01:53:56 SZ1 9 S268 +53:46 +46:49 211
610 Signe Krastiņa 2640 z/s "Eži" 01:53:58 SZ2 50 S269 +53:48 +44:07 211
611 Mareks Šimanskis 2487 Draņķa Pāķi! 01:54:04 VZ3 281 V342 +59:53 +59:53 190
612 Jaan Vehlmann 2017 JK Hermes 01:54:06 VZ3 282 V343 +59:55 +59:55 190
613 Ieva Buhrote 2321 Kinetics Skrien 01:54:10 SZ3 211 S270 +54:00 +54:00 211
614 Lelde Broka 2077 VSK Noskrien Vāveres 01:54:39 SZ3 212 S271 +54:29 +54:29 210
615 Līva Liepkalne 2259 01:54:49 SZ2 51 S272 +54:39 +44:58 210
616 Līva Asere 2265 01:54:49 SZ3 213 S273 +54:39 +54:39 210
617 Kristīne Frolova 2273 01:54:49 SZ3 214 S274 +54:39 +54:39 210
618 Madara Petrova 2111 VSK Noskrien 01:54:57 SZ2 52 S275 +54:47 +45:06 209
619 Liene Piķe 2110 01:54:58 SZ3 215 S276 +54:48 +54:48 209
620 Linda Andronova 2260 01:55:03 SZ3 216 S277 +54:53 +54:53 209
621 Iveta Siņicina 2656 01:55:07 SZ3 217 S278 +54:57 +54:57 209
622 Vladimirs Tiščenko 2145 VSK Noskrien 01:55:09 VZ3 283 V344 +1:00:58 +1:00:58 188
623 Santa Dzenīte 9295 01:55:25 SZ3 218 S279 +55:15 +55:15 209
624 Kristiana Paula Dzene 2716 01:55:54 SZ2 53 S280 +55:44 +46:03 208
625 Līvija Muša 2082 Jūrmala 01:56:05 SZ3 219 S281 +55:55 +55:55 207
626 Markuss Gaļinovskis 2231 RUN 4 SUN 01:56:20 VZ1 20 V345 +1:02:09 +47:08 186
627 Dace Janeka 2535 Nūjo ar vēju 01:56:25 SZ3 220 S282 +56:15 +56:15 207
628 Elīna Stauža 2665 01:56:35 SZ3 221 S283 +56:25 +56:25 206
629 Regīna Demčuka 2449 Vellapēda 01:57:05 SZ2 54 S284 +56:55 +47:14 206
630 Kristians Grīnbergs 2643 Lynxdojo 01:57:05 VZ2 43 V346 +1:02:54 +1:01:35 185
631 Katrīna Liepiņa 2032 Sanderu klans 01:57:09 SZ3 222 S285 +56:59 +56:59 205
632 Kārlis Liepiņš 2210 Engures sportam 01:57:09 VZ1 21 V347 +1:02:58 +47:57 185
633 Uģis Inka 2090 VSK Noskrien 01:57:16 VZ3 284 V348 +1:03:05 +1:03:05 185
634 Līga Eglīte 2438 01:57:18 SZ3 223 S286 +57:08 +57:08 205
635 Vēsma Kaņepe 2341 01:57:40 SZ3 224 S287 +57:30 +57:30 205
636 Inga Vīksniņa 2133 1188.lv / Lattelecom 01:58:02 SZ3 225 S288 +57:52 +57:52 204
637 Arta Švarce - Švampāne 2358 01:58:18 SZ2 55 S289 +58:08 +48:27 203
638 Inese Bāriņa 2472 01:58:55 SZ3 226 S290 +58:45 +58:45 202
639 Artūrs Jakovļevs 2047 Tukums 01:58:56 VZ3 285 V349 +1:04:45 +1:04:45 182
640 Jānis Puķītis 2493 CBRE 01:58:58 VZ3 286 V350 +1:04:47 +1:04:47 182
641 Aldis Dzintars 2447 Nūjo ar vēju 02:00:18 VZ3 287 V351 +1:06:07 +1:06:07 180
642 Kārlis Dugness 2270 02:00:56 VZ3 288 V352 +1:06:45 +1:06:45 179
643 Līga Aistere 2587 02:01:14 SZ3 227 S291 +1:01:04 +1:01:04 199
644 Dace Tītmane 2019 02:01:22 SZ3 228 S292 +1:01:12 +1:01:12 198
645 Ieva Lasmane 2567 02:01:58 SZ3 229 S293 +1:01:48 +1:01:48 197
646 Inguna Folberga 2015 Troļļi 02:02:09 SZ3 230 S294 +1:01:59 +1:01:59 197
647 Linda Liepiņa 2139 Swedbank 02:02:19 SZ3 231 S295 +1:02:09 +1:02:09 197
648 Betija Līcīte 2218 Engures vidusskola / Engures sportam 02:02:32 SZ2 56 S296 +1:02:22 +52:41 196
649 Sabīne Puķe 2653 02:02:35 SZ3 232 S297 +1:02:25 +1:02:25 196
650 Krista Ivanovska 2304 02:02:43 SZ2 57 S298 +1:02:33 +52:52 196
651 Anda Birģele 2303 02:03:42 SZ2 58 S299 +1:03:32 +53:51 195
652 Laila Malzubre 2042 Zubru Trieciens 02:03:59 SZ3 233 S300 +1:03:49 +1:03:49 194
653 Elīna Lunte 2059 02:04:00 SZ2 59 S301 +1:03:50 +54:09 194
654 Jānis Sīlis 2552 VSK Noskrien 02:04:03 VZ3 289 V353 +1:09:52 +1:09:52 175
655 Monta Vancāne 2647 Lynxdojo 02:04:16 SZ1 10 S302 +1:04:06 +57:09 194
656 Mārtiņš Osis 2346 SK ASI 02:04:48 VZ3 290 V354 +1:10:37 +1:10:37 174
657 Emily Rae Butterfield 2617 COSMOPOLITA 02:04:59 SZ3 234 S303 +1:04:49 +1:04:49 193
658 Ieva Strode 2690 02:06:03 SZ3 235 S304 +1:05:53 +1:05:53 191
659 Ivars Šleiners 2095 Ziemeļkurzemes OK 02:07:04 VZ3 291 V355 +1:12:53 +1:12:53 171
660 Saila Jansone 2129 SK Katrīna 02:07:20 SZ3 236 S305 +1:07:10 +1:07:10 189
661 Katrīna Titāne 2119 02:07:27 SZ2 60 S306 +1:07:17 +57:36 189
662 Uvis Ausējs 2118 Swedbank 02:07:27 VZ3 292 V356 +1:13:16 +1:13:16 170
663 Normunds Šibeiks 2409 Nūjo priekam 02:07:32 VZ3 293 V357 +1:13:21 +1:13:21 170
664 Ieva Poga 2295 Ražots Latvijā 02:07:50 SZ3 237 S307 +1:07:40 +1:07:40 188
665 Līga Barovska 2187 Ražots Latvijā 02:07:50 SZ3 238 S308 +1:07:40 +1:07:40 188
666 Zane Armane 2296 Ražots Latvijā 02:07:51 SZ3 239 S309 +1:07:41 +1:07:41 188
667 Oksana Martiņuka 2714 02:07:59 SZ3 240 S310 +1:07:49 +1:07:49 188
668 Līga Laganovska 2041 AD Fitness 02:08:06 SZ3 241 S311 +1:07:56 +1:07:56 188
669 Vita Rudzīte 2176 Meža sports 02:08:22 SZ3 242 S312 +1:08:12 +1:08:12 187
670 Oksana Iljina 2523 ELKOR 02:08:54 SZ3 243 S313 +1:08:44 +1:08:44 187
671 Ilona Kudrjavceva 2378 ELKOR 02:08:54 SZ3 244 S314 +1:08:44 +1:08:44 187
672 Kristaps Stepiņš 2435 Elkor Sport 02:09:59 VZ3 294 V358 +1:15:48 +1:15:48 167
673 Agita Kalniņa 2158 SK Sigulda 02:10:07 SZ3 245 S315 +1:09:57 +1:09:57 185
674 Vicky Kaniaru 2615 COSMOPOLITA 02:10:26 SZ3 246 S316 +1:10:16 +1:10:16 185
675 Ingrīda Svoka 2195 02:10:51 SZ3 247 S317 +1:10:41 +1:10:41 184
676 Maija Stirna 2464 02:11:25 SZ3 248 S318 +1:11:15 +1:11:15 183
677 Laura Lucaua 2463 02:11:25 SZ3 249 S319 +1:11:15 +1:11:15 183
678 Anita Bāriņa 2473 02:11:37 SZ3 250 S320 +1:11:27 +1:11:27 183
679 Didzis Ābeltiņs 2116 02:13:36 VZ3 295 V359 +1:19:25 +1:19:25 162
680 Evija Ķišeniece 2115 Swedbank 02:13:37 SZ3 251 S321 +1:13:27 +1:13:27 180
681 Mudra Tormi 2497 NŪJO AR VĒJU 02:14:55 SZ3 252 S322 +1:14:45 +1:14:45 178
682 Ruta Dīce 2395 Klapkalnciems 02:14:56 SZ3 253 S323 +1:14:46 +1:14:46 178
683 Uldis Dīcis 2394 Klapkalnciems 02:14:56 VZ3 296 V360 +1:20:45 +1:20:45 161
684 Daiga Eimusa 2319 Pekauši 02:15:06 SZ3 254 S324 +1:14:56 +1:14:56 178
685 Astra Breikša 2391 Nūjo priekam 02:20:20 SZ3 255 S325 +1:20:10 +1:20:10 171
686 Irēna Šibeika 2289 Nūjo priekam 02:20:20 SZ3 256 S326 +1:20:10 +1:20:10 171
687 Silvija Sīle 2554 Energo optimus 02:20:23 SZ3 257 S327 +1:20:13 +1:20:13 171
688 Arnis Sparāns 2121 Sparānu klans 02:21:28 VZ3 297 V361 +1:27:17 +1:27:17 153
689 Anda Sparāne 2120 Sparānu klans 02:21:29 SZ3 258 S328 +1:21:19 +1:21:19 170
690 Guntars Ozols 2421 LSK 02:22:15 VZ3 298 V362 +1:28:04 +1:28:04 152
691 Iveta Jase 2379 Nūjo ar vēju 02:22:49 SZ3 259 S329 +1:22:39 +1:22:39 169
692 Aleksandrs Voino 2009 02:23:24 VZ3 299 V363 +1:29:13 +1:29:13 151
693 Jan Fikrle 2660 BKV Holysov 02:23:41 VZ1 22 V364 +1:29:30 +1:14:29 151
694 Iveta Krieva 2084 :) 02:24:35 SZ3 260 S330 +1:24:25 +1:24:25 166
695 Mārtiņš Simsons 2676 normofāgs 02:26:51 VZ2 44 V365 +1:32:40 +1:31:21 148
696 Kristīne Bērtiņa 2531 Nūjo priekam 02:27:39 SZ3 261 S331 +1:27:29 +1:27:29 163
697 Līga Džeriņa 2609 02:29:12 SZ3 262 S332 +1:29:02 +1:29:02 161
698 Iveta Verdena 2459 Saldus Gaļas kombināts 02:29:12 SZ3 263 S333 +1:29:02 +1:29:02 161
699 Arnita Bunere 2137 02:30:20 SZ3 264 S334 +1:30:10 +1:30:10 160
700 Ilga Švalbe 2397 Engure 02:31:31 SZ3 265 S335 +1:31:21 +1:31:21 159
701 Sarmīte Lāce 2396 Engure 02:31:32 SZ3 266 S336 +1:31:22 +1:31:22 159
702 Mārīte Klibinska 9353 SK Sigulda 02:36:14 SZ3 267 S337 +1:36:04 +1:36:04 154
703 Ieva Garanča 2035 02:42:11 SZ3 268 S338 +1:42:01 +1:42:01 148
704 Loren Gambrell 2613 COSMOPOLITA 02:44:07 SZ2 61 S339 +1:43:57 +1:34:16 147
705 Kaylana Miller 2589 Ķekava 02:51:02 SZ3 269 S340 +1:50:52 +1:50:52 141
706 Kristaps Zaļkalns 2030 Engures sportam / Milzkalne 02:53:08 VZ3 300 V366 +1:58:57 +1:58:57 125
707 Ieva Karpenko 2457 Sliekas 03:01:56 SZ3 270 S341 +2:01:46 +2:01:46 132
708 Andris Mežals 2456 Sliekas 03:01:56 VZ3 301 V367 +2:07:45 +2:07:45 119
709 Inga Pavloviča 2089 VSK Noskrien / Divplākšņi DNF
710 Ēriks Ūdris 2266 DNF
711 Aigars Kručs 2228 DNF