LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Andrejs Jesko 135 02:13:06 VL2 1 V1 +00:00 +00:00 00:02:37 1000 241 1241
2 Uldis Kļaviņš 52 PaBaso.lv / VSK Noskrien 02:14:41 VL2 2 V2 +01:35 +01:35 00:02:17 988 276 1264
3 Gints Lūsis 157 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV 02:15:03 VL2 3 V3 +01:57 +01:57 00:02:06 986 300 1286
4 Uldis Klepers 17 Ziemeļkurzeme OK / 30draugi.lv 02:18:12 VL2 4 V4 +05:06 +05:06 00:02:46 963 228 1191
5 Didzis Glušņevs 50 Sk.Biksti 02:26:01 VL2 5 V5 +12:55 +12:55 00:03:03 912 207 1119
6 Jānis Viškers 204 Taku skrējējs/Murexplorer 02:30:09 VL3 1 V6 +17:03 +00:00 00:03:14 886 195 1081
7 Jānis Vītiņš 35 VSK Noskrien 02:31:56 VL2 6 V7 +18:50 +18:50 00:02:53 876 218 1094
8 Egidijus Juzonis 151 Na, pagauk! 02:33:39 VL2 7 V8 +20:33 +20:33 00:03:21 866 188 1054
9 Andris Sprūds 112 VSK Noskrien 02:34:19 VL2 8 V9 +21:13 +21:13 00:03:00 863 210 1073
10 Mārtiņš Auziņš 132 Brīvsolis 02:34:46 VL2 9 V10 +21:40 +21:40 00:02:52 860 220 1080
11 Nikolajs Saulītis 5 Limbaži 02:35:29 VL3 2 V11 +22:23 +05:20 00:02:59 856 211 1067
12 Artis Krievāns 147 Pēdu nav 02:35:51 VL3 3 V12 +22:45 +05:42 00:02:48 854 225 1079
13 Andis Rumbenieks 136 VVK 02:36:16 VL2 10 V13 +23:10 +23:10 00:03:24 852 185 1037
14 Juris Gudēvics-Liepiņš 81 VSK Noskrien 02:37:08 VL2 11 V14 +24:02 +24:02 00:02:46 847 228 1075
15 Irita Puķīte 185 02:38:05 SL3 1 S1 +00:00 +00:00 00:03:20 1000 248 1248
16 Jānis Actiņš 49 VSK Noskrien/LSC 02:38:52 VL3 4 V15 +25:46 +08:43 00:04:07 838 153 991
17 Kārlis Vanags 158 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV 02:40:40 VL2 12 V16 +27:34 +27:34 00:02:33 828 247 1075
18 Flavio Nunes 178 SiS Latvija 02:41:28 VL2 13 V17 +28:22 +28:22 00:03:28 824 182 1006
19 Vents Lupkins 148 02:41:57 VLJ 1 V18 +28:51 +00:00 00:03:12 822 197 1019
20 Aigars Lūsis 159 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV 02:42:01 VL4 1 V19 +28:55 +00:00 00:03:57 822 159 981
21 Deimantas Mitka 176 Na, pagauk! 02:42:46 VL3 5 V20 +29:40 +12:37 00:03:42 818 170 988
22 Mārcis Bokmanis 139 DNB banka 02:44:13 VL2 14 V21 +31:07 +31:07 00:03:05 811 204 1015
23 Matīss Haritonovs 187 02:44:43 VL2 15 V22 +31:37 +31:37 00:03:15 808 194 1002
24 Laura Čakle 29 Moller Auto Ventspils 02:45:47 SL2 1 S2 +07:42 +00:00 00:02:45 954 300 1254
25 Aigars Bundzinieks 118 02:46:00 VL3 6 V23 +32:54 +15:51 00:03:21 802 188 990
26 Andis Gailis 190 Valmieras velo vienība 02:46:01 VL3 7 V24 +32:55 +15:52 00:03:55 802 161 963
27 Kristīne Kuzņecova 174 02:46:18 SL2 2 S3 +08:13 +00:31 00:03:52 951 213 1164
28 Artis Pūcītis 127 02:46:40 VL2 16 V25 +33:34 +33:34 00:03:18 799 191 990
29 Kristaps Epners 57 Elita 02:46:54 VL3 8 V26 +33:48 +16:45 00:02:35 797 244 1041
30 Andris Mireckis 130 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV 02:47:38 VL3 9 V27 +34:32 +17:29 00:03:23 794 186 980
31 Mārtiņš Dīcis 149 VSK Noskrien 02:47:43 VL2 17 V28 +34:37 +34:37 00:03:33 794 177 971
32 Viktors Saveļjevs 119 Gentlemen`s Club 02:48:06 VL2 18 V29 +35:00 +35:00 00:02:44 792 230 1022
33 Nikolajs Lucāns 161 Ņergas 02:48:37 VL3 10 V30 +35:31 +18:28 00:04:08 789 152 941
34 Rihards Volfs 196 RajA 02:48:38 VL2 19 V31 +35:32 +35:32 00:03:03 789 207 996
35 Linda Katlapa 110 Siguldas izlase 02:49:26 SL3 2 S4 +11:21 +11:21 00:03:30 933 236 1169
36 Miķelis Zumbergs 58 VSK Noskrien 02:49:56 VL2 20 V32 +36:50 +36:50 00:03:54 783 162 945
37 Hugo Jakobi 9274 TAVAM SPORTAM.LV 02:50:12 VL2 21 V33 +37:06 +37:06 00:04:13 782 149 931
38 Aigars Dudelis 94 VSK Noskrien 02:51:59 VL3 11 V34 +38:53 +21:50 00:04:15 774 148 922
39 Irīna Štūla-Pankoka 128 Liepājas Vieglatlētikas klubs 02:52:08 SL2 3 S5 +14:03 +06:21 00:02:51 918 289 1207
40 Guntis Šmaukstelis 67 Līgas draugi, kas neskrien burkā 02:52:59 VL2 22 V35 +39:53 +39:53 00:03:58 769 159 928
41 Jānis Cīmurs 80 Cīmurēni 02:54:00 VL2 23 V36 +40:54 +40:54 00:02:24 765 263 1028
42 Andris Ludriks 2 VSK Noskrien 02:54:17 VL3 12 V37 +41:11 +24:08 00:03:22 764 187 951
43 Normunds Kuzāks 121 SK Sigulda 02:54:32 VL2 24 V38 +41:26 +41:26 00:03:48 763 166 929
44 Mārtiņš Plaudis 201 02:54:40 VLJ 2 V39 +41:34 +12:43 00:03:19 762 190 952
45 Dzintars Rērihs 21 VSK Noskrien Rieksti 02:55:06 VL2 25 V40 +42:00 +42:00 00:03:27 760 183 943
46 Arūnas Dubinskas 150 Šviesos Kariai 02:56:17 VL3 13 V41 +43:11 +26:08 00:04:40 755 135 890
47 Kristaps Ceriņš 133 02:56:51 VL2 26 V42 +43:45 +43:45 00:03:03 753 207 960
48 Mārtiņš Niklass 124 TRXCēsis 02:58:10 VL3 14 V43 +45:04 +28:01 00:03:09 747 200 947
49 Ivars Sedlenieks 9347 TRX Cēsis 02:58:49 VL4 2 V44 +45:43 +16:48 00:04:19 744 146 890
50 Magnus Zalsters 74 02:59:17 VL2 27 V45 +46:11 +46:11 00:04:16 742 148 890
51 Jānis Erdmanis 7 02:59:18 VLJ 3 V46 +46:12 +17:21 00:04:52 742 129 871
52 Ainārs Kumpiņš 30 PaBaso.lv 03:00:13 VL2 28 V47 +47:07 +47:07 00:03:52 739 163 902
53 Ivo Ielītis 4 Kurpnīca 03:01:31 VL2 29 V48 +48:25 +48:25 00:04:13 733 149 882
54 Toms Kaufmanis 154 Maratona klubs 03:01:35 VLJ 4 V49 +48:29 +19:38 00:04:38 733 136 869
55 Kaidi Keir Kukk 86 SK Jõulu 03:01:56 SLJ 1 S6 +23:51 +00:00 00:04:38 869 178 1047
56 Reinis Skorovs 71 VSK Noskrien 03:02:13 VLJ 5 V50 +49:07 +20:16 00:04:01 730 157 887
57 Ainārs Gudēvics 115 1188.lv / Lattelecom 03:02:14 VL2 30 V51 +49:08 +49:08 00:03:25 730 184 914
58 Vitālijs Muzika 38 VSK Noskrien 03:02:18 VL3 15 V52 +49:12 +32:09 00:03:52 730 163 893
59 Māris Pankoks 9355 Liepājas vieglatlētikas klubs 03:02:37 VL3 16 V53 +49:31 +32:28 00:04:15 729 148 877
60 Armands Lunts 14 VSK Noskrien 03:02:38 VL3 17 V54 +49:32 +32:29 00:03:53 729 162 891
61 Ģirts Bulāns 28 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien 03:02:50 VL2 31 V55 +49:44 +49:44 00:03:19 728 190 918
62 Pēteris Kaļiņins 91 Moller Auto Ventspils 03:03:19 VL2 32 V56 +50:13 +50:13 00:03:07 726 202 928
63 Raitis Bērziņš 166 OK Kurmis 03:03:31 VL2 33 V57 +50:25 +50:25 00:04:04 725 155 880
64 Viviana Kirilova 15 SiS Latvija 03:04:20 SL3 3 S7 +26:15 +26:15 00:03:48 858 217 1075
65 Alma Vītola 111 Virsotne/ Marmot 03:04:37 SLJ 2 S8 +26:32 +02:41 00:04:36 856 179 1035
66 Valdis Kulpe 9377 Izturība 03:05:07 VL3 18 V58 +52:01 +34:58 00:04:46 719 132 851
67 Roberts Sukonovs 129 Gentlemens Club 03:06:42 VL2 34 V59 +53:36 +53:36 00:04:17 713 147 860
68 Jānis Puida 186 SSK Bebra 03:08:04 VL2 35 V60 +54:58 +54:58 00:02:29 708 254 962
69 Sergejs Maslobojevs 9286 03:08:07 VL2 36 V61 +55:01 +55:01 00:04:52 708 129 837
70 Jānis Ābols 165 VSK Noskrien 03:08:13 VL2 37 V62 +55:07 +55:07 00:03:50 707 164 871
71 Konstantīns Biktimirovs 93 VSK Noskrien 03:08:44 VLJ 6 V63 +55:38 +26:47 00:04:24 705 143 848
72 Raivis Reinfelds 156 VUGD 03:09:52 VL2 38 V64 +56:46 +56:46 00:02:59 701 211 912
73 Marta Zumberga 155 Siguldas izlase / Isostar 03:10:06 SL2 4 S9 +32:01 +24:19 00:03:34 832 231 1063
74 Dzintars Petrovs 140 Rīgas satiksme 03:10:08 VL3 19 V65 +57:02 +39:59 00:04:30 700 140 840
75 Miks Pētersons 84 Nordi Furniture 03:10:20 VL2 39 V66 +57:14 +57:14 00:04:35 699 137 836
76 Gusts Fokerots 163 Vientuļais Vilks 03:10:25 VL2 40 V67 +57:19 +57:19 00:04:11 699 151 850
77 Andris Bāliņš 77 VSK Noskrien 03:10:38 VL2 41 V68 +57:32 +57:32 00:03:09 698 200 898
78 Gints Bērziņš 173 03:11:05 VL2 42 V69 +57:59 +57:59 00:04:05 697 154 851
79 Andris Drešmanis 9294 Lokomotīve 03:11:41 VL3 20 V70 +58:35 +41:32 00:04:08 694 152 846
80 Līga Līce 107 DzSK "Lokomotīve" 03:11:44 SL3 4 S10 +33:39 +33:39 00:04:30 824 183 1007
81 Andžejs Stenclavs 168 Kinetics Skrien 03:12:19 VL3 21 V71 +59:13 +42:10 00:03:49 692 165 857
82 Ludmila Joce 98 Moller Auto Ventspils 03:13:15 SL3 5 S11 +35:10 +35:10 00:03:35 818 230 1048
83 Arvīds Germovs 48 03:13:57 VL3 22 V72 +1:00:51 +43:48 00:03:48 686 166 852
84 Aiva Klepere 167 Ziemeļkurzeme OK / 30draugi.lv 03:14:11 SL2 5 S12 +36:06 +28:24 00:04:31 814 183 997
85 Aigars Beks 89 Mammut Latvija 03:14:16 VL3 23 V73 +1:01:10 +44:07 00:04:32 685 139 824
86 Normunds Bremze 55 izturība 03:14:31 VL3 24 V74 +1:01:25 +44:22 00:03:22 684 187 871
87 Mārcis Smalkais 41 Mazsalaca 03:15:08 VL2 43 V75 +1:02:02 +1:02:02 00:03:40 682 172 854
88 Armands Rabovičs 54 Liepāja 03:15:14 VL2 44 V76 +1:02:08 +1:02:08 00:03:38 682 173 855
89 Mareks Tumašs 69 Spararats/Galeo Consulting 03:15:53 VL3 25 V77 +1:02:47 +45:44 00:03:59 679 158 837
90 Linda Beldava 27 VSK Noskrien Vāveres 03:15:57 SL2 6 S13 +37:52 +30:10 00:04:27 807 185 992
91 Anete Švilpe 172 VSK Noskrien 03:16:39 SLJ 3 S14 +38:34 +14:43 00:04:25 804 187 991
92 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds 75 Siguldas izlase 03:16:56 VL2 45 V78 +1:03:50 +1:03:50 00:03:23 676 186 862
93 Sergejs Kolosovs 197 03:17:42 VL2 46 V79 +1:04:36 +1:04:36 00:03:36 673 175 848
94 Mārtiņš Allers 144 03:17:43 VL3 26 V80 +1:04:37 +47:34 00:04:12 673 150 823
95 Edgars Lapiņš 105 03:18:50 VL2 47 V81 +1:05:44 +1:05:44 00:04:45 669 133 802
96 Andris Jansons 96 VSK Noskrien 03:18:53 VL4 3 V82 +1:05:47 +36:52 00:04:09 669 152 821
97 Jānis Vītols 18 VSK Noskrien 03:19:01 VL4 4 V83 +1:05:55 +37:00 00:03:59 669 158 827
98 Uldis Velps 160 VSK NOSKRIEN 03:19:03 VL3 27 V84 +1:05:57 +48:54 00:04:29 669 141 810
99 Evija Vate 97 Engures Sportam 03:21:14 SL2 7 S15 +43:09 +35:27 00:03:57 786 209 995
100 Romāns Kuročkins 175 03:22:08 VLJ 7 V85 +1:09:02 +40:11 00:03:44 658 169 827
101 Danila Seluto 39 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:22:32 VL2 48 V86 +1:09:26 +1:09:26 00:04:36 657 137 794
102 Ernests Važa 199 Engures Sportam 03:22:56 VL2 49 V87 +1:09:50 +1:09:50 00:02:27 656 257 913
103 Aivis Vaļulis 164 VSK Noskrien 03:23:42 VL2 50 V88 +1:10:36 +1:10:36 00:02:40 653 236 889
104 Andris Jonelis 195 Maratona klubs / Cramo 03:23:42 VL3 28 V89 +1:10:36 +53:33 00:04:17 653 147 800
105 Ildze Straume 83 VSK Noskrien 03:23:45 SL3 6 S16 +45:40 +45:40 00:03:51 776 214 990
106 Ruben Martinez 170 Cabot 03:23:52 VL2 51 V90 +1:10:46 +1:10:46 00:04:02 653 156 809
107 Mārtiņš Pakulis 169 VSK Noskrien 03:23:52 VL2 52 V91 +1:10:46 +1:10:46 00:04:25 653 143 796
108 Māris Sardiko 53 03:24:05 VL2 53 V92 +1:10:59 +1:10:59 00:02:53 652 218 870
109 Lauma Briška 134 03:24:25 SL2 8 S17 +46:20 +38:38 00:05:15 773 157 930
110 Valentīns Ščedrovs 43 Supercompensation 03:24:41 VL2 54 V93 +1:11:35 +1:11:35 00:03:32 650 178 828
111 Līga Vībure 32 03:25:03 SL2 9 S18 +46:58 +39:16 00:03:59 771 207 978
112 Emīls Gailis 9348 SELONIJA 03:25:38 VL3 29 V94 +1:12:32 +55:29 00:04:52 647 129 776
113 Vladislavs Aļehnovičs 109 DzSK "Lokomotīve" 03:25:48 VL2 55 V95 +1:12:42 +1:12:42 00:04:06 647 154 801
114 Evita Ruskova 95 VSK Noskrien 03:25:53 SL2 10 S19 +47:48 +40:06 00:04:23 768 188 956
115 Māris Veliks 182 TRXCēsis 03:25:53 VL3 30 V96 +1:12:47 +55:44 00:04:44 646 133 779
116 Edgars Ezers 106 03:26:31 VL2 56 V97 +1:13:25 +1:13:25 00:04:38 645 136 781
117 Denis Aļeksejevs 146 "Vellapēda" 03:28:15 VL2 57 V98 +1:15:09 +1:15:09 00:04:17 639 147 786
118 Uldis Pormeisters 85 Ātrās ļipas/VSK 03:28:16 VL2 58 V99 +1:15:10 +1:15:10 00:03:13 639 196 835
119 Haralds Krievs 76 :) 03:28:29 VL3 31 V100 +1:15:23 +58:20 00:03:38 638 173 811
120 Raitis Puriņš 125 VSK Noskrien 03:28:36 VL4 5 V101 +1:15:30 +46:35 00:03:35 638 176 814
121 Uģis Holsts 102 PURVA BRIDĒJS 03:28:58 VL3 32 V102 +1:15:52 +58:49 00:03:06 637 203 840
122 Andris Limanāns 63 SK Biksti 03:29:30 VL2 59 V103 +1:16:24 +1:16:24 00:04:48 635 131 766
123 Artūrs Bernovskis 26 Mailigen 03:29:35 VL2 60 V104 +1:16:29 +1:16:29 00:04:23 635 144 779
124 Didzis Videmanis 116 1188.lv / Mežsusuri 03:30:11 VL2 61 V105 +1:17:05 +1:17:05 00:05:05 633 124 757
125 Meelis Kukk 87 SK Jõulu 03:30:34 VL4 6 V106 +1:17:28 +48:33 00:03:56 632 160 792
126 Inga Kāpiņa 13 VSK Noskrien 03:31:26 SL3 7 S20 +53:21 +53:21 00:04:18 748 192 940
127 Jānis Butkēvičus 113 03:31:53 VL2 62 V107 +1:18:47 +1:18:47 00:04:31 628 139 767
128 Ainis Kanaviņš 183 SSK BEBRA 03:32:00 VL3 33 V108 +1:18:54 +1:01:51 00:03:26 628 183 811
129 Mārtiņš Bērziņš 123 OK Kurmis 03:33:12 VL2 63 V109 +1:20:06 +1:20:06 00:04:23 624 144 768
130 Austris Vasiļevskis 40 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:33:28 VL2 64 V110 +1:20:22 +1:20:22 00:04:43 624 134 758
131 Jānis Kalniņš 1 VSK Noskrien 03:33:42 VL2 65 V111 +1:20:36 +1:20:36 00:05:05 623 124 747
132 Mārtiņš Malzubris 34 Zubru Trieciens 03:35:02 VL2 66 V112 +1:21:56 +1:21:56 00:04:45 619 133 752
133 Edgars Bukšs 31 Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate" 03:35:11 VL2 67 V113 +1:22:05 +1:22:05 00:03:03 619 207 826
134 Gintars Bremšmits 73 03:36:26 VL2 68 V114 +1:23:20 +1:23:20 00:04:05 615 154 769
135 Māris Videmanis 117 1188.lv / Mežsusuri 03:36:37 VL2 69 V115 +1:23:31 +1:23:31 00:05:05 614 124 738
136 Jānis Laursons 70 Fizkultūras nora 03:36:49 VL2 70 V116 +1:23:43 +1:23:43 00:04:16 614 148 762
137 Sandis Pētersons 193 Swedbank 03:37:11 VL2 71 V117 +1:24:05 +1:24:05 00:03:44 613 169 782
138 Viktors Suborins 51 Carnikavas sporta centrs 03:37:34 VL4 7 V118 +1:24:28 +55:33 00:05:26 612 116 728
139 Ēriks Dovnarovičs 198 VSK Noskrien / Divplākšņi 03:37:46 VL2 72 V119 +1:24:40 +1:24:40 00:04:19 611 146 757
140 Sergejs Pogorelovs 104 LSC 03:37:52 VL3 34 V120 +1:24:46 +1:07:43 00:04:27 611 142 753
141 Anrijs Tērauds 206 ELEVATION 03:39:23 VL2 73 V121 +1:26:17 +1:26:17 00:04:31 607 139 746
142 Gunta Neija 44 VSK Noskrien 03:39:57 SL2 11 S21 +1:01:52 +54:10 00:04:30 719 183 902
143 Laura Stūrīte 142 Brīvsolis 03:40:40 SL2 12 S22 +1:02:35 +54:53 00:03:30 716 236 952
144 Sandis Kanbergs 141 Brīvsolis 03:40:40 VL2 74 V122 +1:27:34 +1:27:34 00:03:41 603 171 774
145 Dainis Kauliņš 9275 03:41:22 VL4 8 V123 +1:28:16 +59:21 00:05:06 601 124 725
146 Māris Pravains 205 Smartlynx 03:42:27 VL2 75 V124 +1:29:21 +1:29:21 00:04:35 598 137 735
147 Aiga Rozenberga 120 SK Sigulda 03:42:42 SL2 13 S23 +1:04:37 +56:55 00:04:41 710 176 886
148 Rodrigo Treijers 65 Virsotne/Marmot 03:42:49 VL3 35 V125 +1:29:43 +1:12:40 00:04:57 597 127 724
149 Kaspars Boriss 138 03:42:50 VL2 76 V126 +1:29:44 +1:29:44 00:05:03 597 125 722
150 Viktorija Gucu 137 03:42:51 SL2 14 S24 +1:04:46 +57:04 00:05:10 709 160 869
151 Raitis Maurāns 152 Ieķērušies 03:44:53 VL2 77 V127 +1:31:47 +1:31:47 00:03:59 592 158 750
152 Mārcis Jēgers 36 Psyhopath 13 / VSK Noskrien 03:48:10 VL2 78 V128 +1:35:04 +1:35:04 00:05:09 583 122 705
153 Jānis Marčinkus 103 S/K Ozolnieki 03:48:31 VL4 9 V129 +1:35:25 +1:06:30 00:04:55 582 128 710
154 Dāvis Brammanis 188 03:48:54 VLJ 8 V130 +1:35:48 +1:06:57 00:04:44 581 133 714
155 Kaspars Purmalietis 22 Autolevi - auto nomas tīkls 03:49:19 VL2 79 V131 +1:36:13 +1:36:13 00:05:19 580 118 698
156 Agris Liepa 153 03:49:19 VL2 80 V132 +1:36:13 +1:36:13 00:02:57 580 214 794
157 Līga Rukšāne 126 Mana mīļākā komanda 03:50:03 SL2 15 S25 +1:11:58 +1:04:16 00:05:51 687 141 828
158 Guntars Siliņš 171 Krokus 03:50:41 VL3 36 V133 +1:37:35 +1:20:32 00:04:08 577 152 729
159 Arturs Kāpiņš 12 VSK Noskrien 03:53:30 VL3 37 V134 +1:40:24 +1:23:21 00:04:14 570 149 719
160 Vitālijs Jakovļevs 20 www.endo.lv 03:54:34 VL2 81 V135 +1:41:28 +1:41:28 00:05:24 567 117 684
161 Toms Komass 68 Freelanceri 03:56:07 VL2 82 V136 +1:43:01 +1:43:01 00:04:26 564 142 706
162 Gunda Plūmane 66 Pēdu nav 03:56:08 SL3 8 S26 +1:18:03 +1:18:03 00:05:27 669 151 820
163 Kristīne Gržibovska 10 VSK Noskrien / SK Dzērvene 03:56:35 SL2 16 S27 +1:18:30 +1:10:48 00:04:21 668 190 858
164 Raivis Širmelis 9356 PUMPTECHNIQUE 03:57:09 VL2 83 V137 +1:44:03 +1:44:03 00:05:00 561 126 687
165 Aldis Bērziņš 37 Tukums 03:58:06 VL4 10 V138 +1:45:00 +1:16:05 00:04:25 559 143 702
166 Andris Rozenbergs 122 SK Sigulda 03:59:28 VL2 84 V139 +1:46:22 +1:46:22 00:05:26 556 116 672
167 Didzis Sprūds 192 DNB banka 04:01:07 VL2 85 V140 +1:48:01 +1:48:01 00:04:15 552 148 700
168 Aija Melezere 72 04:01:40 SL2 17 S28 +1:23:35 +1:15:53 00:04:30 654 183 837
169 Kaspars Vingris 101 04:01:40 VL2 86 V141 +1:48:34 +1:48:34 00:04:19 551 146 697
170 Sarmīte Mauriņa 184 SUBARU AD REM Auto 04:05:57 SL3 9 S29 +1:27:52 +1:27:52 00:05:50 643 141 784
171 Evita Ozola 33 VSK Noskrien 04:06:27 SL2 18 S30 +1:28:22 +1:20:40 00:05:24 641 153 794
172 Aivars Veiss 9 VSK Noskrien 04:07:39 VL4 11 V142 +1:54:33 +1:25:38 00:04:22 537 144 681
173 Edgars Markševics 62 Sporta Patriots 04:08:52 VL2 87 V143 +1:55:46 +1:55:46 00:04:48 535 131 666
174 Māra Lākute 19 Nūjo ar vēju 04:13:43 SL2 19 S31 +1:35:38 +1:27:56 00:03:47 623 218 841
175 Līga Linuža 114 04:17:08 SLJ 4 S32 +1:39:03 +1:15:12 00:05:50 615 141 756
176 Artūrs Ketlers 8 VSK Noskrien / SK Dzērvene 04:19:38 VLJ 9 V144 +2:06:32 +1:37:41 00:04:34 513 138 651
177 Didzis Raits 6 Mana mīļākā komanda 04:20:57 VL2 88 V145 +2:07:51 +2:07:51 00:02:56 510 215 725
178 Māris Avotiņš 203 04:25:36 VL3 38 V146 +2:12:30 +1:55:27 00:05:30 501 115 616
179 Juris Batars 46 VSK Noskrien 04:25:36 VL4 12 V147 +2:12:30 +1:43:35 00:05:37 501 112 613
180 Antra Lukševica 56 VSK Noskrien 04:25:40 SL2 20 S33 +1:47:35 +1:39:53 00:05:22 595 154 749
181 Krišjānis Neijs 45 VSK Noskrien 04:28:39 VL2 89 V148 +2:15:33 +2:15:33 00:04:06 495 154 649
182 Liene Lelle 181 04:29:05 SL2 21 S34 +1:51:00 +1:43:18 00:05:48 587 142 729
183 Kristīna Ceika 60 Nūjo ar vēju 04:31:47 SL2 22 S35 +1:53:42 +1:46:00 00:04:29 582 184 766
184 Imants Ločmelis 47 Nūjo ar vēju 04:35:03 VL4 13 V149 +2:21:57 +1:53:02 00:04:51 484 130 614
185 Vivita Ruņģe 131 Nūjo ar vēju 04:35:04 SL3 10 S36 +1:56:59 +1:56:59 00:05:17 575 156 731
186 Vineta Pētersone 11 VSK Noskrien 04:36:08 SL2 23 S37 +1:58:03 +1:50:21 00:04:06 572 201 773
187 Evita Baltiņa 24 04:36:08 SL2 24 S38 +1:58:03 +1:50:21 00:04:49 572 171 743
188 Inta Zīriuse 194 VSK Noskrien 04:37:10 SL2 25 S39 +1:59:05 +1:51:23 00:04:50 570 171 741
189 Roberts Krusts 145 OK Purva Bridējs 04:41:17 VL3 39 V150 +2:28:11 +2:11:08 00:06:08 473 103 576
190 Dace Zvīdriņa 189 04:47:53 SL2 26 S40 +2:09:48 +2:02:06 00:06:06 549 135 684
191 Andis Beitiks 180 04:50:50 VL3 40 V151 +2:37:44 +2:20:41 00:04:41 458 135 593
192 Eva Burvāne 42 04:53:56 SL3 11 S41 +2:15:51 +2:15:51 00:05:38 538 146 684
193 Ilze Palmbaha 200 05:25:55 SL3 12 S42 +2:47:50 +2:47:50 00:05:29 485 150 635
194 Iveta Radiņa-Liepkaula 179 05:27:23 SL3 13 S43 +2:49:18 +2:49:18 00:06:43 483 123 606
195 Ilze Komasa 61 05:31:04 SL2 27 S44 +2:52:59 +2:45:17 00:05:52 477 141 618
196 Dzintars Suts 9282 05:31:05 VL3 41 V152 +3:17:59 +3:00:56 00:05:53 402 107 509
197 Ieva Zirne 3 DNF
198 Kristaps Skujiņš 99 Spararats DNF
199 Intars Opolais 9387 Izturība DNF